Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Már biztos nem jutok a gép elé úgyhogy BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK mindenkinek!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyesek vagytok csajok! :lol: Ennyit sürögni, forogni tényleg dícséretes! :) Remélem mindenkinek olyan lesz az ünnep, amilyennekl szeretné! :)
Én mára végeztem, még este angyalkaként feldíszatem a fát, aztán holnap már csak húst kell sütni, és gyerekezni! :D

Még hadd újságoljam el gyorsan, hogy kijött Áki első foga!!!!!!!!! :D

(Fióna: kérdésedre válaszolva: a fősulin nem válogatnak, most vizsdgaidőszak van, ezért kell mennem 28-án is vizsgázni, bár még bele sem szagoltam az anyagba! Amúgy biosztanárit végzek, és most tartok a felénél, remélem nem bukok! - ennyit rólam, tényleg csak zárójelben)

Viki ha beugrik, és én megint nem jönnék a netünk haldoklása miatt üdvözöljétek a nevemben is légyszi!

Nagyon - nagyon ügyesek vagyok (mégegyszer!) :)

Ne stresszeljetek, élvezzétek az ünnepet!
És az kívánom mindenkinek:
Legyen áldott, boldog, szeretetben, megértésben gazdag karácsonyotok, és ezzel együtt egy nagyon boldog, gyerekekben örömteli új esztendőtök!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Úristen! Kicsi!

Boldog szülinapot Szilárdkának!
Ne haragudj, hogy csak most! :lol: :lol: :lol: :lol: :? :? :? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 

 
 

Sziasztok!

CSütörtökön jöttünk délben haza. Jól vagyunk. Egyenlőre eléggé elfoglalt vagyok a baba miatt, mert szinte összevissza eszik, de majd megpróbálok jönni azért hozzátok.
Gyors teszek fel egy képet, bár ez a születése után két órával volt, azóta már tök sokat változott, majd később teszek fel frisebb képeket is.

Puszi mindenkinek, aztán ha lesz egy kis időm, majd mesélek, hogy s mind volt ez az egész szülés. Kép

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki gratula a gyönyörű fiúhoz!

Kép

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, leírom, mi volt a kórházban. Szóval, mint tudjátok, kaptam háromszor infúzióban oxitocint, de az csak papíron csinált fájásokat, abból nem éreztem semmit. Aztán szerdán reggel sikerült végre feltenni a méhszájamra egy tágító tablettát, amitől állítólag mindenki megszül. Hát délután 4 körül el is kezdődtek a fájások, mindjárt 7 percesek, aztán egyre sűrűsödött, estére már 4 percesek, majd 2 percesek voltak. Két fájás között aludtam, elég fárasztó volt az egész vajúdás. Aztán éjjel 1kor behívtam a férjemet, hogy szülünk, mert addigra már 2 ujjnyira kitágultam. A dokinak nem szóltak még, mert azt mondta a szülésznőnek, hogy ha 3 ujjnyi leszek, akkor jön be. Amúgy ott aludt a kórházzzal szembeni lakásában, hogy közel legyen, ha jönni kell. Közben természetesen megkaptam a beöntést és a borotválást is. Nem volt vészes. Aztán hajnali 5 körül kezdett ritkulni, de erősödött a fájás, már csak 10 percesek voltak, viszont az nst szerint tolófájás erősségűek. Szóval eleget szenvedtem, de nem sikerült kitágulnom reggelre sem, maradtam 2 ujjnyi. Végül 8kor a dokim burkot repesztett, és már zöld volt a magzatvíz, ezért azonnal megkezdték a műtétre való felkészítést. Az infúzió 10 perc alatt folyott belém, mert sietni kellett. Kaptam katétert, talán ez volt a legszarabb az egészben. és már toltak is a műtőbe. Ott megkaptam a spinális érzéstelenítést, nem volt rossz, mindenhol melegséget éreztem deréktól lefelé, aztán már vágtak is és kivették kb 10 perc alatt a babámat a hasamból. nagyon érdekes, hogy mindent hallasz, meg érzed, hogy kotorásznak hasadban, de nem fáj semmi. Aztán megmutatták a gyermeket, tiszta kaka volt a feje, nem is tudtam jól megnézni. aztán megtisztitották, és megint megmutatták, de akkor már volt rajta ruha, és vitték az inkubátorba, ahol a férjem a már felrakott képet is készítette.

Én egész nap feküdtem, a fejemet sem lehetett megemelni, ez elég szar volt, meg hogy nem tudtam mozogni. Kezdetem megőrülni az állapottól, aztán kaptam egy nyugtatót, mert állandóan azt kérdeztem, hogy hány óra van, mikor lehet már felkelni, és aztán a nyugtatótól jól elaludta,mire felkeltem, már kezdtem érezni a lábaimat. AKkor már sokkal jobban voltam. A hasam még akkor nem nagyon fájt. Másnap reggelig feküdtem. Reggel kivették a katétert, és felültettek, az szar volt, de aztán megfürdettek, és elmentem pisilni, aztán már le sem akartam feküdni. A röhögés meg a köhögés az nagyon gáz volt, de napról napra jobb lett. A kisfiamat, még első nap a műtét estéjén kihozták egy órára. Aztán másnap minden szopi időben odahozták. Harmadik nap kaptam ricinusolajat, amitől 10 perc múlva futottam a wc-re. Szerdán és csütörtökön étlen szomjan voltam, mert nem szabadott semmit sem enni meg inni sem. A szám teljesen kiszáradt. Harmadnap volt a ricinus, utánna 1 napig pépes kaja, aztán másnap végre ehettem. A tejem az 5. nap indult be, és azóta van egy csomó, hála istennek. És most csütörtökön jöttünk haza, mint már írtam.

Hát egy kicsit hosszúra sikerült ez a beszámoló, de gondoltam érdekel benneteket.

Most lelépek, mert lassan szopi idő van.

Puszi mindenkinek.

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziaaaaaaaaaaaaaaaa Viki!

Nagyon-nagyon gratulálok, ezer ezer puszi neked is, babának is, meg persze a párodnak is!
Gyönyörű kis lurkó a kisfiad, és ahogy mondtad, napról napra gyönyörűbb lesz és változni fog!

Szegénykém nagyon megszenvedtél ezzel a pasival! Nem irigyellek, de azért örülök, hogy minden jó, ha a vége jó! A második már könnye4bb lesz! :D

Nagyon édi, nem tudok betelni a fényképével, főleg, hogy a mi picink már egy éves, és hozzá képest bizony nagyfiú!
Annyiszor leírtam már,de örülök a boldogságodnak! Gyönyörű karácsnyi ajándék, és szerencsétekre otthon tölthettétek az ünnepet!

Tejcsidre viogyázz, szoptassad csak, majd beáll a rendszer! :lol:


Még jelentkezem, most mennem kell! Legyetek jók!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Viki gyönyörű ez a baba! Gratulálok hozzá! Élvezz vele minden pillanatot, mert olyan hamar kinőnek a babakorból :D
(azért a nevét áruld már el jó :D )

Remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek!

Puszi

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Viki elég fárasztólehetett, ahogy itt leírtad, de ahogy Rozi is utalt rá, a második már könnyebb lesz. Ezt ő biztos jobban tudja! :D Tényleg Rozi, ha lesz egy kis időd rá, részletezhetnéd, neked miben volt könnyebb, vagy más a második szülés. :oops: :P

A bab nevére én is kíváncsi lennék. :oops:
Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Szerintem az sms-ben megírtam a nevét, de ha tévednék, leírom mégegyszer: Dániel lett!!! :P
Apa még nem szólította a nevén, még harcok vannak miatta, de engem ez nem érdekel.
A baba jól van, bár egy kicsit taknyos, meg most lettek a nyelvén fehér foltok, lehet, hogy szájpenész? Holnap jön ki a doktornő, majd megmondja, mit kell tenni vele.

Puszi mindenkinek, és így utólag is kellemes ünnepeket!

Kép[url=http://lilypie.com]Kép
[/url]http://b1.lilypie.com/rRFUp1.png
kviki73
 
 


Sziasztok!

Viki örülök, hogy te győztél név szempontjából, mert nagyon szép neve lett a babátoknak. Majd apája is megszokja (kénytelen lesz) :)

Rékának nem volt szájpenésze, de lehet, hogy az lesz.

Réka is megtaknyosodott egy kicsit mert tegnapelőtt 2,5 órát aludt a kocsiban. Egyszerűen nem lehet felhozni, ha elalszik a kocsiban, mert amíg felcipeli az ember alszik, lerakom az ágyra felébred és utána az istennek nem lehet visszaaltatni.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Végre ide tudtam ülni egy kicsit!
Viki babájának a nevét nem felejtettem el megyrni olvassatok vissza ott van Danika !Kicsit megíjedtem mikor olvasom hogy mindegyikötök kérdezte mi lette a neve.

Nálunk elhúzodott a Jézuskázás csak tegnap értünk a végére nem bánom mert így tudom hogy sokan szeretnek bennünket.Csak a készülödés fárasztó egy kicsit.Szilárka élvezte az egész ünnepet csodálkozva nézi még most is a karácsonyfát élvezettel bontogatta az ajándékokat is.Közben kibújt felül két foga mostmár 6 van.

Viki mégegyszer gratulálok a babához igazán nagyon szép kisfiú! :D
Nekünk sem volt szájpenészünk,de a Keresztlányomnak igen bíztosan nektek is az lehet olyankor jönnek pici fehér pöttyök a nyelven és a szájpadláson.Ne izgulj adnak rá ecsetelőt .Lehetséges hogy attól jött ki neki hogy belekakilt a magzatvízbe és benyelt valami bacit.

Ha esetleg nem érnék megint ide akkor előre BOLDOG SIKEREKBEN GAZDAG BÉKÉS ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Viki! Bár már biztos látta a dokinőd, de nálunk volt szájpenész, és onnan ismered meg, hogy nem lehet letörölni a fehér foltokat! :)
A névválasztáshoz én is gratulálok, örülök, hogy így alakult, és a párod majd csak megszokja, ha nem max. pupáknak nevezi majd, vagy valami hasonló becenéven szólítja! :oops: :lol:

A Dani nekem is nagyon tetszik! :)

Fióna! Ha már így rákérdeztél első és második közti különbségre:
Ugyan az a dokim volt, és szülésznő is, csak az elsőnél nem fogadtam fel csak a dokit, a máésodiknál már a szülésznőt is ! Csabinál sokat hagytak egyedül, szörnyű volt, mert akkor Attila sem mert bejönni mellém! :cry:
Ákinál Attila is ott volt, és megkértem a szülésznőt és a dokimat, hogy ne kelljen fekve vajúdni, mert nagyon fáj úgy. Így állva, két fájás közt mérték a szívhangot, masszírozta a hátam a szülésznő, inni adtak, bíztattak, beszéltek velem, és nem hagytak egy percre sem magamra. Nem lett volna rövidebb a vajúdás, mint Csabinál, csak itt segítettek, amit én kértem is, meg el is fogadtam.
Nem túl kitágultan beérkeztem, ők burkot repesztettek, és tágított a doki két fájás közt, ami iszonyat volt most, de mégérte, beindult minden, és hajnal 2-3 órától csak reggel 8:55-ig kellett várni, és megvolt Ákos!
Kiszolgáltak, figyeltek rám, utánna a szülésznő megetetett, a pisilős katétert meg sem éreztem, bevittek a szobába, átöltöztetett, és hozott egy kancsó teát. Minden nap rámnézett utánna is, míg bennt voltunk! Ez volt a második dióhéjban! Sokkal jobb volt!
És nem elhanyagolható az a tény sem, hogy a másodiknál az ember már tudja, mi az, hogy szülni, és születni, kézbe fogni, szoptatni, görcsölni, és tejbelövellni, és így tovább...!
:D

Bocs, hogy hosszú lett, az ember orákat tud bezsélni saját élményeiről! :lol: :oops:

Kicsival mi van? Biztos sok az ünnepi program náluk!

Mekkora a hasad már Fióna?
Márti voltál már dokinál meg védőnőknél?
Milyen volt a karácsony? Réka, Lilla örültek? Még úgy tudják, a Jézuska hozza az ajándékot?

Nálunk őrület volt a köbön az ajándékok arzenálja miatt! Jövőre nem lesz ilkyen, megtiltom, hogy valaki 1 könyv és 1 játék-on túl merészeljen bámit is adni a gyerekeknek! Most alig tudnak mivel játszani, mert mindíg kapkodnak a másikhoz, annyira friss még minden játék!Szerintem el is teszek néhányat, azt mája nyáron előveszem! :lol: Hülyeség?

Elgondolkodtunk Attilával, régen, mi, egy használt cajgának is örültünk, most meg mi van...?!!!!

Mennem kell! Úgyis hosszú lett a levél!
Ezer puszi mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinél jól lezajlottak az ünnepek!

Réka a fának örült legjobban mindenhol. (olyan mint az anyja :D ) Ő is el lett halmozva játékokkal és még majd csak most jön a szülinapja :shock:

Rozika dokinál voltam, a védőnőt meg nem kapkodom el :D

Amikor Réka született szerencsére benn volt velem a férjem, különben abból a 3,5 órából amit a szülőszobán voltam kb. 3 órát egyedül tölthettem volna.
A férjem meg is jegyezte, hogy már tudja miért favorizálják annyira az apás szülést :)
(azt akkor sem, azóta sem tudtam eldönteni, hogy esetleg tapintatosságból hagyott-e minket egyedül, vagy ha egyedül lettem volna, akkor is otthagyott volna)
Mindenesetre biztos vagyok benne, ha hagynak felkelni akkor sokkal hamarabb megszületett volna a baba.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Márti! Őszintén szólva, nem hiszem, hogy a tapintat vezérli őket mikor magárahagyják az embert! :? Szerint úgy vannak vele, hogy úgy is magától kell zajlania jó esetben a dolognak, csak végszükség esetén nyúlnak bele, főleg elsőnél! Addig míg az ember egyedül, várja a pillanatot, és majd kigúvad a szeme, ők szokásos módon csevegnek, kávéznak, és tojnak ránk! :oops: :lol: Már bocsi! :lol:
Ez az én véleményem! Ezt megelőzendő támasztottam kívánságokat a másodiknál, és választottam szülésznőt is! Szerintem az az egy plusz ajándékkosár nagyon megérte! :D

Te nem vagy rosszul? Hogy bírod az elejé? Gondolom Réka várja a tesót! Fiút kér a szíved a Jóistentől, vagy megint lányt! :lol:


Ha nem tudnék feljönni a netre, :
Boldog Új eszetndőt mindenkinek!!!

Röf-röf-röf[/i]

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozika, őszintén szólva inkább én is az felé hajlok, hogy nem a tapintatosság vezérelte, amikor le se tojta a fejünket.
Utána rendes volt amikor már a szülés utáni pihenőt élveztem a szülőszobán, hozott inni, de szerintem ez a minimum.
Egyébként itt szőnyben nem lehet szülésznőt választani.

A rosszullétek reggeltől estig rendületlenül kitartanak, most az utóbbi 2 napban valahogy sikerült megúsznom róka nélkül :D

Hát ha választhatnék én inkább lányt szeretnék, de majd kiderül :D

Ibolya, ti tudjátok mi lesz? Mikor mész uh-ra, afp-d megvan már?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Márti most várjuk az AFP eredményt, a karácsony miatt késik. Jövőhét UH! :D
Később válaszolok mindenkinek, most csak

BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK, ÉS AZT, HOGY VÁLJON VALÓSÁGGÁ MINDEN KÍVÁNSÁGOTOK AZ ÚJ ESZTENDŐBEN!!

Kép

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Sziasztok!

Mintha meghalt volna az élet így az újév hajnalán! :wink:
Bár ez igaz a gépünkre is, mert tegnap este azt mondta a "vincseszter" (szép magyarosan leírva) :oops: :lol: , hogy game over, ő feladja. Így esett, hogy egy csomó családi kép és magvágott videófelvételünk elszállt a nagy , büdös éterbe, már visszahozhatatlanul. Párom meg bemorcolván magát, vett ma újít, és egészen idáig telepített,( már meleg a billennyűzet :lol: :wink: ). Most végre sikerült életet lehelni a gépbe, de a képeknek így is kampec! :twisted: :cry: :cry:

Amúgy ti hogy vagytok? Volt újévi fogadalom? Ki hol szilveszterezett( bár nem lesz neméz kitalálnom asszem, de hátha...) :)

Ákos nem akar enni mostanság , lehet a fogzás miatt. Szerintetek is, vagy csak én fogok már rá mindent a fogakra? Nagyon aggódom, mert nem akar enni, darabosat semmiképp, és nem akarom elrontani úgy , hogy csak pépeket egyen! Eddig szépen evett... csak most van ez egy pár hete már! :cry:

Szeretném bemelíroztatni a hajamat, nem tudtok valami jó, és nem csillagászati fodrászt? Akár Ko.-ban, akár TB.-án??? :?:

Legytek jók!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Szia Rozi. Nem olvasható a winchester? Nekünk is egyszer elszáltak a képek, de a párom szerzett egy progit, amivel a törölt képeket vissza tudtuk szedni! :mrgreen:

Lillával dettó ez volt, aztán megláttam 2 új fogat. MÁr én is mérges voltam szegényre, hogy nyafog, de nem. :oops:
Itthon szilvereztünk. Afp kicsit alacsony, de jó még. Jövő héten csüt. Uh.
Most mennem kell, mert filmet nézünk a gépről!

Kép Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fióna! És nem tudod milyen program volt az a "képvarázsló"?
Még jó, hogy a jobb képeket nemrég felraktam a habostortára: Most majd onna próbáljuk visszahalászni:De hát ez sajnos töredéke annak, ami a gépben volt! :cry:

Kíváncsi vagyok az uh-dra, majd tégy fel képet! :)
Pocak gömbölyű?

Lilás hasonlóság megnyugtat, mert már tényleg parázok nagyon!
Ma megpróbáltam reggel sima tejet adni neki tápi helyett, de nem vált be, 50 ml volt a fogyasztás :lol: !
Marad a tápi egyenlőre, bár lassan betömhetetlen rést üt a pénztárcámon!

Mondjatok egy jó fodrászt!!!!!!!!!!!! :lol: :oops:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi, ha kell a progi, szólj.
Nálunk nem volt semmi maradék kép, és az összes elveszett, ráadásul a karácsonyi képek, pedig az volt az első, amit már jobban felfoghatott Lillus.
Fodrász nekem is kéne, lassan 1,5 éve nem voltam. :roll:
Az eddigi meg egyre trehányabb, oda nem akarok menni.

Remélem hamar kibújik a fogacskája a kicsidnek. . Lilla mostanában nem reklamál, ez is megerősití, hogy a fogínye volt érzékeny. Még 2 fog hátra van. Hamarosan az is jön, már látszódnak az előjelek.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el mi sem.
Tutikámnak most három foga jön egyszerre ,fennt az egyik már elég jól kijött a másiknak fennt és lennt éppen csak a hegye látszik ki,elég jól viseli bár néha nagyon nyűgös tud lenni.A kajálással szerencsére semmi gond reggel és este megeszi a tápszert délben amit én főzök vagy üveges bébikaját délután kap tejpépet közben pedig ha meglát nálunk valamit abból mindig kér.De tudja hogy holva a kuki a szekrényen és odamegy addig özik és mutogat amíg nem adok neki.Imádja a savanyú uborkát és a virslit nyamnyogni.Az ebédet viszont még mindig teljesen lekell turmixolni mert ha darabos marad bokákol tőle.

Mellékesen megíerom én fodrász vagyok Komáromban volt is (mondhatom jól menő) üzletem mindig előre bevoltam táblázva majdenem két hétre de soha nem szerettem rátukmálni senkire magam.Most nagyon leszükítve a kört barátoknak és rokonoknak dolgozom.


Szilveszterünk nagyon uncsi volt.Mehettünk volna bálba lett volna pesztránk is de drága férjemnek nem volt kedve hozzá.Maradtunk itthon 9-kor letettem Tutit aludni mi néztük a tv 11-kor meguntam lefeküdtem aludni 12-kor felkeltem megittünk egy gyerek pezsgőt ettünk virslit aztán 1-kor már aludtunk.A tv müsor nem volt valami hü de izgi a férjem megígérte hogy kártyázunk erre lenyomtunk egy partit közölte megvolt a beígért egy eltehetem a kártyát.

Ibolya kiváncsi leszek mit mondanak a babaára kisfiú vagy kislány lesz vagy szeretnéd egyáltalán tudni?


Na jó egyenlöre ennyi szép napot mindenkinek Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


file:///C:/Documents%20and%20Settings/x/Dokumentumok/K%E9pek/k%E9pek/k%E9pek%20042.jpg

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi! Miket tud meg az ember? Fodrász? És ezt eddig csak így titkoltad?
Nagyon vágyom egy melírra, még sosem volt, fazont nagyon nem akarok nyíratni, mert Áki miatt így is, úgy is fel kell kötni a hajam, de a melír akkor is látszik, így legalább látszik, hogy valami történik a hajammal is! Nagyon szűk baráti, rokoni körben dolgozol? És egyáltalán hol? Otthon, vagy van üzleted, ami most nem működik?

Megjegyzem irigylem Szilárdka étvágyát, Áki még mindíg nyammog, bár épp ma láttam, hogy nő a hármas számú jobb felső foga, majdnam kint van, úgyhogy bizti az az oka!

Megyek tanulni, mindjárt vizsga megint. Mindenkit csókolok!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Rozi megint vizsga!? :( Hányadik évfolyamot taposod?
Örülök, hogy végül "csak" fogprobléma állt az evési gondok mögött. Nemsokára akkor rendeződik a helyzet.

Kicsi hol volt az üzleted? Akkor rendezzük nálad a topiktalit, hajvágással egybekötve! :D Na jó, csak vicceltem, mert nekem most nem tanácsos hajfestéket szippantgatni. Én meg csak sokkal rövidebbre, de egyenesre akarom levágatni a hajam. Most is olyan, de mivel igen vékonyszálú, nem igazán mutat. Ráadásul tavaly augusztusban vágattam le vállig érőre, és most meg már megint, majdnem hátközépig ér. :( Szárítani is utálom, ami nem is tesz neki jót, de magától meg órák alatt szárad csak meg. :roll:
Ha esetleg van kedved, és időd is persze elvállalni, akkor szólj, én nagyon örülnék neki. :wink:
Én is sokszor próbáltam már rávenni apát, hogy társasozzunk, vagy kártyázzunk együtt, de ő egyiket se szereti. :(
MI 2-ig voltunk fenn szilveszterkor, DVD-ket néztünk, a tv műsor nekünk se jött be. Virslit nem is ettünk, apa meg a pezsgőt nem bírja :twisted: , ígfy alkohol se volt, csak üdítő. Na meg persze sütik. Nyami-nyami. Azóta is hiányom van, de vissza kell fogni magam.

A hasamat kérdeztétek, már egész nagy. Hason se tudok feküdni, most rendeltem szopipárnát, nagyon várom, hogy kipróbálhassam,remélem, segít kényelmesebben aludni. A baba nagyon sokat mocorog, sokkal többet mint LIlla. :D Ez kissé aggódalommal tölt el, hogy felkészülhetünk egy "soha nem alvó" gyerekre. :P :roll:
Nagyon szeretném tudni a nemét, most fel is függesztettük a névnézegetést, hátha kiderül. Jövő hét csütörtökön megyek Uh-ra, jó lenne meglesni, mi van a lába között. :wink:

Megyek, mert mostanában próbálgatom a keresztszemes hímzést. :lol: Kicsit öltögetek. :lol:

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Fióna!

Úgy irigyellek, hogy van időd öltögetni! Csabi mellett én is csináltam, nagyon szeretem, de most nincs rá semmi időm! Viszont van két előre kinyomot, cérnával ellátott mintám, azt szívesen neked adom, ha talinánk valaha, akkor majd odadom! Amúgy másodéves vagyok, és három éves a fősulim, még van ebben a félévben három piszok nehéz vizsgám, kérlek szorítsatok nekem!

A hajvágós tali nekem is bejönne! :wink: :oops: :lol: ( Csak vicc volt!) De egy melírt ha bevállalsz, akkor lehet kipróbálnám, milyem az élet csíkos fejjel! Azt akartam kérdezni, hogy hol van, vagy volt az üzleted, miért adtad fel ( Szilárd miatt?) :?: Lehet rosszul értettem v.mit és van még boltod, csak más viszi? Mesélj már! :)

Megyek keringést és légzést tanulni! Ezer puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Az üzletem Komáromban a Plusz mellett vplt béreltem egy garázst.
Igen a Szilárdka miatt adtam fel két vetélés után szígorú orvosi és védőnői utasításra betegállományba vpnultam három hónapos terhesen.Mivel építkeztünk a ház folytatásába építettünk üzletet ahol majd később dolgozni fogok.A terhességem alatt is dolgoztam de minden nap csak egy fejet vállaltam.Szerintem ezek a mostani kímélő festékek nem ártanak,én is festettem a hajam a várandósság idején.Szívesen maegcsinálom midkettőtök haját ha eljöttök valamikor.

Szeretek kézimunkázni én is bár goblenezni imádok és sima lapos öltéssel szoktam hímezni a keresztszemest is próbáltam de az annyira nem kötött le.Voltam már a Csokonaiban is kézimunka kiállításon az idén viszont lemaradtam róla nem értesítettek hogy lesz .Mostanában hanyagolom ezeket minden időmet leköti az én kis Tutim!

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Szia Kicsi!

Nagyon aranyos vagy, hogy elvállalsz minket! Asszem vizsgák után szavadon foglak, vagy két vizsga közt, jutalomképp! Még eldöntöm!

Nem is tudtam, hogy voltak vetéléseid, vagy csak nem figyeltem eddig. Nem irigyellek!


Képzeljétek jön Áki Jobb felsője is, így ha végre kijönn teljesen, lenne már három foga! :)

Kézimunkások előre! :wink: Úgylátszik hasonló az érdeklődésünk, jókat tudnánk dumcsizni ha összejönne a csapat!

Folytatom a tanulást a kültakaróval, már egy kicsit befordultam, és van 3 kupac ruhám vasalni, 2 meg elrakni, de odáig soha nwem jutok el! Néha kicsit igénytelennek érzem már magam! De jön a febr. és talán vége az őrületetnek! Szorítsatok! Szegény nagyobbikomat odaadtam a mamának KO.-ba, mert a kocsi nem megy, oviba vinni nme tom, párom Óváron vizsgázik 3 nap, nekem meg tanulnom kéne, de két gyerekkel egyszerre nem megy! Most viszont úgy hiányzik, hogy hétköznap nincs itthon, és lelkiismeret furdalásom van, hogy odaadtam a mamának, bár imd ottlenni! :cry:

Dióhéjban a tegnapi történéseim, és gondjaim! Legalább elmondhatom nektek!
Puszi mindenkinek!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozi én is sokszor érzek hasonlót, de olyankor mindig azzal próbálom nyugtatni magam, hogy szüksége van a megszokott környezettől eltérő ingerekre is. Bár már gondolkodtam az ovin is, hogy mi legyen, akkor lesz csak igazán rossz nekem. Viszont Lilla élvezné sztem. :D

Kicsi én se tudtam a vetélésedről, de akkor tényleg a lehető legjobbat tetted mikor otthon maradtál. Rémlik az üzleted, bár nem sokat jártam arra. :)
Lehet, hogy akkor időpontot kellene egyeztetni még most, hogy addigra eltudjuk intézni a csemeték vigyázását is. Nekem még a párom munkájához is igazodni kell, mert anyám is dolgozik, és ezzel a szóba jöhető bébiszitterek száma ki is fújt. :(
Szilárdka mit szokott csinálni mikor dolgozol?
Megyek, pakolok egy kis rendet, mert már nem férnek a kinőtt cuccok a szekrénybe, pedig szeretném félretenni őket a kistesónak.
Vikiék vajon hogy vannak? Remélem minden jól alakul náluk! :D

Puszi!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Első babámat várom. Eddig a Ferencz dokihoz jártam magánrendelésre, de sajna nála nem lehet szülni csak T.bányán. A Rókay főorvost ajánlották helyette, de én sajna nem tudok róla semmit. Akinek van tapasztalata írna róla pár sort!?
Köszönöm!
mac26
 
 


Szia Mac!

Én sajna az a kivétel vagyok ebben a topikban, aki Tb.-án szült, és meg is voltam elégedve! A többiek majd segítenek neked! :)
Gratulálok a babádhoz! Mikorra vagy kiírva? Fiú lesz vagy lány?
És hol laksz? Komáromban? Vigyázz magadra te is!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Komáromban lakom.
Holnap megyek először dokihoz, kb. 6 hetes lehetek. Ezért is szeretnék többet megtudni a Rókay dokiról.
mac26
 
 


Szia Mac!

Hát akkor még nagyon az elején vagy! :wink: :) Hogy bírod? Nem vagy rosszul? Hányás? Szagok? Ilyesmi? :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Ibolya Szilárdkám elég nyugis gyerkőc amíg dolgozom elvan.Ameddig lehet körülöttünk sertepertél aztán mikor festek vagy hajat vágok akkor beültetem a babakocsiba.Végülis amikorra megtudod oldani a bébiszittert jöhetsz hajazni mert az én babaócám addig ott lesz velem.
Rozika szorítok a vizsgáidhoz nem lehetsz könnyű helyzetben.

Mac!
Én a Rókaynál szültem semmi rosszat nem tudok rá mondani.Nem egy bájolgós mindig a lényegre tér,roviden ennyi.ha valami érdekelne nyugodtan kérdezz!

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 


Rozika!
Igen, még nagyon az elején vagyok, de hát valahol el kell kezdeni!
Egyébként semmi bajom nincs. Se szagok, se hányás, se semmi. Reggelente van/volt ici-pici émelygés, de rájöttem, hogy ha egy joghurtot megeszek ébredés után, akkor még az sincs!
Szóval azt mondják nagyon szerencsés vagyok!

Kicsi!
Ma megyek a Rókayhoz, remélem pozitív lesz az első benyomás, bár már ahogy így érdeklődtem, azt mondták elsőre inkább az ellenkezője szokott lenni!
mac26
 
 


Sziasztok!

Lányok hol vagytok mindenki eltűnt?

Ibolya megvolt az ultrahang ?Láttak valamit a kicsi lába közt?
Melyik doki mellett döntöttél vagy nem fogadod meg egyiket sem?


Mac mi volt a Rókaynál? Milyen volt az első találkozó ?Hozzá fogsz járni vagy választasz másik orvost?

Rozika mi a helyzet étvágy terén?
Szilárdkám két napja esténként nagy küszködés árán akarja csak megenni a tápszert.Annyira felvan pörögve két este nem akar az istenért sem elnyugodni hatszázszor le és felmászik az ágyra futkos a szobába enni nem akar .Ez megy 8-tól háromnegyed 9-ig ,aztán végre rászánja magát a kajára és azon elalszik.Pedig napközben sem alszik egy másfél óránál többet.


Remélem jelentkeztek! Sziasztok! Szép napot!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak vizsgáztam, utánna meg hulla voltam! Amúgy kösz a szorítást, jól jött, mert ötöst kaptam, még van két vizsgám, aztán nyárig szünet! :)

Kicsi! A futkosós esti progi ismerős, nekünk is ezt csinálta (-ja) Áki, az egyetlen ami segít, ha besötétítünk teljesen, és úgy nagyon hamar leteszi a kis fejét, és elalszik. :) Remélem most nem kiabálat el :lol: !
A kaja dolog miatt ne izgasd magad, lehet tök jól belakott vacsira, és azért nem kívánja, lehet nem éhes, vagy a szokásos fogtéma van nála is! :) Ne aggódj miatta, éhen nem halnak! :D Áki is v.melyik nap nem itta meg, mert pont vacsi után adtam neki, aztán elaludt nélküle, és mikor éjszaka megébredt, akkor azért víz helyett odaadtam neki a tápit, hogy reggelig ne legyen éhes! Lehet egy kósza hóbort is!

Mac mesélj mi volt?

Fióna,tényleg fogadsz fel dokit? Ezt már én is akartam kérdezni!

Viki merre van? Sok a gond a pici körül, vagy csak szimplán fáradt vagy?

Mennem kell, mert a gyereket már kihalászták a kádból nekem!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!
Nem tudom még mi lesz. :( Most héten megyek védőnő-doki körútra, kifaggatom őket, mi várható. Azt se tudom, hogy nekem akkor fizetnem kellene e a kórháznak. De legutóbb a terhesgondozáson a néger doki volt, és nagyon nem szeretnék nála szűlni, mert épp ő van bent. Viszont 50 000 Ft-ot nem biztos, hogy kitudnánk fizetni. :( Ha lesz még egyáltalán akkor kórház. Ha választok, megint a Bernedettre szavazok, talán most összejön, hogy nála szüljek. :D
Uh-n az Ördögh volt, a párom szerint azért, mert ő sosem alszik. :mrgreen:
Mikor kértük, hogy árulja el, ha látja a baba nemét, azt mondta, hogy a 20. héten még csak 4D-vel lehet látni. :shock: Pedig a Lillánál pont ő mondta, hogy kislány lesz, így az AFP után. Később idézem mit mondott:
"Ha tippet akar hallani, akkkor később lehet, hogy fiúnak fogják látni" De utánna még vagy 3× elismételte, hogy ne vegyük biztosra. Na most légy okos domonkos. :twisted:

Lilla olyan 6-7 hónas kora óta nem alszik csak 1×, és 1,5 órákat ő is. Aztán 10 óra mire alszik. :? Szóval ne aggódj Szirárd miatt Kicsi. Vannak ilyen babák. Megaztán így 1 éves kor után, már kevesebb alvást igényelnek.

Rozi akkor már nincs (olyan) sok hátra. Kitartás, és gratula a jeleshez! Kép

Kicsi most apa szabin lesz, így 15, 17,19,20,21,22,23,29 ráérek.
Neked mikor jó? He ezek közül egyik se, akkor nézek utánna időpontot. :wink:

Megyek mert a muffin bent van a sütőbe. :P

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Na, a képet meg elfeledtem, pedig van az is! :mrgreen:

Ime a fiú vagy lány baba:

Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Ez valami fantasztikus Fióna! Olyan nagyon csodás, hogy rámtört egyből minden nosztalgia! Remélem tényleg fiútok lesz, így legalább kiegyenlítődnek a nemek! A dokik egyébként sokszor olyanok, mint a pokróc, csak ha valami különlegesen jó napjuk van, akkor bájolognak! Mondjuk ez alól tökéletesen kivétel az én dokim, aki egy tünemény, és a legfárasztóbb, stresszes nap után is mosolyog rád az esti rendelésen, és készségesen válaszol!

Remélem szerencséd lesz neked is, és Mac-nak is a dokiválasztással!
Épp azt olvastam a Kismamában, hogy micsoda igazságtalanság, hogy nam választhatsz orvost, viszont a kórházak közül se nagyon, csak a 3 legközelebbi közül ( kivétel, ha úton szülsz valahová )! Viszont azt mindenki tudja, hogy a Pesti kórházakban Ikea szobától kezdve kádig minden van, és használhatod, itt vidéken meg örülj, ha felállhatsz a vajúdásnál, be kell fogni a szád, és tűrni a beöntést, borotválást, na meg a gátmetszást, akkor is, ha nem akarod: Nme egyformák a kórházak, sajnos a dokik többsége fáradt hangulatember lett, így aztán nehéz bensőséges hangulatban, csak a babádra, és a tested jelzéseire figyelni!
Ennyit a felháborodásomról!

Köszi a gratulációt!
Kicsi én is vevő vagyok a melírra, csak még nem tudom mikor menjek, mondd meg te, neked mikor jó, és én majd csinálok lukat a napomban!

Mennem kell, mert vendégeink lesznek!
Ezer puszi!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


sziasztok


csak gyorsan mert tutikám a kezemben.ibolya gratula a babához.18.án csütörtökelugorhatsz ha neked jó olyan három óra körül.sörös pongrác utca 17 .

rozika ha gondolod akkor 19.-én péntek három körül meg te jöhetnél.

most tőbb idöm nincs sziasztok

Kép
kicsi77
 
 


Kicsi jó, akkor csütörtökön 15 óra!

Remélem könnyen odatalálok. Nem sokat jártam arra felé. :?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Szia Kicsi!

Meg kell oldanom a gyerekvigyázást, meg pont erre a napra akartam bejelentkezni 17-18 körülre fogorvoshoz. Ha végzünk addig, akkor jó lesz az időpont, még feltétlen szólok! Ha összejön a fogdoki, akkor nincs semmi baj, mert akkor az anyósnál lesznek úgyis a gyerekek! Szó mi szó, még szólok! ( És remélem összejön!)Már nagyon várom!
Csak úgy tájékoztató jelleggel hadd kérdezzem meg, kb. mennyi lesz a dolog?

Mac mi van veletek! Voltál dokinál már?

Viki hová tűnt? Nme tudtok valamit róla? Vajon a párja beletörődött már a névválasztásba?

Mennem kell, mert már úszik a fürdő, mindenhol víz van, csak épp a hajukon nincs, mikor most pont lehetne, mert hajmosásos nap van!

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi nem adnád meg a telefonszámod? Ha gondolod eljüldheted a mail címemre is, ha nem akarod ideírni ( sipos.mariann@gmail.com)!

Köszi Puszi

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Lányok elmagyarázzam merre kell jönni hozzánk vagy idetaláltok?
Hihetetlen hogy mindenki eltűnik!Egy -két írás aztán mindenki meggondolja magát és nem jelentkezik többet.Szerintetek mitől lehet ez??? :cry: :cry: :cry: Nem vagyunk szimpatikusak? :cry: :cry: :cry:
Azért örülök hogy legalább hárman összetartunk! :lol: :lol: :lol:

Minden jót szép napot!

Kép
kicsi77
 
 


Sziasztok!

Sztem ez a csaj is, csak a kérdés erejéig gondolta eleve a dolgot.
Kicsi, ha kint van a házszám, sztem menni fog. :wink:
Mindjárt nézem térképen, de sejtem merre van. :wink:

Ma voltunk védőnőnél, és azt mondta, hogy még nem tudni mi lesz a szülészettel. :( Szerinte 2 hó, míg rendeződik.

Képzeljétek Lillának minap, az új fogánál kisebezte a kenyér a fogínyét, még vérzett is. Nem csodálom, hogy ilyenkor inkább tartózkodnak a keményebb ételektől. Felűl még nem bújt ki, de remélem hamarosan túl lesz azon is.
Megyek enni, mert ma még csak egy műzlit ettem reggel. :?

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Kicsi! Majd írok, ha megjön a párom, hogy hyogyan legyen a dolog, sajna tőle függök :oops: :wink: !

egyébként nekem is feltűnt, mintha nem lennénk szimpik másoknak, akik idelátogatnak, mert írnak egy kicsit, azt már nem is látjuk őket többet! Nme baj, majd csak hozzánk csapódik valaki!
ezúton is üzenem bárkinek, csak bátran, nyugodtan jöhatnek, dumálhatnak!

Ja, még annyit kicsi, hogy fogalmam sincs, hogy merre kéne mennem, de majd felhívlak és elmagyarázod!

Megyek folytatni a tanulást, most épp roppant izgi :wink: növényrendszertant tanulók élükön a boglárkafélékkel, meg ilyen szaftos kis hülyeségekkel!

Mártival mi van? Nem tudtok róla valamit? Csak nincs valami baj? :cry:

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Kicsi volt egy érzésem, hogy meg kell várnom a páromat a programszervezéssel, mert kiderült, pénteken neki Kisbérre kell mennie oktatnai, így sajna úgy néz ki, hogy most nem tudok átmenni Komáromba. A búszt inkább kihagynám, mert ma is azzal vittem a nagyot oviba, karomon a kicsivel, és mit mondjak... nem egy leányálom! :cry:
De szavadon foglak fogni, és február elején mindenképpen bejelentkezem hozzád! Remélem nem baj, hogy most nem jön össze, és nagyon sajnálom, de tényleg nem tudom most megoldani. :oops: :)

Puszi: Rozika!

KépKép
Kép
siprozi
 
 


Sziasztok!

Rozika semmi gond hogy nem tudsz jönni majd valamikor összehozzuk.
Ibolya nem csodálom hogy Lillának kisebezte a kenyér a száját van amikor nálam is előfordul ilyen nem tudom mit tesznek ezekbe a mostani kenyerekbe.Régebben a kenyér kivül belül puha volt,mostmeg a külseje mindíg kemény.
Nem tudom írtam e Szilárdkámnak 7 foga van már.A kajálásunk rendbe jött ma például ebédre bevágott egy nagy tányér krumplifözeléket pörivel.Szerintetek nem lesz baja hogy minden nap kukit eszik?(puffasztott kukorica )
Hát a kórházra nagyon kiváncsi vagyok én is bár remélem belátják a fejesek mégis csak sükség van rá.Azt sem értem miért akarnak annyi elfekvős kórházat!?

Sziasztok!

Kép
kicsi77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: