Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Agmano!
Nagyon ügyes akkor Martin :) Sajnálom a műtétet, de az jó hír, hogy az eredmények negatívak.

Mi megvagyunk, csak döglődünk ebbe a melegbe. Nem irigylem a terheseket. Az egyik barátnőm is pocakos, az utolsó napokat szenvedi. Egész nap a hűvös szobába van, mégis nagyon szenved szegénykém.

Monee!
Én augusztus 21-re emlékszem, de tuti tévedek, a dátumok nem maradnak meg a fejembe :oops:

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Monee!

Mármint azoké a babáké, akik nyáron 4-6 hósak :wink: előtte tök mindegy mi van, úgysem kaphat :lol:
Én úgy tudom, hogy csak szeptemberben lesz börze, de lehet rosszak az infoim :oops: :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!
Eddig magánrendelőbe jártam nőgyógyászhoz, de most nem szeretnék erre pénzt kiadni, hanem a megyeibe mennék szakrendelésre.
Tudtok ajánlani valakit onnan? Vagy csak menjek oda és meglátom, hogy ki lesz? Kell előre időpontot kérni?
Előre is köszi!
harmatmaci
 
 

 
 

Marcsy!

Krisztikédnek boldog névnapot kívánunk!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Tencsi, Marcsy!

Dominiknak és Dominikának is boldog névnapot kívánunk! (asszem az tegnap volt :oops: :oops: :oops: )

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Szép napot lányok!

Kedves Krisztike és Dominika, utólag is nagyon boldog névnapot kívánok nektek!

Nagyon kedves vagy Viki, hogy gondoltál a kis legénykémre, de neki 8-án tartjuk a névnapját. Egy Dominik sincs a naptárban, viszont a neten 3 napot is találtunk megjelölve és ezt választottuk.

A képek megint óriásiak, imádom nézegetni őket!!!

Monee, hűha már mennyire a finisben vagy!!! Izgatottan várjuk majd a híreket rólad, de egy picit még had lubickoljon odabent a kis csibész!!

Agmano, nagyon örülök, hogy minden más eredmény negatív lett. Ügyi volt a kisfiad!! Tudtok már pontos időpontot a műtétről vagy még alakul?

Én jól vagyok, ma léptem a 9. hétbe...... gyerekeknek ma mondjuk el, hogy érkezik a kistesó, kiváncsian várom a reakciókat!!! :wink: Tudja vki, hogy melyik dokiknak van terhesgondozása a Megyeiben? Sajnos a Labossának csak magánban van és csak uh-n van a Kórházban és megmondon őszintén, hogy oda nem szeretnék járni, azért az kicsit megterhelő lenne anyagilag. Nemtom mit találjunk ki, mert szerettem volna nála szülni, de majd kiokoskodunk vmit. Jövő héten újra megyek a Törökhöz az legalább biztos. :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Monee!
Ügyi vagy nagyon, hát igen, Violkával nekem is nagyon egyszerű volt (ugye ő is febr.-i), nekem most se kedvem se időm ezzel foglalkozni, de most fog érni a kertünkben a konzervnek való barack, majd tetetek el anyóssal! :) Tényleg, te hogy raktad el?

Viki!
Nagyon jónak tűnik ez a kis csónak! Kényelmes is lehet neki, ahogy elnézem! :D

Tencsi, Harmatmaci!
Én sajna nem tudom, mert magánba jártam...

Én is boldog névnapot kívánok Krisztikének, Vikinek, kis Vikinek és Dominikának is! :) Remélem nem hagytam ki senkit!

Nagyon jól éreztük magunkat Bp-en, az út kicsit fárasztó volt, mert dögmeleg is volt, meg Vince nem nagyon van el a hordozóban (otthon is csak hason alszik kizárólag), szóval fura volt ez a póz neki. Violka sem szeret túlságosan autózni. Szerda estefelé értünk oda, 1x szoptattam meg útközben.
Csütörtökön az Állatkertben és a Vidámparkban voltunk, ill. ez utóbbit én Vincével kihagytam. Pénteken délelőtt a Maciparkba mentünk el, tesómhoz elég közel van, Veresegyházán. Este Violka a cirkuszba ment el a szüleimmel, nagyon élvezte! Szombaton reggel Lellére indultunk, anyósomék ott voltak, Violka ott is maradt velük vasárnap estig, mi meg hazajöttünk. Nagyon élvezte a lellei strandot!

Néhány kép:

Kép kecske etetés az Állatkertben

Kép így aludt Vince

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


folyt. köv.:
Kép Violka és a macik

Kép vigyori

Kép Violka

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket :)
Jól telt a lányok névnapja, egy nap tartottuk mind a 2őt, így kényelmesebb volt mindenkinek. Sütöttem tortát, a kedvenc kajájukat főztem, este megy egy hatalmasat sétáltunk a Tettyén. Krisztike még nem igazán fogta fel, hogy mi is van, de nagyon örült mindennek, csak úgy falta a tortát is. A sétát már nem igazán élvezte, nagyon fáradt volt, nem ért rá aludni egész nap. :)
Most hétvégén meg a házassági évfordulónkat tartjuk, igaz, hogy július 21-én volt, de mindeni most ér rá egy kis kerti partyra. Báár tutira rossz idő lesz, de akkor bent leszünk a lakásba.

Évi!
Nagyon jók a képek, nagyon aranyosak a manók!

Tencsi!
Várjuk a beszámolót, hogy mit szóltak a gyerekek a tesóhoz :)

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Na a hozzászólás meg lemaradt! :evil:

Monee!
Hogy viseled a frontokat?

Marcsy!
Boldog házzassági évfordulót nektek! :)

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!
Köszönjük szépen :)
Nagyon tündéri Vince baba :) Olyan édesen mosolyog :)

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

Marcsy, nekünk júli 22-én volt :wink: gondolom 1 v. 2 évvel utánatok.
Gratula! 10-dik volt?
Kérdezted, mi újság Martinnal: a prof most szabin van, szept 17-én fogják műteni. Úgy hallom csendesebben alszik vagy a köptető vagy az allergia elleni spray segítet valamit. Igaz tegnap figyeltem a játszótéren, a száján veszi a levegőt. Még 3 hét az allergiateszt eredménye...
Ja és lemaradtam boldog névnapokat Krisztiknek, Domiknak, Dominkáknak!

Évi, ez igen 1 hóssal "nyaralni"!

Maci, én már nem tudok segíteni nőgyógyi miatt, kikerültem a képből.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Agmano!

A 8.ik volt :)
Valami egyébként van a levegőben. Amíg Vasason laktam, minden augusztusban nyakig taknyosan teltek napjaim. Aztán ugye jött a férjem, ideköltöztünk Pécsre és elmúlt. Idén meg nagyon szenvedünk.
A Dávid állandóan fújja az orrát, vörös a szeme. Mi meg a férjemmel fulladunk :( Remélem nem allergia lesz. Orvoshoz még nem mentünk, pedig szerintem nem ússzuk meg :cry:
Most meg teljesen elfeküdtem magam, alig tudok mozogni annyira fáj a mellkasom, nyakam, tarkóm, mindenem :evil:

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Marcsy, akkor pénteken tartottátok ééésss már pocakosan :wink: ? Nekünk szombaton volt. Jaj, a régi szép idők....
Jobbulás Neked és a családnak!
Martin Nasonex orrsprayt kapott és már kicsit csökkent a nyálkahártya dúzzanat, mert ki tudja fújni a bal orrfelét is :lol:. Ez teljesen el volt záródva. Reméljük a műtétig tovább javul.
Hogyhogy Vince baba már 2 hónapos?! El sem hiszem, hogy megy az idő! És Tencsiéknél is már 10 hetes elmúlt a pocaklakó!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!
Igen Agmano, pénteken volt és kb 3 hónapos terhes voltam :)

A dokit nem ússzuk meg, kedden viszem a Dávidot. A mostani éjszaka katasztrófa volt. Ott feküdt mellettem mert félt ebbe a nagy szélbe, de folyamat tüsszögött, fújta az orrát, piszkálta a szemét. Semmit nem aludtunk.
Most, hogy elállt a szél, most aludt el szegénykém.
Megvettünk mindent, azaz majdnem mindent, tornaruhát még nem kaptunk, a Domcsinak a suliba és ámulunk és bámulunk.
Mintha csak tegnap született volna, ma meg már itt várja a táska és megy a suliba. El sem hiszem :)

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Hello csajok!

Úgy illik, hogy néha ide is beugrokjak. :)
A szeptemberi babás topikon a mai nappal beindult a babaeső, két baba is született ma, úgyhogy most teljesen fel vagyok dobva! :D

Egyben vagyunk még és továbbra is nagyon jól vagyok/vagyunk. :) Holnap lesz az első NST, kíváncsi vagyok milyen lesz. Lefogadom a baba végig fogja aludni az egészet, győzhetem majd felébreszteni. :lol:

Nem tudom írtam-e, de teljesen biztos, hogy Ákos babánk lesz, a 36 hetes UHn én is láttam a félreérthetetlen jelét. :lol:

Jósló fájásaim vannak kb. egy hete, de nem túl durvák még, a pocak is fent van, a frontokra meg sem rezdül a baba, úgyhogy előre nem lehet tippelni mikor akar kibújni.

Ha itthonról mennénk szülni, mindenképpen jelezni fogok ha indulunk. Illetve ha egyszercsak bepottyanna hozzánk a gólya, akkor Jevivel fogok üzenni (remélem nem gond Jevi!).

Akkorákat ásítok, mint aki az egész napos kapálásban fáradt el, úgyhogy irány az ágy.
Jó éjt mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy idepofátlankodok, de szeretném a segítségeteket kérni, ha lehet. Jövő héten költözünk haza Vasasra (kb. 1 éve Debrecenben lakunk). Ha valamelyikőtök netán ismeri Dr. Galambos Teréz vagy Dr. Papp Eszter gyermekorvosokat, akkor nagyon megköszönném, ha írna róla(uk) priviben. Épp orvoskeresőben vagyok. Debrecen előtt a Dr. Kováts Csillához jártunk, de mivel most máshol fogunk lakni, nem hiszem, hogy ilyen messzi címen vállalna minket. Ezért érdekelne, hogy milyen a másik két dokinő. Előre is köszi!!
gtünde
 
 


gtünde!

Küldtem privit!

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, kb. 8-9 napos lemaradásban vagyok az olvasással, így bocsi mindenkitől, majd igyekszem pótolni.... Remélem mindenki jól van!

MInden rendben volt, Peti nagyon élvezte a Balatont, az idő is jó volt, kivéve a péntek éjjeltől-szombat estig, mert akkor akkora szél volt, hogy az Esztit ki sem mertem vinni a házból.

MOst megyek pakolni, csak gondoltam lejelentkezem... :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziaztok!

Agmano!
Bizony, rohan az idő, még nekem is! :) Martinnak csak így tovább!
Nektek is boldog évfordulót így utólag is! :wink:

Marcsy!
Sajnálom, hogy Dávid is prüszköl! :(

Monee!
Persze, hogy nem gond az sms, sőt, remélem is, hogy írsz nekem! :)
Talán te kérdeztes egyszer a börzét, 7.-én lesz a Vásárcsrnokban, és valamikor lesz a Nevkóban is, de azt nem tudom pontosan, talán a jövő hétvégén...

Viki!
Képeket várunk a Balcsiról! Hol voltatok, melyik részen?

Mi jól vagyunk, csüt.-ön megyünk a 2 hós oltásra. Majd jelentkezem, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Marcsy
Nem kaptam privit. :( Ha nem gond, akkor lécci küldd el az e-mail címemre. Köszi!!!
gtünde
 
 


Jevi!

Nevko börze 31-én lesz, épp ma láttam a kiírást! :)
Balatonszemesen voltunk! még mindig elhavazva, úgyhogy most is csak ennyi, bocsi..................... :oops: :oops: :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Valaki írta nem olyan rég, hogy allergia vizsgálatra visszi a manóját.
Ott mit csinálnak?
A Dáviddal ma elmentünk dokihoz, a fül-orr gégén is jártunk, kapott orrsprayt, szemcseppet, októberben kell vinnem az allergia vizsgálatra, hogy gyógyszert is tudjanak neki felírni ha szükséges.
Valószínüleg parlagfű...
Ilyenkor ugye nem kell befeküdni kórházba "nagyobb" kivizsgálásra?
Amióta 2 hetesen 1 hetet töltött az intenzíven állandóan attól rettegek, hogy megint be kell neki feküdni valamiért.
De most sajna rohannom kell tovább, nemsokára hazaérnek apáék, elzavartam venni edénykészletet, meg tököt. Meghalok a tökfőzelékér(mindig is utáltam nem értem magam)

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

MOnee!

Hogy vagy? Hogy bírod a végét ebben a nagy melegben?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Na, most elárasztalak Benneteket képekkel 8) :roll: :wink:

Balatoni biciklizés:
Kép
Csak úgy Eszti :)
Kép
Eszti pancsi a teraszon :)
Kép
Peti a Balcsiban iszapozik:
Kép
Eszti mosoly :)
Kép
Peti és a fagyi :wink:
Kép
Peti a csúszdán:)
Kép
Eszti(miután lerángatta a terítőt az asztalról, és beletekeredett) elolvassa az újságot is, ami az asztalról esett le... :)
Kép
Peti pancsi a balcsiban:
Kép
indulás az esküvőre:
Kép
az esküvőn:
Kép
Az ifjú pár (sajna rossz minőségben, mert csak telefonnal fotóztunk....)
Kép
Peti a hajón :)
Kép
v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem. A kis Zsebi-babám nem hagy élni. Komolyan mondom, 6 hónapos, de már most tudja hogyan kell anyát sakkban tartani.
Nem olvasok most vissza, de azért remélem mindenki jól van.
Monee, ugye te is? Egyben vagy még?
Viki csodaszépek a gyerekek! Hú, lagzi?! Jó volt?

Na, akkor pár fotót hoztam én is. Egy kis Zalakarosi nyaralás.

Kép Bébi medencében

Kép Úszi-úszi anyával

Kép Az új fürdőköpenyemben

Kép A kis tengerész

Kép A legendás kék szemek

Kép Gyönyörűségeim (a nagyobbik kislány a keresztlányom)

Kép Huncut mosoly anyának
kanga_mama
 
 


Szuper édik vagytok!

Marcsy, mi voltunk Martinnal allergia vizsgálaton, talán már a héten lesz eredmény, mert 3-4 hetet mondanak, ami nyáron több is lehet. Mi a felnőtt f.o.g. klinikán voltunk, karból vérvétel volt egy pár cseppeccske ( kb. 20 csepp), persze elég lassan jött ki... Úgy volt, hogy műtét alatt veszik le, de mivel eltolódott, így nem vártunk az allergia teszttel.
Lehet, hogy nálatok megszúrkodják az alkarját, majd szept 30 körül megy egy ismerős 5 éveske, elmesélem mi volt. A vérvételt bármikor elintézhetik, de a szurkodást csak nyugalmi időszakban.
Jobbulás Dávidnak, tudom milyen kínzó dolog ez, nekem tavasszal jelentkezik, de most minden parlagfüves ismerős gyerek-felnőtt egyaránt odavan. Martinnak nincsenk tünetei - leszámítva a nyálkahártya dúzzanatot, de a Nasonex orrspray hatására 3 hét múlva javulást észleltünk, már ki tudja fújni a bal orrfelét is. És azóta is ez tovább javul.
Most lépek, mert ez a hét elég gáz, sok a meló, és a nyaralós cuccok is várják a vasalást + ovi is csak jövő héten indul be teljes gőzzel, úgyhogy a fiúk itthon boldogítanak délutánonként.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Nagyon édesek a manók!
Csináltam én is képeket, de a gép nem akarja felismerni a telefonom, de valahogy majd felvarázsolja a gyerekek keresztapja a képeket. :)

Agmano!
Az orrspray nekünk is sokat segít, viszont a szemcsepp(opticrom)nem igazán. Az igaz, hogy most már nem vakarja folyamat a szemét, de még mindig nagyon vörös, duzzadt és este amikor csepegtetek üvölt, hogy az csíp. Nem tudom mennyi igaz belőle, az tény, hogy a szemcsepp kellemetlen, de azért ki lehet bírni.

Most én is rohanok, nemsokára jönnek hugicámék, és még kell venni átlátszó könyvboríttót is, meg amit elfelejtettem a suliba :twisted:

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

Domika melyik suliba megy? Már másodikos?
Izgalmas lehet először bevásárolni az iskolakezdéshez... és gondolom kész anyagi csőd. Ahová mi készülünk jövőre, ott is előírják az átlátszó borítók színét. Minden tantárgy más színű.

Na megyek dolgozni.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

megint nem voltunk itthon 3 napig, így olvasni sem tudtam, ma este jöttünk haza! Ezt nézzétek:

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Húú milyen ügyes Petike :) Merre jártatok?

Agmano!
A Bártfa utcai suliba megy 1. osztályba. A bevásárlás nem igazán volt izgalmas, inkább kétségbeejtő. Persze ő élvezte, hogy válogathat, most csak ő kap sok mindent. Bevetettem magam a tescoba...rájöttem, hogy sok mindenről azt sem tudom micsoda. Amikor már a 2. törött táskát fogtuk meg(ami nem is tetszett neki) megfordultunk és elmentünk inkább egy írószer boltba. Így a táska 2szer annyiba került, de legalább nem egy évig hordja.
Nem igazán írtak elő semmit, talán csak a ceruzák márkáját mondták, de ahhoz sem volt kötelező tartanunk magunkat.
Már nagyon várja(én kevésbé), számolja a napokat, már most elő akarta készíteni az ünneplős ruháját :)

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Mi a Bátfába jártunk/talán járunk is ovis tornára Laci bácsihoz. Tök jó. Nem jöttök a kicsikkel? Még Domi is belefér? Kedd, szerda 1/2 5-1/4 6-ig, szept 4-én indul és csak 2000 Ft/hó.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok,

szülészetes kérdésem van. Ismertek-e olyan orvost Pécsett, akinél császár után meg lehet próbálni természetesen szülni, gátvédelemmel, nyugalomban? Ahol komolyan vesznek, nemcsak papíron, hanem tényleg.

Köszönöm,
Zsanett
zsanettrp
 
 


Agmano!
Én szívesen mennék, de az a baj, hogy hétfőtől annyira be leszek táblázva, hogy szerintem erre már nem jut idő :( Tudom, mindenkinek arra van ideje amire szakít, de ha megfeszülök sem menne.

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Zsanett!
Megyeiben Bédi Beartixnál szültem (váltótársa Varga Tamás is hasonló) szülés közben ihattam, ülve szülés, gátvédelem stb. Csak ajánlani tudom. Magánrendelése: k,cs talán 4-5-ig Búza tér. Kint van a tábla, meg kell nézni.

Marcsy én is ettől félek, hogy nem érünk oda tornára 1/2 5-re. Még úszást tervezek október végétől heti egyszer pénteken az egyetemen. Tavaly elkezdtük, jó volt.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Monee!

MI van Veletek? Hogy vagytok?

Jevi!

MI újság Vince babával? Hogy megy az ovi Violának?

Erzsó!

Jól eltűntél megint! Kérlek, jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!

Lányok!

MOst akkor egymás után két börze lesz a csarnokban? 7.-én, meg 14-én? :shock: :shock: :shock: :shock: Mit tudtok erről???

Kanga mama!

Hogy van Ivett? MIket esztek már? Eszti még csak a barack-alma-szilva-sütőtök-nél tartunk! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, köszi, hogy érdeklődsz. Jól van a kis Zsebi-babám. Egyre nagyobb huncut és minden nap produkál valami újat. Ma pl. a két kis kezével megmutatta, hogy hogyan kell csinálni, amikor éneklem neki a süti-süti pogácsát. No, nem nyitott tenyérrel, de akkor is édes, hogy tudja. Apukáját mindig keresi, huzogatja a takaróját, hogy átlásson a másik ágyra, hátha ott van. Mert a reggeli tápi után még szunyizunk egy kicsit. Aztán a cumikájával pipál. Olyan kis édes, aztán sok egyéb dolgot csinál már. Ja, imád újságot "olvasni", vagyis laskázni (na, csak színes, fényes újságot kap - DN minőséget nem). Evés... nos, lássuk csak: spenót, cékla, tök, brokkoli, krumpli, csirke és pulyka hússal, némi babakeksz. Gyümölcsök: hát ez az! Sajnos mostanság a friss gyümölcs kijön belőle, úgyhogy csak üvegeset kap, az legalább benne marad. Ezek közül: alma, banán, barack.
No, hát nagyjából ennyi.

Tudtok valamit Moneeról???
kanga_mama
 
 


Monee!

Olvastalak a másikban, nagyon nagyon drukkolok akkor, hogy még éjjel meglegyen Ákos baba! ++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
vagy ha mégsem, akkor legyen tökéletes az a szívhang a holnapi Pose-n! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kanga mama!

Nagyon ügyi Ivett, hogy ennyi mindent eszik! :D
aranyos lehet, mikor tapsol, Eszti is már jó ideje tapsikol, és nagyon élvezi is :) Már két kezében két különböző játékkal játszik, néha összeüti őket, akkor örül :) És tökéletesen kúszik, már a fürdőkádban is hason fekve, nagyon aranyos, és turbóban nyomja, ha valami érdekes dolgot lát meg.Ma pl. megette félig a katalógusomat :lol: szép színes volt, és még zörgött is, mikor lapozgattam :wink: :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Lányok!

Olvastam a másikban, hogy Monee hajnalban bement a kórházba szülni! Drukkoljunk Nekik, hogy hamar túl legyen rajta ésminden rendben menjen!

Monee!

Mennek a drukkok, és szorítunk értetek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


MONEE, szorítunk ezerrel! Vajon túl vagy már rajta??? :shock:

Viki, ami még kimaradt a sorból: sütőtök, sárgarépa, zöldség. Az utóbbi kettőt legjobban a húslevesből kivéve szereti egy kis husikával (egyenlőre még csak pipi) és krumplival. Van ízlése a gyereknek, no.
Eszti baba egy kis tündér. Ivett nem kúszik a kádban, hanem csapkod, de ezerrel, meg rugdos, úgyhogy egy szál bugyiban fürdetek, mert utána úgyis le kell vetkőznöm... :lol: :lol: :lol:

A baby-komppal pedig hátrafelé és oldalra közlekedik.

Kép
kanga_mama
 
 


Sziasztok!

Monee!
Nagyon-nagyon drukkolok én is!!!


Vagyok én is , csak nagyon elhavazva... Ovikezdés, meg úgy minden...
Violka ugyanott folytatja, ahol abbahagyta, nagyon nem akar oviba járni, üvöltés van minden reggel. Pedig ebéd után elhozom... :( :(
Még szokni kell a reggeli kelést, mindkettőt felöltöztetni, Vincét kenguruban viszem, mert emeleten van a csoportjuk, babakocsit oda nem tudom felvinni, és hát ha kiveszem, akkor meg lerakni nem tudom sehova.
Ilyenkor délelőtt próbálok minden házimunkát elvégezni, de kapkodok rendesen. Délután már csak játszunk, vagy sétálunk, játszóterezünk. Nem tudom, mi a gond, azt hittem így könnyebb lesz, hogy csak fél napos lesz! :(

Viki!
Ti mikor kezditek?
Képek megint szuperek, örülök, h. jó volt a Balcsin! nagyon csinik vagytok az esküvős képen, te is tök jól nézel ki! :wink:
Nekem még van mit leadni... :?

Kanga mama!
Ivett nagyon kis cuki! :wink:

Marcsy!
Hogy tetszik Domcsinak az iskola?

Így emelgeti a fejét:
Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Még csak annyit, hogy igen, 7.-én és 14.én is lesz börze a Vásárcsarnokban. Mert ilyenkor a legnagyobb az érdeklődés. De okt.-ben is lesz, 12.-én! :wink:

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Hűűűűűű de rég jártam felétek!
Lányok! Totál el vagyok havazva, úgy érzem hogy egy mókuskerékben élek! :?

Minden baba gyönyörű!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Monee!
Mennek a drukkok 1000-rel!

Mi is megkeztük az ovit. Szerencsére a sírás elmaradt az első nap. És képzeljétek tegnap este azt mondta, hogy már szeret oviba járni :shock: :shock: :shock: :shock: !

Alízka is szépen cseperedik, csak annyi gondom van vele, hogy iszonyat hisztis. olyankor álltalában hagyom had tombolja ki magát.
A nyár nálunk is jól és hamar eltelt. Nyaralni nem voltunk, csak egynapos kiruccanásokat szerveztünk.

Ti mikor kezdtetek adni tejet a gyerköcöknek? Alízt totál kiütötte, nagyon csúnya lett a bőre. (Adélnak ennyi idősen semmi baja nem volt tőle)

Szép napot mindenkinek!
Erzsó

És pár kép......
Kép Már anya nélkül is megy....
Kép Kép Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Lányok, ezt olvastam a másikban Monee-ról:

10:10-kor 3,09 kg-val, 49 cm-vel megszületett Ákos! Jól vagyunk mindketten. Term. uton, kis gátmetszéssel bújt ki.

Ákos baba Isten hozott!!! Monee, szívből gratulálunk, nőjjetek nagyra és várjuk a beszámolódat, valamint a képeket!

:lol: :lol: :lol:
kanga_mama
 
 


Erzsó, gyönyörűségesek a lánykáid!!!

Jevi, sajnálom, hogy Violka sírdogál az ovi miatt. Talán majd alakul. Olyan kicsi még!!! Keresztlányom is megy októbertől oviba, nem igazán füllik a foga a beszoktatáshoz.
Nahát, hogy Vince baba milyen szépen tartja a kis buksiját. Nagyon ügyes!!! :lol:
kanga_mama
 
 


Szasztok!

Látom Kanga mama megelőzött, de pár perce kaptam ezt:

"Ma a gólya nekünk is meghozta a várva várt csomagot, 10.10 perckor, 49 centivel és 3090 grammal megérkezett Ákos. Mindketten jól vagyunk! Móni"

Még egyszer nagyon gratulálok, legyen nagyon sok örömetek benne!!!

"Isten hozott,
ölelésre nyújtózó aprócska karok,
szunyókáláskor félig lehunyt szemek.
Isten hozott,
apró kezek és apró lábacskák,
édes kuncogások és mosolyok.
Isten hozott,
egy világban, mely csak rád várt...
hatalmas szeretettel!"

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Monee!
Szívből gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok !

Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Monee!
Én is gratulálok, sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek! :)

Mi jól vagyunk, Domcsikának nagyon tetszik a suli, csak kezd unatkozni. A tanító néni nem tud nekiállni tanítani még, meg kell szokni a többségnek, hogy csöndben kell ülni. Azért próbálkozik szegény, de van, hogy óra közbe ki kell vinni őket egy kicsit mozogni.
A Dávid már nehezebben viseli az ovit így "egyedül". Itthon megy a harc, hogy márpedig ő nem megy sehova, nem marad ott. Az oviba meg csak ül, nagyon keveset játszik. Nem csinál reggel hisztiket, azt csak itthon :(
A Krisztike már 3 napja nem alszik napközbe, teljesen szét vannak csúzsva a napok:(

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: