Új privát üzeneted érkezett!

Na, még egy kép:
Kép
kyrandia
 
 


martinSzia Anikó!

Kérdésedre válaszolva, nem szetek Csepelen lakni, és nem is akarok sokáig itt maradni, de egyenlőre nincs más kilátás.

Kistarcsa túlságosan unalmas, de nem ezért nem költöztünk oda anyámékhoz, hanem azért mert anyám kijelentette, hogy csak én és a gyerek mehet hozzájuk, a gyerek apja az nem! Én ebbe nem mentem bele, de hogyan is mehettem volna bele egy ilyen helyzetbe! Azt mondom, hogy így még Csepel is jobb mint ott! Magát a kis lakásunkat nagyon szeretem, de a környéket nem! Íme Martinról még egy kép!: <!--attachment: Martinka-247469.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*7.2**Martinka%2ebmp --><center><pre>
Kép
Martinka.bmp (7.2 k)</pre></center><!--/attachment-->
kormosmzs
 
 


Nem sikerül képet feltennem, lehet, hogy túlságosan fáradt vagyok már! Majd holap megpróbálom újból!
kormosmzs
 
 

 
 

Sziasztok!
Ha nem baj én is csatlakoznék hozzátok.:?
Csepelen lakom, a Damjanichon és van már 2 gyerkőcőm: Edina 8,5, Martin 4 lesz okt-ben és októberre várjuk a 3. Babust, aki ismét kisfiú. Kép Kép Kép
Eddig csak időnként olvasgattam a topicot, de néha irnék is.Más topicokba is szoktam írni, de most 1 kivételével (nlc-s) a többi valahogy haldoklik.Kép
A Rákóczi Kert nincs túl messze tőlünk, de még nem voltunk, a gyerkőcök tök jól elvannak a kertesben és van mellettünk 2 szomszéd, ahol vannak gyerekek. De azért már gondolkodtam, néha nem ártana lenézni, tök szuper fajátékok vannak ott. Csak most a nagy melegben nem tudtam szinte megmozdulni sem.
Szép napot mindenkinek! ;)
Judit
judy68
 
 


Szia Judit!

Az én fiamat is Martinnak hívják, a másodikat pedig Albertnek fogjuk szólítani! Nem tudsz képet feltenni a gyerkőcökről? Melyik korházban fogsz szűlni? Én augusztus végén szeptember elején (elméletileg, gyakorlatilag viszont akkor a mikor a tökmag jönni akar) a Sote 1 sz. női klinikán.
Én az Ady Endrén lakom, nem tudom merre van a Damjanich. Annyira még nem ismerem ki magamat Csepelen.

Szia Anikó!

Mizus veletek? Mit szólsz ehhez az időjárásváltozáshoz? Nem tudom miért nem sikerül újabb képet feltennem, de amitn sikerül felteszek valami jó kis képet a kis rosszcsontomról! Mostanában verekszik is, nem csak harap, mar! Szerinted mit csináljak vele? Ma pl. ököllel fejbe vágott engem! remélem nem lesz tartós állapot ez nála! Mi nem szoktunk verekedni itthon, ezért váratlanúl érnek ezek a támadások! Majd leestem az ágyról meglepetésemben!
Ha büntibe teszem időlegesen használ, de 1-2 óra és kezdődik minden előlről!

Üdv Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Szia Zsuzsa!
Kinél fogsz szülni? Választottál szülésznőt?
Martin is ott született?

Szia Judit!
Üdv nálunk! Én lánykám is okóberi, igaz, későbbre szeretem volna, hogy skorpió legyen...Kép
Ez sem egy pörgős topic, de azért néha-néha idejövünk.
kyrandia
 
 


Szia Zsuzsa!
A Dél-pestiben fogok szülni.A lányom a Budai Honvédban, a fiam a SOTE II-esen született, mentem az orvosom után, de ő már sajnos nem praktizál. A mostani dokim itt a neten találtam, és ugy érzem jól választottam (Csütörtöki doktor)
Sajnos képet nem tudok felrakni, nincs digit.gépünk, de majd kérek kölcsön, mert most biztos nem veszünk, túl sok mindent kell a Babusnak venni, meg azért ott van a másik két gyerkőc is, suli, ovi kezdődik nemsokára...jó sok kiadás lesz akkor is.
A Damjanich Királyerdőben van, közel a Hollandi uthoz, a strandhoz

Szia Kyrandina
Mennyi idős a kislányod?
Nekem mindegy volt, milyen csillagjegyű lesz, csak legyen (mindkettőnél kezelésre jártam, a mostani jött csak spontán és váratlanul)
Egyébként az én fiam mérleg és nagyon akaratos.

Puszi mindenkinek Kép
Judit
judy68
 
 


Judit Kép
Liza 10 hónapos, szintén mérleg és mi is sokáig kűzdöttünk érte. Szóval csak elvi öröm let volna, ha ő is skorpió.
Egyébként nagyon nyugis volt pocaklakóként is és most is. Kép
kyrandia
 
 


Sziaszok!

Kyrandia!

Én Dr Joó József Gáborhoz járok, ő a genetikán van. Nem választottam szülésznőt, mert a doki azt mondta felesleges, mivel adott, hogy nekem császár lesz. Martint Kistarcsán szültem és most is oda szerettem vona menni, de (majd később folytatom, mert át kell adnom a gépet!)

sziasztok
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok és folytatom, amit elkezdtem. Szóval! Kistarcsára szerettem volna menni most is és oda is jártam egészen a 26-ik hétig, amikor is az orvosom kitalálta, hogy mégsem vállal el, majd mégis elvállal, de menjek a magánrendelőjébe, mert ő a korházban nem vállal pácienseket, viszont, ha szülésre kerülne a sor, akkor nyugodtan bemehetek a korházba is, mert bármelyik ügyeletes orvos el fog látni! nekem ez sok volt, főleg azért, mert a terhességem legelején hozzá fordúltam és azt mondta elvállal, megbeszéltünk akkor mindent és nála szültem a Martint is.
Remélem a Sotén nem járok pórúl, bár a mostani dokim nagyon kedves, aranyos, és ami a lényeg, nem vagyok nála feszült, pedig fiatal doki.

Judit!

Az én dokim is csütörtöki doki, és most, azaz jövő héten csütörtökön mennem kell ctg-re, de én az 1 sz női klinikára fogok menni.
Mi a véleményed a Dél-Pesti korházról? Milyen a szülészet? Láttad már a szülőszobát? Nem is akartál máshová menni? Én oda pajzsmirigy vizsgálatokra járok.

A mai nap nem vagyok túl jól, lehet, hogy felfáztam, úgyhogy most nem írok többet!

ÜdvKép
kormosmzs
 
 


Szia Zsuzsa!
Nagyon édi Martin!! Kép
Lehet, hogy elfogultság, de az én Martinom is ilyen szőkés, széparcu kissrác. ;)
Az hogy van, hogy a Csütörtöki dokihoz jársz a Dél-pestibe és az I-esen fogsz szűlni? Ott kinél, vagy aki épp van?
Nem láttam még a szülőszobát, majd szept. első keddjén du. 2-től lesz szülőszoba látogatás, oda szeretnék menni.
Azért a Dél-pestit választottam, mert ez van hozzánk a legközelebb és 2 gyerek mellett nem akartam messzire járni, orvosom sem volt (akinél a másik 2-őt szültem, már nem praktizál sajnos), a csepeli SZtk-ban kezdtem, de nagyon nem volt szimpi, igy itt a neten kértem tanácsot, ha már ugyis a Dél-pestiben szülök, ajánljanak onnan egy dokit. Sok ajánlat érkezett, a Csütit választottam és sztem nem bántam meg.

Mindenkinek jó babavárást és szép napot
Judit
judy68
 
 


Sziasztok!

Judit! Üdv a csapatban! Természetesen szívesen fogadunk. Nem valami pörgős ez a hely és még csak sokan sem vagyunk de lesz ez még jobb is. Én régen a Ladik utcában laktam anyóséknál. Szerintem jó hely. Hova jártok oviba,suliba? Most a Majorban lakunk a lányom a Katonába jár suliba. Szerintem ha beszkenneled a képet akkor fel lehet tenni. Úgyhogy várjuk sok szeretettel.

Zsuzsi! Jól vagyunk viszont az idő az pocsék. Miért nincs igazi nyár? Majdnem fázom. Bius nagyon kis mozgalmas baba lett. Magától feltérdel és állandóan mászik. Sokat kell vele lennem. Még az a szerencse van idő amikor megmarad egy kicsit a járókában. Akkor tudok ezt-azt csinálni. Persze csak a szobában mert ha kimegyek egyből észre veszi. Nagyon jóképű a fiacskád.

Kyra!A te lányzód megy már? Most is dolgozól vagy szabad vagy? Ti mikorra tervezitek a következő babát?
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Csanikó Kép
Lánykám már nagyon szeretne menni, de még csak az állás megy biztosan. Agyrém, amikor a fürdőkádban kapaszkodás nélkül duhajkodik!!!
Dolgozom folyamatosan, a hónap első hete mindíg tele van, aztán már lazább.
Jövőre költözünk Erzsébetre, úgyhogy jövő ősz előtt nem próbálkozunk. De utána már szeretnénk, remélem a tesó könnyebben össze fog jönni.
Ti terveztétek, hogy mikor legyen a pici?
Bocsi, nem is olyan pici már ő sem... Pontos paramétereket írnál, hogy képben legyek?
Kép

Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!
Most csak bekukkantok!

Anikó, nagyon édesek a gyerkőcied!!!

A lányom a Széchenyibe jár, a kéttannyelvűbe, most lesz másodikos. A fiam vele szembe a Kati oviba, abba a csop-ba, ahová a lányom járt az utolsó 1 évben, mert előtte Csillagtelepen laktunk és ott járt oviba.

Puszi mindenkinek,majd jövök vissza, ha kicsit több időm lesz.
judy68
 
 


Sziasztok!
Kyra, nagyon édi a Te kislányod is!

Én még azért nem tudok képet feltenni, mert nincs digitális gépünk, de fogok kölcsönkérni és majd akkor teszek fel.

Ti hogy vagytok? Nekem szinte egész nap fájdogál a fejem - lehet hogy ettől az időtől? A Babus sem nagyon akart mozgolódni tegnap óta (na jó, mozog, csak nem annyit mint szokott), de most egy 1/4 órája azért beindult.

Nem tudom kérdeztem-e már, nem tudtok vkit akinek kéne pici cica? Született 5, jórészt cirmosak, fehér tappancs, fehér hasi, az egyikben halványvöröses foltocskák is vannak. Még csak 10 naposak, olyan 6 hetes kornál előbb nem igazán adnánk, hadd szoptassa az anyacica. Természetesen ajándékba!!

Nem igérem, hogy még ma jövök, de holnap vmikor biztosan. Kicsit függő lettem (össz.5 topicba irok, abból ez, meg a 2005.őszi babák és az nlc-s megy, a többiben napokig semmi, de azért rendszeresen benézek. Nem tudom meddig birom, túl sokfelé "ágazódom", babussal már nem lesz ennyi időm. De azért, mivel csepeli vagyok, ez előnyt élvez.
Ja, és az apróhirdetéseket is nézem, ahol van (főleg a babaszobán), mert még mindig hiányzik 1-2 dolog, a Babusnak nem is annyira, inkább nekem. Kell vennem kismamanacit, mert ami van nekem, 2 kertészfarmer, abba nem férek bele. Ha jön a hűvösebb idő nem lesz mit felvennem. Egyébként L-es a 2 naci és ha érdekel vkit , eladnám olcsón olyan 1500 körül darabját (ez olyan 40-42-es méret lehet)
Tudom, hogy ez nem a hirdetések topicja, de gondoltam, hátha kell vkinek és mivel csepeliek vagyunk, könnyebb az átvétele is.

Na jó, mindenkinek kellemes babavárást, sok pihenést!!!
judy68
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, amiket feltettetek és igazán gyönyörűek a gyerkőcök!
Én egyre nehezebben viselem a helyzetem. Sokszor kell lepihennem és még a géphez sincs kedvem ideülni. Azért néha benézek.
Sok a dolgom is, amit most hírtelenjében meg kellett csinálnom. Átrendeztük a lakást, előszedtem a babaruhákat, átmostam őket, a kiságyat rendbe kellett tenni, közben takarítani, mosni, főzni, Martinnal lemenni levegőzni, dokikhoz járni, stb. Hiszen tudjátok, hogy van ez ilyenkor. Próbálok pihenni is, hiszen ha itt lesz az én második kisfiam, akkor végképp nem marad egy szusszanásnyi időm sem semmire.

Judy!

Szerintem mi egy kicsit félreértettük egymást, mert én nem a Dél-pestibe járok, hanem az 1 számú női klinikára a nyolcadik kerületbe. Én úgy értettem a csütörtöki dokit, hogy csütörtökön fogad engem, nem a neve az. Én a Dél-pestibe csak a pajzsmirigyemmel járok egy doktorhőhöz. Lehet, hogy ez kavart be.

Üdv: Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok!

Kyra! A fürdőkádas kép haláli. Nagyon látszik mennyire erőlködik a baba, hogy talpon maradjon. Nem csoda ha égnek áll a hajad. Én mind két babámat terveztem. A körkülömbség abból adódik, hogy két különböző apukától vannak. Most még ha minden jól megy kb két év múlva szeretnénk majd egy kisfiút. Bianka már nagyon erőlödik, szerintem hamarosan ő is fel áll. Onnantól egy perc nyugtom sem lesz.

Judy!
Az én lányom a szunyog óvodába járt annak idején. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Azonban a kicsivel most közelebb lenne ha abba az óviba járna amibe ti. Ti meg vagytok vele elégedve. Azt látom, hogy az udvaron még mindig nagyon sok a beton. Függőség néha rám is rám jön. Mondjuk inkább amikor rossz idő van. Ha süt a nap akkor nem tudnak bevontatni a térről minket.

Zsuzsa!
Annyira szép az az időszak amit most te átélsz. Emlékszem én is mennyire készültem. Azért pihenj csak amennyit tudsz, később valóban nem lesz rá időd.

Nem visel meg titeket ez a változékony időjárás? Hol nyár van hol meg ősz. Mikorra is vagytok pontosan kiírva?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Értem mostmár, köszi

Anikó!
Az én lányom csak 1 évet járt a Kati oviba, a fiam most kezdi majd itt a 2. évét. Az udvar ugyan nem túl szupi, bár már van néhány fajáték is. Beton azért nem olyan sok, inkább nekem a nagy kavicsok nem tetszenek. Viszont a csoportban az ovónénik szuperek. Én ugy vittem abba a csop-ba, hogy ovónőt választottam. Ez a 2-es csoport, de az 1-esben dolgozik az az ovónő, akinek a kislánya a 2-esbe járt (most fog menni suliba) és ő ajánlotta ezt a csoportot. A lányaink nagyon jó barátnők es lettek. Amúgy az 1-es is jó, a többiről igazán nem tudok mit mondani. Van egy németes csoport is, talán a 7-es. Az egyik ovónéni meg pont velünk szemben lakik, de a fiam is és a lányom is nagyon szeretik őket + a dadust is. A lányom még a másik oviban olyan volt, hogy nagyon ragaszkodott az ovónénikhez, más csoportos ovónénikkel nem igazán érezte jól magát, igy pl. összevonásoknál nem is nagyon vittem. Átjöttünk ebbe az oviba(költözés miatt) és kis idő mulva azt mondta, az Éva nénit nagyon szerette a régi oviban, de a mostani ovónéniket még jobban szereti.

Szép napot mindenkinek!
Most is csakk épp bekukkantottam, itthon van a párom szabin, igy nem tudok annyit gépezni.
judy68
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam de látom nem sok esemény történt erre felé.

Mi van veletek? Kismamák! Hogy vagytok?

Üdv! Írjatok! Legyen mit csemegézni.
Vendég
 


Sziasztok!

Pár hónapja nem írtam. Elvileg szept közepe lenne a dátum, de a doki azt mondja meg lesz aug. végén a 2. lánykám is.
Nyakig voltam a melóban így nem igazán volt időm írni.
Anikó, jó sokat nőtt Bianka.

Judy68!
A másik topicban már gondoltam megírom, hogy egy kerületben lakunk.
Szép napot mindenkinek!

Kriszta
35+5

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Szia Kriszta!

Te aztán jó eltüntél. Mit melóztál. A kicsilányhoz nagyon szurkolunk.

Bius minden nap produkál valamit. Ma már magától ül. Ha akad valami ami melett fel tud űlni akkor megteszi és elengedett kézzel csücsül és játszik. Már a mászása sem olyan nehézkes. Kezd szabályos mászó formulát felvenni, egyik láb majd másik láb. Eddig egy sebesült katona kúszásához hasonlított.

Remélem azért most már kicsit sürűbben fogsz írni.

Puszi mindenkinek! Ha tudtok írjatok!
Vendég
 


Szia Kriszta!

Benne vagyok jópár topicban, melyikre gondolsz?

(Jövő héttől már többet tudok irni, de azért bele-bele olvasgatok időnként)

Addig is mindenkinek szép napot, jó babázást, babavárást!!!
Judit
judy68
 
 


Szia Anikó!

Azt hiszem korábban írtam, de nem bizti, hogy áprilisban meghalt anyósom. Az ő lakását kellett kiüríteni, most hétfőn adtuk át a vevőnek. Én pörgettem végig mindent A-Z-ig. A férjem segített rámolni amikor tudott, de sokat csináltunk a lányommal is. A fiúknak csak a szerződést kellett aláírni. Hát leesett egy kő a szívemről. Közben csinálom a vállalkozást is, majd most 20-tól megyek szülési szabadságra, de ettől nem fog megállni az élet.
Közben 2 hetet nyaraltunk is júliusban, úgy, hogy mozgalmas volt. Tömören ennyi.
Örülök, hogy Bia szépen mozog.

Kriszta

Kriszta és Kincső
bkrisztina
 
 


Sziasztok!!

Ezt a meglepetést, kicsit nem jövök és ilyen szépen megszaporodtunk. Üdvözlök minden új és visszatérő csepeli babanetezőt. A pocakoskodóknak könnyű terhességet és gyors szülést kívánok, be kell valljam nagyon irigykedem rájuk, olyan csodálatos ez a 40 hét.

Kyra
ez a kádas kép elég rémisztő, persze mi sem állunk jobban max annyi, hogy Gigi még nem tud egyedül állni így én fogom a kádban is amikor már
apszulút nem tudom visszatartani az állástól.
Nagyon ügyi vagy, hogy elmentél nyaralni és kipihented magad. Becsülöm, hogy le tudtad tenni az anya szerepet pár napra.
Nagyon rendes apa is, hogy segített neked és felvállata teljesen a tökmagot.
Jó volt olvasni, hogy Lizának most bújt ki a 2 fogacskája, nekünk is csak most jöttek ki, akkor nem vagyunk egyedül a kései fogzással.
Giginek az első fogát 2 nap mulva követte a második, most a felsők vannak soron már rendesen be van dagadva szegény ínye, de ki tudja mikor fog előbújni az újabb fog.

Anikó
tényleg nagyon szépen fejlődik Bius, hála Istennek. Nagyon szépek a csajok büszke lehetsz rájuk. Reniéknél ilyenkor szünetel a torna is, vagy azért van valamennyi edzés, tábor?

Zsuzsa
én is a Dél-pestibe járok pajzsmirigyre, valami Klára a doki neve ha jól emlékszem. Nagyon utálom olyan sokára van időpont és mindig órákat kell várni. Tavaly a pocakosság ürügyén megúsztam csak a vérből ellenőrizték, idén a szopi a kibúvó, de utána már mehetek ismét.

Eltünésem oka, hogy 2,5 hétig Görögországban nyaraltunk, nagyon élveztük, Gigi is imádta.
Tetszett neki az állandó program és a társaság is első héten 11en voltunk a 2. héten még +3an jöttek utánunk, szóval most nehezebb itthon bezárva a 4 fal közé.
Kibújt az első 2 foga, feláll leül, persze segítség kell hozzá, de már a falnál is simán feláll. Feláll és amiben tud kapaszkodni támaszkodni elindul addig megy amíg van segítsége. Eddig a fogom a kezed és menjünk nem nagyon jött be nála, ma többször is megindult, ráadásul egyszer úgy, hogy önállóan akart valahová menni. Járókát körbejárja, időnként a hátát támasztja hozzá, el-el engedi de még nem képes egyedül állni,nincsen meg az egyensúly.
Mászni azt teljes profizmussal tud, és a lerámolás is jól megy neki, egy kézzel kapaszkodik a másik meg pakol, néha a hasával támaszkodik és olyankor 2kézzel tud rámolni.
Nagyon huncut, sokszor a szeme sem áll jól neki.
Új szokása, hogy amikor ül akor elkezdi a plafont bámulni és olyankor mindig borulás lesz a vége.
Az újjonan érkezőknek, Csillag telepiek vagyunk Gigi november elsején született, 9,5 hónapos nagy cula már.

Márti
márti05
 
 


Szia Márti Kép
2,5 hét??? Hogy képzeled? Kép
Már írtam, hogy apája nem meri Lizát nyaralni vinni, irigyellek, hogy nálatok ez nem kérdés. Hol voltatok? Mi háromszor voltunk, imádom!!!
Gigi nagyon aranyos lehet, amikor mászik, én Lizát nagyon szeretem nézni. Aztán persze rohanok utána, hogy ne legyen baj. Ti meg tudjátok oldani, hogy a lakás baba-biztos legyen?
Mindenhol lehet? Én még csak mostanában kezdem a járókából szabadlábra engedni.
A bámulásból borulás a sógornőm lányának is profin megy, szerencsére Picilány ezt kihagyta.
Viszont tegnap felborított egy nagy kaspót és megevett egy jó adag földet.Alig tudtam kikotorni a szájából...Kép
Enyém lány is huncut, inkább zsivány:
Kép
És így ácsorog:
Kép
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Márti! De jó, hogy újra köztünk vagy. Nem semmi kis nyaralás, gondolom csoki barnák lettetek. Mikor bújt ki Gigi első foga? Biusé a napokban. Szerintem nem késő nyolc kilenc hónaposan a fogzás, sőt normális. Ha tudsz dobj egy pár képet a szabiról. Had gyönyörködjünk mi is benne. Reninek nyáron nincs torna, kicsit el is puhul a lelkem. Szeptemberben mindig izomlázzal indit szegényke de szereti csinálni így nincs vele baj.

Kyra!
Liza nagyon édi pofi. Nagyon szépen ácsorog. Nekünk is van ilyen napozónk rózsaszínben. És a haja csodálatos hosszú. A te lányod már bejárja az egész lakást? Az enyém a nappalit még nem hagyja el magától. Szerintem nem lehet bomba biztossá varázsolni a lakást. Ezek a lurkók megtalálják a vészes helyzeteket. Egyszerüen vonzák a bajt mint a mágnes. Légy résen.

Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Anikó Kép
Igazság szerint én elég félős vagyok, Liza meg túl bátor. Szóval, ha semmi dolgom nincs és ezerrel tudok rá figyelni, akkor kirakom a járókából. Nappaliból hálószoba, ha már minden lerámolva, akkor onnan előszoba, konyha, (rettegnek a cicák...Kép), vissza nappali. De csak az a jó útvonal, ahol pakolni lehet. Meg bizonytalan dolgokon felállni...

A ti lurkóitok is próbálnak hisztizni? Õk is szoktak csapkodni? Egy fórumon megkérdeztem, mert kicsit elkeserített, amiket csinál néha és ˝megnyugtattak˝, hogy 10 hónapos kor körül minidackorszak van. Kép
Kitartó vagyok, nem hagyom magam betörni, de nem könnyű!!!
kyrandia
 
 


Sziasztok!!

Kyra
nálunk a nyaralás nem volt vita tárgya, mér itthon sokat mentünk a kicsivel, szóval edzettünk. Persze semmi gond nem volt vele, mi lett volna. Olimpic Beach-en voltunk. Már én is nyaraltam többször görögbe, Korfu, Stavros, Paralia, és Olimpic Beach-en most voltunk másodszor.
Gigi kizárólag felügyelet mellett garázdálkodhat!
Szóval időm így gyakorlatilag nulla a járóka max 40 perc pihi nekem. Napközben ált. 2x 1 órát alszik. Liza gyönyörűen áll már. Gigi is ezerrel próbálja csak még nem jön össze neki.
Gigi még nem tudott mászni csak gurulva közlekedett amikor neki kezdett a virágföld evésnek, így nálunk már barikád mögött vannak a virágok.
Kitartás a hisztihez!!
Nálunk is most kezdődik ha valamit elveszek tőle üvölt, de hát ez van, előbb utóbb abba hagyja.


Anikó
Gigi első foga kb 1 hónapja bújt ki. Én sem aggódtam miatta, cicikímélőbb az élet néálküle. Most az újjam sebes épp tőle.

Csajok neketek esznek a gyerkőcök rendesen? Mert Gigi bébi kaját nem hajlandó enni. A katonák azok jöhetnek folyamatosan, a főzik viszont nem nyerőek. Remélem meleg kajának a tejcsi egyenlőre elég neki, mert erőltetni sem nagyon akarom mert csak megutálja.

Márti
márti05
 
 


Teszek föl képeket

a matracom

Kép

a bicajom

Kép

homokozom

Kép

esti pancsi

Kép

Márti
márti05
 
 


Márti Kép
A nyaralásért irigy-irigy!
Látom, nagyon élvezte a dolgot, szuperek a képek!
Liza rapszodikusan eszik: ha gyümölcsből sok megy (nála ez 1 üvegnyi), akkor nem eszik főzit és fordítva. A gyárit még annyira se. Viszont bejön a gyümölcsjoghurt és a vaníliás krémtúró, újabban a gyümölcsös tej (gríz) pép is.
Próbálom elérni, hogy csak reggel és este kapjon tápszert, de néha a nappali alvások előtt egy picit bűnözik.
kyrandia
 
 


Szia Márti!

Az én orvosom a Dél-Pestibe Dr Sárközi Ágnes, és nagyon rendes. Igaz nála is sokat kell várni az időpontokra, de a kedvessége megéri. Közvetlen nagyon. A terhességem miatt nekem sem kellett mostanság hozzá mennem, de időközönként meg kell jelennem vérvizsgálaton a körzeti orvosnál, aminek az eredményét be kell neki diktálnom telefonon. Õ igy meg tudja nekem mondani, hogy megfelelő adagban szedem-e a gyógyszert. Már rég jelentkeznem kellett volna nála, de hiába vetettem le Kistarcsán a tsh-ra a vért, megint elkeverték és az idő pedig csak ketyeg. Most megyek majd le a körzeti orvoshoz, hátha ott nem keveredik el az eredmény, de félek mire be tudnám mondani,addigra megszülök!
neked alúltermelés vagy túltermel a pajzsmirigyed? nekem alul termel és letroxot kell szednem 1 tablettát (100).

Nagyon jók a képek, amiket feltettél! Aranyos a kis prücsök!

Mostanság kevesebbet írok, mert kényelmetlen a gép előtt űlnöm, de időnként olvasgatlak benneteket!

Görögország nekem is nagyon bejön, főleg Kréta. Ott szívesen eléldegélnék! Rodosz és Korfu is jó volt, de Ktéta szigete nekem az álom. Sok helyen jártam már a világban, de itt éreztem a legjobban magamat!

Most mennem kell!

sziasztok
kormosmzs
 
 


Sziasztok!
elökerülnek az eltüntek sorban.. ;)
en is jelentkezem! Kép
nalunk is minden rendben, növöget a kiscsajszink!
Csaniko: nagyon helyesek a lanyok!!
Kyrandia: Liza is nagyon edi es ügyesen all!!!

Enikö ma kapta a 4. honapos oltasat, ami tulajdonkeppen ugye kettö. szegenykem nagyon sirt, most borogatas van a combjain.
nem sovany, mar majdnem 7 kg. jo kis hurkai vannak... ;)
es meg mindig csak szopik, szerencsere. Kép

mindenkit üdvözlünk
agi
KépKép
leeloo
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Hogy telt a hétvégétek?
kormosmzs
 
 


Sziasztok!
Ági Kép Tigrises cucc haláli!!!

Szombat délelőt dolgoztunk, most vettünk át egy üzletet és hát hiába 20.-a volt, nem akartuk kihagyni. (Még jó, hogy csak az alkalmazottat védi a tv., a tag annyit gürizhet, amennyit akar...)
Délután édes semmittevés, voltunk játszón (először)
Kép

Vasárnap párom elment horgászni, én délelőtt dolgoztam (renitens ügyfelek, ha 20.-a hétvége, akkor nem hozzák előbb, úgyis lehet hétfőn postázni Kép),délután elmentünk apuhoz.

Nektek hogy telt a hétvége? Voltatok tűzijátékon?
kyrandia
 
 


Sziasztok!

Ági de jó, hogy újra itt vagy. Enikő rucija nagyon tuti. Hogy szalad az idő már négy hónapos a kiscsajszi. Ha szabad tudni miért jösz ilyen ritkán? Keveset alszik a baba és nem hagy békén? Hogy boldogulsz ott a nagy faluba. Felétek nincs árvíz? Tejci!Kép Az jól hangzik, mi is még kétszer szopizunk naponta de van már főzelék meg gyümi és tejpép is a menün. Azért ez sem rossz, csak több időt igényel.

Dya!
Ez a kislány tündéri. Melyik játszón voltatok? Itt Csepelen vagy máshol. Úgy tudom most neki fogtak minden rozoga játszótér felújításának. Talán jövőre már frankó hinta meg csúszda lesz mindenhol. Én már nagyon várom, ezek a mostaniak nagyon ramatyok. Ahol azonban ti voltatok az jónak tűnik.

Az én nagy kicsi lányom ma felállt. Bár még olyan mint a részeg karatés, remeg a lába mint a koöcsonya de megcsinálta.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Kyra
ez ismerős szitu.

Anikó
a Szent Imre téren is jó játszó van, ahová én is szoktam menni az a Béke téri, a sportpálya bejáratával szemben. Nagyon jók ezek a hinták.
Igaz Gigi ebből is megpróbál kiesni, annyira tetszik neki, hogy elkezd kalimpálni.
Gratulálok a felálláshoz, akkor most kemény pár hét következik, nekem ez az idő volt a legnehezebb.

Mivel nyaralni voltam és pont a 20.i héten értünk haza így én dolgoztam mint egy angyalka.
Gigi elkezdett akarni menni, s mint sejtettem egyből nagyon szépen csinálja. Imád pakolni, és elmászkálni, folyamatosan terelgetni kell.

Márti
márti05
 
 


Anikó
Ez a Szent Imre téren van.
(Gondolom a Dya nekem szólt Kép)
kyrandia
 
 


Sziasztok!

A Rákóczi Kertben szuper játszótér van, csupa fából és be is van kerítve! (48-as vonala, a Major előtt a Széchenyi utcában)
Mindenkinek szép napot, jó babázást és babavárást. Majd vmikor jelentkezem, de most nincs túl sok időm.

Judit
32+3
judy68
 
 


Sziasztok!

Ó! igen Kyrandia kicsit bekevertem a betüket. De még jó, hogy vetted a lapot.

Mi úgy szoktunk hintázni, hogy az én ölemben ül és nagyon élvezi.

Judy! Mit akar jelenteni a végén az, hogy 32+3?

Márti!
Szerintem nekem van még pár napom amíg pihenhetek aztán beindul a gyermekem. Most még csak véletlenszerűen tud felállni. Úgy vettem észre leülni viszont nem tud ha elfárad akkor sírni kezd és akkor megyek és megmentem.
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!
A 32+3 azt jelenti, hogy a 32. hét 3. napján tartok. (megszokásból irtam le, van 1-2 topic, ahova a végén beirjuk, ki menni idős terhes éppen)
judy68
 
 


Hello!

Van még ebben a topicban valaki???

Napok óta az enyém az utolsó üzi.
judy68
 
 


Sziasztok

Judit
jelentem vannak még embrek itt a topikban, csak annyira hullaaaaaa vagyok. Nagyon strapás az én lánykám. Most épp a kulcs lett a dilije, rendesen üvöltés lesz belőle, mivel nem neki való és nem kapja meg. Szóval ma délelőtt ezzel örvendeztetett épp, utána meg nem igazán akart enni, délután séta közben persze kitalálta, hogy ő éhes, mielőtt indultunk próbáltam megtönni. Itthon nagyon szépen evett na már ez is valami.
Voltunk a játszótéren hintázni, nagyon csípi a drágám, persze amikor eljövünk az már nem valami buli. Haza felé megismerkedtünk egy kisfiúval aki 1 hónappal idősebb nála, nagyon édik voltak.
Azért nyugodtan írhatsz, hogy mi van veletek ne csak reklamáljál. ( vigyorgó smile).

Jó éjszakát
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok de nem nagyon tudok reagálni ha nem ír senki.

Az én lányom is elég aktív amióta ácsingózik. Mi lesz ha elindul.
Egyre kevesebbet alszik. Ha alszik próbálom utolérni magam. Tudom, hogy nem így kéne csinálni hanem pont akkor kéne nekem is pihenni.
Felétek, hogy megy ez?
Amúgy hamarosan jön a rossz idő mint pl ma is és akkor mindenki függővé válik majd.

Márti! Ti voltatok már mondókás klubban? Ha igen melyikben és milyen volt? Vannak klikkek vagy befogadnak mindenkit? Ha jön a hideg mindenképpen szeretném megnézni. Kell a társaság. Kulcs: Mi lenne ha csinálnál neki egy saját kulcs csomót néhány régi kulcsból. Olyan kisebbet amivel nem tudja magát nagyon megütni. Vagy ő is mindent a szájába vesz még. Lehet, hogy ezt nem szeretné mert a fém nem olyan finom.

Pusz! Írjatok!
Vendég
 


Sziasztok!!

Anikó
nem voltunk még mondokás házban, szerintem még korai, nem kötné le a figyelmét.
Arra már én is gondoltam, hogy veszek pár kulcsot kulcskarikát lesterilizálom és odaadom neki amikor az enyém kéne neki. Addig is egyenlőre próbálok sutyiba zárni és nyitni.
Gigi is keveset aludt ebben a korszakában, állandóan állni akart, mostanában viszont többet alszik és nincs akkora cirkusz előtte. Már nem fél, hogy elfelejti a tudományát, ha nem gyakorolja folyamatosan, plussz jobban elfárad mert sokkal aktívabb, többet mozog.
Nekem most egész jól bejön ez az időszaka, csak az a rossz amikor a lábamba kapaszkodik és áll fel, lóg rajtam, mert akkor ugye abba kell hagyjam amit csinálok, különben egész sok mindent tudok már tőle csinálni.
Kitartás pár hét és neked is könnyebb lesz már.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!
Nálunk is kedvenc a kulcs, én odaadom neki, pont azért rágcsálja, mert fém. A műanyag nem izgatja.
Liza ugyanúgy alszik, mint mielőtt ácsorgott, délelőtt és délután is egy-másfél órát. Ha nem esik az eső, szinte mindíg úton vagyunk, ha otthon maradunk, akkor csinálom a házimunkát, amikor alszik. Napközben nem hiányzik nekem a pihenés, persze mi azok a szerencsések vagyunk, akik nem tudják, milyen éjszaka felkelni.
(Mondta is a párom, hogy csak akkor lesz tesó, ha garantálom, hogy ő sem fog soha éjszaka felébredni...)

Holnap ˝bérbeadom˝ a lánykát, pénteken sajnos meghalt a nagymamám és nekem kell mindent intézni. Elcseszett egy év ez nekem, áprilisban az anyukám vesztettem el.
Ha túl vagyok mindenen, jelentkezem, addig azért olvasni lehet, hogy benézek.
kyrandia
 
 


Szia

Kyra
nagyon sajnálom, hogy így alakult a mamáddal.
Hát akkor ez tényleg elég fájdalmas év számodra, Lizának jó sok dolga van, kárpótolhat a sok sok fájdalom miatt.
Kívánom, hogy a legsimábban eltudd intézni a dolgokat és mielőbb legyetek túl a szertartáson.
Idén nekem is elég sok kellemetlen eseményt kellett feldolgoznom, szerencsére nem ennyire közeli hozzátartózókkal kapcsolatban.

Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Kyra! Én is nagyon sajnálom. Sok szerencsét, hogy zökkenő mentesen menjenek a dolgok.

Puszika!
Vendég
 


Sziasztok!

Kyra, fogadd Õszinte részvétemet!

Képzeljétek, vagy pénteken vagy hétfőn megszületik a kisfiam. Csütörtökön kell befeküdnöm a korházba. Már nagyon izgulok! Elérkezett az idő a találkozásra! Régen jártam felétek! Mizujs veletek?

Zsuzsa
kormosmzs
 
 


Sziasztok!!


Zsuzsa
nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen és mielőbb megismerkedhess a pocakodban rendetlenkedő tündérkével.
Úgy irigyellek olyan csodálatos dolgok előtt állsz. Nagyon vigyázz magatokra!!!!

Puszi
Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi nagyon szurkolunk. Akkor ezt most úgy kell érteni, hogy császáros lesz? Nagyon izgi amikor még várod milyen lesz a kis édes.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: