Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


sziasztok lányok! most regisztráltam és nem nagyon jövök rá, hogy hogyan kell üzenetet küldeni... mert ahogy most írok, szerintem nem jó... vagy? :)
segítsetek...

Kép
badri111
 
 


Sziasztok!

Üdv badri111 teljesen jól látszol! Írj magatokról bővebben ha időd engedi :D

Anyapoc

Köszi a thomaszos infót :D
A vendégeket nagyon jól bírjuk, főleg a gyerekek :D /mindig van aki játszik velük/.
Jó utat és szép időt nektek!
Majd mesélj és hozzál sok szép képet!
Míg el nem felejtem GRATULÁLOK A VIZSGÁIDHOZ!

aNDI

KépKépKép
bambika
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem vesztem el, csak folyamatosan betegek vagyunk... :cry: Hol felváltva, hol egyszerre. A múlt héten kötőhártya, előtte hurutos betegség, most a hányós/hasmenős vírus van terítéken... és ez utóbbit nekem is sikerült elkapnom, hát igencsak borzasztó volt.

Anyapoc!
Ha hétvégéig kilábalunk a nyavalyáinkból, akkor összefuthatnánk. Ja, most látom, hogy mentek Rómába (irigykedem is rendesen :wink: ) Akkor a jövő héten egyik este??????
Aztán vigyázzatok magatokra ott a messzi nagyvárosban! És érezzétek nagyon jól magatokat!

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Igaziból Herenden lakunk, nemrég költöztünk ki Veszprémből... Eliza, a kisasszony, múlt év november 10-én született. Szerencsére az állandó szortyogáson kívül minket nem kaptak el ilyen mindenféle bajok...
Jelenleg itthon vagyok a bébivel... félbe van egy gyógymasszőr tanfolyamom, tulajdonképpen már "csak" le kellene vizsgáznom, de borzasztó nehézségű és mennyiségű anyagot kellene újra megtanulnom és nem nagyon bírok nekiállni... Hát tömören ennyi.
Érdekelne esetleg, hogy valaki jár -e veszprémi homeopata gyermekorvoshoz, és ha igen, akkor hova, mi mennyi, milyen benyomásai vannak?
sziasztok, szép napot! :)

Kép
badri111
 
 


Kép :)

Kép
badri111
 
 


sziasztok!

Badri111

Mi is herenden lakunk :D
A gyerekorvosunk foglalkozik homeopátiával is, legalábbis javasolt már homeopátiás terméket. De olyan orvost sajnos nem ismerek aki kimondottan homeopata.


Kriszta

Jó hogy jelentkeztél!

KépKépKép
bambika
 
 


Badri

Eliza nagyon szép kislány! Kis huncut szemei vannak :)

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Hát, Zsófi már megint náthás lett, most sokkal jobban, mint a múltkor, úgyhogy a héten éjjel-nappal porszívózom az orrát, de sok javulás még nincs :cry: . Már jó fáradtak vagyunk, remélem, most már hamarosan meggyógyul.
Gergő továbbra is rosszalkodik, de a helyzet javulóban :lol: .

Anyapoc :)
Jó utat Nektek, én is irigykedek nagyon! Beszámolóra és képekre kíváncsi vagyok. Vizsgáidhoz én is gratulálok, ügyes vagy!

Kriszta :)
Nahát, akkor Ti is megjártátok nagyon ezekkel a fránya betegségekkel :cry: . Mikor költözködtök?

Badri111 :)
Üdv itt! Nagyon szép kislánykád van!

Andi :)
Hát, remélem, hogy bejön Gergőnek az ovi. Minden szerda délután megyünk most is, ilyenkor lehet az óvónőkkel, a leendő ovistársakkal és magával az óvodával ismerkedni. Ezt szereti a Gergő, ezért bizakodok.

Szilvi :)
Hogy áll Márki fogzása? Szerencsére az idő megint jó, ezért gondolom megint mentek ki a levegőre sétafikálni.

sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!
...ez a fránya idő megkeveri a csöppségeket is :cry:
Eliza is szortyogós lett sajnos, de már javulóban van. Fiziológiás sóoldat ide Nasivin orrcsepp oda... a legjobban bevált "anyag" az anyatej! Próbáljátok ki! Azonnal kidugul tőle a baba orra :D
Nagyon sok helyen hallottam, hogy tulajdonképpen mindenre lehet használni (orr, fül, szem stb.)
Nyílt egy új használtruha bolt a Cholnokyn a templom mellett a régi méteráru bolt helyén, akit érdekel! Főleg gyermekruhák vannak.

Szép napokat minden anyukának, babuckának!

Kép
badri111
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk már hétfőn,de csak most volt időm ideülni :roll:...

Összefoglaló képekkel:


Szállás: hotelben laktunk a külvárosban,nem volt olcsó,de mivel van kedvezményünk és a gyerkőcöknek sem kellett pótágy,viszonylag "olcsón" megúsztuk. :) Ott is reggeliztünk,ez benne volt az árban.
A szobáról majd lesz kép :).
Az idő nagyon jó volt,14-16 fok volt nap közben,ez azt jelentette,hogy mivel sütött a nap,nem kellett kabát,legfeljebb reggel és este.

Első nap délután kimentünk a tengerhez,igaz,már sötét volt,de jó volt látni ,hallani és érezni :).

Másnap az ókori Rómát néztük végig gyalog,következő nap a központban levő egyéb látnivalókat és a Vatikánt,majd az utolsó nap délelőtt egy parkban lófráltunk,mivel a közeli vidámpark nem volt nyitva :(.
A hotel ingyenes busza vitt be minden nap a városba minket és azzal is jöttünk haza.Naponta többször ment ez a busz,pontos menetrenddel,így könnyű volt igazodni hozzá :).
A közlekedés érdekes,de mivel minden normális távolságban van,nem volt szükséges sokszor közlekedési eszközre szállni,inkább gyalogoltunk :).

A közlekedés tényleg érdekes, a belvárosban szinte nincsenek sávok,mindenki ott megy kocsival,ahol tud.Az indexet nem sűrűn használják és a legtöbb autó oldala-eleje-hátulja törött,karcolt stb...
Ami érdekes,hogy szt sehol máshol a világon nincs ennyi Smart,mint itt :D:D:D:D!.Az egyik szűkebb utcában parkoló autók között 2 utcasaroknyi közön kb 6-ot számoltunk meg... :roll:

Az utikönyvünk azt írta,hogy drága a város,de nekünk nem volt iylen tapasztalatunk,legaláb is a többi nyugati nagyvároshoz képest :).Az emberek nagyon barátságosak, a gyerekekkel még egy szimpla járókelő is nagyon kedves minden előzmény nélkül :).

Bulcsúnak vittünk babakocsit a sok gyaloglás és alvás miatt.Villőt háti hordozóban vittük az első napon,de mivel nem tetszett neki a kötöttség,vettünk egy babakocsit...Nem volt drágább,mint itthon,most nem tudjuk eldönteni,hogy melyik meglevőt adjuk majd el :D:D:D:D!.Túl jóra sikeredett a választás....

Akkor a képek...próbáltam szelektálni,első körben sikerült egy rakással kiválasztani,de azért csökkentettem a mennyiséget .... :)

Szállodai szoba:

Kép

Háttérben a Forum Romanum:

Kép

Forum Romanum:

Kép

Antik macska:

Kép
Colosseum:

Kép

Circus maximus:

Kép
Narancsliget:

Kép

Villő beájult :):

Kép

Hotel bejárata:

Kép

Pantheon:

Kép

Érdekesség :? :

Kép

A Pápa :):

Kép

Bulcsú is beájult :):

Kép

Bocsi a sok képért :oops: !

anyapoc
 
 


És akkor megint én :)!

Kriszta

Remélem,már jobban vagytok :roll:... olyan rossz ez a tél,jönnek-mennek a betegségek... :?
Nem tudom,jókor szólok-e még,a holnap este nekünk jó lenne,ha még aktuális és olvasod... :roll:,bár tudom,hogy későn írom :(...
Mikor is mentek végül? :roll:

Andi

Akkor nálatok tényleg öröm a vendég :):)!
Mentek szombaton?Mi-eddig úgy néz ki-igen :).
Köszi a gratut :).

Móni

Betegség :(.Gyógyuljatok!!!! :):) Asszem ezen a télen tényleg mindenkire rájár a rúd... :(
Hajrá és kitartás :)!
Gergő majd csak megbékél :).
Köszi a gratut neked is :).

Szilvi

Köszi a hátihordozót,első nap abban nyomult Villő,de nem komázta,de a kendőt sem :D!
Péntek délelőtt? :roll:


Petra

Mááá megen hol vagy? :evil: :evil:

Adri

Üdv :).Nagyon édes a lánykád :)!

Puszi!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Sok szép helyen jártatok, jók a képek. Hogy bírták a repülést a gyerekek? Nem volt gond?
Sajnos nem megyünk szombaton, apa dolgozik. Én meg nem merek elindulni egyedül. Képes vagyok herenden is eltévedni :oops: :oops: . Ha csináltok képeket tegyél fel párat,majd megmutatom Bencének.

Vacakul vagyok, már több mint egy hete fáj a fejem....

Többiek merre vagytok????????????????????????????????????

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc :D
Hú, szuper lehetett ez a római kirándulás! Nagyon szép helyeken jártatok, jó sűrű programot állítottatok össze, de így kell ezt csinálni! Hát igen, az olaszok közlekedése elég kaotikus a mi szemünkkel nézve, ott nem számít "események", ha két kocsi összekoccan.

Andi :D
Fejfájás :cry: , remélem, azért már jobban vagy!

Zsófi még mindig náthás, egyszerűen nem bír kikeveredni belőle. Már azt gondoltam, hogy jobban van, erre ma meg megint tele van az orra szegénykémnek, már 3x porszívóztam ki neki eddig.
Egyébként nagyon szépen fejlődik, már 8 cm-t nőtt és jó kis hurkás combikái vannak :lol: .
Gergőt ma elvitték anyuék Pápára fürdeni, így én itthon házimunkázok ma, legalábbis ezt terveztem :roll: . Nagyon csendes ilyenkor a ház, hiányzik a dumagép nagyfiam :wink: .

pár kép:
Kép

Kép

Kép

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki???????????????????

Móni

Zsófi meggyógyult már? Jók a képek!
Ma van Bencének a farsang, reggel kicsit meg volt szeppenve a sok álarcos, maskarába öltözött gyerek láttán :) .
Köszi kérdésed már három napja nem fáj a fejem ,végre. Egész más így felébredni, mint kínzó fejfájással ami ha mozdulok, még jobban fáj :( .

Anyapoc

Voltatok a kiállításon?? Bulcsúnak mikor lesz a farsang?


Szilvi

Jól eltűntél, még az autódat sem látom hetek óta.

Petra

Hogy bírod a két gyerkőccel???

Többiek??

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Már említettem, de azért itt is.
Jók a képek.

Móni
arik a gyerekek. Még mindig sehol egy tejkiütés a kiscsajon. :D Reméljük nagykorára is ilyen szerencsés lesz.
Hogy sikerült Gergő pápai fürdése?
Nem emlékszem, mi van nálatok ezzel a bölcsi kérdéssel? Fog járni Gergő?

Őszintén megmondom, hogy nem tartom már számon Márk fogait. :oops: Olyan 10-11 db lehet.


Andi
vagyok, nem tűntem le. Sőt, sztem a fejfájás miatt nem láttad az autómat. :lol: Járunk arra felé. Örülök, hogy már nem fáj a fejed!
Ha lesz fénykép a farsangról, tedd fel. Jut eszembe! Bence minek öltözött be?


Mi most betegek vagyunk :evil: Nem komoly, csak épp köhög mint a rekedt kutya és mi is használjuk az orrszívót. De utálom! Már nehéz lefogni.
Ja, Márk megtanult kimondani egy szót. Nem hiszitek el, hát persze, hogy a NEM az első szava. :lol:
"- Szereted anyát?
- Nem!" , és ezerrel rázza a fejét és mosolyog mint a töklámpa. :roll:


Sziasztok
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunk mi is,csak amíg Apa itthon van,próbálunk minél tartalmasabban élni :):):)... Utána úgyis jönnek a szürke hétköznapok :D!
Ráadásul függyönt varrtam a nappaliba,étkezőbe,konyhába,szl nem unatkoztam :).

Andi

Szuper volt a kiállítás,bár elsőre nagynak tűnt a tömeg,sorbanállás volt,de mivel ingyenes volt,hamar bejutottunk :).Nagyon szép volt az idő is hozzá,utána mentünk bobozni,János hegyre,meg amerikai autókiállításra is...majd dobok képeket :).
Repülőt jól bírták a srácok,csak a fel és leszállás volt kicsit gázos,mert fájt a fülük tőle :(.... Na meg Villő nem komázta a bekötést :?...
Remélem,Te már jól vagy :).

Móni

Nagyot nőttetek tényleg :). Gergő még mindig nagyon huncut :):).
Remélem,Zsófi már jobban van :).
POnt most néztem vissza Villő pár hónapos kori videóit,olyan jó volt :):)...jól élvezd ki ezt a korszakot is :)!

Szilvi

Sajnálom a pénteket :(,bár ha Márk beteges,akkor talán jobb is,mert mi most (lekopogom...) egészen jól vagyunk,senkinek semmi baja talán már 2 hete :roll:....
Azért remélem,nálatok sincs semmi komoly...Én most megint intenzíven adom az echinaceát nekik,mert nem szeretnék beleszaladni az influenzába :(...A suliból nagy eséllyel hozom haza...
Írásbelid tuti jó lett,drukkolok,eredménnyel majd gyere :).
Bibiiii,nekünk már van 100 W-os égőnk a Sonepartól :mrgreen: !

Kriszti????
Petra????

Remélem,mindenki jól van :)!

Puszi,

anyapoc
 
 


Ja,Sziliv :D...Márk ügyi :lol: :lol: ...hát kell tőle hülyeségeket kérdezni? :wink:
Ja,nálunk most az a menő,hogy Villő osztályozza a dolgokat és közben mondja: "anyányé, apapé" :D:D:D

anyapoc
 
 


Kép

Még itthon készült, mikor felpróbálta a jelmezt.

Sziasztok!

Szilvi

Akkor jó vaksi vagyok :) . Márknak küldöm agyógypuszikat! Édes lehet a nem, nem, nem...
Lilla is sokszor mondja...Ha nem csinálom amit akar akkor nem anya hanem Andi vagyok :) Apánál is ha nem hallgat az apára akkor rákiabál, hogy Gábor :)
A fogai meg teljesen össze-vissza jönnek, elöl fent 4 van, lent 2 és kibújt már fent is lent is mindkét oldalon 1-1 rágófog :? . A többi meg nem jön.

Anyapoc

Biztos nagyon élvezték a gyerekek a jó kis programokat. Használjátok is ki az időt, gondolom apa hamarosan utazik vissza dolgozni.
Villő és a bekötés :( . Autóban hogy bírja? Mi szenvedünk nagyon egy húsz perces utat is végig sír és kiabál, hogy kiszállsz. Már mindenfélét próbáltam, néha csak az éneklés válik be. Na de az én hangom :oops: feláll a szőr a hátamon mikor hallom :oops: . De néha muszály.
Lilla is osztályoz :D ,de ő azt élvezi legjobban ha végzek a teregetéssel ő odamegy és szép sorban lepakol. Közben mondja melyik ruhadarab kié, még a zoknikat is felismeri :D .

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Andi

Nagyon jó a jelmez :),gondolom Te varrtad :).Nálunk most Mikrobi a sláger...hát nagyon töröm a fejem,hogyan is készítsem el :?....

Az autóval általában nincs nagyobb baj,de nálunk nem "kiszállsz" van 20 perc után,hanem "kész" kb 0,1 másodpercenként...és képes Pestig mondogatni :D!De azért ramazuri nincs...na meg én disznó módon rászólok... :roll:

Lilla és az osztályozás :).Nálunk inkább segítség van teregetsénél :).Ma már ki is rázta a ruhákat :).És minden darabnál "anya,tessék" felkiálltással...hát elég lassan halad :D!

Azért jó lehet,amikor megrohanja Lilla a szárítót :D:D:D...

Fogzás... :( Nálunk 12 fog van, a rágók már nem nagyon viselték meg.De a szemfogaknak még hűlt helye...Attól kicsit tartok,mert az elég rázós szokott lenni,majd meglátjuk.

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Andi :D
Jelentem, Zsófi majd' 100%-osan gyógyult, reggelre még mindig tele van az orra, ezért korábban kelünk, de ez már semmi :wink: .
Mi is farsangoltunk kedden a babaklubban, mutatok fényképet is.
Bence nagyon édes a jelmezében, látszik, hogy jól érezte magát benne, az meg, hogy kissé megszeppent, nem csoda, Gergő is illetődött volt az elején kicsit, neki is szokatlan volt a sok maskarás gyerek, még ha mindet ismeri is.

Szilvi :D
Köszi a dícséretet, tényleg nincs tejkiütése Zsófinak, Gergőnek sem volt :lol: . Gergő jól érezte magát Pápán, mesélt róla sokat, mondogatja azóta is, hogy megint akar menni.
Oviba fog járni márciustól, fél napra, mert most csak félnapos kiscsoportot indítottak, remélem, szeptembertől egész napos lesz.
"Nem", ez nálunk is az első szavak között szerepelt.
Remélem, Márk már jobban van :roll: . Most Gergő volt kicsit beteg, de adtam neki homeós bogyót, attól jobban lett.

Anyapoc :D
Ügyes vagy, hogy így varrogatsz a háztartásba is. Én sajnos teljes analfabéta vagyok mindenféle területen, ami kézügyességet igényel :roll: . Hogy állsz a jelmeztervezéssel?
Apa meddig marad itthon, megint márciusban kezd?
Gergő úgy túnik, túl van a kistesó érkezte traumán...
Teregetésben nekem is segít a Gergő, sőt a ruhák leszedésében is, ilyenkor hajtogathatok mindent újra, de hagyom azért, hogy kibontakozzon :lol: .

Kép

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Móni

Nagyon tuti Gergő jelmeze :).Olyan nagyfiús benne :).Honnan volt a ruha?
Igen,Apa március 11-én repül a meetingre,aztán utána már indul is a hajója.Sajnos egészen május elejéig nem jönnek Mo-ra :(...Remélem,Villő nem felejti majd el Apáját.Valamelyik nap Pestre ment reggel,így ébredésnél nem volt itthon,agyonra kereste szegény csjom :roll:
Örülök,hogy túlvagytok a féltékenységen :).Hamar megoldódott :).Miben látszik? :)
Teregetés :).Jaj,engedd is,mert nagykorukra úgy elfelejtik :mrgreen: !
Jelmez:változtattunk,mert a mikrobival nem jutottunk dűlőre.Így Bulcsú szellem lesz,Villőt beöltöztetjük Flintstone Enikőnek :).Már találtam a neten ötleteket,már csak neki kéne állni...még 2 hetem van



Lányok!

Nincs valakinek kölcsönbe cowboy sapija? Nekem kéne :mrgreen:
:?


És tessék jelentkezni gyakrabban mindenkinek!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Nekem van! Női és férfi is. Fekete mindkettő. Az iwiwen meg tudod nézni az esküvői képen :) .
Jó hétvégét mindenkinek!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Andi

Szuper,igaz sokat nem látok belőle,mert homályos a kép :?...de ha esetleg 1-2 napra tudnád nélkülözni,nagyon-nagyon megköszönném :).Lelkes anyukaként szeretnék cowgirl-nek beöltözni a farsangon :).

De nem mondod,hogy az ebben esküdtetek??????
Haláli,de komolyan!!!!!Nem semmi!Azért néznék még róla képet,mert nagyon tetszik!!!! :)

Köszi mégegyszer :)!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc

Szívesen kölcsönadom. Csak kalap kell??? Bár a te méreteid és az enyémek....Majd Szilvit felkérjük postásnak/ha nem haragszik meg érte/.
Bizony ebben volt az esküvőnk, de ez hosszú történet, ismerni kéne hozzá a férjemet is.... Neki ilyenek a hétköznapi ruhái is. Homályos kép, hát igen akkor még nem volt digitális gépünk. Beszkennelni sem tudom így maradt a kép fényképezés :oops: .
Mikorra kell a kalap?

Móni

Tuti a kép Gergőről és örülök, hogy jól vagytok!
Mennem kell Lilla megint lepakolta a vizes ruhákat :evil:

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi
hol kell keresni az iwiwen? Énisénismegakaromnézni :D
Persze,ha megyünk Herendre szívesen elhozom a kalapot. Lehet, hogy egy-két napont bellül megyünk arrafelé. Bár a nagyszülők betegek, lázasak (lehet, hogy csak voltak), és csak Ati megy, de akkor majd szólok, hogy ugorjon be hozzátok, vagy majd Te átugrasz a kalappal.


üdv
a postás

Kép
Kép
kismama2004
 
 


szia Postás!

Horváth Andrea /bambika/

OK megbeszéljük, hogy legyen.

A.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Andi,Szilvi

Köszi a segítséget :):):)!Szuper,remélem,sikerül összehozni :)l.

Andi

Jövő hét péntekre kell,akkor lesz a farsang :).Nem akarom nagyon túlöltözni magam,veszek fel farmaert,inget,van egy bőrmellényem,meg egy csizi,igaz az nem wetern :?.De jó lesz :).
Ja,hogy ez fényképezett fénykép :).Nincs a digit gépeteken olyan program,hogy irat fényképezése?Azzal lehet,hogy sikerülne jobban :).
A neveddel én is gondban voltam :?....de rákerestem,hogy Bambika :):)....

Szilvi

Akkor köszi és gyógyuljatok meg,mert a talira mág nem sok időnk van :).Ha jól elsz Márk,akkor esetleg szombat :)?

anyapoc
 
 


Hali mindenkinet :lol:

Én is megpróbáltam csak simán a Bambikára meg Herendre keresni, de nem gyütt össze :evil: , lehet az Andi is kellett volna hozzá. :o

A jövő héten Herenden "nyaral" a Márk, hogy tudjak egy kicsit magamra összpontosítani. Így jövő hét péntekig tuti Anyapocékhoz ér a kalap.

Anyapoc
Beszélek apával, említem a szombat délutánt neki. Már tudom is milyen finomságot fogok ezeknek a kis kópéknak sütni. Sárgarépás pogit. :P
Ja, én is már filóztam azon, hogy nem sok idő van hátra :?
Ha nem jönne össze majd hozod Apapoc fényképét és belerakjuk az egyik fotelbe :wink: :lol:, akkor az olyan mintha itt lenne velünk.


Móni
tyú, de csábos valaki azon a fényképen!


Holnap viszem Márkot dokihoz. Kiütéses lett a popsija (sudokrém nem segített)és nyugtalanít egy kissé a köhögése. Most kap Lándzsás útifüvet, de azért meghallgatjuk a dokit is.


Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Jut eszembe lányok!

Ez itt a reklám helye:
25-én vasárnap a Lidlbe 1300 ft-ért lehet háztartási játékokat venni. Vasaló, kvfőző stb. Mintha Simba márka lenne, de erre nem esküszöm.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi


Doki mit mondott? Hogy van Márk? Rámcsörögsz ha itt leszel?

Anyapoc

Köszi a tippet, ha visszakapjuk a gépet megnézem,tud e ilyeneket.
Nagy öröm ért bennünket/közvetve/ a gyerekek keresztmamija babát vár :D . Már régóta próbálkoztak és végre sikerült :D .
Akkor a kispostásunk szállítja neked a kalapot :D , jó bulizást.
Ha valamikor lesz tali elviszem az esküvői képeket :) , nagyon jó buli volt. Az anyakönyvvezető is örült, hogy végre nem szokványos esküvő lesz. Végig country zene szólt, a tanuk is és a "koszorus lányok" is vesztern stílusban nyomulták :P . Tényleg nemsokára lesz a házassági évfordulónk /Márc. 15./. Apa azt mondta így nem felejti el :oops: . Tripla ünnep /szülinapom is/. Ki kéne találni valami jó meglepit. Ötleteket szívesen fogadok :wink:

Megyek vasalni....


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Bambika

igen, csörgök.
úgy néz ki, hogy hétfőn viszem majd Márkot.

A dokiról később, még nem jutottunk le. Majd 3-ra megyünk. A L. útifűtől jobb, de este azért még elég jelentősen hörög. :evil:


Szia
Postás

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi :D
Na, mi volt az orvosnál? Márk jobban van mára? Hú, kicsit irigyellek, hogy lesz egy hét csak magadra. Gondolom, a suli miatt is, mostanában fogsz vizsgázni?

Anyapoc :D
Jelmezt "családilag" állítottam össze, kisnadrág unokatesótól, kising öcséméktől, sapi nagynénémtől, a többi már a mienk :lol: .
Hát, a féltékenység még nem oldódott meg teljesen, vannak napok, amikor durvább a helyzet, ilyenkor abban nyilvánul meg, hogy ha nem tudok a Gergővel azonnal foglalkozni a Zsófi miatt (etetés, pelenkázás), akkor elkezd zokogni, de olyan szinten, hogy levegőt sem vesz. Ilyenkor erőteljesebben rászólok, hogy hagyja abba, mert úgy sem tudok mit csinálni, ha végeztünk a Zsófival, akkor foglalkozhatom vele. Na, ettől kicsit lehiggad, de kb. 2 perc múlva kezdődik az egész előlről :evil: . Ilyenkor tehetetlenségemben én is bőgni tudnék, ezt megérzi rajtam és megkegyelmez, abbahagyja a hisztit. Szerencsére ez nem minden napos, akkor meg is őrülnék, az biztos. Este nehezebb, mert akkor már mindenki fáradtabb, kisebb a tűréshatár.

Andi :D
Jó kis esküvőtök lehetett, nem az a hagyományos, megszokott forgatókönyv szerinti. Nekünk nem volt sajna nagy esküvőnk, csak 20-an voltunk, polgári esküvővel. Egyházira nem került sor, és már nem is fogjuk megtartani szerintem. Azt már terveztük, hogy csak úgy tartunk "lagzit" egyszer, de ehhez meg annyi pénz kellene, hogy két gyerek mellett nem tűnik megoldhatónak :( . Ha nyernénk a lottón, összehozznánk, az biztos :lol: .
Házassági évfordulónk nekünk most volt, idén először nem mentünk el megünnepelni, Zsófinak még nem lehet cicimentes estét tartani. Sebaj, majd jövőre kétszeresen ünneplünk... Mi egyébként nem ajándékozunk ez alkalomból, én kapok virágot, meg elmegyünk vacsizni. Szóval semmi extra.

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Márkival minden ok. Nem vagyunk fertőzőek és a kis pöttyök is elmúltak. Ilyen kiütésre a doki azt mondta, hogy nyugodtan használjam a mi mentolos fogkrémünket.
A köhögés is elmúlt :D Szóval jól vagyunk.

Móni
Igen, a suli miatt van. Az írásbeli már megvan. A szóbeli 3-án lesz.

Huh, biztos nehéz lehet. Most van még segítséged, vagy már totál egyedül vagy. Mi van egyébként veletek? Hogy megy apa új melója?

Sziasztok
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek,mert ma ,meg holnap suli :?...Ezerrel tömink belénk az anyagot,na meg kapjuk a beadandókat :? :? :?....

Nálunk most Bulcsú betegedett le.Nem vészes,azt mondja,fáj a torka,kicsit hőemelkedése van,de a dokinéni nem találta súlyosnak...sőt,szt ő betegebb volt... :roll:

Apa 11-én megy meetingre,már nem sokáig élvezzük az életete :roll:

Szilvi

Majd írok a prividre,csak elhavaztam magam :?.
Örülök,hogy Márk már tökéletesen van,jövő hetet összehozzuk!Vagy amit írtál,má nemtom... :roll:
Ja,Apa nem örült a fényképes bulinak :D:D:D!
Vackor durva,és sajnálom :(:(.... Akkor mi lesz? :roll:

Andi

Húúú,nagyon tuti lehetett az esküvő!!!Majd hozz képeket és mesélsz :).Majd tartunk egy ilyen esküvős napot :D:D:D!
Tali jó ötlet :)!

Móni

Ügyin megoldottátok a jelmezkérdést :).Na de majd amikor Gergő jön a jobbnál-jobb ötletekkel :D:D:D...Bulcsú tavaly víziló akart lenni
:shock: :shock: ....
Én is szoktam (volt) így kiborulni,és bizony sírtam is ilyen helyzetekben.Egyrészt megkönnyebülés,másrészt szt néha nem "árt",ha látja a gyerkőc,hogy anya tűréshatára is véges.... :roll:
Egyébként van egy iylen topik,ami ezzel foglalkozik,a gyerekgondok fórum alatt,Másik anyuka kell,vagy ilyesmi címmel...Érdekes,amit a topikindító is leírt ... :roll: Ha van egy kis időd( :D:D:D),olvass bele :).Este tényleg nehezbb,de éltessen a tudta,hogy egyre jobb lesz :):)...


Képzeljétek,Villő megindult a szobatisztaság rögös útján :D:D:D...már nem csak szól,ha bekakált,hanem leveteti a pelust és fel kell ültetni a wc-re és próbál pisilni :D:D:D...olyan édi,ahogy nyög :D....
És persze be nem áll a szája :)....Egész nap karattyol,néha már sok is :shock: ...
És persze kedvenc foglalatosság,egyedül fel és le a lépcsőn...én meg legyek türelmes :shock: !

Mégsem lettem gyors :D:D:D!

Puszi!

anyapoc
 
 


Anyapoc
nálam a kalap. :lol:
A jövő hét legfeljebb vasárnap jó, mert szombat vizsga. Csak a jó ég tudja, hogy mikor végzek. Tehát egész héten nem lesz itthon a MÁrk sem. :shock: Nem tudom, hogy fogom bírni nélküle.

Jó, hogy Bulcsúnál semmi komolyat nem találtak.

Ti most milyen farsangra mentek tulajdonképpen??

Apának nem tetszett az 5let??? :shock: Nem értem.....

Néha-néha már MÁrk is jelzi a kakát, de van amikor átvág. :lol: De már volt olyan is, hogy a mamának szegéynem jelezte, ő meg hiába szagolt oda, nem érezte :lol: és nem lett pelus csere.
Ó, a lépcsőzés az nagyon megy nekünk is. Sőt most már folyamatosan egyedül jön fel a harmadikra. Sztem nem is olyan vészesen tart sokáig. Legalábbis,én inkább hagyom kibontakozni, minthogy felvegyem. :lol:

Vackor:igazából, azért kell neki örülni, mert nincs fél éves várakozás. Mert bizony itt úgy ment. Bejelentetted fél évvel előtte és vihetted, ha nem , rohangálhattál hogy vajon most akkor hová veszik fel. Ja, én már bejelentettem a bölibe Márkot. Áprilistól mehetne, ha lenne munkám. Akkortól szűnik meg a kb a vackor.
Így most marad a másik két játszó.
www.hetszinviragbt.hu ha van időd keress rá. Ez van a Kádártai úton.

Pusz
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Köszi,akkor majd elugrok érte vmikor :)!Te meg csak tanulj,nagyon drukkolok :):):)!

Ja,most Bulcsú ujjával nem vagyok megelégedve.Van rajta az a csúnya gyulladás és mióta dokinál voltunk,egyre csúnyább :(:(.Most majd megyünk vissza :(.Remélem,nincs vele nagyobb gond :(.

Farsang:ovis farsnag lesz,a szülők is be szoktak öltözni(máramikor :))...Hát én most be fogok :D!

Lépcső:hát nekem nem mindig van türelmem kivárni :? ...meg ugye ő menne tovább a 4.-re és ha ott felveszem,akkor ordít.Úgyhogy most lefelé jöhet,felfelé nem :mrgreen:

Vackor:Azért én sajnálom a bölcsitől függetlenül.Nem kellett volna inkább bölcsiket bezárni :(....A többi játszóház tuti nem lesz olyna,mint a VAckor... :(
Egyébként a mi bölcsinkben is fél éves várkozás van,de ha van munkáltatói igazolásod és kőrzetileg odatartozol,akkor szt nem küldhetnek el... :roll: Na mindegy :),lényeg,hogy nektek megvan a helyetek :)!

VAsárnap:akkor legyen az,ha nektek jó :).Majd azért értekezek apával én is :)!

Ja,kifestettük ma délelőtt a konyhát :D:D:D!Nem volt jobb dolgunk :roll:....

Pusz!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Örülök mindenkinek! Látom éltek és virultok: farsang, kirándulások, házimunka stb...

Én mostanában nem értem rá, csak néha kukkantottam be ide. Az a nagy helyzet, hogy sorozatfüggő lettem, a "24" áldozata! Hallottatok már róla? Minden szabad esténken azt nézzük. :) Bocsi.

Képzeljétek el az elmúlt 2 hétben felmerült bennem a gondolat, hogy megértem azokat akik nem akarnak gyereket. Ez a sok szar, takony és egyéb testnedv amiből én naponta kimosdattam a beteg gyerekeimet.... hát nem volt semmi. Ipari mennyiségű pelenka fogy. Szóval vannak nehéz napok. Ti hogy vagytok ezzel? De most már persze megint minden ok, hogy mindenki egészséges.

Aztán van még egy nagy hirem: MA NAGYNÉNI LETTEM!!!!!! Az unokahugom neve Nadin és otthon (Bp.) született 30 óra vajúdás után! Ehhez is hozzá szólhattok, ha gondoljátok!

puszi mindenkinek
petra
rupetra
 
 


Sziasztok!

Petra
végre itt!
Gratula a nagynéniséghez.
Szülés.
Magam részéről a kórházat részesítem előnyben, mert ott érzem magam és a picit biztonságban. Mivel nem egyszer előfodult tragédia a kórházban is, nem tudom mi lenne, ha ez otthon alakulna így. Persze, lehet hogy pont a kórházi közegnek köszönhető a baj. Gondolok itt, a sittetésre vagy épp arra, hogy visszafogják a kismamát. Ettől függetlenül nem ítélem el azt, aki otthon szül.Sőt! Nagyon bátor cselekedet, csak én nem csinálnám.

Szegények! Ezek szerint elkaptátok a hasmenéses nyavaját? Mindenkin végig ment, vagy csak a piciken? Nem csodálom,hogy ilyen gonolatok is megfogalmazódtak benned. :(

Anyapoc
egy picit nekem is vérzik a szívem a Vackor után, de ezen a lakótelepen ez az egy böli van most. Igen, jobb lett volna ha nem zárnak be annyi bőlcsit, de késő bánat. Így ennek kell most örülni. Boztos sok család nem teheti meg azt, hogy a város másik végére vigye a gyermekét. Én sem akarom, nem hiszem, hogy jó lenne a Márkinak és az egész családnak, hogy legalább fél órával előbb kelljen kelni. Mamának is így lesz majd egyszerűbb. Lehet, hogy nem lesz sokáig már kocsim sem.......
Bulcsú ujja: mikor kicsi voltam nekem is begyuladt a hüvelykujjam. Azért emlékeszem élénken, mert nagyon hiányzott. Pont azt szopiztam. Gondolom Bulcsú is??? Nekem anno paradicsomot tettek rá és duntsz (így kell írni :oops: ?) kötést raktak rá. Nem mondom, hogy egy nap alatt helyrejött, de hatásos volt. Ha nem kapsz jobb ötletet, próbáljátok ki.


Márk megint elkezdett köhögni, de most az a csúnya kruppos köhögés volt. Remélem, nem lesz komolyabb baja. :?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Húh, egy fontos!!!

Gratula az új konyhához. Mostmár igazán szépek lehettek. Gondolom már az ajtók is megvannak a szekrényre? :roll:

Ja, még annyit. A barinőmnek a kislányát nem tudták felvenni a körzeti bölcsibe, és nekik kellett felhajtani a helyet. Pedig volt igazolásuk. :evil: Ez a Cholnokyn volt. Most a Módszertaniba viszik a városba.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Petra

Örülök,hogy két rész között jelentkeztél :wink:!
Én nem ismerem ezt a sorozatot!!!Hol nézitek?És miről szól? :roll: Már ha lesz időd válaszolni :lol: :lol: :lol: ...
Örülök,hogy túl vagy a depin,néha én is begolyózok,de aztán az egészséges csemeték mindenért kárpótolnak :).
Szuper,gyarapodik a család :).Neked és persze az ifjú családnak is gratula :).Akkor lehet majd eszmétcserélni :)!
Otthonszülés:én kipróbálnám,de elég hülyén jönne ki nálunk,így is hallani mident a szomszédból sokszor,akkor ezt nem tudom,hogy tolerálnák :D:D:D:D!Persze csak akkor vállalnám,ha lenne ott olyan ember,aki biztosan tudna dönteni evszélyhelyzetben.Pláne,hogy ilyen közel lakunk a kórházhoz :D:D:D!De nekem jó volt a kórházban is :).Azért majd mesélj,hogy milyen élményei voltak az anyukának!!!!Mert engem nagyon érdekel :).
Na meg azért gyerkőcökről is írhattál volna...pláne képek... :oops:

Szilvi

Igen,persze,most az a lényeg,hogy az ott élő közözsségnek jó legyen....
Írni akartam,hogy van kicsiknek torna itt a Stadionban....Csak most azt olvastam,hogy nagyon sokan vannak,de majd utánakérdezek... :roll: Szt az sem rossz :).
Köhögés :(...Reméljük,semmi komoly,pláne vasránapig :wink:!
Ma du elmennék a kalapért,mert megyünk oltásra,ha neked jó :)!
Köszi a gratut :).Ja,azért még van mit alakítani...Milyen szekrényajtók? :shock: Ja, a kinti?Már kész vannak rég,szupi lett :).
Barátnőd kislánya :(...szt sokszor olyan dolgokat is megcsinálnak ám a bölcsik(és más helyeken is),amit nem lehetne.Csak sokan nem ismerik a törvényt,vagy nem mernek szólni... :( De majd utánanézek :).Persze ez most a helyzeten nem változtat :(.
Bulcsú ujja:nem ezt szopizza,ez a középső ujja.A szopissal nincs gond.Most a másik kezén is két ujján lehorzsolta a bőrt és az is ilyen csúnya lett :(.Most megint elmegyünk a dokinénihez,megkérdezzük,hogy mi legyen.Én azt gyanítom,itt már antibiotikum kell majd... :(
Miért nem lesz kocsid???? :shock:

anyapoc
 
 


Ja,néhány kép :)...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1168307328.56.jpg
[/img]

Kép

Kép

Kép

anyapoc
 
 


Andi

köszi a kalpagot :):):)..szupi :)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, Zsófi nem akar aludni :? .
Jól vagyunk, Gergő ovikezdése elhalasztódott egy hónappal, itt nagyon sok fertőzéses betegség jön-megy az óvodában, mivel ez most igazán nem hiányzik, ezért áprilisra halasztottuk az ovikezdést.

Egy kép a 2 hónapos "nagylányomról":
Kép

Amint lesz időm, jövök :) .

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Móni
milyen ügyes két hónaposan a lánykád! :D Nagyon szépen tartja magát!
Nem csodálom, hogy elhalasztottátok az ovi kezdést.




Én is beteg vagyok. :evil: Antibogyót kell szednem. Brrr.
A vizsgám viszont megvan! :lol: Végre!
Márk már nem köhög. A kis drágám jól érzi magát a mamiéknál, így ma még kúráljuk magunka. Már apa is elkapta tőlem. :( Félek, hogy a Márk is elfogja kapni.
Kedden megyünk 18 hós oltásra. Húúú, micsoda nagy fiú már!

Sziasztok
Sz.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Csajok!

SEGÍTSETEK!
Van valakinek esetleg elfekvőben zenélős-forgós, kiságyra szerelhető játéka? A mienk sajnos megadta magát :twisted: , Zsófi pedig erre alszik el :shock: .
Ha van valakinek és eladná, akkor légyszi szóljon!!!


Szilvi :D
Gratulálok a sikeres vizsgához és jobbulást kívánok!

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni

A mienk sajna uígy járt,nem tudok segíteni :(.
Aranyos Zsófi :).

Szilvi

Gratula a vizsgához :).Azért majd elolvasod,amiket az előző oldalon írtam neked? :roll:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök!

Szilvi


Gratulálok a vizsgához!


Anyapoc

Milyen volt a farsang?Köszi a képeket, Bence naponta többször megnézi :D .

Móni

A zenélő forgóban én sem tudok segíteni :( . Szép nagy lányod van már!

Bence több mint egy hete beteg 39 körüli lázzal és már Lilla is elkapta, meg én is :( . Majd még jövök két lázcsillapítás között.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Zenélő-forgó ügy megoldódott, az Interspar-ban viszonylag olcsón beszereztünk egyet.
Köszi mindenkinek azért, hogy válaszolt.

Andi :)
Betegség :x . Mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!

Sziasztok

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Andi

Jobbulást :(.... Már megint jól kifogtátok :(.
A farsang jó volt,csak kicsit nehézkesen értünk oda,jött az egész pereputty :D!Viszont a kalap tuti volt,majd teszek fel képet mindenkiről :).Bár az elején Apa csak videózott... :?
Örülök,hogy tetszik Thomas Bencének :D:D:D!

Pusz

anyapoc
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: