Új privát üzeneted érkezett!

Falevél!
Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó kis éjszaka lehetett!

Mogyo!
Semmi gond! Mindenre nem emlékezhet az ember! Én már csak tudom! :-)))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél: Nagyon cuki lehet azzal az egy fogacskával. Jó utat és jó pihenést nektek!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Lányok!
Az összes fénykép közül egyen szerepelek! :-( Úgyhogy köszönöm, Falevél, h lefotóztál!


Erika!
Úgy emlékeztem, h Te is lefotóztál minket Bálinttal, de nem találtam a képeid között... :-(

Talán még Norri fotózott, de Ő csak vasárnap lesz.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Pedig majdnem kétszáz kép van eddig...

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nóri, gratula a fogacskához!
Sajnálom, hogy emiatt nem aludtatok, de most hogy kibújt, talán könnyebb lesz! :)
Jó utat Nektek!

Noémi, azt hiszem elsősorban a gyerkőcöket fotóztam.... :roll: Legközelebb, ígérem, az anyukák is főszerepet kapnak! :wink:

Timcike
, az univeres címkét én is itt hallottam először...... Bár mi nem is nagyon eszünk univeres kaját, jobbára inkább én főzök, vagy esetleg kméti konzerveset veszek! (esetleg 1-2 hipp)

Erika, remélem, nem áztok el nagyon.... Bár itt most elég rendesen esik..... :?

Én sem leszek most legalább jövő hétvégéig, mert elutazunk a sógornőmékhez. Bende mellé kapok még 2 kis örökmozgót.... Hát azt hiszem ez most jól prezentálja majd, milyen lenne 2-3 gyerkőccel.... :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mano:nektek is jó utat! Kipróbálod milyen lesz ha lesznek Bendének tesói.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Manó!

Jó utat! Remélem azért lesz némi segítséged...


Képzeljétek!
Úgy néz ki, h nem jó Bálintra a kiscipő, amit vettünk!!! A sarkára ugyan rámegy, de majdnem lecsúszik, szóval, látszik, h nem kényelmes. Igazándiból nem értjük, m 10,5 cm a talpa és ez meg 11,3-nak volt írva. Mindegy! Nagyobbat kell rendelnünk.
Norri!
Ha továbbra is áll az ajánlatod, akkor a Tiétek lesz ez a brekis cipő!


Még ilyen randa időt! Tisztára be van ilyenkor zárva az ember! Pedig lett volna dolgunk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hát mi is be vagyunk zárva most az eső miatt nemsokára meg a kánikula miatt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi!!!!!!!!!!!
Mi újs???????????????????

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Bálint beájult. Ha esik az eső mindig beájul. :-)))

Holnap megyünk Pestre. Kell valakinek vmi Brendonból vagy Kenguru Goldból? Buy-Way-be megyünk.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: sajnálom,hogy kicsi lett a cipő... Én ezért rendeltem M-est, hogy tuti jólegyen, meg ha kicsit nagy az se baj, mert hamar belenő... De ha Norri kéri, akkor legalább nem dobtál ki pénzt...

Egyébként Sára nem nyűgösebb, mint szokott, éjjel is igazából csak egyszer kelt fel, meg forgolódott, de érthető, hiszen most törte át az ínyét a fogacska... Remélem ezután sem lesz nagyon nyűgös és szinte észre sem veszem, hogy jön a többi... :wink:

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél!

Semmi gond! Én vagyok a hülye, m mindenből sokkal nagyobbat kell venni Neki, mint a kora, miért épp cipőből vettem kornak megfelelőt?! Bár, a centi alapján megfelelőt lett volna. Na, mindegy. Figyi! Nem találom a honlapon /liliputi/, hogy mennyi a postaktg. Biztos én vagyok figyelmetlen, de nem találom. Te tudod?

Én azt el is felejtettem mondani, hogy a héten Bálintnak kijött a második! :-)))
Örülök, h nem volt azért túl nagy gond! Olyan cuki a képeken!!! Mutattam Balázsnak a kis fodros ruháját! Neki is nagyon tetszett! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nóri képeit megnéztem Nagyon jó lehetett a tali. A többi képet bizalmasan kezelitek??? esetleg mutatóba párat lehetne kérni???,
Nóri, itt is gratula a fogacskához.
Noémi, akkor ide jöttöük hozzánk keszire :D Még nem tudom, h mi holnap megyünk e le kecsóra, v vasárnap ( anyuméktól függ, h hogy érnek rá), de esetleg ha itthon vagyunk, összefuthatnánk a buy-way-be. Úgyis kell mennem a heti DM-C&A-Kenguru körútra.
megpróbálok képet feltenni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


marad ez ( rá kell kattintani és akkor nagyban látható)
[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080613/IMG_7329_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]



[img][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/080613/IMG_7375_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Úgy látom, elég sokan lelépünk hétvégére. Mi is elutazunk barátainkhoz Veresegyházára. Remélem, nem fordulunk vissza félútról.... :? Elég cudar éjszakánk volt. Nem értem ezt a gyereket. Eddig olyan jó alvókája volt, most meg fél 12 (!!!!!!)-kor bírtam elaltatni végre, előtte rendezett egy akkora hisztit, hogy rengett a ház. :oops:
Olvastam, hogy ebben a korban jön elő a szeparációs szorongás vagy mifene, Botond ellenőrzi is rendesen, hogy megvagyok-e. Fogát nem látom jönni, hője étvágya jó, ti elvinnétek dokihoz? Vagy csak a front, eső? Elég paramami vagyok, tudom... :oops: :oops: :oops:

Új foggal rendelkezőknek gratula!

Utazóknak jó utat!

És szép hétvégét mindenkinek, pusszancs a picik pocijára tőlünk! :lol:

Ja, mi is gyönyörködtünk volna még több talis képben..... :( :roll: :wink:
Vendég
 


Jaj de édes Bercike a hintában!!!! Nagyon szép kisfiú!
Vendég
 


Kép ma péntek 13 van.

Ági, valóban most az elválás nehéz nekik. Berci is újabban olyan műsort rendez elalváskor, pedgi soha nem kellett altatni, csak letettük, cumi és 5-10percen belül aludt. Most minimum 3/4 óra sok sírással meg rács rázással. Ő föláll, sír, én leteszem és ezt játszuk kimerülésig, illetve az én türelmem határáig.[/img]

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gyönyörű képeket még egyszer!
Csajoknak jó utat,és készitesetek sok fotót!

Nóémi-sajnálom,h.nem jó a kis cipellő,pedig nagyon cuki.Hátha valaki megveszi. :roll:

manó-én se szoktam neki Univereset venni,csak volt az az akció,h.4 et kapsz már nem is tudom emnyiért.Én csak Hipp-et szoktam és akkor,ha úton vagyunk.Itthon sose kap. :wink:

falevél-nagy gratula az első pici fogacskához,tartsd hozzá magad,h.rögtön bujik utána a másik is. :wink: Nekünk még nem volt rendesen kibujva és máris jött a mellette levő. :lol:

ennn-nagyon aranyos Bervike,csak olyan picik a képek...szeretném nagyobba látni,és élőb eis persze. :wink: Nekem a péntek 13 mindig szerencsés nap volt. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike, ha rákattintasz a képre, akkor láthatod nagyobban.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Tényleg, lányok, nálatok hogy van a napirend????, ki hányszor eszik, mikor, mit. Alvások hogy vanak kb??

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ja, és az alvás-evés közti időben mit csináltok???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Enn: nálunk változóak az evészetek. Igaz Bence még szopik is,de már bébiételt is eszik. Reggel amikor kel akkor szopik és elvan 1-2órát,utánna bébiételt vagy túrókrémet kap. Akkor elalszik(mindig változó mennyit alszik). Ha felébred játszik a játszószőnyegen,már felfedezte a macikat rajta,vagy lemegyünk anyukámhoz mert itt lakik a szomszédba. Utánna kb.1 kor ebédel bébiételt,majd szomjoltásként szopi és megint játék. Ha kifárad utánna alvás vagy délutáni séta(ilyenkor szoktam bevásárolni stb). Ha hazajövünk megeszi a maradék bébiételt és ha apa hazajön vele szokott rosszalkodni. 7 óra fél 8 felé szokott pancsizni,utánna szopi és alvás.
Nekünk így telik a napunk.

Sokat írtam tudom,ezért bocsi!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Jó utazást az elutazókanak!

Noémi: gratula a második fogacskához!

Enn: reggel 8-kor eszik
( mi már csak 4-szer eszünk egy nap)
Közte játék,jároka, hinta, alvás jóidőben egy nagy séta!
12 ebéd aztán 4-kor és este fürcsi után 8-kor!
Tehát játék . jároka .Ha csak nem csavizunk de az általában hétvégn van!

Enn: tényleg a kupon mikor kellne adsz cimet bár vasárnap mi is bent leszünk a mamáéknál!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Este még kompol egyet !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


majd még meglátom h lesz a hétvége, de ha nem jönne össze találka, akkor írok címet. Előre is köszi!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: úgy látom, esténként ugyanazt a műsort nézzük... :wink:
Botond is még félálomban is csak ülni meg állni akar, mászik körbe-körbe a kiságyban. Nehéz megszokni....
Mi ötször eszünk, ált. 3-szor szilárdat, de mióta egyszerre jött a négy foga, azóta a pépekből nem eszik meg egy adagot, hanem tápból kér inkább. Neki a tejpép nem jött be, de egyébként is kevés fajta kaját eszik. Napközben 2-szer alszik 30-45 percet, ritkán másfél órát. :shock:
Kaják közt sokat játszik, 2-szer sétálunk, stb. De 6 hónapos koráig sokkal kiszámíthatóbb volt, most elég laza a napirendünk, ahogy igényli, nem nagyon hagyja magát befolyásolni. 8)
Nálatok mi a napi rutin?
Vendég
 


Sziasztok!

Arik a képek, de a többiek is mutassanak már párat!! :D
Be tudtam én is azonosítani mindenkit, kizárásos alapon Norrit is. :lol:

Fú, nálunk nagy betegség van, a férjem két napja fekszik, nagyon rosszul van, és, tegnap meg én is bemondtam az unalmast, olyan vesegörcs jött rám, hogy szegénykém az ő állapotában vihetett a kórházba. Mindemelett ott volt velünk a kis örökmozgó, aktív Azizunk, aki az egész kórházat be akarta járni. :roll: Felváltva szenvedtük magunkat utána. Ma már nem fáj, kaptam szurit, meg antibiotikumot, de még mennünk kellett röntgenre, meg uh-ra. Este találkozunk a dokival, hogy közölje, hogy mi van. Remélem nem kő... :(

Ági: remélem Boti hamar visszaáll a régi rendre. Nem amiatt, hogy külön tettétek? Mi egyszer próbálkoztunk, és akkor ugyanez volt, hogy nem akart elaludni, szenvedett, hogy ébren tartsa magát. Pár nap múlva visszatettem, olyan boldog volt, és rögtön csicsikált. :) De próbálj meg kitartani, Te legyél a főnök, ne úgy mint nálunk. Szerintem emiatt nem kell orvoshoz vinned...

Nagbri: aranyos a sztori, mármint a motoros. :) De szegény Dana várhat még egy hónapot rá... Tényleg pont otthon leszünk a szülinapján! :D Személyesen is adhatok majd neki egy puszit. :wink: Örülök, hogy megnyugodtál, hidd el, nem lesz semmi gond!

Mogyó: aranyos Ágika ahogy áll! Tényleg milyen furcsa, hogy januárban még minden baba olyan kis picúrka volt, most meg már nyárra el is indulnak... :)

Manó:
Bende is milyen édes a fotókon ahogy áll, először azt hittem, hogy Atticy az, olyan nagyfiúnak látszik. :) Jó gyermekpásztorkodást Neked! Kiváncsi vagyok, hogy bírod majd a strapát! :)

Falevél: gratula az első fogacskához! :) Sárika milyen nagy kislány a többiek mellett! :shock: :D Ők Azizzal vannak egy súlycsoportban. :)

Hú, most mennem kell, hív az uram. :roll: :D

Lilypie Maternity tickers


az előbb lemaradt:

Manó:
igen, elvileg együtt megyünk, még kell egy kis pénzt gyűjtenünk, mert csak a repjegy több mint 200 000 ft. :cry: :cry: De szerintem meglesz! :wink: Angolul beszél a férjem!

Noémi: hú, nem is tudtam, hogy szívműtéted volt! :( Igen, lehet, hogy az maradt meg benned. Olyan sokmindent visszavezetnek pici, és magzati korra. Viszont tegnap olvastam, hogy már nem az a tudomány álláspontja, hogy a 8 órás alvás a jó, hanem kevesebb. Úgy írták, hogy az a hosszú élet titka! :D

Erika: milyen ügyi Józsika! :shock: Mármint a felállás!

Lilypie Maternity tickers


Szegény Kriszta! Jól kikaptátok... :( Azért a gyógyszerektől szoptathatsz? Drukkolok, hogy ne kő legyen! ++++++++++

Noémi: és a műtét óta kell vmilyen gyógyszert szedned? Nem volt megterhelő a terhesség? Cipő: én örülök, hogy csak M-est kaptam végül, mert ez meg egy picit nagy még Botondnak, pedig mi is lemértük. :shock: Na, ennyit ér az internetes táblázat.... Most teljesen szűk neki az S-es? (a száll. ktg. 990 Ft átutalással, 1390 Ft. utánvéttel)
Vendég
 


Nem hiszem egyébként, hogy a külön szoba miatt nem alszik Boti. Sőt, egy hétig még jobban is aludt. Meg tegnap éjjel is a szobájában aludtam egy kanapén, és ez sem volt jó. Tudnám, mit rontottunk el! :roll: :idea: Mit csináljak? :idea: Többgyerekes anyukák, segítsetek! Légyszilégyszi
Vendég
 


Ági!
Az biztos, h semmit sem rontottál el!!! Lehet, h foga jön, csak még nem látszik a dolog. Meg rohangálnak frontok is!

A napirendünket majd írom, jó, csak most nincs nagyon időm!
Képeket is teszek majd feltétlenül! Bocsi, nagyon elvoltam ma ebben az időben. :-(

Ági, Kriszta!
Hát, igen, volt egy ilyenem. :-) Nem volt annyira komoly, mint amilyennek hangzik. nem vagyok annyira terhelhető, mint egy átlagember. Ezért is lettem császáros. /meg a terhességi cukor, meg a túlhordás meg a nyákdugó távozás miatt/ :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ennn!
Barátokhoz is megyünk, csak utána Buy-Way-ezünk. De leírom a számomat, hátha mégis:
30/9151-004

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jaj, Kriszta!!!!!!
Nagyon sajnálom!!!!!!! Na, ilyenem is volt, kettő! Az ellenségemnek sem kívánom!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagggggggyon fáj!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Képek tegnapról!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ilyenek voltunk! :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jajj tök jók a képek Noémi!
Végre látom már Ardit is már oktober óta nem is láttam sajnos! :cry:

Kriszti: sok-sok gyógypuszi!
Nehéz lehet igy Azizzal is!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Lányok!

Tegnap itthagyott valaki egy textilpelust! Már kérdeztem, de még senki nem szólt, h az övé lenne. Sehonnan sem hiányzik? :-))) Már szárad! :-))))))



Másik:

Univeres előadásra eddig:

Norri, Andi, Falevél és én megyünk.

Ki jön még? Mogyo? Ági? Többiek?
Csak azért kérdezem, mert hétfőn még hívnak a pontos létszám miatt, jó lenne tudni mennyien jönnénk. Légyszi, szóljatok, h kit érdekel még!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Brigi!!!
Nem úgy volt, h Ti is jönnétek???


Még Honey is lehet, h jön!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


nóémi-miről lesz szó? :roll:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci!
Hozzátáplálásról. Sztem Benneteket lehet, h nem érint már annyira! :-))))))))))))))))) De a társaság kedvéért persze jöhettek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hát nem irt Brigi!
Remélem nem haragszol meg ,hogy irom!
De elhalt a babája Briginek! :cry:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Brigi:ez borzasztó,nagyon sajnálom!!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Noémi: azt már lehet tudni, hogy mikor lesz pontosan az Univeres előadás?

Kép

Kép
falevel2
 
 


Köszönöm Nóémi!Minket már valóban nem igazán érint ez az előadó téma.Csak gondoltam,ha szerán lesz,akkor kiváncsiságból elmegyünk,mert szerdán viszem szurira a kislegénykémet.

Hát most ezt valóban nem értem.Egyszer meghalt,egyszer él,most meg megint meghalt... :shock: Nem értem már ezt az egészet. :shock:
Ha most tényleg meghalt a picike,öszintén sajnálom. :cry: Nem találok szavakat,engem tutira kikészitene egy ilyensmi.Biztosan Brigi is azért nem jön,mert totál ki van bukva,és meg tudom érteni,ezek után.


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi: nagyon nagyon sajnálom, ezt nem gondoltam volna! :cry: :cry: :cry:

Nekünk is vacak egy napunk van, végülis köveim vannak, 2 is, de kaptam gyógyszert, azt mondta a doki 1 hónap alatt talán kijönnek. Viszont elkaptuk Mahmoudtól mindketten a betegséget, így most lázasan, torokfájósan és náthásan vagyunk. Aziz nyűgi nagyon, biztos fáj neki. :(

Az utolsó képen Honey van? Őt nem ismerem. :oops:

Lilypie Maternity tickers


kriszta-nagyon sajnálom,h.ennyire lebetegedtetek.Jobbulást nektek!És mihamarabbi felépülést. :wink: Igen az Honey.

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kriszta: sok-sok gyógypuszi!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Köszi szépen lányok! Most alszik szegénykém, addig sem fáj neki a kis torka...

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Mogyo
: Hát nem örülök neki, hogy megírtad. Ez az én dolgom lett volna, és nem esett jól mikor megtudtam, hogy te tetted meg!

Timci:
Igen, tényleg furán alakult az egész. De élt a baba, az elmúlt két napban halhatott meg.

Túl vagyok a műtéten, már reggel ötkor átestem rajta, mivel hajnalban beindult magától.
Nem tudok mit mondani! Hál istennek semmire nem emlékszem, és semmit nem éreztem, a hajnali dolgokat meg idővel elfelejtem.

Kriszta:
Nektek jobbulást kívánok, gyógyuljatok meg nagyon gyorsan!
Vendég
 


Tényleg ezer bocsi Brigi de láttam kerestek a csajok!
Azért nem is irtam többet majd megirod ,hogy mi volt!
N e haragudj mégegyszer! :oops: :cry:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Rendben, nincs harag. Csak ugye ez nem egy olyan jó hír!
De nem haragszom! Elhiheted!:wink:

Ágika jól van?
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?