Új privát üzeneted érkezett!

Hát ha nagy a család akkor megéri :wink: nem tudom a feltételeket, kell-e pl. fizetni a belépésért? vagy van-e vmi minimálrendelési összeg amit minden honapban le ekll adni?
Jelentem Tamma eszegetett tonhalkrémböl, Laur rendesen köpdöste ki és adta Nekem és csak mondta h tettyék :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi ma vettünk halat,bepanírozzuk,kirántjuk és adunk holnap belőle Csengének is,de persze előtte leszedjük a panírt!
úgy már kaphat nem?

Nagyon édesek a lányok :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Megyek,mert pancsi következik :D :D :D
Jók legyetek!

Mindenkinek jó éjszakát :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

Lady: a kiskönyves tábla szerint hal 10 hos kortol lehet :? Ti aszerint "esztek"?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Nekem a diatetikus mondta,hogy lassan kaphat :D
Meg sok bébiételben 7 hós kortól van,abból már evett régebben
Képzeljétek adtam fel az iwiwen az apróban hirdetést,albérlet miatt,és már ketten is írtak,az egyiket ma nézzük meg lehet :D :D
Csenge tiszta nyügi volt éjszaka,ettől a nagy széltől,nemrég aludt el,így még most is alszik :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady: akkor drukkkkk vmi jo tuti összejön hamarosan :wink:
Nálunk ma végre jönnek pocis barátnöim, meg Anyum is :lol:
Mindenkinek szép hétvégét :wink: ebben a csunya idöben :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Neked is szép hétvégét :D :D

Tényleg nagyon jól hangzik,reméljük,hogy beválik :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajszik senki sincs itt?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: én vagyok néha :lol: :lol: csak takaritottam meg most eszünk Csajokkal :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi finomat esztek?

mi megyünk 5re megnézni a lakást,ha minden jól megy ki is vesszük
:D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


gyümi :wink: ez most melyik??? nem a 15 emeletes akkor ha jol értem

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nem a békási,mert az nagyon drága

Ez a Flórián térnél van és nagyon jól hangzik

Kép


Kép
lady23
 
 


akkor majd mesélj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Most hívott egy pasi,hogy van kiadó lakása :D :D
A Raktár utcában :D
Azt is megnézzük ma :D
Hihetetlen,hogy amióta feladtam a hirdetést,ez már a 3ik ajánlat :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:04-kor.
szonce82
 
 


szonce:mi finit főztél?

ja a halra visszatérve,nekem adott a diatetikus egy táblázatot,és azon az áll,hogy 7 hónaptól kaphat halat,nem halrudacskát :D :D
csak az idegesítő,hogy minden könyvben,teljesen más szerepel :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:04-kor.
szonce82
 
 


Haho, mindjárt ittvannak barátnöim, Anyum meg megy a konyhába fözöcskézni :) Ja, Apa meg melozik :cry: este jövök ha van kedve vkinek dumcsizni :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó szórakozást! Este szerintem én is itt leszek.
szonce82
 
 


Jó szórakozást!

Én is megyek lassan,szerintem már csak holnap leszek
Jók legyetek :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!
Szép hétvégét! :D
Törpim még az erkélyen szundít pedig lassan indulnunk kéne vásárolni de nincs szívem felkelteni :)

Imrében szültem. Terhesen pár napra be kellett feküdnöm a Magitba, nagyon rossz volt, mondjuk a sebészeti osztályra raktak, nyilván a bébis rész ezerszer jobb, de nekem a dokik se voltak szimpik...

Terhes cukrom nekem is volt (sajnos még most is van :( ) kitartás Charlott!
kusi
 
 


Hahó, na pocakosokat letudtuk végre :lol: már mult héten kellett volna jönniük, de egyik lemondta pedig már csak 4-5 hete van és nem akartuk a végére hagyni a talit, de végül sikerült :lol:
Csajszikáim rajtam logtak darabig aztán megmutatták, h ök gyerekek is tudnak lenni tök cukik voltak, még lépegetötudományukat is megmutatták :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: sokszor szokott Beni erkélyen aludni? ott jobban alszik? hu ezekrül fogalmam sincs mert ugye nincs erkély nálunk :cry: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hali, itten vagyok, vki errefelé??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:04-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:04-kor.
szonce82
 
 


na, lelövöm magam, Kép mindenkinek!
szonce82
 
 


Szonce: majd ha már voltatok itt kalászon ringatozni mesélj lécci :wink: mikor tervezitek menni elöször?
Jó éjt!
fu ez nagyon tuti ez a pörgös :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nálunk az esti altatás az én reszortom, de pikk pakk már alszik is a kis baglyom :? :D

babusok: igen! :D hintáztatom a hordozót pár percig és 2-3 órákat alszik kint :D ha hideg van akkor 4 órát is alszik :)

Valamiért a babakocsit nem szereti, múlt héten le akartunk menni a piacra de úgy ordított (szerintem még Ti is hallottátok :D ), hogy 5 perc után férjem haza hozta. Remélem azért lassan megszokja mert a hordozót már nem igazán bírom el :?

szonce: hova jártatok úszni?

Jó éjt!
kusi
 
 


Jó reggelt!
ma átlagnál is korábban keltünk, nem tom mi van :evil: :?
Kusi: hu Te még fent vagy ilyenkor :lol: vagy csak véletlenül felébredtetek enni? :wink: Tényleg, Beni szopizik?
én megkukulnék Csajokat beöltöztetni és még altatni is kint :lol: Tök jo h ilyen jokat alszik a levegön :lol:
Beni gondolom elsö Babó, ugye? Szeretnétek tesót?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Húh csajok sikerült,kivesszük a lakást!!!!!!
100000 lesz,de nagy szoba,különálló,otthagynak nekünk 2 franciaágyat,egy kihúzhatós kanapét,szekrénysort,tv,világos,most lett felújítva,kifestve,a konyha oltári,mert pultos,és nekem tetszik,itt gáztűzhely van,és akkora gardrób,mint itt a szoba fele
Kauciót nem kérnek tőlünk!!!
Amint beléptünk és megláttuk,rögtön tudtuk,hogy ez lesz
És van egy hatalmas íróasztal,ami kell a férjemnek a rajzhoz
Jó,mert ha jönnek a sógornőmék,a 3 gyerekkel,mindenkinek lesz helye,nem kell földön aludni
Ez a flórián térnél van,a Miklós utcában,sajnos közelebb nem találtunk
Megnéztük a másikat is,egyszóval:HÁNYINGER :oops: :oops:

Kusi:érdekes,csak úgy szerette Csenge a babakocsit,mikor még csöpp baba volt,hogy raktunk bele pólyát,úgy viszont akkorát szundított benne mindig :D :D

szonce:Mi az a Ringató?
Kalászon nőttem fel,de nem is hallottam róla :oops: :oops:

Melcsi:nagyon kötődnek egymáshoz a lányok?
A férjem és ikertesója imádják egymást,de a kisebbik ikerpár utálja egymást!!!!!!!!Hihetetlen számomra,de úgy beszélnek egymással :evil: :evil:

Megetetem a pindúrkámat és jövök

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: gratulaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: de jo h ilyen szupit sikerült találni :P
mikor költözhettek?
viszont kár h elmentek innen igy egyik szemem sir másik nevet :cry: :lol: de azért maradsz velünk ugye??? :wink:
mit rajzol a férjed?
hu de érdekes amit irsz másik ikerpárrol...én azt szeretném ha nagyon jo testvérek lennének :lol: nekünk férjemmel nincs teso :cry: igen, nagyon szeretik egymást, puszilgatják meg simizik egymást :lol: külön nem nagyon voltak még...tényleg, egyáltalán nem :lol: ha csak egyiket kell vinni dokihoz akkor is egész család megy :lol: de azért vannak összeveszések ugye a játékokon, Laurci szeret mindent elvenni Tammátol :? viszont ha vmelyik elöbb kel fel akkor tuti h nemsokára felkelti a tesot is :lol:
férjedéknél 2petéjü mind2 ikerpár? (lehet már irtad :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: babakocsit egyáltalán nem birja? lehet majd ha jön a jo idö? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Melcsi:
Ha minden jól megy 2 hét múlva,már költözünk is :)
Mindenképpen maradok :D :D :D
Pontosabban a férjem a pékeskedés,mellett tetovál is,és rengeteget rajzol :D :D
Igen,mind a 4en 2 petéjű ikerpár
A kisebbik párnál,igazából akkor lett rossz a helyzet,amikor egy középsuliba kezdtek el járni :shock: :shock:
És most érettségiznek,viszont mind a ketten jelöltek be ugyanazt a fősulit :shock: :shock: :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Csajszikáim már az egész szobát szétrámolták :lol: :lol: tegnap tök édik voltak, pakoltam vissza a játékaikat, h be tudjanak jönni a szobába a vendégek :lol: és ök is segitettek :lol: most pakolos korszak van ki-be pakolásznak játékoskosárba meg dobozokba :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


lady23 írta:Melcsi:
Ha minden jól megy 2 hét múlva,már költözünk is :)

juj akkor addig kell még taliznunk :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: hu érdekes lehet a tetoválás :lol: ahhoz bizti sokat kell rajzolni :lol: legalábbis a tetoválos müsorban a discoveryn mindig rajzolnak :lol:
ezen az 1 ovi-isi dolgon én is szoktam gondolkozni...ovi tuti 1 lesz, de sztem suli (ált.) is...de majd meglátjuk milyen hatással lesznek egymásra meg hogy alakulnak :wink:
férjed tesojával jártak együtt?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tényleg sokat rajzol :D :D

A férjemék is egy ovi,általános suliba jártak,de utánna ők máshova jártak,mert a sóginőm fodrász,a férjem meg pék-cukrász

Csenge,most a sikitozos korszakot éli,kivi vagyok,mikor jön neki is a pakolászos időszak :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Beni minden "este" éjfél körül alszik el, próbáltam előre hozni de akkor kitolódott úgyhogy így marad még egy ideig :) Férjem elég későn jár haza, sokszor 10-11-kor, lehet ez is benne van :?

Csak szopizik Beni, 2-3 óránként... de fogy a tejci, nagyon gondolkodom, hogy 1 hónap múlva adok neki alma levet :D

Első babónk, kistesó jöhetne, de nem tudom ki fogja kihordani, én nem szeretrném :wink: :D

Lady: gratulálok a lakáshoz :) azért kár, hogy elköltöztök innen :(

Megint próbálkozunk a babakocsis sétával, szolgáltatóháznál beletörődött és csönd lett, még szunyókált is 10 percet :?
Nem tudom miért nem tetszik neki, lehet, hogy mire leérünk az utcára nagyon bemelegszik?
kusi
 
 


------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:04-kor.
szonce82
 
 


-------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:05-kor.
szonce82
 
 


Csajok ha vki jönne sétálni én fél óra mulva lent vagyok, csörizzetek meg :wink: (bár sztem csak én vagyok Apa nélkül :cry: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi,Budakalászra jártunk úszni a Cseppek Házába.
szonce82
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:05-kor.
szonce82
 
 


Hordozókendőt, kengurut még nem próbáltunk, a sima hordozót imádja, csak annyira rossz a fogása és nehéz :? De van olyan horozónk is aminek vannak kerekei, csak még nagy. (húúú, mennyi problémám van :D )
Ti mikor emeltétek a fel a babakocsi támláját félig ülőre?

Nem éleveztem a terhességet, elég problémás is volt (méhlepény leválás, haematóma, cukor...), mondjuk lehet a 2. szuper lenne :)
kusi
 
 


Szonce: hu akkor jot sétáltatok :lol: hétfö-keddre még jo idöt mondanak...remélem akkor tudunk sétizni :wink:
Kusi: hu akkor lehet Apa hazaérkezése miatt is ez a késöi alvás, majd bizti alakul még :wink: jesszumpepi hát akkor megszenvedtél :? mennyi idöre született Beni? mi az a haematoma? :oops:
mi mozesben voltunk kb 7 honapos korig, csak utána döntöttük a támlát
Lady: képzeld annyi hirdetéscetlit láttam most sétán az oszlopokon :lol: ez nem is jutott eszembe, h szoktak kiragasztani is
Charlott, Gombocka: remélem jo hétvégétek volt :wink:
jaj nem is meséltem tegnap mikor ment Apa dolgozni tönkrement az autonk, a váltoja :cry: trélert kellett hivni persze egy vagyonért :evil: aztán kocsicsere és indulás ismét :evil: na igy nem is jön ma haza idöbe :cry: igy Anyum még marad :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


joccaka :wink: :arrow:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok:az elején mi is néztük az oszlopokat,de sajnos,a legtöbb hirdetés már ezer éves :evil: :evil:

kusi:sajnálom,hogy neked ilyen rossz élmény volt a kihordás.
Időre született Beni?

szonce:
olyat mi is szoktunk csinálni,hogy lesétálunk a Coráig,de ő békésen szundizik :D :D :D

charlott:
te jól vagy?pocaklakó?

gombócka:ti jól vagytok?


képzeljétek,ma megy Ati kifizetni az új albira a pénzt,és ma már meg is kapjuk a kulcsokat :D :D
így már lehet,hogy szerdán megyünk is :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: