Új privát üzeneted érkezett!

Body vásár!!Vácott!!
56-86-os méretig kaphatók 100% pamut, nagyon jó minőségű bodyk.
Elöl vagy vállon patentolt, hosszu ujjal, fehér, vagy kék, világos zöld szegélyes.Elején maci, elefánt, egérkék, zsiráf stb mintával.
ára: 640-700.- /db
Rugik!!
56-62-68-as méret, 100% pamut,
vállon patentos, lábfejjel vagy anélkül, kék, rózsaszin, fehér , sárga szinben, elején aranyos babaminta , azonos szinű himzéssel.
Ára: 1150-1200.-
Postán is küldünk!!
30-501-45-27-
ikepuskas@dunaweb.hu
Kép
irénke
 
 


Szia Delma!
Sajna én nem tudok neked a doktornővel kapcsolatban semmit sem írni, mert nem ismerem. Mi csak szeptember óta lakunk itt Gödöllőn. Pesten az orvosunknak, ha házhoz hívtuk, 2000-et szoktunk adni.

Lányok!
Van itt a környéken gyerek úszás?
sildi
 
 


Delma!
A Párdányiról én speciel nem túl jókat hallottam.Még a régi módot követi mindenben(szoptatás,gyógyszerek..stb..)Az nem jó ha a doki folyton gyógyszerrel tömi a gyereket egyből,annyi más lehetőség van pl.homeopátiás.Szegény gyerekek bélflórája tönkremegy a gyógyszerektől.A szoptatással kapcsolatban se a mostani trendet koveti úgí tudom.Szerintem ezek fontos dolgok,persze ez csak az én véleményem.A lányát viszont nem ismerem,lehet hogy ő már haladóbb szellemű és rugalmasabb mint az anyja.Általában egyébként nem kell minden egyes alkalommal pénzt adni szerintem,legalábbis mi nem adtunk.Alkalmanként 2000ft,ahogy Sildi is írta.
Sildi!
Ha bébiúszásra gondolsz az úgy tudom legközelebb Csömörön van.Hogy Veresen van-e abban az új uszodában azt talán a Veresiek tudják?!
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Docika,
Ja nem nehez ejjel 2-kor irni, mivel kulfoldon elek, igy az idoeltolodas miatt nalunk meg csak este 10 voltKép
Csak itthonrol tudok netezni, munkahelyen le van tiltva sok kulfoldi oldal.

Sofia,
Edes MateKép
TetuKépKépKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Leesett a hó, hurrá! Kép
De a közlekedés már nem annyira hurrá! Kép

MINDENKI, AKI ZENEBÖLCSIZNE HÉTFŐN!!!!!!!!!
Én most nem tudom megmondani, hogy milyen lesz a közlekedési helyzet hétfő reggel (ha most kéne mennem, nem ülnék autóba). Ezért mindenkit arra kérek, hogy aki szeretne jönni hétfőn zenebölcsibe, hívjon fel a mobilomon! 20 398 1931
Ha nagy hó van vagy pláne ónos eső, biztos hogy nem megyek. Dunakesziről sajnos csak autóval tudok átmenni Gödöllőre, de nyári gumival nem indulok el nagy hóban.

Bocs, nem jellemző rám, hogy miattam elmaradjon egy foglalkozás, de ez nem rajtam múlik.

Cili
foltvarró_cili
 
 


Holnap is esni fog a hó, de azt mondják délutánra meleg lesz (8 fok), vagyis tuti elolvad. Hát meglátjuk.
www.met.hu
sildi
 
 


Sziasztok Lányok!

Most értam haza, egész nap dolgoztam. Autóval mentem, BORZASZTÓ! volt vezetni! 10 percig takarítottam a ráfagyott havat- jeget a kocsira. és az egész városban max. 40 -nel mertem menni. 1 óra alatt értem haza.
Viszont nagyon jó volt egy kicsit muzsikálni Kép

Cili. mi amúgy terveztük, hogy megyünk, de ilyen időben én még egyszer nem indulok el, csak ha nagyon muszáj. Holnap meglátjuk!

Angéla: hol laksz?

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Voltam a Kutvolgyiben penteken kontrollon es mindent rendben talalt szerencsere, azt mondta a dokim, hogy termeszetes, ha huzodik a hasam ha Matet emelgetem.megnyugodtam, majd AFP-re kell mennem, de allitolag Godollon is leveszik, a rendeloben talan????Az kozponti helyen van?Mert nem vagyok ismeros arra meg, de terveim kozott van, hogy tavasszal kicsit ismerkedem majd a varossal.
Van veresen is babauszas, azt hiszem vasarnaponkent,delutan, ami jo, mert akar csaladi program is lehet belole.

Gondolok ratok innen a melobol, hogy semmi ho, csak a napsutes, biztos jo sokan mentek a zenebolcsibe, jo szorakozast!

Szep napot,

Zsofi
sofia
 
 


Zsófi!
Az AFP-t leveszik a gödöllői SZTK-ban, minden reggel 7-9-ig van vérvétel a Laborban. Az SZTK a város központban van, a COOP Áruház mellett (mögött?). A városi piac is ott van a közelben, meg a Városháza is.

Zsuzsa

beababa
 
 


Panny,
hát az infót köszi, még ha nem is dobtál fel nagyon. Én teljesen gyógyszerellenes vagyok, úgyhogy ezek szerint nem az én emberem a Párdányi drnő.
Tudsz esetleg ajánlani valakit, aki "humánusabb", vagy esetleg ismeri a homeos módszereket is? Az sokkal szimpatikusabb lenne...

Előre is köszi,

Delma
delma
 
 


Sildi,

Köszi a választ. Ti milyen apropóból költöztetek ki, és hogy érzitek magatokat?

Üdv:

Delma
delma
 
 


Delma!
Gödöllőn homeopáthiás doktornő a Kovács doktornő az Egyetemen rendel. Többet sajnos nem tudok róla. Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Delma!
Igen ahogy Zsusza ia írta az Egyetemen rendel a Kovács Katalin Doktornő ,ő kifejezetten Homeos párti és ért is hozzá ami fontos.Mi speciel nem hozzá járunk( a nővéremék igen)de én is legfőképp homeossal próbálom mindig gyógyítíni a fiam(magam is)ha lehet.Egyébként a Mi dokink a Gálfi Zoltán,ő se tömi szerncsére sok gyógyszerrel a gyerekt,sokszor megbeszélem vele hogy homeost adok neki és abszolút nem zárkózik el tőle,sőt.Nagyon rendes,aranyos,ért a gyerekekhez(nekem is ő volt annak idején)anyatejpárti,házhoz jö.A Kovács Katiról annyit tudok negatívumként(de lehet hogy valakinek ez nem az)szóval hogy nem igazán jár ki házhoz.
Üdv,
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

az mit jelent, hogy az Egyetemen rendel? Nem csak a HÉV-nél van orvosi rendelő? Nagyon nem ismerem a várost... Tudsz esetleg telefonszámot adni hozzá vagy a Gálfi doktorhoz?

köszi,
Anita
delma
 
 


Delma!
Az Egyetemnek van egy külön Rendelőintézete, az egyik Kollégiumi épületben. Ott rendel a Kovács doktornő, de nem csak egyetemi dolgozók gyerekeit fogadja. Ha a központi számát hívod az egyetemnek, akkot kapcsolják a doktornőt.
Gálfi doktor úrat a 430-655 központi számon tudod hívni, és kapcsolják. Hétfőn 11-14; Kedd 15-18; Szerda 8-12; Csütörtök 12-15; Péntek 8-11-ig rendel.

Zsuzsa

beababa
 
 


Zsuzsa,

köszi szépen az infót.
delma
 
 


Szia Delma!
Nekünk több okunk is volt a költözésre. Először is Botond, ill. a leendő második gyerkőc miatt, aztán meg költség csökkentés miatt, a munka sem kötött már minket Pesthez, ráadásul a ház is elkészült... Mi nem újat építettünk, hanem egy régit pofoztunk át.
Szeptember óta vagyunk itt, és talán mostanra van az, hogy megszoktunk itt. Nagyon jóKép

Ildikó
sildi
 
 


Sziasztok!

Mi nem tudtunk menni a zenebölcsibe a múlt héten, mert a Balázs mén köhögött. Megvolt? vagy a rossz idő miatt elmaradt?
Most mennénk. Remélem lesz . Ha tudtok valamit, írjatok. Jó?

Docika
docika
 
 


Sziasztok!
Docika! Ugye voltatok zenebölcsibe??Mi nem tudtunk elmenni, pedig már nagyon szeretnéle ám látni. Sajna a 28 adikai sem jó nekünk mert akkor pestre kell mennem, de előbb utóbb csak összefutunk.
Delma: köszöntelek gödöllőn, és örülök, hogy ezt a várost választottátok. Mi Aszódon élünk, és nagyon szerettem Gödöllőt, ami a szülő városom.Nagyon szívesen visszaköltöznék oda.
A gyerekorvosokról én annyit tudnék mondani, hogy anno 22 évvel ezelőtt még a Párdányi doktornő számitott a legjobbnak. Nekünk nagyon bejött, ő kezelte ki a lányom az asztmából. De ez régen volt.
Sildi: örülök hogy jól érzitek magatokat nálunk Aszódon, a csiri-biri játszóházba.
Kriszta:: Hol vagy?? Miért nem irsz?? legalább egy privit küldhetnél!!
Márti
sünmama
 
 


Sziasztok!
Regen nem irtam, mert dili volt a munkahelyen es mast sem csinaltam, mint tuzet oltaottam egesz nap valamilyen temaban!
A lenyeg, hogy megmondtam a koreai fonokomnek a pocaklakot!Hat, jol sejtettem, amikor vacilaltam mar napok ota, hogy mikor mondjam meg, nem ugrott a boldogsagtol a nyakamba........igy aztan megbeszeltuk otthon a parommal, ha barmit ereztet velem, akkor elmegyek tappenzre es kesz!
Voltunk Mateval mi is 15. havi oltason, azt mondtak, hogy 5-8 nap mulva lehet esetleg laz vagy kiutes, hat remelem nem lesz!S kertem ugye baranyhimlo oltast is, de csak 4 het mulva kaphatja meg a hatoanyagok miatt!
Kinel menniyt kell a manokat karban tartani?Nalunk Mate folyton jon, nyujtja a kezet, hogy vegyuk fel, persze hogy tetszik neki, hogy cipeljuk, de bizony sokszor hatarozottan nemet mondok neki, s probalom elterelni masfele a figyelmet, de nem mindig sikerul es akkor aztan reklamal!
Mindenkinek szep napot es jo hetveget!

Zsofi
sofia
 
 


Kedves fórumozók!

Nagy segítség lenne számomra, ha kitöltenétek az alábbi oldalon található kérdőívet:
www.sammm.fw.hu
Családon belüli megszólításokról készítek felmérést, magyar-norvég viszonylatban.
Segítségeteket előre is köszönöm!

- Adrien
ui: Remélem, senki nem veszi zokon, hogy beírtam ide, de az aktív témáknál nagyobb eséllyel találok válaszadókat.
sadrien
 
 


Sziasztok!

Márti: mi ott voltunk a zenebölcsibe, és nekem nagyon tetszett, megpróbálunk minél többször elmenni. Sajnos 28.-án mi sem tudunk menni, mert a Rádióba kell mennem valami felvételre. Jövő héten is dolgozom, de akkor csak délután, ha jól megy minden akkor megyünk. Igaz, hogy a Balázs szülinapi buliját 6.-án tartjuk, itt lesz mindenki . Ha nagyon nagy rendetlenség lesz, akkor nem fogunk elmenni, de megpróbálom úgy intézni, hogy valahogy összejöjjön. Jó lenne találkozni! Kép
Még egy kérdés Tőled: hogy is van nálatok ez a játszóházas dolog? Mikor van, és hol? Lehet, hogy elmennénk.

Zsófi: Balázsnak nem volt semmi tünet a 15 hónapos oltás után, de a szomszéd kislánynak volt, egy pici hőemelkedés, semmi más.Reméljük Máténak sem lesz. Hát ez a főnököd nem lehet valami megértő ember !!! Biztosan a sors akarta így, hogy otthon nyugisan növögessetek együtt mindannyian.

Sadrien: én kitöltöttem ! Kép

Többiek hol vagytok?

Docika
docika
 
 


Delma!
Ne haragudj hogy nem válaszoltam amikor írtál de egyszerűen nem tudtam a gép elé ülni.Vizsgázok a suliban,közben építkezünk és ráadásul majdenem bennfogtak a kórházba merttz elég sűrűn méhösszehúzódásom van +egy kis vérzésem is volt és ez még elég korai a 32.héten.Szóval látom azért más adott infókat a dokikról.Csak talán annyi hogy én a Gálfi doktort a 412-501-s számon szoktam hívni,ez közvetlen az ő vonala rendelési időben.

Sajna én se tudok menni a zenebölcsibe már megint az előbb leírt indokok miatt pedig nagyon mennénk.Talán következőleg.
Sziasztok
Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Még csak most találtam rá erre a topikra és szeretnék hozzátok csatlakozni.

Mi is voltunk ma a zenebölcsiben. Mi voltunk azok, akik a foglakozás közepén beestek kicsit megszeppenve:-D Nagyon tetszik és örülök, hogy rátaláltam.
Magunkról:
3 éve költöztünk Gödöllőre. A kisfiam 2004.06.03-án született.

Most megpróbálok visszaolvasni és reagálni:-)
nefelejcs
 
 


Szia!
Üdv a csapatban! Kép
Merrefelé laktok? Picurodról is írj majd bővebben!

Zsuzsa

beababa
 
 


Szia Beababa!

Isaszeg és Gödöllő között lakunk. A vasúti átjáró után a (volt)Silver-nél.

Bencéről: 2004.06.03-án született 4150 grammal és 59 centivel. Már nagyon ügyesen felül magától, Feláll mindenhol, körbe járja a kiságyat és lépeget a bútorok mellett. Mostanában tanult meg integetni, pápázni. Megkeresi az eldugott játékokat, és olyan gyorsan mászik, hogy mire kiérek az ajtón már ott is van a sarkamban! Szóval egy percre sem lehet magára hagyni, mert hiper gyorsan nagy bajba tudja sodorni magát! Még nincs egyetlen foga sem, de most jön neki egyszerre 6. Ezért nagyon nyűgös és az éjszakák katasztrófálisak!

Jó éjszakát mindenkinek! Holnap is jövök és visszaolvasok, hogy képben legyek!

Kata és Bence
nefelejcs
 
 


Sziasztok!

Megkapta mult heten Mate a 15. havi oltast, masnap uvoltott velem a fonok es sirogorcs, aztan kovetkezo nap kaptam egy fegyelmit, masnap Mate lazas lett es szoltak a bolcsibol, estere az apja is lazas lett, en probaltam nem a munkahelyi dolgokon parazni, hanem a beteg szeretteimet ellatni es nem megkapni a babaval egyutt toluk a virust!
Hat, nem volt egyszeru, de legalabb lekototte a figyelmemet es szerencsere Matenak jo etvagya volt, evett levest es a masodikat is, kedvence a krumplipurebe kevert Riomare natur hal.Imadja a halat es mi is sokat eszunk, igy azt csinaltam neki.
Voltunk csuzdazni is szombaton a jatszoteren, a bolcsiben belnt van a hazban egy es ott lett fuggo, szoval gondoltam anniyra nem lehet beget, ha etvagya van, megitta a napi 2 liter folyadekot es csuzdazni is akart, igy tegnap mar ment ismet a tarsaihoz.

Szep napot mindenkinek!

zsofi
sofia
 
 


Sziasztok!

A pocakosoknak gratulálok! Mikorra vagytok kiírva?

Delma, én nagyon tudnám ajánlani a Párdányi doktornőt. Nagyon meg voltam vele elégedve, segítőkész és nagyon aranyos és szerintem nem régimódi, de sajnos már nyugdíjba ment:-(
A lánya vette át a betegeket, de róla nem tudok sok mindent, talán kétszer találkoztunk a tanácsadáson.

Van valakinek hasonló korú babája, mint Bence?
nefelejcs
 
 


Sziasztok!
Már elég régen írtam.
Botond tegnap kapta meg a 15. havi oltást, és eddig semmi tünet. Nagyon férfiasan viselkedettKép

Zsófi: Te mikor mész terheléses vércukorra? És neked milyen lesz? Azért kérdezem, mert Botondnál még a Máv-ban csinálták, és akkor úgy volt, hogy reggel éhgyomor, vérvétel, legyűrni a cukros löttyöt, két óra múlva újabb vérvétel. Most itt lesz Gödöllőn, és itt egy zsemle + 2dc tejjel a gyomromban kell vérvételre mennem, és ennyi. Ez utóbbi sokkal humánusabb, csak nem értem, hogy hogy lehetnek ekkora eltérések. Ezért kérdezem, hogy nálatok hogyan lesz.

Szia Nefelejcs!
üdv itt köztünk. Mi szeptember óta lakunk Gödöllőn, a város másik felén. Van egy lassan 16 hónapos fiam (született 2003.11.09) és terhes vagyok a második csemetével, akiről még nem tudjuk milyen nemű, júl. 3-ra vagyok kiírva. Néha mi is megyünk zenebölcsibe, és Aszódra a játszó böcsibe.

Most pedig megyek eszem egy szendvicsetKép
sziasztok
sildi
 
 


Lányok,létezik Gödöllőn játszóház vagy baba-mama klub?

Sildi, én is a Mávban szültem, de a vérvételt itt csinálták Gödöllőn. Nekem a cukros lötyit kellett meginnom:-( Mitől függ, hogy melyiket kérik?
nefelejcs
 
 


Fogalmam sincs, hogy miért van több változata egyetlen vizsgálatnak.

Itt Gödöllőn nem tudok játszóházat, azért járunk mi is Aszódra. Baba-mama klub van, a református házban (vallástól mentes) minden szerdán délelőtt. Mi még nem voltunk ott, de majd egyszer elmegyünk.
sildi
 
 


Tudtátok hogy van ilyen?: www.godollo.lap.hu
sildi
 
 


Sziasztok!

Nefelejcs: örülök, hogy csatlakoztál, gyere sokszor. Az én Balázsam most lesz 2 éves 9.-én. Mi is voltunk már a zenebölcsibe, nagyon jó volt, és ha minden igaz, most is megyünk majd hétfőn. Lehet, hogy találkozunk ott ! Kép

Sofia: jó kis napjaid lehetnek ! Kép Már mindenki jobban van?

Sildi: ügyes a kisfiad, az enyém minden oltásnál sírt, de szerencséra nem lett semmi baja utána.

Milyen az aszódi bölcsis játszóház? Mikor lehet menni oda?

Docika
docika
 
 


Szia Docika!

Sajnos most nem tudok menni a zenebölcsibe, mert elutazunk! Azután meg pont hétfőre esik március 15, de remélem azután találkozunk.
Balázsnak előre is Boldog Szülinapot!

Honnan szúrjátok be a szmájlikat?
nefelejcs
 
 


Szia Nefelejcs!

Egyszer csak összejön a találka! Kép Köszi a Balázs nevében is. Remélem jól sikerül majd a " party" . Kép
Szmájl: shift kettőspont, + shift 9 : + )

Egymásután , ha nyomod szóköz nélkül, magától áltvált a smile-ra.

Kép Kép Kép Kép Kép

Docika
docika
 
 


Na ezt kipróbálom! KépKépKép
Sikerült!
Az volt a gond eddig, hogy orrot is rajzoltam neki:-)
nefelejcs
 
 


Ma megbeszéltük a zenebölcsin, hogy a jövő héten a négy napos ünnep alatt nem megyünk, tehát a következő alkalom a zenebölcsiben MÁRCIUS 21-E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cili
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!

Cili: köszi az infót. Már megint nem tudtunk menni hétfőn, nagy volt itt az őrület,hétfő estig pakoltam - mosogattam. Nagggggyyyyon jól sikerült a "party". Balázs jól elfáradt, de megérte minden. Teszek fel pár képet:

Ez volt az egyik torta:


Kép

Ennyi kaja volt:
Kép

Ezt a tortát én sütöttem: Kép
Kép

Docika
docika
 
 


Docika, jó nagy buli lehetett nálatok!!! Nagyon aranyos a torta.

Sildi, merre van az a református ház?
nefelejcs
 
 


KépKép

Ő a kisfiam!
nefelejcs
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:52-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Mi is meg vagyunk, csak eltüntem mint a kámfor! Kép
Akit érint, azoknak szólok, hogy Gödöllőn május 2-13-ig lesznek a bölcsödei, óvodai beiratkozások. A beiratást akkor is célszerű most megtenni, ha mondjuk nem szeptembertől akarjátok vinni a csemetét a bölcsibe, mert akkor tuti biztos lesz helye a gyerkőcnek.
Óvodába azok a gyerekek mehetnek, akik aug. 31-ig betöltik a 3. életévüket.

Ha van még kérdés, kérdezzetek, eléggé képben vagyok, ha mégsem, akkor a leendő óvó néninktől bármikor meg tudom kérdezni. ;)

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!
Én is jó rég írtam.
Ildikó!
Akkor ha jól sejtem mi közel lakunk egymáshoz, mert mi a Présház utcában lakunk! Nekem egy majdnem 2,5 éves Ádám fiam van, aki bölcsis (ő is Pesten, mert ott dolgozunk).

Üdv Kriszta

Ludmilla és
KépKép
ludmilla
 
 


kkk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:54-kor.
vas
 
 


Ildikó!
Én még olvastam a leveled, és tényleg, most nincs sehol. Kép

beababa
 
 


Sziasztok!
Ezer eve nem jelentkeztem, sok volt a melo es kozben beteg is lettem, de nem nagyon mertem mit szedni, igy inkabb csak homeopatiaztam.
A 23. heten vagyok a magzattal es minden rendben, voltam a dokimnal Budan a rendeloben, epp fikuszt mutatott az ultrahangon, jot mosolyogtam!
Este 6-ra mentem, igy mire Veresre onnan hazeertem, eleg faradt voltam, de apa es Mate (1.5 eves) meg hancuroztak otthon, olyan jo erzes volt ezt a nevetest hallva belepni a hazba!
Mindenkinek ajanlom, hogy probalja ki a Veresi gozost (kerekeken megy, piros kisvonat, a Medvefarmig megy ki a piacrol hetvegente), tok jo kis csaladi program es a gyerekek imadjak, integetnek es sikongatnak kifele!
Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:54-kor.
vas
 
 


Sziasztok!
Én már régen is írogattam ide,nem tudom ki emlékszik rám?!Mi újság mindenkivel?? Én közben szültem egy babucit aki 2 hetes.Mi újság ezzel a topiccal,olyan pangás volt sokáig.Fel kéne dobni,nem?!Lakik valaki közületek a Fenyvesi részen?
Hello,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


JO reggelt!
Tok jo volt a hetvegen az ido, nem?Olyan csaladi programos, ugy elveztem!
Panny!
Gratula a manohoz!
Minden siman ment?Mik a parameterek?Meselj egy picit, en kicsit parazok, mert melozom es kozben 24 hetes terhes vagyok, aug 20-a kornyekere vagyok kiirva, Mate fiam masfel eves, s Veresen jar csaladi napkozibe, de pont akkor lesz nyari szunet es nincs kire hagyni, nagyszulok messze, s csak nagyapak, idosek, parom multicegnel nyomja, nem lehet csak ugy szabira menni, total nem csaladcentrikusak, csak a kizsakmanyolas, stb.
Szoval gratula es reszleteket!!!!

Ildi!
Voltatok a Hungaroringen?
Meg jo, hogy mar hazamentem mire irtad ezt a progit, tuti mi is mentunk volna csaladostul, parom sajna nagy palyamotoros es kezd a gyerek is megfertozodni, bar szerencsere most a versenymotort Godollore eladta egy haverjanak, mert elcsuszott vele es felmerte, hogy iden ugysem tud anniyt menni, hisz a regi gyerek meg kicsi, de mar nagy, hogy en emelgessem, az uj gyerek meg nyari erkezesu, szoval lesz progi nyarra amugy is, motorozas one!
Szep napot!
sofia
 
 


ppoo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.20 13:55-kor.
vas
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: