Új privát üzeneted érkezett!

Ja, lesz baba-mama klubb 2 hét múlva kedden az egészséges rendelõben. Nem jöttök??

Kata
LadányiKata (ladán
 


Halihó!

Remek, nekem is elszállt az elõbb a litániám!Kép Mi van ezzel a rendszerrel???

Na akkor elölrõl:

Sasha. Pihengess, mert a fájások soha nem jelentenek jót. Azért a babucinak még legalább két hetet jó lenne bent kihúznia!

Kata. Ugye milyen félelmetes egy ilyen élmény, hogy a gyerek "látó"? Én is majd frászt kaptam anno. Lehet hogy a többinél is volt ilyen, de Annánál határozottan emlékszem ilyen esetekre, és ott biztos hogy lakott is valaki velünk. (Állítólag úgy lehet egy helyiségbõl egy szellemet elüldözni, hogy gyertyát kell égetni és vallásos hangulatú -Bach, stb.- zenéket hallgatni.)
Szóval folyt.Köszi, én is remélem hogy már a nehezén túlvagyunk, de aztán mindig jön valami újabb kihívás, jövõre pl. a suli.
Tikkék hétvége körül jönnek haza.
Ildi, csatlakozom, megírni ám a jó hírt!!!
Gratulálok a kis mobil Petihez, és ilyenkorra tudnám ajánlani a bébi-pórázt. Nem röhögni! Nekem már Annánál is nagyon bevált, Julcsit is kiszolgálta, bár nála inkább a babakocsiban használtam, és egyszer meg is óvta a fejreeséstõl. Nem szakad le a derekad a hajolgatástól, és az esésektõl is meg tudod óvni, és nem a kezét rángatod, ami szintén nem tesz nekik jót. Baba-mama klubba oda sem megyünk, nekem sem idõm,sem kdevem nincs ilyesmihez. Van ilyen klub ott is ahova mi járunk dokihoz, az SZTK-ban, nagyon közvetlen, kirándulni szoktak járni, húsvét elõtt tojást festenek, szóval jópofa, csak ott is az idõpont nem a legjobb. Ott egyébként az is pozitív hogy olyan szimpik a védõnõk, minden páciensükkel tegezõdnek, ez nem jellemzõ a Berzsenyiben. Aztán van a KMO-ban is, meg a katolikus baba-mama klub kéthetente, talán csüt. délelõtt a Gorietti Mária (remélem jól írtam a nevét) teremben. Úgyhogy van választék.

Ági. Légyszi írj magatokról bõvebben is, mennyi idõsek pontosan a gyerekeid?
Mi a 3-as csoportban vagyunk szerencsére. Az az igazság, hogy még mielõtt kiderült hogy a Kati néni átmegy Annusék csoportjából, akkor még szerettem volna ha a Julcsi a 2-es csoportba kerül. De aztán kiderült ez a változás, és úgy döntöttem hogy a kisebbik rosszat választom.Kati néni 3 éven át "aranyozta" be az életünket, köszönjük ennyi bõven elég volt belõle. Vigyázz vele, mert elég alattomos, hátulról támad, szóval résen kell lenni. Velünk tulajdoképpen akkor kezdett kibabrálni (milyen jó szót találtam, eredetileg mást akartam írniKép)amikor kiderült hogy nem viszem a lányomat az õ lánya által tartott fitness-re. (Kell a pénz ugyi.) Szóval utána már nem voltunk a szíve csücske, míg aki fitnessre járt az bizony igen, olyan kivételezések voltak hogy ihaj. Na ez csak egy kis használati útmutató az ovihoz! Nektek is további jó beszokást!

Most megyek, jó éjt mindenkinek, aztán egyeztessük ezt a tali-dolgot!

Pusszancs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kata! Köszi, hogy írtál ma már túl fáradt voltam a cetli ragasztáshoz, így holnapra maradt. Ha segítenél eladni az ablakokat, azt megköszönném !
Norcsi!
Megnyitottam életem elsõ topikját (remélem jól írtam) TÁgi, Bence és Gergõ néven. Ha kiváncsi vagy ránk, nézz be.
Bence 3,5 éves, érzékeny, cserfes, tud rossz is lenni, de vele még így is könnyebben bírok, mint a kicsivel. Gergõ novemberben lesz 4 éves. Eleven, rettentõen anyás, ebbõl adódik, ha nem csak vele foglalkozok, hát megnézhetem magam. Valamit mindíg kitalál, hogy bosszút álljon.
Remélem nekünk nem lesz gondunk Kati nénivel, mert mi biztosan nem fogunk fitnes-re járni.
Külömben protekciósak vagyunk, mert a fitnes-es lánya az én osztálytársam volt, a nagyobbik lánya pedig a férjemé.
A gyerkõceidrõl láttam a képeket, nagyon aranyosak. Irigylem, hogy lányaid is vannak és egy fiad. Az oviban megpróbálom beazonosítani a lányokat és így hátha találkozunk.

Sziasztok
TÁgi
tÁgi
 
 

 
 

Norcsi! A fáradság miatt Gergõt egy kicsit öregítettem. Nem 4, hanem 2 éves lesz november 4.-én. A 4-es stimmelt csak nem jó helyre kerûlt.
Kata! Nekünk is van hideg párásítónk. Nagyon szeretem! Nekünk Boneco-van.

TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a kondi termeket, bár nem hiszem, hogy felkeresem, hisz még sohasem voltam. Néha azért elég kiábrándító, hogy ha komolyan futnom kell (nem a gyerekek után) csak lihegek...
Egy-kétszer már írtam ide-és ezen felbátorodva, megkérdezném, hogy az említett találkozók milyenek? Elmehetnénk megnézni?- ugyanis, ha jól figyeltem egy leendõ kismama és kb. a kisfiam korosztálya. Simon most lesz 14 hónapos és még szegény sosem volt a környék egyetlen játszótérén sem. Ez némi túlzással igaz, mert tavasszal babakocsiban ülve már nézhette a lányokat.
(Remélem nem voltam túl tolakodó)

Tánya
Névtelen
 


Hali!

Norcsi!
A gyerek 2565 g volt 30-án. 88 BPD, meg egyebek. Szép nagy baba már mostKép Nekem 10:00-tól jó!
De melyik nap? Holnap? Holnapután?

Kata!
Okt 4-re vagyok kiirva, az UH 1-re irt ki. A mensis görcsöket mondtam, de a doki szerint ha akarna már jöhetne, elég fejlett hozzá. Szóval én nem aggódom, de egyre inkább úgy érzem, hogy kihúzza októberig. Csak játszik az idegeimmel.Kép Meg állitólag, amig erõs derékfájás nem jön a görcshöz és nem rendszeres addig az nem a szülés. És ez nálam nem rendszeres, és a derekam csak huzamosabb állás/járás esetén fájdul meg.

Ági!
KösziKép Igen állitólag szép nagy pocóm van, de én sokáig nem hittem elKép Most, hogy mindenki dicséri a pocak körfogatát elhiszemKép

Tánya!
Gyere persze! A talik amin 1x voltam az egyik játszótéren zajlanak, baráti, családi hangulatban. Mint olvashatod, nem szoktak egésznaposak lenni, hiszen mindenkinek megvan a maga ritmusa, élete, de 1-2 óra játszóterezés belefér és a gyerkõcök igénylig, és akkor miért ne együtt?Kép Igaz nekem még a pocakban van, de ez nem fog vissza.

húú megjajdult a fejemKép megyek is!
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Na végre hogy kicsit mozgalmasabbá vált a topic!
Akkor haladjunk szépen sorban..

Ági, mindjárt megnézlek Titeket! Na azért, az a 4 év valahogy nagyon nem jött volna össze egy 3,5 éves gyerek mellett, bár ki tudhatja! Van egy ismerõsöm ahol a gyerekek között 10 hónap különbség van, eredetileg lett volna 12 is!!!, csak a második két hónappal korábban érkezett. Szóval minden lehetséges... Meg olvastam a netenmég tavaly hogy egy várandós nõ lett újabb gyerekekkel terhes (terhesen lett további terhes), sõt a második eresztés spontán hármasikrek voltak. És akkor arról ment a vita hogy hogy fogja tudni úgy megszülni az elsõt, hogy a másik három még tovább bent-maradhasson. Azért ez sem semmi, eszembe nem jutott volna, hogy ilyen megeshet. Szóval kettõ éves a kicsi. És nem akartok majd egy kislányt is?
Oviban szerintem biztos össze fogunk majd futni, bár még a Ti csoportotok sokkal elõbb végez mint a mieink, hiába no az ovónõk sietnek haza,most még ki kell használni hogy nem alszanak ott a gyerekek! Jaaaaa, úúúúúgy könnyû, ha protekciósok vagytok! De lennétek csak egy a sok közül. Nálunk a kisfiukat nagyon nem szerette, panaszkodtak is a szülõk emiatt eleget!

Tánya eddig csak egyszer volt tejes-létszámú a tali, elõtte csak kisebb létszámú talikat bonyolítottunk. Ez a rugós állatos játszótér szokott a helyszín lenni, elég mocskos, de sajnos a környéken mindegyik az, visszatérve a hajléktalanokra, kutyákra, galambokra...Kép Mi már rendszeresen játszóterezünk a picivel is, ma is egyedülv voltunk a játszón. Az az igazság, hogy nekem az a legjobb idõpont, hogy miután leadom a lányokat az oviban, utána még vásárolunk és utána játszóterezünk. De ha mondjuk holnapra megbeszéljük, akkor fordítok a dolgon, ovi után hazajövünk, és csak 10-re megyünk le, ma pl. 10-kor már feljöttünk, 1/2 9 óta lent voltunk, és Bánk már iszonyú fáradt volt. Szóval gyere nyugodtan oda is, meg ide is, és írj sokszor és sokat!

Sasha, az már szép, bár azért az uh. tud ám tök eltérõ adatokat mondani, mint amilyen a valóságos. Nálunk Annánál volt erre "szép" példa, már 34 hetesen 3 kilósra becsülték, így úgy saccolták hogy a végére 4,5 kiló is lehet, ehhez képest lett 3.200 gramm, szóval azért jobb még neki bent, hidd el.

Na megyek, mert nagyon nyafi a kislegény, csak fél órát aludt, de mivel mindjárt megyünk a csajokért már nem altatom vissza.


Cuppp, holnappal kapcsolatban írjatok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Igen tudom, hogy az UH sokat tud tévedniKép De az a pufi pofi nekem sokat mondat, bár lehet, hogy csak bebeszélemKép Úgyis akkor jön amikor akar! A páromat már azért készitem fel a szüléssel kapcsolatos dolgokra. Tegnap este, miután szegény a belét is kidolgozta (munka után még volt plusz munka 22:00 után ért haza), mondtam, ha akkor is ennyi dolga lesz és hulla fáradt a szülés meg beindul 10 vagy több percesekkel, akkor próbáljon meg gyorsan elaludni, hogy amikor szükségem lesz rá legyen elég ereje. Nem akart kötélnek állni, úgyhogy jobb is hogy ezt most tisztáztam mert mi van ha belõlem nem csak úgy "kipottyan" pár óra alatt, hanem eltart vagy 10 vagy több órát is?! De rábeszéltem, úgyhogy valószinüleg aludni fog ha úgy alakul. De lehet, hogy csak az öt perceseknél szólok neki, hogy hajrá mehetünkKép Ez is még a jövõ zenéje, de nem árt felkésziteni a páromat ráKép Apás szülés lesz minden bizonnyal, és mivel a jövõbe nem látok ezért inkább elõre tisztáztam 1-2 dolgot.Kép Anyósnak sem szólok, csak amikor már megyünk a kórházba! Nem kell nekem, hogy itt idegesitsen. Nem akar rosszat, de tuti a falra másznék tõle, ahogy aggodalmaskodik! És ahogy ismerem magam nem biztos, hogy vissza tudom tartani a "kost". Vérig sérteni meg nem akaromKép

Húha jól eltértem a tárgytólKép
Szóval nekem akármelyik nap jó, HA: hétköznap van és 10:00-tõl!!!

cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Holnap 10 óra? OK! Peti lehet, hogy aludni fog (megint) mert 10-1/2 11 körül szokott mostanában.
Vihetem a 10. emeletrõl az Andit? Neki van a 8 hónapos OlvivérjeKép

Puszpusz! Szólok, ha eesetleg beájulna a kölök, akkor nem menünkKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Jó, akkor holnap 10-tõl. De ott legyetek ám!!!
Szerintem nyugodtan hozd Kata.
Nekem is olyankom szokott aludni Bánk, de most majd nem hagyom. Elvégre már nem csecsemõ, a lányok ilyenkor már csak egyszer aludtak naponta.
Nálunk Annánál úgy nézett ki a dolog, hogy hajnal, magzatvíz el, kocsi nincs, mentõ jön, bevisznek a férjemmel, megvizsgálnak, férjemet hazaküldik, fájások nuku, én lefekszem, fájások jönnek, egy-két ötperces, utána kétpercesek, majd egypercesek, majd meghalok, orvos végre megvizsgál mert mit rinyálok ott neki, meglepõdik, jééééé mennyit tágult, CTG, vérnyomi-mérés, férjemet hívom, szegény éjszakai busszal épp elõtte ért haza, jön vissza,vajúdunk majd szülünk. Mielõtt indultunk telefon körben mindenkinek, ebbõl Anyukám volt az akinek érdemes is volt, õ végig izgulta az idõt, és mikor a férjemet hívtam jött õ is be, de mivel csak egy személy lehetett bent nem engedték be, viszont mákja volt, mert pont a kitolást látta mert egy szülésznõ-hallgató "véletlenül" nyitvahagyta az ajtót, így látta megszületni Annát. Anyósék bezzeg visszaaludtak, épp hogy csak azt nem mondták a telefonra hogy ééééés?! Na errõl ennyit, majd meglátjátok hogy lesz!

Puszi, holnap gyertek!!!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Oké akkor holnap 10.
Nálunk anyós kicsit másabb, már annyira, de annyira várja, és ha éppen akkor jön egy nagyobb rúgás, vagy méhszájfeszegetés Gabi részérõl mikor nála vagyok épphogy be nem pánikol, aranyos, de mindig lehiggasztom, hogy ne izguljon még nem jönKép Majd szólok, ha itt az idõKép Ilyenkor mindig kérdezgeti, hogy biztos?, no jól vanKép Szóval, nagy lázban ég, már nagyon-nagyon várja az unokáját.
Én meg rettegek, hogy tényleg egész nap itt lesz, de csak akad majd valami dolgaKép

na cupp
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha.
Hát kell neki adni majd valami táv-elfoglaltságot!Kép

Ági, elfelejtettem megköszönni a gyerek-dícséretet, ezúton köszönöm.

Ildi, van valami újság veletek?

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


holnap-megyünk

ildi
ld
 


Helyes, jöhettek elõbb is!KépKépKép

Pussssz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


De jó!!!!

Petit visz Csabi apasági tesztre!!! Kép

Megette a tökfõzeléket, azért.... mindketten rettenetesen utáljuk, ráadásul nagyon kapros volt.....

Lehet, hogy nem is az ízlésével van baj, hanem megunta a HIPP meg a Nestlé paradicsomos-kütyüitKép

Délután meg megevett szintén egy egész üveg gesztenyés-almás-csirkétKép


Puszi:

Kata
LadányiKata (ladán
 


Norcsi!

Gergõ kislánynak készûlt. Tomi magabiztosan állította, ha az apukája tudott egy lányt egy fiút, akkor õ is tutira tud. Hát nem jött be.
Nagyon szeretnénk még egy kislányt, anyagi és egészségügyi okok miatt nem vállaljuk.
Engem még az sem keserítene el, ha a harmadik is fiú lenne.
Szintén köszönjük a gyerkõcök elismerését!

Meik a "rugós állatos" játszótér????
Ha idõben megtudom, lehet hogy mi is ott leszünk Gergõvel.
Egyenlõre Katáékat ismerem, ha nem lesznek ott, akkor egy kétségbeesetten nézelõdõ anyukát szólítsatok meg. Az én leszek.

TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Kata. Én imádom a tökfõzeléket, bezzeg a párom! Kapooooooor? Még a szagát sem tûri! Nade a lányok! Õk szeretik! Bánk még nem kapott, de fog, bár most holnap zöldbabfõzelék lesz, szerintem a kisfiam azt is csípni fogja, neki is már kezd elege lenni a konzerv-kajákból, de most kicsit visszafogtam a mindenféle kaja-adagolást, mert helyes kis kiütései lettek, nem kell félni, dokinéni szerint valamilyen kajától. Olyasmi mint az anyatejes kiütések voltak. Jöttök holnap, ugye?

Ági! Az egészségügyi okok nálad vannak? Az anyagiakról annyit, hogy a háromgyerekes topicban éppen PIldi fejtette ki (és szerintem igaza volt) hogy a kettõ gyereknél a három anyagilag is kifizetõdõbb (még) mert annyiféle kedvezményt kapunk (még). És még mennyivel többmindent kaptunk volna ha más lett volna a választás eredménye, Kép de most nem politizálok.
A Hunyadi utca, Rákóczi utca és József A. u. által határolt játszótér, nem az ahol a hajléktalanok lebzselnek (ja, ott nincs rugós állat). Szerintem mostanság 10 felé nincsenek sokan, mert a legtöbb gyerek a térrõl oviba ment, és a beszoktatás örömeit élvezi (mint mi is).
Ovi téren ma nem is lett volna gond, viszont szegény Annát dorongolta le ma Julcsi valamelyik ovónõje.Anna már itthon panaszolta, hogy mikor az udvaron voltak, akkor a Julcsi felmászott a csúszdára (nekik még nem lenne szabad), és akkor a Julcsi valamelyik ovónénije õt (mármint Annát) szúrta le, hogy milyen testvér is õ hogy nem figyelt a hugára. Nekem mondta szegényke, hogy erre õ csak hallgatott és szomorú volt, mert õ akkor más gyerekekkel játszott azért nem látta. Már bocs, de nem az az ovónõ dolga hogy vigyázzon a gyerekre? Mi az hogy egy kis 6 évest tesz felelõssé? Komolyan mondon hogy észvesztõ az egész bagázs!!! Komolyan mondom hogy ha így folytatják nem sûrûn fogunk elõfordulni abban az oviban!Kép
Tavaly is sokat "lógtunk", de lehet hogy idén még többet fogunk.

Na akkor holnap gyertek ám!

Puszi és jó éjszakát mindenkinek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Egyik "komolyan mondom"-ot felejtsétek el, felesleges szóismétlés.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Nagyon gyorsan megy ez a tali szervezés.
Sajnos nem hiszem, hogy le tudunk menni mert holnap délután lesz az elsõ nap az iskolában és elõtte még a munkahelyemre kell elmenni. Egyébként melyik játszótér a rugós?
Sasha!
Még sajnos nem láttam a pocakod, de mivel mindenki dícséri gondolom tényleg szép nagy lehet. Mikor Simon született mindenki mondogatta, hogy milyen óriás lesz ez a baba. Addig mondták míg kb. egy hónappal a szülés elõtt megnézettem UH-on. 2400g körül volt. Nagyon örültem, hisz a lányok 3500 körül voltak, így gondoltam egyrészt harmadik másrészt kisebb így végre könnyû szülés lesz.
2001.07.11-én megszületett Simon Bendegúz súlya:4550g, hossza 60cm. Nagyon- nagyon megszenvedtem. (és nagyon-nagyon hisztiztem).
Jó találkozást!!!!
Tánya
Névtelen
 


Tánya, játszótér leírás ld. fent. Bocs, de miért nem írod be felülre a neved, miért a névtelent írod be? Ilyenkor mindig olyan gyanakvó vagyok amíg végig nem olvasom hogy ott a végén a neved. Tudod annyi de annyi bunkó névtelen beszólás volt már sajnos a Babaneten sokfelé!Kép

Akkor majd legközelebb jöttök.

Tikk most írt éppen, már itthon vannak. Próbálom kérdezni jönnek-e holnap! Jönnek!KépKépKép

Puszi, jó éjt mindenkinek! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Hát kicsit kiakasztott az ovoda! ill. az óvónõ! Nem azért kapja véletlenül a fizetését, hogy õ és csakis õ figyeljen. Mi a fene köze (átvitt értelemben értendõ!Kép) van a másik csoportban játszó nagytestvérnek, ahhoz, hogy az udvar másik felén a hugira nem figyel az óvónõ??? Ehh.
Más. Legközelebb ha nem javitom ki a nevedet amikor megszólitalak akkor bocsi, de már kezdem magam unniKép Norcis, Norcci, Noccir és egyéb nem megfelelõ neveket irogatok, és a Norcsi alig akar sikerülniKép Most is végigpróbáltam vagy 6 verziót a neved betüibõl mire sikerrel jártamKép

Tánya!

A pocakom ami állitólag azóta mégnagyobb az Ismerjük meg egymást topikon belül a "sasha" topikban találodKép
Találkoztam ma 1 hét után az egyik kutyás hölgyel aki megdöbbenve vette tudomásul, hogy már megint hatalmasatt nõttünk... Nem szeretnék 4,5 kg-os gyerkõcöt igy elsõre kipréselniKép Megelégednék egy sima 3,5 kg-ossal isKépKépKép

Lányok!
Vigyem a kutyimat? Valamelyik gyerkõc szeretne kicsit vauvahh-ozzni?Kép Nem kell megijedni tõle ámKép Szobatiszta már, és remélem játszótértiszta isKépKépKép (mielõtt aki nem ismerne itt a topikon azon emberkék közé tartozom akik a kutyájuk után szedik a kakát zacsival. Csak amióta fáj a lehajolás, azóta inkább a baba a fontosabb, de kivételt teszek a játszónKép)

cuppa
sasha

Kép
sasha
 
 


Helló!

Na! Van netem végre-végreKép
Jöttek a szerelõk, még jó, hogy feljöttem. 10:45-kor jöttek. Elszereltek kint a villanyóránál én addig bevágtam a szunyátKép Aztán mikor végeztek csöngettek, hogy irjak alá. A net csak azért most jött meg, mert az rendben, hogy a modemet beszerelték, de a villanyóránál nincs villanyKép Furni kellett egy lukat és a lakásból kivezetni egy hosszabitón és voalaKép

Olyan helyesek voltak a babákok, gyerkõcökKép Alig birtam elszakadni tõletek, úgy maradtam volna, de lesz még rá alkalom ugyi? Kutyit legközelebb nem viszem, most is csak azért, mert tudtam, hogy nem maradhatok...

Na puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból. Ma reggel készültem menni hozzátok, de lakásvásárlásban vagyunk vagy leszünk és nem értünk vissza a bankból idöben.
Jól vagyunk, Hanna a 8.fogát növesztgeti kapaszkodva lépeget nem alszik se nappal se éjjel, szóval fáradtabb vagyok mint nyaralás elött. De nagyon élvezte a homokos partot és a vizet, majd teszek fel képeket.
Remélem mindenki jól van. Nagyjából olvasgattam az írásokat, de még nem nagyon volt idõm.
Norcsi! Kazetta ügyben jelentkezek. Valahogy meg tudjuk oldnai, hogy megkapjuk a hétcégén? Majd hívlak.
Sasha! Aranyos a kicsi szobája.Kép
Kata! Peti baba is jól van?
Na majd elolvasok mindent és írok többet is.
jóéjt mindenkinek
pussz

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!
Sasha!
Megnéztem a képet és gyönyörû!!!! Bár ebben az állapotban már minden nagyon-nagyon nehéz?

Norcsi és mindenki!
Nem gondoltam volna, hogy vki másra is használja a babanetet, mint ahogy "normális". Nagyon egyszerû oka van,hogy felül névtelen vagyok. A férjem e-mail címén szoktam levelezni(nagyon ritkán) mivel képtelen vagyok a különbözõ jelszavakat kódokat megjegyezni és, ha leírom vmelyik gyereknek biztos a kezébe akad. Szóval a regisztrálásnál az Õ címére küldték a jelszót, amit egy darabig elfelejtettem megnézni, szept. 1-tõl pedig 2,5 hétig külföldön van és persze most nem tudom megnyitni.
Tegnap viszont elszégyelltem magam és csináltam egy freemail-es címet, így sikerül "nevesen" is írnom.Remélem.
Képek felrakására, önálló topicra nem vállalkozom viszont egy rövid bemutatkozást is ezen szûkebb kör felé illõ pótolnom.
A civil nevem Móni(ez rengeteg formában van már regisztrálva ezért a kedvenc nevem Tánya lettem). (34-ez sajnos a korom-, gyógyszerész-ez pedig a szakmám. A lényeg: három gyermekem van Zsófia (6 éves), Emma (4,5) és Simon Bendegúz(14 hó).
Remélem nem lettem túl hosszú.
Tánya
tánya1
 
 


Sziasztok!

Tali nagyon jó volt, Ági sajnos korán elmentetek, de azért ugye jól éreztétek magatokat?

Kata Ti is elmentetek mikor már Ildiékkel a szellemes témák kerültek szóba. Na majd legközelebb!

Sasha jó ha van már netetek!

Tegnap bosszús voltam hogy egész este se net, se tévé.

Tánya ügyi vagy hogy registráltál. Hát névtelen beírásokról tudnék beszélniKép

Rólunk képek, bõvebb információK ismerjük meg egymást, Norcsi és kis családja...

Most MEGYEK, MERT MINDENKI ENGEM SÜRGET! Hogy a fene...

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Sietnünk kellett, mert 1/2 12-re kellett menni az oviba Bencét elhozni és elötte még az ebédért is kellett menni.
Közben a párom is megérkezett egy újabb sikertelen állásinterjúról és az õ lelkivilágát is kellett egy kicsit ápolnom.
Tudtam, hogy kevés idõnk lesz a talira, de kiváncsi voltam rátok.

Most nem tudok többet írni, mer a fiúk alvás helyett körülöttem rohangálnak. Megyek rendet teszek!!

Sziasztok
TÁgi
tÁgi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig csöndben voltam, de Csabi péntek reggel elvitte a gépet, hogy rakat bele egy másik processzort (asszem), és elb*szott valamit. Úgyhogy nem volt aznap este gépem. Másnap anyuéknál voltunk egész nap. Kivittük az üveg dohányzóasztalt a szoba közepérõl, Péter annyit rohangált (természeresen, nem óvatosan lépegetett, mint más normális gyerekKép ) , hogy csak na. Most már el lehet mondani, hogy egyedül megy. Hurrá!!! Tapasztalt anyukák!!! Ez a "menés" mikortól lesz olyan, hogy lenn is el merjem engedni? Norcsi! Hol lehet olyan pórázt venni?
Na, ma meg elvittük a tropicáriumba, mert pénteken teljesen "ráizgult" az Europarki állatkereskedés halaira. (persze a degura, kisegérre, nyúlra,tengericocára is), de Apa nem akart állatkertbe menniKép
Na, megnéztük a szép színes halakat, cápákat, nagyon élvezte! Ja, meg végigrohangálta az egész Campónát. Csak ugye egykézen fogva megy mint a mérgezett egér (se lát se hall).
Ja, sikerélmény!!!
Vettünk bébi-taxit!!! (olyan mint egy kisautó, négy, jó stabil kereke van, elég széles, hogy ne boruljon, háttámlája van, ja és DUDÁJA)

Kismotort akartunk, de nekem az nagyon borulósnak tûnt (az én szeles fiam mellett), aztán a keresztúri tescóban láttunk egy bébitaxit. Annak nem volt túl stabil a háttámlája (könnyen levehetõ kis vékony mûanyag keret volt), ja meg a gyerekek már nagyon szétverték. Futottam öt kört, persze nem volt új (6000 ft volt amúgy), majdnem odaadták olcsóbban, de aztán mégse...
Utánna még két tescó, az egyikben egy nagyon stramot találtam, stabil háttámlával, (7000 ), de nagyon-nagyon szét volt verve szintén, matricák leszedve róla, csupa karcolás... (gondoltam, majd felmatricázom). Megin öt kör, adják olcsóban... hétvége van, ilyenkor nem áraznak le... ja, és fekete fehér (már nem is fehér, ronda lemoshatatlan piszkosszürke) volt. Semmi minta, stb.
Már elkenõdtünk, amikor elmentünk ma a mega - toysba. Elõtte mondom, bemegyek a háta mögött a bizományiba. (bár itt minden olyan drága, de eddig mázlink volt, mert a múltkor meg brevi autósülést vettünk potom pénzért, mert szállításkor leesett, és picit piszkos lett, bár meg se találtam a foltot). Na bementem, mutattak ütött-kopott taxikat, 10.000-ért is!!
Láttam a sarokban egy elég jót, de láttam, nincs ülése. Egy CAM vadiúj bébitaxi volt, de el volt törve az ülése. Ugyanaz, mint a fekete-fehér a TESCÓBAn nagyon helyen, élénk zöld-sárga, szeme van, meg szája, stb. Az ülés elég könnyû megragasztani, annyi hogy alatta tároló van, azt nem tudjuk használni.. pedig jó lett volna a piát oda pakolni...
Na, 5500-re volt beárazva. Mondom, áh, az uram ennyiért nem veszi meg... erre a srác van fél órát telefonálgatott, hogy megtalálja a fõnököt, de meglett. 3500-ért odaadták!!! És Õk ajánlották az árat!!

Peti roppantul élvezi, egyenlõre tologatja, pipec módon, már néha fél kézzel..ha rajta ül, egyenlõre csak dudál, nem jött még rá az ízére.
Maximum Olivért ráültetjük, Õ meg tologatjaKép

Megyek, mert Csabinak éhenhal az országa....

Puszi: KAta
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Ági, akkor majd legközelebb maradtok jó? A férjed meg biztos talál majd valami neki megfelelõ klassz munkát! Fel a fejjel!
Kata. Bébitaxihoz gratula!
Bébipórázt akkor az Europarkban fent a bababoltban vettünk, de akkor is vagy egy hónapot kellett odamászkálnom naponta hogy van-e már végre. Azóta nem kerestem, mert ez még bírja magát. Hát ez is gyerekfüggõ hogy mikor megy majd már csak úgy.

Holnap nem jöttök le? Mert mi megyünk ha jó idõ lesz. De azt hiszem hogy úgy ahogy szoktunk, 1/2 9-tõl 10.ig, 1/2 11-ig.

Puszi, és jó éjt! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Helló!

Tánya!
KösziKép

Kata!

Na ne máááá! És mikor voltatok a Mega T-ba? Mert mi is ma voltunk... a bizományit is megnéztük, meg bent az áruházba is lófráltunk vagy háromnegyed órát-órát. Az hiszem, hogy olyan fél 12-tõl fél 1-ig voltunk ott, vagy tovább, már nem tudom pontosan. Kár hogy nem futottunk össze! Viszont Jónás Ritával és az üvegszemü úszócsávóval (elfelejtettem a nevétKép) 2x is összefutottunk. Utána még az IKEA-ban is.
Gratula a bébitaxihoz. Jó vétel volt! Én ott nem láttam semmi különöset, vagyis csak a bébi hordozók voltak jó áron, de azt még nem vettünk, majd, esetleg. Anyós kérdi, hogy miért nem veszünk, hát miben fogom etetni? Mondom hogy- hogy miben a karomban a cicibõlKép Úgyhogy lebeszéltem magam arról a bababigyróról. Ha meg nagyon mehetnékem lesz bevásárolni mondjuk az Auchan vagy hasonlókba akkor majd ott lesz a kendõ. Kész.
Vettünk ágynemü garniturát, pár kelléket a Kenguru Gold-ban meg egyéb okos dolgot. Igy sokkal szebb a babaszobaKép Iszonyuan tetszik. Már csak át kell rendezniKép Ez már akkor a 3. átrendezés lesz. Nem jó úgy ahogy van, valamiért nem tetszik igy. Mindegy addig pakoltatom a párommal amig jó nem lesz. Tudod, hogy minden elférjen, de fõleg én. Most a nagy pocakomtól nem férek, de az ágy és a kiságy közötti keskeny sávon szerintem pocak nélkül sem férek el csak oldalasan. A babóval meg nem lenne jó zuhanni sehányat.

Norcis!

Jó talizást holnap. Én nem tudok menni sajna, csak 10-tõl akkor meg már jöttök el, úgyhogyKép

Pusszancs mindenkinek és szép álmokat!
sasha

Kép
sasha
 
 


Norcsi!

Megpróbálunk lemenni 1/2 9-re!

Sasha! "bébikitámasztót" más néven bölcsõpárnát vettetek már? Nekünk nagyon beválltKép


Puszpusz, mert rángatnakKép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Most csak annyit, hogy lányok alszanak, Bánk nem, ölben van, így abba is hagyom. Majd jövök: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Pipa vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy döntöttem, felmondom a lakásbiztosításunkat a Providenciával.
Augusztusban, amikor az a nagy vihar volt, beáztunk.
A nagyszobában a panel hézag miatt, az egyik kisszobában pedig a felettünk lakó miatt, mert a legnagyobb viharban nyitvahagyta az ablakot.
Idõben bejelentettem. Azt mondták, hogy 5 munkanapon belûl jelentkeznek. Én a 6. napon felhívtam õket, azt mondták, hogy már levélben elküldték, hogy nem fizetnek a panel hézag miatti beázásért. Mondtam, hogy volt egy másik beázás is, sõtt tavasszal csõtörés miatt áztunk be és még amiatt sem jött senki. Válasz: nekik más beázás nincs regisztrálva. Közöltem vele, hogy most akkor regisztrálja! Állítólag regisztrálta, ujjabb 5. munkanapon belûl jelentkeznek. Nem történt meg, így a 6. napon már megint én jelentkeztem. Újra csak annyit mondanak, hogy levél ment. Én újra bejelentettem a másik két ázást. Újra 5 munkanap.
Ma megint letelt a 6. nap és már megint telefonáltam. A levél rossz címzés miatt visszament. Közöltem, hogy érdekes a csekkekre mindíg jó címet írnak! Jót kiabáltunk a telefonban, mire kiderûlt, hogy semeik beázásra nem fizet, menjek a felettem lakóhoz beszéljem meg vele. A panel hézagos beázást, pedig a szövetkezettel beszéljem meg, a tavaszi csõtöréses beázást már nem is említette.
A szomszédot még nem sikerûlt elérnem, a szövetkezet pedig szintén nem fizet, mert nekik nincs erre biztosításuk, sõtt pénzük sincs a javításra. Tehát minden esõs napon beázunk majd!
Most fogalmam sincs, hogy mit tegyek.
Az biztos, hogy velük felmondom a biztosításomat.
Tudtok jó biztosítót? Ti kivel kötöttetek szerzõdést?

Lehet, hogy egy kicsit érthetetlen és sok a szóismétlés. Bocsi.

TÁgi
tÁgi
 
 


Ági!

Nekünk (Sasháéknak is) külön lakásszövetkezetünk van (hál'Istennek kiváltak a Hunyadiból, én voltam annak is a tagja), és itt úgy van hogy a szövetkezet kötött az épületekre külön biztosítást a Providenciánál, és minden beázásra stb. ez a biztosítás fizet, így mi a komplex biztosításunkat felmondtuk és kifejezetten csak az ingóságokra kötöttünk külön, erre egyébként a szövetkezet xy. embere fel is hívta a figyelmet hogy ne fizessünk kétszer, a szöv.-i bizt. úgyis fizet ha a lással lesz valami. És tényleg fizet, méghozzá egész normálisan, mondjuk én általában magam intézem a beázásos ügyeinket (a fölöttünk lakó mindig gondoskodik beázásról, úgy évi kétszer), és tényleg egész szép kis summákat szoktak fizetni, és eddig összvissz talán kétszer voltak kint, a többi alkalommal telefonon beszéljük meg hogy hol is volt a beázás, hány falat, ill. helyiséget érintett, stb. a végén mond egy kalkulált árat hogy jó-e és utalja is. Az új gondnok mondjuk eleinte kavart szépen, aztán leállítottam, azóta már nem próbálkozik átvágásokkal, egyebekkel. Szóval kérdezz rá erre az épület-biztosításra. Való igaz, hogy pl. a penészesedésünkre nem fizetett a biztosító, pedig szerintem arra is kellett volna neki.

Kata, Sasha jó volt a séta. Sasha nem haltál éhen, ugye?

Na ovi-helyzet. Ovónéni mondta hogy a Julcsi eljöttöm után még sírt, mindene tiszta nyál volt, mire ovónéni mondta neki hogy akkor veszi csak fel ha nem sír. Erre abbahagyta a bõgést, és követte az ovónénit mint egy kis pincsikutya. A gyerekekkel is játszott, meg az udvaron Annával is. Mikor mentem érte elkövettem azt a hibát, hogy az ajtó elé ültem, így ajtónyitáskor meglátott és már szaladt is ki, a levesen túlvolt másodikat nem kért. Holnap kicsit arrébb ülök. Annát még további 20 percen keresztül együtt vártuk. Anna sem evett túróstésztát mert édes volt, pedig mi sósan esszük. Aszongya hogy az új ovónéni megcukrozta neki, mire õ mondta hogy nem kéri mert cukros. Ovónéni válasza???? Jaj, bocsának akkor máskor nem cukrozom meg. Nem az hogy azt másnak adja és neki ad egy másik tányérral cukor nélkül, ááááááá. Szóval azért ezt sem értem, szerintem nem került volna semmibe. Na mindegy ovi-fóbiám megint elõjött.

Ági hol tartotok beszoktatás címszó alatt?

Tikk itt is elmondom hogy jó hogy itthon vagytok és hogy jó lenne majd megint személyesen találkozni. Bánk haját levágta a fodrász néni, nagyon férfias lett, igaz lányok???

Na most a változatosság kedvéért Bánk és Anna alszik, Julcsi fent van. Hogy miért nem tud hosszabban aludni?

Kata, mikor aludt el végülis Peti?

Na megyek, puszi, és majd jövök, holnapután meg talizhatunk megint, holnap spirál-ügylet!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

Norcsi! Aranyos vagy, akkor a szerda jó nekünk is, úgy néz ki. Holnap viszem mázsálni meg a hitelesdi is holnap lesz, szóval zsúfolt nap lesz.
Amúgy jól vagyunk, a Kicsi leköti az egész napomat, pillanatok alatt ott van ahol én nemKép
Kata! Mi van veletek?
Sasha! Olvastam a vásárlásod.KépKép Gondolom élvezted.

Lányok! Nektek mit vacsoráznak a kicsik?

most megyek mert hamarosan fürdés lesz, bár még fárasztom egy kicsit.

pussz

Tikk

UI:Tettem egy képet fel Hannáról
tikk
 
 


Sziasztok!

Tikk megnéztem a képet! Kietlen tengerpart, Hanna-baba mosolyog, nagyon klassz lehetett!Kép
Oké, akkor majd letárgyaljuk a szerdát, jó?
Az idõjárással kapcsolatban összevissza beszélnek, bár én már Aigner Szilárdnak nem hiszek, most megint lehûlést jósolt. A fene vigye, azért remélem lesznek még jóidõk!
Vacsira én gyümit szoktam neki adni, néha tejpépet, aztán szopi, és jó esetben már alszik is. Na nem mindig ilyen egyszerû!

Voltam ma megnézni egy ismerõs kisbabáját, mindösszesen 5 napos!!! és csuda-aranyos! Ilyenkor mindig újra kedvet kapok, de azért holnap mégiscsak felrakatom azt a spirált!Kép

Jó éjszakát, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Norcsi! Nem tudom, hogy kitõl kéne rákérdeznem az épületbiztosításra? Mi a Hunyadihoz tartozunk. Ott azt mondták, hogy nekik nincs panelbeázásra biztosításuk, náluk ezzel a kör be is zárult. Nem tudom, hogy mit csináltam rosszúl, de nkem mint írtam nem ment simán a dolog a providenciával.
Tomi lement délután a kirendeltségbe és mostmár negyedszerre, de most írásban bejelentette a beázást. Hozzátette, hogy azt a pasit, akivel beszéltünk (hogy tuti legyen a dolog, névszerint említette)ki ne küldjék, mert nem hajlandó beengedni a lakásba, de egy verést is talonba helyezett neki, azért mert bunkó volt.
Közben beszéltem ismerõsökkel, hát mindenki sokkal kevesebbet fizet mint mi (más biztosítónál).

Ovi ügyben ma volt az elsõ probléma, mert ott kellett aludni. Bence nem hogy nem aludt, de nyugton sem maradt.
Megigérte, hogy holnap már jó lesz. Hát, meglátjuk.

Jó éjszakát mindenkinek!
TÁgi
tÁgi
 
 


Ági!

Megígérni nekem is megígéri a lányom hogy holnap nem fog sírni, aztán mikor már megyünk közli hogy õ nem marad ott. Aztán ez a helyzet fokozatosan romlik a vetkõzésnél, és végül mire be kell menni addigra tusakodásra kerül sor mint ma is. De most az aranyos ovónéni van, így szerintem már egyre kevesebb gondunk lesz. Az ottalvás muszáj nálatok? Ugyanis Annánál mondta a homeopata dokinénink mikor állandóan beteg volt miután az ovit elkezdte hogy ne altassam ott, mert az sokkal jobban valószínûsíti a megbetegedést, mivel alvásnál úgy fekszenek mint a heringek, egymás hegyén hátán, és a mélylégzéssel szépen benyeli a mások bacijait. Szóval gondold meg!
Csakis a szövetkezet illetékes emberével lenne érdemes beszélnetek errõl a biztosításról.
Remélem sikerrel zárul majd ez a Providenciás "kalandotok"!

Jó éjt, most már tényleg!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, mert Peti csak most aludt el.

Ági! Nekünk az ÁB-nál van, és nagyon korektek voltak eddig. Van a lakáson kiegészítõ-baleset biztosítás, pár forint pluszban/hó, és a császármûtét miatt 40.000,-Ft-ot fizettek, és még a levélben, amiben közölték, hogy fizetnek (mert a zárójelentést el kellett küldeni), gratuláltak Ladányi Péter születéséhez, és jó egészséget kívántak. Hát, ilyen csoda is van....Kép Ne hagyd annyiban, valakinek mindenképpen fizetnie kell. Vagy a Hunyadi biztosítójának (én azért kinyomoznám ki a Hunyadi biztosítója, és megkérdezném, tényleg nem fizetnek-e), vagy a ti biztosítótoknak. Vagy a felsõ szomszéd biztosítójának. Vagy a felsõ szomszédnak. DE FIZETNI KELL VALAKINEK. Ne hagyjátok magatokat!!!!

Norcsi: Peti pont az ovi elõtt aludt el, és aludt 2-ig. Enni nem nagyon evett, csak köpködött szokás szerintKép Én nem tudom, mit csináljak veleKép Bezzeg vacsira 2 db sajtli virslit megevettKép az bejött nagyon. Igaz, hogy tele van minden sz*rral, de mindegyKép

Tikk: Nálunk vacsira a virsli jött be. Ha semmit nem akar megenni, banánt kap. Vagy túrót-banánnal.
Jól vgyunk, Peti elindultKép Kiváncsi vagyok, meddig ússzuk meg komolyabb sérülés nélkülKép remélem, sokáig.
Ma egyedül kitalált egy játékot! Ültem a kanapén, APa a számítógépnél háttal. Amikor elindult felé a Peti, mindig szóltam, eleinte hogy: figyelj, megy, késõbb sziszegtem. Abban a pillanatban, hogy szóltam, és az apja ránézett, megtorpant, röhögött eggyet, és az ellenkezõ irányba elrohantKép Utánna, ha állt bárhol, sziszegtem egyet, rögtön az apjára nézett, és már rohant is a másik irányba. Legalább egy órát futkozott kettõnk között ígyKép
Most bújik az 5. fogunk fenn, 10,1 kg vagyunk, 80 cm, 21-es tappancsal.
Mondja, hogy gyere, vauvahhh (a kivételezett és imádott Kevin kutyára), apázik reggel amikor felébred az ágyban, nekem néha leesik egy mamma, mondta már a következõket teljesen érthetõen, de csak egyetlen egyszer: menjünk (doktornéninél, és õ hallotta ki, nem is én,), meg kell enni, (kajálás elején üveg láttán) nem kérem (de nyammog tovább), kapd be (ez reményeim szerint nem káromkodás, mert kaja közben mondta). Egyszer lehülyézte az apját.Kép ja: egleg (ez bizonyítottan a szeretlek - et jelentiKép )
Ennyi van velünk. Változatlanul nem eszik, nem alszik. Bár, talán amióta nem nyikorog a kiságya egy picit jobban alszik, de pont azóta jön az 5. foga. Mikor lesz már vége zeknek a fogaknak???? Mennyinek is kell lennie??? Meddig jönnek ezek ilyen folyamatosan? Tudom, az elsõ életévre 8-nak kell lennie, de utánna? A 2. évben mennyinek?

Sasha! Akartam mondani, hogy nekem nagyon nagyon jó volt a gyógyszertátban kapható tenna háló bugyi a kórházban az elsõ napokra. De olyan kényelmes, hogy itthon is olyat használtam még utánna.. Az elsõ napokra a maxi betét meg a tenna betét (max. a legnagyobb sz*rt se ért. Nekünk adtak olyan pelenkabetétet, mint a liberó, de a legnagyobbat. Papírvattának hívták, lehet hogy ilyen néven van a patikában.
Tényleg csúcs az a gatya, nem csúszik "be" mert olyan mint egy rövidnaci. Ja, olcsó, el is dobhatod, de pillanatok alatt kimosható (mert cérnahálóból van), és pár perc alatt megszárad. Bocsi, csak pont ma akadt a kezembe, és eszembe jutottál, hogy mondomKép

Ildi: Sajna mégsem nálunk láttam a billentyûzetet!! Mi újság a PKU-val??

Mégsem lettem rövid. Megyek szunyálni.

Szerdán hánykor?

Puszi: KAta
LadányiKata (ladán
 


Sziasztok!

Én viszont tényleg az leszek (rövid).

Felrakta a dokim a tudjátok mit, na hát elég húzós volt a délelõtt. Már 9-kor ott voltunk,de sajnos kikaptunk egy császárt, azt végig kellett várnunk, mert naná hogy az én dokim mûtött. Na Bánk egy ideig jól elvolt, találkoztunk a szülésznõnkkel, meg jópár orvos is odajött, dícsérték, szóval elvolt. Aztán tisztába tettem, mert persze kakis volt, majd végre végzett a doki, akkor lementünk az ambulanciára. Újabb fél óra várakozás, majd végre bementünk. Bánk rögtön vagy 4 asszisztensnõt foglalt le, megtornáztatta õket, dobálta le a cuccokat, elvolt szépen. Nekem meg közben a doki meg két asszisztensnõ felrakta a spirált, egy meg nézte (tanult). Marha rossz volt, remélem gond nélkül átvészelem ezt a dolgot.
Szóval ez volt, mindjárt rohanhatok a lányokért!Kép Julcsi megint sírt reggel, az ovónéni direkt kijött érte, mert látta hogy sír, meg hogy rajtam lóg a Bánk, fel sem tudtam volna szedni a földrõl, ahol elvágta magát.

Tényleg megyek, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!

Neked fájt, amikor felrakák? Nekem nem....
Ennyire durva az ovi? A túróstészta kiakasztott.. Majd személyesen áruld el az óvonéni nevét, megpróbáljuk kikerülni. Julcsi földhözvagdalja magát??? Ez még új nekem! Hajajj mi minden vár még ránk........Kép

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Nem maga a felrakás, hanem az elõzménye, törölgetés, oinjekció, kis tágítgatás mûszerrel szóval a sallangok. Maga a felrakás már nem fájt az elõzmények után!
De azóta is jól vagyok!Kép
Elmondom majd!Kép
Igen, nekem is az volt, bár már azért nem könnyen szoktam meglepõdni. Kíváncsi leszek mi lesz holnap!

Puszi: NOrcsi.
norcsi
Lenti
 
 


No! MA HÁNYKOR????


KATA
LadányiKata (ladán
 


No, akkor maradunk, hátha elalszik itthon, és akkor tudok Apának szülinapi meglepit fõzniKép Szegénynek pont ma van.....

Kata
LadányiKata (ladán
 


Kata!

Nem beszéltünk meg semmit, de összefutottunk Norcsival a játszótéren, de nem voltunk (legalábbis én) sokat, kb negyed órát. Aztán jöttünk haza. Pont kutyasétáltatás közben voltunk mint mindigKépKépKép Ma van a szülinapja? Hát sok bldogságot Neki!

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Kata!

Szegény Tikk is pont akkor hívott hogy jönnek amikor éppen hazaértünk. Majd holnap, ha a manóm nem betegszik meg (éjszaka lázas volt, most is kis hõemelkedése van, azért is jöttünk fel hamar).
Boldog szülinapot a párodnak, az én nevelõapámnak is most van a szülinapja, ami egészen tavalyig nem is volt egy feketebetûs nap!Kép

Bánk 11-kor aludt el, már nagyon nyûgi volt, de szegényt fel kell majd vernem legkésõbb délben mert menni kell a lányokért!Kép
Pussssz: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Lekéstem a talit!!!!
Pedig nagyon siettem! Gergõvel elmentünk cipõt nézni Bencének. Hazafelé a játszótér felé vettük az irányt, de nem volt ott senki.

Kata! Boldog szülinapot a párodnak!!!Mi lesz a szülinapi menü?
Nekem 15.-én lesz, de vasárnap tartjuk.

Sasha! Jól vagytok? Mostanában keveset írsz.

Norcsi! Ugye csak addig sír a Julcsi, amíg beadod?
Múlt hét pénteken, míg vártunk Bencére (ebédeltek) láttam õt. Kiállt az ajtóba és nézelõdött. Nem sírt, szomorúnak sem tünt.

Sziasztok
TÁgi
tÁgi
 
 


Szia TÁgi!

Na akkor majd legközelebb már csak összejön ez a tali! Remélem a Bánk nem lesz beteg, most aluszékony, de ez betudható az éjszakai vircsaftnak is, reggel sem tudta kialudni magát mert felébresztettem, remélem csak emiatt van. Ha minden oké, akkor mi holnap is lent leszünk! Milyen cipõt vettetek, és mennyi volt? Ja, és hol?
Elõre is boldog szülinapot!Kép
Ma pl. egyáltalán nem sírt Kép, de pl. pénteken egészen a reggeliig sírt, ez jó egy órás idõintervallumot jelent. Az jó ha nemcsak az ovónõ mondja azt hogy jól elvan napközben, hanem Te is!Kép Ma is jól érezte végülis magát, de azért hazafelé már közölte hogy holnap nem akar menni. Hát majdcsak megszokja már végre!

Többiek, miért nem ír senki?????

Pussssz:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Takaritottam, meg Friss kismamiztam kicsit...
Lemostam a konyhában az szekrény ajtókat, félig, meg fõúztem burgonyát, meg vágtam hagymát, felolvasztottam a husit, és most ott várják, hogy történjen velük valamiKép Kimostam a hátizsákomat, a köntösömet és most vannak mosásban a fehér bébicuccok. (van közte világos pasztell is)
Meg valamit még csináltam, de már ki tudja... mindenesetre ki vagyok fáradva. de még van dolgom dögivel! Ez igy nem megy, hogy egyik nap ezt letakaaritom a másik nap azt,mert mire befejezem kezdhetem elõlrõl. Nem nagy dolgok, csak nem birom már egyszerre.

Norcsi!
Emlékszel arra a lányra akivel összefutottunk hazafelé jövet a játszóról? Neki is van egy 8 hónapos lányaKép
A liftben felfé azt mondta, hogy szerinte lejjebb vándorolt a pocakom! Szerinted???? Mindjárt jön a barátnõm is (3 körül) vele már nem találkoztam több mint 1 hete, hátha õ is észreveszi és akkor örülni fogok nagyon, de ha nem az sem baj! Csak történjen már valami! Olyan jó lenne!

Na megyek reggelizni! Most jutott ezsembe,hogy éhes vagyok.
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Sasha, jó étvágyat, ha azóta még nem ettél volna! Jó kis gyakorlatokat hajtottál ma végre! Nem igazán vagyok tisztában ezzel a pocak-levándorlással, nekem egyik gyereknél sem ment lejjebb egy centivel sem a pocakom, így másnál sem veszem észre. Viszont azt észrevettem (meg rajtam kívül mások is), hogy ha az ember arca kezd megváltozni, a szája megvastagszik, szóval más lesz, az már általában biztos jele a pár napon belüli szülésnek. Nálam ez így volt, és másnál???

Eddig nagyon jól van Bánk, semmi láz, kicsi hõemelkedés van néha. Most alszik, itt voltak anyósomék, jól kifárasztották, errõl bõvebben majd szóban! De elég Kép voltam.

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hali!

Hihi!Kép Közbe rájöttem, hogy reggeliztem ám! Csak a lüke kismama eszemmel elfelejtettem, hát nem birtam volna ki délutánig!!! Ettem fél tányér tejbegriztKép Reggel,mikor feljöttemKép barátnõm szerint kicsit mintha lejjebb ment volnaKép De nem aggódom, mindenesetre kimostam egy adag baby rucit.Kép
Az arcdagadást több kismami is emlegeti, ill (már) anyukákKép Szóval várom az arcom változását, de tuti nem fogom észrevenni azt sem! Hogy megy az? Egyik reggel felébredek és meg van duzzadva vagy hogy?Kép

Örülök, hogy Bánk jól van! Remélem azóta sikerült megnyugodni, már nincsenek itt az Anyós-pajtásékKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: