Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, ma délelőtt meglepetésmre 63,8 kiló voltam, fél kilóval kevesebb mint 2 napja, tehát mégiscsak van valami hatása a fogyikúrának???!
A tojásokat kiiktattam, rá se bírok nézni, én 1 hétig csináltam ezt a kúrát és 1,5 kiló ment le (de az mindjárt az első 3 nap alatt) És a derékból-csípőből popsiból 2 centi, combból 0,5-1 centi. (mellből 2 centi Kép Kép)
Csajok szomorú vagyok, ebben a hónapban szerintem nem volt peteérésem... lehet hogy azért mert pont a céges "bulira" esett volna és hát ott elég rendesen eleresztettem magamat... jól éreztem magam nagyon, fürödtünk, szaunáztunk, elég sok martinit ittunk (a szakmai rész is megvolt, jó volt, de az nem is érdekes) a lényeg hogy már a 22. napon vagyok, az ébredési hő 5 napja 36,5 és nem volt tojásfehérjés váladékom. Sajna. Előtejem viszont a januári "halvány pozitív" teszt óta van. Ez nem jó jel, el kéne mennem orvoshoz hormonszint vizsgálatra. De nem akaródzik... Lehet, hazaküldene türelmesen várakozni mert "a WHO szerint 15 hónap az ideális várakozási idő" és én még "csak" 9 hónapja szültem.
A görcsös akarást igyekszem kiiktatni, ezért nem is hőmérőzök "csak úgy" mégis tudni akartam, volt-e peteérésem. Merthát titokban azért reménykedik az ember...
Mikor lesz már babám???? Miért mindig csak erre gondolok??? Nem tudok türelmesen lazán várakozni ki tudja meddig. Irigyellek benneteket de azért ne sajnáljatok, csak biztassatok Kép
Lakásfelújításon is töröm az agyam hogy eltereljem a gondolataimat. Van egy kicsike, sötét, északi szobánk, (kacatszoba) gardrób+vendégszobának kéne berendezni, később lehetne babaszoba vagy szülői háló, ha lesz több lurkó. Csináltatok-e már ilyesmit, a lakber. magazinokban mindig szellős, világos helyiségekre van példa, kicsi, sötét szobákra nincsen. Pedig azt is biztos lehet kuckósítani, barátságossá tenni. Babaszobának jó lenne egyáltalán vagy ezt felejtsem is el?
Keresek egy képet én is magamról, nem sok friss van a géppen.
Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek!
palinta
 
 


Ez vagyok én (októberi kép, az emlékezetes Egri borkóstoló túránkon készült): Kép
sziasztok, Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!
Gratula Moncsinak a fogyihoz,én most nem bosszantom magam a mérleggel,elég volt a védőnő,mikor kiadta a kiskönyvet,megmázsált szó szerint.80 kg mért nagykabátostul bakkancsostul és ezt be is írta!Amiután a nőgyogyi rá egy hétre csak utcai ruhában mért 74 kg.Jól fog kinézni hipp-hopp 5-7 kg plusz-minusz kb kéthetente!
Voltam uh-on is minden oké,majd két hét múlva tarkóredő méreses uh lessz.Kezdek emberi formát ölteni már szinte délelőtt is.Csak a husit utálom most nagyon minden formában.
Remélem jól vagytok,és hogy jön már a tavasz!
Mikor tudunk talizni?
Pusz
Alice
alice70
 
 

 
 

Sziasztok,
időközben regisztráltatnom kellett magam, mert nem engedett be a rendszer másként...
Mi jól vagyunk, párom Béla múlt héten három napot, mától megint négy napot Olaszországban van, új rendszert fejlesztenek a gyárhoz. Múlt héten egész jól viseltem az egyedüllétet kisBélával, mentünk ide-oda ismerősökhöz. Erre a hétre azt találtam ki, hogy lemegyünk vidékre a rokonaimhoz, nagymamához, nagynénihez. Csütörtökön megyünk, kb 300 km lesz az út. Remélem jól viselem én is és Babó is. És egyre több szót (vagy a szó elejét Kép ) mondja, olyan szupi.
Szóval mi így vagyunk.
Veletek lányok mi van? Márti hogy megy a fogyókúra? Megkaptad a fülhőmérőt? Linda, Alice milyen a pocakoslét?
Puszi,
Tündi
tunde_n
 
 


Sziasztok!

Mindenki kiszaladt kertet ásni?Olyan kihalás van errefele!Remélem senki sem beteg!
Nálunk semmi különös,most már több időt tudunk kint tölteni a jobb idő miatt.
Pocakoslét most elviselhető,bár még nem érzem igazán babásnak magam,nem is tudom miért.Hol jobb,hol rosszabb.Még mindig tart a hús undorom.Benézek a hűtőbe és be is csukom mert nem találok kedvemre való ennivalót.Nem is tudom mit is ennék igazán.
Csajok mi újság veletek?
Pusza
Alice
alice70
 
 


Sziasztok!
Hú egy pillanatra megijedtem.Olyan rég nem voltam a babaneten,hogy alig találtam meg hova is pakoltak bennünket.Jó ötlet volt ez a lakóhely szerinti besorolás.A másikban annyian voltunk,hogy csak nagyon lassan jött be.
Na szóval fogyókúra csak -2 kg.Ez nem is látszik nem is érzékelhető,de kitartás.
Nagy munkában vagyunk,voltunk.Ablakot cseréltettünk.2 napig a maminál aludtam Timikéval,amit ő is én is nehezen viseltünk.Hiába ha az ember nem a megszokott helyén alszik!!!!
Fülhőmérő nagyon szupi és rózsaszínűt hoztak,mintha tudták volna,hogy lánynak kell.A képen világoskék volt.Csak minél később kelljen használni.Ez is olyan sapkás változat,de jó tanácsként azt mondták ha alkohollal letörlöm használat után nem kell azt rögtön kidobni.Különben is az ember csak a saját gyerekén használja.
Na minden hapsi kiküldetésben van?Az egyik Olaszba a másik Amcsiba.Nem az enyém,hanem az egyik ismert anyukánké.
Jobb idő??????Ezerrel szakad a hó!!!!
Jó gömbölyödést,jó kikapcsolódást!!
pussssssssssz:
MártiKép
pkismarti
 
 


Márti, a Timikét megharapom, olyan édes, megzabálom virtuálisan Kép!!!!!!!!!!! Az a baba mellette az anyukája örökségéből való, vagy manapság is lehet ilyen alvósbabákat kapni?

Én dögrováson voltam múlt szerdától, most kezdek már kilábalni, pénteken be se jöttem dolgozni, csak otthon aludtam meg tüsszögtem meg orrot fújtam. Valahogy így kezdődött anno a terhességem is, de most nem Kép sajnos. Mert, mielőtt elkezdtem a gyógyszereket beszedni, a biztonság kedvéért elpocsékoltam egy 10-napos tesztet... a ciklus 27. napján, de persze negatív lett. Haj, haj. úgyhogy most várom a mikulást megint...
Még mindig csöpögök, mint egy lyukas tejeszacsi, lesz-e így valaha babám? Adjatok tanácsot! Amelyikőtöknek egyik kicsi, másik pici (vagy poci) - nálatok hogy volt ez? Ez a néhány csepp tej nem akadályozza a teherbeesést, ugye?
Kaptam nőnapra virágot a kollégáktól, remélem otthon is fogok, szép nagy virágzó cserepeset kértem de az én párom nem annyira a meglepetések meg az utánajárások embere, örülök ha egy hosszabb puszit kapok Kép
JA, amúgy beszereztem "immunerősítő" kapszulákat is, amelyek állítólag növelik az ivarsejtek életképességét és számát meg a fogamzóképességet is Kép na majd meglátjuk. Szurkoljatok nekem Kép

jó időt és jó egészséget mindenkinek, kevés hőmérőzést, hi-hi. JA, ÉS BOLDOG NŐNAPOT!

puszi, Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!

Már nem lessz tavasz az idén,nem tudjátok,én úgy unom már ezt a vegyes időt!
Képzeljétek,szombaton leautóztam Szegedre csibével barátokhoz,teljesen jól sikerült,bár edzve van a gyerek csak nem úgy,hogy én vezetek és nem tudom szórakoztatni ha elunta magát.
Moncsika,nem nagyon tudok tanácsot adni,mert az én leányzóm 3.5 hónaposan szabotálta a szopit,most meg már 10 múlt,de akik szopi mellett esnek teherbe...fog az menni,nyugalom!Mi szurkolunk!Most tessék meggyógyulni!
Remélem mindenki jól van,Linda is mert jól eltünte magát.
Csütörtökön megyek uh-ra.
Pusza
AliceKép
alice70
 
 


Sziasztok,
úgy látom, nemcsak engem taszít rosszkedvbe ez az idő...ma azt mondták, hétvégén már tavaszias idő lesz. Hiszem ha látom.
Párom Olaszországból szerencsésen megérkezett, kisBélával a 300 km-es vonatutunk is jól sikerült, átszálással együtt 6 és fél órán át tartott. Csak egyszer volt kibírhatatlan, lefáradt,álmos volt de még előtte rohangált a vonat folyosóján jó félórát. Egyébként nagyszerűen viselte. Ja, a lényeg, már mondja, hogy apa-anya. Nagymamámnál, egyik unokatesóm fia kereste az apját, kisBéla azt hitte, az övé is ott van, mondta, hogy 'apa'. Azóta sokat mondja, én meg csak olvadozok.
Mi is jól vagyunk. Most Babó kicsit náthás, amúgy kutya bajunk.
Moncsi szurkolok neked. Azt mondták neked, hogy a tervezett teherbeesés előtt 3 hónappal érdemes elkezdeni a magzatvédő tablettát? Nem tudom, hogy mennyire használna, lehet hogy érdemes kipróbálni.
Márti, tündér kislányod van. Édi a kalap a fején!
Alice, ari a te lánykád is. Sok foga van már?
Linda, eltűntél, mi van veletek?
Puszi nektek,
Tündi
Linda, veled mi van
tunde_n
 
 


Tündi, már október óta szedem a vitamint, még külön folsavat is. ezek bizonyos fejlődési rendellenességek kivédésében segítenek de a fogamzás sikerét nem befolyásolják, sajna....
Nem vagyok nyugodt, minden bajom van, hányingerem van, fáj a hasam, fel vagyok puffadva, görcsölök, igazi jófajta PMS, régen volt már ilyen, agyonütök mindenkit aki hozzámszól Kép
haza akarok menni, brühühü.
Remélem holnapra átmegy rajtam.
A Maca Vibe kapszulát etetem a párommal is és majd a szép tavasz remélem meghozza az eredményeket Kép Kép Kép

Milyen édes gyerkőceitek vannak!!!!!!!

puszi, Moncsi
palinta
 
 


Szia lányok!

Megvagyok ám, csak lusta mint a dög.

MONCSI: én szoptattam Danit, mikor teherbeestem!!!
Mármint nem a teherbeesés folyamata alatt. Kép
És még utána is,csak elapadt a Duphastontól.
Szóval hajrá!! Szerintem nem akadályozza a teherbeesést!
És én is a teherbeesés elött elkezdtem az Elevitet.

Alice: majd írd meg mi volt UH-on. Én hétfőn voltam, úgy tűnik minden oké. Megyünk szombaton is a Praxisba 3D-re. Nagyon várom. Hátha kiderül az is, hogy milyen nemű. Egyenlőre csak lány nevünk van: Noémi Kép
A kicsi nagyon cuki!!! Kép Ha esetleg kitavaszodik akkor már tényleg hozzuk össze azt a nagyszabású talit!!

Tünde: nem semmi a kis Béla, hogy így bírta azt a vonatozást. Az úgy 3 óra legalább, nem?
És már kezd beszélni! Az olyan jó! Mikor Dani mondja, hogy anya,vagy apa majd elolvadunk. Kép Már mond mást is, a kedvencem a "cicijja" azaz: cica. Azt is kitudja mondani, de a cicijját jobban szereti. Kép

Puszi neketek!

Linda
bellana
 
 


Halihó!

Megérkezett Linda is közénk,hurrá!
Uh: minden oké,időnek megfelelő.Majd AFP és genetikai uh utána.Még mindig hihetetlen,hogy kistesó van pocakomban.Bár sokszor a leányzón is csak ámulok,hogy mindjárt egy éves és ő is csak most volt pocaklakó.Mi is cicázunk,illetva szisza van inkább.Meg ku a kutyára,meg nagy halandzsa duma.És mit szeretnétek?Mi inkább lányt most is,de ha férfi lesz,akkor is maradhat,nem küldjük postafordultával vissza.Név még semmi.
Moncsi,a folsav tényleg jó,én is szedtem már előtte is meg Elevitet majdnem végig,mert csibe tavaszi volt és ilyenkor rengeteg a vitamin mint tudjuk.Én most eperre vagyok rákattanva,de nagyon.Tegnap voltam Auchan-ban,mert hirdették hogy eper,persze sehol mert Spanyolországban esőzések vannak,jó duma,ezzel én most nem vagyok kielégítve.
Gyerkőcök jól bírják a gyűrődést,csibe is edződik szegény folyamatosan,mivel nincs kire hagyni így viszem magammal,de azért jó ha kialussza magát,mert csak az autóban alszik el vagy a saját ágyában.Idegen helyen,ölben vagy köztünk sose.
Na puszi
Alice
alice70
 
 


Szép estét lányok!

MEGINT LESZ EGY ÉDES KICSI FIAM!!!!!!!
Ma voltunk a Praxisban.
Az ottani uh. szerint 18 hetes, nem 19, de ez persze mindig változik. A súlya:218g! Hát nem édi?
Nagyon szimpatikus volt a dokinő aki csinálta. Nem tudom a Györffy doki miben jobb, mi teljesen megvoltunk elégedve Hajdu doktornővel. Kedves,türelmes és olyan jó volt az egész! Feldobta a napom! (És nem romlott el, pedig találkoztunk anyóssal is. )
Van egy váró és sok gyerekjáték is van benne, Danit is simán be lehetett vinni a rendelőbe, ahol a fiatalúr nem bírt magával.
Istenem, csajok olyan boldog vagyok! Igaz, hogy csak a lány nevekig jutottunk el eddig.
És képzeljétek, csinált a dokinő 1 olyan képet amin a bébi mosolyog! Komolyan! Bár feltudnám tenni, de nincs szkennerünk. Majd Ádi a melóhelyén felteszi jövőhéten. Lepetéztek ha meglátjátok!
És bár az elején annyira ficánkolt, a kis lurkó a hasamban, hogy csak na, a végére elaludt. Az egyik kis öklét a szemecskéje elé tette, a másikat a kis pókhasára, felhúzta a kis térdeit és kész elaludt. Csodálatos volt az egész!
Bocs, hogy így össze-vissza írtam, de nagyon felvagyok még mindig dobva!
Alice: ezzel a nem hiszem el dologgal én is így vagyok. Kép Pedig azt hiszem lassan elkéne hinnünk. Kép
Puszi: Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök a jó híreknek,ismerős érzések ezek és nagyon jóóó!Én is gondolkodom a 18 hetes uh-on,hogy a Praxisban kéne megcsináltatni.A Kútvölgyiben is csinálják közel ennyiért,csak nagyon rövid ideig tart és én szeretnék élvezkedni egy kicsit.Anyóssal nem felhőtlen a viszony?Gitta cica ezen az uh-on szopizta a térdét és nem akarta elengedni,hogy az arcát is láthassuk.
Itt a jó idő csajok,valami randevú?
További jó napot mindenkinek.
Puszi
Alice
alice70
 
 


Alice!

Randiba benne vagyok, de nekem ezen a héten csak a péntek jó.
Praxis, nagyon jó volt, csak ajánlani tudom és kb. 20 percig tart ám, nem csak sitty-sutty. És teljes genetikai Uh-ot csinálnak. Nekem is mindenét megvizsgálták, még az ujjacskáit is. Kép
puszi: Linda

Ui: ha itt a babaneten regisztrálsz, akkor 7 ezer, amúgy 8 ezer.
bellana
 
 


Sziasztok,
Linda és Alice kicsit irigyellek titeket, kellemes pocakosodást kívánok Nektek!
Márti, szurkolok a fogyihoz.
Hétvégén sulim volt, pénteken lógtam, szombaton lementem, elég is volt. Riogatnak a záróvizsgával, sok-sok házidolit kérnek a szakdolgozat mellett, úgyhogy be vagyok havazódva. Nagyon rá kell kapcsolnom.
Úgy örülök a tavasznak, jó időnek Kép, egyre többet vagyunk szabadban, játszótéren.
Legyetek jók puszi,
Tündi
tunde_n
 
 


Sziasztok!

Hát lehet is minket irigyelni,főleg reggelente engem biztosan...
Tündi,jó tanulást,sok energiát,nekem az most nincs szinte semmire,pedig tavaszi nagytakarítás meg kertezésre kellene némi plusz energia a többi feladat mellett.De én már húsvétra készülődöm,most éppen ablakmatricákat gyártok csibe ablakára mert a karácsonyiakat "már"sikerült leszednem,és így olyan csupasz.
Szerdán megyek dokihoz,remélem kitalálja az AFP időpontját,mert hazaruccannék anyukámékhoz.
Csajok,randi?Nálunk hely is van csak ki kéne jussatok valahogy,én meg szeretettel várlak.Profilban levő email él,ha nem is tudok mindig netezni,azt mindig megnézem.Esetleg állatkert?Rátóti arborétum?Egyébb kirándulások?
Na válaszokat lehet küldeni.
Pusza
Alice
alice70
 
 


sziasztok kedveseim
én is megvagyok de kissé elhavazódva az autóipari tavasz miatt, amikoris a vevők rengeteget emelnek a rendeléseketn a beszállítók viszont nem tudnak ennyit szálljtani és ezért kötéltáncot járunk.
Alice, Linda, kicsordul a könnyema meghatottságtól, a manómmal mi is a Praxisban voltunk (igazság szerint 3× is, a 6. a 11. és a 20. héten!) és én is végigbőgtem a mozizást, szólt a halk zene, csodálatos volt, most is el fogok menni. Vagyis, majd, ha aktuális lesz. Dolgozunk az ügyön Kép De valahogy most már jobban vagyok (nem vagyok olyan türelmetlen), mert úgy néz ki végre kitavaszodik, voltunk Szekszárdon borozni a barátainkkal megint, aztán meg itten van az új lehetőség a motoros kirándulásokra párocskámmal, szóval elvileg baba nélkül is jól el lehet lenni, ha már így alakul Kép
puszillak titeket
Moncsi
palinta
 
 


Sziasztok!
A Váci Kórház szülészetével kapcsolatban fordulnék hozzátok! Régebben találkoztam egy kifejezetten erről szóló topiccal, de most nem találom semerre. Nem tudom van-e köztetek, aki esetleg itt szült? Magamról annyit, hogy Őrbottyánban építkezünk, van egy két éves kisfiam és most tervezzük a kistesót. Az első babámat bennt szültem a 11. kerületben a Szent Imrében. Valószínű, hogy nem fogok tudni bejárni a két évesemmel terhesgondozásra (nem is tudom kire hagyni napközben). Főleg úgy, hogy terhességi diabetesem volt, amivel 2 hetente egy teljes délelőttöt kellett eltöltenem a cukros gondozáson. A váci szülészetről többnyire pozitív véleményeket hallottam, így megfordult a fejemben, hogy talán jobb lenne váltanom és a kistesót Vácon szülni. Az érdekelne konkrétan, hogy volt-e valaki, aki szintén terhességi cukorbetegséggel küzdött köztetek és ebben a kórházban kezelték. Mennyire veszik komolyan a dolgot, egyáltalán foglalkoznak-e érdemben vele, vagy így is úgy is beküldenek Pestre? Esetleg, ha valaki fel tud világosítani, hogy merre találom a kórházi topicot, azt is megköszönném.

A pocakosoknak további kellemes babavárást, a többieknek pedig jó babázást kívánok!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia lányok!

Mi mostanában megint szívunk. Kép
A 2004-es nyári topikban már leírtam a sirámomat, idemásolom:

Dani ugye beteg volt, aztán alig épült fel leesett anyósoméknál a galéria lépcső 3-4 fokáról a kőre! Nagyon megütötte magát, főleg a fejét és a hátát. Azt hittem ott helyben megőrülök. Azonnal hazajöttünk és kihívtam a gyerekorvost, aki össsze-vissza vizsgálta, a reflexeit, szemét stb, mert az ilyen esés nagyon nagy bajt okozhat.
Kaptunk beutalót a kórházba,hogy ha hányni kezd akkor azonnal menjünk be.
Amúgy nem talált idegrendszeri eltérést, de 2 napig megfigyelés alatt kellett tartani Danit.
Na,Dani félóránként ordított. Éjjel 2-kor hányt, úgyhogy rohanás a kórházba. Nem részletezem milyen bánásmódban volt részünk. nagy nehezen csináltak róla fejröntgent (bennt voltam a szobában, remélem a bébinek nem ártott...), törés nem volt. Újabb vizsgálat majd hazaengedtek. Négy körül még fennt voltunk, Dani nem tudott aludni.
Másnap egész nap szédelegtünk. A dokinő naponta kijött, és mindennap telefonált este fele. Szóval jól megvolt figyelve a fiatalúr. Aztán kiderült, hogy megint begyulladt a füle...Láz, miegyéb...
Szóval kijutott nekünk. A felszúrást megúsztuk megint. Mára már jól van, már csibészkedik.
Anyósommal kapcsolatos érzéseimről nem írok inkább, mert azt talán még a net sem bírná el. Ugyanis ő ott állt vele szemben a lépcsőn és szerintem a Dani azért esett le, mert ő ahelyett, hogy kézenfogta volna, "terelgette" lefele!!!És szegény Dani hátrálva persze rosszul lépett!!
Na, nem is írok erről többet, mert nagyon megviselt minket, nagyon megijedtünk, mi van ha komolyabb belső sérülése lett!!
Mindenesetre addig nem akarok anyósékhoz menni, amíg nem teszik gyerekbiztossá a házat. Mondjuk vakdugó sincs és sorolhatnám...

Alice: már sóvárgok nagyon a jó időre és a jó kis programokra...Jól is esne már a sok nyavalya után.

Moncsi: nem tudok semmi okosat írni, csak hogy drukolok továbbra is és bulizunk ha jó hírt hozol!! Kép

Meskete: én csak erről a topikról tudok. Én is hasonló okokból járok most Vácra mint te. Mármint nem a cukorbetegség hanem a távolság és a gyerkőcöm (21 hónapos) miatt. Bár nagyon úgy néz ki, hogy mivel fél évig nem lehet apásan szülni, mégis keresnem kell más helyet. Kép

Üdv mindenkinek:
Linda (ma 21 hetes Kép)
bellana
 
 


Szia Linda!

Miért nem lehet apásan szülni? Az egyik ismerősünk nyáron szült ott és akkor még lehetett. Bár nálunk még csak tervben létezik a kistesó (bár már nagyon szeretném, ha mielőbb összejönne,jövő hónaptól indul élesben a projekt, de vannak kétségeim, a két évesem még cicizik stb), így a fél év egyenlőre nem érintene. Valószínű mindenképpen megnézem majd a kórházat és akkor ráérek dönteni.
Daninak mielőbbi jobbulást kívánok! Az én Botondom is "füles", minden télen találkozunk Fülgyulával, úgyhogy teljes az együttérzésem!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Szia Meskete!

Köszi az együttérzést! Kép
Áprilistól nem lehet, mert felújítják a szülőszobát és az ideiglenes helyre ami állítólag a műtőből(!) egy rész, nem mehetnek be "civilek"...

Linda
bellana
 
 


Sziasztok Lányok!
Örülök,hogy újabb fővel gyarapodottkis csapatunk.Nem tüntem el csak rettentő lusta vagyok írni.Inkább olvasok.Fogyi alig halad eddig összesen -3kg 3 hét alatt.Valahogy könnyebb volt őket felszedniKép
Szegény Linda!
Rettenetesen sajnálom szegény Danit!Vele mindig történik valami és sajnos negatív irányban.Remélem már jobban van.Rendeltél fülhőmérőt?Kicsit visszajönnek a jó idők akkor meglátogatunk benneteket.Akár babakocsival is elsétálunk.Most már van Három.A mély mellé kaptunk egy esernyőset anyutól és rá két napra a keriék is hoztak a lánynak.Jól megakartak lepni és ők lepődtek meg.
Timi már 8,80kg és 72cm.Foga még mindig nincs.10 hónapos.Hülye szokást vett fel.Ha becsinál ordít mint aki beszorult.Amíg ránem jöttem mit jelent nála rohantam megnézni hova milye szorult be.Mostmár tudom,hogy tisztába kell rakni.

Márti
pkismarti
 
 


Linda!
Köszi az infot az apás szülésről. Azt ugyan nem értem, hogy a férjem mitől számít civilebbnek nálam? Ahol én szültem ott a papának is fel kellett öltöznie zöld műtősruhába, a kitolásnál még sapkát és szájkendőt is kapott. Nem gondolom, hogy kevésbbé lenne steril ott bárkinél. Persze más kérdés, hogy ha valóban egyszerre többen szülnek és nem lehet elparavánozni egymástól a szülő párokat. De őszintén szólva, ha bele is mennék abba, hogy papa nélkül, még akkor sem biztos, hogy jól érezném magam, ha premier plánban kellene végignézzem a másik szülést paraván hiányában. Remélem minél hamarabb elkészül az az új szülőszoba.

Márti!
Köszi az üdvözlést! Remélem Őrbottyán még Vác környékének számít és beférek a csapatba!
Kicsit visszaolvasgattam a topicot, nagyon édesek a babáitok!
Szerintem a 3 kiló három hét alatt nagyon jó eredmény a fogyókúrában, úgyhogy csak így tovább, kitartás!
A fogyókúra nálam is örök probléma. Jelenleg 10 kilótól kéne sürgősen megszabadulnom, de sehogy sem sikerül. A terhességi cukorbetegség alatt speciális diétát írtak elő nekem, ami meghatározta, hogy mikor, mennyit és mit ehetek. (150 gramm szénidrátot kellett napi 5 részre elosztva megenni.) Persze cukor, egyéb édesség, üdítő ilyesmi semmi. A terhességem második felében a diétának kösöznhetően alig híztam pár kilót (az első félidőben viszont már több, mint tizet) Erre a diétára kellene magam megint rávenni, mert a belgyógyász szerint, ha emellett esnék teherbe, sem lenne ártalmas a babának, sőt azt hiszem az előzményeim miatt nekem folytatnom is kellene a terhesség alatt is. De, hát az akaraterő, az hiányzik jelen pillanatban. Csak rémképként lebeg előttem, hogy majd erre a testsúlyra hízok majd megint tizenegynéhány kilót, az is rajtam ragad és beállhatok kisgömböcnek!

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Meskete: én sem éretem, hogy mi ez a hülyeség elhiheted, de valszeg a mütővel van összefüggésben. Kép
Úgyhogy nekünk sem oké ha ez így marad.

Márti: most mondd, hogy ránk jár a rúd! Kép
A fülhőmérő 2 napja megjött, rózsaszín: Kép
Viszont Dani azóta nem tiltakozik a hőmérőzés ellen, sőt, a kezéből alig lehet elvenni. Kép
Nagyon vágyom már jó dolgokra, talira!!
Bár lenne már jobb idő és kevesebb kórság!!
Puszi:
Linda

Ui: nem sikerül az ékezet. A számok alatt hosszu ö van.
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda,nagyon nem hiányoznak ezek az esések.Nálunk csibe hirtelen megtanult kúszni,eddig nem is próbálkozott vagy ha alá raktam a lábait akkor sírt nagyon.Így most ülésből átmegy kúszásba és nagyon élvezi,hogy halad.Ebből kifolyólag néha pofára esik meg beveri magát itt ott.Én is nagyon parázok az esésektől,főleg nálunk is lépcső van de már készül a rács rá.És még nem járunk...
Meskete,örülök Neked,remélem hasznos dolgokat tudhatunk meg egymástól.Én Kútvölgyibe járok most is,mert ragaszkodom a doki bácsihoz,most is vittem csibét magammal,jól bírja a várakozást,inkább a reggeli laborok nehezek,mert mi minimum 9-ig alszunk,és ha lehet reggeli után még egy kicsit délig,és nem akarom hatkor költeni a gyereket,így anyósom jön ilyenkor hozzánk,eddig egyszer volt ilyen,de most az AFP miatt itt a következő alkalom.
A váci kórházról nincs infóm,én csak ügyeletben voltam ott egyszer.
Márti,kitartás,jön a jó idő és jobban lesz az embernek kedve mindenhez.Én is fogytam a terhességem elejéhez képest 5 kg-t,pedig most nem is hánytam,csak a szénhidrátra figyelek lehetőleg oda,velem ezzel szalad el a ló.Nincs cukor meg sütike,meg kakaóscsiga stb.Gitta most nem volt mázsálni,most ő is hízott érzem rajta,de van is étvágya,ma bundás kenyér sajttal nagyon bejött neki.Hiába a bébiételek már nem kellenek.
Moncsi,kitartás,mi drukkolunk Neked.Csak biztatásként:megszületett a barátnőm kisfia kedden nyolc évi kitartó munka eredményeként,egészségesen.Nem szabad feladni!
Gyógyulást Danikának,a többieknek minden jót,hajrá tavasz!
Pusza
Alice
alice70
 
 


Sziasztok!
A pofára esés nálunk is működik.Épp az előbb produkált egyet a lány.Gondoltam úgy teszek mintha nem látnám így elmaradt a szokásos sírás.Timi inkább rákozik.Tolat és sokszor a kiságy meg a fotel alól kell őt előbányászni.

Moncsi kitartás!Nekem is volt olyan kolléganőm aki tizen akárhány év után 37évesen szülte az első babáját.Sajnos addig nem maradt meg neki még a mesterségesen beültetett sem.Ja,a baba nem anyucié volt.Amcsiból kapta rokonoktól és egy nyuszi-baba.Keresek majd közelebbi fotót róla.
Meskete!
A barátnőm is Pestre járt és ott is szült,mert ő is cukros.Nem tudom itt Vácon foglalkoznak-e ezzel?Elég macerás volt szegénynek a beállítás,de megérteKépA kisfia lassan 2éves lesz.

Alice!
Jó neked ennyi mindent eszik már a lányod.Egyébként helyes kislány!Timi csak azt eszi meg ami neki tetszik és mivel még nincs foga főleg pépeset.Paprikás krumplit turmixoltam neki legutóbb,a villával törtet nem fogadta el.Aztán a pürét sem.Bezzeg a szalonnát amit alá pirítottam azt megette.Megkellett neki csócsálni és jól elnyammogott rajta.Csőrből-csőrbe,akarom mondani szájból -szájba etettem ,mint valami kis madárfiókát.
Kép
Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti!
Nagyon édes Timike. Mindig ilyen jókedvű?

Én szerencsére csak másodlagos cukorbetegségben szenvedtem, ami azt jelenti, hogy a szervezet csak bizonyos megterhelés, így nálam a terhesség hatására ideiglenesen nem tud elegendő inzulint termelni. Szülés után visszaállt minden, most jó a cukrom. Az előfordulhat, hogy majd idős koromra kialakul egy rendes, megmaradó betegség is. Nekem még az első babánál nem kellett inzulin, a diéta elég volt. Viszont felkészítettek, hogy a következő terhességnél súlyosbodhat a dolog és akár inzulin is lehet belőle. Ezért szeretném, ha kezdettől odafigyelnének erre a dologra. Minden esetre ha itt az ideje, mindenképpen úgy megyek majd el az új orvosomhoz, hogy megkérdezem, hogy így is vállal-e. Ha nem , hát nem, a baba egészsége fontosabb az én kényelmemnél, és ha ezt itt nem tudják biztosítani, akkor visszamegyek a Szt Imrébe.

Alice!

Gratula a kúszáshoz! Hát akkor most már semmi sincs biztonságban a talajszinten! Jöhetnek a kontektordugaszok, terítőcsíptetők és társaik!
A pesti, illetve budai kórházzal, a Szent Imrével, ahol Botit szültem, nagyon meg voltam elégedve én is. Szívem szerint maradnék is, de szinte kivitelezhetetlen oda bejárni. Egyébként ott most újítottak fel mindent. Olyan, mint egy szálloda. Egy és két ágyas kórtermek, külön fürdővel, minden hiperszuper új, szép és tiszta. 5 egyágyas szülőszoba különféle színűre festve, ezen kívül van alternatív szülőszoba stb. Nem mellékesen az orvosok, csecsemősök is nagyon kedvesek. Emiatt viszont érthető módon egyre népszerűbb a kórház, egyre inkább futószalagon mennek a szülések. Tavaly mikor az egyik barátnőm szült egyszerűen még a vajúdóban is gyerekágyas kórterem volt berendezve, sőt a kislányának első nap nem is jutott olyan tologatós "bevásárlókocsi".
Hát most egyenlőre még össze kellene hozni a babócát, addig még van időm dönteni.

További kellemes hétvégét mindenkinek!
Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!
Megint megfáztam vasárnap,de nagyon.Lázam ugyan nincs csak nagyon rossz közérzetem és jártányi erőm maradt.Csibe jól bírja csak az orra folyik egy kicsit,én bezzeg köhögök is rendesen.Persze a kúra most korlátozódik hársfa tea meg mézre.
Meskete,már mászunk is apa esténként kergeti és nagyokat visong hozzá.Ezt is egyik napról a másikra kezdte minden bevezetés nélkül,és már a felállással is próbálkozunk.Hajaaj...
Márti,mi is így voltunk az evéssel,ezt is egyik napról a másikra változtatta meg,főleg az kell amit én eszem,nagyos kaják,bár én úgysem főzök sem csípőset sem zsírosat úgyhogy eheti ha az kell neki.Aranyos Timike,nevetős ugye?Majd kitalálja hogy mi a jó neki.Ne aggódj e miatt.
Pusza
Alice
alice70
 
 


Sziasztok lányok,
megint eltűntem rendesen, próbállak visszaolvasni titeket.
Meskete: üdv közöttünk, ha jól értem a kistesó tervben van. Mikorra tervezitek?
Linda: nagyon sajnálom a balesetet. Dani jól van már? KisBéla tegnap a hentestől borult ki az utcára (3 vagy 4 magas lépcső), a közepe táján fejjel lefelé megállt, lehúzta az orráról a bőrt egy kicsit, komolyabb baj nem történt. Egyébként a fülhőmérőt te is ott rendelted, ahol Márti? Legalább a lázát így könnyebb megmérned, csak inkább ne legyen rá szükség. És te hogy érzed magad? Sokat mocorog a kistesó odabent? Képzeld, mi most számolgatjuk, hogy nyáron lenne jó, ha megfoganna a kistesó és jövő tavasszal születne. Ehhez abba kell hagynom a Continuint. Mennyit érdemes kihagyni minimum? Két-három hónapot, hogy ürüljön a szervezetemből?
Márti: Gratula a fogyáshoz. Timi nagyon édes! Ez a kaka-dolog érdekes, KisBéla van, hogy szól, de utána. A bilire nem akar ráülni, max. ruhástól.
Alice: ha már a felállással próbálkozik Gitta, akkor ebből hamarosan szaladgálás lesz. Tényleg ti tudjátok már, hogy öcsije vagy hugija lesz a kislányodnak.
Moncsi: a motoros kirándulás jól hangzik. Ha végre kitavaszodik, szép helyekre juthattok el.
Mi amúgy jól vagyunk, én szenvedek valami nátha-felső légúti valamivel, kisBéla egyre többet csibészkedik, egyre többet beszél.
Puszi nektek, írjatok.
Tündi Kép
tunde_n
 
 


Sziasztok!
Alice,Tünde!
Igen Timi örökké vigyorog.A múltkor az öcsém bömbölős képet akart róla csinálni és ahogy ráfogta a fényképezőt mindjárt vigyorgott.A szemében még ott csillogott a könny,de nehogy őt már sírósan fotózzák le!!Kép
A kúszás miatt nála is veszélyben érzik magukat az elérhető tárgyak.Az előbb a lepedő alján talált egy cérnát és azt bontotta,most az újságokat próbálja az asztal tartójáról lehúzkodni.

Fogyi ügyben :elmozdult a mutató a bizonyos számomra első bűvös számról és ha dekákat is mutatna a mérleg akkor már egész jó lenne.Persze még nem elég,hiszen nagyon sok van rajtam,de ezután jöhet a következő állomás.

Tünde ,általában a 3 hónapos kiürülést javasolják.

Már megint nem alszunk két napja.Ezek a fogak jól megkínozzák a gyerekeket és pesze még mindig nincs egy sem.Majd biztos egyszerre jön ki úgy négy a védőnő szerint.

pussssssssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Alice. jobbulást!!

Tünde: én is 3 hónapot tudok, amíg várni kell a fogamzás elött. Kép
Dani már jól van, megúsztuk egy enyhe agyrázkódással és a fülgyuszi is elmúlt. Meg kell, hogy mondjam igen megviselt minket ez az utóbbi 3 hónap. Mindig volt valami. Kép
Remélem most már csak jó jön!!
Kedden voltunk dokinál: Tesó továbbra is fiú Kép , nem váltott nemet. Kép És jól van. Kép
KisBéla jól van? Gondolom ti is jól megijedtetek.
Kaka ügy: Dani is szól miután végzett a pelusba. Kép Hát legalább nem csípi ki a popsiját. Kép

Márti: Timi tündéri! Mail megy!!
Úgy tűnik mégis lesz apás szülés, jeeee!!!!!

Puszi: Linda
bellana
 
 


Sziasztok!

Alice! Jobbulást a megfázásból! Hát fantasztikusan ügyes kismanód van, hogy már mászik is! Nálunk elég lassan ment a mozgásfejlődés. 8 hónaposan kezdte a kúszást, madj rá két hónapra 10 hónaposan a mászást. Igaz aztán teljesen normális időben, 1 évesen el is indult, de előtte nem mondhatom, hogy túlságosan törte volna magát, hogy minél hamarabb önállóan mozogjon. Neki kényelmes volt, hogy én folyton cipeltem a sejhaját!

Márti! Gratula a fogyáshoz. Ügyes vagy, jó, hogy ekkora kitartás van benned! A fogzásra nem próbáltátok még a homeopátiás Chamomilla-t? Akár óránként fel lehet oldani egy-két golyócskát egy kiskanál vízben, este 4-5 golyócska, plusz Viburcol kúp (ez is homeopátiás). Nekünk bejött. Azért szeretem a homeopátiás gyógyszereket, mert a szervezet csak annyit használ fel belőlük és úgy, ahogy arra szükség van. Tehát nem lehet túladagolni, nincsenek mellékhatások.

Tünde! Neked is jobbulást a megfázásból!
Mi most már áprilistól belevágunk a kistesó ügybe. Aztán lesz, ami lesz. Botond rögtön az első próbálkozós hónapban összejött. MOst viszont nem vagyok ilyen bizakodó. Tartok tőle, hogy a szoptatás (minden elalvás és ébredésnél, ami kb 4 alkalom) miatt nem fogok azonnal teherbe esni. Bár én elég jól érzem a peteérést, ugyanis a 15-16. napon mindig szúr az oldalam, felpuffadok, a váladék is síkossá válik, szvsz ez peteérés lehet, de nem tudom menniyre tud majd megtermékenyülni. Ez az elválasztás amúgy elég nagy probléma nekem, mert nem nagyon szeretnék terhesen is szoptatni, mert Boti 36 hétre született, úgyhogy félek, hogy a szopi gubancot csinálna akár hamarabb is, mint 8 hónap. De olyan nehéz már ebben a korban elválsztani a lurkót, ha nem akaródzik magától a dolog. Volt már rá próbálkozás, hogy beszéltem hozzá, hogy a nagyfiúk már nem szopiznak, meg a kis barátai a játszón, ők sem, meg anya cicije elfáradt és hasonló dolgok, de tudomásul véve a szónoklatot a következő mozdulattal be is cuppantotta a szájába a cicit. Ha meg nem adom oda, akkor egyszerűen könyörög, húzza a pólómat, rámtapad és: "Toti kap cici" kiáltozással otromol! Hát nem tudom mikor lesz akaraterőm ahhoz, hogy szigorúan és következetesen ne adjam oda neki, de azt hiszem, ha pár hónap alatt nem esek teherbe, akkor talán a drasztikus megoldához folyamodok.

A szobatisztasággal én is türelmes vagyok. Gyakorlatilag ugyanez a helyzet nálunk is, csak egy lépéssel vagyunk előrébb, mint ti. Boti sem volt hajlandó csak pelussal ráülni a vécére, bilire. Aztán egyszercsak sikerült rávenni, hogy próbálja ki pelus nékül. Tetszik neki, de produkálni még nem hajlandó semmit a vécébe. De úgy vagyok vele, hogy szép lassan, lépésről lépésre csak eljutunk majd a célig. A lényeg, hogy ne érezze, hogy ezt muszáj, vagy hogy ez nekünk mekkora probléma és minél hamarabb véghez kellene vinnie.

Linda! Örülök, hogy Dani is jól van és nem lett nagyobb baj az esésből.
Itt Vácon lesz az apás szülés, vagy kerestetek másik kórházat végül?

Üdv mindenkinek!
Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Meskete!
Angyal vagy!!!!KépKépKépKép
Végre valaki.A bogyót ugyanis rég megvettem,de mivel senki nem mondta meg hogy kell használni nem tudtam beadni.Az hogy felkéne oldani senkinek nem jutott eszébe.Ugyebár egy olyan gyereknek meg akinek nincs foga ,hogy adjam be???

Timi délután celluxot evett.Rávolt valahogy rgadva az ágyra és megtalálta.Na volt mindjárt bőgés/részéről/futkosás /részemről és lehányt ruha/tesó részére/,de a fránya cellux is visszajött nem csak az uzsi.

pusssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!
Úgy látom senki sem unatkozik,gyerkőcök adják a feladatokat sorra.
Márti,én is adtam bogyót Gittának,először megpróbáltam feloldani,de olyan vastag volt a cukor réteg rajta,hogy nem oldódott,meg a fém kiskanál sem jó ezeknek a bogyóknak.Aztán szájába adtam és elnyammogja,teszi veszi a szájában,míg végül elfogy.Próbáld ki!
Meskete,nálunk a kúszás kimaradt,oldalról tornázta fel magát ülésbe,és így megy át négykézlábra és már szedi is a virgácsait.Olyan aranyos ahogy igyekszik.
Sok sikert a bébihez,szerintem a szopi nem befojásolja,csak ha kizárólag szoptatnál,legalábbis én így tudom,az sem tuti védelem a kistesók ellen.Lehet ha terhes leszel már nem fog ízleni neki a tejci,csak az összebújás kell neki.Nekem olyan rossz volt amikor a lányom 3,5 hónaposan elválasztotta magát.
Mindenkinek jó egészséget!

Alice
alice70
 
 


Sziasztok!

Én műanyag kiskanálban oldottam fel a bogyókat és igaz, hogy elég sok idő alatt(15-20 perc), de elolvadtak. Én is biztosabbnak véltem a feloldást, mert akkor tuti lenyeli az adagot. Boti a mai napig sokmindent kiköp, ami apró. pl nem szereti a prézlis dolgokat, nem hajlandó megrágni a diót, mogyorót, nyers gyümölcsöt, zöldséget (pedig 16 foga van, szóval lenne mivel). Bár a homeobogyókra azt mondják, hogy úgy a leghatékonyabbak ha fokozatosan szopogatja el az ember, illetve a nyelve alatt tartja és a nyálkahártyán keresztül szívódik fel! Na, de ezt egy csecsemőnél kivitelezni? Úgyhogy nálunk maradt a feloldás.

Annak, hogy Boti sokáig szopizik tulajdonképpen egy darabig nagyon örültem. Fél éves korában leesett a nagy kő, hogy hú, eddig eljutottunk csak tejcin, aztán egy éves koráig kihúztam magam, hogy igen, az én fiam még anyatejet kap, aztán másfél éves korában már csak akkor mondtam el, ha valaki rákérdezett, most meg néha már inkább nem is mondom, még,ha kérdezik sem, mert a legtöbb ember negatívan reagál rá.

Köszi a drukkot a kistesóhoz!

Mindenkinek kellemes estét kívánok!

Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok Lányok !
Köszi mindenkinek a jó tanácsokat.Végül is összetörtem szalvéta között és úgy kevertem be vízbe.Ettől vagy sem a lányom mindenesetre végigaludta az éjszakátKép)))... Ez kopogás volt ugyanis nem kiabálnám el és inkább lekopogtam.
Igaz így kissé pazarlás a dolog,mert több maradt a papírra ragadva,de ha ez az ára az alvásnak akkor megéri.
Ragyogóan süt a nap.Tegnap is levegőztünk egy hatalmasat.Nekiindulunk megint.Remélem marad ilyen idő és valahol összetudunk már hozni egy talit.Végül is ha Lindánál nem megoldható lehet jönni hozzám is.Jó idő esetén meg levonulunk a játszótérre.Van itt egy nagyon szuper,tavaly felújított.Csúszda,hinta,körhinta, kis várak stb.Nemcsak egy darabok úgyhogy mindenki odafér hozzé és persze homokozó.
Na gondoljátok át::
pusssssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Sziasztok!

Márti! Örülök, hogy sikeres volt a bogyóbeadó művelet és tudtatok aludni éjszaka!
Mi most leutzaunk a tavaszi szünetre a nagyiékhoz, majd Húsvét után jövünk vissza.
Addig is mindenkinek kellemes húsvétot, kislányoknak sok locsolkodót, kisfiúknak pedig sok piros tojást kívánok!

Megpróbálok egy képet beszúrni Botiról, ez még ősszel készült:

Üdv: Meskete
Kép

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok,
olyan jó volt olvasni Titeket Kép !
Márti: büszke vagyok rád, egyébként a tojásokkal hogy bírkózol? Timi nagyon vicces, tényleg látszik, hogy könnyes a szeme. Tök jó, hogy használ a homeopátiás bogyócska.
Linda: végre túl vagytok rajta. Hát igen, 3 hónapot gondoltam én is. Akkor elszedek még egy levéllel és utána a maradék egy dobozt (2 levél) elrakom. Akkor nyáron kitisztulhatok.
Alice: mi is egy éves korig lassan fejlődtünk, egyévesen meg már ment Béla először kézenfogva, aztán egyedül is.
Meskete: mintha magamat olvasnám. Még én is szoptatok, de sajnos már érzem, hogy fárasztó. A másik, amit írtál, rám is mindenki úgy néz, hogy ez nem normális, van aki meg is mondja, hogy válasszam már el. Mi is az alváshoz kötjük a dolgot, a délutáni alvás után nem mindig kéri, amúgy átl. háromszor egy nap szopik.
De a héten szerda éjjel haladni akartam a dolgozatommal, hajnal fél négykor mentem aludni, fél tízkor keltünk és egész nap úgy szédelegtem, hogy kettőket léptem ki oldalra, kapaszkodnom kellett. Du. aludtam gyerkőccel, tegnap már kevesebbszer kellett leülnöm, megkapaszkodnom valamiben. Na a fáradtság biztos belejátszott, meg talán a front. Nekem régebben egy ismerős azt mondta, ha szédelgek, akkor kell abbahagyni. Mondjuk nem szoptatás közben szédelgek, hanem előtte, utána.
Szerintetek közrejátszik, vagy lehet hogy vérnyomásprobléma jött elő (a családunkban gyakori)? Bocs, hogy hosszúra sikeredett, de bizonytalan vagyok.
Kellemes hétvégét, Mesketééknek jó pihenést, utazást.
Tündi
tunde_n
 
 


ja, elfelejtettem, Meskete, gyönyörű kisfiad van!
puszi,
Tündi
tunde_n
 
 


Sziaztok!

Márti: még nem írtam. Kép

Meskete,Tünde: nekem szerencsém volt a szopival, Dani 18 hónapos koráig szopizott. Magától állt le, fokozatosan, úgyhogy nekem nagy szerencsém volt vele. Mindenesetre engem is megszóltak már miatta. Kép De nem érdekelt, kinek mi köze van hozzá?! Különben is addig jó míg szopizik. Dani 3 hónapja hagyta abba, azóta minden baja van.
Amúgy szerintem a hormontól, amit a terhesség megtartása miatt kaptam, apadt el a tejem.
Szóval nehogy már nektek legyen kínos!!!!!
Szerintem mi igen szerencsések vagyunk, hogy ilyen sokáig tudtuk szoptatni a kicsiket.
Sajna sokan akarnának, de nem megy nekik.

Meskete, nagyon szép lurkód van!!
Az apás szülés Vácon lesz. Kép

Puszi mindenkinek:
Linda
bellana
 
 


Márti, mail ment!
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
Linda megkaptam a mailt.

Tünde!
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom a tojást és lőn mindjárt Húsvét nem is tudom eszek -e?A tojásos diétát már nem csinálom egyszerűen a tojás puszta gondolatától rosszul voltam .Most megvárom,hogy vége legyen az ünnepeknek.Kaptam egy 4 naponként váltakozó diétát abba szeretnék belefogni.Addig is mértéktartóan eszek.
Aki hajnal négykor fekszik ne csodálkozzon,hogy szédül.Teljesen megzavarodik az ember szervezete ,plusz még itt van a tavaszi fáradtság.Arra mindent rálehet fogni.
Minden esetre nem árt egy vérnyomás vizsgálatot végeztetni.

Timi tegnap óta ÜL!
Szegénykém akkora hátasokat dob.Néha úgy sajnálom,de megpróbáljuk visszafogni magunkat az ilyen nagy koppanások után és vigyorogni,hogy ne menjen bömbibe a produkció.Közben meg kapom a frászt.De jól tűri a kicsi lány.

Meskete!nagyon helyes Boti.Egyébként Húsvét vasárnapján mi is elmegyünk a Dédihez.imádom őt és csak picinek látta Timit.Most majd el sem fogtja bírni.A bogyót meg már én is oldom .Egyszerűbb,mint törögetni és nem vész kárba.Kép
pussssssssssz:Márti
pkismarti
 
 


Szia Lányok,
Linda, igazából nem kínos ügy a szoptatás, csak van, hogy kimerít. Igen, igazad van, hogy csodálatos, hogy mi tudtunk, tudunk szoptatni Kép. Az altatás is könnyebb így. Azt én is hallottam, hogy a szoptatás után a babáknál/gyerekeknél előjönnek a betegségek. De remélem, hogy Dani már kilábalt ezekből teljesen. Tényleg kinél fogsz szülni, azt tudom, hogy váci, de kicsoda? Én eddig a Kondér, Bényi és Dubecz orvosokról hallottam.
Márti, valószínű, hogy az alváshiány miatt volt. A négynapos diétáról már én is kaptam papírt. Te is a keményítő-szénhidrát-fehérje-gyümölcs diétára gondolsz, ugye? Ha igen, akkor vannak receptek a www.mindmegette.hu oldalon a főlap közepe táján írják.
Gratu Timinek, mi ilyenkor mértük az időt, mikor borul fel, a járókában a háta mögé párnákat pakoltunk, hogy bármerre dőljön is, ne essen nagyot. Olyan jó kísérni, ahogy fejlődnek-okosodnak-ügyesednek Kép. A bogyó egyébként bejött?
Mi jól vagyunk, kisBéla ma mondta, hogy eső, egyre többet beszélget és egyre tisztábban mondja a szavakat. Én meg közben (ha alszik) írogatom a dolimat.
Na puszi nektek,
Tündi
tunde_n
 
 


Szia Tündi!

Jó, hogy KisBéla alszik. Dani semmit napközban. Este is 11 után hajlandó csak aludni. Persze egy kínszenvedés az egész délután, mert nyűgös, ingerült, de alvás?! Még jó, hogy nemvettek fel, mert úgysem tudnék tanulni mellette. Kép
Én a Ferenczi Gyulához járok, akit Márti ajánlott.
A Dubecz állítólag kilép innen és máshova megy.

Márti: nagy-nagy hurrá Timcsinek!!!!!!!

Puszi:
Linda
bellana
 
 


Sziasztok!
én meg most úgy írok,hogy"hiszti-Kriszti" itt ül az ölemben.
Eszméletlen milyen sértődős!Ha rászólok valamiért rögtön sír és nézi mit reagálok.Próbálok nem nézni rá,hátha abba hagyja.

Tünde!
Igen azt a fogyit kaptam amiről írtál és megnéztem már az oldalt amit ajánlottál.Egész jónak tűnik.
A golyók meg talán használnak a lánynak,legalábbis azóta alszik éjjel.Köszi a tanácsokat.

MONCSI!
Ha nem titkos légyszi add meg az emailedet,vagy a telcsi számodat.Fontos!!!

Linda!
Hogy, s mint?Bár én nyomon követlek látom vacsizni is voltál meg fodrásznál,stb.
A hurrát köszönjük.

pusssssssssssssz:
Márti
pkismarti
 
 


Moncsi!
a pkismarti@freemail.hu -ra írj!!!
Márti
pkismarti
 
 


Márti, de titokzatos vagy Kép
email ment. amúgy a profilomban van egy e-mail cím de azt nem nagyon nézem.
(mfunk@freemail.hu vagy palinta1@freemail.hu)

Meskete, ha másfél éves lennék akkor szerelmes lennék a Botiba, ha lesz egy kislányom akkor Botihoz adom feleségül Kép Kép

Márti, Timikének gratula az üldögéléshez és neked a kitartásodhoz a fogyiban, a tojáskúrát én is rég abbahagytam de lehet hogy egy hétre megint beiktatom mert ezek a kilók tényleg nem jönnek vissza....!!!

Linda, csupa jó hírek, Dani most is megúszta a komolyabb sérülést, a picurka is jól van és ráadásul apás szülés is lesz! Tényleg, hogyan oldották meg végülis? Elég rosszul jönne ki a kórháznak ha most emiatt egy csomó szülő nő elmenne máshova. (A Dubecz a Nyírő-be megy át.)
Alice neked is kellemes további gömbölyödést kívánok Kép
Meskete, Tünde, mi pedig talán együtt fogunk pocakosodni ???! Már én is eléggé kezdem elveszteni a türelmemet, már ott tartok hogy jó lenne megtudni áll-e valami és mi a sikertelenség mögött. Az nlc.hu-n a "szakértők" rovatban van egy igen igen szimpatikus orvosnő és annyira egyértelmű és biztató és alapos válaszokat ad a beírogatóknak hogy akár ő is lehetne az akit felkeresek, vizsgáljon ki. addig is gyűjtöm a hőgörbéket és próbálkozunk szorgalmasan!! Amúgy 28.nap, hőm 36.7, hányingerem van 1 hete, de 4 napja teszteltem egy negatívot és most nem merek, inkább kivárom mi lesz. pusszantás: Moncsi
palinta
 
 


nahát, a freemail.hu - t nem lehet megnyitni...
palinta
 
 


Sziasztok!
Mielőtt elutaznánk
Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!
Márti,Timike és a FiúkKép
pkismarti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: