Új privát üzeneted érkezett!

Anikó: Próbáld ki ,nekem is mondták,igyál meg naponta egy üveg alkoholmentes sört.Állítólag több lesz tőle a tejcsi.Én sem igazán szerettem,de a baba érdekében mindent. :lol:

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok!

A tej mennyisége nem attól függ, hogy mit iszol, hanem az, hogy eleget igyál, eleget egyél, eleget pihenj! Azért a Laktoherb tea tényleg több tejet eredményezett, bár annak meg valamelyik összetevőjétől némelyik babának fáj a hasa.

Bocs, most mennem kell, éhesek a csemeték! Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Eszti!
nincs titok, sem recept, hogy Zsófi miért ilyen jó alvó. MOst korán keltünk fe, 7-kor :) , de már 9-kor aludt este. Nappal viszont nem sokat alszik. De sosem aludt nappal 3 órát egyhuzamban. max fél órákat. 2 óránként evett, sokszor még most is. De már egy egy kaja közt van hogy sikerül 3 órát is eltölteni. :)

Tejcsi ügy. Pihenni nem tudok. Most ültem le egy kicsit. Inni sokat iszom ( nem alkohol mente sört, de megpróbálom. :) ) enni meg mikor hogy. Hogy jut időm. Most eszem éppen. A teát is ittam másfél litert 1 nap, de semmi. MOst már nemiszom és nincs kevesebb tejem. Több sincs. De Zsófi nagyon sokat eszik már most. De alényeg, hogy kap tejcsit is és azt szopizva.

Gabi!
Jaj de cukik a gyerekek! :)

Szóval pihenni nem tudok! Főleg Geri miatt! Most is szobafogságban van. :? Ugyanis míg szoptattam Zsófit a nappaliban, addig ő az ágyunkba beleöntött másfél liter ásványvizet!!!! Azt mondta, hogy az egy víztorony, aminek nekiment egy vonat és felborult. :cry: Néha az idegeimet borzolgatja. Nagyon leszidtam és most nem jöhet ki a szobából. Ál a víz az ágyban. nem tudom kiszivatni belőle. Hogy hol fogunk aludni??? :(
megyek, mert éhes vagyok még! Puszi nektek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Ugy látom beindult az élet! :)
Úgy látom , hogy ahogy a szülést sem lehet választani, úgy a tej mennyiségét sem. Vagy sok van, vagy kevés. Nektek volt szülés elött előtejetek?? Mikortól? És ez egyáltalán mit jelent?

Anyko!

Remélem majd az én babám is ilyen sokat alszik. Bízom benne, hogy az én családomra "üt" majd, mert mi szeretünk is sokat aludni és hála tudunk is. :D Na jó én már azért nem tudok a manó "miatt" annyit aludni.

A kislányunk a Fruzsi nevet fogja kapni, a párom döntése alapján. ( én csak helyeselhettem a nevet :lol: )
A korházzal nem tudok semmit sem. Elvileg Csabához tartozik Gyoma a szülés szempontjából, de hogy kell-e fizetni a költséget azért mert fogadott doki lesz azt nem tudom. Eszembe sem jutott eddig hogy ezt megkérdezzem. De minél hamarabb megteszem. Köszönöm a tippet!!

Gabi!

A gyerekek nagyon aranyosak , ahogy együtt pancsiznak. Mesinek még az a csodaszép nagy szeme is mosolyog. Édesek nagyon!!!

Na mennem kell, legyetek jók!!!

Sziasztok! Ancsa.
ancsa23
 
 


Sziasztok!

Ancsa:nekem volt előtejem úgy kb a 6.hónaptól,de azt mondják ez sincs összefüggésben azzal,hogy később lesz-e tejcsi vagy sem.

Most két napig nagyon nyűgös volt Bence,biztos a front miatt,egy percre sem tudtam letenni a kezemből,csak ott maradt meg vagy a cicin.

Megyek fejni!

Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 



Sziasztok Lányok! :)

Jól eltűntem innen egy időre... Nem tudom, mi van nálunk, de Ricsi teljesen felpörgött az utóbbi időben, nem hajlandó aludni sem nappal, sem éjszaka. Tegnap pl. reggel 6-kor kelt, egész nap nem aludt egy percet sem és este 11-kor még úgy üvöltött az ágyában, hogy azt hittem, hányni fog... Amint kivettük, fülig ért a szája és rohant a játékaihoz. Nagyon nehezen aludt el, éjjel vagy 3x visítva ébredt, bekentem a ínyét Dentinox-szal, láza nem volt, szóval nem tudom... Betettük magunk közé az ágyba, ott kb. 5 percig elvolt, utána ismét ment volna játszani és üvöltött, amiért nem kapcsoltunk neki villanyt... Hajnalban 2x már ki sem vettem az ágyból, így 5 perc visítás után csend lett. Lehet, hogy ilyenkor gonosz vagyok, de ha kiveszem, akkor plusz egy óra alkalmanként. És ezt csinálja már vagy 2 hete. Tegnap elkezdtem a Camomilla homeos bogyót, aztán majd látjuk. Így nincs időm semmire, ha nagy ritkán gép elé kerülök, akkor írok pár sort a blogba, de legtöbbször arra sincs időm/erőm, így csak felteszek néhány fotót.

A fejfájásom elmúlt, a hasgörcsök is szerencsére, de nem akarom elkiabálni. (Köszi Anikó a sok aggódást, most visszaolvastam gyorsan!!) 24-én megyünk 4D-s UH-ra, akkor minden kiderül, már nagyon várjuk ám!! Pedig nekem aztán tényleg mindegy, hogy kisfiú lesz vagy kislány, csak egészséges legyen!! :) Eddig minden eredményünk tökéletes lett, megvolt a két biokémiai szűrés is, az is tökéletes!!

A babák gyönyörűek!! :D :D :D

Gabella, üdv a fórumon!

Bocs, hogy nem tudom név szerint, de valaki kérdezte aD-s UH-t:

GINORONA UH- labor
Dr. Róna István
Békéscsaba, Baross u. 34. (Dei Gyógyszertár mellett)

Bejelentkezés: 66/437-509 munkanapokon 10-14 óráig

Légzésfigyelőnk nekünk volt, pedig Ricsi sem volt koraszülött és anyatejes baba volt, de én parázós típus vagyok és csak így tudtam nyugodtam aludni. :D Most átrendeztük a lakást, messzebb került kicsit a babaszoba a mi hálónktól, így eladtuk a légzésfigyelőt és vettünk helyette egy légézfigyelő-hangtovábbító bébiőrt egyben. Persze ezt már nem Ricsinek, hanem a másik babának! :D nekünk Angelcare volt (ez is az) és soha nem volt egyetlen téves riasztás sem (csak ha elfelejtettem kikapcsolni, miközben kivettem Ricsit az ágyból).


Csajok!! Egy érdekes kérdés!! Azt mondják, hogy az AFP vizsgálat MOM értékéből ki lehet következtetni a baba nemét!! Tudtok erről valamit? nekem Ricsivel 1,31 lett, egy másik kismamának 1,38 és azonnal mondta egy doki mindkettőnknek, hogy jéééé, kisfiú! Most viszont 2,13 lett az érték. Ez kislányt jelentene? Ha van egy percetek, megnéznétek, hogy nektek mennyi lett és kisfiú vagy kislány lett végül? :lol: Olllyan kíváncsi vagyok!!

Puszi mindenkinek, jövök, amint Ricsi engedi!



Kép

Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!
majd jövök hosszaban is képekkel, de most csak Gyöngyinek az afp-vel kapcsolatban írok. Közben Zsófit ringatom.

Szóval szerintem ebből az értékből nem lehet megállapítani a baba nemét.

Zsófival:
alfa-fetoprotein: 54,20
mom: 1,42

Gerivel:
alfa-fetoprotein:29,70
mom: 0,77

Esetleg Enikő vagy Ildi tudna még segíteni, mert nekik van még fiú is lány is. Na meg Gabi is! :)

Mennem kell, mert Zsófi nem fog aludni. Lassan meg már szopi idő van...
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ja Gyöngyi!

A párom megnézze neked? Ő ebben nagyon jó! :) Ha nagyon sok időm lenne, én is meg tudnám nézni, de ez most nekem nem megy.

Puszi!

Kép

KépKép
anyko
 
 




Anikó, nagyon köszi a gyors választ!! Ezek szerint ez nem sokat jelent. :)

Húúú, mit tud megnézni a párod? Bocs, de ezt nem értem... :oops:

Kép

Kép
diverse
 
 


sziasztok!

na én is jól el vagyok havazva a lakásfelújítás miatt!!!!
de jól vagyunk manóka sokat mocorog szinte egész nap!!!

a cukrommal még nincs semmi ma voltam vérvételen jövőhéten lesz eredmény és nagyon remélem hogy jó lesz!!!

eszti!
akkor Bence is frontérzékeny nekem meg a pocaklakóm nagyon frontérzékeny mindig megérzem előre a frontokat!!!!
és hogy megy a szopizás van elég tejcsikéd???

ancsa!
nagyon szép a név amit választottatok!!!
nekem Bencével is és most is van előtejem és kb az idők is egyeznek de ez nem jelent semmit mivel én Bencét csak 2.5 hónapig tudtam szoptatni de ez meg sem látszik rajta!!!

anyko!
azért néha pihenj is mert az tényleg jót tesz a tejcsinek!!!

diverse!
nekem az AFP-ből mondták meg mind a kétszer hogy fiú lesz!!!
azt mondja a doki hogyha 40.0 alatti a az AFP érték akkor lány ha felette van akkor fiú!!!!


szép álmokat sziasztok!!!

tündi23
 
 


Tündi!

Ez az AFP mostmár nagyon érdekel! :)
Az alfa-fetoproteinre gondolsz? Azt kell nézni? Mert ha azt,akkor nem fordítva van? 40 felett lány, alatta fiú? Mert akkor nem így jönne ki.

A párom meg tudja nézni a baba nemét. lemegy egy olyan tudat szintre, ahol meg lehet nézni mindent. Pl mi beteg a szervezetben.
Nekem ő nézte meg Zsófit is. Az uh nem mutatta meg, vagyis egyszer azt tippelték, hogy talán lány. Lány lett. :) barátnőmnek sem mutatta meg az uh, de a párom megnézte és ő is kislány volt. Az is lett. Pedig a dokik ott azt mondták, hogy talán fiú.
Bonyolult ez, de működik. :) Na de nem is beszélek erről...

megyek, mert Zsóf most tartja az esti cirkuszt! :cry: Annira fáradt, hogy nem akar enni. Most cumisüvegből kapja. ste alig van tejcsim, így tápszerrel pótolunk.

Hát---pihennék én, ha tudnék. Ma pl annyira le voltam foglalva, hogy csak vacsorára sikerült ennem. Már kezdek kiborulni. Gabi nincs itthon, vendégek jönnek mennek. Geri is itthon van, sok ez így. Zsófi meg nem alszik nappal, csak nagyon keveset.
Puszilok mindenkit és majd jövök, ha több időm lesz!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


sziasztok!

anyko!
nekem a doki mondta mind a kétszer hogy kisfiú az AFP eredmény láttán!!!
és nekem így mondta ha 40 alatti akkor lány ha feletti akkor fiú!!!!
szóval én csak ezt tudom!!!!


te szegény akkor Zsófi biztosan nagyon frontérzékeny és azért ilyen!!!
de majdcsak végetérnek ezek a hirtelen frontváltások!!!! azért tényleg néha pihengess!!!!

szép napot sziasztok!!!

tündi23
 
 



Sziasztok!

Anikó, értem mire gondolsz, én is tanultam pár éve valami hasonlót az agykontroll keretében, de bevallom, hogy gyakorlás híján elfelejtettem, pedig akkor elég jól ment. :oops: Ha a párodnak ez nem nagy teher, van hozzá ereje/ideje/türelme/kedve, akkor nézze meg, nagyon köszönöm a lehetőséget, de CSAK AKKOR!!! Nem akarom terhelni véletlenül sem semmivel!!!

Tündi! Ma lett meg az AFP és a biokémiai eredményem, egyből eszembe jutott, amit írtál, néztem is, de nem sokat konyítok hozzá! :D

Ricsivel ez volt:

AFP: 45.00 ug/l
MOM: 1.31

Most pedig:

AFP: 59.7 IU/ml
MOM: 2.13

Ha esetleg erre jár egy szakértő... :lol:

VISZONT találkoztm egy kismamával, akinek 47 lett az AFP-je és biztosan kislányt vár! :D Erre varrjunk gombot! :D

No jó, nem feszegetem a témát, a jövő pénteken úgyis kiderül, ha minden jól megy, vagy Anikó megsúgja nekem! :) Tényleg mindegy, csak annnnnyira kííííííííváncsi vagyok!!! :D :D :D

Ricsikém kutyarossz gyerek, sosem akar aludni, aztán pedig csak nyűgösködik, hisztizik és csap-vág, mert persze fáradt. Folyamatosan a konnektorokat akarja babrálni, ettől már falnak megyek, minden egyes konnektor le van védve gyerekzárral, de akkor is! Elmondhtaom neki napi ötezerszer, hogy nem szabad, ő magasról tesz rá és amint máshová nézek, máris kezdi elölről. A kedvencek listáján a konnektorokat a vasaló, a számítógép és minden elektromos (veszélyes) dolog követi.

Anikó, lehet, hogy front van, ha Zsófi sem akar aludni... (Mindig a frontokra fogom :D ) Azon ne bánkódj, ha néha üvegből kap enni, nálunk olyankor mindig az apája etette Ricsit és addig legalább tudtam pihenni. Húúú, de furi lesz megszokni újra az éjszakázást! :D :shock:

Remélem, mindenki jól van! Ildikó biztosan, vele minden héten összefutunk párszor a piacon. :)







Kép

Kép
diverse
 
 


Gyöngyi!

megint csak hozzád jövök. Egyszerűen nincs időm. :(

Szóval Gyöngyi, beszéltem Gabval, de a zt mondta, hogy kelene egy fotó rólad. Csak úgy tudja megnézni. Küldesz?

Puszi!
Anikó

Mindnekit puszilok. Majd jövök, csak mindennap vendégeink vannak. Már nagyon unom, de ezen túl kell lennem.
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 



Szia Anikó!

De drágák vagytok, köszönöm!!! Az iwiw-en lévő fotók nem jók esetleg? Van fent elég sok, közeli is! De ha az nem jó, akkor küldök szívesen e-mailben is!

Nagyon édesek a gyerkőcök!! :) és Zsófi ahogy néz!! :D "Mit csinálnak ezek velem?"

Hát Anikó, nekem nincsenek vendégeim, de így sincs időm soha semmire. Csak ilyen este esek a gép elé, elolvasom a friss termést de írni legtöbbször már nincs erőm... Remélem, nálatok is javulni fog a helyzet!

És ezer köszönet mégegyszer a párodnak is, nagyon kíváncsi vagyok!!!!!! :lol:

Jól eltűnt mindenki... :shock:

Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!
Én is csak gyorsan bekukkantok,aztán megyek fejni.Már kezd kikészíteni a dolog.Mire befejezem a dolgom itthon,na meg a drága vendégek elmennek,már ott tartok,hogy folyik a cicim,de mindjárt jön a következő szopizás.
Szóval már én is nagyon örülnék,ha egy kicsit lecsitulnának a dolgok.
Tegnap előtt is itt volt a drága szeretett anyósom.Bence pont szopizott,de persze ő már dúródott be a szobába,hogy jött unokázni.Hozzá teszem,hogy kb hetente egyszer ha eljön,de az is soknak számít.Mondtam neki,hogy most ne akarja nyúzni Bencét,mert mindjárt jóllakik,aztán büfizés és remélhetőleg alvás.Kimentem wc-re,mire visszaérek mit látok?Agyerek a kezében,mert persze addig nyúzta amíg felébredt,ez a mániája,hogy egy egy hónapos gyereket már jól meg lehet dögönyözni.Bence persze bukott,pedig nem szokott,aztán jött a csuklás is,közben szerencsére a drága nagymama hazament,de az én kisfiam nem volt hajlandó aludni.A végére annyira elfáradt,hogy csak üvöltött,nem maradt meg csak a kezemben,szóval délután 4-től este fél 8-ig,a fürdetésig a kezemben volt a drága nagyinak köszönhetően.

Na megyek is,már sokat írtam.

Puszi mindenkinek,majd igyekszem jönni.

EsztiKép
eszti21
 
 



Anikó!

Küldtem 2 fotót a gportal-os e-mail címedre, amit az iwiw-en is használsz! :lol: De tényleg csak akkor foglalkozzon a párod ezzel a dologgal, ha van kedve hozzá és ideje!!

Eszti! Ne haragudj a nagyira, ők már csak ilyenek! :) Nálunk is hasonló volt a helyzet, összeértek a fejések, nem tudtam pihenni semmit, de ettől függetlenül elég sokszor volt itt valaki. Kérd meg a nagyit, hogy főzzön nektek vagy segítsen a házimunkában, szerintem örömmel megteszi, neked is jó lesz és neki is! Persze ez csak egy tipp, úgy csináld, ahogy neked a legjobb! :) Nekem jó volt, hogy pár hétig el voltunk látva kajával. A lényeg, hogy jól vagytok! :)

Ma itt van anyukám, így végre talán el tudok végezni minden házimunkát, ő pedig boldog, hogy Ricsivel lehet. Holnap délután megyünk Siófokra, egyelőre csak 3 napra, hétfőn hazajövünk, de utána még megtoldjuk egy héttel. :) Már nagyon várom, végre kialszom magam! :D :lol:


Kép

Kép
diverse
 
 


Gyöngyi!
Anyukám nekem is sokat segít,sőt kajával is bőségesen ellát.Anyósom viszont azt élvezi,ha idegesíthet.De ez mindig is így volt,nem csak most.
Legutóbb azzal idegesített,mikor Bence kicsit hisztizett,hogy biztos nem elég jó a tejem és azért sír.(tegnap voltunk méretni Benét és 4 kiló 12 deka és 53 centi,szóval biztos nem jó a tejem).
A másik megszólalása az volt miután Bene szopizott,hogy szájpenésze van,mikor még le sem nyelte a tejcsit.Ezek szerint nem látott még szájpenészes gyereket.
A harmadik jó megszólalaása az volt mikor már szegény gyerek szinte üvöltött az álmosságtól,hogy minjünk ki és hagyjuk sírni.Na itt telt be a pohár,de nem akartam vitatkozni vele.
Szóval nekem ilyen nagyon aranyos és okos anyósom van sajnos.De hát ez van.

Megyek,nem panaszkosódom tovább,meg Bencém is ébredezik.
Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 



Eszti, tényleg egyformák ezek a nagyszülők! :) Nekem szerencsére semmi bajom anyósommal, de ő is mindig azt mondogatta, hogy biztos híg a tejem! :D Anyukámnak pedig az volt a kedvenc teóriája, hogy szegény baba biztos szomjas lehet, mert nem adunk neki a tej után inni. :D Hiába magyaráztam én, hogy a szomjoltó "első tej" és a zsíros "hátsó tej" lényegét, ők még nem ebben nőttek fel. :)

Nekem egyébként mindig az volt a legnagyobb problémám, hogy nem szeretek és nem is tudok nyilvánosan szoptatni/fejni. A férjem persze nem zavart, de mindenki más igen. Volt, amikor megkértem a t. jelenlévőket, hogy szoptatni/fejni szeretnék, átmegyek a másik szobába, addig ők maradjanak, ahol vannak és beszélgessenek. és csodálkozva néztak, hogy miért, elvégre őket nem zavarja... No, de engem igen. :lol:


Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!


Bár az én gyerkőceim már nagyobbak, 12 éves lány,7 és 5 évesek (fiúk) ,de szívesen társalognék itt veletek , ha befogadtok. Mi sem vagyunk békéscsabaiak, Szarvason élünk, de két kisebb gyermekemet, Békéscsabán, dr. Tóth Attilánál szültem.
diós tünde
 
 


Sziasztok!

Bizony, az én lányom még csak most próbál elaludni. Ringatom a pihenőszékjében és már lecsukódásra áll a szeme. Mindjárt el is alszik! Vagyis bízom benne!

Tünde!Örülök, hogy te is jöttél. Olvastad az üzenetemet a kórházas topikban? Ode szinte már nem is járunk. Itt beszélünk meg mindent. Ildikónak is nagyobb gyerekei vannak, de nem is számít, hogy mennyi idősek. Jól el szoktunk beszélgetni. :)

Gyöngyi!
Annyira szép ez a kis édes pasi! Gyors végiglapoztam a blog-ot, képet keservén. Igen, az iwiw-re nem tudtam belépni.
Gabi megnézte a babádat. :) De azt mondta, hogy 20 hetesn is meg fogja nézni a biztosnág kedvéért. Ő kisfiút látott. És makk egészségeset. :) De mondom megnézi még 20 hetesen is.
Nagyon jól nézel ki! Én most nagyon ramaty állapotban vagyok, mert időm semmi magamra. Örülök, hogy a hajam tiszta. :D De nem lesz ez mindig így. Jövő nyáron már én is szép leszek. :)
Ricsi semalszik délután? Geri is ritkán és délután már alig lehet vele bírni. Néha sikerül rábeszélnem a délutáni alvásra, de az is egy tortúra. Jön az ovi és megváltozik majd. Ott mindig alszik délután.

Anyós...Nekem sajnos már nincs anyósom. Nagyn idős volt, mamámként szerettem. Ő meg lányaként. Két fia van, így örüt, hogyvan egy "lánya" is. Mi jól megvoltunk, de össze azért nem akartam vele költözni.
Sajnos '99 karácsonya előtt meghalt. De át tudom érezni azt, hogymin mentek keresztül. Nekem anyura kellett rászólnom, hogy nem kell felkapatni Zsófit, mert ő hazamegy és én maradok a problémával. Megértette, de nem esett neki jól, hogy szóltam. Persze felveheti és játszhat vele, de van egy határ. Nem ugrunk azonnal. Meg kell tanulnia Zsófinak, hogy türelmesebb legyen, mert ha most nem erre neveljük, később nagyon sok gondunk lsz vele. Mint ahogy most Gerivel is. De szerencsére Zsófi nagyon jó kislány.
Volt ma a védőnéni, hogymegbeszéljük a 3 hós oltást is. Te jó ég mondom, már 3 hósra megyünk. :) Lesz majd orthopédiai szűrés és hasi uh is. Gerivel nem volt hasi uh. Ez biztos azóta jött be. Végülis nem fáj, ártani nem árt.

Megyek, mert hulla vagyok. Buliztunk anyuéknál. 35. házassági évfordulójuk van és azt ünnepeltük. Kaptak egy mosogatógépet. Összedobtuk tesómmal.
Igaz gyomorrontást kaptam, pedig alig ettem.
Tényleg megyek!
Jók legyetek!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 



Sziasztok!

Anikó, nagyon-nagyon köszönöm neked is és Gabinak is!!! :lol: :lol: :lol: Teljesen fel vagyok dobódva! :D Tényleg teljesen mindegy, a kislánynak is ugyanígy örülnék, de olyan jóóóóó tudni! :D A párom is vigyorgott reggel, mint a tejbetök, mert neki meggyőződése, hogy azonos neműeket egyszerűbb lesz nevelni! :D Hahaha!!! :D Ez azért nem olyan biztos! :D Szóval ezer köszönet és hála! A blogban egyébként csak Ricsiről vannak fotók, magamat nem mutogatom. :) Óóóó, Anikó, biztosan jól nézel ki, csak ez embernek nem sok önbizalma szokott lenni két szoptatás/fejés között! Legalábbis ha magamból indulok ki. (Egyébként én sajnos egy örök elégedetlen vagyok magammal, főleg most a terhesség idején, amikor szép lassan jönnek fel a kilócskák, miközben állítólag a 20. hétig semmit sem kellene hízni... Ha éhes vagyok, akkor rosszul vagyok és ez egy ördögi kör... Nem vagyok rá büszke, de néha éjfélkor is leülök enni, ha az éhség miatt nem tudok elaludni.)

Nem lehet, hogy a meleg miatt nem alszanak rendesen a babák? Ricsi most kivételesen visszaaludt. Tegnap egész nap ébren volt, este fél 9 körül fektetük le, de nagyon nem akart aludni. Ma reggel fél 7-kor ébredt, szerintem éhes volt, mert bevágott két szendvicset és most újra alszik. Én pedig fórumozok pakolás helyett. :D :shock: :lol:

Tünde, üdv itt nálunk, én is azt tudom írni, mint Anikó, hogy Ildikónak is 3 nagyobb gyerkőce van és mégis jól érzi itt magát. :) Teszel fel pár fotót? :)

Eszti, sajnálom, hogy ilyen az anyósod... :( A férjed nem tud ezen változtatni valamit? Nálunk van egy megállapodás (köztem és a férjem között), hogy egyikünk sem "szól be" az anyósnak és ha esetleg valami probléma van (szerencsére nem szokott lenni), akkor egymással megbeszéljük és mindenki elintézi a dolgot a saját anyjával. Így a probléma is megoldódik és senki nem bántja meg az anyósát, elvégre a saját szüleinek mindenki jobban megmondja az őszinte véleményét. Nálunk ez eddig nagyon jól működik. Igaz, csak jelentéktelen kis súrlódások szoktak lenni, mert egyik nagyszülő sem itt él Békéscsabán, így ritkábban találkozunk. Örökzöld témák, hogy hol/kivel aludjon az újszülött baba, mennyit kell ennie, stb... Meghallgatjuk, így nincs vita, de aztán úgyis úgy csináljuk, ahogy mi szeretnénk. :wink:

Szép hétvégét nektek, mi egy kicsit lelépünk Siófokra, de kedden már leszek!

Kép Kép

Kép

Kép
diverse
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Én is így fel voltam dobódva, mikor megtudtam, hogy Geri kisfiú. Pedig lányt vártunk. Most meg Gabi mondta meg, hogy kislány, bár én nem adtam neki 100%-ot. :) Nem éltem bele magam. De kislány lett és őrülten boldog voltam, vagyok. Bár ha még eg fima lenne, akkor is így éreznék. :)

Csajok!
Én úgy el vagyokknődve és elegem is van.
Gabi reggeltől estig dolgozik. Én itthon a két gyerekkel, segítségem nulla. Ilyen melegben ki sem tudunk mozdulni, még az udvarra sem, csak max este. Erre hazajön gabi és közli elmennek sétálni a körös partra. Mindig ezt sinálja. Olyan helyre mennek, hogy én tuti nem tudok elmenni. Nehogy ki tudjak mozdulni. De én ki akarok mozdulni!!!!!!! Állandóan itthon vagyunk, mert a melegben nem indulok el a gyerekekkel. Este meg nem tudok már elmenni, mert 1. Zsófi fürdik, eszik, stb...
2. Én mennjek egyik fele, a fiúk meg a másik fele? És nem érti meg Gabi, hogy nem segít azzal, hogy ők lelépnek este. Sőt! Jó lenne, ha segítene Gabi is itthon, mert néha nagyon sok ám a pici + meg Geri. Főleg, hogy Zsófi nem sokat alszik. ha elalszik is, akkor Geri tuti olyan hangosan beszél, hogy felriad.
Na jó, nem panaszkodom.
Megyek,mert Zsófi felriadt! Naná, hgy Geri miatt!
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Jó rég nem voltam,de mindg valami volt.Azért olvastalak titeket,csak írni nem volt időm.
Már régen nem volt ilyen nyugis hétvégénk.Fanni a balatonon van,és Beni is megy kedden.Már csak Bálintot kéne valamilyen táborba berakni és hawai lenne.De Ő marad! :D :D :D

Gyönyörüek a gyerekek,Olyan jó lenne egy kicsit babázni!!!!!!!!!! :D
Nálunk ,mostanába csak a gond van,A nagyok ezerrel serdülnek és nagyon nehezemre esik tolerálni őket.Tudom hogy én sem voltam különbb,de akkor az anyukám gondja voltam,sajnálom is most már. :oops: :oops: :oops:
Most Beni a dilisebb,de Ha ő lenyugszik akkor bizti hogy Fanni folytatja,Keddtől egy helyen lesznek tábiorba,van is para rendesen bennem.

Anikó ez teljesen normális reakció,nekem is volt ilyen periodusom.Mindenen sírni tudtam,ha már nem úgy néztek rán,vagy nem úgy szóltak ahogy én éppen akartam.Vagy valamiből kihagytak,persze jogosan mert kicsi gyerekkek nem lehet mindenhova elmenni,de a nagyok meg igénylik.Én is nagyon rosszul viseltem ezeket az időket.Nagyon veled érzek. :( :D

Eszti,az anyosokkal nagyon nehéz,de ha elfogadsz egy jó tanácsot ne foglalkoz vele.Anyukámnak volt egy okos gondolata és milyen igaz:CSAK AZT KAPOD VISSZA AMIT TE MEGENGEDSZ MAGADNAK A MÁSIKKAL SZEMBEN.Valahogy így.
Nekem meg mindíg az jut az eszembe hohy én is anyós leszek méghozzá fius anyós,és ha engem se fog szeretni a menyem és nem fogja szívesen odaadni az unokámat én abba belebetegszem.
Ugyhogy azóta valahogy így viszonyulok az anyós dologhoz.
Remélem nem bántottalak meg ,nem azért írtam.
Még annyi hogy Gyöngyiék megállapodása nagyon szimpatikus nekem is ,én a gyerekeknek is javasolni fogom, ha majd nősülésre adják a fejüket.

Tündi jó hogy van egy olyan közöttünk akinek nagyobb gyerekei vannak.Az én lányom is 12 éves most nagyon nőci.De sokat segítet a nyáron,vigyázott Bálintra.Úgyhogy gyere sokat mert biztos lesz közös témánk.A gyerekek adnak bőven.

Megyek mert nem fog megfőni az ebéd.
Pusz

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Kép
KIs művészkém,több volt rajta a festék mint a papiron
Kép
És ilyen komoly is tud lenni

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok

Ma egy kicsit túltengek,de Enikővel találkoztam és üzeni hogy jól vannak. Lili nem hajlandó sehol aludni ,csak otthon.Nagyon gyönyörű, olyan nagy haja van .
Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


sziasztok!

anyko!
sajna nekem is ismerős ez az érzés de valahogy túl kell lépni rajta!!!
nekem akkor volt nagyon rossz mikor a vérzés miatt a doki pihenésre ítélt és nem mehettem sehova! a férjem meg ahogy hazaért a munkából megfogta Bencét és elindultak sétálni vagy valahová csavarogni na én akkor úgy éreztem hogy megőrülök de túléltem!!!
biztos nagyon rossz lehet neked is de fel a fejjel és lesz jobb is!!!! :)

bebafa!
hát zabálnivaló a kisfiad a képeken!!!
hát nem irigyellek a fejtörések miatt hogy mit fog művelni a két nagyobb együtt a táborban!!!!
de bizti jól meglesznek!!!!

ha találkozol enikővel puszilom és kérünk Liliről képeket!!!!

diverse!
nektek jó nyaralást biztos jó lesz nektek!!!!
akkor úgy néz ki nálatok is ismét kisfiú lesz te is igazi fiús anyuka leszel akárcsak én!!!!!
hát kíváncsi vagyok mit mond majd a doki ha megkérdezitek a baba nemét!!!!
mikor mész dokihoz???

eszti!
hát én megértelek!!!
nálunk is voltak ám gondok még az esküvőnk miatt is mert mi 6 hónap együttélés után döntöttünk úgy hogy összeházasodunk és természetesen ez az anyósomnak nem tetszett!!!
mindenhol próbálta megfúrni az esküvőt de szerencsére nem sikerült!!!!
azóta elmondtam neki a szankciókat főleg miután megszületett Bence és azóta jóban vagyunk!!!!
elmagyaráztam neki hogy ha elkapatja az unokát azt nem neki kell helyrehozni hanem nekem és ezt nagynehezen de elfogadta!!!
mióta ezeket megbeszéltük persze nagyon szépen és úgy magyaráztam el hogy ne bántsam meg !
azóta nagyon jó és bármikor szívesen rábízom Bencét is!!!!!
szerintem az a jó ha meg tudjátok beszélni és akkor nem lesz gond!!!!!!
és hogy vagytok?????

rólunk!
mi jól vagyunk a cukrom is kezd rendeződni aminek nagyon örülök!!!
manócska jól van sokat mocorog!!!!!

rakok fel nektek egy két képet az én nagyfiamról remélem nem baj!!!!
Kép

Kép

Kép

tündi23
 
 


sziasztok!
Anikó: Én is nagyon megértelek,csak nálunk Bence az,aki fplyamatosan keresztbe húzza a számításainkat. Már kétszer akartunk úgy elmenni,hogy visszük magunkkal őt is,de szerintem megérezte a dolgot és borzasztó hisztis lett,így nem mentünk sehová.De már én is kezdek kicsit besavanyodni,mindig csak itthon,ez már kicsit unalmas,de majd...

Tündi:Annyira már nem bánt a dolog az anyóssal,de az a baj vele,hogy nagyon begyepesedett agyú.Nála csak az a jó ,amit ő elképzel és nem lehet megmagyarázni neki semmit.Ráadásul össze-vissza beszél mindenkinek,olyan dolgokat,ami nem is igaz.Pl:a cumizásról is azt mondta a testvérének(akivel én jóba vagyok),hogy nem ő szoktatta rá a cumira,hanem én,de ezt úhy mondta,mint aki nap mint nap itt lenne és órákat töltene le az unokájával.És engem ez bosszant,hogy megjátsza magát.


Mennem kell,törpikém ismét nyűgös.Biztos megint valami front lesz:_)


Puszi mindenkinek!
Majd jövök

EsztiKép
eszti21
 
 


szép napot mindenkinek!!!

eszti!

BENCE BABÁNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Kép

további szép napot!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Isten éltesse a Bencéket! :)
Kép

nagyon régen volt már időm így leülni, hogy levelet is írjak.
Most jobban vagyok lelkileg, de nem az igazi. Majd ha elmúlik ez a hülye meleg, akkor biztos jobb lesz. Csak akkor már sajnos Geri oviba fog járni. De Zsófival megyünk sétálni minden nap, az biztos.
Még a hajam is lehangol. Annyira hullik, hogy ez már nem állapot. A lakás tele van hajszállal, pedig kb 5 percenként próbálom leszedni, ami hullik és kukába dobni. 5 percenként kb 10-15 szálat veszek le a fejemről, plussz ami kihullik a földre. És már érezhetően kevesebb hajam van. :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon gáz!

Zsófi jól van. Már csak 1x kap tápszert + néha még kap egy evésnél kb 50 ml-t a tejcsihez. Nagyon ügyes! Bár már csak 5x - 6x eszik egy nap. Hason fekve nagyon jól kitartja már magát. Próbál fogdulni is az oldalára.
Közben kiderült, hogy akis ujjacskáján van egy jóindulatú érdaganat. + a máján is van egy kicsi. Egyenlőre nem kell vele csinálni semmit. Csak nagyon kell rá vigyázni. Nem sérülhet meg, mert ha elkezd vérezni.... :( Most folyamatosannő a mérete s csúnya kis szederformát öltött. A gond akkor van, ha 4 hónapos koráig nem áll meg a növekedés. Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz és elmúlik egyszer neki.

Geri néha kiakaszt. Most úgy néz ki megnt nem pisil be éjaszaka, viszont hisztis és türelmetlen. Hülyeségeket csinál. Ok, tudom így hívja fel a figyelmet magára, de néha legszívesebben jól megdorgálnám. Többet játszom vele, mint eddig, hisz Zsófit odapakolom hozzánk és ő figyel minket, ahogy játszunk. De akkor sem elég Gerinek. Persze szereti Zsófit, meg néha játszik is vele, de azért megviseli Zsófi ittléte.
De ez normális, azt mondja a védőnő és a dokinéni is.

Megint itt van a hőség. Még az udvarra sem viszem ki őket. MIkor lesz már 25 fok????

Kismamik jól vagytok? Pocaklakók jól vannak, Nincsenek újabb vizsgálati eredmények?
És Lili, Bence hogy van?
Na meg Gabi két gyönyörű gyermeke? És a többiek? Biztos többet írunk majd, ha hül a levegő és bent leszünk.
Puszi mindenkinek!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Tündi: Viszont kívánom A Te Bencédnek is!!!

Anikó: Hogy vettétek észre,hogy Zsófinak van a kis máján is daganat? Ez borzasztó.És tudják,hogy mitől van?Úgy sajnálom azt a csöpp pici lányt :cry:

A hajadra nem próbáltál meg szedni d vitamint+vasat? Nekem azt mondták a védőnők,hogy ha véletlenül hullna,akkor azt szedjem.

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok

Megint Enikő helyett írok,mert nem tud gép elé kerülni.Lili nem nagyon hagyja.Ma voltak kint a piacon és jól vannak.
Ha minden jól megy akkor sikerül venniük egy házat Mezőberénybe,úgyhogy szorítsatok nekik.

Mi jól vagyunk,a nagyok még a Balatonnál vanak,annyira jó egy kicsit nyugiba lenni.És álítólag nem piszkálják egymást,az ők elmondása szerint.Bálint meg sokat van anyuéknál.
Puszi,kész a vacsi megyek enni./apa főzőt/ :D :D :D :D :D

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!

De jó neked Ildi! Azértfellélegezhetsz, hogy a gyerekek kicsit nyaralnak! Jövőre már mi is kikapcsolódhatunk egy kicsit. :) Most is szuper, hisz van kéd édes gyerkőnk, de néha sok is és jól esne egy nagy alvás, vagy a barátokkal a bulizás, de csak szolidan.

Enikőéknek én is drukkolok. Legalább ez azt jelenti, hogy Gabival is rendeződtek a dolgok! Liliről nincs képed? Biztos nagyon szép!
Bálint nagyon helyes a képeken! igazi rosszcsont! :)

Eszti!
Én is nagyon megilyedtem először, hogy jóindulatú érdganata van Zsófinak, de meg lettem nyugtatva. Majd megyünk hasi uh-ra 2 hét múlva é többet tudunk. A babák 1-2,5 %-nak van. Nem örökletes, hanem egyszer csak kialakul még a méhben. Nekünk mégszerencsénk is, mert az ujján van és nem is túl nagy, de általában a fejen alakul is. Elég csúnya mostmár a kis ujja, de azt mondta a doki, hogy 4 hónapos korban le kell állnia a növekedésnek és 6-7 éves korra vissza kell húzódnia. Gond akkor van, ha nem áll meg a növekedés, kisebesedik, fekélyes lesz, stb... Akkor Heim Pál kórház Bp. De én hiszem, hogy semmi gond nem lesz. A máján is vissza fog húzódni, ha minden jól megy. A lényeg, hogy nagyon kell rá vigyázni! Nem szabad, hogy megsérüljön, hogy elkezdjen vérezni. Mert az érdaganat az, amikor elburjánzanak az erek és sokkal több ér keletkezik, mint normál esetben. Szóval jobban vérzik, stb...

Mutatok egy képet róla. Ez kb 1 hónapjakészült. Most püffedtebb és olyan rücskös is.
Kép Kép
A 2. képen látod a kis kezét is teljesen. Ott látszik jobban, hogy nem olyan óriási területet érint.

megyek inni,mert kiszáradok. :)
Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon régen írtam már,de valahogy sosem volt elég időm vagy kedvem.

Hogy vagytok?? A babák ,hogy bírják ezt az őrült meleget??
Utólagosan is sok bldog névnapot a Bencéknek!!!!!

Anikó!

Nagyon szurkolok nektek, hogy megáljon az érdaganat növekedése Zsófinál. Ne aggódj nem lesz semmi baj. Nagyon sokat nőt már, és olyan csodálatosan nagyok a szemei. Teljesen elvarázsol. :)

Tündi!

Hogy birod a meleget? Örömmel olvastam , hogy rendeződik a cukrod. Ügyes vagy.

Mi jól vagyunk, a pocaklakó rengeteget mozog. :lol: A múlt hétvégén nyaralni voltunk. Lillafüred és környékén. Rendesen kigyalogoltam magam, jól el is fáradtam. Most meg szana szét van a lakás, mert jön hétfőn a kőműves és újra burkoljuk az előteret. Meg ilyesmi. De majdcsak túl leszünk már ezen is. Ettöl a melegtöl én alig tudok aludni., még éjfél körül még fent vagyok. Szörnyű, bár gondolom nem vagyok vele egyedül. A manók hogy bírják? Tudnak aludni?
Kaptam gyógyszert a pulzusomra mert nagyon sok. Nyugalmi állapotban is 95 körül van. Ha meg csinálok valamit van úgy, hogy 117 vagy akár 125 is volt már. Majd kiugrik a szivem. Kedd óta szedem a gyógyszert , de eddig nem igazán vettem észre javulást. :(

Na jó megyek, veszek egy jó kis hűsítő zuhanyt. A lábam is dagad megint vagy 2-3 napja.

Vigyázzatok magatokra. És remélem kicsit hülni fog a levegő, hogy mindenkinek jobb legyen.

Legyetek jók, és további jó hétvégét. Puszi.

Sziasztok! Ancsa.
ancsa23
 
 


sziasztok!
Most jjöttünk haza az ügyeletről.Sikerült összeszednem egy kullancsot.
Ez idén már a harmadik.
Szoptatás közben vettem észre,pont a hónom alatt volt.

Pedig ki sem mozdulok itthonról.
A ruhákért mentem ki most este,azt mondta
a doki,hogy még friss volt a kullancs,nem szívott még sok vért.
Remélem nem lesz semmi gond.

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok.
Csak gyorsan írok pár sort.Először is puszi mindenkinek.
Leugrottunk anyósomékhoz,de természetesen Liló nem alszik.Nyafizik,vagy szopizna mindig.Tényleg nem alszik máshol csak otthon esetleg ha sétálunk a babakocsiban.
Anikó,ne aggódj,ez csak átmeneti állapot,én is így voltam Patrik után is és most is.Úgy éreztem hogy Gabi nem érti meg hogy milyen nehéz 2 gyerekkel normálisan foglalkozni,Mert megtehetném én is amit sokan hogy nagyívben letojják a gyereküket,csak magamat festegetném,meg szolika,kozmetikus...De akkor meg lehetne nézni pár év múlva hogy akkor meg már a gyerek tojja le az anyját.
A kis Zsófi ujjacskája miatt én is szurkolok,de én is azt olvastam hogy állítolag egy idő után nem nő,és talán lézerrel lehet műteni(???)Legalábbis ez rémlik.
Ildikó,köszi hogy írtál helyettem.Nem vesszük meg a M.berényi házat,nagyon sokba lenne mire kész lesz.Keresünk Csabán valami olcsóbbat.Már rengeteget megnéztünk,de mindegyiknek van valami nagy baja ami árban jó lenne.Már unom az egészet.DE fent a 4. emeleten már egyikünk se bírja.Már ott tartunk hogy a multkor kikiabáltam a motoros gyereknek hogy fejezze be a motor túráztatást.Lassan tojást fogok tartani az ablakpárkányon a motorosoknak:-)
Ne haragudjatok de megint csak ennyire futotta.Megyünk 1 házat nézni és aztán haza,mert nem akarom kínozni Lilót.Meg ilyenkor én is nem itt vagyok agyilag,hanem már otthon
Puszi sziasztok

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép A kis Liló már nagyokat mosolyog.4.25kg már

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


Kép Itt jobban

KépKép
KépKép
enikõ24
 
 


sziasztok!
Csak gyorsan írok.
Ha nagyon szépen megkérlek titeket szavaznátok Benére?
Itt lehet szavazni

http://www.babavilag.com/

Előre is köszönöm.
Puszi

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok

Eszti szavaztam,Bencére.A kedvenc képemet tetted fel róla nagyon aranyos rajta.

Enikő sajnálom hogy nem jött össze a Berényi ház.Liló nagyon aranyos a képen,de élőben még édesebb.
Ha jól láttam a vonalzón akkor Patriknak boldog szülinapot.

Puszi

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek,aki szavazott Bencére,sajnos elég erős a mezőny :(
Puszi

megyek fejni a változatosság kedvéért

EsztiKép
eszti21
 
 


Sziasztok!

Csak néhány percem van most, hogy írjak, köszönöm mindenkinek , hogy szeretettel fogadtatok. Azért találtam rátok, mert Anykó hívott. Láttom Anykó a kislányod kezét az iker unokahúgaim egyikének születéskor a kezefeje volt szinte teljesen ilyen , ami 5 éves korára felszívódott. Ne aggódj, nem lesz semmi gond!

Ne haragudjatok, de most nincs több időm !!

Mindannyiótoknak kellemes hétvégét kívánok: Tündi
diós tünde
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre. Azt hittem jó sokat kel majd olvasnom, erre tessék...pang a topik. Mi van veletek?

Enikő!
jaj de édes a kis Liló! Annyira szééép! Micsoda haja van! :D Jól vagytok? Tejcsi téren hogy álltok? Még mindig van elég?
Én most ott tartok, hogy szopizik egész nap Zsófi, csak 2-3 óra között kap tápszert. :) Na meg tegnap este is kapott egy kicsit szopi után. De amúgy 240ml-t simán behabzsol a drága, pedig a tejcsarnokok korlátozott mennyiségben kínálnak csak tejet. :lol:
De ez is valami, hogy szopizik és egyre kevesebb a tápszer a tejcsi mellett. Hamarosan pedig hozzátáplálok nek. Próbálom kiváltani a tápszert. Szerintem 4 hónaposan már kap pár kanállal és szépen áttérünk egy evés erejéig valami finom hamira.
Már nagyon ügyes Zsófi. Már megfogja aculiját, nézegeti, néha sikerül a szájába berakni, kiveszi, próbál oldalra fordulni és mindig ülni akar. Húzza fel magát. Imádja a színes textilkönyvét is nézegetni.

Eszti!
És ti hogy vagytok? Bence? Ugye teszel felképeket róla? Olyan kíváncsi vagyok!! Én próbáltam szavazni rá. Rákattintottam, de nem változott a szavazatok száma. Mit csináltam rosszul?
Mesélj te is, hogy telnek babás napjaid?

Gyöngyi, Tündi és a többi pocakos. Jól vagytok? Uh volt valakinek? Úgy néznék egy pár fotót. :) Mindenkinek jó minden eredménye? Tündi, olvasom, hogy javul a cukrod! Ez jó. Gondolom azért még diétán vagy.
Gabiék? Diós Tündi?
Ugye mindenki írn majd! :wink:
Szóval mi jól vagyunk. Ki van festve a folyosó. Egyedül voltam végig a két gyerekkel én pakoltam, stb... Nagyon sok volt, kimerített. Most jó, hgy Geri oviban van. Azért kezdem utól érni magam. El kell telni egy hétnek, hogy rendbe tegyek mindent itthon, de most úgyis jön az esős hét és bent leszünk Zsófival. Amíg alszik, haladok a munkákkal.
Zsófi megint kinőtte a rucijait. 62 cm a drágám. :)

Na jó, teszek fel pár képet és elköszönök, mertfürdés van.
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Így próbálgatok fordulni
Kép

Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Így találtam rá reggel a kiságyban. De van, hogy teljesen megfordul. :)
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Geri vasárnap a szabadkígyósi kastélynál. :)
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Anikó a csajszid nagyon édes.Geri is jó nagyfiu let.Mi is elkezdtük az óvodát.Bálint akart is meg nem is menni.A nagyok is a suliba vannak ,úgyhogy egy kicsit nyugisabb a légkör itthon.
A hétvégén ünnnepeltük a déditata 80. szülinapját,teszek fel egy képet a szűk kis családunkról.
Kép

Vagyunk egy páran.Vasárnap egész nap a mamáéknál voltuk ,nagyon jól sikerült a buli.
Jó babázást ,és puszi mindenkinek

Ildikó
Kép
bebafa
 
 


Szia Ildi!

Aztaaaa! Mennyien vagytok! :lol: Szép nagy a család! A déditata pedig milyen fiatal! És úgy látom nagyon sok gyerek van a családban! Ez szuper!

Nálunk nincs sok gyerek. Van két unokatesója a gyerekekenek és kész. Illetve unokatesóm felesége pont akkor szült mint én, csak náluk 1 órával hamarabb bújt elő a baba és Szegeden. Sajnos a felesége elég hülye és még a nagybátyám nem is láthatta, pedig az unokája. De az azért ritka, hogy egy tesópár egyszerre lesz nagyszülő. :) Nem?

Gerit elindítottam az oviba apával. Ő viszi, mert én várom, hgy ébredjen a kisasszony. :) Geri egyenlőre imád járni és be is számol, hogy mi történt. Tavaly még nem beszélt ilyen jól és nem is tudtam semmit az oviról. na most mindent elmond. Ennek úgy örülök.
Ilyen esőben s dolgozol Ildi? Van forgalom? Érdemes kimenni a picara?
Megyek, mert elpakolok, míg Zsófika alszik!
Puszi!
Anikó
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok

Zsófi egy angyal ezen a képen.Imádom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D


Olyan jó lenne egy kicsit babázni!
Hát tényleg jó sokan vagyunk,8 unoka.és 12 dédunoka.Mindíg nyüzsi van a dédiéknél,és talán jövőre 2 kicsivel gyarapszunk.
Ma is kint voltam a piacon,de nem sok értelme volt.Nagyon eset az eső.De muszály hogy menjek.
Az jó ha Geri elmond mindent,Bálint uis sokat mesél,de nem akkor amikor hazajön,hanem amikor az eszébe jut.Jártunk már úgy hogy rákérdeztem az óvonénire ,mert Bálint mondot valamit,és aztán kiderült ,már nem aktuális. :oops:
Puszi ,Zsófinak küldök egy külön puszit is.

Ildikó
Kép
bebafa
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: