Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!


Na még most tudok jönni. :oops: :cry: .nem nagyon voltunk itthon az az igazság.
Pénteken fél 2-re mentünk az ügyvédhez és aláírtuk a lakásunk adás-vételijét ,majd 5 órára meg mentünk a házunkat lefoglalózni.Így már sínen vannak a dolgok.Már csak a garzont kellene eladni,már volt rá nézelődő,de nem komoly. :cry:
Szombaton voltunk a vásárba,déllőtt meg főztem.Vasárnap anyósómnál voltunk.
Ma meg kimnetünk Hortobágyra a Lovas napokra,nagyon jó volt,Balázs rettentően élvezte.Hú de rengetegen voltak.
Majd hozok képeket.
KRISZTIKÉM:
Először is megkésve de annál nagyobb szeretettel kívánok neked:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép
Kép

Lehet már megszületett akis Nellyd vagy kivárja a holnapot?
Azt kívánom neked hogy gyorsan és könnyen menjenek a dolgok,ne legyen semmi gond és persze egy gyönyörű egészséges kisbabát.De nem is lesz ezzel probléma,.Andi lehet nemsokára hozza a hírt.
Jaj nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!SZORÍTOK NEKED.


PINTYUS:
Nagyon szépen látszik a kis pofija Patríciának,nem igaz az hogy nem látszik!!!!!!!!!!!!!!A sógórnőd tényleg nagyon okos lehet (már bocsi)de amiket elmondott neked az nem 100%.Nekem is mindenki azt mondta a hasam alapján hogy lány lesz mert itt kerekedik meg ott kerekedik,és fiú lett szóval szerintem az ilyenekre nem kell adni.
Meghallgatja az ember és kész.
Drága ,már írtam hogy megcsináltam a csorbát és finom volt!Válaszoltál is rá.
:D

ANDI:
Úgy látom jól bevásároltál. :wink:
Biztos jó dolgokat vettél.Dorkának meg szép szandit.
Mi végül csak zoknikat vettünk,mindenkinek 5 párat,meg Balázsnak baseball sapit,meg kis rágcsálnivalót. :D

ANITA:
Tök jók a színek,tetszenek nagyon,szép lesz a lakásotok.
Engem is érdekelne az a Micimackós dízsítő csík amit Pintyus kérdezett hogy hol vettétek?

EDINA:
Sajnálom az autót,remélem sikerül találnotok egy megfelelőt.
Na akkor bevásároltál,jó is az néha. :wink:

OLGI:
Kitartást neked az ablak cseréhez.
Ügyi vagy,jól elvagy 2 babával és még az idődet is jól be tudod osztani,gondolom pihenni nem sok időd van.

Na puszi nektek.
Jó éjszakát!
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy végre írtatok, hétvégén hatalmas volt itt a csend.

Írtam már előzőleg hogy szombaton a vásárban, délután meg esküvőn voltunk.
Vasárnap délelőtt szintén kislattyogtam a vásárba, akkor már nem volt itt anyu, ugyhogy egyedül. Ekkor vettem egy papucsot (utcait), egy másik papucsot ami majd kell a munkahelyre, Bencének vettem egy farmer halásznadrágot (800 Ft-ért), férjem kapott ismét boxeralsókat, és vettem mindenkinek papucsot 150 Ft-ért. (még anyuéknak is vettem, annyi pénzt még a hülyének is megér, ha csak nyáron anyuék udvarára felállitott medence körül abban leszünk arra is jó lesz).
Vásárból az állatkertbe vettem az irányt, mert férjem és a két gyerek már kimentek , igy mentem utánuk.
Jó kis sétám volt igy, Domokos Lajos utcáról végignyargalni a vásárban, majd a Bolyai úton, Egyetem és Békástó mellett az állatkertbe gyalog.
Állatkertből hazafelé tartva találkoztunk Zsuzsiékkal, láttam a drága kis Pannikájukat, annyira cuki volt. :wink: De sajnos mi már rohantunk, mert a gyerekek nagyon elfáradtak, igy nem is tudtunk beszélgetni. :roll:
Vasárnap, azaz ma meg délelőtt elmentünk Tokajba és este fél 7 után értünk haza. Tokajban, sétáltunk a Tisza parton, megebédeltünk, fagyiztunk, vettünk fini kis 5 puttonyos aszút :lol: , felmentünk a tv-toronyhoz (persze ide kocsival :P ) Utolsó 300 métert igaz gyalog tettük meg, mert minden kocsi megállt a szerpentinen igy mi is leparkoltunk, gondoltuk fent már biztos csepp hely sincs azért állnak meg. (persze volt hely, de gondolom egy bolond százat csinált... és mi is követtük :roll: ) De így legalább hatalmasat nevettünk Dorkán. Bence sietősen tette meg ezt a 300 métert a toronyig, Dorka is szaladt utána felfelé. Drágám egy idő után megállt és ennyit mondott: DÖ Nem Bíííí ta...(Dorka nem bír szaladni :lol: ) Így felkérezkedett apa nyakába. :lol: :lol: :lol: De látnotok kellett volna a gesztikulálást és arckifejezést hozzá és hallanotok a hangsúlyt :P :P :lol: ), aranyos volt nagyon.

Pintyuska!
Nem tudok képeket feltenni sajna, mert nem csináltunk. Ma Tokajba elfelejtettük a fényképezőt vinni :roll: , esküvőre szintén nem vittük. És oda egyébként csak ketten mentünk Tibivel, gyerekekre anyuék vigyáztak addig.
Látom , Neked is sikeres volt kimenned a vásárba, kaptál jó dolgokat. :wink: Én is örültem, mert mindent tudtam venni amit szerettem volna, és tényleg jó áron vettem mindent én is.
Biztos rendes lesz ismét Sápy, nem hiszem hogy csalódnál benne, de majd írd meg mi volt, persze péntek még messze van. Addíg is azért remélem jelentkezel.
Sógornőd: vááááááááá........ tényleg "okoska", ő tudja hogy fiatok lesz, az Uh-s a bamba. :lol: :lol: Csúcs. Ezek a babonák meg hogy milyen a kismami hasának alakja szerintem alkati kérdés, meg a baba elhelyezkedésétől is függ. Nekem mindkét gyerekkel fiús, előreálló pocim volt, és van fiunk is, lányunk is. Szokták mondani, ha ég a gyomor terhességben a babának nagy haja lesz. :roll: Nekem csak Dorkával égett és mindkét gyerekemnek nagy haja volt. Hányásokra , émelygésekre is hallottam már, hogy inkább a fius anyukákra jellemző,de láthatjátok Edina kislányt vár és mégis. Nekem egyik gyerekkel sem volt ilyen gondom, pedig különböző neműek. Szóval ezek hülyeségek, de én is hallgathattam ezeket pár embertől terhességeim alatt. :roll: :roll: De úúúúúúúútáltam pedig. :P

Alízka!
De szuper, nagyon örülök, hogy sinen vagytok a dolgaitokkal. Már csak a garzont kellene eladni, hátha hamar összejön az is. Szorítunk ám, eddig is azt tettük és összejött a lakáseladás és házfoglalózás is. :wink:
Vásárban nem láttál Balázskára való szandit? Vagy nem tetszettek? Igazság szerint én kifejezetten a lányos szandikat néztem, nem is figyeltem milyenek a kisfiusak. De ezek szerint nem kaptál.
Én a héten megyek a Skálába, veszek ott Bencémre melegítőalsókat, és megkuksizom Neked ha gondolod vannak-e jó szandik. Mikor legutolsára jártam ott akkor cipők voltak jók , igaz voltak vacakok is.

Évi!
Örülök, hogy jó a tali időpont, igy előreláthatólag Mindenki tud jönni. De jó, örülök ám neki. :wink:
Azt elhiszem hogy élvezed a kertészkedést, a saját házikót és végre kettecskén (hármacskán :wink: ) lehettek. Anyós mindig csak tisztes távolságból jó, még a legideálisabb is, akinek meg hárpia anyós adatott az meg örül ha nem kell látnia minden nap. :lol: :lol: :lol:

Edina!
Óóóóó, hátha mégsem happolják el az orrotok elől a kinézett autót és meg tudjátok venni. :wink: :wink:
Én is még vasárnap is kuksiztalak Benneteket a vásárban hátha valakivel összefutok innen babanetről, de nem jött össze. :cry:
Na majd jövő hétfőn pótoljuk. :wink:
Ahhhhh... férjem hajthatatlan, mindenáron kocsit akar cserélni, sírba kerget vele. :cry: :cry: :evil: :roll: :? :shock: :( :P :o :roll: Tokajból hazafelé jövet egy Opel kereskedésben láttuk, (csak a piros lámpánál amiot láthattunk hirtelen)hogy már havi 24990 Ft-ért elvihető autókat reklámoznak. Arra gondoltunk, oké, akkor egy pár éves használt talán havi törlesztéssel még ennyi sem lenne, igy elkezdtünk nézelődni. :roll: :roll: :roll: :roll: Hogy mi lesz ennek a vége fogalmam sincs. :twisted: :twisted: :twisted:

Ja, Kriszti eddig még nem jelentkezett, feltételezem, eseménymentesen zajlott a 3 napos pihi.
Na de majd ezután....... nagyon izgis. :lol:

Jóéjt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyuska!

Paintmaker-es kérdésekre válaszoltam: 9 jó a 11ből. :lol: 8) :wink: :twisted:

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Sziasztok!

Rég nem voltam.... Pannika még alszik, meglátom, meddig jutok. Pénteken kompenzálta a Kisasszony az előző nagy alvását: összesen másfél órát aludt, vagy 3 részletben... :roll: Még kitakarítani se tudtam rendesen, szombaton fejeztem be. Tegnap megismétlődött a kevés alvás: dél körül bő másfél óra, utána semmi, mondjuk este el is aludt 2 perc alatt! :lol: Szombaton elsétáltunk a Brendonba, direkt gyalog. Megnéztük az etetőszékeket. Júniusban lesz Pannika névadója, és a nagyszülők összedobják az árát. Bele is ültettem, kis Mazsola volt benne, a lába nem is lóg le, csak az ülés végéig ért! Úgy nevettünk! :D Andi, köszi az ötletet, az interspárban a kínaiban kaptam végre fodros zoknit! Igaz, csak 1-es volt, Pannika meg 0-t vagy 00-t hord, de csak picit nagy! Vasárnap először kimentünk a temetőbe, mert Anyák napján nem tudtunk, vittünk virágot a két nagymamámnak. Amíg én vettem a virágot, a férjem megállt Pannikával az árnyékban (ölben vittük be). Mesélte a férjem, hogy két öregasszony, elkezdi az egyik, hogy ilyen nagy szélben minek hoznak ki ilyen kicsi babát.... :shock: Még csak egy kis szellő sem volt.... :shock: Erre a másik nagy okos öregasszony megszólal, hogy van az a gyerek már legalább 1 éves.... :shock: :shock: csodálom, hogy a férjem, nem szólt be nekik semmit, mert ilyenkor szokott! :lol: Utána az erdőn sétáltunk, ahol találkoztunk Andiékkal, mint azt Ő is írta! De sajna csak egy percet beszéltünk. Mondta, hogy Dorka nagyon fáradt, már bent is ült a kocsiban, csak messziről láttam. Így nem is forszíroztam, hogy szálljon ki, Apukája nem is igen díjazta volna. :lol: Ugye, Andi? Amúgy mi is a kocsihoz igyekeztünk már, Pannika éhes volt. Hétfőn kinetünk a Vekeri tóra, sétáltunk egy nagyot. Rengetegen voltak, mindenhol finom kajaillatok, mindenki főzött!

Teszek képeket!

Kép kettesben

Kép Pannika és Apa

Kép így ültem a büfében! :D

Kép kis családunk

Kép
zsuzska81
 
 


Edina! Drukkolok az új autóhoz! Hátha mégsem viszik el előletek!!! :wink:

Alíz! Gratulálok a szerződéshez és a házfoglalózáshoz! :wink: Jaj, nagyon jó lesz Nektek! Jó kis hétvégi programjaitok voltak, elhiszem, hogy élvezte Balázska!

Andi! Jaj, ez a vers nagyon szép! :) Már látom magam előre, hogy végem lesz az ovis- bölcsis Anyáknapi ünnepségeken.... Hú, de nagy esküvő volt! Akkor gondolom, lagzi nem volt, ha állófogadást rendeztek... Épp elég az is 300 emberre... :roll: Vásárban jó dolgokat vettél, és meglepően olcsón! :wink:

Zita! Igazad is van, hogy nem aggódsz a kilók miatt, amúgy sincs rá okod! :wink: meg írtad, hogy nem is vagy hízékony, így szülés után lemegy az gyorsan! (Ami terhesség alatt rámjött, azt én is hamar leadtam, de azóta semmi.... :cry: Pedig állítólag a szoptatás fogyaszt....és én olyan sokat szoptatok.... :() Nagyon szép volt a teremdíszítésetek az esküvőn! :wink: 4D képeken szerintem nagyon jól látszik Patrícia arcocskája! :D Az meg külön jó, hogy mehettek még egyszer! :D Sógornőddel ne is törődj! Ő aztán biztos jobban tudja, mint az UH! :twisted: Amúgy szerintem ez a hasforma is ilyen népi babona. Szerintem nincs annak köze a baba neméhez, inkább alkat kérdése.... A talira viszem a kis bodykat, ha kellenek még!

Anita! Nagyon szép lett a festés! Szuperek a színek! :wink: Nálunk is van narancssárga, a nappaliban, igaz, nekünk sokkal halványabb. Mosdópultotok is nagyon tetszik! Praktikus, sok minden elfér rajta! Hát, Neked sincs okod aggódni a kilóid miatt! Nagyon csinos kismami vagy Te is! :wink:

Olgi! Kitartást az ablakcseréhez! Csodállak, hogy ennyi mindnere van energiád két pici mellett! :wink: Nagyon ügyes Anyuka vagy! Hol van Rajtad az a +20 kg? Én nem láttam.... :wink:

Kriszti! Utólag is nagyon boldog szülinapot!!!! :D Na van a határidőtök.... Remélem, a kis Nelly beindult az éjjel! Ha mégsem, akkor nézd a jó oldalát: MA TUTIRA MEGSZÜLETIK!!!!!!! :D :D :D

Éva! El is hiszem, hogy élvezitek az új házat! :D Na meg az anyós-mentességet....hogyha a Tied sem a legjobb anyós....

Remélem, nem hagytam ki senkit... És Pannika még mindig alszik! Szép napot! És nagyon várom a kis Nelly híreit!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!!!

Na úgy látom most már kedtek visszatérni,és ez nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó!

Edina:
Remélem sikerül találnotok egy másik autót ami megfelelő lenne,ha már ezt elhappolták előlletek. :twisted:
Figyi,majd délelőtt folyamán megyünk sétálni,ha van kedved és időd jöhetnél velünk,de majd előtte megcsöröglek,oké?
Jó tanulást neked.

Andikám:
Jó kis kirándulást szerveztetek,mi is voltunk már ott igaz nem Balázzsl,de ami késik nem múlik.
Édes lehetett Dorkád hogy mondta :Már nem bírja.
Szandit nem kaptam Balázs lábára azért nem vettem.Ahol mondtad azt megtaláltam,vagyis gondoltam hogy arra gondolsz ahol 2 nő árult de nem volt 24-ben ami tetszett volna nekem,meg persze kisfiúra jó lett volna.Pedig tényleg jók voltak és nem volt drága.Örülök hogy tudtál venni Dorkának.
Köszi ha megnézed nekem a Skálába,mert valószínű ott fogok neki venni hamarosan,mert itt a NYÁR!,és már szükség lezs rá.
Tegnap is olyan meleg volt már.Mondta is a férjrm igazi hortobágyi forróság van! :lol: :lol: :lol:
Hú tényleg jó sokan lehettek az esküvőn,mi egyszer votunk 350 fős igazi paraszt lagzin hát fergeteges volt.Igaz én nem vagyok híve az ilyen nagy lagziknak mert itt már szinte alig ismer az ember valakit,de azért jól éreztük magunkat.
Na akkor még vasárnap bevásároltál,ügyi vagy csak olyan dolgokat vettél amira szükség van.

Zsuzska:
Nagyon jók a képek!
Édes Pannikád a kis sapiban,és szépek vagytok hármasban is.
Örülök hogy sikerült zoknit venned.:D .
Képzeld én is kaptam Balázsra csúszásgátlósat,igaz rá van írva hogy 5-6 de gondolom nem 5-6 évesekre szánták. :lol: :lol: :lol: Mert azért akkora lába még nincsen.Bár ezeknél a számozásoknál sose lehet tudni. :roll:

Pintyus:
Én is megcsináltam a tesztet,nekm 8 lett jó.Andi inteligensem nálam. :D De ezt eddig is tudtam. :D
A pogit amit csináltam a talira azt leveles tésztából csináltam amit apukám szokott csinálni és le szokott fagyasztani én csak elnyújtom és kiszaggattom,ha gondolod viszek neked meg Andinak is a talira.
Én sajtos perecet szoktam inkább sütni,ha annak kell a receptje szólj.

Olgi:ű
Te kaptál szandit Zozira?
Indián bácsit voltatok nézni? :D

Éva:
Örülök hogy most már birtokba vettétek a kis rezidenciátokat. :D
Elhiszem hogy nagyon örülsz hogy most már külön vagytok.
Most már tessék pihengetni.

Kép

Kép
aliza
 
 



Sziasztok!!!

Bocsika, ha nem reagálok mindenkinek, időhiányában nem tudok rendesen visszaolvasni :oops: Most már nagyon besűrűsödtek a dolgok. A hétvégénk fárasztó, de jó volt. Szombaton választottunk járólapot a 3 erkélyre. Már régóta szeretnénk megcsinálni, csak most ablakcserével együtt meglesz. Az egyik erkélyt beüvegeztünk még 1 évvel ezelőtt, most meg téglával leszigeteljük véglégesre, de előtte járólapoztunk vasárnap. Aztán voltam zozival a vásárban, vettem 2 szandit neki, másra nem volt időm :( Még persze INDIÁN bácsit hallgattunk :lol: Félelmetes hatással van rá, olyan volt Zolcsika, mint egy zombi :lol: Ott állt és hiába szóltam hozzá, tátott szájjal nézte és hallgatta :lol:

Csak tegnap voltunk kicsit a kertben anyósomékkal és sógornőmékkal, én rablóhúst csináltam ( shashlik ). Mindenkinek nagyon ízlett, be is termeltünk azonnal :wink:

Most felébrednek a babák, ki kell menni pelenkát venni, aztán busszal 2 babával tesco-ba építőkockáért :roll: ( este szülinapra megyünk 3 éves uncsitesóhoz ) . Ha nappal alszanak kifugázom a járólapot. Holnap vennénk téglát és festéket, hogy befejezhessünk az egyik erkélyt. Aztán jöhet a második :roll: Aztán meg az ablakok...

Bocsika ha sokat daloltam, de ezekből kivehető, hogy miért nem vagyok mostanában :wink:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 




Lányok: Látom mindenkinek nagyon jó hétvége volt :lol:


Megyek vasalni, mert már egy hegynyi ruha vár rám :oops: Egyszer csak utolérem magam...


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Hoztam a képeket:


Kép
Kép
Kép
Kép a ló és lovasa :D
Kép magyarázza apának hogy mit lát :D
Kép
Kép itt ettünk slambucot
Kép apa nyakában
Kép
Kép

ennyi,na puszi neketk.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!!!

Zsu!
Nem lett volna emberevő akkor sem a férjem ha Dorkát kivettem volna a kocsiból. :lol: De Dorka már valóban nyűgös volt, állatkertben is szinte álló helyben összeesett. :P Apa vitte ölben, mert kitombolta magát. Legfeljebb ebben fáradhatott el a férjem és azért látszott morcinak. :lol: :lol:
Nagyon jó képeket hoztál, gyönyörű ez a Pannika. Jó nagyon a kis családról is a kép, deahogy ült a büfében a kisasszony a kék is kalapjában , az is szemzációs. :lol:
Örülök, hogy kaptál zoknit. Végre!!!
Vénasszonyok akikkel "összeakadtatok" tényleg nagyokosak voltak, olyan jó mikor tök idegenek osztják az észt, nem????? :roll: :twisted:

Alíz!
Te képeid is nagyon jók, édesek vagytok rajta, kisfiad meg cuki minden képen. Te tényleg fiatalodsz !!!! De komolyan, szerencsés vagy, ahogy telnek az évek egyre fiatalabb vagy, hogy csinálod?????????
Ma vagy holnap tutiras megyek a Skálába és szétnézek Neked . :wink:
Vásárban vetted a csúszásgátlós zoknikat Balázskának? Mert irtad hogy a vásárban zoknikat vettetek, de nem kapcsoltam, hogy azok-e a csúszásgátlósak. :oops:
Dorka is szokta kommentálni az eseményeket , így el tudom képzelni milyen lehetett az állandó kis csacsogásával. :lol:
Mi az hogy intelligensebb nálad???? :shock: :roll: Na ne fárassz mááááááááááááááááááááááááááááááár!!!!!!!!!!!!!!

Olgi!
Látom unalmas percek nincsenek nálatok, nagy melóba kezdtetek Ti is. Mindezt két kisgyerek mellett... hát nem semmi. Majd hozz képeket a szép újításokról. És jó munkát Nektek!!!
Drága lehetett Zozika amint átszellemülten hallgatta és nézte az indián bácsikat, szívesen megnéztem volna. :P :shock: Az indián bácsik környékén figyeltelek Benneteket nem vagytok e ott, de valószínűleg nem egyszerre voltunk , azt meg gondolom nem egész nap álltatok lent és hallgattátok őket. :lol: :lol:

Lépek, Dorka nyúz.
Na, talán ma már ír Kriszti sms-t????????????????? :shock: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Aliza!

Örülök h hívtál ma, és személyesen is megismerhettelek titeket!Komolyan mondom fantasztikusan éreztem magam veletek!!!!!!!!!!!!! kellemeset sétáltunk, el is szoktam ettől :P , de nagyon jó volt, majd legközelebb is összehozzuk, de gondolom a baba-mama tali az hamarabb lesz :wink:
Nagyon édesek a képeitek a Hortobágyon, látszik Balázska is milyen jól érezte magát.
Jó pihenést kívánok neki, remélem minden rendbe volt amig hazaértetek! pussz


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Alíz! De jók a képeitek! Az utolsó mosolygós Balázska-kép tetszik a legjobban! :D Aranyos a kis kalapja is! :wink: Ó, ezeket a ruhaszámozásokat ne is mondd! Már inkább csak ránézésre veszek Pannikának, mert olyan össze-vissza számoznak...

Olgi! Hát, Ti is jó nagy fába vágtátok afejszéteket! És Te ilyeneket is tudsz, mint fugázás??? :shock: De ügyes vagy! Bár, én magamból indulok ki, és én kétbalkezes vagyok... :oops: Zozika úgy látom teljesen a zene bűvöletében él! Nemhiába, Anyja fia!!! :wink: Aranyos lehetett, ahogy nézte az indiánokat! :D

Andi! Jaj, félre ne érts! Nem tűnt morcosnak egyáltalán a férjed! Csak mondtad, hogy fáradt Dorka is és Ő is, ezért nem akartam zavarni.

Délelőtt odavoltunk boltban, piacon és az önkormányzatnál. Teljesen kifáradtam, mert kész szenvedés boltba menni ezzel a babakocsival.... Egyik kezemben a kosár, másikkal tolni próbálom a babakocsit, áááá..... Pedig csak 1-2 dolgo kellett, és emiatt nem szoktam Corába, tescoba, stb. menni. Az önkormányzatnál meg felcipelni az emeletre, kb. 25 kg Pannikával, vásárolnivalóval együtt... :D Bejelentkeztünk, jún. 14-én lesz Pannika névadója! :D Már vettem neki csini rucit is! Végre olyan jó idő van! :D Nyári nadrágban és rövidujjúban melegem volt! :lol: Na, meg azt is élvezem, hogy Pannikára nem kell 3-4 réteget adnom! Meg Ő is élvezi, így tud mozogni a babakocsiban is!

Kép
zsuzska81
 
 


Én is megcsináltam ezt a tesztet, amit Zita belinkelt! 10 találatom van. :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
Te vagy a legintelligensebb köztünk, nem hiába..... :P :lol:
A babakocsis bevásárlás nekem is kedvencem és a lépcsőfokokat megtenni tele babakocsival a bejárati ajtóig..... ááááá... horror, komolyan.
Most gyalog, sétálva megyünk a boltba Dorkával , de ez sem jobb, megnyugtatlak. Rohangál össze-vissza, mindent pakol, illetve csak az édességeket. :lol: :lol: Az úton meg mire hazatotyogunk leszakadnak a szatyroktól az ujjaim. :roll: :roll:
Ha nagybevásárlást kell csinálni, akkor férjem marad a gyerekekkel én meg kocsiba ülök és megyek a hipermarketekbe. Ez a legtutibb mindenkinek. :oops: :P :wink: :lol:
Jaj... dehogy értettelek félre, ne aggódj. Igen inkább fáradt volt már a férjem is, gyerkőcök lefárasztották teljesen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzska!
Kérünk képet a csini kis ruciról amit a névadóján fog viselni Pannika!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Új vonalzó próba... :P ...Ugy néz ki, hogy apával eldöntöttük Kamillánál maradunk! :wink:

Kép
dinaedo
 
 


Edina!
A Kamilla nagyon szép név, nekem nagyon bejön!!!!!Persze leginkább az a fontos hogy Nektek tetszen. :wink:
Látod már be is írtam a lánykádat a tábliba: (lehet van akinek a terhességi heteivel kicsit előre szaladtam, de bocsi a pár nap öregítésért :lol: )


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Ja, Edina, a vonalzód is klassz nagyon!!! Tetszik.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Íme a kisruha:

Kép

Van hozzá ugyanebből az anyagból kis kendő, meg ehhez kellett a fodros kiszokni! :D

Jaj, gondoltam, hogy a bevásárlás ennél csak nehezebb lesz! És egyetértek: én is hipermarketben, leginkább egyedül szeretek vásárolni! Néha megyünk Pannikával kettesben. Ezzel csak az a gond, hogy nem tudok mindent felhozni a kocsiból egyedül, mert az egyik kezemben a hordozó van... :roll: Ilyenkor a romlandót felhozom, a többi lent marad, és ha hazajön a férjem, Ő felhozza! :lol:
Legintelligensebb...ugyanmár! :roll: :wink:

Edina! Gratulálok a névválasztáshoz! Szépet sikerült! :D Jó lehetett Alízékkal a közös séta! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Hellóka!


Köszi mindenkinek a képdícséretet.
Edina:
Én is örülök hogy megismertelek,és hogy jól érezted magad,igaz néha ott hagytalak mert kényteelen voltam a Manóm után szaladni mert már 7 határon túl volt.Majd legközelebb is egyeztetünk.De te is felhívhatsz ha van kedved sétálni és megbeszéljük.Nem ,nem volt semmi gond,Balázs még emlegetett hogy: elment a néni,de pár perc múlva elaludt annyira elfáradt. :P Kiszaladgálta magát,bár igaz 2 órát voltunk lent.Azóta is alszik,így nem ebédelt,de majd ha felébred akkor eszik.
Gratula a névválasztáshozmszép neve lesz a kislányotoknak.Nekem tetszik.
Ja és lányok ne hiddjétek el Edinának mikor azt írja hogy nem látszik még a pocija.Kijelenthettem:EZ NEM IGAZ!!!!!!!,mert igenis már szépen kerekedik neki . :D
Jó tanulást neked,délutánra és szorítok hogy a vizsgák sikerüljenek.

Zsu:
Na ügyi vagy akkor én vagyok eddig a leghülyébb köztetek :cry: :lol: :lol: :lol: .Bár sok a beugratós kérdés.
Na igen babakocsival nem egyszerű,de alényeg hogy sikerült mindent elintézni.Én is ha vásárolni akarok akkor babkocsival viszem Balázst mert ő elszaladgál meg pakolna mint Dorka,és babkocsival egyszerűbb.

Olgi:
HÚÚÚÚÚÚ nme semmi ami előtettek van.Fúgázás???????,Le a kalappal te tényleg hiper-super anyuka vagy.
Kitartás és jó munkát nektek,biztos szép lesz az új járólap.
Én is figyeltelek benneteket az indián bácsiknál de nem voltatok ott akkor.Édes lehetett Zozi ahogy átadta magát a zenének. :D
Balázs is nyafogott mikor eljöttünk onnan,ő is nézta volna még egy darabig. :lol:

Andikám:
ÉN???????????Fiatalabb,dehogy is pont néztem egy régebbi képemet,hát azért van különbség sajnos.
A kisfiam fitten tart. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bár esténként majd leszakad a hátam,nyögök mint öreganyám akkor nem biztos hogy mondanád hogy fiatal vagyok. :lol: :lol: :lol:
Igen a vásárban vettem csúszásgátlós zoknit,mondanom se kell itt volt egyedül az ő méretében,tavaly is ezektől vettem.De sajna ez a legnagyobb méret szóval ezután majd ha kinőtte mamuszt fogok ráadni hogy ne csússzon el a járólapon majd az új házban.

Na pussz,megyek mosogatni.
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Közben írtatok.
Zsu:Tündéri ez a kis ruha,édes lesz benne Pannikád.
Jó volt a séta csak Balázs mindig ott hagyott minket. :cry:

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Csodák csodájára még mindig egyben...... :wink:

Na de félre a tréfát, először is köszi, hogy sokat gondoltok ránk és a börzdéjekért külön cuppanós nektek!
Pénteken megvolt a zsúr, a kaját ( a kínait) sikerült úúúúúúúgy elrontani, ahogy elő van írva. Legközelebb nem improvizálok, maradok a bevált receptnél... :oops: :oops:
Bogyókám örült az ajándékoknak, persze semmit sem evett, a vendégek távozása után kb. 1 mp alatt elaludt.
Andikám, küldök majd képet neked, ok?
A szombat és a vasárnap sz... dással telt a Klinikán. Ünnepi volt a hangulat, dokik sehol, 100 év várakozás.
Az egyik csajnak 2 ujjnyi méhszájjal beindították a szülést... :? ááááá, alig programozott...
Tutira nem engedtem volna.
Ma végre megvolt az első amnioszkópiánk is, annyira nem volt vészes, jobban féltem tőle. Egyszer megnyikkanta, a doki kedvesen mondta is "tudom, tudom, csak még egy mozdulat". Jót röhögtem magamban, biztos tudja, hiszen olyan sokx próbálta már.. :lol:
Szerencsére a magzatvíz tizta, de nagyon fent van Picúr, csak a mindennapos vizsgálatoktól függ mi lesz a vége. Ha nem indul be hamarosan, akkor császár.. :?
Most először éreztem, hogy kicsit erőltetett a császár, hiszen minde eredmény (NST? Bloodflow, Amnio) szuper, csa hát a terminus...
Nem akarom felülbírálni az orvost, nyilván ő jobban tudja, csak olyan érthetetlen, tekintve a 18.-ai kiírást, ugye. :shock:
Meg kicsit türelmetlennek is tűnt, de lehet, hogy már én vagyok az..Na ezt jól megaszontam, bocsi csapongnak a gondolataim.
3 órát vártam ultrahangra, de a csúcs a Menopauza volt. Oda vittem a dokinak az eredményeket, SENKI, DE SENKI meg nem kérdezte, hogy le szeretnék-e ülni esetleg? 50-60 éves nők, gondolom voltak ők is kismamák egykor. Katasztrófa mennyire udvariatlanok az emberek..

Más.
A szoba SZÉPSÉGES lett , a bordűrről küldök képet, mert még nincs minden a helyén, ma megyünk polcot vagy komódot venni.

És a lényeg majd kimaradt. :oops: :oops:
Bogyókám édes-tündér volt az Anyák napi ünnepségen! Ügyesen mondta a verset, nagyon büszke voltam rá. Szerencsére nem siratós megemlékezés volt, inkább bemutató az eddig tanultakból+ az Orgona ága és az Anyukám, anyukám találd ki. A Varázsszónál biztos elszakadt volna a cérna.
Anyós megsértődött, mert nem hívtuk. Én megemlítettem neki, hogy mikor lesz, de külön meghívót nem fogok bemnyűjtani. Mindegy, lehet megint duzzogni valamin.

A vásárban csak lángost vettünk, Olgitól utólag is bocsi, csak a kajára figyeletem..... :oops: :oops:

Zsu, szerintem Pannika tisztára Te vagy, ua. a szemecskéje!!!

Puszilom a Manókat, olyan jó, hogy tudtok képet feltenni!!!

Tsók Kriszti



Andi!

Köszi szépen, hogy már be is irtál az uj táblába!
Most még nézelődök a neten a nevek eredete után, és becézése miatt, mert nem könnyű, de már nem akarunk változtatni.

Még valami, esetleg nem tud valaki segíteni abban, hogy esetleg tudja, hogy hol lehet autóba ilyen biztonsági övterelőt olcsón venni, vagy kölcsönözni, mert már nagyon kényelmetlen az eredeti öv az autóban! Előre is köszi!!!!

Kép
dinaedo
 
 


Alíz! Igaza van a Lányoknak, tényleg nagyon jól nézel ám ki! De akkor megvan a megoldás! Balázska fiatalít, mert ennyit szaladgálsz utána! :lol: :lol: :lol: Irgum-burgum, dehogy vagy Te a leghülyébb! :twisted: :wink: :roll: Én tényleg nem értem ezeket a zoknikat.... Nekem az lenne logikus, hogy akár egy 6-7 éves gyerekre is ráadok ilyet, ha szaladgál a lakásban, nem? :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Kriszti! Szívből kívánom Neked, hogy induljon be a kis Nelly!!!! Jaj, ez az ünnepi hangulat ismerős: karácsony, szilveszter... :roll: Na, és ezt az ácsorgást én is hányszor átéltem a meddőségin.... Ott ült a sok fiatal csaj meg a férjek, én meg álltam ott nagy pocakkal, míg vártam a dokit... :roll: Várjuk a képeket! Igen, Pannika rám hasonlít. AZ én csecsemőkori képeimmel összenézve, mintha ikek lennénk.... :D Beszkenneltünk néhány régi képet, majd megmutatom! örülök, hogy az ANyák napi ünnepség jól sikerült! :D Anyós... :twisted:

Edina! Én ilyen övterelőt csak drágán láttam...10 ezer, elég húzós! :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Ti aztán írogattok rendesen :wink: nem is tudom követni így tanulás kellős közepette normálisan…örülök, ha elolvasom, nemhogy még mindenkinek irjak…most bocsika ezért!

Zsu!
Nagyon édesek vagytok a képeken! Örülök, h találtál zoknit, hiszen kerested már mióta.
Elhiszem h milyen nehéz lehet Pannikával együtt a babakocsi…én mondhatom hogy ma toltam először úgy igazából babakocsit Alizékkal, és nagy élmény volt, de emelgetni nem lett volna kellemes! :?
A kis névadós ruha nagyon kis csini, kiváncsi vagyok milyen édes lesz benne a kiscsaj!

Aliz!
Szerintem nagyon fitten szaladgálsz Balázska után, meg a babakocsit is fel-le tiszta erőből tolod :) Valszeg előbb utóbb lemennek a felesleges kilóid, de szerintem nem sok van rajtad!
Aranyos volt Balázska mikor mondta, h „néni”, nagyon tetszett! :wink:

Kriszti!
Húúú..azért nem semmi akkor ami ott folyik!!! Pedig már azt hittük, hogy másodszor is boldog anyuka vagy, olyan jó lett volna ha már azt írod, de ami késik nem múlik!
Szurkolunk 1000-el, hogy minden sikerüljön!!!!!!!!!

Ne haragudjatok ha vkit kihagytam most mennem kell…majd este írok még!!!
Pussszz


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Ti aztán írogattok rendesen :wink: nem is tudom követni így tanulás kellős közepette normálisan…örülök, ha elolvasom, nemhogy még mindenkinek irjak…most bocsika ezért!

Zsu!
Nagyon édesek vagytok a képeken! Örülök, h találtál zoknit, hiszen kerested már mióta.
Elhiszem h milyen nehéz lehet Pannikával együtt a babakocsi…én mondhatom hogy ma toltam először úgy igazából babakocsit Alizékkal, és nagy élmény volt, de emelgetni nem lett volna kellemes! :?
A kis névadós ruha nagyon kis csini, kiváncsi vagyok milyen édes lesz benne a kiscsaj!

Aliz!
Szerintem nagyon fitten szaladgálsz Balázska után, meg a babakocsit is fel-le tiszta erőből tolod :) Valszeg előbb utóbb lemennek a felesleges kilóid, de szerintem nem sok van rajtad!
Aranyos volt Balázska mikor mondta, h „néni”, nagyon tetszett! :wink:

Kriszti!
Húúú..azért nem semmi akkor ami ott folyik!!! Pedig már azt hittük, hogy másodszor is boldog anyuka vagy, olyan jó lett volna ha már azt írod, de ami késik nem múlik!
Szurkolunk 1000-el, hogy minden sikerüljön!!!!!!!!!

Ne haragudjatok ha vkit kihagytam most mennem kell…majd este írok még!!!
Pussszz


Kép
dinaedo
 
 


Kép

Lementünk kicsit Dorkával a játszira meg pellust venni, és ennyi idő alatt milyen sokat írtatok. Tök jó.

Zsuzska!
Nagyon-nagyon szép a kis csini rucija a lányodnak, igazi kis gyöngyszem lesz benne. Na nem mintha ruha nélkül nem az lenne.
Kép

Edina!
Jó tanulást Neked!!!!!! Milyen tárgyból vizsgázol legközelebb?
Ebben a jó időben van kedved görnyedni a könyv fölött? Vagy ez hülye kérdés volt??? :lol: :P :lol:
Van egy utónévkönyvünk, ebben a Kamilla:
A Kamill férfinév női párja. Jellentése: nemesi születésű , aki az áldozatoknál szolgált. Egyben az ismert gyógyhatású növény neve is. Névnap: március 3., 10., május 18., július 18., 27., augusztus 29., december 28.
Na ez jó.... azért kezdtem el irni, hogy lássam hogyan becézik, de ezt nem írják. :evil: :roll:

Kriszti!
Te még otthonról irogatsz????? Szüjjjjé má'..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Én meg nézegetem szorgalmasan a telcsimet nem irtál-e sms-t. :P
Klinikai körülmények látom cseppet nem javulnak. :roll: És a sok ökör ember még rátesz erre pár lapáttal, hogy udvariatlanok és bambák a kismamikkal. Sajnos ez van, végig tapasztaltam én is ezt. Látom a helyzet változatlan. :evil:
Olivér szenzációs arcot vág a képen, nagyon vagány. :lol:
A bordűr meg nagyon csajos, tetszik. :wink: :wink: Kép

Kriszti képei:
Kép Olivér a szülinapi tortájával
Kép Nelly baba szobájában a bordűr

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Alíz
Nagyon jok a képek.Balázs ugy látom jól érezte magát.Édes lehetett amikor kommentált :lol: .Én is csatlakozom a többiekhez szerintem is fiatalodsz.De nem csodálkozom olyan személyi edző mellett mint Balika.Én képzeld el most karira kaptam csúszásgátlós zoknit 39-es. :oops: Majd megkérdezem hol vették mert szerintem ez sem egy átlag méret :wink: .Hátha van ott Balira való.(Remélem nem baj hogy igy becézem Balázst).

Andi
Köszönjük hogy feltetted nekünk Kriszti képeit.Jaj míg el nem felejtem a táblázatba ki kell javítanod engem :oops: jól néz ki az a 26-os szám de már 27 az :roll: .Nem hiába, telik az idő :lol:
Dorkát én is szivesn meghallgattam volna ahogy "panaszkodik" :wink: .

Edina
Ilyenkor tanulni :twisted: Hét ágra süt a nap :lol: .Na jó nem bántalak ezzel.Miből vizsgázol?Egy kalappal. :!: Nagyon szép nevet találtatok.Igazán szép!

Zsu
Pannika képei (már mondani sem kell) fantasztikusak.A ruha amit vettél neki nagyon szépike.Huh te jó kis turát csináltál vele.Felér egy edzés programmal. :lol:

Olgi
Nagy munka előtt álltok.Most akkor nem igazán fogsz pihenni. :cry:
Najd ha lesz egy csipet időd akkor csinálj képeket a gyerköcökről.

Kriszti
Türelem, türelem!(mondom én aki egy percet nem tudok várni :lol: )
A dokik biztos nem akarnak neked rosszat.Arrol hogy az idösödö hölgyek nem illedelmesek... :roll: erröl én is tudnék regélni.Bár szerintem ők a tipikus (nem idösödő) öregnyanyák.Annyi észt osztanak a fiataloknak hogy nekük sajnos nem maradt és nem tudják mi illik :cry: .
A lényeg a lényeg hogy Ti jol vagytok :lol: Én kívánok neked komplikáció mentes természetes szülést!

Pusza majd még jövök csak megyek fözök valamit.De hogy mit?Majd a hőtőm eldönti :lol:

Éva

Kép
awe
 
 


Na, megkerestem a képeket...

Kép

Kép

Hasonlít Pannika? :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Andi!
Köszi, h utánanéztél! Már én is megtaláltam a neten, érdekesek ezek a napok, mert tényleg azt irják, h azokon a napokon is van Kamilla névnap, viszont naptár szerint csak dec.28-án, pont az apja után 1 nappal :)
A becenevekhez ezeket találtam: Ella , Kami , Kamil , Kamilka , Milka , Milla

Egyébként még csak zh-ink vannak, majd vizsgaidőszak jövő héttől lesz: Mikroökonómia :evil: :x :shock:
Nekem sincs kedvem tanulni, nem is megy olyan gördülékenyen, de muszáj! :roll: :twisted:

Zsu!
Azokon a képeken Te lennél? Mert tényleg Pannika kiköpött másod :wink:


Köszi mindenkinek a név dicséretet!!! Megyek is csak bekukkantottam!
Pussz


Kép
dinaedo
 
 


Zsuzska!
Huuuu.... mint két szem szilva a kicsi kori képed alapján Te és a lányod. :P Nagyon hasonlít Rád Pannika.
Állitólag Dorka is rám hasonlít, anyuék szerint ilyen voltam én is kicsi koromban, majd szkenneltetek be a férjemmel kicsi kori képemet és felteszem.

Évi!
Okés, javítom a 26-ot 27-re. Látod, én fiatalítalak. :lol: :lol: :lol:

Edina!
Tök aranyos a Kami, Milka, és Milla, nekem legalábbis ezek nagyon tetszenek. :wink:

Alíz!
Voltam ma a Skálában, holnap mehetek újra. Bencének vettem két halászgatyót és két melegítőalsót, erre az egyik halásznadrág derékban szorítja, ugyhogy vihetem vissza. De mintha éreztem volna mert rá is kérdeztem ha a mérettel gond van visszahozhatom-e.Mondták igen, blokkal együtt 8 napon belül.
Na mindegy nem ez a lényeg, hanem megnéztem a szandikat.
Van 2190.-től 4290 Ft-ig többféle színű és fazonú (legalább 4-5 féle), és szerintem jó szandik.Mármint a 20-26-os méret közöttiek között, mert azokat néztem. Van két pántos tépőzáras, 3 csatos, van drapp, világoskék-sötétkék kombinációjú, barnás... szóval szerintem tudsz választani ha mégy. Bár hogy éppen melyikből milyen méret van azt nem néztem. :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


Ha valakit érdekel, itt megtalálhatók a kis hazánkban anyakönyvezhető utónevek:
http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... index.html

Kép
Kép
bendor
 
 



Jó reggelt!!!

Kriszti: ugyan, nem történet semmi, olyan édes voltál, azzal a kajával :lol: A babácskád reméljük beindul magától :roll:

Zsu: olyan szép kis család vagytok!!! Tényleg kiköpött másod a lánykád :wink: De ezt fotó nélkül is láttam 8)
Fugázás: nem nehéz , nem kell hozzá külön diploma :wink: Most még alszik a Tüncsike, de ha fent lesz, csinálok képet.

Edina: nagyon teccik a Kamilla név, nálunk is felmerült :wink: Csak a vezeték névhez nem nagyon ment.

Alíz: Balázskát a Zozi 1km ről megismerte és rohant oda megnézni :wink: Sokat nőtt , nem? Nagyon szépek vagytok ti is, olyan jó nézni :wink:


Andi: nálatok sem volt uncsi a hétvége :wink: Én is terveztem, hogy veszek ezt azt a vásárban,. de nem jött össze :roll:

Éva: Mit főztél ? Milyen az élet az új házban? Hol vagytok pontosan?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Kép Kép

Hát ez lett, a fuga majd halványul még friss. A szembelévő részt ( üveges amúgy, csak az alja kő ) befalazzuk, aztán jön a festés.



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Olgi
Nagyon tetszik az erkély járólapja.Én már láttam hogy kell fugázni de szerintem nem olyan egyszerü.Nekem nem lenne hozzá türelmem. :oops: De azt már tudjuk hogy Te egy szuper mami vagy :lol: .
Tegnap végül rizst föztem és szecsuáni szószosz csirkét.Nem én kreáltam a szoszt.Üveges volt itthon és azt föztem meg. :oops:
Ma jó kis gulyáslevest csinálok és palacsintát sütök.
Majd hozzál képet Tündikéröl!

Edina
A zh sem kis dolog.Vagyis én nem szerettem.Most ugye első éves vagy?Halasztani fogsz egy évet?Vagy félévet?Hogy tervezed?

Zsu
Pannika tényleg a te kiköpött másod :lol: .Mutattam páromnak a képeket és meg is kérdezte hogy a szines az Pannika? :lol:
Jó az Ő szemére nem mindig hagyatkoznék de tény hogy nagyon hasonlítotok!

Puszi
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Na gyorsan írok, mert kell egy kis pihi…
Holnap reggel indulok Miskolcra, valszeg ott leszek vagy szombatig, suli és egy kis családlátogatás és baba kelengye nézelődés anyummal, ugyh azért lesz program! :wink:
Nem is biztos h irok majd akkor, de olvaslak majd titeket, vasárnap jelentkezem és hétfőn meg úgyis talizunk!

Andi!
Igen, aranyosak a becenevek, igaz nem mindennapiak, nem is gyakoriak, de az is egy szempont, csak ennél azaz érdekes, h elfogadtatni a nagyszülőkkel, mert azért ott vannak ellentétek…és a már ugyn dédszülőkkel, ugye akik az én nagyszüleim és még elég fiatalok ahhoz képest (66 évesek), ugyh ott még van vélemény, azt hiszik ebben is nekik kell dönteni, mint mikor anno az én kereszt nevembe is beleszóltak, de ez már nem rájuk tartozik, csak gondolom rosszul esik, de sajnos ez van, lesz :wink:
Jaj..és köszi azt a anyakönyves nevek honlapját, képzeld olyan sokat kerestem már a neten, de eddig nem találtam. Csak az a kár, h csak a nevek vannak rajta névnapok és becenevek nincsenek.

Olgi!
Nagyon ügyesen fugázol!!! Tavaly csináltuk mi is az előszobát, láttam h készül, azért annyira nem könnyű és főleg nem női munka! Ugyh le a kalappal előtted!

Évi!
Igen, első éves vagyok még, ugyh még van ezenkívül 2 évem. Ugy terveztem h megcsinálom a baba mellett a sulit, de nem tudom mennyire lehetséges ez. Nem akarok halasztani, mégpedig azért, mert most egy nagyon jó csoportban vagyok, és ha nincs is ott az ember az órán, akkor a többiek felteszik az anyagot a netre és le tudom tölteni. Ugyanigy megosztanak vizsgatapasztalatokat is stb. Ezért arra gondoltam, ha nem is járok be órára, csak majd vizsgázni, lehet megtudom csinálni, próba szerencse, de majd még utána érdeklődöm a tanároknál is, hogy nem veszik-e rossz szemmel ha nem járok be órára mindig.

További szép napot Mindenkinek, hiszen olyan jó idő van, menjetek ki sétálni, bicajozni!!! :wink:
Pussz



Kép

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma délelőtt súlymérésen. Egy hét alatt hízott Pannika 13 dkg-t, így szerencsére nem kell a tápszer! Félreértés ne essék, nem ítélem én el a tápszert, én is azon nőttem fel, meg nyilván mindenki csak akkor adja, ha muszáj. Csak én eddig is biztos voltam benne, hogy van elég tejem, és úgy azért elég szar lett volna tápszerezni, hogy van elég tejem, csak vmi miatt stagnál Pannika súlya... A múltkor maratoni egy órás szopizás után (nagyon nyűglődött a foga miatt, és nem tudott elaludni) még megnyomtam a cicim, és spriccelt a tej, mindez este, úgyhogy tutira van elég! De azért csak izgultam, és ez most megnyugtatott! :D

Bocsi, most csak ennyire futotta, Pannika még nem aludt ma... :?

Kép
zsuzska81
 
 


hali!!!!!!!!!!!!

Hát alig tudtam visszaolvasni, látom minden a régi kerékvágásba lendült, Éva is vissza jött, tök jó a kölcsön laptop!!!!
Már fel akartalak hívni a napoban hogy nagyon eltüntél!
Milyen érzés a sajátba lenni??????? Kutyuli hogy érzi magát? Miket csinál? Ha erre jársz nyugodtan szoljál be, szivesen látlak! :lol:
Anyós hogy viseli a távolléteteket??? Poci képet kérünk!!!

Anita: Te is nagyon el lehetsz foglalva a házikóval, és ez természetes de mi is olyan kiváncsiak vagyunk hogy hogy haladtok!!! Lassan már ti is ott aludhattok, hogy eltelt az idő!!!

Alizkám: Bocsi hogy megint megkérdeztem a csorbát, kicsit ki hagy az agyam, de azt mondják a kismamák feledékenyebbek lesznek!! :oops: :oops: Örvendek nagyon hogy sínen vagytok a házzal, most már csak a kis garzont kell eladni és zi is kezdhettek költözködni!!! . Sajtos perec receptje jöhet!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol:
Jó hogy tudtál venni zoknit, most már csak a szandi maradt hátra, de azt is találsz biztosan Andi segit ebben is!!!!! Nagyon jók a képek , látszi hogy Balika roppant élvezte a lovakat!!!

Andi: Jó mozgalmas hétvégétek volt, jót nevettem Dorka túráján a toronyig, el is képzeltem milyen aranyos lehetett. Na akkor még egy nagy dolog elött álltok, kocsi csere, nem könnyü az sem, emlékszem mi több mint egy fél évig kerestünk kocsit mig végre megleltük az igazit!!!! Szóval, hajrá kocsi csere, és drukkolok hogy a mindenben a legmefelelöbbet találjátok!

Zsuzsi: Gyönyörüek a képek, anyira jó nézegetni a kicsi Pannikát, és olyan jó hogy teszel fel képeket róla, imádom nézegetni, férjemnek is mindig megmutatom. Ez a kis ruhácska nagyon zabálni való, tutira gyönyörü lesz benne. Katica bogarak vannak rajta? Jó nagy körútat tettél meg babakocsival, csoda hogy elbírtad a kocsit. Pannika tiszta te!!!! Mintha te lennél picibe! Nagyon édes voltál te is!!!!Hihetetlen a hasonlóság!

Edina: Nagyon tetszik a Kamilla név, ténleg nagyon különleges és egyedi, nagyon szép. :lol: Ne is törödjél azzal hogy mit mondnak mások, legyen az rokon vagy ismerős. Nekünk is mai napig mondogatják hogy nem lehetett volna valami magyarosabb nevet találni. De minket nem érdekel, nekünk ez tetszik és kész. Meg mondom őszintén én nem cserélném el ezt a nevet a világon semmiért, anyira megszoktam és szeretem.
Az autóval hogy álltok? Mivel mész Miskolcra?
Hajrá Zh-k, az se piskóta, jó neked hogy tudsz tanulni ilyenkor meg egyáltalán, én már nem tudnék neki fogni anyira elszoktam tőle, mondjuk nem is tartozott a kedvenc elfoglaltságaim közé! De baba mellett aztán végképp nem menne! Ügyes vagy!

Örvendek hogy megismerhetted Alizt, tuti csaj! És Balika is, jó hogy tudtatok talizni. Na majd velünk is a talin.

Andi: Colat messze tartani tőlem!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti: Hááááááááááááátttttttt, pedig én már azt hittem hogy kibújt a kis Nelly! Nagyon nem akar ki jönni, biztosan nagyon jól érzi magát oda bent!!! Izgig ezek a napok nagyon!!! Nagyon várom már Andi jelentését hogy smst kapott!!!
Nagyon klassz a bordür, igazi csajos! És Fiad is nagyon jó pofit vág a képen, élvezte a tüzijátékot nagyon! Magadról semmi fotót nem küldtél! :cry:

Olgi: HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ te még ilyet is tudsz hogy fugázás!! Le a kalappal elötted!!!! Nagyon super mom vagy!!! Tök jó lett, tetszik nekem is a járolap. Ha majd tudsz jöhetnek még képek a gyerkőcökről!

Ezek szerint én vagyok a legbutább itt mert nekem csak 8 lett jó a kérdésekből! :cry: :cry: :cry: Hát mit csináljak ez van, lehet pár év mulva fel érek a szintetekre!

Voltunk az Arborétumba vasárnap, nagyon klassz idő volt, nagyon tetszett utánna meg egy nagyon jó kis csárdába megebédeltünk, húúú nagyon fini volt minden!!!!
Tegnap voltunk a 4D-n.... háááát meg kell mondjam hogy a kis Patríciánk ténleg nagy meglepetést akar szerezni nekünk mert most még anyit sem muttott meg magából mint a múltkor!!! Mondtam is a hölgynek hogy ránk tutira emlékezni fog és majd be viszem neki Patrícit és megmutatom ha megszületett hogy lássa miröl maradt le!
De rá jöttünk hogy a Lézerbe jobb minőségü a gép és valszeg ott jobban látszott volna, de ez van. Igy is jó volt.

Ja, és hogy ne legyen minden olyan rózsás, a tegnap meg jött a vízszámlánk és 55000 ft. Hát azt hittem hátast dobok, Már sötét volt mikor kibontottuk a levelet és sanyi ki ment az udvarra és le mászott az aknába... hát csőrepedés van!!!! Igy hát szépen elfojt egy csomó víz feleslegesen és most fizethetjük!!! Anyira el keseredtem. Hogy el kezdtem meggondolni hogy menjunk e jövő héten nyaralni külföldre vagy sem. De aztán azt mondtuk hogy anyira vágytunk már erre az utazásra hogy nem hagyjuk most ezért anyiba.

Akkor anyósomml vesztem össze egy kicsit, jobban mondva én osztottam ki őt mert egyfolytába túlterheli magát, egyfolytába takaritgat pucolja a syzekrény tetejét, 2 hetente ablakot mos stb. És aztán panaszkodik hogy ez faj meg az faj és hogy nem él ő már sokáig. Fel ment a pumpám, és rá mordultam hogy minek teszi tönkre magát, azért hogy minket idegesitsen, minek kell ez a rend mánia??!!!! Ha egyszer nem érzi jól magát az ember akkor ne csinálja vagy legalábbis csak kevesebbet. Igy megsértődött és valszeg kisirta magat mert még anyámhoz se szólt hozzá. :cry:

Megmondom őszintén már nagyon elegem van az itt lakásból, alig várom elhuzzunk innen. Ma is megyünk egy lakast megnezni.

Na remélem nem felejtettem ki senkit, ha igen akkor bocsika!!!!

Tezsem fel a képeket is mindjárt.
Vendég
 


Kép pici combi, vádli és talpacskák Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Pintyus!

Igazad van h te sem hagytad h beleszóljanak a kislányotok nevébe, azért ezt hagy döntsék már el a szülei!
Autó ügyben még nézelődünk, még nincs hírem arról amit kinéztünk, mert a csávoka szabin volt,ugyh majd legközelebb. Holnap a párom visz, de szoktam menni busszal is ami az autópályán megy, ugy gyorsabb mint a sima járat és kényelmesebb, mert nem birok egyhelyben olyan sokat ülni! :)
Nem könnyű most a tanulás, dupla annyi energiát vesz el, mert kedvem sincs hozzá és vhogy nehezebben megy, de erőt veszek magamon! :?

Nagyon ki huncut lányod lesz, h ennyire nem mutatja meg magát! Én már azt sem tudom akkor h melyik 4D rendelőbe menjünk, abban biztam, h azt fogod mondani majd erre h jó volt. Mennyire van különbség a kép élességében szerinted? Azt nem lehetett volna vhogy állítani? De a dvd felvétel jó lett??
Sajnálom a víztöréseteket, hihetetlen mikre nem kell gondolni, mi ezért zárjuk el mindig a vizet ha nem vagyunk itthon, mert itt is elég régiek a csövek!
Anyósod miatt meg ne idegesítsd magad, nem hiányzik az most neked! Ilyenek az anyák és az anyósok, mindig csinálnak vmi megeröltetőt, nem tudnak nyugiban maradni, ismerős a helyzet. :)
A képeitek fantasztikusak, olyan édesek és szépek vagytok együtt!!! Nagyon tetszett az a kép, mikor a férjed fogja a pocid, az olyan megható, szeretetteljes!!! Nekem is mindig jolesik a párommal ez a fajta „póz” :wink:
A virággal meg te vagy olyan kis cuki!!! :P

Na tanulok tovább, csak muszály voltam neked irni! :wink:


Kép


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Pintyus
Örülök hogy hiányoltál.Én is lestem ám hogy mikor irsz :lol: .Patricia igazi Nő. :lol: Majd akkor láthatjátok teljes fényében ha már Ő is ugy érzi hogy teljesen felkészült :lol: :lol: :lol: .De nagyon csinos combocskája van!
ÚÚÚÚÚ a szarvasi képek nagyon jók.Arik vagytok rajta :lol: .Én is voltam anno ott és tudom hogy fantasztikus élmény azoknak akik szeretik a természetet.Egésznapos rpogram lehet mert hatalmas terület.(Ha jól emlékszem mert lehettem 15-16 éves mikor ott jártam :roll: )
Megigérem ha legközelebb megyek be a városba akkor rád csörgök.Annyira jól érzem magam itt kint hogyha nem fontos akkor nem megyek sehova.A bolt közel van még gyalog is csak 10 perc oda-vissza.
A kutya :roll: hát igen....nem könnyű :cry: nekisem és nekem sem.Te is láthattad mennyire érzékenyen érint ez a dolog.Megszoktuk már hogy együtt alszunk és ez neki a legnehezebb.Napközben nagyon elvan.Éjszaka sem sírt soha de két napig meg volt sértödve mert nem is evett.De most már engesztelődik.Meg kell szoknunk neki is jobb lesz így és nekem is.
Ház nézéssel mizu?Voltatok tegnap?Milyen?
Fotokat csinálok ma.Remélem fel is tudom majd rakni őket.
Jaj a víz !Én biztos elsírtam volna magam :oops: .El tudom képzelni Ti is hogy örültetek :twisted: . :evil:

Edina
Huh nem semmi baba mellett bevállalni a sulit.Biztos nem lesz egyszerű de ha van segítség akkor nem is lehetetlen.Ez a név választás ugy látom több helyen is ugygondolják a nagyszülök hogy nekik is bele lehet kell szolni.De szerintem ez a szülök felelőssége.Ha mi most kislányt várnánk akkor az annyossal még rosszabb kapcsolatom lenne mert neki a Sára névvel volt problémája.Ne törödjetek senki véleményével.
Az autó vásárláshoz sok sikert nektek.Tényleg párod hogy áll a cigivel?Azért kérdezem mert nállunk is apa leszokóban van.

Na lelövöm magam.
Puszi
Évi

Kép
awe
 
 


Hello Lányok!

Tegnapi napunk egészen jól sikerült, nem is sokat voltunk itthon. :lol: Délelőtt ugye súlymérés, azt írtam is, utána mentünk vásárolgatni nekem. Illetve csak akartam, de nem vettem végül semmit... :( Ezzel jól el is ment az idő. Délre értünk haza, Pannika aludt egy órát. Utána hívott egy ismerősöm, akit a netről ismerek, és eredetileg debreceni, de Németországba ment férjhez. Tudtam, hogy itthon vannak, és hívott, hogy találkozzun, ha nekünk is jó. Az Ő kisfia 9 hónapos, sétáltunk együtt a főtéren, fagyiztunk, jót beszélgettünk.

A takarítással már félig megvagyok, csak most Pannika elaludt, így nem tudom folytatni...

Kriszti! Nagyon tetszik Nelly baba bordürje! Igazi csajos! Olivér pedig halálit arcot vág a tortás képen! :wink: :D HOGY VAGY?????

Andi! Hozzál Te is kicsikori képet, hadd lássuk a hasonlóságot! :wink:

Olgi! SZép lett az erkély, ügyesek vagytok! Gyerekek hogy vannak?

Edina! Sok sikert a zh-hoz! Baba mellet azért nagyon szép teljesítmény lesz suliba járni! :wink:

Zita! Nagyon jók az Arborátumos képek! Olyan csini vagy!!!! :wink: Na, és a kis Patrícia combija.....zabálnivaló!!! :D Kis Csöppség! Cola... :lol: :lol: :lol: Pannika ruciján 2 picike rózsa van, csak a képen nem látszik jól.

Névválasztás: hát, ez tényleg csak a szülőkre tartozik! Nálunk szerencsére nem szóltak bele. Inkább akkor lett volna anyósomék részéről problémázás, ha fiúnk lesz, mert nem Laci lett volna, mint a férjem... :roll: És ezt már szóvá is tették, míg nem tudtuk, fiú-e vagy kislány... Persze ha kistesó fiú lesz, ez akkor is gond lesz, tudom előre, de nem izgat! :D

Éva! Sárával mi baja anyósodnak??? :twisted: Nálunk ha kistesó lány lesz, valószínűleg Sárika lesz! :D Szerintem nagyon szép név! Úgy látom a Te anyósod is megér egy misét... :twisted:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!!
Tőlem szokatlan módon, de tegnap nem irtam, igaz olvastalak Benneteket.
Tegnap délelőtt 11 óráig aludtunk Dorkával (én is :oops: :oops: ) este 11-től. Jól kialudtuk magunkat. :lol:
Délután elmentünk kocsikat nézegetni, én onnan egyből a Skálába mentem vissszacserélni Bence szűk halászgatyóját. Persze ismét tudtam vásárolni, kapott még egy szandit , boxeralsót és ismét egy melegítőalsót (annyit nőtt a gyerek, hogy mmind kezdett rajta boka fölé érni, így venni kellett neki jópárat). Skálából hazatotyogtam, utána végeztem a teendőimet meg családdal voltam.
Ma ébredtünk Dorkával 9 órakor, 10 órára bementünk a leendő bölcsijébe , hagy ismerkedjen , meg játszon kicsit Dorka. Onnan a kispiacra , majd a Domusos kínaiba vettük az irányt és csak nemrég értünk haza. Szóval ennyi történt nálunk.

Pintyuska!
Köszike a fordítást, és dehogy haragszom, hogy csak most küldted. Nem gond, ne aggódj. :wink:
Nagyon jó képeket tettél fel, Patríciátok combija nagyon kis csini. Nagyon jól látszik, már legalább a lábát láthassuk ha az arcát nem hajlandó mutatni. :lol:
Nagyon jók az arborétumban készült képek, széppár vagytok, Te pedig csini kismami vagy egyre kerekedőbb pocival. :wink:
Csőtörés: vááááááááááá.... én is elbőgtem volna magam tutira. Dehát ezek annyira kivédhetetlen dolgok sajnos, sokat nem lehet tenni ellene, annál jobban lehet rajtuk bosszankodni. :twisted:
Nos, végül hova mentek a jövő héten? El van már döntve 100%-osan?
Anyósodhoz hasonlóan az én anyósom sem tud pihenni. Na jó anyu azért nem két hetente mos abéakot, de ő is állandóan talál melót magának a házban és a kertben is, ha már alig bír menni, még akkor is csinálja. A pihenés szót nem igazán ismeri.Persze utána panaszkodik hogy fáj nagyon a lába, el van fáradva stb. :roll: :roll:
Tegnap megnézett házikó milyen???

Alíz!
Nagyon nem vagy mostanában. :P
Tegnap is néztelek nem vagytok-e akkor a Skálában mikor én is voltam.
Ha ott nem kapnál mégsem szandit Balázskára, akkor ott van mellette Siesta cipőbolt. Oda nem mentem, rég jártam benne, a mostani árakat nem is igazán tudom, csak sejtéseim vannak, hogy nem 2 filléres dolgokat árulnak.
Ma a Domusos kínai boltban egy bácsika kérdezte tőlünk nem akarok-e a babakocsival az emeletre felmenni, mert direkt erre a célre van lift. Pénztárak mellett szemben ha végigmégy van egy raktár feliratú helység, ott kell szólni és segitenek lifttel felbabakocsizni. Ezt sem tudtam, most sem mentünk fel. Csak régebben mondtam Neked, itt azt fájlalom, hogy babakocsival megközelithetetlen az emelet hacsak nem a hónom alatt viszem fel a kocsit gyerekestől. De ezek szerint van lift.Mindezt csak azért irtam, mert itt az emeleten is szoktak lenni jó gyerekszandálok.

Olgi!
Hogy Te milyen ügyes vagy, még fugázni is tudsz.. ez azért nem semmi! Le a kalappal!!!!Festeni én is szeretek és néha szoktam is, de fugázást még nem próbáltam. Tegnap is nekiestem az előszoba festésének, mert már nem bírtam nézni az itt-ott beglettelt falat. persze a narancssárga festék vagy elfogyott vagy ki lett dobva a vége, vagy nem tudom, mert nincs. A konyhai festékkel, ami sokkal világosabb kentem át a glettelt részt, igy talán ha csak a foltokat festjük le ideiglenesen majd narancssárgára akkor nem fog elütni a szín. Ha majd az előszoba kerül felújításra akkor normálisan meg lesz csinálva itt is minden.
Nagyon szép lett az erkélyen a járólap, ügyesek vagytok!!Majd hozz még képeket a változásokról!!!Na meg a Kicsikről is, hisz olyan drágák!

Edina!
Hajrá a Zh-val, ügyes légy!!!
Fog menni a suli baba mellett is, ha van segitséged, meglátod. Meg jók, hogy a csoporttársaidra is számithatsz. És hátha a tanárok is úgy fognak a dolgokhoz állni, ahogy kell egy pici babás anyukához állniuk. :lol:


Évi!
Kutyuli is megszokja majd az új helyzetet, hisz más választása nem lesz. Ha továbbra is törődtök vele nem fogja magát kirekesztettnek érezni, egy idő után belerázódik az újba.
Okés, hozz Te is képeket, várjuk ám!!!!!

Zsuzska!
Jól érezted, hogy van elég tejcsid, nem éhezik Pannika. Látod milyen szépen hízott.Nincs ok aggodalomra.
OKés, majd hozok képeket, csak ma is elfelejtettem páromnak odaadni hogy beszkennelje. :roll: De majd hozok.

Kriszti!
Semmi sms, nem szülsz még??????????????????

Bea, Panka, Anita!
Merre vagytok????

Kép
Kép
bendor
 
 



Sziasztok!!!

Hát kérésetek parancs :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Most alszik mind kettő, vasalás is megvan, a hétvégén folytatjuk a munkákat, csak még téglát kellene vennünk.


Pintyus: gyönyörű combika van máris a kisasszonynak!!! Ti is nagyon szépek vagytok, látszik a boldogság :wink: :!: :!: :!:

Andi:
Igen, hiányoltalak is :wink: Akkor jó összevásároltad magad :lol: Én is szeretek vásárolni, egyszerűen pihenek ezalatt ( lelkileg :lol: ), még egy ABC be is imádok menni :roll: Még ha 2 babával is 8)


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Andi! Akkor ategnapi napotok jól sikerült! Jókat vásároltál! Egyszer én is úgy szeretnék sokáig aludni... És nem Pannika akadályoz, hanem én saját magam...mindig fent vagyok már zöld hajnalban. Igaz, este el is alszom korán.

Olgi! jaj, de szépek a gyerekek!!!A puszis a kedvencem! Annyira édesek, és látszik, hogy imádják egymást!!! :D Azt akartam már korábban is kérdezni, hogy egy szobában van Tündike és Zozika? Vagy Tündike Veletek alszik?

Voltunk sétálni, nagyon jó idő van! Vettem epret, most már kezd emberi ára lenni... :roll: És úgyse sokáig van szezonja... :(

Kép
zsuzska81
 
 


Olgi!
Ajjj... nagyon drágák a kis csíkosba öltözött gyerkőceid. Tündériek minden képen, de ahol Zozika puszit nyom Tündikének... na attól kész vagyok, teljesen elolvadtam. :P :lol:
Tündike mintha már nem jobboldalazna , igaz? Vagy csak én látom így?????
Igen, én ha beindulok akkor tudok ám vásárolni, abban hiba nincs. :lol: Na de mit csináljak, Bencém ismét nőtt jó sokat és minden nadrág kicsi volt már rá. Dorkára is kicsik voltak már a tavalyi rövid ujju cuccai, kellett vásárolgatnom. :lol:
Akkor hétvégéig pihi van a felújítás m körül, igaz, mindjárt itt a hétvége. :lol:
Nekünk is mire jöttök még a wc- és fürdőszoba ajtó sem lesz sem lealapozva , sem lefestve.Festésig meg a kilincset sem tette fel a férjem, csak a wc-ét. :lol: Nem akarunk akkor festeni ha itt vannak a gyerekek, igy a június 7.-ei hétvégén húzok a két gyerekkel anyuékhoz és akkor férjem megcsinálja.
Mosdópultunk ismét repedezik.... :evil: :evil: , már nincs mit tenni, le kell majd bontatni az egészet és újra rakni, de nem az OSB-lapot csempézni, mert valószínűleg az nem állja magán a ragasztót és a csempét. :roll: :roll: :roll: Persze férjem ötlete volt, hogy OSB-lapon legyen az egész, itt is van az eredménye. :roll: :roll: No comment.

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyuska!
Nem jól írtam, anyum nem tud a fenekén ülni és pihenni, nem anyósom. Elírtam . :oops: :oops: :oops: Mondjuk ha anyós is beindul akkor fulladásig dolgozik, persze neki ritkábban vannak ilyen kirohanásai.

Zsuzska!
Hát pihizz Te is, főleg ha Pannika sem akadályoz ebben. Ne kelj korán, míg megteheted.
Igen én is vettem epret. Gondolom Te a vásárcsarnokban vetted. Ott most mennyi kg-ja?
Én a Malompark-os kispiacon vettem, nekünk ez esik útban, itt elég változó árban láttam epret, még 1200 Ft-ért is volt egy helyen, de átlagosan 8-900-ért adták, én is 800 ért vettem.Csak azért kérdem, mert még az új vásárcsarnokban mindig nem jártam, pedig biztos olcsóbb lenne ott vásárolni .

Huuu csajok, holnap lesz az ovis anyáknapi-évzáró ünnepség, már nagyon várom. :D

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Itt is elég változó az eper ára. Láttam 1200-ért is, én most 690-ért vettem, ez volt most a legolcsóbb, szép nagyszemű. Vettem már múlt héten 550-ért is, ugyanettől a nőtől, az is nagyszemű volt és finom. Úgyhogy nem tudom, mitől függ, hogy mennyiért adja? :roll: Dorka babád níáriasra vette a figurát! :D Ilyen meleg van Nálatok? Vagy új ruha??? :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: