Új privát üzeneted érkezett!

abab=baba :oops:
Bocsi csak sietek és nem mindig olvasom vissza amit írok.

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! Ja, ha ők hívtak időpontra, akkor tényleg gáz... :roll: Amúgy nem kell bemutatnod a munkahelyem! :lol: Tudom én! :lol: Csak nem tudtam, hogy ott voltatok! :wink:

GYES témához még azt hozzátenném, ha terhes leszel és táppénzre mész, akkor a férjednek add át a GYES-t! Tehát Te lemondod, Ő igényli, mert amellett ugye lehet 8 órában dolgozni, így az a bevétel is megmarad! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Alíz! SZóval én úgy tudom, hogy ez így lehetséges! De ha felmész az Index fórumára, ott van egy GYES/GYED topic, ott SZakbarbár a szakértő, nagyon profi! Egy kérdést talán megér, mert mindig ilyen bevétel-maximalizálós kérdésekkel fordul hozzá! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 

 
 

Sziasztooooooookkkkkkkkkk

Na végre megvagyok én is!!! :lol: :lol: :lol: :lol: OHhhhhhhhhhhhhh már nagyon de nagyon hiányoztatok!!!! Nem találok rá szavakat hogy menyire!!!

Onnan kezdődik hogy nem volt jo a gépünk egy jo par napig, virusos volt, és mint már tudjatok hiaba van informatikus férjem, miondig a sajat gép marad le a javitasrol. És anyira elszarodott hogy internet sem ment, néha az irodabol neztem meg a dolgokat, dehat onnan meg nincsen idom irogatni.

Aztan meg ugye nagy a kertunk, nagyon sokat vagyunk kint anyummal, csinaljuk a dolgokat, sokat setalunk, flancolunk a varosba, lakasokat nezzuk ezerrel, még sehol semmi, de nagyon remenykedunk és bizakodva nezunk elé ennek a hónapnak. Most már tuti lesz valami. :lol: :lol: :lol: :lol: És aztan jöhet a tali nalunk is. :lol: :lol: :lol:

REgyebkent jol vagyunk, növögetünk naprol napra, imások kismama lenni, nagyon vbüszke vagyok a pocakomra és ezt mindenki latja. De azert nagyon varom mar hogy kezembe tarthassam kicsi lanyunkat, anyira kivancsi vagyok ra, egyre jobban ahogy telik az idő. :roll: :wink: :lol: :lol:

Közbe fogorvosi dolgok kerültek napirendre, el kezdett fájni egyik fogam mindig mikor ettem, ugyanis raharaptam egyfiolytaba.
Nálam jobban senki nem fél a fogorvostól, mintha vágóhídra küldtek volna. De muszály volt, nem hanyagolhattam tovabb. Szerencsére van egy nagyon nagyon jo fogorvosunk, arany keze van és nagyon gyors és preciz. Mindent megment ami menthető, de az enyem sajnos nem volt az, ugyanis bölcsesség fog volt, a lyuk az picikenek tunrt de nagyon mély volt igy mar az idegnel tartott de en ezt nem is lattam és nem is ereztem addig amig ra nem haraptam egy csomoszor, szoval ki kellett huzni. :cry: És hétfőn a fölötte lévőt is, mert ugyanaz a mese annál is. :cry: Azt mondta a doki hogy ez a baj a bölcsesség fogakkal hogy ha elkezd romlani akkor hirtelen csinalja és nagyon keves az amit meglehet menteni igy azokat inkabb ki szoktak huzni.

Van meg egy par fogam amit be kell tomni igy most ezen az uton elibndultam, végig jarom.
A lényeg hogy amenyire féltem anyira nem fajt. És hamar ment nagyon!!!

Anita, gratula a bekoltozeshez, csoda szep a lakas, nagyon nagyon tetszik, biztos nagyon jo,l erzitek magatokat otthon. Most már csak a kis Brigi szobajat kell elrendezni és készen álltok a fogadasara. NAgyon nagyon csini vagy, nagyon megnőtt a pocid, szépek vagytok nagyon.

Olgi, nagyon nagyon sok boldog házassagi evfordulot nektek, gyonyoru az a kep, nagyon tetszett, férjemnek is megmutattam, elmosolyodott, mondta hogy nagyon aranyosak vagytok mindanyian rajta és remeli hogy 5 év mulva mi is egy ilyen szep csaladi fotot tudunk majd felmutatni. :lol: :lol: :lol: :lol: Tündike nagyon megnőtt, olyan cuki ahogy ül a székben, mint a nagyok.
A lagzi biztos nagyon klassz lesz, én sem hallottam még hogy barlangba esküvőt tartsanak, különleges nagyon. És jót fogtok szórakozni. Anyudat meg elhiszem hogy varod nagyon én is mindig anyira vartam, most olyan jo hogy itt van mindig.

Holnap utazik kecskemetre hetvegere baratokhoz, mar furcsa lesz hogy nincs itt. :roll:

Andi: Nagyon gratula a Dorka felvételiéhez!!!!! Végül hova vették fel, melyik bölcsi ez? Most már aztán járhatod a Dorka suülőértekezletét is, Bencénél meg a suliba majd. !
Kár hogy nem szereti a néptáncot pedig ténleg nagyon jol all neki!!!! Gyönypörüek azok a ruhacskak, tudod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majd gonsolj rám, vagyis Patríciára, na jó na hagyun k a többi csajnak is, de azért minket se felejts el!! Nagyon édesek!!! Ha Dorka felvestzi majd mutasd meg nekünk is!!!

A mindmegette.hu-n keressel ra valami jo kis receptre, Éva meg én is onnan főzünk sokszor, nagyon jo kis receptek vannak.

Aliz: gratula a lakasugyhoz, végre teljesen sínen vagytok ti is!!!
hamarosdan ténleg jöhet a lányka project!!!!
Minden rendben ment a nőgyogyaszbnal??
LÉenne egy kerdesem: abbol a tesztabol amit adtal, csak szaggatni kell??? Vagy mast is kell vele csinalni?! :roll: :roll: :roll: Enyire béna vagyok! Sajnos már nem vagyok bölcs Pintyunéni. :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzsi: sajnalom hogy Pannika nem hízott anyit amenyit kellettet volna, de én sem látom rajta. Nekem még mindig az a kis hurkas csini csaj. Nagyon aranyosan eszik, jó hogy izlett neki a kis mixed.

Képeket teszek fel. Most egy párat csak, aztan majd folytatom. ne haragudjatok ha kihagytam valakit. Ezer puszi mindenkinek, kicsinek, nagynak!!!

Éva: nem is reagáltam a te irasodra, mivel hogy mopst telcsiztunk. De itt is megirom hogy nem kell felni még van ideje kis Szasza babanak a start pozicio felvetelre, még ne idegeskedjél ezen, remélem minden rendben lesz az emlővizsgalaton.

Jaja, Bea, jo hogy esazembe jutott: nekem sincs meg meg az allampolgarsasom, be sincs adva, sajnos el hanyagoltuk ezt is egy kicsit mostanaban. De semmi ujat nem tudok én sem, csak azt amit te hogy kell hozza munka. Nekem hála az égnek ez meg van, de akkor is 2 évbe telik a vbeadastol és vizsgazni kell magyar tortenelembol meg ilyesmi.
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
Köszi a receptet, és a tippet hogy a mindmegette-t nézzem meg. Meg fogom. Ismerem, de nem készítettem onnan származó receptről ételt még eddig.
Amerikai palacsinta az amelyiket spéci sütőben kell sütni, ugye és vastagabb mint a hagyományos?


Alíz!
Na akkor mindent tudsz, valóban jöhet a babaprojekt!!!!
Persze elhiszem, hogy kislányra vágynál inkább egy kisfiú után, de gondolom egy második kisfiút is imádnál. Legfontosabb az egészség. Tényleg nevekben gonolkodtok már? Tudom korai a kérdés, de én mindig még a terhességem előtt is morfondíroztam ilyeneken. :lol: :lol: :lol: Nálunk már szinte a fogantatás pillanatában neve volt a kicsinek. :lol: :lol: :lol: Na jó, Dorkánál fiunévvel kicsit hadilábon álltunk, de valahogy éreztük hogy kislány lehet. :P
Kisruhák: 3 féle méretet kaptunk 2 éves, 3 éves és 4 éves ez van a cimkékbe irva. A 2 éves kori rucik éppenhogy jók lesznek most még Dorkára, inkább a 3 éveskori ruhák a megfelelőek rá. Ugyhogy van éppen jó, jó, és nagy ruha is köztük. :lol: :lol: :lol:

Zsu!
De jó kis tippet adtál Alíznak. Engem ugyan nem érint a téma, de valóban nem kellene hogy Balika utáni gyes összege kárba vesszen.
Nekem a munkáltató épp tegnap küldött igazolást, amivel mehetek a Darabos utcára az Államkincstárhoz (meg sok egyéb papírrral is, megérdeklődtem tőlük) igényelni a gyes összegét Dorka után. Ma akartam menni de az eső közbeszólt. :roll: :roll: :roll: Majd a köv. csütörtökön elintézem, ekkor van este 6-ig ügyfélfogadásuk.
OTP...hmmmmm..... túl jó tapasztalataim nekem sincsenek vele, igy ha mód van rá kerüljük. Vagy csak mi akadunk eddig mindig barmokkal össze ott? :roll: :roll: :roll: Lehet .

Holnap megyünk anyuékhoz, vasárnap jövünk vissza. Medencét állitjuk fel, fodrászkodunk stb. Ja ismét barna lesz a hajam. :P :P :P Hasonló az eredeti hajszinemhez.
De még holnap jövök szerintem. :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello Pintyuska!
Na végre... már azt hittem elfelejtettél bennünket. :lol:
Fogorvos.... váááááááá én is addig halogatom ameddig csak lehet. Kedvencem a gyökérkezelés , azzal milliószor kell menni és sosincs vége. Na attól kivagyok. Na meg volt már nekem korán letömött fog miatt csonthártya gyulladásom is.... bátran mondhatom minden kismaminak a császármetszés elviselhetőbb volt. :lol: :lol: :lol:

Okés, akkor mindenképp megkuksizom a mindmegettét, Te is megerősítettél benne, ha már ketten is főztök onnan biztos vannak jó kajcsik rajta. :lol: :lol:

Várjuk ám a képeidet!!!!!!!
Okés, ruhácskáknál gondolok Rátok, és a lányotokra. :wink: :wink: :wink:

Puszi, lépek BK-t nézni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép 28 HETES Kép Kép házassagi évfordulora kapott telcsi
Vendég
 


Sziasztok!

Nos, itt vagyok. Ezen a héten mindennap fogorvosnál voltam...brrrr...Pintyus! Jó kis elfoglaltságot találtunk:)!
Bölcsességfog gyökérkezelése..jó móka volt. Na de voltak nekem már ennél sokkal "jobb" élményeim fogilag:)
Azért jó is történt a héten: voltun strandolni csak csajok, hárman. Írtó jó volt! Itt voltunk a Kerekestelepin és alig voltak, így uralhattuk a medencét:)))
Pintyus, még valami! Akkor én többet tudok állampolgárság-ügyben: nem kell már vizsgát tenni annak, aki magyar tannyelvű középiskoláan érettségizett! Vagyis: ha az érettségi magyarul volt, akkor nem kell külön vizgsa magyarból és történelemből, csak be kell adni a bizonyítvány hitelesített fordítását. De, állítólag ehhez képest is van vmi könnyítés. A beadástól számított egy éven belül, meg kell jönni a válasznak. A választól számított egy éven belül meg kell ejteni a vizsgát(honosítást)! Azért kérdezzetek rá, h. a Pici után nem-e kapod meg az állampolgárságot...mert semmi se lehetetlen.

Andi! Nagyon édesek a kisruhák! Biztos nagyon aranyosan áll Dorkán! Férjem, amint hazahozza a székely-szótárt hozom a mics-receptet!

Zsebi! A képeket nézegetve nagyon ismerősnek tűnsz valahonnan. Nem szoktál/szoktatok a 8-as vagy 18-as buszon utazni? Amúgy nagyon szupi a medence! A feltett kép a kismamaruciról nekem nagyon tetszik. Bárhogy döntesz ruha ügyben, a végeredmény biztos szép lesz!

Éva! Pihenj sokat és beszéld meg Szabikával, h. legyen szófogadó kisfiú és forduljon meg szépen:)!

Alíz! Grat a pénzmozgáshoz, házvásárláshoz! Jöhet a kistesó!

Zsuzska! Pannika tündéi kiscsaj. Aranyos a kanalazgatós kép-sorozat meg a portré:).

Olgi! Boldog házassági évfordulót és még nagyon sok boldog, hoszú éveket Nektek!

Azt hiszem ennyit akartam..ha vmire nem reagáltam, bocsi, kicsit szita az agyam:).
Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy nem jelentkezem….néha olvaslak titeket, de időm annyira nem engedte, hogy írjak…hihetetlen a mult hét is csak csupa vizsgázással és tanulással telt, kisebb-nagyobb sikerrel. Ezen a héten debiben vagyok/voltam és ugy elment az idő, szombaton megyünk esküvőre, utána már hétfőn ismét vissza miskolcra 2 hétre. Vizsgáim is lesznek, meg anyum kórházba megy és én leszek otthon öcsémmel vigyázni a házra, kutyikra…
Azért mondhatom, hogy nekem is nőtt a hasam mióta nem taliztunk, és híztam is 1-2 kg-ot, gondolom a baba növekedése miatt is. Mostanában szerencsére már joval többet mozgunk, és olyan szép nagyokat látni is rendesen kivülről Holnap jön hozzánk a védőnő, még most tud jönni először, mert eddig mikor akart jönni mindig suliban voltam, jó lesz már kicsit elbeszélgetni vele is. Lassan kell mennem vércukor terheléses vizsgálatra is, azt hiszem ezt hétfőn reggel ejtem meg, és délután megyek majd miskolcra. Mert ha két héttel később megyek már késő lesz azt hiszem. Utána meg junius végén 4D-re kéne már menni, csak legyen vége ennek a nehéz időszaknak. Aztán pedig jön a lakásfelújítás…szóval ismét nem fogunk unatkozni… egyenlőre ennyit magunkról, majd ha tudok jelentkezem, ne haragudjatok de ez valszeg nem lesz olyan hamar, de itt vagyok, nem tüntem el!!!!

Andi!
Gratula Dorka bölcsibe meneteléhez! Biztosan fogja majd szeretni, hogy annyi gyerkőccel játszhat! Csodálatosak a kis ruhácskák amit kaptatok, na azért én is jelentkezem majd értük, ha Dorka kinövi!:)

Évi!
Nyugtasd meg Szabikát, tudod hallja már a hangokat és biztosan érzi, h csak jot akarsz neki!
Remélem minden rendben lesz az emlővizsgálaton, majd tájékoztass minket!

Pintyus!
Nagyon szép pocid van már! Szerencséd, hogy ilyen jo fogorvost fogtál ki, nagy kincs amikor mennyire tud fájni az embernek egy ilyen kezelés…pfújjjj

Zsuzska!
Nagyon édes a kis Pannikád, és örülök, h már felszedett pár dkg-ot, de szerintem eddig sem volt sovány, gyönyörű kis hurkás baba, de ha az orvosok mást mondanak…érdekes.

Anita!
Gratula a beköltözésetekhez! Nagyon izléses lett a kis lakásotok! És utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!!! Ja és nagyon megnőtt már neked is a pocid mióta nem taliztunk!

Aliz!
Gratula a lakás projekthez!!! És lassan újra kezdődhet a babaprojekt is!!! Milyen jo lesz, te is átéled majd ujra a kismamiságot, hizsen mondtad, h mennyire szeretnéd ujra érezni. Milyen aranyos Balázska, h igy tetszett neki a villamosocskázás!

Zsebi!
Nagyon szép a kismama esküvői ruha, nem is tudtam, h ilyen is létezik! Biztosan jol fog majd rajtad állni, és a legszebbet választod ki!


Olgi!
Utólag, de nagyon Boldog Névnapot Kívánok Tündikédnek!! És még sok ilyen házassági évfordulót!!! Olyan megható az a kép 5 év alatt…nagyon szépek vagytok rajta!!!


Mostmár megyek aludni....Jó éjszakát Mindenkinek!!!
NAGYON KELLEMES HÉTVÉGÉT, reméljük az idő is kedvez nekünk!!!

Pusszz

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Kép

mostanában igy nézünk ki :wink: ...a mult hétvégén készült a kép

Na majd remélem lesz egy pár jó kép az esküvőn hétvégén, majd hozok...
Mégegyszer mindenkinek jó éjt!!!

Nagyon kellemes hétvégét!!!
:wink: :P

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!
Tegnap Pesten voltam munka ügyben, ezért nem jöttem.
Boginak 10.-én lesz a szülinapja, úgyhogy a Decatlonba is elmentem, és vettem neki búvárfelszerelést (talp, szemüveg, pipa), meg egy un. "snorkeling" ruhát. Na, ezt eddig én sem tudtam, hogy így hívják, meg hogy ehhez külön ruhát is gyártanak. Szóval a snorkeling az a búvárkodás, amit a tengerparton csak úgy magunktól pipával, szemüveggel a partközelben csinálunk. Mivel mi általában sziklás tengerpartra megyünk, ahol nagyon szép dolgokat lehet látni már a partközelben is, a párommal nagyon sokat szoktak így búvárkodni. Néha órákat is eltöltenek a vízben. Ezért gondoltam, hogy örülni fog ennek az ajándéknak, legalább nem fog megfagyni, mert állítólag ahová az idén megyünk, (Genova környéke) hidegebb a tenger, mint az Adria.

Edina, Pintyus! Nagyon csini pocitok van!

Kauka! De igen, előfordulok néha a 8-as buszon, bár az utóbbi néhány évben ritkábban, de előtte rendszeresen jártam vele. Te merre laksz?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, bár most nem panaszkodhatom a kis kullancsomra. :D
Tegnap este 10-től hajnal 4-ig aludt és egész nap nagyon jó kislány volt. Sajnos szörcsög, vagy megfázott vagy valaki megfertőzte.
Amúgy tündér édes kis boszorka! A Nappal ébred, nézi nagy kerek szemmel a függönyt, jár a kis keze , lába.
A hasfájás eltűnt (koppkopp), nem tudom mi hatott , az Espumisan vagy nem is az volt. Esetleg még most jön a java.. :?
4240 gr, eszik mint a gép. Hála az égnek van tejcsi, szedem az Ultrica Urens ch 5-öt + Laktoherb tea (brrrrrr).
Olivér folyamatosan lázad ellenünk (nem újdonság), de szerencsére Nellyt nagyon szereti.

Éva, nem tudom mi történt veletek, csak a rendőrség szóból következtettem ki, hogy valami rossz. Remélem megoldódott és kis Szasza is jól van.

Andi, azok a ruhát 1xűen tüneményesek!!!!! Angyal lesz benne Dorka.
Néztem a képeket, Bence olyan édes, ahogy tartja a koreográfiát. Tuti pasi lesz, ez már biztos, szép magas. Ti is ilyen szép szálak vagytok?

Olgi, olyan megható a családi kép, látszik, hogy boldogok vagytok.
Te szedsz valami tejcsiszaporítót?
Tücsinek utólag nagyon boldog névnapot! Gratula a házassági évfordulóhoz.
Nekünk elsején volt a 12., de már 17 éve együtt vagyunk. Nelly baba volt most az ajándék. :lol:

Zsebibaba, gratula az esküvőhöz! Ez az első vagy megújítjátok a fogadalmat?

Edina, Pintyuska, Anita csini kismamik!! Anita téged is Isten éltessen névnapod alkalmából!

Pannikának gratula az első kóstolgatásokhoz! Jaj, ez is olyan szép időszak, mint a szoptatás. Azok az édes pofik, ahogy kipróbálnak egy-egy új ízt! Minden anyuka emlékszik rá amíg él.

Aliza, hogy haladtok a házzal? Szuri, szuri!!!!!

Remélem nem maradt ki senki, olyan nehéz visszaolvasni, max. csak a képeket nézegetem. :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

Kriszti



Sziasztok!

Fene ezt a rossz időt... :( Már csak abban bízom, hogy jövő hétvégére megjavul, mert különben Pannika hogy veszi fel a csini nyáriruháját a névadóra? :roll:

Mi ma vásároltunk délelőtt, aztán porzsívózás. Hétvégén pedig nagytakarítunk: ablak, ajtó, csempe mosás, függönyök mosása, stb. Semmi hangulatom hozzá, de már nagyon időszerű... :?

Zita! Ez a fogorvososdi nem hangzik túl jól, de szerencse, hogy jó fogorvost találtál! Én is több fogamat tömettem terhesen, de én sem félek a fogorvostól, mióta rátaláltam a mostanira! :wink: AMúgy nekem tök furi volt, mert csak a kötelező szűrésre mentem, és talált 3 lyukas fogamat, ráadásul egymás mellett. Azelőtt meg évek óta nem volt rossz fogam. Mondta is, hogy ez valószínűleg a terhesség miatt van... :? Jaj, de szép a pocid! :D El is hiszem, hogy büszke vagy rá! Na, meg azt is megértem, hogy egyre kiváncsibb vagy a kislányodra! :D Az utolsó 5-6 hétben én már nagyon türelmetlen voltma... :oops:

Andi! Jó hétvégét Nektek! Remélejük jó idő lesz, és tudtok pancsizni! :wink: Új frizurádról majd kérünk képet! Gyerekek is fodrászkodnak? OTP... hát, nem tudom.... Én ugye nem lakossági területen vagyok, meg szerencsére nem is ügyfelezek.... de annyit elárulhatok, hogy a háttérben is nehézkesen, túl bürokratikusan mennek a dolgok.... ezért olyan lassú minden! :?

Bea! Ó, Te is fogrovosnál jártál? :( Csak csajos strandolás szuper lehetett! Kell is az ilyen néha! :wink:

Edina! Kitartást a többi vizsgádhoz! :wink: Holnapra meg jó szórakozást az esküvőre! POcakod határozottan sokat nőtt a tali óta! :D

Zsebi! Snokerling-ről még nem is hallottam... :o Boginak előre is boldog szülinapot!!! :D Jó kis sportos család vagytok! :wink: Lehet már írtad, nem emlékszem...meddig fogsz dolgozni?

Kriszti! Jaj de szépen hízik Nelly baba! Az meg szuper, ha mégsem fáj a pocija! :D Olivér féltékeny? 17 éve együtt? Ezt nevezem! :D Nektek pedig utólag is boldog házassági évfordulót!

Kép
zsuzska81
 
 


HaLIHÓÓÓÓ!!

Bea: sAJNOS NEKEM NEM FOG ILYEN KÖNNYEN MENNI AZ ESKÜTÉTEL, VAGYIS a vizsga dolog mert én nem magyar suliba jártam, és nem is érettségiztem magyarból, mivel hogy német suliba voltam igy a legtöbb tantárgy németül volt, ugy ahogy neked magyarul. Pici után nem kapom meg az tuti, ő hamarabb lesz állampolgár mint én! :lol: :lol: tiszta röhej. Na nem tudom még, valahogy csak lesz.

Akkor te is fogorvoszol, látom mindenki lassan elmegy a fogdokihoz. Éva is most fog menni.

Edina: Köszi a pocakdicséretet, te se maradsz alább, nagyon csini vagy, és sokat nőtt azóta, nagyon klassz érzés a mocorgás, és főleg hogy látszik is már, párod biztosan nagyon élvezi. Azért ne terheld túl magad a tanulással, most a pici a legfontosabb. És nálatok is következik a felújitás, hát ti se fogtok unatkozni ezek szerint.

Zsebi: nagyon tetszik a ruha választás, főleg amelyiket varratnád. Lányod nagyon élvezio a vizet, tiszta búvár csaj, biztosan nagyon fog örülni az ajandeknak. De csodás helyeken jártok és az idén is milyen klassz lesz, de azért te vigyázzál magatokra nagyon!!!
Be jelölsz engem is iwiwen, mert már nem tudom hogy keresselek meg, lyukas az agyam. nevem Törőné Jancsó zita.

Kriszti: Örvendek hogy jobban van a kicsike és nem fáj már a hasi, és nagyon jó hogy szopcsizik és enyire igényel téged!!! Olivér meg majd meg szokja hogy már nem csak ő a középpont, jó hogy enyire szereti Nellyket.
Ter hogy érzed magad? Fáradt vagy nagyon? Tudsz házimunkárt is végezni 2 baba mellett vagy van segitséged?

Zsuzsi: remélem ténleg jó idő lesz jövő hétvégén, mert Pannikának ragyognia kell az új ruhácskába!!! Egyébként csak hétfőig mondanak szar időt. Szegény Andiéknál remélem azért jó idő lesz.
Segit anyukád a nagytakaritásban????? Hányszor eszik Pannika pótlást?

Andi: megsütitek a miciet is???

Én ma nem vagyok formában, valszeg ez az idő! Anyumat kikisértem a buszállomásra, haza sétáltam.
Holnap vendégek jonnek, meg holnaputzán is, most valahogy nincsen kedvem. Flekkenezni jönnek. na hátha elmülik a rossz idő és ujra kiderülök én is!!!

Puszika
Vendég
 


Igért fotók Ausztriábol, remélem nem fogtok megunni, mkicsit sok van. :oops: :oops: :oops: :oops:
Kép Sopronba Kép Eszterházy kastély Kép kávézó Eszterházán, már Ausztria területe Kép Eszterházy teriték, 5 pohárból ittak Kép Haydn szobája a Haydn házba Kép Melki apátság
Vendég
 


Kép Tükör szoba
Vendég
 


Kép Ez az egész apátság fentről nézve Kép Kilátás a toronyból Kép Duna mentén egy kisváros, ahol megszálltunk Kép Hárman Kép Linzbe, Dóm a háttérbe Kép Salzburgi várrom Kép Salzburgi sétáló utca
Vendég
 


Kép Alpesi táj Kép Kép Érdekes épitmény a vizen Kép kukafotozás Kép Wolfgangsee, hegy, tó, napsütés, mi kell ennél több?! Kép
Vendég
 


Gondolom már meguntatok, most már az utolsó pár kép jön....
Kép Csodás alpok Kép ilyen hó volt ott fent Kép Enyire magasan voltunk Kép Grazba, cukrászda, 1568 ból

na enyi voltam, bocsi
Vendég
 



Sziasztok!!!

Voltunk kardiológián, volt ekg, uh, vérnyomi mérés, Tüci tűrte, mint katona, egy pillanatra sem sírt :shock: Pedig pont nála ez szokatlan. Van egy kis zörej, de minden rendben találta, semmi elváltozás, karácsony körül megint kontroll, hogy bizti legyen minden.

Kriszti: ügyi vagy, hogy benézel néha, az elje nem olyan könnyű ám :wink: Még akkor sem, ha egyik baba ovis.
Én is Ultica-t és laktoherbet iszom, nagyon tuti. Nekem ízlik a tea :roll: Cukor nélkül hídegen, szuper, nagyon jó lehet vele szomjat oltani 8)


Zitus: nekem sem kellett vizsga, mert egyetemet itt végeztem.
Jó vendéglátást!!!


Ma kiváltottam az ajándékot, amit férjemnek csináltattam a házasságira. A Malomparki fotósnál lézeres üvegtömböt készítettem ( gondolom tudjátok miről van szó). Egy családi képünk van rajta ( amit ide is küldtem) két gyűrű és felírat. Nagyon teccik neki az ilyen, csak nem tudja, hogy neki is készült :lol: Nagyon jó lett, ráadásul 2 db jár most egy áráért, azt meg anyukámnak adom majd :lol:
Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Pintyus: csodálatos képek!!! Austria a szívem csücske :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olgi:

gyönyörü az ajándék!!!! Nagyon nagyon jo ötlet, és a kép is nagyon jó!!! biztosan oda és vissza lesz tőle férjed!!!
Ha nem vagyok túl indiszkrét menyibe került??? a feliratot te csinaltad meg otthon és a gyürüket is te varazsoltad a kepre??

Itt van meg 4 kép, ha már házassagi evforduloror beszelunk!
Kép Egy éve Kép Rá egy évre, kereken 26án
Kép Kép
Vendég
 


Olgi: örvendek nagyon hogy Tüncsike jól van és mindent rendben találtak, erős csaj, nem is lesz semmi baja. És nagyon ügyes ha ilyen hősiesen kibírta az egész vizsgálatot!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vgaoyk én is.Most apjukon van a kórság, kedd óta itthon van, majd hétfőn kell visszamennie a adokihoz.Éjszaka is lázas volt még, hasmmars már javult.

Olgi!
Tündikének boldog névnappt kívánok!Az a székbenülős kép, na meg a babakocsi kukucskálós naggyyon jóóóóó:D
Voltunk rehabon, de 10.30ra mentünk.Dr.nő elégedett violt Emilivel, majd augusztusban kell visszamenni, és ha akkor okés minden, akkor elengedi.:)
Most látom a képet!Ezek szerint most van az 5. évfordulótok?Gratulálok!Ngaoyn szép "eredményeitek" vannak:D

Lolita!
Neked is boldog névnapot!

Andi!
Biztos nagyon ügyes volt Bence a néptáncon!Gratulálok a bölcsihez Dorkának!A rucik álomszépek!!!

Zsebi!
Nagyon jók a víz alatti képek, és végre téged is léthatunk!:)
A ruha is jó, szép kismamis fazonja van, diszkrét, elegáns!

Zsu!
Miylen etetőszéket akartok venni?Azért kérdezem mert Pannika ugye még nem ül maga stabilan, és ezek a székek azérz elég szélesek, nem tartanak úgy, még ha dönthető a támlája is, és borul benne a gyerek.Van pihenőszéke?Esetleg abban etetni?Vgay miért nem jó a hordozóban?Neked kényelmetlen?Én egyébként fekve etettem Emilit a kanapén, mert csak így maradt a szájában a kaja:DEtetszéket kb 6 hósan vettünk neki, de akkor már tudott ülni.
Gratulálok pannika tudományaihoz!Nagyon üyges!

Éva!
Megértem a döntéseteklet, lehet én is így tettem volna.
Remélem semmi komoly csomó nincs!!Talán csak egy elvakart csípés/seb ami miatt meg vannak duzzadva a nyirokcsomók. :roll:
Farosan nem lehetne természetes szülés?A császár már tuti?

Eddig jutottam, mennem kell etetni a családot:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Már anyuéktól írok Nektek. :wink:
Na igen, jövő keddig esőt mondanak az okosok, ma hallottam az időjárásjelentésben. Ha ultra vacak idő lesz akkor a medencét nem álltjuk most fel. Fürödni amúgy sem tudtunk volna most hétvégén benne, mert még jéghideg ilyenkor a víz. A napocska dolga hogy felmelegítse nekünk. :lol:
Viszont nem kellene hogy essen az eső, holnap férjemék akkor nem tudom hogy fognak a szabadban paintball-ozni. :roll: :roll: :shock:
Jajj lányok, már megint felhúztam magam. Nem családi az ügy, de morci tudok lenni az ilyesmitől.
Anyum mondja, hogy itt ahol laknak, az önkormányzat hivott embereket alkalmi munkára, havi 50 ezer Ft-ért. Nem mennek, mert több a segély, mint amennyit keresnének. Egyik azt mondta, nem fog dolgozni 50 ezerért, ha segélyként 84 ezret kap és semmit nem kell érte csinálnia.
Nem tudom, ilyesmit hogy engedhet meg ez az állam???? Nem akarok politizálni, de ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. Aki meg dolgozik látástól vakulásig jól meg van adóztatva, örül ha hónap végéig kitart a fizetése és a családot is el tudja látni.
Szétdurran az agyam az ilyen nemtörődöm hozzáálláson, de komolyan. Segély összege is csodásan van megállapítva, mindenféle szorzókkal számolnak, számit kinek mennyi gyereke van... Ismét nem akarom a kisebbséget bántani, de ezzel is csak ők járnak jól, az adófizetők zsebéből könnyű semmit nem csinálni mégis gond nélkül megélni. Vááááááááááááááááááá.........

Pintyus!
Nem, nem unjuk meg a képeidet, nagyon szépeket tettél fel, jó kis helyeken jártatok férjecskéddel. Nagyon romantikus, tényleg. Nem éreztétek úgy magatokat mintha 2. nászutatokon lennétek??? :lol:
Na és persze az esküvői fotó és mellette a mostani.... szuper. Férjed semmit nem változott és Te is csak pocisodtál. Na jó , meg a hajad színe lett más. :lol:
Vasárnap jön férjem és ha az idő engedné akkor grilleznénk, a mics-et is, de ha nem tudunk akkor halasztva lesz 1-2 héttel. Meglátjuk.
Kitartás fogászat ügyben!!!!!!!!!!!!!!
Szép telcsit kaptál, tetszik!!!!!!

Olgi!
Szép ajándékot kap férjed, biztos oda lesz tőle, főleg hogy szereti is illetve tetszik neki ez. Tényleg ötletes, jó ajándék erre az alkalomra. Ügyes vagy. Árát elárulod? Pintyuska is kérdezte, én is beállok a sorba. :lol:
Nagyon ügyes volt a lányod a kardiológián, cuppants egy nagyot a pofijára helyettem is. :D

Edina!
Neked is szépen kerekedik a pocid, nő a kicsi lány úgylátom, szerencsére. :wink:
Vége lesz lassan a vizsgaidőszaknak, kitartás Neked is!!!!
Aztán koncentrálhatsz a babádra, magadra és persze a felújításra.
Tényleg, sikerült már autót vennetek???????????
Férjem szerencsére belátta hogy ez most nekünk nem megy, igy hanyagolja a témát. Egy időre. :lol:

Kriszti!
Hurrá, elmúlt hasfájása a kis Nellynek, de jóóóóóóóóó!!!! Persze nem akarom elkiabálni, reméljük már túl van a nehéz időszakon e téren.
Olivérnél ez a durci átmeneti, a drága be foja látni, hogy nincs háttérbe szoratva a kistestvér érkezése miatt, csak ugye az új helyzetet még fel kell dolgoznia. Adj időt neki. :wink:

Panka!
De jó, Emili mozgása is egyre tökéletesebb, ez jó hír ám.
Az viszont nem, hogy most meg apa van "kipurcanva". Na de megedződtök most mindhárman és sokáig makkegészségesek lesztek, meglátod. Férjednek mindenesetre jobbulást!!!!

Bea!
Szupi lehetett a csajos starndolás, naná hogy élvezted.
Előre is köszi a mics-receptet!!! De mint mondtátok drágább magamnak összeállitani, mint megvenni... :roll: :roll: :roll:

Zsebi baba!
Döntöttél már ruha ügyben???? Melyiket választod?
Lányod biztos nagyon fog örülni a snorkeling ruhának, főleg hogy imád búvárkodni. Nem is sejti hogy ezt kapja? Mert ha nem, akkor biztos a fellegekben fog járni. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ja és lemaradt:
Csóközön Mindenkinek és kellemes hétvégét Mindenkinek!!!!

Pintyuska!
Te nem voltál, de azért így utólag Nektek is nagyon boldog sok-sok együtt töltött évet kívánok még boldogságban , egészségben egészséges kisbabák mellett!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Pintyus! Bejelöltelek! Gyönyörű helyeken jártatok, én is imádom Ausztriát! Nagyon szép az esküvői képetek is!
Meg tudnád írni, hogy Sápy mikor van szabadságon? Gyanítom, hogy most, mert próbáltam hívni, és ki van kapcsolva.

Andi! Ruha ügyben még nem döntöttem, mert anyagot még nem volt időm nézni. Most a kész ruha felé húz az eszem, pontosan azért, amiket leírtatok, hogy egyáltalán nem biztos, hogy olyan lesz, mint a képen, bár szerintem nem egy bonyolult fazon. Lehet, hogy meglátok egy gyönyörű anyagot, és mégis a varratás mellett döntök :) Van még időm, hiszen azt mondták, két hét alatt kész van.

Bogi nem sejti a snorkellingruhát, biztos nagy lesz a meglepetés! :) Zsuzska! eddig én sem hallottam a snorkellingről, elég nagyképű elnevezése az egyszerű tengerparti búvárkodásnak! :)
Egyébként június 20.-ig fogok dolgozni, 23.-ától elutazunk kettesben a párommal a Mecsekbe, (egy darabig valószínű, hogy utoljára kettesben) a gyerekek pedig táborban lesznek. Utána pedig 30.-án az amnio, és utána már táppénzen maradok.

Nagyon ronda idő van, már bent a lakásban is jól lehűlt a levegő :( Ha így haladunk, be kell kapcsolni a fűtést! Júniusban :(

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Apjuk már jobban, de még gyenge(napokig nem evett ő sem, le is ment neki 4 kg!:D)

Pintyus!
Fogászatot sajnálom, nekem is mumus, pedig még sosem fájt(kopo-kop-kop).
Képek gyönyörűek!!!Nagyons zép helyeken voltatok!
Gratula a házassági évfordulóhoz is!További sok bolodg együtt töltött évet kívánok!
Jó a teló!!Én is most vettem egy újat, a régi haldoklik.:(
Az enyém Sony Ericsson T250i.

Edina!
Jó vizsgázást!
Anyukádnak remélem nem komoly a baja(vagy már írtad, csak szita az agyam? :oops: )Jobbulást neki!
Pocak nagyot nőtt ám!

Olgi!
Nagyon szuper az ajándék, biztos meg fog hatódni rajta a férjed!
Lagzira irígy vagyok, imádom a algzikat, de idén nem megyünk.:(Már szinte mindenki házas a baráti körben, vagy még messze áll tőle. :wink:

Na megyek pedikűrözni.

Apropó, BEA!
Milyen lett a körmöd?Esetleg kép?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!

Ez a vacak időt. :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:

Pintyus!
Te kérdezted, melyik bölcsibe fo járni Dorka és persze csesztem válaszolni. :oops:
Ősz utcai bölcsibe vették fel, a jelentkezési lapra is ezt az egyet írtam. De bíztattak nagyon, mivel Bence is ide járt és testvérgyerekeket fel szoktak venni. És ez most is így lett, szerencsére. Ugyanazok lesznek a gondozónénik akik Bencusnak is voltak.
Bence oviban most szeptembertől lesz igazi nagycsoportos, és mikor Bence suliba megy 2009. szeptemberétől, akkor Dorka meg elvileg a Bence mostani óvónénijeihez kerülne az oviban majd. Legalábbis dolgozunk az ügyön, hogy így legyen. :lol: :wink: :P
Hát... nem tudom lesz e lehetőség holnap grillezni, majd meglátjuk, pedig a mics-et szívesen megkóstolnánk már, annyira gusztusos volt az általad felrakott képen. :P

Zsuzska!
Te pedig azt kérdezted gyerekek is fodrászola lettek-e. Bencének vágva lett fiús, bezselézett frizura lett a vége. Dorkának csak a frufrujából lett vágva. De mivel előtte én is a fodrászszékben ültem (festék felvitelekor) utánam Bence haja lett levágva, így Dorka is szó nélkül állta a sarat, tűrte a nyakában a fodrászkendőt vagy mit (tudod hogy ne legyen hajas mindene). Mondjuk ha az egész haja lett volna vágva afelől már kétségeim lettek volna, hogy tűrte volna , de ennyire még rávehető volt.
Nekem pedig barna lett ahajam, csináltunk képeket is, amint tudom felvarázsolom ide.
Hazafelé (anyuékhoz pontosabban) gyalog mentünk a fodrásztól és a Tüzoltóság előtt mentünk el. Kis faluban mindenki ismer mindenkit, igy megengedták, hogy a gyerekek beüljenek a tüzoltó kocsiba, megmutogattak mindent, mi mire való. Még nekem és anyunak is érdekes volt, gyerkőcök meg másztak fel az utastérbe, majd le , újra fel, újra le.... egyszóval élvezték nagyon.

Kriszti!
Bencém a legmagasabb a csoportjukban, talán egy kislány van még hasonló magasságban mint Bence, de a fiúk mind kisebbek náluk. Szerintünk is magas gyerek lesz. Mindezt azért írom, mert kérdezted mi is ilyen szép szál emberek vagyunk-e. Mikor olvasta jót is nevettem ezen, többiek meg is értik miért. Már a kismamigatyó témánál régebben irtam, hogy szivesen előkeresem, de 163 cm-es a magasságom... emlékszel???? Szép szál vagyok de nem hosszára, hanem szélességre . :twisted: :roll: :P
Férjem 183 cm, de azt tippeljük Bence le fogja körözni őt is. Főleg ha ebben a tempóban nő, utóbbi fél évben 7 cm-rel lett magasabb.

Na ezekre emlékeztem hogy kérdeztétek, de nem reagáltam rájuk. :oops: :oops: :roll:

Panka!
Örülök, hogy férjed jobban van.

Zsebi baba!
Milyen táborba mennek a nyáron a gyerekeid?
És Ti a Mecsekben konkrétabban merre mentek, kettecskén/hármacskán?
Biztos nagyon tuti lesz a Genova környéki nyaralás is.

További szép hétvégét Mindenkinek, pusziiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Így nézünk most ki
Kép Lurkókkal anyuéknál

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok ebben a vacak időben!

Andi, jót nevettem a szép szálon......
Mintha magamat hallanám, no, de nem baj, fő, hogy egészség legyen. :lol: :lol: :lol:

Panka, a teszveszen árulsz ruhákat? Valamiért az egyik felhasználóval beazonosítottalak (debreceni, kislányruhákat árul, Emili a gyerkőc). Kinéztem nála egy rucit, remélem te vagy az és el tudjuk boltolni. :lol: A nicknevére nem emlékszem (Fegyi talán?)
Jobbulást a bandának!

Olgi, az Ultricát folyamatosan szeded? Nekem azt mondta a védőnő, hogy hagyjak ki egy hetet mielőtt a következő adagot megkezdem. Erre a gyógyszertáros azt mondta, hogy nem kell szüneteltetni, folyamatosan lehet szedni. :?
Szép az ajándék, nagyon ötletes.

Pintyuska, micsoda kis csavargók vagytok! Vagy ez "tanulmányi kirándulás"?
Mi is úgy vágyunk valahová, mindegy csak ki ebből a városból, országból...
Hallotátok, hogy a Balcsin a szállásfoglalás fullon van??? Sehol sincs hely. Hihetetlen.
Na jól nézünk ki ma Medárd napja van. :cry: :cry: Akkor most 40 napig esni fog?????????? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :roll:


Mennem kell, a kiscsaj nyűgice.

Puszi



Jó reggelt!

Emili ma f7kor ébresztőt fújt :evil: , viszont átaludta az éjszakát :wink:

Kriszti!
Nem én árulok :? A holmikat gyűjtöm egyelőre a kistesónak. :wink:
Milye rucit néztél ki?
Még nem esik az eső, hátha megússzuk.Bár én fel vagyok készülve, hogy vacak nyarunk lesz. :(
Tejcsit van már több?Van egy zsaporító fejés is, ha gondolod utánna nézek vmelyik könyvben van.
Urticat tudtommal folyamatosan lehet szedni.Milyen hígítást használsz?5 ch?

Andi!
Jó lett a hajad, szerintem így fiatalosabb :wink: (na eddig sem volt "öreges", de szerintem ez jobban áll :wink: )

Na nemsokára indulunk babausziba.
További kellemes 7végét Mindenkinek!!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


A fiúk alszanak. :D ,így gondoltam írok nektek itt a magam csendességében.
Pénteken is meg tegnap délután is odavoltunk vendégségben.Pénteken a barátnőméknél,Tegnap meg a barátainknál (vagyis férjem gyerekkori barátai) főztünk bográcsban.Nagyon élvezte Balázska szépen eljátszott a gyerekekkel..
Ma meg kiakarunk nézni a Pulyka napokra a Főtérre ha az idő engedi,bár most kezdett el zuhogni az eső. :roll: :cry: .


Kriszti:
Én is folyamatosan szedtem a homeos bogyót na meg pesze a Laktoherb teát is ittam amit a vége felé már nagyon untam. :roll:
örülök hogy már nem fáj a pocakja akiscsajnak és hogy van elég tejcsid is.
Olivér meg majd biztos megbékél,csak új neki a helyzet még.

Andikám:
Remélem anyukádéknál jobb az idő és ha förödni nem is de legalább grillezni tudt(ta)ok.
Jó lett a hajad,nagyon jól áll neked ez a szín.Meguntad aszőkét most már?bencus is igazi nagyfiú lett ezzel a frizurával.
Persze örülnék én egy tökösnek is csak egészséges legyen,hát ami a neveket illeti a férjemnek megígértem hogy ha a másik is fiú lesz akkor az ő nevét örökli, de én úgy szeretném hogy akkor 2 keresztneve lenne és még akkor Levente vagy Kristóf ,a lány nevekben meg a Boglárka volt a favoritom mikor még nem tudtuk hogy Balázs fiú lesz.De szerintem majd még újra elgondokodunk a neveken ha már útban lesz a baba. :wink:

Pintyus:
nagyon szép képeket tettél fel,köszönjük.Dehogy unjuk meg bármennyit feltehetsz ,nagyon jó nézegetni őket.Nagyon szép helyeken jártatok és nagyon szépek vagytok a képeken.Teljesen ki vagy virulva.
Nem ekll csinálni semmit a tésztával csak kinyújtani és kiszaggatni,utánna még kicsit pihentetni még a tepsiben,mielőtt a sütőbe teszed.
A fogászat az nekem sem a kedvencem,szerencsédre jó a fogorvosod.Jó a z új telcsid ,én is kaptam a múltkor egy újat az uramtól mert a régi már nagyon szutyi volt. :?
Utólag kívánok nektek is:
Nagyon sok együtt töltött boldog évet!

Zsu:
Nagyon köszi atippet,aranyos vagy hogy szóltál,meg majd megnézem az indexet is.
Jövőhétvégén már biztos jó idő lesz,annk kell lennie mert olyat rendeltem Pannika Névadójára. :lol:
Megvolt a nagytakarítás?Én is azt csináltam tegnap. :? Ma meg pihi.Vagyis "csak főznöm kellett".

Olgi:
Nagyon jó ez az üvegtömb ,nagyon tetszik nekem is ,mikor arra járok mindig megszoktam nézni a mintákat amik ki vannak rakva.
Lehet én is csináltatok majd.Tényleg mennyibe is kerül?
Örülök hogy semmi komoly Tündikével.
Én is most kéretm időpontot a Gyermek kardiológiára mert tavaly Balázst is elküldték hogy van egy kis zöreje,de nem találtak semmit,de azért visszarendelték 1 év múlva.Remélem nem lezs semmi baj.

Edina:
De jó hogy te is írsz néha.Szorítok továbbra is a többi vizsgádhoz.
Anyukádnak jó egészséget kívánok.
Már azért alakul neked is pocid úgy látom szépen növekszik kis Kamillátok. :D


Zsebi:
Boldog Szülinapot a nagylányodnak előre is.
Biztos örülni fog az ajándéknak.Jaj de jó lesz nektek a Mecsekben,biztos jól fogjátok magatokat érezni.


Panka:
Jó lebetegedett az az egész család!Örülök hogy most már lassan kikászálódtok belőle.
Ez nagyon jó hogy elégedett volt a doktornő és Emili mozgása is egyre jobb.

Bea:
jaj te is fogorvost járod,remélem nem vészes nagyon.
Feltöltötték már az összes medencét a Kerekestelepiben?
Mi is voltunk egyszer tavaly,egész jó volt de nálunk Szoboszló a favorit csak az a baj hogy főszezonban rengetegen vannak és van úgy hogy alig van szabad hely.......
Na megyek most már ,bocsi ha nem válaszoltam mindenre.

További szép délutánt!

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hello Lányok!
Még anyuéknál vagyunk, van pár percem a pakolászásig, így írok nektek. Fiúk meccset néznek, Dorka meg elaludt. teljesen kifáradt a kinti rohangálásban, biciklizésben, homokozásban stb.
Meglepve olvastam, hogy Debrecenben esett ma az eső, itt szerencsére végig napsütéses idő volt, a medencét is fel tudtuk állitani, és telenyomtuk vízzel. Jövő hétvégén remélhetőleg ki is tudjuk majd próbálni. Annyira hétágra sütött itt a nap, hogy Dorka arcát és két karját le is kapta a nap, szép piros lett neki.
A grillezés is elmaradt, a medencével elcsesződött a sok idő, így egy héttel el lett tolva.
Hajam:
Valóban meguntam a szőkét, meg eleinte melírozva lett és utáltam, hogy mindig olyan hamar lenőtt, és ha már kicsit is le van azt nem szeretem. Igy elkezdtem szőke festékkel festeni magamnak, de szép tiri-tarka lett, így most megunva ezt befesttettem barnára. De mivel tetszik a csík a hajban mostanság, így valószínűleg később tetetek bele vöröses árnyalatút, de csak színezővel, ami kimosható jópár mosás után.(lenövés veszélye miatt )
Lépnem kell majd este jövök.

Pusziiiii

Kép
Kép
bendor
 
 


sziasztojk!!!!!

Látom ma sehol senki még!!!! Ki használja mindenki ezt a szép időt, hisz hétvégén nem volt valami gyönyörü, de kellett ez a kis eső!!

Mindenkinek köszönoöm a dicséreteket, valóvban nagyon klassz volt a kirandulas, teljesen feltöltödtünk, sanyi még menne mégegyszer de én már nem vállalom be, eléggé fárasztó volt azért a SOK JÁRKÁLÁS. Mindenesetre Júliusba megyünk még Zalakarosra a Hotel Spa-ba egyet wellnessezni.

Kriszti: Hogy áll a füvetek???? Az idén mentek valahova nyaralni???
Picikével hogy tudtok??? De szerintem bele való szülők vagytok és megoldjátok valahogy, nektek is jár egy kis kikapcsolódás.

Andi: Kösz a részletes beszámolót a dolgokról, most már értem ki hova és miért. :D Nincs már sok hátra az otthon maradásodból, gondolom szomorú is vagy nagyon emiatt. Mi is hiányolni fogunk nagyon. Ésa talikat is majd hétvégére kell szervezni ezek szerint. :cry: Na de még csak van egy kicsi addig. Addig is használd ki minden pillanatát az otthon létnek!
Nagyon tuti lett a hajad!!!! Ténleg fiatalit, telljesen már arcod van igy, jó volt azelött is de ez most igy nagyon klassz, és az előnye hogy nem kell egyfolytaba festeni. :lol:

Sajnalom hogy nem csinaltatok meg a mici-et de ami kesik nem mulik, jó hogy meg van a medence, pancsiznek en is egyet benne :lol: :lol: :roll: :roll:

Strandra mar nem mernek ki menni, de majd juliusba ha minden jol megy.

Zsebi: Előre is nagyon sok boldog szülinapot lánykádnak!!!
Sápy nem most van szabin hanem juliusba lesz valamikor, pontosan én sem tudom mikortol. A heten kell hozza menjek, gondolom pénteken, majd felhivom. Holnap Uhra megyek klinikara, mert Sapy kuldott, mielott elmegy szabira latni akar. Ugyhogy sajna még most nem tudok segiteni, de lehet te mar tobbett tudsz!

Aliz: voltatok a pulykanapokon????
Milyen telcsit kaptal? Látom kaptunk egy paran telcsit mostanaban.
Balázska hogy van?? remelem nem voltak ujabb esések a motorral?
Köszi a pogi receptet.

Panka: örvendek hoyg kezdtek helyre jönni minannyian, lassan kimásztok ebből a virusbol és ujra fittek lesztek mind.
babauszi milyen volt??? Kistesót mikorra tervezitek???

Éva??????????? Voltal fogdokinal??? Mizu?? Rég nem jelentkeztel!!! Szasza baba???????

Anita????? Te is merre vagy?????????? Brigike????

Zsu????

Olgi????

Nálunk meg voklt a vendeglatas, szerencsere csak egy nap volt szombaton, de reggeltol estig, flekkeneztunk, babásztam egesz nap.
Ma megint fogdoki, szerintem delutan megint kába leszek és aludni fogok!!!
Na puszancs.
Vendég
 


Helló!

Nos itt vagyok, csak probálom magam utolérni a házimunkába.Még szeretném az ablakokat lemosni mega fürőbe a csempét megsurolni.De szerintem ez nem ma lesz mert ma főzök és mosok.Ki tudja meddig van jó idő és én szeretem ha kint szárad a ruha.

Pintyus
Még nem voltam fogorvosnál mert vagy nagyon szuper doki vagy csak túl elfoglalt de csak jövőhét péntekre kaptam időpontot.Szerencsére nem fáj csak vigyázni kell rá addig. :oops: Te hogy bírod?A nehezén már túl vagy!
A képek nagyon jók!Irigykeden is de komolyn.Nekem is olyan mehetnékem van mondjuk nem mindig de néha rám jön.Épp elgondolkodtam hogy ha ismét bekattanok akkor kimegyek az állatkertbe.Régen voltam már nagyon :cry: pedig közel van.
Igaz közel nem olyan élmény mint a Ti kiruccanásotok de nekem apa sajnos most nem tud elszabadulni a munkából. :cry:
Van még egy indiszkrét kérdésem :shock: Sanyi mennyire tartja be a szavát?Tudod mert olyan határozott volt hogy a ház ügy az "a héten megoldodik" . :lol: :lol: :lol: Szóval mizu a kecóval?Vagy ne is idegesítselek?
Mára is kitartás a fogdokihoz!

Andi
A nekem is nagyon tetszik az új frizurád.Neked amugy ugye sötétbarna az eredeti hajszined?Nekem az és elég sokat szívok a melír miatt :cry: .
Örülök hogy sikerült a medencét felállítani de igy sajnos nem tudtatok flekkenezni.Na de jövöhétre micsoda partyt csinálhattok.A víz (remélhetőleg) már meleg lesz és a kajcsit is meg tudjátok csinálni.

Olgi
Nagyon ötletes az ajándékod!Tündikére pedig büszke lehetsz nagyon amiért hősiesen türte a vizsgálatokat.A zörej pedig remélem elmulik.

Panka
Jaj Ti jól megjártátok ezzel a betegséggel.Az egész családon körbejárt.Örülök hogy jobban vagytok.Apának gyogyulást!
Milyen volt a baba uszi?Ilyen időben is bent van fedett helyen vagy van kinti medence?

Zsebi
Nagyon sok boldog születés napot kívánok a nagylányodnak!Biztos nagyon örül az ajándéknak.Szerintem legszivesebben már a tengerparton lenne és ki is probálná :lol: :lol: :lol: .De ez érthető is.Majd ha csináltok képeket a szülinaprol szivesen megkuksiznám őket.

Alíz
Voltatok kint a főtéren?Milyen volt?
Ti most hogy álltok a házzal a költözéssel?(Egykicsit elvesztettem a fonalat ) :oops:

Edina
De jó hogy néha be tudsz kukkantani hozzánk!Bár jobb lenne ha sürübben tudnál jönni.A pocakod szépen növekszik :lol: .A vizsgákhoz kitartást én is szorítok neked!

Na megyek lejárt a mosógép... és nem tereget ki magától.Pedig milyen jó lenne... :lol: :lol: :lol:

Puszi
Éva

Kép
awe
 
 


halihóóó

Zöldségesnél voltam, vettem gyönyörü gombát, kirántom, meg cukkinit, meggyet, meggylevesnek :lol: :arrow: :lol: :lol:
zöoldség napom van ugy látom!!! ja meg tökfőzelék friss tökből!!

Csak nem megyünk ma fogdokihoz, majd szerdán, sanyi nem ér rá, és neki is ügyködni kell a fogaival, töméscsere.

Éva: végre, már hiányoltalak!!!
Állatkerthez csatlakozom ha nem bánod, ha majd rád jön megint a mehetnék! vagy lehet egyedül szeretnél lenni. :wink: :wink: :? :? :oops: :oops:
Jó nagy munkába vagy te is!!! Én is mopsok, meg főzök, a takaritast mostanaban anyumra bízom, jó hogy itt van. :lol:

Sanyikám, anyira tartja be a szavat hogy ma azt mondta hogy a heten lesz, de ugye ezt mar ismeritek. Én már nem is idegeskedek, egyszer csak lesz. Nagyopn szar érzés hogy enyire nem haladunk, félek is egy kicsit hogy mi lesz de sajnos nem tudok mit kezdenio nem én iranyitom e téren a dolggokat!! :? :( :( :(

Puszko, lejart a mosogep.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Helloka Mindenkinek!!!!

Pintyuska!
Ne add föl, tényleg csak találtok már megfelelő lakást ami a kedves férjednek is bejön és akkor cuccolhattok. Én mindenesetre szorítok, hogy így legyen.
Wesselényi-re azt irtad, ugy néz ki az lesz a befutó, de ezek szerint mégsem. Azzal mi volt a gond???? :shock: :shock: :shock:
Jó kis kajákat készítel ma , ezek nagyon fincsik mind, ügyi vagy. :wink:
Zitus, ami a talikat illeti, nyugodtan lehetnek azok hétközben továbbra is, hisz hétvégén mindenki családozik. Legfeljebb lélekben Veletek leszek, ha a szerény személyem éppen húzza az igát a melóban. :P

Évi!
De jó, hogy írtál.
Igen-igen barna az eredeti hajszínem, hasonló a mostanihoz.
Melír.... ne is emlitsd. :roll: :roll: Nagyon meguntam a barna hajban a szőke tincseket, így lettem napról napra egyre szőkébb , és a végén meg mint láthattátok nagyon tarka volt. Így most bebarnultam :lol: :lol: :lol: és csak kimosható csíkokat fogok belehuzatni, az tuti. Most legalábbis így gondolom. :lol: :lol: :lol:
Óóóóóóó.... már hiányzik a kis állatkerted? Még hamar. :lol: :lol: :lol:
Én lassan 3 éve vagyok itthon és még igazán most sem hiányzik az enyém. Na jó, azért néha mi is bemegyünk Dorkával megmutatni magunkat. :lol: :lol: :lol: :lol:
Évi, legutóbbi Hajni által készített képekkel Szabikáról adós maradtál nekünk, ugyanis beígérted, csak épp közbejött a szerencsétlen esetetek.
Ettől függetlenül a Kis Drágára mi is kiváncsiak vagyunk , ugyhogy ha tudod mutasd meg nekünk. :wink:

Zsuzska!
Én a múltkor nem is reagáltam a "dicsekvésedre". Pannika valóban ügyes kislány, és jól teszed, hogy megosztod a fejlődését velünk. Nem rossz néven vett dicsekvés ez, hanem örülünk mi is, ha be tudsz számolni egy-egy újabb újításáról. :P :lol:
Szorítok, hogy jó idő legyen hétvégén a névadóján és a szép új ruhácskát és a fodros kis zoknit rá tudd adni. :wink: Meteorológia eddig Veletek van, reméljük így is marad és nem tévednek.

Lépek én is, változatosság kedvéért én is ruhát teregetni megyek. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a Bogi nevében a köszöntést! Már 12 éves lesz, kész nagylány. Holnap megyünk egy kicsit csavarogni vele, szabit vettem ki, mert délután el akarunk menni megnézni az edzést a másik aerobic egyesületnél. Remélem, tetszeni fog neki. Ez fél 3-tól van, de ilyen dolgokért már szégyenlek kérezkedni, úgyis olyan sokat vagyok távol orvos miatt. Ma is tg-n voltam, 11-kor mentem el, és majdnem 2 volt, hogy visszaértem. Képzeljétek, rosszul lett a doktornő :( . A vérnyomásával volt valami, de szerencsére nem lehetett komoly, mert folytatta a rendelést.
Cukor volt a vizeletemben, pedig az éhgyomori cukrom a vérből jó volt, de azt mondta, akkor hozzuk előre a terheléses cukrot, úgyhogy most 2 héten belül mennem kell oda is. Remélem, csak az a sok cseresznye okozta, amit délelőtt megettem!

Andi! A Mecsekben Almamellékre megyünk egy kastélyszállóba, mint jobban megnéztem a térképen, nem is a Mecsek ez már, hanem a Zselici dombság, Kaposvártól 20 km-re van. Mondhatnám, előnászút, bár hamarabb volt lefoglalva a szállás, mint az esküvő :D
Most hétvégén pedig a Bükkbe készülünk egy baráti családdal, remélem, nem fog esni! A párom barlangász, már én is voltam lent vele többször barlangban (az IWIW-en van is ilyen képem), és most abba a faluba megyünk, ahol barlangászni szoktunk, Bükkzsércre. Sajna most a barlang kimarad :(

Pintyus! Közben sikerült Sápyt elérnem, jövő hét keddre jelentkeztem be.

zsebi_baba
 
 


Andi: Ne mondjal mar ilyeneket!!!!!!!! Talit nélküléed nem rendezünk!!!! :evil: :evil: Irgum burgum. Slussz-passz. Jaj jó lenne ha végre mar nalam lehetne szervezni.
Kösz a bíztatast, csak lesz mar valami megfelelő!!

A wesselényibe nagyon bele éltük magunkat :cry: sajnos és igy mar nem merunk bele ugrani a dolgokba!
Az volt vele a gond, hogy miutan nagyon tetszett nekunk és mar majdnem hogy.... de megsem. Ki nyogik hogy hat mivel tavfutes, 18.000 a havi gaz nyaron és 36.000 telen. :shock: :shock: :shock: :shock: ráadásul panel programos, ez + havi 20.000 5 évig. durvan kiszamolva több mint 70 ezer a havi rezsije egy 60 nm. kéglinek. Hat enyit nem ér nekunk se a kozelseg se az hogy szep. Szoval az a kornyek ejtve lett. sajnos. :x :x :x

Elfelejtettem irni hogy kokuszos keksztekercset is gyartunk ma. nyamiiiiiiii. ugyanis venni akartam a boltba, nagyon gusztán nézett ki, csorgott a nyalam utánna, és egy öregasszony, elém toloncolta magat és megvette az összeset. :evil: :evil: :evil: Hiába mondtam neki hogy egyet hagyon mar nekem is mert en voltam ott először és pont azt akartam venni. nem érdekelte meg jóóó csunyan nézett ram. :evil: :evil: Felmergelodtem és ugy gondoltam megcsinalom inkabb itthon finom haziasan!!!

zsebi: jo hogy kaptal idopontott sapynal,. én pentekre fogok kerni.
csoda szep helyekre mentek!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!



Nagy dolog történt ma nálunk! Pannika hasra fordult! :D Nem láttam, hogy csinálja, mert aludt a kiságyban (még szerencse, hogy most ott... :roll: ), és mikor egyszer benéztem, látom, hogy hason van! Csak a kezét még nem tudta kihúzni maga alól, és nem tudom, mióta lehetett úgy, de nem szólt! Azóta már megint átfordult, most a habtapin, és most kihúzta a kezét is! :D De megint nem láttam, kint voltam a konyhában... :( Meg annyira kis okos! Egy ideje észrevettem, hogyha meghallja az anya szót, felkapja a fejét rá, és rámnéz. A múltkor pl. én szóltam Anyukámnak, és akkor is rám nézett. Erre ma kérdeztem Tőle, hogy hol van anya, és vagy megfogta az arcomat a kis kezével, vagy megnyalt! És nem véletlen volt, mert többször is megcsináltuk! Rém büszke vagyok Rá!!!!

Lehet, hogy nem tudok, most sem reagálni, ne haragudjatok, de azért igyekszem! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


:twisted: :evil: :twisted: :evil: Írtam egy jó hosszút, erre villámlott egyet, és egy pillanatra áramszünet lett.... :( Most pedig nincs időm újra írni. Majd jövök! Pusszantás!

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi: Gratulálok a kis ügyes Pannikához, ténleg nagyon ügyes, napról napra többett fejlődik. El is hiszem hogy nagyon büszke vagy rá. Van is miért!!!

Lassan már fel fog ülni!!!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!


Még most jövök mert én is a változatosság kedvéért mostam. :lol: Meg megpuccultam a konyhába meg a Balázs szobájában az ablakot mert azt hittem hogy ma már nem lesz eső. :?
Na mindegy azért valamennyire tisztább lett mint volt még így is.
Voltunk tegnap a Pulyka napon,akkorra már ki is sütött a nap.Balázs nagyon élvezet egy darabig ült babakocsiban de nem sokáig mert kiakart szállni,utánna tologatta majd szaladgált a galambok után meg persze a szökőkutat néztük vagy fél óráig.Ettünk-ittunk majd megnéztük aFiestát .bár nem sokat láttam belőle mert mindig elém állt egy majom. :x :roll: De azért hallottam és ez is jó volt,én nagyon szerettem őket ,de Balázs is ropta a táncot, a kis lábát csak úgy kapkodta,nagyon édes volt.

Éva:
Mi most úgy állunk hogy a felét már kifizettük aháznak ,várunk egy csajra aki vlószínű megveszi a garzont csak még megérdeklődi a hitelt meg az ügyvédi ktg-et stb.,majd a hétvégén hív minket hogy akkor megveszi vagy sem,most pillanatnyilag így áll a helyzet.
Jó hogy írtál,egyébként hogy vagy?

Pintyus:
Köszi kérdésed Balázska jól van ,mostanában nincs sebesülése. :roll: (kopp-kopp),de óvatosabban is megy a motorral valamennyire,meg ha eszébe jut akkor még mindig mutatja az állát hogy megütötte,valószínű megmaradt szegénykémben a fájdalom érzet és emlékszik az esésre.
Hát jó bunkó volt az a banya,már ne is haragudj hogy a kismaminak nem hagott egy szeletet,fene a pof......Olyan rosszindulatúak tudnak lenni az emberek néha hogy ez borzasztó.
De nem baj,te biztos 100-szor finomabbat csinálsz.
Hú nem semmi rezsi ktg. :shock: Ez azért elég húzós.
Biztos megtaláljátok a megfelelőt,ne aggódj,csak már gondolom költözznél minnél hamarabb.Szorítok nketek nagyon.

Zsu:
Nagyon okos kis csajod van,hát igen hamar megtanulnak mindent,nagyon fogékonyak ezek a picik nme is gondolnánk.
Gratula a hasra forduláshoz.
Remélem én is hogy jó idő lesz hétvégén.


Andi:
Sajnálom hogy nem tudtatok flekkenezni,de a medence áll az a lényeg.De azért a gyerekek biztos jó érezték magukat még ha nem is volt olyan jó idő.
Nektek is szorítok a jó idő miatt ,bár most szerdáig mondtak jó időt utánna egy kis lehülést,de hátha hétvégére kiderül.


Na lépek ,puszó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Kép

Pintyus!
Ronda gonosz banya került eléd a boltban amint látom. Nem vette észre hogy kismami vagy , már csak ezért is hagyhatott volna Neked egy utolsó keksztekercset a szemtelenje. :roll: :evil: De remélhetőleg a boltitól Te még finomabbat gyártottál Magadnak és jól kikenekedtél belőle, ha már kívántad. :wink: :wink:
Értem ezt a Wesselényis- lakást. Hát sajnos ezt én is meg tudtam volna mondani Nektek, mert mi is hasonló összeget fizetünk a távhőre télen is, nyáron is, igaz nálunk nincs panel-program. (Ahogy elnézem a lakóközösséget soha nem is lesz :roll: :P )

Zsuzsi!
Gratula a lányod átfordulásához, ügyes kislány!!!!!!!!!!!!!!!! Büszke is lehetsz rá, no és persze nemcsak emiatt.
Továbbra is eszegeti az általad kutyult kajákat? Remélem igen, és nem fog már tovább veszíteni a súlyából, és Te is megnyugodhatsz. :wink:

Zsebi baba!
Óóóó... remélhetőleg tényleg csak a cseresznye nyomta meg a cukrodat és nem lesz további gondod ezzel.
Sápyval gondolom Te is elégedett leszel, akárcsak Zita. Engem a 2. császármetszésem előtt ő vett fel osztályra, ő volt az ambulancián a beosztott doki, de nagyon kedves volt, később a viziteknél is. Én ennyire "találkoztam "vele, de jó benyomást tett rám.
Biztos szuper lesz a kastélyszállós nyaralásotok, előnászútnak főleg tuti hely lesz. :wink:
Igen, láttam iwiwen, hogy barlangásztál már (így mondják egyáltalán???! :P :shock: )
Lehet egy pofátlan kérdésem? Ha nem akarsz persze ne válaszolj. Férjemnek meséltem milyen tuti "kis" medencétek van, és egyből kérdezte mennyibe került . Mondtam fogalmam sincs, de biztos nem két fillér volt. Mondta kérdezzem már meg Tőled, ha nem gond. Eszemben sincs az anyagiakban turkálni, félre ne érts, meg ha nem akarsz tényleg ne válaszolj. Ha mégis, akkor jó iwiwen vagy itt priviben is. Mondta férjem azért érdekelné, mert ha mi is ki fogjuk ezt a medencét nőni 1x , vagy gond lenne ezzel , akkor valami hasonlót kellene csináltatnunk.
Majd írd meg hogy tetszik a lányodnak a másik helyen az edzés, elcsábult-e teljesen. :wink:
Én még nem kívántam, mert a napján akartam, de most mégis megteszem, mert holnap nem biztos hogy leszel, ha a lányoddal fogtok csatangolni:

Boginak nagyon-nagyon boldog 12. születésnapot kívánok!!!!Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Alízkám!
Egyszerre írtunk. :lol:
Na ne mááááááár..... Hétvégén még azt mondta a meteorológia hogy szerdáig esős idő lesz de utána napsütéses kb. 28 fokos napok várhatók egész hétvégéig. Na akkor, amit Te láttál, ill. hallottál ott eg fordítva mondták???? Áááááá... ez nekem már sok. Majd meglátjuk milyen idő lesz.
Tök jó, hogy kiderült az idő és a Pulyka-napon jól éreztétek Magatokat. A Fiestát én is szeretem, el is felejtettem, hogy ők lesznek itt, pedig olvastam valahol. Szita az agyam. :roll:
Drukkolok, hogy a garzont a nőci megvegye, és ne legyen semmi akadály az adás-vételben. És így legalább tudtok Ti is haladni.
Ügyes vagy, hogy ablakot is pucoltál, nekem is kellene. Lehet nekidurálom magam holnap vagy holnapután és túl leszek rajta. :P

Szerdán férjem szülinapja, lehet ennek örömére megcsinálom a pogit a fiamnak. :lol: :lol: :lol: Tudod a Te tésztádból. :wink:
Na jó, apa is úgy néz ki, hogy kap a mindmegettéről sajtos-tejfölös rakott husit valamilyen körettel. :lol: :lol: Remélem mindkettő jól fog sikerülni.
:wink: :wink: :wink:

Csóközön!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!!

Eltelt ez a hétvége is…voltunk szombaton esküvőn, nagyon jol éreztük magunkat. A templomi a Nagytemplomban volt, aznap voltak a Pulykanapok is, ugyh láttunk mindent egyszerre, rengetegen voltak kint, mi olyan 17-17.30 között jöttünk ki, és utban a Nagyerdő felé már el is kezdett szakadni az eső, ugyh a vásárosokat jol elverhette, nagyon durva volt.
Jol kitáncoltunk magunkat :wink: , de azért óvatosan, nehogy a kis Kamilla rosszul érezze magát.
Ez a túlerőltetés szitu azért is fontos, mert ugye volt pénteken nálunk a védőnő, és azt mondta, h az sem jo ha keveset mozog a baba, de az sem ha tul sokat a szokotthoz képest :( …azt mondta, hogy nem szabad magam tulerőltetni, mert azt ő is megsínyli…pl előző délután voltunk bicajozni a nagyerdőn…ami valszeg a rossz rázós utak miatt is kellemetlen érzés lehetett neki, pedig kerültük amennyire csak lehetett…szóval az történt, hogy amint elment a védőnő heves dörömbölésbe kezdett picurkám, kb. 12.00-15.00között 5 percenként, néhol másodpercenként folyamatosan dörömbölt :? . Annyira megijedtünk, h elmentünk az OTI-ba rendelésre, ahol Kovács Károly rögtön megcsinálta az ultrahangot, nagyon kedves volt, azt mondta h rendben van a szívhangja és szépen fejlődik.(mondjuk most sem mutatta meg a nemét), csak szerinte túlerőltettem magam, és ő ezt nagyon megérzi és ellenkezik ellene. Tanácsolta h többet pihenjek. Aztán megnyugodtunk, hogy nincs komolyabb baja, mert azért már most az is idegesítő ha tul sokat mozog, nyugtalanul.

Na és a másik….ma reggel voltam vércukor vizsgálaton…levettek 5 kémcső vért, mert ellenanyag szűrés is kellett plusszba a negatív vércsoportom miatt, a cukrom 4.5 lett, ami jónak mondható. Na megitattak velem egy csomag szőlőcukrot, nagyon rossz volt olyan édesen,még a citromlé sem segitett rajta, alig birtam magamba tuszkolni :? :( …meg is lett az eredménye, 15-20 perc mulva még hazafelé utközben kijött belőlem, aztán otthon a többi :x ….mikor visszamentem megmondtam nekik, de lehet h nem kellett volna, mert igy nem vettek ujra vért…igy meg kell majd ugy ismételni a vizsgálatot, h eszek reggel és ugy megyek el megint…de nem fűzök hozzá jo esélyt… :cry:
Tudok valami tanácsot adni, hogy tehetném ezt a vizsgálatot kellemesebbé??? Mit tetettek a teába, h ne jöjjön ki? Vagy járt igy rajtam kívül valaki? Vagy csak engem kisér ez végig?!?!?! :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:

Olgi!
Nagyon szép ajándékot kap a férjed, és főleg h ezt ennyire szereti és nem is tudja h ezt kapja…csodálatos meglepetés!!! Amugy meddig tart ez az akció??? És csatlakozom az előttem szólókhoz, mennyibe is kerül? Ha szabad tudni….

Zsuzska!
Gratulálok Pannikád hasra fordulásához, nagyon ügyes a kiscsaj!! Büszke is lehetsz rá!

Pintyus!
Olyan szépek a képek és ti meg főleg rajtuk, tök jo hogy küldesz , egyáltalán nem untatsz szerintem senkit velük! Gyönyörű helyeken jártatok, igazán irigylésre méltó! Viszont van ott egy ilyen ülőfürdős kép is, nekem azt monda minden orvos és védőnő, hogy nem ajánlott meleg ülőfürdőbe ülni, fertőzések miatt sem…meg nem is tudom. Uszni azt lehet, de nem ilyen meleg vizben…erről te mit hallottál?

Andi!
Nagyon jó lett a hajad! Jol áll neked, habár nem tudom milyen az eredeti szined, de amugy sem árt a változatosság…
Milyen szerencsétek volt, hogy anyukádék ilyen jo idő volt, mert debiben tényleg szakadt szinte minden nap, össze-vissza időszakokban.

Aliz!
Vasárnap mi is majdnem kimentünk a pulykanapokra, de akkor kezdett el szakadni, igy már nem volt kedvünk..pedig lehet összefutottunk volna… el tudom képzelni ahogy Balázska ropta a táncot a kis fürge lábaival..édes lehetett!

Évi!
Neked sem kéne ennyit dolgozni, nehogy megerőltesd magad és a picurkád lássa kárát! Tessék csak pihenni és kiadni másnak a melót!!! Komolyan mondom, vigyázz nagyon magadra! Én már ugy teszek, mert rájöttem mennyire érződik odabent is a megterhelés!


Ma délutántol már Miskolcon vagyok…legközelebb 1-2 hét mulva megyek debibe….de már most hiányzik minden…és képzeljétek picurkámnak is az apja…komolyan mondom érezhető rajta a hiányérzet..vagy csak beképzelem…nem is tudom, de azért igy érzem..


Most már megyek, mert nagyon álmos lettem….ha kihagytam vkit, majd pótolom, ne hari…de nem is mélyültem bele annyira az olvasásba , mert akkor be sem tudnám fejezni az irást…
Jó éjszakát mindenkinek!
Pusszz



Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Na, most próbálom újraírni, amit tegnap elrontott az áramszünet... :evil: Köszönjük a fordulásos gratulákat, Pannika egész este ezt gyakorolta, olyan édesen csinálja! :D Csak mostantól törhetem a fejem a nappali alvásokat illetően, mert eddig a mi ágyunkban aludt nappal... :roll:

Zita! Nagytakarítást ketten csináltuk a férjemmel, Anyukámat nem terhelném ilyenekkel, van neki elég dolga. Csodaszép helyeken jártatok, és persze mind a hárman jól mutattok a képeken! :D Zalakarosi wellness szuper lesz, ez kell már egy 8 hónapos kismamának, nem a sok járkálás! :D Az öregasszony meg csak fulladjon bele a sok keksztekercsbe, amit megvett előled! :evil: De a Tied biztosan finomabb! :lol: Elhiszem, hogy várod már, hogy találjatok lakást, s berendezkedjetek, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen! Drukkolok hozzá változatlanul!!!

Olgi! Örülök, hogy a kardiológián nem találtak semmit, Tündike meg egy kis hős, hogy így tűrte a vizsgálatokat! A férjed ajándéka nagyon szép és ötletes! :D

Panka! Remélem, ez a vírus most már békén hagy Benneteket! Etetőszékben beleültettük Pannikát, mikor keresgéltünk, és annak ellenére, hogy egyedül nem ül még, a székben tökéletesen ült! A hétvégén meg is vesszük, alig várom!

Zsebi! Bogidnak boldog szülinapot, és jó csavargást Nektek mára! :D Ez a cukor a vizeletben reméljük, csak a cseresznyétől volt! Mikor mész terheléses cukorra?

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! Nagyon jó lett a frizurátok! Neked is, Bencének is! :D Tényleg nagyon fiatalos a Tied! :wink: Medence biztos szuper lesz, gondolom áll egész nyáron. AMúgy mekkora? Felfújhatós? Pannika csak úgy termeli be a kaját! :lol: Eleinte 40 percig tartott egy evés, most már 10 perc alatt végez. Ha pedig szerinte nem adom elég gyorsan, hümmög! És megfogja a kis kezeivel a kezem, és húzza aszájához a kanalat! :lol: :lol: :lol: És én már látom rajta, hogy hízott! Illetve a férjem is látja, meg Anyukám, Apukám is mondta! Éhes volt eddig szegénykém, csak nem szólt... :roll: :(

Alíz! Balázska édes lehetett, ahogy táncolt! :D Ablakmosás detto, ahogy befejeztük vasárnap, elkezdett esni az eső... :evil:

Évi! Fogorvoshoz miért mész? Kismami ellenőrzés, vagy van vmi gond? Remélem, jól vagytok Szabikáddal! Mi van a csomóval?

Edina! Esküvő szuper lehetett! Mi is voltunk tavaly pocakosan 2 lagziban is (19 és 23 hetesen), és meglepően jól bírtam mindkettőt! Még gyorsat is táncoltam! :lol: Biciklizés nem ajánlott terhesen! Egyrészt a rázkódás, másrészt az elesés veszélye miatt. Cukorvizsgálat: hát, én beletettem egy citromot, és olyan volt, mint egy édesebb limonádé, nekem nem volt különösebb bajom vele...

Kép
zsuzska81
 
 


Na, utolértelek Benneteket! :lol: :lol: :lol:

Pannika alszik, és mindjárt jön a védőnő, utána meg megyünk sétálni! Puszi, szép napot! :D

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: