Új privát üzeneted érkezett!

jó akkor 10 fele ott leszünk,a virágos előtt vagy ut közbe talizunk megint:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


oké,pápá 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Én meg itthon leszek :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

hellóóóóóóóó :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na mizu??? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na pápá :lol:
lehet még reggel felnézek,ha tudok :lol:
csucsu várom a képeket :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Oké mindjárt felteszem a gépre aképeket és küldöm még a délután folyamán.
Pusza

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU:NEKEM IS KÜLDÖD A KÉPEKET AMIKET CSINÁLTÁL?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita : elküldtem mind2-nek.

Kép
csucsu05
 
 


ok csucsu megkaptam a képeket nagyon aranyosak lettek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Halásztelek :) Ma jó a napom: van kv +cukor is :)

Kép
csucsu05
 
 


jó reggelt :lol:
köszi a képeket csucsu!aranyoak :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Sziasztok :D

Halásztelki fogorvosokról tudnátok nekem mesélni? Kihez érdemes menni (már ha egyáltalán többen vannak :oops: ) Egy kiesett tömésemet szeretném pótoltatni, de magánhoz most nem tudok elmenni :(

Előre is köszi!

Üdv
Tüni
tüni
 
 


tüni szia! nekem még nem volt dolgom itt fogorvossal,szerencsére,igy sajna nem tudok segiteni 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Tüni: Én tudok segíteni
Most jártam egy dokihoz. kisgyár sarkán a fűúton van a fogászat. Ott nagyon jó mindkét doki és sztk alapon lehet menni. Viszont én a dokinőhőz jártam a Karniához. Fiatal és szuper kedves mert gyengéd.
Ajánlom őt szívből.
Be kell jelentkezni. Ha telefonon akarsz akkor kérd a dokinőt és azt adják. Ha odamész akkor egy magas nem túl vékony csaj na ő a dokinő. Sokan járnak hozzá még a neve incs kiirva. ha lehet hozzá menj. Nekem egy fogamat 2hónapig kezelt, hogy ne kelljen kihúzni. aztán szépen megmentette nem húzta ki mint más. És fehét tömést tett bele nem amalgánt.
Ajánlom őt !!!!

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: Ma mentek úgye? Jó utat akkor.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu majd szombaton megyünk,de azért köszi :lol:
ma a sógorék jönnek,azért nem leszek gépnél :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Ja értem. Jön az okos csaj is mi? :) Kitartást hozzá:)

Kép
csucsu05
 
 


köszi :?
feltettem iwiwre a hintalovas képet :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Mindjárt meglesem :) Ja a párom mondta, hogy levettük a mintát Atiról:)

Kép
csucsu05
 
 


helyes :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na elszaladok lezuhizni,mindjárt jövök :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: meglestem a képet. Azt néztük a Tomival, hogy Szabina ki akarta sajátítani az Atikát merta hintalovon is a kezdet el akarta tolni. Azt hitte az ővé Ati baba.
Jól jönne egy kistesó azt hiszem neki.
Szabina is megjelölt téged az iwiwen :)

Kép
csucsu05
 
 


az igen :lol:
majd legközelebb csinálunk a manókról csoportképet,és felrakom az is :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


visszaigazoltam szabinát :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Igen a 3lurkóról csinálunk csoport képet , hogy Máté is sztárfotón legyen. De lesz még időnk fotózni:)

Kép
csucsu05
 
 


bizony :lol: na megpróbálom az a pacisat is felrakni,amin szabina is rendesen látszik :lol:
remélem máténak jobb kedve lesz legközelebb :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Még elmentünk miután elváltunk veled sétálni. Elsétáltunk egészen az új házunkig és vissza. Máté teljesen jó kedvű volt. Lehet, hogy csak furcs avolt neki, hogy most nem 2-en játszanak hanem 3an vannak. Vagy álmoskás volt. A babakocsiban viszont már kivirult és hozta a formáját. :)

Kép
csucsu05
 
 


lehet mi nem tetszettünk neki :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na fent van az a kép is :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Dehogy is nem miattatok volt. szabina egy erőszakos kiscsaj. Minidg ő akar irányitani. szerintem attól szeppent meg. De ha felnő akkor majd hozzászokik, hogy mindig a nők dirigálnak. :) Nem csajok mi nők vagyunk a főnőkők cak úgy teszünk mintha a pasik lennének a főnőkők pedig nem:)

Kép
csucsu05
 
 


na ja :lol: :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Kicsit homályos lett a másik kép biztos Szabina bemozdult azért.
Akartam kérdezni, hogy azon a képen amin az Ati cicának van festve azt hogy csináltátok? Hagyta , hogy kifessétek??

Kép
csucsu05
 
 


jaja kicsit homály,de nem vészes :lol:
amikor nyilt a spar,itt halásztelken,akkor a nyitás napján volt arcfestés!atika a hordozóban aludt,mikor kipattant az agyamból a zseniális ötlet :lol:
kérdeztem a csajt,aki festett,hogy bevállal-e ilyen pici babát?azt mondta be,bár ilyen picinek még nem festett :lol: megbeszéltük,hogy legyen cica!az orrát kezdte festeni,amikor atika elkezdett vigyorogni,mert csikis volt neki,felébredt,és simán hagyta magát,sőt,még jópár vigyort is elengedett :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


aztán gyorsan hazaszaladtam,pár kép készült,és le is mostam neki,nem akartam,hogy valami allergiás reakció jöjjön ki! :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Szó mi szó édes az a kép :)

Kép
csucsu05
 
 


az ám :lol:
na felébredt,most itt csüsül az ölembe :P

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ettől a műköhögéstől kész vagyok :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Akkor már korán reggel netezik Atika:) Szabina meg éppen reggelizik. Sajtkrémes +sonkás szendvicset. És hogy ne legyen hétköznapi eg ykis ketchapot is nyomott rá:(

Kép
csucsu05
 
 


az igen! :lol: jó étvágyat neki 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na megyek kicsit pakolászni,majd azért idekukkantgatok :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Oké menj csakpakolni. Énmár kész vagyok a reggeli pakolással. 6-óta volt időm rá. Most mindjárt elkezdek főzni, hogy az is meglegyen.
Puszi.

Kép
csucsu05
 
 


jó neked :lol: én kicsit ellustálkodtam reggel :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Én is szoktam lustizni hisz azt is kell. Ha már nem leszünk gyesen akkor úgyis pörgés lesz ezerrel. gyerek+munka+háztartás vezetés.
Szóval ezt az időt kell kihasználni, hogy úgy osztjuk be az időnket ahogy jól esik. Nem kell kapkodni .

Kép
csucsu05
 
 


az igaz :lol: akkor még van pár évem lazulni :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Csucsu :D

Nagyon köszi! :D Hihetetlenül megnyugtattál :D

Tüni
tüni
 
 


Tüni: Remélem bevállik nálad is a dokinő. Énnagyon utálok fogorvoshoz járni de ő teljesen más. szinte szeretek menni hozzá. Még én is megyek majd hozzá vissza. Ja és nem mondtam , hogy mindig megdícsér meg megnyugtat. Ja meg a fogkővemet is leszedte , hogy szép legyen a fogam. valószinű ő még nem égett ki és ezért ilyen kedves. Azt tudom, hogy az apukája is fogorvos és azt mondta neki lányom te sose leszel gazdag fogorvos. Mert nem a lovéra megy. van akinek magán úton is csinál mondjuk fogsort.
De amúgy most ott nem kell fizetni sztk alapon megy nála 300Ft a vizitdij. Az asszisztens nő az bunkó de ő inkább a férfi dokinak dolgozik a Karina még az aszisztens dolgokat is ellátja. És nem nagyképű. Az aszisztens nő az nagyképű és még ki se megy a kezelő lapokért a váróba azt is a doktornő intézi. De szerencsére sokat az aszisztens nőt nem kellet látnom nem hozzá mentem.
Előszőr azt hittem nem is doktprnő csak tanuló de aztán mesélte a doktornő, hogy ő igen orvos csak hivatalosan ő a másik doki mellet van nincs is kiirva a neve. Még..
Azt tudni kell, hogy mikor én mentem előszőr a férfi dokihoz kerültem. Megnézte a fogamat és közölte majd a doktornő csinálja mert neki nagyobb türelme van.
És igy is lett. De mig vártam a rendelőben nagyon sok jót hallottam a psiról is. Ja és ha vissz arendelnek akkor már időre mész és nem kell várni sem.
Majd irj mi volt.

Kép
csucsu05
 
 


na lassan itt lesznek,lépek!
jó 7végét mindenkinek!
sziasztok! :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Szia neked is jó hétvégét. Puszi!

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok lányok nóri/csucsu:nem tudom mi üthetett tegnap a Mátéba tényleg nem szokott ilyen lenni,lehet fáradt volt,de séta közben teljesen felóldódott.remélem legközelebb már nem lesz ilyen zizis:)
A képek nagyon édesek lettek,remélem még sok ilyen aranyos kép készűlhet Atikáról,Szabináról és Mátéról.
Nóri kitartást a mai naphoz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: