Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csajok!

Most könyvtárban ülök. Visszahoztam a könyveket, gondoltam, hogy internetezek kicsit. Volt szabad gép. 1 óra kemény 120 forint!!!

Hát tegnap megint voltam uh-n, a tüszők nem nőttek. Tegnap nagyon el voltam kenődve, de már nem. Ha nem ez a hónap sikerül, sikerül majd más, nem? A doki bíztatott, hogy ne adjam fel, még lehet ebből szép tüsző, holnap megyek megint hozzá. Érdekes, mert régen nekem simán a clostytól is volt pé-m. Hát ez van....

Képzeld Éva, taliztam a kedvesebb gnőtőkkel a buszon és mondta, hogy a 6 hónapos gyerekes nő elvált és anyagi okokból kellett vinni a gyereket bölibe, mert most egyedül neveli, meg még van egy 12 éves gyerek is. Olyan lelkiismf. volt, mert látod, pálcát törtünk felette, de mondta a g.nő, hogy szegény anyuka teljesen ki van így is készülve, meg a betegségektől is fél. Így azért már sokkal érthetőbb. Elég kemény lehet egyedül nevelni két kisgyereket a gyedből (aztán lehet, hogy csak gyest kapott). Ja, megkérdeztem, nyugodtan be lehet menni a bulira. Mondtam, hogy tíz fele megyek, mondta, hogy jó és hogy Emesét akkor haza kell vinni. Azt mondta, hogy nem lenne kötelező, de Emese úgysem maradna utána. Mondtam, ok, nem gond.

Cirmike: próbáld ki, hogy kicsit később teszed le a Rolit, akkor lehet, hogy tovább alszik. Nálunk most fordítva van, este 9-kor alszik és reggel hétig egyhuzamban. Valami gomba, amire kell a kúp? Azért vigyázz a dolgokkal. És ne vedd lazán, mert számtalan olyan esetet hallottam mostanában, hogy a második terhességgel lazábbak voltak a nők és túl hamar kinyílt, megerőltette magát stb.

Hajni: most bezzeg kegyetlen hideg van!!! Nálatok most mi a helyzet? Páfrányok? Hányadik napon vagy?
Azért nem adtam fel teljesen erre a hónapra a dolgokat, azért fájdogál a hasam, majd meglátjuk.

Puszi nektek, majd írok!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Szia!

Kitartás, én nagyon küldöm a drukkokat Kép. Már iszonyatosan izgulok érted Kép. Olyan jó, hogy mindenről beszámolsz Kép.

Nekem tegnap éjjel, a bal petefészkembe szurkodtak tűket, de olyan hosszúakat, hogy a térdemen jött ki. Mi a fene lehet Kép. Ma a 13. napon vagyok, a nyálam meg most szárad. Tegnap elfelejtettem nyalni Kép. Előtte meg szinte nem is voltak páfrányok. Lehet hogy csak egy hónap a páfrányok szavatossága Kép.
Az is lehet hogy peteérést érzek ilyen szurkálósan, bár eddig nem éreztem soha, de ma mintha egy picikét görcsölgetne is a pocakom. Remélem az, mindenesetre már mennek az akció hegyek Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na akkor hajrá!!

Most nem tudok hosszabban írni, lejárt az időm a könyvtárban. Majd jövök!!

Puszi nindenkinek!

Szilvia

emeseanyu
 
 

 
 

Ilyen az én formám, pont most jöttem...

Szilvi, ne aggódj, vigyázok magamra, amennyire Roli mellett tudok. Néha nagyon nehezemre esik emelnem őt. A hüvelyemben szinte nagyon ritka, hogy ok a ph érték (ez már 13 éves korom óta így van), egyébként az eredmények negatívak.

Tök jó, hogy nem törtél le! Kép Nagyon szorítok neked!

Hajni szerintem egy nap és megjelennek a páfrányaid!!! Biztos azért szurkálódsz.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike, nagyon bízom benne hogy igazad van, de szörnyű hogy még nincsenek, pedig ugye előtte három nappal már kellne mutatnia. Na mindegy, biztos vándorol a pém Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, elfelejtettem írni, ma nudli lesz nálunk az ebéd Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, tudok kicsit írni anyuéktól. Itt kajáltam, rakott kelt ettem, Emese a böliben. Sanyinak otthon krumplis tészta van.

A könyvtár után még elmentem a szent borbálára az adatrögzítési munka miatt. Leadtam a papírt. Hajni, nem érdekel? Kb. két hónapos munka, adóbevallások rögzítése, hétköznap 1/2 8- 1/2 16 között kell dolgozni. Önéletrajz kellett és ott kellett egy papírt kitölteni. Nekem nem hiszem, hogy visszajeleznek, mert én írtam, hogy csak délelőtti munka érdekel.

Aztán rohantam kiváltani még három doboz injekciót, újabb hatezer. Be is adattam a védőnénivel. Izomba kaptam. Jó csípett. Rájöttem, hogy ez a puregon, amit magamnak adtam, azért nem használt, mert hasba, csak bőr alá kell és elég nagy a pocim, hátha nem tudott annyira felszívódni, mint ez is farba és izomba. Mert azért nekem sima closty kúrától is pém. A múltkorival és az ultrahanggal most tartott 26 ezer forintál. KIRÁLY!!!!! Kép És még sírnak, hogy kevés a gyerek.

Évával taliztam a böliben. Tök ari a Soma. Szép kölök.

Sziasztok, csütörtök fele jövök. Mindenki vigyázzon addig magára, és SOKASODJATOK!!! Mármint Te Hajni, ha jobban belegondolok, mert Cirmi már megtette, Éva meg nem akar.

Puszi nektek! Szorítsatok, hogy a következő 3-4 napban nőjenek még a petéim. Köszike.

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok csajok!

Hajni, először is: tök örülök, hogy taliztunk. Olyan furi volt így v.ki olyannal talizni, akiről sokmindent tudsz, de még sosem láttad élőben...
Annyira aranyosak voltak együtt a férjeddel, ahogy összebújva mentetek az utcán! Először a párod lett ismerős (a fényképről) Furcsa volt hallani a hangodat is. Tök összeilletek sz.tem!

Ja, a többieknek: véleltenül egymással szembe jöttünk a Hajnival, meg a párjával a Fő téren, a CBA-nál.

Úgyhogy én mostmár mindenkit "ismerek" ebből a topikból! Kép

Hajni, köszi a körömpörkölt receptjét, nemtudom még, hogy fogok-e csinálni, lehet, hogy majd anyukámmal csináltatok, és megkóstolom.

Szandra! Ez nagyon kegyetlen,hogy pont most "művel" ilyet veled a fiad, hogy nem alszik reggel! Nálunk is nemrég számottevően csökkent az alvásigénye a Somának, lehet, hogy most Rolinál is ez van. Este hánykor alszik? Lehet, hogy tényleg meg kéne próbálnod este később lefektetni... (Persze akkor meg estefele nyűglődne...Kép)
A győri thermálfürdőbe voltatok? Tök jó, hogy jól sikerült. Akartam kérdezni, hogy mennyi a belépő, milyen a gyerekeknek szánt rész, medence?

Helló!

lola77
 
 


Helló!

Én is örültem neked Kép. Ha nem szólsz, még mindig azon törném a fejem, hogy ki vagy Kép. Különben én is úgy voltam, hogy marha ismerős az a gyerek, de gondoltam csak nagyon édi azért tűnik úgy. De amikor már az anyukája is az volt, igencsak gondolkodóba estem Kép. Nagyon jó az arcmemóriád Kép.
Aranyos vagy hogy ilyeneket írsz rólunk Kép. Ilyen hidegben mindig így sétálunk Kép

Pont utánna gondolkodtam rajta, hogy itt rajtam kívül mindenki ismer mindenkit és milyen jó, hogy csak úgy befogadtatok egy idegent Kép. Aranyosak vagytok, köszike Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Kicsit tévedésben vagy (Kép), mert ha jól emlékszem Te előbb írtál, mint én, úgyhogy én jöttem később, Cirmike meg még később. Úgyhogy Emeseanyu+Te fogadtatok be...
Az már más kérdés, hogy később kiderült, hogy ki-kit ismer.
Ja, hogy neked a Soma volt ismerős!? Kép Azt hittem én... Na mindegy, annyira láttam az arcodon, hogy Te is ismersz engem, úgyhogy nem volt kérdés... Csak egy kicsit nem tudtam a helyzetet hova tenni. Hirtelen nem tudtam mitis mondjak egy "idegennek", akit egész jól ismerek. Meg kellett volna kérdeznem a körömpörkölt-receptet, mi? Kép Mert akkor még nem olvastam a válaszodat!
Amúgy Ti mi jót csináltatok a városban akkor?

Tegnap megfőztem mára: túrós csúszát (szalonnával), úgyhogy ma nem főztem. Holnap a menzán csirkepörkölt lesz.

Cirmike, neked még az jutott eszembe, ha már nagyon álmos vagy, adj be Rolinak egy kis altatót (vagy fél páleszt), aztán aludjatok! Kép

lola77
 
 


Mi épp a telekadót intéztük és spóroltunk 40.000 Forintot KépKép, meg a postán voltunk ennek örömére befizetni a csekkeket Kép. A párom olyan édes volt, kérdezte, hogy ki volt ez, és melyikbe ír KépKép.
Még jó, hogy a pici fiad volt ismerős, a hapsikat jobban megnézem, meg róla több képet is láttam KépKép. Nem mintha neked én lettem volna Kép. Különben a gyerekek annyira hasonlítanak így sapkában, sálban egymásra, hogy azért néztem meg az anyukát KépKép.
Különben én is azon gondolkodtam utánna, hogy ha tudlak hova rakni, akkor mit mondtam volna?
És ti csak sétálgattatok? Vagy nektek is volt konkrét cél?
Tetszik az ötlet amit Cirmikének adtál, elrakom az ötletraktárba, ha egyszer nekem is lesz babám KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Gratulálok a spóroláshoz, ügyik vagytok!

Mi a CBA-ban voltunk egy-két apróságot venni.
Direkt ezt a programot találtam ki aznap du-ra. Busszal mentünk, Soma nagyon élvezi (néhányszor vittem már direkt). A babakocsit már nagyon nem bírja egy hosszabb útra. Bevásárolni + levegőzni meg úgyis kell...
Ma du. meg festettünk itthon. Azért már várom a tavaszt, akkor több korabelivel talizhatna a gyerkőc+én is kismamákkal, akiket ősz vége óta nemigen látok... csak egynémelyikke futunk össze.

Telketeken mi újság? Ilyenkor mit csináltok, ha kimentek?
Remélem, hogy a petefészek-szurkálásod jó jel, de akkor miért nincs páfrányod? Múlt hónapban viszont volt, akkor meg nem szúrt? Le vannak tojva azok a páfrányok, ha sikeres lesz a hónapotok, nemigaz?

Ja, nem a párodat stírőltem ám, amikor taliztunk, csak rá esett a pillantásom. Majd megtudod, ha egy 90 cm-es emberkét vezetsz kézen fogva, a külvilág néha megszűnik. Csak egy-egy pillanatra emeled fel a tekintetedet embermagasságba. (Na ezekben a pillanatokban biztos történik v.mi a gyerkőccel! Kép)

lola77
 
 


Ja még az jutott eszembe, hogy Emeseanyu bemehet pénteken de. a farsangra megnézni a kiscsajt!

Megyek, elteszem magam holnapra!
Jó éjt!

lola77
 
 


Nem csodálom hogy nem bírja a babakocsit. Nem is kell az már egy ilyen nagy fiúnak Kép.

A telken még mindig az ablakokat jhegesztgetjük a pincébe. Ilyenkor csak 1-2 órára megyünk ki, mert megfagyunk Kép
Hihetetlenek ezek a páfrányok, már annyira nincsenek, hogy pöttyök is alig Kép.

Mi jót festettetek?
Te nem is tudhatod, hogy milyen az ha nem figyelsz a gyerekre és rosszat csinál. Lesírt róla hogy egy áldott jó gyerek Kép. Furi, hogy ennyire nem szégyenlős. Gondolom nem győz szóval tartani Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Dicsekedett vele Kép. Remélem hoz fényképeket is. Én is kíváncsi vagyok ám rá Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, én is voltam a Szent Borbála téren, az apeh-os munka miatt. Délután 2-10-ig van, és hétfőn vagy kedden kell kezdeni. Kicsit furi, hogy megint csak hétvégén láthatom a páromat, mint mikor kezdtünk járni Kép. De csak kibírjuk. Max nem, de akkor sem mondhatja senki, hogy egy lusta dög vagyok, egész nap itthon internetezek Kép. Szóval babaprojekt 3-4 hónapig lefújva.
Képzeljétek milyen édes volt a párom tegnap. Feküdtünk összebújva az ágyon, közben ment valami a tévében. Erre megkérdezte hogy bennünk van valami közös? Mondtam neki, hogy szerintem semmi Kép. Erre közölte, hogy majd lesz. Nem tudtam mire vélni a dolgot, megkérdeztem,hogy és mi lesz? Válasz: háááát. Jó, de mikor lesz? Majd nemsokára. Nagyon értetlenül nézhettem, mert megmondta mire gondol: egy kisbaba Kép. Képzelhetitek hogy meghatott, folytak egyből a könnyeim Kép. Megmondom őszintén nem erre gondoltam az első pillanatban Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni én arra gondoltam volna! Kép
Gratula a munkához! Már biztos?

Tegnap voltunk barátnőmmel és megünnepeltük a szülinapját. Este 9-től éjfélig lementünk az Árpád melletti sörözőbe. Az apukák meg vigyáztak a babákra (neki 3 hónapos a kisfia). Még a Vadorzóba is benéztünk! (fúj!) Azért jó volt majd többször megismételjük ezt.

Voltam a dokimnál is, megvizsgált, rendben minden, jövő szerdán kell mennem hozzá a kórházba uh-ra. Már nagyon várom!!!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok, lányok!

Hajni, ez tényleg megható, de ahogy írtad, én már az elején gondoltam, hogy a babára akar kijukadni... Kép
És kb. meddig kell adatot rögzíteni, több hétig? És most emiatt lefújjátok a babadolgot? Attól még, hogy este 10 után érsz majd haza, utána is össze lehet "bújni", ha nem is mindennap. És ott a hétvége is!

Cirmike! Szerdán is van Vadorzó? 1000 éve nem voltam, nemis vágyom, oda nem. Múltkor megnéztem a honlapot és több mint 10 évvel fiatalabbak járnak oda, már öreglánynak érezném nagyon magam.

Ja, majdnem elfelejtettem: Soma beteg! Tegnap délben, mikor mentem érte úgy ült a g.néni ölében, mint egy kis sebzett madárka! Mondták, hogy nem evett semmit, hányt, hőem-e is volt. Ma de. anyumnál volt, holnaptól itthon vagyunk. Du. voltunk a dr. néninél: semmi komoly, csak nagyon-nagyon nagy nátha! Kúp, orrcsepp-ennyi. Ja és eléggé köhög, meghát nyűgös-bújós!
Úgyhogy a holnapi farsangról is lemaradunk!Kép

lola77
 
 


Szegény pici. Gyógyítsd meg hamar Kép. Várta a farsangot nagyon?

Cirmike, én is már vagy ezer éve voltam a Vadorzóban. Nekem sem a kedvenc helyem. Inkább beülök valahova iszogatni és dumizni, mint ezekre a jókis zenékre táncikálni, vagy ülni tök szótlanul, mert úgysem érteni ki mit mond Kép. Bár én már fiatal koromban sem szerettem annyira a diszkókat Kép

Nem lenne gond a 10 utánnal, csak a párom 4:40-kor kel. Szóval így már húzósabb a dolog. Azért őt sem fáraszthatom a végtelenségig Kép.
Ez a pár hét olyan 3-4 hónap Kép.

Küldök Somának is gyógyító puszikát, Emesénél használt Kép. De el ne felejtsd átadni neki Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni! "fiatal koromban". Na nézdd má', milyen öreg vagy! Ha-ha-ha. Kép

Persze, akkor érthető, tényleg jobb ha hagyod pihenni, legalább jól megerősödnek a kis katonák. Kép
Hú, azért az elég hosszú időnek tűnik ebből a szempontból. Azért biztos kibírjátok.
Most jut eszembe, akkor du. sosem leszel majd itt, úgyhogy majd csak 7végén akadhatunk össze mi is.
Azért majd számolj be a munkáról, meg hogy bírod.
Meg nem unjátok egymást a pároddal majd, az bizti.
Köszi a puszikat, átadom. úgyis mindig ölelgetni kell, mert semmi se jó neki!
Ma 3/4 7-kor már aludt a drágám! Most is ide hallom, hogy szűrcsögKép

lola77
 
 


Szegénykém. Mond meg neki hogy ne legyen sokáig beteg, mert szomorú leszek.

Jóvanna, nem kell szekálódni a korommal Kép.

Hát három hónap alatt ki is cserélődnek, nemhogy megerősödnek Kép. Majd külön csináljuk. Ő leveszi az anyagot délután, én meg másnap délelőtt betöltöm. Majdnem mint Emeseanyuéknak az inszem, csak ez saját gyártmány KépKép.
Ugye a hétvége babagyártásra nem mindig alkalmas, sajna a peteérésem nem tudja mikor van hétvége Kép. Na, de majdcsak lesz valami.

Majd te írsz nekem délután én meg válaszolok délelőtt. Aztán hétvégén miután megnéztem hogy hogy alakul a házikónk jövök és kivesézzük Kép. Anyukám úgyis azt mondta hogy nem vagyok én az építkezés fontos kelléke KépKép. És akkor ne érezzem úgy hogy nem vagyok jó semmire. De mindegy, egyszer már csak elszabadulok innen.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


KépKépKép És majd akkor a maszek-inszem-Hajni-módra módszert szabadalmaztatod, és Te szeded érte a jó kis öszegeket, nem a Lollok! (Én is kérek jutalékot Kép)

Jól érzem az utolsó mondatokból, hogy olyan ELEGEMVANASZÜLŐKBŐL+AZEGYÜTTLAKÁSBÓL-érzéseid vannak?
Persze, hogy fontos vagy a házépítéshez, de majd még fontosabb leszel a házszépítésénél! Ne hallgass anyudra!

lola77
 
 


Jól érzed. És ez az érzésem van kb 16 éves koromtól. Imádom az anyut nem arról van szó, de sokkal jobban kijövünk, ha nem lakunk együtt. Utálom, hogy mindent 20-szor elmond. Mintha elsőre nem fognám fel. Eddig a munkával volt így, most meg nem tudom mi lesz. Szerintem megint jön elő a ház. Hogy ő nem akar beleszolni, de szerinte így kellene csinálni. Na ettől aztán teljesen kiakadok Kép.
Már megint nyafogok mi? Lőjetek le Kép.
Aranyos vagy hogy azt mondod fontos vagyok ott.
Nem tudom mi van velem, de egész nap meghatódom, ha valaki valami aranyosat mond nekem. Már folyik is a könnyem Kép. Azt hiszem öregszem, mert eddig nem voltam ilyen meghatódós Kép.

Raktam megint nyálat száradni. Legyen mit mutogatni a páromnak. Tudod, "édesem de ma olyan sok páfrányom van, több mint tegnap" KépKép.

Na jó, ha bejön, akkor együtt gazdagodunk KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na szóval megszáradt. Most bírkozom a párommal, hogy nem is annyira kíváncsi rá. Szóval két darab páfrány figyek benne KépKép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, voltam ma a munkaügyiben, hogy elkérjem a papírjaimat, amik kellenek a szerződéskötéshet. Erre közölték velem, hogy vigyem a szerződést és akkor megkapom a papírjaim. Na, ilyenkor mi van????
Ráadásul tök bunkó volt a nő, azt hitte hogy a popójából rángatott ki. Iszonyatosan kiakadtam, négy hónap alatt egy munkát sem találtak nekem, és amikor én találok akkor ennyire segítik az elhelyezkedésemet Kép. Szóval szegény nőnek jól beolvastam, de nem igaz hogy nem lehet normálisan beszélni az emberrel. Neki ez a munkája, ezért kapja a fizetését. Ha nem lennének munkanélküliek, neki nem lenne munkája. Szóval nagyon felháborodtam, és még ha délután megyek, akkor azt mondom, hogy a sok hülye felbosszantotta, de a 2. vagy 3. ügyfél lehettem, azért aki emberekkel foglalkozik ennyit még kellene bírnia KépKép.

Na jól kidühöngtem magam KépKép. Azt hiszem tényleg meg kell építenünk azt a gumiszobát a pincébe KépKép.

Veletek mi van? Hogy vagytok?
Soma javul? Emese jól van?
Cirmike nálatok mi a helyzet????

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok csajok!

Megvolt a nagy farsangolás. Reggel levittem Emesét nyolc fele és én is csatlakoztam fél tíz körül, ebédig ott voltunk, aztán ebéd után eljöttünk. Tök élvezte, nagyot táncolt. Rágcsáltak. A mi csopinkban nem sok öltözött be, a 6 gyerekből aki ott volt (a többi beteg, a 16-ból), kettő öltözött be. A másik csopban többen voltak, ott kb. 4-5en öltöztek be, pedig ott kisebbek voltak. Emese volt a legszebb nálunk. Nagyon helyes volt a ruhájában.

De sajnos szerintem beteg lesz ő is. Tegnap óta köhécsel, már el kezdtem kezelni, ma meg most így délre elkezdett bágyadni és fájdítja a hasiját. Csodálom, hogy eddig nem kapott el semmi vírust. Majd meglátjuk, mi lesz vele hétvégén.

Holnap jön a Dávid, úgy volt, hogy ma, de telefonált, hogy inkább holnap reggel jönne. Anyja hozza el hozzánk.

Amúgy semmi zújság. Szerdán voltam uh-n, nőttek a tüszők és a méhnyálkahártya is vastagodott, de még mindig nem eléggé. Elvileg vasárnap kellene mennem megint, de kezdek kiakadni. Minden alkalommal elkérte az egyperces ultrahangért az 5 ezret, így már 30!!! ezernél tartunk a gyógyikkal együtt, inszem nélkül. Azért besokalltam már!!! Azt hiszi ez, hogy milliomos vagyok én? Persze, akinek három szuperul felszerelt rendelője van, az nem érti meg az anyagi problémákat. Mikor naponta keres meg szerintem kvázi 50-100 ezret, ha nincs szülése. Olyan kiszolgáltatott az ember... kihasználja, hogy tatabányán ő ért a legjobban a meddőségi dolgokhoz.

Ma nyolcvanéves a mamám, holnap oda is el kell mennünk köszönteni. Ebbe a "jóidőben"...

Puszi nektek csajok...

Ja a hugom az eiffel toronynál dekkol most... kiment szerdán a munkahelyével 5 napra!!! A teljes ellátást és repülőt fizetik nekik. Kis kirándulás... tőlük 30-an mentek!!! Jó ez a cég... tavaly síelni vitték őket.

Puszi

Szilvia

emeseanyu
 
 


Jövő héten én is megyek a munkanélkülibe, akkor készüljek a "kedves" fogadtatásra????

Király....

emeseanyu
 
 


Hát szerintem igazán megérdemlik a húgodék a jutalomutat, mert egy csomót túlóráznak (este 6 néha 8-ig és azt soha nem fizetik ki) és hányszor csörög otthon a telefonja is... Én is gondoltam rá különben, beszéltük is a Bogival tornán.

Nagyon durva, hogy ennyien betegek a böliben!
Szegény Soma is, lehet Emese is az lesz... Kép

Ja, szerdán egyébként a Vadban fősulis buli van, csak kevesen voltak mert még tart a vizsgaidőszak. Szombat az tényleg tinidiszkó. Pont mesélte a Tomi (Szalay, ővé a hely), hogy fogadott egy fotóst, aki fényképezzen és felrakja a képeket a honlapra, tök béna embereket fotózott és tett fel...mintha csak olyanok járnának.

Megyek ma 3-ra kozmetikába, juj de jó lesz! Kép
Párom sajnos megint későn jön. Ment teherautóval Vácra és Szolnokra is. Legutóbb akkor volt a teherautóval, amikor szintén az a nagy ónos eső volt. Mindig kifogja. Beteg a sofőrük, de lehet csak szimulált, azért kell neki menni. Kép

sziasztok
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Úristen elszállt a kisregényem! Megpróbálom pótolni!

lola77
 
 


Vagyok ám csajok, csak még van 1-2 ügyfél meg rokon adóbevallása, azt könyvelem, töltöm.
Látom ma mindenki volt itt rajtam kívül, de mindenki máskor.

Szegény Hajni, megint ez a bürökrácia! Jól tetted, hogy megmondtad nekik. Végül is már 4 hónappal ezelőtt is mondhatta volna, hogy ha találsz magadnak melót, akkor csak a szerződéssel együtt gyere vissza.

Szilvi!
1 kicsit lelkiismeretfurdim van, hogy hátha a Somától kapta el az Emese, tudod, amikor egymás mellett öltöztettük őket??? Kép
Bár ha ilyen kevesen vannak a csop-ba, lehet, hogy már v.melyik csop-társától szedte össze. Sőt, akkor lehet, hogy a Soma is! Mert reggel együtt van a 2 csop.
Boldog szülinapot a nagyinak. Mi is holnap köszöntjük az enyémet, de ő még "csak" 76.

Cirmike! Szorítunk, hogy épségben hazaérjen a családfő.

Ja, Hajni neked még azt akartam mondani, hogy sz.tem a hormonoktól vagy ilyen érzékeny. (Mi lesz veled szülés után, mikör majd jön a baby-blues... Kép)

lola77
 
 


Sziasztok csajok!

Először is Éva ne aggódj. Még ha a Somától is kapta volna el, de szerintem kizárt. 16-ból 6-an járnak. Állítólag a legtöbb tüdőgyulladásos.... Emese azért sokkal jobban van, szerintem időben kaptam el a dolgot. Éjjel tök jól aluldt, napközben sem vészes a köhögés, és abszólut nem taknyos...

Most jöttünk meg a mamámtól. Egy szép tortát kért, mert sose volt neki, tök meg volt hatva, tűzijáték is volt rajta. Én csináltam neki még madártejet is.

Aztán beugrottam a dokimhoz. Az eremény változatlan, pedig ma nagyon bízakodó voltam, mert nagyon fájt a hasam. Megbeszéltük, hogy a köv. mensi után egy héttel megcsináltatom a laporoszkópia műtétet, mert ennek így semmi értelme. Rengeteg pénz elmegy a szurikra és a petefészkekben felhalmozódott pici tüszőket csak így lehet "elégetni". Azért nagyon félek ám tőle. Még sohasem voltam altatva....

És ami a legrosszabb szerdán megyek és csak péntek reggel jöhetek haza. Annyira kivagyok ettől. Jó, elmagyarázta a doki, hogy elég kockázatos műtét és bekrepálni nem akarok, de egyszerűen kivagyok, hogy ennyi időre otthon kell hagyni a lányomat.... még sosem voltam ennyi időt távol tőle....

Szóval... így állunk. De legalább előbbre jutunk. Utána persze inszem, úgyhogy nem áll meg a szekér, de aztán lehet, hogy utána hagyok egy-két hónap üresedést, hátha spontán is beindulunk.

Nagyon szomorú vagyok ám....

Puszi nektek

emeseanyu
 
 


Helló!
Mi is most jöttünk haza a déditől. Jól sikerült, remélem még sok szülinapját ünnepeljük...

Szilvi, ezt nem értem ezt a tüsző-dolgot!
Nem nőttek meg eléggé a tüszők, de a sok aprót el kell égetni, azok maguktól nem tűnnek el? És mi a kockázat? És akkor a mostani inszem nem fog megtörténni? Megspórolod legalább a 25-öt? Így is fizettél eleget az UH-kra. Egyébként hétvégén is rendel a Lollok, vagy csak Te mehetsz, meg akik hasonló okokkal mennek hozzá?

lola77
 
 


Lehet, hogy már nem vagy itt Szilvi?

lola77
 
 


Sziasztok!

Végre elmentek a vendégek Kép.
Szilvi, nem túl jó hírek. Nem csodálom,hogy félsz. De utánna biztos minden jó lesz, és még azt is megtudod, hogy nincs semmi baj. Én sem értem miért nem tűnnek el maguktól. Ha tudod elmagyarázod nekünk?

Örülök hogy Emese jobban van vagyis nem is lett nagyon beteg Kép.

Lola, Soma hogy van? Lehet hogy szelektíven olvasok, de egy picikét fáradt vagyok Kép. Pedig ma egész nap pihiztünk.
Vagyis főztünk a párommal Kép. Paradicsomos húsgombócot, de végül nem lettek benne gombócok, szétfőtt az összes Kép. Apu azt mondta hogy paradicsomos hurka KépKép. Szóval ezen kívül folyamatosan viszintes helyzetben voltunk és így is mindjárt alszom Kép. Mi van velem.

A hormonokkal kapcsolatban nem tudom mennyire van igazatok. Elvileg most ugyan olyan hormonjaim vannak mint 6-7 évvel ezelőtt. Vagy nem? Ha igen akkor miért csináltak engem sírossá??? Csak az öregedés lehet a magyarázat Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni! Hallottál már arról, hogy 7 évente "kicserélődik" az ember. Na ez nálad tavaly történt! (21. év körül!!!!!!!!!) Ezt ne felejtsd! Amúgy meg a ciklusod közepénél vagy, ez is oka lehet a hormontúltengésnek, vagy minek?

Hát a Soma takonykórja kicsit lanyhult, viszont képzeld, ma este a fürdésnél vettem észre, hogy egyre több kiütésszerű van a testén... A 3-4-nél már sejtettem: bárányhimlő. Kép
Most aludt el 10 perce, annyira vakarózik szegény.
Remélem nem lesz semmi komoly, pont most megyek olvasgatni a témáról v.hol a neten.

A parad.húsgombóc nagy kedvencünk. Miért főtt szét? Kevés volt benne a rizs, vagy: tettél bele tojást? Én 70-80 dkg húshoz 2 kisebbet szoktam.
Ja, és én vízbe főzöm ki, majd kiszedem, és a szószt külön csinálom. Ez jutott eszembe.

További jó pihenést. Kép

lola77
 
 


61 dkg husi volt, fél zacskó félig főtt rizs, két fej üveges hagyma, meg 3 tojás. Én a paradicsomlében főztem ki. Már mikor összegyúrtuk lötty volt, de én még soha nem csináltam, úgy gondoltam ilyennek kell lennie Kép. Lehet hogy a lét túl sűrűre csináltam az volt a baj, meg a rizst nem elég puhára. Mikor ettük akkor is félkemény volt KépKép. Szóval érdekes ebéd lett, de mindenki megette KépKép.

Én nagyon emlékszem, apu kenegetett éjjel valami fehér kenőccsel, hogy ne viszkedjen annyira KépKép. úgy sajnálom szegénykét, most aztán fog szenvedni vele. Még olyan nagymama praktikát tudok,hogy bent kell feküdni a takaró alatt a melegben, hogy rendesen kijöjjön, és akkor nem lesz szövődmény. Remélem hamar túl lesztek rajta. Azt mondják gyerek korban nem veszélyes. Inkább most mint felnőttként. Lehet hogy Emesén is kijön lassan.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ja, én ebben a hónapban vettem észre, hogy ennyire sírós vagyok. Lehet hogy ez a cserélődős dolog sem úgy működik nálam, mint egy normális embernél??KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Gondolom, nem pont 7évenként. Gondold el, ha 7 éves korod körül is és 14 éves korod körül is csúszott egy kicsit, akkor lehet, hogy most "születsz" újjá! Kép

Mentolos hintőport javasolnak, ahogy olvasgattam, úgyhogy holnap megyünk a gyógyszertárba. És képzeld, nekem is a rázókeverék volt, de most azt írják több helyen, hogy nem jó... meg régen nem érhette víz, most meg kifejezetten javasolják, hogy 1 nap többször is zuhanyozzuk le a gyereket...
1-2 hetet írnak gyúgyulásnak. Szóval még pihenünk egy kicsit itthon.

lola77
 
 


Nekem tök jó volt az a lötty, szerintem. A szagát azóta is ismerem Kép. Valahogy belevésődött az agyamba. Én olyanokra nem emlékszem, hogy nem áztathattam magam a kádban. Régen nem fürödtek ilyenkor a gyerekek egy hétig??? Csak olyanra, hogy majd meg döglöttem a melegben és nem takarózhattam ki KépKép.

Akkor jól ellesztek otthon Kép. Úgy sajnálom szegénykémet, nagyon vigyázz hogy ne vakarózzon. Bízom benne, hogy nálatok egy hét elég lesz Kép. Még jó hogy van ez a net Kép.
Most képzeld el, büdi és tiszta fehér lenne a gyereked KépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Lola, hogy van a pici fiad? Pöttyös már rendesen?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,
nem jöttem hétvégén mert a házassági évfordulónkat ünnepeltük, ami ugyan valójában ma van. A Roli a dédinél aludt, állítólag csak reggel keresett engem, de sokszor emlegetett. Vasárnap aztán nekiláttunk nagytakarítani (amíg nincs itthon a gyerek) aztán ebédre felmentünk érte, majd ott leraktuk aludni, aztán mentünk apósékhoz akik most jöttek meg a síelésből. Képzeljétek após tavaly 60 évesen tanult meg síelni!!

Szóval jó volt a hétvége, csak mostanában esténként (gondolom a terhesség miatt) felpuffad a hasam és nagyon fáj, hiába nem eszem. Szóval a vacsi előtt is nagyon felfújódtam, így alig tudtam enni, pedig az ottani kedvencemet rendeltem (póréhagyma krémleves, ropogós csirke juharsziruppal salátaágyon)
A film is tök jó volt (Ocean's twelve) még a Roli a hasamban volt mikor az első részt láttuk.

Lola, annyira sajnálom most Somát, nagyon szörnyű lehet vakarózni, de egyszer mindenképp át kell esni ezen, lehet hogy jobb előbb mint utóbb!

Szilvi tök bosszantó hogy ez történik most veled! Csak a végeredmény sikerüljön az a lényeg. Pedig milyen jó lenne ha ezt a sok-sok pénzt ti is a szórakozásotokra tudnátok költeni!
Pedig annyira szurkoltam!!!
Azon ne aggódj, hogy otthon kell hagynod Emesét!!! Olyan nagylány már!

Hajni mikor kezdesz dolgozni?

Már befejezem a levelem, mert reggel óta írom apránként. Az ebéd tengeri halfilé rántava, mexikói zöldség, barnarizs.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Szia Cirmike, már hiányoztál Kép. Nagyon jó lehetett a hétvégétek Kép. Gratulálok az évfordulóhoz. Hányadik?

Holnap 3/4 2-re megyek. A mai napom még szabad Kép.
Gondoltam nézek valami buszt, ami innen elvisz a Komáromi útra. Háááát. Találtam kettőt. Az 1-es és a 12-es. De mind a kettő csak a végállomásig visz. A 12-es kilőve, mert roszkor jár és elég ritkán. Szóval nagy a választék Kép. Na mindegy majd gyalogolok, legalább szép lesz a popsim KépKép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Olyan rettentően sok pöttyünk nincs, de azért minden testrészen van. Még a lábujja közt és a kis kukiján is. Sok van a hajában, arcán nincs is.
Néha vakargatja, bekenem Fenistillel, ma kaptunk cseppekben is. Nagyon rosszalkodik, mondtam is neki, hogy sz.tem rosszaság-kiütések! Kép

Hajni, sok sikert a melóhoz, ügyi légy!

Cirmike, én a tengeri halfilét (azt a fagyasztottat) sosem tudom rántani, mert az összes panír lejön róla sütés közben. Te hogy csinálod?

Ja és term. a bölcsiben kaptuk el a bárányhimlőt. Állítólag dec. végén sok bárányhimlős volt sárberekben (szomszéd kisfiú ott kapta el a rendelőben jan. elején), gondolom most ért el a sárberki bölcsisek közé.
Kíváncsi leszek, Emese tényleg elkapja-e?
Ja és alig eszik a Soma, úgyhogy gondolom a szájában is van.

lola77
 
 


Hajni, 2 éves házassági évfordulónk van, de pont 5 éve hogy először randiztunk, és 3 éve volt pont az eljegyzésünk.
Remélem jó lesz a légkör a munkahelyeden, az fontos!

Lola, nagyon forró olajban sütöm serpenyőben 1 percig egyik majd 1 percig a másik oldalát. Még sose jött le a panír.
Emesére én is kíváncsi leszek... Szegény gyerkőcök... Szerncse hogy nincs Soma arcán mert így nem kaparja ott le hegesre!

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Annyira sajnálom szegényt. Abban ezek szerint lehet valami igazság, hogy a meleg jobban kihozza. Nagyon jól bírja, ha még így is rosszalkodik KépKép. Addig jó, míg nem hagyja el magát. Semmi láza nincs?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Cirmike ez hihetetlen, ennyire korán mentem férjhez? Mi múlt hónap 13-án voltunk 2,5 éves házasok Kép.
Tök jó, hogy mindent egy napra raktatok Kép. Így legalább nem felejti el a férjed egyiket sem KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok csajok!

Emese még nem bárányhimlős, bár ketten a csoportunkban azok. Vagy nem jött ki még rajta, vagy nem kapta el. Kicsit köhécsel, ennyi. Szegény Somika!!! Nem baj, jó, hogy túl lesz rajta. Én is várom már, egy nőnél még fontosabb!

A tüsző dolog: nem vagyok annyira a szakértője, de ahogy elmesélte a dokit, a sok rendszertelen vérzés miatt mindig ott ragadt egy kis tüsző a petefészkemben, most már sok lett belőle, kb. 5-8 miliméteresek és valami folyadék van ezekben, azért nem tud magától felszívódni. Én szoktam is ezeket látni az uh-n. Ezek gátolják a rendszeres normális vérzésemet, és azt, hogy a teherbeeséshez szükséges érett pete létrejöjjön. Ezt a laparnál hasfalon keresztül (köldökön keresztül) kiszúrják, elroncsolják őket. Ahogy megértettem. De még utána akarok olvasni.
Úgy félek tőle. Igazán különben az altatástól, még sohasem voltam altatva.

Cirmike: nagy gratula házassági évfordulóra. Nekünk szeptember 22-én lesz 4 éves és ez a 7. évünk (kritikus!), hogy együtt vagyunk. Rolika jól van? És a haspuffadás mitől lehet? Bár olvastam régebben, hogy van ilyen.

Éva: nagyon sok gyógyulást Sominak. Hiányoltalak is titeket ma. Nálunk is nagyon kevesen vannak. Vigyázzatok egymásra. Azért időnként menjetek le kicsit sétálni, jót tesz a levegő. Amikor már kijött rajta, nem kell meleg helyen lenni. És azt hiszem, akkor már nem is fertőz. Nekünk is az a kenegetős volt.

Hajni: remélem jól ment a meló. Szólj, ha kevesen vagytok, tudod, én is jelentkeztem, bár engem csak délelőtti érdekel egyenlőre. Milyen volt? És hogy jössz haza?

Puszi nektek, még vagyok egy kicsit!

Szilvia

emeseanyu
 
 


Sziasztok!

Emeseanyu, én ma megyek először.
Akkor lehet hogy azért csaptak le rám ennyire, mert délután nem nagyon akarták vállalni? Szinte örültek, hogy a délutános is érdekel.
Délután busszal megyek, aztán ha minden igaz jön értem a párom kocsival.

Márt teljesen értem a tüszős dolgot, köszi hogy leírtad. Az altatástól meg ne félj, bár nincs saját tapasztalatom, azt mondják nem olyan rossz. Volt aki azt mondta, hogy még pihentető is az alvás Kép. Szóval ne izgulj, mi veled vagyunk Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szilvia, találtam neked valamit, bár már lehet hogy olvastad, azért berakom:

A hastükrözés (laparoszkópia) altatásban végzett kisebb műtéti beavatkozás, melynek során egy vékony csövön keresztül megtekintik a belső nemi szerveket. Előzetesen a nagyobb biztonság érdekében a hasüreget gázzal töltik fel, és a has bőrén kb. egy centiméteres nyíláson át vezetik be az optikai rendszerrel ellátott csövet. A műtét során nemcsak a petefészek tömlőt, de a hasonló panaszokat okozó egyéb kórképeket is lehet kezelni. Műtét során igyekeznek a teljes tömlőt falával együtt eltávolítani. Az esetek döntő többségében lehetőség van a cisztát kiágyazva a maradék petefészekállományt visszahagyni.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na sziasztok!
Tegnap meg ma szarakodott a gépünk, vírus-gondolom.
Tegnap elfelejtettem boldog Valentin-napot kívánni, így utólag teszem. Én vettem a páromnak egy Adidas-krémet (borotválkozás utáni, érzékeny bőrre), én meg kaptam tőle egy örökzöld kisnönövényt kaspóval, a konyhaablakba szerettem volna 1-et már régóta.

Köszi lányok az aggódást, tényleg jól vagyunk, megyünk mindennap levegőre, meg tegnap jött a barinőm Bécsből, szóval emberek között is vagyunk, akik már voltak bárányhimlősek.

Hajni, sok sikert a melóhoz, remélem nem lesz túl uncsi és egyoldalú! Kép

Szilvi, nekem vannak tapasztalataim altatás és laparaszkópia-ügyben. 1999-ben így vették ki az epeköveimet+epehólyagot is. Az altatás furcsa volt: rámrakták azt a maszkot, 3-ig számoltam, 3-ra már aludtam. Inkább az ébredés volt rossz, keltettek és nagyon fájt a hasam. 3 ponton vezették be a kanült: köldök alatt közvetlen 1 cm-es, oldalt egy pici sebforradásnyi, meg gyomorszáj-tájékon egy szintén 1 cm-es. Nem vészes! (Lehet, hogy neked lejjebb lesz) Ne aggódj az altatástól!

Úgy látom mi visszük a pálmát a házassági évfordulót illetően: Mi idén szept-ben 5 évesek leszünk, nekünk tavaly volt az együttlétünk 7. éve. Soma majdnem napra pontosan a megismerkedésünk 5. évére született (akkora voltam kiírva)
Cirmike gratula nektek, még sok boldog évfordulót kívánunk. Jövőre már 4-en ünneplitek. Kép

Na tűzök, mert "elzavart" a férjem, ui. még vírusírtót keres...

lola77
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: