Új privát üzeneted érkezett!

Sikerült megtalálnod?

Közben Milánt is elaltattam,de nem volt egyszerű,szétidegeltem közbe magam Armandon...ááá
trécsi
 
 


Viki szerintem a legjobb amit tanácsolhatsz a b.nődnek,h nyugi és pihenjen le...Az aggódás csak ronthat..(persze tudom...,nem könnyű)
trécsi
 
 


Sziasztok!

Udv Trecsi itt! Tok jo, hogy bovult a letszam!
Mi a Hollos Korvin L. u-ba lakunk, ugyhogy a hegy feloli oldalon!
A kistavak (megneztem azota, a nevuk: Gotes to) az obekasi reszen vannak a Dozsa Gyorgy u mellett.

En 31 eves vagyok, Aron az elso babam, igy jol beeloztel minket :)

Jo lenne talalkozni valamikor, dumcsini nagyot!
Sot, akar kirandulni is elmehetunk majd, mi rendszeresen jarunk a Nagy-Kevelyre, sot Aron is mar jart font.

Viki,
Kivancsi vagyok, milyen lesz a CORA-ban, majd irj rola legyszi!
A baratnodnek meg uzenem, hogy probalkozzon tovabbra is a telefonnal, mert jot es rosszat is jelenthet a dolog. Sajnos, nekem is volt mar ilyenem, egyszer veteles lett belole, masodjara viszont kaptam ra gyogyszert, es egybol elmult.

Boszi,
Nagyon szep a virag!
A mamadat nagyon sajnalom! Bizom benne, hogy megsem kell levagni a labait!

Kia,
Jo, hogy tul vagytok rajta. Azert biztosan kisebb trauma, mintha par ev mulva kellene. Kicsit en is aggodom, hogy majd nekunk is menni kell, de remenykedem, hogy megsem.

KépKépKépKép
thelga
 
 

 
 

Na mindjárt bejelöllek Titeket:))

Irigykedem picit a rózsádra:)illetve a gesztusra..Én is régen kaptam már..Hmm

Nálunk hál isten nem divat a liftben cigizés,egyszer tapasztaltam csak,az is a postás volt..
trécsi
 
 


Szia Helga!Üdvözölek!))köszönöm a fogadtatást))

Még jó h gyorsfutó vagyok a babakocsival is:)igy nem laktok olyan messze:))
Tényleg összehozhatnánk egy dumapartyt!


Nem fogjátok elhinni,minap mikor fodrásznál voltam ..Vele bszélgettem h milyen rossz h elmegyünk egymás mellett babakocsit tologatva...És akkor ugrott be,h én ugyan beírom már a google-be,h békási kismamák..Na hát igy kerültem ide..))
Nem remek ötlet volt!??:D
trécsi
 
 


na sziasztok alig tudlak követni benneteket :):):):)

Előszőr is
trécsi üdv köreinkben:) én ex békási vagyok a hegy felől laktam és három éve nem lakom ott. a jendrassikban laktunk de apukám még mindig ott lakik és igenis bár elfogultság a heyg felőli oldal szebb :):):):):):):):):):):):):):):):) én 38 leszek nagyon hamar :) :wink: és első babám van egy éves volt most január 21-én :)

Boszi tányleg egy gentlemanus a párod:) szép a rózsa:)
Mamádnak sok drukk++++++++++++++ gyógyuljon meg :)

Viki lányod látom megtalálta a függönyt :):):) Gege is imádja gyürögeti bujkál mögötte :)
és gege a ng-címlapján :):):):)

Kia legalább túl vagytok rajta :)

trécsi én Gürtler Mónika néven vagyok megkereslek én is a iwiwen :)

ha kell vonalzóban segítség szólj :)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Tényleg Viki!Te ugyanahhoz adokihoz jársz..Titeket is elküldött Budakalászra UH-ra?Milyen volt?
trécsi
 
 


Szai Nika!Üdvözöllek)))

Tényleg mennyi itt a létszám?:))mert már alig bírom követni..

Mennyi szép baba és boldog szülők:)

A vonalzóm még nem működik..megköszönném:))
trécsi
 
 


Trécsi bejelöltelek,végül meglettél! :lol:
Nekem is Nagy doktornő a dokim,s nagyon szeretjük! De ti miért mentetek Budakalászra uh-ra? :roll:
Na most elmentem kicsit,mert Gabika felkelt,uzsi lesz! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Mi is szeretjük,eddig semmi gond...Nem tudom minek,azt mondta elszokta küldeni a gyerekeket és tetőtől talpig átnézik őket..Ez vmi alapítványos,magánpraxis.
Titeket nem küldött?
trécsi
 
 


Visszajelöltem MKit!)))

lekéne kicsinyítenem a képeket a gépen,mert igy nem nagyon fért fel több az iwiwre se..Pedig vannak ám újjak!)
trécsi
 
 


Trecsi,
Mi mas dokinal vagyunk, de mi is jartunk mar a budakalaszi uh-s helyen. Koponya, csipo es hasi uh-n voltunk (mivel a korhazban, ahol szultem, nem csinaltak koponya es hasi uht), 6000ft volt, gyorsan, profi modon csinalta az orvos. Es allitolag majd az adombol visszaigenyelhetunk belole valamennyit.

KépKépKépKép
thelga
 
 


Na minket is odaküldtek..csak 7E-t mondtak)
trécsi
 
 


Na ennyi volt Milán alvása...Mennem kell.Ha tudok,még jövök!

Kelllemes pihenést Nektek!
trécsi
 
 


Trécsi!
Vonalzó: elkészited, és a kapott linket (az egészet, zárójelestül együtt) bemásolod a profilodba, az aláirás részhez. Ha két linket ad, akkor azt hiszem, a 2. a jó. Melyik honlapon csinálod a vonalzót? Ha tudnám, úgy könnyebb lenne segíteni!
Már én most azon aggódom, hogy mennyire fogok aggódni, ha Fanni már nagylány lesz, és egyedül fog járkálni. Hogy hazajön-e időben...? (Pedig bevallom őszintén én sem mentem haza mindig időben :oops: :wink: Most már átérzem, hogy anyu mennyire ideges lehetett akkor...)
Budakalászon mi is voltunk. 7000 Ft volt, teljeskörű UH volt. Az egész kb. 10 perc volt, öltözéssel együtt, de minden rendben volt. Nekem van egészségpénztáras kártyám, így abból fizettük ki, szerencsére elfogadták ott.
Azt hiszem már mindenki bejelentkezett, aki ide írni szokott. Nem vagyunk sokan. Ha jól számolom most már 6 fő a létszám :lol:

Helga!
Mindjárt indulunk a Corába, majd este beszámolok, hogy mik vannak akcióban, miért érdemes kimenni! Attól félek, megint el fogok költeni egy csomó pénzt :oops:

Nika!
Nagyon édes ez a kép Gegéről! Tényleg Ti nem jöttök mostanában meglátogatni apukádat?

Majd este jövök, most megyünk öltözni, aztán indulás. Fanni anyuéknál marad, így jobban körül tudunk nézni...

horvviki
 
 


A koponya-has és csípő uh-t a kórház csinálta meg,ahol szültem,a Schöpf Mérei! :wink: Teljesen ingyen!
Titeket nem rendelt vissza a kórház? :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


ugy van ahogy viki mondja de mindig a z url-el kezdödő címet kell menteni jobb egér és a profilodba azt bemásolni az aláírásba és akkor mindig naprakész lesz :)

nem tudom mikor megyünk de szerintem csak tavasz vége nyár elej lesz belőle anyagi okok miatt.

nika70
Salgótarján
 
 


igen vagyunk
Kia
Viki
Boszi
Helga
trécsi
nika

nika70
Salgótarján
 
 


Megjöttünk a Corából. Hát most nem voltam elragadtatva... A ruharész nagyon le van pusztítva, bár még mindig 50-70%-os leértékelés van. Olcsók a ruhák, de én már télre nem akartam többet venni, és főleg téliek vannak... Pár bébikaját vettünk, Univert, az le van értékelve. Szóval én többre számítottam... Viszont legalább nem költöttem sok pénzt :lol:

Boszi: A János kórház nem csinált ilyen UH-t...

horvviki
 
 


Viki akkor nem maradtam le semmiről,jól van! :wink:
Azt hittem minden kórház csinál ilyen uh-t-,de akkor mégsem. Én örülök,hogy nem kellett elmennem máshova,mert 100%san elégedett voltam mindennel,ezért is vagyok szomorú,hogy öregek otthonát akarnak belőle csinálni! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!


Sajnos a Szent Istvanban, ahol szultem sem volt ilyen uh. A Margitban, ahova terhesgondozasra jartam, ott volt. Persze az is megszunt, mint a Schopf Merei.

Holnap Szegedre utazunk! Eloszor autoval! A parom most fog eloszor oda vezetni! Remeljuk minden okes lesz!

Kellemes hetveget Nektek!

KépKépKépKép
thelga
 
 


Jó reggelt!

Ismét szuper éjszakánk volt, most kipihent és fitt vagyok :lol: Ebédre megyünk Fannival anyuékhoz, apa meg megy délutánra dolgozni :(

Helga! Jó utat!

Megyek csinálok egy kis tegbegrízt (a változatosság kedvéért :lol: ), hogy mire apa felkel legyen neki!

horvviki
 
 


Sziasztok!Szép napot Mkinek!))

Tegnap már nem tudtam visszajönni,de gondoltam most h alszik Milán beszaladok:)

Nem értem..a vonalzóval kapcsolatosan..Ugy csináltam tegnap is,de nekem mégse ment..A tickers factory-n voltam,vagy vmi ilyesmi a neve,mert enm volt kedvem regelni a nőivonalra is..

Aprópó!Boszi minket nem hívtak vissza UH-ra,Szabolcs utcaiba szültem..Örültek h 3 nap után kirakhattak mkit..

Tegnap kicsit bosszús voltam,h páromnak ma kellett mennie melózni,mert amugy nem minden hétvégén megy..És ugy de ugy elakartam volna menni vhova..Persze én is csak a vásárlás örömére hajtok:)vhogy jól esik...nem tudom...
Meg szeretnék egy pihenőszéket Milánnak.Van esetleg vkinek?Mi a véleménye róla?Meddig tudjuk kihasználni?
trécsi
 
 


Azért megfűzőm az embert h holnap ruccanjunk ki vhova..
De mindig ez a válasz:"Döf fáradt vagyok,nincs kedvem sehol sétálgatni"
Erre én:-"Én meg egész héten itthon dekkolok és kiakarok mozdulni!"

Ha mást nem ellopom a kocsit:)))

Nálunk a hétvége mindig ilyen gyötrős..:(

H vmi hasznosat is írjak...Ma sajtmártásban sült halfilét csinálok,majonézes tojássalátával...

No ezt csak azért írtam,hátha ötletgyanánt jó lesz vkinek:)
Meg igazság szerint gyüminapom lenne,de éhenpusztulnánk-mert h együtt csináljuk,igy 2 fehérje nap van,délig gyümivel:))

H mit veszít igy a sikrből,még nem tudom...

Na jól van befejeztem a szónóklást:))

Legyetek jók és Mkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!
Pussz Nektek!Vigyázzatok Magatokra és a törpékre!

Ui:Délután megyünk sétálni a fiúkkal,(mert képzeljétek a nagyfiú szerelmes és megkért h vegyek a lánynak Witches albumot meg matricát bele)Olyan édes volt mikor bevallotta:))))
trécsi
 
 


Sziasztok! :wink:

Helga jó utat,szép 7végét nektek! :wink:

Kia? Nika?

Viki te aztán elkényezted a párod a sok sok tejbegrízzel! :P

Trécsi nekünk van Fischer Price pihenőszékünk,és Gabika nagyon imádja! 18kg-ig lehet használni! :wink: Akkor te fogyozól? Én csak tornázok,mert az fránya 4-5kg nem akar megmozdulni sehogysem! :twisted: Hétvégén én is szeretek kimozdulni,kell is az! A párom mától itthon van,csak kedden kell mennie! :P Ma kicsit itthon hagytam a fiúkat délelőtt,és elmentem az Auchanba vásárolni. Hát sikerült megint jó sokat költekeznem,de Gabikának már minden megvan a szülinapjára! :lol: Még torta+lufi,meg ilyen kellékek kellenek majd!
Tök édi lehet a kisfiad,hogy bevalotta,hogy szerelmes! :P

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok ismént!))

Megjöttünk a sétából és az ebéd is végstádiumban van..)
Én is igy szoktam csinálni,elmegyünk anyósékhoz és én lelépek:))Felmegyek az Auchanba és vásárolgatok értelmetlen dolgokat:)(ezt magamra értem)

Mi jót találtál Gabikának?

Oh 4-5 kg?!Mégha csak annyiról lenne szó:))de örülnék!Igen fogyózunk,illetve nevezzük "életmódváltásnak".Belefogtunka 90 napos szétválsztósdiétába.Szó mi szó jó!Az utsó eredményem..2 hét alatt 4,5kg.
Ha cak annyira van szükséged,kényelmesen 1 hónap alatt leadod és nem kell éhezni effektív.
Nem tudom ismered e ,de ha bővebbet akarsz tudni akkor a ...mindmegette oldalon megtalálod..
trécsi
 
 


Mi jót csináltok hétvégén?Ki merre jár?
trécsi
 
 


Váoúúúúúúú)))))))))))))))))))))))))))
trécsi
 
 


Na az elöbb jó volt!Akkor ezek szerint csak babafalvás ment jól..
Vissza az egész!))
trécsi
 
 


Na hálisten!))))

jÓL ELVAGYOK:))
trécsi
 
 


Na most tökéletes,megnyugodott kicsi szivem:))
trécsi
 
 


Sziasztok!

Trécsi
Szépek a vonalzók!

Szabolcs u.?
Mi is ott születtünk :lol:
Csak kicsit később, mint Ti.

Mi 13-án megyünk UH-ra Bkalászra.
Azt mondták 7000 Ft.

Mi most hétvégén nagyszülőzünk... itt vannak ma a nagyik.

Levi ébredezik...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Trécsi: Látom meglett a vonalzó :lol:
Apával mi is állandóan a menésen vitatkozunk. Én mennék, mert egész nap otthon vagyok, ő meg örül, ha otthon lehet, és nincs kedve sehova se menni...

Pihiszék: nekünk nincs, mert ahogy Fannit ismerem, egy percet nem maradna meg benne. Tuti kimászna belőle...

Ma én is csavarogtam. Fannit anyuéknál hagytam, apa dolgozik, én Auchanban voltam, meg a Csillagvárban. Ma sikerült pénzt is költenem :oops: Megmutatom a legújabb szerzeményemet Fanninak. Nagy sikere van :lol:
Kép

És tudom, hogy még korai az állás, de Fanni állandóan térdelő helyzetből löki ki magát állásba. Nem szoktam neki engedni, de most egy fénykép erejéig hagytam :oops:
Kép

horvviki
 
 


Viki ha magától csinálja akkor nem foigd vissza ha nem megy neki úgyis lecsüccs vagy letérdel erőltetni nem szabad de ha magától csinálja akkor szerintem hagyjad:):):):):) ügyes a jány különben :)

Trácsi: jó lett a vonalzó:):):9 a halas kaja nagyon jól hangzik majd tedd fel a receptet:):):):) Nagyfiad nagyon édes lehett amikor bevalotta a szerelmet :):):) kis lovag ajándék a kiszemeltnek stb biztos jó példa van előtte :)

Pihiszék nekünk is olyan van mint Bosziéknak és nagyon szeretem mert lehet dönteni ha elalszik benne majdnem viszintbe és akkor nem billeg meg gege nagyon szeretett benne lenni mostanában már csak akkor teszem bele ha egyedűl vagyok itthon és ki kell mennem a konyhába és nem akarom hogy sertepertéljen körülöttem de egész jól elvan benne:)

nika70
Salgótarján
 
 


Csajok!
Fanni mászik :lol: :lol: :lol:

horvviki
 
 


Sziasztok! :wink:

Viki gratula Fanninak a mászáshoz,nagyon ügyes! :P Én is azt tudom mondani,mint Nika,hogy ha ő ül,vagy csinál magától vmit hagyni kell. A lányok amúgyis mindent előbb csinálnak,mint a fiúk! :D Ez a Fischer Price játszóasztal ugye? Én a tanító asztalt néztem ki először Gabikának,csak az a baj,hogy az csak német nyelven van még! :? Gabika is kap majd ilyesmi asztal szülinapjára! :P

Trécsi jó lett a vonalzód! :P
Ismerem ezt a fogyókúrát,de engem semmivel se lehet ilyenekre rávenni! :lol: Pláne,ha csokit ennék,és pont aznap nem lehetne?! :lol: Egy kolleganőm nagyon szépen lefogyott vele,de sajnos mikor már rendesen étkezett,bár nem sokat,és zsírszegényen+tornázott is visszajött ugyis majdnem a 2xse neki! :roll: Remélem neked sikeres lesz majd!

Csajok utálom a kajaszagot a lakásban,pláne,ha nem én főztem! :evil: Most is vhonnan sült hal szag jön! :twisted: Ennél már csak az volt a jobb,mikor émelyítő tömény parfümszag áradt vhonann!Azt hittem kidobom a rókát! :evil: Sajnos az elszívók hátránya ez! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja most vacsizom éppen fokhagymás zsíros kenyeret! :lol: :lol: :lol: Ez a legjobb fogyókúra nekem! :lol: :lol: :lol: Ma nem főztem semmit ebédre,hanem volt itthon a fagyasztott hamburger húsika,azt sütöttem és azt ettünk jó gazdagon! Apának persze 1 zsemlébe 2 kellett! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Legújabb játékunk,mert a másik felhúzós,zenélős már haldoklik a sok ütőgetéstől,meg mindentől! :lol:
Kép
Kép

Áll a baba
Kép

Anya kérem a fényképezőt!
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nem is meséltem,hogy Gabika tegnap fürdésnél mindig felállt a kád szélénél,és visszahuppant popsira,de aztán egyiknél nem popsira,hanem arcal a vízbe! :shock: Szegénykém azt a sírást,alig lehetett megvigasztalni!

Ma is mikor beletettem a vízbe rögtön sírt,nem is kicsit! :roll: Lehet emlékszik rá? Ja és persze ma is belebukott a víz alá,mert ment a kacsák után! :? Vacsi után már megnyugodott! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ez a tanító asztal,ami sajnos még nincs magyarul :roll:
Kép

Két módban használható játszó-tanító asztalka. Tanító módban az ABC-t, színeket, számokat mond német nyelven, játszó módban pedig zenék, hangeffektek kísérik a baba tevékenységét. Az asztalka számos tevékenységi lehetőséget rejt magába kitűnő szórakozás 6-36 hónapos korig. Lábak nélkül már a mászni, ülni tudó babák is tudják használni.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ja és 10.999Ft! Viki a tietek mennyi volt?

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Viki: aztaaaaaaaa Fanni nagyon ügyes jányka nem semmi de a lányok tényleg hamar csinálnak mindent:):):):):)Gege csak 9-10 hónaposan mászott:)

nika70
Salgótarján
 
 


Boszi! 8400 Ft-ért vettem a Csillagvárban fent a nagy játékboltban. Jó sok Fisher Price játék van ott, alig birtam választani :D

Egész este mászik Fanni, mindig valami érdekeset rakok elé, és mászik érte :lol: Nekem meg állandóan könnyben van a szemem, annyira megható... :oops:

horvviki
 
 


Sziasztok!

Ma írtó rossz napom van,kivagyok.... :cry:

Hát sajnos nagyon rossz napom van,nagyon rossz hireket kaptam!Sírás

Anyukám ma vitte a mamámat Székesfehérvárra a nagybátyám főorvos ismerőséhez 8 órára. 9 után csörgött is telefonom,hogy nagyon rossz hirei vannak a számomra,amit inkább személyesen mond el csak,nem telefonon. Így miután a nagybátyámnál voltak,elindultak hozzánk Pestre. Pont ebédelt Gabika,mikor megérkeztek.

Aztán megvárta anyu,míg leülök,és tudok koncentrálni és elmondta a nagy bajt:

-A mama mindkét lábát amputálni fogják,mert mumifikálodott,és kockázatos a műtét,de remélhetőleg túléli! Ez életmentő mütét lesz,mert különben 1 hónapja lett volna hátra,vagy annyi sem!:cry:

Először csak fojtogatott a sírás,aztán kitört belőlem!SírásPárom szorította a kezem. Ha nem ültem volna,szerintem összeesek az biztos!:cry:

Anyuék itt ebédeltek nálunk,utána a mamám öccséékhez mentek Alsónémedibe. Míg itt voltak érdeklődtünk a kórházba a mama felől. A mütté sikeresen lezajlott,most kis ideig ott kell lennie. Bíztatok az életjelei! De sajnos már haza nem fog jönni!:cry: A nagybátyám elintézni,hogy ott Fehérváron bekerüljön egy katolikus otthonban,mert anyukám nem tudja ápolni,hiszen az állását nem tudja feladni,aki meg ott volt segíteni 1000 Ft-os órabért akar,azt meg nem tudná fizetni,meg k.........a sok szerintünk!

Anyu mesélte,hogy mielőtt eljött nagyon sírt,hogy mikor lát engem,de főleg Gabikát!:cry: Sajnos most látogatni se tudunk menni,mert tilalom van az influenza miatt.

Majd az otthonba megyünk majd,ahogy tudunk Gabikával együtt!

Anyukámnak most nagyon rossz lesz,hiszen egyedül azzal a hatalmas házzal és területtel! A kertet teljesen megszünteti,és amint nyugdíjas lesz szeretné eladni,és hozzánk közelebb jönni lakni,mert ez nagyon rossz!

Nagyon valószínű,hogy Kaposváron a kórházban vmit nem jól csináltak,vagy nem kelőképpen,mert nem is jöhetett volna ilyen állapotban,és a fekélyt is kezelni kellett volna. A sok pénzt azt persze eltették! Az a legkönnyebb! Legszívesebben feljelentem az egész társasságot!:evil:

Itt persze 1 fillért se fogadott el senki. A nővérek is azt mondták anyunak,hogy ők azért vannak,hogy segítsenek mindenkinek! Nagyon rendesek,más a hozzáállásuk,mint a másik helyen!

Ez nekünk most nagyon nehéz időszak,mert feldolgozni szerintem sosem fogom,hogy mi történt! :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jaj, Boszi, nem is tudom mit írjak... :( :cry: :cry: :(
Végtelenül sajnálom....

De az tényleg jó lenne, ha anyukád közelebb költözne hozzátok. Bár nehéz lehet a Balatont ott hagyni :(

Mi most értünk haza, anyósnál voltunk ebédelni, aztán meg sétáltunk Fannival.

horvviki
 
 


Sziasztok!



Epsegbe-egeszsegbe visszaertunk! :D Nagyon jo volt anyueknal Szegeden! Jo volt autoval menni, a vonat borzasztoan maceras ilyen pici gyerkoccel. Aron szuleteseig nem volt gond a vonat, jo sokat jartam/jartunk haza, most nagyon jol esett, hogy csak beultunk az autoba, aztan csak kiszalltunk Szegeden. A ferjem egeszen ugyesen vezetett, bar meg nagyon sok gyakorlas kell neki!

Boszi,
Nagyon nagyon sajnalom a mamadat! :cry: Remeljuk, valamennyire fel tud majd epulni, biztos nagyon rossz ez neki is meg anyukadnak is! Az orvosok hozzaallasa a kaposvari korhazban pedig felhaborito! :evil:

KépKépKépKép
thelga
 
 


Kiderült,hogy a mamámnak nem lábszárfekélye volt,hanem érszükülete,ami a keléseket és a sebeket okozta,vmint trombozisa is volt! :cry:

Nem semmi,hogy a másik helyen így félrekelezelték,és máig nem érti a doki miért úgy kezelték,és miért engedték olyan hamar haza.

Fehérváron min. 2 hétig lesz bent a kórházban. Minden attól függ,hogy javul a sebe. Kapott vért is,jól van.Nagybátyám holnap megy hozzá. Bár látogatási tilalom van,de ő püspök,és szabad bejárása van oda!

Miután a kórházból kiengedik még kis időre haza kerül a Balcsira,és utána kerül majd Fehérvárra az otthonba! Akkor megyek én is majd segíteni haza,mert bár kaphat műlábakat,de nem hiszem,hogy még valaha is tud majd járni! :roll:

Köszönöm lányok az együttérzést! :wink:

Viki igen nagyon jó lenne,csak mostanában eléggé áll az ingatlanpiac is,meg azért nehéz lesz nagyon megválni tőle! Egész életem oda köt. :roll:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Megérdeklődtük ma a tortát is Gabikának. 6000 körül lesz,és majdnem 1 héttel előtte kell majd szólni! :wink:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Boszi
Nagyon sajnálom, hogy ilyen híreket kaptál!
Sajnálom a mamádat. :cry:

Ma Apa megvette a Cora-ban utazóágyat...

Levit este mértük: 5850 g.
Már egyre többet beszélget és nevetgél :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Most sikerült betérnem,így kora reggel:)Nemsokára keltem Armandot,a páromat meg már elindítottam..

Hát lányok nem is tudom mit mondjak...Visszaolvastalak Titeket.

B.baba nagyon megrázó amiket írtál a mamádról,bízom benne h mihamarabb felépül,bár tudjuk h az az élet más lesz.Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!De legfőképpen jobbulást!(most csak Ti tudtok támaszul szolgálni Neki)..Szerintem egy beteg számára mindig az alegjobb ha a szemébe nem sajnálják,hanem hozzá méltóan kezelik..

Köszönöm a dicséretet Nektek a vonalzókat tekintve!Aranyosak vagytok:)..én meg már végre megérdemeltem h siker övezze tetteim érte:DD

Viki szuper csajszid van!Annyira ügyes!Ja és nagyon jópofa az az asztalka,látom élvezi is!))Ami az álldogálást illeti,nekem is azonos a véleményem,ha magától csinálja,hagyd nyugodtan..Igy fejlődik.

Minap elgondolkoztam h milyen csodálatos dolog ez!Elösször bennünk fejlődik ki mindenük a maga sorrendjében tökéletesen!Aztán meg kint saját maguk ütemével kezdenk mindent csinálni.Mégcsak tanítani se kell,ösztönösen jönnek a folyamatok.Annyira szuper!Nem?!:)

Folyt.köv.
trécsi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: