Új privát üzeneted érkezett!

Ha esetleg megnézitek a profilomat, ne lepődjetek meg a képenKép Csak kipróbáltuk, mennyire jön be a fiúnknak az új élmény: Hát...nem jött beKép
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok

Kelimoni
Üdvözlégy!Mi a Harmat utcában lakunk a szines tömbök eggyikében.A kisfiam,Tamás 13honapos.Annak ellenére hogy ilyen közel lakunk egymáshoz,személyesen még senkit nem ismerek.(remélem hamarosan megváltozik)

Delfinke
Jo lenne a szerda meg a péntek is, és ha összejön,akár nálunk is találkozhatunk.
Milyen a zenebölcsi?Most kezditek vagy már voltatok korábban?

Szedo
Hogy állsz a 90napossal?
Van eredménye?Hogy lehet birni?
Nagyon sok kilot sikerült az ünnepek alatt felszedni ,és ez tünt a legmegfelelöbb diétanak.Csak valahogy nincs kedvem hozzáfogni.Hihetetlen hogy az ember mennyit szenved hogy leadja a kilokat, utána meg egy-kettö visszaugranak.Kép
bizzo
 
 


Ildi,
péntek általában nekünk is jó. Jövő héten pont nem, ill. attól függ, mikor, mert a 10 órás vonattal megy haza anyukám, csak utána érünk rá.

KépKép
connie
 
 

 
 

Bizzo!
Zenebölcsiben még nem voltunk szerdán megyünk először. Kép Kíváncsi vagyok ördögfiókának hogy fog tetszeni!

Akkor a péntek eddig átlagban jó mindenkinek?! Ugye?
Időpont kinek mikor jó?

Ildi

delfinke
 
 


szia Bizzo

kösz a fogyi kérdést. összegezve: 5 kg minusznál tartok, szilveszter előtt viszont abba kellett hagynom, mert különféle problémák jöttek elő (összeestem a buszmegállóban, émelyegtem folyton folyvást, már azt hittem gyerek van a dologban, sőt még az aranyerem is elővándorolt nos ez volt a legrosszabb). most viszont a gyomrom készül ki, ha nem úgy étkezek mint a kilencvennapos alatt. szóval elrontott bennem valamit, és ez nagyon rossz.

most újra nekikezdtem, remélem minden rendben lesz.

folyt köv. manó üvölt
Kriszta
szedo
 
 


Sziasztok!
Húúúú, jó sok hozzászólás született míg nem voltam. Egy kicsit el voltam havazva...

Kelimoni
Üdv, a csapatban, bár még én is elég új vagyok.Nagyon édes a kisfiadKép) Örömmel látom a profilodban,h szoc. munkás vagyKép, én is az lennék. Milyen területen dolgozol?

Delfinke
Írsz majd,h milyen volt a zenebölcsi? Én is nemrég gondoltam rá,h jó lenne elvinni egy ilyen helyre Emmát, leginkább a társaság miatt. Hasonló koruak a gyerkőceink, kíváncsi vagyok mit szól hozzá neked Marcell.

Üdv Anikó
gottiani
 
 


Hahó!

Bizzo: Én is remélem, hogy hamarosan találkozunkKép

Gottiani: örülök, hogy ismét egy szocba futokKép 6 évig dolgoztam Családsegítő- Gyerekjóléti Szolgálatnál, utóbb pedig hajléktalanellátásban, a BMSZKI-nál.
Te, milyen területen dolgoztál?

Ma voltunk az Árkádban. A C&A-ban nagyon jó babaholmik vannak leárazva, szinte fele árra. Ha érdekel valakit...Kép


Írjatok már nekem a 90 napos fogyiról. Naggggyon rám férne!Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Kelimoni!

Én még nem dolgoztam szoc. munkásként. Szülésznő vagyok amúgy , és a meló mellett végeztem levelezőn. Tavaly(2005-ben) államvizsgáztam, már a 4 hónapos kislányom mellett.
Jelen tervek szerint a munkehelyemen (tehát kórházban) kéne kiépítenem a szoc. munkát ha visszamegyek. Nagy kihívás, de egyben nagyon nehéz is lesz, mert semmi gyakorlatom nincsKép
Esetleg nem tudsz majd ellátni egy-két jó tanáccsal ha úgy adódik?? Tudom,h nem ez a szakterületed, de azért mégis több tapasztalatod van.
Pontosan mi a BMSZKI rövidítés? Már hallottam, de nem tiszta teljesenKép

Én fogyókúrával kapcs. sajnos nem tudok segíteni, mert én a másik véglet vagyok, aki hízni nem tud.

Szia Anikó
gottiani
 
 


sziasztok

ez nehéz nap volt, most anya napunk volt, szinte semmit nem tudtam csinálni,mert a drágám most fedezi fel, hogy mily jó dolog úgy lenni, ha anya apa ott van. így játszunk, így tvzünk, így vagyunk csak úgy, de csak akkor érezzük magunkat jól, ha valamelyik felnőtt ott üldögél a földön mellettünk. jó mókaKép

90 napos diétáról a drágáról, jót vagy jót Kép nagyon jókat lehet enni alatta, ha betartod a szentírást, 11 óráig gyümölcs utána dőzsi, de csak a megfelelő étkeket. bővebb info: www.mindmegette.hu

nekem az eleje szörnyű volt, nem tudtam másra gondolni csak kajára, kajára, és ismét kajára. most már könnyebben be tudom tartani, de sajnos nálam a mellékhatás az aranyérKép
de még hátra van jó sok kg amitől meg kell szabadulni.

nekünk a pénteki randik nem mindig jók. van egy hallgatólagos megállapodásunk apacival, a péntek dután, már hétvége, amikor apaci szeretne lánykával ténykedni. (játék, játszótér, séta, de csak ők ketten ezt én erőltettem, ma már törvényszerű)(ilyenkor kapok én is egy kis kimenőt, tudok menni szomszédolni, nézelődni, bevásárolni...)

írjátok meg, hogy mikor lesz a tali és úgy rendezem a pénteki napunkat.

jó éjt mindenkinek

kriszta
szedo
 
 


Gottiani:
A BMSZKI Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei rövidítése. Ez egy naaagy hajléktalanellátó komplexum, rengeteg intézménnyel. És mostmár regionálisan is módszertan.

Természetesen segítek, ha tudok, ám tudok egy nagyon gyakorlott és kedves szocmunkát egy budapesti Klinikán, akitől sokat tanulhatnál.

Szedo: köszönöm a 90 napos diétát, el fogom kezdeni, mert már lassan csak a bálnaboltban kapok magamra ruhátKép Már előbányásztam a szobabicajomat is, ami jóóóósokáig porosodott.Istennek hála, én jól bírom a koplalást, csak a csokikaKép fog hiányozni.Kép

És most úgy érzem, eljött a perc, hogy jobban megismerjétek a mi életünk nagy történését. Elmagyarázni nehezebb lenne, de akit érdekel a dolog, annak szívesen válaszolok a kérdéseireKép

Tehát, ezek vagyunk miKép

http://www.manoliget.hu/index.php?fomenu=magzat&rovat=Gyermeket%20szeretn%E9nk&cikk=115

http://www.manoliget.hu/index.php?fomenu=baba&rovat=%C9desanya%20sz%FCletik&cikk=122

Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni,
hát ezt megkönnyeztem.Kép
Gergő nagyon aranyos baba, és biztos boldog, hogy ilyen szuper szülei vannak.Kép

Lányok,
közben elindult ma a honlapunk, amin dolgoztam az utóbbi hetekben (persze nem csak én): www.babafalva.hu. Szeretettel várunk mindenkit.

Kelimoni,
kerestem az Intézmények rovatba valami összefoglaló anyagot a Családsegítőkről, hogy mivel foglalkoznak, ki fordulhat hozzájuk stb. Nem tudod esetleg, hol találhatnék ilyet? Meg arra gondoltam felteszem a szolgálatok címeit is. De a neten csak néhánynak a honlapját találtam meg. Előre is köszi, ha tudsz segíteni.

KépKép
connie
 
 


szia kelimoni

megnéztem az oldalakat és bizony én is sírtam picit. Gergőnek biztosan szép élete van és lesz veletek.

connie menetközben a te oldaladat is megnéztem és megkérdezhetem feltehetem a babaszobán, hogy van egy ilyen oldal is?

Kriszta
szedo
 
 


Móni!
Megkönnyeztem én is a történeteteket; nagyon megható!
Szerintem Gergő a legjobb helyre került, és nagyon boldog élete lesz veletek!

Ildi

delfinke
 
 


Szedo,
Megköszönném, ha feltennéd.Kép

KépKép
connie
 
 


Kelimoni
Ez valoban meghato történet volt.Ha valaki,akkor ti megérdemlitek a boldogságot.
bizzo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a "könnyezést", nem ez volt a célom. Bevallom, hogy én is megkönnyezem magamat, ha elolvasom.Kép

Gottiani: azt szeretném kérdezni Tőled, hogy hol végeztél szocmunkás szakot.

Connie: a Szolgálatok feladatait a 97/XXXI .Gyermekvédelmi törvény, a Szociális törvény (93 évi III. törvény) és az 1/2000 rendelet szabályozza. A Jegyzéknek utána nézek, Szerintem a Menhely Alapítvány diszpécsere esetleg el tudná neked küldeni, akik nem csak a szolgálatokról, hanem hajléktalanellátó intézményekről, anyaotthonokról, stb is tartanak listát. 06/1-338-4186

http://www.budapest.hu/engine.aspx?page=2001-szoc-info_11

Itt pedig lehet böngészni.Kép

De azért még utána nézek, hol van egy egyszerűbb lista. Országosan szeretnél infókat?

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni
Én is elolvastam írásaidat, bizony én sem tudtam tartani a könnyeimet.Köszönöm,h megosztottad velem/velünk életed személyes részleteit.
Kívánom,h mindig legyetek olyan boldogok mint most vagytok!!!

Nagykőrösön végeztem (KRE-TFK). Lenne arra majd lehetőség,h összehozz valahogyan a Klinikás ismerőssel? Persze ha ő is vevő a dologra, nem szeretném terhelni őt.

Anikó
gottiani
 
 


Sziasztok

Lesz a héten találkozó Delfinke? Ha lesz kinél be telt e már a létszám, vagy egy virgonc lánykát is befogadtok e? Van még olyan ismerősöm a házban, akinek nincs net elérhetősége, de van egy tündéri kisfia (apropo, úgy látom csak két kislány van a csapatban?) nyolc hónapos.

várom írásaitokat

Kriszta
szedo
 
 


Gottini: Én is ugyanott vlgeztem!Kép Micsoda véletlen! 2005-ben záróvizsgáztam, de a 2004-es évfolyamhoz tartozom, csak halasztottam egy évet.

Már nem emlékszem, hogy láttalak itt valahol fotón? Ha nem, gyorsan dobj fel egy fotót magadról légyszi!Kép

Tuti, fog segíteni az ismerősöm, nagyon kedves lány. Kép

9-re megyünk két hós oltásra. Szorítsatok!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni
Komolyan???????? Akkor biztosan ismerjük egymást látásból. Nagyjából azért emlékszem az előző évfolyamos arcokra. Az oldaladon az esküvős képen kívül találok még rólad képet? Az esküvösön nem vagy ismerősKép
Én most hirtelen ezt találtam.
Nyugi, rendben lesz minden az oltáson. Ki a dokitok?

AnikóKép
gottiani
 
 


Gottiani!

Szóval, Te az első évfolyammal végeztél. Pintér Zoli, Lilián ( ő később hozzánk került ), Kovács Emese és Edit, gondolom ők voltak az évfolyamtársaid.

A kép alapján nem vagy ismerős, de azért életben mindig más az ember.Kép

Az alábbi albumban vannak rólam is képek.Kép
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=8073&page=1&image=184475

Dr. Jakab Edit a doktornőnk, aki nagyon aranyos és minden fiús mamának ajánlom, mert a gyerekek fütyijét lerendezi, így az ő körzetében még sosem volt műtét letapadás vagy fitymaszűkület miatt.

Az oltást túl éltük, Gergő picikét nyüszögött, aztán el is aludt.

57 cm és 5,27 kg.Kép NövögetünkKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 



KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szedo!
Természetesen lesz találkozó;és van még hely a szomszédnak is! Kép Kép Kép
11 óra körül jó mindenkinek?
Ki jönne? Aki jönne;írjon egy mailt a gurzo@citromail.hu címre, és küldöm a címem!

Ildi

delfinke
 
 


Kelimoni,
nagyon szépen köszi. Igen, országos infok kellenének. Majd bogarászok és böngészek és telefonálok a héten, pillanatnyilag ki se látszom a munkából a tegnapi indulás miatt, a technika ördöge sosem alszik.Kép

Ildi,
Még nem tudom, elvileg jó a péntek nekünk is, remélem addigra se rekedt, se kehes nem leszek.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok

úgy látom mindenki pihen még, nehéz napjaitok voltak?
Connie hogy álltok fogügyileg?

Kriszta
szedo
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni a talira, de nagyon megijedtem a tegnapi csípőszűrés eredménye miatt. Apró problémák mellett a doktornő egyfajta születési rendellenességről beszélt, ami Gergő gerincoszlopán tapasztalható. Ennek kivizsgálása érdekébe hétfőn gerginc uh-ra megyünk a Gyermekklinikára. Bízom abban, hogy a gyanú nem igazolódik be, mivel ezt leginkább kutatási, mint gyógyítási céllal vizsgálják.
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia Móni!
Kár hogy nem jötettek; és Szedo is hiányzott!
Majd legközelebb!
Kép
Mi a baj Gergővel?Olvastam a téli babás topicban hogy Dévényre kell járnotok!Miért? Ezt csak azért kérdem, mert mi június óta Dévényezünk, és kíváncsi vagyok!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott a talin, intéznem kellett néhány dolgot Gergővel kapcsolatosan. de gondoltam rátok, hogy most gyültök össze, ugyan vége van e már, stbKép

Ildikó!

Voltunk csípőszűrésen, ahol kiderült, hogy Gergő jobb oldali fejbiccentő izma kötött jócskán, lábai befelé állnak, felkarja rövidebb ( ez kérdőjeles) - mindez az ortopédikus doktornő szerint.

Emellett azt mondta, hogy szerinte Gergő 5 alsó csigolyája a farokcsontnál születésileg rendellenes, el van csontosodva, összefog csúszni és fájdalmat fog okozni. Na, ettől aztán teljesen megijedtem. kaptunk egy beutalót a Gyerekklinikára, gerinc uh-ra. Ezt a dolgot jelenleg még kutatási és nem gyógyítási célla vizsgálnak.

Kérdeztem, hogy mi a teendő, mik a kilátások, stb, de az uh nélkül nem akart nyilatkozni.

A masszírozást egyenlőre a nyakánál és a lábán én is megtudom csinálni, de az Újhegyi rendelőben van gyógytornász, oda megyünk először. Remélem dévényre nem lesz szükségünk.

Szóval jelenleg itt tartunk, holnap minden kiderül.

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


És írjátok már le, milyen volt a tali. Lécci, lécciKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Hova lett mindenki?Pihentek?Kép

Kelimoni
A talival kapcsolatban én jol éreztem magam, jo volt egy kicsit ismerkedni és beszélgetni.Bár szerettem volna ha többen eljönnek.Legközelebb remélem.
Remélem Gergönek nincs komolyabb baja.Nem akarlak elszomoritani vagy megijeszteni de néhány orvos annyira mellé tud fogni.Mi is korházba kerültünk novemberben, egy virusfertözés miatt amire azt mondták hogy semmi komoly.Pedig 4doki is látta a gyereket, és a torokgyulladástol az influenzáig mindent rámondtak.Aztán sokáig köhögött amire köhögéscsillapitot adtak, az nem vállt be akkor köptetö szirupot irtak. Végül Vásárhelyen kapott a gyerek egy antibiotikum kezelést, amitöl kicsit féltem de helyrejött töle.
Hát ezek az én tapasztalataim a dokikrol.Ezzel csak azt szerettem volna mondani hogy jobb ha több orvos is látja a gyereket mielött bármi következtetést levonnál.
bizzo
 
 


Imádja azt a kKépisautot az intersparbol.Ha beleül, nem akar kiszállniKép
bizzo
 
 


Kelimoni!

A taliról csak annyit; hogy én nagyon jól éreztem magam; remélem lesz még több tali is!
A héten esetleg?
Nekem egyedül a péntek nem jó; mert megyek kórházba!Kép
De a többi napon elméletileg jó de csak olyan 1óra körül.
Kelimoni!Veled majd úgyis szeretnék beszélni;mert a sógornőmék most indították el az örökbefogadást és ezzel kapcsolatban lenne kérdésem!

Ildi

delfinke
 
 


sziasztok

de hideg van kinn brrrr....

kicsit eltüntünk, apaci lebetegedett és minden rámszakadt hirtelen, nem mintha máskor nem kellene ugyanazokat a feladatokat ellátnom, de most valahogy többnek tüntek a hétvégi teendők.

tegnap meg elmentünk egy kicsit a pótmamáékhoz játszani, kislányunknak már nagyon hiányoztak, így eltelt a hétvége és nem írtam és nem neteztem semmit.

moni ne izguljatok semmi gond nem lesz Gergővel. majd írj, hogy mit mondanak a doktorok. addig meg tornáztasd a picurkát, szerintem azzal semmi rosszat nem csinálsz.

bizzo a doktorbácsikról és nénikről leírtakat osztom veled, már csak akkor viszem dorit, ha naon fontos.

delfinke, pénteken úgy fél négy négy körül sétáltál egy másik anyukával beszélgetve a bánya tó irányába? ugye így volt, mondd azt hogy ti voltatok.

Moni, ismered a www.lombikbaba.com oldalt?
legyen szép napotok

Kriszta
szedo
 
 


Szedo!
Igen, én voltam az!
Te merre voltál?

Ildi

delfinke
 
 


Szia Ildi

én a városból kavarogtam hazafelé és ültem a 85-ös buszon.

Kriszta
szedo
 
 


SZIASZTOK!

Megjártuk a klinikát, Gergőnek semmi baja, tökéletes a gerince. Úgyhogy megnyugodtamKép

Delfinke: bármikor írhatsz mélt. monikelemen@tvnetwork.hu.

Várom a következő talitKép

Bizzo: köszi a drukkotKép
Az oldalt nem ismerem, de megnézemKép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kelimoni
Örülök hogy semmi baja.Aggodtam.Látod hogy beléd tudják tenni a frászt?

Delfinke
Láttam overált az intersparban tudod olyant aminek lába is vanKép mondtad hogy venni szeretnél.
A héten akkor játszoházba kellene menjünk.

Lányok kinek van kedve?
bizzo
 
 


szia Móni

Örülünk, hogy nincs semmi gond a kismanóval

azért kérdeztem, hogy ismered e a honlapot, mert a manoliget szerepel rajta.

Kriszta
szedo
 
 


Már régen voltam, teszek fel pár képet, utánna megpróbálok visszaolvasni:

29 hetes poci
Kép

Kép

Rácsvédő és takaró...
Kép
...ez a másik oldala a takarónak...
Kép

Kép

Kapucnis törölközők... egy kicsit nagy lett a kapucni ezért összehúztam gumival, majd meglátom, hogy működik-e...
Kép

Kép

Kép

Zsebes tartó... még nincs kész hiányzik a felakasztós rész...
Kép

Keresztlányunk...
Kép

Kép

Kép Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Már régen voltam, teszek fel pár képet, utánna megpróbálok visszaolvasni:

29 hetes poci




Rácsvédő és takaró...

...ez a másik oldala a takarónak...




Kapucnis törölközők... egy kicsit nagy lett a kapucni ezért összehúztam gumival, majd meglátom, hogy működik-e...






Zsebes tartó... még nincs kész hiányzik a felakasztós rész...


Keresztlányunk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Már régen voltam, teszek fel pár képet, utánna megpróbálok visszaolvasni:

29 hetes poci




Rácsvédő és takaró...

...ez a másik oldala a takarónak...




Kapucnis törölközők... egy kicsit nagy lett a kapucni ezért összehúztam gumival, majd meglátom, hogy működik-e...






Zsebes tartó... még nincs kész hiányzik a felakasztós rész...


Keresztlányunk...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


bocsi Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nincs erőm újra feltöltögetni mindet Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Ezeket varrtam:
rácsvédő és takaró
Kép
...másik oldal...
Kép
Kapucnis törölközők... egy kicsit nagy lett a kapucni ezért összehúztam gumival, majd meglátom, hogy működik-e...
Kép
Kép
zsebestartó
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


örülök, hogy nincs Gergőnek semmi baja! Kép


Már taliztatok is? Hűha de régen jártam erre! Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ezt találtam

bababörze

Kőbánya legnagyobb babaholmibörzéjét tartjuk jan. 28-án a Janikovszki Éva ált. isk. aulájában.
Gyertek!!!
Árusokat és vásárlókat egyaránt szeretettel várunk. További info és asztalfoglalás a 0670 251 0049-en.
A szervezők.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

Örülök moni, hogy semmi gond Gergővel. Mamacka nagyon ügyes vagy ám, szép dolgokat készítettél a gyerkőcénekKép én is láttam ezt a felhívást ki van ragasztva a házunk kapujára, lehet, hogy elnézek még nem tudomKép igen volt találkozó, nagyon rég jártál felénk

Kriszta

jó reggelt mindenkinek, nagyon hideg reggelre ébredtünk, minden gyerkőc e jól van?
szedo
 
 


Szisztok!
Én is elég régen írtam megintKép
Mi is csatlakozhatunk majd hozzátok talizni? Bizony nagyon hideg van, most hanyagoljuk a sétát, csak az udvaron levegőzünk egy kicsitKép

Mamacka
Nagyon ügyes vagy, gyönyörű dolgokat varrtálKépÉs szépen nő a pocid isKép

Delfinke
Remélem nincs komoly baj,h kórházba mész. Voltatok a multkor zenebölcsiben?Írsz néhány szót,h milyen volt?

Kelimoni
Nagyon örölök,h minden okKép

Sziasztok Anikó
gottiani
 
 


Szia Lányok!

Képzeljétek, nálunk is írtó hideg vanKép KépMég a lakásban is fázom. Gergőt kicsit túlöltöztettem, aztán muszáj volt átöltöztetni.

Köszönöm az aggódást, megnyugodtam, hogy Gergőnek tökéletes a gerince. Volt pár álmatlan éjszakám, az biztos.

Mamacka: húúú,de ügyi vagy. na, ha én ilyeneket tudnék varrni. Sajna semmilyet sem tudok, nekem a gép visszafelé forogKép

Bizzo: hol lehet ilyen jó kis képkeretet letölteni? nagyon tetszikKép

Vasárnap hazautaztunk a szüleimhez. 400 km oda-vissza, úgyhogy csak pár órát tölthettünk ott. de olyan jó volt látni a tesóimat a mamimat és az apcimat. Július óta nem találkoztunk. Nagyon ritkán jutunk haza, mert a férjem örökké dolgozik.Kép

Hol van a Janikovszky Éva suli?

Gergő így utazott vasárnap:
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


moni

vigyázz arra a gyönyörű kissrácraKép

Kriszta és Dorka


Képzeljétek nagy fejlődést értünk el elalvás téren, kislányunk egymagában alszik el a kiságyában. hihetetlen, eddig mindig rajtam ugrabugrált, míg elszenderült. most meg ténykedtem a konyhában és ő szépen bealudt a kisányikójában. ilyenkor megveregetem a válamat, hogy ezt is elértem egyedül.
a héten el kell jutnom vele bőrgyógyászhoz, mert elfogytak a krémeink a bőrére, úgyhogy már előre izgulok a rengeteg gyerektől mit fogunk elkapni.

tegnap sajnáltam, hogy nincs film a kamerában, elcsente a körömvirágkrémemet a nőci, és szépen a hajára és a szája köré kente, meg meg is kóstolta, diadalittasan jött hozzám, hogy dícsérjem meg milyen szép a haja. megmosta. úgy örültem repestem a boldogságtól, öltöztethettem át, és moshatttam az ágytakarót
szedo
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: