Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mindenki meg van?
Mi megvagyunk,én is nagyjából kikuráltam magam a megfázásból,szerencsére csibe nem kapta el,egy kicsit folyt az orra,de nem volt vészes.
Voltam AFP-n,remélem nem lessz rossz az eredmény,mert a magzatvíz vizsgálatot ki akarom hagyni.
Linda,mi újság az uh-oddal,olvastam a nyáris topikban,hogy mi a gond,nekünk nem is mondtad.Ejnye! Biztos minden okés lesz.Danika jól van és a kisöcsike is ugye?
Meskete,csodás kissrácod van.ha most nem lányom lesz ilyen pasit elfogadnék!
Márti,ügyes lánykád van neked is,mi is ilyen tájban kezdtük,most már meg villám kisasszonyt játszunk négykézláb.
Tündi,kitartás a sulihoz!
Moncsika neked pedig türelem babát terem!
Csajszik:Randi ügyében mi újság?
Megyek aludni,
Pusza
Alice
alice70
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a Húsvét. Mi tegnap jöttünk haza. Egész jól éreztük magunkat a Nagyiéknál, csak lennt az Alföldön egész hétvégén zuhogott az eső, így nem lehetett kimozdulni benntről.

Nagyon örülök, hogy tetszik nektek Boti! A leendő menyasszonyokat pedig számon tartom és majd 20 év múlva visszatérünk a kérdésre! (ide tennék egy Smile-t, de nem tudom, hogy kell, elmondaná nekem valaki, miként kell véghezvinni a beszúrást, köszi)

Tünde: De jó, hogy te is hasonló cipőben jársz a szopi miatt. Mármint nem azért, mert lefáraszt, ebben maximálisan együttérzek, hanem hogy így talán tudunk egymásnak ötleteket adni az elválszatásra. Kíváncsi vagyok meddig bírjuk még a strapát! Nemrég hallottam egy ismerősömtől, hogy neki úgy sikerült elválasztania a gyerkőcöt, 2,5 évesen, hogy bekötözte fáslival a cicijét és azt mondta a kicsinek, hogy anya cicije beteg, a doktorbácsi azt mondta, hogy most nem szabad szopizni, csak, ha majd meggyógyult. És a gyerek pár nap alatt leszokott a szopiról, nem is követelte azután sem, hogy a fásli lekerült. Egyenlőre gyűjtöm a lelki erőt ehhez a hadművelethez, de azért ez még mindig jobban hangzik, mint a bekenni csípőspaprikával és ehhez hasonló jótanácsok.

Linda! Biztos van immunizáló hatása az anyatejnek, de nekem Boti az utóbbi 2 hónapban egyfolytában meg volt fázva, pedig szopik. Én inkább arra gyanakodok, hogy február tájékára ürül ki a szervezetéből a nyáron eltartalékolt vitaminkészlet, és gyengébb lesz a védekezőrendszere, ezért kap el mindent. Bár ehhez hozzátartozik, hogy Boti nem szereti a gyümölcsöt, egész télen nem evett egy falatot sem, így nem sok vitamin került bele a télen. Most Vitacolant adok neki, aztán meg remélem a nyári gyümik bejönnek majd neki, mert azokat tavaly falta. Még az epret is, pedig azt még nem nagyon szabadott.
Remélem Dani is és Pocaklakó Öcskös is jól van!

Moncsi! Tényleg jó lenne mihamarabb pocakosodni! Nagyon drukkolok, főleg neked! Ha lehetne, szívesen átadnám ezen a téren az elsőbbéget neked!

Alice! Biztos jó lesz az AFP-d. Különben, ha a 11 heti UH-on a nyaki redőt rendben találták, akkor nem kell izgulni, mert az sokkal pontosabb eredményt ad, mint az AFp. Én úgy hallottam, hogy ezt a vizsgálatot más országokban nem is nagyon végzik, pont a pontatlanság miatt. Nálunk is készülnek eltörölni. Hát ideje is, mert annyi mindenkitől hallom, hogy emiatt szurkáltatta meg a pocakját, közben semmi baja nem volt a babának!

MIndenkinek kellemes hetet!
Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!
Meskete,nagyon nem izgatom magam az AFP miatt,fölöslegesnek is tartom az egészet,egy jó uh-os szeme biztos többet ér,most inkább az izgat,hogy hugi lesz-e vagy öcskös.Jó volna ha megmutatná magát.Most megint fogzunk az összes nyűggel együtt,nem eszik alszik,meg stb...
Szorítsatok nekem pénteken,akkor megyek uh-ra.
Voltam megpróbálni átíratni az autómat,három hét múlva már kaptam is időpontot a váci okmányirodában,hát nem kapkodják el!
A Húsvét nálunk népjárással telt,jöttek és jöttek,most próbálom magam meg a házat összevakarni a romokból.De az vígasztal,hogy a párom beigért egy hosszú hétvégét valahol,ahol csak a gyerek ellátása lesz a feladat,a többit megoldják helyettünk.Már alig várom!
Meg a tavaszt is,vagy már inkább a nyarat,egyik sem nagyon akar jönni,én meg fázom,elég volt a télből.
Pusza
Alice
alice70
 
 

 
 

UJJJÉÉÉÉÉÉÉ
hát én alig merem elhinni
halvány, az igaz, de azóta 5 db-ot is csináltam, és ott bátortalankodik mindegyiken az a kis drága várva-várt babacsík!!!!
Nem akarom elhinni, nem akarok csalódni, tele vagyok kétséggel, félelemmel, minden reggel bámulom a hőmérőt hogy még mindig magas-e, és hülyeségeken aggódom...
Még nem vagyok boldog, mint ahogy vártam, majd ha meglátom a pici szivét dobogni.... na csak ennyit akartam, és nagyon köszönöm hogy gondoltok rám és szurkoltok nekünk Kép


(A néma kukkolóknak üzenem hogy ha nem akar beszélgetni velünk akkor ne lesse ki és főleg ne beszélje ki a magánéletünk titkait, köszi)
palinta
 
 


Szia Moncsi!
Kép : ))))))))))))))))))))))))
Nagyon örülök és a felső vigyor az dupla gondolom tudod miért.!!!!!!!
Pusssz:Márti
pkismarti
 
 


MONCSI EZ ÓRIÁSI!!!!

Kép

GRATULÁLOK!!


Milyen néma kukkolók?

Linda
bellana
 
 


Moncsi!

De jó, de jó! Szívből gratulálok!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok,
most nincs sok időm visszaolvasni, el vagyok havazva a dogámmal, de először is MONCSI SZIVBŐL GRATULÁLOK NEKED, VIGYÁZZ MAGADRA ÉS MINDEN RENDBEN LESZ!!!
Ki a néma kukkoló? Valamiért rám gondoltál, mert a párom révén ismerem egyik kollégádat?

Linda, elolvastam a 2004 nyári topikban az írásod, amire Meskete utalt valahol feljebb, remélem nem lesz semmi gond és hogy már kiderült, az orvosod is tud figyelni rá.
Márti, Alice és mindenki, puszi nektek,
Tünde
tunde_n
 
 


Meskete,
a szoptatással kapcsolatban én egyelőre annyival haladtam, hogy az időtartamot próbálom rövidíteni.
Legyetek jók,
Tündi
tunde_n
 
 


Sziasztok!

Alice, mi volt ultrahangon???
A randi tőlem mehet, kivételesen jól vagyunk. Kép
Szerintem a városban beülhetnénk 1 cukiba. Kép Kép

Meskete: mi az a Vitacolan? Receptre van, mennyi idős kortól adható???

Tünde: melyik problémámra gondolsz? Kép
A szivemmel van zűr, de állítólag kordában tartható...
Hogy a csudába tudsz tanulni a gyerek mellett??
Én nem tudnék. Kép Nagyon ügyi vagy!!

Moncsi: tényleg ki a néma kukkoló?
Megkaptad a mail?

Márti: Puszi!

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Tünde! A szopi idejét én is próbáltam már rövidíteni, de többnyire ezt Boti irányítja. Ha kevésbbé álmos alvás előtt, vagy rosszabb a kedve, akkor sokkal tovább cicizik, szinte el se lehet tőle venni, csak ha már bealudt. De, ha jó passzban van, akkor saját maga fordul le róla 5 perc után, iszik egy kis vizet és elalszik. Szóval számomra ez azt bizonyítja, hogy képes elaludni egyedül, de amolyan lelki szükséglet, biztonságérzet féle a cici számára. Talán, ha találnék valami helyettesítő tárgyat számára, amihez odabújhat, vagy az esti ceremónia részeként lefektetheti, elaltathatja, akkor lenne valami "pótszer" cici helyett. Próbáltam már macit, de nem igazán vált be, télen imádta a teletubbiekat, azt meg nem kaptam sehol, azóta nem kísérletezgettem.

Linda! A Vitacolan az egy folyékony multivitamin, kifejezetten a kicsi gyerekeknek. Gyógyszertárban lehet kapni recept nélkül, olyan az állaga és az illata, mint a narancsszörpnek, így szívesen megisszák a gyerekek. Lekopogom, de most mióta isszuk, nincs újabb megfázás.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Tünde, dehogyis, nem rólad beszéltem!!! de van Walaki, aki még nem szólalt meg itt de érdeklődik irántunk Kép hagyjuk! végülis amit itt leírok az már úgysem titok, vagy ha az, akkor minek írom ide...

Szerinteteke mikor menjek dokihoz????!
Linda! Te szedsz valami hormont a terhesség megtámogatására? Mértek előtte nálad hormonszintet vagy csak úgy adják? (az én januári halvány + tesztem miatt érdem, nehogy esetleg... szóval én is akarok olyat szedni)

Itthonról netezek ám!! Apjuk nézi a motorversenyt a EuroSport-on én meg nem-takarítok éppen...
Tegnap voltunk egy csemetekertben és veszünk a kertünkbe smaragdtujákat, gyönyörű szépeket Kép a kivagdosott szőlők helyére!! És voltunk a sírkövesnél is, bronz betűket meg domborművet választani a kisfiunk sírkövére, hát furcsa egy élethelyzet, azt kell mondanom... de nem volt megfelelő dombormű és most meg kell várnunk amíg hoz néhányat valami pesti kereskedőtől, remélem lesz közte kedves angyalka-figura. átnéztünk vagy 6 olasz katalógust de gyetlen egyet sem találtunk ami jó lett volna. remélem készen lesz a születésnapi évfordulójára. Valami bűvös hatása van ennek az évfordulónak, és örülni fogok ha meglesz a felirat, talán ez egy olyan külsőség ami még jobban hozzásegít ahhoz, hogy elengedjem őt a szomorúságommal együtt és új lapot nyithassak az életemben... Kép
palinta
 
 


Sziasztok!

Moncsi mailek mentek! Megkaptad őket?
Kukkolók:több helyen is akadnak ilyenek. Lehet, hogy csak olvasni tudnak, írni nem. Kép

Meskete köszi a tippet akkor veszek Daninak és meglátjuk ellenállóbb lesz-e.

Linda
bellana
 
 


megkaptam, köszi Kép válaszoltam is!
mikor menjek dokihoz???????????? ma vagyok a 40. napon de kb. a 19. napon volt a fogantatás.
palinta
 
 


Sziasztok!

Moncsi! Szerintem nyugodtan menj el a dokihoz, ha úgy gondolod, nagyobb biztonságban lesztek, ha minél hamarabb lát az orvos és esetleg ír is fel valami hormont. Sokan azt mondják, hogy nem célszerű az első 8 hétig, mert akkor a vizsgálatok esetleg gubancot okoznak, ha manuálisan is megmotoz stb. Én Botival már az 5. héten, alig 2 hete késett a mensim, elmentem és az Uh szépen mutatta a petezsákot és már a szivecskéje is dobogott.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Drága Moncsi!

A mail még nem jött meg. Kép
Én rögtön a kimaradt menszesz után mentem dokihoz. Kép Igaz még a petezsák se nagyon látszott, de nagyon oda voltam KépFőleg a hormon miatt. Engem akkor kézzel nem is vizsgált meg.
Nem baj ha korán mész, legalább megnyugszol egy kicsit!! Legfeljebb visszahív egy hét múlva is. Kép

Meskete: vettem Vitacolant! Kiváncsi vagyok hatni fog-e. Dani simán bevette. Kép

Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Tünde!
A 4 napos diétától már 1,5kg-ot fogytam,pedig kicsit "bűnöztem" is!De hát ki tudja megállni,hogy ne egyen ha vendégségbe hívják a haverok sütik a kedvenc pogimat aztán anyunak tegnap szülinapja volt stb.
Minden esetre még így is működik a dolog.

Moncsi!
Orvoshoz mebbi 8 hetes korig ne nagyon.Tényleg ritka az az orvos aki nem mászik bele könyékig a páciensbe.Az enyém szerencsére nem turkálós fajta.Kép)))
Ja és jó,hogy már otthon is van netetek(vagy a párodé?)

Linda!
Ha randizunk,ne cukiba!!!!Vagy tudsz olyat ahol diétás süti is van.Persze azt sem ehetem meg akármelyik napon csak a szénhidrátoson.
Mikorra tervezed a randit a hétre,vagy jövő hétre?
Egyébként mi van veletek?Klima?Nekünk még nincs,talán jövő hónapban.Akkor már aktuális lesz,ha esetleg olyan meleg lesz,mint tavaly volt.

Tünde,Alice,Meskete puszi mindenkinek.

Ime egy testvéri páros:Kép
Hát nem szépek?
pkismarti
 
 


Márti: mi a Bricostore-ban fogunk venni klímát, akciósan 84 ezer + a beszerelés. Mostanában megvesszük a gépet, a beszerelésre meg kuporgatni kell. Kép Persze lehet, hogy változik még a dolog.
Nem akarsz cukiba jönni? Kép Brühüü, pedig én nagyon rajta vagyok a hízókúrán. Kép
Akkor nem tudom hova. Én szép tavaszi időre tervezem a talit. Kép Nekünk jobb lenne a délelőtt és ha mennénk valahova. Kép
Szépek a gyerekeid. Kép

Moncsi: nem jött mail. Kép

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
A szép tavaszi nap az jó lenne csak ne cukiKép és persze a délelőtt.Délelőtt meg ráadásul csak 2 szem gyümit ehetek.Van ugyan olyan nap amikor még szelet tortát is meglehet enni + egy szelet étcsokit,de az vacsira van.
Bókot köszönöm és köszönik a gyerekek is.
pusssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem nézek ide és történnek ám a dolgok!
Moncsika,nagy-nagy gratula és a többi.Én már rutinosan hat hetesen mentem el dokihoz,amikor is uh-on lehetett már látni valamit,az elsőnél meg rögtön rohantam.Ahogy érzed...
Randi oké,akár szerda nekem jó,utána már zsúfolt mert most leszünk EGY évesek,és nagyon szervezkedem.Már egy év el is röppennt,hú...
Márti,nem kapsz még kedvet ilyen"előzmények" már meglévőkre gondolok,hogy jó lenne még egy?
A sütik sajna nekem is csúsznak meg a fagyi,meg a minden.
Linda,a Vitacolan nekünk is jó volt a télen,meg most is néha ha gyümi sztrájk van a leányzónál.
Kibújt végre január óta a felső két fogunk!Így már négy van összesen.
Pusza mindenkinek:
Alice
alice70
 
 


Szia Alice!
Édes vagy,de nekem már van, látod azt a nagy culát?Ő Timi tesója és a kettő elég!
Bár néha benneteket olvasva jó lett volna még egy baba,csak hát én már kifutottam az időből ,mert ugye fel is kell nevelni azt a gyereket.Párom is mondogatja ha Timi hamarabb lett volna akkor lehetett volna még tesó.
Timinek foga még egy sem tegnap eléggé furcsán néztek ránk a védőnőnél.Biztos egyszerre fog jönni egy csomó,mert nagyon szenved velük.Ja a mérési eredmények:9,20kg és 73,5 cm a csöppem.A nagy meg 189 cm és 105kgKépKépKépKépKépKépNekem ő is csöppemKépKépKépKépKép
Pontosan mikor van nálatok a nagy esemény?Május 19-én nálunk is buli lesz az első szülinaponKépBorzasztó gyorsan telnek a napok tényleg hihetetlen,hogy ezek a csemeték már majdnem 1 évesek!
Pusssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti! Nagyon szépek a gyerkőcök! Az ember megszokta, hogy a babás topicocon megdicsérjük egymás babáit, hogy jaj, de édes, milyen aranyos stb. A fiadat elnézve, ő már kész fiatalember, nem lehet csak úgy le cukifalatozni! Minden esetre két nagyon jól sikerült gyerkőc! Gondolom hogy el lehet kényeztetve Timi a bátyjától! Mennyi a korkülönbség köztük? Nekem is van egy jóval kisebb öcsém, 18 év van köztünk. Az érettségim másnapján született, úgyhogy én őt kaptam ajándékba annak idején! Bár én már, mint egy igazi "pótmama" babáztam az öcsémmel, azóta is inkább ilyesmi a viszony.
A fogyáshoz gratulálok! A fogmanót meg rendre kell utasítani, mi az hogy ennyi ideig kínozza szegény Timit?

Linda! Remélem a Vitacolan nektek is beválik. Azt hiszem a következő telet én alapból egy vitaminkúrával fogom indítani.

Alice! Gratula az újabb fogakhoz! Sok boldog szülinapot nektek! Jó bulizást, és jó tortapacsmagolást az egy évesnek!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!
Igen a fiam kész legény és köszönjük a dícséretet.Gábor imádja a húgát és ha hagyjuk sírni akkor kiront a szobájából.mint valami fúria és nehogy már sírni hagyjuk!Ránk van parancsolva vegyük felKépKöztük 15 év a különbség és tavaly a nyolcadikos ballagására kapta a hugit.Most augusztusba 16 a lelekem.
Dunakesziről írsz?A profilodban az van ,de én valamiér Őrbottyánra emléksez!Kivel keverlek?

Lányok Timi ma feltérdelt a kiságybKépKépTehetjük teljesen az alsó szintr,mert még arra megyek egyszer,hogy áll.Ezt a térdelve kapaszkodást eddig nem tette.Gyorsan le is fotóztam,mert épp kéznél volt a gép.

pusssssssssz:MártiKép
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti! Most Dunakeszin lakunk albérletben, de Őrbottyánban építkezünk és reményeink szerint ősszel már ki is költözhetünk!
Gratula a térdeléshez!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!
De jó,hogy ilyen szorgalmasan válaszolsz.legalább nem magamban beszélgetek,bár most mintha kicsit beindult volna a topicunk.Csak ne add fel,mert én mindig benézek naponta 2* is,de ha nem ír senki akkor bizony én semKépNa most jól kitoltam mindenkivelKép
Egész éjjel alig aludtam.A lány vándorló életmódot folytat.Úgy forog ,mint a körhinta.Persze nem teszi ám csöndben,hogy anyuci aludhasson!!!Muszáj neki hozzá szerenádot adni és mindebben még az a legszebb,hogy álmában teszi felül és ide-oda dől.Lehet,hogy nem alvajáró hanem alva ülő lesz?Kép
pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Ma reggel láttam a kisbabámat ultrahangon!!!!!!! vagyis Őt még nem csak a kis zsákját. a petezsák 11 mm. kapok róla fényképet is Kép) meg cytológiát is csinált a doki, és 3 hét múlva kell visszamennem, utána elküld a genetikai tanácsadásra. nagyon sok mindenről beszélgettünk, képzeljétek azt is megemlítette hogy az internetre felírtam őt is Kép a hálapénz.hu-ra. de én csupa jót írtam róla, még azt is hogy nem kért "hálapénzt". Lehet hogy az adóhivatal nyomozást indított név szerint...??? na nem tudom, azt hiszem hogy csak úgy általában értette hogy "jó nagy botrány volt belőle". szóval megnézte ő is azt az oldalt Kép de a "botrány" óta a vidéki kórházak adatait nem lehet elérni.
Azért örült nekem, hogy mentem, természetesen emlékezett rám, mondta hogy örülnöm kell a babának. Sebtében elmeséltem neki hogy (miért) bizonytalan a genetikai diagnózis, és az eddigi genetikai tanácsadások csalódásait is. Olyan nyugodt és határozott és minden kétségem meg kérdésem elfelejtem amikor beszélgetünk.
December 16-20 körüli a szülési dátum Kép Kép
De addig sok kellemetlen dolog áll még előttünk... De inkább csak mindig a mai napra kell koncentrálnom, nem arra hogy mi lesz holnap.
jaj nagyon remélem hogy minden rendben lesz és szenteste már hárman gyújtunk gyertyát!!!!! már csak 8 hónap Kép

köszi nektek mindenért, a megértésért, a vigasztalásért, a biztatásért, és a gratulákért Kép Kép
palinta
 
 


nahát a felhasználónévhez azt írta ki ami az azonosítóm. de nem is baj mert már az interneten névtelenül sincsen biztonságban az ember Kép)) természetesen Moncsi voltam. de ezentúl akkor maradok Palinta, okés?
palinta
 
 


Szia Palinta!
Nagyon,de nagyon örülök és óriási gratula.Lesz egy édes kis Mikulásod!!!
A vizsgálatok miatt kitartás,Nekem is elkellett például végeztetni a genetikát.Hasfalon keresztül végezték és íme itt vagyunk mind a ketten.A lány is meg én is.Én már el is felejtettem milyen volt.
Az a nyolc hónap meg elfog repülni meglásd.És fel a fejjel tuti minden rendben lesz.
Továbbra is ide jársz majd Vácra?
pusssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Moncsi: ez csodálatos!! Kép Kép
Azt hiszem nagyon szép karácsonyotok lesz. Kép
Írtam mailt!
Kép

Márti: Timcsi még mindig veletek alszik éjjel?
Nagyon ügyes már! Kép Nemsoká fel is áll? Kép

Meskete:remélem nálunk is beválik a Vitacolan, mert már nehezen bírtam az örökös betegeskedést.

Alice: nálad is megy az édesség? Kép
Nálam is nagyon. Most éppen mákos guba rajongó vagyok. Kép

Tali: jövő héten szerintem fogjunk neki. Kép
Márti: nekem nincs ötletem, hogy akkor hova menjünk. Ha szép idő van, akkor nem szivesen ülünk bennt, de gondolom ti sem. Van valami ötletetek??

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Egész nap azt lestem ide mikor fogsz írniKép

Timi már 5 hónapos kora óta nem alszik velünk,mióta az ágyát magunk mellé tettük.Úgy értem nem Ő a nagy vízválasztó köztünk.

Jó a jövő hét.Jöhettek hozzánk innen meg elindúlhatunk a játszótérre,ha jó.Nagyon szuper .Hinta,homokozó,csúszda,kis házikó+csúszda,mérleghinta,körhinta,mászóka meg mit tudom én.Közelben az ABC(arra az esetre ha valamelyik gyerkőcnek szükséglete támadna enni,inni.)Van egy plus esernyő kocsink is.A nem mobolis gyermekek valamelyikének feltudom ajánlani és akkor Timinek még mindig marad 1.

Képzeld mi volt a mai menü:MÁKOSGUBAKép

Tényleg lányok Lindán kívül ki akar jönni?
Tünde,Alice,Meskete?Kit hagytam ki?
Jöjjön mindenki!!!!

Linda Van egy Medela mellszívóm elektromos ha érdekel megnézem neked és ingyé megkapod ha jóKép
Sajna ez nem Avent,azzal nem szolgálhatok még pénzért sem.

Tényleg ,rajtam kívül van még valaki aki nem pocakosodik?Kezdem magam rosszul érezni a topicbanKép

pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Moncsi! Nagyon örülök nektek! :-))) Az a 8 hónap tényleg semmi!

Márti! Nekem egész nap be van kapcsolva a számítógép, ADSL van, így folyamatos a kapcsolat, így naponta többször is benézek, ezért tudok ilyen sokszor jelentkezni.

Majd a talikra mi is szívesen elmegyünk, bár nem merem igérni, hogy most is el tudunk menni. Ugyanis két van autóm és még csak most kezdek belejönni a vezetésbe. Bár Vác gyakorlásnak pont jó, Pestre nem igazán merek egyenlőre bemerészkedni.

Egyenlőre még én sem pocakosodok! Sőt szerintem ebben a hónapban nem is fogok, ugyanis a hétvégén volt a PÉ és apjuk nem igazán volt tesócsináló kedvében, szombaton fájt a feje, vasárnap meg elaludt még mielőtt bármi történhetett volna! :-(

Üdv mindenkinek!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Mármint nem két autóm van (bár nem lenne rossz, azt hiszem, ha olyan helyzetben lennénk anyagilag nem albérletben csücsülnénk), hanem két hete van autóm, bocs

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Márti!

A kedvedért írok gyorsan. Kép
Megyünk Dínóval játszóra.

Timcsi a saját ágyában vándorol? Kép
Dani nem nagyon alszik, nem tudom mivel működik, de marha fárasztó.
Köszi a mellszívót, nem tudom milyen lehet, de édes vagy, hogy felajánlod!!!

Meskete: 2 autó? Kép Nahát. Én nem tudok vezetni. Gondoltam az év vége fele bepótolom ezt a hiányosságomat. Kép

Tali: megyek-megyek!! Majd feltaxizok, mert Danival gyalog lenne vagy másfél óra.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Akkor lányok tali nálam és innen megyünk a játszóra!
Tessék jelentkezni ki jön?Addok akkor uti meghatározást.

Meskete akkor a 2 autód közül az egyikben eljöhettekKép

Linda még van egy pár szem talán 2 levél Elevitem is.Kell?
Nem tudok ma írni állandóan kihagyom a betűket javítanom kell.
Marhára fáj a fogam,mert a körte cipkájából beleállt egy szálka a gyökérkezelt lyukba és most annyi.Nem szoktam megenni a cipkát ezt is letörtem csak nem rágtam körbe ,mint az almát szokás,hanem mindent megakartam enni és ez lett a vége.
Mellszívót akkor megnézem működik-e?Elektromos + ha akarod akkor elemmel is megy.

Jó fáradt is vagyok.Megjártam a tüdőszűröt és összesen 3 órát kinn voltam a lánnyal sétálni.Mint a Menő Manó!
Még jó,hogy a fiúknak eszembe jutott tegnap este 8-kor megfőzni.
Pussssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Márti: fog:Kép most mi lesz veled?
Jó kis napod volt.
Mi tegnap sétáltunk 3 órát...
Én megyek a talira. Remélem nem lesznek sokan a játszótéren nálatok.
Bár így nem garantálom, hogy sokat fogunk beszélgetni, mert Dani nem marad meg egy helyben és azért nagyon kell még figyelni.

Pusza:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
Fog még halványan hasogat,próbálom húzni a menetelt a dokihoz.
Este még bemutatóm is volt és mire haza értem itt ültek a sógórnőmék.

Tünde!
Ezzel az új fogyival 8 nap alatt -3kg az összesen az előzővel 5kg.Bár én még csak a ruháimon érzem,sajna nem igazán látványos a dolog.

LÁNYOK A TALIRA TESSÉK JELENTKEZNI!!!!!!!!!!!!
Kép
Pusssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Rádtaláltam és örömmel nyugtáztam, hogy nem vesztél el. Jobbulást kívánok a fogad miatt Vártam a leveled, remélem nem felejtetted, hogy ki vagyok.

Puszi
Szilvi és MÁrk Pomázról
szylvy
 
 


Szia Szilvi!
Sejtettem,hogy te vagy ,na megyek írok nektek ne hiányolj annyira.
Pussz:Márti
pkismarti
 
 


Márti: hogy van a fogad? Azért csak el kéne menned, nehogy begyulladjon!
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Szia Linda!
A körte úgy betett neki,hogy mozog.Hátha kiesik magától.KépCsak harapásra érzékeny.
Na mi lesz,lesz már jó idő a jövő héten?
pusssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Remélem lesz már jó idő: Kép
Már az is elég dühítő,hogy minden hétvégén esik.Kép
Mozog a fogad, te jó ég! Ismersz jó fogdokit Vácon? Nekem csak pesten van akit tudok, pedig nekem is jó lenne még lebabázás előtt megnézetni a fogaim.
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Csütörtök,vagy péntek jó a talira?
Tessék jönni,jelentkezni.!!!!!

Linda:sajnos nem tudok Vácon jó fogorvost ,akihez én jártam az meghalt és utána én is Pestre jártam,de már nincs kedvem bejárni.Olyan macerás.
Valami Madudák Istvánt emlegetnek,hogy jó és talán a postaparkban rendel?Én sem tudom pontosan.

Pusssssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia Márti!

Nekem a csütörtök lenne jó, mert pénteken 7-re megyek vércukorra és nem hiszem, hogy a 2 szuri és a két óra ücsörgés után lesz kedvem még bármihez is. Kép
Vácon nem ismerek fogdokit. Kép
Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Márti! Remélem jobban van a fogad! Ilyen vandál egy körtét!?
A tali mikor lenne, délelőtt, vagy délután? Nálunk itt a játszón úgy van, hogy délelőtt többnyire ilyen kicsi manók vannak, mint mi és délután pedig megérkeznek az ovisok is. Mi általában emiatt inkább délelőtt játszóunk, mert olyankor nyugisabb a terep. Anyósom ígérkezett a hét vége felé, ha addig nem jelez, akkor el tudunk menni. Pénteken mindegy mikor, csütörtökön inkább csak délelőtt lenne jó.

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Linda,Meskete!
Úgy látom mind a kettőtöknek a csütörtök délelőtt a jó legyen akkor akkor.10 óra?Jó?

Többiek?
Tünde,Alice?Ti nem tudtok jönni?

Meskete a pkismarti@freemail.hu-ra küld el az emilke címed,vagy a telefonszámod és megmondom hova kell jönni.

pussssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Linda!
Andika is 7-8 hetes terhes!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti!
Valamiért nem megy át a levél, így beírom ide a címet, ahova küldheted az eligazítást: hunyadyemese@freemail.hu. A csütörtök 10 óra tökéletes.

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Meskete!
Ment emilke!
pkismarti
 
 


MÁRTI!!!

NAGYON NAGYON GRATULÁLOK ANDINAK!!!!!!!!
EZ SZUPER, PUSZILOM!!!!

A talira nem hiszem, hogy odaérünk tízre...
Szívunk az alvással ,ezért Dani későn kel. Kép
Leghamarabb is fél 11-re tudnánk odaérni, de lehet, hogy még később. Így is menjünk?
És hova, mert taxival mennénk.

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Már fennt vagyunk, lehet, hogy odaérnénk tízre holnap, de nem esküszöm meg rá. Kép
Linda
bellana
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: