Új privát üzeneted érkezett!

Edina:
Egyszerre írtunk,IGEN-IGEN amit éreztél az már a babókád volt.
Ugye milyen csodás érzés hogy ficánkol a pocakodban?
Meg majd ha a bordád közé rúg!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Elhiszem hogy boldog vagy,meg is érdemled.Élvezd minden pillanatát és boldog kismamiságot kívánok neked is és persze a többi kismaminak is.

Na jönnek a képek:

Kép kívűlről

Kép egyik szoba,valószínű ez lesz a miénk
Kép ez meg a másik a gyerekszoba
Kép étkezőkonyha,nem olyan szép a bútor mint Andinak meg a nektek csajok de egyelőre jó lesz,de új viszont.

Kép fürdőszoba
Kép
Kép zuhanyzó is van.

Na ennyi.
Pusszantó.

Kép

Kép
aliza
 
 


Jaaaaaaaajjjjj….még egy nagyon fontos dolog, ahogy felkeltem utánanéztem a kiskönyvemben, és a következő TG-re pont május 20-án kell mennem, 13.00-ra.

Andi! ugy emlékszem, te 10.00-t javasoltál kezdésnek, nem tudom meddig szoktátok tartani, de ha pl. délutánig, akkor vagy az van h később megyek, mert előtte nem akarok rohanásban lenni ide-oda, vagy arra is gondoltam h mivel mondtad a Mihály-napi vásárt, ugy is én is ki akartam menni, mondjuk az azért elég nyüzsi, de ott is összefuthatunk. Nem is tudom, h legyen, nagyon bekavart most ez a vizsgálat, de ez csak kedden lehetséges, át sem tudom tenni. Ha Pintyus nem kérdez rá mikor megyek legközelebb, le sem esik, h pont aznap.:(

És köszönöm az eddigi 4D Uh- vizsgálatokról az infót, várom még a többiektől is!

Olgi! annyak a Belvárosi Uh-nak van honlap cime?? Azaz 1 óra mozizás nagyon jól hangzik!
Nagyon édesen hegedül a fiad, ki tudja még mi lesz belőle!?:)

Zsuzska! A Lézerben milyen volt a szolgáltatás a tapasztalataid alapján???

Aliza! Köszönöm az infókat, h megerősítetted tényleg a babám volt, ki is jött a könny a szememből olyan jó érzés volt olvasni amit írál!
Közben néztem a képeid, milyen érdekes, képzeld a baba szobát én is így képzeltem el, fele ilyen-fele olyan színű, csak éppen a rózsaszín árnyalatában :wink: Nagyon szép lett a tiétek, ez tul képpen festés, vagy tapéta, vagy mindkettő? A fürdő és a konyha is nagyon ízléses!
Sok boldogságot és örömeteket leljétek a házikótokban!!!

Most megyek gyógyszertárba és vásárolni, csak ezeket gyorsan le kellett írnom!:)

Szép Napot Mindenkinek!!!!!!


Kép
dinaedo
 
 


Halihó,

Először is Edina, gratulálok a kis babád első érezhető mozgásához, ez tényleg annyira klassz érzés. Mostantól már biztosan sűrűbben fogod érezni, és a következő klassz dolog az lesz, amikor majd látható is lesz a mozgás, és a párod is érzi majd. Uh-on mi voltunk Ditróinál is meg a Batthyányin. Én a terhességem 16. hetéig Ditróihoz jártam - már a terhesség előtt is - és én őt nagyon kedvelem, sztem nagyon jó orvos. De sajnos a 4d-t a felesége csinálja, aki alkoholista, ezért nem ajánlom, hogy oda menjetek. Mi egy szimpla vizsgálaton voltunk kb a 16. héten, amikor bent maradt a felesége és csinált 4d-t, ami egyébként szuper lett, de sajnos nagyon kinos volt, a felesége miatt, uis enyhén szólva kótyagos állapotban volt. Sztem a férje nagyon szégyellte is magát miatta, ezért fizetnünk sem a rendes dijat kellett, de mivel a nő a narrátor a felvételen, ezért ne menjetek oda sztem. Később Fekete ajánlására mentünk - uis nekem ő az orvosom - a Batthyányira, ott egy klinikai ultrahangos nő csinálja a 4d-t, nagyon alapos volt, preciz, és mindent részletesen megmutatott, elmagyarázott. Én meg voltam vele elégedve, őket tudom ajánlani. A klinikáról máshonnan is azt hallottam, hogy nagyon elsietik, ezért oda valóban ne menjetek.

Tényleg ti Pintyus akkor még mentek majd?Én is nagyon gondolkozom, mert olyan jó lenne, mostmár a kis arcát közelről, nagyban látni, na meg csak úgy mozizni is. De ezt még nem mondtam Istvánnak . . .

Sajnálom Edina, hogy pont akkorra esik a tg-d. Pedig mi is nagyon szeretnénk megismerni, úgyhogy részemről nem elég ha ti Andival összefuttok a vásárban :-) Mikor szoktál végezni a tg-n?Ott amúgy kihez jársz? A legutóbbi taliról, amin én is voltam, nekem el kellett jönnöm viszonylag korán, de voltak akik maradtok tovább, igy lehet még ott leszünk, most én sem fogok rohanni sehová remélem.

Aliz: nagyon klassz ez a kis ház!!!!Komolyan nagyon tetszik, és ami a legjobb hogy most költözhető állapotban is van. Drukkolok, hogy elkeljen a másik kis lakásotok is. Az mekkora is? Barátnőm épp lakást keres, 1,5 szobásat, ezért kérdezem . . . Ja és jók a fotók, és ne beszélj butaságokat, miért unnánk meg. Tök jól nézel ki a fotókon, tetszik a hajad. Változott vmi, vagy csak régen láttalak?

Éva: milyen az új élet az új házban?Biztos nagyon élvezitek végre csak négyesben. Irigykedek :)

Nálunk ma estére már lesznek szinek a falon, már alig várom, hogy este legyen, ezért :) :) Amúgy sajnos a bejárati ajtónk csak jövő héten lesz kész, ezért csak utána tudja a burkoló és a festő is befejezni a munkát, de addig is a nappaliban le lehet rakni a lamináltat, meg a fűrdőszobában szerelvényezni, konyhát kitakaritani, tehát még igy is tartható, hogy jövő hétvégén költözzünk. Megálmodtuk a beépitett gardróbszekrényt a hálóba, elkezdték gyártani, jövő héten már azt is beszerelik. Mostmár tényleg a látványosabb munkák vannak hátra, ez az élvezetesebb része a dolognak.

Pinytus majdnem elfelejtettem irni, hogy nagyon csini kismama vagy, jó az a fotó nagyon.
Kriszti neked nem is tudom mit kivánjak inkább, hogy el tudj jönni a talira, vagy hogy addigra már a kis Nelly-t a karjaidban tarthasd. Talán inkább az utóbbit :) :)

Zsuzska: nagyon boldog házassági évfordulót kivánok nektek, és még sok-sok boldog együtt töltött évet!!!Pannika meg zabálnivaló azon a kis fűrdős fotón :) :) :) már alig várom, hogy megszorongassam kicsit. Ne nem kell megijedni, nem nagyon, csak egy picit :) :) :)

Olgi: a nagy fiad olyan átéléssel fogja azt a hegedűt, hogy komolyan profinak néz ki, de hát volt kitől örökölnie. Tényleg nem hizott, csak az a fotó torzitott vmiért. Azért felajánlom, ha gondolod, hogy szivesen elviszlek benneteket Andiékhoz megint, ha nem akartok sétálni. Meg mást is, akinek ez probléma nagy pocak, nagy távolság, vagy gyerekek miatt.


Na mára ennyi volt, megyek intézem a dolgom :)

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 

 
 

Sziasztok!


Anita!

Köszönöm, h te is megerősítetted, h az édes kisbabám mozgott! Gondolom, h mégjobb lesz az az érzés, mikor már majd a párom is érzi, de olyan jó volt most is mikor mondtam neki, h majd megkérdezem tőletek, h ez tényleg az volt-e, és mikor hazajött itt faggatózott, h „na megkérdezted, akkor tényleg ő volt?!”
Igen arra emlékszem, h Ditróihoz is jártál, csak azt nem tudtam, h most hogy kötöttél ki a végén Feketénél?! Egyébként nekem is ő az orvosom, de hozzá majd csak a 23.héten kell mennem, addig meg telefonon nem akartam „zaklatni” ilyen kérdésekkel, mert mindig elfoglalt, alig van egy perce ha kérdezek vmit, és mikor vizsgál is, az is olyan gyorsan zajlik…jó mondjuk lehet ő látja, h minden rendben és nem aggódik ugy mint mi, valszeg rosszabb lenne ha az orvos is aggódna.
Azt hiszem megfogadom majd a tanácsod, utánanézek ennek a Batthyányisnak, egyébként sokkal előre be kell jelentkezni?

Amugy a TG-m aznap valszeg nem tart tovább 14.00-nál, mert az orvos is csak addig van ott hivatalosan. Én az OTI-ba járok, Dr. Kovács Károlyhoz, eddig csak jó tapasztalataim voltak vele kapcsolatban, tényleg elég lelkiismeretesen vizsgál.

Mindenki milyen nagy felújításban van…mire mi meg elkezdjük, ti már addigra végeztek…
Mondjuk mi a munkálatok alatt is itt fogunk lakni, igy kicsit kellemetlenebb…mint tavaly nyáron, mikor a lakás egy részét újítottuk, majdnem a földön aludtunk…és olyan rumli volt itt…húúú nekem a régi tapéta levakarása a kedvencem, már ugy belejöttem, alig várom h kezdjük!:) :P

Na most megyek főzőcskézni…majd este még jövök, addig írjatok!!! :wink:


Kép
dinaedo
 
 


Edina: gratulálok a picuri mozgásához, ez bizony AZ!!!
Itt a REKLÁM helye :lol: :
Kép

Alízkám: nagyon teccik a kis házikó, reméljük, hogy megvár benneteket!!!
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden, mert sietek:

Voltunk oltáson, Pannika meg se mukkant! :D Viszont fogyott... :( 14 dkg-t, és nőtt 2,5 cm-t. Így 6100 g és 63 cm. Erre azt mondta a dokinéni, hogy ha egyszeri alkalom a fogyás, akkor semmi baj, de a jövő héten is mennünk kell súlymérésre, és ha stagnál vagy fogy, akkor Sinlac-ot kell kapnia... :cry: Ezt már felírta a dokinéni, mert ő ne lesz a jövő héten. Kérdezte a tejcsit, de én nem érzem, hogy kevés lenne. Pannika végigalussza az éjszakát, 11-12 órát. Gondolom, ha éhes lenne, sírna, nem? Meg persze távol áll Ő a soványtól, hisz látjátok a képeket :D , csak azért fogyni mégse kéne... Annyit mondott még a dokinéni, hogy délben-délután próbáljam meg mindkét ciciből etetni. Meg vettem szopis teát, most iszom, aztán remélem, ez csak egy tévedés!

Kép
zsuzska81
 
 


Újra itt...

Olgi!
Nagyon szépen köszönöm neked is az infót! Utána is néztem, talán eddig ez a legszimpibb! Mert itt elvileg 40 perces felvétel készül, máshol meg csak 20, és itt két képet is adnak ha minden igaz.

Na ma egész nap itt kukkulok ki mikor ir,, de nem vagytok vmi aktívak! :roll:
Kajcsi is kész lett, az idő is szép...baba is aktív..tiszta happy vagyok :wink: :lol:

Na majd írjatok!!!
Pusz

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok Lányok!

Edina!
Szívből gratulálok a kislányod mocorgásához, felemelő érzés az biztos. Tegnap éjszaka irtam egy hosszú levelet, mert láttam, hogy épp akkor irtál amikor én, igy irtam Neked válaszkén jó sokat, de addig tököltem az írással, hogy elszállt elküldés előtt. Igy elég morcin feküdtem le aludni. :roll:
Na szóval: épp tegnapi elszállt levelemben kérdeztem Tőled, érzed-e a babád mocorgását, és erre Te ma reggel ezzel inditottál. tök jó, örülök ám neki nagyon.
Most aztán képben lehetsz rólunk, ha jó sokat olvastál bennünket. :lol: Látod, már nem is vagyunk idegenek Neked,pedig személyesen nem is találkoztunk még. :wink:
Tali:
Sajnálom, hogy nem jó a TG miatt tali időpontja, de mi lenne ha egy nappal előre hoznánk, vagy tolnánk szerdára? Többiek, vélemény???????????? Május 19. hétfő, vagy május 21 szerda?????? Véleményt kérünk, mert nekünk Dorkával mindkét időpont megfelelő . Döntsön a többség akarata. :lol: :lol: Ugyhogy nyilatkozzatok léccccccci.
Mihály -napi vásárban is összefuthatunk, én nem vagyok semmi jó eltrontója. :lol: Csak még nem tudom pontosan mikor megyek ki, függ a családomtól, az időjárástól is. de tudod mit megírom a telefonszámomat iwiwen és rám csöröghetsz ha épp vásározol. :wink:
4D- UH:
Én is Ditróinál voltam 4D-n Dorkával, igaz annak már bő 2 éve. Akkor 9600 Ft volt kb 35-40 perces 2D-4D-s Uh-s vizsgálat, 2 db 4D-s kép, videokazira és dvd-re is kiirták a mozi tartalmát, ők adták hozzá a dvd-t és videokazit is. ezen felül azt hiszem 1000Ft volt a képek darabja. (2 2 db-on kívül ami a 9600-ban benne volt)
Sajnos mint ahogy Anita is irta, a nőci eléggé totálkáros volt akkor is, igaz még piásan is értette a dolgát, a 2D-t nekem ő nézte meg, a 4D-t már a férje csinálta aki értelmes ember, szerintem.
4D-s ultrahang lesz vagy már lehet be is indult az OTI-ban a terhesgondozás mellett. Nem tudok részleteket, de megkérdezhetem a barátnőmet, hisz ő csinálja, ő a szonográfus ott. Legutoljára mikor erről beszéltem vele, akkor még ott tartottak, hogy kell egy árat meghatározniuk a babamozizásra. Ez kb 3 hete volt.

Olgi!
Lehet Veletek is összefutunk a vásárban???? :shock: :wink:
Zozika kész művészlélek. Ahogy fogja a kis hegedűt az már jelent valamit.A gének ugyebár sokat számitanak. Nagyon muzikális a gyereked. Gondolom Tündike is hasonlóan fog viselkedni ennyi idős korában. :wink: Zozika szobatisztasága meglátod vissza fog állni, most a kirándulással a hétköznapokból kiszakadt, sok új élmény érte és gondolom nem tudott figyelni a wc-zésre is.

Anita!
De jóóóóóóóóó.... szépen haladtok, és biztos nem lesz csúszás ha haladnak a mesterek. Falakról meg amiről tudsz majd küldj képet. Tudod bennünket minden érdekel. :lol:

Alíz!
Nagyon jó a házikó, nekem nagyon tetszik. Tényleg izléses minden, itt nem kell felújítással kezdenetek. Tök jó. :wink: :wink:
Gondolom beleszerelmesedtetek és már tervezitek mi hol lesz, hogy rendezitek be. Vagy még nem????

Zsu!
Drága nagylányod, lehet csak elmérés volt vagy most vagy a múltkor nem???? Meg nyilván az sem mindegy evés előtt vagy után, kaki előtt vagy után lett megmérve. Ilyen kicsi kporban még ezek is számitanak.
Szupi a csajszi, hogy jól viselte az oltást. :wink:
Nem KPM-es rendszámú téglavöröses autótok van????
Ma a Cora előtti körforgalomban mintha Téged láttalak volna vezetni, jötték a Park Center felől és mentél "hazafelé". Én meg a Müllerből a Corába tartottam és a körforgalomban "találkoztunk". Nekem nagyon úgy tünt hogy Te voltál. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Bocsi, de megint felgyült a sok munkám és nem volt időm írni! Mindig csak elolvasom és megnézem a képeket aztán ha akad egy kis idő akkor gyorsan irok!

Egyébként ma voltam vércukor terhelésesen, nem volt rossz egyáltalán, szerintem is ki lehet bírni, én 3 dl teába tettem 2 citrom levét és igy olyan volt mint egy édes tea. Símán megittam. utánna se éhes sem szomjas nem voltam. Anyummal voltam, igy ketten elmentünk a 2 szabad órába a piacra és shoppingolni. :lol:

Az első vérvétel megint 5 kémcső volt. de most nem lettem rosszul mint a multkor. :D

Találkoztam Hajnival is. Mondta hogy be indultak a dolgok, de nincs még anyi munkája mint a klinikán volt. Dehát ez természetes hisz még csak az elején tartanak. Jövő héttől inditják a babamozit ott is, ugyhogy oda is lehet majd menni.

Edina: Előúször is gratulálok a baba mocorgásához!!!! Ez fantasztikus érzés, szerintem a világ legnagyobb és legszebb csodája ami odabent történik!
Emlékszem én is mikor legelőször megéresztem, nem is hittem el hogy ő az, de utánna ugyanazok a mocorgások csak egyre erősebben. Igaza van Anitának, hogy ezután még az a legszebb mikor látványosan csinálja és ide oda bukfencezik, én egy órát is el tudok vele játszadozni! Ő mocorog és én vissza bökök és ő megint. Nagyon élvezetes és ilyenkor pillanatról pillanatra jobban szeretem, nem is tudom elképzelni milyen lehet a karjaidba fogni a asaját kis gyönyörüségedet! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon szeretek kismama lenni de azért várom már hogy lássam.

Mi a Lézerbe jártunk a legelejétől, voltunk már 2x. Mi nagyon meg voltunk elégedve velük, nagyon kedves a szonográfus és képzett, igaz Kenézys szonográfus volt, de nagyon kedves és türelmes, mindent elmagyaráz, szakvéleményt ad.
Adnak egy képet rámába egy dvdt a babamozival ami nagyon aranyosan van össze állitva és egy cd-t a képekkel.

Most mi is menni akarunk 4dre mert nagyon kiváncsiak vagyunk a pici lányunkra mert kis szégyenlős és még egyetlen egyszer sem mutatta meg a kis pofiját csak a profilját. De most kipróbálnám ezt a Bajcsisat amit Olgi mondott. Kiváncsi vagyok hogy ott milyen.

Még egyszer fogunk majd elmenni olyan 33 hetesen de akkor már a Sápy rendelőjében, Nagyerdei Nőgyogyászati Centrum. Ez van kitáblázva a Nagyerdő körül és az Egyetem Sugárúton is.

Én is voltam battyányin a Nap rendelőbe, ugyanis ott volt az első dokim, de váltottam mert ő Kenézys volt.

Örvendek hogy vissza olvastál igy legalább képbe vagy a mi kis csapatunk történeteivel!
Hála Andinak találkozhattunk is 2x ami nagyon nagyon jó volt! Most örvendek hogy te is ott leszel, ugyhogy légyszives gyere nyugodtan 10re, és elmész hamarabb, és ha még ott vagyunk akkor vissza jössz! :lol: :lol: :lol: Remélem találkozunk.

Andi: nagyon jók a te képeid is. Mihály Napira mi is megyünk, vagyis anyummal, mert Sanyi ettől kikészül, csak akkor szokott kijönni ha látok valami olyat ami nagyon jó lenne neki és fel kéne próbálja. Általában nadrágokat szoktunk neki venni.
De mi szombaton megyünk ki. ugyhogy sajnos nem talizunk. :cry:

Aliz, nagyon tetszik a házikó, és nagyon drukkolok hogy minden a ti számitásotok szerint alakuljon. Még a végén hamarabb költöztök el mint mi!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon szép minden része, és tök jó hogy fel van újitva, drukkolok a másik lakás eladásáért! Balázska nagyon fogja szeretni a kertet! Nagyon tetszenek a vadasparki képek, nagyon szépek vagytok rajta, ténleg nagyon jó a hajad és te egyre csak fiatalodsz! Be volt göndöritve! A tortád is nagyon jól néz ki, és semmi sérülés nem látszik rajta! A nyakláncról nem hoztál képet! :wink:

Olgi: Hát anyunak is megmutattam Zozika hegedüs képeit!!! Gratuulálok, szerintem lesz még egy művész a családba, nagyon jól tettétek hogy vettetek neki egy játék hegedüt, hadd gyakorolja a tehetségét, biztosan késöbb is szeretni fogja! Tündike is nagyon cuki! Örvendek hogy jól éreztétek magatokat, kellett egy kis kikapcsolódás! Köszi a pocak dicséretet.

Éva nagyon jo a kéró!!

Most megint csak enyi mert haza jött az uram!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Edina! Gratulálok a Babád mocorgásához!!!! :D Jaj, az annyira szuper érzés! Ez az, ami nagyon hiányzik!

Alíz! Nagyon szép a házikó, és tényleg nem kell felújítás! jaj, de jó lesz Nektek! :D

Anita! nyugodtan dögönyözheted Pannikát, mi is szoktuk! :wink: Hozzá van szokva! Majd a szép színes falakról hozzál képet! Reméljük, tudják tartani a határidőket, és költözhwettek jövő hétvégén!

Andi! Persze tudom, hogy egy pisi vagy kaki is befolyásol ilyen piciknél. Nyilván ezért nem is rögtön kell pótolni, hanem megnézzük, hogyan alakul tovább. Én változtalanul azt gondolom, hogy elég a tejem, mert valahogyan csak reklamálna.... De olyan kiegyensúlyozott és jókedvű, hogy nem tudom elképzelni, hogy éhezne... :? Igen, minket láttál! Pannika is ott ült hátul, csak Ő ki sem látszik! Müllerben pedig ezek szerint elkerültük egymást, mert ott is voltunk, meg a Kenguruban, utána mentünk a C&A-ba, és amikor láttál, már hazafelé. :D

Zita! Örülök, hogy túlvagy a cukorterhelésen, és nem is volt olyan szörnyű! Szerintem is kibírható. Hogy milyen a karjaidban tartani a saját gyerekedet? Hát, ennél csodálatosabb érzés a világon nincs! Azt hiszem, ebben a többiek is egyet értenek! Sose fogom elfelejteni azt a pillanatot, meg azt sem, mikor először megláttam... :D

Nem tudjátok véletlen, hol lehet pici fodros zoknit venni? Sok helyen néztem, de nem kapok sehol... :( Ha valaki látott mostanában, légyszi szóljon már, hogy hol?

Kép
zsuzska81
 
 


SZIASZTOK CSAJOK!

Andi!
Köszönöm neked is a gratulát, tényleg nagyon jó érzés, ugy be vagyok sózva mikor mozdul meg megint, az apja meg folyton beszél hozzá, hogy neki is mozduljon meg:) olyan aranyos:)
Milyen véletlenek vannak, h pont ezt akartad kérdezni:) amugy egy jó tanács, én mindig word-be irom a levelet és csak ha kész akkor illesztem be, ugyanis annyira rossz néha az oldal, sokszor lefagy én is tudom milyen idegesítő tud lenni!
Tali:
Akkor ha nem jó ugy h. 20-án később megyek, (de mondjuk akár kezdhetnénk később is, amugy meddig szokott tartani???) akkor ha lehetne én 19.-ére szavaznék, mert nekem 23-án vizsgám van és jó magyar szokás szerint az utolsó pillanatban tanulni a legtöbbet az a jó:)
Mondjuk a Mihály napi vásár elég zűrös, akkor szerintem hagyjuk az az napi ismerkedést, lehet te is fáradt leszel az esküvő után.
4D-s Uh-val kapcs.ban lehet akkor Ditróit kilövöm, eddig a Belvárosi a legszimpibb, de akkor ha tudod kérdezd meg légyszi a barátnődet is, h az OTI-ban mennyiért csinálják, és mit adnak azért az árért!? (nekem ez kb. 2-3 hét múlva lenne aktuális) Előre is köszi!

Pintyus!
Erre a cukorterheléses vizsgálatra 24 hetesen kell menni? Azért gondolom, mert te ennyi vagy, nekem még nem mondott róla semmit a védőnöm, remélem majd szól időben.
Azt hiszem a Nap rendelőt kihagyom, mert nem találtam őket szimpinek. Amugy Sápy rendelőjébe mehet az is 4D Uh-ra aki nem hozzá jár vizsgálatokra, vagy nem?
Ti akkor még nem költöztetek be az új lakásba? Hol sikerült találnotok?

Talival kapcs.ban az a gáz ha oda megyek hamarabb, h nem tudnék vinni ilyen mosakodás utáni vizeletet, ami szükséges. Egész délelőtt csak nem tárolnám magamnál:)


Egyébként Andi ti hol laktok, hova kéne menni, ilyen közel van az OTI-hoz h Pintyus azt javasolja menjek oda, majd az OTI-ba, aztán menjek vissza hozzátok?!:)


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a ház dícséretet,örülök hogy tetszik és jól esik hogy együtt örültök velem. :D

Edina:
Köszi szépen a jókívánságaidat.
Mesélj mit főzöcskéztél?A tapasztalatok mellett recepteket is szoktunk cserélgetni a lányokkal. :wink:
Azért jó lenne ha eltudnál jönni a talira hogy megismerhessünk személyesen is.
Ja bejelöltelek iwiwen,lelestelek Andi ismerősei közül. :P
Hát igen ezután jönnek majd amég izgalmasabb napok mikor egyre jobban érzed majd a babádat.

Olgi:
Nagyon tetszett az "Indián bácsit nmegyünk hallgatni". :lol:
Köszi,hát úgy néz ki hogy megköttetik az üzlet pénteken. :wink:

Zsu:
Örülök hogy ilyen ügyes Pannikád és nem sírt.
Biztos nincs semmi komoly,elég a tejcsid is mert úgy van ahogy gondolod ha éhes lenne akkor ordítana úgyis.
Nálunk is volt ilyen hogy Balázs nem nagyon hízott meg fogyott is ,engem is riogattak hogy keveset eszik,de én tudtam hogy nem és nem is volt semmi gond utánna.
Azt hiszem a Centrumba láttam kis aranyos fodros zoknikat.
Én meg Balázsra nem kapok csúszásgátlósat,röhej hogy a ici-pici zoknikra rá teszik amikor nekik még nincs rá szükség amikor meg kellene nem teszik rá.
Ha valaki esetleg lát nagyobb méretben(23-24) akkor megköszönném ha szólna.Megnézem majd aMihály napin is ha kimegyünk meert tavaly is ott vettem de azok már lassan kicsik.

Andikám:
Nekünk szerintem most még jó bármelyik nap,majd egyeztetünk a többiekkel.
Igen-igen már lelki szemeimmel látom mi hova kerül,de végleges majd úgyis akkor lesz ha majd költözünk.

Anita:
Köszi szépen a dícséreteket,a hajam most annyit változott hogy becsavartam így van egy kis formája mert egyébként nagyon egyenes szálú.
Ú ez tök jó,már nem sok van hátra,Remélem most már nem idegeskedsz.Minden szépen halad az útján. :wink:

Pintyus:
Köszi neked is ,ÉN fiatalodok?ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogyis,igen-igen becsavartam mint már írtam. :wink:
Azért pihenj is kicsit a sok meló közepette,oké?
Igen biztos fogja élvezni a szabadságot Balázska.
Mikor ott voltunk körbe-körbe szaladgált a házon,alig akart beülni az autóba. :P
Ne aggódj,ti is megtaláljátok a megfelelőt hamarosan.


Jó éjt csajok!

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!!!!!

Edina!
Domokos Lajos utcán lakunk, OTI-tól gyalog sétálva 10 percre. Dózsa György és a Böszörmányi ut között van a Domokos, ezekkel párhuzamos. Bent a paneldzsungelben lakunk, Portéka Bútoráruház van a parkolónk mellett. De majd küldök pontos címet priviben vagy iwiwen. :wink:
Talit csak azért nem akartam korábbi időpontra tenni, pl. 9 körülre hogy el tudjak készülni, és Dorka is általában 10ig alszik. Változó hogy ki meddig ér rá, eddig Alízék és Pintyus voltak a 2. talin a legtovább, 3/4 3kor mentek haza. Zsuék, Olgiék hamarabb leléptek, a Picurkáik hamarabb kidőltek. Igaz Balázska is jóízűen aludt egyet a Dorka ágyában. (bezzeg az én lányomnak eszébe sem volt aludni akkor sem :roll: )
De a talikról eddig az mondható el, hogy 10 és 1- fél 2 között a csapat nagy része még nálunk volt, utána kezdett oszladozni a "tömeg" . :P :twisted:
Okés, megkérdezem Neked Hajnitól az OTI-s 4D-s babamozit.

Pintyuska!
De jó, hogy írtál ismét. :wink:
Hát igen, férfiak ezt a vásárolgatást, nem igazán csípik, legalábbis az én férjem és fiam kifejezetten rühellik. :lol: :twisted: :twisted:
Panaszkodhatom????? :P :oops: :lol:
1. Nem írtad meg nekünk, hogy kell a Mici-t készíteni.
2. Nem írtad lefordítanál-e nekem 3-4 mondatot németre? :oops: :oops: ( ha nem akkor sincs gond, csak Te voltál az 1. akit megkérdeztem :wink: )

Zsu!
Mindenesetre ne aggódj szerintem Pannika "súlyvesztése" miatt, hisz a képek alapján sincs összezuhanva a lányod. :lol: :lol: :lol: (Az én lányom alig eszik és ő sincs lefogyva, pedig ő aztán tényleg annyit eszik néha mint egy kismadár. De dokink és védőnőnk szerint míg nem fáradékony, sápadt a gyerek, van benne erő addig nincs gond. Dorka meg állandóan egy energiabomba. Messze áll a hétalvó babáktól. ) persze tudom azért idegesít, engem is idegesitene a dolog, de próbáld nem túlaggódni a dolgot. :wink:
Tényleg, most jutott eszembe: szorgalmasan jártok úszni ?????Gondolom most a 4 nap alatt nem voltatok.
Akkor jól láttalak ma, igaz ami igaz, Pannikád nem látszott ki a kocsiból, őt nem láttam. :lol: :lol:

Panka!
Rég írtál, mizujs Veletek? Távirányító-dobálód jól van????
Hogy álltok a talihoz, tudtok jönni? Várunk!!!

Bea!
Te is eltűntél, merre jársz??????????????
Tali??????? Gyere!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Laptopon ez most a háttérképem :oops: :lol: :lol: :
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Megint Én….

Aliza!

Már visszaigazoltalak iwiw-en! :D
Amugy arra nem válaszoltál, hogy az ami a falon van szín, az tapéta, festék vagy mindkettő?
Azért kérdezem ennyire, mert tudod mi is felújítás előtt állunk, és szeretném a lehető legjobbat megcsinálni a kicsinek :)
Persze, h menni akarok a talira, majd összehozzuk vhogy!
Igen olvastam régebben is, szoktatok receptet cserélni. Én ma zöldborsó főzeléket csináltam, a párom találta ki, mivel szinte mindig csak húst, hússal eszünk, hogy jól esne egy kis főzelék. Szerencsére nagyon jól sikerült, el is fogyott az egész fazékkal :)
Holnapra valami salátát akarok, salátalevélből, kigyóubi, paradicsom és póréhagyma összetevőkkel, és valszeg vmi natúr hússal…fogyózik a drágám, készül a Balaton átúszásra, én meg egészségesen táplálkozom mellette :D

Bendor!
Húúú….nagyon édesek a gyerekek az új fürdőszobában és kádban, gondolom örülnek neki!
Köszi a címet! Megnézetem térképen ahol laktok utcát, azért nincs olyan közel az OTI-hoz, főleg ha meleg van és sietnie kell az embernek :) ezért nem biztos h vállalkoznék arra h oda-vissza ingázzak :)
Esetleg ezért javasoltam h később legyen, én nem is akartam hamarabb, mindenki fel tudjon kelni rendesen.

Akkor majd irjon már mindenki h. neki hogy lenne a jó és mikor!!!!???
Nekem akkor vagy 19-én bármikor, vagy 20-án, de akkor szerintem csak olyan 14.00 után.


JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!!!!!!
Ma már nem írok többet, még a végén meguntok :D majd holnap jelentkezem, tali időpontjáról irjatok, kinek melyik a jó!!!???


Kép
dinaedo
 
 


Edina!
Köszi , élvezik is a gyerkőcök az új fürdőszobát, tetszik nekik, szerencsére. :wink:
Ne hülyéskedj, nem lakunk mi messze az OTI-tól, térképen lehet soknak tűnik a távolság, de tényleg nem az, hidd el.
A délelőtti időpont egyébként tali szempontjából azért tűnik jobbnak, mert a Kicsik akkor még nem kókadoznak, meg nekem a kis családom (férjem + Bencém) délután 4 körül jön haza és akkor "lábatlankodnának" :lol: :lol: a buliban. :P :P :P :P

Csajok!
Május 19.-e hétfő 10 óra tali... megfelel??????????????
Vagy van akinek ez nem jó időpont???????????????
Nyilatkozzatok, demokrácia van. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Csajok!
Már megint éjjeli bagolykodom. :roll: :roll: :roll:
Kicsi pletyó ha már Kincs nem jön hozzánk:
PCO-s topicban olvastam 7kincs szüléstörténetét.Donát kisfia április 24.-én született, már rég otthon vannak, minden okés, leszámitva a Babuci pici hasfájósságát.
7Kincs, ezúton is gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörű baba !!!!!(merthogy a képét is megkuksiztam). Gyere és mesélhetnél nekünk is.
(Bocsi, de ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez... :lol: :lol: :lol: )
Na lelövöm mára magam , jóéjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, nagyon el vagyok havazva... :?
Jól vagyunk, anyáéknál voltunk múlthéten, ma pedig indulunk Egerszalókra!Majd csak 7főn jövünk vissza!

Talira megyünk, hacsak vmi nem jön közbe, nekünk a kedd csüt. kivételével jó bármelyik nap, a 19.-e is! :)

Minden jót Nektek, puszi.
Talán tudok visszaolvasni majd ha Emili alszik. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt!

Tali: nekem 19. és 21. is jó! :D

Alíz! Örülök, hogy Te is így gondolod az éhezés-dolgot! Amúgy dokinénink nagyon aranyos, és nem ijezstget szerencsére. Csak a biztonság kedvéért adta a receptet, meg ugye jövő héten ő nem lesz, és sok idő telne el.... De addig ki sem váltom! Én bizakodom, hogy csak egy rossz véletlen, de azért persze nyugtalanít.... Zoknit a Centrumban én is láttam (eddig csak ott), de olyan nagyok, hogy a legkisebb is óriási Pannikára... :( Hát, ez tényleg furcsa, hogy az újszülött zoknikon van csúszásgátló, a nagyobbacsak zoknikon meg nincs....

Andi! Tudom én, hogyha vki meglátja Pannikát, valószínűleg nem az éhezés jut Róla eszébe.... :lol: :lol: :lol: Hiszen olyan kis hurkás! Meg amúgy sem látom Rajta, hogy bármiben is hiányt szenvedne...szerencsére! De tényleg furi ez az evés-hízás dolgo a gyerkőcöknél, mert a Te Dorkád, meg madáradagokkal is milyen jól elvan, nem sovány egyáltalán , az energiája meg.... :roll: :wink: Szeretnék én annyi energiát, ami Neki van! :wink: :D A háttérképed szuper!!! :D

7kincsnek gratula a kis Donáthoz!!!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Panka! Jó utat Nektek!!!! :D

Kép
zsuzska81
 
 


SZÉP JÓ REGGELT CSAJOK!

Ne hari érte, de akit megtaláltam, bejelöltem iwiw-en ha nem gond, ugyh az egyik függő kapcsolatotok én leszek :wink:

Bendor!
Köszi a címeteket olvastam az iwiw-et.
Megértelek, h miért nem akartad későbbre tenni a talit, teljesen világos és igazad is van. :!:
Viszont ha ugy néz ki, h jobb mindenkinek a 19-e, akkor nem is kell h közel legyen az OTI, akkor nem kell elmennem korábban.
És ne haragudj, h pont én aki most kerültem be a csapatba, bekavarok ezzel, csak ez előre ki volt ugye írva, nem módosíthattam rajta.

Zsuzska!
Nem igazán tudtam hozzászólni Pannika etetéséhez…ugyanis még nem vagyok benne a dologban:( de ami késik nem múlik…de szerintem is olyan kis jó húsban van, ha ránéz vki nem mondaná h éhezik ami ugye nem is igaz!!! Valszeg ilyen pici korban nagyobb hangsúlyt fektetnek a dkg-okra, később meg a kg-okkal bajlodnak majd, mert ugye az is baj ha duci a gyerek…szóval szerintem ahogy neked, vagyis neki jó annyit egyen.

További szép napot!!!


Kép
dinaedo
 
 


Edina! Visszajelöltelek! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

1xűen nincs erőm újra írni azt a 3e sort, ami az előbb elszállt. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zsu, írd meg légyszi azt a hotelt, ahova mentek, érdekelne nagyon.

Bocsi, most ennyi, totál lefáradtam, hogy elszállt a cucc!!!

Kriszti



Kriszti!

Siófokon a Hotel Ezüstpart! Régebben Hunguest Hotel volt, de most kivált.

Itt a honlap: http://www.ezustpart.com/index.php?opti ... e&Itemid=1

Kép
zsuzska81
 
 


Kriszti!

Csak egy jó tanács: Ha máskor sokat akarsz irni, először ird le word-be és csak utána illeszd be, akkor tuti nem fog elveszni, én is igy szoktam és nagyon hatásos:)

Egyébként hogy vagy? Jol el van a kiscsaj a pocidban!?:)
Remélem minden ok!

Pussz
Edina
dinaedo
 
 


CSAJOK!

Eddig nem nagyon kérdeztem tőletek, csak mondtam h én nem birom szedni a terhességi vitaminokat…se a Gravidát se az Elevitet…ugyanis egy az egybe kijön belőlem a kajával együtt :? :cry:
Kb. a 6-8. héttől kezdtem el szedni Gravidát, de mindig nagyon rosszul voltam tőle, akkor még nem tudtam h lehet az az okozója, betudtam h majd elmúlik egyszer, addig szenvedtem vele, szedtem egy darabig. Majd miután leálltam nem voltam olyan rosszul, és csak Magne B6-ot szedtem. 12.hét után ujra elkezdtem, amikor már el kellene h muljonak ezek a dolgok, de azon nyomban kezdődött minden előről.
Na akkor megint abbahagytam, majd hetek mulva gondoltam kipróbálom az Elevitet, 1 hétig szedtem is szépen, örültem is neki, majd utána ugyanez lett vele is. Na gondoltam nekem ebből elegem van, nem hiszem el h ennek kell történnie.
Ugyhogy most az van h szedek külön Folsavat, Magne B6-ot, és vmi Folsav és Vas keveréke rágótablettát.
Létezik ilyen h valaki szervezet ennyire nem birja ezeket a gyógyszereket???
Ti hogy vagytok vele??? Mit szedtek, vagy szedtetek??? Milyen hatással vagy mellékhatással???Egyébként az orvosom azt javasolta, hogyha ennyire nem birom, akkor nem is szedjem, ugyis itt a nyár, rengeteg vitamin zöldségben, gyümölcsben könnyen elérhető, elvileg az is elég lesz.
De azért én mégis aggódom, viszont félek ezektől a gyógyszerektől.
És most ott állnak a dobozban, tiszta pocséklás…ha esetleg vmelyikőtök szedi ezeket oda is adhatom, mert én nem merem beszedni őket!

Adjatok tanácsot!!!! Köszönöm!!!!


Kép
dinaedo
 
 


Edina! Ebben sajna nem tudok segíteni.... Én Gravidát szedtem, végig, de nekem nem volt semmi bajom tőle. Vagyis hánytam és émelyegtem, de nem attól...

Kép
zsuzska81
 
 


Egyébként ti tudjátok, h ezen a héten van a SZÜLETÉS HETE nevezetű programsorozat!!!!???
Országosan rendeznek programokat, nagyon érdekesek, többek között a Klinikai szülésről is tartanak előadást!!!
info: www.szuleteshete.hu

Én pénteken a párommal akartam elmenni rá, 13.00 tól lesz a Csapó utcán, de sajnos neki közbe jött egy pesti út, igy nem tud velem jönni, ezért is kérdezem annyira h vkit nem-e érdekel, és nincs-e kedve eljönni???
Egyébként rengeteg féle előadás lesz még, különböző időpontokban, a neten helység szerint lehet rákeresni!!!
Ha vkit érdekel elmehetnénk!!! :P
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Edina:
Bocsi hogy nem válaszoltam csak mindig elfelejtek valamit. :oops: :oops:
Szóval a falon festhető tapéta van,és középen ilyen ragasztható díszítő csík.
Hú te szegény jó megszenvedsz ezekkel a vitaminokkal.Szerintem is igaza van a dokinak ha ennyire osszul vagy tőle akkor ne szedd,pótold gyümivel.De a többit a folsav magne b6-ot meg amit szedel külön azt ne hagyd abba szerintem.De ez csak az én véleméyem.
Fincsi klajcsit csinálsz ma.
Fógyókúra!Irigylem a párod hogy tudd fogyózni,nekem is kéne,De én NEM TUDOK.SZERETEK ENNI!!!!!!!!!!

Zsu:
Persze megértem hogy aggódsz,de biztos nincs semmi komoly.
tényleg mi újság az uszival?
Hát akkor nem tudom,esetleg bababoltban nézted már a zoknit?

Olimami:
Ezek szerint még egyben. :D
Majd ha lesz erőd akkor írj majd nekünk. :wink:

Andi:
Nekünk egyelőre jó bármelyik nap.
Nagyon jó a kép a gyerekekről. :lol:
Szép nagyon a fürdőszoba,de ezt nem lehet elégszer mondani-írni. :wink:

Panka:
Örülök hogy írtál,és hogy jól vagytok.
Jó utat nektek és érezzétek jól magatokat.Majd mesélj hogy milyen volt és persze a képeeket is várjuk.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Itt vannak a képek a nyakláncról,nem igazán adja vissza de majd megnézitek élőben. :D

Kép
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


a medál az fehér arany és életfát ábrázol(na),csak nem valami jól látszik. :?

Na puszika,megyünk sétálni,gyönyörű idő van.

Kép

Kép
aliza
 
 


Hello,

Én tudtam ezt a születéshetét, és engem érdekel Edina. Csak még nem volt időm kibogarászni, hogy milyen előadások vannak. Az én férjem sem tud jönni, de együtt elmehetnénk. Te melyik előadásra szeretnél?Ma majd én is megpróbálom kibogarászni mik vannak és akkor egyeztetünk, ok?

Nekem jó a hétfő, és mivel Pankának sem jó a kedd, ezért sztem tegyük át hétfőre.

Most rohanok.
Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Ujra itt….:)

Aliza!
Köszi, h irtad a falat…első ránézésre én is ugy gondoltam, h nem sima festék…hanem festhető tapéta, ez azért is jobb mert időt állóbb, nem kopik le mint a mi sima egyrétegű festékünk :(
Igen most az lesz eszek sok vitamint…de amugy nehogy azt hidd, h az a fogyókúra olyan egyszerű…azért mellette ott van a nasi…pl. fagyi…süti…ja és ez azért is kell, mert szokatom le a párom a cigiről…gondold el ez milyen nehéz együtt :lol: De hát mindent a baba érdekében!
Jajj, hallottam Anditól, hogy még ti is a Tóciban laktok…akkor mikor költöztök és az a ház hol is lesz helyileg? Azért kérdezem, mert mi is a Tóciban lakunk, aztán gondoltam ha mentek ki sétálni és ilyen jó idő van, ha nem zavarok szívesen tartanék veletek!

Anita!
Húúú…ennek nagyon örülök!!! Nagyon szeretnék én is elmenni, de egyedül nem lenne olyan nagy kedvem. Ugy tudom h. te is a Klinikán fogsz szülni, és ugyanugy Fekete az orvosod mint nekem, szóval van közös bennünk :)

Én a következő előadásokat néztem ki:
(az előadások a Turmalin Házban lesznek, Csapó u 19.sz)

Május 9. (péntek), 13.00-15.00, TÜRKIZ TEREM: DOTE szülészeti és nőgyógyászati Klinika munkatársai, ismerkedés a szülészettel (előadás és beszélgetés) – Mi történik ha megérkezünk a szülészetre? – Milyen lehetőségek, felszerelések szolgálják a kismama kényelmét a szülés előtt és után!?

15.00-15.45, ugyanitt: Debreceni Búvárklub Babaúszás

Május 10. (szombat). 12.30-13.00. JÁSPIS TEREM: Bambinomio- a modern, környezetbarát textilpelenkák (előadás és beszélgetés)

13.00-13.30, ugyanitt: Kriston Intim Torna – a gátizom fontos szerepe a szülésben (előadás és beszélgetés)

13.45-15.00, TÜRKIZ TEREM: Homeopátia a várandósság idején (interaktív előadás)

Engem ennyi amennyi jelen pillanatban érdekel, nézd meg te is, h te melyikre lennél kíváncsi és akkor majd egyeztetünk!
Szerintem a Klinikás előadás a legfontosabb, hiszen ott fogunk szülni, és nagyon kíváncsi vagyok rá! A többi csak érdekesség, viszont azért nem elhanyagolható!

Ui.: bejelöltelek iwiw-en, majd nézz ott is szét! :)

Várom válaszaitokat!

Pussz
Edina


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok csajok!!!

Megint semmi időm, és vissza olvasni sem nagyon tudok, csak bele kukucskáltam az írásaitokba!!!

Andi: Persze hogy le forditom neked, micsoda kérdés!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Nagyon szivesen.
Küld el az email cimemre és megcsinalom.

Mici receptete nem tudok adni mert ezt venni kell készen, ugy a jó!!! Mert töübb féle husiból készül és különleges a füszerezése. Erdélyben lehet csak kapni itt nem láttam, nem is nagyon ismerik. de ha gondolod én szivesen hozok neked onnan. Csak bügyörgetni kell erre a formára. és mustárral kenyérrel enni! Nagyon fantasztikusan fini!

Edina, Anita: én is el szerettem volna menni pénteken 13 órátol de az én párom sem tud eljönni. Ugyhogy én is csatlakoznék, ha nem bánjátok! :oops: :oops: :roll: :roll:

Holnap megyek TG-re, Pénteken 9től megyünk Babamozizni a Bajcsira.

Nekem is megfelel a hétfő 19. A 21 az nem igazán mert ha 22én megyünk akkor nem hiszem hogy el tudok jönni.

Na puszika mindenkinek, sajnos most cak enyire telt!!! De nagyon hiányoztok!!! :P :P :P :P :P :wink: :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Hellóka!

Na megjöttünk a sétából,vagyis a motorozásból. :lol: Jól kifáradt a kislegényem,megebédelt majd letettem az ágyra aludni és el is aludt egy szempillantás alatt.
Én meg még most ebédeltem meg,közben meg olvastatlak benneteket.


Edina:
De jóóóóóóóóóóóóó,itt laksz a Tóciba és hol?Mi a Tócóskert téren.De már nemsokáig kár hogy csak most ismertünk meg :cry: mikor már elköltözünk.De nem baj nem annyira messzire megyünk mert a Balaton utcára költözünk ha minden igaz és az a Tégláskertben van.
Persze hogy sétálunk majd együtt ,(ilyet kérdezni??????????? :twisted: :roll: :wink: )megbeszéljük és akkor elsétálunk arrafelé amerre laktok.Oké?
Ez tök jó,mindig akartam kérdezni hogy merre felé laktok csak minig elfelejtettem. :roll:
Ja és azt hiszem te kérdezted amásik lakásunkat az egy minigarzon 29nm-es és az Angyalföld téren van.Meghirdetjük azt is a héten és remélem szeptemberig(addig kell kiköltöznünk)el tudjuk adni.

De jó nektek csajok,majd meséljetek milyen volt az előadás,Tavaly előtt én is voltam a férjemmel és szerintem tök jó,mert sok érdekes dolgot elmondanak ami egy kismamát foglalkoztat.

Kép

Egy kép Balázskáról mikoözben mamával beszél telefonon az ágyon fekve.Ilyen lazán adjuk elő a dolgot.8) 8) 8) :lol:


Kép

ezt meg Zsuzskának az elefántokról:
Kép
Kép

Na pusza ,megyek mosogatni. :?

Kép

Kép
aliza
 
 


Szijjjjjjjasztok!

Itt vagyok én is! :lol:
Voltunk boltban, persze nem lehetett kihagyni: Dorka kapott 3 db rövidujjú felsőt. :oops: Majd felhoztuk a bolti cuccost (felvágottat, kenyeret.. ilyesmit) és irány kismotorral a játszira. Onnan pedig most jöttünk fel. Dorka éppen ebédel. (mondanom sem kell , az egyik új felsőt már rá kellett adni, alig tudtam levenni, hogy most étkezésnél lehetőleg ne egye le :roll: )

Okés:
Akkor a végleges:
Várunk Benneteket szeretettel május 19.-én , hétfőn 10 órakor a babatalira a babáitokkal együtt!!!!!! :wink: :wink:

Pintyuska!
Köszi, akkor majd megfogalmazom a mondandómat és elküldöm Neked emailben. Drága vagy, örök hálám üldözni fog. :P
Igen, 1x majd hoznál nekem micit??? Tudom sok velem a gond, ezer bocs érte. :oops: :oops: :P
Babamozitokról majd hozz képeket!Kiváncsiak vagyunk mi is Patrícia pofikájára, feltéve ha megmutatja. :lol:

Kriszti!
Állandóan nézem a telefonomat, nem irtál-e sms-t a nagy eseményről. (halk nagyon az sms-érkezési hang a telcsimen és nem tudom hangosabbra állitani :roll: )
De látom még 1ben vagytok. :lol:

Alízka!
Nagyon szép a láncod, medálod, ügyes a férjed, jó ízlése van. (vagy Te választottad???) Majd élőben megkuksizzuk tüzetesebben. :lol:
Nagy pofátlanság megkérdezni mennyibe kerül a Balaton utcai házikó? :oops: :oops: :oops:
Azt hiszem Te kérdezted régebben, mikor lesz Bencéék ovis anyáknapi ünnepsége. Persze mindig elfelejtek válaszolni, de most megteszem: jövő héten pénteken lesz egy évzáró-anyáknapi ünnepség egyben. Készülnek nagyon 2 mesét is előadnak, már 2 anyáknapi verset is elmondott nekem, sőt két anyáknapi ajándékot is készitenek, de az meglepi. Pontosabban azt mondja a Drágám: TITOK. :lol: Majd pénteken megtudom. Képeket is úgyis hozok majd, meg beszámolok mi volt, hogy volt. Könnyek nélkül ment-e. :lol:

Edina!
Szörnyű , lehet hogy a vitaminoktól vacakul vagy,akkor szerintem se erőltesd nagyon. Ha a dokid is azt mondta hogy elég a természetes táplálékkal bevitt mennyiség , akkor hidd el neki.
Mit veszel a Mihály-vásárban? Van konkrét terv, vagy bóklászni fogsz?

Anita!
Haladnak a munkások? Színek jók lettek?
Képzeld, nekünk a mosdópult eleje megrepedezett... :roll: :roll: :roll: Holnap jön a burkoló lebontja az elejét és újra csempézi. Így utólag az lehetett a gond, hogy a mosdó az impregnált OSB lapba van betéve ez van csempézve. És mivel impregnált ezért a vizet kellene bírnia ugye, de a csemperagasztóban levő vízet csak felszívhatta és valamennyire megduzzadt. :roll:Ahogy duzadt szépen az élvédőnél lévő fugát megrepesztette. Örülünk neki, gondolhatod. De holnap rendbe teszi ezt is a burkoló, és remélem már jó lesz ez is. Egyébként a tegnap feltett képen amin a gyerekek a kádban lubickolnak azon is látszik picit ha figyelmesebben megnézitek. :oops:
Majd hozz képeket, én már nagyon várom.

Még Mindenki hozzon, imádom nézegetni. :P :P :lol:
Puszi Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Alíz!
Drága Balázska a telefonálás közben jó kis pozíciót vett fel, akárcsak a lányomat látnám. :lol: :lol:
Én is próbáltam ma Dorkát kifárasztani, de ismét eredménytelenül. Már a második új felsőt kellett ráadni, a hajgumijait a bokájára kellett rakni... szóval mindent csinál de aludni eszébe sincs. Még a héten nem aludt délután. Jó kilátások a bölcsiig, mondhatom. :roll: :lol:
Majd ha hagy a kisasszony hozok én is képeket a mai napról. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Mai napunk képekben:

Kép Motoroztunk
Kép Csúszdáztunk
Kép Hintáztunk
Kép Vásároltunk
Kép Ruhapróba 1.
Kép Ruhapróba 2.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziazstok!

Újra itt! :D Olyan szép idő van, de nem tudunk sétálni menni, mert megy a hasam, mint az állat (bocsi... :oops: ), így meg csak nem indulok el... :roll: Pannika meg alvási rekordot dönt! Délelőtt 3,5 órát aludt, és most is alszik 2 órája... Remélem, semmmi baja, messze nem szokott ennyit aludni!

Alíz! Babauszi továbbra is nagyon tetszik! Eddig 3-szor voltunk, Pannika Fejlődik is szép lassan. Egyre hosszab ideig bírja a vízben, és több mindent tudunk Vele csinálni! De úgy kifársztja, hogy ahogy beleül a hordozóba, már alszik is! :lol: Zoknit néztem a Kenguruban, a Brendon honlapon, egyikben sincs. Na, majd vadászom tovább! Szép a nyakláncod, ügyesen választott a férjed! :wink: Ó, Balázska milyen laza, ahogy telefonál! De édes! :D Jaj, és elefántos kép! Kösziiiii!!!!! :D Olyan cuki a kiselefánt!

Zita! Jaj, nagyon kiváncsi vagyok a 4D-s képeitekre! Szuggeráld a kis Patríciát, hogy megmutassa az arcocskáját is! :D

Anita! Falszínek milyenek lettek?

Andi! Nekünk tökéletes a tali időpont! :D Jaj, Dorka az új felsőkkel... Hát, kérem, egy igazi nő felpróbálja az új ruhákat! :lol: Nagyot nevettem a bokára húzott hajgumikon! :D :D :D Mosdópultot sajnálom.... :( Visszanéztem a képet, hogy írtad. Én a leírás alapján úgy értettem, a csempe repedt meg... :oops: De jól látom, hogy "csak" a fuga? Reméljük, ez könnyen javítható!

Kép
zsuzska81
 
 


Helló Andikám!

Egymás után írtunk.
Na csúcs Dorkád nem alszik??????????A bölcsiben mi lesz?
Szerencsére Balázs valamennyit alszik még napközben ,de azért nem viszi túlzásba ő sem 1-1,5 óra és kész.De az is jó ,addig is haladok,
Oké értem akkor majd hozz képeket az ünnepségről,meg a mai napról.Lehet rosszul értettem ezt az évzárót.Ez azt jelenti hogy vége az ovinak?
Nem én választottam a láncot,írtam hogy a férjem lepett meg vele.Volt is bajban hogy milyet vegyen.Mert ő éltalában sose tudja mit vegyen ajándékbaígy aztán örült neki nagyon hogy tetszett az ajándéka.
Miért lenne pofátlanság ?Megmondom szívesen.A ház18,2 m.-ra volt hírdetve és lealkudtuk 16,8m-ra.
Olyan max. 18 millióig gondolkodtunk mert nem nagyon szeretnénk hitelt felvenni vagyis a férjem cégétől veszünk fel kamatmnetesen 2 m-t ,azt még bevállaltuk és így megtudjuk venni.Majd később vagy bővítjük vagy elköltözünk egy másikba,meglátjuk.Jó nem olyan nagy meg nem új ,de egyelőre elég lesz nekünk és mégis csak egy kertes ház.A pénz nagy úr.
Köszi a meghívást és szeretném megragadni az alkalmat hogy megkérdezzem:
MIT VIGYÜNK???????????????????????
Biztos aranyos kis felsőtket vetettek Dorkának.Hol vetéttek?
Tényleg Andi vettél már Dorkának szandit nyárra?
Én majd lassan akarok venni Balázsnak ,láttatok valahol jókat?

Edina:
Az előbb elfelejtettem írni hogy nem semmi akkor most a párodnak az elkövetkezendő időszak.Fógyózni is meg a cigiről is lemondani. :roll: :roll: :roll: Húúúúúúúúú minden elismerésem.Kívánom hogy sikerüljön.

Pintyuskám:
Jó munkát neked!
Majd várjuk a fotókat a babátokról.Jó mozizást. :D
Remélem megmutatja most már az arcocskáját.

Na most már tényleg lépek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi! Édes kis modell ez a Dorka!!! :D Jó kisnapotok van! HIntán ilyen ügyesen ül egyedül? Nem dől hátra??? :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


Alíz! nagyon ügyesen lealkudtátok a házat! :wink:

Én is csatlakozom: Andi, mit vigyünk???

Kép
zsuzska81
 
 


Újra itt!
Na most néztem a képeket mert közben írtam.
Kész nő ez a Dorka.Jaj nagyon édes.
Úgy látom akék együttes csak bejön neki. :D Aranyosak a felsők.
Jaj Andikám! Sajnálom hogy megrepedt a fuga,de biztos megcsinálja hamar a burkoló,ne idegeskedj!

Zsu:
Valami vírust kaptál el,vagy csak összeettél valamit?
Jobbulást neked.
Pannikának jó alvókája van,lehet csak picit fáradtabb ma,tegnap keveset aludt?
Az is lehet azért alszik most többet,nem?

Na pá,mert a mosogatni való még mindig vár.Csak ahogy befejezem az írást máris írtok és muszály válaszolnom. :lol:

Kép

Kép
aliza
 
 


Alíz! Gondolkoztam, de szerintem semmi olyat nem ettem... :roll: Pannika tegnap keveset aludt, pont rosszul jött ki, mert elaludt, és negyed óra múlva keltenem kellett, mert időre mentünk az orvoshoz. A kocsiban ugyan aludt egy kicsit, de az nem olyan. Azóta már felkelt, ettünk, most meg itt van mellettem a habtapin! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Hello,

Andi a mi pultunk gipszkartonlapokból van, a teteje legalábbis, remélem mi nem fogunk igy járni.
És ha most újra fugázzák, akkor az már nem fog repedezni?Vagy csak szomjas volt az osb lap? :lol:

Jók a képek, meg a felsők is, Dorka igazi kislány, imád öltözni, vásárolni, pózolni.

Edina még a vitaminokról annyit, hogy remélem nem éhgyomorra veszed be, mert az okoz hányást, hányingert. Illetve valóban nyugodtan elhagyhatod őket, ha más úton viszel be elég vitamint, pl zöldség, gyümölcs formájában. Egy barátnőm csak a 12. hétig szedte őket, utána direkt nem, hanem inkább gyümölcsöket evett. És minden eredménye jó. Ja és Aliznak igaza van, hogy azért a vasat szedd mellette, bár én ebből gyógynövényest vettem, mert amit Fekete irt ki attól hasmenésem volt.

Falszinek nagyon jók lettek, ma készitek fotókat vagy legkésőbb holnap és teszek fel.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Edina! Most jut eszembe, hogy Anita írta! Ha éhgyomorra vettem be, én is kihánytam minden gyógyszert.... De evés után bent maradt.

Kép
zsuzska81
 
 


Anita!
De szupi, hogy tetszenek a falak színei, bár szép is lenne, ha újra kellene festetnetek. Hajni barátnőmék nem is tudom hányszor festettek, szerintem és szerintük a festő a végén már marta magát. Sosem lett eltalálva a fal színe, cs ak a legvégén. :roll:
Na majd hozd a képeket, lemeozzuk mi is. :lol: :lol:
Holnap a mosdópult elején lévő csempéket leszedi a burkolónk és újra rakja őket, és fugázza is persze. Ha továbbra is megreped, dobok egy hátast, de akkor már szerintem a férjem és burkoló is. :P

Zsu!
Úgy látom Pannikád alszik Dorkám helyett is ma. :lol:
Az én lányom még mindig nem aludta a délutáni alvását, már szerintem nem is fogja.
Sütöttem pizzát a kis családnak, (hozzáteszem bolti pizzalapból :oops: ) mire a fiúk hazajöttek, evett mindenki, most meg fiúl elmentek Loki-meccsre mi meg maradtunk ismét itthon Dorkával.
Igen-igen, a hajgumi már mindenhova rakható Dorkán, csak a hajába nem engedi. Fürdésnél is hogy ne legyen vizes a haja éppen megengedi, de amint vesszük fel a pizsamát már tépi is ki. Napközben meg egyáltalán nem engedi sem a gumit sem a csipeszt belerakni. :roll: :roll:
Jaj, sajnálom , hogy megy a hasad, reméljük csak egy gyors vírus, ha már nem kajától lehet. Próbálj teát, piritóst, kekszet enni, ezek most jók, nemcsak a gyomrodat hanem a beleidet is kíméled vele.
Hintán Dorka egyre ügyesebb, néha majd frászt kapok, pl. ma már annyira hátradőlt azt hittem ki is esik a hintából. de csak hülyéskedett és ügyesen visszahúzta magát. Csúszdán viszont úgy mászik, illetve a csúszda előtt levő mászóka részen olyan ügyesen végigrohan, hogy csak nézek. Én még ott tartottam, hogy segitség nélkül nem is mertem felengedni, de ma csak néztem.... szélvész módjára fent termett , végigrohant és már le is csúszott mire észbe kaptam.
Brendonban kb.1 éve láttam fodros szárú zoknikat, olyat mint amilyet Te keresel. És ha arra jársz és mégsem kapsz, tudod hol láttam még? A Domusos kínai boltban és az Interspár fölöttiben is.

Alíz!
Tényleg szuper ügyesek vagytok, jól lealkudtátok a ház árát. Le a kalappal.
Ha közösségbe fog járni Balika tapasztalni fogod: évzáró ünnepségek nem pont az utolsó napon vannak tartva, utána is járnak még a gyerekek bölcsibe, oviba. Mi legalábbis mindkét helyen eddig ezt tapasztaltuk.
Bencének egyébként július 20.-tól augusztus 25.-ig lesz szünet az oviban, Dorkát viszont augusztus 11-től vagy 14-től (nem is tudom pontosan) fogom szokatni.
Ugyhogy épp emlitettem is férjemnek a szokatás hetére Bence ellátását, illetve elhelyezését meg kell majd oldanunk. Mert bölcsi első napjaiban azért még én is a bölcsiben leszek, és lassanként szoktatjuk le Dorkát a bölcsis ottlétemről. :wink:

Edina!
Akkor próbáld még meg nem éhgyomorra bevenni a vitaminokat hátha úgy jobb lesz.

Ja ha valakit érdekel, Edinának már mondtam:
OTI-s 4D-s babamozi 30 perc 10 ezer Ft, ebben a dvdre kiirás és 1 kép van benne. Ennyit tudtam meg ma Hajnitól. Kb 1-2 hét múlva fog ez igazán beindulni amikor már zökkenőmentesen fog menni minden. Ha változás lenne az árakban vagy bármiben Hajni azt ígérte hogy szól. Egyébként úgy mint a klnikán itt is 1000 Ft lesz egy fekete-fehér 2 D-s kép, 2 ezer a 4D-s, és 2 ezer a dvd-re írás.

Kép
Kép
bendor
 
 


Ne fárasszatok, hogy talira mit hozzatok. :roll: :twisted: :evil: :roll: :twisted: :evil:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h. eltűntem megint, de itt a jó idő és ezer munka van a kertbe! Ma meg bébiszitterkedni voltam. Tök jó volt. Úgy örülök, hogy került végre valami!
Mindenkinek sok boldogságot, aki az elmúlt napokban ünnepelt bármit is.
Az eredeti mics (mici-bár ez inkább a romános neve) recept nekem megvan, nem nagy kunszt, csak drágább összeállítani, mint megvenni készen a húst. Nálunk tálcás kiszerelésben lehet kapni, egy tálcán 16 darab van, de az nálunk is elég négy embernek, pedig elég sokat eszünk! Ahogy lesz egy kis időm, leírom. Mi mindig hozunk fagyasztottat, az jó sokáig eláll. Itt még nem láttam sehol.
PÉnteken megyünk haza, szombaton pedig Csíksomlyói búcsún veszünk részt. Kedden majd vissza.
A tali nekem előreláthatóan jó. De bármi közbejöhet (mint múltkor is)
Nagyon jók a képek Csajok. Aliz, Te tényleg csak fiatalodsz! Szép a házikó! Drukkkkkkk!
Nagy pusszanat mindenkinek, majd jelentkezem!
Vendég
 


Hali!!!

Andi! Dorka nagyon csajos!!! :wink: :wink: Mint mindig, igazi kis topmodell lesz belőle! Nagyon jók a fölsök! És a játszis képek is!
Sajnálom a mosdópultot, de holnap megcsinálják és rendben lesz!

Jövő héten hozunk nekd mici pasztát, fagyasztottat, mi is ilyet szoktunk most is olyan volt! És anyudéknál majd megsütitek!
Várom a soraidat!

Képet is hozok majd, feltétlenül a kicsinkről, csak legyen oly kedves és mutassa meg a kis pofiját! Ismeritek az eddigi jeleneteit a drágámnak. Bezzeg most is olyan kis virgonc, rendetlenkedik oda bent! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita de hogy mindjárt beköltözhettek, és jók a színek, kérünk képet!

Zsuzsi! Gratulálok hogy Pannika ilyen jol birta a vizsgálatokat, és biztosan nem fogyott, kis hurkás most is, de sokat nőtt! Nagyon kis formás baba! Bocsánat kis hölgy! :wink: :wink: :wink:
Jó sokat alszik! Igy van időd neked is pihenni meg végezni a dolgodat!

Bea: de jo hogy ujra jöttél, kikre vigyázol? ez állandó munka lett?

Edina: Én sem tudom segiteni neked a vitamin ügybe, mert én már terhesség elött 3 hónappal elkezdtem az elevitet és máig szedem, de most már 1 hónapja ugy hogy egy hétig szedem egy hét szunet. De nekem egyszer sem volt semmi bajom tőle, mondjuk nekem egyébként sem volt semmi bajom, nem voltam rosszul, se hányos se semmi mas bajom nem volt. Most sincs ugy igazan, csak jobban fáradok, és fáj a hátam gyakran, de enyi!

Én is csak azt tudom javasolni hogy ha ténleg egyáltalán nem birod akkor nagyon figyeljél oda hogy miket eszel!

Aliz: Nagyon öügyesek vagytok, nagyon jó áron vettétek a hazikot, nagyon sokat alkudtatok! Ez egyből ment vagy huztatok egy kicsit mielott erre az arra jutottatok?

Andi: jot nevettem a Dorkás hajgumi a lábon storin, ő már bokaláncot szeretne! :wink: :cry:
Én nem kérdem meg hogy mit hozzunk, marad megint minden ahogy eddig, mindenki visz amit jonak lat, mindig van bőségesen minden. De légyszi ne fáraszd magad anyi minden elkészitésével, mert nem azért megyünk hogy jol lakjunk hanem hogy egyutt legyunk. :roll: :wink: :lol:

Holnap megyek TG-re, egyedul azt nem szeretem mikor szétnyoja a dokinő a pocakomat hogy megnézze a méh magasságát az nagyon kellemetlen.
Na jó éjszakát, mert picikém le rug a székről is, szerintem kéri hogy végre vízszintbe legyekj!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: