Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki!
Én is hiányollak ám, örülök, h. jöttél, és hoztál képeket! :wink:
Jobbulást nektek!

Vince is náthás, de nagyon, alig kap levegőt, állandóan szívom az orrát! :(

Fotósnál jártunk! :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Nagyon szépek vagytok Vikiék, Éviék!

Ha nem találkoznánk, boldog ünnepeket és jó egészséget mindenkinek!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


:D

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra.
Jelenleg gyeden vagyok kisebbik lányommal aki 2008.05.10-én született. Most lesz nyolc hónapos, már a bútorok mellett fel tud állni, és egyre magabiztosabban mozog, már sokszor nem is kapaszkodik úgy áll. Fogunk az még nincs. Képeket a www.csenibaba.eoldal.hu honlapján találtok róla. Ha van kedvetek nézzétek meg.
Üdv: timo[/b]
konkolyt
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon boldog, egészségben és sikerekben gazdag új évet kívánunk mindenkinek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Mindekinek nagyon boldog, egészségben, örömökben gazdag boldog új évet kívánok!

üdv

Netty

az első karácsonyfánk az új házban
Kép


Máté az unokatesójával Marcival az új sátoralagútban
Kép

Máté szilveszterkor
Kép

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

életjel:
Mindkét gyerekem bárányhimlős! Egyelőre megvagyunk, bár Esztinek tegnap baromi magas láza volt. Holnap megyünk orvoshoz!

vigyázzatok magatokra!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Vince babának nagyon boldog névnapot kívánunk!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Köszönöm szépen a köszöntést!

Sajnos Vince is beteg, ma hányt 3x, pedig most keveredtünk ki egy hasmenéses vírusból! :( Nem tudom, miért ilyen beteges, Viola nem volt még beteg szept. óta! Vagy csak hordozza, de nem jön ki rajta! Fogalmam sincs, különben, honnan kapja el ezeket! :roll:

Még megy a mosógép, mert legutóbb este hányt, és az egész ágya telelett! :oops: :(

Ha meggyógyultunk, jövök gyakrabban is, ígérem!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Hát én sem jártam itt jó rég óta, de ahogy látom más sem :oops: Sajnos nálunk is beköszöntött a cégnél a "gazdasági világválság", így agyrém minden napom és este már gép elé ülni sincs kedvem. Most esti is dolgoztam, mert egyszerűen nem végzek bent, a rengeteg kimutatásgyártás, elemzés miatt, amivel talán egyensúlyozhatunk ebben az évben. Dolgozik valaki autókereskedelemben? Máshol is nagyon gáz a helyzet?

Szerencsére egészségileg mi jól vagyunk, kop-kop a Máté már 3 hete egyfolytában jár bölcsibe, és ez még soha nem volt így. :) :) :)
Hétvégén tartunk neki nagy szülinapi partyt, feltéve ha a többiek is egészségesek lesznek és tényleg el tudnak jönni. Ha mindenki jönne 26 lennénk. Kíváncsi leszek, mert ez amolyan házavató féle is lenne.
Van valami ötletek, hogyan lehet rávenni egy gyereket arra, hogy öltözzön be farsangkor valaminek? Nem akar a Máté semminek sem beöltözni, azért készüljek vészforgatókönyvvel és vigyünk valami jelmezféleséget? Hátha mégis kitalálja, ha a többieket látja, hogy ő is szeretne valamit?

Jevi!

Sajnálom Vincét, remélem azért kilábaltok a sok betegségből, megértelek, nálunk a Máté rengeteget volt beteg, most hogy egy immunrendszer erősítő kúrát csinálunk, és mellé kivették az orrmanduláját, talán helyreáll egy egészséges rend.

Viki!

Kitartás a bárányhimlőhöz. Minket ez valószínűleg elkerül, mert beadattuk a bárányhimlő elleni oltást, mert a férjem nem volt bárányhimlős és félő, hogy őt nagyon megviselné ez a betegség,ha a Máté hazahozná.

Mindenkinek jó éjszakát, kellemes hétvégét!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy mikor lesz február-márciusban bababörze a vásárcsarnokban?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Netty!
Máténak nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk!

Nagyon szépek a képek, amiket múltkor feltettél, kérünk majd a szülinapi-házavató buliról is! :wink: Máté igazi nagyfiú már, röpül az idő!

Violka sem akart tavaly beöltözni, én azt javaslom, valami egyszerű jelmezt válasszatok, Viola végülis Piroska lett, az nem nagy kunszt, egy kis piros szoknya, meg poló, harisnya, és egy kis kosárka, és nagyon jól érezte magát végül benne! Na jó, Máté nem lehet Piroska, de biztos találtok valami egyszerűbb jelmezt, amit szívesen felvesz!

Viki!
Bababörze a Vásárcsarnokban 2009-ben:
02.08.
04.19.
06.07
09.13.
10.11
12.13

Üdv. Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Netty!

Máténak mi is boldog szülinapot kívánunk!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


SZIASZTOK.
SZERETNÉM,HA ÍRNÁTOK DR.VARGA TAMÁSRÓL.
SZÜLÉSZORVOS PÉCSEN.PERSZE AKI ISMERI,VAGY SZÜLT NÁLA.
KÖSZIKE.
domi2000
 
 


Sziasztok!

Erzsó!

Adélkának nagyon boldog névnapot kívánunk!


Domi!

Sajna nem tudok segíteni, nem ismerem dr. Varga Tamást!

Többiek, merre vagytok???? Kangamama, Erzsó, Monee, Agmano.......................??????????????,

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Valaki meg tudná Nekem mondani, hogy mennyit kóstál mostanság egy szülés Borsay dokinál a megyeiben? Tudom nem kér semmit,de... :D Tök aranyos meg kedves is és nem szeretném, ha kellemetlen meglepetés érne. :oops: Köszi minden választ! Egy 26 hetes kismama
eman
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de teszek fel pár képet rólunk......hátha visszajön valaki :roll:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Én vagyok Viki, és nagyon örültem a képeknek! :) Nagyon szép család vagytok! Szegény kis bárányhimlős Esztike!
Rohan az idő, hihetetlen, hogy hétvégén már egy éves lesz Esztike! (Viola meg 4!!!) :) nagy buli lesz? Vagy csak a szűk család ünnepel?

Már én is készülődök, meg az oviba is sütök tortát, ott pénteken tartjuk. Hétvégén meg otthon, sokan leszünk, család, majd lesz gyerekzsúr is, de az csak márciusban, ha levonul az influenza!

Azért ha csak ketten isvagyunk stabilan, azért nézzünk be ide, jó? :wink:

Domi!
Sajnos én se tudok segíteni! :( Jókat hallottam róla, de személyes tapasztalatom nincs!

Eman!
Én ugyan nála szültem a nyáron, de nem tudok segíteni, mert én nem kérdeztem ez ügyben senkit, adtam, amennyit gondoltam/tudtam!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Nem lesz nagy buli! Én is félek, hogy elkapnak valamit ezután a bárányhimlő után, még oviba sem megyünk a héten, mert nagyon köhögnek mindketten még, és amúgy sem kéne a kis legyengült immunrendszerüknek egy újabb nyavalya. Így marad a szűk család szombat-vasárnapra leosztva! :wink: Nálunk az oviba nem lehet házi sütit vinni, csak olyat, amit boltban veszel. Keksz, ropi, szörp, ilyesmi :roll:

Jó bulizást Nektek, de addig még úgyis benézek, és kívánok boldog szülinapot! :) Amúgy egyszer már találkozhatnánk is, ha már egy városban lakunk, nem? :wink: csak múljon el ez az influjárvány.... :?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Nagyon jó ötlet a tali, már én is gondoltam rá! Szerintem a nagyok is szépen eljátszanának együtt, meg a kicsik is! :D
Csak tényleg múljon el ez a sok nyavalya! :?

Végre elmúlt Vincének a hasmenése, erre éjjel belázasodott!
Most valami felső légúti nyavalyánk van, éjjel csúnyán (ugatósan) köhögött! :?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Jobbulást Vincének! Amúgy a kissebbikjeink jól megszívják, hogy a tesójuk közösségbe jár, nem? Esküszöm Peti 3 év alatt nem volt annyit beteg, mint Eszti eddig, dehát ez van .... :?
Nálunk újra köhögés és takonykór, és mégcsak oviban sem voltunk...... :?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!

Violának nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk!
:wink: :wink: :wink: :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Eszternek mi is nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!

Természtesen képeket is kérek majd!!!!!!!!!!!!!! :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést! :)

És akkor jöjjön az én kis egyévesem :) :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!

Én is várom a szülinapi képeket! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Képek nagyon jók lettek, sok-sok puszi a kis egyévesnek, meg persze bátyusnak is!

Most épp megint Vince beteg, taknyol ezerrel és nagyon csúnyán köhög! :? :(

Hahó többiek! Másnak is szabad ám írnia! :)

Akkor néhány kép rólunk is!
Kép szülinapos

Kép katicatorta sk Violka kérésére

Kép anyuéknál is ünnepeltünk oda túrótortát csináltam, és sünitortát Bartos Erika után szabadon :lol:

Kép Vince is evett volna belőle, de nem engedtem! :roll:

Kép

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Nagyon jók a képek, és nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szép tortákat tudsz sütni! :) Esztinek egy sima piskótatortát csináltam, egyik nap baracklekvárral, másnap meg szilvával :oops: :lol: Viola igazi nagylány már, Vince pedig helyes kispasi!

Jobbulást kívánunk, remélem hamar rendbejön! Nálunk a Peti beteg már megint, 3 nap ovi után lázas lett, jó kis torokgyuszit szedett össze megint. :roll: Ebben az évben összesen 6 napot jártunk oviba :roll:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,

kaptam egy aranyos könyvküldő láncot, olyan mint régen volt a csokiküldő lánc. :) 6 kisgyereknek kell továbbadni, és egy kisgyereknek kell könyvet küldeni, aki a sorban az első. Ha valakinek van kedve hozzá, akkor írjátok meg a nevet, a pontos címet a petzrenata@freemail.hu e-mail címemre és akkor e-mailen visszaküldeném a papírt, amit továbbítani kell.

Remélem mindenki meggyógyult, majd próbálok jönni többet, de estére mindig annyira fáradt vagyok, hogy örülök, ha már nem kell a gép előtt ülnöm.

Üdv

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Kanga mama!

Ivettnek nagyon nagyon boldog 1. születésnapot kívánok! Ugye nekem könnyű dolgom van, mert pont 2 hét van a lányaink közt :wink: szóval holnapra boldog szülinapot! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Itt vagyok Viki és Többiek!

Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyi kihagyás után is gondolsz ránk. Igen csak jól esik, a mai napon az egyetlen pozitív élményem.

Köszönöm Viki, hogy eszedbe jutott a Kislányom! Nem is hiszed el... én meg szégyellhetem magam...

Had pótoljam az elmaradásomat:

Kicsi Eszter! Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked így utólag, de annál nagyobb szeretettel. :lol:
kanga_mama
 
 


Hoppá!

Kicsi nagylegény Máté, TÉGED is éltessen az Istenke sokáig.

Vince baba, boldog hófordulót, Drága!

Jaj, Violka... hát Neked is boldog szülinapot így utólag.

Istenem kit hagytam még ki? Ne haragudjatok, de a kis perpetum mobilem zizeg ezerrel és rá is figyelek közben, most nem tudok visszaolvasni.

Nyugodtan kövezzetek meg... ma már úgyis mindegy!
kanga_mama
 
 


Kanga Mama!

Szia, de jó, hogy jöttél! és nyugi, senki sem fog megkövezni :wink:

Többiek!

Monee, Mamavica, Erzsó :?: :?: :?: Mi van Veletek? Hogy vagytok mostanában?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, köszi. :lol:

Akkor pár szó rólunk.

Voltunk betegek, de többnyire egészségesek szerencsére. Az influenzát eddig megúsztuk, remélem így is marad.

Ivett december 13-án felállt és 14-én elkezdett mászni, innentől kezdve nem volt megállás és 1 hete elindult. Én azt hittem, hogy úgy lesz, hogy először 1 lépés, aztán 2, stb. De nem így lett. Egyszer csak elengedte a kapaszkodót és kiment a másik szobába ott leült, megkapaszkodott az asztalban, felállt és visszajött. Azóta ki-be, jön-megy és pakol és rámol és már kinyitja a szekrényajtót és hozza velem szemben a megszerzett zsákmányt, zoknit, frissen vasalt bodyt, pulcsit, stb., amit elér. Már szépen eszik, napi 2 evésnél, főzeléket illetve gyümit. A főzeléket már úgy csinálom, mint magunknak. Már megeszi a párizsit egyedül, szépen tépi a kis fogaival, ja ebből 4 db van. Januárban azt mondta a dokinéni, hogy mind az összes foga szinte be van indulva... Szegénykém, sírdogál is néha. Imádja a kifilicsücsköt rágcsálni. Inni viszont továbbra is csak vizet hajlandó, a teát, gyümilevet kiköpi. Mutogat arra amit szeretne. Utánozza a kutyát, ha az elkezd ugatni. És állandóan nevet-nevet és nevet. Láthatóan jól érzi magát. Mi pedig nagyon boldogok vagyunk ettől.

No, hát hirtelenjében ennyi jutott eszembe.

Remélem, hogy ti jól vagytok és nem haragszotok, hogy ilyen sokáig nem jöttem felétek. Most írhatnék kifogásokat, de nem teszem, szégyelljem magam és kész! Ha nem haragszotok, akkor jövök többször is. Most már azért kicsit könnyebb dolgom van, hiszen van egy napirendünk, amit már egy ideje tudunk tartani. Így általában az ebéd utáni alvás úgy kb. 1,5-2-3 órásra sikeredik. Ez idő alatt igyekszem a házimunkát ellátni és egy kicsit lazulni. Este csak akkor tudok jönni, ha apa nincs itthon, mert akkor az övé a gép. :lol:
kanga_mama
 
 


Sziasztok! De jó, hogy találtam egy ilyen oldalt! Mi két hónapja költöztünk ide Siófokról, még nem ismerem itt ki magam és nem is ismerek senkit :( 2007 októberében született egy gyönyörű kisfiam és szeretnénk neki kistesót. Légyszi segítsetek nekem dokit találni!!! Kit tudnátok ajánlani? Köszike

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Amúgy hogy teszitek fel ezeket a jópofa kis szalagokat, hogy melyik lurkó hány éves, hónapos, napos??

Kép


Kép
loaktinia
 
 


KépA kisfiam!

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Ha senki, akkor később visszanézek :(

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Szia Loaktinia!

Amelyik "csík " tetszik, arra rákattintasz, akkor bejön pl. nálam a babafalva oldala, ott meg tudod csinálni a saját vonalzódat, annak a kódját kell beilleszteni a profilban az aláíráshoz!
Édes a kisfiad! Gyere, és mesélj még magatokról, a babaprojekthez meg megy a drukk! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kanga Mama!

Ügyes Ivett, hogy már jár! Eszti még nem! És Ivett ekkorákat alszik napközben :shock: Eszti jó, ha 2x30 percet alszik egy nap, és emellé még éjjel is kel vagy 3x! most mennem kell, mert Laci beteg, Peti épp meggyógyult, Eszti meg tegnap óta hány..... :cry: :cry: :cry:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Loaktina, üdv. közöttünk. A vonalzót Viki már leírta, hogy hogyan kell feltenni. Orvos ügyben meg én nem tudok neked segíteni, mert nekem szívszerinti babám van. :lol: :lol: :lol:

Viki, köszi, majd figyeld csak meg Eszti egyszer csak szépen otthagy és elindul. Ó igen, nagyokat tud aludni az én kis drágám, valahogy megjavult az alvókája. Éjjel is jól alszik, kivéve ha fogzik... akkor nyöszörög, sírdogál, többször inni kér... Jaj, Istenem, betegek vagytok? Gyógyuljatok meg mínél előbb... annál rosszabb nincs mikor egy gyerek beteg. Jobbulást nektek!
kanga_mama
 
 


Sziasztok! Először is Ivett Annának nagyon boldog első szülinapot kívánok!!! :mrgreen: Köszönöm a segítséget a vonalzóval kapcsolatban, remélem sikerülni fog! A "szivszerinti baba" mit jelent?? Viki! Köszönjük a bókot! :oops: A Te porontyaid is nagyon édesek! Egy pici kislány és egy nagy fiúcska, remélem nálunk is hasonló lesz a helyzet :) Magamról annyit tudnék írni, hogy december közepén költöztünk Pécsre Siófokról, mert a párom itt kapott munkát. Most még elég rossz, mert nem ismerek senkit, ezért 2 hónapja nincs kihez szóljak egész nap csak a kisfiam, akit imádok, de néha jó lenne egy felnőtt társasága :cry: Bízom benne, hogy ha végre jó idő lesz, majd sokat leszünk a játszótéren és összeismerkedem pár kismamaival. De már ez sem semmi, hogy itt néha van kivel dumálni :D Amúgy én 30 éves vagyok és imádok ANYA lenni! A kisfiam 16 hónapos, még cicis, a párom 40 és ő is cicis :D Siófokon szültem a kisfiamat egy fantasztikus dokinál és félek, hogy itt talalok-e majd hasonlót :? Apás szülés volt, természetes és 4h 20 perc az elejétől a végéig! Életem legszebb élménye volt, minden fájdalmával együtt! Akarok MÉG, MÉG, MÉG!!! Hát kb. ennyi :D Kép Még egy kép a csemetéről! [/quote]

Kép


Kép
loaktinia
 
 


A vonalzóm nem lett az igazi :cry:

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok,

most remélem tudok kicsit magunkról is írni, mert éppen alszik a Máté. Köszönjük a gratulációkat a szülinaphoz. Volt nagy babazsúr, 23 voltunk szülőkkel együtt, ebből 9 gyerek. Nagyon jól sikerült minden, volt tortázás, lufizás, autóverseny motorokkal a folyóson, persze kicsi veszkedés, verekedés, ahogy ez a fiúk között lenni szokott.
A Máté már 3 hete nem beteg ismét! Kopp-kopp... Lehet, hogy tényleg használt ez az orrmandula kivét. Képzeljétek már 3 hete pelenka nélkül alszik éjszaka is! :) :) Igaz mindig jön éjjel, hogy anya pisilni kell és mennem kell vele, mert sötétben akar pisilni, de úgy meg egyedül nem tud, de mindegy is, annyira örülök neki,hogy saját magától rászokott erre a teljes pelus nélküli életre. :)
Egyébként mi meg állandóan dolgozunk, alig állok a lábamon, este már nincs sok kedvem a gép előtt ülni, ezért is jövök ilyen ritkán. A férjem teljes főállású egyéni vállalkozó lett, új területre tévedtünk, most így a válság idején kezdünk saját vállalkozást. Elég nagy merészségnek tartom, de most mit lehet tenni? Én még továbbra is a gépkocsi kereskedelmben dolgozom, ki tudja még meddig, a válság minket is elért. Személy szerint engem még nem érint, de ha nem megy a kereskedés, akkor ki tudja, hogy könyvelőre meddig lesz szükség.

Viki!

Sajnálom, hogy betegek vagyok, remélem hamar meggyógyul nálatok mindenki. Alvás terén kitartás, nálunk a Máté sokáig, nagyon sokáig nem aludta végig az éjszakát, állandóan enni, inni kért, csak úgy kelt. Tanácsot nem tudok adni, nálunk is aztán kinőtte ezt is, és most már csak pisilni kel éjszaka.

Kanga-Mama!

Örülök, hogy írtál magatokró, nagyon ügyes Ivett, hogy már ilyen ügyesen járkál.

Loaktinia!

Üdv köztünk! Orvost nem tudok ajánlani, mert az enyém akinél a Mátét szültem már nem dolgozik Pécsen. A Megyei Kórházban dolgozik sok jó orvos nekem ott a Labossa (talán így írják a nevét) Gusztáv volt a legszimpatikusabb amikor uh-ra jártam. Sokan mondanak rá sok jót. Most dr Banó Lászlóhoz járok, mint nőgyógyászhoz, nagyon normális ember ő ha jól tudom az Édesanyák úti Klinikán orvos, de hogy milyen szülész azt nem tudom. Emberileg velem kifogástalan volt, a vizsgálatoknál is nagyon normális volt. A Veress E. u-i rendelőben rendel, nem muszáj magárendelésére menni.

Kérdés: volt már valakinél olyan, hogy egyszerűen nem menstruált? Abbahagytam a tablettát, mert már akkor sem menstruáltam, és most nem igazán akar visszarendeződni a helyzet, augusztus óta 3 szor volt menszeszem. Hétfőn megyek dokihoz, mert az arcom olyan mint egy tinédzseré és hízok, pedig nem eszem többet, mint előtte. Lehet, hogy valami hormonzavar, de kicsit félek, mi lesz.

A könyvküldős lánchoz még mindig várnék jelentkezőt, ha érdekel valakit. :) :)

Üdv Mindenkinek

Netty

Kép
netty11
 
 


Szia Netty! Köszi a tippeket! Még annyit, hogy a megyei kórházban vagy az egyetemi klinikán jobb a helyzet?? Vagy választhatok egyáltalán? Siófokon csak egy kórház van, és tetszik nem tetszik, nincs másik! A menzesszel kapcsolatban a hugomnak volt ilyen, mikor keményen fogyózott. Írtak fel neki fogamzásgátlót és attól helyreállt. Nem lehet, hogy jön a második baba? :lol:

Kép


Kép
loaktinia
 
 


A vonalzóm még mindíg nem az igazi :?

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Sziasztok!

Hurrá, talán mégsem hal ki a topik... :)

Kanga mama!

Nagyon boldog születésnapot kívánok kicsi lányotoknak! Természetesen képet is kérünk róla, ezer éve nem láttuk a kis mosolygós arcocskáját! :)

Loaktinia!
Hú, ezt nem túl egyszerű leírni? Esetleg elárulod a keresztnevedet? :)
Üdv itt, gyere gyakran!
Én Borsay dr.-nál szültem a Megyei Kórházban, szerintem ő is nagyon jó orvos.
Pécsen belül merre laktok? Tündéri a kisfiad!

Viki!
Nagyon sajnálom a betegeskedést, nekem is fájt tegnap a hasam, ma sem az igazi, és Violkának is hányingere volt tegnap este, bár mi farsangon voltunk és ott sokmindent összeevett!

Nagyon jó volt az ovis farsang, nálunk ez nyílt ünnep, majd teszek fel képeket is!

És most egy video, együtt fürcsiznek: :)
http://www.youtube.com/watch?v=WbydoPQMC_Y

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Loaktinia!

Ha megszerkesztetted a vonalzódat, akkor bemásolod a Profilodba az aláírásodhoza kódját. Úgy kezdődik, hogy: "URL...."

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Helló Jevi! A vonalzóval azt csináltam amit írtál, de nem sikerült, lehet elírtam, majd megpróbálom újból. A keresztnevem Zsanett és az Uránvárosi buszvégállomással szemben lakom. A Loaktinia a tengeri rózsa (bíborrózsa) latin neve és onnan jött, hogy legelőször egy búváros topikba jelentkeztem be még 2002-ben és azóta ez a név megmaradt az interneten, mert nagyon a magaménak érzem. :)

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Azt hiszem feladom :( Nekem nem lesz ilyen édi vonalzóm :cry:

Kép


Kép
loaktinia
 
 


Nincs itt senki? Akkor rakok még fel pár képet :) Kép Kép Kép

Kép


Kép
loaktinia
 
 


SIKERÜLT!!!! :D Úgy ahogy mondtátok, csak egy másik oldalról!
Kár, hogy nincs itt senki :(

Kép


Kép
loaktinia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: