Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Maris
feketemaris
 
 


Hali,
szóval itt a tábla, ahogy Borsilyka kérte. Csak azt béznátam el, hogy nem raktam ABC sorrendbe, így most diszó mód velem kezdődik. De majd korrigálom, addig is nézzétek el ezt nekem. bocsika.
Esetleg kell vkinek egy 7,5 hónapos rémálom csaj? Reggel 4 óta van fenn. Ha kell, adjatok egy címet, máris viszem!!!! Tegnap 5-kor kelt! Nagyon szuper. Holnap reggel menni akaruk Tárkányba busszal azt nagyon élvezi, gondolom akkor majd nem akar felkelni.
Jobbulást Csengének, szegényke nagyon szenvedhet.
Semmi értelmeset nem tudok írni, vagy reagálni arra amit írtatok annyira hulla vagyok.

Orsi,
a Bojtorján cd-nek mi a címe? Engem érdekelne.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors olvasásra volt időm, de pár szót azért írok.

Orsi!
Jobban vagytok? Szegény Csenge! Ez a szemét ősz tél, mndig lebetegíti a csöppségeket. Bulcsú is nagyon köhög már vagy 2 hete. Homeos-köhögős?????

A buli szuper volt. 2-kor jöttünk haza, Bálint épp cumisüvegből evett.Nem volt semmi gond Vele, Bulcsú is ügyes volt. A részletekkel majd később jövök.
Pussz

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 

 
 

Sziasztok,
itt bóklászok a neten és találtam egy érdekes cikket, egy könyvről van szó: Tracy Hogg A suttogó titkai c. könyvét. Van II. része is.
Ismeri esetleg vki közületek? Ha igen írjatok véleményt lécci. Esetleg nincs meg viknek? Szívesen kölcsön kérném elolvasásra.

Úgy látom a lányom nem kell senkinek. Pedig már javuló tendenciát mutat, elaludt 13-kor azóta alszik. Remélem nem csinál rendszert ebből a felkelésből.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Itt Rémálom a Deák F. utcában!
Már-már szokásossá vált délutáni szenvedés a program. Most megpróbáltam ágybaparancsolni, hogy aludjon, mert de. semmi baja nem volt. De, nem tud elaludni. Ambrus, pedig empatikusan, szintén nem alszik, úgyhogy már égnek áll a hajam.Kép
Épp most találtam rá a kisfiamra, aki kimászott az ágya meletti komódra és épp ott dolgozott valamin! Hurrá!
Na, Csenge asszem elaludt...

Betti!
Örülök, hogy jól telt est!
Én köhögésre, (persze nem mindegy, hogy milyen?!)ha, nem szakadozik fel a váladék és ez ingerli, szabályos köhögőrohamokat kap, főleg fekve, melegben. Erre a Bryonia Cretica 15-öst használom 3x5 golyócska a nagyobbaknak. Kiegészíteni lehet a Stodal sziruppal, az elég drága ugyan és 1 hónap után megromlik, úgyhogy ki kell dobni, pedig sosem fogy el Kép.

Ha, akarjátok teszek fel egy listát az ajánlatos házipatikáról, amit mindig érdemes otthon tartani.

Sorsi!
Igen, jól látod, Ambrus nem volt éppen sétagalopp, már ami a szülést illeti. Asszem már írtam, hogy mindkét gyermekem el lett mérve ultrahangilag, úgyhogy először vártunk egy 2 kilósat (lett belőle 3440g), másodszor, csak azért nem mondta az orvosom, hogy túl kicsi, mert nem akart megint úgy járni (megjegyzem rengetegen uh-oztak, nemcsak Õ!), mint Csengével. Ezért azt mondta bitos akkora lesz. Ez csak azért volt furcsa, mert akkora hasam volt mint egy ház, először pedig nem... Na mindegy, én együtt szültem a Barátok közt sorozat egyik szereplőjével, de a kh-ban mi voltunk a sztárok nem Õ Kép!

Na, megyek, mert mégsem alszik Csenge, hanem vinnyog!

Szasztok Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Na, újra ittvagyok!
Jelentem, ez volt az év eddigi egyik lagsz*rabb napja! Délután, miután a tetőfokára hágott a hangulat, Ambrus minden előzetes figyelmeztetés és óvintézkedés ellenére (tényleg csak egy pillanatra nem figyeltem!Kép)beletenyerelt a vasalóba! Mire észrevettem már füstölt a parketta, mert ugye, elhajította! Krisztián (az uram), olyan "peches", hogy mindíg kimarad az ilyen "jó" napokból és "szerencsére" egyedül kell két bőgő gyerekkel összevissza rohangálnom.(remélem értitek?!Kép) Az est fénypontja volt, hogy a fürdésnél kiderült, hogy elsőszülöttem bárányhimlős. A hasfájás ezzel nyilván nincs összefüggésben, de azért már legalább egy dolog amit biztosan tudunk.
Most, egyenlőre csend van, mert ma nagyon korán ágybadugtuk Õket! Remélem 5-kor kelnek Kép!

Mindenkinek ennél sokkal jobbakat!
Sziasztok Orsi
Kép
Ezt azért, hogy azt higyjétek jó kedvem van!Kép

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Sziasztok!
Orsi!
Részvétem a mai napért. Sajnos ez mindig így van, a baj nem jár egyedül. Kép
Jobbulást a gyerkőcöknek!
Sasiorsi!
Ha összejön a délelőtti séta, szívesen elviszem a Babazene cd-t. És Halász Judit is van egy jó pár, majd összeírom mik, és akit érdekel, szívesen odaadom.
Betti!
Örülök, hogy jól sikerült a bál. Majd várjuk a részleteket és a képeket!
A sétaszervezőnk eltűnt. Kép
Akkor jobb hétvégét mindenkinek!
Zita
anzizi
 
 


Jó estét anyucik!

Orsi! Erre már nem is találok szavakat, fogadd együttérzésem! Szegény gyerekek és szegény anyukájuk, remélem hamar túl lesztek a bajokon!!! Ambrus keze mit mutat? Remélem nem nagyon égette meg magát! Csenge akkor most duplán szenved, szegénykém!
Kitartás kispajtások!

Gratulálok Ambrus méreteihez és neked is, hogy meg tudtál vele bírkózni!Kép Az én apukám is 5kg-osan született és mostanában mindig azzal büszkélkedik, hogy anno '48-ban ő nyerte a baba szépségversenyt Egerszalókon! Hova lett szépsége....nem tudom....Kép

Maris!
A "Négyszögletű kerek erdőt" vettem ki, másolok neked is egy példányt belőle, aztán ha legközelebb Egerben jársz talizhatunk és odaadom!
Ma be is vetettem a "Boldog születésnapot!" számot róla, mert Sasinak (apuci) szülinapja volt, 30 éves a drágám. Elkészítettem neki életem első félresikerült joghurt tortáját. Ez az a torta, amit képtelenség elrontani, nekem ma sikerült.
Vendégsereg volt ma nálunk, holnap is folytatódik, imádom ezt a hatalmas lakást, ahol több részletben tudom csak fogadni a rokonságom, de majd eljön az én időm is....lesz hatalmas konyhám és étkezőnk, ahová mindenki befér és egy asztalnál ehet egyszerre az egész család....ez az én álmom! Kép

Puszi nektek, nyudalmas, hosszú éjszakát kívánok minden csemetének és anyukájának!
Sorsi
sasiorsi
 
 


Orsi!
Az apák már csak ilyenek mákosak!
BárányhimlőKép! Ambrus már volt?Más se hiányozna még Neki a vasalótenyerelés mellé. Nagyon megégett a keze? Hát tényleg kiszámíthatatlanok ezek a pöttömök.

Zita!
Akkor holnap séta? Nekem jó a délelőtt, amit beszéltünk.

Ki tud még jönni?
Sasiorsi tudtok jönni holnap?
És Ti Kata, Judit?

Maris!
Nem tudtam a suttogó folytatásáról. Nincs meg nekem, az első kötet is csak pár napig volt nálam kölcsönben, nem tudtam elolvasni.

Buli:
1/2 9-kor exméletlen finom vacsi volt, valami töltött husi, salival, aztán somlói. Annyira jó érzés volt, hogy elémrakták a kaját. Olyan RITKA jó érzés Kép.
Aztán kezdődött a dímon -dánom. Nagyon tetszett, hogy csak magyar zenéket adtak.
Majd következtek a hastáncos lányok: nem volt rossz, de nem mindegyik csinálta olyan jól. 5-en voltak, aki legelől állt csaj, ő nagyon profi volt.
Megint dínom-dánom, majd chip and dale fiú. Blőőőő.... Én még soha nemláttam ilyet, és ezután sem ez lesz a kedvenc szórakozásom. Inkább nem is részletezem, túléltük...
Megint tánc, majd tombola. A nővéremék megnyerték a fődíjat. Ezen már meg sem lepődök, nem az első alkalom, hogy fődíjat nyert tombolán.
Aztán hazajöttünk, olyan 2 körül. Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre sem hagyjuk kis.

Szombat délután cirkuszba vittem Bulcsút. Annyira tetszerr neki! Jó érzés volt örömet szerezni neki, olyan ritkán van csak vele alkalmam foglalkozni. Felült a pónilóra, nagyon élvezte. Ennek azért örültem, mert gyereknapkor még félt a póniktól a népkertben.

Hát ennyi!

Zita, Judit és a Sétálók!!
A telcsizsámom: 06707725337

Puszi mindenkinek: Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Sziasztok!

Szívesen csatlakoznánk mi is holnap a sétához! Mikor és hol?

Zita,
Köszi a kedvességed, szívesen átmásolnám a babazenét, ha lehet.


Puszi: Sorsi
sasiorsi
 
 


Sziasztok,

kezemben beni, állok, ezért bénán írok...

borsolyka,

ez tényleg rémálom az elm utcában! Én beadattam lizának a bárányhimlő elleni oltást, mert ha hazahozza és elkapja a kicsi, az dráma lenne.

sasiorsi,

nekem a suttogó második kötete van meg, már a csúszó-mászó-totyogó korszakról szól. nekem sok hasznos infót adott, az első kötetben írtakat tömören ismétli, ha kéred, kölcsönadom.

betti,
jó lehetett azért kikapcsolódni. hogy-hogy nem dobáltad a bugyidat a chip'n dale fiúknak???Kép

félbeszakadok, beni kiborult...
kata
Vendég
 


Sziasztok!
Most olvastam amit feketemaris irt, a szülés utáni élményekről, hát ilyen jót már régen röhögtem, potyogtak a könnyeim. Egy élmény volt, köszönöm. És tényleg igaz minden szó.
Egyébként nekem is van egy 16 hónapos kislányom, akit Virágnak hivnak, és én is Varga Zsoltnál szültem.
Csak most találtam erre az oldalra, de nagyon tetszik.
Sziasztok: Viki
biti
 
 


Hello Viki, Üdv minálunk! Te is Heves Csajszi vagy?

Kata, belenéztem a SOTE topikba: őrületes mennyiséget írtatok össze, minden elismerésem... csak ezzel a vacak modemmel megnyitni is sok, nemhogy elolvasni. viszont nagyon érdekelne azért, ha eccer van kedved egy fél mondat erejéig itt is vázolni, hogy hogy kerültél oda?

Orsi, ez nagyon durva! Olyan rettenetes látni, amikor a gyerekünk szenved, rosszabb, minta vajudás. Remélem hamar enyhülnek a bajok, jobbulást a csemetéknek! Annyira jó hogy ilyen humorod van még ilyenkor is, mert egyébiránt is jókat hahotázok a soraidon...
A SOTE I. a Baross u. - Mária u. sarkán van.
Te milyen vonalon szocmunkálkodol amúgy? (Nekem az öcsém is az.Defektes család, mi? Ne legyen ön se milliomos...)
A Kolompos tényleg nagyon kafa!! de ahogy folvezetted... Valóban ilyen gázos volna a közvélekedés, hogyha az ember magyar népzenét hallgat, már szinte mentegetőznie kell, vagy mi van má'? Bár Marcikával múltkor Besh'o'dromra tánciztunk, és bejön neki a balkáni is Kép

Sorsi, a bölcsiről. Azt hiszem ebben a kérdésben (is) a legjobb a babák igényei szerint dönteni, egyénre szabottan. Tényleg, én is hallottam olyat, hogy egy gyerek 2 évesen meggebedt hogy társaságba mehessen, meg olyat is, hogy csak 5 évesen érett meg rá, és mindkettő nagyon intelligens volt, és érzelmileg is érett... én valahogy úgy képzelem, hogy átlag 3 éves korig az anya-igény dominál, utána meg inkább a kortársak, de persze végig ott van mind a kettő. (Amikor várandósan relaxációra jártam, tök világos volt, hogy a babák egymásra is érzékenyek, egymással is kommunikálnak a csoportban, magzatként is!)

Maris, erről a Suttogóról és is olyan jókat olvastam...és a jó kis gyereklemezek...vajon hoz nekünk ilyet a Mikulás?
Amúgy most vettünk egyí jó kis cd-t, a Szabó Gyula félét, A nagy mesemondó a címe, olyan hangulatos, odavagyok a hangjáért! Ajánlani tudom, tökjó ajesz ovisoknak!
A másik a Mese Ház, a Rudolf Péter féle. Marci odavan érte! Ismeritek?
Az én fiamat is elcserélném olykor egy kis időre: újabban 2szer fél órát alszik nappal, pedig éjjel folyton eszik...De hogy hogy bírja? Normális ez?

Betti, a csippendélt kivéve, irigykedem!

Na Ég áldja Magátskájékat, jóccakát!

Zs.
zsanya
 
 


Sziasztok!

Sétaszervező, jelentem, megjöttem. Sűrű volt a hétvége, bocsi...

Este több időm is lesz, remélem, és írok majd, most csak annyit, hogy ha gondoljátok, szervezem a holnapot. Kép
Tehát délelőtt, az a többségnek jó. Zitával a 11 óráról beszéltünk, akkor már nincs olyan hideg, és messzebb az ebéd. (Már akinek beállt a gyereke, mert az enyém minden nap máskor ebédel. Kép )
A Laktanya előtt már bevált, szerintem legyen ez. De kicsit rosszul érzem magam, mert ehhez én lakom a legközelebb, ne gondoljátok, hogy önző disznó vagyok! (Amúgy az vagyokKép )Más is lehet. Betti, esetleg valahol a házatok és a laki közt találkozhatunk, és sétálhatunk befelé a városba. Orsi, Kata, jó nektek a laktanya? Vagy a városban találkozzunk? Esetleg azt is lehet, hogy Zitával és Bettivel itt talizunk, aztán lefelé sétálva megbeszéljük, hol csatlakoztok! Na nem okoskodom! Kép Majd írjátok, mi legyen.
Betti, a számodat felírtam! Kép
Az enyém, aki nem tudja: 30/ 349 8274
Orsi, jobbulást!!!
Sasiorsi, Isten éltesse a párodat! (Ha olyan ügyes lennék, mint Orsi, akkor csatolnnék ide egy tortát! Kép )

Biti, egri vagy tehát. (Micsoda logikám van...) Üdv. a csapatban, gyere gyakran, és írj magadról, ha lesz időd! Séta? Közösen?

Zita, engem is érdekelnek a cd-k, a babazenéről már annyi jót hallottam! ha viszek cd-t, ki tudod írni nekem?

Este reagálok majd az írásaitokra, most összapakolok, mert vendégek voltak egész délután.

Azt a... Csak 3 sorra jöttem be. Mindig annyit beszélek és írok. Kép

Várom a holnapot, puszi mindenkinek, Judit
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ezer éve nem jártam erre, lehet, hogy már nem is emlékeztek rám. Kép

Suliba járok mostanában, szabadidőmben tanulok, estére meg olyan fáradt vagyok, hogy alig érek el az ágyig, már alszom is. Ma kicsit jobb a helyzet, ugyanis délben aludtam egy nagyon a csajszival. Kép

Mi jól vagyunk, leszámítva Lilla szémén növekedett jégárpát, amit sajnos meg kell nyitni, mert nem tud kifakadní, így állandóan ott van, és majdnem minden kéthétben begyullad. Ebben a hidegben még könnyezik is a szeme. Szóval nem kellemes. Dec. 5-én viszem Pestre az 1.sz. szemészeti klinikára. Ott csinálják majd a beavatkozást. Nagyon félek tőle. Kép Bár azt mondják, hogy engem jobban meg fog viselni, mint a gyereket. Kép

Megyek, még van egy adag teregetnivalóm. Aztán még visszanézek, megpróbálok olvasgatni, hogy kivel mi van. Kép

Sziasztok!

Timi

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Sziasztok!
Nekem jó a 11 óra a Laki előtt. Hogy Jázi hogy dönt, azt még persze nem tudom. Mint mindig, most is minden attól függ, mikor ébred éjszaka, és hajnalban. De próbálunk ott lenni időben.
Viszem a Babazene cd-t, akit érdekel.
Üdv köztünk Viki! Írj magadról!
Sasiorsi! Ma eszembe jutottál az Eged felett repkedőket látva. Hogy csinálják, hogy nem fagynak össze ilyen időben odafenn?
Zita
anzizi
 
 


Háj evribádi! (csakhogy az angoltudásomat is villogtassamKép!)

Helyzetjelentés; nálunk az állapot Csenge fronton nem javult, sőt már viszket is... Kép. Nem részletezem el tudjátok képzelni (Ja, és Honty Hanna fogadott unokája, úgyhogy még jól rá is tud tenni egy lapáttal), 2 percenként felordít, (de, csak, ha én vagyok vele Kép)hogy aszondja; "jajjajajajajajaj, de fáj a hasam v. jajajajajaj, de viszket".
Ambrus fronton javulás mutatkozik, kifakadt az egyik nagy hólyagja, úgyhogy már használta a kezét (egyenlőre a b.himlőnek nyoma nincs, majd, gondolom, ha Csengénél elmúlik. Nehogymá' egyszerre átessünk rajta!). Viszont, Ambrus ma és tegnap is begyűjött egy magatartás elégtelent! A délutáni alvás helyett kimászik a rácsoságyból, ja, de ezt már leírtam úgy rémlik... Holnap lefotózom, hátha lesz kedvem röhögni rajta.Kép

Mindenki!
Mi lenne, ha szerveznénk egy zene-csere bizniszt (már akinek az erkölcseibe ez belefér)?!
Esetleg leírhatnánk, hogy ki mit tud fölajánlani és csereberélnénk. Hm? Mit szóltok?
A homeos házipatika nem érdekel senkit vagy csk elkerülte a figyelmeteket ez a csodálatos ajánlat?Kép (Miszerint házipatika listát tennék fel azokról a szerekről amit érdemes otthon taratni-ha kell magyarázattal!)Válaszoljatok a kutyafáját, mert Ti is kaptok egy karót!Velem most nem lehet szórakozni, mondtam, hogy MEI-m van!!!Kép

Zsuzsa!
Gondolom, mint sok kollégám én is összevissza mindenfelé dolgoztam. Először a "hajléktalainparban", de belefáradtam. Szülni a "csodálatos Arany Alkony Idősek Otthonából vonultam el. Ami kis országunk legnagyobb (magán) otthona (550 fő) és legnagyobb hálózata (kb. 2000 ondozott). Borzalmas, pénzéhes, fertelmes banda! Több szót nem is érdemelnek.
Miből gondolod, hogy nem vagyok 100-as Kép? Nem is értem! (Annak idején mi is ezzel szórakoztunk a csoporttársainkkal, hogy kinek van nagyobb defektje!) RESZKESSETEK GONDOZOTTAK, JÖVÖK!
A barátnőm, (aki mellesleg szintén szoc.munkás!) a Legyen Ön is milliomos produkcióban dolgozik!!! Egy másik barátom, Csóka J. (lehet, hogy láttátok) egri srác, (mellesleg szintén szoc.munkás!), nemrég nyert 10.000.000.-Ft-ot (de, nem volt bunda!).
Hol végzett a tesód?

Kata!
Nem is tudtam, hogy van ilyen oltás! Az anyatej, meg a 3 hónapos mifene nem védi meg a babát?
Én, mondjuk 8 hónapos koromban volta, úgyhogy elvileg még visszakaphatom. Istenem, de jó lenne!
Judit!
Vettem a lapot!
Boldog szülinapot Sasinak!
Kép
Ha, sétálni nem is tudok menni, de a szervezést azt azért élvezem Kép!

Timi!
Én emlékszem rád! Azért néha kússz el a gépig és írj pár sort!
A jégárpának még a neve is szörnyű!!! Legalább a bárányhimlő szó aranyos (már akinek).

Szia Viki! Gyere máskor is, ha már ilyen ügyesen idetaláltál!!

PÁPÁ Orsi
PÁPÁ Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Kedves Lanyok!

Nekunk is nagyom suru hetvegenk volt, anyukameknal voltunk Szentendren, ket honapja voltunk utoljara otthon.

Kedves Borsolyka!Eloszor is sajnalom a virusotokat es a vasalot is!Vigyazatok magatokra, mar csak 1 honap 10 nap van az evbol, hatha a kovetkezo szerencsesebben kezdodik.Nekem mindig azt mondtak, minden gyerek megegeti egyszer magat es leesik a pelenkazorol vagy az agyrol,ha igy vesszuk, ti mar tul vagytok rajta.

Feketemaris!Nekem megvan a Suttogo I, nem tudok azonusulni minden soraval, a szoptatasrol kesz kataszrtofa amit ir es tanacsol, de vannak bennne nagyon jo trukkok, otletek, foleg az egesz piciknek.Szivesen odadaom neked, nekem mar egesz biztos hogy mostanaban nem lesz ra szuksegem.

Sasiorsi!Egy szulesznonel szultunk...belekukkantottam a tablazatba es akkor fedeztem fel.En egy felreertes miatt valasztottam Bironet, de egyaltalan nem bantam meg.Nagyon sokat segitett meg szules utan is, mert 9 napot voltunk bennt.Majd igyekszem megtudni a pontos albumcimet es akkor meg tudod nezni a kepeinket.Zita megtalalt minket valahogy...Zita, hogy csinaltad?

Kedves Judit es Zita!Nagyon szivesen setalnek veletek, meg a ho beallta elott, mert utana kizart hogy a tandem kocsit tudom majd tolni, igy is egy mazsa...Most Levedinek virusos fertozese van.En meg ilyenrol nem hallottam,kepzeljetek, tiszta feher holyag a nyelve, torka(nagyon faj neki) es mindez meg nem eleg, gennyes a mandulaja, lazas.Szegeny a holyagok miatt nem tud enni napok ota, egesz nap fejek neki tejet, mert az az egyetlen, amit elfogad.

Kedves Viki!
En is koszontelek koztunk, bar meg en is teljesen ,,uj,, vagyok.

Kata!
Hogyan telnek a napjaitok a ket babaval?Hiszen meg Liza is baba..Biztos sokat ijesztegettek teged is, hogy majd milyen nehez lesz..Tenyleg, hogyan eled meg??Feltekeny Benire Liza?

Mindenkinek minen jot kivanok es szep idot a setahoz!
Ildi
Vendég
 


Hali-gali!

Üdvözlet nektek Viki és Timi! Gyertek sokat ti is!


Judit, Orsi,
Köszi a köszöntést, majd meg is mutatom a nagy Sas-nak ezt a klassz tortát, amit küldtetek, de az ünnepelt már a legkisebbel együtt húzza a lóbőrt a kisszobában, már csak én,anyarabszolga vagyok talpon e vidéken.

Zita,
Fókazsír! Azt kell magadra kenni és nem fázol. (nem, ez nem igaz, de a Bepanten nagyon hasonlit a fókazsírra) Az uram ma 2 óra hosszát töltött el a levegőben repkedve én meg marha ideges voltam, mert lentről néztem végig amíg ő élvezkedve fújatja magát a széllel....ilyenkor nem olyan jó kötelességtudó anya-banyának lenni. Kép


SÉTA: Oké, akkor Ti 11-kor indultok a laki elől, jöttök ugye a város felé... Mi is elindulunk 11-kor a cseboxból és akkor felhívom Bettit vagy Juditot, hogy merre jártok és hol tudunk csatlakozni. Így jó lesz?

Judit,
ha Zita ide adja a cd-t neked is másolok egy példányt, ha már egyszer úgyis másolok....biznisz beindult Kép



Na, ezt megszerveztük, így már nyugodtan tudok aludni!
Csocsi: Sasiorsi
sasiorsi
 
 


Sziasztok,

Ildi, Viki üdv itt!!!

Ildi,

igen, mindenki húzogatta a száját, hogy majd jól meg fogok őrülni 2 ilyen kicsivel. Még terhes voltam, amikor azt vettem észre, hogy rögtön mentegetőzni kezdek, amikor kiderült, hogy hány hónap lesz köztük: "igen, tudom, hogy nehéz lesz, igen, de nekik majd nagyon jó lesz, nem, nem így terveztük, stb". Aztán észbe kaptam, hogy hát hülye vgyok én??? Mit magyarázkodom én itt? 15,5 hónap korkülönbség és kész. És nem vagyok hajlandó sokkoltatni magam, hogy jajjaj de nehéz lesz. Mert imádom őket, és ha tényleg nehéz is, inkább humorral fogom fel a dolgokat. Hogy azt már ne is említsem, amit egy szingli ismerősöm javasolt: azonnali abortusz!SEGGFEJ.
Egyelőre nem féltékeny Liza, ez még pont az a kis korkülönbség, amikor könnyebben veszi az akadályt. 1 hétig volt megzakkanva, és értetlenül, szomorúan bámult rám. De Benit puszilgatja, simizi, szól, ha sír, nagyon szereti.

Zsuzsa,

SOTE-ra az első szomorú terhességemmel kerültem, Down-kóros volt a kisbabám, és lyukas volt a szíve. Operálhatatlan, menthetetlen, így a Genetikán az amniocentézis után beindították a vetélést. 17 hetesen kellett megszülni. Így kerültem Beke dr-hoz, aki már akkor bizonyította a fantasztikus emberségét és szakmai hozzáállását. Nem egy vidám sztori, majdnem belehaltam, de annyira kárpótolt a sors vagy a Jóisten ezzel a 2 gyerekkel! A dráma után azt mondták, kb fél év mire terhes leszek, a testi-lelki regenerálódás eltart addig. De Liza már 2 hónap után kopogtatott. Ahogy Beni sem váratott sokáig magára...Kép

Borsolyka,
van ilyen oltás, csak fizetős. Sajnos az anyatej nem garancia, bár Bettiéknél megúszta Bálint, igaz?

Sétálók!

Próbálunk csatlakozni a nővérem is jönne 6 hónapos Marcikájával, lehet, hogy a városban találkozunk veletek, jó? Judit, majd hívlka, mint főszervezőt!!!

Kata
Vendég
 


Sziasztok! Kedves Újonan Érkezett Mamik, nincs kedvetek bepötyögni magatokat a táblázatunkba? Asszem az utcsó archívban van az excel változat!
Végül nem kerültek bele a férjek titkos adatai...
Orsi, a szocmunkát is csak humorérzékkel lehet bírni, nemigaz? A Nővérem a Bárczin végzett, a 2. szocmunkis évfolyam voltak. A vicc az, hogy a szociálisan érzékeny öcsém is most egy bankban dolgozik, ő hívja fel a tartozókat csesztetni, hogy fizessenek má'...jó, mi?
Én benne lennék nagyon a cd bizniszben,
érdekelne Zita Halász J. állománya is, az nekünk csak bakeliten van, meg én is szívesen írogatnék... na de sose járunk mink arra Kép és itt ki is fújt a dolog. (posta?) Bár laknak Egerben barátaink, épp a laktanyánál, csak ezer éve nem jutunk el hozzájuk. Az asszonka nemsokára szül, majd ajánlom neki a népes kompániátokat, ha sétapártnerekre vágyik! (Az embere meg műsorvez. a helyi tévében)
Maris, jut eszembe: banánturmix anyatejből! Fiam kedvennce!
Kata, én se hallottam még erről az oltásról! Rejtély, hogy mit mért kapnak el a babák, Marcika 8 hónaposan hancúrozott a pöttyös uncsitesóival:semmi. De a náthát mindíg, mindenkitől, pedig szopik...
Nagysasnak hepibörzdéj,(nagyon vidám, hogy tényleg röpül Kép ) az én párom is most lesz mingyá 30! Hogy ezek a pasasok hogy öregszenek Kép !
Ildi, nálatok meg belül pötty?! Nagyon riasztó, amit írsz!! Jobbulást Nektek is!
A Suttogó melyik szopi-vonalat reklámozza? A Zigényszerintis-sodródós-gyereknekjós-deanyátkicsinálóst vagy a németes-rendszereröltetős-gyereketórákigsírnihagyóst?

Na csocsi, jó levegődzést, találkázást nektek!
Zsuzs
zsanya
 
 


Ó, Kata, tényleg nagyon szomorú, amit írsz! Nálunk két baba is csak pár hetet ért meg...
az a csaj meg tényleg seggfej, foggalma sincs, mit beszél!
Pusz, Zs.
zsanya
 
 


Zsuzsa,

meg persze mindneki,akit érdekel!

A mi zenéink a Babazene1-2, az én gyerekkoromból a Pengető (Bóbita, Este jó, Csipp-csepp 1 csepp, stb) valamint gryllus Vilmos gyerekdalok 1-2. Az utóbbi is szuper. Bárkinek átmásolja a Zuram, Zsuzsa,ha írsz címet e-mailemre, elküldöm Karácsonyi ajándéknak!

Kata
Vendég
 


Kedves Kata!
Szeretnek majd meg reagalni, erre a kis korkulonbseg dologra, meg hogy masok mit mondanak...nalunk 19 honap van...most semmi idom irni, de egyik este leulok igerem.Nagyon sajnalom az elso babatokat, de meg szerencse hogy ilyen termekeny vagy, es igy talan konnyebben begyogyulnak a sebek.

Kedves Mindenki!
A mi zeneink, Babazene I,Mozart:Kis eji zene(mindket fiu sokat hallgatja, nagyon nyugtato),Oreg nene ozikeje zenesen (nagyobbaknak), nagyon aranyos, van cd ironk, es egy rakas ures cd-nk, szivesen atirom ha valakit erdekel.

Kedves Zsanya!
Szoptatas Suttogo modra:2 eve olvastam, de,par dologra meg markansan emlekszem, javasolja a 3 orankent es egy mellbol szoptatast szigoru napirend szerint,.Ezt nem neveznem igeny szerintinek.Sot ennek a fejezetnek a -Hogyan apasszuk el a tejed? -cimet adnam....nekunk majdnem sikerult.

mindenkit udvozlok, nagyon szep az ido, szep napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt egy kicsit. Lányom alszik, van némi szusszanásnyi időm. Kép

Borsolyka!

Van bárányhimlő elleni oltás. Pont most beszéltem erről dokinénikkel. Egy legyengített bárányhimlőt adnak be a gyereknek, ami nem azt jelenti, hogy nem kapja el a betegséget, hanem azt, hogy ha elkapja, akkor sokkal kevesebb tünettel jár, mint egyébként járna. Asszem kb. 7e ft-ba kerül.

Mi gyerekcd-ben nem nagyon vagyunk otthon. Van BAbazene 1-2. Meg van Mese ovi. Az sajna csak Mp3-as verzióban.

Pildik!

Engem a Mozart érdekelne! Kép Na meg persze Öreg néne is. Kép

Valaki megtenné, hogy beír minket a tálába? Nem csináltam még ilyet, és most nincs energiám tanulmányozni, hogy hogyan is lehet. Kép
Adataink: BnéHTimi (Timi), Eger, Eger, Dr. Hernádi László, Gyárfásné Ildikó, Lilla Bianka 2004.06.06, 1650g 46cm.
Köszi szépen! Kép

És még egy kérdés!

Nincsen köztetek véletlenül egy kémia tanár?

Most ennyi voltam, még jövök!

Sziasztok!

Timi

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Ja, és még a táblához: 25 éves vagyok! Kép

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


na írtam egy szép hosszút, erre elszállt
a gyerek nem alszk helyette megette a gázszlát.... este pótolom
vagy talán mosta ha játszik egyedül.

Borsolyka, engem édekel a patika listád! Jobbulást a gyerekeknek, én már előre rettegek, ha az enyém beindul semmit nem tudok majd csinálni mellette.
Csinálok este egy excel táblát a cd és más egyéb dolgoknak.

Zsanya, a fickós is bekerülnek este a táblába, csak most nem volt időm.

Szobaton itthon volt az uram, így elment a nap, tudomisénmivel. Ja sütöttem egy kafis almás kalácsot, fincsi, ha kell a recept felrakom. (este)
Képzeljétek vas. felpakoltam 1db gyereket, 1db hatalmas hátizsákot, 1db babakocsit és busszal elmentünk a szüleimhez. Vagyis csak Egerig, mert apukám bejött értünk és vettünk a Tescoba egy szánkót. 4500 helyett 3990ért, mert a vavőszolgálatnál annyiért ütötték be, ugyanis ott fizettem, mert nem volt rajta vonalkód.
Üdvözlet az újaknak!!!!!!

Sasiorsi alles Gute zum Geburtstag!

Erről jut eszembe nincs vkinek szüksége német tolmácsra vagy fordításra, műszakit is nagyon szívesen vállalnék.

Na ez a gyerek nem alszik, elviszem sétálni, hátha a hideg elnyomja.

Ildi, a Suttogó I. érdekelne, majd írd meg a tel. számodat és megkereslek, ha legközelebb arra járok.

pusszancs Mindenkinek
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Tényleg, Anyatársak, a pasik adatain kívül a foglalkozást is fel lehetne tüntetni a táblázatban, nem?

Kata, nagyon drága vagy!!! Én is külenék üres cd-t helyette, hogy ne okozzak anyagi csődöt, vagy ha esetleg a miénkre beindulsz(tok), ami mégegyszer:Szabó Gyula : A nagy mesemondó, Rudolf Péter: Mese Ház, Grillus: Maszkabál.
Már csak egy a gondom, SOS! HOL TUDOM MEGNÉZNI A PROFILOTOKAT, ÉS ABBAN PL KATA EMILCÍMÉT??
Úgy eldugták...én meg csak egy eccerű vidéki asszon vagyok, és rohamosan hülyülök is... Áruljátok el!
Szóval, ha ezt majd sikerül megtudnom, akkor köszi Kata, nagyon jó lenne! És Ildi Mozart Cd-je is, esetleg azt is lehetne postán?

(tényleg hülyülök, valamelyikőtök említette a " szeletelős kifejezést...kínos, de nem emlékeztem, hogy ezt mire is használtam régen...aztán tegnap esett le répapucolás közben... gázos vagyok, vagy csak öregszem?)

Zs.
zsanya
 
 


Zsuzsa,
kattincsá a kék macskavati-ra az üzi mellett, ott van minden. Ott nézheted meg a fotóalbumokat is a címre kattintva!

Kata
Vendég
 


sziasztok!

Jaj de jó volt ma veletek talizni, bárcsak több időnk lenne ilyenkor, de ugye minket szólít a kötelesség, meg a gyerek, hogy " anya cicit ide, izibe!" Kép Gyönyörűk a babák lányok! Kata, Liza valami tündéri! Kép

Zita,
Köszi a cd-t már meg is hallgattuk, nagyon klassz, most délután Dádi szépen el is aludt rá! Tetszik, át is veszem akkor Juditnak is! írd meg mi volt az oltáson Jázival!

Mozart nekünk is bejön, a Varázsfuvola is, megvan ez is Halász Jutkás mesélős verzióban!

Ildi,
Igen, Ani tényleg nagyon jó szülésznő, bár én sem nála szültem volna, csakhogy a választott szülésznőm szabira ment, és hirtelen őt ajánlotta maga helyett. Ezért szegénynek sosem tudom megjegyezni a nevét. Szóval először nem tűnt szimpatikusnak, de nagyon kellemesen csalódtam. Sasi is azt mondta, hogy profi volt! Szegénynek kinyomtam a veséjét, de ez neki állítólag meg sem kottyant. Nekem is sokat segített a szülés után, nagyon kedves nő! Hogy van Levedi? Jobbulást kívánok neki!

Zsu!
A profil úgy jön elő, hogy rákattintasz a hozzászólásunk előtti nevünkre. Én örülök, hogy már ketten vagyunk szenik! Köszi a köszöntést!Hogy ez a fickó milyen szerencsés, mennyi nő kíván neki minden jót! Kép

Még nem mertem bevallani eddig, de a Kata szomorú sztoriját megkönnyeztem. Mióta anya vagyok (ide számolom a terhességet is!) nagyon megráznak az ilyen történetek. Kata, szerencsére az élet két gyönyörű lurkóval kárpótolt! Kép

Maris,
Danke schön im Namen von Sasi! Te még tudsz németül? Nekem vagy 2 hete kellett beszélnem és baromira furcsa volt, izgulok, hogy az itthonlétem alatt el ne felejtsek. Ráadásul az angolra is rá akarok most kapcsolni.
Jössz akkor valamikor Egerbe? A bojtorján cd miatt kérdezem, vagy inkább elküldjem majd postán?
Ide azzal a recepttel!
erről jut eszembe, az elrontott joghurt tortát behabzsolta a családom! Aszonták nem baj, hogy sz...rul néz ki, meg kicsit folyik, akkoris megeszik.

Orsi,
gyerekek hogy vannak?


Lányok én ezt a zenei kavalkádot már nem nagyon tudom követni....Kép

Csocsi, mikor sétálunk megint egyet?
Sasiorsi
sasiorsi
 
 


Hali,
itt vagyok készítem a táblázatokat!
Csak várjátok ki!
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Kedves Babas Anyak!
Kinek milyen napja volt?Nekunk nagyon rossz, lehet hogy jon a hoeses, vagy hidegfront?Nem tudok sajnos nektek tobbet irni, csak azert ugrottam be, hogy leirjam az e-mail cimem, pildik@freemail.hu
Zsanya!Ird meg a cimed es elkuldom az albumot.Maris, neked is szivesen elpostazom a konyvet.
Meg egy jo hir...Egy ,,nagyon nehez,, feladatot sikerult megoldanom, Ime az albumcimem:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=7691
Meg a profilban nics atjavitva!

Juca!Hogy vagytok?Regen irtal!
Mindenkinek jo ejszakat!
Vendég
 


Kép
Mi fúrja még az oldalunkat egymást illetően? De már nem nagyon fér ki egy oldalra.
Csinálom a zenéset is.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Na, sziasztok!
Délben írtam egy tök jót és áramszünet volt, az ellen meg nem tudok védekezni, mégegyszer meg má nem olyan...Kép
Csak annyit, hogy a helyzet változatlan nálunk.

És még, hogy Maris a zenecd táblázat nagyon jó ötlet és írtam is az ellszállt levelemben. Én is azt támogatnám, hogy akitől kérek, annak küldök vagy viszek üreset!

Ildi!
Szegénynagykisfiad! Ez borzalmas lehet!

Sziasztok!
Olyan jó levél volt, még téli babatalit is szerveztem benne csupa egészséges gyerek és anyukája részére, esetleg cd-írással kombinálva (nekünk is van, és jöhetnétek is, ha van kedv, meg egészség ugye, és ahogy a méltán népszerű emil rulez! megénekelte; "térerő, térerő, térerőhő, salalalala").
Pá Orsi

Kép
Kép
Kép
borsolyka
 
 


Bocsanat Timi!Teged el is felejtettelek, ird meg te is a cimed es kuldok neked is termeszetesen!
Vendég
 


Itt a másik táblázat:Kép

Maris
feketemaris
 
 


Sziasztok!
Sasiorsi! Örülök, hogy tetszett Ádinak a cd. Azt elfelejtettem mondani, hogy ez válogatás a babazene 1-2-ből, mert szerintem van néhány nagyon gagyi szám is a lemezeken, azokat próbáltam kihagyni.
Kata! Van 2-3 olyan lemezem, ami Lizának biztos tetszene, a legismertebb óvodás dalok, mondókák vannak rajta, a címe most nem jut eszembe, de ha gondolod legközeleb szívesen elviszem. Orsi, érdekel?
Ildi!
Nagyon sajnálom Levedit, vigyázz Lehelre is, legalább ő ne kapja el. Ti mikor kapjátok a 4 hónapos oltást? Mi holnap megyünk, előre félek, az előző is nagyon megviselte. Lehel hogy volt utána?
Ha rendbe jön Levedi olyan jó lenne ha ti is el tudnátok jönni sétálni velünk.
OrsI!
A homeos lista tényleg jó lenne. Bár nekem is van róla füzetem, de csak jobban bízok abban amit már más is kipróbált és bevált.
Maris!
Csak én vagyok béna vagy ezt a táblázatot, amit feltettél tényleg nem lehet kinagyítani. Az egérbetűket nem mindenhol sikerült kisilabizálni.
Jó éjt!
Zita
anzizi
 
 


Maris!
Az új táblázatba hogy tudom beírni az adatokat?
anzizi
 
 


Szóval írjátok meg, hogy kinek mi van és majd kitöltöm a táblázatot! De nem is tudom, hogy jó ötlet é ide nagy publikusba kitenni ilyet. Ha gondoljátok küldjétek el nekem az infókat emilkébe és majd a kitöltött táblázatot elküldöm mindenkinek. Na ügyi vagyok? Osztan emilkébe mindenki megbeszélheti a másikkal, hogy mi kell neki.
Megyek alszom, nem györtöm tovább az agyam.(már ami van)
Sorsi,
néha szoktam fordítgatni, igyekezvén szinten tartani magam. Egy felsőfokút csak nem felejtek el olyan gyorsan.
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Maris!
Ez már nekem is eszembe jutott, hogy nem ez a legjobb megoldás a csere-bere-miegymásra, de azt hittem csak én vagyok ilyen beszari.
Végülis lassan már tényleg minden személyes adatunk fent lesz, így sohasem lehet tudni. Az ördög sohasem alszik.
E-mailes megoldás tetszik.
De az Orsi féle téli kombinált babatali sem rossz.
Zita
anzizi
 
 


Hali Lányok!

Csak egy gyorsat a tegnap esti felfedezésemről! Lehet, hogy már egyszer felfedeztem, de nem emléxem rá.

Szóval Zita!

Tegnap felfedeztem, mikor az albumokat néztem, hogy a Te férjed és az én férjem gyerekkori jóbarátok voltak. Kép Én ennek úgy megörültem! Kép

Majd visszaolvasok dél körül, most rohanok, rengeteg dolgom van és manóm itt "ajázik" mögöttem. Kép

Addig is szép napot Mindenkinek!

Pussz!

Timi

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást, nagyon jól esett. Remélem lesz több időm és akkor majd tudunk beszélgetni, de az én drága kislányom nagyon igényli hogy együtt játszunk, most is húzza a kezemet hogy álljak már fel a gép elől. Úgyhogy megyek is.
Üdv: Viki
Egyébként ha valakit érdekel nekem megvan majdnem az összes Halász Jutka cd-n, mp3-ban. Szívesen átmásolom. Meg a legújabb is, a Hívd a nagymamát, de én a régebbieket jobban szeretem, hiszen azon nőttem fel.
biti
 
 


SziasztOK!

Szánkós buli???Én imádom a havatKép
Nagyon jó volt találkozni Veletek,csakhát igen SOrsi, a Manók megszabják, hogy meddig maradhatunk!

Orsi!
Várjuk-várjuk azt a homeos listát, kűggyed má!
Hogy van a Baris és a Vasalós? És az anyukájuk....?
A babatalit én nem hagyom ki, Rátok is nagyon kiváncsi vagyok!!!

Engem is érdekelnek a Cd-k, és nekem is van egy, de sajna nem tudok pontos címet, mert már másolt példány.
Nagyon szeretném a Gryllus 1-2, Kata azt hiszem Te mondtad, hogy megvan. Ja, föntebb a tábla.

Halász Judit is nagyon jó lenne, mert a kazik már tönkre mentek sajnos.


Zita!
Gondolok Rátok!Kép

Bálint most ébred!

Timi! Rég hallottunk, jó hogy jöttél!á

Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Viki!
Üdv itt a neten, aztán hátha majd Te is tdusz jönni sétizni!
Betti

Betti

Kép

Kép
betécske
 
 


Kedves Mindenki!
Tenyleg itt a ho, nagyon jo lesz egy kis szankozas a gyerekekkel egyutt.Nalunk a betegseg es volt nyugoskodes az idojarasvaltozas miatt is(ha amiatt volt).Masnal hogy szokott lenni, megerzik a kicsik az effele dolgokat?Tegnap este 2 ora hosszat fekudtem Lehelke mellett(olyan edes volt egyebkent) mire aelaludt, ha felkeltem es kimentem olyan keservesen sirt.Csak odabujt hozzam es igy teljesen jo volt.
Kedves Betti!
Jo kis kikapcsolodas lehetett ez a bal hetvegen.Azon vagyok csak meglepodve, hogy mit kerestek egy ovodai szuloi balon(szolj ha tevedek es nem az volt) tancos fiuk?Ezt volt aki jofejsegnek tartotta?

Kedves Sorsi!
Neked meg tartozom egy beszamoloval a kicsi Lehelkevel kapcsolatban.2950 g volt mikor megszuletett a 40. heten.Azt mondtak ra sovany baba, de miutan meglattak engem nem szoltak egy szot se.Eleg pici no vagyok.Levedi 3150 g volt, de ot mar nem tudtam megszulni.Tehat Lehel sulya az alkatomhoz idealis volt.Most 7250 g.Rengeteget szopott eleinte, most mar kisebb az etvagya.Ugyesen nyul es fog.A kis takarojaval imad jatszani, fejere huzza, szajaba gyuri.Ha osszepuszilgatjuk nevet es nagyon elenk mikor beszelgetunk vele, szinte elrepul oromeben.Egyedul csak ritkan alszik el, mindig trukkozok valamit.Mozgas teren nem sok minden van egyenlore, rugdalozas labfelhuzogatas.Oldalra meg nem fordul, a hasrafordulast pedig meg se probalja.Lattam Adi milyen ugyesen tartja a fejet.Lehel is tartja, de ez a konyokoles meg nem megy.Remelem hogy o csak egy ilyen lusta baba.Ha van kedved, irjal te is Adirol, erdekelne engem is!

Zita!
Drukkolok nektek!En oltasra mar mindig kis vizes zsepivel mentem es rogton utana bekotottem.Levedi nagyon erzekeny ezekre, egyszer neki a szuritol egy szovodmeny is kialakult a lababan.Lehel meg nem kapta neg csak a ket honaposan vagyunk tul.Ne izgulj, minden oltast maskent viselnek, lehet hogy ezt eszre se veszitek majd.

En is nagyon varom a homeos listat!!!

Mindenkit uvozlok es szep napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, hihetetlenek vagytok! Nem győzöm olvasni, annyit írtatok! Volt egy passzív hétvégém, és rögtön nagyon lemaradok...
De ennek nagyon örülök ám, mert szuperül beindult a topic!

Tegnap délután itt volt Borsodból a család, (Olyan jó volt velük lenni, hiányoznak, pedig gyakran hazamegyünk.) este pedig nagy beszélgetés az drágámmal, nem jutottam ide. Be is gyorsultatok! Kép

A tegnapi tali szuper volt, tényleg gyakran kellene ismételni.
Most bejött a rossz idő (mi még nem tudunk szánkóba ülni! Kép ), de így is menni kellene szerintem. Esetleg csütörtökön ugyanebben az időpontban (vagy ekörül), mármint 11-fél12 körül, újra el lehetne indulni. A lakitól indulnánk, Tündérpart, sétáló posta felőli vége, sétáló, Dobó tér. Aztán mindeni a legideálisabb helyen csatlakozik, mit szóltok? Csütörtökig mindenki benéz biztosan.

Többet reagálok du, most csak a legfontosabbakat, ami eszembe jut egy olvasás után.

Zita, nagyon szorítok du., remélem, minden rendben lesz! Beti, szupi a kis gif, már te is tudsz ilyeneket? Honnan kell?

Orsi, Ildi jobbulást a manóknak! Boti még nem volt beteg, de már előre félek az elsőtől, szörnyű lehet, hősök vagytok!

Maris, köszi a táblázatokat, angyal vagy! Az lenne szerintem is a legideálisabb megoldás, ha az excel táblát mindeni címére elküldenéd, és mi kitöltve visszaküldenénk. Mindenki elmentené a gépére, nem lenne nyilvános. Ha valakinél változás van, bővítünk vagy bővülünk, akkor újra szétküldenéd. Szerintetek így jó lenne? Azért jó, ha egy ember kezeli, mert akkor mindig ugyanaz a bővített tábla van elküldve, nem marad ki semmi. Ha sok neked,Maris, én is szívesen vállalom a nyomon követést ill. szétküldést, csak új dolgokat nem tudok benne nyitni, csak tölteni. Kép

A zenéről. Lányok, én úgy tűnik, a legrosszabb fajtából való vagyok, mert nekünk még nincsenek ilyen szupi cd-ink (a gyerekkori bakelitek és kazi tönkrementek Kép ), de szeretnék én is.
Pofátlanság? Nem adok, de kapni akarok...
Az mp3 különösen tetszik, Viki.
Ha ezt kiírnád, és eljutna hozzám, én utána szívesen kiírom rendesen cd-re, mindenkinek azt a Halász Juditot, ami kell. Én ezzel járulnék hozzá zene helyett a csereberéhez.

Na most megyek, de visszatérek! Kép

Huh, most nézem... Ahhoz képest, hogy csak egy rövidet akartam,mert egy csomó dolgom van... Kép

Puszi mindenkinek, Judit

Ja, mennyi németes van! Én magyar és német szakos vagyok a Gárdonyiban. Kép De majd kiderül a táblázatból. Maris, olyan jó, hogy kipótoltad! Mondjuk így én is nehezen olvasom, de az email jó ötlet. Kép
Vendég
 


Hali mindenkinek!

Judit, ha a posta cimedet megirod, elküldöm a cd-t, és még van más is, de azokat majd privát megirom, nehogy rámküldje valaki a szoftver rendőrséget! Kép

Viki
biti
 
 


Tyűha Jányok, miccsoda hullapelyhes fehér hóesés van nálunk! Egerben is? úgy rámjött a karácsonyi hangulat! (Pedig alapjáraton utálom, ha már advent előtt tele van fenyőfával a sok kirakat (meg farsang alatt nyuszitojással) de most, azaz éjjel lehet h nekiállok mézeskalácsot sütni , most csináltattam vagy 50 új formát...

Maris, jót kacagtam a táblázaton! Jó, hogy nekünk csak a keresztnevünk van rajta... a férjeknek meg még az is, hogy hány kiló, meg hány centi...mint a babáknál Kép))) hihihi.
Az én uracskám neve András, Õ 30 éves, és állatorvos, és népzenél. Én meg kerámikus iparművész vagyok, meg rajzanár, meg mézeskalácsos. Beírod?
A táblázat nekem is gondot okozott. lehet h azért, mert ez itt egy kép, nem tábl?


Nekem szembe sem jutott, amilyen gyakorlatias vagyok, hogy illegális a cdmásolás... vajjon hány rendőr olvasgatja a babanetet? (a szülésznők renszeresen ebből tájékozódnak, azt tudom, eszembe is jutott, mikor az a Gyárfásné emlegetődött itt...)

Kata, Ildi, WOWWW! köszi a felvilágosítást!Miccsoda távlatok nyíltak meg Kép) most aztán nézegethetlek titeket! Sose gondoltam volna, h itt kell keresni! Irok izibe nektek!

Ildi, ez a szopi módi nekem se jön be... De végülis az én kedvenc tanácsadó könyvemben se minden tetszik, de a nagy része óriási (hogyan ne legyünk tökéletes anyák)
Nekünk csak azért volt most nyűg, mert kibújt a 8. fogunk!

Orsi, Noszvajon is olyan az Elmü, hogy csak úgy bejelentés nélkül áramszüneteket csinál, hol egy percre, hol 2 órára? Nálunk a faluban ez már lincshangulatot hoz elő a derék bányászokból...
a téli tali jó ötlet! ha jó előre szervezzük meg, még talán én is elmerészkedem gyerekestül - busszal.

Zita, nálunk a 4.h oltás nem csinált semmit. Nektek is ezt kívánom Kép

Föltennék, Anya-és-sorstársak egy körkérdést!
Ti hogy altatjátok a gyerkőcöket? (én szoptatva, így alakult magától)Akinek esetleg elalszik a manócska a saját ágyában, az HOGY CSINÁLTA? Ez valami trenírozás eredménye, vagy a gyermek alakítja ki? Van valami esélyem?

Na jó szánkózást Anyákok!
Zsu
zsanya
 
 


Maris, neked nincs a profilodban emilkecím! Hová írhatnék?
Zs
zsanya
 
 


Zsu!

Én az altatásnál mindig azt tartottam szem előtt, hogy Lilla mindig az ágyában ébredjen! Az első két hónap nálunk nem számít. Akkor mindig ott aludt, ahol az álom érte. Éjszaka óránként evett, és már szinte természetes volt, hogy elalszik rajtunk, és mi is elalszunk "alatta". Kép Aztán mindig elaludt vacsi közben. Legyen az szopi vagy cumisüveg, a vége az lett, hogy szunyált. Ekkor betettük a kiságyba, és ott ébredt. Ha éjszaka problémája volt, akkor is inkább én mentem át hozzá, ottmaradtam vele, amíg vissza nem aludt, aztán visszaosontam az ágyamba. Kép Aztán még nem volt négy hónapos, egyszer arra ébredtem fél négykor, hogy a gyerekem nem ébredt még fel. Átrohantam halálra rémülve, hogy mi van (pedig volt légzésfigyelőnk), és felkeltettem a gyereket. Szegénykém eléggé zokon vette. Kép Aztán még egy éjszaka felkeltettem, és végül rájöttem, hogy ő már át szeretné aludni az éjszakát. Azóta este pancsi, vacsi, be az ágyba, és szunya. Persze vannak időszakok, mikor igényli, hogy kicsit tovább maradjunk vele, de az elmúlik egy hét alatt.
Szóval nálunk a lényeg az volt, hogy mindig az ágyában ébredjen, tudja, hogy ott kell neki aludni. És persze büntiből sosem teszem be az ágyába. Kép

Betti!

Köszi! Kép

Maris!

Köszi, hogy betettél a táblába!

Többieknek puszi!

Megyek, mert sok dolgom van, amíg a picilány alszik.

Sziasztok!

Timi

Timi

Kép

Kép
bnéhtimi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: