Új privát üzeneted érkezett!

Móni!Örülök,hogy jólvagy!Noémi várja a kistesót? Beni nagyon rosszul aludt 4-szer volt fent.Tegnap a védőnéni nagyon aranyos volt(imádom) és megvolt elégedve!..Na pussz :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Végre beindult a topic. Nagyon örülök neki. Dani ma is sírt az oviban, de szerintem nem fogom olyan korán vinni, inkább majd vásárolok ebédidőben. Az a baj, hogy még az ebédlőben vannak, és ott az ovónéni nem foglalkozik vele. Viszem inkább negyed órával késöbb és akkor legalább a csoportban lesznek már. Majd jövő héten kipróbáljuk.

Most befejezem, mert melóhelyről írok, majd otthonról bővebben.

Lindi
lindika
 
 


Sziasztok, Timcsi, hát ezt elmondom Krisztiánnak!!! Én is ismerem a kedvesed bár nem sokat találkoztunk, talán 2-3x, kicsi a világ és annak ellenére hogy nem kalocsai vagyok mégis akadnak közös kapcsolatok! :-) Akkor Te Szakiékat is ismered? ugye?

Lindi sajnálom hogy Dani sírt :-( Tegnap István is kiborult mert délután meglátogatott egy régi osztálytársam a 6 éves kislányával és a kislány halálra rémisztgette Istvánt :-( szegány amikor elmenet akkor az ölembe omlott és elaludt :-)

na szaladok mert nekünk most esett le hogy holnap zárva vannak a boltok.... sajna ma nem vettünk semmit talán majd jövő héten sikerül eljutni a kiscipőért...

Üdv
Kati
eszikati
 
 

 
 

Sziasztok!

Timcsi:Ha kérdezzük,hogy várod már a tesót azt feleli,hogy majd ütögetni fogja.De mondta,hogy ad neki kekszet és chipset.Remélem rögtön elsőnap ahogy hazajöttünk.:)

Remélem Dani hamar vissza szokik.

Noémi nagyon szeret nagyobb gyerekekkel játszani.Múltkor voltam vele az iskolás farsangi bálon.Egész délután rohantam utána.Nagyon élvezte a nagy társaságot és a zenét.Utána mindenkinek mesélte,hogy volt bulizni.:)

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
kreony
 
 


Szasztok! Lindi! Szurkolok Daninak, hogy simábban menjen a dolog,de tényleg azt próbáld ki,mert így akkor a saját kis csoportja van ott és a

z ovonéni jobban odatud figyelni rá.Drukk-drukk :D

Kati!Igen mondta a párom,hogy téged is ismer,és tényleg kicsi a világ.Mostmár két nagyon aranyos Miskolci menyecskét ismerek :lol: Dejó-dejó :D

Móni!Noémi egy kis tündér lehet,vagyis az is!!! :) hm...keksz és chips..nem rossz kezdésnek!! :roll:

Na megyek indítom apit dolgozni!Ilyenkor mindig szomorú vagyok!Hiába no nagy a szerelem!!! :D puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Most nézem,tudok ám ozt helyesen ügyesen írni! :? Bocsika :oops: Legyen mindenkinek szép hétvégéje :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Haho!Remélem mindenki kihasználta a jóidőt,és azért nem írtok?! :D Mindenkinek további szép hétvégét!! :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Heni!

Nagyon boldog névnapot!!!!


Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Timcsi:Igen tegnap kint voltunk egész délelőtt Noémivel.Még jó,mert ma már megint rossz idő volt.

Heninek boldog névnapot kívánok!

Üdv mindenkinek:
Móni
kreony
 
 


Heni Nagyon Boldog Névnapot!
lindika
 
 


Boldog Névnapot kívánunk Heninek!

Kati és István :-)
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!HENI!Boldog névnapot kívánok neked!

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Köszi mindenkinek!
Ma megvettük a kisfiamnak az első kisautót, ha megnyomjuk a bácsit akkor megy magáól és zenél meg villog.
Tőle az volt a névnapi ajándék, hogy hajnalban megmutatta hogyan fordul. Már nagyon megy neki és ha átbillen, akkor már semmi gond, nézelődik míg odaérek.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Hahó kismamik!!! :o Hol vagytok?Remélem mindenki jól van?! :) Móni?Minden ok? Puszi mindenkinek! :P

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok, remélem mindenki jól van, itt az idő most szép napos de sajna hideg. ma voltunk húsvéti becásárláson, jól elfáradtunk.
legyetk jók ha van időtök írjatok!
üdv
Kati
Kép
eszikati
 
 


Sziasztok!Ma voltun doktornéninél!Beni 9160gr,és minden ok!!Hencsi!Hogy vagytok a szuri után?Szép napot mindenkinek!!! :lol:

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Köszi, egész jól viselte! Csak akkor sírt egy picit, de aztán nem volt vele semmi gond. Most is alszik már fél 7 óta, pedig már ebéd után is aludt egy nagyot.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Vhencsi!Örülök neki!Szerencsés vagy Zorin babyvel :D Nemcsak szép de aranyos is:* Többiek? :( Sziasztok!!!! Nagyon pang az oldal. :( Vagy velem van a baj? :(

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Semmi baj veled. De az az igazság, hogy időnként mindenkinek eláll a szava. :) Aztán meg annyit írunk egyszerre, hogy alig lehet visszaolvasni. 1 éve, mikor én rájuk találtam, volt, hogy hetente csak egyszer írt valaki. Aztán beindult, szaporodtunk is rendesen. Majd írnak, ha ráérnek és lesz mit. Most jön a húsvét, gondolom azért tűntek el. Vannak akik már dolgoznak, ők biztos kevesebbet érnek rá leülni a gép elé. Hétvégén én is eltűnök. Jön a sütögetés, meg a vendégség.
Szép napot mindenkinek!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Köszi vhencsi!Mindenkinek kívánok,nagyon kellemes húsvétot! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!
KATI ÉS ISTVÁN
eszikati
 
 


Kép a nyuszik lemaradtak :-)
eszikati
 
 


Sziasztok!

Timcsi ne izgulj nem veled van a gond. Tényleg mindenki el van havazva szerintem.
Nálunk is hajtás van a melóhelyen. Ma nagypénteken a kutya sem dolgozik csak szerintem mi. Na mindegy ez van.

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!!!


Lindi
lindika
 
 


Sziasztok!Lindi!Köszi! Kellemes hétvégét mindenkinek és boldog húsvétot! :D :*

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Csak gyors bekukk.....
Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem, de el vagyok havazva. A munkahelyen ellenőrzést kaptunk....stb. A nyakunkon a húsvét , Adél tiszta nátha... soroljam még?

Mindekinek sonkában, tojásban és vigalomban teljes kellemes húsvétot!!!!


Adél, Edit és Tamás

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!

Ez a hét nálunk bolondok háza volt.Hétfőn Noémit vittem vissza az orvoshoz.Kedden egésznap takarítottam.Szerdán én mentem dokihoz.Szerencsére mindketten jól vagyunk.Csütörtök még egy kis takarítás.Pénteken készülődés Noémi szülinapjára és bevásárlás.A holnapi napra maradt a sütés.
El sem hiszem,hogy a lányom már 2 éves.Nagyon hamar eltelt az idő!

Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!A lányoknak sok locsolót,fiúknak sok piros tojást!
Majd teszek fel szülinapos képeket!

Móni
Kép
kreony
 
 


sziasztok,

mi is orvososdit játszunk már egy ideje, el nem múló nátha, hiába az orrcsepp meg a rengeteg orrszivás! Kedves és erőm sem volt gép elé ülni... :(( Na mindegy, egyszer biztos ez is elmúlik... jövő héten hazaköltözünk Horányba, aztán házeladás-házvétel és sok-sok kertezés :))

Mindenkinek boldog húsvétot!

Szilvi
hortenzia
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


sziasztok,
gyakorlati kérdés:
hogyan tudok utólag feltenni képet a felhasználónevem alá? egyáltalán szerkeszteni a profilomat?

Szilvi
hortenzia
 
 


Szilvi!Én nemtudom nekemis a párom csinálta meg,de ő most nincs itthon!:( sorry:o

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok!

Remélem jól telik a húsvét :-) Most jöttünk haza Tapolcáról, szépen sütött a nap, néztük a hattyúkat és kacsákat a tóban, sok gyerkőc volt, van szuper játszótér, szóval a hideg idő ellenére jó volt.

Szilvi, ha belépsz fent a a segédletek fülecskét lenyitod, ott a Profilra kattintasz és ott már minden le van írva, nekem a képet kicsit nehezen sikerült olyan picire kicsinyítenem hogy engedje feltölteni, de végül sikerült. Remélem értelmesen írtam le....

Timcsi, ne aggódj amiatt ha néha kicsit hallgatagok vagyunk, de ez nem is chat ahol folyamatosana gép előtt ülünk, szóval van hogy nagy a pörgés de van hogy mindenki el van havazva. Nekem egyszerűen csak hangulatom nincs gépelni, csak leülök elolvasgatom amit írtak a csajok, szóval ennyi. Nekem nagyon jó mert kalocsán anyósomékon kívül nem ismerek nagyon senkit, főleg nem kisgyermekes anyukákat és velem hasonló korúakat, így Ti vagyok a baráti társaságom is :-) szóval ezért is szeretném ha találkozhatnánk majd, a múltkor is nagyon szó volt Edittel egy kicsit beszélgetni, belógtam a munkahelyére :-) Istvánnal, de jól esett találkozni :-)


Végül István legújabb produkciója:
Kép

Üdv
Kati
eszikati
 
 


sziasztok,

Kati, köszönöm, sikerült is egyből minden, most már rólunk is van kép :)

itt úgy szakad a hó, mintha az Alpokban lennének, mondjuk január közepén! Hihetetlen! Főleg, hogy a téli kabátjainkat már hazaküldtük édesapámmal, hogy több legyen a hely pakolni, még jó, hogy Z. összes ruháját itt tartottam.
Vasárnap utazunk haza, egyszerre várom és bánom, de mindig a dolgok jó oldalát nézem, és most ez a jó: hazamenni, találkozni a barátokkal és sokat lenni a kertben meg a Duna-parton. Ősszel vagy télen úgyis jövünk vissza újabb három hónapra.

Remélem, nyáron mielőbb találkozunk személyesen is, szerintem mi már júniusban sokat járunk majd Újtelekre terepszemlézni...

Szilvi
hortenzia
 
 


Ma túlestünk a 3 hónapos laborvizsgálaton. Olyan ügyes volt a kisfiam, hogy még csak nem is sírt. Jól körülnézett, aztán csendben figyelte, hogy a néni miért nyomja az ujjacskáját.
Holnap mehetünk az eredményért.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Heni!

Nagyon ügyik vagytok! Dani minden vérvételt végigüvöltött.

Mi is betegek vagyunk. Péntek óta takonykor. Dani 5 napja lázas, úgyhogy kezd elegem lenni. Alig alszok éjszakánként. Ráadásul alig eszik, le van gyengülve. Persze kakilni se akart, így ma be kellett vinni beöntésre.
Szombaton Zh-m lesz, nem tanultam szinte semmit, nincs se erőm, se idegem.
A melóhelyen is rengeteg a munka, ráadásul nagy a feszültség, kolléganők miatt.
Az itthoni dolgokról nem is beszélve.
Ráadásul én is belemásztam a takonykórba, totál kivagyok.
Soroljam még?


Lindi
lindika
 
 


Sziasztok,

Lindi, nagyon együttérzek, most valami durva takonykór hódít, mert mindenfelé két-három, sőt négyhetes taknyokról hallok, mi most, három megfeszitett-orrcseppentős-orrszivós hét után tesszük el például a porszívónkat.
A zh biztos sikerül, tudod, csak csússzon, a kolléganőkre meg próbálj magasról lefelé... tudod ezt is, mire gondolok :)
Túllesztek ezen is, és ha jó lesz végre az idő, Dani is többet lehet levegőn, és a nap majd szépen meggyógyítja, étvágyat ad neki, és nagyot fog aludni. Gondolj erre, vasárnap már ragyogó napsütés lesz :)

Az alváshiány, gondolom, mindenkit sújt ennyi idős gyerkőccel, én ma pl. 4 és fél órás alvással szédelgek, hátsó fogak jönnek, általában éjjel 2-5 között. Miért pont akkor? Lövésem sincs! Összeszorított fogakkal küzdünk, mást nem tehetünk. Persze dolgozni így nehéz...

Valamit nem értek, nekünk csak a kórházban a harmadik napon volt egy sarokvérvétel, azóta semmi. ???

Szilvi
hortenzia
 
 


Köszi Szilvi!

A vérvételről meg annyit, hogy én sokat szoktam chatelni a babaszoba.hu-n kisgyerekes anyukákkal, és elég sokan meglepődve tapasztalták, hogy itt Kalocsán ilyen sűrűn vizsgálják a gyerekeket. Mi is voltunk 3,612,24,36 hós vérvételen, sőt mikor pár hetes volt Dani teljes hasi, koponya, csípő UH-on. Utána még kétszer voltunk UH-on, de nem azért mert csípőficamgyanus lett volna, csak mert ennél a dokinőnél ez természetes.

Tudom máshol mások a körülmények, szerintem ezt városa válogatja, meg dokija.

Lindi
lindika
 
 


Nekünk ez volt az első vérvétel, a 3 hónapos.
Ultrahangon 6 hét után voltunk. Aztán lehetne havonta vinni, de mi majd most megyünk áprilisban. Talán még fél évesen ajánlott.
Nálunk valami eltérés volt a csípőnél, azért viszem hamarabb. Az ortopéd nőhöz viszont nem megyünk vissza. Hihetetlen, mekkora paraszt. Bocsi, de ez az igazság.

vhencsi
Kép
vhencsi
 
 


Sziasztok!

Vasárnap megyünk haza Kalocsára!!!

Nekünk 6 és 12 hós vérvétel volt, nem sírt István, apa volt bent vele, de csak érdeklődve nézte mi történik :-)
Mi is 6 hetesen voltunk UH-on, utána meg még 2x mert a vákuum miatt javasolta az UH os dokinő hogy megnézné a buksit biztonság kedvéért, így voltunk 3 és 6 hósan is, de minden rendben volt még ajánlotta 1 évesen is de oda már nem jutottunk el...
A budapesti és miskolci ismerősök is csodálkoznak mert itt sem divat a vérvétel de szerintem nem rossz hogy megcsinálják... mivel csak a kis ujjukat szúrják meg nem annyira vészes és úgy tudom elég sok betegséget így korán ki lehet szűrni... szóval tényleg város és orvos válogatja.

Lindi, jobbulást, sajnálom gondolom hogy érezheted magad...
Szilvi, örülök hogy már túl vagytok a nehezén.

Ezek szerint mi jól megúsztuk a dolgokat. Itt Miskolcon hányásos-hasmenéses vírus van a gyerekek között így jóformán senkihez sem mentünk mert szinte minden ismerősnél betegek a gyerekek, és nem kartam kockáztatni.

Megyek mert István már éppen szétszedi a számítógépet :-)

Üdv
Kati
eszikati
 
 


Sziasztok!


Kati! Úgy látom nagyon jól érzitek magatokat a fotók alapján....
Miskolcon legalább van hova kimozduni.

Daninak jobbulást. Adél nagyon várja már, hogy találkozzanak.
Melinda, neked pedigg egy nagy kalappal.
Minden úgy sikerüljön, ahogyan Te szeretnéd (minden téren).


A Húsvétot Adél is betegen töltötte, szerencsére láza nem volt.
De ilyen zöld taknyot én még nem láttam....
Nagyon ügyesen fújja az orrát, így elég hamar kiürült.

A vérvételek+ vizeletvizsg.kat mi is átéltük. Nem baj, ha megvizsgálják. Inkább, mint valami baja legyen. Adél is csendes szemlélő volt, hogy mi folyik körülötte.

Szilvi!

Mikor költöztök?

Hencsi! Nekünk is van ám közös ismerősünk! :wink:
Ő is Edit (vodafone) :lol:

Jó hétvégét!

Edit

Kép

Kép
ditke75
 
 


Sziasztok!
Végre sikerült leülnöm a gép elé.Ez a hét totál zűr zavar.Szinte semmire sem volt időm.Hamar fáradok,így ebéd után én is alszom egyet Noémivel.

Szerencsére mi nem voltunk betegek.
Minden kis betegnek mielőbbi gyógyulást!!!:)

Mi 6 hetesen majd 6 hónaposan voltunk Uh-n.Vérvételen 6 hónaposan 1 évesen és majd most megyünk 2 évesen.

Lindinek nagykalappal a vizsgához!!:)

Szilvi!
Mikor költöztök pontosan?

Ezek a képek Kép 2 éves vagyok! Kép Tortával Noémi szülinapján készültek!
kreony
 
 


Sziasztok!

Fotórestaurálás: http://www.photoretus.mlap.hu/
Nézz nálam körül! Ingyenes dolgokat is találsz!
Április végéig 50%-os kedvezmény montázskészítésre!

Kép

Kép
photoretus
 
 


Sziasztok!

Na a vizsgáról annyit, hogy 2 órát vártunk a tanárra étlen-szomjan, ez a hülye meg szó nélkül lelépett. Szóval vizsga elmaradt.

Dani már nem lázas, de köhög és folyik az orra folyamatosan. És még mindig alig eszik.

Itthon áll a bál, van rá esély, hogy válás lesz belőle.

Lindi

Kép
lindika
 
 


Sziasztok!Remélem a kis betegek már jólvannak!!!! :D Ha nem küldök nekik gyógypuszit:)((:

Lindi!Ez a vizsga téma,hát nemegyszerű:(
ugye nemmondod komolyan?

Móni!Noémi nagyon édes a képeken:) Utólag.Isten éltesse !!!!!

Hencsi! A mi dr-nénink 3-hósan csináltatja meg a 6-hósat,hogyha van vmi akkor kitudják küszöbölni.A köv pedig a 12-hós lessz!

Mindenkinek szép napot kívánok:)!!!!!

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok, Lindi, Daninak jobbulást, a kapcsolatotokra nem tudok sajna mit mondani, de már Kalon vagyunk ha van kedved beszélgetni szólj és gyere!!!!

Mennem kell, majd jelentkezem
Puszi
eszikati
 
 


Sziasztok!

Lindi:Remélem sikerül rendezni a kapcsolatotokat!Drukkolok!
A vizsgával pedig most ne foglalkozz!Daninak jobbulást!:)

Timcsi:Köszönjük a jó kívánságot!

Én ma voltam Kecskeméten Uh-n.Szerencsére minden rendben van,és továbbra is fiút láttak odabent.Ha belegondolok,hogy már csak 10 hét ill.70 nap van a kíirt időpontig.

További szép estét!

Móni
kreony
 
 


Sziasztok!


Móni!Nagyon örülök,hogy minden rendben van :D Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
timcsy76
 
 


sziasztok,

hú, mennyi hir, és milyen vegyes!
mi vasárnap hazacuccoltunk Bécsből, már ki is pakoltunk, nagy rohamban, mert már tegnap géphez ültem dolgozni. Közeleg a könyvhét, sok a meló.
Nagyon jól esik, hogy ennyit kérdezitek, mikor költörünk, most úgy néz ki, sikerül hamar kifizetni a házat, és már májusban mennek az emberek dolgozni, és akkor könyvhét után azonnal költözünk, ami az jelenti, hogy június közepén.

Tudtok ajánlani asztalost, kályhást és nyilászárókkal foglalkozó szakembert? Nagyon kellene.

Lindi, ez baromi nehéz lehet, úgy csináld, hogy mindenkinek, de főleg Daninak és neked a legjobb legyen. Én is elváltam, bár jó régen, és még gyerek nélkül, de életem legjobb döntése volt, ami nem jelenti azt, hogy neked is ezt ajánlom. Hanem azt: ne áldozd fel magad Daniért, mert rossz családi hangulatban felnőni nem jó, annál sokkal jobb egyedülálló szülővel, szeretetben felnőni. Szerintem, teszem hozzá. Sok gyereket láttam rossz családban felnőni, és nekik nem volt jó. Szóval vagy rendbe kell hozni, de őszintén, vagy elbocsátani egymást szépen. Nagyon szurkolok, és ahogy Kati is mondta: beszélj róla, az mindig sokat segit.
Nem lehet, hogy Dani betegségei, nyűgjei mögött pont ez áll?

Mindenkinek szép tavaszt!
Szilvi
hortenzia
 
 


Sziasztok!

Szilvi!Cserépkályhást tudok... :roll:



Lindi??? :roll: Hogyvagytok? :?:



Szép napot kívánok mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!
Jelentem!Beni szenvedésének eredménye:áttört az első fogacska :D
Csak nagyon szenved vele szegénykém :cry:

Pussz :D

Kép
Kép
timcsy76
 
 


Sziasztok!

Timcsi:Akkor most egy kicsi nyugi jön majd.
Lindi:Nagyon drukkolok,hogy rendbe tudjátok hozni a dolgokat.

Szilvi:Sok sikert a költözéshez.Remélem jól fogjátok magatokat itt érezni.

Üdv mindenkinek:
Móni
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
kreony
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?