Új privát üzeneted érkezett!

Szazsanna
Szia. :lol: Én nem emlékszem rád, mert én nem régóta olvasok, írni meg mg annál is ritkábban szoktam. De majd megpróbálok sűrűbben jönni. Ha a lányom is úgy akarja.

Ma sütöttem rétest. Bolti lapból de eléggé kiszáradt. :x Ti szoktatok ilyet sütni? Nektek is kiszárad?

Szilbee
Gratulálok a fiadnak! Akkor most már nincs megállás. :wink:
Főzőcskézel Levinek? Jó sokáig szopizott.

Hexe :D
Minden oké veletek? Tejcsi van?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs újabb hírem Ewáról és Zsófikáról. :cry: Ma délután hívtam Ewát, de nem vette fel, biztos rosszkor csörögtem. Óránként nézem az email-jeimet, de Gabi sem ír semmit. Mondjuk megértem, mert biztos ezer ennél fontosabb dolga lehet az újdonsült apukának. :P Ha lesz valami hír, rögtön megosztom veletek. Szombat délelőtt szeretnénk bemenni meglátogatni őket, így ha nem is lesz addig kép Zsófi babáról, akkor szombaton felteszem azt, amit mi csinálunk a kórházban. Át fogom adni a sok-sok puszit és gratulát, amit küldtetek neki. :P

Elin: Lilcsike fotóit még az anyukámnak is megmutattam, mert ilyet nem sűrűn sikerül lekapni. :lol: A 18-as karikát mi is hiányoltuk. :lol: :lol: :lol:

Petri: Timike egyáltalán nem dundi. Nagyon is arányos, szép kisbaba. A kedvenc képünk a sapkás lett. :P Megállapítottuk a párommal, hogy a "fórumos csajoknak" egytől-egyig gyönyörű csemetéik vannak. :P Szerencsére van tejem bővem és Lilike szorgalmasan szopizik. Már van a fagyasztóban is. Kb. 100-110 ml-t szokott szopizni a kisasszony és általában 50-60 ml-t még tudok fejni is. Attól függ mennyi idő telt el az utolsó szopi óta. Van amikor 3 óránként éhes, de néha 5 óráig is alszik és akkor elhúzódik a szopizás. Éjjel csak egyszer ébred fel, általában 2-3 óra körül. Áldott jó kislány. :P

Ágica:
Jól láttam én, hogy nagyon hasonlít rád Nellike? Most, hogy "élőben" láttalak benneteket, nagyon feltűnt a hasonlóság. Tegnap nem voltunk lenn, mert vendégeink voltak. Nem is aludt el olyan könnyen Lilike. Szerintem jól esik neki a délutáni levegőzés, mert sokkal gyorsabban elalszik este.

Szazsa: Örülök, hogy újra köztünk vagy. :P Nálatok már nagyüzemben zajlik az élet. Várjuk a híreket. :lol:

Üdv mindenkinek: Hexe és Lilike

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok !!

EWA!! GRATULÁLOK ÉN IS ZSÓFIHOZ, SOK TEJET ÉS PIHENÉST, AMÍG LEHET!! 1000 PUSZI NEKTEK!! VÁRJUK A BESZÁMOLÓT!

Szazsa!! Végre!! Már azt hittem, teljesen eltüntél! Jó, hogy megint itt vagy/leszel!!

Hexe Ágica: merre laktok a Szecskán? Mi anyukámhoz szoktunk menni a Karcagra elég sürün, 2 naponta. 1x randizhatnánk :)

Petri: én is emlékszem rád, csak olyan véletlenszerüen tünsz fel itt :( !! Vannak még egy páran, akik akkoriban is itt voltak, mikor én jöttem, és szintén eltüntek: Geromilo, Takiorsi, Szirén, Vanda.... mi lehet velük?

Hexe: nekem szerencsére nem sokáig kellett hajnalban szopiztatni, de mindig olyan voltam, mint a holdkóros robot. Csak mentem a gyerekért és szoptattam, lehet, még a szememet sem nyitottam ki.

Viszont az én lányom meg 1 pár napja már csak 5x eszik. Már vártam ezt is!
Volt itt a védönö, mondtam neki ezt a forgásos dolgot. Adott 1 tel.számot, 1 csecsemö-gyógytornászét, hogy ha akarom, nézessem meg vele. Szerintetek? De mindenki azt mondja amúgy meg, hogy nincsen elkésve még semmivel Lilcsi, ne akarjam már siettetni a dolgokat.

Puszi a többieknek is és a szépséges csemetéknek is!!

Nóri és Lilcsi

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Sziasztok.

Elin.csak megnyugtatásul.Sziszi is ilyen jó dundi volt mint Lilcsike.én is nagyon aggódtam,mert még 5,5hósan se ide,se oda nem fordult meg (oldalra fordult és ott megállt a tudomány) 1hét volt még a 6hós tanácsadásig (ugye ott már kicsit szigorúbban nézték nekünk a forgás-dolgot) és én még mindíg tanácstalan voltam.tudtuk,hogy nincs semmi baja,de mégis miért nem forog??!!
Tovább növelte a kétségbeesésemet,hogy bátyó már 2-3hósan oda-vissza forgott. utána elkezdtem tanítgatni a forgásra,gyakoroltuk vele és így 1hét alatt meg is lett az eredmény-a tanácsadáson már büszkén újságoltam,hogy tudunk forogni :lol: ,ez után bele is lendült a kicsilány-7hósan felállt, és 10hó 3hetesen már magától szaladt.úgyhogy nyugika nektek is.
a dundi babák kicsit lusták,tudjátok a sok hájci.
persze azzal nem vesztes,ha hozzáértő szemek látják,legalább Anyuci is megnyugszik

sziasztok,lépek
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

Jó megint itt újra. Jó olvasgatni ugyanazokat a dolgokat,amik engem is foglalkoztatnak.

Cleo!
Ferkó a Kodályba jár, most lesz másodikos. Már eléggé el van kámpicsorodva, hogy jövő héten pénteken kezdődik a suli. De szerintem csak addig lesz így, mig meg nem látja a haverokat.
Szabika a Hétszínvirág oviba fog járni, a piacnál, éppen most voltak itt az ovónénik családlátogatáson. Bemutatkoztunk..... Kérdezték is, hogy a srácok mindig ilyen hangosan játszanak???!!!! Egyébként Attila is már megszokta a hangoskodást, a járókát is beteszem oda, ahol a fiúk vannak, mert szereti őket nézegetni. Magában unatkozik. Egyébként gyönyörű srác, fel akartam tenni képet róla, de nem sikerült, mert túl nagy a méret.

Elin! A babyd nagyon nagyot nőtt, amióta utoljára hallottam felőletek. Gyönyörű kis hurkás kisasszony.

Jók legyetek:
Puszi:
Szazsa
U.i: jövök most már gyakrabban
szazsanna
 
 


Sziasztok!

Zsófi jól van, bár nagyon éhes szegényke. Sajnos anyukájának még nincs tejcsije, pedig már nagyon vár rá a kicsi, és ezt egyre gyakrabban és tovább mondogatja neki, szóval mindketten elég fáradtak most. Reméljük hamarosan jóllakhat a kislány, mert már fogyott a picike több, mint 20 dekát.

Képet most nem tudok feltenni, szörnyű ez a méretkorlát és képarány, sajnos ezen a gépen most nincs képszerkesztő normális.

Küldök diehexe-nek pár képet, hátha ő hamarabb tud belőle feltenni párat.

Ewa puszil mindenkit, köszöni a gratulációkat!

Üdv, Gabi :-)
ewa
 
 


Sziasztok!

Ahogy Gabi ígérte, itt vannak a fotók Zsófikáról és anyukájáról. Tündéri kis manó!!! :P

Kép Kép Kép Kép Kép

Üdv: Hexe Kép

Kép
diehexe
 
 


Ewa!

Óriási gratula a kis Zsófihoz!!!


Nagyon izgultam már értetek innen a háttérből, minden nap benéztem, hogy mikor bújik már ki a leányzó.
Aaaaaaaaaaanyira édes ahogyan szopizik a kis drága!

Minél hamarabb és minél több tejecskét és jó egészséget kívánok nektek!

Ha lesz egy csepp időd, akkor a szülés-történet is érdekel. :wink:

Sok puszi:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Elin :D
Jönnék én rendszeresen is de sajna nem mindig van hozzá energiám.
Én a fórumozást egy babát várok táborában kezdtem -akiknek nem jön össze egykönnyen-
(Timi mesterségesen fogant.) Nekik is írok, és itt a tavasziakhoz, februáriakhoz és megpróbálok ide is. Szóval elég sok helyre...
Timi még mindig napi 7-8x szopik és 2x eszik mást is. Olyan mintha egy feneketlen kút lenne :?
A mozgással pedig tényleg ne aggódj. Minden baba más ütemben fejlődik. Nálunk a csajom 5 hósan mutatta meg h tud hátról hasra fordulni _ezt aznap többször megmutatta, szal nem véletlen volt- utána viszont egy hónapig elfelejtette a tudományát. Most 6 hósan jutott újra eszébe. Szerintem is a súlya miatt nem tud forogni nehéz a popo.

Ewa :D
Nagyon kis tündéri lányod van. :lol: Úgy körbe puszilgatnám. :lol:
A tejcsi miatt ne aggódj (bár tudom h ezt nem olvasod) szerintem minden baba az első napokban fogy. Timi is fogyott 3-4 napig -amig nem indult be a tejcsi- de utána elkezdett hízni. A kórházból mi már úgy jöttünk haza h behozta a születési súlyát. Amikor már nagyon éhes volt kapott egy kis vizet (2x).

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ewa

Milyen kis formás baba lett Zsófi!! :lol:

Remélem mihamarabb megoldódik a tejcsi ügy! Vigyázz magadra!! negatív gondolatokat tessék kerülni, mert csak a pozitív gondolatoktól lesz sok-sok tejcsi!!!!!!

Petri

Főzőcskézek neki minden nap... kivéve ha fagyóból veszem elő az előző napit. Tejcsi nappal már csak a tízórai után volt, de megfájdult a derekam, a hátam és a hasam a sok szoptatástól, meg mert Levente 12.27 kg... Szóval nem csoda... Így el kellett hagynom... pedig nagyon jó volt! a fájdalmat leszámítva. Most még este, reggel és hajnalban eszik... Nagyon szerencsés vagyok!! ... és hát tényleg nincs most már megállás Levente mellett... Mióta jár és elhagytuk a de-i cicizést, az egész napom felborult... most próbálom magam összekapni...

No megyek mosni ... kézzel, mert elromlott a mosógép ...

Pusza! Mindenkinek! Egyszercsak majd jövök!! :)
szilbee
 
 


Nagyon Sok Boldogságot Kívánok a pici Zsófikához Nektek!!!!Gratulálok anyának és persze apának is a gyönyörű picurkához...ügyesen összehoztátok :P :P :P


Nagyon jó,hogy ilyen sokan írtok megint,Szazsa tegyél már képet fel már biztos nagyon megnőttetek,kíváncsi lennék már rátok :lol:

Elin!!!!
Bocsiiiiiiii :( :( :( írok megigérem :)

KépKép
diÁcska
 
 


SZilbee
Nem lehet semmi egy szaladgáló gyerkőc mellett főzni. Én még bele se gondoltam. Még külön magatoknak is főzöl vagy megpróbálod úgy alakítani a menüt h ne kel(l)jen külön kotyvaszgatni. Bár most jut eszembe a te fiad már szinte mindent ehet.
Én fektetve szoptatok így nem megterhelő a hátamnak. (Timi 8kg)
Úgy nem próbáltad?
Nálunk semmi rendszereség a cicizésben. Csak az h kb 8x szopik egy nap. plusz de és du is már kóstolgat gyümit és zöldséget.
Sajnálom a kézi mosást...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri

Leginkább csak Leventének főzök, én meg bekapok néhány falatot ebéd gyanánt. Emeletes családi ház padlásterében lakunk, a konyha meg lent van a földszinten, így elég nehéz megoldani főzést és ebédelést ... meg úgy mindent ... Viszont hétvégéken általában azokból az alapanyagokból készítek neki kaját, amit mi is használunk a főzéshez.
Leginkább a kiságyban szoktam hagyni, míg odateszem párolni az ebédjét. Nem merem magam mellett tartani, mert nem bababarát módon vannak elrendezve a dolgok a konyhában. Ha saját kéróban lennénk, minden másként lenne, de hát nem rendezhetem át anyósék konyháját ... :( Nyomorúságos dolog ez ... de lehet hamarosan el tudunk végre menni mi is innen ... (kop-kop-kop)

Fektetve szopizást próbáltam, de olyankor fejen áll ... :lol: Viszont kitaláltam egy új pózt, az egész kényelmes mindkettőnknek ... félig meddig bölcsőtartásban van de egy kicsit eltolva, úgy hogy a popsija majdnem leér az ágyra ...

Akkor Timi éjjel is fel szokott kelni tejcsizni?
szilbee
 
 


Sziasztok Lányok!

GRATULÁLOK ÚJRA AZ ÚJDONSÜLT ANYUKÁNAK!!! GYÖNYÖRŰ A KIS ZSÓFIKA!!! :lol: :lol: :lol:

Diácska! Próbáltam feltenni képet, nem is egyet, de emiatt a méretkorlát miatt nem tudtam. Van valami ötletetek, hogy hogyan lehet ezen változtatni? Egyáltalán ti hogy tudtok ilyen jó képeket felrakni?

Jövőhéten megyünk Egerbe lagziba (eredetileg egri vagyok) a barátnőmékhez. Már alig várom, legalább lesz egy kis kikapcsolódás, kettesben a kedvessel....... Nem is tudom, hogy mikor voltunk így együtt, egy egész estén, pedig kellene néha. De 3 gyerkőc mellett nem olyan egyszerű, főleg, ha nincs itt Szolnokon senki segítség. Remélem nem jön közbe semmi. Van ötletetek, hogy mennyit szoktak mostanában adni nászajándékra, főleg, ha semmit nem kérnek, mármint mindenük szinte megvan, tehát gondolom pénzt szívesebben vennék. Én 8 évvel ezelőtt voltam lagziba, a sajátomon, úgyhogy nem tudom azóta mi változott. Ötletek?????

Na jók legyetek. Megyek főzni, de még ki kell találnom, hogy mi legyen az ebéd, persze amit meg is esznek a kölkök.

Pusza, mindenkinek

Szazsa
szazsanna
 
 


Szilbee
Akkor tényleg nem egyszerű a főzés. Drukkolok h sikerüljön külön möltöznötök.Merre mennétek? Kertesbe v panelba?
Mi is hamarosan költözünk valószínüleg szeptemberben. Sajnos akkor megint nem tudok majd egy darabig írni.
Timi éjjel nem szopik. Este 9 körül van az utolsó és reggel 7 körül az első. Az összes többi szopi nappal van. Nagyon sűrűn kér :? Sokszor úgy érzem h egy éléskamrának tart. :P

Szazsa
Mit főztél?
Mi tavaly voltunk lagziba 20-at kaptak.

Képkicsinyítés:
Ha van a gépen Microsoft Paint akkor ezzel a progival is lehet.
Felső sorban vannak ilyenek, hogy File, Szerkesztés, Nézet, Kép, Színek, Súgó
Itt kiválasztod a Kép --> Nyújtás, döntés. A kép méretét nyújtás opciónál a megfelelő százalékára csökkented. Nekem a digitális géppel a 20-20 %-os választás volt a jó. Akkor fér fel a babanetre, ha kicsit kisebb, mint a megjelenő rajzfelület.

Másik lehetőség
Ha XP-d van akkor Microsoft Office Picture Manager progival is lehet.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szazsa
Az előbb lemaradt..
Jó mulatást a lagziba! A kicsire ki vigyáz?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Elin: Szerencsére csak egyszer ébreszt fel Lilike éjjel. Általában 2-3 óra körül és szopizás után el is alszik. Néha nekem is bukik a fejem, de ki lehet bírni, pláne, hogy szopizás után, szinte mindig mosolyog. Ilyenkor elolvadok és azt sem bánnám, ha reggelig mosolyogna. :P Egyébként Lilcsike hányszor szopizott naponta, hogy már az 5x-inek is örülsz.:?: Mi 6x szopizunk. :lol:
Az Aranyin lakunk és a szökőkút körül szoktunk ücsörögni séta közben. :lol: Összefuthatunk, ha van kedvetek. :P

Petri, Szilbee : Én is ülve szoptatok, mert fekve egyszerűen kényelmetlen. Úgy elzsibbad a karom, hogy 10 perc után feladom. Én is gondolkodtam rajta, hogy hogy fogok szopiztatni, ha Lilike már sokkal nehezebb lesz. Már most fáj a csuklóm, pedig még csak 4 kg. Egy ismerősöm mondta, hogy amikor már neki is nehéz lett a kisfia, az ágyon ülve, felhúzott térdekkel, a gyerekkel az ölében szoptatott. Kipróbáltam és elég kényelmes és stabil.

Szazsa:
Irigyellek a lagzi miatt. Már meg sem tudom mondani mikor voltam egy jó kis lagziba. Szerintem nem is igen megyek mostanában. :cry: Éppen ezért, sajnos nem tudok segíteni.
Rossz lehet, hogy nincs aki segítsen a gyerekekre vigyázni néha napján. Azért kell néha egy kis kikapcsolódás, meg intézni is kell néha dolgokat, amit gyerekekkel nehéz lehet.
Én képszerkesztő progival ( Photoshop ) szoktam lekicsinyíteni a képméretet 600x450-re és így fel tudom rakni.

Ewa tegnap küldött sms-t. Jól vannak. Sajnos ő sem úszta meg az aranyeret és ez eléggé kínozza. Nem túl sokat alszik és elég fáradt. Reméljük minél hamarabb lesz már teje és akkor minden rendben lesz. Holnap, ha nem jönnek még haza, akkor beugrok hozzá reggel. Majd hozom a híreket.

Úgy néz ki ma is jó idő lesz. Most elmegyünk kerülünk egyet, Lilike elég nyugtalan. Szerintem unatkozik, mert amíg ott voltam vele, addig semmi baja nem volt. :P


Üdv mindenkinek: Hexe

Ilyen foltok vannak az arcán. Ez a tejtől van?
Kép

Kép
diehexe
 
 


Hexe

Nem váltottál mostanában mosószert? Egyáltalán milyet használsz? Én még nem láttam ilyen foltokat ... csak úgy, hogy a testén is volt a csemetének (nem a mienknek)... Arra gondolok, hogy nem allergiás e a mososzer valamelyik alkotóelemére ...

Itt most kezdett esni ... Remélemnem áztok meg séta közben!
szilbee
 
 


Hexe
Timi bőre katasztrófális volt a kórházban. még valami löttyöt is itattak vele. Persze tejkiütései is voltak.
Szép lassan javult a helyzet. Szopi után jött mindíg elő, majd lassan eltünt.
Már "kinőtte"

Így bézett ki: Kép

A kép alapján én nem tudom eldönteni Lilinek is ez van e.
Vidd el inkább a dokinénihez.
Mivel fürdeted?

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippeket. :lol: Ariel mosóport és Coccolino öblítőt használok, de azt is 6x-ra felhígítva, mert nem bírom az öblítő illatát a ruhákon elviselni. Az arcát kamillával mosom mióta ezek a foltok vannak. Ezek tulajdonképpen nem is foltok, hanem apró kis patiszerűségek, csak 2-3 egymás mellett és ezért néz ki foltnak. Csak az arcán vannak. Én is nagyon érzékeny bőrű vagyok. Ha víz éri az arcomat, rögtön be kell kenni, mert ekcémához hasonló foltjaim lesznek. Lilike pötyijei estére elhalványodnak és a reggeli szopi után szoktak kijönni. Ezért is gondolom, hogy a tejtől van. Meg fogom kérdezni a védőnénit.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Timinek jön az első fogacskája :lol: :lol:
már érzem a recét :lol: juhééj :lol:

legújabb mókája, megpróbál a tejcsiből bubborékot fújni :? :shock: :P

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri

Gratula a foghoz!! Nem nyűgös miatta?
Buborékot? :shock: :lol: :lol: Azt szívesen megnézném!! :D
szilbee
 
 


Szasztok Csajok!

Hexe! A pici arcán a kiütések szerintem a tejtől vannak. Legalábbis nekem mind a három gyerkőcömnek voltak az első hetekben. Örülj neki, mert azt jelenti jó erős a tejcsid. Vagyis tápláló. Szerintem nem kell semmit csinálnod, majd lassan elmúlik.

Petri! Gratulálok a fogacskához. Én is nézem mindig Attilának, mert nagyon sokat nyálaskodik, de még semmi sincs. A nagyfiamnak 4 hónapos korában jött ki az első foga. Úgyhogy ez alapján már várható.
Egyébként ma paradicsomszószt csináltam fasirttal. Meg is ették előlem a srácok, nekem maradt a tegnapi grízes tészta.
Más. A lagzi egerben lesz, s mivel az anyukámék ott laknak ők fognak az egész brancsra vigyázni. Izgulok is, hogy mi lesz. Még hármójukra egyszerre nem vigyáztak. Remélem minden rendben lesz. Egyébként a tavalyi lagziba rokonhoz, vagy baráthoz mentetek? Gondolom rokon volt?

Na megyek aludni. Pusz mindenkinek.

Szazsa


Újabb kérdés. A nevetek alá hogy tudtok képet berakni? Úgy látszik teljesen analfabéta vagyok.
szazsanna
 
 


Szilbbe
Nem volt a szokottnál nyűgösebb, vagy talán egy kicsit.
Bubborékot csak próbál fújni, persze nem sikerül cserébe viszont fröcsköl a tej. :lol:

Szazsa
Nem volt rokon csak a párom legjobb barátja. Én nem adtam volna annyit :oops: de az emberem rgaszkodott hozzá. :?
Biztos nagyzolni akart a haver előtt. :evil:

Vonalzó:
www.babafalva.hu alatt megtudod csinálni. A kódot pedig a profilba (profil=az oldal tetején, fent a segédleteknél lenyitod és ott van) bemásolod.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 



Sziasztok!

Tegnap Ewa és Zsófika hazamentek a kórházból. :P Gondolom, ha majd megszokták az otthonlétet és lesz Ewának lélegzetnyi ideje, majd jelentkezik.

Lilike megint kinőtt egy rucit, most egy tipegőt. :P Ma reggel nem bírtam már ráadni, pedig még valamelyik nap rajta volt. :roll: Mióta hazajöttünk fél kilót hízott a Gyöngyöm. :P Tegnap észrevette az órámat a kezemen. Elég nagy kék színű órám van és elég feltűnő. Minden gyerek észreveszi és szeretné megenni. :lol: Lilike is észrevette tegnap. Kikerekedett szemmel nézte. Nem is gondoltam, hogy ilyen kis dolgokra is felfigyel már. A forgó, zenélő macikat imádja a kiságy fölött. Szoktam neki plüss figurákkal bábozni és közben énekelek. Ez is tetszik neki - Sanyinak már kevésbé. Remélem nem rontom el a kappan hangommal a gyerek zenei hallását. :lol:

Gondolom, akinek nagyobbacska csemetéje van, az bement a belvárosba a rendezvényekre. Állítólag gyerekeknek is van sok program. Itt a Szecskán nincs semmi. :cry:

Üdv: Hexe

Ui.: Juuuujjjjj, már 4 hetesek vagyunk!!! :lol:

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Még mindig a képfelrakással bajlódok.
Megcsináltam a vonalzót a babafalva-n, meg is kaptam a kódot. De két kódot küldött. Melyiket és hová kell pontosan bemásolni a profil-ba. Bocs de teljesen kezdő vagyok.

Pusz

Szazsa
szazsanna
 
 


Szazsa
Ha jól emlékszem azt kell bemásolni amelyik URL-lel kezdődik.
De ha mégse azt kellene akkor sincs baj, legfeljebb nem jelenik meg a vonalzó. :wink:
A profilba az aláíráshoz másold.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szia Petri!

Köszi a tippeket. Remélem már sikerül megcsinálni.

A többiek hova tűntek? Hétköznap nagyobb a forgalom?

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok

Bekukk egy kicsit.
Mi tegnap anyósoméknál voltunk. Tényleg Ti jól kijöttök Anyóssal/Apóssal? :lol:
Egy nagy tanyájuk van-úgyhogy a gyerekeknek kész kánaán.
vittünk le sütit,mert lemaradtak ugye a szülinapi tortáról és amúgy is tegnap lett nagyfiam 4 éves :o
Ma meg apa doli,én meg főzőcskézek,gyerekek meg kintt hancúroznak az udvaron.
ennyi a helyzetjelentés nálunk.

Ki mivel tölti/töltötte a hétvégét?

pusza csajok,
cleo27
 
 


Sziasztok!

Most ismét el fogok tűnni egy kis időre. De most igazolt távolléten leszek :wink:
Tegnap világosított fel a párocskám h tavaly augusztus 27-én kötöttünk internet szerződést egy évre. Ez ugyebár most jár le. Igaz h csak szeptember elejétől volt netünk- nem tudom mikor telik le az 1 év, szerződéstől v tényleges használattól számítják- így most valamikor a napokban megszűnik. Ebbe a házba már nem fizetjük. Amíg nem költözünk el addig nem tudok veletek lenni. Legyetek jók! Puszi mindenkinek! Vigyázzatok magatokra és a gyerkőcökre.
Majd jelentkezem.

Szeptemberben fogunk költözni de még nem tudom pontosan mikor.

Köszi a gratulációkat Timi fogához, átadtam neki. Nem volt nyűgös, remélem ezután is ilyen könnyen veszi majd az akadályokat.

Puszi

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Cleo
Anyósékat inkább hagyjuk :evil: :evil:
Én nem jövök ki velük.
Majd legközelebb mesélek.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Hol vagytok? Cleo, K78, Elin, diácska? Most ti tűntetek el?

HALIHO, HALL VALAKI?

Szazsa

[Kép
szazsanna
 
 


Sziasztok!

Cleo: A hétvégét a szokásossal töltöttük, evés, alvás és séta. Egész jó idő volt és jó sok időt töltöttünk a levegőn.
Anyós ügyben: Sajnos nekem már nincs anyósom, de egyébként egy tündéri nő volt, akivel tuti, hogy jól kijöttem volna, ha lett volna időnk jobban megismerkedni. Apósom is rendes, de hát ugye férfiból van... Nem panaszkodom.

Ma visszavittük a légzésfigyelőt, mert az éjjel össze-vissza pittyegett. Valószínű, hogy érintkezési hibás. Kicserélték egy vadi újra. Ez még korszerűbb, mint a régi volt. Vettünk egy orrszívót, ami elektromos és elemes is egyben. Lilike egész jól viseli a bébihordozót. Olyat aludt benne, pedig végig zötykölődött a kocsiban ezeken a jó szolnoki utakon. :twisted: Tegnap 4110 gr volt a leányzó. Ki van kerekedve, mint a kölyökgólya :P . Előhívattuk a képeket a Rossmannban. Most akció van. 800 Ft az alapdíj és 5 Ft/db a 9x13-as képek. 100 kép 1300 Ft, azért ez jó, nem? A sima és a digitális képek is ennyibe kerülnek. Vettem egy klassz baba albumot, hogy legyen mibe gyűjteni a képeket. A régi képeink dobozba vannak száműzve, de megfogadtam a gyerek fotóit albumba fogom rakni.

Szerintetek hasonlítunk? Kép

Puszi mindenkinek: Hexe és Lilike

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Olyan idegesítő, hogy nem tudok képet feltenni a profilba, mert a 6 Kb olyan kevés. Sehogy nem tudtam úgy "elrontani" a képet, hogy csak 6 Kb legyen. A legkevesebb 19 lett. Van valakinek valami ötlete?

Köszi.

Üdv: Hexe

Kép
diehexe
 
 


sziasztok.

Nem vesztem ám el,én jövök ha tudok. :)

Hexe.sajna én nem tudok kép ügyben segíteni,nekem is alig-alig sikerülnek itt a dolgok.én is kezdő vagyok ebben :roll:
Zsoltikám is megnézte a képeteket, azt is mondta: nyomtassuk ki :lol:
Holnap zűrös napunk lesz.Reggel megyünk szoc.pol ügyben az OTP-be,azután másik bank másik ügy,utána 13-kor kapják a bárányhimlő elleni szurit +Sziszinek 2éves vízsgálat.Előre félek tőle,ráadásul szegény Zsoltika már kérdezgeti,hogy fog-e szurit kapni.hazudni nem fogok neki,de ha megmondom hogy kap,akkor már a rendelőbe sem akar majd eljönni-ez volt a 3éves szurinál is-előre készítgettem fel-és a vége az lett,hogy már a rendelőbe-menet is sírdogált.Remélem nem fogják nagyon rosszul viselni és nem lesz mell.hatás.

most lépek ágyazni.

sziasztok
cleo27
 
 


Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, mert eddig mindig amikor írni akartam pont közbejött valami. Meg a férjem is itthon van, így nem mindig jutok el a gép közelébe. De most itt vagyok.

Hexe: Szerintem is a tejtől vannak Lilike arcán a piros pötyik. Nellikének is volt, még ennél sokkal pöttyösebb. Elvileg amíg szopizik addig ilyen lesz neki a kicsi pofija. Bár ahogy erősödik halványulni fog. Nálunk inkább akkor volt nagyon látható amikor fürödtünk meg szopi után. Teszek fel egy képet, hogy milyen volt.
Kép
Kép

Szegénykém nagyon pöttyös volt. :(

De most már szinte teljesen elmúltak neki.
Kép
Amúgy örülök, hogy úgy láttad, hogy rám hasonlít, mert mindenki azt mondja, hogy tiszta apja, meg a nagyapja.
Szépen gyarapszik a kisleányzód. :lol:

Ui.: Juuuujjjjj, már 4 hetesek vagyunk!!!

Hát igen, nagyon gyorsan telik az idő. Holnap után már Nellike is 5 hónapos lesz és még csak most volt a pocimban. :shock: :lol:

Elin: Én pont a Karczagon lakom az ötös lépcsőházban. Milyen időpontban szoktatok erre jönni? Vagy az változó?

Ewa: Nagggggggyon édes a kicsi Zsófika. Gyönyörű szép kislány. :lol: :lol: :lol:


Lehet, hogy már mondtam, de Hexe, Ewa: Van 3 doboz Laktoherb teám, nagyon szívesen nektek adom, mert nekünk már sajna nincs rá szükségünk. Nekem jó volt, amíg kellett.

Képzeljétek, eszméletlen a kiscsajom, mert most már nemhogy ülni, de állni akar. Annyira feszíti a kicsi lábát és szinte magától áll, mert én csak tartom. Ha tudna egyesúlyozni, már magától állna. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog magától felállni, meg elindulni.

Kép

Na most már megyek. Jó éjszakát mindenkinek.
Puszi

Kép
agica1119
 
 


Sziasztok!

Cleo: Azért megnyugtató, hogy nem csak én vagyok milyen béna informatika területén. :lol: A párom profi, de nem szeretek tőle kérdezni, mert akkor órákig magyaráz, tele szakszavakkal és marhára unalmasan. A végén úgy sem értem mit mond. :roll:
Ezek a fránya szurik... Én már előre félek tőle, mert én látni sem bírom a tűt. :oops: Elméletileg nekem kellene a gyereket megvígasztalni, pedig én leszek a legjobban be... :cry:
:?: A bárányhimlő elleni oltás az kötelező, vagy csak beadatod neki előrelátásból? :?: Amikor a kerilányom volt kicsi, még nem volt kötelező oltás. Egyébként nem bánnám, mert mi is szeretnénk minden védőoltást beadatni Lilikének. Pl. Kullancscsípés, influenza, agyhártyagyulladás, stb. ellen. Én eléggé félős vagyok és inkább beoltatom a drágámat.

Ágica:
Ugyanilyenek a Lilike pötyijei is. Az unokahugom védőnő és megnézettem vele. Azt mondta egyértelműen tejpötyik és örüljek neki, mert azt jelenti, hogy elég erős a tejem és tápláló. lol:
Azt javasolta, hogy Sudokremmel kenjem. Tegnap este próbaképp bekentem a bal arcocskáját és reggelre sokkal halványabb lett. :lol: Vagyis használ. :lol: Már a fejebúbján is vannak ilyen pöttyök. :cry: Lehet, hogy eddig is voltak, csak nem vettem észre. Most már egyre jobban kopaszodik :cry: és lehet, hogy csak most látszik igazán. Úgy kopaszodik, mint a papok. Hátul körbe van haja, elől, meg a fejtetőn nincs. :lol:
A teát szívesen átveszem, mert én is iszom. tedd be a kocsiba és legközelebb, ha összefutunk, leboltoljuk. :lol:
Látszik Nellikén, hogy élvezi, hogy már tud "állni". Olyan peckesen áll, mint a nagyok. Nagy valószínűséggel hamar megtanul járni. :P

Lilike most jött rá igazán, hogy milyen jó, ha valaki dumál hozzá. Mostmár észrevette, hogy egy kicsit elnyikkantja magát és valaki máris ott van a kiságynál. Ilyenkor mosolyog bájosan, nehogy az a valaki elmenjen és kierőszakolja, hogy beszéljél hozzá. Persze ilyenkor már nincs is semmi baj. Szerencsére éjjel alszik. :lol: Még az kellne, hogy éjjel is beszélgetni kelljen vele. Már annyira figyeli a mozgásokat, hangokat, olyan kis értelmesen néz. Sanyi szerint tuti, hogy agysebész lesz. :P :P :P

Az agysebész jelölt jelez, van valami óhaja, megyek és teljesítem a kívánságát. :lol:

Puszi: Hexe

Kép
diehexe
 
 


Hi hi
:lol: :lol: még van netünk :lol: :lol:

Tavaly előre egyben kifizettük az egy évet ami már lejárt. Még nem mondtuk le így automatikusan meghosszabbítják :? :shock:
mondtam az uramnak de nem érdekli legfeljebb nem fizetünk 8) :wink:
Nem kellene ilyenkor megkérdezni v írni egy mélt ...

Lányok elvileg én le tudom kicsinyíteni a képeket 6kb alá.
Aki akarja küldje el az emil címemre és majd visszaküldöm.

A Lányom ma felkelt fél 8-kor szopizott, elvolt egy kicsit majd fél 9 körül vissza aludt. :shock: Még mindíg szunyál :shock: nem szokott ő ilyet, de nem is ez a baj hanem még mindíg a tegnap esti pelus van alatt. :oops: Igazán felébredhetne.

Hexe
Boldog 1 hónapot Lilinet! :lol:

Ági
Nagyon ügyes már Nellike :D

Ezek a csajok milyen pöttyösek tudtak/tudnak lenni. Nyugi Hexe el fog múlni!!!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Lányok!
Asszem a kép minőségét is le lehet rontani, így azzal is nyertek néhány kilót... A kis vonalzós képeknél az úgysem számít!

Petri!

Jó hogy még vagy!! :D :D

Ágica!
A kisleány tényleg rád hasonlít!! :lol: Hogy lehet, hogy ezt csak mi látjuk?! :shock: :lol:

Egy kép a szundiról:
Kép
Itt egy kép Leventéről ébredés után:
Kép
szilbee
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Sziasztok!

Petri: Köszi a jókívánságot! :P Ment az email, nagyon megköszönném, ha meg tudnád csinálni 6 Kb-s alá.
Amúgy ti hová is költöztök most? Lehet, hogy már írtad, csak nem emlékszem :oops: , akkor BOCSI :oops: .
A Sudokrem szépen elhalványította a pöttyöket. Már alig látszanak. :P Nagyon drága ez a krém, de aranyat ér!

Szilbee: Levente ugyanolyan pózban alszik, mint én. Bal térd felhúzva, fej jobbra. Látszólag kényelmetlen, mégis ezt hiányoltam a legjobban a pocakos korszakomban. :P Úgy látom az ébredés nem szokott eseménytelen lenni. Elég morci a fiatalember :P .

Kép
diehexe
 
 


Sziasztok!

Petri: Köszi a jókívánságot! :P Ment az email, nagyon megköszönném, ha meg tudnád csinálni 6 Kb-s alá.
Amúgy ti hová is költöztök most? Lehet, hogy már írtad, csak nem emlékszem :oops: , akkor BOCSI :oops: .
A Sudokrem szépen elhalványította a pöttyöket. Már alig látszanak. :P Nagyon drága ez a krém, de aranyat ér!

Szilbee: Levente ugyanolyan pózban alszik, mint én. Bal térd felhúzva, fej jobbra. Látszólag kényelmetlen, mégis ezt hiányoltam a legjobban a pocakos korszakomban. :P Úgy látom az ébredés nem szokott eseménytelen lenni. Elég morci a fiatalember :P .

Kép
diehexe
 
 


Hexe :D
Most látom a vonalzódon, hogy pont ma 1 hónapos Lilike!! :D
Gratula hozzá!!
Pontosan hánykor is született?
szilbee
 
 


Hexe
Te már tudsz hason aludni?
Én még mindíg nem tudok illetve nem merek, mert nyomom a cickókat és folyna is.
Én nem mertem kenni sudokrémmel a pöttyöket. Nem is mondta senki h az jót tesz neki. Hozzánk nagyon-nagyon ritkán jön védőnő. Még jó h van net, itt kiokosodhat az ember.
Kép

Szilbee
Jó nagy fiad van már :lol: Én is így szeretnék aludni :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Anyós:
Hááát...
Elvileg egy tündér :lol:
De én sajnos ezt nem így élem meg. Sík ideg vagyok amikor meglátom :? Én se értem miért de így van.
CSak jót akar nekünk, de olyan mézes-mázas h feláll tőle a hátomon a szőr. Timi az első unokája (egy fia van) Szeretné agyonig elkényeztetni..én meg nem akarom :twisted:
A "kicsi fiát" is teljesen elkényeztette én meg most szívhatok vele. :x Nem is értem hogy találtunk egymásra, olyan ellentétek vagyunk.
Anyósra visszatérve, úgy érzem h el akarja venni tőlem Timit :oops: biztos nem így van de állandóan jönne hozzánk, fogná, fogdossa mindíg. Olyan mintha ellenőrizné minden csontját, hurkáját meg van e. NEm is igazán tudom leírni milyen, csak azt h nekem k...va szar.
Após meg állandóan cigizik (na nem a gyerek előtt) és fújkállja az orrát. Utána meg Timi kezét fogdossa. :evil:
befejezem a panaszkodást..
Ja még annyit h anyósba van egy kis Magdi néni....ezt a saját fia mondta.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!!
Tegnap írtam egy hosszú levelet nektek és mikor beakartam tenni eltűnt :evil: :evil: :evil:

LILIKE!!! Boldog hófordulót Neked!!! :P
Cleo!
Mit tudtatok intézni az OTP-ben? Végül is ki lett a tervezőtök?

Elin!!!!
Írtam neked már jó pár napja e-mailt.....harizol vagy nincs időd írni? :( :( :( :(
Mindenkinek nagy nagy gratula a gyerkőcéhez nagyon édes az összes babó :lol: :lol:

Dia új tudománya képekben!!
http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... age=234823 megtanult motorozni :lol:
http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... age=234824 szerintetek nem lehet elég korán kezdeni??? :lol: :lol: :lol:

KépKép
diÁcska
 
 


Sziasztok!

Petri: Köszönöm a segítséget. Mint azt az ábra mutatja, sikerült. :P
Anyós témában: Megértelek nagyon. Nekem az első két "anyósom" Magdi néni volt. ( Volt egy 4 éves kapcsolatom valamikor 20 éves koromban és volt egy volt férjem is. ) Leginkább az a dühítő, hogy nem tudsz tenni ellene semmit. :twisted: Gondolom, azért a férjed egy kicsit védi is, ha nem is nagyon, de ez épp elég arra, hogy nem akarod túlságosan "bántani" az édesanyukáját. :P Az a baj, hogy ha szólsz valamiért, rögtön te vagy a gonosz, pedig csak jót akarsz vagy "esetleg" valóban igazad van.
Hason alvás: Hála Istennek, már elég jól alszom hason. A cicim nyomom ugyan, de nem annyira vészes. Igazából szinte csak így tudok elég mélyen aludni. Már hónapok óta nem aludtam olyan jókat, mint mostanában. :lol:
Más: Én Tmiklósra jártam gimibe. 1989-ben érettségiztem. Ismersz valakit ebben a korosztályban?

Szilbee: Neked is köszi a gratulát. 10:12-kor született Lilike. Ma 10:12-kor épp a bal cicimen csüngött. :P Bezzeg egy hónapja, úgy visított, mint egy kismalac. :P

Ewa küldött egy rövidke emailt. A lényege az volt, hogy a http://seva1.photosite.com/album1/ alatt meg lehet nézni Zsófika képeit. Tünemény egy kis csaj!!! :D

Most már tényleg hozzáfogok vasalni, mert így nem lesz kész soha, ha a gép előtt ülök. Apa dolgozik és most szabad a gép. Ki is használtam rendesen. :D

Üdv: Hexe

Ui.: Jaj, de utálok vasalni. :evil:

Kép
diehexe
 
 


Nekem porszívózni kellene
de mint látjátok jól elvagyok :oops:

Hexe
Hát apjuk védi rendesen az anyját. Nem szabad neki mondani semmit mert megsértődik és az időseket tisztelni kell. A párom nagyon konzervatív.
Én nem a gimibe jártam és akkor még nem is itt laktam hanem Tiszapüspökiben. Most nem is tudom kik lehetnek közös ismerősök.
Pintér Edina?

Ewa
Nagyon szépek vagytok!!!
Milyen jó kis pihenőszéke (vagy nem is tudom pontosan mi az) van Zsófinak.

A lányom most nézi magát a tükörben és rötyög :lol: :lol:
mindjárt megzabálom :lol:

Diácska
Én nem tudtam megnézni a képeket :cry:

költözés, új lakásunk: nem is olyan új..

folyt köv
sírás van

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


:evil: :evil: :evil:
leírtam a lakás sztorit és elszállt :evil: :evil:

majd holnap jövök ha Timi is akarja

most sétálni megyünk...

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: