Új privát üzeneted érkezett!

Ági: Bencénél nem voltam rosszul, ha néha igen, akkor ki is jött, de ez összesen 10-szer fordult elő!
Daninál elég pocsékul voltam, és mindig aludni akartam. De vele meg nem jött ki semmi!
Hát, nekem szerintem a savanyú jött be, ha néha mégis hányingerem van. De akkor tényleg jó!
Vendég
 


Falevél: ++++++++++++++++++++++++++++++++
Hidd el, sok anyuka szeretné, ha így gyarapodna a babája. Bár a cipekedős részét megértem, pedig én "csak " 9,70-nel szaladgálok....

Mano: akkor te is tudod, milyen 40 fokban pörgetni! :lol: :lol: :lol:

Noémi: sajnálom a kis balesetet! Örülök, hogy azért tudtad élvezni a filmet! Ti mikor mentek 9 hónapos "mázsálásra"? Bálint anyósodtól is elfogadta az ennivalót? És el is tudta altatni? Hmmmmm. De jó! :D

Andi: szegény te.... Elhiszem milyen rosszul esett, hisz minden anya tele van kétségekkel, pláne ha még meg is szólnak valamit.... Barátnőm kisfia kis szégyenlős, bújós fiúcska volt egészen az oviig, mindenki osztotta az észt, hogy lánynak neveli. Azán az oviban az egyik legéletrevalóbb lett (nem rossz lett, csak bátor). Én nem gondolom, hogy elrontanál valamit!
A szüleink nehezen értik meg, hogy most a fiúk 3 éves kor körül lesznek szobatiszták, mikor minket már nyolc-tíz hónaposan már bilire szoktattak. El is hiszem , hogy utálták mosni a sok textilpelust. De már más világ van, el kell fogadni.
Engem azzal tudnak kikergetni a világból, hogy nincs elég tejem. Tényleg? Húúú... Mindezt főleg apósom és anyósom. Mintha én választottam volna ezt. Fáj ez nélülük is eléggé. Meg az is baj volt, hogy 4 hónaposan miért nem adtam tejbegrízt.... :?
Valamit úgyis beszólnak. Fel a fejjel!
Vendég
 


Nagbri: én volt, hogy epét hánytam a sok erőlködéstől....
Remélem a második bébivel megúszom ezt a részét.
Tényleg, cicizik még Dana? Mit javasolt a dokid?
Vendég
 

 
 

Már csak hajnalban fogadja el. A dokival még ezt nem sikerült beszélni. Mert ugye két hete erre nem gondoltam, egy hete meg túlságosan örültünk a jó hírnek.
Vendég
 


Andi!

Tegnap elfelejtettem leírni a címet

Nagy László u. 2. II. 7.

Nagyon sajnálom, h beszólogattak! Holnap megbeszéljük!

Bocsi Mindenkitől, de többet nem tudok most írni, mert Bálint már fent van 6 óta /Mitől nem alszik???????/!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!!!!!!!!!!
Megy a drukk! Ügyes leszel!!!


Lányok!
Leírnám, h eddig kik jelezték, h jönnek holnap:

Délelőtt!
Manófalvi, Falevél, Andi, Erika, Norri, Honey!
Délután!
Ildi, Timci!


Mogyo még bizonytalan, bár, remek lenne, ha jönnél!

Van valaki, akit esetleg kifelejtettem? :oops:

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!
Esetleg délután??

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Másik fontos!

Van-e valaki, aki szeretne jönni a keddi Univer-es előadásra???

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Ne haragudj de nem tudunk menni holnap,mert a papáék vidéken laknak és most hívtak hogy holnap eljönnének unokázni. Mégegyszer bocsi! Pedig nayon készültem. Remélem legközelebb összejön.

Kép
Kép
kisildi
 
 


nóémi-Ildiék nem jönnek,de mi igen.Egész pontosan nem tudom mikorra érünk oda,de szerintem max.12-ig tuti.De több mint valószínű,h.előtte,attól függ,Atticy hánykor ébred. :wink:

KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hát nem tudom elég rossz időd mondanak holnapra igy meg buszzal gáz!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Falevél: drukkoltam, hogy sikerült???

Manó: nem semmi lehet ez a méhezés, én nagyon nagyon félek tőlük!! :oops: :oops: Örülök, hogy Bendéd ilyen kis ügyi, megdícsérte a doktornéni, a méretei is szépek, biztos nem probléma, hogy most nem gyarapodott annyit. Mi is stagnálunk a 11.5 kilo körül. Bár én most kicsit ducibbnak látom, lehet, hogy hízott mióta nem voltunk.... :roll:

Nagbri: tök jó, hogy már látszik a hasad!! Olvastam én is, hogy ez így megy, bár Te elég filigrán vagy, náluk jobban el szokott tűnni. Terhesgondozóban láttam nagyon kis fiatal lányokat, mondták, hogy érzik már, hogy mozog, 18-20 hetesek, de szerintem nekem egy kiadósabb vacsi után simán van akkora hasam, mint nekik volt. :lol:

Ennn: nem semmi ez a doki, de az a lényeg, hogy nem tudott belekötni Bercikébe, minden rendben! :) Mi kb. 3-4 hét múlva megyünk, még nincs pontos dátum.

Andi: húúú, Te aztán jól megkaptad akkor tegnap, jól összejött! :( Ne foglalkozz velük, lehet, hogy Te is picit érzékenyebb voltál, és esetleg nem is gondolták olyan komolyan. Legyél büszke Petikére úgy ahogy van!!! :D Majd ő is lecsúszik azon a csúzdán! ;) Nekem is szokta mondani a férjem, hogy olyan kis besz@ri Aziz mint én, és majd neki kell kezelésbe vennie, hogy vagány fiú legyen! :))))

Noémi: jaj, elhiszem, hogy akkor nem akartál elmenni ezek után, de örülök, hogy végül minden rendben volt!! És még Ti is jól szórakoztatok!! :)

Na megyek, tele a pelus, csap alá teszem a gyereket.

Lilypie Maternity tickers


Na végre sikerült berakni a vonalzómat tegnap valamiért nem jött össze!
De úgy látom Ildvel egyszeree kaptuk meg!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó: nagyon éééédes a vonalzó!!!! :D

Ági: köszike, örülök, hogy tetszik a kép, éppen meg akartam változtatni, mert Mahmoud azt mondta, hogy olyan kis csúnya nagyfejű rajta! :lol: :lol: Sajna az avatarképben nem tudok segíteni, mert én sem tudom lekicsinyíteni annyira amennyire kellene, nekem is a Brigi csinálta. Szerintem azt valami speckó programmal lehet, irfanviewban nem. :roll:
Engem nem szokott levágni ez az oldal ahogy sokszor írjátok, pedig itt elég lassú a kapcsolat...

Lilypie Maternity tickers


Na kész vagyok mára ettől a nettől! :?

Mogyo: Szupi az új vonalzó!!!

Kriszta: Hát remélem ez jót jelent. Most az nlc-n az egyik csajnak 9 mm-es babója van, pont annyi idősen, mikor nekem volt 2 mm. Most parázzak vagy se???
Vendég
 


Ildi!
Sajnálom, h nem jössz, de semmi gond! Úgy érzem a törekvésekből, hogy nemsokára lesz még egy tali és akkor ott találkozunk! :-)))

Brigi!
Nyugi!!!!! Nem lesz baj!!!


Akkor úgy látom, h mindenki 12 előtt jön!

Hadd kíváncsiskodjak! Hoz valaki sütit? :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!

Csoda cuki az új vonalzó!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))) Gyönyörű rajta Ágika!!!!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyó, Ildi, nagyon jók az új vonalzók!!!! :D

Ildi, nem semmi mekkora Bence! Jó súlyban van ő is... Akkor tessék neki adni túrókrémet, ne a szomszédét nézze ki.... :lol: :lol:
Brigi, akkor jöhetnek a képek!
Azért tök jó, hogy nem sok kellemetlen tüneted van.... :wink:

Nóri
, remélem, ügyes voltál! Gondoltam Rád délelőtt! Majd gyere és mesélj, hogy sikerült!

Ági, igen... vannak élményeink a pörgetésről.... na meg hozzá az overál, csizma, kesztyű, sapka.... 40 fokban
de akkor Te is nagyon tapasztalt lehetsz! :lol:

Brigi, szerintem ezek a babók nem egyformák már ilyen picinek sem. Illetve lehet, hgoy a csajnak idősebb a babája, mert ilyenkor már 1 hét is sokat számít, hiszen hihetetlen gyorsasággal nőnek!

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi, még nem tudom, viszek-e sütit???? Ha Bende hagy du, akkor sütök, de ha nem, akkor nem. 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó&Noémi: Köszi a bíztatást! én is tudom, de ilynekor mindig úgy elbizonytalanodom, és még olyan messze van hétfő! Kis betoji vagyok! És hát azt se egyszerű elfogadni, hogy nincsenek tüneteim!
Vendég
 


Köszi a dicsértet már én is rég kértem már azt hittem elfelejtettek!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Szerintem Brigi ne izgulj !

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Oké, nincs idegeskedés!

Főleg mert egy akkora m.......a vagyok, hogy csak na!

Utánaszámoltam, és maximum 6+5 lehetek!
Tehát, amikor mérték, hogy mekkora, éppen csak 5 hetes volt! És annak meg tökéletes érték volt! Hogy én milyen egy dinnye vagyok!
Na de legalább most megnyugodtam. Hogy miért nem néztem ezt meg előbb!!!
Á, nyugodtan le lehet szidni!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Falevél
Nagyon drukkoltam Neked! Remélem minden jól ment! Nagyon ügyes vagy, két államvizsga! Minden elismerésem! :lol:

Noémi
S hogy jutunk el hozzátok? Eléggé béna vagyok tájékozódás tekintetében. Én úgy tervezem, hogy viszek sütit. Apa hazajön és sütök. Majd arra kell vigyáznom, hogy Apa meg ne egye az egészet. :lol: Hajlamos rá ugyanis. :oops:
Kedden mi szeretnénk menni az Univeres előadásra. Dorkán múlik, hogy mikor kel.

Lányok
Köszönöm szépen a biztatást! rámfért. Már Apa is rájött, hogy nagyon beszólt, s azóta már megmagyarázta, hogy másképp gondolta, csak rosszul fogalmazott. Anyukám, pedig, hát ő már csak ilyen.

Mogyó
Nagyon jó a vonalzód! Tünemény ez a kislány! Olyan kis huncut manó! Nagyon édi!

Brigi
:lol: Minden rendben lesz!

Majd jövök még, Dorka csimpaszkodik

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséretért. Szerintem is jól megcsinálták a vonalzónkat!

Mogyó: a tiétek is nagyon cuki!

Manófalvi: ma vettem neki túrókrémet,mert tegnap egy kicsit ciki volt.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Nagyon jók az új vonalzók.Mostanába nincs nagyon időm irogatni,mert Atticy nagyon igényli,h.foglalkozzak vele.Én meg ki is használom. :wink:
Holnap találkozunk. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tehát kérem!

A Március 15. utcán van a Plus diszkont. A mögött van egy új templom és egy új építésű társasház. Abban lakunk. Az utcanév tábla ki van téve. Mi vagyunk a legközelebb a templomhoz, tehát a templomhoz legközelebbi lépcsőház! Alattunk van a Pepita függönybolt.
Még egyszer:
Nagy László u. 2. II. 7.

A lift elég kicsi, csak kicsi babakocsik férnek bele. Sztem a lépcső alatt elfér 2-3 db. De aki fel tudja hozni /ötlet: előbb felhozod a babát, addig lent marad a kocsi, fent én vigyázok a Kicsire, addig összecsukva fel lehet hozni a kocsit a liftben/, a lakásban elfér sztem 2 babakocsi, talán 3, de a lakás előtt elfér a többi. Beszéltem a szomszédasszonyommal, nem okoz nekik problémát, ha ott "parkolunk".

Ha kérdés van:
a telefonszámom:
30/9151-004

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ildi. nektek is nagyon jó a vonalzótok!

Timci: ez megértjük meg természetes tudod jössz mikor tudsz! :wink:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo!

Biztos nem? Nem tud vki behozni? :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

csak egy gyors jelentkezés...

Megyünk délelőtt de csak Józsikát viszem, ricsaj oviban lesz. Sajtos pogácsát sütök, illetve folyamatban van a sütés...azt viszek biztosan.
Jók az új vonalzók, avatarok...

mentem, majd jövök este...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Megvan a néprajzos államvizsgám is! Úgyhogy végeztem az egyetemen!!!!!!!!! Már "csak" a nyelvvizsga választ el a diplomámtól... :D

Köszönöm mindenkinek a drukkot! Nagyon aranyosak vagytok!

Andi: ne is hallgass a rokonokra!!! Miért kellene egy 3 éves kisfiúnak férfiasan bátornak, agresszívnek, akaratosnak lenni???? Teljesen természetes még ebben a korban, hogy néhány dologban bátortalan és hogy sokat számít neki az édesanyja szava, jelenléte... Aki tanult egy kis pszichológiát az tudja ezt... Jó anya vagy! Szeresd a fiad, ahogy Te jónak látod!

Noémi:
engem érdekel az Univeres előadás!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Brigi: nincs Veled semmi gond, csak egy kicsit beparáztál... de ez bárkivel előfordulhat... a lényeg, hogy Huncutka jól van! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Nóri: GRATULÁLOK!!!!!! Ügyi voltál! :D :D :D

Ildi, gondolom Bence azt is belapátolta.... :wink:

Brigi, akkor meg pláne minden Ok, ha még a kora is egy kicsit fiatalabb ennek a kis huncut csajnak! :lol:

Noémi, sajna du vendégek jöttek, és Apának is dolga volt, így nem tudtam sütni. De azért viszek valami rágcsálni valót! 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi, hány perc alatt szoktatok babakocsival beérni a városba, csak hogy nagyjából tudjak kalkulálni az időnkkel....

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Noémi: én majd valami rostos innivalót viszek. A másik fórumon a találkára mindenki vitt inni és ennivalót is és rengeteg maradt, úgyhogy szerintem elég ha mindenki csak egyvalamit hoz... de ez csak az én véleményem...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Falevél!!!

Nagyon-nagy gratula!!!!!!!!!!!!!

Mindenki azt hoz, amit szeretne meg tud. Nem kötelező mindent! :-))))))))) Én csinálok szendvicseket, hogy dél körül ne maradjunk éhen!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Nóri: nagy nagy gratula!

Noémi: sajnos mindenki dolgozik! :cry:

Ilyenkor annyira de annyira sajnálom ,hogy nincs egy fránya autonk meg jogsi!
Kocsit még tudnék intézni de jogsi nélkül nehéz lenne!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Igazából azért nem mondtam, hogy ki mit hozzon pontosan, mert nem én akarom "beosztani". Az se működik, h fiús anyukák ezt, lányos anyukák azt, m az elég aránytalan lenne. :-)))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!
Hidd el, én is nagyon sajnálom!!! :-(

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi, hány perc az út gyalog tőletek a központig?

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyó, de kár...... :cry:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó!

Kb 35-40 perc. De ha jó tempóban megy az ember, lehet fél óra is.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Tényleg egyszer ha jó idő lenne már(álmomban talán)
akkor elmenék ám én is hozzátok csak úgy minitalira!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Halljátok, mekkora vihar lesz?!!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo!!!

Akkor ezt meg is beszéltük!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


oké!
:D

Na jó éjt!

Puszi mindenkinek és gondolok és lélekben ott leszek!sok sok képet kérünk akik itthpon maradtak!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Én is megyek!
Várok mindenkit holnap! A számomat tudjátok! Remélem mindenki idetalál! Azért annyira nem nehéz! :-)

Jó éjt!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jaj!
Falevél!
A cipőcskét el ne felejtsd!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek el, tök megnyugodtam ettől az egésztől! Most agyalok, hogy megváltoztassam-e a vonalzón az időpontot!
szerintetek!

De a lényeg! Daninak megvettük a mamáék szülinapi ajándékát, a kismotrot. Ráültettük a boltban, és képzeljétek el, két perc múlva elindult vele! Azt hittük anyóssal, hogy elájulunk! Bence két évesen kezdett el motorozni! Hihetetlen! Anyós meg csak úgy repkedett, hogy ezt tőlük kapja majd!
Andris meg mondta, hogy miért nem hoztam haza törpinek, de mondta, nem volt szívem megtenni anyósékkal!

Holnapra szuper talit, kérek rengeteg fotót! Jó?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma akkora csibész volt a fiam, mint még soha! Nehéz leírni, hogy miket csinált, de van humora, az tuti! Pl. pelenkát rakott a fejére és jött kukucsolni. Én tanítottam, hogy a fejére vagy az enyémre teszek valamit, mondom hogy kukucs és leveszi nagy rötyögéssel, de olyan még nem volt, hogy ő kezdeményezzen! :lol: Imádom! :lol:

Falevél: gratulálok én is az államvizsgához! Ez szebb emlék marad? Milyen típusú nyelvvizsgát kell letenned?

Mogyo: nekem is nagyon bejön az új vonalzód!

Mindenki érezze jól magát holnap, ne ázzatok meg, és kattintgassatok sokat a bébikről! :wink:

Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?