Új privát üzeneted érkezett!

Most esett le, hogy szinte reggel óta magammal dumálok :? Lehet, hogy kezdek befordulni :roll:

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Loaktinia, a szívszerinti annyit jelent, hogy örökbefogadott.

Lányok, ne haragudjatok, de visszavonulok a gyerekem érdekében, bocsássatok meg!
Köszönöm megértéseteket!

Üdv.

Kanga_mama
kanga_mama
 
 


Viki, Jevi, Netty és Többiek, priviben megtaláltok...

Kanga_mama
kanga_mama
 
 

 
 

Loaktinia!
Szuper vonalzód lett, és köszönjük a képeket is! :wink:
Akkor elég közel lakunk egymáshoz, mert mi is Uránváros felé éakunk, a Szigeti városrészben!

Kanga mama!
Sajnálom, de megértem! Pussz!

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek egyedül vagyok! :) :) Végre nyugodtan takaríthattam, vasalhattam. Már idejét sem tudom mikor történt ilyen. :) A Máté a mamámál a férjemmel, hagynak engem kibontakozni.

Loaktinia!

A két kórház közül elvileg választhatsz, illetve orvos függő, ha orvost választasz nyilván ott szülsz, ahol ő dolgozik. Régen a Megyeit részesítették többen előnyben, mert ott egyszemélyes szülőszobák vannak, alternatív szülőszoba is van. Azóta a Klinikát is felújították, állítólag az is nagyon szép. Én személyes rossz tapasztalat miatt soha nem szülnék ott, bármilyen szép is, illetve mondtam a férjemnek, hogy oda csak akkor vihetnek, ha nem tudok magamról. De ez sajnos egy nagyon negatív élmény következménye, hogy a környékre sem megyek...

A menszesz, tesó tuti nem, nem is tudnám mit csinálnék, ha az lenne. Sajnos, hogy ezt kell írnom, de nem állok még készen lelkileg egy másik gyerekre, holott mindenki ezzel traktál. Sajnos más miatt van teljesen felborulva a hormonháztartásom, ennek sürgősen a végére kell járnom, mert kezd nagyon ijesztő lenni a dolog. 10 kg hízás 2 hónap alatt az nagyon sok....

Kanga Mama!

Sajnálom, minden jót Nektek. Te is nyugodtan írj a petzrenata@freemail.hu-ra ha van kedved, kérdésed. A privi nálam szerintem nem működik.

További jó hétvégét Mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Jevi! Akkor tényleg elég közel lakunk egymáshoz :lol: Tavasszal, ha vége ennek a fránya járványnak és kicsit melegebb lesz, nem gondoltatok még egy topikos találkára? Vagy már túl vagytok rajta?

Netty!
Köszi a segítség kórházilag! Két hónap alatt 10kg tényleg nem kevés és szerintem is biztos a hormonokkal van összefüggésben. Vigasztaljon, hogy mi ilyen gyorsan jött fel, azt leadni is könnyű. Nem úgy az én fölös 10kilómat, ami szépen, lassan, alattomosan kúszott rám pedig szülés után csak 4kg maradt rajtam :( Vagy nem kellett volna az előbb az a vödör jégkrém??

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok!

Netty!
Sajnálom, h. ilyen rossz "élmény" ért, én is csak azt tudom írni, amit te, a lányomat a klinikán szültem, nagyon lepukkant volt a szülőszoba, de azóta szépen felújították, kisfiamat a Megyeiben szültem, nekem az szimpatikusabb volt, bár a felújított változatot nem ismerem! Orvosfüggő valóban, hogy hol akarsz szülni!
Jobbulást kívánok!

Loaktinia!
Vikivel már pedzegettük a talit, ahogy kitavaszodik, én benne vagyok! :)
Netty, Monee, természetesen Rátok is számítunk, meg mindenkire, aki benne van, és már rég hallottunk felőletek (Erzsó, Agmano...)

Mi járunk má Ringatóra, Vince nagyon élvezi, hétfőnként megyünk a Módszertani Bölcsibe, mert nekünk az van a legközelebb!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Netty, pajzsmirigyedet nézték? (endokrinológia, de a háziovos kérhet erre vérvételt). Sogornőmnek is most derült ki ugyanezekkel a tünetekkel, alulmüködik neki. Gyógyszerrel jól rendezhető és az újabb babára sem káros, ő kezeletlenül végigcsinálta a terhességet - igaz nagyon pici lett a baba.

Jevi, iszonyat mi lett a megyeibe, én a világ mindne pénzéért sem mentem volna korábban a klinikára, de most ott kerestem látatlanban orvost. Holnap találkozom vele először. Örültem, hogy valaki elvállalt félidősen.

A megyei akkor jó, ha minden rendben, de ha már valami nem stimmel, tűz a klinikára.

Ráadásul az orvosom hozzáállása sem a régi, így meg szinte orvos nélkül semmit nem lehetett ott elintézni. Ő meg nem igazán aktivizálta magát, mert nyugdíjba készül és így is áll a dolgokhoz és a kollégái is így állnak hozzá.

Remélem mindenki jól van! Minden jót!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Loaktinia!

Én mindkettő gyerkőcömet a klinikán szültem, Petit még a középkori változatban, Esztinél már a gyerekágy modernizálva volt. Most szült a szomszédasszonyom 15-én, állítólag szuper lett minden. egyágyas szülőszobák, halk hangulatvilágítás, szülés után 2 órát együtt maradhattak a babával, meg apukával, szóval nagyon meg volt elégedve. (nekem ez még sajna nem volt, de én ettől függetlenül meg voltam elégedve egy éve ilyenkor :wink: 3 éve még nagyon gáz volt minden tényleg...)
Amúgy valóban orvosfüggő is minden, nekem a Dr. Panka Tibor volt az orvosom mindkettőnél, és egy rossz szavam sem lehet rá. Őt meg lehet találni magánrendelésen is, és a Veress E. -ben is rendel.

Agmano!

Hogy vagy? Lehet már tudni, hogy ki lapul a pocidban? Ki lesz a dokid?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Köszike a tippet, egy kicsit utána néztem ennek a Dr.Pankának és elég jókat írnak róla. Mennyi idős kb.? Ha jól olvastam valahol, már az apja is szülész volt, úgyhogy gondolom a vérében van :D
Mondjuk legszívesebben Siófokon szülnék a régi dokimnál, de azért az elég bonyolult lenne :(

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Loaktinia!

Igen, az apukája is szülész! Kb. 40 éves lehet.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki, igen tudjuk a nemét, a 12 hetesen a képembe mondták, hogy kisfiú :?
Hát nem voltam túl boldog, de azért hazahozzuk :lol: Most már mindegy, legalább nem más szemmel nézünk majd a kicsire és ruhák zöme megvan, kivéve az első időszakot - fiúk decemberiek.

Várnagy Ákoshoz megyek holnap, midenki dícséri, előtte pedig genetikai uh és tanácsadás. Kicsit izgulok, de remélem minden rendben. Ez az AFP jól megkeveri az életünket. Remélem csak vaklárma.

Majd jelentkezem.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok,

hát voltam orvosnál, pénteken megyek uh-ra. PCO gyanús vagyok. Pénteken többet tudok majd, addig nem is gondolkozom semmin, hogy mi ez vagy mi sem, nem tudok erről a betegségről semmit.

Hát ennyi ami ma kiderült.

Üdv Mindenkinek

Netty

Kép
netty11
 
 


Éva!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Igazad van, ha baj van, szerintem is jobb a klinika! Meg amiket Viki írt, így felújítva tényleg szupi lehet!

Netty!
Neked is minden jót kívánok!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Napok óta sehol senki? :(

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok!

Szeretnélek megkérni benneteket hogy szavazatok kislányomra a www.babavilag.com oldalon
a 18. hetiben indult középtájt látható kék háttér, a kezében egy fehér nyuszi van! Kevés szavi hiányzik az első helyhez! Talán ma lehet útóljára szavazni!
Persze csak akkor szavazz, ha neked is tetszik a kislányom! Neve: Faubl Csenge!
Köszönöm a kedvességed! És természetesen igény esetén visszaszavazok!

ÜDV: Timo Kép Cseni baba [/b]
konkolyt
 
 


Sziasztok,

megvolt pénteken az uh-om. Semmi jó, mindkét petefészkem tele van cisztával. Szerdán megyek a dokihoz megbeszélni a továbbiakat, pontosan hogyan kell diétázni, milyen gyógyszert kapok. Mostmár biztos, hogy nekem is PCO-m van.
Ennyi történt csak velünk, a Máté szerencsére jól van, lekopogom kezdjük az 5 hetet a bölcsiben, ennyit még soha nem volt egyfolytában bölcsiben! :) Hétvégén a mamánál aludt, voltak bábszínházban, nagyon tetszett neki a 3 három kismalac és a farkas. Most volt először bábszínházban, nagyon jól sikerült. Mi meg elmentünk este vacsorázni, kicsit kikapcsolódni kettesben. Jó régen volt már ilyen, hogy így kimozdultunk volna, de már nagyon ránk fért.
Üdv mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy a Klinikán hogy zajlik egy HSG vizsgálat?Illetve, ha apaságit szeretnék csináltatni Pécsen annak mi a módja?Hol csinálnak ilyet?
Köszi előre, is amúgy én is pcos vagyok... :oops:
furamokas
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem még emlékszik rám vki! Sajnos elég régen írtam már hozzátok..... :cry: Persze időm az leginkább semmire sincs, nem is tudom mi lesz ha megérkezik kismanónk, ami most már úgyérzem bármelyik nap bekövetkezhet! Nagyon várjuk már a kislegény érkezését!!
GYerkőcök bölcsiben, már amikor nem betegek, de szeretnek ott lenni és rengeteget fejlődtek, okosodtak! Tesókát is nagyon várják már (legalábbis egyelőre :wink: )

Minden kedves ünnepeltünknek utólag minden jót kívánok, a képek csodálatosak minden babáról, gyerkőcről és szülőről.

Üdv az újaknak is! Loaktinia én Varga Tamásnál fogok szülni a Megyeiben és szívből tudom neked ajánlani, hihetetlenül kedves doki.

Agmano, most látom, hogy érkezik nálatok is a harmadik. Szívből gratulálok!!!! Te hol és kinél szülsz majd?

Holnap megyek vizsgálatra és nst-re kiváncsi vagyok mi a helyzet.

Mindenkinek szép napot és igyekszek majd jönni!!!

A topiktali meg tök jó ötlet, egyszer régebben már próbáltuk összehozni, de sajna nem lett belőle semmi.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

A találkozót illetően, mindig csak ígérgetjük, hogy jó lenne, hát akkor én feldobok egy időpontot, várom a jelentkezőket :) :) :)

Március 15 vasárnap délután, nálunk Rózsadombon a Mécsvirág utcában?

Írjatok, hogy ki jönne!

Üdv

Netty

Kép
netty11
 
 


Na bumm, asszem én sajnos ki fogom hagyni... Hétvégét belőttem magamnak szülésre :wink: !!! No de majd a legközelebbire!!!! :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Eltűntem pár napra, de sajna megint betegek vagyunk! :(

Valami köhögős, vírust nyaltunk be, Vince is nagyon odavan, már vasárnap óta. Nálam tegnap tört ki a nyavalya, eléggé megvisel!

Fel is ébredt, nem sokat aludt, állandóan felköhögi magát, meg persze az orrfolyás! :?

Tencsi!
persze, hogy emlékszünk Rád, én múlt héten, vissza is lapoztam, hogy hol tartasz a terhességben! :wink: Azért majd jelentkezz, ha lesz időd!

Netty!
Ha végre kikeveredünk ebből a nyavalyából, akkor elvileg nekünk jó, előre is köszi a meghívást!

Sajna ennyíi voltam, mennem kell
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok,

a következő kérdésem van: hol lehet Pécsett 2-3 évesnek esőnadrág-esőkabát szerkót venni? Jópár helyen megpróbáltam, de nem találtam. A Brendon az egyetlen eddig, ahol szokott lenni esőnaci, de most épp ott sincs. Van valakinek jó tippje?

Köszönöm,
Zsanett

babafalva.hu vonalzó
zsanettrp
 
 


Sziasztok!

Egész héten otthon voltunk Siófokon, feltöltöttük a nagyi szívét unokával. Nagyon nehezen viseli szegény anyucim, hogy elköltöztünk :cry: Nekem is nagyon hiányzik, remélem én is olyan anya leszek (vagyok) mint Ő!
Tegnap elvittem Picikémet fodrászhoz és olyan ügyesen hagyta, hogy vágja a fodrász a haját, hogy a végén nem kellett fizetnem érte semmit. Nagyon csini lett! :D

A találka nekem elvileg jó, csak mondjátok meg, hogy jutunk oda busszal. Remélem jó idő lesz!

Jevi! Remélem hamar meggyógyultok!
Kép

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok,

ha még mindig áll a találkozó, akkor annyit kérnék, hogy péntek estig írjátok meg, hogy tényleg jön -e valaki. Rózsadombon lakunk a Mécsvirág utcában, a 62-es buszfordulónál van az utca, a végállomáson kell leszállni, és onnét legyalogolni a szántóföld közepéig, ahol a házunk van. Nem lehet eltéveszteni, mert a páros oldalon nincsenek házak, csak a miént és mellettünk 2 emeletes családi ház. Szóval írjatok, ha jönnétek, a telefonszámomat elküldöm e-mailben, ha kéritek, csak írjatok a petzrenata@freemail.hu címre.

jó éjt mindenkinek!

Netty

Kép
netty11
 
 


Szia Netty!

Mi még mindig betegeskedünk, úgyhogy nekünk nem jó a találka, remélem,ha végre tényleg tavasz lesz, össze tudjuk majd hozni!

Üdv. Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Sajna nekem se lesz jó most vasárnap, mert anya bejelentkezett a hétvégére unokázni :) Bocsika! Jövő héten nekem jobb lenne, addigra talán Jeviék is meggyógyulnak!! Elég makacs ez a kór, remélem azért lassan kifelé jöttök belőle :?: :!: Mindenesetre jobbulást nektek!!

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Loaktinia!

Igazság szerint már jobban vagyunk, én még szedem az antibigyót, Vince már nem, de még fertőzhetünk, mert főleg én, elég randán köhögök!

Jó 7végét nektek!

Többiek merre vagytok? Viki, Agmano, Tencsi, Monee?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!!!!!!!

Lenne több csomag vakdugóm eladó,
tudjátok konektorba való.
Használata:be kell ragasztani a konektorba,és ha be akarod dugni a villát,csak el kell fordítani,ha kihúzod automatán vissza zár.
Nagyon praktikus,nekünk be vállt.

450ft/6db,
és a posta költséget én állom.
Kép Kép Kép



Kata&Milán


oszman777
 
 


Szia loaktinia!

Itt vagyok!Megtaláltam végre a topikot.Milyen vonalzót szeretnél?

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást kívánunk!

Netty!

Sajna nekünk sem jó a 15-e. :( Remélem azért tavasszal még sikerül találkoznunk.

Jevi!

Megvagyok, csak mostanában semmire sincs időm.... :evil: :oops: :?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szia Viri!

Az még az elején volt, amint látod, már van vonalzóm :D
A játszóház sajna ma elmaradt, holnap meg gondolom nem lesz nyitva az ünnep miatt :( Marad a hétfő.

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Igen már észre vettem :D
Mikor mentek?

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Szerintem valamikor délelőtt, mert Gergőnek 2 óra felé aludni kell.

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Akkor mi majd legközelebb csatlakozunk,mert 10re megyek kozmetikushoz.Végre eljutok.Anyósom vigyáz Lilire.Mikor szokott Gergő aludni.Mi már csak 1x alszunk 2körül 1.5-2órát.

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Gergő is 2körül szokott aludni, és szintén 1.5-2órát, és ő is csak 1x! :D Szerintem olyan 10-körül elindulunk, és 1-ig biztosan ott leszünk, ha mégis odaérnétek.

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Kép

Ha mégis jöttök, Gergőn ez a kendő lesz, meg ez a mellény :D

Kép


Kép
loaktinia
 
 


ok :) Bár ezt a tündért nem nehéz felismerni :D

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Jó Reggelt!

Remélem reggel még benézel! Sajna ugrottt a játszóház, mert Gergő baba éjjel megtaknyosodott :( Szegénykém alig aludt valamit, még cicizni sem tudott, mert nem kapott az orrán levegőt :cry: Egész éjjel porszívóztunk, meg cseppentettünk, de kb. 10 percig volt hatásos. Ha bekepcsolom a porszívót, már retteg tőle, nekem meg a szívem szakad meg :cry: Van itthon homeopátiás szer náthára, remélem hamar túl leszünk rajta. Hál istennek áza nincsen, úgyhogy szerintem nem vírus, csak egy sima megfázás.

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Szegénykém :? Reméljük használni fog a homeopátiás cucc és nem kell neki más.Én Lilinek amikor kicsit meg volt fázva még ilyen tengervizes orr sprayt adtam.Sajnos Lili is utálja az orszi porszit,de ez legalább gyorsan és elég jól kihozza a cuccot.

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Sziasztok!

Aki ismer kismamát adja át neki a következő információt!

KISMAMA JÓGA ÓRÁK indulnak a Pitypang Tánciskolában! Várok minden kismamát, aki szeretne testileg, lelkileg ellazulni, felkészülni a könnyebb szülésre és ráhangolódni a magzat eljövetelére. Az órák kismamák számára kialakított, egyszerű jóga gyakorlatokból, légzés technikákból, gátizom gyakorlatokból és relaxációs technikákból állnak, melyek bárki számára könnyem elsajátíthatók.

Helyszín:
Pitypang Tánciskola (Forrás üzletház 3.em.)

Bejelentkezés és érdeklődés:
Sifter Ági 06 70 624-5044
sifter ági
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi Jevi, hogy máris hiányoltál!

Örömmel értesítelek benneteket, hogy Dávid manó március 4-én megszületett!!!!
Íme a rövid szüléstörténet:
A szülésről gyorsan annyit, hogy összesen 4 óra alatt megvolt a manóka. Éjfélkor kezdtem el érezni az 5 perces fájásokat, így fél egykor riasztottuk mamáékat és 1kor már a kórházban voltunk. Mire az előkészítőben végeztek velem, a dokim is beért és addigra már két újnnyira nyitva voltam. Megrepesztette a doki a burkot és kb 1 óra alatt kinyíltam 4 ujjnyira, de a méhszáj még vaskos volt nem akart eltűnni. Közben jöttek a tolófájások is, de mivel gátvédelemmel sikerült szülni, így nem lehetett nyomi. Doki kézzel rásegített a méhszáj eltűnésére és utána a szülésznőé volt a terep. Szépen védte, lazította a méhszájat. Hihetetlen érzés volt, amikor éreztem, hogy Dávid buksija már ott van lent. Dokim folyamat bevonta a páromat és mutatta neki, hogy éppen hol a buksi. Amikor már mehetett az erőteljes nyomás, akkor elsőre kicsusszant Dávidka, ami leírhatatlanul fantasztikus érzés volt. Láttam, ahogy a lábamnál lemossák, ahogy gyönyörűen felsír, odatették a mellkasomra és a doki rávette a páromat, hogy közben elvágja a köldökzsinórt.
Gyors, de annál intenzívebb és annál is csodálatosabb szülésünk volt. Dávid manó 3720 grammal és 50 cm-el született. A méretein pedig mindannyian jól meglepődtünk, főleg a dokim!! Ő kisebbre mondta (pont előtte való nap reggel voltam a dokinál és kérdeztem, hogy szerinte mekkora lehet és ő olyan 3 kilósra tette), de bánja a fene!

Ikrek imádják a kis jövevényt, folyton az ölükbe kell tenni, simogatják, puszilgatják és ők is keményen részt veszenk a fürdetésben.

Teszek fel pár képet nektek!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Gratulálok tencsi!
Tündériek a gyerekeid!És ahogy olvasom szerencsés és könnyű szülésed volt.Még egyszer gratula! :D

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


loaktinia!
Jobban van már Gergő?Remélem csak egy kis megfázás volt.

Kép
Kép
//www.noivonal.hu/vonalzok
viri25
 
 


Tencsi!

Nagy-nagy gratula Dávidhoz, és a gyönyörű szüléshez! :) Jó egészséget, sok tejecskét kívánunk! :) A gyerkőcök nagyon édesek!
A Megyeiben szültél, vagy a klinikán?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Köszönöm lányok, nagyon aranyosak vagytok!

Viki, a Megyeiben szültem a Varga Tamásnál!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Gratulálok a babához!!!! Gyönyörű, szép, formás babóka :D

Viri!
Sajna Gergő ma estére belázasodott, úgyhogy holnap irány a doki :cry: Pedig az orrfolyáson kívül eddig nem volt semmi baja. Jó volt az étvágya és a kedve is egész nap, viszont estére nyűgös lett és nem kellett neki a vacsi , csak a cici. Megmértem a lázát, 38.6 popiban. Nem vészes, de adtam neki Nurofen-t, meg sok cicit, és most elaludt. Pedig ittunk sok csipketeát is. Most kapott először a vizen kívül mást is inni. Először nem is nagyon akarta elfogadni, aztán meg alig akarta lerakni a poharat :)

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok!

Tencsi!
Én is nagyon sok boldogságot kívánok, és örülök, hogy gyors és szép szülésed volt! Nagyon aranyosak a képek, látom felkészültél! (Anna és Peti-s könyv! :D )

Loaktinia!
Gergőkének jobbulást kívánunk!

Viri!
Üdv itt! :)

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: