Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a dícséreteket, remélem a végeredmény még ettől is jobb lesz.Már várom nagyon .

Olgi!
A két kis Anygalkád nagyon édes a képen. Eszméletlen mennyire hasonlitanak egymásra. Én mindig ezt tudom megállapitani. :lol:
Zozika arca kerekedett kicsit, vagy csak a rövidebb haj teszi??? De nagyon drága vele.
Tündike is mennyire szép, formás kislány, és azok a szép nagy szemei. Fiúkkal azt hiszem vigyázni kell majd apának pár év múlva. :lol: :lol: :lol: :wink:

Alíz!
A sztirptíztáncosnő és a chippendale fiú... összeillenek. :lol: :lol: :lol: :lol: Ja, csak hogy tudd, Dorka számon tartja a fiadat, tegnap is emlitette Balázskát és a nénit, vagyis Téged. :lol:
Jajjjj... ne essen már holnap az eső, uuuuuuutálom. Csak Krisztiék kertjébe essen, máshol nem kellene. :roll: :roll: :roll: Ne csessze már el mindenki hosszú hétvégéjét. :roll:

Puszi Mindenkinek! És nagyon kellemes, következő 4 napot kívánok !!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Na, ez már tényleg a végeredmény részletekben, mert messzebbről nem küldött a férjem képet, csak ilyen részletekben küldte a fürdőt.
Kép Mi még nem fürödtünk a kádban, de a takarítógép darabjai már száradtak benne :lol: :lol:
Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok.Bocsánat tolakodásért.Lányomék Hajdúböszörménybe fognak költözni.Szeretném tudni ír -e valaki onnan közületek vagy van-e forum ami ezzel a helységgel foglalkozik.Úgynézki nagymama leszek,de folyton hőemelkedése an és szeretném mivel oda fognak költözni ott elküldeni orvoshoz ,de olyanhoz aki megbízható és ha lehet nő.Most ott vannak ezért szeretném ha lenne időtök valaki tájékoztatna /lenne olyan kedves.Az első vizsgálatnál is megvizsgálnak?mert nem nagyon szeretném ha beturizna feleslegesnek találom még.Vagy ha másnem Debrecenbe is betudnak menni csak nem mindeggy milyen az orvos.Hármat szültem tapasztalat sajnos.Jó egészséget nektek és babáitoknak.előre is köszönöm sziasztok
anyóka67
 
 

 
 

Sziasztok!

Andi! Nagyon jó lett a fürdőszoba! Gratula!:)

Hú, ma egész nap alig voltam itthon. Barátnőztem reggel 10-től, du. 5-ig :lol: :lol: :lol: . Pedig anyós szólt, h. fűvet kell nyírni, és egyedül nem tudja, de úgy döntöttem, megvár az a fű, nem szalad sehová és egy napon már nem múlik. Jövő héten meg megyünk haza! Szombaton megyünk Csíksomlyóra a búcsúra.

Anyóka! Sajnos nem tudok konkrétan dokit javasolni, de a többiek biztosan tudnak majd vkit. Én tuti nem mennék nő dokihoz, bár ez saját vélemény. Böszörménybe senkit nem ismerek, de itt Debrecenben a klinikán elég jó dokik vannak.

Kellemes hétvégét továbbra is!
Pussssz
Vendég
 


Hello csajok!!!

Ezer elnézéás hogy nem voltam pár napja! Itthon se nagyon voltam, és mikor igen akkor nem jutottam géphez!

Most is csak gyorsan irok mert nagyon fáradt vagyok!

Nagyon szépek a gyerkőcök, és az Andi fürcsije is csodálatos lett!!! Én is ilyen színűt szeretnék, nagyon klassz lett, a mosdó alá még keresitek a tökéletes szekrényt???

Voltataok ma a vadasparkba? Andi, Aliz?

Bea: Nagyon klassz helyen jártál, jo lehetett egy kicsit kikapcsolódni, még igy Férj nélkül is! És a sütésetek is biztos jol sikerült! Isten éltesse a férjedet!

Éva: Jok lettek a képek, bár nehéz igy elképzelni részletekbe, mondjuk én láttam élőbe, de nagyon klasszul le simitottak. Mostmár csak a befüvesités kell, és a virágok és a kutyusnak is meg van a helye! :lol: :lol: Voltak már a tv-sek?

Kriszti?? Hogy érzed magad? Tapétázo?

Aliz!!!! Juppijéééééééé!!!!! Juppijéééééééééé!!!! Hurááááá, Hurááááááá, nagyot GRATULÁLOK!!!! Jól szoritpttunk nektek!!!!
Most már csak a másikért kell szoritanunk és azért hogy meg találjátok álmaitok lakását!!!

Edina: Nagyon nagyon sajnálom ami a testvéreddel történt, Őszinte részvétem, el hiszem hogy nem lehet könnyü feldolgozni és nagyon nehéz felhötlenül örülni a magad kis csodájához! De ne szomorkodjál, próbájál erőt meriteni a picikéből! Jó szorakozást Ópusztaszeren. Én is jártam már ott, egyszerüen elképesztően gyönyörü, még egyszer elszeretnék menni oda!

Paka: Jót nevettem a lányo d táviranyitos storijan, kis eleven csajszi!!! Nektek is jo kikapcsolodast!!!

Zsuzsi!!! Hogy tellik anyosnál???
Olgi: Ti egyedül töltitek ezeket a napokaty bírod???

Ezer bocsánat ha valakit elfelejtettem.

Holnap megyünk Szarvasra az Arborétumba, és képzeljétek el, házassági évfordulónkra, vagyis pont akkor jövünk vissza, de 22-25ig elmegyünk Prágába!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ennek anyira örültem. Remélem nem jön semmi közbe, habár férjemet ismerve!!! :? :? :? Lehet más város lesz a vége, ki tudja! Egyelőre ez a nagy haditerv!! És nyáron elmennénk majd egy pár napra A Hotel Karos Spa-ba.

Szombaton flekkenezés lesz nálunk, előre látom milyen fáradt leszek! De jön hozzánk egy 3 hónapos gyönyörü kis srác!! Andi, te tudod, Noiék babája!

Mindenkinek nagyon kellemes pihenést kivánok és hozzatok jo sok képet!!!

Millió puszi
Vendég
 


Anyóka!

Gratulálok lányod terhességéhez, sajnos Böszörménybe senkit nem tudok, de gondolom onnan is inkább be járnak Debrecenbe, mert itt nagyon sok jó doki van. Nehéz választani.

Én nagyon ajálnlani nem tudok, attól függ hol szeretne szülni, a Klinikán, vagy a Kenézi Korházba. Ez az első döntés. És utánna lehet dokit választani. Közülünk majdnem mindenkinek van dokija, és mindenki csak ajálnlani tudja. Ez már a lányodtól függ hogy kit választ.

Itt ha elmész először egy dokihoz biztos hogy megvizsgálja alaposan.

Elnézést ha nagyon nem segitettem. De a lányok biztos bővebb infoval szolgalnak majd!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Csodás lett a fürdő!!!Tényleg, mi lesz a mosdó alatt?Szekrény, vagy polcok?

Pintyus!
Jó bulizást holnapra!
De jó hogy mentek Prágába!!Én is mennék már oda régebb óta, de majd 1x...:)

Anyóka!
Vannak női orvosok a klinikán, fel kell hívni őket, hogy mondjanak neveket.
A másik pedig, hogy senkit nem vizsgálhatnak meg a beleegyezése nélkül!!!!!!!!!!!Ha nem akarja a lányod, hogy kézzel megvizsgálják, akkor nyugodtan szóljon!!!!Gratulálok egyébként!:)

Mi jól vagyunk, tegap kimajálisoztuk magunkat, Emili most alszik, úgyhogy megyek én is 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok,

A héten nem nagyon tudtam irni, ezer bocs, de vagy nem volt időm, vagy a net szarakodott :(

Andi: szuper lett a fürdő, nagyon tetszik :-) A mosdó alá akartok vmi szekrényt?De akkor mi értelme volt az épitett mosdónak?

Bea: én is boldog szülinapot kivánok a férjednek. Barátnőzést irigylem, már nekem is nagyon hiányzik, de messze vannak. Anyóssal meg próbálj meg nem törődni!

Olgi: nagyon édesek a gyerkőcök a közös fotón. Nekem is úgy tűnik, mintha Zozó hízott volna, de jól áll neki. :-)

Alíz: nemhiába drukkoltunk ennyien :-) tudjátok már hol és milyen árban szeretnétek majd lakást?vagy ház a cél?

Edina: nagyon sajnálom ami tesóddal történt, őszinte részvétem. Nekem is van egy öcsém, mostanában van is aggódnivaló miatta, így nagyon is megérintett ez az egész. Azt hiszem egy ilyet soha nem tud az ember feldolgozni, de azért az érkező baba sok-sok örömet okoz majd.

Pintyus: nagyon klassz, hogy mentek Prágába. Még a lakáseladás előtt mi is készültünk áprilisban, de aztán a felújítás miatt lemondtunk róla. Én azért még reménykedek, hogy beköltözés után, még júniusban majd elmegyünk vhova pár napra, ha csak belföldre az is jó.

Éva: tényleg hatalmas kertetek van, ott aztán ellesz majd a kis Szabika, meg a kutyus is. Kérünk képet a kutyusról is, meg a ház belsejéről is.

Panka: nem semmi Emili ezzel a távirányitós sztorival :-)

Lányok már csak max 1 hónap és tényleg találkozhatunk nálunk. Sztem kb 2 hét múlva költözünk, de mivel férjemnek pont egy nehéz időszak jön a munkahelyén, igy biztos kell vagy 2 hét mire fogadóképesek leszünk. Remélem ki tudjátok várni és az idő is jó lesz.
Jelenleg nem tudok újabb érdemi fotókat küldeni, most a festők dolgoznak, holnap a burkolók is jönnek vissza befejezni a fűrdőszobát - tudjátok a pultépités - igy a jövő héten már talán lesz értelme fotózni. Jó lenne, ha a 12-i héten már a takaritáshoz hozzá tudnánk kezdeni, és azon a hétvégén akkor már ott is aludhatnánk. De ez egyenlőre még bizonytalan.

Kriszti: mikor teszel már fel a gyerekszobáról és a kisfiadról képet????Nellynek meg szurkolok, hogy maradjon az y :-) Már nem emlékszem, de te az első babád természetes úton szülted?

Egyébként úgy érzem néha totál kikészit ez a felújitás. Mármint az e körüli állandó problémák. Mert persze semmi nem megy simán. Na de igyekszem pozitivan hozzáállni, és inkább csak arra koncentrálni,hogy milyen szép és jó lesz, ha elkészül.

Aki elment kirándulni, annak jó időt és kirándulást, aki pedig itthon maradt annak jó pihenést. Andi főleg neked, aki még május elsején is dolgozott :-))

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Köszönöm szépen mindenki szíves tanácsát,hozzá szólását.Mindenkitől lopok egy egy kicsit vegyítek.Tivábbi jó egészséget mindenkinek és babáitoknak.
anyóka67
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk tegnap este. Egész jó volt, bár Pannika már tegnap délután nagyon nyűgös volt.... Két napon keresztül nyúzták szegényt, néha már olyan könyörgően nézett rám, hogy vegyem át... De hát csak nem mondhatom anyóséknak, hogy ne vegyék fel. Ahogy beültünk a kocsiba, már semmi baja nem volt... :roll:

Mutatok vmit! :D

http://media.haon.hu/pubs/Bildserie/Bab ... ndex.shtml

Majd jövök még, csak most sok a dolgom...

Puszika!

Kép
zsuzska81
 
 


Hopsz, itt még ki kell keresni...83.kép... :D

Kép
zsuzska81
 
 


Hali!

Hogy nekem mennyire elegem van ebből a hosszú hétvégéből. Párom egész végig dolgozik, én meg ülök itthon egyedül. ÁÁÁÁÁÁÁÁ
Ja, nem egyedül, azért van ki bosszantson!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Gondolom Mindenki továbbra is élvezi a hosszú hétvégét. :wink:
Mi is birtokba vettük a megújult helységeinket, örülünk, hogy végre kész lett és élvezhetjük.
A takarítást már nem annyira csípem, de lassan kész az egész lakás.Minden lemosva, felmosva,átmosva :lol: :lol: letörölve, helyére visszarakva. Még a polcokon levő plüssöket is kimostam a mosógépben annyira porosak voltak. Persze még 1-2 kisebb dolog mindig hátra van, de így a kifulladás szélén azt mondom azok megvárnak. :oops:
Többen kérdeztétek lesz-e szekrény a mosdópult alatt. Tervbe van véve, de még nem álmodtuk meg milyen lenne a legpraktikusabb. Egyelőre a szennyestartó kosár van alatta. Vagy azt teljesen megszüntetjük és olyan szekrényt csináltatunk aminek van szennyestartó része is, vagy marad a szennyestartó és mellette egy pici szekrény.

Anita!
Kérdezted minek a pult, ha alatta ugyis szekrény van. Eddig pici tükrünk volt, és alatta volt egy kis polc is, a tükör és a mosdó között. Igy azon a kis polcon elfértek a fogkefék, fogkrém, fésű... ilyesmik. Most nagyobb tükör van ami egészen a mosdóig leér, és igy a pult kellett ugyanezeknek a holmiknak.
Ne gondold , hogy nálunk nem volt idegeskednivaló, azért szerintem felújítás anélkül csak igen ritkán megy. Szerencsés akinek ez megadatik.
Nálunk most éppen egyik gond az hogy a fürdőben a ventillátor hiába van bekötve nem működik. A wc-ben levőnek meg a wc mögött levő lambérián kicsi lyukat vájt a burkoló, így azt nem tudta betenni a villanyszerelő. :roll: :roll: Szóval, perpillanat 2 ventillátorból egy sem működik. Jó, nem?
Ha úgy gondolod látványosabb részekhez elértetek hozz Te is képeket.Már várom!!!
Próbálj minél kevesebbet idegeskedni, mert nem használ, a mesterek meg gyorsabbak és ügyesebbek ugysem lesznek ha idegeskedsz.

Évi!
Nektek siekrült birtokba venni a kérót?
Ha igen élvezitek, gondolom. Kutyuli hogy viseli az "átállást"?
Képeket kérünk, képeket kérünk, képeket kérünk!!!! :P


Alíz!
Ti voltatok végül a Vadasparkban????
Hogy telik a 4 nap?
Másik lakást nézegetik a vevő-jelöltek?
Mekkora házat szeretnétek venni? Irtad hogy Balaton utcán néztetek házat ami jó lenne, az mekkora? Egyáltalán merre van a Balaton utca? :oops:


Zsu!
Megnéztem a Gyöngyszemedet a haon-on.
Kell, illetve lehet valahogy szavazni rá? Mert azt nem találtam meg, hogy lehet.
Szegény Pannika megijedhetett a körülötte levő nagy "forgalomtól" anyósodéknál. Idővel majd megszokja, és nem lesz gond. De még most pici és anyához van leginkább szokva, a biztonságot és állandóságot Te jelented neki.

Bea!
Ennyire uncsin telik a 4 nap????? Barátnős buli véget ért? Szervezzetek újat. :lol: Vagy bulizz anyóssal. :lol: :lol: :lol: Na jó, ez viccnek is rossz. :oops: :oops:

Pintyuska!
Nem voltunk végül a Vadasparkban, csak a rokonoknál bográcsoztunk.De az jól sikerült, majd ha feltöltöm a gépre a képeket teszek ide is fel.
Szarvasi arborétum szuper, én is jártam már ott, biztos tetszett Nektek is. Hozz majd képeket Te is.
Tyűűűűűűűű... Prága, szuper lesz gondolom. Férjednek remélhetőleg semmi nem jön közbe.Ne jöjjön. :lol: :lol: :lol:

Kriszti!
Nem szülsz még????????????????????????? :P :P :P :P

Csajszikák!
Ez Mindenkinek szól (Alíz, Pintyus, Zsu, Olgi, Anita, Évi, Bea, Panka, Edina , Kriszti):
Készüljetek május második felében összehoznék ismét egy talit nálunk. Mit szóltok hozzá? Remélem benne vagytok. Pintyuska tudom Te május 22-25 között Prágázol, de még előtte valamikor. :wink: :wink:
Ha valakinek van tutira nem megfelelő időpontja az irja meg, és biztos nem arra a napra szervezzük, rendben?????????? :wink: :wink:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita!
Ezer bocs, nem akarom a talit a Tieddel keresztbe szervezni, akkor az enyémet majd a Tied után tartjuk, vagy ahogy Neked jobb, nekem végülis mindegy.Meg Kriszti is mondta hogy akar szervezni, bár neki Száva bébi igencsak közbeszólhat, de majd meglátjuk.
:wink:


Edina!
Majd gyere az élménybeszámolóddal és a képekkel. :wink:

Jó éjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Pannikával szeretnénk nagyon boldog Anyák napját kívánni minden édesanyának és kismaminak!!! :D

Kép Pannika virágot is ad Nektek!!! :D

Szép napot!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Jelentjük még 2 in 1 vagyunk. :lol: :lol:
Fúrja a kis fejét rendesen, gondolom ezek a jóslófájások.
Képzeljétek teljesen eltűnt belőlem minden félelem a szüléssel kapcsolatban, nagyon várom már.
Ma léptünk a 39. hétbe (ciklus szerint már ez a 40.-ik :D).
Tapétázásilag már nem mondok semmmit, biztosan sejtitek, már csak nevetek az egészen... :shock: :shock: :shock:

Jól telik a hétvége, kis nyugdíjasan, semmi felhajtás.
Bocsi, hogy rendeltem esőt, de úgy gondoltam, hogy csak nálunk és éjszaka. Valaki valamit félreértett, de hétfőn kirúgom. :lol: :lol:
Tegnap a sógornőm megtartotta a gyerekei név- és születésnapját. Ez azért érdekes, mert ott volt a gonosz banya anyósom is, akivel 2 éve nem beszélek, de felvettem a fapofát a gyerekek kedvéért. Ez egy nagyon hosszú történet, majd 1x a klubban elmesélem.

Halkan súgom, hogy megszületett Kincs babája.......
Azért titokzatoskodom, mert csak beleolvastam az egyik topicba és ott írták. :wink: :wink: :wink:

Tali ügyben újra passszolok, kivéve ha még egyben leszünk. Pár hetes babát még nem szivesen vinnék. :?
De itt lesz az egész nyár, tudunk még nálunk is talizni.

Kedden jövök, mert holnap csak Olivéré vagyok.
Mindenkinek szépséges Anyák napját kívánok!

Pusszantó



Hello,

Bendor: semmi baj, sztem nem baj, ha májusban tartasz egyet nálatok, hisz mi sztem leghamarabb június közepén leszünk fogadóképesek. Addigra már legalább Száva is - vagy akkor Nelly??- megszületik és talán már ki is mozdul vele Kriszta. Ti merre laktok amúgy?(mármint ez a kérdés Krisztinek szól). Ha a többieknek jó vmikor májusban nálatok akkor én benne vagyok. Én most nem tudok olyan napról, ami nekem abszolút nem jó, de ha kitűzünk egyet, akkor igyekszem úgy szervezni, hogy jó legyen:-)

Minden anyukának, nagymamának, és leendő anyukáknak boldog anyák napját!!

Zsuzska: gyönyörű ez a Pannika, ez a mostani fotó meg képeslapra illő:-)

Kellemes vasárnapot!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!
Először is minden kismaminak, anyucinak boldog anyáknapját kívánok én is!!!
Kép

Zsu!
Köszönjük Pannikának is a szép köszöntést, tünemény a kiscsaj az orgonás háttérrel. (na meg persze anélkül is)

Kriszti!
Holnap nem jössz, igy ismét előtte egy nappal (tőlem ezt már megszokhattátok :roll: ):
Drága Olivérednek nagyon boldog 4. születésnapot kívánok!!!!!
Kép Kép Kép
Kíváncsi vagyok Drága leányzód mikor gondol egy nagyot és kérezkedik ki. Mindenképp értesits. Ma voltam vásárolni, és vettem egy kis apróságot a csajodnak, ugyhogy én kész vagyok a nagy eseményetekre. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Kincs, de jóóóóóóóó... remélem ide is jön előbb-utóbb és elújságolja a nagy hírt, hogy gratulálhassunk. :wink:

Anita!
Okés, akkor májusi tali nálunk, stopi-stopi-stopi!!!!!!!!! :wink:



Csajszikák!
Kép
Szeretettel meghívlak Benneteket babáitokkal együtt hozzánk május 20.-án, keddi napon délelőtt 10 órakor kezdődő bababulira. Várunk Mindenkit nagy-nagy szeretettel !!!!
Mit szólnátok május 20.-ához tali időpontnak??? A keddi talik 2x már bejöttek, :wink: ez a legközelebbi kedd ami jó nekünk. Remélem nem jön közbe senkinek semmi és tudtok jönni.Majd jelezzetek vissza ha valaki miatt más időpont lenne jobb.

Szép vasárnapot Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Péntek este megérkeztünk a kirándulásból…húúú nagyon tartalmas volt és nagyon szupi!!!
Akkor mesélek kicsit róla:
Május 1-jén reggel indultunk ugye Szegedre, dél körül odaértünk a szállásra, amit itt a neten találtam, és kellemes meglepetés volt, azt hittem ennyi pénzért nem fogok találni elfogadhatót, de nagyon kellemes volt, mindenkinek tudom ajánlani.
Egy magánháznál voltunk, és a belső udvaron egy teljesen elkülönített különálló kis házrész volt a „miénk”. 1 szoba, konyha, fürdő…terasza is volt, szép kis közös kerttel, ja és garázsukba is be lehetett állni, szóval szupi hely. Na aztán kimentünk sétálni, 10-15 perc sétára volt a belváros, Dóm-tér, sétálóutca….ott egy kicsit elkapott az eső, se ernyő nálunk, semmi, de max 10 perc mulva csendesedett is, igy tovább indultunk, át a Tiszán a Belvárosi hídon, ami a Népligetbe vezetett ahol nagyon nagy május 1-jei banzáj volt. Húú minden gyerkőc nagyon élvezte, de a miénk még csak a pocimban :)
Majális volt, kirakodóvásár, evés-ivás…na a szagok miatt rögtön rámjött a kívánósság, de csak ilyen jó magyar „paraszt” ételeket kívántam :P )) Sült kolbász…csülök , jó kis fehér kenyérrel, korty sörrel :) )) Jó magyar diéta!!!!:))) na de párszor elengedheti magát az ember :) )) Még visszasétáltunk, és annyira kifáradtunk h beestünk az ágyba :wink: )
Másnap reggel Ópusztaszerre mentünk, rengetegen voltak..szintén kisétáltuk magunkat, nagyon tartalmas és gyönyörű volt az egész park, majd küldök róla később képeket!!!

Délutánra végeztünk, és közben kitaláltuk..h mivel vasárnap debiben leszünk, nem tudunk majd menni Miskolcra, igy még tegnap délután oda indultunk, szóval ilyen jó kis Magyarország túra, ki is fáradtunk, szóval nagyszüleimet és anyukámat köszöntöttük fel anyák napjára, jó kis meglepetés volt, mert nem számítottak ránk :wink:
Este meg debibe vissza, ugyh mondhatom jó kis tartalmas, érdekes és fárasztó kirándulás volt, de nagyon jól esett!

Akkor válasz ez előzőekre…

Panka!
Tul képpen én még a párommal való kapcsolatom előtt laktam Pesten 4 évet, de és gyökeres miskolci vagyok :) Azért megszoktam az ottani nyüzgést, jó is volt meg néha nem is, de már 1,5 év után nehéz lenne visszaszokni! Azért ha adódna egy jó munkalehetőség, ami itt nem nagyon van meg, akkor szívesen visszamennék, de csak olyan nyugisabb környékre!
A „rókacsalád” hol itt van, hol nincs , teljesen változó…van h teljesen váratlanul jön :wink:
Még gondolkodunk a lány neveken, de majd megosztom veletek!

Aliza!
Sikerült jó szállást találnom, le is irtam a történetemben…
Suli az nem semmi, de szeretném megcsinálni. Még csak első éves vagyok, szóval még van belőle kettő, de lehetőség szerint szeretném a baba mellett megcsinálni, mert utána szeretném kamatoztatni a munkámban. Szerencsére van segítségem, csak ugye mind a kettő Miskolcon van a suli és anyukám is, egy fél évig biztos nehezebb lesz, mert mindig a babával kell lennem, de abban meg tudnak segíteni a csoporttársaim, szóval próba szerencse.
Ja és sok sikert a lakáseladáshoz!!!!

Olik!
Nagyon édesek azon a képen a gyerkőceid, szerintem már most látszik mennyire hasonlítanak egymásra!!:)

Zsuzska!
Nagyon szép a kislányod, és az az anyáknapi orgonás kép csodálatos! Olyan kis cuki :wink:

Olimami (Kriszti)!
Nagyon izgi, h már csak napok vannak hátra a babád érkezéséig, nagyon szurkolok és mindenképpen tájékoztass majd minket az eseményekről!
Ja és természetesen Olivérnek Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!


Bendor (Andi)!
Gondolom észrevetted, visszaigazoltalak iwiw-en, mostmár „személyesen” is ismerjük egymást!:)
Persze, elárulom majd a kiscsajszi nevét, de még csak felvetések vannak, pl. Kamilla, Bianka, Titanilla, Aliza, Karolina…húúú eddig ennyi, de még szétnézek jobban.:)
Sulival kapcsolatban, benne van az Alizanak irt üzenetemben :)
Nagyon szép lesz/lett a fürdőszobátok! Azért nem semmi, h akkor dolgoztatok benne, mikor mindenki pihent, de majd ha látszik a gyümölcse, akkor tudja az ember értékelni!
Képzeld mi is kb. juniusban kezdünk bele a fürdőszöba, és a babaszoba felújításába, nem semmi meló lesz az a nyárra sem, és szeptemberre kész kell lennie :wink: Nálunk itt a panelban még a házgyári van bent, szóval ráfér a felújítás….és a babaszoba lesz a legklasszabb, meló, alig várom :P
Köszönöm, h beleírtál engem is az összesítő listába, nagyon jól esik.
És nagyon köszönöm a talira is a meghívást!
Egyébként nekem egész május-júniusban vizsgaidőszakom van, általában úgy esnek h péntek, szombat, de inkább vegyes. Viszont előreláthatólag 20-án nincs más elfoglaltságom, ugyh előreláthatólag jó az időpont és remélem nem jön közbe semmi, és mégegyszer köszönöm a meghívást!
Ja majd azért a címeteket megbeszéljük ha már rajtam kívül mindenki tudja akkor priviben

A képekkel még tartozom, de hamarosan küldöm!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ANYÁKNAPJÁT!!!

Kép
dinaedo
 
 


Andi!

Még vmi, mivel én nem tudom hogy szokás ez a bababuli, azért majd mesélj már róla...pl. megbeszélitek h ki mit visz (kaja,pia), vagy mindenki amit tud, vagy hogyan?
Köszi az infokat!


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok Csajok!

Kismamiknak, Anyukáknak nagyon boldog Anyáknapját kívánok!

Kép

Kép
Vendég
 


A beígért kirándulási Képek...

Kép Szeged, Én a Dóm téren

Kép Gémeskút előtt - Ópusztaszer

Kép Párommal a Malom előtt:)
dinaedo
 
 


További képek...

Kép Panoptikum

Kép

Kép
dinaedo
 
 


Utolsó adag:)

Kép Kedvenc régi hálószoba berendezés

Kép Szatócsbolt kívülről...


Kép Szatócsbolt belülről
dinaedo
 
 


Akkor ennyi elég is lesz, az én képeimmel lesz teli a fórum:) Mostmár ti is küldjetek, milyen volt a 4 napos ünnepetek!!??

Pusszz

Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Edina!
Örülök, hogy jól sikerült a kirándulásotok, és a szállás is szupi volt. Képeket majd várjuk. :wink:
Azt el is hiszem, hogy anyukád és nagymamáid nagyon megörültek az anyáknapi köszöntésnek, szerető kislány és unoka vagy. :wink: Anyukámat mi is megköszöntöttük még hét közepén, anyós meg volt ma nálunk.
Drága gyermekeim és férjem engem is megköszöntött, ami annyira jól esett. Bencém nyilván már tudja mondani hogy boldog anyáknapját, mert felfogja miért köszönt, de Dorkám csak jött a bonbonnal és nyomta a puszit. :oops: Apától és Bencétől tusfürdőt+testápolót kaptam, anyuéktól ugyanis hoztunk orgonát és gyöngyvirágot, ugyhogy pompáznak a vázában. :wink:
Tali:
Nem kell semmit hoznod, csak Magadat (és a pocaklakódat). De ha nagyon-nagyon akarsz akkor valami pici rágcsálnivalót vagy innivalót és slussz. De tényleg. Már várom hogy megismerhessünk Téged is. :wink:
Előző bababulikon megismerhettük Beát, Alízékat, Zsuékat, Olgiékat, Pintyust, Anitát, Évit. Panka is volt már nálunk 10 perc erejéig, de ő itt babaneten csak a tali után csatlakozott. Én személyesen még Olimami Krisztivel és Veled nem találkoztam, de ami késik nem múlik. :wink: :lol:
Előző 2 taliról találsz itt babaneten képeket, azt hiszem egyik a 85. oldalon van, de nem tuti. Az biztos, hogy febr. 20.-án volt , az első meg dec 11.-én, igy dátum alapján visszakeresheted ha nagyon akarod.
Szép nevek vannak a Pici lánykátoknak kilátásban. Nekem bejönnek. :wink:
Biztos ügyes leszel és a sulit babuci mellett is meg fogod tudni csinálni. :wink:
Na akkor hajrá Nektek is a felújítással!!!!Mindent bele!!!
Nekünk is még az ezer éves konyhabútor és fürdőszoba csempe volt, amiket már nagyon utáltam nézni, igy belevágtunk a felújításba. Nem mondom hogy egyszerű volt, de sokkal szebb lett minden. Megérte.


Puszi!

Kép
Kép
bendor
 
 


Edina!
Egyszerre lóg(t)unk a babaneten. :lol:
Jók a képeid, sok mindent megnéztetek amint látom. Huuuu... a szatócsbolt berendezése nem semmi, , de "vagány" a régi hálószoba is. Mennyire más már manapság a berendezés, sokat változott a világ... :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Kriszti küldte a képeket, hétvégén a sógornőjénél készültek.
Kép
Kép

Köszi Kriszti! Végre itt is láthatunk Benneteket. Olivér drága nagyfiú, szép barna szemei vannak, Neked meg szép kerek pocid van a Nelly Száva babával.

Kép
Kép
bendor
 
 


Kriszti!
Ezt a tortát Te sütötted? Milyen izű (volt)? Nagyon-nagyon gusztusos. nyam-nyam.....

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Hozok először hétvégi képeket, aztán remélme, írni is tudok, Pannika alszik!

Kép Anyósoméknál a kertben

Kép elaludtam...:)

Kép tegnap este fürdés előtt....

Kép ...és fürdés után a kis hurkás Manóm :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Hozok először hétvégi képeket, aztán remélme, írni is tudok, Pannika alszik!

Kép Anyósoméknál a kertben

Kép elaludtam...:)

Kép tegnap este fürdés előtt....

Kép ...és fürdés után a kis hurkás Manóm :D

Kép
zsuzska81
 
 


Nem tudom, miért mentek el a képeim 2-szer... :roll:


Alíz! Balázska édes lehet az így ni!-vel! Amúgy ezt én is nagyon sűrűn mondom Pannikának, mikor csinálunk vmit! :D A másik lakásra volt már érdeklődő?

Andi! Nagyon szép lett így végleges állapotában afürdőszobátok! :wink: Hát, Neked a takarítás része nem lehetett túl jó, de a látvány azt hiszem, kárpótol! :wink: Kérdezted a Haon-os szavazást. Sajnos neten nem lehet.... Vagy az újságból kivágott szavazócetlivel, vagy sms-ben, ami emeltdíjas. Nyilván, ilyet senkitől nem kérek... Pannika dicséretet köszi! Tali, de jó! :D Nekünk semmi fix programunk nincsen. orvoshoz holnap megyünk, oltásra, tehát az sem. Szóval, ha vmi váratlan dolog nem jön közbe, nekünk bármikor jó! És Anita, ez ugyanez érvényes júniusra is! :D Akkor ugyan lesz Pannika névadója, de az úgyis hétvégén van!

Zita! Milyen volt a szarvasi Arborétum? Nekem nagyon tetszik, már sokszor voltunk. És a flekkensütés? Prága.... szuper lesz! És ott ünneplitek a házassági évfordulótokat is! A mienk holnap lesz! :D

Anita! Jaj, elhiszem, hogy sok gonddal, idegeskedéssel jár a felújítás, de majd a végeredmény kárpótol mindenért! Persze addig is próbálj minél kevesebbet idegeskedni, mert a Babácskád megérzi ám! Pannika dicséretet köszi!

Kriszti! Tapétázás.... :twisted: Olivérnek nagyon boldog szülinapot!!!! :D Végre, hogy láthatunk Rólatok képeket! Gyönyörű kisfiad van! :D A Te pocakod hatalmas...és miért mondtad? Igenis csini kismami vagy, igaza volt Olginak! :wink:

Edina! Örülök, hogy jól sikerült a kirándulásotok! Szeged olyan szép város! Jók a képeitek! Hű, ez a szatócsbolt....érdekesen néz ki! Meglepetésnek biztosan örült Anyukás és Nagymamád!


Nekem is jól sikerült az első Anyák napja! :D "Pannikától" egy orchideacsokrot kaptam. Gyönyörű! És képzeljétek, a szüleim is vettek nekem virágot! :D Mindkét nagymama megkapta bekeretezve azt az orgonás képet, amit tegnap feltettem. Nagyon tetszett mindkettőjüknek! Anyósomnak cserepesvirágot vittünk. Anyukámnak orgonát, meg egy csokor gyöngyvirágot, amit az ajtó előtt Pannika kezébe adtam, és úgy mentünk be. :D Ügyesen fogta, a másik kezével meg a kis virágokat babrálta, de nem tépett le egyet sem! :D

Kép
zsuzska81
 
 


sziasztok!!!

Hát a mi 4 napos ünnepünk nem volt valami nagy felhajtás. :( :( Végül is sehol sem voltunk, az Arborétumba sem, mert esett az eső pénteken reggel mikor el akartunk indulni, utánna mikor már jó idő lett késő lett volna elindulni, igy hát nem lett belőle semmi. De be pótoljuk remélem ezen a hétvégén.
Sztombaton Mihály Napira megyünk és vasárnap meg ki mennénk az Arborétumba persze ha az idő is kedvez! :lol:

Május 1-én pihentünk, 2án is pihentünk, Dr. House egész első évadját megnézük az AXN-en. :roll:

Szombaton flekkeneztünk, arról nem készültek képek mert egész nap sürögtem forogtam, én csináltam mindent igy nem volt ki fotózzon! :roll: Csak 3 hónapos Máté babaárol csináltam fotót. Férjem uncsijának a gyereke!

Vasárnap meg nagybátyámék jöttek, hozták anyumat haza és grilleztünk velük is. Mici-et csináltunk. Román nemzeti étel!
Szóval nálunk ilyen unalmasabban telt az ünnep.

Prága még kérdéses, ugyanis most még felvetödött Svájc és Ausztria is. Csak dönteni kéne.

Andi, köszönjük a meghívást, természetesen ha nem jön semmi hirtelen közbe akkor számithatsz ránk. Köszike hogy figyelembe vetted az utazásunkat! :wink: :wink: :D :D
Nagyon szépen köszöntöttek fel a gyerekek anyák napjára.

Én is kaptam Sanyitól egy csokor tulipánt és Patrícia is kapott apátol egy szállal! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi: Köszönjük szépen Pannika köszöntését, nagyon szép a kép, biztosan nagyon örvendtek a nagymamák!
Mindegyik kép nagyon jó, hisz Pannika egy kis tünemény de a legjobb az a fürdés utáni kép, én azt ki nagyitanám és rámába tenném, anyira cuki! Nagyon jól elkaptátok ahogy kitátotta a kis száját és a fején a törölköző! Nagyon tetszik! Holnapra Boldog házassági évfordulót!

Anita: köszönjük a tali meghivást hozzád is, biztosan elmegyünk, nagyon kiváncsi vagyok a ti lakáűsotokra is! Biztosan nagyon szép lesz. De ténleg ne fáraszd túl magad!

Edina: Nagyon szép helyeken jártatok! Jó hogy eljutottatok mindenhova, igy a jó ha tartalmasak a kirándulások! Jó nagyot bevállaltrál a sulival! Biztosan megoldod! Ügyes leszel!
TG-re mikor jársz? Nagyon szép neveket néztetek ki! Mikor tudtátok meg hogy kislány?

Kriszti! Nagyon szép a kis srác, vagyis a nagy fiu! És te is nagyon csini vagy, de ezt már mondtuk. Hogy érzed magad? Kis Nelly?

NA mostanra enyi mert megfájdult a hátam!
Hozom a pár képet, nem olyan jók de enyi sikeredett!

Kép 24 hetes pocak Kép Sül a Mii Kép Nagybátyámmal Kép Anyák napjára sütöttem Kép Máté 1 Kép Máté
Vendég
 


Zita! Ne bánkódj, hogy "unalmas" volt a hétvégétek! Bár, szerintem nem unalmas! :D POcakod nagyon szép!!!! :wink: És a kis Máté is zabálnivaló, szép kisfiú! Ez a mici milyen étel? Nagyon guszta, ahogy sül! Anyukád végre visszajött! :D

Nem is meséltem, hogy tegnap Pannika átköltözött a saját szobájába! Eddig velünk volt a hálószobában a kiságya. De mivel már stabilan átalussza az éjszakát, kb. 1 hónapja, így átköltöztettük. Szerencsére egyáltalán nem zavarta éjjel! Nekem viszont nagyon hiányzott, hogy nem mellettem szuszog! :oops: :D De így sincs messza, kb. 5-6 méter, és az ajtó nyitva van, úgyhogy ha felébredne, rögtön hallom! Meg hát nem aludhat örökre velem.... :oops:

Kép
zsuzska81
 
 


Hellóka!
Jaj lányok nekünk nagyon mozgalmas volt ez ahétvége,alig voltunk itthon,azt se tudom hol kezdjem. :?
Először is BOLDOG ANYÁKNAPJÁT MINDENKINEK ,így utólag :oops: :oops: :oops:
Kép

Szóval:Május 1-én kimentünk a Vadasparkba,rengetegen voltak alig találtunk parkolóhelyet de azért nagyon jól éreztük magunkat,főleg Balázska azt se tudta merre nézzen ,mosolygott meg beszélgetett az állatoknak,nagyon édes volt.(majd teszek fel képet),eleinte ha eljöttünk egy ketrectől akkor már görbült a szája ,de hamar megértette hogy még van sok-sok állat amiket meg fogunk nézni,és utánna már kerek szemmel várta a következőt. :lol:
Pénteken szülinapoztunk,majd erről is hozok képet,csak a torta kicsit deffektes lesz mert Alízka sikeresen elejtette ,de szerencsére a csokimáz kemény volt rajta és nem ment szét csak a díszítés egy kicsit.SSzerencsére anyósom stabil tortákat tud sütni. :lol: :lol: :lol:
Délután meg felhívtak A Széfből hogy vasárnap mehetünk válogatásra.Kb, két hónapja neveztem be az uramat meg magamat és most behívtak.A Campona mögé kellett menni egy épületbe 1 órára,így aztán Balázst elvittük anyuékhoz és 10 óra felé indultunk.De végül is nem volt nagy szám:Adatlapot kellett kitölteni amin mindenféle kérdés volt,utánna lefótóztak minket,majd egy szerkesztővel bezsélgetünk egy pár percet hogy miért jelentkeztünk,kinek az ötlete volt stb kérdéseket tett fel .A héten telefonálnak ha tovább jutottunk,akkor még egy rosta van és ha azon is túl jutunk akkor mehetünk játszani.Meglátjuk,végül is ez egy pofavizit,ha szimpik voltunk hívnak,ha nem akkor annyi.
De annyian voltak hogy az csúcs.
Délután még elmentünk Balázsért,majd anyósomhoz,és este jöttünk haza,így már nem volt erőm írni nektek.
Ez volt tegnap,szombaton meg anyukáméknál voltunk anyák napján.
Kb. ennyi történt a 4 nap alatt,remélem mindenkinek jól telt a hosszú hétvége,bocsika még nem olvastam vissza idő hiányában de majd pótólóm és reagálok is.Csak gondoltam előbb lejelentkezem hogy megvagyunk. :D

Na puszika,megyek ebédelni,utánna meg vasalok mert Balázs ebéd után kidőlt még most pihenni ki a tegnapi hancúrozást.
:D

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!
A képeket mindenkinél végignéztem és nagyon szuperek.Remélem tudok majd bővebben irni de sajnos nállunk ismét a kisördög beleköltözött a laptopba :oops: :oops: összeomlott az xp.
Négy napja nincs gép :oops: :oops: .Most az "állatkertből" jelentkezem.Ezért nem időzök sokat.Tudjátok nincsennek uj állatok ezek meg már unalmasak. :lol:

A lényeg hogy hoztam képeket.Mi nem voltunk sehol a négy nap alatt :cry: igy a házról és a kutyárol hozok....
Előrre is bocs ha sok lesz :oops:

Kép hálószoba
Kép szintén :lol:
Kép nappali
Kép
Kép
Kép
Kép konyha
Kép
Kép
Kép fürdő
Kép
Kép

Ennyi a ház belülről.Még sok kis szépítés hiányzik de már látszik hogy milyen lesz.A fürdőszobába nagyon szép kék a csempe de sajnos ezt a képek nem adják vissza.A Wc-s kép is csak a szinek miatt készült volna de :oops:

Kép
awe
 
 


És ha még nem untatok meg akkor a kutyárol is egy pár kép.
Ő egy staffordshire terrier sajnos rolluk van nagyon sok előítélettel teli hír :oops: Sokszor őket nevezik pittbullnak.
Szerintem nincs hülye kutya csak hülye gazda.Minden kutya azt csinálja amit tanítanak neki vagy amire nevelik :cry: .Bár az is igaz hogy kutyának csak kutya a barátja. :lol:
Képek:
Kép fegyelmezett
Kép álmos
Kép alvós
Kép bohóc
Kép sértődős

Ezek ma készültek reggel :lol:

Remélem mihamarabb tudlak olvasni titeket.

Puszi mindenkinek
Éva

Kép
awe
 
 


Sziasztok!!!

Először is BOLDOG ANYUCI NAPOT MINDEN ANYUKÁNAK!!! ( kicsit megkésve :oops: )

Zsu: Nektek meg Boldog házasságit holnapra!!!
Pannika gyönyörű , Ő díszíti az orgonákat :wink: A babakocsitok nagyon hasonlít a miénkre ( színben is) :wink: Zolcsikát én nyírtam. Nagyon tiltakozott, mondta " nem kell levágni a fejemet" :lol: Körmökre meg " nem kell levágni a kezemet" :lol: ( körmöt vágni) Zozi nem hízott, csak olyan a kép. Most teszek fel frisseket, azon látszik, hogy nem hízott, csak nyúlik :roll:

Évi: szép kis kuckótok lett, már ott aludtatok, ugye? Kutyuska hogy bírja? Szereti az új helyet?

Bea: majd a jövő hétvégén el tudtok valahová menni? Ki kell kapcsolódni :wink:

Kriszti: a fiacskád Rád hasonlít, nem? Bár az apucit nem ismerem, Téged látok benne :wink: Mi újság ma? Nem szülünk?

Alíz:
Lehet, hogy már leírtad, mikor kell kiköltözni? Hová mentek? Zolcsika is néha csinál olyanokat :shock: , de kezelhető, rendőr bácsitól nagyon fél, ha rosszalkodik "felhívom" a rendőr bácsit, aztán mondom, hogy viheti a babát, mert nekem nem kell rossz Zozika. Azonnal hat 8) :lol:

Andi: akkor most már pihi, pihi ( 2 gyerek mellett :lol: ), a tali ok, nagyon várjuk, szívesen megyünk majd :wink: Most már Tündike kenguruban szállítható, Zozi meg imádja a motort, el tudunk menni gyalog is, ha Apa nem ér rá :wink:

Anita: Én 7 hónapos babás voltam, amikor költöztünk és utána kezdtünk felújítani ( nem volt hová menni). 2 hónapig volt az egész, ráadásul egyedül csináltunk, ( nagy hassal járólapoztunk, tapétáztunk, festettünk :evil: ) A végén már mondtam, hogy még egy nap és nem bírom ki több fúrást, koszt, káoszt!!! Úgy hogy megértelek, de lényeg a végeredmény :!: :wink:

Edina: Nagyon szépk a képek!!! Mi is régóta tervezünk egyszer Szegedre elmenni :wink:

Nagyon szupi volt a hétvégénk, találtunk a net-en szállást Répáshutától 1 km.re. Gyönyörű helyen, modern kis szobákkal, kajával, egész olcsón. Bejártunk Egert, Lillafüredet, Bélapátfalvát, Szilvásváradot, kicsit erdőt néztünk, szóval klassz volt!!!!!

Íme:

Zolcsika reggel a szálláson
Kép

Egerben:

Kép

Ez volt a ház:

Kép

Anya szépség királynője :wink:

Kép

A kis versenyző Lillafüreden:

Kép


Egy hátulütője van az utazásnak: Zozit annyira kizökkentette az egész, hogy újra csak a pelusba hajlandó pisikilni, kakilni :? Egyszerűen letagadja, hogy kell, aztán meg bepisil. Lehet hideg van, ezért kívánja vissza a pelust. Ha ráül a bilire, akkor csinál is bele, de magától nem kéri :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Ismét kezd beindulni az élet itt a topicon, örülök neki.

Zsu!
Szenzációs képeket hoztál ismét Pannikáról. Nekem is a fürdés utáni a legmenőbb, azon majdnem kifeküdtem akkorát nevettem. Annyira drága ez a csajszi a hurkácskáival és az a pofi hozzá.... hát tényleg nem semmi.
Örülök, ha jó a tali időpont! :wink:

Pintyuska!
Végre Te is visszatértél, és képeket is hoztál, ügyes vagy.
Akkor most Dr. House -sal telitődtél egy időre, nem???
Én is szeretem, és én is eddig csak az első évadot néztem meg, többre még nem jutottam. :oops:
Jók a képek, és a pocid is szépen kerekedik Neked is. :wink:
Tündéri a kis Máté, hatalmas haja és szemei vannak, cukipofa vele.
Engem is érdekelne a mici, mert nagyon gusztusos, és biztos finom is, ugyhogy léccccci hozni a receptet. :wink:
Hmmmmm... Svájc , Prága vagy Ausztria? Én Svájcot választanám, másik két hely közelebb van, oda talán könnyebben eljut az ember máskor is. De ez csak az én véleményem. :P
Honnan vetted hogy Zsuéknak holnap házassági évfordulójuk van? Én ezt nem tdutam kihámozni sehonnan. :roll: :oops:
Talira remélem semmi nem jön közbe és tudsz jönni.
Pintyuska, egyszer ha a közeljövőben leszel skype-n egy őrült nagy szivességet szeretnék kérni Tőled, ha lehet.
Van egy német rokonunk és irnunk kellene neki pár sort, de a családban mindenki angolos, ő meg csak németül tud. És Rád gondoltam drága, hogy lefordítanál nekem 3-4 mondatot???? Meghálálnám, ígérem. :oops: :oops: :oops:


Alízka!
Híres ember leszel, benne leszel a tv-ben. :lol: :lol: Majd megnézünk ám, addig is szurkolok, hogy továbbjussatok. :wink: Hajrá Pinczésék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elég programdús volt a 4 napotok, nem unatkoztatok Ti sem. Vadasparkot sajnáltam hogy nem mentünk, lehet még össze is futottunk volna. Képeket majd hozz amint tudsz!!!
Balikának el is hiszem hogy tetszettek az állatok, jó kis hely az a vadaspark, mi is voltunk már többször is. :wink:
Taliban remélem benne vagytok, csak még nem olvastál vissza.

Évi!
Fránya laptop..... mindig kibabrál Veled. Még jó, hogy be-be nézel az "állatkertbe" és onnan tudsz nekünk írni.
Tök szuper a lakásotok belülről, szépen berendezkedtetek. Jó nagy a fürdőszobátok, azt sajnálom, hiogy a mienk egy törpe ehhez képest. :roll:
Tök hangulatos a hálószobátok is, meg úgy az egész házikótok.
Nekem tetszik. Kutyuli is haláli pofákat tud vágni, nem csoda ha családtagként bántok vele és szeretitek. :wink:
Laptopot szugeráld, és remélem május 20.-a jó időpont Neked is. :wink:

Pár kép a május elseje-i bográcsolásról a férjem unokatestvérééknél:
Kép Dorka és a kuytuli
Kép Családom és a kutyuli
Kép Készül a bográcsgulyás-leves (Férjem, Bence és apa uncsija, Krisztián )
Kép Kis csapat készitette az ebédet (férjem két unokatestvére, Bencém, Tibi)
KépPusztítjuk a kaját :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Olgi!
Akkor Nektek is jól telt a négy nap, a képek is ezt bizonyítják., örülök neki. Tündériek a gyerekek mint mindig. A haj- és körömvágás nálunk sem arat osztatlan sikert a gyerekek körében, na de mit csináljunk ha egyszer muszáj. :roll: :roll: Tüncsiről ez a rózsaszínbe burkolt kép nagyon cuki és Zozika is ébredés után. Jó kis szállásotok volt , szép környezetben voltatok.
Örülök, ha tudtok jönni a talira.
És Mindenkire vonatkozik ez, remélem senkinek nem jön közbe semmi és dumcsizhatunk, babázhatunk egy jót együtt. :wink:

Alíz!
Előbb elfelejtettem írni:
Irtad régebben hogy az Actimelt nagyon szereti Balázska. Tegnap voltam a Corában és 8 db-ost vettem 299Ft-ért. Május 8.-og van szavatossága és ezért ilyen olcsó. De ha Ti is isszátok akkor szerintem elfogyna lejárati időn belül. :wink: Nálunk elfogy még hamarabb is. :lol: :lol:

Zsu!
Ha tényleg házassági évfordulótok van holnap , akkor én is még sok-sok boldog évfordulót , holnapra pedig meghitt pillanatokat kívánok!!!! :wink: :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

Nagyjából visszaolvastam,már amennyire Balázstól tudtam. :?

Többen kérdeztétek hogy mi újság a lakások terén.Na szóval:A miénket úgy néz ki eladtuk(mint már írtam),ma telfonáltak hogy péntek fél 2-kor megyünk az ügyvédhez aláírni az adás-vételt és kifizetik a foglalót.Innentől kezdve ők intézik a hitelt és amint megkapják kifizetik a többit,de max. aug 10-ig és nekünk max. szept.10-ig kell kiköltöznünk,azért is hagytak ennyi időt hogy biztos megkapják a hitelt.
A másik lakásunk lehet érdekli a tesómat mert ő még anyukáméknál lakik,de szeretne venni majd lakást hitelre,meg anyuék segítenének neki valamelyest,de a hitelt még meg érdeklődi stb..
Meg lehet elmegy külföldre dolgozni akkor meg még nem akar venni lakást.(lehet kicsit bonyolult voltam :? )
A héten eldől,és akkor ha mégsem kell neki ,meghirdetjük,4 hónap alatt csak eltudjuk adni.
Amit meg kinéztünk még atélen házat a Balaton utcán(Tégláskertben van, Andi te kérdezted.)az még megvan el is mentünk szombat de. és újra ,megnéztük jobban.Ez egy régebbi ház 75-76-ban épült,de totál felújították,leszigetelték körbe,új műanyag nyílászárókat raktak be,fűrdőszoba le lett csempézve,konyhabútort csináltak stb.,2005 októberében.Majd kiadták irodának és csak az egyik szobát használták,mást nem.Majd teszek fel róla képet.
Szóval ez tetszik a legjobban nekünk,nem olyan nagy mert 2 szoba étkezős kis kamrával stb,de egyelőre elég és lehet pár év múlva esetleg bővíteni.Szóban már megegyeztünk és leis engedtek az árból 1.4 milliót,és pénteken fél 5-re meg az ő ügyvédjükhöz megyünk és lefoglalózzuk.
Jaj remélem sikerül a nyár végére beköltöznünk.És akkor majd nálunk is lehet már baba bulit tartani. :lol:
Köszi mégegyszer mindenkinek a drukkot,azért még szükség van rá a másik lakás eladásához.
:D

Andi:
Nagyon szép lett a fürdőszobátok,anyukámnak is megmutattam és neki is tetszett nagyon.Gondolom elég volt a takarításból egy darabig,most már élvezd a szép új lakásotokat.
Köszi ameghívást,szerintem jó az időpont de ha közbejön valami akkor szólok.

Zsu:
Nagyon drága Pannika ,egyem meg a kis hurkás testét. :lol:
Köszönjük a felköszöntést Pannikának. :lol:
Azt meghiszem hogy elfáradt szegénykém anyóséknál.Kézről-kézre adták ,igaz?Nem is csodálom hogy kimerült és utánna anya vigasztalására vágyott.

Pintyus:
Nagyon kis csinike tetszik lenni abba aki fehérnemű kombinációba. :lol:
Szépen kerekedik a pocid.
Mikor voltunk Erdélybe a múltkor akkor mi is mici-et ettünk egy étteremben.Mert az egyik barátunk sokat dolgozik kint Erdélybne mostanában és ő mindig mondja hogy evett meg majd hoz onnan husit és majd megsütjük itthon,így aztán kipróbáltuk,de finom volt ,olyan sült kolbász- fasírt kombínációjához tudnám hasonlítani,nem?Lehet jót nevetsz milyen hülyeséget írtam? :lol: :lol: :lol: Mindegy,nekem olyan volt.

Kriszti:
Ú még egyben?Már nem sok van hátra,már bármikor írhatja Andi hogy üzentél:Megszületett a kis Nelly.
Olivérnek kívánok:Nagyon Boldog Születésnapot!!!!!!
Kép

Kép
Nagyin szép kisfiú,szerintem is hasolít rád.

Olik:
Nagyon jók a képek,szépek a gyerkőcök,látom Zozi is élvezte nagyon a kiruccanást.
Jaj ez nem jó hír,de hátha csak a környezet változás miatt nem akar már bilibe pisilni.Lehet pár nap és újra vissza szokik.
ez a rendőr bácsit én is bevettem,hátha hat. :lol:

Edina:
Nekd is jók aképeid,anno nekünk is hasonlók készültek,örülök hogy jó éreztétek magatokat és hogy sikerült jó szállást is találnotok.
Na akkor nagy volt az öröm anyák napján,jó kis meglepi volt az anyukáknak.

Anita:
Jól teszed hogy csak a végeredményre koncetrálsz,Így kell ezt csinálni nem megy sajnos sehol simán a felújítás mint ahogy írták már atöbbiek is,
Úgyhogy nyugi már csak 2 hét és vége,költözhettek.
Várjuk a képeket.


Éva:
Szép kis otthonos a házatok és a fürdőbe is nagyon szép az a kék csempe(látszik egyébként aszíne ne aggódj)
A kutyus is édes pfa,Balázsnak kb. 10-szer kellett megmutatnom mert egyfolytában mondta hogy :VAU-VAU,és meg kellett nézni. :lol:
Egyébként teljesen igazad van a kutyák nem tehetnek arról ha hülye a gazdája és rosszul neveli.

Na megyek mert kész a tejbegríz és vacsorázzunk Balázzsal.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Andi:
Miközben írtam ,te is írtál.
Nagyon jók a képek,látom jól éreztétek magatokat.
Dorka is nagy kutyás ám,igaz?
Köszi a dukkot!
És köszi az infót az Actimelről,leht kinézek,Elfogyni elfogyna 8-ig az biztos!!!!!!!!!!

Pintyus:
Elfelejtettem írni:
Tök jó lesz nektek bárhová mentek legyen az Prága ,Svájc vagy Ausztria.
Hétvégén meg Arborétum tök szupi ,mi is voltunk 2 éve,nagyon szép hely,főleg ilyenkor tavasszal.

Zsu:
BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!,HA NEM JÖNNÉK HOLNAP.
Anyukáméknak is akkor van kereken 30. lesz.

Na pá.

Kép

Kép
aliza
 
 


Helló!
Itt vannak aVdasparkról a képek:
Kép [img]lenyűgöztek a pingvinek :D

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.6276.jpg[/img]
Kép
Kép itt meg a fókákat nézem.
Kép
Kép
Kép
Kép fiúk a virágos kertben. :D
Kép zsiráfok meg mi
Kép
Kép
Kép

Kép imádom a főtt kukoricát. :lol:

Na még egy kép a páváról és ennyi mert még meguntok. :lol:
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Szülinapi képek:
Kép én és a kissé defektes torta. :lol: :lol:
Kép
Kép háttérben anyósom és a sógórnőm
Kép Balázskám egyedül eszik :lol:
Kép
Ennyi voltam,bocsi ha túl sok,de remélem azéert nem bánjátok.
Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Andi javaslatára visszakerestem a régi baba-mama talis képeket, és közben annyira belemerültem, h órákon keresztül a történeteiteket olvastam :lol:
Mostmár ugy érzem több dolgot tudok rólatok, nagyon érdekes volt olvasni Zsuzska és Olgi szüléstörténetét, mostmár tudom h jöttek világra a babáitok, nem hallottam még soha ennyi dolgot a császárról, nagyon megszenvedtetek vele, de megérte!
Aztán nagy izgalommal töltött el Pintyus, Évi és Anita terhességének első hetei, hihetetlen volt olvasni, szembesültem azzal a ténnyel, hogy nemcsak én voltam a terhességem első fázisában annyira rosszul. Nem is tudtam h ti ennyire a kezdetektől itt vagytok, és h milyen nagy segítsége vagytok egymásnak, ez nagyon jó dolog! Persze a többiekről is olvastam, csak most nem írok le mindenkit olyan részletesen...

Kicsit kérném a segítségeteket, légyszi írjatok rá!!!
Én most ott állok, h gondolkodom azon, (olvastam itt az előzőekben már róla), hogy hova menjek majd (szerintem csak 24 hetesen) 4D Uh-ra?! Ti azt mondtátok, h itt Debiben csak Ditróinál van, és a Lézerben. (gondolom a Klinikán is, de oda nem akarnék menni)
Neten utánanéztem, Lézerben 10e Ft, és többféle felvétel típus van benne, Ditróinál mennyibe kerül, tudja vki??? És a lényeg, hogy kinél milyen tapasztalataitok vannak?? Melyik jobb??

Bendor!
Gondolom milyen jó érzés lehet amikor már a saját csemetéid köszöntenek Anyák napján, én is alig várom már a pillanatot! Aranyos lehetett Dorka is, h csak ment mert igy szokás, de igazábol még nem fogja fel, nagyon édi.
Ahogy igy elnéztem a talis képeket, tényleg tiszta terülj-terülj asztalkám volt nálatok, és nagyon jó hangulat, ugyh mégegyszer nagyon köszönöm a meghívást!

Zsuzska!
Nagyon édesek a képek Pannikáról, nekem a legjobban a hasalós kp tetszik, olyan igazi babás.
Aranyos lehetett a gyöngyvirágcsokorral a kezében!
NAGYON BOLDOG ÉS SZERETETBEN GAZDAG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK!


Pintyus!
Nagyon sok régi üziiteket olvastam, de addig nem jutottam már el, h a végén sikerült-e a megfelelő lakást megtalálnotok? És ha igen, akkor melyik lett a befutó?
Nagyon szép nagy hasad van így 24 hetesen!!! Én 18 vagyok, és most kezdtem el aggódni, h nekem még közel sincs az alakja a tiédhez!:(
Képzeld, míg el nem olvastam ez előző üziket, nem is tudtam, h mire használjátok a TG rövidítést, de már tudom :) Én az OTI-ba járok, először elég későn mentem, igy rögtön a másnap vérvételen egyszerre levettek 8 kémcső vért az AFP-vel együtt akkor 16 hetesen, de aztán rájöttek a 18 hetes Uhon, h csak 16 hetes vok, igy ismételt AFP-re volt szükség.
És ott a már gyakorlatilag is 16 hetes Uh-os vizsgálaton derült ki, h kislány. Az összes Uh-om a Klinikán történt és ugye az csak 2D-s, és a kismama nem lát belőle semmit, velem mindig ott volt a párom aki közvetített, vagy vettünk fotót. De szerintem olyan rosszak azok a felvételek, én alig tudok kivenni belőle vmit, pedig már nem kicsi a babám, neked is a pesti uh-on sokkal több minden volt látható.
És azóta voltál már második 4D-s Uh-on???

Aliza!
Sok sikert a válogatáshoz a Széf műsorába, nem is gondoltam h ilyen nagy válogatáson kell előtte átesni, érdekes.
Amugy a miskolci Vadasparkban voltatok? Nagyon jók lettek a képek!

Évi!
Nekünk is ilyen szép narancssárga a falunk a hálószobában! Először nagyon bejött ez az egyrétegű festék, de nem egy időtálló sajnos, egy év alatt pergett le belőle helyenként :x

Na csajok most megyek…mert az egész délutánom és estém a fórum olvasással telt el, és mostmár kicsit bele is fáradtam itt a gép előtt ülni, feküdni :)


Jó éjszakát mindenkinek!
Holnap újult erővel írjatok!!!!! :wink:


Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a lányom ma ismét hozta a formáját: reggel 10kor ébredt és most este fél 11-kor aludt el, napközben eszébe sem volt aludni. Nyúzott egész nap, de szerencsére azért hagyott kicsit főzőcskézni is. (mert ugye ezt sem mindig lehet mellette). Voltunk boltban, felhoztuk a cuccot a hűtőbe, majd lementünk a játszira. Ott is elvoltunk egy darabig, majd feljöttünk, evett a drágám, és gondoltam, hogy elalszik. Hát esze ágában sem volt.
Estefelé jött a burkoló, a konyhában a gázcsőre most hozott inox borítást és a konyha előszoba közé most tette le a szintén inox küszöböt. Az annyira érdekes volt Dorkának, hogy a burkoló nyomában volt és figyelte mit csinál. :lol: :lol:
Képzeljétek, két hét szünet után ma ment Bencém oviban és el kellett mondania az anyáknapi verset amit együtt tanultunk (óvónéni elküldte). Nagyon megdícsérték a fiamat (ja és engem is) mert ügyesen el tudta mondani, pedig elég hosszú versike. :P Írt óvónő MSN-en és megdícsért bennünket, persze a fiam érdeme, nem az enyém, de dagadt a májam rendesen. Mikor hazaért össze-vissza puszilgattam a Drágámat.

Alízkám!
Szuperek a képeid, hidd el nem unjuk meg ha 6x ennyit hozol akkor sem. Drága a fiacskád nagyon minden képen. Szülinapi képeid is szupik, és a torta sem nyomott ne aggódj, és gondolom fincsi is volt. :wink:
Mindig eszemben van hogy reagálok az Igy ni-re de mindig elfelejtem. Édes lehet Balázska amint ismételgeti. :lol: :lol:
Huuuu... nagyon jól haladtok a lakáseladás, házvétel témában. Örülök neki. Képeket hozz erről is. (huhhh... de telhetetlen vagyok :oops: :oops: :oops: , de emellett kiváncsi is :P :P )
Örülök, ha tetszik a fürdőnk még anyukádnak is. Még mindig nem 100%-os de alakul azért. Ajtókat le kell festeni, még a kilincsek sincsenek feltéve, ventillátorok beszerelve, küszöbök is kellenek.... talita talán kész is lesz. (de erre sem vennék mérget :? )

Alakul ez a tali úgy látom, eddig mindenki az irta, hogy jó az időpont, aminek örvendek nagyon.
Évi, Bea, Panka! Nektek megfelelő az időpont???

Kriszti!Ti ki tudja milyen állapotban lesztek, és éppen hol, de ha még nem szülsz nem jössz el Olivérrel? Vagy akkor már befektetés gyanus leszel? Vagy tudsz (esetleg sejtesz) valami forgatókönyvet??? :lol: :lol:

Mihály-napi vásárba ki fog menni, illetve jönni? Hozzánk közel van, én ki sem hagynám. :lol: :lol: Bóklászni imádok, de csak a kis családom nélkül, mert ők ezt nem bírják. :lol: :lol: :lol: Anyuval szoktam még kimenni, de ahogy telnek az évek, egyre kevésbé szereti ő is. :roll: :roll:
Szombaton egy munkatársunk esküvőjére fogunk menni, így vasárnap fogok vásározni. :P Remélem nem fog esni az eső.

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 



Sziasztok!

Andi: a vásár alattunk van :wink: Én mindenkép kimegyek, mert ki nem hagynám :lol: Indián bácsi-t megyünk majd hallgatni, mert azóta is ez a sláger ( megvan a cd). A konyhában nyitott ablaknál nagyon jól lehet hallani, mert a ház alatt énekelnek :lol:
Tök jó volt nektek is a sütés-főzés :wink: Szépek a képek :wink:

Pintyus: gyönyörű kerek pocikád van már!!! Látom azért ott is volt nyaminyami :wink: A babóka is nagyon teccik 8)

Alíz: De jó, hogy már ki van szemelve a házikó is, nagyon jól alakulnak a dolgok, hajrá kistesó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Tényleg Miskolcon voltatok? Mert ott millió ember volt ( Lillafüredre menet alig tudtunk átmenni, rendőrség, tömeg, stb ). Vagy Nyíregyen? Tök jók a képek, Balázskának olyan kis huncut arcocskája van :wink: Elhiszem, hogy gyakran a rosszaságon töri a kis buksiját :lol:

Edina: akkor most már képben vagy :lol: Hamarosan úgy is taláxunk, aztán mesélünk :wink: A 4D-n mi a Bajcsy Zsilinszky-n voltunk a Belvárosi Uh-rendelőben. 9000volt 1 óra fotókkal, lemezzel. Nagyon figyelmesek, sőt Tündike nem nagyon mutatta magát az első alkalommal, ezért ajándékba kaptunk még egyet csak hogy lefotózhassanak a kisasszonyt :lol: Nagyon tudom ajánlani :!: A klinikára TILOS menni, mert ott 11000 és 15 perc :shock:

Pát fotó tegnapról: ( ebben a gyerekben van kis zenei véna, vajon kibe ütött? :roll: :wink: )


Kép Kép

Hónapok óta két fa darabbal( egy fűzős játék amúgy) hegedül, minden nap nézünk hegedűs bácsit a mezzo-n és abból leste el, hogy hogyan kell. Mondtam már a páromnak, hogy vegyünk neki egy kicsit, mert nagyon érdekli. Hát tessék: egész délután fűrészelte, nem akart megválni tőle ( közben kapott egy motort is, meg egy nagyobb motort az utcára, de csak hegedült és hegedült :roll: ) A tv-ben meg ment a zenekar :lol: :lol:



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok Lánykák!

Köszönöm szépen Mindenkinek a házassági évfordulós köszöntést! Meg Pannika dicséretét is! :D


Alíz! Vadaspark szuper lehetett! El is hiszem, hogy sokan voltak,hisz egy sima hétvégén is nagy a tömeg. Balázska édes lehetett, ahogy rácsodálkozott minden állatra! :D Jól látom, hogy megint van kiselefánt? Azokat úgy imádom! Húúú, drukkolok, hogy bekerüljetek az adásba! Én még sose láttam, de ha Ti lesztek, feltétlen megnézem!!! :wink: Nagyon jók a képek! Tortán nem is látszott, hogy leejtetted! :wink: Akkor a kisebbik lakáshoz is drukk! Régebben mindig azt hallottam, hogy a kisebb lakást könnyebb eladni...Nem tudom, most hogy van? A kiszemelt házikóról hozol képeket? A héten már foglalóztok is? De szuper!!! :wink: Akkor még felújítanotok sem kell, ez nagyon jó!

Éva! Nagyon szép lett a házatok! A hálószoba színe különösen tetszik! :wink: Látom, azért a mosógépnek csak sikerüült elfoglalnia a helyét! :lol: :lol: :lol: Szabika Veletek lesz egy szobában?

Olgi! Zozika beszólásain jót nevettem! Olyan édeseket tudnak mondani! :D A rendőrbácsis sztori meg arra emlékeztet, mikor kicsik voltunk, és nagymamám a hugomat ha rosszalkodott a zsákos emberrel akarta "elvitetni" (zsákjában gyűjti a rossz gyerekeket :lol: :lol: :lol: ), ez varázsszó volt! :D :D Szuper lehetett a kirándulás! Tündikét nem zavarta az idegen helyen alvás? Vagy voltatok már korábban is? Képeken nagyon szépek a gyerkőcök! Zozika ügyesen vezet, Tüncsike meg csudaszép a rózsaszín szerkóban! :D Ó, istenem, ez a hegedűs kép.... :D Micsoda beleéléssel játszik! Hát, tényleg volt kitől örökölnie! :wink: Nagyon ügyes!!!

Andi! A Ti képeitek is szuperek! Dorka nem félt a kutyától? Hűha, ez a fentlét... :roll: Nem hazudtolja meg Magát Dorka! Én már kidőltem volna, az tuti! :roll:

Edina! Örülök, hogy most már képben vagy velünk kapcsolatban! :wink: 4D sok helyen van! Mi a Lézerben voltunk, és nagyon elégedettek voltunk. Úgy tudom, az árak mindenhol hasonlóak 9-11ezer Ft, de mint ahogy Olgi is írta, a szolgáltatás nem egyforma! :shock:

Mi délután megyünk oltásra, meg méretkezni! Kiváncsi vagyok, mennyit nőtt a nagylány! :D Én úgy látom, hoy most hosszra elég sokat, és hízni nem hízott annyit. Megnyúlt egy kicsit. Na, persze most is kis hurkás :D , de volt ennél már ducikább is! Na, délután kiderül!

Kép
zsuzska81
 
 


ááááááááááááááááááááááááá csajok!!!!

Érdekes kis történetem:

Egész éjszaka gondolkodtam, nem tudtam aludni, ugyanis történt egy nagyon jó dolog, ami szerintem az amire gondolok, leírom, hátha igy is tudtok segiteni??!!
Szóval már elaludni készültünk, persze összebújva a párommal, elég szorosan :wink: , a lényeg párna a hasam alatt, mert én szeretem kitámasztani vagy kiékelni, igy kényelmesebben alszom, most viszont nagyon nyomott a párna és éreztem, h vki belülről szószerint megböki a hasam, először lentebb majd fentebb...mikor már arrébb igazitottam magam és a párnát, akkor már nem volt ilyen, valszeg nem nyomtam...szerintetek akkor most megmozdult volna???????????????????????????????????????????????????
Azért ennek az is előzménye, h tegnap mikor gép előtt ültem, akkor is éreztem ilyet, mert a laptop a hasam alatt volt, de akkor azt gondoltam csak rossz pózban fekszek, ülök és a szervezetem csinálja azt velem. Húúúúú....most madarat lehetne velem fogatni :P :lol: :wink:



Kép
dinaedo
 
 


Kép
Köszi mindenkinek a képdícséreteket és természetesen a drukkot is!!!!!!!!!!!!!!
Hoztam képet a házikóról csak előbb írok még.

Edina:
Akkor most már kb. tudod hogy mi merre -meddig velünk kapcsolatban,az biztos hogy el lehet itt bóklászni a babaneten órákig. :lol: Én is ha nem jövök pár napig akkor mire végig olvasok meg írok is,van úgy hogy 2 óráig is itt vagyok mert persze Balázskától se tudok írni egyfolytában .Valahova mindig hív. :D
Nem a miskolci hanem a nyíregyi Vadasparkban voltunk ,de legközelebb oda megyünk.Én már voltam még gyerekkoromban.(de hát az nem most volt)

Olgi:
Mint már írtam Edinának a nyíregyházi Vadasparkban voltunk.
Jaj csúcs kiskrapekk ez a Zozi,kész művészúr kérem szépen.Nem hiába anya zenei képességét örökölte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Úgy látom nagyon tetszik neki,teljesen beleéli magát.nagyon édes.
Már zenekara is van!Nme semmi ez! :lol: :lol: :lol:

Andikám:
Nyugi a talira minden kész lesz a fürdőszobádban,de ezek már aprósságok.
Hú Dorka jól bírja alvás nélkül,csak így meg lefoglal egész nap,igaz?Én is akkor haladok többre ha Balázs alszik. :wink:
Nagyon ügyik vagytok Bencével,hogy megtanultátok a verset ,hát hiába,ez egy super család a supermennel és a supergirlel fel kell venni a versenyt anyának és apának is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De ez most sikerült.
Mikor lesz az ünnepség az oviban?


Zsu:
Igen-igen azért is maradtunk ennél a háznál mert egyelőre nem kell újítani ,vagyis hát a tetőre ráférne ,de még pár évig el lehet így benne lakni és ha lejár az autó hitelünk 3 év múlva akkor valószínű megcsináltatjuk meg majd lehet bővítjük is .Majd meglátjuk.
Majd mesélj mi volt du.,remélem semmi gond nem lesz.Ügyes nagylány már Pannika és meg se kottyan neki az oltás. :wink:

Na ennyi lányok,megyünk sétálni,mert tegnap du. akartunk menni miután fel kelt Balázs,de akkor kezdett el esni az eső,hátha most nem fog. :?

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: