Új privát üzeneted érkezett!

Ilba: tuti jövő hét, arról jegyeztem meg, hogy akkor egyébként munkanap van (a 24-edikét dolgozzák be), ráadásul ma be is volt dobva egy meghívó hozzánk.
Jó vasútazást, szuper hely, mi már többször is jártunk ott, már Korival is. Majd ha már a picitek is nagyob lesz, talán már jövő nyáron, nézzetek el Szentendrére is, ott van a városi közlekedést bemutató kiállítás, különböző korú és típusú villamosok, buszok, még hév is. Most már nagy pocakkal inkább ne, de jövőre :) !
Akkor jövő szombaton figyelünk! Valószinű mi inkább délelőtt, az elején megyünk az ebéd utáni alvás miatt.
Akkor ezek a fogacskák Beninek az 4 utolsó örlő? Szerintem nekünk is azok jönnek, mert szerencsére Kori nem is cumis és nem is szopja az ujját, de ha jön a fogacska 4 ujjacskája is bent van, meg folyik a nyála rendesen :cry: .

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
mi is délelőtt, Beni is alszik ebéd után.
Szentendrei tippet köszi, már nagyon rég el akartunk menni a Skanzenba is, de még oda se jutottunk el. :(
Igen, az utolsó 4 örlő, ami 2 év körül jön ki. El nem kapkodta, bár neki 1 évesen jött ki az első is. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt!

Nekünk 10 hósan jött az első fog (elég sokáig nem is volt több :D ), de már egy ideje kint van mind. Szerencsére Lilka nem igazán szenvedte meg egyiket sem, s a fogacskák is jól viselkedtek, egyszerre mindig legalább 2 jött...

Mi is megpróbálunk benézni szombaton, bár sztem mi inkább később.

zsanett
 
 

 
 

Lányok! (elsősorban Ilba)
Aki tavaly végig Gyeden volt, az kapott adó-visszatérítést?
2006-ra én még kaptam, de ugye Lilka februárban született. Most meg a 2007-esre nem akarnak adni, s marhára nem értem miért....

zsanett
 
 


Zsanett: lehet hülyeséget mondok (bocs) de az adóvisszatérítés nem a szülés előtti béredre volt? Én is kaptam tavaly, pár ezer forintot, Kori január végén született, januárban táppénzem voltam, én azt hittem az után járt vissza, de lehet tényleg nem jól tudom. Akkor legalább én is figyelek.

Kép
timcsi73
 
 


Timcsi!
Vhogy így van, de nem értem, m ugye, mint írtam Lilka február végi. Én vmi 60 e Ft kaptam, szintén táppénzen vtam, nem hiszem h a 2 hónapra. Ezért nem értem a mostanit, főleg h a progi szerint is visszaigényelhetek több, mint 100 e Ft, s ugye azért az nem mindegy...

zsanett
 
 


Zsanett,
passzolom a kérdést. Tök hülye vagyok a témához, most is a legjobban a TGYÁS kérelmem izzaszt le. :oops: :)
Kaptam visszatérítést, de más miatt minden évben kapok, nem tudom a részleteket, könyvelő csinálja.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Okés, köszi Ilba, akkor becihelődöm csütörtökön fogorvos előtt az APEH-ba :(

zsanett
 
 


Mi ez a csend?
Mindenki úgy utálja a hétfőt, mint én? :)

zsanett
 
 


Sziasztok!

Én vagyok,csak kihasználjuuk a jó időt.
Ma is a Margitszigeten voltunk. Hétvégén álltakertben jártunk ill. anyuméknál.Apa sajnos dolgozott.

Zsanett, Timi:játstzócsoport vmelyik nap?
Vendég
 


Én is vagyok.
Mi tegnap voltunk a Margitszigeten.
Beni újra ment bölcsibe, én meg CTG-re. :)

Férjem itthon szabin, a héten meglesz az Ikea. Zsanett, majd hívlak, de még nem tudom melyik nap. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Zsanett: Mielőtt becihelődsz, szerintem kérdezz rá náluk telefonon:
http://www.apeh.hu/regiok/kozepmagyaror ... zolgalatok

A múltkor apánknak is volt egy ügye, és szerencsére a telóban mindent elmondott neki a nőci, így megspórolt egy felesleges utat.
Próba - cseresznye ... hátha nektek is bejön.

Ilba: CTG-n minden okés volt? :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
aha. :) Aktívkodott rendesen. :)
Utánam következő lány meg beült a székbe és elfolyt a vize. :shock: Össze kéne pakolnom ...

Ti jól?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Húhaa .. ez ijesztő lehetett :roll: Én a múltkor jártam a Margitban a szülőszoba előtt, tökre bereccsentettem, pedig nem is szülni mentem :D
Összepakolnod tényleg nem ártana, mindjárt betöltöd a 37. hetet, onnan meg már bármikor bármi lehet :wink:
Mikor kell menned legközelebb?

Köszi, mi jól (kopp-kopp) :) Azon kívül, hogy már napok óta borzalmasan alszik éjszaka a lányom, én meg hulla vagyok minden egyes nap, szerencsére minden okés velünk. De sose legyen nagyobb bajunk, ezt meg majdcsak kinövi már egyszer! Remélem ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
Hétfőn. És akkor lesz az utolsó vizsgálat és UH is.
Beni most szerencsére jól alszik, bár mióta nincs szopi, azóta nincsen gond.

Mit csináljak a gyerekkel, ha egész nap nem köhög, csak alvás után? Reggel elég durva, míg fel nem köhögi és ki nem jön az orrán a sűrű cucc. Aztán mintha elvágták volna. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: A délutáni alvás után is ezt csinálja, vagy csak reggel?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Délutáni után is, csak akkor sokkal kevesebb a "cucc".

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Sissi!

Nekünk már csak a jövő hét jó a játszócsopira, m ma este lemegyek Veszprémbe, vagyis Palotára, és csak pénteken jövünk vissza.
Fogorvos meg APEH :(

Hétvégén mi is állatokat néztünk, tesóméknál vtunk Miskolcon, felmentünk a Vadasparkba, onnan Lillafüredre s onnan hazafelé kisvasúttal mentünk. Bár gondolom ez csak Timinek jelent néminemű infót :D A lényeg h jó volt, még 4 gyerekkel is :D

Timi!
Sajna muszáj mennem, egy kb fél órás beszélgetés végén azt mta a nő, h inkább menjek be...Még jó h felhívhattam őket...Kismilliárd telefonszámla és a vége az, h menjek be. De mindegy, bemegyek, m érdekel h mire fogják, h nem adnak vissza pénzt...

Ilba!
Jobb félni, mint megijedni, tényleg pakolj össze :D

Vasárnap ráérősek vagyunk ha vkinek Apája dolgozik esetleg...

zsanett
 
 


Sziasztok!

Vasárnap bábszínház! Vagy ez Nektek még mindig korai tervezés? :twisted: :D :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba!
Nekünk úgy tűnik jó lenne a vasárnap, Apa megy horgászni.
További infó?

zsanett
 
 


Mármint a bábszínházról?
Vagy az átadásról? :D

Bábszínház:
http://www.kulturkozpont.hu/babszinhaz.htm

Átadás: a bábszínház előtt, vagy délután. Mert ott bent nem tudom hová tenni. Meg furcsán is néznének rám azt hiszem, mit akarok egy ekkora cipőkanállal. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Majd akkor én virítok azzal a szépséges cipőkanállal :)
Ezzel azt akarom mondani, hogy mi megyünk és előtte akár talizhatunk is.

Még valaki jön?

zsanett
 
 


Zsanett,
oké. :D
Mi kb. 3/410-re ott leszünk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Előre kell megvenni a jegyet v ráér ott szted?

zsanett
 
 


Zsanett,
tavaly azt mondtam volna, hogy ráér ott, de mi a múltkor már nem kaptunk a helyszínen. Szóval passz ... :?
Én megvenném. Megvegyem? :D De akkor most szólj, mert holnap nincsen nyitva és akkor ma délután kell ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Most egyeztettem apánkkal, mégsem jönnek anyósék a hétvégén, szal úgy néz ki, hogy megyünk mi is :)
Alizzal megyek csak, a fiúk meg addig gokartoznil esznek az Eurocenterben.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
de jó! :D
Gondolom megismerjük egymást. :)
Nem veszem tutira, de valószínű én leszek a legnagyobb hasú az OMK-ban. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba: Ha másról nem, a pocakodról meg Beniről felismerlek :wink: Én kb. olyan vagyok mint az avataron, csak kicsit (nagyon!) nyúzottabb :?
Igyekszünk fél 10-3/4 10 között odaérni, bár a fiúk elég tökölősek, nem egyszerű velük elindulni :evil:

Most rohanok, ma lett kész a tüdőszűrőm meg a vérvételem eredménye.
Holnap is dolgozok :? , majd bekukkantok, hogy van-e újabb fejlemény :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Vali!
Örülök, h jöttök Ti is, szupi lesz :D
Eurocenteres gokart nem egy olcsó mulatság :?
Mi is járunk, kb hetente ott hagyunk egy tízest...De mivel most megszorító intézkedések vannak, az anyagi helyzetünkre való tekintettel, visszaveszünk.

Ilba!
Nemrég értünk haza, gyorsan csináltam egy kis rántott pulykát hasábbal meg salival vacsira s még csak most van időm leülni...
Hát remélem lesz jegy vasárnap...

Szóltam a másik topikban is ahová nagy ritkán írok, de nem nagyon hiszem h lesz jelentkező, messze vannak.

Szilvi, Timi?

zsanett
 
 


:!: :!: :!:
Vasárnap már csak a 11órás előadásra van jegy!!!
De az lesz még vasárnap is.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszi Ilba, akkor mi már csak arra tudunk menni.
Nektek a 10-esre van jegyetek?
Vali Nektek?

zsanett
 
 


Zsanett,
aha, a 10esre. Valit nem tudom, de gondolom ő se vett még.
A cuccokkal azt meg tudjuk csinálni, hogy a férjem ha értünk jön hozza magával és a kettő előadás között odaadom. De akkor tényleg cipőkanállal fogtok bemenni. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!
Megígértem Lilkának, h megyünk bábszínházba s most tök várja, nem akarom felültetni, így mindenképp megyünk.
Nem tudom h Ti h mentek a Művházba, de sztem elhaladtok a házunk közelében (Zápor-Selmeci v Selmeci-San Marco kereszteződés), így akár ki is szaladhatok érte.

zsanett
 
 


Oké, az is jó.
Ha Ti már fent vagytok fél10 felé, akkor megcsörgetlek ha ott vagyunk.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Szilvi!
Gondolod Benneteket még nem kötne le egy bábelőadás?

Timi?
Ti mentek? Melyikre?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Arra gtam, h amíg még jó idő van elviszem Lilkát az Állatkertbe.
Konkrétan keddre terveztem, de rugalmasak vagyunk, csütörtökig, mert akkor lehűlés várható.

Ha vkinek van kedve csatlakozni szóljon.

zsanett
 
 


Ilba: óóóóóóóóóóóóóóóó de sajnálom :(

Egyet nem értek. Megnéztem megint a honlapot (amit fentebb belinkeltél), azon csak a 10 órási előadást írja. Ugyanezt játszák 11-kor is???

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali,
igen, ugyanazt, ez már pótelőadás.
Az már nem jó nektek?

Zsanett,
holnap hívlak fél10 körül, a Záporban fogunk menni (kocsival).

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk. Délelőtt az OMK-ban voltunk a baba-mama napon. Rengetegen voltak. Ilba voltatok végül? Kb. 3 pocakos anyukát láttam, egyet egy nagyobb csemetével, de mikor közelítettem, mintha úgy hallottam volna, hogy Kristófnak szólítja a kisfiát. Tehát nem ti voltatok tuti. Mi fél 10 körül értünk oda, elbámészkodtunk, nézelődtünk, kóstolgattunk :) . Ismerősöket alig láttunk.... :( . Fél 12 után jöttünk el. Ebéd, most megy a csucsuka, 4-re meg vendégségbe megyünk.
Bábszínház: egyelőre még nálunk sem játszik. Hosszú még neki. Majd pár hónap múlva.
Nektek meg jó szórakozást. De ha jól olvastam, holnap babaruhabörze is lesz? Hétfőn meg baba-mama klub, szintén az OMK-ban, oviba, bölcsibe még nem járó gyerekeknek, 9-11-ig.
Állatkert: jól hangzik, mi júliusban voltunk már, szuper volt, Kori imádta, főleg a nagy állatokat csodálta. A puputevét még meg is simogatta, felemelte az apja hozzájuk.

Kép
timcsi73
 
 


Timi,
tényleg nem mi voltunk. :D
Beni bölcsiben volt, én meg takarítottam.
Úgy voltam vele, hogy ha már egy vagon pénzt kifizetek, akkor menjen, legalább haladok az itthoni dolgokkal is.
Meg tegnap nem is itthon aludt, bulizni voltam egy utolsót 8) , jól esett reggel a "beninélküliség" :oops:

Állatkert szuper ilyen időben, de én már nem vállalom be. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Remélem erre a pótelőadásra lesz jegy.
Vali Ti jöttök akkor?

Ilba!
Állatkertet megértem h már kihagyod :D

Timi!
Esetleg most nincs kedvetek jönni?
Mi vtunk kint spanyolban is 2 helyen ugye,meg múlt hétvégén Miskolcon a Vadasparkban, de Lilka teljesen odavan, nyávog folyton h az állatokhoz akar menni...
Szilviék múlt héten voltak, úgyh ők tuti nem jönnek, de jó volna nem egyedül menni...

zsanett
 
 


Sziasztok!

Timi:mi vszinű megyünk a baba-m ama klubba.Te voltál már?Én még sose milyen?

Ma délelőtt én takritottam addig Márkot elvitte a kerianyuja magukhoz.4re jöttek haza.Szivesen mentem volna pedig ma.
Baba börzére lehet,hogy kinázünk.

Apa beteg és úgy néz ki,hogy Márk is elkapta.Délután volt egy kis hőemelkedése,remélem nem lesz semmi komoly baja.
Vendég
 


Ilba!

Köszönöm még egyszer.
Az előadásról lemaradunk, Lilka most ébredezik...Majd legközelebb.


Keddi állatkert vki?

zsanett
 
 


Mi voltunk délelőtt, de az ajtón nem fértünk be :shock: :evil: , így most erről lemaradtunk :( Eszméletlen milyen tömeg volt, apa mikor meglátta, majdnem sokkot kapott. De én is. Vince alig bírta magát átverekedni a 2 m-re lévő wc-ig :evil:

Ilba: Mindig ez van, vagy most csak a börze miatt???
Amúgy milyen volt az előadás?

Bábszínház helyett voltunk a Szérűskert u-i Máltain. Teganap ajánlotta a másik játszótéren egy anyuka (én nem is tudtam róla, hogy ott is van Máltai), és tényleg nagyon kafa hely :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Zsanett,
talit remélem még össze tudjuk hozni, de bármikor erre jártok csörrents meg, leszaladok a visszajáróval.

Vali,
gondolom pont akkor értetek, mikor a 10 órásiak már kijöttek, a 11esek meg még nem mehettek be. Akkor az a pár perc tényleg :shock: :shock: :shock:
És igen, a Börze is belejátszott azért.
Banyek, mi is Máltaiztunk utána, de mi a Solymár utcain.

Beninek tetszett, szeretne menni a téli Kipp-Kopp-ra is. November 23-án lesz, még nincs jegy rá.

Én ma utoljára dokihoz+CTG+UH, kivi vagyok ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Szilvi: teljesen elfeledkeztem a baba-mama klubról..... :cry: . Ez a rövid hétvége megkavart, ráadásul tegnap este megint rendezkedtünk egy kicsit a lakásban. Sikerült apát rábírni, ráadásul a végén neki is tetszett a végeredmény :) . De ez sajna azzal járt, hogy a háromból 2 szoba olyan volt, mintha atomvillanás történt volna. Egész délelőtt azt pakolásztam, még Kori is besegített :) . Még mindig nincs minden a helyén, de alakulgatunk.
Zsanett: lehet hogy most mi is kihagyjuk az állatkertet, csütörtökön megyünk Miskolcra, addig rendet kellene tennem, meg rám vár még 2 adag vasalnivaló, plusz tegnap beraktam jópár virágot a kádba, zuhanyoztatni, meg földdel feltölteni őket, az is fél nap.
Szilvi: baba-mama klub milyen volt végül, azt tényleg sajnálom, beterveztem.
A babaruha börze ilyen nagy felhajtás? Nem is gondoltam. Már rég elakarok menni, de mindig lemaradok.

Kép
timcsi73
 
 


Lányok!
Ez a Baba-Mama klub, ami az OMK-ban van?
Én ott voltam anno Benivel, de ott pici babákkal voltak. Vagy ez változott azóta?
Én is csak egyszer voltam, mert mi is "túlkorosak" voltunk, minden alkalommal főzés van pl. (hogyan kezdjük a hozzátápit), sütőtök, almapüré, krumpli-barack ...

Timi,
a ruhabörzén nincsen semmi felhajtás, csak most épp bábszínház is volt, ezért volt akkora a tömeg ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Timi:szeintem nem vesztettél sokat a baba-mama klubbal,mi el is jöttünk hamarabb.Te voltál már ilyenen?Ha nem akkor volt pár kisgyerek,akik vittek játékot azokkal játszottak. Aki vezeti felolvasott egy könyvből,majd lehetett tornázni az anyukáknak.Szóval nekünk nem nagyon jött be,már 10kor leléptünk.Inkább játsziztunk.

Sajna úgfy néz ki,hogy én is elkaptam apától a betegséget,műár fája torkom.Márknak hála istennek csak az orra folyik.

Ilba:mi volt az uh-on és a dokinál?
Vendég
 


Sissi,
akkor a baba-mama klub a régi. :D

Most indulok, szóval
:arrow:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: