Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A Mákvirág ovit azért szokták dicsérni mert viszonylag sok népi kismesterséget kipróbálhatnak a gyerekek (agyagozás, szövés, fonás, barkácsolás természetes anyagokból). De ez is pedagógustól függ, csoportonként változik, hogy mennyi lehetőségük van ilyesmire a gyerekeknek.
A fiamat többek között annak idején, ezért vittük át másik csoportba.
Enikő most abba a csoportba jár, ahová előtte a nővére, így nagy meglepetés nem ért. Szeret óvodába járni, egy óvonénije és egy óvobácsija van.

Erika a te lánykád is tündéri.
Nektek nincs kedvetek hétfőn kipróbálni a táncházat?

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!

Kriszta, rendben akkor hétfőn a tánc után.

Bea
csbeata
 
 


Hahó!

Dorka lányom bárány himlős az oviban elég sokan betegek. :( Egyelőre még nincs rajta túl sok pötty, de várjuk ki a végét. Emese is biztos el fogja kapni. :?

Próbálok majd bővebben jönni, csak ébredeznek a csajok.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 

 
 

Sziasztok!!

Erika:
Legközelebb majd megyek én is turizni. :wink:
Az udvarral nem tudtunk sokat kezdeni, mert nagyon sáros. Tujákat azért sikerült elültetni.Legalább már azok zöldelnek :lol: A faházat is sikerült majdnem teljesen lefestenem :roll:
Amugy füvet akartunk vetni, de az nem jött össze,talán majd a héten ha nem esik.
Csajszi nagyon aranyos!!!
Bárányhimlőt sajnálom, de jobb hamar túl esni rajta.Flórán a télen volt 6-7 pötty azt moindta a doktornéni, hogy bárányhimlő gyanús.Teljesen olyanok voltak mint a baris pöttyök. Azon gondolkodtam, hogy lehet, hogy átesett rajta,csak ennyire enyhe volt.

Anyósomékkal én is nagyon jóban vagyok, nagyon szeretem őket.Mindenbe lehet rájuk számítani. Ez vonatkozik a szüleimre is. Most, hogy ilyen messze lakunk nem tudnak anynit jönni. Kaposvár meleltt lakank falun.

Kriszta:
Nem gondd, hogy nem tudsz válaszolni a kérdéseimre. Erika mindre tudta a választ :wink:
Vezetés gyakorlást a hétvégén fogom kezdeni. Muszáj, mert a férjem messze dolgozik és nem mindig tud cipelni bennünket.Ha nem ér haza időben akkor nem tudunk táncra se menni. :shock: Nem beszélve arról ha Flóra beteg lesz,szegényt cipelnem kéne buszon.
Nekem az is jó ha a játszóházban találkozunk. :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Erika ezen tényleg jobb minél hamarabb túlesni.
Szegények, pont ebben a szép időben lesztek szobafogságban.
Reméljük legalább enyhe lefolyású lesz, pár pöttyel megússzátok.


Évi akkor mi hárman ma találkozunk, meg persze a gyerkőcök.
Várom már nagyon.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok !

Köszi mindenkinek az együtt érzést.
Itt volt Doki bácsi tényleg bari . Nem olyan vészes csak 1 hétig nem mehetünk ki , jövő héten már az udvarra kimehetünk csak oviban nem mehet még . Valószínű Emesén pont akkor fog ki jönni, amikor Dorkán elmúlnak a pöttyök. Na mindegy túl leszünk rajta.
Ti használjátok ki a jó időt.
Évi: Következő alkalommal tényleg gyere majd túrizni. Vettem pár dolgot a Nagynak mellényt, pólót ,rövid nacit .
A kicsinek nem nagyon szoktam sokat örökölt.
Flóra lehet, hogy ilyen kevés pöttyel meg úszta. Anno nekem is 5 baris pöttyöm volt.
Azért sikerült egy picit szépíteni a kerteteket. A hétre jó időt mond, lehet majd füvesíteni.

De jó, hogy itt mindenkinek jó fej Anyósa van. Nagy átok egy rossz Anyós.
Vezetés ügyben nem tudok hozzá szólni. Nekem nincs jogsim , szerintem nem is lesz. Nagyon nem nekem való a vezetés.

Bea & Évi! Jó mulatást nektek délutánra, kicsit irigy vagyok.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziazstok!!

Bea és Kriszta:
Örülök, hogy megismertelek benneteket! :lol:
Nagyon jó volt a tánc, Flóra is én is jól éreztük magunkat :wink: :lol:

Mi voltunk azok a szemetek akik ott hagyták a polcon a sió szívószálas üccsi dobozt :oops: Felraktam amíg felvettem a kabátomat erre nem ott hagytam :roll:

Erika:
szóval azt mondod anno neked is kevés bari pöttyöd volt :?: :?:
Hogyan tudnám megtudni, hogy átesett-e rajta vagy nem :?:
Majd ha itt megyünk dokihoz ha végre választok akkor megkérdezem.
Nektek jobbulást kívánunk!!! Ha emggyógyultatok majd találkozunk!

Csak azt felejtettem el megkérdezni, hogy minden héten hétfőn lesz tánc? Egyáltalán lesz még :?:
óvonéni is nagyon aranyos volt!

Flórán teljesen elcsodálkoztam, mert idegen helyen nem oldódik könnyen. Aranyos volt nagyon :lol:

Bea:Flórát mindjárt megismerted mi :?:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó volt tegnap a tánc, remélem az összes többi alkalom is ilyen jól sikerül majd, mint ez az első.
Sajnos Andi azt mondta(Dani és Lili anyukája), hogy nem jönnek többet, mert a zeneovi, meg a zenebölcsi amire járnak, az ugyanilyen. :-(
De nem baj, biztos leszünk elegen. :-)
Nekem mind a két fiam nagyon élvezte, úgyhogy biztos megyünk jövőhéten is.
A bárányhimlősöknek jobbulást kívánok!!!!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Erika mielőbbi gyógyulást Nektek. Ha túl lesztek a bárányhimlőn, jöhettek Ti is (nem kell irigykedni).

Évi én is örülök, hogy megismerhettük egymást. A képről ismertem meg Flórát, amit ide raktál fel.
Egyébként nagyon hamar feltalálta magát Flóra. Nagyon kis talpraesett. Annyira tetszett, ahogy énekelt meg táncolt is. Egyátalán nem látszott a viselkedésén, hogy még nem jár oviba.
Igen, a táncház minden héten hétfőn 17.15-kor lesz.
Bár most megbeszéltük, hogy minden hónap első szombatján is tartunk délelőtt 10.00. órától. Akiknek ez a délutáni időpont nagyon késő, azok ilyenkor jöhetnek (vagy csak kevés).

Kriszta örülök, hogy Nektek is tetszett. Andiék meg jöhetnek máskor, játszani.
A keddi tornán meg dolgozom.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Mi is megyünk legközelebb is :lol: Sőt ha lesz szombaton is :D
Fóra reggel mikor felkelt indulni akart táncolni :lol:
Játszani is majd eljárunk délutánonként ha rossz az idő vagy csak úgy.

Csütörtökön megyünk haza Kaposvárra.

Akartam még valamit mondani, de elfelejtettem :roll:

Várom, hogy Flóra felébredjen aztán megyünk sétálni vagy biciglizni.

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi nagyon örülök, hogy ennyire tetszett a tánc (megjegyzem szerintem is nagyon jó volt.)
Akkor Ti vagytok az első jelentkezők a szombati táncházra.

Kriszti, a délután is jó lenne Andiéknak, ha kedden van?
Most hívott Tünde, hogy a délutániakból néhányan inkább kedden jönnének. Így jövő héttől kedden 16.00. órától lesz fejlesztőtorna.
Megkérdeznéd Tőle, ha beszéltek?
Előre is köszi.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Ma is szép időnek nézünk elébe :lol: :wink:
Tegnap este sikerült az udvart elegyengetni,elkell vetnem a füvet.
Estére szalma leszek, apa a kollégáival megy "randizni" :lol:

Kellemes napot mindenkinek!!

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!
Akkor holnap mindenki kertészkedik???? :-D
Én is úgy tervezem, hogy holnap virágot ültetek (kardvirágot) és zöldséget is, paradicsomot, pritamin paprikát, meg kukoricát!!!
Virágjaim már vannak, de zöldséget még nem ültettem. Ha jól értem, amikor kihajtanak a palánták, akkor a paradicsomot, meg a paprikát kicsit távolabb kell ültetni egymástól, vagy valami ilyesmi... :oops:
Aki tudja segitsen!!!!!! :oops:
Szép napot mindenkinek holnapra!
Jajj, azt akartam még írni, hogy Levi azt mesélte, egy igazi huszár volt ma az oviban. Úgyhogy mióta hazajöttünk az oviból, mondja, hogy ő huszár, és én vagyok a parancsnok ( :-D ), és teljesít minden parancsot. :-)
Hátha íígy is lesz.....
Puszi,
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Ma Enikőék is ünnepeltek az oviban. Elmentek egy emlékműhöz. Elvitték a zászlókat, amit festettek és ott elhelyezték.
Az óvobácsi huszár sapkát csinált minden gyereknek.
Enikő a sapkával a fején jött ki és közben a "Kossuth Lajos azt üzente..." kezdetű dalt énekelte. Mindenki dőlt a nevetéstől.
De olyat nem igért, hogy parancsot teljesít.
Kriszta szerencsés vagy, már ha be is tartja Levi.

Holnapra mindenkinek jó kertészkedést!

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Eltelt a hosszú hétvége is :cry: :wink:

Kriszti:

Paprikát és a paradicsomot,palántaként kell kiültetni a kertbe.
Ha jól emlékszem akkor már télen elszokta cserépbe rakni a nagyim a magokat és mire ültetni kellett ott voltak a palánták :shock:
Ha már azt vettél eleve akkor ültsd ki 15-20 cm távolságra egymástól és kész.

Parancs teljesítő Levente jó lehet nagyon :lol: :lol:

Bea:
Óvó bácsi, nagyon ügyes huszár sapka tök jó ötlet.
Enikő is jó lehetett :lol: :lol:

Ma elég szomorú az idő :cry:
Este megyünk táncolni aki jön azzal talizok :wink:
Bea ott leszel ma is??

Mi a hétvégét Kaposváron és a balatonon töltöttük a szülőknél.
Nagyon jó idő volt!! Flóra egész nap kint volt.mindig volt valaki aki játszott vele :lol:
Az ünnep alkalmával nekünk kokárdánk volt :!:
Flóra egész hétvégén viselte :wink:
Egyik reggel nem találta :arrow: Apa légyszives kölcsön adnád a gokartodat??? Nem tudom hol az enyém.
Apa :arrow: mit kérsz?? Hát a gokártdádat :!: :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!!!
Nálunk is jól telt a hétvége!
Csütörtökön nagyot sétáltunk a gyerekekkel, elmentünk két játszótérre is, úgyhogy jól elfáradtak a gyerekek.
Levi így mondta: pokárda. :-D :-D :-D
Nálunk is csináltak huszárcsákót a gyerekeknek! Nagyon jó ötlet!
Sajnos elmúlt a parancsteljesítős kedve, nem is gondoltam, hogy sokáig fog tartani. :-(
Pénteken este színházban voltunk a szüleimmel, a Madáchban néztük meg A Producerek című darabot. Annyira- de annyira jó volt!!!! Imádok színházbba járni, csak sajnos nagyon drágák a jegyek, meg aztán komoly szervezés, hogy a gyerkőcökre addig ki vigyázzon. :-)
Na és tegnap volt a hétvége csúcspontja!!!!! A vasúttörténeti parkban voltunk, egész délelőtt!!!! :-) Annyira tetszett a gyerekeknek, nem is nagyon akartak még hazajönni. :-D
Felmásztunk egy csomó gőzmozdonyra és rengeteget szaladgáltak. Bence is mondta folyamatosan, hogy ott a vonat. :-)
Na szóval, jó mozgalmas hétvége volt, az biztos, jó hogy itt vannak megint a nyugis hétköznapok! :-D
Este megyünk táncolni!!!! Úgyhogy találkozunk!!!!! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!!

Erika:
Barikákkal mi újság?? Meggyógyultatok?


Bea:
ilyen állatokat készítettem papírból:

http://gportal.hu/picview.php?prt=17674 ... 08&index=1

És ilyen virágokat:
http://gportal.hu/picview.php?prt=17674 ... 51&index=2

Matricákat is szoktam festeni meg sokminden mást a honlapomom megnézheted :wink:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi nagyon ügyes vagy. Nekem a virágok tetszenek a legjobban.
A szirmokat egyesével hajtogatod és utána ragasztod össze?

Üvegmatricákat én is szoktam festeni, de őszintén szólva nincs valami nagy kézügyességem.

Bea
csbeata
 
 


Bea:

Virágokat igen szirmonként egyesével hajtogatom aztán összeragasztom.
Dícséretet elfogadom :wink: :D

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Bea:

Boldog névnapot kívánok így utólag :wink:



Kép

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!


Nem mentünk ma táncolni, mert Flóra náthás és köhög.
+még du nem fogadott szót és nem aludt :cry: pedig szóltam neki, hogy nincs alvás nincs tánc :!: Ha nem alszik akkor kibírhatatlan lesz estére :cry: Ezért most bünti van(ha nem lenne taknyos akkor valszeg meggondoltam volna magam :wink: )
Mindegy majd legközelebb szót fogad..

Ha most szombaton is lesz akkor megyünk.Vagy nem ez az első szombat???Vagy most csak a húsvéti mulatság lesz??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi köszi a népnapi köszöntést és a tulipánt.
Kár hogy nem jöttetek, gyógyuljatok meg mielőbb.
Szombaton modt húsvéti buli lesz, ebben bábelőadás, hangszeres zene, kézműves foglalkozás és tánc is lesz, ezeket a programokat is az Ági szolgáltatja egy barátnőjével, aki zenetanárnő. Szerintem nagyon jó programot állítottak össze, de előre be kell jelentkezni.
Következő szombaton, április 7-én lesz 10.00. órától táncház, ez ugyanolyan lesz mint a hétfői.

Bea
csbeata
 
 


Sziasztok!!

Bea:
Értem :lol:

szombati napunk még nem tudom, hogy alakul, mert ha a sógoréknak megjön a faház amit rendeltek akkor jönnek anyósék is meg anyukámék is. így meg nem akarok elmenni itthonról.
Ha nem jönek akkor mennénk, de ezt előre nem tudom, legalább is pénteknél elöbb nem tudok semmit :cry: Ezért ezt most kihagyjuk :!:
hétfőn majd megyünk táncolni.
A 7-ei szombat az nem húsvét már??

Erika:
Merre jársz?? jól vagytok??

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

Végre eljött a mi pillanatunk amire régóta vártunk! Jövő héten szerdán átadják a lakást; és szombaton költözünk! :D :D :D
Jajj annyira örülünk! tegnap voltunk kint megnézni a lakást; már csak a belső ajtókat kell berakni és teljesen kész. megismerkedtünk a szomszédainkkal is, tök szimpatikusak, fiatalok mind. mellettünk és velünk szemben is kisgyerekes család lakik, egy házaspár pedig most várja a babát. olyan gyönyörű a lakás is; alig várjuk hogy kint legyünk! :D :D
a héten elkezdünk dobozolni, és jövő hét 2.felében már viszünk ki egy pár cuccot!

Kriszta!
neked van msn-d? van egy pár tervem a rajzzal; úgy egyszerűbb lenne megbeszélni! :wink: az enyém: tuskanildi@hotmail.com

Az utóbbi időben kicsit eltűntem; de őszinte leszek: az én kicsi fiam kb egy hete teljesen be van kattanva! egész nap hisztizik, bömböl; lassan már hideg vizes pohárral mászkálok a lakásban! :? :roll: Persze megértem őt is; mióta ez a hitel-költözés mizéria van én is feszült vagyok. és persze rajta csattan az ostor! :? remélem hamar túlleszünk ezen; és ismét ismét a régi kicsi fiam lesz! :D :D :D

Bea!
Szerinted a szombati húsvéti programot Marci is élvezné(mármint a korát tekintve)? Apa úgysincs itthon; szívesen mennénk; csak nem tudom lekötné e Marcit?

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok,

Én még új vagyok és nem ismerek itt senkit.
A Strázshegyen lakunk az Aranyhegy utcában, a kisfiúnk Ádám szombaton lesz 1 éves .
A játszóház merre van? Jó lenne eljárrni valahova, ahol egyidős babákkal játszhatnánk együtt.
Gyömrőre szerdánként szoktunk babaúszásra járrni és a Rákoskerti Művházban két hetente szokott lenni baba-mama klub.
Ki lakik itt a környékünkön?

Üdv,

Móni
gmonika
 
 


Sziasztok!!!
Évi!
Remélem Flóra hamar meggyógyul, és megjavul! :wink:
Én még nem tudom, hogy menjünk-e szombaton, de ha mindannyian jönnétek, akkor én is azt mondanám, hogy menjünk. Az a baj, hogy apa elkezdte a fogához verdesni a pénzünket, merthogy nincs túl sok. És most azt mondta, hogy már megint ne költsünk el egy nap alatt ennyi pénzt. De még lehet, hogy rábeszélem. :-)
Edit!
Örülök, hogy jöttök!!!! :-)
Van msn-em, felveszlek az ismerőseim közé! :-) Megkaptad az e-mail-emet?
Móni!
Mi nem lakunk nagyon messze, bár nem a szomszéd utca, de a Pesti úton hamar el lehet jutni hozzátok! :-)
A Kaptár utcában lakunk.
És van egy másik ismerősöm, Martina, aki mostanába fog költözni a Zrínyi utca valamelyik sarkára, csak most nem jut eszembe a pontos címe.
A Tanár utca végén van egy nagyon szuper játszótér, szoktatok oda járni? Most nézem a térképen, hogy az nincs nagyon messze tőletek. Ha van kedved, valamelyik nap találkozhatnánk ott! :-)
Boldog szülinapot kívánok Ádámnak, előre is!!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Évi rendben, akkor találkozunk hétfőn a táncon.

Ildi nagyon klassz, hogy még a szomszédok is fiatalok és kisgyerekkel.
Marcinak is könnyebb lesz megszokni az új környezetet.
Szerintem teljesen megfelel a program az ő korának.
Legfeljebb ha valami nem érdekli annyira, akkor eljátszik, aztán újra bekapcsolódik akkor mikor érdekli. Nem kell egésznap vigyázban ülniük a gyerekeknek, nem erről szól a dolog.
Épp ez a jó benne, hogy több különböző dolog lesz, valamelyik egész biztos leköti a figyelmét. Azért ha tényleg jöttök legkésőbb csütörtök délelőtt csörögj rám (06-70-503-4318), mert le kell adnom a gyerekek létszámát és életkorát a csajoknak, ehhez igazítják a játékos programot.

Szia Móni!
A játszóház a Pesti úton a 41/c. szám alatt van (a Kék üzletházban, nem messze a TESCO-tól a központ felé). Nézd meg a honlapunkat azon minden elérhetőség, program rajta van: http://www.beababakuckoja.fw.hu/
Szeretettel várunk Titeket is.
Bea
csbeata
 
 


sziasztok!

Bea!
Akkor mi megyünk szombaton Marcipánnal; legfeljebb játszik egy nagyot! :D

Szia Móni!
Mi jövő héten költözünk a Strázsahegyre. a Függőcinege utcába! :D Az én fiam most volt 2 éves! :D

Ildi

delfinke
 
 


Szia Edit!!!!
Nincs is Függőcinege utca!!!! :-)
Nincs rajta a térképemen, komolyan! :oops:
Asszem be kell szereznem egy újat! :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Ildi, akkor felírlak Titeket a listára. De jó, örülök, hogy találkozunk.

Bea
csbeata
 
 


Kriszti!
Sok térképen nincs rajta még az utcánk; pl. internetes térképen sem! Naprakész információk! :D :D :D

delfinke
 
 


Edit!
Azt akartam még írni, csak tegnap elfelejtettem, hogy nem tudom, mi van a levegőben, de néha Bence is teljesen meg van őrülve. Szerintem teljes erővel dühöng a dackorszak nálatok is, meg nálunk is. Beni most szombaton volt kettő éves, majdnem egyidősek a fiúk!!! :-
Szóval, eddig szinte nem is mondta, hogy nem, most meg folyamatosan: NEM, AKAROM, AKKOR IS, és társaik. És ha valami nem úgy van, ahogy akarja, akkor aztán, nincs mese, jön az üvöltés!!!!!
És milyen jó, hogy mire Beni ezt kinövi, Levike már benne lesz a következő ilyen időszakában. :-( Kiskamasz, azt hiszem így hívják. De Bea biztos többet tudna mesélni, mert ugye az ő gyerekei már nagyobbak, biztos át élt egy pár "korszakot". :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem.
Elég zűrös nagyjaink voltak mostanában. Dolgoztam, a ruhaárusításom is egy kicsit beindult sokat kellet postára járogatnom.
Dorka szerencsére nagyom jól viselte a barit alig volt 30 pötty rajta.
Sajnos hétfőre Emese tele lett pöttyel, sajnos szegényen nagyon sok van. És elég nehezen viseli. Egész nap ápolni kell a kis lelkét.

Évi köszi, hogy hiányoltál! Remélem Flóra nem lett végül beteg.

Szia Móni!

Üdv neked, szerintem mi még nem találkoztunk itt. Boldog szülinapot a fiacskádnak , ha nem jönnék addig.

Na ennyi voltam, a kis beteg hiányol!

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok lányok,

Köszi a szülinapi köszöntéseket a kisfiam nevében is.

Kriszta,

Tegnap megnéztük a Tanár utcai játszóterete tényleg nagyon szuper. Találkozhatnánk ott. Nekem a jövő hét jobb lenne, mert ezerrel készülök a szombati szülinapi bulira.
Ti gyakran jártok oda? Hogy ismerlek meg?

Bea,

A játszóházba feltétlenül el fogunk menni.
Biztos nagyon fogjuk élvezni.

Delfinke,

Én sem találom a Függőcinege utcát, de gondolom, hogy hol lehet. Biztos az az új részen ami most épült ki. Ugye?
Ott a közelben is van egy játszótér a Gyolcsrét utcában, de az nem túl jó.

Üdv,

Móni
gmonika
 
 


Sziasztok! :-)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb.), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Konkrét elképzelésket is próbálok teljesíteni :-)
Ha igen, írjon nekem a discmano@gmail.com címre, és küldöm az infókat

Köszi...

További szép napot:
Titati :-)
titati
 
 


Sziasztok!
Erika!
Kislányodnak üzenem, így ismeretlenül is, hogy gyógyuljon meg!!!! :)
Hol árulsz ruhákat, megkérdezhetem? Csak nem te is babaszobázol?????? :-)
Móni!
A holnap nekünk se lenne jó, mert babatornázni megyünk Bencével, utána meg az oviban, mert tojást festenek a gyerekek, és be lehet menni, megnézni, hogy mit csinálnak.
Nem járunk oda gyakran, mert nekünk gyalog elég messze van, de Levi az Óvónő utcai oviba jár, és vannak a környékről ismerőseink, tőlük hallottunk róla, és voltunk egy párszor.
Remélem jövőhéten szép idő lesz, és akkor valamelyik délelőtt találkozhatnánk ott! Például kedden, mert úgyis mennem kell Leviért ebéd után, addig pedig lehetnénk Bencével a játszótéren.
Zöld Skoda Favoritunk van. Bence 2 éves szöszi, de valszeg sapka lesz rajta, ami sötétkék, és világoskék kabátka. Én pedig barna hajú vagyok, szőke csíkokkal, és piros kabátom van, ha szép idő lesz nagyon akkor még nem tudom, hogy mi lesz rajtam! :-D
Megpróbálok berakni egy képet Benciről.
Ádámnak boldog szülinapot!!!!!!!!!! :-D :-D :-D
Kép Levi és Benci
bdkriszta
 
 


sziasztok!

Bea!
Ne haragudj de holnap nem megyünk.Férjem ma itthon maradt, lázas, hányt és hasmenése van. nem akarok így elmenni; mert ha esetleg vírus nem akarom átadni a többi gyereknek! :cry: :cry:

Remélem nem okoztunk kellemetlenséget!

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsba:
Emese nagyon nehezem viseli a barit. Egyik este 2 órát aludtunk össz-vissz tegnap már sikerült 5 . :x
Ráadásul a nagy is itthon van így napközbe se nagyon tudok pihizni. A pöttyei is irtó csúnyák. Remélem, most már lassan gyógyulnak rajta a bibik. Jó lenne legalább a kertbe kimenni. :roll:

Kriszti!

Nagyon helyesek a fiaid. Nálatok gondolom nagy sikere van a Verdáknak. Én még nem is láttam. Nálunk Barbi és Pony láz van, fiús meséket nem nézünk sajna.
Én a Vaterán árulok ruhákat, nekem a Babaszoba rendszere nem annyira szimpi. Te árulsz rucikat a babaszobán?

Ildi!

A férjednek jobbulást kívánunk! Reméljük nem valami vírust, szedet össze. Nálunk volt ilyen felválta adtuk egymásnak a kilincset.

Na ennyi voltam. Megyek pöttyöskéhez. :? Sziasztok Erika
mancsimano
 
 


Sziasztok!

Ildi sajnálom, jobbulást a férjednek és reméljük Marci nem kapja el.

Erika nektek is jobbulást, lassan már csak túl lesztek rajta.
Szegény, ha ilyen keveset alszik a kislányod, akkor gondolom napközben elég nyűgös lehet.

Móni a kisfiadnak boldog szülinapot!

Bea
csbeata
 
 


Szia Ildi!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttök holnap, nem tudom, már megint mi van a levegőben, más ismerősöm is mondta, hogy ilyen hányós, hasmenős betegségük van. De a felnőtteknek inkább, és nem a gyerekeknek. Sőt mi több, ott is az apuka volt a beteg!!! :-(
Szóval jobbulást a férjednek, és te meg Marci meg vigyázzatok magatokra, el ne kapjátok! :-)

Bea, azért lesz valami holnap??? Kb mennyien leszünk? Mert feltételezem, hogy az én két gyerekem kedvéért nem tartjátok meg a műsort. :-D

Erika!
Mindenféle mesét imádnak a fiaim, de Beni csak mostanában kezdett el mesét nézni, előtte nem érdekelte semmi. Levike a hercegnős meséket is szereti, nagyon sokáig a Hófehérke volt a kedvence.
De persze a Verdák az egyik nagy kedvenc.
Én nagyon szeretem a babaszobát, bár tény, hogy vannak kellemetlenségek, meg kellemetlen emberek, de hol nincsenek? :-D
Ugyanakkor nagyon sok jó barátot, ismerettséget szereztem ott. Én igazából a gyerekek régi dolgait szoktam eladogatni, de csak nagyon ritkán próbálkozom.
Egyébként meg saját magam próbálom eladni: www.falfestolany.fw.hu.
Azt hiszem ezt is a babaszobának köszönhetem, hogy végre belekezdtem valamibe.
Na, nem akarom leszólni a babanet-et se, mert volt, aki itt akadt rám, és itt is mindenki nagyon aranyos!!!! :-)
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!

Sajnálom hogy nem tudtunk menni; de nem akartam kockáztatni hogy esetleg vírus! :roll: Tibi már jobban van, csak nagyon gyenge!

Tegnap voltunk tanácsadáson; Marcipánom 15,5 kg és 97 cm! Dokinő azt mondta hogy egy 3éves gyerek ekkora! :D
El kell mennünk urológiára is, le van tapadva a fitymája. ˝kicsit˝ elkeserített a dokinő, mert azt mondta hogy az egyik heréje nem szállt le teljesen Marcinak; és valószinűleg meg kell majd műteni.
De ezt majd az urológián döntik el; de a doki szerint sajnos nem ússzuk meg! :roll: :cry:

És a jó hír: MEGKAPTUK A HITELT!!!!!! jövő héten megyünk aláírni; tök jó! az építettő azt mondta hogy akkor is beköltözhetünk ha még nincs a számláján a pénz. úgyhogy egy hét múlva költözés! már nagyon várom, de tartok is tőle kicsit! még alig van egy pár cucc bedobozolva; jövő héten neki kell ugrani keményen!

Na puszi mennem kell:
Ildi

delfinke
 
 


Aztaaaaaaaaa, Ildi! :-)
Szép szál legény lesz belőle!!!! :-D
Mikor mentek az urológiára? Nálunk is mindkét fiúnak le volt tapadva kicsit, de urológiára nem kellett mennünk, hanem a sebészetre a Benivel. Lehet, hogy nálatok komolyabb a dolog? :-(
Szegény Marci! :cry: :cry: :cry:
A hitelhez gratula!!!!
Mit szólnál hupikék törpikékes képhez? Ott aztán van erdő, meg gombaházak.... :-D
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok,

Nagyon jól sikerült a szülinap, Ádika jól összekente magát a tortával. Olyan édes volt elösször amikor elétettük a tortát, rám nézett, hogy szabad e. :D
Kriszti,

Ha neked is jó, holnap találkozhatunk a játszótéren.

Üdv,

Móni Kép
gmonika
 
 


küldök még1 képet a kis maszatról:

Kép
gmonika
 
 


Szia Móni!
Ilyen egy édes Gombócot!!!!!! :-D :-D :-D
Még nem is ismerem, de már imádom!!! :-D
OK, holnap találkozhatunk, bár Levi végülis nem megy oviba, de azért elmegyünk a játszótérre! :-)
Remélem szép idő lesz!
Reggelizünk, és aztán olyan fél 10, 10 óra körül megyünk. Így jó nektek is??
Kriszti
bdkriszta
 
 


Sziasztok!


Rákoskerten lakunk. Tudtok a errefelé játszóteret? Keresztúron tudok, de ahhoz mindennap utaznunk kellene. Köszike

Hajni

Kép
khajni
 
 


Kriszta,

Jó volt találkozni ha az idő engedi, megismételhetnénk.


Hajni,

Ti melyik utcában laktok? Mi is Rákoskertiek vagyunk.
A Tanár utca végén van egy nagyon szuper játszótér.
Rákoskerten a Gyolcsrét utcában is van, de az nekem nem tetszik.

Üdv,

Móni
gmonika
 
 


Sziasztok!!

Jó régen írtam már :cry: :oops:


Ildi:
sok sikert a költözéshez!!!

Móni:
Üdv itt :lol:
Mi Rákoshegyen lakunk, nem vagyunk közel hozzátok :cry:
Nagyon aranyossak vagytok a képen!!

Kriszti:
Leventének jobbulást!

Erika:
Flóra végül náthás és lázas volt:(, de hamar kilábalt belőle.
Talán most már ti is meggyógyultatok?

Bea:A tegnapi tánc nagyon jó volt. Vicces volt, hogy csak Flóra volt :roll: :lol: Még jó, hogy a lányaid ott voltak.
Flóra nagyon jól érezte magát! Alig bírtam elvonszolni a gyógyszertárig, ahol apa várt ránk. Vagyis mi vártunk rá.
Kivolt purcanva rendesen :wink:
Este azért még elénekelt pár éneket amit a Táncon hallott :lol:

Évi

Kép

Kép
kicsi_evi
Budapest XVII. kerület
 
 



Sziasztok!

Egyszer valamikor réges régen már írtam erre a topikra, amit most szeretnék újra előtérbe hozni. Rögtön egy kérdés:tudtok nekem a kerületben bölcsit ajánlani? Mi a Régi Akadémia telepen lakunk, közek a Heltai térhez. Nem ismerem még a bölcsiket, ovikat, így kérem a ti segítségeteket, ajánlásokat. Esetleg a daduska nevét is.
Nekem 2 éves iker fiaim vannak és sajna azt hozta az élet, hogy munkába kell állnom. Annyira fáj a szívem, hogy bölcsibe kell adnom őket, hogy nagyon. Nyugtassatok meg, hogy nem olyan szörnyű az a böllcsi!!!
Köszi mindent!

Vancsa
vancsa
 
 


Sziasztok!

Jelentem kezdünk kilábalni a kórságból. Már száradnak le a gyerkőcről a pöttyök. Azért még mindig szörnyen néz ki szegénykém, de már legalább a kertbe legelhet. Viszont úgy néz ki sikerül le szoknia a cumiról a barinak köszönhetően. A nyelve is hólyagos volt és nem kérte, sunyiba eldugtuk ma már nem is, kereste. Legalább ennyi előnye volt a betegségnek.

Kriszti!

Meg néztem a képeidet. Nagyon gyönyörűségesek.
Ha nem lenne ennyi hitelünk biztos mi is, rendelnénk tőled valami szép hercegnős képet a lányok szobájába.

Delfinke !

Gratulálok a hitelhez, ezt mi is végig csináltuk anno . Iszonyatos időszak volt . Bár a költözés se piskóta.
Az én 30 hónapos lánykám még csak 11, 5 kg.

Móni!

Annyira édes a kis fiad. Olyan dögönyözni való kis pofikája van.
Gondolom nagyon, élvezte a torta maszatolását.

Évi!

Döntöttél már ovi ügyben?
Nem is mondtam még, hogy itt Hegyen a közösségi házban szokott lenni baba klub. Ha jól tudom jövő héten, pénteken lesz és a 7szín virág oviból fog kijönni valaki, beszélgeti.
Ha van kedvetek el, mehetnénk együtt, legalább végre meg ismernénk egymást személyesen.

Vancsa!

Üdv itt!
Sajnos bölcsit nem tudok neked ajánlani. Mi nem jártunk.
A kolléganőmnek is iker fiai vannak 13 hónaposak és bölcsisek ők nagyon, szeretik. Ne izgulj szerintem a gyerekek biztos szeretni, fogják és ők így is együtt, lesznek egész nap. Bár tudom, hogy nehéz az elválás én is ki voltam, amikor a nagy lányom ovis lett. Hetekig sírtunk minden reggel, de én rosszabbul viseltem a dolgot, mint ő.

Na mára elég volt belőlem, megyek a horkoló Uram mellé.

Sziasztok Erika
mancsimano
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: