Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Húúú csajok, termeltetek megint bőven :D
Képzeljétek ma is rendesen rugdosott a picikém…kiültünk napozni a teraszra, ugy látszik a napsütés irritálta vagy pont tetszett neki, nem tudom igazán, de nagyon aktív volt! :P
Este meg az apja nem hagyta békén a hasamat, h neki is mozduljon meg, koporászott és hallgatózott, de neki meg se mozdult, lehet ilyenkor még direkt bujkál a külső ingerektől?!


Zsuzska!
Jobbulást kívánok Neked, elhiszem milyen rossz lehetett emiatt otthon maradni.
Milyen kis nyugis babád van, de lehet később sokkal izgágább lesz, addig még élvezheted a nyugalmat, de azért reméljük azért alszik ennyit mert szerinte is szüksége van rá.
Ezt abbol kifolyólag irom, mert pont ma olvastam, h az elvileg tévhit h 3 óránként szoptatni kell a babákat ilyen óramű szerűen, hanem akkor kell amikor ő kéri, hiszen tudja mikor van rá szüksége?! Szerinted?

Pintyus!
Nagyon örülök h te is el akarsz jönni a pénteki Klinikás előadásra, legalább többen leszünk!
Majd akkor cseréljünk mondjuk iwiw-en telefonszámot, h tudjunk beszélni előtte!
Ja és a többi esetleg nem érdekel?
Látom előtte babamozizni mentek, majd kíváncsi vagyok a felvételekre!
De szerencséd van, h nem vagy ilyen hányós fajta! Elviselhetetlen már az egész, nem is hiszem h eddig tartana…ma reggel is kezdődött :(

Aliza!
Na majd akkor iwiw-en megbeszéljük priviben a címet…mit jelent kb. hogy nem sokáig laktok már itt!? (szeptemberig, azért az még 3 hónap) Tényleg kár, h csak most ismerkedtünk meg, jó lett volna hamarabb, mert én is olyan egyedül vagyok itt. Ja tényleg, majd mi is cseréljünk tel számot, h ha esetleg a közelben vagyunk tudjunk beszélni!
Azért gondolom már vágytok nagyon a kertes házba, el is hiszem, hiszen mikor olyan gyönyörűen süt a nap, elviselhetetlen itt bent a panelban.

Andi!
Nagyon cukik a felsők! Képzeld Anyukám mindig mesélte, h én is ilyen válogatós voltam, csak ugy mentem oviba, ha uj ruhába mehettem, és szerencsére tudott rendesen varrni, igy mikor hisztiztem mindig ujba mentem :wink: Na azért nem hiszem, h az én gyerekemmel is megcsinálnám ezt :P
Még nincs konkrét tervem a vásárba, valszeg a párommal sétálunk ki, csak ugy szétnézni…ha meg meglátunk vmi jot, azt vesszük meg.
Ez a kis motor a gyerekeknek vmi fantasztikus találmány, komolyan mondom nincs olyan gyerek aki ezt ne szeretné, akár lány akár fiú :P Dorka is oda van érte ugy látom.

Anita!
Szerintem én a vitaminokat már mind a két formában vettem be, de a Gravida 100% hogy mindenhogy kijött, ha pl evés közben…akkor az addig elfogyasztott kaja :cry:
Az Elevitnek meg az az ize és szaga nagyon rossz, nekem legjobban az állatkertben az állatoknak osztogatott olyan fűpréses kajájuk jut az eszembe róla, szagra és ízre is :lol:
De azért nagyon köszi a tanácsot mindenkinek!!!, de valszeg maradok a természetes vitaminoknál.
Anita, akkor kinézted már, h melyik előadásra tudsz v akarsz eljönni a szülés hetén???
Pénteken 13-ra Pintyus is jönne, ha esetleg nem olvastad.
Megírom neked is majd iwiw-en a tel számom, hogyha pénteken megyünk, akkor tudjunk egyeztetni előtte.

Jó éjszakát Mindenkinek!
Pusssz



Kép
dinaedo
 
 


Halihó!!!!
Fent van még valaki rajtam kívül???? Vagy mindenki az igazak álmát alussza????,
Én még nem vagyok álmos... :roll:
És eszembe is jutott, hogy nem válaszoltam Alíz kérdésére.
Csajok ha kérdeztek és nem reagálok az azért van mert öregszem és feledékeny vagyok, nem pedig azért mert nem akarok. :roll: :roll:

Alíz!
Kérdezted hol veszek Dorkának szandit. Úgy tervezem, hogy a vásárban. Van egy tuti árus akitől Bencének is mindig jókat tudtam venni olcsón. Ez még a vásár Füredi úthoz közeli részén van, ahol még szűk a hely mert a járda két oldalán vannak kipakolva az árusok és nem az úton. Ennek is kb. a közepén szokott árulni egy hapsi, és annak idején (2-3-4 éve) még 2500 Ft-ért adta a szandálokat. Gondolom most 3-4 ezer közötti áron adhatják. És szerintem olyan mint a Siesta vagyis nagyon hasonlít rá. Rugalmas a talpa, belül bőr, felsőrésze nubuk, 3 csatos , tehát jól fogja a bokáját a gyereknek. Remélem kapok, de ha nem akkor megnézem az Unioban amit ajánlottál, vagy a Domusos kinainak az emeletén.
Jön a bölcsi Dorkának valami szépet szeretnék venni, legyen csini a csajom. :lol:

Pintyuska!
Köszi, holnap vagy még ma irom a szövegemet emailben.
Kép érte!!!!
Köszi ha hozol nekem mici pasztát, de drága vagy!!!!!!!!
Patrícia babát szugeráld a babamozi előtt hogy "jól" viselkedjen, és legyen fotogén. Látni akarjuk mindannyian a kisasszonyt! :wink:
Ahhhhh... mégsem holnap hanem holnapután jön a burkoló megcsinálni a mosdópultot. Mondta ő hogy sok a munkája és vagy csütörtökön vagy pénteken jön, de reménykedtem benne, hogy már holnap. De csak pénteken tud jönni. Na nincs gond, várunk türelmesen. :roll: :roll:
Babataliig csak kész lesz, mert ha nem :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .

Edina!
Én Elevitet szedtem és hogy ne érezzem a vacak B-vitamin ízt a számban (ami neked a takarmányíz, tuti hogy egyről beszélünk :lol: :lol: ) mindig lefekvés előtt vettem be. Elaludtam és így sosem éreztem, másnapra meg már hűlt helye volt a vacak íznek.
Így szoktam én is vásározni mint Ti. Kimegyek nézelődök és ami megtetszik és kb. szükség is van rá azt megveszem. :lol: Ez ellen csak úgy tudok védekezni, hogy nem viszek magammal sok pénzt. És akkor tutira csak a szükségesebbeket viszem haza. :P :P :P
Edina, Te mennyire vagy konyhatündér???? :P :lol: Csak azért kérdem, nincs valami jó recepted? Jöhet süti, leves, egytálétel, husi, köret... mindenféle recept. Néha olyan kínban vagyok mit készitsek, valami újítás mindig jól jön(ne).

Bea!
Azért majd hozhatod a mici, mics, vagy mifene receptjét. :lol: Mégsem kérhetem meg mindig Pintyust hogy szállitsa az alapanyagot nekem ha ízleni fog. De nagyon gusztusos Zita fényképén, igy tutira az ízével sem lesz gond. :lol: :lol: :lol:
Bébiszitterkedés állandó meló lesz most, vagy csak egyszerinek tűnik? Esetleg alkalmi?
Jó utat Nektek, meg jó búcsú-zást.
Olyan furi hogy írod, hogy mentek haza... :lol: értem én hogy a haza az Erdély, én is ha megyek anyuékhoz , sokszor mondom hogy megyek haza , pedig már rég nem ott lakom. :wink: :wink:

Kép



Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Edina!

Látom nem semmi kiscsaj voltál Te sem ovis korodban (sem). :lol: :lol:
Lányom is hasonló úton halad. :lol: :P

Na dugulok, jóéjt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 

 
 

Braco, braco jelentkezz!!
Megpróbálok leírni mindent, amit szeretnék.... :shock:
Ha valakinek nem válaszolnék dörgessen már rám legyenolyankedves, mivel szita az agyam mostanság... :?

Alizom, ezerszeres szuri a házhoz! Lehet bővíteni, a telek elbírja a beépítettséget?
Szerencsések vagytok, hogy "csak" be kell költözni.

Andi, neked Bence is ilyen kis örökmozgó volt, mint Dorka?
Olivér nekem tudod hipergyanús (szerencsére nem az, csak én vagyok tohonya), titkon remélem, hogy Nelly az ellenkezője lesz.. :shock: :shock:
A gyerkőcök mit szóltak az "új" lakáshoz? A mosdót meg a fene vigye el..... :?
A mosogatógép legalább dógoz???

Olgi, Zolcsit imádom, ahogy hegedül, Tündi baba szépséges rózsaszál a nagy ártatlan szemeivel.
A vásárt mi is imádjuk, bár sosem veszünk semmit, de ki nem hagynánk. :lol:
Igaz, most óvatosan duhajkodok, jó lenne, ha a minicsajom még maradna egy hétig.

Anita, sajnos Olivért nem szülhettem meg, meg farfekvéses volt és féltem a komplikációktól, na de majd most!! Állítólag kislányt szülni könnyebb....
Amúgy az Akadémia utca végén lakunk.Ti merre is fogtok?
A munkálatokhoz kitartás, olyan jó a szép újban lenni!!!

Pintyusom, nem illendő, de nem bírom megállni, hogy magácska nagyon szexibébi kismami..... :wink:
Gratula! Nagyon jót tett neked a terhesség, lányból bombanő lett.

Zsu, köszi a címet, még szétnézünk, mert csak Siófokban gondolkozunk ui. saját strandos hotellel. Ez az Ezüstpart nem a nagy disco mellett van? :?
5 éven keresztül próbálkoztunk a Balcsivan, de mindig VÉGIG esett az eső (július-augusztus) , ezért 2005-ben megfogadtunk, hogy soha többet. Egy osztrák kinderhotel kitelt volna abból, amit akkor elcsesztünk. Fú, de mérges voltam. Mert ha ketten lettünk volna eltespedünk egy hétig, valami fürdő stb, de Bogyó akkor volt 15 hónapos , állandóan menni kellett vele, csak szenvedett szegény a szobában.



Zsu, emlékszel mikor írtam , hogy a nagy súlynövekedést stagnálás követi és a dokik ettől beparáznak? 1xűen nem értem miért jobb az, ha egy baba 3-4 hónaposan 7-8-9 kg?????
Pannika úgyis szól, ha éhes, minek rögtön nyömatni a gyógyikat, tápit????
Eleve egyre jobban mozog, még szép, hogy letornázza, meg lehet, hogy inkább nő. A kettő együtt nem megy.
Mikor értik már meg, hogy ez nem malachízlalás, minden baba egyéni ütemben nő.
Ha féléves korára megkettőzi, egyévesen megháromszorozza a születési súlyát abban hiba nem lehet!
Ne is izgasd magad, ha gáz lenne látnád!!!!!

Nálunk nincsennek nagy hírek, Bogyókám 4 éves lett hétfőn, de nem tudtam 17ó 5 perckor összecsókolni, mivel a szomszéd kislányt boldogította. :?
Imádják egymást! :D
Nagy nehezen hazacsalogattuk, kapott a bringa mellé Mucki-t (Bob mesterből lánctalpas) , Lego autót.
Aputól délelőtt egy Limuzint, este mindent felcipelt az ágyába és velük aludt.. :D
A buli majd pénteken lesz, nem nagy menüvel. Pogácsa,( a'la Dédi) kínai tészta tofuval (a csajoknak), göngyölt máj (a fiúknak , Laci süti grillen) krumplisalival, Dínó sültkrumplival ( a gyerekeknek), Mandulá-s túróruditorta.

Tegnap itt volt a "mester", 7 óra helyett sikerült fél 9-kor betoppania, pedig tudta, hogy 10-kor indulok a Klinikára. Levagdosta az anyagot, ma állítólag felragasztja....
Bár nár megint 8 óra, 11-ig ki kell érnem a dokihoz.
Ugyanis a május 8.-át veszi a kiírt dátumnak (tehát ma töltötük a 40. hetet) és minden napra rendelt NST-t plusz ma amnoszkópiát is( :cry: :cry: :cry: :roll: ).
Valamiért van egy érzésem, hogy még a 18.-ára is ráhúzok, pedig nem nagyon kéne túlvinni, mert a császár miatt nem índíthatja be és nem is gyorsíthatja a szülést (oxitocinnal). Tehát teljesen természeten szülök vagy császár.
Egyelőre rejtély, hogy mikortól túlhordás (8.-tól vagy 18.-tól), gondolom az NST és az amnoszkópia majd megoldja.

Na kopognak, talán itt a "szakértő"...

Puszaság



Persze kimaradt...

Edina, én csak a 12. hétig szerdtem az Elevitet, ahogy legyűrtem torkomon rögtön vissza is köszönt, rengeteg savat csinált, állandóan hánytama MagneB6-tól is . A doki el sem hitte, mert ugye a B6 a hányás ellen való. :shock: :shock:
Kicsit idegesített a dolog, hogy esetleg nem kap meg valamit a baba, de szuper volt végig a vérképem, még vasat sem kaptam, pedig automatikusan írják a kismamiknak..

ja és dógoz a mester nagy erőkkel és a fűvecske is sarjad, még a végén meg lesz minden mire Picuri érkezik!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Sziasztok!

Andi! Miért lenne baj a bolti pizzalap? Régen mi sokszor csináltunk olyat. Hamar kész van, és azt teszek rá,a mit akarok! Hasmenés tegnap du. el is múlt, remélem, ma már semmi nem lesz, és mehetünk délután sétálni, megint szép az idő! :D Köszi a fodros zokni tippet, majd megnézem! Én pedig szandált láttam, talán Alízt is érdekli! A Nyugati u-i babaoltban májusban 23-26-os Siesta szandik 3990 Ft. Bár nem nagyon ismerem az árakat, de sztem ez olcsó, nem? Bár, azt sem tudom, hanyas szandit hord Dorka és Balázska? Na, csak egy tipp..

Bea! Bébiszitterkedés, de jó! Az még élvezetes is! Állandó munka?

Zita! Pannika tegnap tényleg rekordot döntött alvás ügyben. De azért általában ennél jóval kevesebbet alszik, főleg délután. De nem panaszkodom, mert ha fent van, akkor is tudok Mellette ezt-azt csinálni, ritka az, amikor miatta nem haladok. Durván megnyomogatják a pocakod TG-n? :( Furcsa...nekem az sose fájt...

Edina! Én az első perctől igény szerint szoptatok! Most már ugye éjszaka nem, de nappal kb. 2-2,5 óránként, kivéve persze ha nagy alvás van. A nappali kezdettől fgova ilyen gyakori. Újszülött korában pedig éjszaka kb. 3 óránként kelt Pannika, aztán az szép lassan ritkult, majd teljesen elmaradt. Szerintem is akkor kell ennie, amikor szeretne, nem 3 óránként, katonás rendben... :wink:

Kriszti! Húha, ma van az első időpontod... :shock: :D Amnio??? Jaj, Te szegény. Nekem csak próbáltak csinálni, de csillagokat láttam.... :( Persze ezzel akarlak ijesztgetni, lehet Te meg sem érzed! :wink: Siófok: nem tudom, hogy a nagy disco mellett van-e? Én gyerekkoromban voltam ebben a szállodában, de disco nem rémlik, persze ez semmit nem jelent. Pannika miatt nem aggódom, eszik ugyanúgy , mint eddig annyit, amennyit szeretni, többet úgyse tudok belétömni. És már csak azért sem idegeskedem, mert a végén tényleg fogy akkor a tejem... :roll: Tapétázás reméljük el is készül ma! És majd mutass róla képet! :wink: Hű, te is ilyen hányós voltál? Most így a vége felé nincs? Mert nekem akkor is volt hetekig. Mondjuk nem minden nap, és az émelygés, ami ezerszer szarabb, az nem jött vissza hálistennek!

Kép
zsuzska81
 
 


Kriszti! NEM akarlak ijesztegtni - természetesen! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Na most csak gyorsan írok, mert nemsokára jön értem a párom és megyünk Nyíregyre, ő üzleti ügyben én meg elnézelődök a városban :wink:

Köszi mindenkinek a vitaminos infokat!

Andi!
valszeg egyre gondolunk, nem jött a számra az a szó, de tényleg takarmány íze van! Arra nem gondoltam, h este kéne bevenni, szerinted próbálkozzak még vele, vagy inkább mostmár ne?!
Vásárral kapcsolatban, ha nincs nálam annyi pénz, csak ugy lehet kivédeni h ne vegyek meg vmit, de azért tudok mérlegelni is, ha tudom h azt a bizonyos vmit máshol olcsóbban tudom megvenni :?
Kajával kapcsolatban megmondom őszintén, h megtudok főzni szinte mindent a leveseken kívül, azt nem szoktam! De nagyon nagy szerencsénk van, mert anyósom imád főzni és ezt nap mint nap vagy 2 naponta gyakorolja, de olyan adagokban, h 5 felnőtt simán napokig tudna belőle enni, szóval legtöbbször kis ételhordó…és kész az ebéd :P Ez nagyon nagy könnyebbséget jelent, mert tudunk foglalkozni a saját dolgainkkal.
Egyébként azért van receptem, mert mikor főzök vmit a párom mindig azt mondja, h ezt én csinálom a legjobban :wink: , csak ugye ritkán…de majd azért irok később, de most sietek!

Kriszti!
Húúú….az orvos szerint itt az idő…személy szerint én nagyon izgulok helyetted is!!!
Pont pénteken megyünk egy előadásra a Klinikai szülés és kismamák gondozása témában, kíváncsi vagyok veled is olyanok lesznek –e majd mint ahogy az előadáson állítják!
Nagyon szurkolok Neked, h természetes szüléssel jöjjön világra a kis Nelly!!!
Sok sikert!!!! Majd jeletkezz!!!!!!!!!!!!

Zsuzska!
Még lehet engem jobban beijesztettél….mert azt hittem ha majd elmúlik a hányásom, többet nem jön elő?! De tuti én leszek az a mázlista akinél még az utolsó pillanatban is ki fog jönni, amilyen szerencsém van ebben:)
Na akkor legalább az ujság igazat ir a baba szoptatásával kapcsolatban, megnyugodtam :wink:

Most megyek…majd később vagy este jövök!
Pussszz


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!


Na megint elromlott az idő,de hátha délutánra újra kisüt a nap.
Tegnap du. ahogy apa hazajött felmentünk a városba sétálni,jó volt egy kicsit bambulni a városban,na meg persze elidőztünk egy fél órát a szökőkútnál,Balázska kedvéért. :lol:

Andi:
Köszi a tippet,mindenképpen megnézem majd ott a vásár elején a szandikat,feltéve ha megyünk.Még nem 100%,de ki akarok nézni ,inkább én is csak nézelődök esetleg ha látok valami érdemlegeset akarok veszek is valamit.
Igen, szép szandit vegyél Dorka babádnak,hadd divatozzon a drága. :lol: :lol: :lol:
Értem, akkor csak később lesz vége az ovinak,hát igen én még ezeket a dolgokat nem tudom de nemsokára ejön ez az idő is.
Nem is olyan sokára. :roll:

Edina:
Elküldtem a számom iwiwen ,akkor majd egyeztetünk.
Hát igen már nagyon szeretnénk kertes házba menni,főleg Balázska miatt,ő ugyan is imád kint lenni.Anyukáméknál meg anyósomnál is mindig az udvaron szaladgál,alig lehet bevinni a házba. :lol:
Jó nézelődést neked Nyíregyen.

Zsu:
Örülök hogy elmúlt a hasmenésed.
Köszi a tipprt,én is láttam az újságban ,el is sétáltunk arra hétfőn,de nem volt Balázs lábára való,de majd megnézem a vásárba hátha lesz.

Olimami:
Igen még lehet lehet építeni hozzá max90nm-t,így aztán hely még van.
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ már nagyon közeleg az idő.Drukkolok hogy minden oké legyen és sikerüljön természetes úton megszületnie Nellynek.
Ú az amnoszkópia nekem nem volt valami kellemes,remélem neked nem lesz vele gondod.
Jó kis ajándékokat kapott Olivér,gondolom örült nekik.
Fincsi lezs a pénteki menü. :wink: Jó bulizást nektek.
Tapétáról várjuk a képet!

Pintyus:
Mesélj mi volt a Tg-n,remélem nem lesz nagyon rossz hogy megnyomkodják a hasadat,
Emlékszem nekem is volt hogy úgy megnyomkodták hogy még utánna is fájt.
Várjuk a képeket a kiscsajról,mondd meg neki hogy ne takargassa az arcát most már mert nagyon kiváncsiak vagytok rá meg persze mi is. :lol: :lol:

Na megyek megebédeltettem picurkémat,utánna meg remélem alszik egy nagyot.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Kép


ez a hálószoba, vagyis az lesz

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép

ez pedig a gyerekszoba
a bordűrön levő állatokból vannak nagyobb matricák (micimackó, malacka, főles, virágok), azt majd utólag kell felragasztani, ha már berendeztük

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Bence is nagyon örökmozgó volt ennyi idős korában mint most Dorka. Ezért is , na meg persze az anyagiak miatt is van a két gyerekünk közt 4 és fél év. Nem akartunk "horror " hétköznapokat. :lol: Férjemmel azt beszéltük, jó lenne egy nyugodt kiscsaj Bence mellé. Lányt kaptunk, de minden csak nem nyugodt. :lol: Sőt, felülmúlja Bencét. :roll: Bence viszont sokat csendesedett, igaz napi 10 perces bolondóra most is rájön, de aztán ismét önmaga. :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval... nekünk a nyugis csaj nem jött össze, viszont akit kaptunk helyette cserébe minden pénzt megér. Akármilyen energiabomba.
Meglátjuk jópár hónap múlva Te milyen csajszit kapsz. :P :lol: :lol:
Szerencsére tetszik a gyerekeknek is a fürdőszoba és a wc, elégedettek ők is. :wink: :wink:
Naná, hogy mosogat a mosogatógép, próbálna máshogy cselekedni. Használatban is van rendesen, nem is gondoltam hogy ennyire ki tudjuk használni. Áldom férjemet amirét ő erősködött, hogy ne hagyjuk ki és vegyünk. Megérte. Egy-egy nagyobb kajálással vagy főzéssel tele tudom pakolni szegény masinát, eszméletlen..... :roll: :roll:
Kész a tapétázás? Milyen lett? Remélem elégedettek vagytok.
Füvecske is kapja az esőt most is, nem panaszkodhatsz. :P
Minden pillanatban várom az öröm-sms-edet. :wink: :wink:
Mai amnioszkópia milyen "élmény" volt?
Nekem 1x volt ebben részem, de annyira fel voltam készülve a legrosszabbra hogy nem érintett így olyan rosszul. Nem volt kellemes, de annyira nagyon sem fájt mint vártam.


Zsu!
Köszi a Siesta cipő infót. Az tényleg nagyon szupi árban van most a Nyugati utcán, meg fogom nézni, ha a vásárban nem kapok, mert vásárig már nem hiszem hogy eljutok.
Jól van, futó hasmenésed volt, nem tartós, akkor nincs nagy gond.Egyébként 22-es szandit hord Dorka, de szerintem már 23-ast kell most vennem neki.Bár fazontól is függ, lehet még a 24-es is jó ha szűkebb a feje.

Edina!
Hát, nem tudom szedd-e a vitamint ha ennyire kijön belőled. Én ebből a szempontból szerencsésebb voltam, nem jött ki belőlem, nem is émelyegtem. Csak a vitamin ízét mivel nem suerettem ezért lefekvés előtt vettem mindig be.
Okés, jöhet valami jó recept, várom, várjuk!!!!
Nyíregyházán láttál esetleg vettél valami érdekeset?
Tényleg babádnak vásárolgatsz már? Babonás vagy?
Pintyus, Anita tudom rég elkezdték beszerezni a babaholmikat.Én is vásárolgattam már , néha nagyon nehéz volt megállni egy -egy aranyos zokni , body, vagy bármi más megvételét, nem is tudtam megállni. Nem voltam babonás, ez a része nem érdekelt, ugyhogy szépen sorban vettük meg a szükséges dolgokat.

Alíz!
Még 90 nm-t lehet a kérőhoz épiteni??? :shock: :shock:
Most ez hány nm-es ? Mert most sem néz ki kicsinek. :wink: A 3 90 nm-rel még bevállalhattok 3-4 gyereket. :lol: :lol:
Széf válogatáson mit mondtak mennyi időn belül jelentkeznek újra? Mondtak valami időpontot?


Pintyuska!
Mi volt ma TG-n?
Nekem ott sosem nyomkodták a pocimat egyik gyereknél sem. :P
Igazán én tök fölöslegesnek is tartottam az egész procedúrát, a pecsétek miatt kellett menni, ezért is jártam szorgalmasan, na meg a vér- és vizeletvételek miatt.
De ez a pocinyomogatás kimaradt, szerencsére. Mindig Póka dokim nézte meg mikor mentem hozzá, de nekem nem fájdalmas hanem csiklandós volt állandóan, igy nekem arra kellett koncentrálnom, hogy ne röhögjem el magam. De nem mindig jött össze, ugyhogy érdekes lehettem : nagypocis röhögő kismama az asztalon. :lol: :lol: :lol: Hát... így visszagondolva azt hihették jót ittam. :lol: Pedig csak csikis vagyok. :oops: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!
Míg irtam közben Te küldted a képeket.
Nekem nagyon tetszik a hálószobátok és a babaszoba színe is. Jó kis hangulatos, fiatalos, meleg színek. És nem utolsó sorban divatosak is. :wink:
Hálószobában szép a laminált parketta is, tetszik nagyon.
Élvezet lesz birtokba vennetek majd a szép új lakást!!!!
:wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!

Neve a Piciteknek??????Van már konkrétum? Vagy majd az utolsó percben? :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

ez a mosdópult
csak még nincs kifugázva

holnap délután rakják a nappaliban a lamináltat, meg szerelik be a bejárati ajtót
délelőtt meg tg-re megyek
de estére már lesznek szép új képek

Andi én meg ezen a 3 napos hétvégén fogok takaritani, mint te a múltkor
jövő hétvégén már lehet tényleg költözünk át:-)))

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Ezt a verset tanultuk meg Bencével :
(Egy másik kb. ugyanilyen hosszút szintén megtanult keddre az oviban, pedig hétfőn ment először.)


Csorba Piroska: MESÉLJ RÓLAM

Mesélj anya,
milyen voltam,
amikor még kicsi voltam?
Az öledbe hogyan bújtam
és tehozzád hogyan szóltam,
amikor még nem volt beszédem?
Honnan tudtad mit kívánok?
Megmutattam a kezemmel?

Mesélj rólam!
Hogy szerettél?
Engem is karodba vettél,
meleg tejeddel etettél,
akárcsak a testvéremet?
Gyönyörködtél akkor bennem?

Úgy neveztél: kicsi lelkem?
És amikor még nem voltam,
a hasadban rugdalóztam,
tudtad-e, hogy milyen leszek,
milyen szépen énekelek?
Sejtetted, hogy kislány/fiú leszek?

Mesélj anya,
mesélj rólam!
Milyen lettem,
amikor már megszülettem?
Sokat sírtam vagy nevettem?
Tényleg nem volt egy fogam sem?
Ha én nem én lettem volna,
akkor is szerettél volna?

Kép
Kép
bendor
 
 


Férjemnek épp a Kíra tetszik, de nekem az nem, akkor már inkább a Natália, de most nem tud tágitani a Kírától.
szóval még mindig semmi konkrétum :-((

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita!
Szupi a mosdópultotok is, és remélem Ti szerencsésebbek lesztek mint mi, és nem fog megrepedni a fuga sehol és más gond sem lesz.
Csak óvatosan azzal a takarítással Anita, nehogy túlterheld Magad és gond legyen. Pihizz is közben, már ha takarítással telik a Pünkösdöd. :oops: :P :twisted:
De jó, lassan cuccolhattok át... buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!
Akkor még aludnotok kell pár napot hogy közös nevezőre jussatok, úgy látom. :lol: :lol: :lol: :lol: Mire szülőszobára kerülsz csak eldől. :lol: :lol: :lol: :lol: Mi lenne ha ikreket várnátok és egyik baba kisfiú lenne, másik kislány? Még nagyobb gond lenne a nevek körül. :P :P :P :P

Kép
Kép
bendor
 
 


sziasztok!!!!

Végre gép elé kerültem!

Ugyanis haza jöttem Tg-ről, de nagyon későn, 1 óra el volt múlva mire eljottem onnan, annyian voltak és tolódás mert valami tárgyalás volt. :evil: :evil: :evil: Mire haza értem, farkas éhes voltam, ettem, olvastam egy kicsit és lefeküdtem aludni. Igy telt a napom.

Most nem nyomott meg anyira, valószínű nagyobb a baba és jobban kitapogatta, ezért békén hagyott hamar. Szívhangra egyből rá találtak. Az éhgyomri cukrom 4,3 volt, és a 120 perces cukrom 4,8. Azt mondták tökéletes. Vérképem, vizeletem jó! 61 kiló vagyok. 3 hét mulva kell vissza menni.

Anita, Éva nektek mit mondtak, mikor kell vissza mennni? Ti menyit híztatok? Tudom illetlenség ilyet kérdezni, de valószínű nem sokat mert nem látszik rajtataok! :wink:

Kriszti!!!!
Nagyon nagyon nagyon cuki vagy!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Mondtam is anyumnak hogy ezekért a szép szavakért már megérte ma felkelni. Hízelgő volt olvasni, füli ért a szám.
De ténleg nagyon jót tesz nekem a kismamiság mert nagyon szeretek kismama lenni és jól is érzem magamat a bőrömbe, büszke vagyok picurimra!

Húúúúúúúúúúú már negyven htesek vagyunk??!!!!!!!!!!!!! Gratulálok, hátha kibír még egy pár napot és te is tudsz vásározni!!!

Csak holnap mutatná meg bájait, biztosak lehettek hogy beszélek vele ezügyben, de nem biztos hogy hallgat rám. :roll: :roll:

Zsuzsi: Örvendek hogy helyre jöttél, olyan rossz mikor az embernek hasmenése van vagy székrekedése, nekem az utóbbi volt nem olyan rég a maltoferr vastól, de le cseréltettem egy másikr mert az borzasztó volt. DDe jó hogy sikerül mindent elvégezned PAnnika mellett szerencséd van nagyon.

Alizkám!!! Meg csinaltad mar a csorbát????
Azt a pogi receptetedte le irnad neke légyszi!

Andi: holnap leforditom neked a mondatokat! Semmi gond, és miciet is hozok neked akarhanyszor megy valaki, ezért te ne aggodj! Nehezebb osszeállitani mint megvenni.

Na csok csok mindenkinek, mert uram éhes!!
Vendég
 


Pintyus: én kb 53 kilóról indultam, és most 60 vagyok, szóval azért hiztam :-( de ez ezzel jár. Bár néha bepánikolok, hogy most akkor mi lesz, de mégsem fogyózhatok terhesen!!! Te mennyiről indultál anno? Sztem is nagyon csinos vagy, és tényleg jól áll a terhesség.

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Mire én írtam az elöbb ti is írtatok!

Anita: nagyon jóóók a színek, nekem nagyon nagyon tetszenek, mondtam már hogy én imádom a narancssárgát, az esküvőnkön is ez volt a dekoráció, ha nem bánjátok teszek fel róla egy képet, mi álmodtuk meg kettecskén és nagyon szép lett. :oops: :oops: :oops:

A babaszoba a legjobb, nagyon édes, főleg hogy én füles bolond vagyok, imádom micimackót! Andi már ezt is tudja, mindig küldi nekem a Füleseket, köszike neked te drága!!! :D :D :D

A legelső Mihály napin amelyiken Debrecenbe voltam, 3 éve Sanyitól egy Füleses hálóinget kaptam, mai napig imádom! :wink: :roll: csak egy kis nosztalgia volt ez.

Én 52ről kezdtem, ezek szerint többett híztam, de én nem érzem mintha olyan nagy lennék, és nem is jutna eszembe kevesebbett enni vagy ilyesmi, amit kívánok azt megveszem magamnak és megeszem. Ha a babának ez kell akkor legyen, majd utánna remélem le megy, egyébként sem voltam egy hízos fajta és remélem utánna sikerül leadni, ugyanolyan vékony ugysem leszek soha többet, ezzel tisztaban vagyok, de most a pici a legfontosabb.

Andi: Én holnap hívom fel Sápyt, és menni kell hozzá valamikor.
Anyira édes ez a vers, megkönnyeztem rajta, képzelem milyen mikor a kicsi nagy fiad szájacskájából jön!

Én sosem tudtam üres kézzel eljönni a vásárból, sajnos mindig sikerült elkölteni a kis pénzt amit vittem. De mindig jó dolgokat vettem, jó áron. Most is kell nézzek sanyinak bemelegitő nacit, magamnak valami jó kis fölsőt, a kismamaásnál valami tavaszi nacit, Patríciának valami aranyosat, anyum is akar valamiket.!!! Szóval lesz vásár fia az biztos.

Csak legyen jó idő!!!! ez a legfontosabb!

Edina: Küldöm én is a tel számomat. Fel hívlak előadás elött és egyezteteünk.

Jó éjszakát, BK van. :wink:
Vendég
 


Kép Kép Kép

Ne haragudjatok, csak egy kis nosztalgia ez is! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!!

Anita és Pintyus!

Akkor holnap jöttök 13.00-tol a születés heti program keretében a Klinikás előadásra???
Néztétek a többi programot???


Kép
dinaedo
 
 


Edina, én jövök!

De csak erre, másra nagyon időm sincsen és nem is érdekelnek anyira.

Jó éjszakát!!!
Vendég
 


Lányok!!!

Tanulságos lehet, érdemes elolvasni szocpolt felvenni szándékozóknak:
http://hvg.hu/hvgfriss/2008.19/200819_B ... kmese.aspx

Pintyuska!
Ne aggódj, valóban nem látszik Rajtad az a pár kg amit eddig felszedtél (sem Anitán, nyugiiiii ), csini kismamik vagytok.
Az iwiwen a piros rucis képed is nagyon jó, éppen tegnap néztelek meg.
Köszi drága vagy, a mici miatt is, fordítás miatt is, meg úgy egyáltalán. :lol: :lol:
Majd mesélj mi volt Sápynál, babamozizáson, képet is várunk. De tudod Te ezt magadtól is. :lol:
Gyönyörű volt a díszítés az esküvőtökön, nagyon-nagyon meseszép volt minden. Igaz én ezeket a képeket már láttam, de jó látni újra, hisz szépek nagyon.
Lehet mégiscsak összefut(hat)unk a vásárban?????? !!! :shock:
Úgy néz ki szombaton megyünk mi is anyuval délelőtt. Délután 4-re megyünk az esküvőre, előtte még kimászkáljuk magunkat. :P :lol:

Edina!
Majd meséljetek mi volt a klinikai előadáson, de remélhetőleg hasznos lesz.
Én annak idején nem voltam ilyenen, férjem nekem sem ért rá, egyedül meg nem volt kedvem menni. Mert ugye akkor még nem voltak babanetes kismami ismerőseim. :P :oops:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Előző üzim csak ilyen hirtelen volt, h minél hamarabb olvassák a csajok a holnapi dolog miatt.
Szóval képzeljétek el mi történt ma velünk…nem tudtunk menni a végén Nyiregyre, mégpedig azért nem mert beszart az autónk…azt vettük észre, h csak rángatózik, mintha kifogyott volna belőle a gázolaj, pedig félig volt a tank. A használati utmutató a kijelzett ikonokra azt írta, h elektronikus hiba vagy vizes a gázolaj, vigye azonnal a szervízbe…mondom ilyen nincs. Aztán szétszedtük, kiderült h vmi szó szerint elrágta a csövet amin megy át a gázolaj egyik helyről a másikba (na azért annyira nem értek hozzá, de én is láttam h szivárog a cucc a csőből), szóval új alkatrész kellett hozzá…na mire beszereztük és beszereltük, már nem mentünk Nyíregyre.
Viszont helyette elmentünk új autót nézni :wink: mivel a miénk amugy is csak 2 személyes kisteherautó, ezért tervbe volt véve egy másik, ugyh nagy nézelődésben voltunk, majd 7végén kiderül h jó – e az amit találtunk

Aliza!

Olvastam az iwiw-et, köszi a számod. Az biztos h ma nagyon rossz idő volt, viszont legalább nem az a 40 fok ami azért már nem kellemes…érdekes lesz majd kibírni a nyarat nagy hassal:)

Anita!

Nagyon tetszik a szoba színetek!!! Egyébként a miénk is ilyen vidám narancssárga, nagyon beleszerettünk anno ebbe a színbe, a konyha citromsárga és a folyosó pedig a kettő között, de jó keverés lett :)

Andi!

Szóval ugye nem vettem Nyíregyen semmit, mert nem voltunk :)
Amugy pedig tudatosan nem vettem még semmit a babámnak. Én nagyon szerettem régebben és szeretem is a baba zoknikat, van belőle kis gyűjteményem, de ezeket csak ugy vettem mert tetszettek…legutóbb egy 3 db-os zokni családot vettem a kék minden árnyalatában, erre kiderült h kislányunk lesz….szóval melléfogás :) Na de nem baj. Kicsit babonás vagyok, ezért nem vásárolok olyan tudatosan, meg előre nem is tudom a méretet, lehet tul kicsit vennék, vagy tul nagyot jobbik esetben :) Viszont sok mindent örökölünk ismerősöktől, rokonoktól…azok jók, mert ugye a baba ruhákat nem lehet elhordani. Szerintem én ezzel max az utólsó hónapban fogok foglalkozni.
Nagyon szép az anyáknapi vers, tényleg olyan szívhez szóló…főleg mikor a fiad szájából hallhattad, akkor olyan magható! Gratulálok hozzá h ilyen ügyes és tanulékony!

Pintyus!

Rendben, akkor majd holnap keressük egymást telefonon, és 13.00kor talizunk!
Nagyon szupi h minden eredményed ilyen jó lett!!!!!!!!!!!!!!!!
Húúúúú….az a berendezés ami az esküvőtökön volt, komolyan mondom mesébe illő, olyan gyönyörű, h a szavam is elállt tőle, egyszerűen fantasztikus, nagyon jó ízlésetek van, ennél szebbet el sem tudnék képzelni!!!! Egyébként helyileg hol volt? Hány fő volt ott, mert nagyon soknak látom igy ránézésre!

Na most megyek…már esek össze a fáradtságtól…

Jó éjszakát, szép álmokat Nektek!
Pusssz



Kép
dinaedo
 
 


Pintyus, Edina: sajnos nem tudok ma menni, mert abban az időben szerelik az ajtót és rakják a parkettát és nekem kell ott lenni:-(((((
sajnálom

Kép

Kép
lolita_78
 
 



Jó reggelt!!!

Kicsit sűrűbb voltak az elmúlt napok. Hol a barátunkra vártam, aki az ablakainkat csinálja most ( lemérte, megbeszéltünk mi legyen benne, kb. 2 hét múlva kezdődik :roll: ), mosogépszerelő aztán 5 adag mosás, vasalás, Kika( én hatalmas élvezettel jártam végig, nagyon sok szép dolgot láttam, amin csak úgy megpihent a szemem :wink: Nagyon tetszett!!! Kinéztünk egy függönyt a konyhába, amit az új ablakhoz teszem fel, csak még nem vettük meg, majd, ha már ki lesz cserélve.). Közben meg főzés, takarítás 2 naponta + mindennapi 2 séta a babákkal :? Nem nagyon jut ki az időmből :lol:


Anita: nagyon klasszok a színek, nekem nagyon bejön, mutattam is a páromnak, hogy ilyenre már szívesen festeném a szobákat, mert nálunk nagyon halvány színek vannak most, kicsit unom már a sápadtságot :lol: Ari vagy, hogy felajánlottad a fuvart, majd még értekezünk :D Ha jó idő lesz gyalog megyek szívesen, nincs messze.

Alíz: A házikótokat sztem már megdicsértem, de ott is hasonló melegebb színek vannak, ami tényleg nagyon tetszik, hajrá ma a foglalózás!!!


Pintyus: meseszép volt a díszítés :wink: Hány ember volt? Elég soknak látszik :lol: A hízással nem kell nagyon foglalkozni, majd lemegy előbb utóbb :lol: Én sem aggódom, pedig még 1 kg sem fogytam ( + 20 :oops: )

Zsu:
örülök, hogy jól vagy, Pannika miatt ne aggódj, mert jó húsban van, észre vennéd, ha baj volna. Egyébként sztem Tüncsike kevesli a tejcsit, mert már 1 hete 2* felébred az éjjel :? Estére már szinte teljesen elfogy a tejcsim. De még gyarapszik, ezért nem lépek semmit.


Andi: nekem jó a 19-ke, remélem ott leszünk :D Köszi a meghívást!!! Majd nálunk si rendezhetünk a talit, miután meglesz az ablak csere :wink:
Én is szandit fogok venni Zolcsinak :wink:





[/b]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Kriszti: nem is tudom, mit kívánjak: hogy gyere el még 2 In1 a talira, vagy hogy már babázhass :wink: Kitartás!!!!

Bocsika, ha valakinek nem reagáltam, megyek, mert pisi kaki van a bilibe :wink:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Anita!

Rendben van, köszi h szóltál...kár h ez így jött össze, pedig gondolom érdekes előadás lesz.
Azért mi Pintyussal megyünk, aztán majd beszámolunk.

Pusssz



Kép
dinaedo
 
 


Hali!!

Edina!!! Nagyon nagyon sajnálom!!!!! Most derült ki hogy csak nem tudok menni az előadásra mert Berettyóba kell mennünk az üzletkötönkkel talizni, mindig ott talizunk, mert ő egerbe tart, vagy Erdélybe és arra megy.

Ne haragudj légyszi, nem is gondoltam volna, meglepetéskéntr ért bennünket!

Majd elmeséled hogy milyen volt!
Még nem olvastam vissza csak gyorsan írtam.
Puszi
Vendég
 


Meg volt a babamozizás!

De hát nagy újdonságokkal nem tudok szolgálni!!!

Pici lányom megint szégyenlős volt, és mikorra már szépen láthattuk volna akkor anyira közel volt a méhfalhoz hogy nem volt elég magzatvíz a pofija elött igy torzitott a kép! Ugyhogy nem valami kivehető a képekből a pici arca! Már megint!4 :evil: :evil: :evil: :? :? :?

Szerintem tartogatja magát születésére, és akkor akar meglepetést szerezni nekünk hogy milyen szép! :lol: :lol: :lol:
De a nőiességét azt szépen megmutatta, láttuk a pici nuniját. :oops: .

Nem tudom hogy fognak látszani a képek mert a tv-ről fotoztam le őket!

Egyébként 800 gr körül vagyunk, olyan 30 centi teljes hossz kb.

Keddre kaptunk még egy időpontot 5re, ingyen, hátha akkor készségesebb lesz a kicsike.

Olgi: hozzál majd képet az új ablakról amikor meglesz, ti is felújitásba kezdtetek. Ezek szerint Zozika megint bilizik! Vissza szokott???? De ügyes!!

Edina: Mégegyszer nagyon sajnálom hogy nem sikerült összehozni ezt a talit, pedig nagyon szivesen mentem volna, érdekelt az előadás. Sajnálom a kocsitokat, és Miskolcot, de drukkolok az új autóhoz, képet hozzál majd!!!
És pocifotót is várunk tőled is!!!

Anita tőled is!! Éva!!!Mi újság, latop még mindig szarakodik? Milyen ott lakni??? Biztos a mennyországba vagytok!!! Talira ugye jössz????????????????????????????????

Köszönöm szépen a dekoráció dicséreteket, ténleg nagyon jól sikerült, mikor megláttam nem is hittem el hogy ez ténleg nekünk készült. :lol: :lol: :lol: Anyira szép volt az a nap, ugy vissza forgatnám az időt!

A Postás Üdülőben volt, amit most felújitanak teljesen, 120-an voltunk. De nagyon jól sikerült!! Igazi buli volt!

Anita: Hozzál képet ajtókról!!! Ha ne haragszol meg, megkérdezhetem hogy hol vettétek azt a Micimackós mintás tapétát, vagy mi a neve annak??? Anyira tetszik!!!

Megpróbálom fel tenni a képeket, de nem garantálom hogy látszani fog valami!
Vendég
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép

Olgi!
Jó hogy hírt adtál Magatokról. :wink:
Hajrá az ablakcserével, jó "buli", azt hiszem mondhatom. De majd a végeredmény kárpótol a rumliért ami ekörül kialakul a csere miatt. :P Kérünk természetesen képeket, nem úszod meg Te sem.
Zozika ismét bilizik? Szuper ügyes!!!!!!!Mondtam én, bölcs öregasszony. :P

Pintyuska!
De-de kivehető szépen a csajszid arcocskája. Minél több Uh-képet hoztok annál szakavatottabb szemmel nézhetjük mit is kell látnunk. :lol: De tényleg látszik a huncut Kismanó pofija. Mert már most huncut a csajod, ugye tudod? Nagy meglepit akar szerezni a születésekor????? De kicsit azért megkuksizhattátok és ez is jó dolog. Szép (és huncut :lol: ) csaj lesz Patrícia baba is.
:lol: Egyébként tök rendesek, hogy mehettek újra ingyenmozizni. Király!!!!!!!!!!! Hátra Patrícia is megmutatja szépséges pofiját teljes valójában. :P

Edina!
Te maradtál aki előadásra ment, ha elmentél egyedül egyáltalán. Majd mesélj mi érdekeset láttál, hallottál.
Sajnálom hogy a nyiregyi kiruccanás nem jött össze, de gondolom ami késik nem múlik.
Milyen autót szeretnétek venni? Van már konkrét elképzelés??? Mesélj!!!!
Férjem nekem is rágja a fülem, hogy cseréljük le a Punto-t egy nagyobb járgányra, már megőrjít vele. Mindezt másfél millás felújítás után. :roll: Persze ő már felújítás helyett is kocsit akart cserélni csak nem hagytam. :lol: Azt hittem rájön hogy a kettő együtt nem megy, de még nem látta be. Na .... majd valahogy rá kell döbbentenem. :lol: :lol: :P

Anita!
Biztos jó lesz a bejárati ajtótok, és az összes többi is. Végül csináltattátok mindet? Bejáratit is? Fotót kérünk, természetesen.
:lol: :lol: :lol:

Ma ismét nagy a pangás itt, többiek????? Alíz? Panka? Kriszti? Zsu? Évi? Bea?
Igaz Panka és Bea "igazoltan " vannak távol :lol: :lol: :lol: :lol: , hisz "bejelentették". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KépKép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Ha van kis időtök , próbáljátok ki, érdemes:


http://torrent.hu/e107_files/downloads/csoda1.swf

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Szóval ma elindultam az előadásra, kicsit késve, de útközben rég nem látott ismerősökkel taliztam, elbeszéltük az időt és a végén nem mentem el, csak a közepére értem volna oda, de egyedül nem is volt már kedvem :(
Amugy is akartam menni vásárolni, igy ezt megtettem helyette, mert anyósomnak szülinapja van, azért nagy feladat neki a vásárlás mivel annyira nem ismerem. De sikerült venni neki parfümüt és rucit.
Nagyon jó kismama cuccokat is láttam, de olyan sokat és nagyon szépeket, h mindet meg akartam volna venni, de vissza kellett fogni magam, a végén maradtam 1-2 db-nál, na és melltartók is nagyon jó árban vannak, és találtam szoptatósat is, majd később veszek megfelelő méretűt. Ugyh ma ezzel ment el az időm, de nagyon jó volt.

Andi!
Nekünk idővel muszáj lecserélni az autót, mert ugye a mostani Clio csak két személyes, valszeg ugyanigy Renaultban gondolkodunk, de ujjat nem fogunk tudni venni, hiszen min.3-4 milka, és annak nagyon húzós a hiteltörlesztője.
AMugy ti ma nem mentetek sehova? Egész nap csak te irsz:)

Pintyus!
Szerintem így is nagyon jók lettek a 4D-s felvételek, és az meg mégjobb, h ujra mehettek ingyen, nagyon rendesek! Ez akkor a Belvárosi rendelő, ami a Bajcsin van???
Majd teszek fel pocakos képet, csinálunk a 7végén, de annyira még nem nagy kerek :)

Húúúúúú….ma nagyon nagy pangás van!!!! Úgy látszik a jó idő mindenkit kiszólított!?
Na mostanra meg fáradunk! :wink:

Jó éjt Mindenkinek!
Pussszz




Kép
dinaedo
 
 


Edina!
Hát... láthatod, jól elirogatok itt magamnak. :lol: :lol:
Akkor hajrá Renault-ok!!!!!!! Vegyetek valami szuperjót!!!
Merre láttad ezeket a csúcs dolgokat, nagyon jó áron? Nem mintha szükségem lenne szoptatós melltartóra meg hasonlókra, de ismerősi körben hátha valaki rákattanna. :wink:

Csajok!
Úszópellust láttam 95 Ft darabja. Abban a pellenkadiszkontban ahol veszem mostanában a pelenkát Dorkának. Csak gondoltam szólok hátha valakit érdekel.

Holnap jó vásározást Mindenkinek!
Anita Neked jó takarítást!!!!!


Kriszti!
Téged Isten éltessen nagyon-nagyon sokáig kis családod körében!!! Nagyon boldog születésnapot kívánok NEKED!!!
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Van egy kimondott melltartó üzlet a Kossuth u. és a Batthyány u. majdnem a kereszeteződésben, kb. 10 m-el a Piac u. felé. Ha bemész a boltba ilyen hosszú üzlet, balra melltartók, jobbra ékszerek...majd egyenesen mész jobbra bugyi, melltartó, balra harisnyák.
Szoptatós melltartó, fehér-pamut anyagból 1500 Ft, a többi normális 1000 Ft körül van több szinben és rengeteg fazonban, formában. Szerintem megéri ennyiért! Igaz nem Triumph vagy Sariana, de nem is 5-10 e Ft!:)
dinaedo
 
 


Edina!

Jaja. Tudom hol van az a bolt, én is szoktam ott vásárolni.Csak nem tudtam hogy erre gondolsz.
Még előzőleg kérdezted, csak csesztem válaszolni:
Attól hogy sokat írtam ma voltunk boltban Dorkával, játszótéren, vettem neki pelenkát, főztem, sütöttem, "őriztem" a burkolót, takarítottam.Csak tudod nekünk egész nap be van kapcsolva a laptop, férjem ha melóban van skype-n értekezünk. Mivel a nappaliban töltjük az időnk nagy részét, a laptop meg itt van, be is van kapcsolva, gyakran tudok bekukkantani ide, aztán ha eszembe jut valami akkor írom is. Igy is mindig elfelejtek dolgokat mire az írásig eljutok. De persze Dorka mellett 1-1 iromány van mikor 40-50 percig is íródik. Ezért is szokott néha elszállni mire elküldeném. :roll: :roll: Hát ennyit akartam.
Jóéjt!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Remélem azért nem sértődtél meg, :!: :?: :!: :?: mert ilyet kérdeztem, csak tiszta jó szándék vezérelt és nem akartalak ugymond számonkérni nincs is hozzá jogom, és nem is akartalak megbántani :!: :!: :!: ,csak az tünt fel, h nem ir senki...amugy meg igy már érthető...tudom én is panelban másabb, kertesházban pl. anyumnál eszembe se jut napközbe bekapcsolni a gépet! :P

Nagyon kellemes vásárolgatást kívánok a mai napi Mihály napi vásárra Nektek :!: :!: :!:
Délután és este pedig érezzétek jól magatokat az esküvőn :!:
Képeket azért majd várunk :!:

Mindenkinek: NAGYON KELLEMES HÉTVÉGÉT ÉS PIHENÉST KÍVÁNOK ERRE A 3 NAPRA!!!
Pussz



Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, bocsi, ha nem reagálok senkinek, de hulla vagyok....
Még mindig egyben. :shock: :shock:
Sajnos nem tudta megcsinálni a doki az amnio-t, annyira zárt a méhszáj ( külső is, belső is, nyákdugó a helyén). Így volt egy Bloodflow, ahol megáll., hogy az átlagosnál kevesebb a magzatvíz és a lepény 3. fokban érett. Tehát lassan be kell fejezni a terhességet. Na de ugye indítani nem lehet, én is keddig kaptam haladékot a császárra :-((((((.
Most ezerrel aktívkodok, hogy legalább nyíljon meg a méhszáj annyira, hogy megnézhessék, mert ha a magzatvíz tiszta és az NST ok, akkor nem kell rögtön a császár.
Megyek is virágot ültetni, tegnap szülinap volt, 10 emberre főztem , kitakarítottam, ma már végigjártuk a vásárt (4 óra alatt).
Remélem valami megindul.....
Ha tudtok valami jó praktikát szülésindításra ide vele!!! Az eszkimó módszer ( sex) már megvolt :-))))))
Holnap újra amnio próba!!!
Drukkoljatok!!!

Puszi Kriszti



Sziasztok!

Hát, ma sincs itt tolongás, az már biztos.
Nem baj, én megint itt vagyok. :lol: :lol: :lol: :oops: :P

Képzeljétek, kivásároztam ma magam, de szerintem holnap is kinézek. :P Nincs messze, és ugye egy évben csak 2x van, én meg szeretek menni. :twisted:
De nem mentem ma sem hiába, vettem kislányomnak 2 pár szandit is. Egyik tiszta rózsaszín 24-es méretű 2500 Ft volt, 3 csatos, hajlékony talpú, olyan éppen amilyet akartam venni. Másik meg 2800 Ft-os, rózsaszín , halványlila kombinációjú, 23-as méretű. (Alíz, ezt ott vettem amit a múltkor írtam, csak most nem hapsi hanem 2 nő árult)
Bence kapott 2 melegítőalsót, apa 2 boxeralsót, jómagamnak meg vettem 4 felsőt.
Holnap még veszek férjemnek boxeralsót, a ma vett méret megfelelő, igy vehetek még. Kinéztem Dorkának egy aranyos nacit, csak a mérettel volt egy kis gondom, ugyhogy holnap szintén megnézem, és remélem jót veszek. Meg nekem kellene még papucs, szandi vagy valami a lábamra. :P :shock:
Délután az esküvő is szép volt, egy 53 éves elvált kollegánk nősült újra, annak voltunk a templomi esküvőjén és utána az állófogadáson. Akkora hatalmas tömeg özönlött be a templomba, hogy azt hittük férjemmel nem is jó helyen járunk. Templom tele volt a meghívott vendégekkel, nagyon sokan voltunk. A gratuláció-nyilvánitásokat az állófogadás követt.Mi mire végeztünk a sütievéssel és üditőzéssel még a vendégek egy része mindig sorban állt hogy gratuláljon a párnak. Szerintem 300 ember is volt, de még lehet többen is voltunk.

Edina!
Dehogy sértődtem meg , ne hülyéskedj már, eszembe sem jutott. :wink: :wink: :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:
Nem számonkérésnek vettem, nehogy azt hidd, csak leirtam, miért tudok sokszor írni, és hogy a gépezés mellett tegnap elég sokra haladtam, meg is lepődtem magamon. :lol: :lol:
Te vásároztál ma???? Figyeltelek Téged is, Pintyust is, de hiába.

Kriszti!
Jól sikerült a tegnapi bulivacsi?????
Még 1x és még nagyon sokszor Happy Birthday TO YOU!!!!!!!!!!!
Na végképp izgis napok már ezek, szorítok, hogy minden úgy alakuljon ahogy Te szeretnéd, és gyorsan könnyen menjen minden.
Úgy tudom a nagy zabálás, (már bocs, de tényleg), a lépcsőzés is segíthet az események beindításában. Bár.... nálam egyik sem segített egyik gyereknél sem, de én is ezeket a tanácsokat kaptam. Próba szerencse... hátha bejön.
Keddig haladék? Huuuu... hisz már az is mindjárt itt van, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó..... :D
Várom majd a híredet!!!!!!!!!!!!!!!!

Jóéjt!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Jó reggelt!!!

Engem ma kidobott az ágy, igy végre van időm írogatni!!!

Látom mindenki élvezi a szép időt és a szabadnapokat! Nagyon jól teszitek, mióta várjuk már ezt a tavaszt!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Én is legtöbbett kint vagyok, alig alig jövök be a házba valamiért.

Andi, Edina, köszike hogy mondtátok hogy láttok valamit a képekből, én látom a szép kis pofiját de nem biztos hogy mindenki arra fókuszál amire kell, legtöbben azt mondják hogy nem látnak semmit és inkább megvárják mig megszületik, pl. sógornőm. És egyfolytába azzal csesztet hogy biztosan fiu mert hegyes a hasam és az arcom is fius kismamára hasonlit. :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :evil: és hiába mondom neki hogy most ténleg 150 % megmutatta a kis nuniját, azt mondja biztosan tévedett az uH-s. Megőrülök az ilyenektől, anyira idegesitenek. Egyébként is olyan okoskodós fajta, de ez már túlzás. Na mindegy!

Szóval, Edina, sajnálom hogy nem mentél el az előadásra, mert egyedül voltál, de legalább kishoppingoltad magad, az is valami, engem mindig felvidit! :lol: :lol:
Montad a szoptatós melltartót, én vettem egyet a Csapó u. Zero boltba 490-éert. 100% pamut és nagyon nagyon kényelmes. Ugyanaz ami máshelyen 1000-1500. És a vásárba is láttam 990. Ugyhogy én még egyet fogok venni, én már most azt hordom mert semmi más nem jó rám, és ez nagyon kényelmes.

Sok sok sikert az autó vételhez! Majd hozz képet! Te vezetsz?

Andi: Jól bevásároltál te is a vásárba, de csupa jó dolgokat, tegnap még vissza mentél? Én is vissza akartam de nem volt hogy, Sanyi már meg ivott egy sőrt mire észbe kaptam és 2 busszal eléggé gázos odáig eljutni! Szóval kiimaradt. :cry:

Képeket az esküvőröl kérünk, gyerkőcökről, Dorkára milyen szép ruhát adtál???? Jó sokan voltak!!!

Igazad van, ténleg huncut csajom lesz nekem is, majd jövök hozzád tanácsokat kérni, hisz a te csajod eddig a leghuncutabb!!! :lol: :o :o De imádom Dorkádat, alig várom láthassam! :D

Krisztikém!!!! Már csak egy nap!!!!!! Ha még nem szültél meg!!!! Nem is tudom mit kivánjak, hogy ma azért induljon már be magátol vagy nem!!!! De szerintem inkább az első, nagyon nagyon szurkolok hogy ma megszülessen a kis Nellyke!!!!
Egyébként én azt hallottam hogy a répafőzelék is szülés inditó hatású, aztán ki tudja!!!! :roll: :roll:
Mi volt a szombati amnión???

Így utólag is VERY HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUUU!!!!

Szoba hogy áll???? Készen van már minden???????

Én anyummal voltam kint a vásárba, 11től 4ig, anyira elfáradtam már a végére hogy alig voszoltam magam. Utánna ahogy haza értünk le ültem ittam és egyből jobban lettem! De ott már a végén kerülgetett a rosszullét.
Vásároltunk is egy csomó mindent! Nem is tudom honnan kezdjem!
Patrícinek egy micimackós pihe puha plédet :lol: , (nem hagyhattam ki!) :wink: , Sanyinak egy rövidnadrágot, tréningnadrágot, 2 inget, magamnak 1 cipőt, de nagyon dögös, és pont talál az egyik háromnegyedes kismamanacimhoz 1300ft. egy fölsőt, és volt egy válfás turi ott találtam 2 nacit, egy szabadidő, térden aluli, és egy vászon ami jó a pocimra is!! Nagyon örvendtem neki, mert a kismamásoknál semmi szép nem volt. Ja és vettem még 3 táskát, és egy strandtáskát. 500 és 1000 ft-ért. :lol: :lol: :lol: Zoknikat, bugyikat. Kb enyi!
Anyum is vett egy szép kis narancssárga nyári blúzt, 2 nacit. Szóval nagyo ón megvoltunk elégedve a vásárlásunkkal!

Tegnap anyósnál ott voltak sógornőmék, bográcsoztak, de én csak pofa vizitet csináltam. Itthon kertészkedtem inkább és sétáltam.

ma megyünk az Arborétumba, végre eljutunk oda is!!! :shock: :shock: :D :D :D Remélem szép idő lesz!!!

Pénteken megyünk Sápyhoz, Zsebi majd utáűnna írok neked róla többett mert most csak anyit tudnék írni amenyit eddig is. Egyszer voltam még csak nála.

Szombaton megszületett a szomszédunk kisfia. 4 kilo 60. 49 centi! Szegény Timi szét repedt, 4 óra alatt megszült de nagyon keményen szenvedett, már a varrásoknál el kellett altassák anyira nem bírta! De most már jóül vannak, szopizik a baba, csak besárgult.

Krisztikém mégegyszer mennek a drukkokk, mindennap gondolok rád!!!! Puszi puszi!!!!
Vendég
 


HA van egy kis időtök csináljátok meg!!!

http://www.paintmaker.hu/humor/gondolkozz.htm
Vendég
 


Köszi, Pintyus, majd várom a beszámolót! Akkor ugye nem leszek elkésve, ha majd csak olyan 16-17 hetesen keresem föl? Addig igazából nem sok értelmét látom! Akkor pont az amnio előtt leszek, attól félek egy kicsit.

Végül nem volt senki a klinikás előadáson?

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Rengeteg dolog történt veletek amiota nem olvastalak titeket.

Aliz
Sok sikert a ház vételhez és a lakás eladáshoz.Nagyon szép házat néztetek ki.A fotok a vadasparkból szuperek.

Andi
Gyönyörü lett a fürdöszobátok!Látom a gyerköcök élvezik :lol: A fugát remélem sikerült meg javítani.A tali idöpont nekem is jó.

Pintyus
Valóban nagyon csini vagy :lol: Remélem olyan jól is érzed magad ahogy kinézel.A Patriciárol készült fotókon én is látom az arcocskáját.A sogórnöddel ne is törödj.Hadd mondja a magáét :lol: Ti majd bebizonyitjétok hogy nektek van igazatok. :lol:

Olgi
Én annyira lemaradtam :cry: félek hogy Zozi "müvész úr" elöadására nem tudom lehet e még jegyet kapni :lol: A tündér hercegnö pedig egyre gyönyörübb.Igazi kis Dáma.Nagyon büszke lehetsz rájuk.Remélem azért néha kapsz töllük egy kis szabadságot hisz neked is pihenni kell.

Kriszti

Kicsit elmaradva de annál töretlenebb öszinteséggel kívánok neked
Nagyon sok boldog születésnapot!Szoritok neked, érted, értetek!


Edina
Örülök hogy megtaláltál engem is az iwiw-en :lol: Gratula a babamocorgáshoz!Nekem már igen aktív a Drágám, de csak nekem mostanába :twisted: .Apának nem hajlandó mocorogni.Az elején nálam kisvuk mindennapos vendég volt.Ahányszor ettem annyiszor mentem vezeti a nagy porcelán buszt. :oops: De most már minden ok (kopp-kopp) egyik naprol a másikra mult el.Remélem az utolsó szakaszban nem fog visszatérni mert engem nagyon kikészitett kicsi pocakkal is.Azt el sem tudom képzelni hogy nagy pocakkal hogy lehet ezt túlélni.

Zsu!
Remélem nállad is minden rendben.Pannikád "fogyásához" nem tudok okosan hozzászolni tapasztalat hiányában de józan paraszti ésszel (ebböl van :lol: )ugy gondolom hogy nött a leányzó és nem fogyott.A fürdös kép valami eszméletlenre sikerült. :lol: Nagyon tetszik.


Ha valakit kihagytam bocsi :oops: :oops: de az az igazság hogy két óra volt amire végig olvastalak Titeket és az agyam nem tudta a sok infot még feldolgozni.
Kaptam egy kölcsön gépet tegnap és ma sikerült ezt a vezeték nélküli netet rátelepíteni.
Nem volt tul sok szabad idöm eddig sem de nem baj...most még tudok kertészkedni.Olyan jó itt kint :lol: anyos nélkül saját konyhába és nem kell alkalmazkodnunk senkihez.
Ájem veri hepi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás errefelé…akkor ez azt jelzi, hogy szerencsére jó az idő és mindenkinek van elfoglaltsága, a kellemest a hasznossal össze lehet kötni :wink:
Mi itthon maradtunk a 7végén (ugyértem h a városban), voltunk barátoknál vendégségbe és rokonoknál grillezni. Nagyon jó volt kint a szabadban! A vásárban mi vasárnap voltunk a párommal (csodálkoztam is h volt kedve kijönni :) ), ugyh aki szombaton volt valszeg azért nem taliztunk, de azért én is megnéztem minden embert, hátha megismerek vkit közületek :) Sajnos nem láttam senkit :?
Amúgy biciklivel mentünk ki, sokkal jobb volt ilyen jó időben kicsit tekerni, persze csak mértékkel :wink: Jaj de képzeljétek, vmi kis közterület felügyelő féle biztonsági őr, ránk szólt miközben a vásár közepén toltuk a bicajt, hogy menjünk ki a szélére, mert itt nem lehet még tolni sem…olyan mérgesek lettünk, hiszen mások is voltak bicajjal, és nem hiszem h mindenki kiment…na de még szerencse h árult kint ismerős, letettük addig nála.
Nem sok mindent vettünk, egy western kalapot a páromnak, nekem pedig egy nyári szaladgálós papucsot, viszont jó árban és örültünk neki. Nagyon nem szeretek itt vásárolni ruhaneműt, mert felpróbálni a nem nagyon lehet, viszont ha hazaviszem meg nincs alkalmam visszacserélni, ugy ruhát én inkább boltban szeretek vásárolni. Egyébként nézegettem én is a kismamaruhákat, szerintem sem voltak olyan jók, és egyáltalán nem harmonizált a minőség az árral, ugyh gondoltam ezt is kihagyom :?
Viszont láttam h árulnak Siesta szandikat, emlékeztem, h azt kerestetek és mostmár megértettem miről beszéltetek :wink: Ja és indiánok is voltak, 2 helyen is, külön sátruk is volt és zenéltek egy másik helyen a fák alatt :) Azért úgy egészében jó volt a vásár!
Ma meg már tanulok, mert nyakamon a vizsgaidőszak :? De kicsit kikapcsolódok, és addig írok Nektek! :wink:


Andi!
Nagyon örülök, hogy nem értetted félre a dolgokat, és nem sértődtél meg! Köszike! És hagyjuk is ezt a dolgot :!: :P
Húúú …akkor te is jol bevásároltál a vásárba,de csak csupa hasznos dolgokat, ugyhogy szerintem megérte és ügyesen vásároltál az árakat illetően.
Amugy szerintem sem volt olyan drága az egész, és lehetett alkudni, ami nagyon jó szempont :wink:
Érdekes lehetett az esküvő is, mondjuk nem gondoltam, h egy 53 éves emberről van szó, nem semmi ilyenkor már.

Pintyus!
Ne foglalkozz a sógornőddel, lehet hogy csak irigykedik! Meg valszeg nem is ért az egészhez, és szerintem egy kismama vagy már anyuka másképp látja ezeket a felvételeket, és főleg a 4D-sből már sok minden kivehető laikus szemmel is!
Amugy biztosan jó lett volna résztvenni az előadáson, de így egyedül valszeg nem volt olyan nagy élmény. Igazából a legjobb a párommal lett volna elmenni, hogy ő is lássa mi vár ránk, de közbe jött neki az üzleti út, igy végülis most egyikünk sincs vele tisztába mi vár ránk, majd később lehet lesz vmi nyílt nap, bízzunk benne!
A szoptatós melltartó nem is hiszem h ilyen jó árban vetted, köszi a tippet meg fogom én is nézni magamnak!
A vásárban te is nagyon jól vásároltál, habár azért anyuddal könnyebb és jobb volt! :)
Az autóügy még nézelődésben merül ki, mert sajnos lehet elviszik holnap az orrunk elől amit kinéztünk, pedig már ugy beleéltük magunkat :?
Egyébként van jogsim, már lassan 5 éve, ugyh imádok vezetni! De többet Miskolcon szoktam, mert ott csajok közül csak nekem van, ugyh ha menni kell vhova, akkor én vagyok a sofőr és a suliba is azzal járok. Itt debiben meg többet a párom vezet, mert ugye egy kocsink van, neki mindig kell a munkájához, ugyh csak ritkán van rá alkalmam, de akkor kihasználom :wink:
Milyen volt az Arborétumban?

Kriszti!
Tényleg nagyon izgi, hogy 1-2 nap választ el a pocidban lévő boldogságtól…nagyon szurkolok, h minden rendben legyen és csak természetesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :wink:


Lassan itt a baba-mama buli, ugyh már nagy izgalomban vagyok :wink:
Most el is köszönök….majd még értekezünk addig!

További szép estét Mindenkinek!!!!!!!!!
Pusszz



Kép
dinaedo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: