Új privát üzeneted érkezett!

Hello vajdasági csajok!

Megvagyok én is! :wink:

Ma már a korházat is megjártam a hüle crp miatt,(ami mellesleg esett,de még mindég magas)
Onnan hazaküldtek,hogy állandóan ellenőriztessük és ha nagy gáz lesz,akkor menyjek!

Dokinál már mindennapos vagyok :lol:

Fruzsinak csak pár 56-os méretű rucija van,nem is sokáig kellettek,tényleg jobb a 62-es.

Lányok amikor nektek vérképet néznek,akkor csak egyszerűt néznek?(gondolom azt a legalapvetőbbet)?

Monyó a vizeletben fehérje----erröl mindenképpen beszélj a dokiddal,mert az bizony nem is jó...
Dagadnak esetleg a lábaid,kezed?Vérnyomid okés?
Sajnos néha a fehérje a vizeletben toxémiához vezethet,legyél óvatos!NEM MEGIJESZTENI AKARLAK!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus orulok hogy jotel,johetenel surubben ha Fruzsi engedi :wink:

Igen alatalanos vervetelt nezetett most a doki meg cukrot meg vitzeletet.
ezen a papiron nem is ir olyat hogy CRP,nme tudom az micsoda :roll:

tudom a toxemiat.utannaneztem hogy keves feherje elofordul a vizeletben terheseknel. a hatar hogy 5alatt kell lennie es akkor fel sem tuntetik a papiron hogy van a vizeletben feherje.50 folott mar gyulladasrol irnak.
nekem 6-8 tehat eppenhogycsak van egy kicsike,termeszetesen megmutatom a dokinak es meglatom mit mond.
nem vizesedek egyaltalan a vernyomasom 110-120/70-80 tehat az is rendben,odafigyelek erre.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Végre tudok levegőt venni az orromon!Mekkora öröm.Én holnap megyek a dokihoz,Laci most itthon van,igy legalább nem kell hazarohannia a melóbol,hogy bevigyen.De ilyen időben a jövőhéten buszozni a kórházba,elkap a sirhatnék.Szombat délelőtt beugrunk az ócskára,amit birunk megveszünk.De ha holnap délelőtt nem esik akkor lehet még holnap.Szintus végre,már kezdtem megijedni,hogy valami baj van.Fruzsit,és benneteket is remélem elkerül a nátha.Monyó te amikor a beutalóért mentél,csak soron kivül stoppoltad le a dokit?Jó lenne ha hétfőn bemegyek a beutalóért a vérvételt is elintézni,ne kellene 3xbuszozni,fázni.Akórház is tele van bengás emberekkel,rajtam meg éppenhogy keresztül ment.Nem tudom hány óráig vesznek vért?

Kép

Kép
krisztina29
 
 

 
 

krisztina en mindig delutan megyek szerdan a korhazba igy nem tudom delelott hogy lehet elkapnia dokit.
a vert asszem 10ig veszik,baris ez van kiirva.

lehet nem is ir ki vervetelre most,engem is csak az utolso pillanatban irt ki mikor megkerdeztem mi a kovetkezo lepes.ha nem kerdezem meg akkor nem irt volna ki mert mar elkoszontunk egymastol.

Kép
monyo83
 
 


Jaj de zsibbadt alak néha.Én a multkor reggel mentem,mondta,hogy mikor végez a vizittel,és akkor megtalálom.Szerencsére el is csiptem,csak olyan kellemetlen,de ez van,sok időt nem veszek el másoktól.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


de te akkor fel szoktal menni az osztalyra vagy le oda a liftekhez?
en le szoktam oda menni,lejon a doki es sorba veszi azokat akik ott vannak,akkor nem kell szolni neki,mindenki megy sorjaban be hozza.

Kép
monyo83
 
 


Lent a nőgyógyászaton,fenn hiába keresném,ott vizitel,akkor nem ér rá.Én tipikus pofátlanként(ami azért nem vagyok,csak szempillantás alatt el tud tünni),rátapadok,és mondom mi a bajom.Megyek vasalok,ugy érzem nem lessz kisebb a rakás,persze ha kompizok..

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Jut eszembe hetfonkent mutetjei vannak,akkor plane nehez megtalalni,valami dereng,hogy a multkor is kedd reggel mentem

Kép

Kép
krisztina29
 
 


en azert szoktam delutan menni mert foggalmam se lenne hol kell egyaltalan keresni.
nekem most azt mondta menjek be hetfo vagy kedd delelott vagy szerda delutan.
meg mindig nem toltottem ki a kiskonyvem :roll: raszanom magam mert mostmar vinnem kell magammal,bizti valamit bele akar irni.

meg mindig nem tudom melyik nap menjek,delelott vagy delutan de jovo heten muszaj lesz elmennem.

Kép
monyo83
 
 


Elkepzelesem sincs miket kell beirni,de nem is a mi dolgunk lenne.Honnan szedjunk olyan adatokat amiket be kell irni?Ha nem jarnanak 100fele a gondolatai mar reg kiirhatta volna.Unokatesom,a badawiba jart privatilag az Andjelichez,es azt mondta neki nem is volt terheskonyve.Eleg egykaptafan vannak ezek a dokik.most elkepzeltem,hogy jo lenne talalni Arminnak valamilyen jo vastag vatelines hamos nadragot,de meg nem is lattam olyat.Amit mi vittunk telire babalatogatoba vatelines vastag komplett volt,kisnadrag+kiskabat.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


hat nem sok mindent kell beleirni az tuti hisz egy csomo helyre nem is lettunk elkuldve,szemesz fogorvos stb.

en az elso oldalt toltom ki,nev utca maticni broj meg ilyenek,aztan majd megkerdezem a dokit hogy beleirjam-e azokat az adatokat amit tudok,menzi hosszusaga,utolso menzi vercsoport,betegsegek stb.
egyebkent egy kalap sz..r az egesz,szerintem semmi ertelme,vannak benne grafikonok meg egy csomo hulyeseg.
ezzel egy valaki jart jo,a nyomda aki csinalja ami nem mellesleg szabadkai :o :)

nekem van vatelines kisnacim,baris gondolom hogy az az.jo vastag asszem 62es.kiskabat is van par darab bar en azt hittem az majd kesobb lessz jo de rajottem hogy azok is kicsi meret.
majd kialakul,mindenesetre jot vigyorogtam magamba az oszeallitasomon.
benkica+body+rugdalozo+kisnaci+kiskabat+pokroc+mozes.szerintem ez sok lessz,befol a gyerek :)

Kép
monyo83
 
 


Az biztos,hogy jo sokaig tul fogjuk oket oltoztetni.De most amikor ugy bevolt dugulva az orrom,hogy barmit is tettem nem akart kidugulni,belegondoltam mi lesz akkor ha babam fazik igy meg,es meg se tudja majd mondani mi a baja.Majd csak sir szegeny.Hajra reteges oltoztetes,de azert uvegburaban se akarom nevelni,a friss levegore szuksege lesz

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Még én sem tudom,hogy miben hozzuk haza a babócát!
Majd decemberben előkészitek mindent.Olyan hordozót kell vennem ami Monyónak van,olyan 2ooo din körül van.De majd csak decemberben lesz ugy pénzünk,hogy betudjak vásárolni.
Hüle pénz :roll: :? Sosem elég.....

Fruzsit én is túlöltöztettem az elejében,majd lassan rájöttem,hogy hogyan jó neki.Ha a tarkója meleg,akkor bizti nem fázik.
A kis keze áltlában hidegebb,mint a miénk.

Igen,ilyen összetetteb v.v.nálunk csak specc esetben csinálnak,mig M.O.-n minden vérvizsga igy zajlik.De ha minden rendben akkor ok.
Monyó még vérszegénységgel sincs problémád?Én ferrem lek vas szirupot iszok,bljak ize van,mintha vasat nyalogatnék... :?

Krisztina lesz pár megijedés,amikor a babóca pl.beteg lesz,taknyos...
Mi Fruzsit taknyosan hoztuk ki a korházból,mindennap szivogattuk az orrát,marisolt fujogattunk bele,meg sós vizet.
Márciusban is nagyon beteg lett,akkor vettünk neki inhalálót,de szerencsére azóta nem vettük elő.

Puszika nektek!

Kép
Kép
szintus
 
 


Gondolom néha nagy razzia lesz körülötte.Anyum mesélte,hogy ha már tüsszentettem egyet szaladt velem az orvoshoz,egyszer már a dokinéni nem birta ki szó nélkül,és megkérdezte,hogy ugye első gyerek?!Szintus te is készitettél be alapvető gyógyszert mire kijöttetek a kórházból?Gondolok a szájpenészkrémre,ad vitamin,lázcsillapitó kup?Esetleg mégvalami?Én vérszegényen születtem,de a nyáron azt mondta a doki,hogy még határeset,nem tudom most milyen lesz.Ja a francos pénz,az előbb nekiültem összeirogatni,hogy mi kell a piacról,szerintem a pénzünk jó ha felét futja.Nem hiszem,hogy ebben a hónapban betudnánk mindent szerezni.Fruzsi hogy van,mesélj miket produkál?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szintus.

szerintem nem vagyok verszegeny.A mostani vervetel eredmenyim jobbak lettek mint ami a terheseg elejen volt.ket ertekem picit magasabb 0,5tel a tobbi hataereteken belul van.
csak ez a franya vizelett lett kicsit rossz.
tenyleg Fruzsinak mutattad hogy mozog a hasadban a pici?gondolom mar kivulrol is latszik?

krisztina.drukk a mai dokilatogatashoz.

en eldontottem hogy leginkabb anyamra es anyosomra fogok hallgatni gyereknevelesugyileg.meg vagyok elegedve veluk.2-2 gyereket szepen felneveltek,csak tudnak valamit.
semmikepp nem akarjuk elkenyeztetni Noemit es nem lessz ra ugy vigyazva mintha himestojas lenne,szerencsere ebben egyetertunk apival.

Kép
monyo83
 
 


krisztina te eloszor a medlabba voltal vervetelen igaz?akkor vizeletvizsgalatod is volt ott.te csak ugy besetaltal es kerted vagy kellet vinni valami papirt?
meg aznap meglett az eredmeny vagy masnap?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Monyo,akkor nekem volt beutallom amin irta,hogy mikre kivancsi a doktorbacsi,csak betegkonyvem nem volt meg,azert mentem oda.Volt vizelet minta is,es aznap delutanra,nyilvan 6korul meg is lett az eredmeny.Most is elgondolkodtam azon,hogy olcsobb,es kevesbe faraszto lenne ha ott vegeztetnem el.Igy ha a korhazba megyek 3xkell utaznom 2busszal.Megjartuk az ocskat,teljesen legatyasodtunk.En most se birtam vegig a setat,elkezdtem szedulni,ugyhogy irany az auto,de a java addigra mar megvolt.Konkret arakkal nem igazan tudok segiteni,egy helyen vettunk a babanak "mindent".Meg lenne mit.Vettunk egy cuki plusis rugit,volt vele egy kissapka(arra emlekszek 700din,marha dragak a rugik),egy vastag frotiros cipzaros,patentos takatot(ha felhuzod a cipzart,es lepatentolod,majdnem olyan,mint egy szkafander,vagy polya),azzal volt egy par kiscipo,meg egy sapi,vettunk 2db puha frotir babatorolkozot,olyan kapucnisat,meg 20db textilpelust.ezekert fizettunk 4500dint.Megvettem a haloingeket,meg koppenyt,vettem egy szoptatos melltartot,meret miatt csak egyet mertem.Embernek mondtam,hogy jegyezze meg hol talaltam.Dokitol mar fraszba vagyok,szokasos.Jaj,kepzeljetek,tegnap az egyik hatso fogam tomese megrepedt,es fele kiesett.Na bumm,soha jobbkor

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Lehet a napokban majd nem leszek,instalálni kell a gépet,kicsit kicsit és lefagy.Dokinál minden ok volt,azt mondta fél kilós,amit nehezen hiszek el,mivel 2hete 47deka volt,és 30cm.Feje a köldökömnél volt,lábai lent.Vérvételt elfelejtettem,kérdeztem a fogorvost,meg,hogy a gyulladásom befolyásolja e a természetes szülést.Azt mondta nem,de ő majd azért lesz ott,hogy kövesse a szülés menetét,és nem akar kockáztatni,mivel nehezen jött össze a baba,ha kell rögtön császár.Azt mondta azért lesz ott,hogy vigyázzon ránk.Hát,legyen ugy,egy kicsit megnyugtatott,a vérvételt meg elfelejtettem.Fruzsis kép!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kriszta itt is van :D Kép

Fruzsi buliban volt :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Krisztina remélem mielöbb helyrehozzák a gépeteket! :D
Virust nyelt?
Persze ezek a mérések sem mindég pontosak,
néha kicsit többet mérnek,néha kevesebbet!
Lényeg,hogy minden okés! :D
Egyébként tíszta szívből azt kívánom,hogy sikerüljön a babót megszülnöd natur :!: Tudom miröl beszélek! :lol: :roll:
Akkor a te babócád is csücsül,az enyém is,egyenlőre ülő pozicióban van.Fogad:( Jó,hogy lassan elkezdtetek bevásárolni,ugyi milyen jó érzés:)))

Monyó igen,látszik már a mozgás kivűröl is,de Fruzsit biza nem érdekli a baba.Néha megkopogtatja a hasamat(szó szerint)és mondja kopp-kopp :lol:
Még igazábol nem igazán fogja fel,no de jó 2 hónap múlva már itt is lesz a kistesó :shock: :D

Mi szombaton 4-től 6-ig gyerek buliban voltunk,barátnőm kisfiának volt a zsúr az oviban.12 gyerkőccel.Nagyon jó volt,feltalálták magukat a gyerekek,ovónénik vigyáztak rájuk,játszottak velük.
Minket kiküldtek,hogy ne legyünk ott
:wink: 1.5 évestől voltak 8 évesig a gyerekek! :wink:

Még egy bulis kép,kicsilány riszálja Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Jaj,de édesek,olyan jókat mosolyogtam.Zabálni valók amikor belendülnek,és elkapják a ritmust.Én is ha csak lehet a természetes szülést választanám,de lesz ahogy lesz,csak okés legyen a vége.Babának vásárolni nagyon jó érzés,csak ne lenne mindig az a hülye pénzprobléma.mindegy azt mondtuk a párommal,hogy legalább van kinek,és nem nyavalygunk mi mennyibe kerül!!Géppel még semmi nem lett csinálva,majdcsak egyszer,sosesoká.Nálunk az este egyszemélyes buli volt,Ármin belendült,de rendesen,őt néztük nem a tv-t.Ovónénik előtt le a kalappal,az ilyen gyerekbulik tetszenek.Nem szeretem az olyan gyerekszülinapot ahol van egy csomó felnőtt,megy az ivászat,és ha hirtelen megkérdeznél valakit miért is jött nem tudná.A gyerek szülinapja szóljon róla.Tegnap is voltak észosztó ismerőseink,akkora a fejem,mint a szita

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szombaton voltunk a piacon megvettem a kihozos cucot es a racsvedot.aztan elmentunk a rodicba,megvettuk a pelust es a torlokendoket.meg egy gyogyszertari latogatas es minden megvan.
ja meg strandpapaucs hianyzik a korhazas taskambol.

orulok hogy mindene megvan Noeminek,igy ha barmi tortenik akkor sem kell azon filoznom hogy mibol es ki veszi meg a maradekot.

szintus,csodaedes Fruzsibaba,komolyan mondom en is igy szeretnem majd oltoztetni Nocit,pedig nem szerettem a lanyos cuccokat,de most nalunk minden rozsaszin.

krisztina orulok hogy megnyugtatott a doki.a sulyal ne foglalkozz,nekem sem jol merte le,raadasul a papirra sem azt irta ami az Uh leleten volt.

Kép
monyo83
 
 


Örülök Monyó,hogy minden meglett,persze,hogy mindjárt jobb érzés ha tudod megvannak a szükséges dolgok.Laci is hétvégén kap fizut,ugyhogy hamarosan mi is a végére járunk a dolgoknak.Meglesz,és letudva,főleg hogy elkell kezdenünk spórolni februárra az autó regisztrálására,és iratására.Nekem a korházas táskámból legfőképp a táska hiányzik :D

Kép

Kép
krisztina29
 
 


na az szep,emlekszem emliteted hogy nektek meg a regisztralas is februarra esik.jo huzos lesz nektek a februar.

nekem taska megvan csak ki kellene mosni,egy sima utazos taska szerintem bele fog ferni a cucc,baris remelem.majd december vegen akarok belepakolni.

A rodicba akartam venni cumisuveget,hat elamultam hogy hany fajta van,vegul nem vettem meg egyiket sem :lol: egy van itthon,ha kell azt barmikor tudok venni vagy vetetni.
meg kulonben is ugy beszeltuk meg apival hogy a cumit,kisfesut,csalit az interneten rendeljuk meg majd januarban,addigra eldontom hogy akarok-e mellszivot mert arrol meg nem dontottem.

Kép
monyo83
 
 


hoztam kepet Noemi agynemujerol+racsvedo.
Kép
ez pedig kozelrol,ilyen a mintaja es az eredeti szine.
Kép

Kép
monyo83
 
 


Nagyon edi,a macis mintak kulonben is aszivem csucskei.Mennyiert vettetek az agynemut+racsvedot?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


1300-1800 dinar kozott mozognak a komplettek.
ezt konkretan 1500ert vettuk.van vele egy tiszta rozsaszin lepedo is.

te hol vetted a szopis melltartot?ugy kerted hogy szoptatos melltarto?

Kép
monyo83
 
 


Monyó nagyon szép az ágynemű,még narancssárgában(mint az első képen)is nagyon jól nézne ki!Rószaszinűben is szupi! :D
Én a napokban láttam komplettet 1150-din ért.Szetem az nem sok.
De van 2000din-en felül is! :roll:

Hova jártok ti a Rodicba?Ujvidékre?
Strandpapucs :lol: Én is azt viszek,bár egy kicsit a tengeren érezzük majd magunkat! :wink: Meg egy szobapapucsot.
Amikor Fruzsival voltam bent mindenből kettőt vittem,a szobatársak már nevettek,hogy én aztán igazán felkészültem! :lol:
De most majd igyekszem felesleges dolgokat nem vinni!

Babócáknak napi 6 pelust számolnak N.S.-be.
Annyit vittek el tőlem.De most,hogy melletünk lesz a baba,azthiszem mi is pelenkázzuk,nem tom.
:roll:

Kriszta:)))
Táska hijányzik :lol: ---kinaiban vannak jó nagy utazók nem sok penyóért,arra az alkalomra megteszi!Nekem huzigálós kofferem van. :wink: Az anyáméké.
Abba igyekszem majd mindent beletenni,csak egy külön zacsiban lesz az,amiben majd felvesznek a korházban.
Hálóing,papucs,törölköző,1 niva extra.

Kicsit néha félek,hogy hogyan is lesz az egész.........

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

szintus mi szabadkara jarunk a Rodicba,NS egy kicsit messze lenne :lol:

nem tudom szabadkan hany pelust szamolnak egy napra,nekem azt mondta az ismim hogy mikor kerik a pelust akkor adjak egyet es kesz,majd minden alkalommal kerni fogjak de igy tenyleg csak anyit veszenk el tollem amenyi kell.
Itt is velunk lesznek a babak de allitolag a noverek pelusozzak,elviszik majd tisztan visszahozzak.gyakorlatban nem tudom ez hogy van.

csutortokon megyek dokihoz,kivancsi vagyok mekkora lehet most Noemi.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!A szoptatós melltartót kinai üzletben vettem,ott a zöldséges résznél.Az elárusitó tudott magyarul,félve megkérdeztem,hogy van e szoptatós melltartójuk,és már kereste is.Hát nem valami trendi,Laci szörnyülködött is rajta,de a funkcióját befogja tölteni.2 számmal akartam nagyobbat venni,de az bazi nagy volt,mert D kosarasak,ezért 1számmal nagyobbat vettem,most még az is nagy.Szintus azt hiszem a félelemmel nem vagy egyedül,ahogy közeledik a vége,a téma egyre jobban foglalkoztat szerintem mindegyikünket.Én vasárnap megint végighalgattam egy litániát,hogy zentán milyen jó szülni stb.Szerintem az összes korházat bekellene zárni,maradjon csak a zentai.Türtem,de nagyon fenn volt a pumpám,nem akartam azzal megbántani,hogy amikor ő elkezdett vérezni félidősen,és majdnem elvesztette a babáját,akkor érdekes módon jó volt a szabadkai kórház is,meg az orvosok is.Csak nem akartam szemétkedni.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina es menyibe kerult a melltarto?ez abban mas mint a tobbi hogy le lehet csatolni a vallpantjat?

te hallotad hogy latogatasi tilalom van a korhazban?mondjuk egy cseppet sem lepodtem meg ezen es azon se lennek meglepve hogy ez eltart majd egy darabig.
mindenesetre arra keszulok hogy amikor szulok akkor is tilalom lessz,amugy ha nem lenne ez a hulye h1n1 akkor is januar februar rizikos a sima influenza miatt is.

Kép
monyo83
 
 


Krisztina nem tudom miért dicsérik neked agyba-főbe a zentai korházat! :roll: Ráakarnak beszélni,hogy ott szüljél? :o
Szerintem minden korházban van negatívum és pozitivum is.
Ahogy az ujvidéki is tud jó lenni is,de van a neten egy jó oldal,ahol a szerbiai szülészetekről írnak anyukák történeteket és bizony sok a rossz tapasztalat! :?
Én pedig azt mondom,ha a gyerkőc és én is egészségesen térünk haza,akkor minden okés,nem?Igazán nem kell,hogy a fenekünket nyalják,lényeg hogy jól ellásanak,a babát is.A kedvesség is fontos,de sztem. nem a legfontosabb. :wink: Ez is csak egy munka.

Monyo Rodic :lol: Azthittem néha-néha ellibentek az ujvidékibe! :wink: Voltatok már itt is?
Szoktatok átjárni Magyarba vásárolni?
Sztem Nomi már olyan 1200gr-ot nyomhat!
:wink: Nől a picike :D
Nekem a Fruzsi 29+pár naposan volt 1500gr.

Kicsit nyűgi a kicsilányom,az éjjel volt egy kis láza is.
Az orra is televan szegénykémnek :(

Kép
Kép
szintus
 
 


Szegény Fruzsi.Együtt tudok vele érezni,az orrom szelelése még mindig nem tökéletes,tiszta sebes is már a fujkálástól.Tudják jól,hogy nem tágitok,de akkor is tömik a fejem.Egyetértek veled Szintus,csak lássanak el minket,nem kell extra kedvesség.még nem hallottam a tilalomról,de számitottam rá.Egyre több óvintézkedésröl hallani,jöhetne egy jó kis téli zimankó,hogy egy kicsit visszavegyen ebböl a sok baciból.A melltartó olyan,hogy visszalehet hajtani,vagyis inkább szét lehet húzni,nem kell kapcsolni.Pontos árára nem emlékszek emberem volt a kasszás,meg vettem még nyullósabb alsómajicákat,mert a többi már nem nagyon enged.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Ami nyugtalanit egy cseppet,de doki bácsi nem mondott rá semmit,hogy lent van a méhlepényem.Van akinek a méh növekedésével feljebb csúszik,de van akinek nem,na melyik kategória leszek.hát az egyenesen császárt jelente,ha lent maradna.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


szintus nem szoktan Ns be jarni,az nekunk nincs tul kozel meg igazabol dolgom sincs ott de egyszer mar lattam kivulrol a rodicot :lol:
magyarba vizum hianyaban nem megyunk,regen mikor volt vizumunk akkor mentunk at Cora tesco latogatasra,nezelodni kepesek voltunk egy egesz napot elmaszkalni.

a zenatai korhaz nem rossz,a szemelyzet kedves es az ember embernek erezheti magat,sokan ezert valasszak,na meg az sem mellekes hogy ott viszel a dokinak egy uveg jo minosegu italt es kinyaljak a segged,olcso a szabadkai korhazhoz kepest.

szabadkan ha nincs orvosod el vagy veszve,es bizony nem mindenki engedheti meg maganak az orvosi tarifakat.

szegeny Fruzsi,elkaphatott valamit a buliban?ilyenkor mit adsz neki,milyen gyogyszert szabad?

krisztina.neked lent van a lepenyed?az tenyleg nem tul jo,sokat kell pihenned de en is ugy tudom hogy ahogy no a meh az feljebb csuszik.bizti mondta volna a doki ha nagyon rossz helyen van.

Kép
monyo83
 
 


Neked csütörtökre vannak hozzá kérdéseid?Amikor a szülésröl beszélt,és mondta,hogy ő azért lesz ott,hogy vigyázzon ránk,ott volt a nyelvem hegyén,hogy mennyiért????Előbb vagy utóbb kiböki magától,lapar előtt is amikor mondtam,hogy benne vagyok,mondta a lapar árát,meg neki amennyit gondolok.multkor vicceltünk a Lacival,és mondta,hogy ha sokat kér ő otthagy neki bennünket.És mivel engem ismer,hogy milyen természetű vagyok,még ő fog fizetni,hogy hazavigyen

Kép

Kép
krisztina29
 
 


meg nem tudom milyen kerdeseim lesznek,majd kialakul,ha elore megtervezem akkor ugysem ugy sul el a dolog.
nekem laparnal nem mondott arat ezert siman rakerdeztem es akkor mondta hogy amenyit gondolok,en nem hagytam anyiban es megkerdeztem megis menyire gondoljak,igy tudtam meg menyit ker.
Kivancsi vagyok menyit ker a szulesert de nem tudom meg hogy rakerdezek-e,majd amilyen hangulatom lessz.
ha ott volt a nyelved hegyen akkor miert nem kerdeztel ra?nem hiszem hogy elpirult volna :lol:

nekem nem ciki megkerdezni mert latom rajta hogy neki sem kellemetlen,csak azt nem tudom meg hogyha most kerdezek ra vagy a kovetkezo alkalommal es akkor mar konkretumokat is le lehet beszelni mert akkor mar kozel a szules.

Kép
monyo83
 
 


Ja,ő gondolom nem szégyenli,de nekem valahogy kellemetlen volt.Nem tudom mit játszom a riadtkát,amikor tudom,hogy mennek a dolgok.A babicak 100eurót szeretnek kapni,ha felfogadják őket,de a szomszéd csaj nem volt megelégedve.Nem ismerek senkit aki nála szült volna.Lehet megkérdezem a Natit,neki a barátnői is hozzá járnak,hátha valamelyik szült is a kezei között.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


azt tudom hogy a babacak enyit kernek,na az nekem nem lessz.
a lenyeg hogy a kitolasi resznel legyen ott profi,a vajudasnal nem is tudom miben tudna rajtam segiteni,igy is ugy is faj.

igazabol az orvosnak kellene szegyelnie magat nem nekunk,mi vagyunk kiszolgalatatott helyzetben.

en egy embert ismerek aki a dokinal szult,nem fogadta meg a dokit es bizony nem kapott kello ellatast.konkretan nem csinalta meg azt amit kellet volna.

Kép
monyo83
 
 


Előbb vagy utóbb kifog derülni,vagy mi kérdezünk rá,vagy ő mondja magától.Olyan ocsmány idő van,és még álmosit is.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


na igen az ido ocsmany de legalabb nincs hideg,az is valami.delelott szepen indult meg a napocska is sutott.

aludni lenne jo de akkor mi a fenet csinalok ejszaka.. :roll:

Kép
monyo83
 
 


Én is le-föl mászkálok a házban,ha eldőlök el is alszok.Ugy érzem Ármin is hasonló hangulatban van.Van egy rakás dvd filmünk,de tévézni sincs kedvem.Olzan dulifulis kedvem van

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok!Tegnap megvolt a nagytakaritas a gepen,most totalisan elvagyok veszve.Hogy vagytok?Monyo hanyra mesz a dokihoz?Szintus Fruzsi hogy van?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

kriszta egy ora mulva induloka dokkerhoz,10:30ra van idopontom.

Kép
monyo83
 
 


Akkor jo Nocizast :D !Majd jelentkezz,es vigyazz magadra ebben a csaloka idoben

Kép

Kép
krisztina29
 
 


apu hoz visz ugyhogy szerencsere nem kell tomegkozlekednem.

megszavazta a csalad hogy az nem biztonsagos :lol: anyira nem banom hogy nem kell buszozni.

Kép
monyo83
 
 


Igaza van a csaladnak.En is abban bizok,hogy ha a jovo honapban megyek vervetelre,talan a Laci is itthon lesz,lesz egy kisebb leallasuk.Bekisernie nem kell majd,hogy meg aztan ora vigyazzak,mert rosszul van a korhazi szagoktol.Most o bengas,de o persze betegebb,mint en,es ez nem is olyan natha,mint nekem volt!Jaj,ferfiak

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Sziasztok! :wink:

Monyó jó mozizást,várjuk a beszámolót! :D

A Fruzsi már jobban van,hála égnek,gond.csak a foga kínozta
szegénykémet,azóta semmi,eleven,játszik,eszik rendesen!

Én is ma voltam v.v.-en.Harmadiknak szólitottak,terheseket előre veszik.(allah)DE!Nincs a gyógyszertárakban maszk.Én szerettem volna feltenni,de nem sikerült,mert egyszerűen nincs.
Jó kis ország vagyunk,mi? :roll: :? :x

A férjem lett mára beteg szegény. :( Már ő is beképzelte,h h1n1 támadta meg. :? Pedig nem is lázas.Ha jól tudom az a gripa mindenképpen lázzal jár,nem?Vagy tévedek?

Én is d.u.megyek dokihoz,eredménnyel.Csak a crp-t nézték! :roll:

Kriszta,ja jaj férfiak.Csak ők ne legyenek betegek........

Kép
Kép
szintus
 
 


Ha nincs laza akkor szerintem o is csak ezt a nathajarvanyt kapta el,az laz nelkuli.Influenzanal laz van es izomfajdalom.Nekem ma jol megy anyum vasal nekem

Kép

Kép
krisztina29
 
 


na megjottem.

Minden okes.Noci 1300grammos,mindene szep es jo.
mehszajvizsi nem volt,kerdezte van e valami panaszom mondtam hogy nincs igy akkor ez most elmaradt.
A meretei a koranak megfeleloek,meglepeny hatso fali,normalis.egy honap mulva kontroll.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: