Új privát üzeneted érkezett!

Agota, nagyon édi az a sok kiscipö :D! Hol gyartyak öket?

Nalunk is takonysag van. Vince most beteg elöször :( de szerencsére nem tul komoly, "csak" nagyon csunyan köhög.
En is elkaptam ezt a jo kis virust, ennek igazan örülök :mrgreen:!

Tünde, a méhpempöt nem ismerem, de biztos jo, a méhecskék tudjak mit csinalnak!
Mi homoktövislevet szoktunk inni immunerösitésre. Allitolag a savanyu kaposzta is jo erre a célra :?

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara

Melyiket hol.

- Melania altal forgalmazott markakat Olaszo, Spanyol, Braziliaban
- az Asso-t Gencsapatiban, Szombathelytol nem messze, de a marka es az anyaceg olasz tulajdonu
- a Horil-t is valahol M.on videken
- a Falcon-t is
- a Killefeet-et Nemet.o.ban
-a Prego-t Olasz.o.ban
-a Supergeart Kinaban
-a Pimpolho-t Braziliaban

Amugy jobbulast.:)

Virag, Iza hova tuntetek? Vagy nagyon el vagytok havazva????:)

Vera??????

Immunerosites

En mikor tavaly telen kerdeztem a gyerekorvost, hogy adjak-e valami immunerositot a gyereknek azt mondta, hogy most alakul ki az immunrendszere, es ennek termeszetes resze,hogy mig kicsi sokszor beteg. Illetve igy fogalmazott:"Ami nincs, azt nehez erositeni" El lehet takargatni, hogy ne kapjon el mindent, de akkor majd elkapja kesobb. Muszaj a szervezetenek mindenfele bacival talalkoznia. En rendszeresen nem is adok semmit nekik. Csak probalok sok zoldseget, gyumolcsot, gyumolcslet.
Persze azert be kell valljam nekem is mar a hajam egnek allt, mikor Emi annyit volt beteg tavaly telen. De ez van. Mar most erezhetoen kevesebbet beteg mint tavaly volt!!!!:)

Tunde

A Tarkalepke az amelyikbe a Virag gyerkocei jarnak, meg az Izae...igaz csajok?
Es siman beirtak a leanyzot a vegyescsopiba? Ugy hogy kerted, hogy oda keruljon? Nem is tudtam, hogy mar most is lehet beiratni. Vagy csak azert, mert o idosebb?

Virag, Iza

Kerek szepen egy kis protekciot a kicsi fiamnak!!!!:) Nagyon szeretnem ha a ti csoportotokba kerulne...:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sara: akkor Nektek is jobbulást!

Ágota: férjem bement az oviba érdeklődni és azt mondták sűrgősen menjünk beiratni, mert Neveleki gyereket akkor fogadnak, ha marad hely, így mi ezt megelőztük :)

A tarkalepke tuti hogy rendes (nem vegyes) csoport. Én a Montessoriba nem is gondolkodtam. Ide járnak Virág és Iza gyerkekei.
Oda bekerülni.... hát nem kíséreltem meg.... :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Tunde

Azt tudom hogy Virag es Iza gyerekek a Montessoriba jarnak, mert teremszomszedok Emikevel. Csak azt hittem annak a csoportnak a jele a Tarkalepke. De ma megneztem es rajottem ,hogy nem.:)
Ezek szerint olyan sok Godi kiscsoportos lesz? :roll:
Azert en megprobalom a Montessoriba valahogy betuszkolni Dannyt. A Tarkalepke amugy a masik teremszomszed, ami most nagykozepso. Ezek szerint azt osszevonjak egy masik nagykozepsovel, gondolom igy lesz egy teljes csoport azokbol akik meg maradnak 1 evet oviban. Es a Tarkalepke ezek szerint kiscsoport lesz? Vegso soron az se lenne baj ha oda kerulne, ha a Montessoriba nem veszik fel. A Tarkalepke egyik ovonenije allitolag osszel nyugdijba megy. (Margo neni)

Virag

Te ismered a Tarkalepke masik ovonenijet?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Trapista! Azért kérdeztem még múltkor hogy kocsival voltatok-é, mert ha nem akkor felajánlottam volna hogy szívesen fuvarozunk titeket (gondolom nektek is ua kell majd menni legközelebb mint nekünk. Legalábbis így szokta csinálni a Kati :wink: )

Nyuszika! Szerintem egy építési váll. kellene fellelkesíteni a játszótérre. :idea:
Szerintem is jó a honlap. :D
SZF-en tanulok idegenforgalmi és szálloda szakon közgazdásznak.

Tünde! Új képek :D
Gratula a legújabb ovisnak. :lol:
Mi lesz a te boltoddal? Érdeklődtél már?
Jobban vagy már?

Saara! No mi volt BB-nél?
Én szeretek tanulni, de az is nagy hajtóerő, hogy sajna nem mehettem nappalin diplomáért, s az elmúlt években kezdett végre lehetőségem lenni.
A legutóbbi info, hogy maradunk Sződhöz csatolva. Az újság szerint Göd sokat kért. Hogy mi az igazság....???
:roll:
Én úgy tudom Montessori Alsógödön van, Waldorf pedig Vácon.
Nektek is bulást!!! Hogy tűri a fiú az első baciját?

Iza! már csak 23nap???!?! De izgi!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nevek vannak?

Ma voltunk zenebölcsiben! Nagyon jó!!! Aki vezeti szimpi. A gyerkőcök nagyon élvezik :lol: . A társaság is tetszett. Volt éneklés, mondókázás, rajzolás, rohangászás, játszás.
Még tuti fogunk menni. :lol:

Még elvileg egy vizsgám van. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Akkor kollega leszel...en is kozgazda vonek, csak aruforgalmi-angol szakfordito szakon. :)
Az jo otlet, hogy epitesi vallalkozo, de gyanitom jatszoteret ami megfelel az EU eloirasoknak nem epithet akarki. Vannak speci jatszoter-epito cegek asszem. Meg ez keves is lenne, kene szponzor, vagyis nehanyszaz alairas mondjuk, meg egy keves indulotoke. Az jutott eszembe, hogyha minden csalad 12 ev alatti gyerekenkent fizetne egy ezrest, akik Felsogodon laknak, maris osszegyulne felmilla.... vagy megtobb ,csak az oviba jar 360 gyerek, jo, nem mind Felsogodi, de csatlakozhatna a Nevelek is, ( bar ez Viragnak pl. elegge husbavago lenne ugye.:) ) Es aztan az iskola alsotagozataba jar kb. ugyanennyi. Szoval tobbszazezer forintot ossze lehetne igy gyujteni. Ha mindenki adna. Csak sajna pesszimista vagyok, es tudom, hogy sokan nem adnanak. Mert vagy nem hisznek abban, hogy lesz belole valami, vagy mert ugy gondolkodnanak hogy adjon mas. Es biztos tobbet is adnek. Persze tudom nem mindenki engedheti meg maganak a sok adomanyt, de talan egy ezres nem lenne sok. Meg aztan cegektol is lehetne gyujteni. Csakhat vegig kene vinni az egeszet. En meg bele is vagnek, de egyedul nem mernek. Meg sokat utazik a parom, most is kulfoldon van, meg itt a bolt. De ha lenne meg egy-ket lelkes szervezotarsam, esetleg olyan is, akinek van az onkormanyzatnal ismerose, az meg jobb lenne. Bar nem tudom mennyire erdemes belevinni a politikat...
Meg hihetove kene tenni az egeszet, vagyis ki vagyok en, hogy csak ugy ismeretlenul az emberek ele alljak, hogy adjal mar egy kis lovet, mert jatszoteret szeretnenk a gyerekeinknek... valami forum, mert a becsengetos modszert en sem szeretem....esetleg godi tv?..de nezi azt valaki????
Meg azt is ki kene deriteni, hogy egyaltalan mennyibe kerul egy ilyen. Mert ha elerhetetlen, mondjuk 5-10millios nagysagrendu, akkor talan nem erdemes belefogni sem...
Vagy csinaljunk egy alapitvanyt????:) (BOBITA alapitvany hihi :) )
Peldaul ide ajanlhatnak az apukak adojuk 1%at....

Na jo, befejeztem.
jo kis eszmefuttatas volt....:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Végre sziasztok!
Kissé el vagyok havazva mostanság...
Waldorf ovi van Alsógödön, és Vácon, ahol iskola is van. Mi voltunk a gödiben "nézelődni", de akkortájt nagyon szerencsétlen volt a csoport összetétele: rengeteg kisfiú volt(kb.20) :shock: , s kb.3 kislány, azok is idősebbek Annánál. Így már kapásból kicsuktuk. Messze is van gyalog, buszozni kell, s ez is rengeteget számít, ha a nagyszülők jönnek érte az oviba...
Kicsit úgy tűnik, túlmisztifikáltuk a mi csoportunkat, pedig csak egyszerűen elégedettek vagyunk vele. Lehet egy másik csoportról ugyanilyen elismerően nyilatkoznék, ha ezt érezném, amit most. Biztos vagyok benne, hogy sok jó óvónéni van még ebben az oviban, és nem csak ez az egy tuti hely!
A játszóteret a leváltott polgármesterhelyettes beígérte a kispatak- kishíd innenső oldalára... :cry: Sajna ez így már tuti tárgytalan... :( Lehet rá kellene kérdezni a mostaniaknál is... Az összefogás sem rossz ötlet, az EU szabvány sem ördöngősség( az Apukám pl. iskolák játszótereit alakítja át-szabványosítja). Sajna erre most nincs kapacitásom, de majd tavaszra (?)...
Maradnék még, de ELÁJULOK...Sári-Máté is aludni szeretne, legalábbis ilyentájt szokott egyre határozottabban a bordám alá célozni :lol:
Csók mindenkinek

Kép
Kép
yuta
 
 


Iza

Hat azt gondoltam, hogy neked most pillanatnyilag nem ez a legfobb gondolatod....:) Kitartas az utolso napokhoz.
Ja, es tenyleg ugy neztel ki reggel, mint aki elgondolkodva ballag, nem ugy, mint aki vonszolja magat...:):):)

Barbi

Zenebolcsibe azert majd becsatlakozunk szivesen mi is am!:)

Virag

Csak nem vagy beteg? Mar hogy nem latlak az oviban...

Na megyek, mert szulinapi gyerekbulin voltunk delutan es hulla vagyok. (Emi mar tervezgeti a sajatjat:), pedig hol van az meg!)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota!

Szerintem nem elveszett ötlet amit leírtál. :D Én szívesen segítek amiben tudok :P - nálam csak az a "bibi" hogy pesti lakos vagyok.
Nekem tetszik ez az 1000HUF-os ötlet is. Sokgyerekesekre lehetne módosítani úgy hogy ahány gyerek "után" tudnak annyi legyen.
S még azt is számoljuk bele, hogy ugye nem mindenkinek a gyerkőce jár ide oviba! :wink:
Szerintem is elkelne egy önkormányzatos ismeretség... Ha belegondolok abba, hogy ugye Nevelek is papíron összehozta, hogy szeretnének csatlakozni, s ugyi látjuk mi lett... :roll:
Alapítvány is jó ötlet! :wink:

Emi szülinapja: jó bulihoz alapos tervezés kell :lol: :wink:

Virág miatt én is mán aggódom, mert dobtam neki sms-t, s semmi válasz :(

Zenebölcsi: Most szerdán sajna nem lesz autónk, s így kihagyjuk. Örülök, hogy csatlakozni akarsz :D Azt hittem hogy szerdán mindig délelöttös vagy

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Most szerdan delutanos vagyok.:)
Egyebkent ossze-vissza jarok....

Lehet az alapitvanyos megoldas lenne a jo, mert akkor nem kene hazalni, legfeljebb jol kiplakatolni minden utcaban es intezmenyekben. Csak fogalmam sincs hogyan kell alapitvanyt letrehozni. Majd megkerdezem a konyvelomet.


Iza

Esetleg annyit tudnal segiteni, hogy megkerdezed apukadat, affelol, hogy egyaltalan mennyi penzbe kerulne egy jatszoter. Mondjuk egy alapszintu, ket babahinta, homokozo, nehany pad, maszoka, meg amik meg ott vannak es hasznalhatok. Ugy hogy Eu szabvany legyen, korbekeritve, meg ilyenek. Csak nagysagrendileg, tehat 5milla, 10milla vagy tobb????

Virag

Jot nevettem Gaboron, mikor bemutatkozott a boltban.:) Aztan annyira meglepett a dolog, hogy en felejtettem el bemutatni a ferjemet, csak magam mutatkoztam be, be o is ott volt a gyerekekkel.... :oops:
Jo lett a szandi Marcinak?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Megvagyunk mi is!

Ágota: nagyon hiper-szuper a hótaposó amit férjecském vett Dorinának nálatok szombat délelőtt.
Úgy kezdődött, hogy kinéztünk az ablakon és ugye esett a hó.
Dorinának meg csak félcipője volt mondván, hogy nincs is tél.
Aztán szalasztottam őket a boltba :lol:

Iza: már izgulunk miattatok! :)

Barbara: itt voltatok Gödön zenebölcsibe? Cili vezeti?

Ma játszóházban voltunk Óbudán a Játékpalotában, Dorina hullára fáradt. Bettus is nagyon élvezte a sok szaladgáló gyereket. Hihetetlen, hogy ő is olyan nagylány lett, viszont a szopival megint rosszul állunk. Egyszerűen elfordul már napok óta a cicitől. :(
Aért annak örülök, hogy ő döntött így és nem én szoktattam le!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Orulok, hogy tetszett a csizmacska...:)
Hol van ez a Jatekpalota???

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota!

Na például plakátolásban, s szórólapgyártásban tudnék segíteni :D
Még egy vizsgám van a héten, s utána arra gondoltam belevetem magam az EU támogatásokba. Szerintem onnan is lehetne pénzt szerezni. :idea: :lol:


S mentek szerdán zenebölcsibe?

Ezek szerint Virággal minden oksa :D


Tünde!

Igen itt a gödiben voltunk, s a Cili vezette. :lol: Egy db beteg gyerek sem volt! :lol: Sőt :wink: egyik anyuka mesélte, hogy hónapokig azért nem voltak mert mindig volt vmi baja a kisfiának. Szóval lehet hogy mióta ti voltatok változott a "hozzáállás" :wink:

Cici: szerintem így is veregetheted a vállad, hisz mennyit harcoltál! :D :!: :D S tényleg az a legfontosabb hogy magától döntött.
Szóval szerintem ügyi voltál :D :D :D :D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Haligali!
Tünde:most már én is kezdek egy csöppet izgulni, s életemben először örülök, hogy ilyen hamar olvad a hó. Emlékszem, Bettus is csiszi-csuszikor született, hát ezt én kihagynám, ha egy mód van rá... :lol:
Kiscipó még mindig nagyon látványosan kering körbe-körbe, pedig elég óriás már, szurkolok, hogy a végén megtalálja a helyes irányt... :shock: , végülis már itt lenne az ideje...
Szerintem így 11 hónap után már ne légy elszontyolodva, (bár emléxem, én is le voltam törve, mint a bili füle, amikor kiderült, hogy vége), próbáld a jó oldalát nézni a dolognak: cigi-pia, stb. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyuszika: az apukámnak csak az a feladata, hogy a meglévő, "életveszélyes" iskolai fémjátszótereket átalakítsa(foktávolság, élcsiszolás, kiiktatás, gumiszőnyeg alátét, stb.). Ezért még csak hozzávetőlegeset sem tud mondani, hiszen 1000 féle lehet: a legdrágábbak az előregyártott műanyag-alkatrészes csodák, amiknek csak a fogantyúik többe kerülnek, mint a mi kis itthoni favárunk cakumpakk, de szerintem fából kellene csinálni-tatni, az lényegesen olcsóbb... Ebben talán Tünde Petije mérvadóbbat tudna ötölni, ő sokkal naprakészebb fából, talán számolhatna egy kb. árat, ha szééépen megkérjük :oops: ... A Piramist biztos meg kéne környékezni...
Barbi:Én nézegettem tavaly, de csak intézmények(önkormányzatok) pályázhattak :( , és a pályázható összegek kb. felét önerőből kellett volna állni. Lehet, hogy tényleg gyűjteni kellene, s az már fél siker?
Kissé hosszúra sikeredtem. Puszi a csak olvasóknak is. I.

Kép
Kép
yuta
 
 


Barbara: köszi! csak abba rossz kicsit belegondolni, hogy soha többé nem fogok szoptatni...
De ami jó az az, hogy Patrícia már most mondta, hogy majd tőlem fog tanácsot kérni ha kisbabája lesz :D (remélem az még 15-20 év)

Ágota: Bp. III. Szentendrei út, a volt Süba területén
www.jatekpalota.hu

Iza: tegnap ittam is egy kis Sangriát nagy bánatomban :oops: :lol:

Peti a miénket rendes fából csinálta, ő hántolta - csiszolta - pácolta, azt mondta, hogy soha többet... :lol:
Persze majd ha jár fatelepen megérdeklődi az árakat. :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


BArbi

Ez a tamogatas dolog nem rossz otlet. Vajon egy alapitvanyt nem tamogatnanak???? Ez a gyujtesnek is adna megfelelo medert, nem????

Iza

Kar, pedig remenykedtem, hogy az apud tud ilyenben segiteni. Es esetleg nem tud cegeket akik jatszoterekkel foglalkoznak?
A ronkjatszoter jo otlet, valszeg olcsobb a fem-fa-nal, csak tartos is???? Meg kene nezni egy-ket ilyen fajatszoterekkel foglalkozo ceget is. Lattam asszem Pesten, amikor meg ott laktunk pl. Zugloban.

AMugy szerintem gyujteni mindenkepp kellene, csak ahhoz kene egy hivatalos "forum" , ezert gondoltam az alapitvanyra. Merthat ki bizna meg csakugy pl. bennem, a ket szep szememert????:) vagyis hogy nem sikkasztom el a lovet a szamlarol.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!
Mire elolvastalak titeket 1 óra volt, olyan rég jártam erre :oops:

Mosok-vasalok :lol: Készüljetek a nagyszabású nyitóbulinkra :!:

Szívesen beleadom a játszóba 4 gyerekem árát! (na nem eladom őket, és azt a pénzt, csak a 4e-re gondoltam :D )

Barbara: bocsi, élek, de ... még egy sms-re sem futja mindig, azért nehogy sajnáljatok! 7 éve vagyok itthon, és nagyon élvezem a lótás-futást :wink:

Sok nagycsopis megy iskolába a montessoriból, szerintem a napocskába nehezebb bekerülni, de drukkolok Tünde! Nekem szimpi a tarkalepke is, bár inkább Margó nénit ismerem, mert ő anyósomék szomszédságában lakik

Virág :roll:

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok!

Huu, micsoda pörgés van itt :)!

Agota, TÖK JOKAT IRTAAAAL!!! Nagyon jo ötlet mind.
Azon gondolkodtam, hogyan segithetnék innen Bp-röl :(. Csak nyaron költözünk ki és akkor is pesti lakos maradok egy ideig...

Nem tudom mennyire realis ötlet, de az jutott eszembe, h elmehetnék az itteni önkormanyzathoz megkérdezni, hogyan csinaltak itt. Nem tudom sikerül-e valakivel beszélnem, de megér egy probat. Legfeljebb hülyének néznek :lol:

Vagy lehet, elöbb meg kellene keresni egy céget, ami ilyesmivel foglalkozik, h egyaltalan tudjuk mennyi az annyi.

Van egy baratnöm, akinek van alapitvanya, öt is megkérdezem.

Környezetvédelmi (és esztétikai :)) szempontbol szerintem mindenképp jobb a fa. Vagy fa/fém kerevék. Müanyag :x
No, de ez még joval odébb van!

Van egy hazunk Györ-Moson-Sopron megyében és a helyi erdészek nevetséges összegekért gyartanak hintat (20e volt par éve egy atom erös szép rönk hinta). Mashol legalabb 3x annyiért lattam. Azt is megkérdezhetem, bar nem tudom mennyire szabvanyos :?

Na szoval ezek csak ötletek...

Barbi, BB szimpi volt. ELsö kérdése: hogyan jutottam el hozza... össze-vissza dumaltam. Valasz: nem erre vagyok kivancsi! Igy a végén kénytelen voltam kinyögni, h babanet :lol: Erre volt kivancsi! :lol:

Iza, hajra :)!

Hétvégén vandoroltunk a nevelekben, azt hiszem lattuk a két teso fa/rönkhazat :)
EGy éve nem maszkaltunk igy (a telkünk a nevelek elején van) és hihetetlen mennyi uj haz épült ennyi idö alatt, csak néztünk :shock:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Halihó

Végre én is tudok egy kicsit írni, géphez jutottam :o Sajna a múlt héten vissza kellett vinnem a gépem a melóhelyemre :( , így most a férjemét nyúzóm :)

Játszótér : mi is benne lennénk mindenben , hogy összejöjjön ez a dolog . Szerintem az alapítvány jó ötlet , biztos mindenki adakozna akinek pici gyereke van . És ha lenne egy kis induló tőke talán könnyebb lenne az önkormányzatot is megkörnyékezni . Esetleg egy két műveletet társadalmi munkában is meglehetne csinálni , pl ásás, fa játékoknál csiszolás, pácolás. Én felajánlom a férjem segítségét is :lol: , igaz ,hogy neki nem ez a szakmája, de fából sok mindent megcsinált a saját házunkban is .

Barbara , nagyon kedves vagy, már én is gondoltam rá , hogy mehetnénk együtt a Katikához . Akár a mi kocsinkkal is ,én is tudok sofőrködni. :wink:
Zenebölibe szerintetek mikortól lehet , vinni a babut ? Mert ez nagyon érdekelne bennünket is , ua a kiscsaj nagyon szeret mindenféle muzsikát, éneklést . És hát nem biztos hogy jót tesz a hallásának ,ha csak az én kappan hangomat hallgatja.
Nagy kalappal az utolsó vizsgádhoz!

Saara., Most látom hogy ti is nevelekiek lesztek . :)
Merre építkeztek?

Iza megy a drukk , most már tényleg nincs sok hátra.Kitartás...

Ja és a betegeknek jobbulást

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Hello!

Trapista, az ibolya utcaban van a telkünk a patak partjan. Azt mondtak, h ez is szegfü utca lesz majd, nem tudom most mi az allas. Mi még ugy tudjuk, h ibolya utca.

Voltunk egyszer tücsökzenén (gondolom u.a., mint a zenebölcsi). A legkissebb gyerek 6 honapos volt, nagyon élvezte :).

Közben kiderült, h a hinta, amit tegnap irtam nem 20 ezer volt par évvel ezelött, hanem 12 ezer :mrgreen: :shock:

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Lehet hogy naiv vagyok, de az nem megoldható hogy beállítunk az önkormányzathoz, s megmondjuk hogy ennyit összeszedtünk, s igényeljenek EU-s lóvét? 8) :shock:

Saara! És akkor most BB a dokid? :D
Szerintem jó ötlet beugrani az önkormányzathoz. :idea: :P
Nektek is rönkházatok lesz? Húúúúúúú, az olyan szép!!! :lol: Mi is szerettük volna csak a mi kereteinken az túl volt.
Ez a hinta priviben érdekelhetne? :D

Tünde! Patrícia: Hát az ilyen mondatokért érdemes élni! De tényleg!!! Szerintem ez csodálatos!!! :lol: :lol: :lol:

Virág! Hajrá nyitóbuli! Mikor lesz?
MARCINAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!
Kép

Trapista! Volt egy kb. 3-4 hónapos baba, aki középen ücsörgött, s tetszett neki. Volt amit vele is lehetett csinálni, s akkor nagyokat vigyorgott. :lol:
Köszi a drukkot! :D

Én a nővérem fiát vittem el egyszer a MOM-ba játszani, s ő nem egy könnyen kifárasztható fajta, s ott sikerült leizzadnia. :mrgreen:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Virág:
Boldog szülinapot Marcinak!!!

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Haligali!
Megkerestem egy EU szabvány szerint építő céget, ahol segítenek pályázni (figyelik a pályázatok megjelenési idejét, s erről értesítenek, megírják ha kell, stb.).
Sajna azt mondják, hogy kizárólag önkormányzatoknak szoktak ilyet kiírni, civil szervezeteknek soha.
Ide tallózom példának azt a képet, ami talán alkalmas lenne arra a kis helyre, az ára 4.359.000.- szállítással, szereléssel együtt. :shock:
A honlapot meg lehet nézni: Kép www.climbernet.hu
Márciusban lesznek új pályázatok, addig kellene az önkormányzatot megkörnyékezni... Nélkülük sajna nem megy :x .
A többi terv, ketyere árát megkértem e-mailben, majd referálok, ha megjött...
Csók

Kép
Kép
yuta
 
 


Haliho

Mi van csajok? Mindenki beindult???:)

Megkerdeztem a konyvelomet es o is az alapitvanyi , vagy egyesuleti format tartja megfelelonek. Meg ugyvedi telcsiszamot is tud adni, aki lebonyolitja a dolgot. DE. Es adott egy masik nagyon jo otletet. Beszeljunk a Godi Varosvedokkel. Vagy esetleg ismer valaki kozuluk valakit? Allitolag sok a kisgyerekes koztuk. Szerintem benne lennenek es ok mar egy meglevo keret az ugyhoz. Megjegyzem ez 2 okbol is jobb lenne, egyreszt a konyvelom szerint az alapitvany alapitasi koltsegei huzosak (60-70ezer) masreszt meg ugye nekik mar van nevuk is, az vednokseguk alatt lehetne futtatni az otletet.
Holnap megprobalok beszelni valakivel kozuluk.
A gyujtest amugy akar el is lehetne kezdeni es eleve ugy menni hozzajuk, hogy lassak, mi komolyan gondoljuk a dolgot. Pl. kirakhatok egy hivatalos papirt a boltomba, hogy mi ezt szeretnenk, lehet csatlakozni, nevet alairni es bedobni egy ezrest. Vagy akar csak alairni egy szandeknyilatkozatot, vagy ilyesmit. Ott ugyis sokan megfordulnak egy nap. Meg mindenki szoljon az ismerosenek, azok meg az o ismeroseiknek....:):):) Meg ha a Varosvedok tenyleg felkarolnak minket az oviba, meg az iskolaba is lehet papirt kirakni, esetleg mar bankszamlaszammal. Aztan meg cegeket is megkornyekezni.

HUuuu, mar megint elszaladt a fantaziam....

Iza

Szuper a ceg akit belinkeltel. De miert mondod hogy kicsi az a terulet? Szerintem az atlosan lerakott kozkajardat ha felszednenk dupla annyi hely lenne. Le is kene merni, hogy pontosan mekkora. De persze nem neked.:)
Meg esetleg nem kerhetnenk novenyek nelkul? Mert azt pl. mi is tudunk ultetni. Nekem van amugy egy nagyon jo kertesz ismerosom, aki a mi kertunk mostani allapotat letrehozta a dzsungelbol ahogy megvettuk, plusz az ontozorendszert is telepitette. Felsogodi es van 2 kicsi gyereke. Szerintem o is bedobna valamit ingyen.:)
Es a mostani jatszorol a rugos libikokat, meg a nagyhintat talan lehetne hasznalni, nem?
AMugy sejtettem, hogy milliokrol van szo. Csak azert nem mindegy hanyrol.

Virag

Mikor lesz a megnyitotok?:)
Hat csodallak is, az biztos, amennyit lotsz-futsz a 4 gyerekkel, pedig ez meg csak fokozodni fog, ha mind iskolas lesz es 4 fele kulonorara fognak jarni.hihi:)

Barbi

Zenebolcsi ugrott, sajna. Emi egesz delutan hanyt, 2 napja fosizik. Meg az is ketseges, hogy delutan megyek a boltba.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Hahó!
Ágota: ez csak egy támpont, minden helyre a megrendelő egyedi igényei szerint, s a hely felmérése után készítenek tervet. Csak egy hozzávetőleges összeg miatt kérdeztem rá éppen erre, s az EU-szabvány miatt éppen ennél a cégnél.
Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ki kellene hagyni a saját "helyi" erőt-jószándékot-segítséget, hiszen az lenne a legfontosabb!!!
Jó kis energiák ezek, hajrá csajok! :wink:

Kép
Kép
yuta
 
 


Iza

Megneztem a ceg honlapjan a kesz jatszotereket es amelyiket te idemasoltad, pont a legnagyobb,17*15m. Szerintem amugy az is elfer, de megnezve a tobbit is szerintem nem a legjobb, mert pl. homokozo mindenkeppen kene. Azt mar babakortol tudjak hasznalni a kicsik, mig az ilyen bonyolult maszokakat nemigen. Meg szerintem homokozo az egyik legolcsobb. Aztan boviteni meg kesobb is lehet.
Kuldtek arlistat esetleg az osszes jatekrol? Mert ha ez a kettornyu varas, maszokas, csomo rugosjatekkal 4.5 milla, akkor a tobbi olcsobb,nem? :) Vagy naiv vagyok?
Alsogodon van egy maganbolcsi-jatszohaz, majd ott megkerdezem ok kitol vettek a rugos kerti lovacskat. (amugy 150ezer volt...a tulaj meselte)

na megyek elteszem magam holnapra. ki tudjam ilyen lesz az ejszaka... Emi 7 ora ota alszik. Delutan vagy 8szor hanyt.:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Iza

Lehet felreertettel, nem ugy gondolom, hogy ez a ceg tul draga, hiszen nem is ismerem ezt a piacot. Meg azt is gondoltam, hogy csak egy peldat masoltal be, csak elnyargalt a fantaziam es mar el is kepzeltem mik lennenek a mi kis jatszoterunkon....

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Agota, jobbulast Eminek! Szegényke :(

Szerintem hadd szaladni a fantaziadat, igy valosulnak meg a nagy tervek :)!
Jo ötlet, h a boltod legyen a gyüjtés központja és az is nagyon, hogy a varosvédök betarsuljanak! de izgiiii!

Lehet én is naiv vagyok, de valahogy ugy képzelem, h 4 milla nem a vilag vége egy önkormanyzatnak. Aztan lehet, h tévedek... :?

Tényleg jo lenne ugy "beallitani", hogy van mar egyfajta "mozgalom" :wink: a dolog mögött, tehat pénz, alairasok (bar az sem lenne jo, h ugy vennék, h ez ellenük szol :?)

Amugy csatlakozom, jo lenne egy naaaagy homokozo, ezt imadjak a lurkok, kicsik is nagyok is ahogy elnéztem eddig. Jo lenne egy olyan jatszo, ami nagyoknak és kicsiknek (bébiknek) is jo.

Megdumalom apaval, h mennyit tudnank bedobni a közösbe. Agota szolj, h mikortol lehet adni a pinzt!
Es ha tudok vmiben segiteni, szoljatok!

Még valami: Hol van pontosan az a hely, ahol a jatszo van/lenne?

Barbi, neeeem, nem rönkhazunk van. Csak Iza és Trapista hazara mondtam (mondtak?), hogy teso hazak.
BB: Azt mondta jelentkezzek, ha lesz kisteso és akkor meglatjuk...
Hinta: Jol kikérdezem a baratnömmel, aki az erdészektöl vette aztan irok.

Jo éjt!

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Jajj de majom vagyok....

Virag! vagyis Marci!

Boldog szulinapot!!!!!
Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Jo reggelt

Emi jobban van, mar nem hany, de meg a faj a pocija, ejjel viszonylag jol aludt, de hajnalban felkelt, mivel este 7kor aludt el. Szoval jo faradtak vagyunk.


Irtam egy levelet a Varosvedok elnokenek es valaszolt is, hogy a napokban meg fog keresni!!!!!:) Hatha tud segiteni nekunk, hogy merre induljunk el, meg mi az onkormanyzat allaspontja az ugyben.Ok biztos kapcsolatban vannak veluk.
Remelem addig megjonnek az arak, amiket Iza kert a jatszoteres cegtol es meg tudjuk nezegetni.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Talaltam egy ilyet is, rengeteg céggel!

http://jatszoter.lap.hu/

Bemasolom azokat, ahol arakat is adnak (sok esetben csak elemekre, nem teljes jatszora, mint a climbernet-nél):

http://www.biohars.hu/products.cfm/51122001
http://www.coaland.com/
http://www.jatszo.hu/magunkrol.html
http://www.kupas.hu/
http://labour-art.hu/minositett_jatszot ... szoter.htm
http://www.telifa.hu/term_6.htm

Ezt bemasolom, mert tök jo a honlap (a Zöld Péter jatszotér, az amelyik a millenaris parkban van, jo kis jatszo, nem tudom ismeritek-e)
http://www.ilonamalom.hu/muhely.htm

Példa (lizingre):
http://www.woodshop.hu/index2.php?page=finanszirozas

Sok cégnél segitenek palyazni is :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Saara

De ugyes vagy, en miert nem talaltam meg ezt a lapot? Pedig eskuszom rakerestem!!!:):):)
Nem neztem meg meg csak egyet a cegek kozul, de ugy tunik, hogy 1-2 millaert mar eleg sokfele jatekot lehetne venni. Tarsadalmi munkaban meg csak ossze lehet valahogy hozni a beepitest, nem? Vagy vajon csak az csinalhatja akinek papirja van rola? Majd felhivok egyet-kettot es megkerdezem.

Na megyek is, mert delutan en leszek a boltban...pedig szetmegy a fejem...:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Szuper vagy!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a városvédőkkel!
Örülök, hogy Emike túl van a nehezén. Egy ilyen után esetleg érdemes neki protexin-t vagy normaflore-t adni.

Saara! te is nagyon ügyi vagy!!! :lol:
Lehet hogy én is naiv vagyok, de nem hiszem hogy pár milla sok egy önkormányzatnak. Persze lehet hogy ők szívesebben szánnák másra, de ugye az anyukák népes szavazókör, s ez is a fejükben kell hogy legyen. :!:
BB :lol: :lol: :lol:

Arra gondoltam mi lenne ha összejönnénk megtervezni a játszóteret? Olyasmire gondolok, hogy ki mit gondol mi legyen benne vagy mi fölösleges vagy elhagyható. Ezután könnyebb lenne talán az árát is kitalálni. Vagy ez korai?

Ja és Izának igaza van, remek hogy ilyen energiák vannak itt :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Vince már meggyógyult?
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket :D
Hajrá játszótér!

Amúgy az a vicc, hogy Iza nagy pocival sokkal jobban bírja a rohangászást, mint én :oops: És még játszótér honlapot is keres :D , én meg alig tudlak elolvasni titeket, mert beájulok este az ágyba. :roll:

Kb március 10-re tervezzük a nyitást, ez szombat, azért gondoltunk erre, mert akkor a bp-i barátaink is eljönnek.

v

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok

Sajna mar a ferjem is beteg...:( Remelem nem kapja el mindegyikunk ezt a csunyasagot. Es holnap Debrecenbe kellene mennem temetesre...:(

Barbi

Koszi, a Normaflore-t sajna mar eleg jol ismerjuk. Eminek tavaly telen vagy 5szor volt hasmenese.
Az osszejovetel jo otlet, talan a jovo hetre meggyogyulunk. A helyszint bevallalom,ha mindenkinek van kedve hozza.
De gondolom delelott kene, mikor a nagyok oviban vannak.:)

Virag

Bent van a kirakatuvegem, meg az uj ajto!!!! Nagyon szep!:)
Mar most mosol, vasalsz a megnyitora? dE IZGI!!!!Nagyon szorgalmas vagy!:) Igy persze, hogy nincs idod +4 gyerkoc. Nekunk van idonk kutakodni a neten ,amig a gyerek az oviban van.:)
most megyek, mert Emi nagyon nyugos:(:(:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

előkerültem :)
Trappista! Üdv :) nagyon szép a kislányod :)

Virág!
Marcinak boldog szülinapot :9
Most már ő is óvis nagyfiú? Nem csendes az életed hogy " csak" Botival vagytok? Bolt a Bozóky térnél fog nyílni? Nálatok nem a Csilla férje csinálta a hintát és a csúszdát? Talán őt is meg lehetne győzni hátha segítene.

játszótér felhívást szerintem ki lehetne tenni még a védőnőkhöz meg az orvosi rendelőkbe is szerintem.

Ágota! Én mernék pénzt adni neked :)
Emike hogy van? Danny nem kapta el tőle ? Jobbulást nektek :)

Barbara!
Ha jobb idő lesz felmegyünk Mírával hozzátok mert szeretne Angi babának adni sapkát :) Ő mondta :)

Saara!
BB húg dokija és nagyon kedveli :) De én is találkoztm vele párszor és olyan kedves :) Nyáron mikor költöztök?

Iza!
Hogy vagy? Most néztem mindjárt szülsz már :) Tényleg apás szülés lesz?

no most el mert van még pár dolgom :9
pusz vera

KépKép
viranka
 
 


Ágota! remélem Emi már meggyógyult!!!

Veraaaaaaaaaa! :lol: :lol: :lol:
Gyertek! :lol:

Virág! mivel tudom Boti nagy versenyszellem szólok, hogy már kinn az ötödik fog, s ugye a hatodik is pikipaki itt lesz :lol:

Iza! még 2in1?

Trapista! 14.-én mentek védőnőhöz?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Szerencsére Kiscipó megvárta, hogy végre "visszakapjuk" az Apucit :) , aki Veszprémben dolgozott, de szerencsére pénteken megvolt a bemutató! Most már leesett a kő a szívemről (elképzelni sem tudtam volna nélküle a Nagy Eseményt...)
Addig is próbálok meggyógyulni, nincs hangom és nagggggyon fáj a torkom, főleg éjszaka. Rengeteg kamillateát iszom, C-vitamint szedek, és Strepsilst szopogatok (állítólag ez az egy, amit ilyenkor még szabad, bár ölég hatástalannak bizonyul :cry: :cry: :cry: )
Ti szedtetek valamit ilyesmi ellen terhesen?
Remélem sikerül kigyógyulni időben, most ölég gyengének érzem magam egy hosszú menethez :cry: (de egy rövid jöhet :wink: ). Puszi mindenkinek

Kép
Kép
yuta
 
 


Iza

Landzsas utifu kohoges elleni szirupot probaltad mar? Asszem azt lehet, de azert lecsekkolom.:)

Barbi

Emi meg nem 100%. Sajna tovabbra sem veszi be a Smectat, meg fosizik, igaz csak egyszer egy nap. Holnap elmegyek a gyogyszertarba es veszek szentablettat.
Megvan minden vizsga? :)

Kepzeljetek egyik rendszeres vevom, amugy a Montiba jar a kislanya, (Virag, Iza biztos ismeritek Dori anyukaja) szoval kiderult, hogy az onkormanyzatnal dolgozik a jogi osztalyon. Mondta hogy probal segiteni majd a jatszoter ugyeben. Ma delelott jatszoztunk a gyerekekkel meg apaval. Egesz nagy az a terulet, csomo jatek elferne... :) De valszeg eloszor a legfontosabb az lenne, hogy rendesen korbe legyen keritve, utesfelfogo aljzat legyen legalabb a jatekok korul, aztan mehetnek bele uj jatekok is nem? Pl. egy homokozo, ha helyi asztalos csinalja nem lehet tobb 50 ezernel homokkal egyutt. De majd megkerdezem a mi asztalosunkat. Erre akar a mi kis csapatunk is osszedobhatja a ravalot...
Szoval osszejohetnenk a heten egyik delelott, amig Iza 2in1 , ha neki is van kedve meg csatlakozni. Mint mondtam a helyszint bevallalom, csak irjatok meg kinek melyik nap jo.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Halihó

Ágota nagyon ügyi vagy , hogy így kézben tartod ezt a játszótér projektet. Jó ötlet a tali. :D
Kutakodtam én is egy kicsit a neten szombaton, és hát eszméletlen milyen árak vannak. :shock: Pl nem jöttem rá , hogy mi a fene kerül egy homokozóban 90e ftba???? :shock: . Talán a homok ? mert mindenhol csak egy egyszerű fakeretet láttam. Szerintem még az 50 e is sok , ezt tényleg meglehetne csinálni önerőből is.
Nézegettem ütésfelfogó talajt is ,sajna csak egy cégnél találtam árat 9-12e /m2. Gondolom erre még rájönne a lerakás ktge , de talán akadna egy ügyes apuka ,aki segítene ezzel is spórolni. Persze az is tuti hogy mindenképpen kellene egy kis önkormányzati segítség is .
Jobbulást a kislányodnak és a férjednek.

Barbara ,
Igen elméletileg 14.- én kellene mennünk a Katikához, csak kedden du. megyünk dokinénihez kínzásra( 3 hós oltás) , és nem tudom , hogy bírja majd a kiscsajom a dolgot . A mostani oltás ugyanis eléggé megviselte . Szegényke még a másnapot is végig szunyálta , úgy kellett keltegetnem a szopihoz is . Szóval nem tuti , hogy eljutunk 14.én a Katikához .
Tényleg akartam már kérdezni , milyen gyakran kell menni ? Minden hónapban ? Mert akkor tényleg mehetünk majd együtt :lol:
Lehet gratulálni vizsgaügyben ? Kész vagy ?

Saara,
Csak nem az Ibolya utca elején építkeztek ? Láttam ott egy nagyon szupi házikót .

Virág ,
Botinak utólag is boldog szülinapot!

Tünde ,
Már akartam írni a múltkor is, ügyesek vagytok, , hogy sikerült beíratnotok Dorinát az oviba.

Vera , köszi . A te kiscsajszid is nagyon szép . :lol:


Iza , jobbulást !!
Köhögésre esetleg jó lehet a málnalevél tea is, öblögetni kell vele.

KépKép
trapista
 
 


Jajj de béna vagyok :oops: .
Virág ,Marcinak akartam boldog szülinapot kívánni.

KépKép
trapista
 
 


Sziasztok!

Virag, én is akartam mar boldog szülinapot kivanni Marcinak :oops:!!!

Barbi, köszi az érdeklödést mar megbulasoztunk :lol:! Mindenki, a nagymamit leszamitva. Ez volt az elsö betegségünk. Na, de mennyi lesz még :roll: Nem kevés, ha a soraitokat nézem :(

Iza, remélem hamar javul a torkod. Egyél sok mézet (nem teaban, mert a forroviz kinyirja a lényeget a mézben - méhész haver tanacsa :)). Teat nem nagyon merek javasolni, vigyazni kell Kiscipoval (nagyon édi) a hasadban!
Semmit nem szedtem terhesen, de nem is voltam beteg.

Agota, csatlakozom a többiekhez, nagyon ügyes vagy! Mar ismeröst is szereztél az önkormanyzatnal. Mire a végére érünk Te leszel a polgarmester, hajra :lol: :wink:!
Azt nem tudom, hogy lehet-e külön "elfogadtatni" pl. egy homokozot, amit mi raknank össze.
Iza, ezt nem tudod?
Mert tényleg brutasisak az arak! Ha csak a 12 ezer forintos hintat nézem, ami 100 körül van ezeken az oldalakon :roll:
Homokozobol tényleg jo nagyot csinaljunk, h elférjen benne mindenki! Itt az egyik jatszon kb 2x2 méteres homokozo van és ebböl allandoan probléma van, mert nem férnek el a gyerköcök.

Ha gondoljatok lefotozom nalunk a Gesztenyés névre hallgato jatszoteret. Nagyon szuper, piciknek nagyoknak egyarant, mindenfélék vannak, de közben semmi extra (ezt jol megaszontam :))

Gumi ütésfelfogo van ott is, az tényleg nem art (pl. a hintanal).
Ott egyébként a legtöbb jaték homokozoban van vagy kéregszerüséggel van beboritva a föld, ahol nagyoknak valo jatékok vannak (ezt kertekben is szoktak hasznalni, h ne nöjön ki a gaz, nem tudom hogy mondjak :x :oops:), lehet ilyesmikkel is lehetne sporolni... :?

megyek, program van :)

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Ágota! Csak ismételni tudom: szuper vagy! :lol: :lol: :lol:
Remélem Emike mostanra már meggyógyult.

Trapista! Ti is az Emőkéhez jártok? Onnan sejtem, mert mi is 13.-ára vagyunk híva, s az asszisztens azt mondta arra az időpontra van egy szuri is. Ti lennétek azok? :?: :D
Nálunk semelyik oltásnak nem volt utóhatása. Én ezt az erős szervezetű lánykámnak + a kivezetőknek tudom be. :lol:

Málnalevéllel öblögetni? :shock: Én azt „szülésmegindítónak” ittam. :D

Iza! Okos a Kiscipó! :lol: Tudja hogy mind2 szülőre szüksége van!
Én voltam náthás, de már nem emlékszem mit szedtem. :shock: Lándzsás útifű nagy elismerője vagyok, de nem emlékszem lehet-é.
Egy másik fórumon ajánlották, hogy a kismamában van vmi telefonszám, amit lehet hívni. (Nem veszem az újságot, így megnézni nem tudom. Talán a neten is rajta van :idea: .)

Virág! Sötétebb a hajad?

Köszönöm az érdeklődéseket: IGEN MEGVAN AZ ÖSSZES VIZSGÁM! :lol: :lol: :lol: Ráadásként még UV-nom sem kellett. :wink: Hála az én csodás férjemnek és a szuperszupi csajomnak! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ágota, Boldog Névnapot !

Barbara,
Igen , 13.-án megyünk szurira és már előre sajnálom a lánykát. Bár azt hiszem az én hibám , hogy rosszul viselte a 2. havi oltást, mert hagytam magam rábeszélni egy nem kötelező oltásra is. Így 2x szúrták meg szegénykét .
Úgy sajnáltam , az elsőnél is sírt egy picit aztán a dokinéni megbökte mégegyszer és akkor iszonyúan elkezdett ordítani. Szóval úgy érzem ,hogy nem volt jó ötlet egyszerre beadatni neki. Remélem majd a mostani nem lesz ilyen rázos

KépKép
trapista
 
 


Trapista

Koszi a koszontest!:)
Az anyukak jobban megszenvedik am az oltasokat, mint a gyerekek, mert csak par masodpercig faj nekik, a tobbi csak az ijedtseg. Csakhat nem tudjuk elviselni mi anyak, ha sirnak.... emlexem Emivel az elso 2 oltas utan meg egyutt bogtem, aztan megszoktam. Es tenyleg nem sirtak tobbet sosem egy-ket percnel. Emi meg a 3 eves oltasnal egyaltalan nem sirt, nagyon buszke voltam ra!!!!:) Megjegyzem egyaltalan nem szamitottam ra hogy ilyen hos lesz,mert amugy minden karcolas miatt orakig tudja sajnalni magat...:) Ja es a regi rendszerben ugye 3 -szor is dupla szurit kaptak a babak!!!!
Jatszoterugyben en is biztos vagyok benne, hogy nehany ugyes apuka sok mindent meg tudna csinalni. Neztem amugy a multkor, hogy ultetni szinte semmit nem kell, mert az atlos uj jarda menten egy csomo fiatal facsemete van. Homokozorol majd megkerdezem az asztalosunkat, o tobbek kozt a homokozonkat is megcsinalta mikor idekoltoztunk, mert tiszta korhadt volt. (Mondjuk mennyi lenne egy 3*3 meteres) Vagy nagyobb kene?

Barbi

Gratula a vizsgakhoz!
Emike jol van mar, jar oviba is.
Nalunk sem voltak az oltasoknak utohatasai. Holnap mentek zenebolcsibe?

Saara

Hat igen, ezen a homokozo dolgon en is kiakadtam. De amugy nem letszukseglet, hogy az Eu minosites is mar most meglegyen, jo lenne legalabb csak feljavitani a jatszoteret (mondjuk meg vagy 2 jatek, pl. csuszda, meg egy rugos ize ) meg normalisan korbekeriteni. Aztan az onkormanyzat majd minositteti, ugy is kotelessege, biztos van ra egy hataridejuk. (2008 vagy ilyesmi)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara,
Nagy gratula a vizsgákhoz, ügyi vagy , hogy baba mellett UV nélkül is ment.

KépKép
trapista
 
 


Köszönöm a gratulákat! :D

Ágota! Nagyon boldog névnapot tegnapra (teljesen meg voltam győzödve hogy máskor tartod :oops: de miért :?: )
Örülök, hogy Emi jól van! :D
Oltásutóhatás: hát ebben is hasonlítanak a gyerkőceink :wink:
Az 1. oltásnál én jobban bőgtem mint Angi. :mrgreen:
Nem megyünk zenebölcsibe, mert kicsit pihizünk itthon (mostanság minden nap elvoltunk, s kell egy kis nyugi) Ti mentek?

Trapista!
Nálunk úgy volt 1. szuri - okés, 2. szuri iszonyat, s a 3. kicsi rövid sírásosl Hátha nektek is bejön a tendencia! :lol:
Nálunk is volt 2oltásos. Agyhártyagyuszi elleni. Nektek mi? Ne legyen lelkifurid! Te úgy érezted jót teszel, s te vagy az anyukája, ,s jót akarsz neki! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?