Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Zsuzsa!
Nagyon szurkolok és már én is várom a vasárnapot! :lol:

Móni!
Sajnálom, ami a nagyiddal történt és persze megértem, ha emiatt nemtudsz jönni, de gondolok rád!
Nekünk a libero bevált. Valóban vastagabb, mint a pampi, de jobban illeszkedik a baba popojához, derekához!
De jó neked, hogy egy hétig otthon van apa, legalább egy kicsit segít, vagy többet összebújtok! :wink:
Gratulálok Ricsibaba egyedül üléséhez!!!! :lol:

Niki!
Köszönjük a gratulációt!
Szerintem még nem is lehet igazán napirendet alakítani, mivel olyan gyorsan fejlődenek, nőnek még az elején és mindíg más az igény az időjárás befolyásáról már nem is beszélve!

Anikó!
Jelentkezz, mert kezdünk izgulni!!!! :shock:

Csilla!
Ha az egyik babótok lány lesz az összes 56-62es rugit badyt megkapjátok!!!!(márha elfogadod :oops: )

Encu!
Írjál magadról, arról hogyan éled meg a kismamaságod stb!
Gyere! :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Elfelejtettem a fotózásról írni! :oops:

Szóval egyszer kellett átöltöztetni Flórát- nagyon ügyi volt jól viselte, meg is dícsérték- egyszer egy kék-fehér csíkos ruciba kendővel, utána meg egy sima fehér body-ba.
A nyakába sztetoszkópot tettek, mert valami orvosi cikkhez kell a fotó és mivel mindent úgy csinált ahogy a nőci kérte (mintha értette volna a lányom!),nagyon hamar készen lettünk!
Ennyi a történet!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabriel, nagyon boldogan viselem a kimamaságot, a 25. héten vagyok, nő a pocim, állandóan mocorog a kisfiam..igazi örökmozgó :D
Csodálatos érzés, amíg nem éltem meg, elképzelni sem tudtam hasonlót sem...Apuka is nagyon várja a kis trónörököst, szerencsére egyből összejött (nem tudom hova lekopogni ;))
Jó dokim van, már emiatt sem kell aggódnom szerencsére.
Ez a nagy hőség kicsit leszívta az energiáimat, hisztis voltam, punnyatag, de most megint minden oké, hogy van levegő :D
Húú...hirtelen nemis tudom, mit mondjak még:D Mi érdekel még? ;)
Pusza Nektek, kellemes hűsülést :) !
encu
 
 

 
 

Encu!

Mikor mész legközelebb UH-ra?
Van már képed, tudsz feltenni, olyan jó lenne nosztalgiázni, mert én imádtam az UH-ot!
Merre laksz itt battán!(presze nem a pontos címre gondoltam!) :wink: :lol: ?
Pontosan mikorra vagy kiírva?
Hova jársz dokihoz?
Na többet nem kérdezek. :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk!
De még mindig a kertet, kaput, csinálgatjuk, meg az asztalos is jön néha, szóval nem unatkozunk.
Patrik jó gyerek, napközben néha meg kell fürdetni, a meleg miatt, de már 3 órát kibír kaja nélkül éjszaka meg 4-5 órát - mikor hogy van kedve éppen! Szerencsére az éjszakák nyugisak, sír egyet, én megetetem, és már alszik is! Néha van egy kis nyafi, de akkor megvigasztaljuk és már jól is érzi magát! Imádjuk nagyon! Hihetetlen kis baba! Remélem mindig ilyen jó marad! Voltunk már sétálni battán, a camponába, elvittük a brendonba, a diósdi sparba! Jól bírta a sétákat, meg azt, hogy ide oda pakolgatjuk (ki a kocsiból, be a kocsiba, ki a babakocsiból be a babakocsiba stb)

Nállunk is meleg van, nem tudok kimenni a kertbe a picivel, nállunk már 2 hónapja megy a klima éjjel nappal!

Gabo!
Hogy találtad a fotóst? Mindenkit lefényképez, vagy hogy van ez?

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Nem tudok képet feltenni sajnos, valami nem jó, majd még próbálkozok! Valami jó tipp miért nem megy?

Móni!
Írtad,
- hogy a Ricsi leesett a h.ágyról, amúgy lett valami baja? Mit csináltatok egyből orvoshoz vittétek, vagy kihívtátok a dokit?
- hogy nem kellett terhesrucit venned, jók voltak a régi ruhák azt hogy csináltad, nem nőtt meg a pocakod? Nem nyomták a hasad a régi gatyák - csak mert engem nagyon zavart, ha már valami picit kényelmetlen volt.

Csilla!
Sokat gondolkodok, hogy mi lesz a kép picivel, hogyan eteted őket, tudsz majd szoptatni, mert kettőt nem tudom hogy lehet, ezen szoktál gondolkodni? Meg milyen ágyat vesztek nekik? Hányat? Babakocsit néztetek már? Sikerült tornát találni?

Niki!
Nagyon cuki a Nonó a képeken! Amikor voltatok velencén mennyi ideig voltatok? Megtudtad ott etetni valahol?

Encu!
Szia!
A péterfiről én csak annyit tudok, hogy a külön szoba az nagyon jó ahol az apa is ott lehet éjjel-nappal, sajnos egy ismerősőm orvos nélkül szült ott, hát őt le se ... - szóval nem foglalkoztak vele, de neked van orvosod, ugyhogy nem lezs baj, de a többiről a Nikit kérdezd! Merre laksz?

Zsu!
Váram én is a fejleményeket babatéren! Hogy érzed magad?

Anikó

Kép
h anikó
 
 


Sziasztok!

Gábriel: holnap megyek a dokimhoz, gondolom ultrahangozni is fog (egyébként én is imááádom!! :D ), meg nyílván a szokásos vizsgálatokat elvégzi. November 12-re vagyok kiírva, a Lipótvárosi Rendelőintézetbe járok dokihoz, ő szülész a Péterfyben...sok jót hallottam róla.
Battán pedig a dunafüredi részen lakom kertesházban, 2 kutyu meg egy cica bandázik nálunk, tünemények :)
UH-képet nem tudok felrakni, esetleg 4D-set, meg is nézem, hátha megtalálom...ha nem, akkor majd legközelebb. Akkor 16 hetes voltam, de olyan szerencsénk volt, hogy a kicsi babónk szégyentelenül elénk tárta a fütyijét, rögtön mutatva, milyen színű cuccokat vegyünk neki :D

H Ankikó: Battán a dunafüredi részen lakom :)

Hát, lányok, találtam szép Uh-képet a kicsiről, de az istennek nem tudom feltölteni..sorry :)

Pusza Nektek!


[/img]
encu
 
 


Sziasztok


Hát van egy Kis gáz

Sajnos a Csillát egy picit nélkülöznünk kel mert ma begörsölt és korházba van . azt mondja . a babák jol vannak integetek neki . De a dr nem tudja mi a baja Várnak megfigyelik . amint tudok többet azonnal jövok és irok . :cry:

Hogy mi van .
anha
 
 


Szia

Aniko


jol vagyok köszi .
most nagyon szomoruan
anha
 
 


Sziasztok!

Jajj csajok szurkoljunk Csillának ezerrel, hogy minden rendben legyen!
Lehet, hogy csak tágul a méhe és azt érzi- legalábbis nagyon remélem! :cry:

Anikó!
Ez a sunny modell ügynökség.
A barátnőm vitte a kislányát és ő kért nekünk időpontot!

Mára is behívtak minket fotózni és most a kismama magazinba kell manócska.
Még a végén művésznőnek fogom becézni! :lol:

Encu!
Én november 15-re voltam kiírva!!!! :lol: Flóra 18.-án érkezett :lol:
Szóval egy év lesz a lurkók között! :D
Gyere, ha végeztél a dokinál, és mesélj!

Zsuzsa!
Ha tudsz valamit Csilláról értesíts minket!


Móni!
Azért minden rendben?
Mamid hogy van?

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Zsu!

Add át a Csillának légyszi, hogy nagyon-nagyon várjuk haza és szurkolunk neki ezerrel. Ne idegeskedjen, minden rendben lesz!!! Ott a kórházban biztos kezekben van, vigyáznak rá és a manókra, neki csak egyetlen feladata van, pihenni :wink:

Úgy meglátogatnám, de nem akarok zavarni meg még nem is találkoztunk személyesen :roll: Majd ha a manókák előbújnak februárban akkor, addigra csak összeismerkedünk személyesen is :lol:

Puszilunk CSilla, és a Ricsi nagyon várja ám a lányokat (tudod ő lányokat akar :lol: ). Pihikézzél! És bízz az orvosodban !!! ő a legjobbat akarja nektek és ha most az a kórház akkor az, majd leszel még eleget itthon!!! :wink:


Zsu! Amúgy te hogy vagy? Azóta vannak panaszaid? Vagy most minden ok? Már nagyon itt van a vasárnap a nyakunkon :lol: Hogy bírod ki addig :shock: Én tesztelnék minden nap :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szia Gabó!

Szupermodell Flórának egy nagy cuppp. Ügyes kiscsaj :wink:

Egyenlőre semmi fejlemény a mamámmal kapcsolatban ma reggel volt a szövettan majd péntekre meglesz az eredménye. Hú de nagyon gáz a kórház, mennyi beteg van :shock:


Szia Encu!

Mi is fürediek vagyunk :lol: Füred melyik részén laktok ha szabad megkérdeznem? Mi a tesco mögött közvetlenül.

Kár hogy nem megy a kép felrakás, de nyugi, nekem sem ment úgy kb. 2 hónapig aztán egyszer csak sikerült :shock: :lol: Nekem pl. valamiért nem tölti fel a jpeg -es képeket így át kell alakítanom bit formátumúvá és elég gáz lesz így a minősége de legalább feltölti.


Szia Anikó!

Akár milyen fura ma is azt a gatyát hordom amit terhesen meg előtte is. :shock: Folyamatosan mértem a haskörfogatomat és nem nagyon nőtt az eredetihez képest. De azért nagy hasam volt szóval fogalmam sincs de jó a gatya. Amúgy én sem bírtam ha szorította valami a hasamat így pl bugyikat nagyon hamar kellett vennem újjakat. Viszont neked a csípőd nem lett szélesebb? Az enyém igen, bár ezt már sokan mondták hogy megváltozik a terhesség után.

Mikor leesett a Ricsi a hintaágyról nekem egyből eszembejutott amit tanultam az elsősegélyen, szóval gyorsan végig vizsgáltam addig meg párom hívta a körzetinket, az nem vette fel így a védőnővel beszélt, ő mondta hogy vigyük fel az sztk-ba az éppen rendelő dokihoz. Az megnézte adott beutalót rtg-re de onnan elküldtek minket előbb a sebészetre hogy fölöslegesen ne röntgenezzék a Ricsit. A sebészeten megnézték azt annyi mert semmi baja nem volt. Se pukli se folt. Szerencsésen megúsztuk. Na de azóta folyamatosan történnek a balesetek, már lefejelte az ajtófélfát, az asztalt telibe verte a kobakjábal :shock: És akármennyire vigyázunk, egyszerűen lehetetlen ezeket kivédeni. Annyira mozgékony a Ricsi :shock: De meg sem kottyan neki semmi :lol: Tegnap pl. a fürdésnék kiugrott az apja kezéből és belecsobbant a vízbe és nyelt egy csomót de nem nagyon izgatta pancsolt tovább :lol: Alig lehet vele bírni, nagyon erős és mostanság állandóan feszíti magát hátra így még jobban kell vele vigyázni.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ja még annyit hogy ha esik a manó és beveri a fejét nekünk azt tanácsolták hogy 24 órán keresztül meg kell figyelni hogy nem hány e, nem lesz aluszékony. Figyelni kell a pupilláit hogy egyformán tágulnak ill. szűkülnek e. Ha ezek közül valami van akkor irány a kórház.

na mentem, mindenkinek kellemes napot kívánok

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Na tök jól indult eddig ez a napom, és erre a szomorú hírre kell jönnöm :cry: .

Zsuzsa!
Mond meg légyszi Csillának, hogy nagyon szúrkolunk értük, remélem minden rendben lesz vele is meg a picúrokkal is :!: :!: :!:

Anikó!
Mi általában úgy szoktunk menni Agárdra, ha megyünk, hogy vagy reggel 8-9 körül és akkor délig maradunk, vagy négy körül és akkor hét , fél nyolcig. Bár eddig még csak háromszor voltunk.
Szopiztatni pedig úgy szoktam, hogy van félsátrunk és ott szépen befordulok, apa elém ül, és senki nem lát semmit. :roll:

Encu!
Hogy hívják a dokidat?
Péterfy: Kétágyas alapítványi szoba 4000/nap
Egyágyas:6500/nap
Érdemes ezekbe menni, ha nem akarsz majd a folyósó végére mászkálni wc-re meg zuhanyozni. Én egyágyasba szerettem volna, de csak kétágyasba sikerült, végülis itt is jó volt. Ja és van bennt klíma is, ami ilyenkor azért sokat számít.
Ha simán szülsz első éjszaka még nem lehet veled a baba, de másnap reggel 6-tól már végig veled van. Ha császárral szülsz, akkor pedig másnap reggel szintén veled van a baba, de második éjszakára nem kapod meg. Ezt onnan tudom, hogy aki velem volt csajszi a szobában, neki nem odták oda a második éjszaka sem a babát.
Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Ha kíváncsi vagy valamire nyugodtan kérdezz.

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok! :)

Voltam dokinál, de most nem UH-zott meg..:( Csak megvizsgált, meghallgata a Manóka szívhangját, meg kérdezősködött...majd egy hónap múlva, a 30. hét környékén Uh-z. Addig viszont Apával elmegyünk 4D-re, mert nem bírjuk ki addig ;)

Gábriel, ez jópofa lesz, hogy majdnem egyszerre szülünk..egy év eltolódással :)

Momi: a Fogoly utcából nyílnak kis utcák, ott az egyikben (Sólyom), az is a Tesco mögött van:) Akkor tök közel vagyunk egymáshoz...te most hol is tartassz? :lol: Akkor ezek szerint a képpel kapcsolatban még van esélyem :)

Niki+Baba: a dokim neve Czikmántory Péter, nagyon aranyos, jófej doki bácsi. A párommal úgy tervezzük, hogy fizetős szobában leszek, hadd legyen akkor ott, amikor akar. Most döntötte el, hogy mindenképp bent lesz a szülésnél, akár természetes lesz, akár császár, és ma mondta a dokim, hogy semmi akadálya :D Úgy megnyugodtam...

Köszi az infókat, meg minden :)
Kicsit túl vagyok pörögve, szétmarcangol épp a kicsi, asszem leteszem magam vízszintbe egy pöttyet, mielőtt elszállok :D:D:D

Pusza mindenkinek, írjatok hamar ;)
encu
 
 


Encu!

Mi meg a sas utcában lakunk. :lol:
Nem neked van piros hondád?(mert akkor már találkoztunk, a párom a Patai Tamás)-talán így.

Akkor elég aktív a babód! :lol:
Szülésznőt is választasz? Mert szerintem néha sokkal jobb, mint a doki!

Az tuti, ha mégegyszer szülök csak egyágyas szobába megyek!
Akit hoztak mellém az kész k.o. volt! :oops: Na jó ilyet nem illik mondani, de idegesítő volt!

Túl vagyunk a fotózáson Flóra megint nagyon ügyi kislány volt!
Már nagyon kiváncsi vagyok a képekre!

Még jövök!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok

Csilla jol van kapot csomo vitamint és hála istenek . minden okés .

holnap lehet hogy hazajön sokat pihen


Hát énse nagyon birom de akár hány tesztet olvastamtam mind azt irja az emaradt mensi után egy napal mutatja ki és lehetöleg az elsö vizelettel én nem akarom magamat elszomoritani amig nincs mensi van remény . és nekem már vasánap a 31 nap lesz


szurkoljatok

holna megyek 1 napra balcsira és eszembe se fog jutni
anha
 
 


Halihó Mamók! :)

Holnaptól megint kánikulát mondanak... :? Mikor jön már egy hosszabb "szünet" ?:)

Gábriel: Igen! A párodat ismerem (úgy félig-meddig), téged pedig láttalak párszor, amikor még pocis voltál, akkor is :)
Milyen hamar megismernek a Hondáról :wink: Nem is hittem volna...
A szülésznő választáson még nem gondolkodtam, de ezek szerint jó lenne...és mi is a teljesen "magányos" szobára gondoltunk, bár hallottam olyat, hogy a 2személyes jobb, mert legalább valakivel meg tudod beszélni az élményeket, mikor nincs bennt a párod vagy ápoló...de valóban, jobb egyedül, mint valami hisztis jelenséggel :P
A kicsi lányodat még nem láttam, csak messziről..nincs róla képed? Ugye szöszi kislány? Jól emlékzem? Terveztek még babát? Jaj, ne kérdezzek már annyit! :D
Még gyere! 8)
E.
encu
 
 


Encu!
Igen szöszi a lányom!
Ma már nem, de holnap ígérem teszek fel képeket!

Háááát igen pocakosan igen naaaagy jelenség voltam! :lol: :oops:
Igen tervezünk babád, de előbb el akarunk költözni, mert anyós alattunk lakik és a tetőrész meg nem elég! Már most is alig férünk el, mert ez igazából legény lakásnak készült csak én betoppantam! :lol: :D
Persze jó lenne füreden maradni, de majd ahogy az élet hozza!
Vissza is kellene mennem dolgozni és a második diplomámat kezdem csinálni szeptemberben, tehát majd ha Flóra 4-5 éves lesz akkor jöhet a következő, meg szerintem jobb ha van pár év két gyerek között! (és itt bocs a Csillának :oops: )

Bár Csilla megnyugtatására írom ,hogy van egy nagyon édi ismerősöm, akinek előttem egy hónappal ikrei születtek (ráadásul egyedül neveli őket, mert a pasi elhagyta, amikor megtudta, hogy terhes :twisted: )és azt mondta el sem tudná képzelni, hogy milyen egy gyerekkel annyira megszokta a fiúkat és szerintem nagyon ügyi!
Tuti, hogy Csilla is az lesz és természetes lesz neki, hogy két manócskája lesz és nem egy!
...és örülök, hogy Csillával minden rendben!!!!!!!!

Azt pedig, hogy hogyan szoptat kettőt, azt is adja az élet!
Na jól elkalandoztam a lényegtől, de az biztos, hogy amíg az én lánykám nem alussza át az éjszakát én nem tudok másik babára gondolni!
Egyenlőre egy kívánságom van , hogy éjjel egyhuzamban 7órát átaludjak!
Így hát megyek is szundizni, mert a lányom elaludt és kihasználom!
Mindenkinek szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Most nagyon gyors leszek mert van 1000 dolgom és mindjárt indulunk pestre :cry:

Encu!

Páva utca.


Úristen, Ricsi kinyomta magát nyégykézlábra a kiságyba és kukucskál kifelé :shock: asszem lejjebb kell tenni


áááááááá na ennyi majd lehet bekukk sír a Ricsi

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Jó regggelt mindenkinek!

Remélem Nektek kellemesebb volt, én erős pocakgörccsel keltem, aztán ez első kisebb sétámnál majdnem elájultam...hiába, a 70/40-es vérnyomás nem az igazi ;) De egy light kávé azért magamhoz térített..:)

Gábriel: előre láthatólag nekem is nagyon nagy lesz a pocakom, főleg ha azt vesszük figyelembe, hogy jó eséllyel a két szülő átlag születési súlya lesz a kicsié...akkor 4kg fölött lesz..megaztán fiú..azok nagyobbak, nem? Na, szóval én már most sem panaszkodhatok, mert senki nem a túl sok süti áldozataként néz már rám ;) :D
A párod mennyire veszi ki a részét a gyerek körüli teendőkből? Mennyi időd van egy kicsit pihizni, meg magadra? Nálunk már Apa tűkön ülve várja a kis trónörököst :D :D
És mi is kb 1-1,5 évet szerenénk az első két babó között, aztán a többi jön, amikor jön :) Várom ám nagyon a képeket!

Momi: a Páva utca sincs épp messze innen:) Láthattalak már a babáddal? Szoktad erre sétáltatni?

Szép napot, majd még jövök, csak amíg hűvös van, teszek-veszek egy sort :)
encu
 
 


Sziasztok!

Encu!

Nekem is azt mondták, hogy jaj ilyen nagy pociban tuti nagy baba van én meg már rettegtem, hogy négy kiló fölötti babát szülök és amikor a pocimra tették annyit mondtam: "JÉ ilyen kicsi?" :lol:

Flóra 3460grammal született és 3220-al hoztam haza, tehát nem volt nagy baba!
Szerintem ez alkat függő inkább.
Tamás sokat segít és jó apa (le is kopogom) és teljesen szerelmes a lányába.
Ha kell pelenkáz (persze az elején nem mert), etet, elviszi sétálni, vagy megyünk együtt és mindenben számíthatok rá.
Ma reggel például ő kelt fel Flórával ,mert a szépségem 6-kor kel és én meg 3X keltem hozzá éjszaka.
Így még egy órácskát tudtam aludni.
Hát azt nem ccccsodálom, hogy apa várja, majd meg látod ő jobban fog izgulni a szülőszobán ,mint te, mivel neked nincs időd izgulni! :lol: 8)

Tegnap ígértem pár képet, most fel is teszem.

Esti mesénél Kép

"Én is látni akarom, hogy mit olvasol!" Kép

A dédimama szülinapján az ő kalapjában! :lol: Kép

Hurrá nyaralunk! Kép

"Hmmm, de fincsi a napozókrém!" Kép

"Mindenki fagyijába belekóstoltam" Kép

Na most már mentem, majd még jövök.

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Miért fáj a pocim oldalt? :( Reggel óta nyűgös vagyok és presze azóta fél Battát hazahoztam az esti grillezéshez...

Gábriel: Akkor te is szerencsés anyuka vagy, akinek a párja szolidáris :) Az én párom egyetlen egy dolgot nem vállal be (most még:) ), a pelenkázást..mondván, nem bírja a gyomra. Na, majd elválik. De már tervezgeti a fürdetést, meg hogy majd néha ő kel fel a kicsihez, meg hogy majd büszkén viszi sétálni...ilyenkor mindig nagyon meghatódok :) Bár, a hormonkitöréseim miatt a pelenkareklámok (különösen a Bepanthen) még azért meg-megríkatnak :)
A kislányod egyszerűen tüneményes!! Már most nagyon kis érdeklődő, látom. Nem lesz könnyű dolgod, amikor majd feláll és elkezdi felfedezni a világot - magától.. :D
A szülésről még annyit, hogy arról volt szó, hogy a szívem meg a méhem miatt császározni fognak, úgyhogy én már egészen beleéltem magam a "fájdalommentes" szülésbe, remélhetőleg csak minimális lesz az izgalmi szintem, mert nekem kell majd nyugtatni a páromat, látom előre .:D ;)
Most megyünk ebédelni egyet anyósékhoz, majd még visszanézek!
Pusza
encu
 
 


Sziasztok!

Látom pang a topik! :cry:

Encu!
Az én párom is azt mondta, hogy egyetlen dolgot, apelusozást nem vállalja, de tudod az élet másképp rendeli ezt!
Először 4hónapos volt Flóra mikor pisis pelust cserélt és fél éves amikor kakist.Persze agyon dícsértem, hogy máskor is sinálja! :wink:
Nem baj a csaszi a lényeg, hogy a baba és te egészségesek legyetek!

Móni!
Jól vagytok?
Hogy bírtok a nagyiddal? Hogy viseli a betegségét?

Zsuzsa!
Te jól vagy? Már tényleg megy az idő és itt a vasárnap reggel! :lol:
Tudsz valamit a Csilláról? Itthon vannak?

Niki!
Mit csináltatok Nonoval ma?
Jól bírja a meleget a drága?

Anikó!
Nektek mivel telt a napotok?

Mi ma délután 3-tól kimentünk az udvarra, vittem Flórának medencébe vizet és 5-kor elakartam altatni, de a barátnőim megleptek a babáikkal és felköszöntötték Flórát!
Így hát manó már félórája alszik.Szószerint ahogy letettem fürcsi után úgy aludt el!

Jajj nemtudom miért, de mióta szültem olyan erős a mensim, persze 3-4nap alatt lezajlik, de ennyit nem véreztem előtte! :oops:

Megyek bepácolom holnapra a husit, mert grillezni akarok és a salárának valót is előkészítem!
Ma már nem jövök, de mindenkinek szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Most nagyon gyors leszek mert nem lehet bírni a Ricsivel, gondolom megint lesz valami időjárásváltozás.

Tegnap délutánt és estét a sote 1.sz. gyerek klinikáján töltöttük de végül is kiderült hogy nincs semmi komoly baja a Ricsinek. Majd részletezem csak most nagyon sír....


sajna ennyi voltam majd folyt.köv. puszi mindenkinek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Na most egy kicsit elalukázott, a Fenistil cseppektől aluszékony lett.

Hát akkor a tegnapunk:

Csütörtök délre tele lett a Ricsi hasa piros pöttyökkel, gondoltuk a melegtől, hintőpor, estére szebb lett. Reggel már mintha nem is lenne semmi a hasán erre délelőtt szedem le róla a hosszú ruhát erre megint tele van a hasa pöttyökkel. Pár óra mulva már a popója is pöttyös volt. Közben elindultunk pestre a mamámhoz a kórházba ott hintőporoztuk ezerrel, nem lettek csúnyábbak a pöttyei de megjelentek közben a hátán is. Na tudtuk hogy ez már nem a meleg inkább valami allergiára gondoltunk. Hazajöttünk battára és elmentünk apával dolgozni. Míg párom festett addig a Ricsi egy fa árnyékában lubickolt. Nagyon élvezte, meg sem kottyantak neki a pöttyök. Csakhogy addigra már a lábán, kezén is pöttyös lett. Ráadásul a hasán már nagy foltokban be is pirosodott. Na eddig vártunk, rohantunk az sztk-ba. Megint egy másik dokinál voltunk nem a miénknél, jól beszaratott minket az az orvos. Mondja ez vírus, de ilyenkor nincs labor így nem tud mást mondani sem adni rá :shock: Menjünk haza, ha több pöttye lesz vagy elkezd ömleni a vér a szájából irány a kórház-adta a tanácsát. Hát azt hittem szívinfartust kapok helyben, úgy döntöttünk azonnal visszük a kórházba. Az ügyeletes a Sote 1sz. gyermek klinika volt. Hát ami ott volt az röhelyes. Bemegyünk a portához sehol senki. Ott óbégattunk hogy hahó meg jónapot, de senkit nem érdekelt. Aztán megjelent egy nő hogy mit akarunk. megnézi a beutalót és elküldött mindek egy vizsgálóhoz. Megjelent három huszonéves fehérköppenyes akárki, bemutatkoztak-kézfogás meg minden- és bementünk a tök sötét vizsgálóba. Villanyt nem kapcsoltak, az ablakon be volt hajtva a spaletta, na csak ennyire volt félhomály. Bőrbeteg gyereket így vizsgálni :shock: Aztán hívtak egy másik huszonévest aki állítólag a doki volt.

na majd folytatom mert csöngettek

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Így most már 7-en voltunk egy wc méretű helyiségben. Ricsiről mindent le kellett venni, a pelusát összecsomagolva letettem az asztalra mert nem fértem a kukához a tömegnyomor miatt. Erre a doki beszólt hogy a "szaros pelenkának nem itt a helye". Hülye bunkó volt de aztán rendes lett a végére. Szóval, arra gondoltak a vérlemezkékel van gond, azonnali labort kértek. Átmentünk egy tök más épületbe ahol a beteg újszülött babák voltak az anyukájukkal. Rémes volt az a rengetek babó, a sírógörcs kerülgetett ahogy néztem őket. Csupán másfél órán keresztül kikérdezés volt és csak ezután kapott egy kis zacsit a tökijére a Ricsi hogy a pisit felfogja. Közben ugye szoptatni is kellett szerencsétlen gyereket, így a legnagyobb forgalomban jövő-menő emberek között elő a cici és szopi ezerrel. Ekkora közönségem még sosem volt, de nem is zavart akkor :shock: Pisit persze nem produkált a Ricsi így jött a vérvétel. Szerencsétlen gyereket hárman fogták le csak minket nem engedtek oda de végül is levették a vért a csuklóján lévő nagy érből :shock: Nem találtak máshol vénát :shock: Mivel pisi még mindig nem volt ezért mondták hogy elviszik a laborba a vért az úgyis hosszabb időt igényel vizsgálat szempontjából. Átküldtek mindekt egy kereszthuzatos váróba, ott szopott tovább a Ricsi és lett is pisi kb. fél óra mulva. Párom viszi oda a nővérhez a pisiszacsit, erre a pina a kezébe nyom egy kulcsot és mondja hogy merre vigye a párom a pisit. nem volt képes átvinni. Át kellett szerencsétlennek mennie egy teljesen másik tömbe. út közben a kezébe nyomták a Ricsi vérét - azt sem vitték át, kint ült és cigizett a nővér aki át akarta vinni. És még útközben a kezébe nyomott egy tök idegen pacák is egy adag cuccot hogy vigye párom a laborba. :shock: Kb. fél órát császkált szegénykém. Közben én sétáltam a Ricsivel az osztályon és hát nagy ívben szartak a gyerekekre a nővérek. Volt egy csomó baba akivel nem volt senki, szegénykéim sírtak teli tüdőből a pinák meg kint tracspartiztak a kertben. na mindegy csak gáz volt nagyon. Este 8-ra meg lett az eredmény, minden negatív, Ricsinek nincs semmi baja. De hát addigra már a talpa a tenyere mindene pöttyös volt csak a feje nem. Kitalálták hogy biztos ételallergia. Ráfogták a paradicsomra meg a tejre amit naponta eszek. Eddigis ettem és nem volt gáz, de ezután inkább nem eszem, ki tudja. De szerintünk inkább a csokis keksztől lehetett amit kétpofára zabáltam a napokban. Még egy órát kellett majdnem várni a zárójelentésig aztán jöhettünk haza. Kaptunk fenistil cseppet amit 3*9 cseppenként kell adni. Eddig kétszer kapott a Ricsi, de utána sugárban hányt. Mondjuk számítottunk erre mert a Vigantoltol is hányt majd két hónapon keresztül. Aztán megszokta.
Még mindig pöttyös a Ricsi szerintem nem mult semmmit tegnap óta sőt én a fején is látok már :shock: A legjobb hogy már a tököse is totál pöttyös. Remélem nem lesz semmi komoly baja, hétfőn felvisszük a dokinkhoz ha nem javul. De remélem javulni fog.

Hát ennyi a tegnapi nap sztorija, bocsi hogy sok lett, meg a részletezésért de nagyon gáz volt az a kórház :evil:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Gabó!

Nagyon szép Flóra, nem csodálom hogy visszahívtak titeket, jó kis reklám arc :wink:

Flóra nap lesz 30-án, ugye?? :oops:


Encu!

Voltam már arra egy párszor de szerintem mi még nem taliztunk.
Én is császárral szültem. Nyugodtan kérdezz ha valami érdekel. Amúgy megkérdezhetem hogy mi van a szíveddel meg a méheddel?

Mi már edzünk a tesóra, januártól élesben mehet a dolog majd :lol:



Na felkelt a Ricsi, megyek mert hason fekszik az ágyunkban és nem szeretném ha összetejezné és megint hangyásak lennénk.

Majd jövök még ma lehet, addig is hűs szombatot kívánok mindenkinek!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok

Csilla nem jöhetet haza . mert fály a felye meg megy a hasa sokat alszk azt mondja ezen kivül jol van talán hétfön minden nap beszélek vele majd irok mizus

. Nálam edig nincs semmi .hurrá . és jol vagyok . remélem igy is marad de lehet hogy csak hétfön tesztelek . adig meg reménykedem ,félek a negativ tesztöl . :oops:
anha
 
 


Sziasztok!

Gábriel: igen, sok apuka jön rá, hogy nem olyan para a peluscsere..csak az én páromnak a gyomra gyenge..azt meg nem fogja tudni "átnevelni" :D

Momi: a szívemmel..háát, kétszeres szívritmuszavar, amit ha nem esek teherbe és jobban kivizsgálnak, lehet hogy pacemakert kaptam volna..és ilyenkor nem javasoják a túlterhelést, a méhem meg szív alakú, hátrahajló. Az első dokim csak akkor könnyebbült meg, amikor a 12.héten túlvoltam...lehetett volna rossz vége is..:( De szerencsére egy örökmozgó lett a piciből :D:D
Igazából nem félek a császártól...az egésztől úgy kompletten tartok..a szüléstől, hogy mi lesz utána...:) De mindenkivel így van, gondolom... :P
Nálunk is nem sokkal az első után jöhet a második.. a párom szerint az úgy jó..én meg egyke lévén nem tudok ehhez hozzászólni:D

Mindenkinek kellemes szombatot, meg úgy egyáltalán, hétvégét...a betegeknek jobbulást!!
Puszka!
encu
 
 


Móni!

Én csak a fejemet fogtam miközben olvastam asztorit!
Nem vagyok ugyan doki, de mint óvónő,ha elfogadod
van por alapú calcium, azt tegyél Ricsi teájába.
Ne ijedj meg hígabb lesz a széklete a pöttyök elmúlnak.
Sajna ez, nap allergia-szerintem!
fenistil gélt pedig már használhatsz a kistestére!
Sajnálom, hogy bunkókat fogtatok ki! :cry:

Zsuza!
Jaj szegényCsilla, pedig már biztos haza vágyik!

Encu!
Így érthető a csaszi aszíved miatt, de a méhem nekem is annyira hátrahajló, hogy a méhszájam bent volt a hasüregem fele, de ahogy nőtt a baba úgy állt vissza rendes állapotba!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Sajna ez nem nap allergia, jó lenne ha az lenne. Nem javult mára sem sőt most 37,8 a hőmérséklete a Ricsinek, remélem nem lázasodik be. Szegénykém nagyon csúnya.

Most csak ennyi voltam, szép álmokat mindenkinek!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Móni!
Még egy okoskodás! :oops:
Mondtad, hogy voltakhangyáitok, a hangya is tud ilyen csípéseket produkálni és még lázzal is jár!
Na jó tényleg nem találgatok!
Gyógyuljatok meg azt kívánom!

Lányok!!!
Hol vagytok????

Mi most indulunk anyumékhoz!
Majd jelentkezem!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Gabó!

Ari vagy! :wink: De ez tényleg allergia. Már láttam ilyet nem is egyet, húgom is így nézett ki mikor kiderült hogy penicilin érzékeny, meg barinőm nővérének a kislánya is ilyen lett és ő is allergiás lett akkor valamire. Mondtad a fenistilt, na mi cseppek formájában adjuk a Ricsinek és úgy néz ki hogy talán már javulgat. Ez a fenistil csepp direkt allergiás reakciókra van, már nem is hány tőle a Ricsi, hamar megszokta a pocija.
Végül is hajnalban kellett adnom neki kúpot mert ugrált hol fel hol le a hőmérséklete de egyre magasabbra kúszott. Most csak nyűgös meg tiszta takony, de nincs láza, az előbb mértem 36,9 :lol: Szerintem sikerült ismételten megfáznia :evil: és annak köszönhető a láz.
Na de mindegy is, holnap reggel megyünk a dokihoz majd ő eldönti mi legyen.
Ja és szerintem a mogyoró ütötte ki ennyire a Ricsit, ugyanis két pofára zabáltam csokis kekszet amiről eszembe sem jutott hogy mogyorót is tartalmazhat. Aztán mikor ilyen lett a Ricsi olvastam el hátul az apró szöveget hogy mogyorót tartalmaz, meg tojást, tejet.... csupa allergizáló cucc :evil:

Ja, a hangyák... Akkor sikerült kiírtani őket, meg nem látszott rajta semmi csípés nyom. Meg vettünk 6 hetes hangyaírtó spray-t és ahol megjelennek befújom és 6 hétig nem jönnek onnan. :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Flórának sok boldogságot kívánunk névnapja alkalmából! :lol:

Kép

Sok puszi: Ricsi & Móni

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Sehol senki :shock: hú de pangunk :cry:


Nemrég értünk haza a dokitól, na már a 3. verzió lépett életbe. Mégiscsak vírus fertősése lehet a Ricsinek plusz a fülével is gond van. Így délután fülészet :cry: A dokink szerint van az a három napos láz csak nálunk fordítva jelentkezett. Előbb a pötty és utána a láz. Hát.... Ma még engedélyezett a hőemelkedés de semmi más. Holnap megint doki ha nem javul a helyzet. Ja, és jól lecseszett minkett hogy miért nem hívtuk mikor ő volt az ügyeletes. :roll: Banyek, egy hétig szabin volt és csak az otthoni számát adta meg, azt meg már párszor próbáltuk régebben de sosem volt elérhető otthon így nem is próbálkoztunk :oops: Mondjuk nem érdekel :oops:

Azt hittem megzabálom hajnalban a Ricsit. Olyan édi volt. Mostanában állandóan kukucsolóst játszik, mindent a fejére húz és sikongat ezerrel, nagyon lázba tud jönni tőle. Hajnal kettőkor arra kelek hogy ezerre kapálózik és sikongat, a rongypelus meg a fején. :lol: Annyira felpörgött hogy alig bírtam visszaaltatni. :lol:



Csajok!!!!

Merre vagytok????? Mindenki nyaral????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Negativ

Aba hagyom nem küzdök tovább feladom . Elég volt .
anha
 
 


Sziasztok!

Végre egy kis hűvös levegő :)
Az elmúlt napokban -nem tudom, talán éreztem a hidegfrontot- annyira rosszul aludtam, hogy itt kókadozok a gép előtt, még a friss levegőnek sem tudok igazán örülni. De ha meg úgy döntenék, hogy szunyókálok egyet, akkor jönnének a hülyébbnél hülyébb álmok...Nem tudom, mitől lehet..! Az egyik legsokkolóbban mentem kocsival a kórházba, a baba (már az álmomban megvolt) a hátsó ülésen babaülésben szunyókált. Bementem az épületbe, intéztem a dolgokat, a gyerek kinnt a kocsiban. Ránéztem az órámra, hogy jaj, etetni kellene, és mikor kimentem , a kocsi nem volt sehol...persze a gyerek se..!! Képzelhetitek milyen állapotban ébredtem fel...még a páromat is felébresztettem egy kis idegápolás céljából. :(
De szerencsére a pocakmanó jobban viseli ezt a hőingadozást, most is épp valami nagyon érdekeset találhatott, mert ezerrel mocorog :D

Na, ezt jól elmeséltem..;) Veletek mi újság?

Anha: ne keseredj el...bár az előzményeket nem ismerem, de a szomorkodás nem tesz jót a terveiteknek...Bár, nem tudom, mit lehet ilyenkor mondani, ami megnyugtatna..mindenesetre én ezerrel drukkolok Nektek!!

Pusza mindenki...és téééényleg! Hol vagytok? :D
E.
encu
 
 


Móni!
Köszönjük a jókívánságokat!
örülök, hogy Ricsi baba gyógyulának indult!
Szerintem az orvosok is csak találgatnak ilyenkor, hisz ezek a drága kincsek még nemtudják elmondani, hogy mi a bajuk!

Zsuzsa!
Nem nem és nem!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan nincs, hogy feladod!!!
Most itt ez a két szép manód szépen rájuk koncentrálsz és és egyszercsak amikor nem is gondolsz rá, kibérli a pocakodat egy kisangyal!
Hiszen, ha két gyermeket sikerült szülnöd a harmadik is jönni fog!!! :wink:

Encu!
Igen ez nagy megkönnyebbülés, hogy lehült a levegő, csak az esőből lehetne több, hogy a szomjas növények is élhessenek!

Anikó, Niki!
Jól vagytok?

Sajna van egy szomorú történetem, de azzal majd később jövök.
Addig is további szép napot!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Olyan boldog vagyok: fülészeten minden ok volt, Ricsinek semmi baja és meg sem nyikkant a vizsgálat alatt. Ügyi volt a dr.bácsi, mire észbe kapott a Ricsi hogy mi történik már kész is volt :lol: Nem akarom elkiabálni de eddig nem volt hőemelkedése sem a Ricsinek, remélem így marad és a pöttyök is tűnőben :lol:
Ha ez tényleg a három napos volt, legalább ez is levan tudva, védettséget szereztünk :lol:

Gabó!

Ne szomoríts, mi történt???? Tesódékkal minden rendben? Ők jutottak eszembe mikor olvastalak...


Drága Zsuzsu!

Fel ne add!!!!!!!!!!!!!! Ha kettő sikerült jön a harmadik is majd meglátod. Gyakoroljatok bőszen és meglesz az eredménye. Ha most voltak jó petéid akkor legközelebb is lesznek :wink:

Encu!

Igen-igen-igen, itt a rossz idő, jupíííííííííííííííííííííí :lol:

Jajj, nekem is voltak össze-vissza álmaim mikor terhes voltam, de most is vannak. Mostanság én meg azt álomodom hogy úgy alszok el az éjszaka szopi után hogy rajtam fekszik a Ricsi, és aztán meg hirtelen felriadok hogy hol van. Na olyankor keresem össze-vissza, meg botorkálok a szobába mint egy holdkóros :shock: persze ő a kiságyban alszik. Páromnak már fel sem tűnik, az elején jót röhögött rajtam.

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok

Rencsi ithon van Pihen jönni fog .
anha
 
 


Sziasztok!

Jelentem, teljes a gyógyulás :lol: Még van egy-két pötty itt-ott a Ricsin de már semmi baja, megint rossz mint a bűn, éppen a csörgő állványát rombolja szét :lol:


CSilla!

Isten hozott újra itthon :lol: Várunk ám, mesélj magatokról! Babók már nagyok , mi???? Amúgy már akkor most minden ok, ugye?????? Izgultunk ám, nagyon!!!!!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Úristen, még egy hét és fél éves lesz a Ricsi. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Atya ég de rohan az idő :shock: :shock: :shock: :shock:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok lányok!

Sikeresen hazaértünk tegnap délután a kórházból, minden a legnagyobb rendben van velem is és a babákkal is!
Nagyon köszönöm, hogy aggódtatok értem "ismeretlenül" is, mikor hazajöttem és elolvastam tökre meghatódtam!
A héten valamelyik nap jövök a részletekkel! Addig is puszi mindenkinek!

rnecsi
 
 


Sziasztok!

csilla!
Nagggyon örülök, hogy minden rendben és otthon vagytok! :lol:
Várjuk a részleteket!

Móni!
Sajna tegnap meghalt az egyik kutyánk, mert csontot adott neki anyósom (pedig ennek a fajtának nem szabad!) és keresztülfordult a torkán a csont, amit éjjel ki is vettek pesten az állatkórházba, de túladagolták az altatót és itthon elealudt!
A Tamás nagyon kiborult, mert az ő kutyusa volt és kiskorától pátyolta! Sírva ásta ki a kutyának a gödröt ahová eltemette. :cry:

Mondtam, hogy Ricsi stramm pasi és gyorsan gyógyul! :wink:

Zsuzsa!
Ugye nem szomorkodsz!!!!!!!??????? :wink:

Encu!
Gyere, meséld el mit álmodtál!

Kép
gabriel79
 
 


:cry: Ricsi ismét lázas :cry: Most beszéltem a dokival, kúp, azt majd holnap meglátjuk... megyek mert nagxon sír

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok!

Gábriel: nagyon sajnálom a kutyátokat...teljesen átérzem a helyzetet, nekem van egy vadászgörcim, azt neveltem csöpp kora óta, biztos nagyon ki leszek akadva, mikor elpusztul... :shock:
Írtam még egy-két megszólalásommal ezelőtt, hogy mit álmodtam...Azóta is voltak hülyeségek, de most hirtelen nem ugrik be, hogy mi. A lényeg, hogy nem elszom túl jól, ha megébredek éjjel, biztos, hogy a kicsi is megébred, és olyen vehemenciával rúgkapál, hogy nem egyszerű a visszaalvás :D De ez persze nem baj.
Megyünk csütörtökön 4D-s Uh-ra, mert Apa már nem bírta, azt mondta, látnia kell a fiát ;)
Most harapok valamit, mert éhesek vagyunk, majd még jövök.
Pussz
encu
 
 


Ricsibaba ne mááááá'!
Légy jó fiú és tessék mostmá' nem lázat produkálni!!!!

Encu!
Bocsi csak azt hittem, hogy újból álmodtál valamit! :oops:
Egyébként én is sok hülyeséget álmodtam és álmodok a mai napig, főleg, ha már nagyon álmosan alszom el, vagy ha Flóra többször kel éjszaka!
Azt olvastam erről ,hogy szinte minden kismamának vannak rémálmai, vagy előálmai, melyből megálmodja a babája arcocskáját, vagy a szülését meg ilyenek!
Úgy látszik így kezdődik az anyaság! :wink: :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Látom egy ideje sehol senki...én is csak itt lézengek egy kicsit..Aztán vár rám a csodálatos vasalás :) Még jó, hogy legalább nincs 45 fok.
Mindenkivel minden ok?
Pusza, jobbulást Ricsibabának!
E.
encu
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, el vagyok keseredve, már megint kúszik felfele a hője a Ricsinek, már 37,8nál járunk :cry: Megint megyünk a fülészetre, azt gyerekdokihoz. Ő sem tudja hogy mi lehet vele, megnézi mégegyszer hátha változott valami :cry: Most abban reménykedem hogy bekavart a fogacskája, mert állandóan szívja az alsó ajkát és rágja. Tényleg, Gabó, nektek járt hőemelkedéssel a fogacska kibújása?

Gabó!

Nagyon sajnálom a kutyusotokat! Nekem csak kiskacsáim voltak mikor kicsi voltam, de megsirattam én is őket mikor leves lett belőlük. Hozzá tud nőni az ember szívéhez az állatkája...


Jajj, olyan ideges vagyok, remélem nem lesz semmi baja a Ricsinek. Olyan rossz hogy csak szenved szekénykém és nem tudok mit csinálni

Na felkelt, léptem

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: