Új privát üzeneted érkezett!

Nem lettünk okosabbak sokkal.
Először a sima belgyógyászaton voltam. Ott is csak tapogatóztak, de a nőőci mondta, h ez nem rubeola. Inkább allergia. A magándoki ( aki mellesleg a megyei kh profja) is uezt mondta. SZerinte kellene egy teljes vérkép megint, mert nekem ugye febr közepén volt.
Valami vírust is ráírtak a papírra a bőrgyógyászaton, meg még 1et kérdőjellel. Kérdeztem h ez ugye nem árt a babának, de nem igazán kaptam választ.
Aztán felírtak rázót, meg hidratálót, meg egy spec tusfürdőt, ami persze nincs. Így is az utóbbi 2höz a 3.gyógyszertárban sikerült hozzájutnom.
Azért mind2en említették, h jó, h levették, a torch-ot. Nem árt.
Akartak Calcimuscot is adni, majd amikor rákérdeztem, h ezek a szerek nem ártanak-e a babának, utána nézett. A lényeg, h maradt a ca-sandoz, mert a calcimusk átjut a placentán, és vmit megemel a gyerek vérében. Nem értek hozzá.
A sima bőrgy-on kifizettették velem a 300ft-ot. De nem is ez a lényeg. Apa baromira kiakadt. Ugyanis a recepciós kisasszony kikérdezett, h mi a bajom. Már bocs, de semmi köze hpzzá. Kis istennőt játszik, mert azt mondja, h ő dönti el, h kell vagy nem fizetnem. Amikor mondtam, h akkor itt a pénz, költse magára, akkor sem engedett. Követelte, h mondjam meg, mi a bajom.
Ne de nem ez a lényeg. Hanem h némileg megnyugodtam. És nagyon remélem, h hamarabb meglesz a vv eredménye, és az pozitív lesz. Mert akkor nem kell megint 3hétig ggódni.
A doki ma hívott reggel. h megvan az véreredményem, és már átestem bárányhimlőn és rubeolán. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Noémi - Te a Szabó G-hoz jársz?

Ennn - A lényeg, amit az utolsó sorban írtál! Ezek szerint meg lehet nyugodni! De azért jó lenne ha kiderülne hogy mi ez? És a vérképet mikor hol csinálják meg? Kaptál hozzá beutalót?
Nekem is azt mondta a háziorvos, hogy a kismamák ha nem a terhességgel kapcsolatosan mennek vizsgálatra akkor fizetni kell a vizitdíjat, de ha terhességgel kapcsolatos a probléma akkor nem. Gondolom ezért firtatta annyira a témát a bőrgyogyis hölgyemény.

Kép
potykamanó
 
 


Szia Ennn!

Akkor van jó hír is! Ha már átestél rubeolán, akkor ez természetesen nem lehet az! Ez szuper!
Szerintem az lett volna a legveszélyesebb a Kicsire. Bár, persze, én nem vagyok orvos.

Akkor, amiket most kaptál, azok nem ártanak ugye, Neki!?

Próbálj pihenni és megnyugodni!

Recepciós kisasszonynak csak annyit kellett volna mondani, hogy terhes vagy, akkor nem kérhette volna el a pénzt, nem? Legyen vele boldogabb az eszetlenje!

Fel a fejjel!

Üdv: Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 

 
 

Igen, a Szabó Gáborhoz. Miért?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ami most van, az valószínűleg a Klion D hüvelykúpra vmi allergia és enteritis virosa együtt.
A lényeg, h amiket kaptam, azok nem ártanak. Csak van 1 fürdőolaj, amit nem tudok kiváltani sehol. Egyszerűen nincs. :?
Ma vettem Eucerin Ureás testápolót. Eucerinből bármit lehet terhesen szinte, hiszen hipoallergén és színezék és illatanyag mentes. Ráadásul bőrproblémák kiegészítő kezelésére is jók.
Nekem is Sz.Gábor a dokim :D Cukorborsót neki köszönhetem. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn,
milyen fürdőolajat keresel?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 



száraz, viszkető bőrre

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn
Balneum Hermal, olyan van Lilinek is! Én Lajosmizsén azonnal kaptam a gyógyszertárban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


ennn,

nagyon örülök a jó hírnek,most már nyugodj meg!
Nem is tudják megrendelni a gyógyszertárban ezt a fürdő olajat?
janka 2006
 
 


ncjhzjhkjlhjá

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ezt Lili írta nektek, és apa volt olyan poénos, hogy rányomta a küldést :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ennn!

Nagyon örülök,hogy ilyen jó hírrel jöttél ide!!! :D :D :D
Annyira szorítottam Értetek!
Vendég
 


Ennn, nagyon örülök, hogy ilyen jó híreket hoztál! A lényeg, hogy nem lehet rubeola! :D

Potykamanó, még nem tettem ki a konyhaasztalra a képet, de tetszik az ötlet! :D Mindjárt cserélek is patront a nyomtatóban (ha van itthon), és kinyomtatom! :oops: :oops: Persze a szg-en ez a háttér! :oops:

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manófalvi!

Nagyon szép képetek van csöppségetekről! :D Milyen szépen kivehető az alakja.Nagyon édi.Ugye milyen aranyos doki a Steinmetz?Én nagyon szeretem!
Vendég
 


Jó reggelt!!! :)

Linácska, igen Balneum Hermal. Eddig sehol nem volt. Az egyik helyen megrendeltettem. Viszont vettem eucerin Urea-s testápolót, nagyon jó, és még gyerekek is használhatják, ill. börbetegségek kiegészítő kezelésére is jó. Mondjuk ez szinte az összes termékükre igaz.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn,
annyira ne bánd azt a Balneum Hermalt, legalábbis Lilinél annyira nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Előtte Linola Fett-et kapott, szerintem az jobb volt. Na és ennek a Linolának most van egy csomó új terméke, pl. testápoló is, gondoltam majd ezeket kipróbálom. Egyenlőre csak vastagon testápolózom.
Jól vagy amúgy? Múlnak a kiütések?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


A Linola-t én is ismerem, és hugomnál használtuk, anno ausztriából hoztuk. Neki ekcémája is van.
Itthon nem olyan rég óta van. Pedig tényleg nagyon jók.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Donoé, a doki tényleg nagyon aranyos volt és kedves. Sokáig próbálkozott, hogy hátha az arcát teljesen megmutatja, de sajnos nem akarta. :? Mindent mondott közben, meg készségesen válaszolt a kérdéseinkre. Szóval nekem nagyon szimpatikus volt! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Lina - milyen aranyos Lili, hogy írt nekünk! :P Hogy van a csuklód? Olvastam a másikban, hogy nőtt rajta valami duzzanat és fájt. Jutottatok vele valamire?

Manofalvi - igazából nem is az én ötletem volt, hanem Apáé, de nekem is tetszett :P Olyan aranyos volt, úgy örült, karácsonykor még a fa alá is beültette! :P :D Aztán fabontás után költözött át a Kispotyka a konyhaasztalra, mondván, ott sűrűn látjuk. :D

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!
Ma megyek az első vizsgálatra 5 hetesen, nagyon izgulok, h minden rendben lesz-e?
Miket néznek ilyenkor? Sz. G. azt mondta, uh is lesz ma, nem akartam mondani, h nem túl korai ez még?
Szurkoljatok!
kkriszti77
 
 


Kkriszti77!

Üdv köztünk!Nem korai az uh,hiszen így állapítja meg a fontos dolgokat a doki. :D Méret,szívhang,petezsák,stb.
Vendég
 


Kkriszti77! Üdv itt a fórumon. :D Szerintem sem korai, éna nno 6-7 hetesen mentem UH-ra és akkor már látszott a szívhangja is a pici babónak... Védőnőhöz viszont 10 hetes kor után érdemes menni, addig nem ad kiskönyvet.

Manófalvi, pálfinoémi: Majd szóljatok, ha mentek szülésfelkészítőre, szívesen csatlakoznék hozzátok!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Donoé, falevel2 !
Köszi a jótanácsot! Jó ez a fórum, nagyon megnyugtató... :)
kkriszti77
 
 


Kkriszti,

Üdv itt a csapatban!

Szerintem sem korai az UH-én 8 hetesen voltam előszőr és volt már szívhang is.Igen a védőnőnőz ahogy falevél írta akkor érdemes menni.
Uh-után írj mit mondott az orvos!
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Ha valaki ismeri Dr Faragó Eszter bőrgyógyász dokinőt és tudja hol a magánrendelője, vagy bejelentkezési telefonszám, nagyon megköszönném.

Ismeri Valaki Altorjay dr-t? Ő hol rendel? És úgy tudom, hogy Ő a szolnoki korházban dolgozik. Viszont a vizsgálatokra elég itt elmenni a magánrendelőjébe vagy azért is Szolnokra kell utazni? Szeretnék ugyanis váltani, és sürgős lenne, mert már 29 hetes terhes vagyok.

Előre is köszi.
angel
 
 


Sziasztok!

Angel - a Babát szeretnék végre topikból Moncsi Altorjayhoz jár, biztosan írni fog majd.

Kkriszti - gartula a jó hírhez, szurkolok hogy rendben legyen minden! Nekem 6 hetesen csinálták az uh-ot, hogy egyáltalán megtudjuk, hogy fennáll-e a terhesség és hogy ha igen, akkor mizujs Vele! 6 hetesen is látszott a szívhang! Nagyon nagy és megnyugtató élmény volt! Nekem a védőnéni rögtön kiadta az uh-os papírkám láttán a kiskönyvet is 6 hetesen, de tudom, hogy nem mind cselekszik így!

Ennn - múlnak a pöttyeid?

Mandula - hogy vagytok? Jól megy a babázás?

Janka - még egy kérdés, Nálad is 3 orvos volt bent a műtétnél, vagyis 2 még a saját dokidon kívül? Abból egyik az ügyeletes lehet? Vagy akiket a Te dokid választ maga mellé?

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok újra, csak kicsit negatív hangulatom volt mostanában és nem akartam tudni kikeveredni belőle. Semmi sincs igazából, ami feldobjon, kicsit nyomi a hangulatom. Sa szakdoli, se tanár, depis anya, bölcsi, amit a 100féle kaja allergia miatt nem is olyan könnyű kiválasztani, stb.

Na, de ma egy kicsit jobb.


Enn,

Örülök neki, hogy ez inkább allergia, remélem gyorsan lesznek véreredmények is.

Kriszti,

Üdv itt a topikban, szerintem sem korai az uh. A dokik ezzel egy csomó mindent megnéznek még, ahogy fentebb is írták a csajok. Ja, és persze gratula a babóhoz.


Manófalvi,

Édes a babó a képeken. :)


Mandula, Linda,

Babák növögetrnek? Élvezitek ezt a jó időt? Ugye jól vagytok ti is lelkileg?

Manó,

Nagyon gyorsan telik az idő, lassan átveszi az uh-s fénykép helyét egy baba képe, hiszen, már te is 30 hetes vagy. Hogy repül az idő!


Janka,

Ti jártok még ringatóra vagy vmelyik játszóházba? Janka hogy van mostanában?


Noémi, Donoé pici lánya, és persze, ha még vki noémi a csapatban, csak nem tudom. :oops:

Nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek kissé megcsúszva.


Szép napot Mindenkinek!

geli08
 
 


Csajok nagyon rendik vagytok...jól esik :)
Anita én is depis vagyok egy picit, mert nem igaz, hogy nem múlik el az émelygős hányingerem, ráadásul egész napos, aludni is alig bírok...abban bízom, hogy majd a doki ír rá vmi bogyót, már ha van egyáltalán ellenszere...:(
Nade fel a fejjel, Anita a doli, tanár, bölcsi stb. miatt ne izgulj, inkább élvezd a jó időt, kapcsolódj ki, néha muszáj feltöltődni :)

De jó nektek, hogy már babáztok, én is túllennék már ezen az egészen !!!
kkriszti77
 
 


Kriszti,
üdvözöllek én is!
Ne siettesd a dolgot, olyan sok szép dolog történik babavárás alatt is!!! :D

Geli,
most kellene szakdolit írnod? Miből?

Potykamanó,
a csuklómon ott van még az a valami, csak már nem fáj, így kevésbé zavar. Azért majd megmutatom dokinak, de így nem olyan sürgős, hogy maga a fájdalom elmúlt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kkriszta,

nem ma kellett volna orvoshoz menned?? Én Elevitet szedtem a terhesség alatt,ez vitamin.Nekem ettől nem volt se émelygés,se hányás.Csökkenti a tüneteket.Biztos az orvos is majd mondja,hogy kezd el szedni.Vénynélkül lehet kapni a gyógyszertárban.

potykamanó,

Császárnál nálam az orvosom volt,meg még egy nőgyógyász a (Nagy Judit), az altató orvos ő csinálja az érzéstelenitést a gerincbe,és a műtősnő ennyien voltak.De ez mindig változó,hogy kinél pluszban még melyik orvos van,szerintem aki épp ráér aszisztálnia a te orvosodnak.Nem csinálhatnak műtétet egyedül csak még egy orvos jelenlétében.Ezt én is a kórházban tudtam meg.

Geli,
Végre,hogy előkerültél,jól el tüntél!Járunk még ringatóra,Janka nagyon szereti.Örömnézni ahogy figyel a foglalkozáson.Játszóházba még nem jutottam el,de remélem hamarosan oda is el megyünk.Ti jártok valamelyikbe?Ha igen,akkor melyikbe?a játszóházakban van foglalkozás is vagy csak kötetlen játszás?Mennyi idős kortól lehet már járni? Csak azért kérdezem,mert Janka még önnálóan nem jár csak kapaszkodva és nehogy fel lökjék a többiek.Szerinted mikortól érdemes vinnioda a gyereket? Na,most rengeteg kérdésem volt.

Miből írsz szakdolit?Hova jársz suliba?Gergő hogy van?

Linácska,
ti jártok játszóházba?Csuklód,javulgat már?

mandula,lina,

hogy megy a babázás?Tejcsike van?
janka 2006
 
 


Geli - Majd elmúlik az a negatív hangulat!!! Sőt, amint látom ma már jobb is volt kicsit! Csak így tovább! Bár, nem lehet az embernek mindig szárnyaló jó kedve, tapasztalom magamon is, én is néha zsupsz, lent vagyok a padlón, de ezt mindig jobb kedv követi! :shock: :D Bizony 30 hét! Már nagyon közeleg a finálé! :roll:

Lina - lényeg, hogy legalább nem fáj! Nem tudom mi a túró lehet?!

Janka - értem, ez jó, mert ha az orvosom rosszul lesz, ott lesz még egy tartalék! :D :D Viccelek ám! De végül is tényleg jó, hogy több is van bent!

Kép
potykamanó
 
 


Geli!

De aranyos vagy köszi itt is a névnapi jó kívánságot!nekem is szoktak lenni ilyen időszakaim,akkor nagyon nincs kedvem semmihez,de aztán elmúlik! :D Örülök,hogy jobban vagy azért már!Miből írsz szakdolit?

Kkriszti!

Gratulálok én is a babához,nem akarlak lehangolni,nekem a 39.héten is Noémivel olyan hányingerem volt folyamatosan,hogy nem mertem lefeküdni sem,mert felerősödtek.A gyömbér rágcsálását mondják,nekem a light cola jó volt valamennyire.B6 vitamin,meg valószínű elmúlik a 12.hét után.Majd írd meg,mi volt a dokinál. :D

Janka!

Jól vagytok?
Vendég
 


Potykamanó!

Úgy tudom,pont ez okból is kell,hogy két orvos legyen bent. :D
Vendég
 


Na voltam dokinál tegnap (janka 8-ra mentem :) ), a rákszűrést leszámítva-elég kellemetlen volt- normi volt a doki ( Sz. Gábor) és láttam, ahogy lüktetett a pici szíve!!!!! Képet csak mobillal tudtunk csinálni a vizsg. végén párom bejött, és lefényképezte a monitort...megpróbálom feltenni :)
Ami elég érdekes volt, hogy a gép szerint 8 hetes vagyok, közben pedig 6 és fél (mondtam is a dokinak, hogy napra pontosan tudom, hogy mikor fogant, ráadásul márc. 8-án jött meg utoljára, és azóta ugye 8 hét sehogy sem jön ki), szóval akkor ő úgy döntött, hogy akkor legyen 7 hét.....elég laza ez a doki na mindegy.
A papíromon lúdtojásnyi-nak írta, de méret nincs rajta, ez normális?
Azt mondta, hogy a 12. héten menjek el UH+egyéb szűrővizsgálatra a Bérczi Ildihez, addig nem kell semmit tenni, csak vigy. magunkra.
Lányok! Védőnő, terhesgondozó ???? Mert a doki szerint ráér....egyáltalán hogy van ez a védőnő dolog?
Meg kell néznem, hova tartozok?

Kicsit hosszúra sikerült...:)

Kép
kkriszti77
 
 


Kép [/img]

Kép
kkriszti77
 
 


Kkriszti!

Lúdtojás???Elég furi megfogalmazás egy orvosi papíron... :shock: Ezt nem értem,én mikor 6 hetesen voltam,akkor 3mm volt Noémi,Donát is kb. 5mm volt.A lúdtojás meg szerintem nagyobb sokkal(életben nem láttam még :oops: )Az a lényeg,hogy jól vagytok! :) Azért nem sürgős a védőnő,mert 12 hetesen kapsz kb. kiskönyvet.Az Izsáki úton van a védőnői tanácsadás,ott kell megkérdezned,kihez tartozol.Szerintem telefonon is megmondják.Hol laksz különben?Nagyon klassz a kép,látszik a szikhólyag teljesen. :)
Vendég
 


Donoé!
A képről nagy nehezen kivettem, hogy 00.9 cm (nálam nagyobb az eredeti kép, ott van a jobb alsó sarokban), ezért mondhatta,h 8 hetes, pedig tényleg nincs annyi..:)
Ja és szó szerint "lúdtojásnyi grav ut szabad környezetben"-tényleg vicces :)
Belvárosban lakunk a Kada Elek. u. közelében a Budai Kapunál.

Ja és ma bevettem az első Elevitet :))
(remélem nem lesz baj, h még csak most...)

Kép
kkriszti77
 
 


Sziasztok!

Kriszti üdv itt. Látom 1 dokihoz járunk. Annak csak örülj, h ilyen korán már ilyen szép nagy a babócád! :D
12hétig valóban az a lényeg, h vigyázz rá, és persze magadra. Az elevitet szedjed, és javaslom MINDENKINEK az OMega 3-at (halolaj kapszula). Ez az idegrendszer, agy, szem fejlődéséhez nagyon fontos, és ugyibvár egyikőnk sem eszik heti min.2x halat.
Az elején én szedtem aspirin protectet, ami a vérellátásnak tesz jót. Ne emlej, ne hajolj, és ne izgasd fel magad semmin. Ha picit görcsölnél, vagy nem jó érzésed van vegyél be MagneB6ot. Ezt nyugodtan lehet, akár napi 3x2is. Én esetenként (kb naponta) 1et szoktam bevenni, ha jobban fájogatok, akkor 2-t.
Az én papíromon ( az egyiken) is van szintén egy olyan h tojásnyi. De persze méret is van. Ez a petezsák külső burkának méretét jelöli. Majd ha mész a 12hetesre, akkor már a baba ülőmagasságát fogják nézni. Addig a petezs. a tuti.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kriszti,

örülök,hogy minden rendben van a pocaklakóval.Elevit szedésével nem vagy elkésve.

Megadom a terhes gondozó telefon számát,itt megtudod kérdezni,hogy lakcím szerint melyik védőnőhőz fogsz tartozni és melyik napokon van. Anno én így csináltam.Tel:76/519-825

Terhesgondozó az Izsáki úti kórházban van!

donoé,

köszike,jól vagyunk le számítva Jankának volt egykis szorulása demár minden oké!Minden nap megyünk a szüleimhez,és kint van Janka a kertben.Nagyon élvezi,olyan szép szine van már!

Linácska,donoé,Geli,

ti melyik fajta naptejet használjátok nyáron, a gyerekeknek?Hány faktorosat?Csak azért kérdezem mert tavaly nyáron még nem volt rá szükségünk viszont az idén lesz! Nincs tapasztalatom ebben.

ennn,
kiderült végül is milyen kiütések voltak rajtad?
janka 2006
 
 


Enn köszönöm a jótanácsokat, tök jó, hogy 1 dokihoz járunk :)

Janka köszönöm a tel.számot fel fogom hívni :)
Szerintem gyerekeknek min. 25-30 faktor kell, de legalábbis ártani nem árt, ha magasabb...:) Gyógyszertárban van egy csomó féle...mondjuk nem vmi olcsóak, de megéri!

Kép
kkriszti77
 
 


Gyerkőcnek tényleg magasabb faktorú védőkrém kell. Akár a sima sétákhoz is. Az Eucerinnek vannak 40es ill direkt gyerek védőkrémei. EZek minden mentesek, Hypoallergének. És nem gagyik. Ja és ezt is a gyógyszertárakban lehet kapni.

Kriszti örüök, h segíthetek. Kérdezz nyugodtan, ha valamit szeretnél, én is és mindenki szívesen válaszol.
Vagyunk itt páran, akik Sz.Gáborház járunk. :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Kriszti,
az a lúdtojásnyi ut szabad környezetben, az azt jelenti, hogy lúdtojásnyi méh szabad környezetben. Nem a baba akkora, ő valószínű tényleg még csak 0.9 cm. Az reális. Bár láttam már írták mások is.

Janka,
nem emlékszem pontosan mi volt a naptej neve, gyógyszertárban vettük, kimondottan csecsemő naptej volt. És vagy 5000 Ft. De tényleg nem emlékszem a nevére. Amúgy 30 faktoros volt, csak nem volt benne semi olyasmi, amit ne lehetne babára rákenni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kkriszti!

Persze,hogy nem baj,ha most kezdted az Elevitet,csak végig szedjed.Meg utána is a szopinál.Linácska leírta,mire gondoltam én is a grav.ut. -ról.Mondjuk az én papíromon sosem volt ilyen írva :roll:

Janka!

Szorulás!Ismerős,Donát elég szorulásos,régen Barbi is az volt.Naptejet nem emlékszem milyet vettünk,direkt babáknak való volt,Tescoban,azt hiszem 2.900.-körül.Faktor vagy 30,vagy 40,ezt nem tudom.De ahogy a többiek írták,minél magasabb legyen.Szerintem az avonnak is van már babanapteje,ha szoktál avonos dolgokat vásárolni.
Vendég
 


Kkriszti!

Elfelejtettem előbb írni,azért kérdeztem,hol laktok,mert a Széchenyiben nagyjából tudom ki a védőnő.De Janka leírta a tel.számot akkor meg tudod kérdezni. :)
Vendég
 


Sziasztok csajok!Sajnos nincs időm elolvasni az eseményekte,mert tanulnom kell,csak arra a kis időre ugrottam be,h.megirjam,szerencsésen megérkeztünk Kecsóra és telyes gőzzel tanulok. :oops:
Puszi nektek,nagyon remélem,.mindenkivel minden rendben van.Hamrosan több időm lesz és akkor én is hozzá fogok tudni szólni a dolgokhoz.

Pussz nektek!!!! :wink:



Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Üdv Kriszti! Gratula a kis babóhoz! Tényleg nagyon klasszul látszik az UH-on (a lúdtojás... :lol: )! :)

Falevél, akkor egyeztetjük a szülésfelkészítőt! :)

Geli, remélem, csak múlandó ez a rosszkedv... :) Miből írod a szakdogát??

Timcike, hajrá a tanulással! Mikor is lesz a vizsga?

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


geli08:

Köszönöm szépen megvagyunk. Tegnap betöltöttük az 1 hónapot, hogy repül az idő. Méreckedtünk: 4090g és 54 cm (szül.: 3450g és 47 cm).

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok csajok,

köszönöm az infokat a napozó tejel kapcsolatban,valószínű gyógyszertárban veszem meg.Az a biztos!

B.lin,
szépen gyarapodik a a babócád.

timcike,
jó tanulást neked!Biztos szívesebben csinálnál valami mást!
janka 2006
 
 


Sziasztok!

Potykamanó, Geli köszönöm az érdeklődést!Remélem jól vagytok!Most van egy kis időm írni, végre elaludt! Mert egyébként Pöttöm egyfolytában éhes, meg most nagyon náthás.:( Már 2 hete tart lassan, de hiába szívjuk az orrát, meg csöpögtetetem az orcseppet semmi nem használ, ugyanúgy szörtyög. Ez ugye nagyon nem normális?
Amúgy, ha már B.Lin leírta az adatokat, akkor én is csatlakozom, mi 3 hetesek, 1 naposak vagyunk ma, és tegnap este voltunk 4190 gramm, meg nem tudom hány centi(az 53-nál lemaradtam). Ádi 3800 grammal született + 50cm-el, de 3610 grammal jöttünk haza. :oops:

Örülök, hogy nagyjából mindenki jól van (,már aki nem depis, de ti is majd csak túl lesztek rajta!).

Jó babavárást, meg babázást!

Kép
Kép
mandula82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: