Új privát üzeneted érkezett!

Bocs a sok hibáért,de nem volt kedvem újra olvasni,ill. kijavítani.Bocsika!Bocsika!

I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Minden rendben velünk csak egész nap rohantam már megint.
Reggel voltunk kontrollon,átmosták a Viktor fülét,holnap is menni kell.Altatásban felszúrták mindkét fülét és most amíg nyitva van antibiotikumos fülcseppet nyomnak bele,hogy jobban gyógyuljon.Kicsit rossz látvány,de már sajnos megszoktam.Amior a Kristófnak csinálták először,teljesen rosszul voltamKép
Voltam ma babalátogatóban isKépNagyon ügyik,már tök jól szopizik a Gergő.

Szilvi!
Köszi,Apa már jobban van,igaz Augmentint szed ő is.Ja,most a dereka állt be a változatosság kedvéértKép
Kicsit sajnálom a szopit,szerettem szoptatniKép
Aztán lehet,hogy rámfér már egy kis pihi.A Kristóf még szopizott,amikor a Viktorral terhes lettem,pár hónap szünet,aztán újra...

Anita!
Tegnap nem is írtam,hogy kiakadtam ezen a név dolgon.Nem a magánügye mindenkinek,hogy milyen nevet ad a gyerekének?Csak azért,mert nem szaladgál belőle 10 a játszótéren már nem is lehet szép?
Miért pont most kellett bejelentkezned,amikor úgyis elköltöztök?
Az én fiaim is nagyon szeretnek babázniKép

Kriszti!
Jó munkátKép

Ildi!
A Kristóf az Anyunál aludt 2 éjszaka,mert nagyon csúnyán köhög.A dokinéni kérdezte,hogy nagy gond lenne-e,ha elkülönítenénk őket a műtét idejére.
Már itthon van,de nagyon jól érezte magát a mamánálKép
Persze az első műtétnél(a Kristófénál)én is marha ideges voltam.Egyfolytában a műtő ajtaját lestük Apával.Akkor csak hallottam róla,hogy nem nagy ügy egy ilyen műtét,de mostmár a saját bőrömön is tapasztaltam,ez más.
A szüléssel is így van.Amíg csak mondták nem is tudta elképzelni,ezért ilyesztő volt a fájdalom.A másodiknál felkészültem a legrosszabra és máris kevésbé fájt.Sztem neked is így leszKép

Most megyek,mert tiszta álomkóros vagyok,Apa meg már alszik is itt mellettemKép

Pussz

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Ildi!

Most látom,hogy írtál,csak hát mire ezt bepötyögtem....

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildikó!
Kénytelen voltam mbabát venni a törpinek,mert van a szomszédban a fiúknak is és imadta.Azért volt ilyen drága mert valami Simba márkájú.Most alszik a manó veleKép Kellett előszednem a babának cumisüveget is.Olyan édes vele.Nem tudom sajna a képeket áteni a gépre mert bemondta az unalmas a fényképező gép akkujaKépMajd bepótolom.
Ja Nimród is így mondja a mondókákat,folytatja,de csak egy pár szót.

Nóra!
Még mindig mérges leszek,ha csak rágondolok.


Láttátok az auchanban lesznek kantáros rövidnadrágok 799 forintért.Csak azért írom,mert ilyenkor ez ennyi,ha bejön a jóidő akkor meg 2000 forint lesz.

Képzeljétek,elmúlt a rosszullétem.Valószínű csak bújkált bennem valami.
Ja Nóra,azért kellett bejelentkeznem ,hogy egy állandó címünk legyen a párommal,ide csak ideiglenesen voltam bejelentve.
Márnem sok papír kell,hogy egyáltalán be tudjunk menni a bankba,kíváncsi leszek hány papír kell még ezen kívül.
Na nem fecsegek már.
Szép délutánt!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


SZIASZTOK!
Most nem írok külön senkinek,mert nem volt időm még végigolvasni se amit írtatok.Milán nagyon nyügös és nem akar apával maradni,még alig aludt ma.Ma énse vagyok a toppon,mert alig élek!olyan gyenge vagyok és hol fázok hol meg melegem van.Remélem nem szedtem össze valami bacitKép
Megyek is mert sír a kisfiamKép Amint tudok jövök!
Puszi mindenkinek:Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Elkerülhettük egymást;én még este nem láttam az irásod.Kép

Ja,de szőrnyen hangzik minden egyes mondat,ami ezzel a füllel kapcsolatosKép Esküszöm már nekem is fáj a fülemKép)

Még jó,hogy ilyen könnyen viseli a Viktor,és persze az is számít,hogy te nem vagy ideges,hanem tök magabiztosan állsz a dologhoz,és ezt a gyerek is megérzi.
Remélem a próféta szól belőled,ami a második szülésemet illeti,mert még nem hevertem ki a fájdalmat,pedig,hogy fel voltam készülve a legrosszabbra.(Még jó hogy nincs terhes köztünk,azt most jól eljesztenémKép)

Örülök,hogy a dulababád ilyen jól van,majd még kaphatunk róla képeket? (hamár a Vecsési és nem Vecsési,mondjuk Ecseri anyucik,akiknek kicsi babájuk van,nem kápráztatnak el a szépséges babáikkal.)

Anita!
Nekünk is van egy babánk,én Marci babának hívom,mert olyan Marcis feje van,ez igaz rongybaba,de tényleg Dávid is szokta ölelgetni,és hozzábújni. Sztem sincs ebben semmi kivetnivalóKép

Kösz a tippet kantáros naci ügyben,majd lehet,hogy ellátogatunk mi is,és megnézem,köszi.
Te vettél már? Milyen az anyaga,érdemes venni?
(Hát ezért nem tanulok meg varrniKép)

Örülök,hogy jobban vagy,már kezdtem reménykedni,hogy beköltözött valaki a pocakodbaKép

Betti!
Örülünk,hogy legalább életjelet adsz magadról,megértjük,hogy ha nem tudsz személyesen írni mindenkinek.Kép

Remélem én is,hogy nem szedtél össze valami bacit,és csak az időjárás miatt vagy rosszul.

Most én se irok név szerint másnak,de azért hiányolom az eltűnt anyucikat!

Velünk nem sok minden történt ma,esetleg azzal eldícsekdnék,hogy most már építünk is a kirakóval nem csak rombolunk,mint eddig. Akartok fényképet???

Na mindegyj,ha akartok,hanem kaptokKépKépKép

Kép

Ildikó&Dávid
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Már megint totál K.O. vagyokKép
Kivagyok ettől az állandó rohangálástól és még holnap is menni kell (meg hétfőn is).
Ma reggelre a Kristófnak is fájni kezdett a füle,őt is vittük.Szerencsére még idejében elkaptuk,nem kellett szúrni.Kapott antibiotikumot és melegítjük is (ő szereti,a Viktor nem). A doktornőnek ma nagyon jó kedve volt.Szabin volt,ami nála azt jelenti,hogy nem 30 betege van csak 15KépÉs egyszerűen élvezi.Tipikusan az az orvos,aki imádja,amit csinál.

Holnap megyünk az ügyvédhez is,aláírni a szerződéseket.Megint uncsi kis nap leszKép

Ildi!
Persze,hogy akarunk képeket!!!!!!
Bocsi,ha néha túl élethűen írom le a dolgokat,nem akarlak megijeszteni.Kristóffal még ennél is rosszabb volt a helyzet,de már nem emlékszik semmire.Legalábbis amikor először szúrták a Viktor fülét és mondtuk neki,kereste a lyukat.Nem is tudta elképzelni,hogy milyen az.
Sokan fülszúrás-ellenesek,de én már végigcsináltam pár éjszakát,amikor sírtak a fájdalomtól és nem segített a kúp sem.Elmentünk felszúrták és mintha kicserélték volna a gyereket.
Na jó,nem riogatlak továbbKépEz örökletes dolog,van,akinek soha életében nincs.

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Mi történt?!Sehol senki?

Tegnap este már nem volt energiám írni,egyszer elkezdtem,de félbe kellett hagynom aztán már nem volt erők folytatni.

A gyerekekkel minden rendben szerencsére,szépen javulnak.
Ja,Viktornak jön az egyik leghátsó foga,most azon nyűglődikKép
Papírokat aláírtuk a házcsere ügyében ,már csak a földhivatalba kell menni hétfőn.

Tessék írni,irgum-burgum!!!

Ildi,te is jöhetnél fegyelmiket osztogatni!
Persze jobban jársz lassan,ha én kapok inkább dicséretetKép

Megyek,mert csak főzés közben ugrottam beKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Néha benézek...
Végre nincs miről írnom,de azért olvasnék szívesen....
KépMég mindig senki?!

KépSzomorú vagyok!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


sziasztok!
Nekem semmi bajom csak kicsit fáradt vagyokKépMilánnak jön a foga és sokat sír szegénykémKépMajd pótolom a lemaradást.Puszi
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Nóra!

DÍCSÉRET-ben részesül.
(Teljesen igazad van!Kép(Egyszerűbb,ha dícséretet osztok,mert azt csak neked kell,na meg egy negyedet a BettinekKép)
Legalább tartottad a frontot,lehet,h.ez mentette meg a topikot!

Nálunk olyan kavarodás volt,mint minden hétvégén általában,hogy nem volt időm bekapcsolni a gépet.

Ügyesek vagytok a házcsere ügyben!Kép

Örülök,hogy jobban vannak a gyerekek!Csak hűlyéskedek ám,persze,hogy írd le életszerűen a dolgokat,én már így is rengeteget tanultam.

Mit szóltok a decemberi időjáráshoz?Én teljesen kiakadtam!Már elegem van a télből.
Szebb a táj,mint karácsonykor!Kép

Remélem jönnek szép sorban a hétvégi beszámolók,már alig várom.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Akkor én nyitom a sort gyorsan.
Pénteken szóltak délután,hogy vasárnap keresztelőre kell menni.Hurrá,hátam közepe sem kívánja.Erre elmentünk a Fehova kiállításra,inkább itthon maradtunk volna.Délelőtt még gyorsan elintéztünk egy papírt a kölcsönhöz. Szombaton uszi délelőtt,aztán gyors látogatás anyáékhoz,haza alvás délután valami ajándékvásárlás a keresztelőre.Végül is a Kenguru Goldban vettem tipegőt meg egy badyt.Vasárnap keresztelő,hazajöttünk leteni a manót aludni,aztán gyerünk vissza vendégségbe a keresztelőkhöz.Ma meg gyorsan ajándék vásárlás,megyünk babazsúrba este.
Szóval mozgalmas hétvégénk volt.Persze utálom ezt a havat,most mehetek mindenhova busszal.Ilyen időben ki se mozdulok autóval.Délután nekem kellett volna vinnem a fele gyereksereget a bulibaKép De inkább nem kockáztatok .
Tavaszt akarok már!
Na rólunk ennyit.
Többiek??
Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

ANita!
De jó,legalább te befutottál.KépKiváltottad a fegyelmit!

Jó pörgős hétvégétek volt nektek is úgy látom.Úgy jó,ha zajlik az életKép

Nem tetszett a FEHOVA?Kép

A hóról vagyis a márciusi havazásról meg van a véleményem.Kép

Kriszti!
Na mi van veletek?Voltál kint?

És ki merre van?Csajok!!!!!!!!!!!Halihó!!!!!!!!!!!!!

Mindenki szánkózik?

ildikó,aki kicsit szomorú
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó miért szomorúKép
Mi nem szánkóztunk,bőven elég volt délelőtt a hóból!!!
Voltunk dokinéninél,aztán Monoron a Földhivatalban.

Anita!
Milyen volt a buli?

Később jövök,most fürdetünkKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Újra itt, látom nem én voltam az egyetlen aki eltűnt, de nekem rengeteg volt a melóm.
A hétvége kicsit zűrös volt meg az egész hétvége mert ez a kiállítás teljesen elvette az erőmet pénteken is este 8-ra értem haza, aztán szombaton is mennem kellett mert apótolni kellett az eladott árut a Fehovára. De már vége Kép
Most jön a másik Kép , de az nem olyan vészes.
Munkánk az rengeteg lesz mert új termékeink lesznek és még nem ismerem lesz mit tanulni Kép

Hétvégén szombaton egész nap tűzhely után futkostunk mert miért ne akkor purcanna ki amikor éppen főzök és amikor minden zárva de végülis a Tesco-ban kaptunk egész jó igaz egyszerű de négy főzőlapos és nekem pont az kell igaz ami tetszett volna az villany sütős de nem adtak hozzá garanciát mert utolsó kiállított darab volt.
Vasárnap egész nap főzés mosás vasalás takarítás.
Mosta héten már talán utolérem magam igaz még hulla vagyok Kép

Ildi!
Most már csak összejön valamelyik hétvége Kép
Jó lenne ha a Csaba befizetne valami wellnwsreKépKép

Jó sokat írtam de legalább nem kapok megróvást.
Utálom utálom a havat elég volt most már jöhetne a tavasz de nagyon!!Már tiszta depressziósak leszünk a jóidő késlekedésével.

Krivita!
Hát te is kifogtad gyermekeidel a betegségeket, tudom milyen cécó mert nekem mindkettő aszthmás volt kicsinek hát az sem kellemes.
Főleg ha az ember nem is tudja mi baja van a gyereknek csak találgatnak nála hogy mi-mitől és miért van. Kép

Na remélem most hirtelen ennyi elég lesz, most már megpróbálok jobban odafigyelni rátok mert teljesen levagyok még mindig maradva már be sem tudom pótolni de ezután sűrűbben csatlakozom. Kép

Pusz: Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Hát.....................azért vagyok szomorú..............................brühüm,brühüm................,mert nagyon keveset irtatok.és megjött!

Kriszti!
Szavadon foglak!Kép
CSak hűlyéskedtem,persze,hogy megértem,hogy ennyi munkád van,és még mellé a család.
Nem mondod,hogy pont hétvégén purcant ki a sűtőd???Kép Még jó,hogy manapság már hétvégén is bármit lehet venni.)
Úgy látom jobban vagy! Mondjuk egy anyának elég nehéz betegnek lenniKépKépKép

Olyan sokan nem irtak,hogy nem sorolom fel a neveket,de Mindenkit várunk türelmetlenül vissza.
És sok sok puszit küldünk nekik,hátha visszatalálnak.

Játszóházról akkor senki nem tud semmit????

Jó éjt!

Holnapra itt sok sok képet és rengeteg beszámolót akarok látni!
Mert sztrájkolni fogok!KépKépKép

I.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
A buli fantasztikausan sikerült.Csepelen voltunk a Mikkamakka játszóházban.Hát... nagyon szuperul felszerelt játszóház,legalább 100 féle társasjáték volt,minden korosztálynak volt nagyon sok játék,külön szétválogatva 2 évenként.Nimród nagyon élvezte.1/2 8-ra értünk hazaKép) Jól esett egy ki s kikapcsolódás.
Ma még futós napom van,de holnaptól pihenek egy kicsitKép
Kép

és egy kép Nimródról a buliról
szép napot !

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

NEM SZTRÁJKOLNI!!!!!!

Ma nyugis nap van,nem kell mennünk sehovaKép
Végre kicsit rendbe szedhetem a lakástKépKép(nem tudom eldönteni melyik jel lenne a jobb).
Hétvégén megyünk uncsitesót látogatni,ezért voltunk Kenguru Goldba.
Megint rám tört a "kiicsi babát akarok"KépKépKép
DE NEM LESSSSSSZZZZZZ!
Holnap megyek a nődokihoz fogamzásgátlóértKép
Viktor már egyátalán nem szopizik.Szombaton kérte,de már nem tudott vele mit kezdeni csak tartotta a szájában,aztán gyorsan el is fordultKép

Most mennem kell,majd később jövök!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Most jöttem a dokitól,Dávid reggel óta hányt.

Írt fel deadalonettat,majd holnap kell hívnom.

Most itt van az ölembe,elaludt,majd jövök.

i.
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

SzegénykeKépKépKép
Gyorsan küldöm a gyógytündéreket:KépKép

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ildikó!
Szegény Dávid, elrontotta a pociját vagy valami vírus? Remélem már jobban van.
Azért küldöm az angyalkát és a gyógypuszit.
KépKép
Mikor jöttök, már kiváncsi vagyok
az új Mercire Kép Kép
Ui: jók az e-mailek Kép
Nóra!
A babázással én is így szoktam lenni de nem LESSSSZ nekem se több Kép
Van elég ismerősöm akinél babázhatok Kép az éppen elég de ilyenkor érzem azt hogy mennyivel másabb egy pici baba mint egy nagyobb gyerek akinek már 100 % akarata van Kép Igaz minden kornak megvan a maga szépsége Kép
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

köszike!

olyan arik vagytok.! imádlak titeket!

(Nóra,nem látszott az üzid mostanáigKép)

Lehet h. a rota vírust kaptuk el apóstól.
Nyugtassatok már meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most itt van az ölemben megint, 2 kor hányt utoljára.

Kriszti!
Honnan veszed,h. Merci?Kép

Annyira jók az imélek! Egy párat tovaküldtem a Nórának is,de nem tudta megnyitni.
Ezek a maiak is szenzációsak.Küldtem neked is Nóra!

A szívecskést azt én se tudtam ma megnézni,de a többi az csúcs!

Bocssz,h. szakaszosan irok,de itt a Dávid az ölemben.

Mégegyszer ezer köszike a gyógytündérekért és a puszikákért,nagyon jól jönnek.
Drukoljatok,hogy ne legyen vírus,csak gyomorrontás.

Nóra!
Sajnálom,hogy Viktor már nem szopizik!

De úgyis lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Bocsi most csak neked írokKép

Eszembe jutott,hogy az ősszel Viktor is beteg volt csak épp nem hányt.
Kiszáradásra nagyon vigyázz!Minél többet szoptasd,nem baj ha nem eszik mást napokig.

Nem lázas amúgy?Mert ha nem,akkor nem hiszem,hogy vírus lenne.
SzurkolokKépKépKép


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Jól esik,hogy gondolsz ránk!

Szerencsére nem lázas. És lekopogom nem is hányt 2 óta,pedig szopizott azóta és vízet is ivott,sőt még egy kis húslevest is evett.
Kicsit bújós,kicsit bágyadt,de reménykedek,hogy ennyivel megússzuk.

Amúgy nekem is görcsöl a hasam délután óta,és hányingerem is van.Kép
Lehet,hogy elkaptam?Kép


i.
na megyek lefekszek.
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Utálatos dolog a hányás! Gyogyulást Dávidnak.
Tudom, hogy sokszor eltünkök, de megpróbálom követni az eseményeket.
Ildi!
Küldenék mailen képet a gyerkõcökröl, mert már csak mi hiányzunk a táblázatból.
Jó lenne személyesen találkozni (mondom én), nekem könnyebben menne az írás, ha arcokat is tudnék párosítani.
Anett
kállai
 
 


Ime a lányok!popjpeg{376658,}
kállai
 
 


Szerintetek miért nem sikerült a kép feltöltése????
kállai
 
 


Kép
kállai
 
 


Rájöttem, bár a módszereimen még finomítani kell.a.
kállai
 
 


Sziasztok!

Anett!

Nagyon tűneményes lánykáid vannak!Mind a kettő valami gyönyörűséges!KépÉs micsoda igéző kék szemek!!!!!

Örülök,hogy sikerült a képet felraknod,kicsit legalább jobb kedvre derítettek.Kép

Belerakom őket a táblába ,csak most dögrováson vagyok!Kép

Majd,ha jön a jó idő összehozunk személyes talikat is,és akkor tudsz majd képet is társítani az írásokhoz.Kép


Dávid hajnalban megint összehányt mindent,vagyis éjjel 3-4 között.Kép Cserélhettem el az egész ágyneműt az éjszaka kellős közepén.
Kapott egy kúpot,és akkor meg reggelre fosizta össze vissza magát.Hívtama doki bácsit,nagyon rendes volt (Lakos dr.) mondta hogy folytassam a diétát illetve hagyjam abba akúpot,mert attól fosizikKép Holnap újra hívom,és akkor megbeszéljük,hogy milyen ásványianyag pótlásra lenne szüksége esetleg.

Én is eléggé sz@rul vagyok,émelyeg a gyomrom,néha úgy begörcsöl és hányingerem is van.Úgyhogy én is diétára fogtam magam,hátha sikerül megszabadulnmom a felesleges 5-6 kilomtól.Kép


Ja a lényeg lemaradt,van valami vírusa gépemen vagy mi a csoda,de reggel nem engedett belépni,állandóan feljött valami Symantec-es ablak,és nem tudtam irni.Ha eltűnök,akkor azért lesz,de üzenek valakivel.

pusz.i.
ilgya1
 
 


Dávidka minden nőnek a topikban,sok boldog nőnapot kíván!
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Gyógyulást nektek Ildikó.Nem ám betegnek lenni.
Olyan szép idő van,de én olyan fáradt vagyok,pedig ma pihenőnaot tartok.Csak takarítottam meg mostam.Délután meg megyünk utazóágyat venni.
Na megyek nézelődök még egy kicsit
Szép napot és boldog nőnapot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Ildi, Dávidkának jobbulást és köszönjük neki a nőnapi köszöntést! És nehogy Te is beteg legyél!

Képzeljétek, Lőrinc szombat óta jár. Eddig is tett már 2-3 lépést, de csak ha kedve volt, vagy elfelejtkezett magáról. Szombaton meg egyszer csak felállt, és azóta jön-megy, fel-alá sétálgat a lakásban. Kép

Tegnap volt a KRESZ vizsgám, és SIKERÜLT! Kép Kép Kép Úgy megkönnyebbültem!
Jövő héten kezdem a rutint.

Puszi Mindenkinek!

Kép

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Akkor,mint duplán fiús anyuci,én is Boldog Nőnapot kívánok minden kedves nőnemű topiklakónak!Különös tekintettel a kiskorúakra!
Kép

Bocs,hogy ma megint nem voltam,de délelőtt fodrásznál voltunk(megint családilag),délután meg voltam a nődokinál.
Viktornak is levágattuk a haját,olyan cuki lettKép
Már nagyon hoszzú volt neki.Biztosan őt is zavarta,mert tegnap ezt csinálta:
Kép
A Babaszobán volt egy hirdetés,miszerint féláron vannak Siesta cipik,de csak máig tartott az akció.
Odaértünk még időben,de eléggé le volt fosztva már a készlet.Végül azért vettem a Kristófnak és a Viktornak is 1-1 cipőt bár még nagy rájuk.
Holnap délelőtt megint menni kell a dokinénihez,délután meg babalátogatóba megyek a barátnőmhözKép
Jaj,hétvégén megyünk az uncsitesóhoz is(ezt már írtam),de most felteszem a rucit,amit vettünk:

Kép

Ildi!

Jobban vagytok?(A géped nem betegedett meg?)
Na most komolyan:mi van a Dáviddal?És veled?
Az ilyen fogyókúra nem jóKép
Voltál azért angolon?

Andi!
NAGYON NAGY GRATULA NEKED!!!!
Nehéz volt?Mert ahogy beharangozták az új rendszert....Mesélj,mert én is készülök vezetni!
Tényleg te hova jársz?
Nagyon ügyes LőrincKép

Anita!
Nálad ilyen egy pihizős nap?!Akkor nagyon kimerült lehetsz márKép
Sikerült venni utazóágyat?

Anett!
Nagyon szépek a lányaidKépTényleg micsoda kék szemek!Sűrűn gyakorold a képfeltöltéstKép

Legyetek jók!Pusz-pusz!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nektek is megmutizom milyen szép virágokat kaptam nőnapra a két pasimtól:
Ezt a kis pasimtól,mert imádom a jácintokat és az illatuk valami fenséges:
Kép
Ezt a nagy pasimtól:
Kép

Anita!Andi!Nóra!
Köszi szépen a jobbulást,úgy néz ki megmaradunk.................,most meg apa döglödik. Éjjel már hányt,de elment azért dolgozni,persze reggel 8 kor már itthon volt szegényke,annyira rosszul lett.

Dávid tegnap hajnal óta nem hányt,és nem is fosizott olyan hígat,vagyis az anyatej miatt kicsit hígabb,de nem vízszerűKép(Bocsika,hogy ennyire részletesen kitárgyalom a pelenka tartalmátKép)

Én már jól vagyok teljesen, mostmár csak apa szorul ápolásra .Megyek is ápolgatni szegénykét!

Anita!
Miért kell nektek most utazóágy? Hova készültök?Kép Talán nyaralni?Kép

Vagy ez már a picurinak lesz?

Andi!
Micsoda jó hírek!
Nem is tudom melyikhez gratuláljak először?Kép
[color=#ff0000]Lőrinek a járáshoz és neked is a kressz vizsgához!!!!!!
Nagyon ügyes vagy! Látod nem is olyan bonyolult ez!
Olyan kis helyes ez a fiúcska!Kép


Nóra!
Marha édes Viktor a hajráffal!
És ő rakta fel magának?Kép Meghamizom,csak találkozzunk!

A cipiket megmutatod?

Nagyon szép cuccot vettél az uncsitesónak,olyan édesek ezek a kis rucik,ilyenkor megint csak a szívem fáj egy pöttömke után.Kép
Látom Kenguru Gold-osKép

Nődokinál miért voltál? Gyógyszerért?


Úgy hallom elkiabáltam a fosi témát,nagyon rotyogtat a Dávid megyek megnézem.

És apát is kéne áplgatni egy kicsit,majd benézek azért!

Ja voltam angolon.Kép

Pusz.I.
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos nem tudtam jönni, ne haragudjatok.Apuka elrontott vmit a gépen , azt hittük elszállt minden, de szerencsére amilyen ügyi megcsinálta.

Sajnálattal olvasom, hogy elég sokan betegek vagytok. JOBBULÁST MINDENKINEK! Hálistennek minket elkerül , de azért lekopogom.
Ildi! Sok erőt nektek, gyógyuljatok gyorsan!

A nőnapi köszöntőket köszönjük a fiaitoknak!

Andi! Nagy-nagy GRATULA!

Nóra! Viktorka nagyon cuki, rakjál még fel képeket. Üdv. a barátnődnek és puszi a babának!

Anett! Tényleg gyönyörűek a lányaid és rakjál fel te is sok-sok képet.



KépKépKép
nsyl
 
 


Lemaradt, a Viki bemutatta a mesebaletten tanultakat.
Sziasztok!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Megfogadtam, hogy elküldöm bármennyit is sikerül írnom, ha 2 sort, akkor is! Kép Párszor már bebuktam, hogy sokat akartam írni, de nem tudtam befejezni és miután pár nap múlva sem lett befejezve....így elmaradt....gondolom rájöttetek! Kép

Üdv Betti! Mi még nem "taliztunk", bár a manóink majdnem egyidősek! Kép

Hát Csajok...... Nem gondoltam volna... Jesssszus! Majdnem én vok a legöregebb! Segítsééééééééééég!!!!!
A súlyról már nem is beszélek!!!!!! KépKépKépKép
Egyszerűbb, ha "röviden összefoglalva" elmesélem mi történt velünk az elmúlt időben.
Még mindig nem alszunk el este rendesen Kép, ezerrel nyálaskodunk, fog még sehol (doki szerint), 4 hós oltáson együtt sírtunk, 5 hósnál meg se nyikkant, múlt héten elértük a 8100 grammot, volt 3 hetünk amikor alig hízott vmit és már a tápot fontolgattam, de végül sikerült 400 g/hót produkálni. KépKépKép Monnyuk ezalatt elkezdett hátról hasra fordulni, majd hasról vissza is és megjött! (Még reménykedtem, mert pont akkoriban írtátok, hogy lehet nem lesz rendszeres, de azóta másodszor is megvolt Kép ) Meg Dorka meg sem áll, folyton mozog. Már odáig jutottunk, hogy hétvégétől már Õ diktálja a forgósebességet! Kép Szopizzuk a lábujjunkat. Lehet emlékeztek a székére, amit decemberben kapott, abban addig mocorgott, amíg a könyökével kinyomta magát és felült. Arról már nem is szólva, hogy milyen édesen mosolyog rám már magától! Kép
Nagggggyából ennyi... Naon élvezem az anyaságot! Azt hiszem, ha minden jól alakul, akkor én is 3 csemetét szeretnék majd! Bár bele kell húznunk! Kép

Ti kaptatok vasat, nem emlékeztek?

Drukkolunk a bébiprojektekhez!!!!! Kép

Naon édesek a Manók!!!!

Köszönjük a NÕNAPi köszöntőt!

Pár kép rólunk:

Egy randevú....
Kép

Kép

Kép

Kép

Puszika, Doresz és Jutka
jatka
 
 


Ildikó!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!
Puszi, Szilvi, Viki<!--attachment: n_vnap-378623.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*50.7**n%e9vnap%2ebmp --><center><pre>
Kép
névnap.bmp (50.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
nsyl
 
 


Bocsi!Kép
nsyl
 
 


S
ziaztok!
Ildikó!
Boldog névnapot!
Tegnap kisregényt írtam ,de látom nem sikerült elküldeni,majd délben bepótolom.
Sziaztok
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Ildinek én is boldog névnapot kívánok!

Kérdés: Tücsökzenéléssel kapcsolatban jutottatok valamire?
Jutka!
Én Tamaránál szedtem vasat, de Szonjának székrekedést okozott így nála nem. De jó a babának is, ha szeded!
Anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Ildi,
mi is boldog névnapot kívánunk Neked! Kép

Jutka,
a képek szuper aranyosak! Kép Doresz nem úgy néz ki, mint aki tápra szorul Kép édes kis hurkái vannak. Én is szedtem vasat Lőrinccel, a terhesség végén is, és szoptatás alatt is az első pár hónapban, neki nem okozott gondot. Nektek is kell?

Nóra,
itt Vecsésen járok suliba, vagyis az elmélet itt volt a Fregattban, a Telepi úton. A rutin, és gondolom a vezetés is majd, Pesten lesz. Jövő héten hétfőn épp indul egy újabb tanfolyam, ha akarsz menni. Vagy majd később?
Az új rendszer nem olyan vészes egyáltalán. Mi kaptunk itthonra CD-t, így azon tudtam gyakorolni, a vizsgának megfelelően. De órán mindig tesztlapon gyakoroltunk. Az annyival könnyebb volt nekem, hogy ott 55 perc volt az 55 kérdésre, de azt úgy osztottad el magadnak, ahogy akartad. A számítógép meg elveszi 1 perc után a kérdést, akkor is ha nem válaszoltál rá. Egyébként bőven elég az 1 perc 1 kérdésre, csak kicsit feszélyező, hogy a sarokban látod, ahogy telik az időd.

Andi

Andi
idna
 
 


Sziasztok!
Kpzeljétek,Nimród belepisilt a bilibe teljesen magától egyedül,mire beértem a szobába.Olyan aranyos volt,persze egyből belepancsoltKép

Szóval sikerült utazóágyat vennünk a Megatoysban,most nagyon leértékeltek mindent,így 7 ezerért vettünk Meggyset.Ja,és azért kell mert megyünk április elején kicsit pihenni,Bogácsra az egyik barát házaspárral,nekik is van egy 15 hós manójuk.
Voltunk apával moziban.Megbéztük a Rokonokat,elég jó volt.Persze mire hazajöttünk anyós éppen dajkálta a manótKép 11-kor.Majdnem agyvérzést kaptam olyan mérges lettem,direkt mondtam neki,hogy ne menjen be hozzá,ha felébred akkor sem.Nem is aludtunk egész éjjel tőle.Szóval többet nem hagyom anyósra a gyereket.Inkább keresek egy bébiszittert.Na de mindegy már túltettem magam rajta.Holnap csak apa megy vacsorázni a barátainkal.mert ugye este lesz,kicsit sajnálom,hogy nem tudok menni.
Na most jól kipanaszkodtam magam,megyek kávézniKép
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Ildikó! Nászasszonyom! Anyóspajti! Kép

Boldog névnapot!
Kép

Kép: Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok nem tűntem el,csak rwengeteg a dolgom és az házimunkával is el vagyok maradva,de ma kicsit behozztam a lemaradást.Már voltam itt többször,de nem tudtam írni,mert Milán nem hagyKépNagyon anyás mostanába és hiba vagyok mellette csak úgy jó neki ha velem van,mert ha bárki közeledik azt hiszi hogy le akarom passzolni és elkézd sírni.Apával se akar maradni sajna.Fogunk még nincs kint,de most jobban viseli,vagy én viselem jobban.Kapja a panadol szirupot és kenem neki a géllel.

Ildikó!
BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk neked!Remélem már nem betegeskedtek.Jobbulást az egész családnakKép
Köszönjük a nőnapi köszöntéstKépSajnálom hogy megjöttKépKitartás baba ügybe szorítok nektek!!!!!!!!

Nóra!
Viktor beteg még?Gyógyuljatok meg!Házzal hogy álltok?Bírod még követni a dolgokat?Nagyon fárasztó ez a sok szaladgálás és papír munka,de majdcsak túllesztek rajtaKép

Anita!
Mi is voltunk fehován.Nem élveztem,mert a Milán szenvedett a foga miatt és én csak rá figyeltem.Ari a kép a fiadról és gratula neki a bilibe pisilésértKép

Kállai!
Nagyon szép minkét lányod és gyönyörűek a szemeikKépAzt hiszem lessz egy-két nyugtalan éjszakád miattuk ha nőlnekKépRemélem nem sértődsz meg!

Jatka!
szia !Azt hiszem tényleg nem taliztunk még.Nincs baj a lányod súlyával ne aggódj.Szépen fejlődik és ari a képekenKépMennyi idős?Mi szerdán voltunk az 5 hós oltáson 6820gramm és 67cm.3-án volt 5 hós!

Idna!
Gratulálok a sikeres vizsgádhozKépNagy gratula a fiadnak is a menéshezKépNagyon helyes a képen.Nekünk is van olyan melegítőnk,csak halványzöld színű.(barátainktól kaptuk ajándékba,de az auchanba lehet kapni)

ennyi tudtam maradniKépHa tudok jövök,de nem igérek semmit!Puszi mindenkinek és jó hétvégét.
Betti
raczbetti
 
 


é
raczbetti
 
 


bocsi csak az előzőt nem akarta elküldeniKép
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Kérem szépen,HOL VAN AZ ÜNNEPELT?!?!?!
(Bizti éppen ünnepel a családdal)Kép
Ildi!
Nagyon boldog névnapot kívánunk neked
Kép

Jobban vagytok már?
Igen,gyógyszerért voltam a nődokinálKépHa mégis vállalnék még egy babát az nem most lesz,hanem legalább 4-5 év múlva.

Jatka!
Örülök,hogy megvagytok mégKép
Néha tényleg jó lenne,ha 1-2 sort írnál legalább.Csak hogy tudjuk,hogy jól vagytok.Már milyen nagy a Doresz,egy csomó mindenről lemaradtunk!Aztán legközelebb bejelented,hogy már fel is vették az ovibaKépKépKép

Szilvi!
Milyen helyes kis balerina lesz a Vikiből majd meglátodKép
Lehet,hogy lenne is egy kis vőlegényjelöltem(bár pár nappal fiatalabb,nem baj?)

Andi!
Hááát jó lenne minél előbb letenni a jogsit!Kérhetek tőled egy e-mail címet,kérdeznék pár dolgot,de nem akarom jobban szétOFFolni a topikot.

Anita!
Tök jó,hogy el tudtatok jutni moziba.Én mondjuk csak nappal vállalnám beKép
Nem akarok megint okoskodni,de lehet azért volt nyugtalan éjjel,mert amikor felébredt nem talált téged és utána már bizalmatlan volt.A babysitterrel is előfordulhat.
Gratula a bilizéshezKép

Betti!
Nyugi,hamar elmúlik ez az anyás korszak.Engem is mindig piszkáltak,hogy azért ilyen,mert csak szoptatom.
Viktor szépen javulKép
Ház:hát még nem túl bonyolult,lesz ez még sokkal rosszabb is.Majd ha a hitelt intézzük.Na meg az építkezés....Már rágondolni is rossz!

Majd később felteszem a cipőket,csak még le kell kicsinyíteni a képeket

Nóra.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Megjöttem!

Most nagyon,de nagyon meghatódni és elmenni visszaolvasni!Kép
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?