Új privát üzeneted érkezett!

Brigi!
Ment a pü. Köszi a képeket itt a fórumon, de várnám /és küldöm/ az összeset e-mailben! :-))) A habtapit mi csak letusoltuk. Nem éreztük a szagát különösebben.

Erika!
Bálint még nem jött rá, h a könyveket le is lehet/ne szedni! :-))))) De ami késik, nem múlik!

Mogyo!
Ágika tündéri szokás szerint! :-)

Ági!
Bálint csütörtökön kapja meg a cipőcskét a talin nálunk. :-) Várom a képet! :-)))

Falevél!
Odaért az utalás???

Manó!
Azt hittem, lesztek tegnap a Frankbenberger-ben. :-( Senki nem volt a mi csoportunkból.

Ildi!
Nem félted a párodat kamionozás közben? Ez az elszundikálás elég rosszul hangzott... :roll: :oops: Biztos sokszor fáradt. Nagyon monoton lehet.

Ki jön ma Baba-Expo-ra??? Mi megyünk Norrival!

Látom, vasalás a téma! Ha nagy meleg van, én is mindig kihúzom magam alóla. Meg gyűjtögetős típus vagyok... :-) 8) :roll: Mondjuk Balázs pólóit nem kell szerencsére.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


És akkor még egy fontos!!!

Csütörtökön ugye, lesz nálunk a tali! Én úgy tervezném, hogy kb 9h-től 15h-ig tudnálak Benneteket fogadni.

Szeretném kérni, h jelezzétek, hogy ki mikor jönne!!!

Falevél már szólt, h Ők 10 körül várhatóak. Manó és Andi is, h délelőtt.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Hogy van a barátotok? Kiengedték már?
Hű, azt a vezetést nem irigylem tőled, elég félelmetes lehetett!!!
De volt ám programotok rendesen!!!

Mi akkor ugye nem tudunk menni csütörtökön, mégegyszer elnézést mindenkitől!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Szeretek vasalni, és ebben a meleg sem változtat! :D És mindent szoktam, próbáltam a pizsiket nem, de a férjem megkért, hogy legközelebb azt is... :roll: Nehéz egy maximalista és rendmániással. :lol: Egyébként bent a lakásban nem olyan szörnyű, bár itt légkondi sincs, csak a plafonon ventillátor, de az is jó. A légkondi például túl sok volt anno éjszaka, így mindig jól leizzadtunk.

Ildi: hú, az én férjem is szokott kumni vezetés közben, nem tudom hogy csinálja, de nagyon mérges vagyok érte, és nem is engedem magában hosszú távra. Dehát Te ezt nem tudom megcsinálni a férjeddel! :roll: Bátyám is fél a repüléstől, ők sem jöttek még el hozzánk... :(

Brigi: aranyosak az új vonalzós képek! :) Van már hányingered? Nekem 8. hét körül kezdődött...

Noémi: nem semmi lehetett ez az eső!! :roll: Mi egyszer Azizzal kettesben a szalagházaknál lévő nagy körforgalomban akadtunk el. Az sem volt semmi, télen a nagy hidegben... :roll:

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Ez nem semmi! Nekem öcsém ilyen, és úgy tűnik Bencus is ilyen lesz! Totálisan hasonlítanak egymásra, nem is értem!
Köszi, nekem is tetszenek, végre rájöttem, hogy tudom a két fiúnak berakni a képet, de Huncutkát már tényleg nem engedi!
Vasalni én is szeretek, de azért nagy melegben kihagyom. Amúgy engem egy-két dolog kivasalásáról Andris szoktatott le! :lol: (pl. munkásruhái)
Vendég
 


Noémi, nem semmi napjaitok voltak! :D
Szombaton mi nem tudtunk menni, mert Apa elment méheket szállítani, és valamikor délelőtt ért csak haza. Így nem volt mivel menni. Illetve először úg yvolt, hogy megyünk a barátnőmékhez, és összepakolva vártam haza. De mikor hazaért, mondta, hogy sehova, max a fürdőszobáig.... :roll: De nem is bántam, mert végigizgultam volna az utat Debrecenig..... Persze a tali nagyon jó lett volna, mert így is ritkán találkozunk, de a nyáron egy másik alkalommal majd elindulunk.

Brigi, Kriszta, egy tisztaságmániás pasival tényleg nem lehet könnyű... Én mindig azért "kapok ki", hogy nem olyan szépen terigetek...... :? De persze ennél jobban Apa sem tud! :lol:

Noémi, Norri, milyen volt az expo? én is láttam a plakátokat, és mentem volna, de ma anyumékhoz mentünk. Még csak most jutottunk oda, hogy gyereknapot ünnepeljünk! :wink:
Noémi, mi szerintem reggel megyünk, ahogy tudunk. így is lesz egy kis idő, mire odaérünk (babakocsival). Mit vigyünk? Innivaló? valami rágcsálni való??????

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


nóémi-holnap megirom pontosan,mert fel kell hivnom a dokinénit,ugyanis két legyet szeretnék egy csapásra leütni,mivel kell menünk 1 éves vizitre.Ha elválalja csütörtökön,akkor elöb elintézük Őt,utána menénk hozátok. :wink:

Kriszti-készitek fotót,az a legkevesebb,csak menj :wink: ünk már valahova,ahol ki is probálhatjuk. :roll: De én szivesebben laknék oceán vagy tenger közelébe,mint bevásárlóközpontokéba.Engem annyira nem érdekelnek,csak nagy ritkán,mikor venni szeretnék valami fontosat. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi:még nem érkezett meg a pénz, de szerintem azért mert hétvégén utaltad, a bankok ilyenkor nem dolgoznak.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: féltem nagyon,de sajnos borzasztóan szereti csinálni. Egy párszor még nem volt Bence elmentem vele,de félelmetes amit csinál,hát ez van,sajna nem akarja abbahagyni. Majd Timcit megkérdezem mehetünk-e vele, mi akkor mennénk amikor ők.

Kriszta: Akkor majd én mglátogatlak a tesód helyett, :lol: azt hiszam én nem félnék. De lehet hogy csak a szám a nagy.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Jó reggelt!

Manó!
Az Expo jó volt, vettem Bálintnak két kisnadrágot, két bodyt, egy napozót, meg egy bébikompot, ja és egy kis csomag Duplo Legot! Egy tizest hagytam ott összesen.
Norri is nagyon klassz dolgokat talált. Pl vett egy cuki járássegítőt Zalánnak, de nem akarok mindent leírni, h ne vegyem el az örömét.


Én azt gondoltam, h ha mindenki hoz egy üdítőt meg némi rágcsát v sütit, akkor elleszünk. Azért én is veszek.

Timci! Ildi!
Akkor várom, h mikor jöttök!

Kriszta!
A szalagházaknál laktam 26 évig! :-))))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Falevél!
Most küldte a bank az smst, h az átutalás megtörtént. Akkor elméletileg Nálad van! :-))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jaj!
Egy fontos lemaradt!
Ma megyünk moziba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))))) Nagyon várom és hihetetlenül izgulok! Bálintra anyósék vigyáznak.

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szombaton beszéltem (életemben először) mikrofonba! Olyan jó volt. Fura volt, így hallani a saját hangomat. Jó lett volna beszélni még. Mikor hazaértünk, mondtam, vegyünk itthonra is mikrofont.
Szombaton "Klubbemutató" volt, azaz a klubban lévő foglalkozások bemutatkoztak: helyi népdalkör énekelt, hastáncosok mutattak egy kis ízelítőt, van ovisoknak angol, ők énekeltek, színjátszócsoport ... Ennek kerteén belül mutattam be a baba-mama klubunkat. Fényképekkel illusztrálva. Nagyon izgultam, mert 1x beszéltem már közönség előtt kisebb sikerrel. Ballagtattunk anno a suliban, 4 soros verset kellett volna elmondani, zavaromban az első két sort mondtam el kétszer, annyira izgultam, remegtem...

Most meg kifejezetten élveztem a dolgot. Lehet felnőttem? :lol: :oops:

Vasalás nálam szezonális. Télen a szobában teregetk, és csak azt vasalom amit muszáj. Nyáron viszont mindent, még a törölközőket is. Szabad levegőn száradnak, és nem tudom úgy kirázni, hogy valamilyen kisbogár ne maradjon benne, legyek rászállnak...

Öcsike tegnap keveset aludt. 3x félórát, azt gondoltam majd éjszakára kidől, de nem így lett. 11-kor, meg 1 kor ébredt, és sírdogált, nem aludt vissza könnyedén, ahogy szokott. Felvettem elcsendesedett, leraktam ordított... Fél öt óta ébren van, dumál...

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Jó reggelt!

Erika
: Az éjszaka nálunk is katasztrofális volt! 3-ig sűrűn kelt, és sírt! Nálunk is pont az volt, mint nálatok, kézben elhallgatott, letettem üvöltött. Aztán bekentem az ínyét, és nyugalom lett!

Noémi: Mozi!!De jó lesz nektek! Majd meséld el milyen volt, meg azt is, Bálint hogy bírta a nagyiékkal.
Vendég
 


nóémi-most hivtam fel a dokinénit.Olyan 12 fele végeznénk.Ugyhogy akkortájt menénk. :wink:

Ildi-tudod,h.elviszlek,nem gond,befértek,hisz ugyis csak ketten menénk.Mondtam neked,h.szivesen. :wink:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Noémi! Mit néztek a moziban?
Mi valamikor 10 tájt mennénk csütörtökön.

Ezt a fogfájást nem értem. Ha lerakom fáj, ha felveszem nem fáj? :? Rögtön elmúlik? Ha Józsikát felvettem, egy hangja nem volt. Kereste vállamon buksija helyét, és aludt. Leraktam, rögtön ordított. Végül, úgy aludt el, hogy odafeküdtem mellé. Akkor csendben volt.

Már most nagyon meleg van.

Öcsike ácsorog. Kapaszkodás nélkül terpeszben áll kb 1 percig, majd lecsücsül. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika!
Az Indiana 4. részét nézzük meg. Nagy rajongók vagyunk! :-))) Beírtam, h mikor jöttök. :-)

Timci!
Köszi! Beírtam! :-)

Brigi!
Neked mikor kell menni ellenőrzésre?
Majd beszámolok! :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Erika!
Józsika nagyon ügyes!!!!!!! :-)))))))))))))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: igen,megkaptam a pénzt! Köszi!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noémi: Pont mához egy hétre! Kezdek is izgulni, hogy minden rendben legyen!!!

Erika: Nagyon ügyi a kisfiad!

Jaj, mindjárt mutatom, az egyik napozós képet! Divatbemutató kezdődik!
Vendég
 


Hát ez a halacskás, kapucnis kis napozónk!

Kép :lol:
Vendég
 


Nagbri: hol vettétek ezt a kis kendőt? Mert Bencének is szeretnék,de Kőrösön sehol semmi.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

Nagbri: nagyon aranyos a napozótok? Hol vetted? És persze Dani is nagyon cuki! :) Ha mini tickereket csinálnál akkor sem engedné meg a 3 képet?

Erika: nagyon ügyes Józsika, szerintem akkor már nem kell sok, hogy elinduljon!

Noémi: jó szórakozást Nektek!! :) Mennék én is moziba, már olyan régen voltam, de itt csak arab filmeket adnak. Talán majd Kecskeméten... Kiváncsi vagyok Bálint hogy viseli majd a mamázást? ;)

Falevél: mennyi idő alatt érkezett meg a tankinid? Benne volt az ígért 3-4 hétben? Gondolkodok, hogy rendeljek, mert csak a quellében láttam olyanokat amik tetszenek, és jók lennének...

Manó: sajnálom, hogy nem jött össze az utatok Debrecenbe. De annyira esett, vagy miért nem indultatok el? Mi is készülünk a nyáron, még sosem voltam.

Ildi: nem hiszem, hogy félnél a repülőn, bár az első utamon azért én eléggé paráztam... Na, jó, azért azóta is izgulok kicsit mindig. :roll: :oops:

Lilypie Maternity tickers


Brigi: bocsi, az nem kérdőjel akart lenni! :D

Lilypie Maternity tickers


Ildi: Nekünk ez a kendő a Hipp-es csomagban volt benne.
De Kecsón a főtéren szoktak hasonlókat árulni, nekünk van egy csíkos is!

Kriszta: A napozót a Tescoban vettük, cherokee márka. Volt ugyanezzel a mintával külön kisgatyó, meg kis pulcsi hozzá! :lol:
Képzeld, Debrecenben még én sem jártam, de már szívesen elmennék én is!
A mini ticker jó ötlet, lehet Huncutkánál megpóbálom. :D
Vendég
 


Noémi: jó mozizást!

Kriszta . mi is hasonló napozot kaptunk tegnap mint Brigiéknek van csak csajosat! :D

Brigi: pont ma váltottam ki a hippes csomagot!
és ráraktam a fejkendőd és apa rámszólt ,hogy többet ne rakjam rá !Kérdem miért azt mondja mintha a rákosgyerekeken van hasonló!
Szerintem a fehér szin miatt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Ó, a jó kis Tesco! :lol: Nekünk minden bodynk onnan való, meg anno a rugdalózók, meg még jó pár póló, gatyó... Nagyon szeretem. Asszem az első uticélok között lesz az is. :D
Barátnőmék meghívtak minket Debrecenbe, sőt még Mahmoudnak is van ott ismerőse, így mi most valószínű elmegyünk majd. Fura, hogy ez még kimaradt az életemből, de akkor ezek szerint nem vagyok egyedül! :lol: :lol:
Annyira kiváncsi vagyok, hogy Huncutka lányka lesz-e!!! Nekem 12 hetesen már megmondták, hogy fiú, jó lenne ha nálatok is megmutatná magát! :wink:

Lilypie Maternity tickers


Mogyó: szerintem aranyos ez a kendő! De remélem, hogy ciklámen amit viszek az tetszeni fog a férjednek! Olyan szép! :)
Akkor Te is tarts divatbemutatót a napozóban! ;)

Mi is kaptunk szép ruhácskákat most éppen Hollandiából! :D A búvárok szoktak hozni ajándékot Aziznak. :)

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: 12 hetesen? Hű de jó lenne tudni!!! Á, majd rászabadítom a dokimat, bár szerintem legalább ő is olyan kíváncsi mint mi! :lol:
Vendég
 


HÁt a minivel se engedi a képet, sajnos! Na mindegy, ez van!
Vendég
 


Na szóval még mosásban vannak a napozók de lesz bemutató! :wink:

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Nagbri: Milyen Hippes csomag? Regisztrálni kell valahol? Köszi!!!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Erika, de ügyi Józsika! :D
Ti meg akkor szerezzetek be egy mikrofont! :lol: lesz buli, ha mindenki majd beszélni akar bele.... :lol: :lol:

Noémi, tök jó dolgoakt vettetek! :D
Nekem ok, ha viszünk valami inni és rágcsálni valót....

Brigi, nagyon cuki ez a napozó! :D Vagyis Dana a napozóban! :lol:
Tényleg nagyon klassz lenne, ha már 2 hét múlva megmutatná magát a pocaklakó huncut kislány..... :wink:

Kriszta, azért nem mentünk Debrecenbe, mert Apa méheket szállított egész éjszaka és délelőtt ért haza. Elég hulla volt! :? De abban maradtunk, hogy összekészülök, és majd meglátjuk amikor hazaér, hogy mennyire fáradt el. De már sejtettem, hogy nem megyünk, mert azért elég fárasztó egész éjszaka fenn lenni és még dolgozni is. :roll:
Szép város! Én is csak a barátnőim miatt jutottam el oda.... amúgy lehet, nekem is kimaradt volna az életemből..... :oops:

Ildi,
amit a kórházban kaptunk hippes csomagot, abban volt egy kupon. Azt be lehetett váltani a rossmanban, és az újabb dobozban volt a következő kupon, amit 8 hósan lehet beváltani, és abban volt ez a kendő. Szerintem nézd meg a kapott pakkot!
Amúgy én sem vettem észre, csak a többiek világosítottak fel az első kuponról.... 8)

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Kriszta: 4 hét alatt érkezett meg a tankini. És szerintem jó minőségű nagyon, én nagyon megszerettem, mert mutatós, de nem annyira nyitott mint egy bikini.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Manofalvi: a miénkben nincs,sajna. Akkor nem lesz ilyen kendőnk.

Falevél: én is néztem tankinit,még gondolkodom vegyek-e. Mert a bikiniben már nem érzem jól magam.

Kép
Kép
kisildi
 
 


Sziasztok!

nagbri-nagyon cuki a ruci meg a viselője is. :wink: Én is vettem neki egy csomó rucit,angyon szépek vannak.És jó a minősége,meg az ára.Nagyon szeretem. :wink:

Ildi-hogyhogy te nem kaptál csomagot a korházba? :roll: :shock: nekem ez fura. :?: Mi 2 csomagot kaptunk.Egyet mikor terhes voltam és egyet,mikor megszületett Atticy.csomó meglepivel meg szuper dologgal.Márcsak ezért is megéri kecson szülni. :lol:


KépKép Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ildi: ha nagyon tetszik ez a hippes kendő én szívesen elküldöm postán neked!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyoland: nem szeretném én senkiét elkérni,használjátok,hisz a tiétek. Majdcsak találok valahol. Azért köszi!


Jó éjt!

Kép
Kép
kisildi
 
 


Lányok!

köszönöm szépen!!! Aranyosak vagytok!

Manó: Hát, tényleg buli lenne, főleg ha csajszi lakna bent a pociban! :lol: De azért még izgulok, hogy jövő héten minden rendben legyen! Csak bújkál bennem a félelem egy kicsit! Bár azért gondolom lenne jele ha baj van!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagbri
Nagyon drukkolok Neked! Elhiszem, hogy benned van a félsz, bízom benne, hogy minden rendben lesz! Már szerettem volna Tőled kérdezni, hogy Bence, hogyan lett szobatiszta? Petike egyszerűen nem hajlandó levenni a pelust. Kimentünk Anyuékhoz a hobbira, levettük róla, s visszatartotta a pisit, de úgy, hogy már sírt. Mikor ráadtam, azonnal telerakta. Már nagyon aggódom, hogy nem tudom leszoktatni az oviig.

Noémi
Elküldenéd Nekem, hogy merre laktok? Mi valamikor délelőtt megyünk, pontosan nem tudom, hogy mikor érünk oda.

Tegnap megvolt az első szülői értekezlet. Végülis a Bocskai utcára fog járni angol csoportba. Anyuék hozzájárulnak a költségekhez, amíg nem fogok dolgozni.

Szép napot mindenkinek!

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Ildi: pont ezt irtam feljebb ,hogy apa mondta ,hogy ne adjam rá többet!
Igy szívesen odaadom!

Andi: megvolt vASárnap a malomban a bevásárlás!Remélem téged láttalak!


Brigi:szerintem sem lesz gond!Biztos volna jele ha valami volna!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Mogyó

Igen, voltam vasárnap a malomba a DM-be. Láthattál. Te merre voltál? Én sajnos nem vettelek észre. :oops: :cry: Nagyon szaladtam, mert rögtön ebéd után mentünk Félegyházára a rokonokhoz. A dédi még nem látta Dorkát, de eddig nem mertünk menni. Így is eléggé megviselte a kisasszonyt a kirándulás, nagyon rosszul aludt este.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Hát mi meg a dm előtt beszélgettünk egyik isminkel és akkor jöttél ki de csak akkor láttalak meg mikor a herbária boltnál nézted a kiscipőt!

Kép


Kép
mogyoland
 
 


Andi: Mi már kétéves kora előtt levettük róla a pelust, és nyáron hagytuk szabadon. De akkor ugye ez nem jött be, viszont imádott pucérkodni!
Aztán két és fél évesen szintén elkezdtük, hogy ott a bili, meg a wc-re tettünk szűkítőt. És egyik pillanatról a másikra szobatiszta lett! Tök hirtelen történt, de tényleg sokat hagytuk pucérkodni, meg én még azt is bevetettem,hogy sokáig hagytam rajta a pisis pelust, hogy zavarja a súlya. A popója szerencsére bírta, és lehet ez is besegített!

Anyudék segítenek be az oviba? Olyan drága? Jesszus? Nálunk ma lesz a szülői! Remélem nem fordulok le a székről az árak hallatán!
Elárulod ha nem titok, hogy mennyi?
És tényleg, ha nem lesz szobatiszta addig Petike, akkor mi a teendő?
Vendég
 


Mogyó

Ágika is Veled volt? De sajnálom, hogy nem vettelek észre, már nagyon kíváncsi vagyok a lánykádra!

Nagbri
Az ebédpénzen felül havi 10.000,-Ft, s délelőtt angolul beszélnek hozzájuk. Eleinte még fordítják, majd később már nem. Szerintem nem olyan sok, ha belegondolok, hogy egész héten minden délelőtt angol beszédet hall. Nem az a cél, hogy megtanuljon angolul, csak hogy megszokja a kiejtést. Remélem szeretni fogja.
Ha nem lesz addig szobatiszta, akkor nem mehet az oviba. Bízom benne, hogy sikerülni fog. Most pelus nélkül van, ráül a bilire, de nem pisil.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Andi: Ez már jó jel, hogy ráül! Szerintem csak alváshoz adj rá pelust, és hátha sikerül leszokni róla!

Értelek, hát ha azt vesszük tényleg nem sok! És az ebéd mennyi?
Vendég
 


Nagbri
Az ebédet nem tudom, de mivel tejallergiás így 50%-ot kell fizetnünk. De azt nem mondták, hogy az mennyi, s nem is kérdeztük. Geli Gergőjével fog egy csoportba járni.

Andi & Petike & Dorka
Kép
Kép
kocsisandrea
 
 


Na akkor én ma délután megkérdezem, mert nagyon kíváncsi vagyok!
Vendég
 


Sziasztok!

Na van pár percem, Patrik épp alszik, gyorsan írok pár sort! :)

Csütörtökön mi is megyünk, sztem amint felébredt a délelőtti alvásból (10-11, bár nála sose tudni :roll: ). Így jó, Noémi? Babakocsit nem viszünk! :lol: Mit vigyek? Üditő, vmi rágcsálnivaló, esetleg játékok? Az van egy rakás. :D Mogyo! Ti jöttök? Ágika teljesen meggyógyult? Olvastam, hogy milyen beteg volt szegényke. :cry:

Tiszta ideg vagyok, még nem szóltak a bankból, már rémálmaim vannak a hülye hitel miatt. :? Remélem a napokban végre kiderül, hogy döntöttek. :roll: Jó lenne még a nyáron költözni!

Patrik jól van, kijött 4 foga, most bújik az 5.. Iszonyúan rossz éjszakánk volt vasárnap, csak ölben akart aludni, gondolom fájt az ínye. Jó lenne már átesni ezen a fogzáson, ill.egy kis nyugi már jól jönne. Remélem 6 fog elég lesz egy éves koráig. :wink:
Már oan nagyfiú, képzeljétek szinte csak a könyvek, meg az autók érdeklik! A Tescoban választott magának egy kis autót, azóta állandóan az autóit tologatja, brümmög nekik, nagyon édes! :lol: Persze néha még odacsapja a parkettára (bocsi Noémi! :oops: ), de már ügyesen lökdösi is.
Sajnos a hisztikorszak is beköszöntött, ha nem kap meg vmit, amit szeretne, sikít és rángatja magát. Próbálom lenevelni róla. :roll:
Amúgy mindenki imádja, elég barátságos újra az idegenekkel is. Mutogatja az új "tudományait", sikongatás (ezt a boltban is rendszeresen produkálja), csettingetés, pá-pázás, és természetesen a járás! Ja! El is felejtettem mondani, hogy múlt héten már önállóan, kapaszkodás nélkül is ÁLLLT! :shock: Azt hittem infarktust kapok! Kézenfogva már rendesen menne ,de ugye ezt nem szabad, így marad a bútorokba és minden egyébbe kapaszkodva lépegetés.
Védőnéninkkel már kb.3 hónapja nem találkoztam, segítsetek már, mit ehet ő már 8 hónaposan? Bébijoghurtot, túrót már kapott, illetve babakekszet (utóbbi vmi tragikus volt, iszonyúan kikente vele magát), van vmi újdonság, amit be kéne vezetni? Minden könyv mást ír... :roll:

Kép
honey78
 
 


Szia Honey!

Sajnos a bank malmai már csak ilyen lassan őrölnek, de majdcsak meglesz az a hitel hamarosan!

Kaja: Hát ezt lehet nem tőlem kérdezted. Én már mindent adok neki, joghurt, kefír, májaskenyér, stb. Tojássárgája, tejföl, szóval minden. A bébiételből ő csak már a paradicsomosat eszi meg, a darabosat abszolút nem! Mondjuk a bátyja se ette meg, viszont a mi kajáinkat meg igen.
A fogak nálunk is hasonló eseményeket produkáltak. Iszonyat éjszakák! De úgy néz ki túl vagyunk rajtuk.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?