Új privát üzeneted érkezett!

Hali,

beszéltem egy kozmetikus ismerősömmel, dícsérte ezt a krémet de ő azt mondta hogy szoptatás alatt is lehet használni. Ja és hogy tényleg jó az ára és érdemes megvenni az 1 kilót.
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Csajszik!
Most indulok,de előtte még bekukkantottam. A kiállításon megkérdezem a forgalmazót,és ha ő azt mondja lehet,akkor lehet,én nem voltam biztos benne,így inkább nemet mondtam,nehogy baj legyen. Szóval megkérdezem,és hozok nektek 1-1 kis kiszerelést,aztán ha bevállt,akkor hozok még.
Közben tegnap volt egy vendégem,aki a Vichyből rendel 4 tubussal,azt mondta,hogy ő már használlta,és neki nagyon csúnya karfiolos volt a bőre,és lám neki a Vichy bevállt. Úgy hogy Judy bocsi,hogy lebeszéltelek,ezek szerint van akinek jó volt.

Andi!
Szóval leteszteltél,mielőtt kértél volna,hogy mire akarlak rábeszélni,nem hittél nekemKép
Csak vicc voltKép

Xsara!
Megkaptam az üzid,hozom a krémet neked is.

Puszi,este ha tudok jövök,és beszámolok a krémmel kapcsolatbanKép
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Noémi,
Milyen volt a kiállítás? Mit mondott a forgalmazó lehet használni szopi alatt? Nagyon kéne már párszor 2 cm Kép Remélem tényleg nem vetted rossz néven, csak beszélgettünk masszázs közben és szóba került h ismeri-e. De tényleg nagyon dícsérte!
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

 
 

Sziasztok!
A kiállítás szuper volt,sok szépet,újjat láttam,és költöttem egy rakás pénzt.

Krém: Hát el kell,hogy keserítselek titeket. Mégis csak én tudtam jól,mert terhesség,és szoptatás alatt szigorúan tilos,mert bekerül a véráramba,így a picihez is.

Andi!
Dehogy vettem rossz névemKép. Tul.képp. nem is ismersz,nem tudhatod mennyire vagyok jártas ezekben a dolgokban,és természetes,hogy megkérdezted a kozmetikusodat,hogy ismeri-e,hamár úgyis ott jártál. Egyébként én is mindennek utána járok ha tehetem. Ha nem akkor kipróbálom aztán vagy jó ,vagy ráfaragtam,és egy rakás pénzembe kerültKép Így van ez most is. Jól bevásároltam új anyagokat is,aztán lehet,hogy csak a pénzt dobtam ki az ablakon.
Megkérdezhetem hova jársz kozmetikushoz? Hogy hívják?

Xsara!
Sajnos neked sem tudtam hozni,mert nem kaptam kis kiszerelést. Ha legközelebb rendelek,majd szerzek neked.

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Noémi,
Krém: hát most szomorú vagyok, ilyen Kép Kénytelenek vagyunk akkor még várni. Manó délben már nem akart szopizni tehát még van kettő. Akivel beszéltem (Gizinek hívják) igazából nem is kozmetikusként dolgozik hanem masszőr, és nem hiszem h ismered mert tatabányai. Nagyon jól tud masszírozni, amikor hazamegyünk mindig megpróbálok elmenni hozzá mert nagyon sokat fáj a hátam és a derekam.
Nála is van cellulitisz masszázs de legalább 15 alkalom kell és hetente 2-3, hát ez most se időben, se pénzben nem aktuális számomra. Itt az Alsó utcába járok a Jutkához. Õt ismered? Te hol dolgozol? Ma a klubbban kaptunk egy szórólapot az itteni gyereknapi programokról. Eldöntötted már h hová mentek?

Judy,
Mi lett a kocsiddal?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Lányok a heti tali részünkről lefújva, mert a Dani beteg. Gennyes torok..magas láz (39 felett)
Bocsika..Kép

Noémi!

Krém Kép
Majd legközelebb.
Megyek, mert bántanak..
Na pussz

Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Xsara,

Jobbulást a Daninak! Mi történt, megfázott valahol? Mondjuk elég hülye idők vannak, hol 30 hol meg 15 fok.
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali,

Tettem fel néhány régebbi képet a manóról, Veronika címszó alatt.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

Noémi
Azért köszi, hogy megpróbáltad a kencétKép Akkor a Vichy-t sem szabad? mert én az avonost használom, remélem nem lett baja Kisgének. Akkor inkább maradok rücskösKépKép

Xsara
Jobbulást DaninakKép

Andi
Nagyon jók a képekKép A kocsim, hát igen, megint a risztója rossz, és így el sem indulKép

Mi megvagyunk, volt riadalom, Gergőn egy kullancsot találtam, kiszedtük, figyeljük, doki is látta, azért kapott gyógyit bizos ami biztos, bár nincs pirosodás. Az oltásról le akar beszélni, hát nem tudom.
Tali asszem már nekem sem fér bele a héten, csütörtökön hazautazunk. Jövő héten viszont össze kéne hozni.
Kisgé 8110 gram, 71 cenyó. már szebb a szájpenész is.

na pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Xsara!
Jobbulást Daninak! Járvány? Mert akkor készülökKép
Bár Domink hál isten jó immúnrendszerrel rendelkezik. Pont most számoltam,hogy február óta nem volt betegKép Jó persze a bölcsis takonykóron kívül. Krémér bocsiKép

Andi!
Képeket ezután nézem meg,de biztos arikKép
Milyen cell. kezelést csinál? Szakmai ártalomból kérdezősködök ennyit. Mielőtt terhes lettem,én is massztam is,meg cell,és fogy. kezeléseket is csinálltam,még vákumost is. Mondjuk elég brutálok,meg fájdalmasak,de megérik,mert a hatás szupiKép Aztán szültem,az izületeim "romlottak,így ráálltam teljesen a körmözésre. De azért kiváncsi vagyok,hogy milyen új technikák vannak. A kozm. koleganőm tekercselést csinál. Állati jó az is,csak drágaKép,no meg oda is rendszeresen el kellene járni. Milyen masszt csináll,azt tudod? Én ázsiai izom lazító,és svéd frissítő masszt csinálltam. A kozm. Jutkát ismeremKép Õ nagyon jó. Régen bőrgyogyin dolgozott,úgy hogy ért hozzá. Az anyukám jár hozzá rendszeresen,csak rá esküszik. Én ugye miután széps. szalonba dolgozom Diósdon,én így a koleganőimhez járok. Ha nem lustulok elKép Bár múltkor nagyon összeszedtem magam,és még egy sima arc massz.ra is bejelentkeztem,mert egy kedves ismerősöm megjegyezte,hogy nem félek,hogy öregszem,és ráncosodom,és ezért el fog hagyni a férjem? Néztem nagyok,és felhívtam a koleganőmet,hogy azonnal írjon be masszra. Azóta is ezen röhögnek,hogy milyen hülye vagyok. A Jutka is ismer engem,tanulltam nála maszírozni,kozmetikát,sőt tőle hallottam először a szóban forgó krémről is. Kicsit locsi-fecsi de jó szakember,és aranyosKép

Judy!
Hát igen ez most jó kérdés,megfogtál. Tény,hogy az avonos nem írja,hogy nem lehetne,a vichyt meg nem tudom. Melyik van neked az avonbl? Nekem az amelyik önbarnítót is tartalmaz. Hogy barnít az biztos,meg hogy foltot hagy,de hogy tüntet-e, el valamit? Hol volt benne kullancs? És ti hogy szedtétek ki? Én biztosan meg sem próbállkoztam volna vele,hanem rohantam volna az ügyeletre. Mindíg attól rettegek,hogy észre veszem-e ha kullancs megy beleKép
Gergő hogy viselte,szegényke. Kis hős volt? Kép
Jó pihenést hétvégére!

Gyereknap: azt hiszem Margitsziget,Népliget,vagy valami hasonló "nagyszabású" . Domi szereti a nagy fennforgások,meg én is,hát igen apa meg viseli a nagy forgalmat oda,és visszaKépKép

Andi!
Egyébként itt a lakcsin is van egy nagyon jó masszőr,ha érdekel.

Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Sziasztok!

Hát szerintem pénteken fázott meg, mert amikor vittem már ki is vitték őket "futtkározni" én + néztem nagyokat (6.20-ra viszem). Kicsikét korai időpont. KépKépKép

Mióta dolgozom Dani se volt beteg.. Kép
csak most...Kép

Gyereknap: én arra gondoltam, hogy a Vasúttörténeti parkba kéne menni. Apa még gondolkodik rajta.

Sziasztok
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Hali,

Xsara,
Remélem már jobban vagytok!

Noémi,
Ráncok miatt? Szép kis férj az ilyen! Szerintem ha engem elhagy a párom akkor azért mert megunta h milyen rendetlen vagyok Kép De hát már nem fogok megváltozni, ahhoz már öreg vagyok. Nem tudom mi a neve annak a kezelésnek, kétféle krémmel masszíroz aztán meg jól megcsipked! Az egyik krémet lehet kapni a DM-ben. Hát ez a része nem túl kellemes mármint a csípkedés de tényleg használt. Ja meg arra emlékszem h utána este nem szabadott fürödni.
Megadhatnád a masszór elérhetőségét mert elég ritkán járunk mostanában haza. Láttam egy helyet a tízesek aljában de még soha nem volt nyitva, arra gonolsz? Nála is van frissítő masszázs, meg teljes testmasszázs, meg mézes. Ez tök jó ha meg vagy fázva. Nekem csak a hátamat és a nyakamat szokta masszírozni és egészen új embernek érzem magam. Utána legalább egy hétig nem fáj a derekam. Kéjesen szoktam dorombolni közben KépKépKép
pénteken megyek a Jutkához, egyébként nagyon találó a jellemzése! Emlékszem régebben nekem is beszélt valami fahéjas krémről lehet hogy ez az?

Judy,
én nagyon félek a kullancsoktól, nagyon bátrak voltatok. Mi is most voltunk tanácsadáson, manó is már 8720 gr és 77 cm. Kisgé is jó súlyban van.
Jövö szerdán esetleg a tali?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Xsara!
Hát ez tényleg korai. Már korán reggel lefárasztják őket az alvásra? Akkor jószerivel nem is nagyon vannak bent. Mert reggeli,aztán gondolom megint ki,tízórai kinnt stb..
Domiékat van hogy hogy csak tízórai után viszik ki,addíg bent játszanak. Persze van,hogy fél 10 körül,és kint tízóraiznak az udvaron. Dani gondozónénii is aranyosak? Domié igen,és sok mindenre tanítják őketKép Nagyon sok mondókát,és éneket tanúlt már. Persze,csak azt a részét énekli,amelyik szót már mondja,a többit dúdólja. Közben a kis kezeivel meg hadonászik, mutogat,mert ezt is tanítják nekik. Mondja,hogy én is mondjam vele,de hát a nagy részét ezeknek nem ismerem. A Vasúttörténeti park az jó ötlet. Múltkor pont erről,és a rendezvényeikről beszéltek a tvben. De sajna nem jegyeztem meg,hogy merre van?.

Andi!
Ki a gyerekorvosotok? Gondolom ide a rendelőbe jártok. Dominik védőnénie is itt van lent. Nagyon szeretem,sokat segített nekem. Valamilyen Katika. Gondolom egy masz. helyről beszélünk a lakcsin. Enikő u. 1/a alatt van. Nem volt még nyitva? Csodálom,mert nagyon nehéz bejutni,folyton tele van az Erika. Nagyon jó masszőr,most pontosan nem tudom milyen masszokat csináll,mert igazából mi Domi miatt jártunk juzzá. Szeretet massz.ra hordtam hozzá. Nagyon tud a nőci! Egy csomó mindent megmondott,ami a terhességem alatt történt,és ami már Dominik röpke fél éve alatt zajlottak pozitív,és negatív hatások rá. Mindezt Domink talpát maszírozva. Mármint a csomó mindent megmondottat úgy értem,hogy pl: kérdezte,hogy mi történt a terhességem 6.hónapjában,ami jó de izgalmakkal teli esemény volt,akkor pl: megkérdezte,hogy nagyon lányt vártam-e,mert amikor 16 hetes voltam lát egy csalódottságot,mert kiderüllt,hogy kisfiam lesz.stb.. Félelmetes,de szerintem profi a csaj. A koleganőim női bajok miatt jártak hozzá,és sokat segített a massz. is ami kimondottan erre irányult,meg megmondta,hogy hol van a góc,hol kell igazából a bajt keresni. Próbálld ki.
Krém: Hát,hogy fahéj illatú lenne? Nem is tudom,büdiKép

Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Noémi,
Szeretet masszázs? Ez aranyos. Na és hogy tudok bejelentkezni? Nem láttam az ajtón telefonszámot. De lehet h csak vak voltam. Ma arra sétálunk és majd megnézem. Mindig meg szoktam nézni a mennyasszonyi ruhákat. Némelyik olyan szép Kép A Bognár Sára a doktornénink, de nekünk Mariann a védőnőnk. Hogyhogy nektek más? Én úgy tudtam h ő van a lakótelepen. Nekem is sokat segített az elején, mindig biztatott h nem tart örökké ez az altatásos mizéria is amitől én akkor már teljesen ki voltam borulva. De az utóbbi egy hónapban annyira megváltozott, tényleg egy kis tündér lett h néha csak ámulok és bámulok. Eszembe jutott h múltkor azt írtad h ő egy nyugodt típus, hát ez eddig nem volt jellemző mert inkább hisztérika volt. de pl tegnap is voltunk vendégségbe, egész végig vigyorgott, dumált és mászkált. semmi hiszti meg ilyenek. Képzeld én is annyira csak lányt akartam! Szerencsére Robi nem volt az a begyöpösödött pasi aki csak akkor örül ha fia lesz, ő azt mondta h mindegy csak egészséges legyen. Én meg nem akartam akkor fiút. Na majd a második. A góckutatást lehet h nekem is érdemes lenne kipróbálni a nyavalyáim miatt.
Na pá
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


babyonboard
 
 


Andi!
Szeretet massz. nagyon jót tett neki,vagy legalább is én úgy gondolom. Bajt nem tettem vele,csak jót,és Dominik is nagyon élvezte. Passz a bejelentkezés. Nyitvatartás sincs kiírva? Nekünk is a Bognár Sára volt a dr nénink,de én nem voltam vele megelégedve. Volt olyan,hogy több mint egy hónapig kezelte egy kis megfázással javulás semmi,és akkorra már telenyomta antibiotikumokkal,amik mellesleg nem is voltak jók. kb. 2 fajta gyógyszert írt fel mindíg,mint aki szerződében áll a gyógyszergyártó céggel,és amikor mondtam neki,hogy ez Dominak nem hat különösebben nem foglalkoztatta. Sosem ő,hanem egy pesti magán dr. gyógyította meg. Volt hogy a pesti dr. már nem mert neki milyen gyógyszert adni,mert addígra már Sárika el b.....,így torok váladék mintára külldte. Akkor tellt be a pohár,amikor szívinfarktust kapott a pesti dr. és le kellett vinni az érdi dr. néninkhez,aki a szalmonellára a szokásos antibiotikumot írta fel,és engedte,hogy bölcsibe menjen. Persze nem vittem,hanem folyton hívogattam a magán drt. hogy jobban van-e már,és miután gondolta,hogy gáz lehet az elmondottal alapján másfél hét múlva fogadott minket. Ketté állt a szeme,hogy el sem külldte a dr. néni széklet vizsg-ra amikor a jelekből ítélve szalmonellás a gyerek? És antibiotikumot írt fel,ami mellesleg a legnagyobb baj,ha szalm. a gyerek. Itt betellt a pohár,és véglel átjelentkeztünk a pesti dr.hez. Na meg milyen dr. néni az aki áll az üvölltő gyerekem mellett és azt mondja,hogy "anyuka nem tudok mit mondani,segíteni,én még ilyennel nem találkoztam". A védőnéni! volt az aki mondta,hogy szerinte kérjek egy beutalót ulltrahang vizsgálatra. Meg ellátott jó tanácsokkal. A Mariann is aranyos! Biztosan ő is emlékszik ránk,mert nagy szám volt DominikKép Egyszer azt mondta nekem,hogy ő nem csodállkozna azon,ha nem szülnék több gyereketKép A Mariann körzete a lakótelep,de a 10-ek a Katikához tartoznak. Hogy miért én sem tudom.
Dominkhoz képest(már amilyen volt) nekem minden gyerek nyugodt,így értettem azt hogy nyugodt kislány Veronika. pl: Amikor Judyéknál taliztunk,és elvolt a pokrócon,játszogatott,na Domi nem volt így el soha! Õt nem lehetett így lerakni,folyton rázni kellett a seggét,és üvöltött még úgy isKép Igaz,hogy 8 hónaposan elindult,de a csoda.csak 2hétig tartott. Főzni pl 9-10 hónapos kora körül tudtam csak,mert addíg ha nem aludt nem engedte,csak üvöltött,hogy vele foglalkozzak,ha meg aludt minden kis zörejre felébredt. Pedíg nem szoktattam a csendhez,meg kipróbálltam,hogy had üvölcsön,majd abba hadja,de nem pár nap alatt feladtam,mert ő volt az "erősebb". kb. érted már,hogy nekem miért tűnik Veronika,meg mindenki más nyugodtnak. Azt szoktam mondani,hogy másokkal ellentétben vele könnyebb,és nem nehezebb,ahogy nő. Legalább is lelkilegKép
Na nálunk szegény férjembe én beszélltem bele a kislányt. Úgy hogy ő is meg volt győződve,hogy kiscsaj lesz,így ő is csalódott egy kicsit. De persze aztán elárullta,hogy ez csak az én hülye ráhatásom volt,mert a szíve mélyén kisfiút szeretett volna,de tul.képp neki mindegy lett,hogy mi. A kislányt azért serette volna annyira,mert én azt szerettem volna,na meg egy kislány jobban húz az apjához. Kérem szépen,ezt megcáfolom! Dominik fiú létére,ha az apja ott van,akkor apa az isten. Csak apa ölltöztetheti,sőt úgy alszik el este,hogy teljesen rágabajodik az apjára,és piheg a mellkasán. Apánkat,meg majd szétveti a büszkeség,hogy mennyire szereti őt a kicsi fiaKép És már én sem akarok megrögzötten másodikra fiút,vagy lányt. Mindegy,tényleg egy a lényeg,hogy egészséges legyen! Na jó azért ha lehet akkor azt kihagynám,hogy olyan legyen mint Dominik volt picinekKép
Milyen nyavalyáid vannak? Lemaradtam.

Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

na én a bőrgyógyásszal vagyok úgy mint te voltál a doki nénivel. Tele van a hócipőm vele, úgy beszél az emberrel mint a kapcaronggyal v mintha azt hinné h nekem nincs jobb dolgom mint hetente odajárni. Manó születése után egy hónappal kezdődött h kijött a nyakamon valami piros folt. Viszketett nagyon persze én meg jól elvakartam. Kaptam rá valami krémet amitől kis időre elmúlt, aztán megint kijött. Akkor még azt mondta h ekcéma, jó ezt elfogadtam mert már régen is volt egyszer de azóta mondjuk nem. Aztán folytatódott azzal h iszonyú korpás lett a fejem, hullott a hajam ezerrel és elkezdtett nedvedzeni a fejbőröm. Újabb krémek, hajszeszek, spec sampon de nem akar javulni a dolog. Most kitalálta h ez seborrhea és biztos h a szülés utáni hormonális változás miatt van és ha már nem szoptatok lehet h magátóól "megjavul" De nekem már tele van a hócipőm hiszen már 10 hónapja tart és már kezdenek komplexusaim lenni. Pl tök ciki h a suliban ül mögöttem valaki és látja h tiszta korpa a fejem illetve ha hozzányúlok a fejemhez az egész vállam tiszta fehér. Már voltam másik magán dokinál is de a helyzet nem változott, azért meg nem adok ki minden héten 3000 ft-ot hogy felírja szinte ugyanazt a krémet. Bár mondjuk legalább nem beszél velem olyan lekezelően mint az a nő. ja meg volt olyan beszólása amikor kérdeztem h ez mitől van meg h lehet elkerülni h olvassam el a Nők lapjában! Jó fej nem? Na mindegy ez van.
Hát hallod akkor tényleg nem volt könnyű Dominikkal de úgy látom h jó munkát végeztél mert amikor én láttam akkor nagyon aranyos és elégedett gyereknek tűnt. Most h manó már mászik, mellette nem lehet főzni csak amikor alszik mert folyton ott mászkál a lábam alatt. Csak most mindig kapkodok h kész legyen a kaja is és tanuljak is annyi idő alat amíg szuszozik. Úgyhogy megyek is mert nem haladok semmivel.

Andi
Ui: Azért örülök h visszaszoktál a netre Kép Tali jövö hét szerda körül?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

csak beugrottam jó hétvégét kívánni, utazunk haza, lesz bálozásKép rám is fér, nagyon rossz passzban vagyok, meghúztam a férjem kocsijátKép

jövő hét tali nekünk jó

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Juti,
Milyen volt a bál? Kisgé hogy viseli h idegen helyen alszik? Manó nem tud máshol aludni úgyhogy mi egy darabig leszoktunk arról hogy a nagyszülőknél alszunk. Hogy húztad meg a kocsit?

Noémi,
Képzeld ahányszor lennt vagyunk a játszótéren mindig felkapom a fejem amikor valaki mondja hogy Dominik Kép Sajnos nem ti vagytok! Voltam a Jutkánál azt mondta h ő is ez miatt a hülye nő miatt jött el. Ja és ez az a krém amit mondott régen nekem is és van benne fahéj is (elvileg)

Xsara,
Mi újság, meggyógyultatok már?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

A változatosság gyönyörködtett, Dani meggyógyult, én elkaptam. Döglödöm rendesen,
nem is mentünk ma semerre. Elég meleg is volt, ugyhogy lehet, hogy jobban is jártunk.

Bognár Sára dokinéni nekünk is mindig ugyanazt a gyógyszert írta fel, ami persze már nem hatott az X-dik alkalom után. Azután váltottunk, hogy kb. 1 hónapig folyamatosan beteg volt a Dani, nem sokat javult.Kép Most talán jobb. Majd elválik.
A b.nőm isteníti a Sárát, neki bejött.. Lehet hogy Andi nektek is jó lesz, csak mi vagyunk a kivételek.. Kép

Judy!
Bálozás?! Irigykedem!

Noémi!
A gondozonénikkel nincs gond aranyosak, meg minden, eddig nem volt divat, hogy ilyen korán kiviszik Õket. Kép
Nálatok csak az ablakok vannak kitárva, ha esik, ha fúj...Kell a levegő biztosan!
Melyik Szalonban dolgozol Diósdon?

Holnap már megyünk bölcsibe ,kutya baja ugy néz ki!
Megyek elteszem magam holnapra, mert mindjárt itt a reggel, mehetünk dolgozni!
pusszantás
Xsara

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak Andinak üzennék a diósdi topicból:

Ne haragudj, most jöttem csak rá, hogy rossz telefonszámot adtam meg a játszóbölcsivel kapcsolatban. A helyes szám: 06-1-208-2213

sziasztok:Ch.

Chrissy

Kép
chrissy
 
 


Chrissy,

Köszi szépen! Még nem hívtam fel, gondoltam majd ősszel addigra már nagyobb lesz és biztos jobban feltalálja magát.
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Nekünk nagyon jól telt a hétvége, voltunk bálban, végre nagyot táncoltunk, meg kimentünk Ausztriába vásárolgatni. Gyereknapon egy lovasklubba vittük el a gyerekeket, Gergő pónilovagolt, meg állatsimogatás, játszótér volt a program.

Sok időm nincs, segítek a férjemnek kidolgozni a szigorlati tételeit, jövő héten szigorlatozik, meg szakdoli, államvizsga. Közben még Balcsira is megyünk egy hétre a cégem üdülőjébe.
A háztartás meg szalad.

Andi
Kocsi: hát az én kicsi autómhoz vagyok szokva, és a naggyal kanyarodtam és hát egy oszlop befigyeltKép szerencsére casco kifizeti.

mennem kell

egy kép a gyereknapról:
Kép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Minden nap volt valami,ezért csak most tudtam jönni. Dolgoztam,babalátogatóban voltam,főztem,mostam,és DominikoztamKép aki kicsit megint hiszti korban szenvedKép
Gyereknapon a Városligetben,na meg a vidámparkban voltunkKép Szombaton kertipartin voltunk,és most is megyünk mind a kettő szülinapi,meglepi buli volt,és lesz. Dominikot is vittük,ő baromira élvezte a sok gyereket,a zenét.

Judy!
Mikor mentek nyaralni? Mi kb 2-3 hét múlva,most ne is tudom pontosan. Drukk a férjednek a szigorlathoz! Kocsi: ha ez egy kis örömet okoz: én nem szimplán meghúzom,hanem törömKép. Igaz azt csak egyszer,de jobban örültem volna,ha csak meghúzom. Gege nem félt a lótól? Miket vásároltatok az osztrákoknál? Igaz hogy megéri kimenni gyerekruhát venni?

Xsara!
Na jól elszóltam magam,és jót röhögtem is,mert másnap mikor mentünk reggel,ki volt írva,hogy a teraszon vagyunkKép Tényleg,ha esik,ha fúj az ablak mindíg nyitva van. Hunyadi u. dolgozom.
Jobbulást neked. Ja meghoztam a krémedet,de csak úgy tudtam,hogy kért még valaki kisadagot,ezért vettem 1kg,és azt elfeleztem nektek. 1/2 kg 2500ft.- Kell még?

Andi!
Rá jött a Jutka,hogy rám gondolsz? Mit mondott a krémre? Alyánlott másikat? Õ jobban benne van az újdonságokba. Mármint a "hülye" nő a Sárika?
Ilyen sok Dominik van? Én nem taliztam rajtunk kívül másik d.-vel a játszón. Mostanában annyit kolbászolunk,hogy ritkán megyünk le. Ha meg lemegyünk,abból az építkezés lesz,aztán kicsi játszó csak,és végül hamar rá is un,így haza,vagy barátnőzni.

Ismeritek a Meglepetés játékboltot,vagy másnéven Minimaxot a 70-en? Nagyon szupi nyári locsolós gyerekjátékok vannak,jó áron. Éedemes megnézni.
Képzeljétek Dominik egyre többet beszél,és már össze is köti a szavakat. Már a nevét is mondja: "Donyinyisz" a lényeg,hogy már hasonlítKép

Sziasztok
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Noémi,
Jutka rögtön tudta h rólad beszélek,velem ellentétben még a vezetéknevedet is tudja. Ezt a krémet mondta nekem régebben is és nem tud másikat amit lehet használni szopi alatt. Úgyhogy mi még várhatunk. A bőrgyógyász hülye nő miatt jött el akivel együtt dolgozott (nem tudom mi a neve) nem a Sára miatt. Egyébként utánaolvastam ennek a seborrheának és végülis nem nagyon írtak mást mint amit elmondott. Merre kolbászoltok? Már én is unom a lakótelep körüli sétát de nekem nem nagyon vannak itt ismerőseim akikkel tudnék talizni naponta. A játékboltos tippet köszi, pont jó az időzítés mert két manó korabeli babának is lesz szülinapja a közeljövöben és nincs ötletem h mit vegyek nekik. Dominik ügyi Kép Mit szoktatok még nyáron csinálni?

Judy,
Tényleg megéri átmenni? Hova mentetek pontosan? Én is már régóta szeretnék Bécsbe kimenni decemberben de soha nem jön össze. Mikor mentek nyaralni? Tudsz pihenni a két gyerek mellett? Különben jó céged van Kép

Na megyek aludni, Xsara neked is üdv!
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Noémi
Mi is 3 hét múlva megyünk Bfenyvesre. Ez egy másik üdülő, nem a kenesei, kisebb, családiasabb, de teljes ellátás itt is, meg strand helyben. csak legyen jó idő.
Ló: Gergő ült már nagy lovon is a nagyapjánál, nem félt, sőt nagyon nagyarc voltKépKép
na látod, hogy fog beszélni DKép én mondtamKép

Andi
Hát pihenni nem hiszem hogy fogok, mert Gézának ott is tanulnia kell az államvizsgára. De azért remélem jó lesz.

Ausztria: megéri kimenni, pláne nekünk Sopronból, 15 perc alatt kintvagyunk. Mi Eisenstadtba szoktunk menni, és ott a C&A, H&M és más ruhások. Vannak jó kis akciók is.
Most vettünk Gergőnek egy farmert, három polót, egy gatyót, Gézának pólót, zoknikat, nekem farmert, plusz a gergőnek két játékot. ja meg egy takarót.

na pá
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Judy!
Hát igen kellemest a hasznossal,ha már úgy is Sopronban vagytok. Én Bécset ismerem,ami az osztrákokat illeti. Mikor kicsi voltam a szüleimmel sokat jártunk ki vásárolni. Amiért számomra felejthetetlen az az,hogy a Maria h.s.-en találkoztunk össze a férjemmel,és ott kezdődött a mi kis románcunkKép Hihetetlen,mert künönben 5 percre laktunk egymástól,és akkor már 5 éve,hogy nem találkoztunk. Nem emlékszem,hogy írtam-e,voltam beiratni Dominikot az oviba(mert mint utólag kiderült be kellett) És (kopp,kopp) nagyon úgy néz ki hogy fel is vették jövőre. Legalábbis amit mondott nagyon úgy tünt. Megismert,és már mondta is a nevemet a vezető ovónéni. Emlékezett,hogy én is oda jártam,és hogy ismeri az egész familiámKép Idén szept. még nem,de jövőre természetesen szeretettel várják DominikotKép Szerintem ez egyértelmű,vagy nem?
Nyaralás: Balaton fenyvesről is szép emlékeim vannak. Ott voltam először nyaralni,a szüleim nélkül,haverokkal. Szerencsém volt,mert az egyik haveroméknak ott van nyaralójuk. A leg jobb nyári emlékeim onnan származnak. Ketten lányok a bnőmmel,és 6 fiú,aki vigyázott ránk. Nyugis kis hely,ahoz képest,amilyen nyüzsgős a balcsi.

Andi!
Bőrgyogyi: A Diósdi patikába ki szokott járni egy dr. aki allerg. vizs. csinál helyben. Nem tudom pontosan,hogy milyen eljárással,de valahogy úgy mondták,hogy az újbegyedhez érint valami műszert ami kiadja az eredményt. Olyat is mondtak,hogy volt akinek gyógyíthatatlan allerg. volt de a krapek segített neki,és rendbe jött. Igaz,valami szerv. tisztulásos dolog volt benne amit legalább egy évig kellett csinálnia. Én is készülök a kezemmel,de még nem hívtam fel. Tel szám van csak,az idő pontot vele kell megbeszélni. A patikában azt mondták 4000.- ft a vizsg. Mit szoktunk nyáron csinállni? Én tőzsgyökeres érdi vagyok,sok az ismerősöm,barátnőm, 2 koleganőmnek is van gyerkőce,úgy hogy velük,meg náluk,vagy nálunk kolbászolunk. A nagyszülők a közelben,oda is lehet menni. Bár hozzájuk inkább hétvégi járat van. Pénteken,szombaton dolgozom,aztán nagyszülők. A férjeméknél zajlik az élet,rengeteg az ismerőse mindíg van ott valaki,na meg a sógornőm,aki kocsi buzi,van egy elég feltűnő autója,folytan csinállnak rajta valamit,és az ismerős fiúk ezen élik ki magukat. Most éppen lakást újjítanak fel,így ezért van átjáró ház. At anyósom,apósom iszonyú jófejek,és a szüleimet is nagyon szeretjük,Dominikot alíg lehet a nagyiktól elrángatniKépKép Itt a lakcsin is vannak régi ismerőseim,akik kismamák velük is összefutunk. Tavaly voltunk Battán strandolni,ha be jön a jó idő megint megyünk. Van,hogy beülünk a kocsiba,és csak megyünk,de olyan is hogy itthon vagyunk,mert semmi máshoz nincs kedvem. Az apukám sokszor beugrik du. án unokázni,és akkor aztán Domit nem lehet elrángatni sehova. Most,hogy Dominik nincs itthon fél napot gyorsabban elmegy az idő. De nagyon sokat jártunk a múzeum kertbe is. Ott tavaly azt hiszem szerda de. sok kismama összegyüllt,és "babaklubboztak".

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali

Noémi
Milyen romantikus ismeretségKép a miénk snassz munkahelyiKépKép
Melyik oviba fog járni? GratulaKép
Képzeld az egyik szomszéd kissrác egy hónappal idősebb G-nél, Bp-re viszik mindennap amerikai magánoviba, havi 80 rugóért. Plusz, ha nem érnek oda érte 4-re, akkor 500 ft-onként ugrik a késés. Nem semmi. Hát, én amondó vagyok, inkább legyen itthon velem és tanuljon meg először magyarul. Ott ugyanis csak angolul szólnak hozzá.
Azt mondják ennyi idősen fogékonyak még a nyelvre, hát nem tudom. Szerintem még elég nekik a játék. A kissrác egyébként nem szólt semmit, se magyarul, se angolul.

Andi
Mizujs, vizsgák megvannak? Szerintem Gergőnek is ilyen sebrrheaizé van a fején. Olyan koszmósezrüség és nem tudom kiirtani, se babaolajjal, se gyógyszertári kencével. Lekapargatni meg nem merem, mert jön vele a haja isKép most levágattuk majdnem kopira, talán jót tesz neki.

Nekünmk tegnap volt a 4. házasságink, kaptam rózsát, meg könyveket, főztem fini vacsit.

Ja, Gergő is szobatiszta, csak az alváshoz van peló. Noémi, nálatok meddig kellett az alváshoz?
Gellértke pedig ül és kúszik.

kaptok képet:

Kép
Kép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Hali,

Noémi,
Csatlakozom a Judit véleményéhez, ez tényleg nagyon romantikus! Mi történt pontosan? Megláttad ott az utcán és más fényben láttad? Hogyhogy már most beírattad ha csak jövöre megy oviba? Ennyire előre kell szólni? Az én unokahúgom is Kamaraerdő dolgozik egy magánoviban, oda havi 110 a beugró és ezért van nyelvoktatás, tenisz, népitánc meg ilyenet. pozitív oldala h csak 8-an vannak a csoportban és kultúrált emberek gyerekei Kép Na meg gazdagok ha ennyit ki tudnak fizetni havonta. Az oviban mennyit és miért kell fizetni? Köszi a diósdi tippet,írd meg a telefonszámát majd lehet h elmegyek bár most lekopogom, alig vannak tünetek. Amit legutóbb adott hajszesz jónak tűnik, csökkent a korpa és talán a hajhullás is. Állítólag a meleg és a napfény is sokat számít. Pontosan melyik lépcsőházban laktok? A házszámot már írtad de nem tudom h melyik az.

Judit,
Nagyon aranyosak a srácok! Kisgé sokat nőtt mióta nem láttam. Manónak tegnap jött ki a 7.foga és kicsit nyűgösebb az átlagnál. Anyu csinált neki homokozót, hétvégén volt lennt és nagyon élvezte. Ja neki is sokáig volt koszmó a fején, hiába kentem én is babaolajjal v a fürdetővel nem múlt el. Aztán a doktornő adott rá Elocom szeszt és az lehozta. Már csak egy vizsgám van jövö szombaton, eddig mindegyik sikerült bár a legutolsó nagyon necces volt. Ráadásul uez a tantárgy van Robinak is és közölte h akkor majd én segítek neki. Nekem kell szintén kidolgozni a tételeit Kép A férjed mikor vizsgázik? Mi lesz ha "nagy" lesz?
Jó hétvégét mindenkinek, ha van időtök írjatok.
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Andi
Remélem már nincs fognyügKép HomokozóKép
Vizsga kedden lesz, aztán szakdoli, és éllamvizsga. Ez egy közgazdasági képzés jogászoknak.
Koszmóra most én is kapok receptes szert, remélem megszűnik.

Nálunk jól telt a hétvége, volt nálunk egy szintén 8 hós bébi, meg kerti parti a szomszédoknál.
ma pedig a jástzóházból egy tigrist hoztunk haza.
egyébként szóljatok ha unjátok a fotókat, más senki nem rak felKépKép

J

Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Judy!
De hogy unjuk a fotókat. Mint már annyiszor elmondtam,ha nem lennék reménytelenül szőke dolgokhoz,akkor én is nyomatnám fel a fotókatKép
Ügyi kisgKép Úristen tisztára egyformák G-vel.
A kis tigrisnek szupi a frizkójaKép Szépen hagyta,hogy kifessék? Tetszett magának? A koszmóra mi parafin olajat kaptunk annó,és azt mondták,hogy jól keféljem át neki a kis fejbőrét,ezt fürrdés előtt,aztán meg kellett mosni a haját. De érdekes volt mert kisbabának nem lett Dominak,csak jó 1 éves kora körül,a védőnő szerint 3 éves koráig kialakulhat.

Ovi: Felső uti,majdnem a Sós pékséggel szemben.
Én is hallottam,hogy ilyenkor még nagyon fogékonyak a nyelvekre. Az un.tesóm aki ovónő,is tanított nyelvet az ovisoknak. Na ehez képest amikor az ő gyerekei megszülettek,nekik nem tanította a németet. Valószínű nem nagyon látta értelmét. Meg azt is hallottam,hogy akik 2 nyelvet beszélnek később beszélnek. Na hát akkor lehet,hogy az én fiamnak rejtett kétnyelvűsége vanKép Drága ovi,drága suliKépKép Hát sajnos nem engedhetjük meg magunknak. De már sokszor elgondolkodtam azon is,ha pénzem lenne rá,akkor oda járatnám e őket? Mert hogy a sok tantárgy,külön óra,miegymás mellett,lehet hogy pont a nagyon is fontos pl.magyart nem tanulná meg rendesen,mert alíg marad idelye. Arról már nem is beszélve ugye,hogy pénz beszél,kutya ugat,ki tudja,hogy a pénzért,vagy a tudásért kapná a jegyeit. Ha meg tovább akarna tanulni,megkockáztatom,hogy hátránnyal indulna bizonyos dolgok miatt. 1. Valóban a tudását fedezik a jegyei,vagy a pénzét(ugyebár mondhatják ezt is,még ha ki sem mondják,csak gondolják). 2. Ha eddíg volt pénze,akkor vigye fizetős,magán iskolákba,mert megteheti,és ne vegye el a helyet a szerényebb sorsú gyerekektől. Szóval ördögi kör ez. Bár az tény,hogy én is megadnám a lehetőséget a gyereknek,ha ennyi pénzem lenne,aztán majd meglátju valóban milyen alapon járatnám. Szerintetek nem túl leterhelő ez egy gyerk számára?

Dominiknak is van még pelusa éjszakára.

Andi!
Enikő 2/b 10 emeletes. A legutolsó 10-es,az első sorban. Az allerg.tel.sz. majd legközelebb,nem tudom pontosan hová tettem,majd előbányászom.
A férjem,már 13,14 éves korom óta ismerem,mindíg is szimpi volt. Aztán kb 5 évig,valahogy elkerülltük egymást. Amikor szembe találkoztunk,akkor én épp egy aktuális jelölltel voltam,akivel nem éreztem magam a legjobban,és azon gondolkoztam,hogy itt vagyok Bécsben,minden zárva(mert ünnep volt,és ezt mi nem tudtuk mikor mentünk),és még a nyakamon ez a h. is. És akkor jött szembe velem Palkó. Meg sem ismertem hirtelen,csak utólagos elmondása szerint ő is csak azt nézte,hogy ki ez a nő,meg meg hogy ki ez a jó pasi,miért nincs nekem ilyenem,miért nem egy ilennel császkálok itt. Állmomban sem gondoltam volna,hogy az a fiú aki szembe jön velem az magyar,pláne hogy még ismerem is. Amikor egymás mellé értünk döbbentünk rá mind a ketten,hogy ki,kicsoda. Csak álltunk egymással szemben,és néztük egymást. Pár szót beszéltünk,aztán szerintem a meglepődöttségtől,nem is tudtunk egymásnak hírtelen mit mondani,így tovább mentünk. Aztán hazajöttünk,és bár ő látta hogy pasival vagyok,de nem érdekellte,azt mondta tudta hogy én leszek a nagy ő. Addíg ment míg vakaki megadta a tel. számom,és felhívott. Én meg hárítottam,mert hát ugye volt neki hírneve ,na meg imertem is a nőcsábász múltját,úgy hogy én hadakoztam,hogy nekem ő nem kell. Akkor jöttem ki egy nagy szerelemből,fájdalmas véggel,nekem nem volt szükségem, akkor több csalódásra. Folyamatosan letagadtam magam,nem értem rá,tudom még azt is mondtam,hogy ne jöjjön elém a munk.helyemre,mert kocsival vagyok,holott nem is volt kocsimKép Szóval nem,nem,és nem. Aztán eljött a szilveszter,és egy helyen voltunk bulizni. Lejött és a lehető legjobb taktikát választotta,ami egy nő büszkeségét nagyon sérti. Nem foglalkozott velem,oda lökött egy sziát,és kész,haverozott,nőzött.. Hát ez mocskosul felkeltette az érdeklődésem. Miután még tetszett is a férjem,nem bírtam elviselni,hogy eddíg ette a fene csak utánam. Mint kiderüllt direkt csinállta,közbe a haverjai közvetítettek neki,hogy éppen mit csinállok. Aztán mikor már marhára dühített a dolog,elkaptam a kezét,hogy akkor most táncolunk. És ott megtört a jég nálam. Ugyanis az a fiú akinek én mindíg hittem,valahogy tökre megválltozott,mert rájöttem,hogy mindenre úgy reagállt,ahogy azt én egy pasitól elvárnám. Na akkor elkezdtem tesztellni,és mindenre a lehető legjobban reagállt. 10-ből 10 pontot kapott. Hihetetlen. Rádöbbentem,hogy már nem csak a düh vezényel oda hozzá,hanem az érdeklődés. Na azóta együtt vagyunk. Kaptam is eleinte az ívet,a jóakaróktól
hogy kutyából nem lesz szalonna. De azóta még egy igazságra rájöttem: mindenki megválltozhat egyszer,csak a megfelelő személy kell hozzá,aki ezt a válltozát előhozza,kihozza belőle.

Na annyit írtam,hogy most már rohannom kell.
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,
Judit,
Ne hagyd abba a képfelrakást, nagyon aranyosak, jó őket nézni. Ha leírnád nekem h hol tudom lekicsinyíteni a képeket akkor én is raknék fel mert múltkor próbáltam de túl nagy volt. Nálunk kitört a hasmenés, manónak szerda óta megy a hasa, ma voltunk dokinéninél, nem tudja h mitől van. kaptunk valami hasfogó folyadékot és majd pénteken megyünk vissza. Más tünete nincs, nem lázas, nem hányt stb.

Noémi,
Ez nagyon romantikus sztori! Én is hasonlóképpen voltam a Robival, amikor mi megismerkedtünk akkor én még mással jártam akiről akkor azt hittem h életem nagy szerelme. Utána következő évben kimentem Londonba majd szakítottunk de a Robival kapcsolatban voltam mint barát. Legalábbis én úgy éreztem iránta. aztán én meghívtam szilveszterezni h ne menjek egyedül egy buliba, ott jól berúgtam Kép és el akartam csábítani de ő szerencsére nem hagyta magát mert mint utólag kiderült nem csak egy éjszakás kalandot akart tőlem. Így kezdtünk el járni bár őszintén megmondva az elején én nem voltam belé szerelmes mert akkor még nem hevertem ki az előzőt. Aztán szép lassan meghódított és pár hónap után összeköltöztünk. Ennek már több mint 4 éve. A vicces az volt h még nem is jártunk amikor megmondta h ő tőlem akar gyereket. Akkor én csak viccnek vettem na de végül így lett! Az említett gyerkőc éppen durmol, remélem h hamarosan felébred mert megyünk a Corába vásárolni. Lassan tényleg találkozhatnánk már!?
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok

Mikor lesz már nyár?Kép utálom ezt az időt. Ráadásul holnap egész nap egyedül leszek a gyerekekkel, mert apának haza kell utaznia temetésre.

Noémi
Tigris: igen, hagyta a festést. ő választotta a tigrist, aztán először ő akarta festeni magátKépKép és nagyon tetszett magának a tükörben, a kis majomKépKép
Nyelv: én úgy tudom, csak akkor jó a nyelvtanulás a kicsinél, ha a szülők kétnyelvűek. De nem értek hozzá.
Ovi: nos, a fellebbezés is el lett utasítvaKép még bíróságra mehetünk.
Gondolkozunk, hogy apa behordja Bp-re. Az I. ker-ben dolgozik és talán ott lenne hely valamelyik oviba. vagy itt a családi napközi, majd meglátjuk.

Andi
Elmúlt a hasmars? nem lehet, hogy a fogacskák miatt volt?
Milyen képnézegetőd van? én csak megnyitom szerkesztésre és után Resize, 450*600 pixelre beállítom. Így már engedi a babanet felpakolni.

Én is el lettem hódítva valakitől férjem általKépKép az is egy több éves kapcsolat volt jövő nélkül. Asszem ez volt életem legjobb döntése. Ja, Géza leült az ellenféllel a kocsmába megbeszélni az erőviszonyokat én meg izgultam, hogy ne verekedjenekKépKép
Jó a kocsim, csak az idő rossz. Tali? Bár lehet nálunk is ha akarjátok.

na pá
Jud

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Andi!
Akkor te is messzire mentél a szerelemértKép

Judy!
Kitartás hétvégéreKép Ovi:KépKép talán jó lenne neked is,ha Géza vinné,hozzná. Egy gyerekkel kevesebb,így kisg napirendje sem boruna,ha Gt vinni-hozni kéne. Vagy addíg is kimozdulnátok?
Életem legjobb döntése: Nekem is a férjem volt,bár be kell vallanom,hogy nekem nem ő volt a nagy Õ. De nem cserélném el semmi pénzért sem. Õ az emberségével,és az élethez való,meg a hozzám való állásával hódított meg. Meg a viselkedésével,meg a reakcióival,mega KépKépKépKép szóval mindennelde a NAGY SZERELEM nekem a férjem előtt volt. De persze,azóta már elmúlt.
Azért arra kiváncsi lennék,hogy az ellen felek miről beszélgettek a kocsmába? Te én erősebb vagyok,úgy hogy Judit az enyém?Kép

Lányok,most lehet hogy hetekre eltűnök,mert jöv. héten kihasználom anyukámat,aki szabin lesz. Így a fogásztól foga a nőgyogyiig,fodrászhoz,kozmetikushoz is megyek,és dolgozom is sokat. Utána meg nyaralni megyünk,úgy hogy egy darabíg nem jövök. Jó pihenést mindenkinek! Kívánjatok jó időt nekünk! Judy,ha ti is akkor mentek,vagy válltjuk egymást,akkor jó nyaralást nektekKép

Puszi
Noémi

Noémi
citrom
 
 


Hali,

Micsoda megkönnyebülés, sikeresen letettem az összes vizsgámat! Most már szabad vagyok, jöhet a nyár! Az idő nagyon pocsék, lehetne már megint 40 fok. A hasmars most szünetel hála annak a folyadéknak amit kaptunk még holnap adom neki aztán majd meglátjuk.
Judy,
Én is kíváncsi lennék h mit beszéltek a pasik ott! Jövö héten mi már ráérünk, összefuthatnánk. Mikor mentek nyaralni?

Noémi,
Jó szépülést aztán ha van időd akkor írjál!

Xsara,
Veled mizújs?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali,

Judy,
Szerdán esetleg ráértek du?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

Tegnap a gyerekszigeten voltunk, szupi, ajánlom mindenkinekKép

Kocsma
nem tom miről volt szóKép pontosabban Géza dumált mint mindig, a másik fél meg hallgatott nagyokatKép

Noémi
Jó pihenést, szépülést, üdülést...Kép

Andi
Gratula a vizsgákhozKép nagyon ügyi vagy, hogy így a gyerkőc mellettKépAkkor jöhet a pihiKép
21-én megyünk nyaralni.
Szerda egyelőre jó, talizzunk?

na pusz
Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Judit,

Bocs tegnap nem volt jó a net. Szóval délután szerintem 5 körül szívesen meglátogatnánk titeket ha nem zavarunk. Vagy szívessebben mozdulnál ki otthonról?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Hali

na most meg én nem voltam netközelben.
ha jöttök ma, akkor küldj egy sms-tKép

Judy

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Judy,

bocs a tegnapiért de Robival keresztbe szerveztünk.
Mi van a szigeten amiért érdemes kimenni?

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Kép

Hali,

Itt egy kép a manóról a kedvenc játékával.

Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy csak így betoppantam, de
egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a babuci?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Sziasztok!
Egy nagyon fontos felmérést végzek a Szoptatásért Magyar Egyesület megbízásából, az anyatejet helyettesítő termékek marketingjét szabályozó WHO-kódex betartásának magyarországi helyzetéről.
Lenne egy pár kérdésem a 6 hónapnál fiatalabb babák anyukáihoz:
-a csecsemő életkora?
-táplálja-e csecsemőjét valamilyen gyári élelmiszerrel?
-ha igen, milyen márkájú tápszert, teát, tejpépet, gabonakészítményt vagy egyéb élelmiszert használ, és miért?
-miért?:-A: az orvos javasolta B:a védőnő javasolta C: a dietetikus javasolta D: más egészségügyi dolgozó javasolta E: saját, előző gyermekével szerzett tapasztalata alapján F: reklám alapján választotta G: rokon vagy barát javasolta H: egyéb:....
- kapott-e ingyenes mintát csecsemőélelmiszert (és cumit?) gyártó cégtől? (Nestlé, Milupa, Hipp, Kecskeméti, Humana, Mildi, Avent, Chicco, Mam stb.)
-hol?:A: egészségügyi intézményben B: gyógyszertárban C: otthon D: üzletben E: postai úton F: egyéb:...
-ki adta?: A: a cég üzletkötője B: egészségügyi dolgozó C: egyéb:...
- kapott-e bármiféle tájékoztató vagy reklámfüzetet, ajándékot?
- ajándékfajta: A: cumi- cumisüveg B: előke C: pelenka D: játék E: dísztárgy F: pelenka és cumisüveg együtt G: ajándékcsomag H: egyéb:...

Bármit amit kaptatok szülésnél, vásárlásnál, postán, bárhol, kérlek írjátok meg nekem, azt is amiben nem vagytok biztosak, hogy ide tartozik.
Melyik kórházban született a babó?

Köszönöm, hogy ídőt szakítottatok rám és elolvastátok.
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Sziasztok, Petra
anyatigris2
 
 


Helló

Andi
HintapaciKép
Nem baj, hogy nem jöttetek, mert aznap estére betaknyosodott Kisgé, legalább nem ragasztottunk át semmit. Sajna a nagy is taknyos lett, remélem azért el tudunk utazni holnap a Balatonra.
Sziget: van babás részleg is, babajátékokkal, meg nagyobbaknak ugrálóvár, vidámpark, dodzsem, foglalkoztató játékok, előadások, a T-com honlapján meg lehet nézni.
mennem kell pakolászni, egy hét múlva jövök.

Petra
nekem jelenleg nincs 6 hó alattim.

Pusz
J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


A válaszokat erre a címre küldjétek: munkacsi.petra@freemail.hu
anyatigris2
 
 


Judy,

Jó nyaralást és jobbulást a gyerkőcöknek.
Majd gyere az élménybeszámolókkal.

Noémi,
Visszajöttél már?

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, csak éppen a fiúk kitúrtak a gép elöl.
Délután Dani gépezget, este + apa. Anyának +lópikula.

Jó nyaralást a nyaralóknak! Kép

Nálunk semmi változás, mindenki dolgozik ezerrel... Dani bölcsizik, bár nemsokára itt a szünet (1 hónap), utána még 1 kis bölcsi, majd kezdődik az ovoda. Kiváncsi leszek, ugyan az lesz az óvonénije aki az enyém volt. KépKépKép
Jó nem?!

Noémi!
Kellene a krém csak teljesen el is feledtem, hívlak telcsin, ha haza jöttetek!

Lehet, hogy bővülünk még 1 fiús anyukával...
még csak olvasgatja az oldalakat..
Cili pussz. Kép

Puszika mindenkinek


Xsara és az Õ kisördöge!

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Szia Xsara,

Jó rólad hallani! Mostanában én is csak azért férek oda a géphez, mert Robi tanul. Ezek szerint neked jó élményeid vannak a volt óvónénidről Kép Én nem emlékszem az enyémre bár én csak nagycsoportba jártam.

Cili,
Gyere nyugodtan, néha nagyon kihalt ez a topic!

Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Sziasztok
Hazajöttünk a Balatonról, szuper volt, jó idő, sok gyerek, teljes ellátás...Gellértke tündér volt, mindenkire vigyorgott ezerrel, Gergő meg csajozot... Egy 4 éves kislányt talált magának, együtt csúszdáztak, táncoltak, ölelgették egymást...A vizet első nap nagyon élvezte, ki se akart jönni, később már nem annyira, az apja nyakában ment csak be. Inkább a gyerekekkel játszott, homokozott, csúszdázott. A háromfogásos kajákat nem bírta végigvárni, sokat kellett utána futkosni.
Ma pedig államvizsgáuik a férjem, úgyhogy drukkoljatokKép
Még az utazás előtt voltunk mérésen. Gergő 14,6 kiló és 97 cm, Gellértke 72 cm és 8,3 kiló, alig hízott az elmúlt hónapban, két hét múlva újra mérésre kell vinnem.
Gergőt felvették az oviba, én is elmentem megnézni, nagyon tetszett és kedvesen fogadtak. Vegyes csoportok vannak, de ő főleg kicsik között lesz, 18-an lesznek a csoportban, 2 ovónő lezs velük napon belüli váltásban. Montessori módszer szerint működnek. Választani kellett foglalkozásokat, én hittant, nyelvet, úszást és ritmikus foglalkozást jelültem be, többet nem akartam, bár lett volna kézművesség és zene is.
A gyerekek nem voltak bent, mert kint levegőztek, de Gergő rögtön játszani kezdett a játékokkal.


egy kép a balatoni feelingről:

Kép

J

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szia Juti,

Csupa jó hírek! Végülis melyik óvodába vették fel Gergőt? Akkor szeptembertől egy kicsit nyugisabb délelőttjeid lesznek. Jók ezek a foglalkozások is. Mit jelent a Montessori módszer? Drukkolok a férjednek! Biztos sikerülni fog! Mi is megvagyok, elég gyakran járunk le a játszóra, tegnap egy ari kiscsaj sütött és főzött a manónak szülinapi ebédet és tortát a homokozóban. Tök hihetetlen h jövö héten a lányom már egy éves lesz!
Üdv
Andi

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: