Új privát üzeneted érkezett!

az igen :lol: bocsi hogy én sem köszöntem,de késön kapcsoltam,és nem is voltam benne biztos,hogy te vagy :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri. Érthető ha gyenge. Meglátod ma már nem lesz olyan gyenge mint tegnap volt hisz a vér segít neki. Gondolom mekkora kő esett le a szivedről mikor anyud hivott.A legrosszabb ha ilyenkor egy telefon ki van kapcsolva.
Mentek ma sétálni a Nitával? Minthaazt mondta volna , hogy ma mentek.

Kép
csucsu05
 
 


hát mostmár remélem jobban lesz :lol:
igen megyünk,nitacska tegnap délután akart volna menni,de nem igazán értem rá,mert etetnem kellet,aztán meg indulni :?
de megyünk ma!jösz te is? :wink:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

 
 

Nóri: Mondtam Nitának is , hogy a lányom nem igazán van már el a babakocsiban.hamar megunja és menni akar. De ha elfárad akkor jönni akar ölbe. Na azt nem vállalom mert már nehéz. Mi kisebb sétát szoktunk tenni mondjuk tőllünk a postáig vagy közértig is vissza. Ezt a távot simán megteszi. De hosszabb sétára nem vállalkozok vele mert aztán felkéreckedik.
Ha elfáradtatok és erre jöttök akkor gyertek be hozzánk. Igaz, hogy alig maradt bútorunk már de 2fotelunk még van :)

Kép
csucsu05
 
 


ja értem :lol:
jól van majd meglátjuk,2 fotelba majd meghúzzuk magunkat :lol:
sok jó ember kis helyen is.... :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


ja,és lehet hogy holnaptol vasárnapig nem leszek gépközelben :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


holnap jönnek ati tesójáék,és nyüzsi lesz,meg gyözködöm atit hogy menjünk haza (fenyvesre szombaton,kerülve a sintértelep fele,vasárnap meg visszafele ugyanez a túra,és akkor 2 nap is betudnánk menni anyuhoz :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


És akkor az Ati tesójáék nálatok alszanak? Viszont az jó lenne ha mennétek anyud nagyon örülne neked biztosan. Meg ha személyesen látod talán jobban megnyugszol.
Azért az ebédlő bútorunk még megvan és ahoz van 6szék:)) Szóval letudunk ülni:) HA másnem iszunk egy capucinót :)

Kép
csucsu05
 
 


Mikor mentek sétálni? Csak azért nehogy akkor menjünk a közértbe.

Kép
csucsu05
 
 


a banyánál alszanak :lol:
jó lenne 2 nap bemenni hozzá :roll:
na hát akkor van hely :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Banya is ott lakik az emeletesekben? Azt hittem együtt laktok.

Kép
csucsu05
 
 


nem tudom,arról még nem beszéltünk hogy mikor megyünk 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


anyóssal lakunk együtt :lol:
a banya a violában lakik :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Gondolom délelőtt valamikor hisz a gyerekek alszanak ebéd után. Képzeld kimentem az előbb az udvarra és nyitnikék madár csicsergést hallottam. Talán már jön a tavsz tényleg.

Kép
csucsu05
 
 


Na most akkor a banya és az anyós nem egy?

Kép
csucsu05
 
 


nem tudom,lehet :lol:
az már jó,jöhetne tényleg a tavasz 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nem hát :lol:
az anyós az anyós,a banya meg ati nagyanyja :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jah értem.
És a banya roszabb mint az anyós? De tegnap kivel mentél mikor láttunk? És az anyós az jó fej? Már ha együtt laktok akkor vele szar ha nem vagytok jóban.

Kép
csucsu05
 
 


a banya,az banya!vele mentem tegnap!az anyós egy fokkal jobb mint a banya,de nem sok a különbség :?
meg vagyok áldva velük :roll:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nem tudom mi van a lányommal de úgy alszik mint a bunda. Ilyen ritkán van mert 6-kro szokott kellni mikor az apja és jön ki velünk a konyhába kávézni. Illetve ő tejet iszik. Most meg alszik mint egy mormota :) :)

Kép
csucsu05
 
 


Akkor igy már értem. De banya akkor nagyon jól tartja magát simán az anyósnak néztem őt. Olyan 60-as nak.

Kép
csucsu05
 
 


az enyém meg cseszett aludni az éjjel :?

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Akkor a nagymama a nagybanya az anyós meg a kisbanya :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


71 :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jól tartja magát akkor :) (71)
Az enyém sem alidt mikorjöttek a fogai. Ú de utáltam akkor azt az időszakot. Megértelek és átérzem mert nemrég még mi is ezzel szenvedtünk.

Kép
csucsu05
 
 


jaja :lol: :lol: :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Jól fellenditettük ezt a topicot. Mi irjuk tele:) A többiek nem is értem hova tüntek. Na sebaj elvagyunk mint a befőtt:)

Kép
csucsu05
 
 


sose lesz vége :?
az én mamám jobban néz ki mint a banya,85 lesz nyáron,ellátja magát teljes mértékben,söt,most egyedül viszi anyu kocsmáját reggeltől estig :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jaja :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na felébredt a lurkó,megyek majd néha idekukk,és majd jövök :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az szép. Egyedül viszi 85-évesen a kocsmát? Na akkor tényleg nagyon fitt mama. Akkor ő a szupernagyi:)

Kép
csucsu05
 
 


az ám!büszke is vagyok rá!egy évben kettöt tüsszent,és ezzel le van tudva a betegség nála :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Nóri: Az én lányom is felkelt. És kiabált ki a szobából , hogy APA......
Na szép én vagyok itthon vele erre az első szava reggel, hogy apa. Mondjuk én örülök, hogy ilyen apás édesek együtt ahogy csókolgatják egymást.

Kép
csucsu05
 
 


Nóri: akkor én szeretnék olyan lenni annyi idősen mint a nagyid. :) Szupernagyid van:)

Kép
csucsu05
 
 


cukik lehetnek :lol: az én fiam még nem kiabál :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


én is azt mondtam,hogy szeretnék olyan lenni mint ő :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


jóreggelt lányok.nóri ma akkor megyünk sétálni?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nóri: majd fog kiabálni ne félj :)

Nita : Szia jó reggelt.

Kép
csucsu05
 
 


szia nita! :)
mikor megyünk?nekem mostanában lenne jó,atika nemsokára enni fog,és utána jó lenne 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


most akartam smst irni,de gondoltam megnézem itt vagy-e :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


kb egy óra múlva jó lenne 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


akkor 10 óra fele gondolod?akkor induljunk mi el innen? vagy jössz erre felénk és innen elsétálnánk csucsuékhoz.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


aha,szerintem gyere erre 10kor,addigra összeszedem magunkat :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Az nekemis jó mert nemsokára kimegyünk a boltba de az 10perc.

Kép
csucsu05
 
 


boltba nekem is kell majd mennem 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


nitacska? :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


Na akkor Nita gőzerővel kell tolnod a babkocsit, hogy 10körül oda érj:)

Kép
csucsu05
 
 


Na akkor Nita gőzerővel kell tolnod a babkocsit, hogy 10körül oda érj:)

Kép
csucsu05
 
 


na megyek készülödni,nitacska dobj egy smst,ha indultok :lol:

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 


na lépek,pápá 8)

PHPBB kód:
Kép
nóri79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: