Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Bea!
Jajj ez szörnyű, miolyen mocsok emberek vannak. Más dolog is tűnt el? És az én kérdésem is az volt biztosításotok? Akkor talán a biztosítóval lehet bizniszelni. :wink:
Nekünk meg itt a penelben a vezeték nélküli csengőt lopták el épp egy hete. Becsengettek, mire kinéztünk senki nem volt a rács előtt. Igy nem is foglalkoztunk vele. Vasárnap mikor jött anyós és sógornő mobilon hivtak a lift elől, hogy itt vannak, de nem tudnak becsengetni, nincs mivel. :roll: Szomszédos lépcsőházban van most egy elvetemült tinédzser, valószínűleg ő vihette el, a közös képvislőnek szóltam, ő is egyből rá gyanakodott. Csinált már sajnos pár idióta dolgot a lépcsőházban, nem tudom ilyenkor hol van az ilyennek az anyja. :twisted: :twisted: :twisted:

Olgi!
Na akkor a cipőt elméreteztem a fiadnak. :lol: :lol: :lol:
Figyu, nyugodtan jöhettek Ti is a Hangyabolyba, Zozika biztos élvezné, Tüncsit meg szívesen megfognánk mig csúszdáznál. Szerintem kislánykád után még fizetni sem kellene.
Zsu, Rátok is vonatkozik, Pannikát szívesen felügyelem mig csúszkálsz!!!!!

Zsebi baba!
De jó, hogy alakul a meghívótok. Ruhát is biztos csak találsz szépet Magadra.
Sajna, varrónő ügyben nem tudok segiteni, nekem is sokszor az a bajom, hogy nincs. Ha nadrágokat kell felaljazni akkor anyuék szomszédját kérjük meg mindig vidéken. :P
Édeskömény teáról én azt hallottam, hogy csak kevésbé hasfájós babánál használ,de amelyik baba nagyon sírós-hasfájós annál csak még nagyobb szélgörcsöt csinál.
Mi próbáltuk persze ezt is, de semmi javulást nem eredményezett. :roll:

Alíz!
Tegnap hamarabb kikapcsoltam a gépet, mint ahogy Te skype-n elköszöntél. Mikor hazaértünk bekapcsoltam és jött az üzid, de épp Dorkával foglalkoztam. Mondom férjemnek nézze már meg ki írt. Azt mondja valami Ernő. :lol: Mondom, ja akkor Alíz. :lol:
Férjem erre: Mióta Alíz az Ernő??????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként kérdezte ő is , fogunk-e menni a Hangyabolyba, mondtam is hogy igen.

Ugyhogy csajszik, mindenkire vonatkozik aki szeretne jönni, javasoljatok időpontokat!!!!!!
Jövő héten vagy utána valamikor??????????????????

Pintyuska!
Ennyire el vagy havazva???????????????

Évi!Te is?

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kriszti!
Viszont a Grip water-ről én is hallottam hogy jó, de nekem már csak akkor ajánlották mikor túl voltunk a hasfájós időszakon, így nem próbáltuk.
Úgy tudom a DM-ben lehet kapni.
Próbálkozzatok, hátha hat valamelyik.

Kép
Kép
bendor
 
 


sziasztok!

Kicsit elkiabáltam hogy jobban vagyok.Vagyis jobban, de ma rámjött az apróf.... is:(Még jó hogy nem mentünk el a piacra!
Már 3 napja n em eszik sztinte semmit.Ez sem jó tudom, de kajára gondolni sme bírok.Tegnap mondták a híradóban, hogy influenza van megint, csak ez most enterális tüneteket okoz inkább.Hátezt tapasztaljuk is:(
Emili viszint legalább jól van már.Éjjel is evett, ez nála csak fognövesztéskor van, és reggelre már át is tört a 6. fogacska, a jobb felső 2es.:)
Most ő is alszik, tegnap is ezt csinálta, biztos van vmi a levegőben.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Kauka!
A szemétládák!!! :evil: :evil: :evil: Sajnálom hogy meglovasították a szivattyútokat:(

Andi!
Hát scak kicsit megdöbbentem az 1300 vmennyin.Ugrálóvárba nem megy még Emili, kicsi még oda, csúszdázni sem tud egyedül, én viszont kifejezetten utálom :? :roll:Ezért kérdeztem hogy milyen játékok vannak még ott, mert én ugysem tudnék smmivel "játszani":).
De ha vannak apróbb játékok, akkor lehet elnézünk legközelebb. :wink:

Éva!
Hogy vagy???

Mennem kell, felébredt Emili.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Képzeljétek, Emili tud kanállal enni:Deddig csak leszedegett a kanálról ami rajta volt, meg bénázott vele, de most belenyúlt vele az üvegbe, tett rá kaját, majd a szájába tette!!!Úgyhogy ezentúl így eszik majd 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Én is hallottam a Híradóban ezt az új influenzát, "boldog" is vagyok tőle. Remélem bennünket és minden topicost messzire elkerül.
Nektek meg mindenesetre jobbulást, pontosabban Neked,ha már Emili szerencsére jól / jobban van. Férjedet nem fertőztétek le?
Gratula neki az egyedül evéshez, ügyes csajszi. És gratula a fogacskájához is!!!
Dorkám is mióta rájött hogy "tud" egyedül enni, azóta csak úgy hajlandó, egyáltalán nem engedi hogy segitsünk neki. :roll: Igaz néha körülötte elég nagy a disznóól, de próbálkozik ügyesen. Ha a kanalat megunja folytatja kézzel, nem akad fent ezen. Mondjuk amennyit ő eszik... több van a tányér mellett mint amennyit megeszik. :P :P :shock:
Hát..... ha Te nem szereted a csúszdákat és Emili sem csúszkál még, akkor nem is tudom mit mondjak. A Hangyabolynak a fele ilyennel van tele pedig. Nézd meg esetleg a honlapjukat, és meglátod van-e Emilinek való dolog. Vannak apróbb játékok, állatkák, babák, plüssök, kirakók, tologatós bevásárlókocsi, kismotor, ugrálólabda, mini csúszda (Balázska motorozós képének hátterében azt hiszem látszik is) van babakonyha, fürdőszoba, asztalok ahol lehet rajzolni, kirakózni, nyomdázni..... ilyesmik.
Hát nem tudom, döntsd el Te. :P :P :P
Az tény hogy szerintem a csúszda a legszuperebb, aki azt szereti az túl rosszul nem érzi ott magát. De mivel Te nem szereted, passz...

Kép
Kép
bendor
 
 


Alíz!
Ha jól emlékszem kérdezted mi a pontos neve az előszoba színűnknek. Ma kaptam festéket: Dulux Orange tropics.
Most akciósak a Baumaxban . 5 liter 5990.-
Szerintem nem olcsó, a Baumax amúgy sem az, de nekünk ez esik útba ha Corából jövünk hazafelé, meg amúgy is az van közel. (na jó meg a Praktiker, de ott nincs ilyen festék :roll: :roll: )

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Helló!


Hú nem nagy a forgalom,látszik hogy hétvége van meg itt a Nyár!!!!!!!!!Mi is anyukáméknál voltunk egész nap még nem régen jöttünk haza.Felállítottuk a medencét,Balázs nagyon élvezet,ki-be mászkált belőle,engem is mindig hívott hogy menjek.Így aztán kipancsikoltuk magunkat. :D A párom meg anyukám addig megfőzték a slambucot a bográcsban,nagyon fincsi lett.

Andi:
Köszi a szín nevét,majd megnézzük a Baumaxban.
Jót nevettem amit írtál ,amikor kérdezte a férjed hogy én mióta vagyok Ernő? :lol: :lol: :lol: :lol: Hát igen az álnevem Ernő a skype-on. :lol: :lol: :lol: :lol: .Gondoltam már rá régebben hogy nem kérdezte még tőled hogy milyen Ernő irogat neked? :D
Nem mondod??????????? :roll: Ellopták a csengőt,hát ez már durva.Fene a pofájukat. :evil: :evil: :evil:

Bea:
Jaj nagyon sajnálom ,ez borzasztó hogy már mindent el lopnak. :twisted:

Zsebi:
Én nem tudok varrónőt ajánlani sajnos,de hátha a többiek közül tud valaki,vagy hátha találsz valami szépet ami tetszik.

Olgi:
Gyertek ti is legközelebb a Hangyabolyba ha van kedvetek,Zolcsika biztos élvezné.Mi meg majd pesztráljuk Tündikét addig. :D
Holnapra kívánok neki:
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!! Kép

Panka:
jaj még mindig nem vagy jól?Gyógyulgassál most már te is.
gratula a kanalazáshoz. :D Ügyi Emilid.

Na ennyi mára megyek lefejktettem Balázst .
Puszi.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Olgi!
Drága lányodnak nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok sok puszival!!!!!!
Kép KépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Drága lányodnak nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok sok puszival!!!!!!
Kép KépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Drága lányodnak nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok sok puszival!!!!!!
Kép KépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


Ajjjj... nem értem miért ment 3x, de ment. :roll: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Drága kicsi Tündikének nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 




Tüncsike köszöni szépen a gratulákat!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Anita!

Nagyon boldog névnapot kívánok Neked sok-sok szeretettel !!!

Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Tündike!

Kívánok neked nagyon-nagyon sok boldog névnapot!



Kép

Kép
awe
 
 


Anita!

Névnapod alkalmából kívánok neked nagyon sok boldogságot!

Kép

Kép
awe
 
 



Anita: NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!

Eva:
Köszike szépen :wink: Hogy vagy?

Pár kép:

Kép Kép Kép Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Olgi! Nagyon jók a képek, az a babakocsiból kikukucskálós különösen tetszik :)
Hogy telt ez a szép nyári hétvége? Nekünk nagyon jól. Szombaton egész nap medencéztünk, napoztunk, este pedig grilleztünk. A gyerekek pedig átmentek a közösségi házba, ahol gyereknapi délután volt kézműves foglalkozásokkal, műsorokkal. Nagyon jól érezték magukat, elvileg 6-ig tartott volna, de 6-kor hazaszóltak, hogy még maradnak. Úgyhogy hét körül jöttek haza.
Tegnap pedig a Bogi osztályának volt családos osztálybuli a Vekerin. Közös főzés, versenyek a gyerekeknek, stb. Ez is nagyon jó volt!

Ma reggel vérvétellel kezdtem a pajzsmirigy szakrendelésen, délután kell menni az eredményért.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok,

Köszi lányok a névnapi köszöntést, aranyosak vagytok nagyon :D :D

Tündikének én is nagyon sok boldog névnapot kivánok igy utólag is. Olyan helyesek Zolcsival a képeken együtt. Büszke lehetsz rájuk Olgi!!!

Éva: mesélj mi van veled, hogy vagy?Szabika hogy viselkedik?

Képzeljétek voltunk pénteken tg-n és bementünk Hajnihoz, akinek ezúton is köszönöm, egy élmény volt ismét :) :)
Kislányunk már kb 1,4 kg, és gyönyörű. Kicsit szégyellősködött, mert egyik kezét és a köldökzsinórt az arca elé tette, de azért néha elvette és megint láthattuk a kis arcát. Gyönyörű pofija van, és képzeljétek kinyitotta a kis szemét és huncutul elmosolyodott, annyira édes volt :) :) :)
Hajni nem tudom mivel tudom majd neked mindezt meghálálni, de töröm a fejem!

Most megyek kozmetikába kis kényeztetésre meg kezelésre, de még irok majd bővebben. Bár most látom a jó időt mindenki kihasználja és nem a gép előtt ültök, érthető módon.

Puszi:
Anita & Brigi

Ui: tegnap voltunk sóstón a vadasparkba, küldök fotót Kép Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép

Olgi!
Nagyon édesek a gyerekeid, tényleg büszkék lehetsz rájuk. Nekem az a kedvencem ahol ülnek egymással szemben a kis széken. Szenzációs. Na és persze a többi is.
Ablakcserével hogy álltok?
Tündike mit kapott névnapjára???? :P

Anita!
Azta... mekkorát nőtt ismét a pocid a tali óta. Szépen nő a drága leányzód. Brigi? Vagy Moira? A táblázatban követni sem tudom. :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy ismét megmutatta Nektek a kis pofiját, ha tudod majd mutasd meg nekünk is. :wink:

Zsebi baba!
Örülök, hogy szuper hétvégétek volt. :D
Biztos jó lesz a pajzsmirigy-eredményed, legalábbis bízok benne, hiogy nem lesz gondod.
Nekünk is egész jól telt.
Szombaton taxisofőr voltam, :lol: férjemet kivittem kocsival a Loki-meccsre, majd Bencémet Józsára szülinapi partyra. Józsáról vissza apáért, irány a Tescoba, onnan pedig vissza Józsára Bencéért. Aztán elmentünk a Szőkébe fagyizni, majd este 7re haza is estünk.
Vasárnap reggel anyuékhoz vettük az irányt. Jött a kőműves betonozni. Medence alatti területet akartuk lebetonoztatni, mert tavaly úgy volt felállitva hogy nem volt alatta beton, és mivel homokos a föld, meg nem is volt vizszintben igy a medence egyik oldala elég kajlán állt. Igy ezt most meg akarjuk előzni. Igy férjem , apu segitettek a betonozásban, gyerekek hintáztak, bicajoztak, játszottak, szóval jól elvoltunk.
Most hétvégén szintén megyünk majd anyuékhoz, de férjem jön vissza, mert a haverjaival szombatra paintball-partyt szervezett. Vasárnap meg jön értünk , akkor fogjuk a medencét is felállitani és feltölteni vízzel.
(Pintyus, vasárnap akarjuk megsütni a mici-t, biztos finom lesz :P )Jajj, már annyira várjuk mi is a medencés időszakot, tavaly is fél nyarat anyuéknál töltöttük. :lol: :lol: :lol:
Milyen medencétek van? Gondolom jó nagy feszített víztükrű. Nem volt túl hideg a víz még benne? Vagy tudjátok melegíteni, esetleg fedett helyen van?
Hozz majd képeket, léccccccccccccccccci.... :oops: :oops:
Esküvői előkészületek haladnak? Mikor mégy ruhakörútra?

Többiek!!! Milyen hétvégétek volt? A jó idő adott volt minden kinti tevékenységre, szerencsére.
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita! Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!!!! :D :D


Olgi! Ó, Tündike, hogy ül a kisszékben! Meg kell zabálni! Nagyon édes!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Tüncsikének nagyon boldog névnapot így utólag!

Anita! neked is nagyon boldog névnapot! Nagyon szépen nő a pocid! Lánykád neve végleges, vagy ki tudja azt még? Szép név a Brigi:).

Szivattyú-ügyben: biztosító nem fizet, mert nem fedett helyen tartottuk a szivattyút. Mondtuk is nekik, h. azért egy szivattyúval a nappaliban nem sok mindent lehetne kezdeni:D. Még nem sikerült újat venni, pedig pénteki napunk arra ment el, h. egész nap a boltokat jártuk.
Szombaton modellkedtem, egy rokonunk jár tanfolyamra és a műköröm építést tanulták, kellett nekik modell, így most van műkörmöm (nagyon furi, alig tudok vele fogni, meg pötyögni). Vasárnap az állatkertbe voltam, nagyon jó móka volt és ott legalább elviselhető a meleg is:).
Ma meg "kedvenc" időtöltésemnek hódolok: megyek fogorvoshoz:(.

Pintyus már régebben akartam kérdezni, de mindig elfelejtem: Te magyar állampolgár vagy? Hogy sikerült megszerezni (ha megvan)? Illetve hallottál vmit erről az újításról? Nekem még csak beadva incs:(, azt mondta a nő, h. amíg nincs munkám, ne adjam be, mert úgysem fogadják el:(.

Na, kellemes hetet Mindenkinek! Pusssz
Vendég
 


Kép
[img]

Anita:Sok boldogságot kívánok neked névnapod alkalmából
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.2129.gif[/img]
Szépen kerekedik már a pocakod.Akkor a Brigitta már végleges,vagy majd a szülőszobán derül csak ki. :D

Zsebi:
Jó kis hétvégétek volt,így is kell hiszen itt ajó idő és mikor ha nem most használjuk ki.

Andi:
Nektek is sűrű volt a program,biztos élvezték a gyerekek.
Hétvégén is jó lesz nektek,Balázs is élvezte szombaton alubickolást,alig lehetett kivenni a medencéből.

Olgi:
Nagyon jók a képek,nagyon drágák a gyerkőceid,nekem mind tetszett nem tudok most választani mert mindegyiken tündériek. :)
Bea:
ja most már értem hogy miért írtad az iwiwen hogy műkörmös lettél. :D
Sajnálom hogy nem fizet a biztosító,de sajnos ez van mikor fizetni kell akkor beintenek. :cry:

Évi:
Mi újság ,hogy vagy?

Pintyus:
Te is régen írtál már,remélem jól vagytok csak elvagytok foglalva.

a sziasztok ennyi voltam mára.
Holnap nem biztos hogy jövök mert délelőtt megyünk a bankba,kifizetik a lakást vagyis 600 000-rel kevesebbet mert azt majd Önkormányzat adja ,de később.Utánna megyünk az ügyvédhez és átadjuk a mi házunk eladójának.Meg még vásárolni megyünk stb.


Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!
Ma reggel voltam a védőnőnél, végre megkaptam a kiskönyvemet. Előtte megint voltam vérvételen (az első "nagy " vérvétel), azért elég szörnyű, hogy nem lehet ezt összeegyeztetni, tegnap a pajzsmirigyen vettek vért, ma pedig az SZTK-ban. 7 (!!!!) kémcső vért vettek, rosszul is lettem utána, le kellett feküdnöm.
Andi! A pajzsmirigy eredményem hálistennek jó lett.
Az esküvői előkészületekkel haladunk, a meghívók kész vannak, a gyűrűk megrendelve, ruhakörútra holnap megyek.
Azt elhiszem, hogy egész nyáron anyukádéknál vagytok, ha ott van medence! Felfújható? (abból gondolom, hogy föl kell állítani). Nekünk is olyan volt eddig, egy 3,6 m átmérőjű felfújható peremű. Imádtuk, csak már kinőttük, ezért csináltattunk az idén újat. Ez már olyan majdnem igazi medence (azért majdnem, mert nekem a csempézett az igazi, ez fóliás) 3,6m X 7,2m, 1,2m mély, leásott. Nagyon klassz, és mivel van hozzá napkollektoros fűtés, már 28 fokos a vize!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!!!

Alíz!
Jó pénzmozgást Nálatok!!! :lol: :lol: :lol: Merthogy kapjátok-adjátok ma. :lol:
Meg utána jó vásárolgatást! Miket veszel? Csak általános bevásárlás, vagy valami nagyobb dolgot???

Zsebi baba!
Örülök, hogy jó lett a pajzsmirigy eredményed. De jóóóóó....
Na hallod, Téged aztán minden nap jól lecsapolnak, nem is csodálom, hogy rosszul lettél. :roll: :roll: :roll:
Tök jól haladtok az esküvői előkészületekkel, majd írd meg holnap, milyen ruhát vettél a nagy alkalomra. Remélem megtalálod a számodra ideálisat. :wink: Képeket már ne is irjam, igaz???? :oops: :lol: :lol: :P
Király a medencétek, nagyon tuti lehet. :wink: :wink:
Igen, mi felfújható medencét vettünk anyuék udvarára, 4.5 m az átmérője, kör alakú és 90 cm magas. Mondanom sem kell imádjuk. Na jó messze áll az igazi medencétől, de pancsikolni bőven megteszi. :P :P :P Bencém tavaly is imádta és már nagyon emlegeti pár hete, menne lubickoloni. Dorka tavaly még eleinte meg volt illetődve, 26-27 fokos volt a víz , kicsit kapkodta eleinte a lábait az ölünkben, de végén már ki sem akart jönni a vízből. Biztos idén már még jobban fogja élvezni. Csak nekünk meg kell várni, hogy a napocska felmelegitse a vizet, ugyhogy mi a sok napsütést várjuk a nyárra. :lol: :lol: :lol:
Öcsém és férjem tavaly még éjszakai fürdőzésben is benne voltak. Víz melegebb volt mint a levegő, kiszálltak, gyorsan a szalonnasütő tűz mellé telepedtek, ettek, majd folytatták a lubickolást hajnal 2-ig. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma 4 órakor lesz a fiamék záró néptánc órája az oviban, majd hozok képeket. Remélem ügyesek lesznek.

Hahó Többiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti merre???????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


Jaj, már úgy szégyenlem a fényképeket! De itt bent a munkahelyen nincsenek, otthon meg alig van időm valamire. Pedig hétvégén tök jó vízalatti képeket csináltunk. A nyaralásra vettünk a fényképezőhöz vízalatti tokot, és azt próbáltuk ki. Majd teszek föl belőle.
Biztos aranyosak, ügyesek lesznek a fiadék! Nálunk az iskolában is van néptánc, elsőben kötelező, aztán választható. Bogi 4 évig táncolt, Gergő most megy másodikba, most még kötelező volt, de jövőre is szeretne. Az anyáknapi ünnepségen táncoltak, nagyon aranyosak voltak :)
Bogival most nagy gondban vagyunk az aerobikkal kapcsolatban. 4 éves kora óta jár, de sajnos két egyesület van Debrecenben, és mi a "rosszabbikba" járunk. Mostanra megelégeltük a dolgot, és most váltani akar, csak még nem tudta eldönteni, hogy a másik egyesületbe menjen át, ami szerinte nagyon kemény (szerintem nem keményebb, mint a mostani), viszont nagyon szép eredményeket érnek el, vagy akrobatikus rock and rollra menjen, ami sokkal lazább, kevesebb az edzés, viszont nincsenek olyan szép eredményeik, és baromi messze van tőlünk (ez utóbbi inkább engem zavar :( ) Hát, ez a nagy dilemmánk most.

zsebi_baba
 
 


Zsebi baba!
Hát... segiteni nem tudok a gondotok megoldásában, de gondolom nem is ezért irtad. :wink: Vegyetek számitásba minden pozitív és negatív dolgot az aerobickkal és akrobatikus rock and rollal kapcsolatban és persze hogy lányod melyik mellé teszi le inkább a voksot. Gondolom az fog dönteni.
Hát ami a néptáncot illeti az én fiam egyáltalán nincs tőle elájulva. Sőt... még finom voltam. Nagyon aranyosak voltak ma a záróórán, de már első percben láttam a fiamon, hogy halálosan unja és nem érdekli a dolog. Legvégén (mikor már öltöztünk át) el is sírta magát, hogy ő ezt egyáltalán nem szereti és jövőre be ne irassuk, mert ő nem megy.
Nagyon valószínű, hogy nem fogjuk erőltetni, inkább kitalálunk valami mást amit kedvvel csinál.
Víz alatti képek........ ááááá.... szupik lehetnek, na most aztán már totál felcsigáztál, ugyhogy nem úszod meg a képfelrakást. Addig nyaggatlak, míg nem hozod. :lol: :lol: :lol:

Jó ruhanézegetést Neked holnap, mindenképp számolj be mire jutottál.

Pár kép a mai néptáncról ( mondjuk a koreográfiát közel sem adják vissza a képek :( )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Nos, voltam ma ruhanézőbe. Igazából sikerrel jártam, mert a Kálvin téren egy alkalmi ruhás boltban találtam egy nagyon szépet, a fölső része csipke, mell alatt van elvágva, onnan lefelé bővül, valami finom anyag a szoknyarésze, és van rajta egy áttetsző organza felső szoknyarész is, ami elől nyitott, földig érő. Ekrü színű, 27 ezer Ft, és adnak hozzá ajándékba hajdíszt is. Megbeszéltem az eladónővel, hogy azért 2-3 hét múlva visszamegyek, akkor már jobban látom, mennyire nő a pocakom. De tényleg nagyon tetszik. Közben még az Unió fölött bementem a menyasszonyiruha szalonba, ahol ki van írva, hogy alkalmi ruhák varrását is vállalják. Azt mondták, kb. 8 ezer Ft egy olyan ruha varrása, amit én a neten kinéztem. Úgyhogy most megint nem tudom eldönteni, hogy készen vegyem meg, vagy varrassak. Mondjuk anyagot még nem néztem. Sajnos a ruhát nem fényképeztem le, de a neten talált képet megpróbálom fölrakni, meg mostmár rakok néhány képet :) Kép ha varratnék, ezt varratnám Kép én Kép Bogi a víz alatt Kép Bogi a víz fölött Kép Gergő a víz alatt

zsebi_baba
 
 


Hello !!!

Zsebi baba!
Mint láthatod az utóbbi napokban csak mi irogatunk itt, többiek sztrájkolnak. :lol:
Hoztál képeket, dícséret érte!!!!! :wink: Tök jók a víz alatti képek , na és persze a víz felettiek is. :wink: :wink: Tényleg szuper a medencétek, nem csodálom, hogy medencés esküvői partyt szerveztek. :wink:
A feltett menyasszonyi ruha is nagyon szép. Nagyon-nagyon jól néz ki, ha a varratásnál maradsz ebben bármennyit nőhet a pocid el fog férni. A kész ruha is biztos nagyon szép, meg amint irod az is mell alatt vágott, ugyhogy abba is bele kell hogy férj a babucival. :lol: :lol: Kérdés melyik tetszett jobban a kész ruha vagy amit a neten találtál, és hogy bízol-e benne, hogy meg tudják varrni valóban olyanra mint amilyenre Te szeretnéd. Mert ugye varrónők és varrónők közt is van különbség, és ha az Unio fölöttit nem is ismered.... hát fene tudja. Nehéz döntés mindenesetre. :roll: :roll: :roll: De biztos jól fogsz dönteni. :wink: :P

Bea!
Megértettem az iwiw üzenőfalra irt "műkörmös lettem" üzenetedet. Már azt hittem, találtál valami tuti kis állandó melót, és mire rákérdeztem volna , így van-e , irtad hogy Neked vannak műkörmeid. Megszoktad azóta? :shock: :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ha van egy kis időtök , olvassátok el:

Egy este egy unoka a nagyapjával beszélgetett , egyszer csak hirtelen megkérdezte:
- Nagyapa, hány éves is vagy?
A nagyapa így válaszolt:
- Hadd gondolkozzam egy kicsit. A televízió, a gyermekbénulás elleni védőoltás, a fénymásoló gép, a kontaktlencse és a fogamzásgátló tabletta előtt születtem. Nem volt még radar, hitelkártya, lézersugár és pengekorcsolya. Még nem találták fel a légkondicionálót, a mosogatógépet, a szárítógépet (a ruhát egyszerűen kitették száradni a friss levegőre). Az ember még nem lépett a Holdra, és nem léteztek sugárhajtású utasszállító repülőgépek. Nagyanyád és én összeházasodtunk és azután együtt éltünk, és minden családban volt apuka és anyuka. Én a számítógép, a kétszakos egyetemi képzés és a csoportterápia előtt születtem. Az emberek nem analizáltatták magukat, legfeljebb amikor Az orvos vér vagy vizeletvizsgálatra küldte őket. 25 éves koromig minden rendőrt és férfit "uram"-nak szólítottam, minden nőt pedig "asszonyom"-nak vagy "kisasszony"-nak. Párjuk a galamboknak és a nyulaknak volt, de nem az embereknek. Az én időmben ha egy hölgy felszállt az autóbuszra vagy a villamosra, a gyerekek és a fiatalok mindenki másnál hamarabb álltak fel, hogy átadják neki a helyüket, de ha állapotos volt, a helyére kísérték és - ha kellett -megváltották a jegyét és odavitték neki. A nő , elsőként lépett be a liftbe és onnan ki; alátolták a széket, hogy leülhessen; egy férfi sosem üdvözölt úgy egy nőt, hogy ne állt volna fel, ha éppen ült, kinyitotta előtte az autó vagy bármi más ajtaját, és a férfi segített neki levenni a kabátját. Az én időmben a szüzesség nem okozott rákot, és a családi erény bizonyítéka volt a lány és a tisztaságé a férj számára. A mi életünket a tízparancsolat, a józan ész, az idősebbek és az érvényes törvények tisztelete szabályozta. Bennünket megtanítottak arra, hogy különbséget tegyünk jó és rossz között, és hogy felelősek vagyunk tetteinkért és következményeikért. A komoly kapcsolat azt jelentette, hogy jóban voltunk unokatestvérekkel és barátokkal. Ismeretlen volt a vezeték nélküli telefon, a mobiltelefonról nem is beszélve. Sosem hallottunk sztereó zenéről, URH rádióról, kazettákról, CD-ről, DVD-ről, elektromos írógépekről, számológépekről (még mechanikusakról sem, hát még hordozhatókról). A "notebook"jegyzetfüzet volt. Az órákat naponta felhúzták. Semmi digitális nem létezett, sem órák, sem világító számos kijelzők a háztartási gépeken. Gépeknél tartva: nem voltak pénzkiadó automaták, se mikrohullámú sütők, se ébresztőórás rádiók, hogy videomagnókról és videokamerákról ne is beszéljünk. Nem léteztek azonnal előhívott színes fényképek. Csak fekete-fehér képek voltak, előhívásuk és másolásuk több mint 3 napig tartott. Színes képek nem léteztek. Nem hallottunk Pizza Hutról vagy McDonald'sról, se az instant kávéról, se a mesterséges édesítőkről. Az én időmben a fű olyasmit jelentett, amit nyírtak, nem szívtak. Mi voltunk az utolsó nemzedék, mely azt hitte, hogy egy asszonynak férjre van szüksége ahhoz, hogy gyereke legyen. És most mondd, szerinted hány éves vagyok!
- Hát, nagyapó, biztosan több, mint 200! - felelt az unoka.
- Nem, kedvesem, csak 60! ...

Kép
Kép
bendor
 
 



Sziasztok!!!

Zsebi: nagyon szép és már milyen nagy :!: gyerekeid vannak :wink: Gondolom most nagyon jó lesz újra babázni :wink: Pláne, hogy lesz ilyen 2 segítséged!!! A rucika szép lesz ( ha ennél maradsz).

Andi: Bencus azért eléggé megkönnyebbült, nem? Egyszer írtam a zenével kapcsolatban, hogy az ilyen dolgot nem lehet erőltetni, csak szívből. Valószínűleg más beállítottságú a kölök :wink: Tényleg, van valami, amihez vonzódik, ami érdekli nagyon?
Az ablakcsere holnapután lesz 9.00 től :roll: Aztán jöhet az utolsó erkély járólapozása. Lesz munka bőven ( nameg aztán a nagytakarítás, függöny-ablak mosás.)


Panka: voltatok tegnap rehabon? Mi 9.00 re mentünk. Mondta a doki, hogy mindent tökéletesen csinálja, már majdnem megfordult, mindent megfogja, felültetve is szuper, de mégis észleli egy kis aszimmetriát. Legközelebb 20-án megyünk, aztán ha akkor is lesz még, masszázs lesz belőle.

Zsu: Pannikának boldog 5. hófordulót ( picit megkésve :oops: )!!!

Alíz: Sikerült???????????????

Kismamik, hogy vagytok?


Kriszti: Hogy van a kiscsaj? Pocakja?


Egy kép:
Kép


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Nagyon jó a story :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!


Jaj, de rég nem voltam.... Nincsen semmi extra, csak igyekeztem házimunkában utolérni magam. Hát, még nem tökéletes, de alakul! :wink:

Kedden voltunk Pannikával súlymérésen. Minimálisat hízott, 5 hét alatt pedig 10 dekát mindössze. Erre már a dokinéni meg Anyukám is azt mondta, hogy kevés, és kell Neki a pótlás. Íg tegnap óta napi egyszer kap Sinlacot almával. Nem adom magában, mert megkóstoltam, és valami förtelem az íze. Így mondta Anyukám, hogy eleve gyümivel adjam, hogy megegye. És haladunk, mert ma már dupla annyit evett, mint tegnap! :wink: Csak kicsit lassan halad, ma 40 percig evett, de mindegy, hát ráérünk! Jobban örültem volna, ha 6 hós koráig sikerül csak anyatejjel kihúzni, de hát ez így jött össze, majd a kistesónál! :wink: :D

Tegnap pont itt volt a hugom, így meg van örökítve az első kanalazás:

Kép hát, a kaja kinézetre nem túl guszta.... :roll:

Kép

Kép

Kép maszatos portré :D

Kép
zsuzska81
 
 


Ja, igen! Most még a hordozóban eszik. A nagyszülőkkel meg van beszélve, hogy a névadóra pénzt adnak inkább, és veszünk etetőszéket, tehát jövő hét végén már az is lesz, abban azért könnyebb lesz, csak azt nem tudom, hol fér majd el? :roll:

Na, igyekszem reagálni, amire emlékszem!

Olgi! Hát, mindenki csak ilyen szép eredményeket kívánhat 5 év házzasság után! :D Mikor lesz az évfordulótok? Vagy már volt? Tüncsikének is boldog hófordulót! :D

Zsebi! Szuper a medencétek, és szépek a gyerekek! Milyen nagyon már! Csini ruhát néztél ki! :wink: Én varrattam már az Unió felett! Ugye otta a menyasszonyiruha kölcsönzőben? Mondjuk én kabátot varrattam, de meg voltam elégedve velük! Meg nadrgáot felhajtatni is oda szoktam menni, de mondjuk ahhoz nem kell szakértelkem! :lol: Tényleg kérdés, hogy mennyiért kapsz anyagot, és eltalálják-e tökéletesen az elképzelésedet!

Andi! Bence táncos képei jók! Szegénykém, még el is sírta Magát? Hát, akkor talán tényleg jobb nem erőltetni.... Biztos van sok dolog, amit szeret csinálni, hát a tánc nem ilyen, na bumm! Megint meg kell állapítani, hogy Bence jóval nagyobb a többieknél! Biztos magas fiú lesz!

Alíz! Megvolt a pénzmozgás? :wink: Miket vásároltatok? Vagy csak szokásos?

Kismamik merre vagytok? Évi! Remélem, már sokkal jobban vagy!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Itt vagyok!Jobban vagyok köszönöm de sajnos még van egy két dolog amit nem sikerült orvosolni.De reméljük az idö mindent megold.
Szomorúan olvasom hogy Pannika továbbra sem ugy hízik ahogy kellene.Bár szerintem még mindig tökéletes formában van csak hogy én nem vagyok orvos.A képeken én ugyan az a huncut hurkás kislányt látom.

Olgi
Ez a kép nagyon aranyos.Boldog öt éven vagytok túl és remélem még nagyon-nagyon sok boldog évetek lesz a gyerköcökkel.
Anyukád mikor jön?Emlékszem irtad hogy jön csak mr nem tudom mikor.Addigra készen lesznek az ablakok?Te sem unatkozol ugy érzem.

Kriszi
Remélem Nelly pocakja már sokkal jobb.Majd hozzál még képet a gyönyörüségröl.

Andi
A néptáncos képeken ugy látom Bence nagyon koncentrált.Biztos jó lehetett (ha nem is Bencének ).Ha nem akarja folytatni akkor biztos találtok majd valami mást.

Zsebi
Örülök hogy jól haladnak a dolgaid.Jó pajzsmirigy eredmény, új kiskönyv, meghívó, gyürű....látod a ruha "dolog" is megoldodik.Amit kinéztél ruhát nem tudom milyen lehet de amit feltettél kép az szerintem csodás.A képeket köszönjük!Szép gyermekeid vannak és jó végre téged is "megismerni".

Pintyus
Remélem túlélted a fogorvost!Én gondoltam rád tegnap végig.Azt hogy házat néztetek e meg sem merem kérdezni.

Én tegnap voltam Tg-n.Találtam egy gümöt a hónom alatt.Nem fáj igy nem tudom miota lehet ott.Kaptam beutalót emlö vizsgálatra mert a doki valami mirigyre gyanakszik.Én már nem vagyok biztos semmibe.Ki tudja lehet ezt is a rend őreinek köszönhetem vagy a csoda spraynek amit itt használtak :cry: .És ha ez nem lenne elég akkor még ráadásnak Szabika sem fordult még be.Farosak vagyunk de még van remény.Nincs nekem bajom a császárral de tudom hogy nekem még lassabban gyogyulna a sebem a vérhígító miatt.Ja és teljes altatással csinálnák mert a szuri miatt gerincérzéstelenítés is kizárt.
Amugy voltunka rendörségen még az incidens után.Megtettük a panasztételt.Nem számítok semmire megmondom öszintén.Médiát hanyagolom sajnos van elég bajom nem akarok többet.A rend örei igen nagy és kiterjedt szervezet és bizony szerintem ha akarják akkor bárkit tönkre tudnak tenni.Szoval majd meglátjuk mi lesz.

Puszi mindenkinek és igérem probálok sürűbben jönni.

Éva

Kép
awe
 
 


Kép

Azt hiszem ma az elmúlt napokhoz képest tumultus van. :lol: :lol: De örülök, hogy lassan Mindenki megvan és életjelet ad magáról. :wink:

Zsu!
Sajnálom, hogy Pannika mégsem produkálja az elvárt súlynövekedést. Mondjuk ha a képeket nézem, ez nem igazán látszik, szerencsére. Azon gondolkodtam, irtad, hogy szopcsi után is van még tejcsid, igy valószínűleg nem a mennyiséggel lehet a gond. Lehet már nem olyan tápláló számára , csak a stagnáláshoz elég. Hát nincs mit tenni ilyenkor valóban a hozzátápálálás marad. Ha vigasztal én Bencénél 5 és fél hónaposan , Dorkánál már 4 és fél hónaposan elkezdtem, igaz Dorka nehezen akarta eleinte elfogadni. De mondjuk ő kaja terén most is külön kategória. :roll: :roll:
Az nagyon jó, hogy Pannika elfogadja és babáknak szerencsére eleinte ízlik is minden vacak ízű pép. Persze minél több ízt megismer majd annál ügyesebben fogja felismerni a finomságokat és a kevésbé ízletes eledeleket. :lol: :lol:
Gyönyörű a feltett képeken mint mindig a csajod. :wink:

Olgi!
Látom, unalom továbbra sincs nálatok.
Hajrá a felújítással, vigasztaljon, egyszer csak kész lesz már minden. És anyukád is lassan itt lesz Veletek.
Kérdezted mi érdekli a fiamat igazán. Na ez nagyon jó kérdés , mert azt veszem észre hogy keresi önmagát, fellángolásai vannak. Úszni hordtuk tavaly, eleinte nagyon imádta, de amint a tanmedencéből a mély vízbe vitték őket ott is eltört a mécses, és kézzel-lábbal tiltakozott az úszás ellen. Aztán szemölcs volt a térdén, azt leszedték és nem mehettünk uszodába míg ez teljesen be nem gyógyult. Fiam , látszik, hogy gyerek, mondta is jó hogy van szemölcse, legalább nem kell úszni járni.
Néptáncot már a kezdetektől hajtotta hogy ő azt nem szeretné, de a mozgása és a ritmusérzéke hogy fejlődjön csak járattuk. Óvónő szerint is buli az egész, biztos megszereti... hát nem azt vettem észre. 25 gyerekből 5 nem járt a csoportból és az az 5 egyébként is adta alájuk a lovat, hogy mekkora hülyeség a néptánc. :roll: :roll: :roll:
Apával ha lemennek focizni csak az első nagyobb fáradságig lelkes, utána már tötyög-lötyög, nem igazán érdekli az sem. (persze ez azért gondolom nem kirívó eset) Mondtuk neki a focisulit, lelkes is volt, de most arra is azt mondja, hogy inkább nem. Nyári táborokkal próbálom lelkesíteni (Józsán, heti 2x angol + lovaglás + játszóterezés és játékos programok) de nem érdekli.
Azt veszem észre, hogy sokkal érzékenyebb mint Dorka, hamar el is sírja magát fiú létére, és ragaszkodóbbnak is tűnik. Dorka sokkal lazább, megy fejjel a falnak, Bence sokkal megfontoltabb.
Matematika nagyon fekszik neki, meg a tudományos dolgok, vulkánok, földrengések, bolgyók... ezekről ha mesélünk tátott szájjal fgyeli. Szerintem nem mozgékony, hanem kis tudós típus lesz belőle. :lol: :lol: :lol: De majd meglátjuk mit hoz a jövő. :wink:
Gondolom ha ilyen szép képet varázsoltál ide fel nekünk az azt is jelenti, hogy 5 éves házassági évfordulótok van/volt/lesz a napokban.
Gratulálok, és még legalább 50-60 hasonlóan csodás együtt töltött éveket kívánok Nektek!!!!


Évi!
Végre Te is köztünk ismét: Örülök neki.
Reméljük nem lesz egészségügyi problémád és a hónaljadban a duzzanat csak átmeneti. Ha pici gyulladás van a szervezetben akkor is a nyirokcsomók hamar jeleznek, valószínűleg ennyiről lehet szó.
Sógornőm, ha stresszes, hajtós időszakát éli neki is meg szoktak duzzadni, de neki még a tarkója fölött is. Én is meglepődtem, de a szervezete igy reagál. Aztán amint nyugisabb körülötte minden ezek szépen visszahúzódnak.
Úgyhogy próbáld Te is nem túl aggódni, ha lehet. :wink:
Szabika még befordulhat a normál start pozícióba, van még egy kis ideje erre. Hátha.... :)
Ecccer leírod nekem a mandulás golyó receptjét?????? :oops: :oops:
Annyira fini volt. :P :oops: :lol:

Pintyuska!
Fogászat????? Brrrrrrrrrrrrr.......... de útálom én is.

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!

Bolgyók az bolygók lenne. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ja elfelejtettem!
Tegnap kaptuk a levelet, Dorkát felvették bölcsibe, két hét múlva mehetek az ő első szülői értekezletére is. :P

Tudtok valami jó kajcsi receptet?Valami husos kellene, Férjemnek jövő héten szülinapja lesz, meglepném valami új finomsággal, de nála a húsos ételek a nyerők, így mindenképp az kellene.
Ha tudtok segitsetek. És nem árt ha nem túl bonyolult, órákig készítendő, mert Dorka mellett az kivitelezhetetlen. :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 



Micsoda ítélet idő van kint :shock: Még szerencse, hogy mind ketten alszanak, legalább nem félnek :wink:

Igen, 14-én, azaz jövőhét szombaton leszünk 5 évesek, és mit hozott a sors: lagziban leszünk :lol: Aggteleki barlangban lesz a ceremónia :roll: Aztán buli. Zolcsit nem visszük, mert nem tudnám egyedül 15 percig gyalogolni 2 babával a barlangban ( a férjem tanú lesz, más úton vagy máskor megy be :? )

Anyukám 23-án jön, nincs az a szó, ami kifejezne, mennyire várom már :wink: Nagyon hiányzik...

Andi:
Zolcsika is ilyen, nem gyors gyerek, nagyon érzékeny, finom lelkű. Majd kialakul, kicsik még :wink:

Évi: örülök, hogy jól vagy, Szabika még megfordulhat, van ideje ( bár én is reménykedtem :roll: ) Gyere gyakrabban 8)

Zsu: a táplálással nincs semmi gond, 5 hónapig csak tejcsis volt, ez nagyszerű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zolika 5hó +5napos volt, amikor kezdtem, nincsen semmi baja :wink: Ettől ne legyen lelkiismeret fordulásod :!:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Dorka babának gratulá a bölcsihez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mostanság inkább egyszerű kajákat készítek, semmi extra, időm nem nagyon van kitalálni valami jót :oops:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép

Na én is megvagyok! :D
Csak nem nagyon voltam itthon,ha meg itthon voltam próbáltam magam utolérni,olvasni is csak ma olvastalak benneteket.
Kedden megkaptuk a pénzt nagy nehezen,mert először nem akarták ideadni mert hiányzott egy papír ,na azt aláírtuk majd másfél óra :!: várakozás után meg is kaptuk. :roll: :roll: :roll: Küldözgettek egyik ablaktól a másikig majd utánna várni kellett a pénzre mert biztonsági okokból nincs náluk annyi ott a bankban.
Utánna átadtuk a pénzt a házunk eladójának,de rájuk is várnunk kellett mert valami közbe jött nekik.Így aztán nagy nehezen sikerült elintézni.Utánna aCorában bevásároltunk,többen kérdeztétek,igen csak egy normál bevásárlás volt.
Majd délután még elmentem akozmetikushoz,addig anyukám kivillamosozott Balázzsal a Jubileumira,(mondanom se ekll lenyűgözte a villamos. :D )majd mentem értük .Tegnap meg anyósómhoz vittem Balázst mert voltam a Nőgyógyászaton rákszűrésen(remélem nemm lesz semmi gond majd 3 hét múlva lesz eredmény.Utánna még nézelődtem a városban,majd mentem anyósomhoz,mert délután elvittük kezelésre a fürdőbe.
Ma meg próbáltam magam utolérni házimunka terén.A vasalás holnapra marad :roll: ,de többi meg van.

Éva:
Kár hogy nem találkoztunk a nőgyógyászaton pedig figyeltelek bneneteket hátha valamelyik kismamival összefutok. :D
Örülök hogy írtál és hogy megnyugodtál picit.Remélem nem lesz komoly az a duzzanat,biztos csak stressz okozza amiből sajnos ki jutott neked mostanában.
Szabikád még befordulhat bármikor,ezen ne aggódj,van olyan baba amelyik csak pár nappal a szülés előtt helyezkedik be.

Zsu:
Sajnálom hogy Pannikád kevset hízott,de semmi gond,aza az 1 hónapon már nem múlik meg attól ugyanúgy eszik még anyatejet csak mellette mást is kap.Nincs ebben semmi,én is 5 és fél hónaposan kezdtem Balázzsal.A lényeg hogy nem úgy néz ki mint aki éhezne. :D Nagyon szép egészséges babád van.Nagyon aranyosak a képek.

Olgi:
Gratulálok a házassági évfordulóhoz és az eredményekhez is. :D Nagyon szép család vagytok.Nagyon sok boldog évet kívánok még nektek!
Erőt és kitartást a munkához!De a végeredmény biztos szép lesz.

Andi:
Nagyon jók a képek,kár hogy nem szereti Bence a néptáncot,pedig nagyon aranyosak a képeken.De jól teszitek hogy nem erőltetitek ha ennyire nem szereti szegénykém.
Hú akkor lehet kis tudós palántátok van. :D Majd kialakul az érdeklődési köre,így a jó szerintem hogy mindent kipróbál vagyis sok mindent és hátha megtetszik neki valami.

Zsebi:
Lassan minden készen áll az esküvőre.A leírásod alapján biztos nagyon szép az a ruha,de amit feltetél képet az is nagyon szép.Én nem is tudom melyik lenne jobb,de biztos jól fogsz dönteni ,és persze majd várjuk a képet a véglegesről. :D
Tök jó a medencétek elhiszem hogy imádják a gyrekeid,nagyon jók a képek.


Pintyus:
Hogy van a fogacskád?Mit csináltak vele,tömték?
Jaj nekem is mennem kell,de még húzom ugyanis úúúúúúútálom.

További szép délutánt,bár az idő elég vacak. :cry:

Kép

Kép
aliza
 
 


Olgi:
Még most olvastam az utolsó üzidet mert közben írtam.
Húú de tök jó lezs az Aggteleki barlangban.Zolika nem bánja hogy nem megy veletek?

Andi:
Én is gratulálok Dorkának a felvételihez. :lol:
Hirtelen nem jut eszembe semmi recept,de gondolkodom még addig.

na puszi.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Köszi Lányok! Már nem aggódom a pótlás miatt, csak hát én már csak ilyen lelkizős vagyok, rágódok dolgokon, de persze, ha Pannikának ez a jó, akkor az én lelkivilágom csak sokadlagos szempont! :D Tudom én, hogy nem sovány Ő, de azért ha más nem is látja, én látom, hogy jóval véknyabb itt-ott.... Na, de majd most visszaszedi az édes kis fodrokat! :lol:

Hadd dicsekedjek egy kicsit, miket tud a lányom! :lol: A grrgrrr, krrr, és hasonló torokhangok a nyerők napok óta. Meg visong, élvezi a hangját. Jaj, és nyálbuborék is volt kedvenc, de azt mostanában hanyagolja. Helyette van műröhögés, na az haláli! Na meg ha mi nevetünk Neki erőltetetten, akkor nagyon kacag rajta! Ja és természetesen mindenféle hülyeség tetszik Neki, ha hülye hangokat adunk ki, ha grimaszolunk, ezeken mindig nevet! Már vágtam is Pannika hajából! :lol: Nem egyforma hosszúak a hajszálai, és volt vagy 20-30 szál, ami nagyon hosszú volt elöl, és már a szemöldöke alá ért, azokat levágtam a többivel azonos hosszúságúra! Kb 2 hete elkezdett oldalra fordulni, azt már szépen csinálja, hasra még nem tud. Hanyatt fekve 90-180 fokos fordulatot tesz meg, így még néha a zoknit is sikerül leszednie! :D És most már mindent meg akar fogni,a mi nálunk van: telefon, távirányító, kanál, tányér pohár, mindent! :lol: Dicsekvés vége! :D

Alíz! Örülök, hogy sikerült lebonyolítani a tranzakciót! Hát, igen, az időzár működik a bankokban! De még szerencse! :wink: Rákszűrés eredményed biztosan OK, miért ne lenne?

Andi! DOkra felvételijéhez gratula! Jaj, már Neki is szülői értekezlet! :D :D Bence de édes, hogy ilyen kis érzékeny! :) Amúgy szerintem általában a második gyerkőc "tökösebb". Legalábbis sok ismerősömnél, barátunknál így van. Na, meg nálunk is, mármint én és a tesóim... :o

Évi! Reméljük, ez a duzzanat semmi komoly nem lesz! Valószínűleg igazad van, hogy túl nagy szervezet a rendőrség ahhoz, hogy magunkfajta "kisemberek" bármit elérjenek velük szemben.... :( Csak ez nagyon szomorú ám.... De tökéletesen megértem, ha nagy pocakkal, nem hiányzik Neked semmi további bonyodalom! Szabikáddal beszéd meg, hogy forduljon be startpozícióba! Okosak ezek a Babák! :wink: AMúgy van még ideje!

Olgi! Kitartást még a felújítás hátralevő részéhez! Cseppkőbarlangban esküvő? Ilyetmég nem is hallottam, na nem mintha ez bármit jelentene... Bizttos szuper lesz! :D Nagyon boldog házassági évfordulót Nektek!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Hello!

Alíz!
Örülök, hogy ismét jelentkeztél.
Akkor nagyon sinen van a ház-vásárlásotok, még ha nem is ment olyan könnyen a pénzmozgás. De összejött és ez a lényeg.
Elhiszem hogy a fiad élvezte a villamosozást. Tegnap mi is busszal mentünk be a munkahelyemre Dorkával és nagyon tetszett neki, mondta menjünk ma is, de ugye esett az eső.
:roll: :roll: :roll:

Olgi!
Szuper lesz biztos a barlangos esküvő, ilyet még nem is hallottam. Csak nem barlangász az ifjú pár????? Vagy már barlangban is szokás egybekelni??? :lol: :lol: :lol:
Mindenesetre bulisan fog telni a házassági évfordulótok.


Kaptunk ismét ruhákat az amerikai nagynénitől. Hozok is képet róla. Sokkal többet kaptunk, de azért mindet nem akarom feltenni, meg ne unjatok nagyon. :lol: :lol: :lol:
Kép Ruhácskák
Kép Trendi halászgatyó/térdnadrág ami még nagy (és azért színjátszós mert éppen szárad :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! De szépek ezek a ksiruhák! Dorka villoghat bennük a nyáron! :lol: Hát, hogy a gyerekek mit szeretnek ennyire a buszozásban/villamosozásban? Biztos az újdonság! :lol: Bár, emlékszem az öcsémmel, mikor 3-4 éves volt, nagymamám rendszeresen járt buszozni, egyik végállomástól a másikig...és nagyon boldog volt! Mármint az öcsém! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatást.Én probálok nyugodt lenni és persze sokat beszélek Szaszával hogy forduljon a helyes irányba.Remélem sikerül neki.

Andi
Mandulás golyó
Hozzávalók:
2 dl tej
2 dl hulala (cukrozott habtejszin)
30 dkg gríz
40 dkg porcukor
15 dkg margarin
40 dkg darált háztartási keksz (de szerintem állag függő)
kakaópor
mandulaaroma
tortabevonó,kokuszreszelék,tortacukorka(azaz apró szines)
bármelyik felhasználható a díszítéshez külön-külön vagy együtt is

Elkészítés: A tejet felforralom, majd belerakom a grízt, és főzöm, ameddig a gríz megpuhul egy kicsit. A porcukrot, a margarint, a felvert habtejszint egy tálban összekeverem a grízzel.A kekszet a végén keverem hozzá hogy korrigálni tudjam az állagát Ezután a masszát mandulaaromával ízesítem és kakaóport rakok bele.(én a szine alapján adagolom a kakaót )Most már csak kis golyokat kell gyurni belölle és tetszés szerint beleforgatni valamelyik díszítőbe.(A jobb tapadás érdekében egy kisebb műanyag tálba öntök kb 4-5 csep tejet majd a tálba teszek 5-6 golyót és a tálat finoman összerázva "betejezem" őket.Ezután a díszítő sokkal jobban tapad.)Alufóliával borított tálcára rakom, majd berakom a hűtőbe, hogy megszilárduljon.
Jó étvágyat hozzá!Örülök hogy izlett.

Dorkának gratula a bölcsihez!
A husos recepteket én a mindmegette.hu oldalrol szoktam keresni.A recept keresöt ha kitöltöd akkor tök jókat lehet találni.Ja és ki tudod választani hogy milyen kaját akarsz leves,főétel, desszert és azt is hogy milyen legyen eccerű,időigényes vagy ocsó,drága szóval szerintem okos kis valami.Nézd meg ha gondolod.

Zsu
Pannika nagyon ügyi.Biztosan jol szorakoztok Ti is és Ő is.Én figyeltem a képen hogy a hajacskája mintha le lenne vágva de nem kérdeztem rá nem tudom miért.A lényeg hogy észre vettem.Ja és dicsekedj nyugodtan olyan jó olvasni hogy milyen ügyes.

Olgi
Elöre is gratulálok az évfordulóhoz!Zozi hogy fogadta a hirt hogy Ő nem megy veletek a lagzira?

Aliz
Sajnálom hogy tegnap nem találkoztunk.Az eredményed biztos jó lesz.A pénzmozgáshoz gratula.

Megyek sütni.Amerikai palacsintát.Ez is fini....

Puszi Évi

Kép
awe
 
 


Zsu:
Gratulálok Pannika teljesítményéhez,nagyon ügyes.Biztos nagyon drága ahogy kacag rajtatok. :lol:
Örülök hogy nem idegesíted magad,nem is kell!
Nem is a biztonsággal volt nekünk bajunk abankban azt még megértettük csakhogy odahívtak minket ŐK! időpontra hogy minden oké és megkapjuk a pénzt akkor közlik hogy mégsem mert még nem kaptáuk meg a 600 000Ft-os amit az Önkorm.-tól kspnek hitelt,na végül mégis ide adták és akkor mondta a kis hölgy hogy a 16-os ablaknál adja majd a kolléganője,ott ülünk kb. 1 órája a.Azt láttuk hogy mindent csinált csak a mi ügyünkkel nem foglalkozott,miután odament a férjem hogy megkérdezze:Mi a helyzet?akkor közölte hogy ő cserélt a kolláganőjével és majd egy másik ablaknál szólítanak minket,de a kolléganőnek is akkor szóltak(1 óra múlva),majd utána mondta ő hogy még várjunk a pénzre,de ez már nem volt vészes.Csak az volt a durva hogy várakoztat 1 órát feleslegesen ,mi meg ott ülünk és várjuk hogy szóljon,közben meg átadta az ügyünket.
Na mindegy bocsi hogy fárasztalak illyennel csak akkor kicsit felkaptam a vizet,már túlzás amit csinálnak.De az OTP mindig ilyen bonyolultan intézi a dolgokat.

Andi:
Nagyon édesek a ruhák,nagyon csini lesz benne Dorkád a nyáron.Ezek már jók rá nme?Vagy még nagyok?
A halászgatyó is tündéri. :D
jaj jó lenne nekem is másodjára egy kiscsaj. :roll: :roll: :roll: Persze ha fütyis lesz akkor sem leszek szomorú,azt már úgy is megszoktam. :lol:

Én már hallottam a barlang lagzikról mert mikor volftunk az aggteleki csppkőbarlangban akkor az idegenvezető mondta hogy szoktak tartani ott lagzikat is.
Ja és képzeljétek főleg Andi neked írom mert téged nyaggattalak egy párszor meg Olgit e kérdéssel(Andi, még éjszaka is gondolkodtál rajta :lol: ),felhívtam a munkahelyemet ma hogy a MÁK-tól kell igényelni a gyest,mondták hogy igen.Egyúttal megkérdeztem hogy a másik babávra milyen juttatás kapok?Úgy mondta hogy:Ha terhes leszek akkor egyből vettessem fel magam táppénzre(mert az nyilván több mint a gyes.),ha megszületik akkor újra kapom a gyedet.Szóval így van,már csak abab hiányzik,de előbb-utóbb összejön remélem.

Na további kellemes estét nektek,már a nap is kisütött.Csúcs egy időjárás van. :roll:

Kép

Kép
aliza
 
 


Éva:
Köszi a receptet!
Jól teszed hogy beszélgetsz Szabikával,biztos megnyugtatja és hallgatni fog az anyucikájára. :)
Tényleg kár hogy nem találkoztunk,de sebaj majd a legközelebbi talin.
Jó sütögetést,és persze jó étvágyat hozzá.

na pusz,én meg megyek melegszendvicset csinálni.

Kép

Kép
aliza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: