Új privát üzeneted érkezett!

Jegyzetelek egy papírra, nehogy kimaradjon egy válasz Kép

Beatrix, igen sok egy embernek. De a kolléganőm és a főnököm is vizsgázik, s mindkettőt én helyettesítem. De már nem sokáig...

Vera77, szabi? De jó is lenne. Amint hazajön a párom és elengedik szabira be se teszem a lábam 2 hétig a céghez Kép

Mona Kép Milyen gyógyszert szedsz? Intimtornát, Aviva tornát próbáltad már?

Györgyi, még 1 hétig ennyi munka lesz... A hétvégén vendégeim vannak [egy lány és 2 kutya Kép], kutyázunk rendületlenül Kép
Az irodai gépemet nekem is nemrég formattálták újra, mert naponta legalább 10-szer elszállt... Úgyhogy 1 napig nem tudtam dolgozni... De nem bántam, átültettem az összes virágot az irodámban. 34 db cserepet, s 65 liter virágföldet használtam fel Kép

Jó éjt mindenkinek.
mgabi
 
 


Sziasztok!
Reggel ismét elkezdtem barnázni. Kép Szedem a Duphastont. A hasam érzem, de nem vészes. Egyelőre ennyi.
V.
vera77
 
 


A helyzet változatlan. Kép Kép
V.
vera77
 
 

 
 

Sziasztok!
Kb. ugyanaz a helyzet. Reggel és délután-este egy kis barnázás. Ha nem jön meg addig, akkor majd csak holnap este, államvizsga után jelentkezem. Teljenek kellemesen a napjaitok! Legyetek jók! Én már kezdek "befordulni". Kép
V.
vera77
 
 


Vera ! Nagyon szorítok Neked ! Tudod, mindenért.
Eleni
oxay
 
 


Eleni! Köszi! Kép
vera77
 
 


Sziasztok!

Ahogy visszanéztem az utóbbi hozzászólásokat, hmmm... nagyon egyhangú a kép. Kép Kép Kép Kép Sebaj! Én töretlenül itt vagyok, és jövök a híreimmel. Csak remélni tudom, hogy olvassa is valaki. Kép

A mai nap több szempontból is sikeresnek mondható.

Leállamvizsgáztam. Kép Dicsekedhetek? Kiváló minősítésű lett a diplomám! Kép Kép Most hirtelen fel sem tudom fogni. Aludni kell még rá egyet, kettőt. Amilyen hulla vagyok, nem lesz vele gond.

A másik jó hír: abbamaradt a barnázás. Ma reggel már nem volt egy csepp sem. És most délután sem kezdte el. Ma vagyok a 31. napon. Kép Nem volt ilyen... nem is tudom mióta. Valamikor az ősszel. De az egy másik történet.
Ja, és ebből ugye az következik, hogy még nem is jött meg. Kép Kép Kép Kép
Lányok! Lassan elkezdek reménykedni. Egy picit. CSak úgy a szívem mélyén. Már-már azon gondolkodom, hogy a hétvégén tesztelek. De addig még sok idő van. Az is lehet, hogy csak a Duphaston tartja bennem a lelket. Mindenre fel vagyok készülve. Legalábbis úgy érzem. Aztán majd kiderül.

Beatrix, Györgyi, tudom, hogy most nem vagytok netközelben. Majd számoljatok be, hogy telt közben az idő.

Eleni, drága vagy, hogy miattam bekukkantottál. Kép Köszönöm, hogy gondolsz rám. Mi van veletek? Mit szólnál egy újabb talihoz valamikor? A közös Dokihoz-menés is áll még, ugye? Ha nekem nem is kell menni Kép, akkor is szívesen "elkísérlek" benneteket Györgyivel.

Mona, jó lenne már élőben beszélni. Úgy gondolom, hogy most nagyon rád férne. Sok változás történt az életedben. A closti nem hat rögtön. Ne keseredje el. Tudod, a belső hozzáállás is fontos. Következő ciklusban majd többet szedsz, és lesz is hatása. Akard is! Kép

Gabi, jó, hogy velünk maradtál. Részemről érdeklődve várom a kutyás élményeket. Gratulálok az ebedhez! Tényleg nagyszerűek a teljesítményei. Büszke lehetsz! A Te tanítványod. Kép Kép Gondolom, feltűnt. Nagy állatbarát vagyok.

Írjatok!

Puszi, a hirtelen sok szabadidővel rendelkező Vera

U.i.: ami csak addig tart, amíg szét nem nézek a lakásban és az udvaron, hogy mi az, amit az utóbbi időben elhanyagoltam. Már nem is olyan sok az a szabaidő. Kép
vera77
 
 


Vera!

"Nagy" ráérésemben bekukkantottam ide! Kép
Gratulálok a diplomához! Kíváló?! Kép Kép Kép
De ami ennél fontosabb: nagyon szorítok!!!!!!!!

Krisztina
k78
 
 


Sziasztok!Vera!Elöször is gratulálok a diplomához.Nagyon ügyes voltál.Most a következö dolog ami borzasztoan fontos neked is:baba.És ez is sikerülni fog neked.Hátha már sikerült is.

Nekem most egyáltalán nincs peteérésem vagy más napra esik?Annyira biztam ebben a gyogyszerben.Ugy voltam vele hogy annak idején "segitett" igy most is használni fog.Az a baj,hogy én már ettöl a hirtöl is elkeseredtem.Arra gondolok egyfolytában hogy nem lesz "egyszerü" ez az egész és sok mindenen kell majd keresztül mennünk ahhoz hogy az álmunk valoság legyen.Nagyon szeretném elöre tekerni az idöt hogy lássam mi lesz az "ut" vége.

Egyébként nem történik mostanában velünk semmi különös.Mamám gyogyulgat a korházban,Gaga utolso hetét tölti az oviban,lassan lelkileg is "készülünk" hogy jön haza apa.Hál istennek megjött a nyár is igy sokat lehetünk a szabadban.

Remélem hogy majd mások is bejelentkeznek.

Mindenkinek jo éjszakát és még egyszer Vera neked megy a drukk.
mona24
 
 


Sziasztok!

Igen, bekukkantottam most is egy pillanatra.
Vera! Nagyon gratulálok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyes csajszi vagy, nagyon nagyon ügyes !!!!!!
Annak a másik jónak is nagyon örülök, és most azért sem mondok semmit, mert nem akarom elkiabálni. Szóval, nem mondtam semmit....jajj, de izgi.( Úgy drukkolok....)
Háááát, a közös orvoslátogatással nem tudom, mi lesz. Mert nekem ma el kellet mennem. Megjött ugyanis 27 napra, de nem akar elmúlni. Ma van11.napja, és még mindig bőszen megvan. Annyira kiakadtam, már tiszta idegbajos vagyok emiatt. Igaz, hogy nem sok a vérzés, de olyan furcsa, egyenetlen, kiszámíthatatlan. Mindig van néhány olyan óra vagy akár fél nap is, amikor SEMMI nincs, aztán megint meglódul. Felhívtam a Dokit, azt mondta, látni szeretné. Erre mikor odaértem, minden elmúlt. Ő csak azt látta, hogy volt valami szinte semmi mennyiség. Azt mondta, ez nem gond, már lecsengőben van, 1-2 nap, és elmúlik. Erre hazajövök, és most még több van, mint tegnap meg tegnapelőtt. Már kikészülök teljesen. Három nap múlva kezdhetem megint a Duphastont, és még el sem múlt. Nem is fárasztalak Benneteket, elég, ha én kész idegbaj vagyok. ( A Doki is azt mondta, hogy túl ideges vagyok, ne figyeljem magam. de ha most látná, mennyi van....)

Mona, jól megszenvedünk itt mindannyian a ciklusunkkal. Ne keseregj, én is járta így a Clostyval. Majd a következő esetben már jobb lesz, meglátod !

Hogy mennyit kínlódik az ember, ha nőből van...

Na, megyek pihenni, mert lassan totál nem normális leszek. Úgy elegem van már.

Puszi mindenkinek és kitartás ! ( Ez utóbbi nekem már lassan elfogy...)

Eleni
oxay
 
 


Vera gratula az államvizsgához, szép teljesítmény!!! Kép

Eleni igyál palástfű teát (az sztk melletti gyógysegédeszközök boltban kapható), nekem a 8-9 napról lecsökkentette a mensi idejét 3-4 napra.

Már csak kb. 2 hét és jön haza a párom Kép
mgabi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! Kép Nagyon jól esik! Örülök, hogy megoszthattam veletek a boldogságom.

Eleni, hihetetlen mik nem történnek veled! Kép És még ront a helyzeten, hogy, amikor a Dokihoz elmész, akkor persze nem az van, ami valójában. No, de ezt már kibeszéltük. Tényleg nyugodj meg!

Mona, ez neked is szól! Mindig ezt mondogattátok nekem is. És türelem, türelem. Tudom, hogy nálatok már másabb a helyzet, az idő is, meg egyebek, de akkor is meg kell nyugodni, ha el akarjuk érni a célt. Nagyon sok minden múlik azon, hogyan állunk hozzá, mit érzünk belül. És tudatosan kell, nagyon-nagyon tudatosan! Arról már meséltem, hogy én milyen lelkiállapotban voltam, hogy lábaltam ki belőle.
Lányok, ésszel kell csinálni. Ha már egyszer nők vagyunk, a magunk sok problémájával (ld. Eleni hsz.), használjuk ki azt is, hogy nemcsak a negatív oldalra dőlt el bennünket a lelkivilágunk, hanem igenis át tudjuk magunkat küzdeni a másik félre is. Oda, ahol vidámság, lelkesedés, akarás, őszinte reménykedés (és nem beleélés) van. Nos, ezt kell elérni. Ehhez kell egy jó nagy adag bátorság is. Sokkal nehezebb, mint sajnáltatni magunkat, és keseregni. De megéri!

Gabi, az az idő gyorsan el fog repülni. A Férjed pedig haza, és akkor hajrá, mindent bele! Egyébként minden rendben van a ciklusoddal?

Ja, és még mindig nem jött meg! Kép Már a 32. napon vagyok.

Legyetek jók és vidámak! Kép

V.
vera77
 
 


Vera!

Engedd meg, hogy itt is gratuláljak a vizsgádhoz és nagyon-nagyon szorítok érted, hogy végre sikerüljön a legnagyobb álmod!!!!!!!! Tiszta szívemből kívánom neked!!!!

Swen

Botond Kép
EneseKép
swenson
 
 


Köszi Swen! Kép Mindent!
vera77
 
 


Szisztok Csajok!

Itt vagyok most már én is.Készen lett a gépem!!!!Nem volt rajta "csak" 36 féreg és 4 vírus. :-))Csoda,hogy ment!Most fel lett turbózva.Tűzfal, új vírusirtó....

Vera!Nagyon-nagyon-nagyon-.... gratulálok,és hasonló mértékben drukkolok!
Egyébként nagyon ügyes csaj vagy.Látod!És itt paráztál!Mondjuk mindenki így van ezzel.Ha nem parázik előtte akkor ott már baj van. :-)

Eleni!Jobban vagy már?Nem semmi a Te szervezeted sem.Nem bírnak magukkal ezek a hormonok.
Azért csak jó nőnek lenni.Még ha nem is könnyű!

Remélem azért Vera nem hagy magamra és mehetünk együtt a Dokihoz.

Mona!Mikor is jön haza a férjed?Hányt kell még aludni?
Gondolom Gaga már nagyon várja azt a napot.És a szünetet?

Gabi!Gyorsan eltelik az a két hét!Hogy telt a kutyázós hétvége?

Vera!Díjazom az ötletedet!Jöhet az újabb tali!Én benne vagyok.Többiek?

Egyenlőre ennyi,mert valaki itt türelmetlenkedik mellettem.Este még benézek!


Élvezzétek a szép időt!

Györgyi
györgyi27
 
 


Szia Györgyi!

Örülök, hogy újra itt vagy Kép, és a géped is meggyógyult.
Köszönöm a gratulát, a drukkot! Kép
Vajon ki lehet az, aki ott türelmetlenkedik melletted? Kép Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: nem jött meg. Kép Ma vagyok a 33. napon. Várunk...
Más most nincs, megyek állást intézni. Mintha rajtam múlna. Kép

V.
vera77
 
 


Szisztok!

Mindenki eltűnt?Mona,Eleni,Gabi!Merre jártok?

Vera!Csak mi tartjuk a frontot?!Remélem a helyzet még mindig változatlan!!!Megy a drukk ezerrel!

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!Én nem tüntem el csak az utobbi napokon nem történt velünk semmi különös.Gyorsan telnek a napok.Gaga ma tölti az utolso napját az oviban.Mivel nem dolgozom igy nem szeretném ha jövö héttöl összevont csoportba járjon.Ebéd után el is hozom,mert délután megyünk le tiszaföldvárra a mamához.Keddig ottmarad,én viszont ma este vissza is jövök.
Takaritok,bevásárolok.Szerdán pedig jön haza a férjem.Gaga már nagyon számolja a napokat.
Nagyon remélem hogy délután nem fog esni az esö mert akkor egész "érdekes"lesz az ut.

Vera!De jo lenne ha azért nem jönne meg a menstruáciod mert babát vársz/gondolom ezzel nem mondtam neked ujat/.Megy a drukk.

Szép napot mindenkinek

Puszi
mona24
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkolást. Nálam ez hatástalan marad.
Reggel teszteltem. Negatív lett. Rögtön le akartam állni a Duphastonnal, de beszéltem a Dokival, és keddig még várunk. Ha addig nem jön meg, akkor megnéz. Részemről letudtam már ezt a dolgot, csak iszonyat dühös vagyok emiatt a .... nem is minősítem a progeszteront. Ha kevés az a baj, ha pótlás van, akkor az kavar be. Még jó, hogy számítottam rá, és így nem voltam oda meg vissza a reménykedéstől. Hmmmm... Úgyhogy most várom a mensit, ami progi mellett v.szeg nem jön, és majd kedden okosabb leszek a hogyan továbbról. Esedékes lenne a HSG, de 1 ciklust ki kell hagyni előtte. Az meg éppen nyár közepe, a Doki megy szabira. Majd csak valamikor augusztusban. Ez van. Ebbe bele kell törődni! Lesz ez még így se!

Mona, de jó, hogy már így elrepült az idő, és újra hármasban lesztek. Sok mindenről kellene beszélnetek. Talán most már könnyebb lesz. Csak ne sugározz negatívságot amiatt, mert nem használt elsőre a closti. Hidd el, hogy legközelebb majd lesz már valami hatása. Kis lépésekkel is célba lehet érni, bár sokkal nehezebb. De nekünk ez jutott. Fel a fejjel a következő ciklusra.
Mennyi Clostilbegytet kell majd szedned legközelebb?

Eleni, merre vagy? Elmúlt már a mensid? Mi van a lányaiddal?

Na, most megyek Férjezni. Az ő lelkét is ápolgatni kell néha.

Jó hétvégét. Majd jelentkezem, ha van valami. Talán megjön reggelre.

Puszi, V.
vera77
 
 


Vera nem lehet, hogy csak a teszt nem mutatta még ki?

Nekem rendben van a ciklusom. Szinte percre pontosan jön meg (de. 10 óra körül).
A doki már írt beutalót a párom kivizsgálására,de mire elment volna kiküldték suliba...

Györgyi: A kutyázós hétvége szombatja jó volt. Kép a vasárnap uncsi, még mindig nem nekem találták ki a kiállításokat...
mgabi
 
 


Szia Gabi!

Nem hinném, hogy a korai teszt lenne az oka annak, hogy - lett. Bizonyíthatóan a 16-17. napon volt a tüszőrepedésem. Azóta már eltelt több mint 2 hét. Simán kimutatta volna. Egyszerűen nincs mit kimutatni. Van ez így.
Kutyakiállításon voltál v. valami szépművészetin?
A múltkor éppen a hivatalod előtt mentem el. Eszembe jutottál te és a rengeteg virágcsereped. Kép
V.
vera77
 
 


Kár...

Kutyakiállításon voltunk.

Miért nem ugrottál be? Kép
mgabi
 
 


Sziasztok!

Ez ennyi volt lányok! Ma reggel megjött. Kép Az időjárás is a lelkiállapotunkat tükrözi. Most egyelőre nem is kezdek bele az írásba, mert nagyon filozófikus, melankólikus idegálapotban vagyok. Csak rontanám a közhangulatot. Holnapra már összeszedem magam.
Túl szép lett volna, hogy minden összejöjjön a szülinapomra. Ennyi nekem nem jár. MEg kell érte dolgozni, úgy látszik.
Ugye, Györgyi, mindennek oka van?
Gabi, legközelebb felnézek. Kép Miért nem neked találták ki a kutyakiállítást?

Jó hétvégét. És néha írjatok!

V.
vera77
 
 


Vera, nem szeretem a kutyakiállítást, mert:
- szent meggyőződésem, hogy a kutyák nem szeretnek egy asztalon mozdulatlanul állni felkötött fejjel miközben tupírozzák, lakkozzák, stb. őket
- egy helyben kell maradniuk egész nap max. 10 percért
- ha melegük van nem fürödhetnek meg
- a legtöbb kutyával még annyit sem foglalkoznak, hogy megtanítsák a ringben viselkedni

röviden ennyi Kép
mgabi
 
 


Gabi, mindenben teljesen igazad van. Kép Egyetértek. Akkor Te is állatvédő vagy?
V.
vera77
 
 


Sziasztok !

Ne haragudjatok, amiért ilyen sokáig "elhanyagoltalak" Benneteket, de valami olyasmi lelkiállapotban vagyok, mint Vera, és olyankor inkább nem akarok senkit fárasztani magammal. Illetve...megpróbáltam írni Nektek, de mindig elszállt, és mérgemben nem próbálkoztam többször.
Vera, bocsáss meg, látod, önzésemben még a szülinapodat is elfelejtettem, pedig de nagyon koncentráltam arra, hogy eszembe jusson időben. Igy utólag nagyon sok boldogságot kívánok, és legfőképpen azt a valamit, illetve azt a VALAKIT, akitől igazán boldog lehetsz. Tudod mit ? Azt kívánom, hogy hamarosan ANYA légy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Ne keseregj, amiért a Duphaston Nálad sem járt sikerrel. Én is kikészültem tőle. Most tartok a 16,napnál, és még mindig ugyanaz a helyzet. Csütörtökön úgy belódult, hogy azt hittem, a műtőben kötök ki. A Dokival ekkor már csak telefonon beszéltem, neki sem tetszik a dolog, de még mindig reménykedik abban, hogy a dupla adag Duphastontól elmúlik. Háááát, nem igazán veszem észre...
Gabi, nagyon köszi a jótanácsot, venni fogok palástfű teát.Sajnos eddig még nem volt lelkierőm bemenni a városba, a férjem pedig napok óta a Dunántúlon van. Az a baj, hogy lassan már alig merek mozogni, mert attól úgy beindul, úgyhogy egész nap itthon kínlódok, és próbálom kíméletesen elvégezni a házimunkát. ( Nem igazán megy.)
Az apósom, akit nagyon szeretünk, nagyon rosszul lett, és életveszélyes állapotban vitték be a kórházba. Súlyos szívelégtelensége van. Szerencsére időben bekerült, így már egyre jobban van, hét közepén talán haza is mehet. Emiatt van a férjem a Dunántúlon.
A lányok jól vannak. A Kicsi most élvezi a Mamát, igaz, csak rövid ideig, mert ma már megy vissza Debrecenbe. Tegnap jött, szóval nem volt sokáig sajnos. Anginak elég jó lesz a bizonyítványa, 4,6 felett. Azt kérte, hogy kapjon végre egy kiskutyát. Kicsi kora óta rajong az állatokért, különösen a kutyákért, és tavaly beleszeretett egy állatkereskedésben "kiállított" kis Beagle kutyába. Szerelem első látásra. Hihetetlen, hogy a kiskutya is azonnal Angiba "bolondult"....senki mást nem vett észre maga körül, csak őt. Sajnos akkor nem tudtuk megvenni, de most talán bepótolhatjuk. Angi állandóan ilyen kutyakölyköt keres az interneten, az újságokban...stb.
Gabi, ha tudsz nekünk valami jó tanáccsal szolgálni, annak nagyon örülnénk. De jó, most már van köztünk egy kutyaszakértő is. Szépen teljesedik ki a kis csapat !
Mona, el tudom képzelni, mennyire várod, várjátok a szerdát. Ügyesek legyetek, nagyon szép, boldog napokat kívánok Nektek ! A Closti miatt pedig Te se keseredj el, látod, itt semmi nem megy azonnal. ( Még hogy azonnal....de sajnos még "azonnal után" sem....jól meg vagyunk próbálva.)
Györgyi, láttad már a Tisza parti újdonságokat ? Nikike hogy van ? Élveztétek biztosan a jó időt ! Végre, legalább egy pár napig nyár volt.
Beatrix, Te is hamarosan hazaérsz. Várjuk a beszámolót !

Puszi, puszi, puszi mindenkinek !


Eleni
Kép
oxay
 
 


Sziasztok!Éppen most fejeztem be a kisszoba takaritását igy most leültem egy kicsit pihenni.Már majdnem befejeztem az egész lakás takaritását.Még az elöszoba,WC,fürdöszoba van hátra.Péntek ota egyedül vagyok mert Gaga a mamánál van tiszaföldváron.Nagyon sirt amikor otthagytam.Miután este hazaértem szolnokra rögtön fel is hivtam öket telefonon mert nyugtalanitott,hogy ugy hagytam ott.Már tök jo kedve volt,még beszélni is akart velem.Ott legalább állandoan kinn lehet az udvaron én meg nyugodtan elvégezhetek itthon.Majd kedden délután megyek le érte.

Vera!Öszintén sajnálom,hogy most sem sikerült.Jol gondolod,hogy mindennek meg van az oka.Én is hiszek ebben.Te anya leszel egyszer mert nagyon megérdemled /ezt a megállapitást a játszotéren eltöltött közös óránk alapján mondom/Lehet hogy nekem is azért akar nehezen sikerülni,mert nem akar müködni a házasságunk.Ilyen családba pedig lehet hogy nem kellene most másik gyerek.Nem adtam föl hogy egyszer boldogan fogunk élni.Ezt csak azért irtam mert tényleg mindennek van oka.Egyébként én is nagyon sok boldog szülinapot kivánok neked,és azt hogy az álmod minél hamarabb valora váljon.

Oxay!Sajnálom ami az aposoddal történt.Ilyenkor tényleg nagyon fontos hogy idöben észrevegyék a bajt és hogy a családja maximálisan mellette legyen.
Gratutulálok Angi bizonyitványához.Biztosan nagyon sokat tanult a sikerért.Nagyon jo nyarat kivánok neki és persze az egész családnak.

Szép délutánt mindenkinek
mona24
 
 


Vera, ezen még nem gondolkodtam, de ha belegondolok állatvédő vagyok Kép

Oxay, merre laksz?
mgabi
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok! Kép Igaz, nem tudom, hogy mennyi időm lesz írni, mert a burkoló bármelyik pillanatban megérkezhet. Kép Igazából ezeket a munkákat május 30-ig kellett volna elvégezni, most pedig attól félek, hogy heteken keresztül itthon ülhetünk. De ma beszélek a kivitelezővel, hogy kapják össze magukat.

A szabadság olyan felemásan sikerült. A mamáéknál töltött 4 nap klassz volt, csak az időjárás nem volt túl kedvező. Kép Utána szerdán a Férjemnek dolgoznia kellett. KépKépKép Így 4 napunk maradt, nem mentünk el nyaralni, "csak" kirándulgattunk egy kicsit. Voltunk Pesten az állatkertben is, és Csabikának örökbe fogadtuk a Zitta nevű elefántot. Kép Ő választotta ki, és nagyon boldog volt, amikor az oklevelet és a fotót megkapta. Kép Így a mi kis 3 évesünk egy 35 éves elefánt nevelőszülője lett. Kép

Vera! Nagyon sajnálom, hogy megjött, úgy izgultam Érted, annyira drukkoltam! De tudod, ne add fel, kitartás! Tudom, "könnyen" beszélek. Így utólag is gratula a diplomához, nagyon-nagyon ügyes voltál. Kép És most hogyan tovább? Mész valahova dolgozni majd, vagy a kiérdemelt pihenődet töltöd a nyáron? És BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKép

Mona! Gyorsan eltelt az idő, örülök, hogy újra együtt lesz a családotok. Kívánom, hogy nyugalomban, szeretetben és jó hangulatban teljen el az együtt töltött pár hetetek. Kép Mamád hogy van? Remélem, hogy szépen javul, és gyorsan felépül a műtét után.

Eleni! Gratula Angi bizijéhez, ügyes volt a lány. Kép Elmúlt már a vérzésed? Nekem ez nagyon nem tetszik!!! Kép Menj el a Dokihoz, mert itt már a vérveszteség sem semmi! Kép A kutya nagyon édes!!! Kép

Györgyi! Remélem, a géped már jól szuperál! Vigyázat, új vírust küldözget valaki, nekem a vipmail-es pf-ra jött egy, vmi olyan szöveggel, hogy "szia, küldök át pár képet neked...". Olyan mintha vmilyen ismerős akarna kedveskedni. Hát nagy kedvesség... gyorsan töröltem is, még jó, hogy készültem rá. Kép
Nikike hogy van? Mentek majd valahová nyaralni? Izgulni nem kell még????? Kép

Gabi! Már csak 1 hét, és Neked is itthon lesz a Párod! Kép Örülök, hogy itt maradtál, kis csapatunkban. Kép

Most mennem kell, burkoló ugyan még nincs, de ébred a család. Kép

Legyen csodaszép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Beatrix!Örülök,hogy Te is előkerültél.Sajnálom,hogy ilyen felemás lett a szabadság,de azért csak volt egy kis kikapcsolódás.Gondolom Csabika nagyon élvezte a kirándulást.Pláne az állatkertet.
Köszönöm kérdésed,jól vagyunk.Mi is igyekeztünk kihasználni a jó időt.Amennyit csak lehet kint vagyunk.
Izgulni még nem kell.Ma vagyok a nyolcadik napon,de innentől már mindent bele. :-)))
Te hol jársz?Nem kell még drukkolni?Te közelebb vagy hozzá!?

Vera!Újat nem tudok mondani!Sajnálom,és kitartás!Erős csaj vagy!Úgy is Anyuka lesz belőled.
Én valóban úgy gondolom,hogy mindennek meg van az oka,de tudom,hogy ebben az esetben nagyon hülyén hangzik.Sokszor csak évek múlva jön rá az ember,hogy mire volt jó egy-egy kudarc.Talán megedz lelkileg,amire később szükséged lesz.Talán egy ismeretség az ami nem jöhetne létre,ha már babás lennél.Talán egy jó állás,ahova később is visszamehetsz......Nem lehet tudni.
Hogy telnek most a napjaid?Alakul valami munka?Könyvek már a padláson vannak? :-)))

Gabi!A kutyakiállítással egyetértünk.Nem a kutyák kedvére való.Sokkal inkább a kutyasportok,amit még élveznek is.És náluk sem a külső a legfontosabb.Sokkal inkább,hogy mit tudnak.Mennyire jó az idegzetük.

Megkezdtem már a visszaszámlálást?Pontosan mikor jön haza a férjed?

Eleni!Hogy vagy?(Testileg és lelkileg.)Alakultál már valamit?
Gratulálok Anginak.Nagyon ügyes.Igazán megérdemli az a kiskutyát.Nagyon helyes.Nem csodálom,hogy beleszeretett.
Láttuk a játszótéren az új játékokat.Nikike fel is ment az "asztalra",és próbált rajta ugrálni,ahogy a nagyoktól látta.A mozdulat majdnem jó volt,de a lába nem hagyta el a talajt.Valójában csak rugózgatott,de haláli volt.

Mona!Haladsz a takarítással?Gondolom már nagyon várjátok a férjedet.Gaga jól érzi magát a mamánál?

Legyen szép napotok!

Györgyi
györgyi27
 
 


Szisztok!

Örülök, hogy mindenki jelentkezett. Kép

Eleni, szomorú vagyok, hogy még mindig nem álltál helyre. Sokat gondolok rád, és remélem, legközelebb már jó híreket mondasz. Kép
Gratulálok Anginak, okos, ügyes csajszi. Kép Mondjuk volt kitől örökölnie! Kép A kiskutyusról kérek szépen képeket, illetve a következő talira majd hozd el magaddal.
Apósodnak jobbulást kívánok!
Köszönöm a jókívánságokat!

Mona, szerintem téged jobban megviselt, hogy Gagát a mamájánál hagytad, mint őt magát. Kép Gondolom, már végeztél a takarítással. Holnap lesza nagy nap. Újra együtt a család. Kép Remélem, hogy sikerül rendeznetek a dolgokat. A nyaralás jó helyzetet teremt majd. Nem a megszokott, otthoni környezet, az emberek olyankor másképp viselkednek. Csak okosan, nőiesen, pozitívan! Ha rendeződnek a dolgok, jönni fog a baba is. A closiban pedig bízz jobban, hiszen már egyszer segített. Kép
Neked is köszönöm a jókívánságokat. Úgy gondolom, hogy minden nő megérdemli, hogy édesanya legyen (már aki akar, persze), csak éppen van, akinek ez sikerül, van, akinek nem. Lehet, hogy ez utóbbiak közé számítok én is. Sajnos, ezzel is számolni kell vetni, bár még rég nincs lejátszva minden mérkőzés.

Beatrix, azért mozgalmas volt az a néhány nap. A munkásokról jót vagy semmit...
Csabika boldog elefánt-szülő lett. Kép Soha nem lehet elég korán kezdeni.
Ha jól számolgatok, lassan lehet érted izgulni! Kép Majd beszámolót kérünk ám!
Neked is köszönöm a jókívánságokat! Egyelőre munkát keresek. Meglátjuk, mi sül ki belőle.

Györgyi, nekünk is volt egy férgünk. Sikeresen likvidáltuk. Kép
A könyveim, jegyzeteim még a szobában. A héten el fogom rakni, de annyi minden más dolog van, amit csak halasztgattam az utóbbi hetekben. Hozzá jött még anyósomtól egy kis zöldborsó, sóska, amit konzerválni szükséges, különben nem bírja ki a téli hónapokra. Kép Kép Húú, de jól körülírtam a felpucolást, lefagyasztást. Kép
Titeket sem ismertelek volna meg, ha nem vagyok ennyire selejtes. Ezért már megérte. Kép Bár megmondom őszintén, szívesebben találkoztam volna veletek, mondjuk a szülészeten, boldog anyukaként, a kisbabáinkat szoptatva. De még talán sor kerülhet erre. Kép

Gabi, éljenek az állatok! Nem hiszem, hogy nálatok gond lesz majd a baba-projekttel. Simán beelőzöl mindenkit! Hazajön a Férjed a szuper kiskatonákkal, és... Kép Kép Mindig mondtam a lányoknak, hogy figyeljék meg, itt mindenkinek hamarabb lesz babája, mint nekem. Kép Figyeld meg, hogy igazam lesz! Csak igyekezzen mindenki, mert sokat akarok babázni! Kép Kép

Beatrixnek már írtam, hogy most éppen állás után kajtatok. Ezen a héten sok minden tervbe van véve.
Egyébként lehet, úgy járok, mint Eleni. Már 4. napja van a mensi (pontosabban inkább 4,5, mert már pénteken este elkezdte, de a szombatot vettem 1. napnak), és még mindig ugyanannyi. Máskor max. 5-6 nap alatt túl vagyok az egészen. Most meg.... Bolond ez a természet!

Megyek, mert ezer dolgom van. Jók legyetek! Kép

V.
vera77
 
 


Györgyi, én is a munkakutyázás híve vagyok Kép

Lányok, már csak 1 hét Kép 21-én indul haza a párom, de még nem tudom a pontos érkezését.

Vera bár igazad lenne (bocsi)... A párom mikor hazajön egyből mehet kivizsgálásra... Több, mint 1,5 éve próbálkozunk...
mgabi
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: ma vagyok a 25. napon, tehát izgulni kb 8-10 nap múlva kezdhetek. Kiindulva az előbbi 34 napos ciklusomból. Bár az igazat megvallva nem nagyon izgulok, most még annyira könnyedén veszem a dolgokat. Ha sikerül akkor nagyon boldog leszek, ha nem, akkor annak biztos oka van. Nem akarok görcsölni, bár még nagyon az elején vagyunk, így könnyű dolgom van. Igaz, azért remélem, hogy előbb-utóbb sikerül. Persze nekem azért is könnyebb a helyzetem, mint Veráé és Gabié, mert már van egy Törpénk. Akinek természetesen be sem áll a szája. Kép

Burkoló tegnap jött és el is ment. Amikor meglátta, hogy mennyi meló van, kiderült, hogy nem hozott sem anyagot, sem szerszámot, nem tudta, hogy egy csomó lapot fel kell szedni a teraszon. A kivitelező azt mondta neki, hogy csak egy két lapot kell leragasztani. Szóval tegnap nálunk nem volt meló. és azt sem tudom, hogy mikor jön vissza dolgozni. Kép
Így, hogy szabaddá vált a napunk, elmentünk Apával Jászberénybe. Apa dolgozott, mi pedig kilátogattunk az állatkertbe. Csabikának újabb "neveltje" van, egy Vitéz nevű sas. Örökbe akart fogadni ott is egy állatot, és lehetett is. Az állatkertben nagyon örültek neki, jól jön mindig egy kis pénz, amit az állatok etetésére fordítanak. Kép Csabika: "Tixi sokat fizess hogy sok hamit vehessen a bácsi a sasnak!" Kép Nem lehet Neki ellenállni. Kép

Gabi! Lehet, hogy Verának igaza lesz, és spontán jön a bébi! Bárcsak így lenne!!! Kép Persze nem árt a kivizsgálás sem.
Tetszik, ahogy az kutyusokról gondolkodsz! Kép
Ezt az egy hetet a Párod érkezéséig már féllábon is kibírod, ugye?! Kép

Györgyi! Persze, Csabika minden kimozdulást (itthonról) élvez, roppant boldog, amikor elindulunk valahova, még ha csak a Corába, vagy a Mamához megyünk is. Az állatkert a mindene. Kép Legközelebb a vidámparkba visszük majd el.
Mi is nagyon sokat kint vagyunk, imádok kertes házban lakni! Kép

Vera! Sok szerencsét és kitartást kívánok Neked a munkakereséséhez, nem egyszerű ez manapság. Sajnos! Kép Remélem, hogy a mensid időben abba marad, és kezdődhet újra a reménykedés.
Mikor mész megint a Dokihoz?


Eleni! mi újság Nálad? Jelentkezz, ha lesz egy kis időd, aggódom Érted!

Mona! Már csak 1 nap!!! Kép Gaga már tutira nagyon izgatott. Kép Remélem jól sikerül ez a pár hét, szorítok Nektek, hogy minden klassz legyen! Kép

Most lelépek, főznöm kellene valami finomságot ebédre.

Képzeljétek, már megint rossza a mosógépem. Kép Holnap jön a szerelő. Még jó, hogy tegnapelőtt mindent kimostam.

Legyen szép napotok!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok!Benézek hozzátok mert nem tudom hogy legközelebb mikor lesz rá lehetöségem.Tudjátok apa holnap jön haza igy ö fogja gyakran használni a gépet.Azért megigérem,hogy nem foglak titeket elhanyagolni.Nagyon szeretném ha itthon minden rendbe jönne.A férjemék már uton vannak haza igy az sms t amit küldtem neki biztosan meg fogja kapni.Azt üzentem neki,hogy mindketten nagyon várjuk haza és üzenjen nekem amikor pesten felszáll a vonatra.Ki szeretnék elé menni a vasutállomásra.Nem tudom,hogy mit fog szolni ahhoz,hogy Gaga nincs itthon.Tegnap felhivtam Gagát és nem gondolta meg magát.Azt szeretné ha holnap kocsival mennénk el érte.
Itthon befejeztem a nagytakaritást és megföztem a holnapi ebédet.Uj receptet probáltam ki és nem sikerült valami jol.Azért remélem,hogy megkostolja.

Beatrix!A mamám hál istennek jobban van bár eléggé legyengülten jött ki ma a korházbol.Pár napig nagykörüben lesz keresztanyámék nyaralojában.A szövettan kimutatta hogy nem volt áttétes.Igy tényleg sok esélye van,hogy felgyogyuljon.
Örülök,hogy sikerült a nyaralásotok,bár az idöjárás ezen a nyáron eddig nem valami jo.A lényeg viszont,hogy Csabika élvezte a kirándulást.Egyébként megy a drukk neked is.Hátha neked már sikerült.

Vera!Nagyon remélem,hogy már egy kicsit jobb a hangulatod.Drukkolok hogy sikerüljön valami állást találnod.

Millio puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!

Mona, kellemes napokat kívánok nektek! Nagy lehet most az izgalom nálatok. Kép Örülök, hogy a mamád jobban van, ezek jó hírek. Rendbe fog jönni. Ott álltok mellette. Ízlett az ebéd a Férjednek?

Gabi, de abból a 1,5 évből mennyit volt itthon a Férjed. Ezzel az orvosokat "be lehet csapni" (és be is kell, hogy haladjon az ember Kép), de magatokban azért vonjátok le azokat a hónapokat, amikor távol volt a párod. Tessék pozitívan hozzáálni a dolgokhoz. Kép

Beatrix, még néhány nap és jöhet az izgalom. Kép Drukkolok!!! Csabikának saját állatkertje lesz, mire megszületik a kistesó. Kép Csak ne akarjon hazavinni egyetlen állatot sem. Az alapján, ahogy leírtad a kerteteket, nem lehet valami nagy. Hogy nézne ott ki egy elefánt? Kép
Kitartás a munkásokhoz!

Szerencsére a mensim csökkentőben. Tegnap délelőtt csak ilyesztgetett. Délután már jobb volt a helyzet.
Volta a Dokinál is. Le vagyok súlytva. 4 hónapig nem lesz semmi. Most következne a HSG, de ebben a ciklusban én pihenek, utána a Doki (megy szabira), jön a HSG augusztus elején, utána megint 1 ciklus szünet, és úgy jön az újabb clostis ciklus. Ez már valamikor szeptember-októberben. Ha jól összejönnek a dolgok, akkor még egy stimulált ciklus belefér ebbe az évbe. Ennyi időt még adunk magunknak. Ha nem sikerül addig, akkor januárban meddőségi központ. Ez várható. Nem vagyok feldobva. Egyébként a HSG 1 éjszakás bentalvós buli, szuper Kép.

Eleni, mi van már veled? Csak egy sorocskát írj, légyszi'! Kép

Györgyi?

Legyen szép napotok!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!

Nevetni fogsz, Csabikám már "eldöntötte", hogy elhozzuk Zitta elefántot Pestről, az állatkertből. Kép Sőt elvisszük a Papához is (a Széchenyi ltp-re), meg mindenhová megmutatni. Ráadásul egy zsiráfot is akar a lelkem. Kép

Sajnálom, hogy ilyen sokat kell még várnotok. Nem értek hozzá, ezért kérdezem, hogy akkor ez a 4 hónap alatt nem is eshetsz teherbe (ha spontán jönne)? Nem irígyellek a HSG miatt sem. Kép De tudod, kitartás.

Jó, hogy a mensid elmúlóban van. Legalább ezzel nincs gondod (remélhetőleg).

A kivitelezőhöz és a munkásaihoz már nem sok türelmem van, a főnökkel már 2 napja nem tudok beszélni, vagy nem veszi fel a telefont, vagy ki van kapcsolva, de az SMS-re sem válaszol. Igaz régen, amikor építkeztünk, akkor is volt, hogy eltűnt pár napra, mindig azzal magyarázta, hogy külföldön volt.

Eleni! Légyszi, légyszi, légyszi!!!! Szétaggódjuk magunkat! Írj pár sort!

Most megyek, ma még leszek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Ha nem haragszotok, néhány képet felrakok. Kép

Így készülünk a nyárra. Úszószemüveg már van! Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
beatrix28
 
 


Ekkora helye lenne az elefántnak és a zsiráfnak (bár azt hiszem, valami erősebb kerítésre lenne szükség) Kép:
Kép
Kép

A két terület egymást kiegészítve adja ki a kertet.
beatrix28
 
 


És a teraszunk:
Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!


Tegnap Én is voltam a Dokinál.Nekem nagyon jó híreket mondott.Megnézett UH-val.Mindent rendben talált.Azt mondta,hogy tegyünk meg mindet a cél érdekében. :-))))
Mondjuk előtte rám hozta a frászt.Kérdezgette,hogy biztos,hogy három hónapban egyeztünk meg?Biztosan letelt?Biztos,hogy három hónap volt?Kezdtem hülyét kapni,hogy még hármat rám akar beszélni.
Utána mondtam,hogy azért beszéltünk hármat,mert nagyon pici volt a baba.Ez lett volna a következő mondata!Na!Ekkor estek le a kövek!Nagyon rám hozta a frászt.
Tehát megkaptuk az engedélyt!!!!

Beatrix!Nagyon szorítunk érted!Tessék megkezdeni a sort!
Szörnyű lehet,hogy szinte körözni kell a kivitelezőt.Sok a megbízhatatlan mester.A reklamálókat meg főleg nem szeretik.Addig kedves,aranyos,...vagy,ameddig el nem vállalja a munkát.Esetleg még munka alatt is.De fizetés után hallani sem akarnak rólad.Sajnos kevés a kivétel!
Nem tudtok véletlenül egy jó vízvezeték szerelőt???

Vera!Remélem már jobb a kedved!Rá se ránts a kórházi 24 órára.Majd meglátogatlak.Jó?Kicsit elszórakoztatlak.Mondjuk éjszaka nem vállalom! :-))))

Eleni!Életjelet!!!!

Monának most nem írok.Ő biztosan nagyon elfoglalt.Remélem szép napokat töltenek majd együtt!

Gabi!Pár nap és jön a férjed.Utána lehet érted is izgulni.Megkérdezhetem,hogy ki az orvosod?(Azt hiszem még nem írtad.)

Később még jövök.Írjatok sokat!!!

Györgyi
györgyi27
 
 


Még egy utolsó.

A finom, zsenge borsóért meg kellett ám dolgozni! Csak a fénykép kedvéért volt hajlandó abbahagyni a munkát. Kép
Kép
beatrix28
 
 


Sziasztok!

Györgyi!

Örülök, hogy minden rendben! Kép

Szívesen kezdeném a sort, ha megígéritek, hogy szépen sorban követtek. Kép Vagyis mindegy ki kezdi, csak mindannyian sorra kerüljünk. Kép

A kivitelezővel annyiban szerencsénk van, hogy a garanciális javítást is szerződésbe foglaltuk, csak "kicsit" lassan haladnak a dolgok. Van folyó építkezése is, ahol szorítja a határidő, ezért lassú nálunk.

Tudok egy jó szerelőt, pont holnap jön hozzánk a mosogatógépet bekötni, majd megkérdezem, hogy nyilvánossá tehetem-e a nevét és telszámát.

Képzeljétek a mosógépemnek az a baja, hogy totál kiszakadt a motorja. Valószínűleg egy selejtes rögzítőcsavar miatt. Kép De szerencsére garanciás, így nem kerül pénzbe a javítása. Ráadásul a szaki olyan rendes volt, hogy gyorsan átnézte és megjavította a régi gépemet, így nem maradtam mosógép nélkül. Kép Pedig lelki szemeim előtt már láttam, ahogy kézzel, a kádba hajolva mosom a szennyest, esetleg leviszem a Tiszára. Kép

Most mennem kell, még leszek.

Beatrix
beatrix28
 
 


Beatrix!

Tutik a képek!A kismotor ismerős.Nikikének is ilyen van.Pont ilyen!Színben is,mert a rózsaszín/lila variáció nem tetszett.
Szép lett a füvetek!

Most csak gyorsan annyit,hogy nem kell nyilvánossá tenni a szerelő számát,elég,ha elküldöd nekem.Akkor megírom a publikus címemet.

Szép álmokat mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok !

Köszönöm, hogy aggódtok értem. Most jöttem haza a "nyaralás"-ból, amelyet a Hetényiben töltöttem el. Miután már 20 napja nem változott semmi, illetve hirtelen megint sok lett a vérzés, a Doki behívott, hogy pontot tegyen a dolog végére. Hiába háromszoroztuk meg a Duphastont, csak nem akart változni. Úgyhogy tegnap este kitisztított. El sem tudom mondani, mennyire féltem, meg amúgy is nagyon ki voltam már készülve. A Doki azt ajánlotta, hogy inkább csak bódult állapotban legyek, ne altassanak, mert az rosszabb. Végül is ki lehetett bírni, volt egy-két perc, amikor nagyon szörnyen fájt, de a Dokink nagyon segített, figyelt, mikor hogy reagálok...stb.Inkább a kábaság a rossz, főleg, hogy még mindig tart. Olyan vagyok, mintha nem lennék egészen normális....Fáj a fejem, szédülök, alig bírok lábra állni. De ez vele jár, azt mondta.Egyébként nagyon rendes volt, mint mindig. De ez nem újdonság, igy van ? Most várom a szövettant, két hét, mire elkészül. Abból meg lehet tudni mindent. Azt is, hogy esetleg éppen egy vetélés volt, vagy gyulladás, vagy hormonzavar, vagy bármi rossz vagy kevésbé rossz. Most csak az az egy vigasztal, hogy legalább ezen a "horror"-on túl vagyok. Azt érzem, teljesen kivéreztem, alig élek a több heti vérzés és a tegnapi "vérengzés" után. Erről ennyit.
Most megpróbálok észhez térni a kábulatból, de elég nehezen megy.

Megvan a kutyuskánk ! Majd mesélek !
Muszáj mennem, mert áll a bál itthon. Mindenütt rendetlenség, káosz. Ebédet kell főzni...stb.
Este megpróbálok többet írni. Mindenkinek nagyon sok puszi !

Eleni
oxay
 
 


Sziasztok!Egy kis idöre ide tudtam férni a géphez.Le akartam küldeni a fiukat a focipályára,de a férjem átháritotta.Nekem viszont most nincs valami nagy kedvem hozzá.
Ismét együtt a kis családunk.Tegnap ebéd után/az uj recept szokás szerint ismét nem sikerült//meg lehetett éppen enni de nem lett igazán jo/Ugy tünik,hogy nem lesz belölem"mesterszakács",rögtön mennünk kellett tiszaföldvárra Gagáért mert azt mondta a telefonba az apjának,hogy siessünk hozzá.Amikor megérkeztünk éppen azt láttuk,hogy a keritésnél van és nagyobb gyerekekkel beszélgetett.A mama azt mondta hogy ök Gaga uj barátai.Nagyon élvezte a "vidéki"életet.Mondta is a mamájának,hogy ha visszamegy az apukája dolgozni akkor ö visszamegy nyaralni.Hazafelé beszaladtunk a corába és bevásároltunk.
Egy párszor sikerült már összekapnunk.Szokás szerint ismét aproságokon kapunk össze.Szerintem semmit sem fog változni a helyzet.Éppen most ellenörzi hogy milyen háztartási munkát csináltam meg itthon.Ezt unom már nagyon.És azt hogy agyereknevelésben is különbözöek vagyunk.Amit ö megenged azt én tiltom és forditva.

Vera!Sajnálom hogy szünetet kell tartonotok.A nyár nekem mindig gyorsabban telik hátha te is igy vagy ezzel és akkor hamar eltelik az a hossz szünet.Föleg akkor fog gyorsabban telni az idö ha lenne valami elfoglaltságod.Ezt a dolgot persze magamra is értem.

Beatix!Nagyon jo képek készültek Csabikárol,gondolom még mindig nagyon jokat szövegel.Ami viszont még nagyon tetszik az a házatok,kertetek.Bárcsak nemsokára nekünk is sikerülne kertes házba költözni.Ha esetleg a környezetetekben látnál valami jo házat ami árban is elfogadhato szolhatnál.Olyan ház is érdekelne bennünket ami nincs teljesen kész és még fel lehetne rá venni a szoc polt.

Oxay!Annyira sajnálom hogy ennyi mindenen mentél keresztül.Nagyon remélem,hogy a szövettani eredmény "jo" lesz.Gondolom ez a két hét izgulva fog eltelni.

Puszi mindenkinek
mona24
 
 


Sziasztok!

Eleni! Nagyon sajnálom, hogy ez történt Veled! Nagyon aggódtam Érted, és már látom, sajnos okom is volt rá. Kép Kívánom, hogy mielőbb megerősödj és a szövettan is megnyugtató legyen. Pihenj nagyon sokat, most nem a házimunka a legfontosabb!!!! Törődj sokat Magaddal, hogy újra erős legyél és a lelkedet is ápolgasd!
A kutyus biztos nagyon aranyos. A lányok nagyon örülnek most, igaz?! Kép
Azért jelentkezz minden nap, hogy tudjuk, mi van Veled. Gyógyító energia megy: +++++++++++++++++
Nagyon vigyázz Magadra!

Mona! Örülök, hogy együtt a családotok. Szerintem a kisebb összezördülésekkel ne nagyon foglalkozz, az mindenhol előfordul. Viszont ez a házimunka-ellenőrzés... Kép Ettől kicsit forr a vérem! (Bocs az őszinteségért!) A gyereknevelésben szerintem tartsd Magad a saját elveidhez és hagyd, hogy a Férjed más szabályok szerint legyen Gagával (persze hacsak nem érzed azt, hogy ez Gaga kárára van). A gyerekek olyan kis okosak, hogy magukban ezt le tudják rendezni. Megszokják, hogy kinél mik a "szabályok". Csabika is így van ezzel. Igaz mi a férjemmel nagyjából hasonlóan gondoljuk a dolgokat, persze nem mindent. És Csabika ezt tudja is, sőt néha ki is használja. De ártani nem árt Neki, hát szemet hunyok. Kép
Főzés: minél többször csinálod, annál jobb lesz, hidd el! Kép Gyakorlat teszi a mestert. Kép
Majd körülnézek ház-ügyben.
Mona, mikor is mentek nyaralni? Bocs, ha már írtad, bevallom, most olyan fáradt vagyok, nincs erőm visszaolvasni.
Még nem mondtam, de örülök, hogy Mamád már kint van a kórházból. Jó, hogy időben észrevették, és nem volt áttétes. Kívánok Neki mielőbbi felépülést, jó egészséget. Kép

Györgyi! Majd írd meg, hogy hova küldhetem a szerelő nevét és telszámát.
A füvünk sajnos most "beteg", olyan, mintha el akarna száradni, vagyis szárad is. Most mentegetjük. Nagyon sajnálnánk, ha tönkremenne.

Vera! Mizujs Nálad? Nem mintha régen írtál volna, csak szokatlan, hogy ma még nem! Kép
Remélem, minden oké! Azért írj majd, ha lesz időd.

Gabi! Tudod már, hogy pontosan mikor érkezik a Férjed? Izgatott vagy már, ugye?!
Hogy telnek a napjaid? Még mindig olyan sok a munka?

Szombaton a keresztfiunk 2. szülinapját ünnepeljük nálunk. Ha minden igaz, bográcsos marhapörkölt lesz. Most avatjuk majd fel a bográcsolónkat. Voltunk a Pláza játékboltjában ajánbdékokat venni. Vettem Miki egeres szalvétát, poharat, tányért, terítőt, szívószálat és két papírcsákót. Erre Csabika: "Tixi de jóóóó! Vettél bulicsákót?" Az egyik Micimackós filmben látta, és azóta vágyott arra, hogy legyen nálunk is bulicsákós buli. Kép

Azt hiszem, mára ennyi, már nagyon fáradt vagyok.

Álmodjatok szépeket!

Beatrix
beatrix28
 
 


Sziasztok. Végre itt a hétvége Kép
Nagy hajrát vágtam le, keddtől 2 hét szabira megyek (remélem) :-)

Beatrix, irigyellek a kertért...

Györgyi, igen, tudom,kedden de. érkezik a repülője Kép
A dokim Erdődi Zoltán.

Eleni, sajnálom ami történt Kép
mgabi
 
 


Sziasztok!

Eleni!Nagyon sajnálom ami történt,de remélem most már jobban vagy.
Tudom milyen sokat jelent,hogy tudod,hogy jó kezekben vagy.Mi lenne velünk a Doki nélkül?
Hogy van a Család?Nem viselte meg Krisztikét,hogy nem voltál otthon?Ki vigyázott rá addig?
Hogy viselkedik a kutyus?Gondolom egyfolytában nyaggatnák a lányok,főleg Krisztike.

Beatrix!A címem: gyorgyi27@freemail.hu
Előre is köszönöm a telefonszámot.
Mit csináltok a füvetekkel?A mienknél is ezt tapasztaljuk,de nem olyan vészes a dolog.Szép zöld,de amikor levágjuk,akkor látszik úgy,mintha száraz lenne.Szerintem nálunk ez azért is van,mert egy párszor későn lett vágva az eső miatt,és nagyon megnőtt.Lehet,hogy hülyeség.

Visszanéztem,.és ha jól számolok,ma vagy a 29.napon.Lehet izgulni?A gyógyszer utáni 34 nap semmit sem jelent.Nekem is 32 volt,de a következőben csak 24.És szépen be is álltam erre a 24-25-26 napra. :-(
Persze nem feltétlen van így nálad is,de a gyógyszer utáni ciklus nem mérvadó.

Mona!Hogy vagytok?Hogy telnek a napok?Gondolom Gaga határtalanul boldog.Remélem Ti sem veszekedtek sokat a férjeddel.A házimunka ellenőrzéssel nekem is az agyamra menne.Azért ő sem lehet könnyű eset,de mindenkinek vannak "hangyái".

Gabi!Reméljük,hogy jön a jól megérdemelt pihenő.Már csak két nap munka.Utána szabadság,férj.
Most már itthon marad,vagy ismét utazik valahova?Mondjuk a honvédségnél ne lehet tudni.

Vera!Merre vagy?Most tőled kérek életjelet.Nem jellemző rád,hogy napokra eltűnsz.Nincs semmi baj?


Szép napot mindenkinek!

Györgyi
györgyi27
 
 


Sziasztok!

Most, ilyen későn csak beugrok pár szóra.

Remélem, hogy mindenki jól van és csak ez a szép idő miatt nem ültök a géphez.

Eleni! Remélem, már jobban vagy, nagyon vigyázz Magadra! Kép

Vera! Mizujs'? Szokatlanul csendben vagy! Kép Minden oké???

Mona! Remélem, jól, és főleg békességben telnek a napjaitok. Kép Azért, ha 2 perc időd lesz, írj nekünk. Kép

Györgyi! A füvünket jól átgereblyéztük, sok száraz ki is jött. Alaposan meglocsoljuk minden este, most úgy néz ki, hogy szépen lassan helyrejön. Mi nem hagytuk megnőni, mégis ilyen lett. Ki tudja miért?!

Mailben küldöm a szerelő számát. Mondtam neki, hogy ajánlani fogom.

Nem tudom, hogy izguljak-e, nem érzek semmit (igaz Csabikával sem éreztem).Valóban ma vagyok a 29. napon. Nekem sosem voltak rövid ciklusaim, inkább hosszúak és rendszertelenek. Majd meglátjuk. Nekem a 35. nap környékén lenne már gyanús a dolog.

Gabi! Kitartás, két nap meló már gyorsan eltelik, aztán jöhet a szabi és a megérdemelt pihenés a Pároddal. Innentől kezdve Nektek is megy a drukk! Kép

Ma volt a keresztfiunk szülinapi bulija nálunk. Minden nagyon jól sikerült, majd holnap írok részletesen és csatolok majd képeket is.

Tudom, már valószínűleg alszotok, de kívánom, hogy álmodjatok csodaszépet (és váljon valóra Kép).

Beatrix
beatrix28
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: