Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Olgi
Nagyon szépen köszönjük a képeket :lol: !Nagyon aranyosak.Tündike már "hatalmas" olyan jó látni hogy ennyire szeretik egymást :lol: .Nekem is a puszis kép a favorit.Nagyon szép szeme van Tündikének és az a husos pofija :lol: .....hát biztos vagyok benne hogy neki is vannak hurkácskái itt is ott is :lol: .

Andi
Hogy tetszet Dorkának a bölcsi?Tudom hogy ez még csak szokatás de szerintem Te már látod rajta hogy hogy fogadja majd.
Biztos jó lesz a holnapi évzáró.Probáld meg száraz szemmel végignézni. :lol:

Zsu
Én is olyan vagyok mint Te hamar kivet az ágy magából.Néha vannak megcsúszásaim akkor 8-9 ig alszok de ez már csak akkor ha nagyon kimerülök mert én ráadásul 11 óra fele fekszem ágyba.Ilyenkor még csacsogok a páromnak egy félórát vagy egy órát attol függ mikor lő le :lol: :lol: :lol: .

Puszi
Évi

Kép
awe
 
 


Zsu!
Nappalinkban perpillanat 26.8 fok van, ugyhogy mi már nyarat érzünk. :lol: :lol: :lol:
Igen érdekes az eper árának alakulása. Hasra ütnek és irnak rá egy árat, szerintem. :lol:

Évi!
Augusztusban lesz csak a szokatás a bölcsiben Dorkának, ma csak bementünk , ismerkedni. Egyből elszaladt tőlem a lánykám az udvaron, de mikor már távol volt láttam, hogy keres a szemével, megvagyok-e . És mikor konstatálta hogy nincs gond játszott tovább. Amúgy sem egy elveszett leányzó. :lol:
Szerintem Bence anyásabb volt ebből a szempontból, bár ő is jól elvolt, mikor még én is ott voltam. Mikor eljöttem ő meg maradt akkor kezdődött a sírás. Kintről hallgatni szívszaggató, nyeltem a könnyeimet keményen én is. El is küldtek, egyre több időt töltöttem távol. Beszokatás után is párszor még sírva mentünk reggel, de a gondozónők szerint az csak anyának szólt, mert amint kitettem a lábam már csendben is volt a gyerek. Ez vagy igaz, vagy csak az én szívemet nyugtatták vele, de remélem előbbi. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok jönni gyakrabban, most is jönnek mindjárt anyáék.1000 a dolog, csavargunk is sokat.
Mikor lesz a tali akkor pontosan????Arra mindenképpen megyünk, ott majd beszélgetünk. :wink: :!: :D
Egerszalók nagyon jó volt, a blogban van bővebben.
Sajna csak ennyi voltam.
:oops: :cry:
Puszi Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Na, holnap tutira nem fogm könnyesre sírni a szemem, ugyanis drága fiam ma hozta a meghívót az anyáknapi ünnepségre (eddig nem készitettek) és a jövő pénteken lesz tartva. :roll: Még jó, hogy msn-en az óvónő a holnapi napot mondta. :twisted:

Panka!
Huuu.. sok lehet a dolgod.
Tali : hétfőn nálunk 10 órakor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: Gyertek!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 



Andi:26,5 fok????? :shock: :shock: Nálunk alig van 22 :roll:

Zsu:
együtt vagyunk Tüncsivel, Zozihoz majd 1 évesen megy ( de lehet , hogy hamarabb, mert nagyom jó alvó :wink: )

Ehhez mit szóltok?

Kép



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olgi!
Hát nem semmi amit ide varázsoltál nekünk. Mintha ikrek lennének a képeken a gyerekeid, de komolyan. Eszméletlen a hasonlóság. A 4 hónapos képen meg komolyan ha nem tudom hogy végig a bal oldali Zozika és nem látom rózsaszinben Tündikét (meg fülbevalóval) simán össze is kevertem volna őket. Ez tuti. Hihetetlen.(Szerintem ha azonos neműek lennének össze is kevernék idegenek őket, főleg mikor már nagyobbak lennének és kicsi lenne a méretbeli különbség. :lol: :lol: )
Viszont azt is látom, hogy Tündike még le is körözte a bátyust a súlygyarapodásban 4 hós korára. Látod, ha nem nő meg odabent , majd megnő idekint. :lol: Ennyire nem mérvadó a születési súly a későbbiekben. :lol: :lol: :lol:

Igen-igen nálunk lassan kezdődik a szaunaszezon a nappaliban. Délután besüt a nap, mert nyugati fekvésű, és már most ilyen "jó" idő van nálunk. Most kibuktatott ablaknál (este 11-kor) 27 fok van. :lol: :lol:
Igy haladunk lassan Dorka a pelenkát is lekapja magáról, mert ma többnyire egy szál bodyban rohangált fel-alá. :lol: :lol:
Mindenesetre hétfőn ha jöttök, ne öltözzetek túl. :P :P

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Olgi
Ezek a képek nagyon jol össze vannak rendezve.Nekem nagyon tetszik az ötlet.Ha majd nekünk is két baba lesz én is csinálok ilyen "naplót" :lol: .Amugy teljesen egyetértek Andival.A hogy Tündike összeszedte magát alig lehet megkülönböztetni Zozitól. :lol: .Nagyon édesek :wink: .

Andi
Akkor most csak belestetek a bölcsibe.Ééértem már.!Bence akkor nem ma rígat meg :lol: .Ez azért fura hogy az ovónő is a mai napot irta :roll: .De gondolom rákérdezel.
Na nállatok valóban szauna van :lol: :lol: .De igy Dorka kiélheti magát vetkőzésben :lol: .Nagyon csini csaj megértem hogy mindenkinek meg is mutatja magát :lol: .Csak a későbbiekben majd nehogy folytassa :oops: .

Panka
De jó hogy meg vagy!Látom Te sem unatkozol.Hétfőn gyertek :!:

Zsu
Elfelejtettem tegnap a Sára problémát kifejteni :oops: .Készülj igazán komoly érvekre anyósomtol :lol: .Nos amikor rákérdezett hogy vannak e neveink akkor mondtam neki konkrétan a Szabolcsot (itt még dagadt a melle) és a Sárát.Na mikor ezt meghallotta szinte kikellve magábol sorolta a Sára ismerőseit akik mind rossz emberek és hogy a név kötelez ....ja és ott van a Zalatnai is és hogy majd Ő keres egy igazán szép nevet és Én is gondolkodjak mert ez nem jó emberek neve :evil: .Ezek után én felvilágosítottam (nem túl kedvesen) hogy Zalatnai nem Sára hanem Sarolta és hogy Én mint Éva romlásba vittem az egész emberiséget tehát Én is rossz vagyok akkor.Nem vártam meg a válaszát hanem elviharoztam ezekután.Láttam mondani akart még valamit de akkor olyan ideges lettem ... :evil: .Most már csak mosolygok rajta de az biztos hogy a bottal ütnének akkor sem választanék másik lány nevet.Ha a második babánk lány lesz akkor Sára lesz és kész :lol: .

Puszi
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Na itt vagyok végre. :D
Tegnap este akartam még neketek írni ,de nem jött be bababanet ,nem tudom miért,így néztem Fábryt. :D
Mi is sokat sétálunk ,motorozunk ebben ajó időben,meg tegnap anyukáméknál is voltunk azelötti nap meg a Corában.
Köszi mindenkinek a képdícséreteket,és hogy fiatalítottok. :oops: :lol: Aranyosak vagytok nagyon. :lol:

Andikám:
Köszi az infót a szandikról,most már képben vagyok teljesen szandi ügyben ,hála neked. :lol: A héten megejtem a Skálát mert itt a jó idő és most már kellene.
Nálunk is 26 fok van a lakásban pedig keleti fekvésű ,de én most alig bírom majd megsülök.Mi lesz velem 35 fokban. :roll: :roll: :roll:
Lehet nem lesz gond Dorkával a bölcsiben,hamarabb beszokik mint Bence.Jaj én is félek előre ha Balázs megy oviba,hogy mi lesz,de lehet csak én dramatizálom túl.
Édes Dorkád a képen,igaza van itt a nyár!Balázs is atlétában van. :D
na még jó hogy hazaküldték a meghívót,elmehettél volna pottyára,ez az óvónő..................... :roll: :evil:
Sajnálom a mosdópultot,megint egy bosszankodni való.Remélem hamarosan megcsinálják.
Olgi:
Nagyon drágák a gyerekek a fótókon,imádják egymást igaz?
Nagyon jó ötlet ez a összehasonlítós fotók.Ha nem ismernélek benneteket ,azt hinném ikrek.Nagyon jóóó.
Nagyon szépek tényleg a gyerekeid.
Zozid szaladt Balázs képeihez,de drága.Na majd játszanak hétfőn.
Ügyes vagy szép lett a járólap,anyukáméknak is valami ilyesmi színű van a teraszon.


Pintyus:
Mint már írtam skypon nagyon jók a képek,édesek vagytok nagyon ott a természet lágy ölén. :D
Szépen kerekedik a pocid,nagyon csini vagy.
Jó majd leírom a sajtos perecet.
Drukkolok hogy tetszen a lakás amiről írtál és minnél előbb betudjatok költözni.
Anyóssal meg ne törödj. :evil:

Éva:
Úgy szintén anyós baj. :twisted:
Igazad is van teljes mértékben,nektek kell eldönteni a nevét ÉS KÉSZ:Elhiszem hogy szeretsz otthon lenni és nem vágysz a városba,jó is az főleg hogy itt a jó idő.A kutyus is megszokja szép lassan.

Zsu:
Tényleg nagyon hasonlít rád Pannika a képeken.
Örülök hogy hízott és nincs semmi gond,látod mondtam én hogy elég a tejcsid. :D


Kriszti:
Na mi újság?Nme szültél még meg?Biztos nem,mert Andi már írta volna.
Adj élet jelet magadról légyszi!!!!!!!!!!!!!


Anita:
Nagyon el vagy tünve.
Már költözködtök?


Na puszika ennyi voltam egyelőre.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Andi! Jó, hogy szóbakerült, hogy ilyen jó idő van Nálatok, legalább ennek tudatában öltöztetem Pannikát hétfőn! :D

Éva! Hát, anyósod nem komplett, már elnézést.... :twisted:

Olgi! Ezek a képek....Gyönyörűek a gyerekek, bár ezt eddig is láthattuk. És döbbenetes a hasonlóság! MInt az ikrek! :D Kis mazsola Tündike meg szépen leelőzte Zolcsit súlyban! :wink: Tényleg itt olvasdoztam, még a férjemnek is megmutattam a képeket! :D

Alíz! Igen, köszönöm is a bátorítást Neked is és a többieknek is tejcsi-ügyben! :wink:

Ma délelőtt voltunk Pannikával a Corában és vettem Neki egy csónakot. Tudjátok, az az egészen picike babacsónak.Itthon felfújtam és beleületettem, hát fülig ért a szája, mikor kérdeztem, hogy tetszik-e? :D Most alszik, de ha felkelt, csinálok képet, mert olyan édesen feszít benne! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Csónak és büszke tulajdonosa :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsuzska81
 
 


Csónak és büszke tulajdonosa :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!!

Zsu:
Nagyon cuki Pannika a csónakjában,látszik hogy nagyon tetszikneki,hát még a Balatonban majd hogy fog feszíteni. :lol:
Mikor is mentek?

Jaj képzeljétek voltunk lent sétálni és Balázs elborult a motorral és az állát beütötte,hát szét is csattant neki,szegénykém nagyon sírt,én is vele. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De azt mondja a férjem nem kell összevarrni ,mert nem olyan mély,majd begyógyul így nem vittük az ügyeletre.Volt már neki ilyen akkor a küszöbbe ütötte be anyuék,de szépen behegesedett,remélem most se lesz vele semmi gond.
Jaj hát mindig történik vel valami,pedig ott megyek vagyis futok melletette mert olyan gyorsan megy már a motorral hogy az csúcs.Na és tessék csak elesik,biztos velem van a probléma,pedig figyelek rá,de hát egy pillanat és meg van a baj. :cry:

Nincs nagy forgalom most.biztos élvezitek a jó időt.
Jók legyetek.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! Jaj, szegény Balázska.... :cry: Tényleg mindig megüti magát, de hát ez sajna ilyen.... Gyógypuszik a kis állára!!! :) :) Balatonra július 21-én megyünk, egy hétre.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is!

Kedden jöttünk vissza otthonról, nagyon szuper volt minden, csak az időjárás nem kedvezett nekünk. Persze a visszaút napján 27 fok volt, addig meg alig melegedett fel 10 fokra. De hát ez a mi formánk. Már megszoktuk.
Eddig nem tudtam bejelentkezni a babanetre, nem jött be az oldal...nem tudom mi volt a gond.
Hétfőn megyek talira, mert nem kell mennem szittelni.
Visszaolvastam és megcsodáltam a képeket is!
Edina! Kitartás a sulihoz. Én most fejeztem be a második évet, ezután jön a neheze, de persze nem akarlak ám riogatni:)! Én is mindig beparázok, aztán meg simán megy minden, ahogy kell!
Na csóközön, hétfőn találkozunk!
Vendég
 


Sziasztok!

Huuuuuu, de extra brutál szar napom van ma. :roll: :evil: :evil: :evil:
Egymás után jönnek a bosszúságok, igy egész napra kitart.:roll:
Délelőtt a kispiacon akadtam ki, tegnap még 8-900 Ft volt az eper kg-ja, ma meg már 1100-1400 között volt. Tudom, hogy hétvégére mindig felviszik, na de ennyire, ez már vérlázító. Szegény Zsu-t fel is hívtam a Vásárcsarnokban nem tudja-e a mai eper árakat. :lol:
Na erőt vettem magamon, végignéztem minden árusnál az árakat tüzetesebben és egy helyen volt 600 Ft/kg áron, igaz kis gubics eper volt, de mégis 2 kg -ot lehet venni mig máshol nagyból 1 kg-ot ugyanennyiért. Vettem 1 kg-ot és nagyon fincsi, ugyhogy kezdtem is lehiggadni.
Mentem du. a Baumaxba Dulux festéket venni, de nincs jelenleg olyan szín , amilyen a mi előszobánkra kellene. Ugyhogy ha jöttök szép, egyedi design-ú előszobát láthattok majd. :lol:
Hivtam férjem, hogy mit csináljak. Na ő meg tiszta ideg volt, családi perpatvar van. Pontosabban Pesten a huga elköltözni szándékozik a barátjától, mert félőrült a fickó. Ugy volt hogy holnap megy költözködésben segiteni neki anyóssal, de sógornőm telefonját szétverte a srác, fenyegetőzik, tv-t szét akarja verni stb. Féltékeny őrülten, most meg sógornőmet nem akarja elengedni, aki sír, és fél. Ugyhogy anyós és férjem Pestre vették az irányt nemrég.
Előtte oviban totál kiakadtam: dadus néni önkényesen Bence pólóját egy másik csoportbeli gyerekre adta, mivel egy mérete van a 2 gyereknek, és annak a gyereknek nem volt váltópólója és leizzadt. Hétfőn kapjuk vissza. Na gondolhatjátok jól megmondtam a magamét, amúgy is a mai nap adrenalinja tombol bennem, kapott a dadus néni. :twisted: :twisted: :twisted:
Mondtam ez volt az utolsó eset, nem adhatják más gyerekre a Bence ruháit.(dadus néni sűrű elnézést kért, de nem érdekelt) Tudjátok, férjem még a turkálóra is háklis, nincs turis cucca egyik gyereknek sem.Na de hogy a mi ruháinkat másra adják. :roll: Ráadásul kérdezés nélkül. Hát ez már sok nekem is. Már másodszor fordult elő, akkor is mondtuk h nem örülünk ennek. Még ha kis csoporttársára adták volna a Bence pólóját , nem egy tök idegen gyerekre. Sok orvosgyerek jár az oviba, nehogy én ruházzam már azokat is. Még az óvónővel is fogok beszélni, mert ez már kiverte ma a biztosítékot nálam. Lehet csak a mai nap eseményei miatt is húztam ezen fel magam, holnap már máshogy gondolom, de most tiszta ideg vagyok. Hát kell ez nekem????
:shock: :shock: :evil: :evil: :roll:

Alíz!
Kiskincsednek gyógypuszikat küldjük Dorkával!!!! Szegényke jól megjárta ismét. Szerencsémre az enyémek egyik sem vad motorosok, legalább ettől nem kell(ett) félnem, szép komótosan ment Bence is és most Dorka is.

Zsuzska!
Tündérke a kis csónakban. :lol: :lol: :lol: Zabálnivaló a csajszi ahogy feszít benne. :lol: :lol: :lol: :lol: Hétfőn "megszorongatom". Mert előző talin se ő sem Tüncsike nem volt a kezemben, csak a fényképezőgép. Ekkora vétséget elkövetni. :roll: Na majd most pótolom.
:wink:

Bea megtalált skype-n , azt irta nem igazán jön be neki mostanság a babanet, de talira jön. Szegény, ahogy rám talált a nyakába zúdítottam az összes mai nyűgömet. :lol: Ő volt az első akit letámadhattam a problémáimmal.
Bocsi Bea , még1x!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyugi csajok, hétfőre a talira lecsillapodom. Várunk szeretettel Benneteket.
Nyárias szerelésben gyertek, most is 27.5 fok van a nappalinkban. :lol:
Kép BENNETEKET HÉTFŐN!!!!


De addig is:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Lányok!
Hozom az örömhírt, most kaptam az sms-t :


Jelentem megszülettem 15.45-kor, nevem Nagy Nelly Száva.
3700 gr és 49 cm vagyok, 3 cm-es fekete kócos hajam van. És természetesen szépséges vagyok!
Puszi
Nelly




Drága Kriszti, Drága Nelly baba!
Szívből gratulálunk, boldog, hasfájásmentes , vidám szopcsizós napokat kívánunk Nektek!!!!!!!!!És jó egészséget anyucinak és babucinak egyaránt!!!!
Óriási puszit küldünk Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!
KépKép

Kép
Kép
bendor
 
 


A kisasszony adminisztrálva lett: :lol: :lol: :lol:
Nem tudom spontán vagy császár volt-e nem irta Kriszti. :?

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Csajok!

Üdv Mindenkinek Miskolcról!

Képzeljétek tegnap voltunk anyummal baba áruházban, nézelődtünk….és teljesen elképedtünk. Első célpont a baba kocsi volt, és mit is mondjak…volt minden árkategóriában. Pl. egy sima babakocsi ami vízszintesig fektethető, de nem jár hozzá baby hordozó az kb. 30-40 eFt között van, ami 3 funkciós az 70 eFt-tol egészen 200 eFt-ig kapható, azért nem semmi.
Majd baba ágyakat is megnéztük az is olyan 30-40 e, de matrac nélkül ami 10eFt.
Első körben ezeket néztük, az apróságokat majd még van idő.
Ti mit tudtok ezekről??? Egyébként néztük használtan is, lehet jobban járnánk vele.

Ma pedig emiatt felbuzdulva előkerestük a pincéből még öcsém régi kiságyát, elég jó állapotban van ahhoz képest, hogy 19 éves az ágy. Csak az a gond, h nem tudtunk teljesen rájönni, hogy hogyan kell összeszerelni, ugyanis át lett már alakítva gyerekággyá, pelenkázó szét lett szedve íróasztalnak, így kisággyá vissza változtatni ennyi idő után nem lesz egyszerű :)
Utána majdnem egész nap az udvaron voltunk, olyan jó volt a frisslevegőn ülni a hintaágyban, el is nyomott a jó levegő, úgy szundiztam kicsit :wink: Kamilla pedig a meleg hatására akkorát rugdosott a hasamba, olyan kis édes volt! :wink:

Andi!
Mit ne mondjak kijutott neked mára :(
Mikor az eperről beszéltetek előtte még a nyál is összecsordult a számban, mert mostanában mindig az epret kívánom, és elképesztő milyen áringadozásai vannak!
Sógornőddel kapcsolatban ne idegesítsd magad, hidd el ha már itthon lesz jobb lesz neki azok után amin keresztül ment, és jó hogy van egy ilyen bátyja akire számíthat!
Anno engem apám költöztetett haza pestről és ugy örültem, h magam mögött hagyom az egészet, itthon tiszta megnyugvás! Igaz kell egy kis idő hozzá és segítség hogy ne érezze majd magát olyan elhagyatottan és egyedül, de kialakul majd!

Aliza!
Szegény Balázska, úgy sajnálom! Most olyan előttem van mikor együtt sétáltunk, csetlett-botlott, elesett és felállt. Már akkor ugy aggódtam érte, gondolom milyen lehetett látni szegénykét, de ne magad hibáztasd, hiszen te tényleg mindig ott futsz mellette!!!! Reméljük mihamarabb begyógyul a kis sebe! Puszit rá!

Zsuzska!
Nagyon kis cuki Pannikád abban a felfújható csónakban, főleg majd a Balcsin, mennyire fogja majd élvezni! Ti a Balaton melyik részére mentek?

Kauka!
Akkor te is benne vagy a tanulásban, legalább nem vagyok egyedül:)
Hova jársz és milyen szakra? Amugy rólad nem tudok szinte semmit, mert nagyon ritkán szoktál itt lenni, de akkor majd hétfőn remélhetőleg talizunk!

Évi!
Az anyósok már csak ilyenek, annyi a lényege hogy nem kell velük foglalkozni! Ugyis te és a férjed döntitek majd el a nevét és ti nevelitek fel és nem más, ezért nem szólhat bele igazán senki, szerintem!

Olgi!
Elképesztő mennyire hasonlítanak a babáid egymásra! Csak ámulva nézetem a képeket! Milyen jó hogy ezeket igy nyomon követtétek, és később elő lehet venni ennyire pontos adatokkal, nagyon jó ötlet, fantasztikusak vagytok!

Na én most megyek…
Úgy néz ki, hogy vasárnap megyek vissza debibe, de hétfőn megyek a talira!
Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!!!!!!!

Pussz



Kép


Kép
dinaedo
 
 


Kedves Kriszti!!!!

Most olvastam a hirt, mert Andival szinte egyszerre küldtük az üzit....

NAGYON GRATULÁLOK A KIS NELLY SZÁVÁHOZ!!!

Végre megmutatta bájait a világnak!

SOK BOLDOGSÁGOT ÉS ÖRÖMET KÍVÁNOK NEKTEK!
JÓ EGÉSZSÉGET NEKED ÉS A BABÁDNAK!

Képeket azért majd várunk!!!!

Pusssz


Kép


Kép
dinaedo
 
 


Kriszti:


SZÍVBŐL GRATULÁLOK , JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK BOLDOG PERCET,HÓNAPOT ÉS ÉVEKET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!

Kép



Lányok!
kÖSZI MINDENKINEK A BÁTORÍTÁST ÉS AZ EGYÜTT ÉRZÉST.CSAK HÁT BÁNT A DOLOG HOGY FIGYELHETTEM VOLNA JOBBAN,DE HÁT EGY PILLANAT ALATT TÖRTÉNNEK EZEK A DOLGOK.
dE MÁR GYÓGYUL SZERENCSÉRE.!
Bocs be volt kapcsolva aCaps lock. :oops:

Andikám:
Sajnálom hogy nekd is szar napod volt,aludj egy jót és holnapra már kicsit jobb lesz.
Ja azt akartam még neked írni hogy lezs a hétvégén az autókiállítás és ilyenkor szoktak adni kedvezményeket,mondjuk nem tudom hogy újat akartok-e venni,vagy használtat,de ha van időtök érdemes kinézni.
Bár nem tudom mikor jön haza Tibi,a költözködésből. :roll: Szegény!

Kauka:
Örülök hogy megvagy,sajnálom hogy rossz volt az idő,de ez ellen sajnos nem lehet védekezni. :cry:

Zsu:
Mi meg akkor jövünk haza :lol: a Balcsiról.

Jó éjt!

Kép

Kép
aliza
 
 


Szia Edina!

Úgy látom még te is fent vagy.
Hát igen a babkelengye nem olcsó mulatság ,de valamiből lehet használtat is beszerezni.Vagy több helyen megnézni és úgy is nagyon sokat spórolhat az ember.
Hogy sikerült a Zh?
Köszi a nyugtatást,már sebesedik neki.Mondtam az apjának hogy én nem viszem le többet motorozni meg lehet hogy nem is fog ráülni mostanában.
Na persze!!!!!!!Amíg az apja délután szerelte a biciklimre az ülést addig behozta az erkélyrő és a konyhában meg az előszobában elkezdett motorozni. :roll: :roll: :roll: :roll: Na erről ennyit.
Hát igen láthattad hogy milyen szeleburdi,de szok csak csetlések-botlások meg sokszor direkt esik el a fűben,de azok nem fájnak neki mert már rutinos. :lol: :lol: :lol:
De most szegénykém a motorral nagyobbat esettm de már semmi baja mint írtam.



Voltunk ma túrázni biciklivel,mert kaptunk végül egy bicikli ülést a sógórnőméktől és azt szerelte fel apa,utánna mentünk együtt,De tök jó volt elmentünk a Coráig meg még a Tóciba kerültünk egy kört.Balázs is nagyon élvezte.

Na most már lépek,még Andi írt nekem valamit skypo .úgy látom mert villoga neve. :lol: :lol: :lol: :lol:
Na SZÉP ÁLMOKAT!
Mi még éjjeli bagolykodunk egy kicsit :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
aliza
 
 


KRISZTI!
Szívből gratulálok én is, sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit kívánok!

mEGINT NEM TUDOK ÍRNI, eMILI ilyenkor idejön, belekontárkodik, vagy rámül, és nincs szívem letenni csak hogy gépezhessek. :? Próbálok olvasni, hogy legalább képben legyek. :D
Ma du. a Zsuzsi vpnattal tervezünk kirándulást, hétfőn megyek 10re, lehet kicsit előbb is ott leszünk ANDI, mert f10kor megy a buszunk.De lehet előtte piacolunk egyet. :wink:

Andi!
Ne bosszankodj!Epren én is kiakadtam, hét közepén du. még 650ért vettem, tegnap ugyanannál az árúsnál reggel már 8-900 ft volt!!Én ilyet még nem is hallottam, hogy felviszik 7végére az árakat!Látszik hogy nem járok sűrűn a piacra :lol:

Minenki ott lesz atalin???

Puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Panka!
Igen, mindenki jön elvileg, kivéve persze Krisztiéket. Neki most jobb dolga akadt. :lol:
Okés, késni fogtok (lehet), de azért érjetek ide. :wink:
Jó zsuzsivonatozást Nektek mára!!!
Nekem a fiúk nemsokára indulnak Loki-meccsre, ugyhogy Dorkázni fogok. A rakott krumpli sül a sütőben, ha kész valószínűleg lemegyünk a játszira.

Edina!
Férjemék nem haza, hanem Budáról Pestre költöztették a sógornőmet. Pesten dolgozik és most munkahely által bérelt lakásba megy vissza. Csak az a baj a fickó is ismeri a helyet, hisz aludt ő is ott.
Egyébként eseménytelenül zajlott a költöztetés, a srác kussban volt, csak a végére szakadt el nála a cérna. Akkor mondott pár cifrát és becsapta az ajtót.
De ettől is jobb volt, a sógornőm megnyilvánulása mikor férjem és az anyja odaértek hozzájuk: háááát... nem is tudja jó ötlet-e ez a költözködés, menjen-e vagy maradjon. Na itt anyós és férjem padlót fogott, mondták neki, hogy kapja össze magát, ha a frászt hozza a családra a telefonjaival, akkor álljon most is a sarkára, nem jókedvükben mentek segiteni neki. Szóval sógornő kibukva, de később mondta hogy azért jobb hogy eljött. Hát nem tudom , minden csak nem normális terrorban élni , szerintem. Férjem a lelkére kötötte össze ne bútorozzon még 1 fickóval, mert megveri. :lol: Reméljük tanulópénz megvan neki és máskor nem 2 hét ismeretség után kerül közös ágyba senkivel. :roll: :roll: Nem részletezem, legfeljebb majd személyesen a véleményem, ugysem lenne szalonképes. :lol:
Edina, ZH-d hogy sikerült? Azt nem irtad. :(
Babaholmikat irdatlan áron árulnak, de mi pl. Debrecenben a Nyugati utcai bababoltban vettünk Dorkának fenyő kiságyat ami heverővé is alakitható (már azzá is van) és az összesen 20-on valahány ezer volt, plusz az ágyneműtartó hozzá 7 ezer. Igaz ez 2 éve volt. Már irtam itt többször, hogy mi szinte mindent ott vettünk, körbejártam és ott találtunk legolcsóbbnak mindent. (azt hiszem ezt Pintyus is megerősitette)Babaágyra a sztrecc lepedő is itt a legolcsóbb az egész városban. Kókuszmatrac is. Mi babakocsit, bébikompot, etetőszéket is itt vettünk, ágyneműt, baldachint, szóval sok mindent. Érdemes itt szétnéznetek, szerintem. :wink:

Alízka!
Este nem jöttem vissza Vacsoracsatát nézni, beájultam én is 11-kor a gyerekekkel. Férjem 1 körül megjött, ezt tudomásul vettem és aludtam tovább, erőm sem volt megszólalni. Ugyhogy reggel beszéltünk legkorábban. :P

Jajj... olyan jó, hogy a kicsi Nelly megszületett, tegnapi napomban ő volt a fénypont, hisz részleteztem milyen csodásra sikeredett egy pénteki napom volt. :roll:

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka!
Igen, igen mindennek viszik péntektől az árát, ezt már tudatosították rég bennem a rutinos piacra járó munkatársaim. Péntektől vasárnapig minden drágább, hétfőnként meg alig van választék. Tehát kedden, szerdán és csütörtökön érdemes piacozni. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Debreceni Kismamák!

Én Budapesten élek most az 5 hónapos tündérkémmel, de anyukám szoboszlói. Sokat leszünk nyáron lent, és szeretnék Debrecenbe is bemenni. Milyen a kismama élet a civis városban?
Van babás program (úszás, kismamaklub,stb.)?

Üdvözlettel: Olgi és Laura Kép Laura
3sütike
 
 


Sziasztok!

KRISZTIIIIIII!!!! Hatalmas nagy gratula Nektek! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok!

Andi! Hétfőn valszeg késni fogok kicsit, mert intézem a már említett papaírt, de megyek! (Költői) kérdés: Mit vigyek?

Nagyon szép az idő, tiszta kiránduásra alkalmas. Úgy mennék már strandolni:D
Kellemes hétvégét Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Többen is kérdeztétek már mit hozzatok hétfőn. Na akkor most válaszolok. SEMMIT. Pontosabban magatokat, babáitokat, kis pocaklakóitokat,esetleg fényképezőgépet és aki gyűjti nekem azok a kupakokat!!!! Okés??????????????
Igen, jó az idő, mi is most értünk haza Dorkával. Voltunk a Tescoban és a játszótéren. Gyerekem homokozott, a zoknija is tiszta homok , de a lába is mintha mezitláb játszott volna. Meg kellett mosni neki alaposan. :lol: Két kezéről már nem is beszélve. :P :lol:

Bea!
Jó idő van, igaz fel-fel támad a szél és felhősödik az ég rendesen. Lehet még esni is fog. :roll:

Jó pihit Mindenkinek!!! Hétfőn gyertek!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 



KRISZTI!!!!!!!!! HATALMAS GRATULÁ A KIS NELLY BABÁHOZ!!! VÉGRE VÉGRE VÉGRE!!!!! :lol: SOK EGÉSZSÉGET ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK NEKED!!!



Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


3sütike!

Nekem már nagyobb babáim vannak, igy nem járunk sem babaúszásra, sem kismama klubokba, igy én személy szerint nem tudok segiteni. De vannak köztünk anyukák akik járnak babauszira, és vannak kismamik is, ők biztos jobban tudnak majd Neked segiteni. Csak éppen hétvégén nagy itt a pangás, hétközben pörög inkább a topic.
Minden jót Nektek!
Gratula a kis Laurához, nagyon szép kislány, gyönyörű szemei vannak! :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 



Zsu: nagyon édi Pannika, ahogyan elfoglalta a főhercegnői helyét :wink: :lol: Hová mentek?

Olgi: itt Olgi :lol: Mi nem nagyon járunk baba-mama klubokba, de tudom, hogy rengeteg van, sztem nem fogtok unatkozni Debrecenben :wink:

Andi: kupakok...hm... már mindenütt ott vannak, de jó, hogy elvihetem :lol: :lol: Én tegnap 1200 ft vettem epret Zolikáknak ( én nem merem enni szopi miatt :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

KRISZTI
Nagy nap volt nektek a péntek :lol: Gratulálok!Kívánok neked boldog pillanatokat, perceket,órákat,napokat,hónapokat és éveket!
Nellynek jó mamázást neked jó babázást!


Andi
Nem volt kellemes a pénteked de ez a leirtak alapján érthető is.Eper ... hmm :roll: ha már igy kivesézzük én a Dioszegin veszem (mert ugye ez van közel ) egy kis zöldségesbe.Igazi magyar eper van közte kis és nagyszemü is de 500.- eddig hétfőtől péntekig.Biztos azért mert itt a kint már mindenkinek van saját epre és ugysem vennék meg.
Kupakok!Igen nekem is van egy fél szatyorral csak a kültözködésben JÓL elpakoltam hogy meglegyen :oops: .De hátla megtalálom :lol: .

Zsu
Nagyon aranyos Pannika a "hajókapitány" :lol: .Látszik ki a főnök a családba :lol: :lol: :lol: .

Aliz
Balázsnak én is küldök gyogypuszit.Előrre látom a lelki szemeim előtt hogy én is igy fogok rohangálni a kisfiam után :wink: .

3sütike
Nos én konkrétan nem tudok kismama klubbot de szerdán meg tudom nézni neked a plakátokat a terhesgond.-on.Babauszi van de erröl többet é n sajnos nem tudok.

Bea, Edina, Panka
Hétfőn végre találkozunk :lol: !

Puszi Évi

Kép
awe
 
 


Egy pár kép

Én

Kép

A pocakom :lol:
Kép

Két szépség a kerből
Kép Kép

Puszi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Kriszti!!!!!! HATALMAS GRATULA!!! NAGYON SOK EGÉSZSÉGET , ÖRÖMET ÉS BOLDOGSÁGOT KIVÁNOK NEKTEK!!!!!!

Biztosan a fellegekbe járkálsz azóta is, anyira váratott magára a kis csaj. Várunk majd mindent részletesen.

NELLYKÉNEK SOK SOK PUSZIT KÜLDÖK.

CSajok, ne haragudjatok, egyszerüen nem hjutottam oda hogy géphez üljek, tegnap vendegsegben voltunk, aztan össze vitaztunk nagyon sanyíval anyós miatt. Semmi kedvem nem volt még gép elé csücsülni, örvendtem hogy kicsit megnyugodtam estére. Szerintem a kicsikénk is megérezte a kiabálásokat és a feszült légkört mert ma egyáltalán nem olyan aktiv mind szokott lennii.

Ma meg egezsen reggeltől most sikerült végre le ülnöm, anyira fájnak a lábaim már. Vendégek jöttek és föztem takaritotattam mosogattam, kiszolgaltam őket összeszedtemm utanuk, stb.

Szóval nagyon ki vagyok purcanva. :cry: :cry:

De holnap feltöltődöm veletek, már alig várom, nagyon jó lesz!!!!

Millió puszika, megyek le dölök egy kicsit.

Éva, csoda szép a pocid és a virágok is!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nos visszajöttünk debibe….még szombaton lejött értem a párom, igy legalább ő is kimozdult a panelból. Otthon nagy munkálatokba fogtunk, fűnyírás, fafűrészelés…persze azért én a könnyebb részét találtam meg a munkának ami azért nem kerül annyi erőfeszítésbe, sepregetés, fatuskok összeszedése, takarítás….na aztán el is fáradtunk, de olyan jó levegő volt, hogy megejtettük ebben az évben az első szalonna sütést és olyan jól esett, hogy az valami fantasztikus! Ma pedig visszajöttünk anyósék ebédre hívtak, az is nagyon fini volt, ugyhogy ettünk állandóan :) na meg is látszik rajtam, híztam 1 kg-ot ezen a 7végén! :? :) :D
Egyébként azért nem írtam a zh eredményemről, mert még én sem tudom, hogy sikerült, de írtam sok mindent :) Majd jövő7 lesz a húzósabb, mert péntek, szombat már vizsgáim vannak.

Andi!Értem, akkor rosszul hittem, de ha magambol indulok ki, akkor majd eljön annak is az ideje, h hazaköltözik a sógornőd, de lehet különbözőek vagyunk. Elhiszem, h kiakadtak a férjedék, mikor elkezdett vacilálni a csaj, mikor már odacsődítette őket. Na lesz erőd vagy kedved majd holnap megbeszéljük.
Nagyon köszi a baba áruház tippet!!!! utána is néztem a neten elvileg az a Baba világ bababolt a Nyugati u. 11 szám alatt. Jövő héten szét is nézünk majd ott is.

Nem is irok most többet, hogy legyen miről beszélni holnap is :wink: :D akkor majd holnap 10-kor találkozunk!!!! Valszeg odatalálok :) És köszönöm mégegyszer a meghívást!

Addig is sok puszi Mindenkinek!


Kép


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Pangás van itt , gondolom ez köszönhető a hétvégének és a jó időnek.Én is csak most kerültem gép elé, eddig készitgettem ezt-azt :wink: a holnapi napra. Dél körül meg a Jubileumi játszótéren voltunk négyesben. :P

Krisztit többször hívtam, de nem vette fel, hanem írt egy sms-t.
Annyit tudok, hogy végül császármetszéssel született meg a kis Nelly, és hogy anyukáját követeli 5 percenként azóta is. Igy kicsit Kriszti ki van purcanva, dehát gondolom kellemes fáradság ez. :wink:
Ja , és férje iwiwjén vannak fent képek a kis hajasbabáról!!!!!!Gyönyörű a csajszika!!!!(Kriszti nevéből adódóan Kriszti ismerősei közt megtalálható , de ezzel sok újat nem árultam el :lol: )

Évi!
Szép kerek pocid van már, nő a Szabi baba szemmel láthatóan. Dehát az a dolga a kis drágának, ugyhogy nőjön csak.

Pintyuska!
Akkor Neked meg a szombati napod nem volt rózsás a vita miatt. :roll:
Hmmmm... ezek az anyósok már csak ilyenek, jó okot adnak a veszekedésre. Ismerős a szitu számomra is, sajnos. :evil: :roll:
Nyugodj meg, nem ér annyit az egész hogy felzaklasd Magad és a Kicsidet, Nektek most a nyugis napok kellenek. Ne hagyd hogy elrontsák a napjaidat. Persze könnyű dumálni kivűlállónak, átélni mindig nehéz ezeket a kínos perceket.
Nyugiii... holnap lazulhatsz velünk. :lol: :lol: :lol: Kép Kép

Puszi Mindenkinek, holnap várunk Benneteket!!!!!!!!
Addig is :
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Édes Pintyus, vettem kólát!!!!!
Mellé készítem majd a törlőrongyot is!!!! :lol: :lol: :lol:
Na ezzel nem akarom még jobban lehúzni a kedved, hanem felvídítani szeretnélek! :P :P


Edina!

Biztos jól sikerült a zh-d, azt éreznéd ha nem. Gondolom ezért is nem irtál róla. Ha nincs hír , az jó hír. :lol:
Akkor jól sikerült a hétvégéd, dolgosan, fincsi kajákkal.... úgy kell azt. :wink: :lol:
Okés, holnap dumcsizunk, várunk!!!! :wink:

Évi!
Kissé vakhangya vagyok, elteltem a pocakos képeiddel, a szép virágaidat észre sem vettem. Csak mikor Pintyus dícsérte. :oops: :oops: Tényleg szépek, és a képek is jók.

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Bocsi, hogy ezen a héten nem is jelentkeztem, de minden nap olyan hosszú volt és az új lakásnál telt, estére már olyan hulla voltam, hogy néha még a gépet sem kapcsoltam be. Olvasni azért néha volt időm/erőm, de mindössze ennyi. De holnap úgyis talizunk, és majd elmesélem amit a héten nem tudtam leirni. A lényeg, hogy jövő hét csütörtökön költözünk úgy néz ki, de már most is nagyon szép a lakás, még lehet teszek fel pár fotót.
Andi előre is elnézést kérek, de most semmi saját készitésűt nem fogok tudni vinni, majd legközelebb, vagy ha nálunk lesz a tali, akkor majd beleadok mindent, de most nem volt időm és energiám sem. Ne haragudj!!!!!!!
Olyan jó, hogy holnap talizunk, már várom.
Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép
konyha-étkező-nappali

Kép
fűrdőszoba

Kép
háló-beépitett szekrény, már amennyi belefért a képbe

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Gyors kukkra jöttem, de úgy látom jól tettem.

Anita!
Nagyon szép a lakásotok, tök szép, fiatalos minden. Tetszik nagyon, nem is csodálom, hogy várjátok már a költözködést.Annyira jó ez az egy légterű amerikai konyhás megoldás, imádnám én is ha olyanom lenne. 8) Na de panelben.... :shock: :twisted:
Ne hülyéskedj, dehogy haragszom, hogy nem sütsz holnapra semmit. Irtam is hogy nem is kell semmit hoznotok, meg én azt sem tudtam múltkor hogy Te "hazai" sütit fogsz hozni. Úgyhogy akkor sem vártam, ne aggódj,persze hozzá kell tenni, isteni fincsi kuglófot kreáltál. Meg nem utolsó sorban gyönyörű is volt. :wink:
Na a dolgos heted után holnap kicsit pihizhetsz nálunk.
Várunk, puszi!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!

Csak beugrottam, megnézni mi újság.
Anita! nagyon szép lett az új birodalom, tetszik.
Andi! Nem biztos, h. pont 10-re oda érek, de igyekszem. Saját készítésüt én sem viszek, mert örülök, ha nem kell a konyhában lennem :twisted: , pedig szeretek sütni-főzni, de nem kritizáló, lehúzó társaságban :lol: :lol: :lol: !
Van egy pár kupak, azt elviszem, na meg a fényképezőt!
Hamarosan találkozunk, addig is pusssz Nektek!
Vendég
 


Csajok!

Örülök, h megismerhettelek titeket!!!! Köszönöm mégegyszer a meghívást! Nagyon jól éreztem magam!
Lehet néha szótlannak tűntem, de csak azért lehetett mert nem mindig tudtam érdemben hozzászólni a babás témákhoz, és inkább hallgattam a tapasztalataitokat, hogy majd később én is tudjam kamatoztatni! :wink:

A gyerekek még édesebbek voltak élőben, mint fényképen! :wink:
Az anyukák pedig nagyon szépek! :wink: Jó kis csapat!

Azért igy hogy már ismerlek titeket könnyebb irni is, mert olyan személyesebbnek érzem!

Andi!
Nagyszerű vendéglátó vagy! Nagyon fini volt minden, kitettél magadért rendesen! Köszike!
Nem nagyon sokat tudtunk beszélgetni a nagy forgatagban, de azért ami késik nem múlik!
Dorka baba gyönyörű kislány és nagyon akaratos, könnyen fog később érvényesülni!

Aliz!
Köszi mégegyszer a fuvart! Balázska nagyon cuki volt, főleg mikor a kezemet fogta! Dorkával olyan édes párost alkottak, élmény volt nézni!

Zsuzska!
Pannika csúcs milyen nyugodt, gyönyörű baba, szerencséd van vele! Maradjon is ilyen, de lehet legközelebb már járni fog! :wink:

Olgi!
Zozika kicsit meg volt szeppenve ugy vettem észre, de gondolom ha tovább maradtatok volna jobban megbarátkozik a többiekkel.
Tündike pedig tündéri baba!

Panka!
Emilinek gyönyörű hajfürtjei vannak, nagyon hasonlít rád!
Azért ő is elég közvetlen volt, de kicsit visszahúzódó is , de nagyon kis cuki csini baba!

Kauka!
Mostmár azt is tudom, hogy a listában miért nincs a nevedhez baba irva, de ami késik nem múlik!
De jó babyszitterkedést és nyáriszünetet, hiszen vizsgákon már tul vagy!

Anita, Pintyus, Évi!
Nagyon szép pocakos kismamák vagytok! Köszi, h megosztottátok velem tapasztalataitokat, sokat tanultam belőlük!
legközelebb majd én is mutogathatom a 4D-s felvételeimet! :wink:

Gyorsan ennyit irok igy összefoglalóan...
Most megyek tanulni!
Pusszz


Kép

Kép
dinaedo
 
 


Hello!

Előszöris Krisztiéknek hatalmas gratula a kicsi Nellyhez!!!! Jó egészséget, sok tejcsit kívánok! (kicsit késve, merthogy szombat óta nem volt netünk... :twisted: )

Nagyon jól éreztük magunkat a talin! Andi! Mégegyszer köszönjük szépen a meghívást és a vendéglátást! :wink: Gyerkőcök nagyon édesek voltak, ahogy babanyelven kommunikáltak. Zozika pedig nagyon szépen beszél! Tündike édes kis nyugodt baba! :D

Képzeljétek, mire leértünk a kocsihoz, Pannika el is aludt. Fáradt volt már, azért nyöszörgött a végén. AZtán persze felébredt, ahogy kiszedtem a hordozóból, de utána evett, és megint alszik. :D

Edina, Panka, Bea! Örülök, hogy Titeket is megismerhettelek!

POcakos kismamik egytől egyig nagyon csinosak! Olyan jó volt nézni, ahogy simogatjátok a pocakotokat! :D Néha picit irígykedtem is, az olllyyyyan jó! :D

Edina! Azért reméljük nem olyan soká lesz a következő tali, hogy Pannika járni tudjon már! :wink:

Anita! Jó pakolást Nektek, nagyon szép a lakásotok! Szuper színeket választottatok! :wink:

Lányok! Tudom, hogy Anita már régóta mondta, hogy szervez talit júniusban, én pedig úgy gondoltam, hogy az ANitáé után 2-3 héttel én is szervezek egyet! OK? Gondolom, ez már inkább júl. eleje lesz, de majd öszeegyeztetjük, ki mikor nyaral, és ne ütközzön! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Gondoltam írok már nektek egy pár sort,Balázs alszik mióta kitettük Edinát. :D.Elfáradt kis drágám :D . Lassan már biztos ébredezik
Nagyon jól éreztük magunkat,ez gondolom látszott is. :D A kisfiam néha túlzásba vitte a dolgokat,de ő ilyen kis akaratos személyiség.
Bocsika érte.

Andikám:
Nagyon köszönjük a vendéglátást és a finomságokat.Én úgy jól laktam hogy még csak most ettem egy kis levest. :lol:
Dorkád édes volt mint mindig.Az elején még kicsit nyügi volt de utánna feloldódott.zegénykém még pakoltál utánunk sokáig?

Nagyon édesek a babák,és olyan jó volt fogni őket,eszembe jutott mikor Balázs még ilyen picike volt.Zozika meg már igazi nagyfiú.
Kismamik nagyon szépek egytől-egyig ki vannak virulva,jól áll nektek a terhesség,tényleg.

Anita:
Igaz már mondtam élőben,de azért leírom hogy nagyon szép lett a lakásotok és jó pakolást neked,akkor már nemsokára birtokba vehetitek a kis rezidenciátokat.

Na puszi nektek!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok Csajszikák !!!

De örülök hogy eljöttetek, és ha mindenkivel kicsit is, de legalább tudtunk beszélgetni, és a gyerekek is játszottak kicsit. Tüncsi és Pannika meg járhatott kézről kézre. :lol:
Mégegyszer köszi Mindenkinek mindet amit ide cuccoltatok, aranyosak vagytok.
Bea ment el utoljára, de előtte segitett a drága kicuccolni a konyhába, köszi Bea!!!!
Lányom 4 órakor elaludt a vállamon, azóta is alszik. Nála meglepő a délutáni alvás, ugyhogy szerencsére sikerült jól elfáradnia neki is. :lol:

Anita!
Nagyfiam rárabolt az eperre, már bő két maréknyit megevett.
Köszönjük az epret is!

Zsuzska!
Okés, én taliban benne vagyok, ha nem vagyunk betegek akkor ott leszünk, ha sikerül egyáltalán megszervezned a nyaralások mellett.
Pannika drága akkor elfáradhatott ő is. De kipihenheti a mai nap fáradalmait. :lol: :lol:

Jók lettek szerintem a képek, már le is kicsinyitettem őket. El is kezdem feltöltögetni, van bőven, csak meg ne unjátok. :lol: :lol: Kép Zsuzska és Pannikája
Kép Pintyus
Kép Anita
Kép Edina
Kép Alíz
Kép Alíz Balázskája
Kép Panka Emilije
Kép Zsu és Panka
KépÉdes Dorkám

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Zsuzsiék
Kép Pocisok 1. Anita, Pintyus, Évi, Edina
Kép Pocisok 2.
Kép Olgi, Tüncsi, Zozika
Kép Olgiék
Kép Dorka és én
Kép Ismét mi
Kép Zsuzsiék

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Anita Tündikével
Kép Panka Emilijével
Kép Zolcsika
Kép Csupa lány a képen :lol: :lol: , még a pocakban is :lol: :lol:
Kép
Kép
KépAlíz

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Pintyuska a kisszékben :lol:
Kép Alíz + Pintyus
Kép Pankáék + Edina
Kép Balázska játszik
Kép Pannika és anyucija
Kép Emili
Kép Zolcsika

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Olgiék
Kép Pankáék
Kép Anita + Tündike
Kép Zita
Kép Edina
Kép Zsuzsiék
Kép Dorka + Emili
Kép Pankáék + Edina
Kép Zolcsi
KépTüncsi

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép Dorkám
Kép Zolcsika
Kép Tüncsike
Kép Pintyus kismami + Edina kismami
Kép Emili és Dorka
Kép Emili és Dorka 2.
Kép Anita Tündikével
Kép Évi kismami
Kép Alíz
Kép Évi

Kép
Kép
bendor
 
 


KépPannika sziesztázik
Kép Balázsa hintáztatja Dorkát
Kép Szintén
Kép Zsuzsiék és Pankáék
Kép Bea is megjelent :wink:
Kép
Kép Zita + Anita
Kép Olgi + Zolcsi
Kép Pannika
Kép Alízka

Kép
Kép
bendor
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: