Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Ismét pangás van, látszik hogy hétvége van.

Kincs!
Én már itt gratuláltam a babádhoz, csak biztos nem olvastad, de megteszem újra. Szívből gratulálok a kisfiadhoz, sok-sok boldog együtt töltött percet, napot, évet kívánok Nektek. Picurnak csodaszép gyermekkort, hasfájásmentes, vidám, szopcsizós napokat!!!!
Ha tudsz gyere, várunk.
Gyönyörú a kisfiad!!!!Büszke lehetsz rá!

Alízka!
Jajj, nem jó a szerdai nap, mert férjem és sógornőm a két gyereket ki akarja vinni az élményfürdőbe, Bence oviba sem fog menni. Csütörtökön már megy vissza Pestre a sógornőm, így mindenképp szerdán tudnak menni. Ugyhogy Hangyabolyba mi leghamarabb csütörtökön tudnánk menni, az jó Nektek?
Vagy halasszuk köv. hétre?

Nagyon szuper napunk volt ma, gyönyörű volt Szilvásváradon minden, nagyon élveztük. Szalakja völgy parkolójából a Fátyol vizesésis 2.4 km gyalogút vezet, annak még Dorka is 3/4-ét a saját lábán tette meg, többit apa nyakában.
Láttunk kis szarvast, pisztrángokat, vizeséseket, gyönyörű fákat, hallottunk madárcsicsergést, egyszóval fergeteges volt.
Megkajáltunk egy völgyben levő falatozóban, majd hazafelé jövet Bélapátfalván egy szupi kis vidámparknál megálltunk. Odafelé menet vettük észre a kocsiból, hisz a főúton volt, meg is jegyeztük, ide be kell néznünk. Na ott még én is ismét gyereknek éreztem magam. Dodzsemeztünk, hatalmas csúszda volt, naná, hogy mind a négyen kipróbáltul. Apa a gyerekekkel vizidodzsemezett is, Bence minigokartozott. Én felültem egy fergeteges forgóba is. Istenem de jó volt.....
Hazafelé jövet a gyerekek végig aludtak a kocsiban annyira elfáradtak, amit nem is csodáltunk.
De a képek beszédesebbek helyettem. Bocsi, ha ismét elárasztom a babanetet a képeimmel. :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Kis szarvas
Kép Irány felfelé
Kép Pisztrángok
Kép Pisztrángos tónál
Kép Szalajka (???) patak vize kicsit hideg
Kép Fátyol vizesés
Kép Pihi a vizesésnél
Kép Elfáradt a csapat
Kép Pihi a tisztáson :)
Kép Bélapátfalván a vidámparkkal szemben ez a látvány tárult elénk
Kép Dodzsemezés
Kép Csúszdázás
Kép Vizi dodzsem
Kép Mini gokart
Kép Pacizás
Kép Ezt is kipróbáltam
Kép Hazafelé beájulva 1.
Kép Hazafelé beájulva 2.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk, mert 24 órás műszak van.

16.-án megszületett a "kicsi" lányunk Nagy Nelly Száva, 3760 gr és 49 cm lett.
Hivatalosan Nelli Száva( a nő képben volt :evil: ).
Sajnos császárral, mert zárva marad a testem, Manó szívhangja nagyon lement, kevés volt a magzatvíz, a lepény tiszta meszes, méhszáj szűk 1 ujjnyi stb. Küldtek rögtön a szülőszobára, pedig csak amnioszkópiára mentem.
Hááát, mit mondjak? Nagyon sz ... volt az egész, sokkal jobban fájt , mint az első, biztos azért , mert szülni akartam. EDA-t akartam, de nem sikerült (a 3. szűrásnál már bőgtem), így maradt a spinál.
Nem tudom mi volt, Laci mesélte, hogy fél órára elaltattak a spinál mellé, de senki nem mondott semmit. A doki úgy le volt izzadva a végére, hogy csak lestem.
OLivért annak idején elvitték , alig láttam, de most odahozták, jól megpuszilgattam és az őrzőben velem lehetett este 9-ig, szopizott, csak gyönyörködtünk benne. Másnap reggel is már hozták, annyi energiát adott, hogy hihetetlen.
Viszont másnapra szépen begyűlt a seb, az utolsó kapocs becsípett egy idegszálat, azt hiszem nem kell részletezni. Naponta 2x kaptam naponta fájdalomcsillapítót (Nelly miatt nem lehetett többet), szerintem ennek is a hatása a kevés tejcsi.
Alig van tejecske, max. 40 ml-t tudok fejni..:-((( El is vagyok kettyenve, de próbálkozunk, Nelly folyamatosan cicin van.
Ma éjjel volt a csúcs, hajnal 2-től szopizott 7-ig, majd aludt 1 órát és újra, viszont délután aludtunk együtt 3 órát( éjjel tápit kap, de most nem adtam, azt hittem sikerülni fog). .
Olival 3x ennyi tejem volt. A héten iszom a Hipp Natalt, de nem egy nagy szám, jövő héten kipróbálom a Herbáriás szopiteát vagy a homeós bogyókat.
A csecsemősök teljesen mások, mint 4 évvel ezelőtt, de nagyon rendesek voltak, ha éjjel 3-kor mentünk, akkor is mosolyogva fogadtak és segítettek.
Szerencsére Kovács Judittal nem taliztam, Jenei volt utolsó nap a viziten, benne óriásit csalódtam, kellemesen. Halál emberséges és mosolygós kedves volt. Vagy csak jó napja volt...

Olivér imádja Nellyt, nagyon sokat segít, de nem igazán tudok vele foglakozni. Van is sírás minden reggel, nem akar oviba menni.
Az iwiw-re tettem fel egy képet a tesókról.
Imádom mind a kettőt, egyre jobban hasonlítanak!
A képek megint akkorák, hogy a freemail sem bírja, de majd ráuszítom Apát, hogy kicsinyítsen végre.


Majd még jövök, csak nem 1xű :-)))))
Kriszti


 
 

Hello Kriszti!

Huhhh... nem volt egyszerű menet Neked a szülés amint látom.
De miért kellett altatni? Arra nem kérdeztél rá? Valami oka csak volt. Brrrrr... többször is szúrták a tűt. Nekem mindkét császárnál spinálba kaptam a bökőt... szerencsére elsőre jó helyre szúrtak, pedig Bencével még a hátamat is vizesnek találták nemcsak a lábamat.
Örülök, hogy csecsemősökkel és Jeneivel pozitív élményeid voltak.
Kovács Judit mentesen még szép is lehet a bent töltött idő . :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy kevés a tejcsid. Hátha megindulna rendesen, de ha nem, a tápszer sem a világ vége. Engem védőnő is , orvos is azzal nyugtatott , a lényeg hogy a táp mellett anyatejet is kapjon a gyerek.
Y nélküli Nellyd lett akkor? Hát.... nagyon képben volt az anyakönyves nőci, valóban.
Iwiwen meg fogom nézni a Kincseidet, hisz olyan drágák.

Évi!
Mikor irtad a szörnyűséget ami Veled történt fel akartalak hívni, de nem volt meg a számod. Pintyusnak irtam sms-t irja már meg.
Ma kaptam tőle emailt, egy Linz-i bevásárlóközpontból irt.
Szóval ma Ausztriában voltak, illetve ott tuti hogy voltak. Lényeg hogy elmentek, és nem fordultak vissza. :wink: Remélem sok-sok szép élménnyel térnek vissza.


Jóéjt!

Kép
Kép
bendor
 
 


Hát de Krisztiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Ezt a képet küldted, hogy tegyem fel babanetre is, amit iwiwre tettél. Ezt már jópáran megdícsértük, édik a gyerekek rajta nagyon.
Azt hittem másik közös képet varázsoltál fel iwiwre! :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Csajok!

Na még most nem igazán tudtam aludni, ezért gyorsan írok, de már ragad le a szemem. Viszont annyira megdöbbentem amiket irtatok, h reagálnom kell.
Rólam annyit, hogy voltam ma vizsgázni pénzügyből, remélem jól sikerült, minden tudásom összeszedtem, de igy is több mint a felének jol kell sikerülnie és csak a 2-eshez, de nagyon bízom benne, h jó lett, habár a számitásoknál ugye lehet eltérés. Legközelebb kedden és szerdán megyek, de addig folyamatosan Miskolcon maradok. Ennyi történt most.

Évi!
Persze, h hiszünk Neked, ez nem is kérdés! Ez felháborító, felfoghatatlan és hihetetlen, de ugye sajnos mégis igaz. Annyira megdöbbentett ez a hír, h 2-szer el kellett olvasnom amit irtál, hogy ez nem csak egy vmkiel megtörtént eset, hanem ez veletek történt meg. Húúú…nem is tudom én hogy viselkedtem volna hasonló helyzetben, de hogy hogy lehetnek ennyire bunkók, h egy terhes nőt igy felzaklatnak?! Komolyan mondom, ezeket egyértelmű, h be kell perelni és hidd el, hogy nem lenne egy utolsó szempont betenni a tv-be is! Egyébként csak szólj, ha akarjátok h lássa egy egész ország, van ismerősünk egy pár csatornánál, mert nekünk is volt/van velük kapcsolatunk (lehet azt ugy is, ha nem mutatjátok az arcotokat!)
Ha belegondolok is beleborzongok a történtekbe, nem birom felfogni igy első hallásra mik vannak a mai világban.
De azért próbáld feldolgozni az esetet, saját magad és a babád érdekében, mert ugye nem jó neki ez az idegesség, ugye már ő is hall mindent, és érzi mit érzel, fő a nyugalom!

Andi!
Nagyon édesek a gyerekeid a képeken és aranyos a családod! Gyönyörű volt az anyáknapi ajándék is, gratula a készítőnek!

Kriszti!
Gratulálok Nellykédhez! GYÖNYÖRŰ BABA! Megérte érte minden erőfeszítés!


Ne haragudjatok, h csak ennyit irok, sietek, mert lemerül a laptopom, és közben el is alszom:) majd jelentkezem még!

Mindenkinek BOLDOG GYERMEKNAPOT Kívánok!!!!
Pusszz


Kép

Kép
dinaedo
 
 


BOLDOG GYERMEKNAPOT kívánok minden topiclakó gyerekének!!!!!

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Minden gyerkőcnek nagyon boldog gyereknapot!!!!!

Évi! Beszéltem valakivel (név nélkül), aki azt mondta, h. ha nem volt nekik házkutatási parancsuk, akkor ugyanolyan bűntettnek számít, mint a betőrés, sőt még komolyabb, mert egy rendőr követi el. ÉS minél hamarabb tegyétek meg a feljelentést. Nyílván ők valakitől parancsot kaptak, tehát a parancsadót is elő kell venni majd. Ne hagyjátok annyiban és ne hagyjátok, h. elintézzék egy sima "elnézést"-el, mert kártérítés illet ilyen esetben. Ennyit tudott mondani. Remélem most már picit megnyugodtál és tessék enni! Enyje benyje! Szabikával biztosan minden rendben van, csak szegényke nagyon megijedt. Kutyuli meg nagyon aranyos, h. őrzi a gazdit.
Pihenj, lazíts, nyugi és egyél! Pusssssz

Kriszti! Még egyszer gratula a Picikéhez, nagyon aranyosak a tesók! MInden jót Nektek!

Andi! Nagyon szép helyen jártatok, jó kis kirándulás volt. Bence ügyes nagyfiú, szép a virág és a virágcserép is nagyon aranyos. A szivecskék is tetszenek:).

A kertiparti igen jól sikerült. Fél négykor fekütünk le hajnalban:). Nem is sokat aludtunk, ennek megfelelően majd elalszom most már.
Szép estét Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!
Hétvégén nem jöttem, mert eléggé elfoglaltak voltunk, de visszaolvastalak benneteket.

Évi! Borzasztó, ami veletek történt! Azt hinné az ember, ilyesmi csak az amerikai filmekben fordul elő! Remélem, nincs semmi baj, és már nagyjából megnyugodtál!

Kriszti! Nem volt egy egyszerű szülés! De a lényeg, hogy mostmár otthon, és jól vagytok! Ne idegeskedj a tejcsi miatt!

Andi! Nagyon szép helyen voltatok! Én is imádom Szilvásváradot. Tavaly ősszel a párommal biciklizni mentünk föl, hát, a mi Alföldhöz szokott kondinknak nem semmi terep volt! Kb 15 km-t bicajoztunk, de úgy elfáradtunk, mint sík terepen 60 km-en :) (Eddig 70 volt a csúcs a Fertő tó körül)

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!


Útlag én is kívánok minden gyerkőcnek
Boldog Gyereknapot!

Nem volt valami jó idő tegnap,vagyis délutánra már elfogadható volt,így elmentünk a Nagyerdőre sétálni,ettünk-ittunk :lol: ,megnézük a Békás tavat,a szökőkutat az Egyetemnél,utánna jöttünk haza,Balázs el is aludt az autóban.
Találkoztunk Olgiékkal is ,ők is sétáltak a kicsikkel,vagyis ítündi baba aludt,Zozi meg biciklizett.
Volt egy lakás néző is tegnap ,azt mondta hogy 3 nap múlva vissza szól hogy kell e neki vagy sem.


Andi:
Húúúúúú nagyon szép kéepk sikerültek,azon gpondolkoztam miközben néztem aképeket.hogy mikor lehettem én itt ,de biztos régen mert nme mindenre emlékeztem.Látszik hogy nagyon jól éreztétek magatokat,és ti is gyereknek érezhettétek magatokat.Jó is az nagyon.A utólsó képek szenzációsak. :lol:
Figyi akkor tegyük át a jövőhétre,szerinted?
Mennek a gyerkőcök a az Élményfürdőbe,Az tök jó.Én is szeretem. :lol: És te hogy hogy nem mész?Nem szereted?

Kriszti:
Szegénykém akkor jól megszenvedtél,a lényeg hogy minden oké és jól van a babád és te is.
A tejcsi meg majd csak beindul ha még sem az sem a Világvége.Ezen ne idegeskedj.Jó egészséget nektek.

Edina:
Gratulálok(de csak halkan) ,további sok sikert a többi vizsgához.
Majd ha visszajössz sétálhatunk egyet. :wink:

Zsebi:
Az igen! ti ilyen kis sportos család vagytok. :)
Mostanában én is rászoktam megint a biciklizésre és egyre jobban élvezem,Balázs még jobban. :lol:

Évi:
Hogy vagy?
Remélem most már megnyugodtál,majd írj.

Pintyus:
Örülök hogy mégis az utazás mellett döntötettek és az idő is kedvezett nektek.Bizos jól érzitek megatokat,majd gyere és mesélj,na meg persze a képeket is várjuk.

Puszi nektek.

Kép

Kép
aliza
 
 



Jó reggelt!!!

Kicsit magamhoz tértem, kellett egy kis idő az olvasottak után :shock:

Évi drága: nagyon sajnálom, hogy át kellett élned olyan borzalmas dolgot, rémes :shock: Kérlek, próbáld megnyugodni, ha tudod, Szabika azonnal viszonozni fogja :!: Persze nem kellene annyiban hagyni a dolgot, de nem biztos, hogy Neked jót tesz, ha újra és újra átéled a dolgot ( még ha csak emlékeidben is), nameg eléggé nagy hercehurca az egész, sok idegeskedéssel :? Nem is tudom mi a jobb :( ( Bár lehet, hogy pont az nyugtatná meg, ha mindenki megkapná, amit érdemel :roll: ) Minden esetre okosan :wink:
Nem is tudom, én hogyan cselekednék ilyen esetben :shock:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Andi: nagyon szépek a képek, mi is nagyon élveztünk az ottani levegőt :wink: Az ovis ünnep is megható lehetett, én is biztosan bőgni fogok :oops:

Zsu: hát igen, én is felhúznám magamat ilyenen :evil: Nade legyen ez a legnagyobb bajotok :lol: Utólagosan már csak nevetnék ezen :roll:

Alíz: de egyszerre írtunk :wink: Tegnap mi egészen 8.30ig sétáltunk, haza jöttünk és sorban fektettük le a babákat. Lángosoztunk, Zolcsika kapott egy zenélő forgó autót meg nyalánkságot. Szökőkutat néztünk mi is :wink:
Drukk a lakáseladáshoz!!!

Kriszti: Gyönyörűek a babák, most már felejtsd el a kellemetlen dolgokat ( nekem hálistennek hamar ment :roll: ) és élvezd ki a babázást!!! Gyere amint tudsz ( tudom, hogy nem könnyű :roll:

Kincs: Gratulálok a babókád születéséhez!!! Ügyesen fejlődik 8) Sok ( még több :wink: ) tejcsit !!!




Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Hétvégén tényleg nem volt valami jó idő, szombat délelőtt megvettük már végre a virágokat az ablakládákba, de egész nap ki-be szaladgáltunk, mert hol eleredt az eső, hol kisütött a nap :cry:
Pénteken délután pedig bálban voltunk, a gyerekek iskolájának alapítványi bálja volt. Nagyon jól éreztük magunkat, finom kaja volt, jó zene, jól megtáncoltattam a babót :D

zsebi_baba
 
 


na helló!


Olgi:
Az igen! Akkor jól kisétáltátok magatokat,Tündike végig aludt?Mi is lángost ettünk. :D Balázsnak meg főtt kukorica kellett.IMÁDJA!
Meglátta már mondta hogy koka. :lol: :lol: :lol:
Ki voltak még pakolva ,vagy már szedelőzköttek?


Zsebi:
De jó,én is táncolnék már egyet,mi januárban voltunk bálban utóljára ,de tök jó volt.Babád is biztos élvezte a bulit. :lol:
Egyébként merre felé laktok?

Kincs:
Én is szívből gratulálok a kisfiadhoz és jó egészséget kívánok nektek.

Na pusszancs,megyek kártyázni Balázzsal.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy lassan ad hírt magáról Mindenki, bár ez még mindig enyhe túlzásnak tűnik. :lol: :lol: :lol:

Alízka!
Mi is Zsuzsi vonatozni akartunk tegnap, de az eső miatt nem mentünk, csak itt a Vénkertben sétáltunk egy nagyot délután mikor már jobb idő volt.
Én Bencém is imádja a főtt kukoricát, mindig kell neki venni a Nagyerdőn.
Jól elfáradhatott Balázska ha egyből elaludt a nagy séta után. :lol:
Hát... én már nem is tudom hogy mikor Hangyabolyozunk. Sógornőm beköpte mégsem megy az élményfürdőbe, inkább tanul. Jó hogy behülyitette vele Tibit. (Én meg azért nem megyek, mert megfogadtam itt Debrecenben mig kövér vagyok nem akarok ismerőssel összefutni fürdőruhában, hülye vagyok, tudom)
Szóval, most nem tudom, Tibi elmegy e mindkét gyerekkel szerdán, mert szerdán akar menni, vagy csak Bencit viszi most. Mondtam én inkább elviszem Dorkát a Hangyabolyba, ne küzdjön a fürdőben kettővel egyszerre. De még vacilál, hogy vigye-e Dorkát is vagy nem. De szerintem egy felnőttre két kicsi sok, főleg hogy Dorka elevenke.

Zsebi!
Tényleg sportosak vagytok, mondjuk ezt az iwiwes képeidből is leszűrtem.
Tök jó lehetett a bál, jó kis kikapcsolódás lehetett. Picid is élvezhette, jól elringattad. :lol: :lol:

Olgi!
Tegnap akkor Ti is jót sétálhattatok, egészen hosszúra is nyúlt, gondolom a kicsik is élvezték.

Bea!
Mesélj kicsit bővebben, milyen volt a házibuli, hol tartottátrok, hányan voltatok???? És utána az ebéd a családi körben hogy sikerült? Erről nem írtál semmit. :cry: :cry:

Olgi, Zsu!
Anyuék vettek kenyérsütőgépet, Hausert. szuperál is nagyon neki,l minden reggel friss kenyér illatra ébrednek (ja és persze friss kenyérre is :lol: ) Anyu kérdezi nincs-e valami jó fonott kalács jellegű kalács receptetek, ami bevált és finom is? Kenyérsütő gépbe való, természetesen. :oops:

Vagy ha bárkinek van szívesen veszem!!!

Edina!
Szorítok a vizsgákhoz, biztos ügyes leszel és sikerülni fog minden. Majd a kicsi lányod doppingol és nem lesz gond. :lol: :lol: :lol:
Mikor mentek 4D-re?

Anita!
Beköltöztetek már??????? Amint tudsz gyere a hireiddel és képeiddel. :lol:

Pintyuska!
Na Te vajon merre jársz éppen? Vagy már hazajöttetek? Majd várunk Téged is vissza, remélem csak csupa szép élményeid vannak. (és képeid :lol: :lol: )

Évi!
Ha jól emlékszem, azt irtad, ma mentek feljelentést tenni, igaz? Majd mesélj,hogy "fogadtak" Benneteket? Mondtak valami bíztatót ezzel kapcsolatban?
Mindenesetre próbáld túl tenni magad a rémálmon, próbálj megnyugodni amennyire lehet,
most már koncentrálj a kis Szabikára. Hisz ő a legfontosabb. Nem ezek a barmok.

Panka!
Kicsi lányod rendben van már? Jól telt a hétvége, gyereknap?

Zsu!
Te is régen jelentkeztél, remélem minden oké Veletek. Voltatok úszni szombaton? A kis halacska élvezte? Gondolom igen. :lol:

Cupp Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Utólag boldog gyereknapot minden topic-babának!!!!! :D
Hétvégén anyósoméknál voltunk, azért nem írtam rég. Szerencsére ott jó idő volt, illetve vasárnap reggel picit szemerkélt az eső, de csak néhány percig, utána simán ki tudtunk menni a kertbe. Pannika mindkét nap nagyot aludt kint az árnyékban, jó kis pirospozsgás az arca! :D

Múlt héten vettünk egy tetőboxot, mert picike a csomagtartónk, a babakocsi elfoglalja teljesen, és most azt is felavattuk. Hát, mit ne mondjak, sikerült azt is majdnem telepakolni... :roll: Főleg visszafele, mert pakolt anyósom is kaját, meg hazafele még be is vásáoltunk. Mikor hazaértünk, a férjem vagy 6-7 körben hordta fel a cuccokat! :lol:

7kincs! Gratulálok a kisfiadhoz! :D Ha időd engedi, gyere sűrűbben! :wink:

Andi! De jót kirándultatok! Mi tavaly voltunk Szilvásváradon 3 napot pünkösdkor. Gyönyörű hely, sokat kirándultunk, és 8 hetes terhesen még hegyet is másztam! Na, persze csak lájtosan! Ez a vidámpark szuper, imádom az ilyeneket! És az a csúszda! Ó, de lecsúsznék én is! Gyerekek bealvós képe nagyon-nagyon édes!!!! :D Örülök, hogy tetszik Anyukádéknak a kenyérsütő! Kalácsreceptem nincsen. Mi még csak egyszer csináltunk benne kelttésztát, illetve azt is a férjem, fánkot. meglepett, mire hazajöttem a munkából még régebben! :D

Kriszti! Hát, nem volt egy egszerű szülésed.... Még altatás is, miért kellett? De a lányod kárpótol érte, ez tuti! Gyönyörűség!!!! Még egyszer gartulálok! Tejcsi miatt meg ne idegeskedj, annál rosszabb! Ha megnyugszol, a mennyiség is javulni fog! Ha meg pótolni kell, hát kell, ez legyen a legnagyobb bajotok az életben!



Zsebi! Bál szupi lehetett! Nem akarsz képet mutatni Magadról, gyerekekről? POcakról? :D

Alíz! Balázska ilyen nagy kukorica-rajongó? Emlékwszem még régen mutattál kukoricaevős képet, de ott még picike Balázs! :D

Olgi! Jó nagyot sétáltatok! Gondolom, nem kellett altatni a gyerekeket! :D :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Mi a marketing?

- Látok egy fantasztikus férfit egy partin.
Odamegyek hozzá és azt mondom: "Fantasztikus vagyok az ágyban". Ez a Direct Marketing.

- Látok egy fantasztikus férfit egy partin. Odamegyek hozzá és megszerzem a telefonszámát. Másnap felhívom és azt mondom: "Szia, fantasztikus vagyok az ágyban". Ez a Telemarketing.

- Barátaimmal vagyok egy partyn és meglátok egy fantasztikus férfit. Egyik barátnőm odamegy hozzá és rám mutatva így szól: "Ő fantasztikus az ágyban". Ez a Reklám.

- Beülök az autómba, lassan hajtok a városban és a nyitott ablakon át minden járókelőnek odakiáltom: "Fantasztikus vagyok az ágyban!" Ez a Spam (kéretlen reklámküldemény).

- Látok egy fantasztikus férfit egy partyn. Felállok, megigazítom a blúzom, odamegyek hozzá és töltök neki egy italt. Adok neki tüzet, amikor látom, hogy nem találja az öngyújtóját. Felajánlom, hogy hazaviszem, mert a közelében lakom, majd ezt mondom: "Mellesleg, fantasztikus vagyok az ágyban". Ez Public Relations (PR).

- ÉS ITT A LÉNYEG! Látok egy fantasztikus férfit egy partyn. Ő odajön hozzám és így szól: "Hallom, fantasztikus vagy az ágyban". Ez a Brand Recognition (Márkafelismerés).

- És ha az aktus után azt mondja: "Hááát tényleg fantasztikus vagy az ágyban!" Akkor az a vásárlói elégedettség. És ha elvesz feleségül, akkor az a márkahűség !

:lol: :lol: :lol:
Szerintem ez annyira édes, nem?
Zsu, Edina mint szakemberek, hogy értékelitek????????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ismét képeket hozok, de most Krisztiét. Örülnék ha ezek a saját házikóm képei lennének. :oops: :P :wink:

Kriszti!
Nagyon szép, pazar kis kérótok van, nagyon jó, nekem bejöttek nagyon a belső képek is, de ezek is szuperek. Nagyon szép tényleg. Csak azt nem értem, hogy dupla garázsotok van, vagy a másik már a szomszédé? Meg közös a kertetek is? Vagy mennyi a tietek? Elől -hátul a bordós-pirosas rész tutira a Tietek azt már kitotóztam. :lol: :lol: :lol:

Kép Birtok
Kép Kert felől
Kép Utcafront

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon tetszik a házatok! Merre laktok?

Aliz! Visszajelöltelek az iwiwen! Mi a Homokkertben lakunk.

tényleg sportos család vagyunk, nagyon szeretünk biciklizni, a párommal már több komoly biciklitúrát csináltunk, pl. a Fertő tó körül, ez 70 km volt, Vásárosnamény és Tivadar között a Tisza parton, ami nagyon szép, és nagyon jól ki van építve a bicikliút, ez 60 km volt, ősszel pedig Ausztriában a Wachauban voltunk a Duna-parton, ahol egy hegyi 15 km-es túrát illetve egy duna-parti (azért ott ez is dimbes-dombos) 40 km-es túrát csináltunk. De a gyerekekkel is szoktunk biciklizni, olyan 20-25 km-t ők is lenyomnak :)
Egyébként én aerobic edző is vagyok, a lányom pedig versenyaerobicozik már 8 éve.

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Jó nagy a pangás.... :roll: Nemhiába, csudajó idő van végre! :D

Andi! Jópofa ez a marketinges szösszenet, na de én a legnagyobb jóindulattal sem vagyok szakértő.... Nagyon távol áll tőlem... :? :?

Kriszti! De szép a házatok! Kívül is , belül is! Na, de csak hogy telhetetlenkedjek..... Nelly babáról is küldhetnél még képet! :D

Zsebi! Tényleg jó kis sportos család vagytok! :wink:

Tegnap megint voltunk súlymérésen.... Már ott tartok, hogy gombóc van a torkomban, ha teszem a gyereket a mérlegre, mint annak idején nst-nél... :roll: Megint nem hízott.... :( Dokinéni kérdezte, hogy bírom idegekkel? Hát, mondtam, még bírom, én jobban örülnék, ha nem tápszereznénk! Ő is hasonló véleményen van, mert megint vizsgálta, semmi baja! És én sem látok semmit továbbra sem! Most annyi, hogy minden kajánál 2 ciciből eszünk (eddig váltott volt), és jövő héten megint megyünk. Amúgy a jó időt nagyon élvezzük, Pannika már rövidgatyóban nyomja! :lol: Mutatok is képet!

Kép tegnapi szerkó, férjem szerint bajor kislány! :lol:

Kép ezt a medencét pedig tőlünk kapta gyereknapra :D

Kép
zsuzska81
 
 


Szaisztok!

Megint kimaradt pár nap...migrénem volt :?
A buli..hát az nagyon jó volt. Nálunk tartottuk a kertben, férjem halászlét főzött, mi csajok meg kürtőskalácsot sütöttünk. A műveletnek én voltam a vezetője. Az elkövetője csupán azért nem, mert két nappal azelőtt lesérült a kezem és a tészta gyúrás nem ment. De a Csajok nem bánták:D. Amúgy nagyon fini lett, mint első alkotás. 12 személy volt. Hajnal fél négykor feküdtünk le, akkor kezdett el esni az eső:). Másnapi családi összejövetelt meg elintéztük a maradék kajával (halászlé), kürtöst meg újra sütöttem, mivel maradt meg tészta, nem kellett begyúrni. Megkajáltunk (vagyis megkajáltak, mert én nem szeretem a halászlevet és ott már nagyon fájt a fejem), majd lepihentünk. Nekem ez a pihenés ma reggelig tartott, ugyanis az éjjel szünt el a fejfájás vasárnap délután óta...most kicsitt mosott sz@r jellegbe adom elő, de lesz majd ettől jobb is!
Legalább az idő jó. Bár ez a meleg nekem most valahogy sok(k), pedig eddig szerettem...bár mondjuk nálunk otthon van erdő meg vízpart, úgy azért elviselhetőbb volt, mint itt.
Krizti! Nagyon szép a házikótok!

További szép napot MIndenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Megjöttem!!!!

Kicsit pofátlanul, mert vasárnap éjjel 12kor érkeztünk meg és még csak most jutottam el odáig hogy írjak! :oops: :oops: :oops: Ezer bocs!!

Minden nagyon nagyon szép volt, teljesen kikapcsolodtunk, el felejtettünk minden gondunkat, és csak magunkkal foglalkoztunk. Gyönyörü helyeken jártunk, Fertő tó, eszterháza, Melk, Linz, Salzburg, és Graz. Ezek a nagyobb városok, de mivel nem autopályán mentünk ezért csodás kis Alpesi falucskákat láttunk, és hegyeket és tavakat. A szállások nagyon klasstzakl voltak, és a legjobb az egészbe hogy nem szervezett volt, a szállásokat is este 8 körül találtuk, úgy hogy megálltunk minden jobb kinézetü panziónál. :lol: :lol: Bőséges vacsik és reggelik, fagyi minden menyiségben, iszonyat finomak az osztrák fagyik! :lol: :lol:

Shoppingolás is volt, Patríciánk is kapott egy Disney (Micimackós) :wink: :wink: :lol: :lol: játszószönyeget és egy olyan kiságyra szerelhető forgó zenélő micsodát. Persze ez is ugyanolyan mint a játszószönyeg! :lol: :lol: :lol:

Képekkel is majd jövök, igérem, csak elöbb le kéne kicsinyiteni. :o
Az idő csodás volt, hallorttam hogy itt nem igazán, mi amerre mentünk ragyogóan sütött a nap. Estére úgy ki fáradtunk hogy csak úgy bele estünk az ágyba!

Amióta itthon vagyok csak dolgozom és dolgozom egyfolytába, mikor bent mikor kint, fű nírás, fa metszés, takaritás, pakolgatás stb.

Nagyon bele jött Sanyi a lakáskeresésbe, úgy érzem már nem sok van hátra és találunk valami megfelelőt, nagyon nagyon szükségünk van a drukkokra%!!!!

És úgy néz ki hogy a Wesselényi ltp. lesz a győztes, igaz nem vadi új társasaok, de megfelelnek a célnak, mert pár 100 méterre van az irodától és ez nekünk egy nagy előny lenne.

Éva: itt is megírom hogy borzasztóüan megdöbbentett ez a történet, hirtelen el kezdten sírni, és mai napig nem értem hogy tudnak egyesek iolyen szívtelen és hülyék lenni. Örvendek hogy egy fokkal jobban vagy, és megkérlek itt is hogy nagyon vigyázzál a kicsi Szabikára és magadra is, próbájál enni és pihenni.

Kriszti: Gratulálok a kicsi Nellyhez, gyönyörü kislány, és nagyon anyás!!! A házikótok is nagyon klassz, nagyon teteszik. De én is azt kérdem amit Andi, hogy ez az egész a tiétek???

Andi: csodás lehetett ez a kis hétvége, nagyon szép helyen voltatok, és látszik hogy a gyerkőcök nagyon élvezték, te meg nagyon merész vagy hogy ilyenekre fel mersz ülni. :lol: :lol: :lol:

Zsebi!!! Üdv a fedélzeten, jó hogy gyakrabban jössz. Ezek szerint csak Sápy maradt a választásod. Voltam a múltkor nála, és megint nagyon kedves volt, széopen alaposan megvizsgált megnyugtatott, válaszolt a hülye kérdéseimre és mondta hogy mielött megy szabira feltétlenül látni akar. Ez lesz jövő héten kb.

Holnap megyek tanácsadásra.
Hétfőn házassági évfordulónk volt az 1 éves, és a calicoba voltunk vacsizni. :lol: :lol:

Most nem írok mindenkinek mert vissza olvastam én de már nem tudom hogy kinek mit akartam írni. Bocsika :lol: :lol: :oops: :oops:

Zsuzsi: nagyon cuki a kis Pannika a kis medencéjébe, biztosan nagyon fogja élvezni. Nekünk is van tetőcsomagtartónk, még az utazási kiálliotásra vettük de nagyon jól fogott, most le van szerelve mert nem fért be a kocsi mosóba és amugy is elég nagy a csomagtartónk.

Anita: Be költöztetek már???

Puszkóóóó
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors kukk mert vasalni készülök.
Voltunk Végre! Andiékkal a Hangyabolyba,jaj nagyon élvezték a gyerekek meg persze mi is. :lol: Majd teszek fel képeket.
Utánnas elmentünk a piacra,mondanom se kell 2 gyerkőccel élvezetes volt,3-4 szer mozgólépcsőztünk. :roll: :roll: :roll: ,már abiztonsági őrök mosolyogtak előre. :lol: Na és utánna a mozgólépcsőn kiszakadt a zacsi amiben egres volt és legurult szépen a lépcsőn. :roll: :roll: :roll: :roll: Tök ciki volt. :oops: :oops: :oops: ,a gyerekek segítettek összeszedni meg egy takarítónő is seperte,így hamar összaszedtük.
Mondtam ia Andinak hogy nem jövök mostanában erre,nehogy megismerjenek. :D


Zsu:
Látom nyáriasra vette Pannikád a figurát,de így is kell mert nagyon meleg van.Tök aranyos a medencében,látszik hogy nagyon élvezi,hát még ha majd víz is lesz benne.

Andi:
A csúzda tetjén készült képek sajna nem jók 1 kivételével nagyon sötétek lettek :cry: ,de atöbbi jó lett szerintem.
Balázs elaludt az első lámpánál miután kitettünk benneteket,és azóta is alszik.Dorkád elaludt?
Remélem jól éreztétek magatokat.Mi igen kivéve apiac,de már túl vagyunk rajta. :roll: :lol:

Jövök a képekkel:

Kép
Kép

Kép A két kismanó
Kép Andiék a csúzda tetjén.
Kép Dorka baba a csúzdában
Kép labdák között.
Kép itt is a motor a sláger :roll:
Kép a csocsó bajnokok góóóólt lőttek. :lol:

Kép a 3 gyerek :lol:
Kép a labdák között 2. :lol:


Na puszi nektek!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Eltűntem oka:

Mi megjártuk a kórházat:(Emili vasánap estére nagyon összecsinálta magát, még a zoknijában is áltt a kaki:(Reggel kihányta a tápit, így mentünk is.Kapott infúziót, amitől sokkal jobban lett.Diétázik még, de már nem megy a hsa, nem hány.Tegnap este engedtek ki, de papíron még bent vagyunk.Én is ott aludtam vele természetesenDe a Kenézy kórház....Sadhát elég lepukant, iylet a balkáni híradásokban látni:(
De a nővérek rendesek voltak:)Meg a doktornénink is.Vasárnap kell visszamenni még kontrollra.Ill ma reggel is voltunk.De mire hazaértünk én már émelyegtem:(Ráz a hideg, nem ette még ma semmit:(Vszleg elkaptam én is.Van vmi járvány egyébként...Sad

Kicsit bővebben a blogban, most már nincs erőm többet itt görnyedni, képeket megnéztem, Andi nagyon jó hogy eljutottatok Sz.váradra!!!!Mi majd legközelebb.

Ha jobban leszk jövök majd.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

A tegnapihoz képest ma jó sokat írtatok! :D

Pintyus! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, valóban gyönyörű helyeken jártatok, én imádom Ausztriát, elég gyakran járunk (már amennyire a távolság engedi). Igen, Sápy mellett döntöttem, de még nem voltam nála. Mikor lesz szabin? Mer valamikor már csak be kellene jelentkeznem.

Aliz! Nagyon jók a képek a játszóházról, biztos nagyon élvezték a gyerekek, az enyémek is imádtak ilyen helyekre járni. Bár Gergő még most is szereti, az egyik osztálytársának itt a Hangyabolyban volt a szülinapi zsúrja.

Zsuzska! Tudom, könnyű mondani, de próbáld nem izgatni magad a súly miatt! Pannika teljesen egészségesnek néz ki, biztos nem lesz semmi gond! De ha végül tápszerre kerül sor, hidd el, az sem a világ vége! Sajnos én Gergőt egyáltalán nem tudtam szoptatni (talán már akkor kialakult a pajzsmirigy problémám), úgyhogy ő tápszeres baba volt, de ugyanolyan jól fejlődött, egészséges, mint Bogi!

Nálunk nagy újság van, július 12.-én lesz az esküvőnk! Eddig úgy volt, hogy majd ősszel csak nagyon szűk körben, de aztán a párom kitalálta, hogy ok, hogy szűk kör, ő sem akar hagyományos lagzit, de a barátoknak csináljunk utána egy kerti partit. Mondtam, ok, de akkor legyen minél hamarabb, ne majd 7 hónaposan! Úgyhogy még július 12.-ére sikerült időpontot kapnunk, igaz, délelőtt, de ez pont jó, mert utána egész estig lehet partizni :D . Most csináltattunk egy medencét, úgyhogy remélem jó meleg lesz, és akkor medencés parti lesz :D Hát, nem hagyományos lagzi, az biztos!!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre él a topic, de jóóóó....
Igaz tegnap én sem jöttem. :oops:
Voltam bőrgyógyászaton, délután meg Bence remélem "leendő "iskolájába mentünk be.
Tényleg, valakinek nincs ismerőse ebben az általános iskolában?????????????????????
Nem körzetes iskola, hanem városi beiskolázású, nagy a túljelentkezés, a többit meg gondolom el tudjátok képzelni. Mármint hogy lehet bejutni ide. Nagyon jó az iskola nagyon szeretnénk a gyerekünknek, remélem sikerülni is fog. De minél több az ismerős annál biztosabb ugye a dolog.


Zsebi!
Huuu azta , tök jó kis esküvőtök-lagzitok lesz, medencés party ... hát tényleg nem az a szokványos lagzi az biztos. De tuti szuper lesz.
Képeket varázsolnál ide nekünk Magatokról, házikótokról, pocakodról, medencéről, bármiről?
Várjuk!!!!

Pintyus!
De jó hogy megvagy, tudtam én hogy már itthon lehetsz, csak lustiztál írni. Na nem gond, végre meséltél . Örülök, hogy szép helyeken jártatok és jól siekrült a kis kikapcsolódásotok.
Na.... mesélj milyen a Wesselényis lakás?????? Egyre tutibb a dolog????

Zsu!
Pannika de drága a képeken. Hát ha már nem veszít a súlyából csak stagnál az már egy fokkal jobb, nem? Mármint mégiscsak jobb mintha fogyna folyamatosan. Szerintem csak ilyen periódusban van, meglátod váltiozni fog ez szép lassan.

Panka!
Azta jól benyaltatok valami vírust ha még a kórházat is meg kellett járnotok. Szegény Emili.... gyerekek olyan kis gyámoltalanok tudnak lenni ha betegek, el tudom képzelni hogy ki lehetett nyúlva.
Na most meg Te.... hát jobbulást Nektek , gyógyuljatok, hisz itt a szép idő, a lakásban meg alig lehet megmaradni (nálunk legalábbis a hőség miatt)
Azt lehet tudni milyen vírus volt a ludas a betegségben?

Bea!
Tök jó is bulit szerveztetek, és de ügyik vagytok, hogy még kürtőskalácsot is tudtok sütni. Én mondjuk még sosem próbáltam. :oops: :oops:
Halászlét nem szereted??? Huuu nem tudod mit hagysz ki. (szerintem)
Ez a migrénes fejfájás rettenetes lehet, én nem is tudom hogy lehet ezt elviselni huzamosabb ideig. Mondjuk más választás noncs ,sajnos na , de akkor is... :roll: :roll: :roll:

Évi!
Jobban vagy már????? Remélem igen.
Képzeld, tegnap a kis magánturkálómban pakolásztam és megtaláltam a kis dinós együttes cipőcskéjének párját. Ha gondolod és erre jársz gyere el érte, vagy majd ha legközelebb talizunk megkapod. Ahogy Neked jobb, nekem mindegy.

Olgi!
25-ös bakancsot és hótaposó féle kiscsizmát találtam téliesebb lábbelinek Zozikának. Azt nem tudom most mekkora a lába és télen mekkora lesz, de ezzel tudok szolgálni. :wink: :wink:

Alízka!
Nagyon jó volt a Hangyabolyban, és millió köszönet hogy elfuvaroztatok bennünket. Szerintem a vásárcsarnokban sem volt gáz az egres mozgólépcsőzése. :lol: :lol: :lol: :lol: Legalább emlékezetes marad a kis utunk.
Képek tényleg jók, kivéve a csocsóst. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mehetünk máskor is. :P :wink: :wink:

Anita!
Nincs netetek még, vagy a költözködés húzódik el ennyire, hogy nem jössz???

Edina!
Hajrá a vizsgákkal, ha van kis időd gyere!!!

Kriszti!
Hogy alakul a szopcsizás?????

Kép
Kép
bendor
 
 


hellóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!

Megint én,most kicsit több időm van,megvacsoráztattam a bandát,elmosogattam és fürdésig gondoltam írok neketek.

Pintyus:
Örülök hogy sikeresen hazaértetek és jól éreztétek magatokat,jó kis utatok lehetet,majd várjuk a képeket.
Pihenj is néha a sok munka közepette.

Zsebi:
De jó,te tényleg aerobic edző vagy?Nelekm nagyon tetszik ez a sport igaz nem üztem sose ilyen versenyaerobicot,meg már öreg is vagyok hozzá :cry: ,de nagyon bejön.
Húúúúúúúúú azt a mindenit medencés lagzi,az igen.Júl. 12 az már itt van nemsokára.
Meghiszem azt hogy élvezi a nagyfiad a Hangyabolyt,igazi kis gyerek paradicsom.


Panka:
Szegénykéim,ez nem jó hír,jól elkaptatok valami vírust.Mielöbbi gyógyulást kívánok nektek.Beleolvastam a blogpdba,jó kis ajándékokat kapott Emili,gondolom örült nekik.

Andi:
Szívesen máskor is ,csak tudjuk összehozni. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Amúgy nem is rossz a csocsós kép,csak éppen akkor mondtad hogy góóóóóóól :lol: Nincs ezzel semmi gond.Haggyá máááááááááá :lol:

Évi:
Remélem jobban vagy már,írj ha tudsz légyszi adj valami életjelet magatokról.Szabikád hogy van?

Anita:
Az élet jel rád is vonatkozik.Merre vagy,mi újság veletek?


Zsu:
Ez azért megnyugtató hogy nem fogyott,szerintem ez most egy olyan szakasza a fejlődésének hogy csak nyúlik ez nem lehet?
Nagy baj biztos nincs mert eszik meg tejed is van,így ne idegeskedj rajta nagyon legfeljebb csak picit mert úgy is tudom hogy aggódsz,de ez természetes.

Nem lesz semmi gond az biztos!

na megyek fürdetni Balikámat.

Szép estét!

Kép

Kép
aliza
 
 


Zsu!

Nézegettük a Lakisofton ma a lányod képeid Dorkával.
Pár képen alszik Pannika. Mikor alvós képhez értünk Dorka mindig elkedzte suttogni:
Pa... tente, pszttttt!!!! És az ujját a szája elé tette. :lol: :lol: :lol: :lol:
A bajor kislányos szerkót hol vetted neki? Nagyon aranyos benne.
A medencében meg ahogy pózol . :lol: A bal keze ahogy nyugszik a medence alján... hát tüneményes. :lol: :lol: :lol:

Ahhhh képzeld ma a vásárcsarnokban 349-ért vettem egy kg epret, de délután elmentem az Intersparba, és ha már ott voltam megnéztem a kispiacon mennyiért adják. Ott meg 599.- volt. Hát mit ne mondjak jó nagy árkülönbségek vannak. :roll: :roll: :roll: :roll:
Ugyhogy lehet párszor el fogunk menni emiatt Dorkával babakocsival a csarnokba... csak az a baj, nem esik útba. :roll: :roll: :roll: Másik piac közelebb van sokkal.Naná, hogy az a drágább. :evil: :evil: :evil:

Jóéjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!
Már megint Neked írok, de mindig eszembe jut valami. :oops: :oops:
Jajj, félre ne értsd ezt a marketinges hülyeséget azért irtam hogy Te és Edina szakemberek vagytok benne, mert közgázt végeztél, és Edina is hasonló vonalon folytatja a tanulmányait. Nem a pasiszerzésre értettem, hogy közel áll Hozzátok. Eszembe sem jutott, remélem nem értetted félre.A szakmai részére gondoltam. :oops: :oops: :oops: :? :? :? :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Melyik iskolába jelentkeztek? Egyébként ti hol laktok? Nekem mind a két gyerek a Petőfibe jár, szerencsések vagyunk, mert nagyon jó iskola, és itt van tőlünk 500 m-re, úgyhogy a gyerekek már első osztálytól egyedül járnak. Bogival viszont megpróbáljuk jövőre a Kossuth 6 osztályos gimit. Elég kemény oda bejutni :(

Aliz! Az aerobic edzőit én is felnőtt fejjel csináltam meg, Gergő születése után. Ez nem sportaerobic, hanem fitness, azaz felnőtteknek tartok edzéseket. Korábban edzőtermekben, most pedig egy éve a munkahelyen tartottam, de egy hete abbahagytam a kolléganők nagy bánatára :(

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Egy kézzel pötyögök, bocs a hibákért. Picuri nagyon hasfájós, ölben is vinnyog szegénykém.

Itt vagyok, csak letettem. Csajok, a bárányszőrmét nagyon ajánlom hasfájós manóknak! Csak ezen tud aludni Nelly is vagy ölben :? .

Andi, tudsz valamit egy bizonyos hasfájás elleni szerről, aminek a neve Papaverin vagy vmi hasonló?

Nem nagyon tudok visszaolvasni, max. 1 napra+ a képek.
Olyan szuperek a szilvásváradi fotók, mi is imádjuk. kisvonattal felmegyünk és lesétálunk. Télen van lovasszánozás, kb. 5 éve készülünk, de ilyen hóviszony mellett elég nehéz kivitelezni.
Bencének, nem állt kis a kis dereka az alvástól? Hogyhogy nem ülésben utazik?

A háznak csak a fele a miénk, az utcafront felől, ahol a cabrio áll (szimpla garázzsal), a kert felől a játszóházas rész. A kert kb. 3 kerítésosztásnyi (5, 5 m széles és 20 m hosszú, kb. 100 nm), nem nagy, de pont elég ugribugrizni, füvesíteni.
A fotón még nincs kerítés, de most már az is kész. A legviccesebb, hogy ott a legdúsabb a fű, ahol majd a grill fog állni. :shock:
Zsebibaba, az Akadémia utca végén lakunk a Liget 2. lakóparkban.
Jaj, de jó is bringázni, de sajna mostanában biztos nem fogok :cry: .

Bocsi, ha valaki kérdésére nem reagáltam, agyam , mint a szita.
Igyekszem a képekkel és a beszámolókkal, csak még mindig óránként eszik Nelly (biztos ezért fáj a pocija). Pedig végre megjött a tejcsi is, hogy a teáknak vagy a homeós bogyóknak hála nem tudom, de lényeg, hogy van bőven.
Éjjel már csak 2x ébred, kezdek magamhoz térni, de a tegnap nagyon húzós volt a fránya hasfájás miatt. Délutánra sikerült kakilnia, igaz 2x, aludt is a drága utána szépen.
Van valakinek tippje hasfájásra?
Espumisan, Infacol ? Olivérrel a Gripe Water bevált, de azt majd csak 1 hónapos kortól kaphatja.

Szép napot mindenkinek!

Puszi Kriszti



Sziasztok,

Már nagyon régen irtam nektek, majdnem 2 hete, azt hiszem a tali óta, ezer bocs. Beköltöztünk, nagyon klassz érzés, még csak 1-2 napja, hogy minden dobozból kikerültek a cuccaink, de most meg csupa por minden, takaritani kéne. Na meg az előszoba még most van folyamatban, a festő esténként jár vissza, mert a bejárati ajtó körül most simogatja a falat, aztán felragasztja a tapétát. A gyerekszoba sincs még kész, csak a kiságy van összerakva, elvileg majd jövő héten lesz kész a heverő meg a pelenkázó komód, amit csináltatunk. Addig a kis ruhákat sem tudom mosni, de tegnap már kiszedtem őket a táskákból és gyönyörködtem bennünk. A kis Moira-nak már nagyon sok ruhája van, igy sztem azt már nem is nagyon kell venni. Hála Andinak és a turizásnak:-)
Nagyjából olvastalak benneteket és most megpróbálok reagálni, de ha vki kimarad akkor ne haragudjon.

Kriszti: gratulálok a kis Nellyhez, sajnálom, hogy ennyire képben voltak a névvel a kórházban, meg azt is hogy nehéz szülés és császár volt, de a lényeg, hogy mostmár jól vagytok. Ha tudsz tegyél fel minél több képet, mert imádunk ám gyönyörködni a kiscsajban:-) Szép házatok van és szép helyen laktok. Majd elmeséled egyszer miért is kellett még altatni is?Bár nem biztos hogy jó, ha szülés előtt ilyen sztorikat hallok, de jobb felkészülnek lenni, mint bugyután nyugodtnak, nem?

Évi: sirtam, mikor olvastam a történteket és azóta is nagyon fel vagyok háborodva. Nem tudom már ki irta, de én is egyetértek vele, hogy persze jó lenne továbbmenni ezzel az egésszel, hogy mindenki megtudja és ne ússzák meg szárazon, de nem biztos, hogy nektek jó az ha folyamatosan erről kell majd beszélned. . . Én sem tudom mit tennék a helyedben és nem is akarlak befolyásolni, csak egyre figyelj: magadra és Szabikára, hogy nektek jó legyen, megnyugodjatok, mert most ez a legfontosabb. Voltatok azóta dokinál?Mozgolódik?Sajnálom, hogy ilyesmi megtörténhet és épp veletek meg is történt.

Pintyus: de jó volt nektek!!!!!Csak irigykedek. Majd küldj képeket!

Zsebi: tök jó, és neked ez a foglalkozásod, vagy ez csak hobby és munka mellett csinálod?Mármint az aerobikot?Küldesz a gyerekeidről képeket?Ti merre laktok?

Andi, Aliz: jók a képek, látszik, hogy mind jól szórakoztatok. Hol is van ez a hangyaboly?Én nem tudom . . .

Zsuzska: azért örülök, hogy Pannika nem fogyott, próbáld innen nézni, és tényleg nyugodj meg, hisz szépen fejlődik, nem sovány, biztos nem szenved hiány semmiben, hisz az látszana rajta és ő is jelezné. Édes nagyon a fotókon.

Bea: te tudsz kürtős kalácsot sütni????Hm, de finom lehet, imádom. Majd megoszthatnád velünk ezt a tudásodat. Még bébiszitterkedsz?

Úgy volt szombaton megyünk Pestre, de sajnos azt hiszem meghiúsul:-((( Spórolni kéne, és ez most azért csak pénzbe kerül, akárhogy is nézem. Helyette lehet meghivjuk a szülőket ebédre, még ki kell találnom a menüt.

Holnap megyek tg-re, remélem megtudom mekkor a kislányunk. Én mostanában úgy érzem mintha minden nap nőne a hasam, szörnyű.

Mindenkinek nagyon szép napot.

Puszi:
Anita&Moira

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Vmivel jobban vagyok, de még nem tökéletes :? Este ettem pirítóst, meg vettem be Rubofent, és már 9 után aludtam :wink:

Éva!
Most olvasom hogy mi történt veled!!!Hát ez nagyon kemény, durva!!!!!Remélem jobban vagy már.Szabikát is nagyon megv iselhette a dolog.Remélem neki sem lesz baja!Férjed mit mondott?
Szerintem is írjátok meg a Fókusznak, Aktívnak, stb.!Ilyet nem lehet csinálni, még ha ők a rendőrök akkor sem!!!!Ha az volt az infójuk, hogy ott lakik akit keresnek, akkor miért nem tudtak arról, hogy már 2 éve nem ott lakik?????Nagyon naprakészek mo ndhatom!
Ne idegeskedj, té nyleg próbálj vhogy megnyugodni.Nem tudtok egy kicsit elutazni vhová??Magne B6ot szedsz?Az jó a keményedés ellen.
Keressetek egy jó ügyvédet!

Andi!
Jók a képek, szépek a gyerkőcök:)Dorkának nagyon jól áll a koszorú, olyan mint egy kis tündér(mert az is
:wink: ).Zokni: :evil:
Virágcserép is nagyon szép lett, ügyes Bence, meg a verssel is!Nagymamák gondolom könnyekig hatódtak a szív láttán.
Sz.váradon hol ettetek?Abban a kis Pisztrángos étteremben, ami a felfelé vezető úton van, ahonnan már nem lehet tovább menni kocsival?Mi is megálltunk ott, de mikor mondja aférjem, hogy csak pisztráng van, én már ültem is vissza, nem csípem a halat:(Vagyis csak a lazacot szeretem:)Össze is vsztünk rajta, mert ő meg evett v olna, de úgy mondta, hogy CSAK pisztráng van,én meg félreértettem, azt hittem ez neki sem tetszik, de nem szólt volna...na mind1, majd legközelebb.

7Kincs!
Gratulálok én is a babához!Szépen nvekszik.Jó egészséget nktek!

Kriszti!
Ne kenődj el a tejcsi miatt, szedd a homeós bogyókat kérj szoptatási tanáécsadótól segítséget ha kell!Én már bánom hogy annak idején nem mentem jobban utánna a dolgoknak:(Kitartás, remélem sikerülni fog a csak szopi!!!
Örülök hogy Jeneivel jó tapasztalataid voltak!:)És hogy K.J. nem rémísztgetett!:)Mi Infacolt adtunk anno, de minden baba más, ki kell próbálni mindent.Sajna nekünk csak az idő segített:(

Zsu!
Pannika édes a képeken!Remélerm megoldódik ez a súlyprobléma!

Pintyus!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat!

Aliza!
Látom jól éreztétek magatokat!Lehet legközelebb megyünk mi is.Lehet oda 1 éves gyereket is vinni??
Piac::D, bocsi, de elképzeltem, és jót mulattam:)

Zsebi!
De jóó, lagziiiii!!!!:DMedencés party nagyon jól hangzik!!!

Lolita!
Húú, de klassz a lakás!!!Nagyon szép melgeke a színek, mi is ezeket kedveljük:)

Na megyek vsalni, van bőben, Emili elaudt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!

Anita!
De jó, hogy jöttél, már hiányoltunk és vártunk.
Nagyon szépen haladtok, és gyönyörűen berendezedtetek. Nagyon szép a lakásotok, most már látszik hogy lakjátok is, hangulatos és otthonos lett. Tök jó a nappaliban a képetek a falon, aranyos.
Látom vannak kínai(?) írások, jelek a falaitokon, melyikőtök vonzódik ennyire a keleti kultúra iránt? Vagy mindketten? Nekem tetszik ez is.
Na és nem mondod, hogy megvan a kislányotok neve????????
:shock: :shock: :D A moira név véglegesnek tűnik????? Vagy ki tudja azt??? :lol: :lol:
Ha nő a pocid örülj neki, fejlődik és nő a babád is vele együtt. :wink:

Panka!
Örülök, hogy jobban vagy kicsit Te is.
Nem a pisztrángos étteremben ettünk szilvásváradon, hanem a völgyben egy falatozóban ettünk pizzát, heck-et és Bence hot-dogot. Amit az éttermen megspóroltunk azt a vidámparkban elvertük. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
Egész véletlenül a papaverines hasfájáscsilapitóról tudok valamit. :lol:
Mindkét gyerekemnél ez volt a végső megoldás. Csak gyerekorvos irhatja ki, kajálás előtt fél órával, de legalább 20 perccel kell a gyereknek beadni. Mi napi 3x adtuk a kicsiknek. Valamennyire használt, de a hasfájást igazán az idő oldotta meg. De az összes kipróbált szer közül ez vol a leghatásosabb azt hozzáteszem. Legalábbis nálunk. Ha a gyerekorvosotok nem zárkózik el tőle akkor próbáljátok meg ha már eddig minden más hatástalan volt. Espumisan, Infacol, masszázs...
Mi éppen tanácsadásra mentünk Dorkával és mig kint vártunk a váróban adtam neki teát. Amit lement a tea eszeveszett ordításba kezdett. Mindanom sem kell az anyukák előre engedtek, orvoshoz igy hamar bejutottunk. Megtapogatta a hasát mondta tele van levegővel az egész gyerek, szélgörcse van, azért ennyire keserves a sírása, azonnal irta is fel a a Papaverines gyógyszert. Persze mondtam neki hogy mindennel próbálkoztunk előtte de hiába és ezt a sírást hallgatjuk hetek óta.
Azt nem tduom, hogy van-e alsó korhatár ennek az adásánál, dokid biztos tudja.
Mindenesetre hasfájásmentes időszakot kívánok a kis Nellynek!!! Annyira lehet őket sajnálni . :cry:

Zsebi baba!
Te sportos kismami!!! :P :wink:
Esküvődön milyen ruhád lesz? Kinézted már? Van már konkrét elképzelés? Vagy esetleg meg is van már?
És milyen menüt terveztek a medencés lagzi-party-ra?
Gyerekeid gondolom várják már nagyon és örülnek neki, hogy egybekeltek. :wink:
Majd ha képeket hoznál......... :oops: :P :P :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!
Hangyaboly játszóház a Domb utcán van , ahol a Ruhagyár volt régen. Burgundia utcárónyilik ez az utca, párhuzamos a Csapóval, közel a Burgundia-Csapó kereszteződéshez. Ezért is tudtunk tegnap játszóházazás után a vásárcsarnokba is elsétálni a két gyerekkel.

www.hangyabolyjatszohaz.hu

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Tegnap extra nyűgös volt Pannika. Persze tudom az okát: délelőtt 10-kor felébredt a adélelőtti alvásából, és onnantól fürdésig nem aludt, bármit csináltam... :roll: Egy ideig csak nevetgélt mindenen, aztán mikor már fáradt volt, meg sírt, bármit csináltam... :( Azért kicsi Ő még ahhoz, hogy 9 órát fent legyen... :shock: A mai nap is hasonló: fent volt reggel 5 óta, és most aludt el néhány perce.... Vagyis az autóban aludt vagy negyed órát, de ahogy jöttünk haza, kopácsoltak a lépcsőházban és felébredt.... :twisted: De mikor monodm Neki, hogy aludni kéne, meg huncut vagy, fülig ér a szája. Amikor meg próbáltam picit ringatni, és mondtam, hogy ááááá, csak kacagott.... Hát, én se bírtam ki röhögés nélkül. :D

Bea! Jaj, ez a migrén szörnyen hangzik... :( Remélem, jobban vagy! Kürtőskalács, nyami! És van olyan fa hengered is, azon sütöd?

Zita! Örülök, hogy jól sikerült a kiruccanásotok! Majd hozzál képeket! :wink: Utólag is boldog házassági évfordulót Nektek!!!!!

Andi, ALíz! De jók a képek! A csocsós is, Andi! :wink: Itt voltatok tőlünk egy köpésre, ha ezt tudom.... :) Piacos sztorin mosolyogtam... :D Gyerekek élvezték a mozgójárdát? Én is élvezem, így fel tudok menni babakocsival!

Panka! Jaj, ez a kórházasdi, nagyon sajnálom... :( Remélem, jobban vagy azóta Te is! Úgy látszik a Kenézyben sem jobb a helyzet, én a gyerekklinikáról hallottam hasonlóakat, már ami a körülményeket illeti...

Zsebi! Gratulálok az esküvőhöz! :D Hú, medencés party, biztosan szuper lesz! Majd a szervezésről számolj be! Annak idején én nagyon élveztem, mikor az esküvőre készülődtünk!

Andi! Ó, de édes Dorka ezzel a suttogással! :D :D :D Megismeri Pannikámat? A kis pöttyös együttest a Plaza-ban a More-ben vettem. Nem is tudom, miért mentem be, de megláttam ezt, van hozzá egy kis kalap is a nadrág anygából, csak az még nagyon nagy Pannikára. SZóval nem hagyhattam ott, mert a 3 darab együtt 400 Ft volt! :D Hülyének is megéri! :lol: :lol: :lol: NA, ha ilyen olcsó az eper, akkor kinézünk mi is, bár holnap megint péntek.... :? Biztos felviszik az árát... :roll: Jót nevettem, nekem eszembe sem jutott, hogy pasiszerző-szakértőnek gondolnál! :lol: Hát , nem is vagyok! :lol: :lol: :lol: De marketinges sem, én arra írtam! :lol: Bence melyik suliba fog járni?

Kriszti! hASFÁJÁST NAGYON SAJNÁLOM! :( Mi Infacolt használtunk, Pannikának segített, de Neki nem volt olyan nagyon durva a hasfájása.

Anita! Gyönyörű lett a lakásotok! :D Jaj, nagyon tetszik! Szépen berendezkedtetek! A nappaliban milyen a fal színe? A múltkor egészen narancsosnak tűnt, de most mintha halványabbnak látnám. Bár, lehet csak mások a fényviszonyok...

Kép
zsuzska81
 
 


Zsebi!
Vénkertben a Domokos Lajos úton lakunk panelben. Bencét pedig az Ibolya Utcai Általános Iskolába szeretnénk iratni,(ez a neve) ami az Ibolya utcán van. :lol: :lol: :lol:

http://portal.debrecen.hu/intezmenyek/o ... skola.html

Mi utcánkra merőleges az Ibolya út, kb 6-8 perc sétára.
Ti pontosan milyen úton laktok? Megnézném a térképen. :wink:

Zsu!
Oké, akkor nincs félreértés.
Jajj, nagyon megérte az a kis együttes 400-ért valóban. Nagyon aranyos, jól is áll Pannikán.
Hát hogyne élvezték volna a gyerekek a mozgójárdát, ott köröztünk jópár percig. Alízék fel, mi le, féluton integetés egymásnak... :lol: :lol: :lol: :lol: Tényleg kár , már sajnálom, hogy nem csörögtünk Rád. De legközelebb pótoljuk. :wink: :wink:
Jajj, sajnálom Pannika nyügösségét. Az nem lehet hogy melege van és azért nem tud aludni? Picik még mindenre érzékenyek, lehet ez zavarja most a lányodat is. De ez csak tipp... lehet nincs is meleg a lakásotokban, csak tudod a mi lakásunkból indulok ki. :lol:Itt most is 27 fok van. :twisted:

Panka!
Még a lányodtól kisebb gyerkőcöket is szoktak vinni a játszóházba, ugyhogy Emili nem kicsi oda. A játszóház felét a légvárcsúszda és a hozzá vezető kis labirintus teszi ki, meg a sok műanyag labdás másik csúszda.
De vannak játékok is, tegnap lányom egy jó ideig elszórakozott egy játék mosógéppel (bele voltak pakolva a babaruhák) és fölötte levő csappal. Játszott, hogy mindig kezet mos, nyitotta-zárta a csapot... Balázska is elszórakozott a kis állatkákkal, autókkal, motorozott...

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Nem tudom.... Igazán nincs nálunk meleg, hiába panel. Most olyan 23-24 fok kb. Csak akkor elviselhetetlen, ha odakint napokig 35-40 fok van. Gondolom, azért nem olyan vészes, mert földszint. A Ti lakásotok szauna a mienkhez képest! :lol: Mozgójárdás integetés! :lol: :lol: :lol:

Ezt a játszóházas dolgot pont én is akartam kérdezni, mármint hogy mennyi idős kortól lehet vinni? Mutattam tegnap a férjemnek a képeket, mert alig akarta elhinni, hogy együtt csúszdáztatok Dorkával! :lol: (nem gondolta, hogy ilyen nagy csúszda van) Utána meg itt nevetett, meg mondta, hogy Ő is szívesen csúszkálna! Meg én is! Nemhiába, mi nagy gyerekek vagyunk! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Na, megnéztem a Hangyaboly honlapját. Egyszer mintha azt írtátok volna, hogy csak a gyerkőcért kell fizetni, felnőttnek nem, ugye? Meg gondolom, utólag kell fizetni.

Kép
zsuzska81
 
 


Andi!
Na majd ha legközelebb mentek, szóljatok nekünk is!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsuzska!

Igen-igen, csak a gyerekekért kell fizetni, de a felnőttek is játszhatnak, csúszdázhatnak, szóval nagyon tuti. Bemenetkor gépben regisztrálnak és inditják az időmérést és kijövetkor kell fizetni. Mi tegnap kb másfél óráig voltunk és 1375 Ft-ot fizettünk. Alíz szintén. Bár ez nem meglepő, együtt mentünk, együtt jöttünk. :lol: :lol:
Ha azt nézed, hogy alkalmakkor utcán felállitott légvárakban 5 perc ugrabugra 400 Ft akkor ez ahhoz képest majdhogynem ingyen van. :wink: :wink:
Férjem is kihasználja a csúszdát és én is ha már ott vagyunk. Alíznak is tetszett és még eddig minden ismerősnek aki kipróbálta. :lol: :lol: :lol: Délelőttönként nincsenek sokan. Tegnap 10 után értünk oda , 9-kor nyitottak, de egy ideig 4-en voltunk. Majd még csatlakozott 3 gyerek szülőstől mig a játszóházban voltunk. De hétvégenként és főleg ha kint is rossz idő van akkor tud ám nagy tumultus is lenni. (na meg főleg a téli hónapokban amikor nem igazán lehet játszóterezni ) De szerintem igy a jó, mikor nem kell vigyázni a csúszdánál hogy alul elmásszanak, nehogy rájuk csússzunk....Meg a játékokat is jobban tudják a gyerekek kipróbálni .
Ja csúszdára felmászni egymás után 5-6 alkalommal az már azért kimelegíti az embert. Fiam rendszerint úgy néz ki egy -egy Hangyabolyozás után mint egy ázott kacsa. De van hajszárító, lehet használni. Ja és láttam pelenkázót is a kicsiknek. :wink:
És van automata a szomjasabbaknak. :lol: :lol: :lol: De nem is figyeltem mit lehet kérni belőle, talán üditőt , kávét... nem tudom. Viszont van védőitalos automata is, na én azt tegnap megcsapoltam rendesen. :lol: :lol: :lol: :P :P :P Ittam a vizet és csak ittam, csak ittam ....... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Köszi a gratulációt az esküvőnkhöz!
Mivel nagyon kevés idő van addig, elég rohamtempóban kell szervezni. A gyűrűket tegnap rendeltük meg, kb. két-három hét múlva lesz kész. A ruhát még nem tudom. Olyan igazi habos-babos menyasszonyi ruhát biztos nem akarok, még kismama fazonban sem. Valami szép egyszerű alkalmi ruhát szeretnék ekrü vagy barack színben. Nincs ötletetek, hogy hol nézzek szét? Akkor azért már lesz pocim, úgyhogy vagy kismama ruha kell, vagy legalábbis valami kismamás fazon. Most a meghívóval kínlódunk, mert legtöbb helyen van egy minimum, amennyi darabot rendelni kell, nekünk pedig csak 10-12 db kellene. A főmenü valúszínűleg bográcsos marhapörkölt lesz, meg mellé valami hideg apró harapnivaló.

Andi! A Homokkert utcán lakunk.
Igérem, igyekszem képet rakni, csak le kell kicsinyíteni, amivel utálok bíbelődni. De meg fogom csinálni! :)

zsebi_baba
 
 


aNDI!
hÚÚ, EZ JÓ DRÁGA mulatság ám!

Zsebi!
Ha csak pár meghívó kell, akkor nézz szét papírboltokban, a képselpoknál, ott van renegetg féle meghívó, ill. kreatív boltokban is szokott lenni, amit te írsz meg;)
Ruha:esetleg varratni?Nem tudom mekkora a pocid már, de addigra már biutosan látható lesz, így vagy egy 1xű kismamis menyaruha, vagy varratsz, mert amiket lehet kapni azok konfekció méretek, így a pocak már nem fér bele, hiába lenne jó rád.Szerintem. :roll:

Emilike megint alsztik, kéne ennem vmit, de nem kívánok semmit sem. :?
Ő viszont egész nap evett, most pótolja a kiesett napokat :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Mire gondolsz hogy drága mulatság, a Hangyabolyra?
Lehetne olcsóbb is az tény,de ha az utcai ugrálóvárra gondolok akkor már nem is olyan drága. Minden relatív. :lol: :lol: :lol: :lol:
De jó, hogy Emili már jól érzi magát, és pótolja az evést.
Egyél Te is le ne gyengülj mellette, mert mégiscsak Neked kell helyt állnod mellette napközben. :wink: :wink:
Persze, ha gondolod legközelebb szólunk ha megyünk a játszóházba. :wink:

Zsebi baba!
Na már legalább van elképzelésem merre laktok, megkuksiztam a térképen. :P :P :P
Huuuuu... bográcsos marhapörkölt.... férjemnek az a mindene. Majd július 12.-én elküldöm Hozzátok. :lol: :lol: :lol: :lol: Na jó, ez csak egy rossz poén volt.
Sajna, fogalmam sincs hol vehetnél szépséges rucit magadnak az esküvőre amibe kényelmesen elfér majd a pocid is. Ezen a téren nincs tapasztalatom. :P :P :P
Meghívó: hmmmmm... mindenhol csak nagytételben készítenének Nektek???? Nekünk egy nőci eljött a lakásra és nála választhattuk ki milyen meghívót szeretnénk, pedig a mi esküvőnkre sem kellett sok, összesen 64-en voltunk. Meg az esküvői szalvétákat is vele csináltattuk.
Megadom a számát, hátha segítek vele.
Névjegykártyáján ez áll:
Hajzerné Galla Erzsébet
Fénykép-video-esküvői meghívó megrendelések
4034 Db, Berzsenyi D. u. 17.
52/438-566
Mondjuk a mi esküvőnk 9 éve volt, nem tudom egyáltalán él-e ez a szám. :roll: :? :? :? :? :? :? :?

Kép
Kép
bendor
 
 


Felhívás kertes házban lakóknak!

Lopják a kerti szivattyúkat! Az éjjel a miénket emelték el (hogy a szemük legyen ugróbajnok), szóval legyetek óvatosak, és ami mozdítható, azt rögzítsétek, vagy zárjátok el, mert állítólag sorra járják házakat...mi most figyeljük a szomszédét, mert nálunk már nincs mit :( :( :(
Nem riogatni akarok senkit, csak tudjatok róla és legyetek óvatosak!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Anita: gratulálok a gyönyörű fészekhez, jöhet a babóka :wink: Most már nyugika van, nem?

Kriszti: sajnálom, hogy Nelly baba pocakfájós :( Nem tudok segíteni, mert egyik baba sem volt az :roll: A tejcsihez gratulálok :lol: nagyon ügyesek vagytok!!!

Zsu: Sztem sincs semmi baja Pannikának, nem úgy néz ki :wink: :lol: 5 hónapig csak tejcsin volt, ez tökéletes, most ha lesz pótlás, az már jöhet. Zolcsival (Tüncsivel is ez lesz) rizspépet adtam, ami hipoallergén és vanília ízű. Kanálból ette, nagyon szerette. Aztán főzelék váltotta ki. Tüncsinél még most elég a tej, mert szépen gyarapszik, de Zozinál 5 hós 5 napos korától ettünk napi 1szer.

Andi: Köszi, hogy megnézted, de Zozinak már most 26-27 lába van :shock: Hamarosan vehetem neki csónakot.


Alíz, Andi: nagyon mennék én is a babákkal oda, de Tüncsivel mit kezdjek ott :?: Picit növöget, aztán visszük :lol:
A csarnokban sem voltam még, teljesen ide vagyok kötve a lakótelephez :evil: Nem baj, 1 hónapon belül megint jön anyukám, akkor aztán megyünk ide oda ( már nagyonagyonagyonagyonagyon várom :? )

Évi: hogy vagy? Szabika magához tért már? Pihenj sokat!!!

Bea: ez igen :( , mit vitték még el? Szörnyű, hogy ilyen dolog történik :evil: Biztosító fizeti?[/b]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt!

Hamar kidobott az ágy fél 6-kor meg Balázskám sem aludt már vissza így most mesét néz,én meg mát megfőztem az egres levest meg a gomba pörköltöt is.
Na a játszóházas témát kimerítettétek még csak annyit tennék hozzá,bár már ezt Andi is írta hogy tényleg nagyon jóóóóóó,még a felnőtteknek is igazi kikapcsólódás,mondjuk én amúgy is imádom a csúzdákat.Amikor a férjemmel voltunk Korfun akkor elmentünk motorral a Waterlandbe,állítólag a világon ez a 3. legnagyobb(legalább is akkor még az volt),én szinte mindegyiket kipróbáltam pegig voltak elég veszélyesek is az uram nem is jött velem fel mindre inkbb csak lentről nézett. :D
na akkor legközelebb majd szólunk mindenkinek,bár most is írtuk szerintem még régebben hogy bárki jöhet ha akarmigaz a végleges időpontot csak egymás között beszéltük meg de az is hirtelen jött.Sebaj majd legközelebb.

Panka:
Örülök hogy a gyógyulás útján haladtok,és Emili már jól ezsik,te is csatlakozzál. :wink:
Hát igen annyira nem olcsó,de ahogy Andi is írta az ugrálóvárakhoz képest ami 5 perc 500 Ft körül van akkor olcsó.Meg úgysem megyünk minden nap.

Zsebi:
Ja most már értem ,csak láttama képeken hogy a lányod aerobicozik és azt hittem hogy te sportaerobicot oktatsz,vagyis oktatál.És szülés után ,vagyis ha már nagyobb lezs a babád akkor fogsz még tartani órákat?
Mi 3 éve a Szerelem szalonban csináltattuk a meghívókat és ott akkor nem volt megszabva a mennyiség sem és nem is volt drága.Ha gondolod megkeresem a számukat.
Ruhával kapcs.-ban valami alkalmi kismama ruhát szeretnél vagy valami kosztüm félét?Akkor még nem lesz olyan nagy pocakod,így leht hogy egy nagyobb m,éretű alkalmi ruhába is beleférnél?Nem tudom csak egy ötlet. :?

Zsu:
Remélem Pannikád ma már jobb kedvre derült.Az a ruci tényleg megérte.A more-ban már baba ruhákat is árulnak?Mondjuk én nem voltam már ott kb. vagy 4 éve.
:roll:
Okés akkor legközelebb össznépi csúzdázás lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi:
Efogyott hamar az eper?
mikor megyünk mergint vásárolni meg persze mozgójárdázni?De akkor a mozgójárdázás után vásárolok. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Anita:
Jaj de jó hogy írtál.
nagyon szép lett a lakásotok igazi kis fiatalos fészek. :)
Naaaaaaaaaaaaaaa meg van a neve a kiscsajnak?Nagyon szép név.
Ne aggódj,az a jó ha nő a hasad,mert akkor szépen fejlődik a babád.

Kriszti:
Mi is kipróbáltunk szinte mindent de nekünk csak az idő segítet,úgyanígy voltunk mi is.Balázs szinte egész nap evett,és persze utánna sírás mert fájt a pocak,igaz ilyen pici korában még nem majd 2-5 hónapos koráig tartott a hasfájás időszak.
De remélem nektek segít valamelyik,kitartás és hasfájás nélküli időszakot kívánok nektek.



Na pusszantó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Szia Olgi:
Miközben írtam te is írtál.
Jó hogy azért tudsz jönni néha,gondolom nem könnyű.
De jó jön anyucid megintmelhiszem hogy várod meg gondolom ő is várja hogy lásson benneteket.
Az igen!Zozinak már ekkora a lába?Balázsnak is már 23-24-es már erre is azt mondják hogy nagy.


Edina:
Mizu a vizsgákkal?
Drukkolok.Mikor jössz haza?


Na most már megyek.
Sziasztok!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Köszi a segítségeket meghívó és ruha ügyben! Meghívót közben tegnap találtunk, a Bethlen utcán a "Másoldában", bármennyit csinálnak, nem drága, és még ha mi szerkesztenénk, akkor is megcsinálnák. De a mintadarabok is tetszettek, úgyhogy ma megyünk vissza a pontos szöveggel és idézettel.
Ruha ügyben azt hiszem, jövő héten a nyakamba veszem a várost. Akkor már 19 hetes leszek, úgyhogy biztos lesz pocim. Ha nem találok semmit, a neten már néztem ki mintát, és marad a varratás. Nem tudtok valami jó varrónőt?

Kriszti! sajnos én sem tudok segíteni, mert Bogi ugyan hasfájós volt, de később, és mi a Grip-watert (vagy hogy kell leírni) használtuk. Esetleg édeskömény tea?

zsebi_baba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: