Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pintyus!
Boldog névnapot kívánok!:DVádligörcs szerencsére engem elkerült, de a Megna B6 jó rá!

Olimami!
Tényleg kezd izgi lennia dolog!Nelly nem szándékszik még kiköltözni?Bár ha rendes kislány megvárja amig elkészül a fészke :wink: :lol:

Andi!
Nagyon guszta a grill, nyamm-nyamm!Gyerkőcök vagányak! 8)

Éva!
Szerintem nagyon is jól teszed, hogy figyelsz a kutyisra is!Így is kell, mint egy gondoskodó anyuka!!! :wink:

Zsu!
Nagoyn édes Pannika!!!!Köszi a képeket! 8)

Tegnao de. apa elvitte Emilit a játszóra, amig én ithhon megtakarítottam az ablakokat, függönyt mostam, takarítottam!Jó volt, így gyorsabban haladtam!Persze apával is beszerzett egy plezúrt Emili, a játszón a lejtős srsézen rohanta labda után, és menet közben akarta felvenni.Hát nem sikerült, így a pofiján lett egy plezúr, de nem vészes, nem vérzett, csak kicsit horzsolta le. :(
Du. sütöttem túrófánkot, majd elmentünk sétálni a tóhoz, meg fagyiztunk.Viszont nem voltun k úszni, mert éjjel Emili sírt sokat, mellettünk alaudt, és lázas is volt, de reggeére elmúlt.De azért nem vittük.Na meg pláne nem, mivel 9kor keltünk!!!!!Akkorra szoktunk járni úszni. :lol: 6kor megetettem, aztán aludtunk tovább.De jó is volt!Szegénykém még mindig hörög, du. lehet elbaktatunk a dokihoz, bár adom neki a Calcimusc-ot, meg a Stodalt. :?
Du. tornára is megyünk, szóval nem tudom mikor tudok jönni megint, lehet olvasó üzemmódba kapcsolok. :( Holnapután megyünk anyáékhoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap este míg a képek feltöltögetésével szerencsétlenkedtem addig Ti páran írtatok és a levél elküldése után már kikapcsoltam a gépet.

Pintyuska!
Hát akkor nem lehetett szuper éjszakád, nagyon sajnálom.
Anyukád el is hiszem hogy máris hiányzik, olyan hamar megszokjuk a jót, hogy nehéz utána megválni.Én is "kianyázom" magam most az ittlétünk 12 napja alatt. :lol:
Meddig marad egyébként Kolozsváron anyukád?

Évi!
Akkor Nektek is a szerdai nap lesz a nagy nap??? Nekünk is, férjem akkor jön értünk és visz haza bennünket az új wc-s és fürdőszobás lakásunkba. :lol:
Okés, hozd majd a képeket, kutyulit is megnéznénk szívesen. :wink:

Zsuzska!
Na az jó ha a kullancs elkerült Benneteket. Bennem 1x volt, anyuék kertjében napoztam és a hasamban találtam egyet. Doki szedte ki, mert én hozzá sem mertem nyúlni. Brrrrrr.... ronda dög.
Nekem mindkét gyerek megkapta a kullancs-encephalitis elleni oltóanyagokat, biztos ami biztos.
:roll:
Újra megnéztem a feltett képeidet, továbbra is azt tudom mondani Pannika gyönyörű. Tényleg olyan kis okos arcocskája van, és egy babánál nem utolsó dolog, hogy kis husis.Nekem nagyon bejön.

Kriszti!
Na.... nem akartam én vészmadárkodni, de sejtettem, hogy a Nelly y-nal nem igazán fog menni. Tényleg fene vinné őket az utónévkönyv tele hülyébbnél hülyébb anyakönyvezhető nevekkel , egyik másik tényleg abszurd. :roll: A Nelly meg olyan kis kedves... csakhát y miatt gondolom nem magyaros nekik eléggé. :roll: Na, roppant kíváncsi leszek anyakönyvezik-e Nektek y-nal "véletlenül". Azért drukkolok. :lol:
Huuuuuu....... 38. hét... tényleg nem semmi. Mostmár nagyon izgis napok következnek az egész család számára. De leginkább számodra. :D
Remélhetőleg a tapétázás sem lesz elrontva, és minden okés lesz a Kicsi csaj érkezéséig.
Látod, mire nem jó egy bicikli? Jót tesz a gyerkőcnek, jól kifársztja vele magát. Ügyes Olivéred, ezek szerint most érett meg a bicajozásra.
:wink:


Anita!
Nektek is lassan az utolsó hajrák jönnek a felújítás körül és hipp-hopp cuccolhattok át, de jóóóóóó... Na addig persze várjuk a képeket a szépséges lakásról. :wink: Remélhetőleg minden úgy sikerül ahogy Ti elképzeltétek és szeretnétek. :wink:

Alíz!
Én már említeni sem mertem, hogy a láncról is hozzál képet, hisz mindig Mindenkinek azt irom, hogy hozzon erről is arról is. :lol:
De csatlakozom az előttem szólókhoz, várjuk a szép láncod fotóját.
:wink: Na meg persze Balázskáról és Magatokról is. :P


Edina!

Látod, elég sok mindenről irogatunk itt egymásnak, szerintem Te is simán be tudsz kapcsolódni. :wink: Várunk.

Pussz és szép napot Mindenkinek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Andi! Nagyon jók a képek! :wink: Különösen, mikor Dorka próbálja Bencét tolni! :lol: Pannika dicséretét még egyszer köszönöm! :oops: :D Használd is ki, hogy ott vagy Anyukádéknál! Ilyenkor látom csak igazán, hogy milyen jó, hogy az én szüleim itt laknak a szomszéd utcában, és Anyukám minden nap jön! Bár én még most is anyás vagyok eléggé, meg Anyukám szerint egy nagy gyerek, ki se bírnám, ha messze laknának! :oops:

Kriszti! 38. hét??? Kezd izgi lenni a dolog! Ugye Andinak küldesz sms-t? A tapétázást csak nem rontja el a festő! :roll: Majd mutass képet Nelly szobájáról! Ja, és drukk, hogy "véletlen" így anyakönyvezzék! :wink:

Panka! Emilinek jobbulást! A kis plezurjaira meg gyógypuszi! :) Ő most pont olyan korban van, hogy menni már jól tud, csak gondolom, még nem mindig méri fel jól, hogy mit tud megcsinálni, és mit nem.... Pl. menet közben labdáért lehajolni...nem egyszerű mutatvány... :wink:

Pannika 8 órakor már visszaaludt, és azóta is szundít! :lol:

Kép
zsuzska81
 
 

 
 


Sziasztok!!!

Vagyunk, csak sokat sétálunk és ezért nem írtam :oops:
Most is készülünk :wink:

A legnagyobb hír: Zolcsika múlt hét hétfőtől szobatiszta lett olyan hírtelen, hogy el sem hiszünk :lol: Még az éjjeleket és szárazon tartja :lol: Az utcára sem kéri, bár ott nem hajlandó piplni, inkább haza hozza a bilinek :lol:

Tegnap találkoztunk az utcán Krisztivel ( Olimamival) :D Ő szólította meg, mert én csak elmentem mellette :oops: , nem ismertem fel :oops: nagyon csinos kismamika, együtt próbáltunk csalogatni Zozit hazafele kisebb nagyobb sikerrel :lol:

Minden baba a képeken gyönyörű, már nem is részletezem, mert szebbnél szebbek 8)

A felújításról képet kérünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt!

Olgi! Ez szuper hír! Gratulálok Zozikának a szobatisztasághoz!!!! :wink: Ez nagyon gyorsan ment! :D

Hol van MINDENKI????????? :D :roll:

Kép
zsuzska81
 
 


jó reggelt!

hát látom nincsen nagy forgalom. Biztos azért mert megjött a tavasz, mindenki rendezi a fészkét. :lol: :lol:

Tegnap voltam a klinikán a bőrgyógyászaton, remélem egyhamar nem kell mégegyszer mennem. 8ra mentem és 10kor kerültem be, pedig nem is voltak sokan elöttem de anyit tökölödtek hogy ez borzasztó. 2 percet voltam bent, megnézte a dokinő és mondta hogy valami ekcéma, biztos nem pszoriázis :lol: :lol: :) :D :D. Irt ki kenőcsöt és azt mondta csak akkor menjek vissza ha viszket vagy nő. És még szt is mondta hogy mindig mielött ki mennék az ajtón kenjem be magam 20 faktoros fényvédővel, ezt javasolja minden kismamának.

Ugyhogy ki váltottam a kenőcsöt, vettem fényvédőt és 2 nyári felsőt, egy rövidnadrágot, rúzst, lakkot,, szóval kishoppingoltam magam. :lol: :lol: :lol: 1re értem haza, jól kifáradtam, délután vendégek jöttek.

Andi: Nagyon jók a képek, a legjobb mikor Dorka tolja Bencét, nagyon cuki! Látom élvezik a hintaágyat. :wink:
Még csak egy nap a nyaralásotokból, aztán mehettek az "új" lakásba! Képeket kérünk!
Anyum hétvégén jön vissza valamikor.

Olimami: Dehogy sértődtem én meg, csak azért nem reagáltam mert mindig elfelejtettem. Nem vagyok én olyan tipus. Jó móka volt, szegény Andinak lehetett csak rossz mert az ő lakását Coláztam össze.

Egyébként még mindig nagyon kivánom a colát, meg is iszok egy pohárral egy nap. Remélem ez nem árt. :roll:

Olimami: Képet a pocidról még mindig nem kaptunk és kicsi Nelly mindjárt kibujik. :( A szobárol kérünk képet, remélem nem rontja el ez a tapátázó. Biztos szép lesz nagyon. Érzel már valami szülési előjeleket?

Olgi: Gratulálok a Zozika szobatisztaságához, nagyon ügyes fiu! De ő mindenbe ilyen gyors és ügyes. :D :D Igy mostmár könnyebb lesz neked is, nem kell emelgetni, mostmár csak Tüncsit.

ZSuzsi: Hogy vagytok ezen a szép napsütéses napon???? Pannika gondolom hamarosan megy ki sétálni. :lol:

Képzeljétek el, tegnapelött este felhivott az uncsim, egyben a legjobb barátnőm Kolozsvárrol. Egyébként ott an náluk anyum most, és velük voltunk a Barlangfürdőbe is.
Na a lényeg az hogy felhívott és mondták hogy 4 hetes terhes. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Még csak a kis petezsák látszik, szerdán mennek szívhangra. Anyira boldog vagyok most! Nekik is elsőre összejött. Ilyen ez a mi családunk! :lol: :lol: Ugyhogy Patríciának már 3 uncsitesója lesz év végére.
Na bocsi hogy ezt elmondtam, de nekem akkora örömhír volt hogy muszály volt megosszam veletek.

Aliz: mi van a vevőkkel???????

Megyek kicsit napoztassam magam. Kellemes napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Olgi!
Gratula a drága nagyfiadnak, nagyon ügyesen és gyorsan lett szobatiszta. Igy kell ezt csinálni, kérem szépen. :lol:
Ez az a dolog szerintem, amit egyáltalán nem lehet siettetni, ez egyszercsak jön magától. Zozika hamar megérett rá, nagyon ügyes tényleg. :wink:

Pintyuska!
Gratula az uncsitesód terhességéhez! Egy kisbaba érkezése mindig örömhír. Gondolom akkor most ők is nagyon boldogok, főleg , hogy első nekifutásra összejött a baba.
Hát igen, a klinika bármelyik részére mégy mindenhol mindig sokat kell várni, őrület az egész. Bőrgyógyászat, ortopédia,szemészet, UH.... tök mindegy. Nem tudod melyik doktornő nézett meg, mi a neve? Kettőt is ismerek ott, csak ezért kérdem.
Az nagyon jó ha fényvédővel kened magad ha napra mégy vagy napozol, mert terhesség alatt a májfoltok, bőrszíneződések hamarabb megjelenhetnek, mint terhességen kívül.Gondolom nem szeretnél barna foltokat magadon. :lol: :lol:

Várom ismét a férjem képeit a fürdőszobánkról, ha küld teszek fel ide. Csempe fugázva van, járólap lerakva, álmennyezet berakva, tükör szintén. Ennyit tudok, a többi ma és holnap következik. (Kád, mosdópult, és wc)

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi: Nagyon szépen haladtok, hamar meglesz ami hátra van, biztos nagyon szép!
Mi a menü nálatok ma? Én nem tudom mit főzzek, de a desszertet már kitaláltam. Madártej. :lol:

Varga Viktória nézett meg, kis szőke hölgy, nagyon kedves volt.

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Nem tüntem el, csak nem voltam itthon!
Németországban és Ausztriában voltam több mint egy hétig. Olyan jó volt! Kicsit szabadságoltam és kikapcsolódtam! Híztam 2 kilót, ami nagyon rámfért. Bár sztem itthon egy hét és le is adom. Alig két napja vagyok itthon, de már elegem van anyósból :twisted: :twisted: :twisted:
Mindenkinek nagyon sok boldogságot név és szülinapja alkalmából így utólag is! Sok pusszantás!
Gyerekek nagyon aranyosak, édesek, hihetetlen sokat nőttek, mióta nem "láttam" őket!
Alíz! Megy a drukk ezerrel a lakáseladáshoz!
Pintyus! nektek a vásárláshoz!
Egyelőre ennyi, majd jövök még!
Pusssz
Vendég
 


Bea!
Végre vagy Te is, valóban nagyon eltűntél az utóbbi időben.
De szuerp lehetett egy kicsit kiruccanni a szürke hétköznapokból.
Mesélj: merre jártatok konkrétan, milyen szállásotok volt? Miet néztetek meg stb. Képeket várjuk Tőled is.

Pintyus!
Héten már anyu dolgozik, igy én kreálgatom az ebédeket. Ma kiskagyló tészta lesz gombás-borsós csirkemellfilé pörkölttel.
Még lehet rittyentek valami egyszerűbb levest mellé, meglátom. Tojáslevesre gondoltam konkrétan.
Madártej..... huuuuuuuuuu az nagyon fini tud lenni, én is imádom.
Küldj neten keresztül egy kicsit, okés?

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyus!
Varga Viktóriát nem ismerem. :?

Kép
Kép
bendor
 
 


:).
Hát az úgy volt, hogy ez a kiruccanás nekem mindössze egy pesti buszjegybe került. Anyukám kinn él(t) Németországba a Barátjával, most költöztek át Ausztriába és tulajdonképpen mentem segíteni a költözködésben. Ausztriába itt laknak közel a határhoz egy kis faluban, Schützen am Gebirge a neve, Kismartontól 5, Soprontól kb. 20 km-re. Németországban meg Stuttgart mellett voltunk egy kis városban, Besigheimben. Eddig ott laktak. Azért a nagy pakolászás közepette sort kerítettünk egy kis kirándulásra és megnéztük a Ludwigsburg-i kastélyt, vagyis csak az udvart és a mesevárat, ami nagyon szupi volt! A többi látnivaló, ami akadt útközben, az autóból:d. Pl. a melki apátság, az Alpok, meg több ilyen olyan vár, kastély, stb. A legtöbbet nem tudtam megjegyezni, pedig az autopálya mellett ki vannak rava a nagy táblák a a kastély nevével, de a látványra összpontosítottam:D.
Mjd hozok képet is, csak kicsinyítenem kell.
Vendég
 


Sziasztok!

Pintyus!
Gratulálok a kisbabához, kellemes hónapokat kívánok uncsitesódnak! :wink:
Cola nem árt, ha nem iszol sokat belőle, én a konyakos meggyért voltam megbolondulva :oops: :? :lol: Na a végé n mikor sokat keményedett a hasam, és konyakot javaolstak, akkor már bátrabban majszoltam :lol:
Magasabb fényvédővel is kenheted magad, főleg az arcodat, arcra való tejjel.Milyen krémet írt föl?Esetleg vegyél szappan helyett fürdetőkrémet, patikában, az majd úgyis kell a babának is;)

Kauka!
Szép helyeeken jártatok biztos, örülök hogy jól érezteted magad!

Olik!
Szuper hír!Nagyon ügyes Zolika, gratulálok neki!:D

Most be vagyok zsongva, tervezzük a nyaralást, de innen akarunk menni repcsivel, így Korfu, és Mallorca az esélyesek. 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 



Bea: nagyon jó volt nektek, az ilyen környezet váltás mindig jól jön :wink: Amikor zozival voltam várandós mi 2 hétre mentünk Ausztriába és Németországba is pár helyre. Sátoroztunk. Isteni volt és nagyon nagyon szerelmes lettem abba az országba!!! Mindenkép visszamegyünk azokra a helyekre ( egészen Svájcig elmentünk).

Pintyus: akkor kenegesd a bibidet, hamar elmúlik!!! Gratulá az uncsitesód babájához, ügyes család vagytok :lol: :wink:

Az tesóm nemrég közölte velünk, hogy babát várnak ( a mennyasszonyának ez az első, a tesómnak már van 2 az előző házasságából), már teljesen beleéltünk magunkat, aztán fájdalmai voltak, elment dokihoz és kiderült, hogy méhenkívüli és műtét azonnal, egyik petevezetékét ki is vették :( :( Most jobban van, minél hamarabb szeretne újra kismama lenni :?

Andi: Hú, pár nap és pakolhatod a gyönyörű lakásodat!!! De jó nektek :wink: Irigy, irigy, irigy... :lol:

Köszike a Zozikához, én is nagyon meglepődtem, hogy annyira hamar jött, még egy héttel ezelőtt nem akarta hallani sem erről :shock: :lol:

Ja, és minden új topiklakót üdv. nálunk sok szeretettel!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Panka: Mindkét hely tök jó, már voltatok ott? Hová mennél szívesebben?

Ja, Apuci elutazott 2 napra, így egyedül vagyok a babákkal :wink:
Tündike ma kacagott fel először, jó erősen :lol: :lol: :lol: Majd megettem 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Panka!
Azta... szuper lehet mindkét kinézett hely, én még egyiken sem jártam. :cry: És idén nyáron nem is igen fogok az anyuék udvarára felállitott nagymedencén kívül máshova merészkedni. A felújítás egy vagyonba kerül(t). :roll: :roll: :twisted: :twisted:
Mi alapján választol a két hely közül? Melyikre mennétek szívesebben?

Olgi!
Ügyi vagy Te, megoldod a dolgaidat egyedül is a két Kismanó mellett.Persze azért gondolom százszor jobb ha apa is itthon van, de majdcsak hamar eltelik ez a 2 nap nélküle. :wink:
De drága lehetett Tündike a kis kacajával. :lol: :lol: Olyan kis zabálnivalók tudnak lenni.

Bea!
Aha, értem már. Még ha főleg a pakolászás miatt mentetek is, gondolom jól jött egy kis levegőváltozás Nektek. Az mindig csodát tud tenni az emberrel. :wink: Feltölt energiával, és elviselhetőbbek a dolgos napok.
Várjuk a képeket!!!

Na... a lányom eddig nagy ritkán aludt anyuéknál délután, de tegnap és ma pótolja. Tegnap délután 1-től 3/4 4-ig aludt. Ma szintén 1-től alszik... és jelenleg is huzza a lóbőrt.
Szerencsére aludt este fél 11-től reggel 8-ig szintén, csak 1x ébredt inni.Remélem a sok alvás után ez az éjszaka is hasonlóan fog zajlani. :wink:

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
bendor
 
 


Bea!
Nem tudom keresel-e még melót, de az a Papp Csilla , akinél 1x voltál interjún most is keres embereket. Ezt irta az iwiw üzifalra:


Hostesseket keresek! Fiatal, dekoratív, értelmes lányok jelentkezését várom.
Ha valakit érdekel írjon! Üdv.: Csilla

április 29., 14:59

Talán érdekelhet. Ha nem akkor meg annyi neki.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Még mindig keresem a melót, persze, hogy érdekel! Írok is a már meglévő e-mail címre! Köszi az infót!
Külföld nagyon jót tet nekem, úgy éreztem magam, mint aki szabadságol. Amióta itthon vagyok egyfolytábn fáj a fejem:(. De azért az ember hiányzott:D!
Hamarosan hozom a képeket!
Vendég
 


Kép Melki apátság
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép Ludwigsburg-i kastély. Csodálatos volt!
Vendég
 


Kép Monrepos. Ez egy kisebb kastély, a nyári színjátékokat itt szokták rendezni.
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Olyan jó "volt" neked :lol: .Gyönyörű helyeken jártál....mi ebben az évben nem megyünk sehova külföldre :cry: még egy hétre sem :cry: .Anyossal kapcsolatban megértelek, én most 3,5 év után költözök el tőlle párommal eggyütt persze.Már a tudattol megnyugodtam hogy nem lesz mindig 10 méterre tőllem :oops: :oops: .

Olgi!
Hatalmas gratula Zozi nagyfiusodásához !(na ez egy jólsikerült szó lett :shock: :lol: :shock: ).Biztos érted :lol: .Tündike biztos nagyon aranyos volt.Kár hogy nincsen hangos fénykép :wink: .
Tesód mennyasszonyának a felfogása fantsztikus.Én nem tudom hogy reagálnék egy ilyen dologra :shock: .Előtte viszont le a kalappal!Erős egyéniség...én szurkolok nekik tiszta szívből!

Zsu!
Pannika képei nagyon jók.Mind!Most nem is tudok kedvencet választani.

Andi!
A Ti képeitek is nagyon szupik.Csak jó testvérek a gyerekek :lol: most is ezt látni :lol: .Nállatok ma van a nagy nap!Nállunk sajnos tolódik :evil: nem jött a TV-s antennás ember :evil: .Most már csak rá várunk.

Pintyus!
Nagy gratula uncsidéknak!Örülök hogy nállad sincs semmi komoly probléma.Kenegesd magad és bizti hamar elmúlik.Nekem rengeteg kajára van allergiám ami ilyen piros foltokban nyilvánul meg és iszonyuan viszket.Remélem Szasza nem fogja örökölni :oops: ezt sem.

Panka!
Remélem jobban vagytok mindketten.De Te most biztos jobban vagy ha ilyen tök szép helyekre gondolod magad....Szerintem ez is gyógyít.

Alíz!
Mizu a kecóval?Annyira szoritok hogy naponta többször görcsbe kapnak az ujjaim :lol: .Remélem nem hiába :lol: :lol: Mesélj.....

Edina!
Eltüntél :cry: remélem semmi gond.

Puszi mindenkinek
Éva

Kép
awe
 
 


:lol: ugylátszik na képes nap lesz :lol:

Hozom én is a képeket.Először a mai termés :lol: a kertünk (ami most még leginkább egy homokbánya)

Kép
Rendezés előtti állapot.
Kép
Szörnyű gazos ... :oops:
Kép
...és nagy kert
Kép
még van :wink:
Kép
ez a gaztenger is a miénk :roll:

Na ezt elküldöm nehogy elszáljon.Tehát ilyen volt.....

Kép
awe
 
 


.... ilyen lett!

Kép
A gaztenger helye.Most már látszik hol a telek határ :lol: .
Kép
A viskonk kivülrör.Még elég lehangoló :( .
Kép
Nagy a telek.
Kép
Nagyon nagy :lol: .
Kép
Ezen a garázs is rajta.Félig.
Kép
A "pici" előkertem.

Na most ennyi mert bizti besokaltatok töllem.Bocsi ha tulzásba vittem :oops: .De szerintem csak igy látszik minden.
Im sorry!

Évi

Kép
awe
 
 


Andi! Elküldtem Csillának a pályázatot. Ismét Rád hivatkoztam!
Évi nagyon szép, nagy udvarotok, kertetek van. Itt aztán lehet kertészkedni, meg szaladgálni :lol:
Pussssz
Vendég
 


Olik!
Nagyon sajnálom a sógornődet! :cry: Mielőbbi gyógyulást kívánok neki(főleg lelikleg!)

Vszleg Korfura megyünk, ez olcsóbb is, és mi görög mániások vagyunk:)
De most először az Egerszalókra koncentrálok :wink: Vettem is ma Emilinek egy átlátszó gumi szandit a Tescoba, kemény 500 pénzért :lol: a medence szélén nehogy elcsússzon :wink:

Kauka!
Nagyon szépek a képek!!:D

Awe!
Húú, nagyon szupi házikótok van, és mekkora telek!!!!! :shock: Na itt szaladhatsz majd a Szasza után!! :lol: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ne hari amiért nem irtam eddig…7végén otthon voltam anyumnál, aztán vizsgázni is kellett, majd jöttek az otthoni kerti munkák…nagyon jó idő volt…nem volt kedvem gép előtt ülni. Most meg nagy izgalomban vagyok, ugyanis szállást keresek kisebb nagyobb sikerrel a 4 napos ünnep felére, Szeged és Ópusztaszer környékén….végre egy kis kiruccanás!!! :D

Nos akkor most ez hosszú lesz :D egy kis történet magamról….

….Igen…huuu :) én is ezt mondom, azért van itt mit olvasni bőven, nagyon aranyosak vagytok!
Ez egy nagyon kedves gesztus és jo, h igy összetartotok, h megbeszéltitek kivel mi történik, és összejöveteleket is szerveztek, ez már azért is nagyon jo, mert nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de én elég egyedül vagyok itt debiben a terhességemmel, olyan értelemben, h személyesen nem nagyon ismerek kismamákat, anyukákat a közelben. Eddig ugye teljesen más volt a baráti körünk, viszont ilyen helyzetben ők jobban lemorzsolodnak, mert még nem kerültek ilyen helyzetbe.

Szóval magamról, magunkról…
Igen, mostmár (azért irom igy, mert én miskolci születésű vagyok, egy éve élek debiben, előtte 4 évig pesten laktam és dolgoztam, ill. miskolcon az anyukámnál laktam szabadidőmben) Debiben lakom a párommal és a születendő kislányunkkal, ugyanis nemrég derült ki az Uh-on, h kislány, az orvos szavaival élve: „nincs a lába között semmi”. Nem volt elképzelésünk a nemével kapcsolatban, mint minden anyuka én is csak azt kívánom/akarom, h egészséges legyen! Nevét még nem találtuk ki, mert van egy pár elképzelésünk, és nem jutunk egyességre :D
A terhességemet sajnos nem mondhatom problémamentesnek, ugyanis ezalatt a 4 hónap alatt annyit hánytam, h többet fogytam, mint hiztam. Sajnos nem tudom szedni a terhességvédő vitaminokat sem, előszöt a Gravida-t nem birtam, szedése alatt azonnal kijött belőlem minden, majd 1-2 hónap kihagyással elkezdtem szedni az Elevitet, de 1 hét után ugyanaz történt ezzel is. Szóval teljesen felesleges volt meg is venni, több mint a fele megvan, ha vki igényt tartana rá, megbeszélhetjük!
Sajnos 12 hetesen be kellett feküdnöm a Klinikára, ugyanis kiszáradtam annyira, h még a víz is kijött belőlem…4 nap alatt kaptam 8 liter infúziót, nagyon rossz volt, ugyh megvan erről is az élményem :(

Egyébként most mindemellett a Miskolci Egyetemre járok, ker. és marketing szakra, de csak levelező tagozaton. Dolgozni viszont ilyen ugynev. alkalmi szám.gépes munkáim vannak.

Azért tudnék mesélni az életemről, ugy érzem 24 éves létemre nagyon sok mindenen mentem keresztül, kaptam rengeteg jot és rosszat egyaránt. Most gondolhatjátok, h sokan igy vannak ezzel…de sajnos nekem kijutott mostanság…az az igazság, h nagyon meg vagyok törve amellett h boldog vagyok a kislányom miatt. Ugyanis 2007. december 11-én történt egy nagy családi tragédia nálunk, Édes Öcsémnek (18 éves korában) birkózó edzés alatt, kicsi szíve hirtelen megszűnt dobogni.
Ezt most nagyon nehéz leirnom, és nem is akarok titeket szomorú történetekkel bombázni, de ez a tragédia is életem része, el kellett mondanom, szóval ezért nem tudok felhőtlenül boldog lenni.

……………….

Kértetek fotókat…tul képpen friss képem nem nagyon van, de ha gondoljátok az pl. az iwiw-en megtaláltok, nem tudom ti használjátok-e, de ott azért vannak fent képek Vagy majd a hétvégi kiruccanásunkról küldök nektek!

Zsuzska!

Nagyon szép és aranyos a kislányod, nagyon jók lettek a róla készült képek, olyan édi!!!

Pintyus!

Köszi az infot a dokiról, én mikor a kiszáradásom miatt feküdtem bent a Klinikán, ott ismertem meg Sápy-t, minden reggel ő volt a vizites orvos, és nagyon kedves volt mindenkivel és nagyon alaposan megvizsgálta, érdeklődött felőle…ugyh ezért kérdeztem, h milyen tapasztalatod volt vele….h mindig olyan-e mint amilyennek én láttam,…nagyon gondolkodom h hozzá kéne átjelentkezni.
Majd ird meg mi volt a cukorterheléses vizsgálaton, nagyon kíváncsi vagyok!

Bendor!

Nagyon helyes kis családod van…nekem nagyon tetszik mikor a két babád az apukájukkal hülyéskedik, ők pedig utánozzák!

Olimami!

Komolyan felháborító h nem akarják anyakönyvezni a Nelly-t y-al.!
Mi is a kislányom nevén gondolkodunk, és nekem is az ilyen bonyorultabb nevek tetszenek, kiváncsi vagyok mit szolnak majd

Kauka!
Nagyon szép helyeken jártál, irigylünk ám téged :lol:

Awe!

Nem tüntem el végleg…csak egy darabig, de most látod pótolok mindent!:)



Akkor további szép napot Mindenkinek!!!!


Kép
dinaedo
 
 


Halllllihallihó!

Andi, ma kész a fürdőtök!!!!! Mit szólsz? Már kiváncsi vagyok nagyon. Találtatok végül fürdőbútort?
Tuti hamar kész lett. Még jó, hogy veletek van az ERŐ!!!! :lol:

Panka, Korfu!!!!! Már most vágyom utána, tiszta őrült vagyok érzem még a tenger illatát is. Nagyon imádom, egész nap tudom nézni, a görög víz a legeslegszebb.
Sajna mi idén nem megyünk tengerre, max. a Wöthi-tóhoz.
Nézegettem a Balatoni árakat, de szerintem óriási ár-érték túlzások vannak.
Ausztria meg csak Ausztria, mi imádjuk.
Hogy van Emili foga? Nem érzékeny? Az ecsetelőtől nem barnult be?

Olgika drága.....
Csini kismami??? :shock: :shock: :?
Nagyon édes vagy, de egy jó szemüveg rád fér. :wink: :wink:
Ez legalább olyan aranyos volt, mint az asszisztens, aki a tolósúlyos mérleget 70 kg-ról kezdte indítani a Tg-on :shock: :shock: ....
Én már gratuláltam Zozinak, de most újra. Szuperügyes kispasi!!!!
Tündike meg édes vigyoribaba, barátságos kis primadonna, egyből mosolygott. Cukiság! És megint nagyon elegáns volt....

Alizom, szita az agyam, nem tudom kívántam-e neked veriheppibörzdéjt, de most megteszem. Inkább duplán, mint 1x sem.

Edina, sajnálom az öcsédet. Mi volt a gond az öcséd szivével?
Az iwiw-n Asztalos Krisztina vagyok, jelölj nyugodtan be .

Évi, na itt lehet kutyázni, az első "gyerek" is jól fogja érezni magát!
És nagyon helyes, hogy foglalkozol vele, mert eddig ő volt a bébi, szokatni kell a változáshoz, nehogy féltékeny legyen. Milyen fajta kutyi ő? Kinti vagy benti?

A mi kutyánk már öreg harcos volt mikor Bogyó született, rém hisztis (szálkás tacsi), de mindent eltűrt a gyereknek. Sajnos el kellett ajándékozni , mert Olivér megbetegedett tőle. Iszonyú volt egy 13 éves kutyát odaadni, de nagyon jó helyre került még felesége és családja is lett, pedig addig nem érdekelték a "nők".
Nagyon szívfájdító volt a búcsú, de a gyerek az első.

Nálunk minden Ok, Laci nyúzza a kertet, de imádja. Fű elvetve, várjuk az esőt. Olivér bringabajnok folyamatosan, éljen, éljen.
Az étvágya is sokat javult és nincs harc lefekvéskor.
Picúr nem igazán akar "leszállni" (pedig állítólag már beilleszkedtt a fejecskéje), inkább a szivem alatt kucorog.
Kérdezte a doki hétfőn "ez már nagyon a vége, ugye? ", mondom "18-ra vagyok kiírva...", rámnézett csak mosolygott a bajsza alatt, valmi elképzelése biztos van. :lol: :lol: :lol:
Pénteken lesz ügyeltes, kiváncsi vagyok, hogy dönt a lánykám. :wink:
Végre van szekrénye, de nem tudok bepakolni, mert csúszik a tapétázás, ma délutánra ígérték, de lehet, hogy hétfő lesz belőle, mondván, hogy "nem olyan sűrgős, nem?". Hányok ezektől a "mesterektől"...
Meg tudnánk mi is csinálni, de Laci szombaton elmegy Münchenbe 2 napra.
Szupiságos, ugye? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mindegy, megcsinálják, amíg bent leszünk, különben tömegcsilkosságot fogok elkövetniv :twisted: :twisted: :twisted:
Rucikák kimosva, vasalva, csak a bútorok nincsennek a helyükön.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs a kicsi fiam hétfőn 4 éves!!!!! Szabit engedélyeztünk neki az oviből , remélem szép idő lesz!!!!

Május elsejére van valami jó programajánlatotok?

Kriszti



Még mindig itthon, pedig menni kellene NST-re.
De esik az eső!!! :D :D :D
De azért remélem nem fog 4 napig esni... :shock: :shock: :shock:


Az előbb elfelejtettem írni, hogy a drága gyermekem tegnap hozott egy orgonaágacskát és mielőtt átadta elénekelte a dalt is.
Nem értette szegénykém, hogy miért sírok....
Jövő héten lesz az ovis Anyák napi ünnepség. Remélem Nelly elenged, bár kiszökök a kórházból is akár, kivéve ha 3-5 perces fájásaim lesznek. :lol: :lol: :lol: :?

Zsu, neked ez az első Anyák napja!



Jó reggelt!

Dina!
Mi is Petrsől költöztünk le 2 éve ide, és szeretünk itt lakni:DTi hogy érzitek itt magatokat?Nem hiányzik Pest?Nekünk nem nagyon :wink:
Remélem találsz szállást, bár ilyenkor nagyon zsufis minden :?
Sajnálom hogy ennyire mellédszegődött a rókacsalád, ezek szerint már odébb álltak? :wink: Van egyébként homeopátisá szer is ilyen vészes terhességi hányásra.Én vitaminnak a Hippes lötyit ittam, olyan mint egy multivitamin üdítő, tul.képp az is, csak fel van dúsítva vassal, vitaminokkal, és nem okoz székrekedést!Patikában, bababoltban,nagyobb üzletekben lehet kapni.2 kis üveg van egy csomagban, és 1000 ft körlöi az ára :? De kitart 1 hónaig. :wink:
Gratulálok a kislányhoz!!!:DMajd ha eldöntöttétek a nevét, áruld el nekünk is! :wink:
Nagyon sajnálo az öcsédet, részvétem miatta!!!
:cry: :cry: :cry:
Iwien milyen néven talállak meg?(priviben írd meg, ha gondolod :wink: )

Olimami!
Köszi, nem tudom hogy érzékeny-e a foga, ui. nem kap sem hidget, sem meleget :lol: Kicsit barnásabb lett a foga, de már lekopott, lemosta a fogkefével :lol:
Hát én is biztos meg gfogok hatódni az ilyen ovis-isis anyáknapi ünepségeken, a verseket már most sem bíro ki könynek nélkül :D
Remélem azért el tudsz még menni rá!
Kicsi fiadnak előre is NAGYON BODOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!! :D Mi tavaly előtt voltunk a Balcsin, és kellemesen csalódtunk, az alacsony árak miatt!!
:shock: Komoylan, rosszabra számítottunk, de olcsobb volt a parton a jégkrém, mint itt a városban!!!!!!Nem is akartuk elhinni.Szálloda is olyan árban volt,mint bárhol az országban, nem volt vészes.Mi Világoson voltunk, egy kis szállodában, viszint a partja nagyon szép volt, kis saját füves résszel, nem voltak sona sem.
Esőt megkaptátok! :wink: Gratula a bicajozáshoz!
Húú, jókor megy el a párod, reméljük Nelly megvárja! :wink:
Na meg a tapétázást is!
Nelly!Hallod???:még tessék bent maradni, Anyáéknak sok dolguk van, majd akkor tessék kibújni ha szólnak! :wink: :lol:

Emili ma huligánkodott, kidobta az ekélyen az egyik távirányítót!Persze atomjaira hullott, csak a csattanást hallottam :twisted: :lol: Vhogy csak nevetni tudtunk rajta.Szerencsére pótolható, kb. 1000 ftért.Na majd levonom a zsebpénzéből! :lol:

Ma anyáékhoz utazunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Kriszti! Hmmm, ezek a mesterek... :twisted: El is hiszem, hogy idegesít! Anyák napja.... Ne is mondd, ha csak rágondolok, is könnyes a szemem, pedig az lányom még nem fog verset mondani... :wink: Amúgy a tavalyi Anyák napján már pocakban volt, csak még nem tudtunk biztosan, meg azon a napon volt a házassági évfordulónk is.... Az előző Anyák napja, a 2006-os is emlékezetes volt. Máj. 6-án volt az esküvőnk, 7. vasárnap, Anyák napja. Mi kitaláltuk, hogy éjfél után, mikor már vége a menyasszonytááncnak, átöltöztünk, akkor felköszöntjük az Anyukákat. Be volt avatva a zenekar, meg az étteremvezető, mert az ő szobájában volt a virág. AZtán egyszercsak a zenekar bemondta, hogy már Anyák napja van, és elkezdték játszani Koncz Zsuzsa: Mama kérlek, meséld el nekem c. számát..... Hát, mondanom se kell, hogy potyogtak a könnyek...

Edina! Őszinte részvétem.... :cry: :cry: :cry: Nem is tudom, hogy lehet egy szülőnek egy ilyet túlélni??? :cry: :cry: :cry:

Panka! Korfu.... ott még nem voltam, de Görögországot imádom! De jó lesz Nektek! :D

Évi! Ez aztán hatalmas kert! :D :wink: Szabikának lesz hol szaladgálni! Nem akarok telhetetlennek tűnni, de belső képeket nem hozol a házról? :oops: :wink:

Bea! Csodaszép helyeken jártatok! Örülök, hogy kikapcsolódtál egy kicsit! Anyós meg.... :twisted:

Olgi! Tündike édes lehet a kacagással! :D Én is imádom! :D Apuci nélkül hogy sikerült az este-éjszaka?

Zita! Gratulálok az uncsitesódnak! :D Egy baba érkezése mindig jó hír, jó, hogy leírtad! Az meg, hogy elsőre sikerült, különösen nagy öröm! :D

Andi! Ma van a nagy nap! :D Férjed nem küldött tegnap képeket?

Én már kivasaltam, takarítani is kell, de Pannika alszik. Holnap megyünk anyósékhoz 2 napra, remélem, most sem lesz gond az idegen hellyel!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!


Jó hírem van :
Úgy néz ki eladjuk a lakást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Május 9-ig írjuk alá az adás-vételit.
KÖSZI,KÖSZI MINDENKINEK A DRUKKOT!Bocsi kicsiz elmaradtam csak hát ez a lakásügy volt most porondon meg tavaszi nagytakarítást csináltam hétfőn mert du. elvitték anyumék Balázst hozzájuk,így én csináltam a dolgom.Tegnap meg főzöcske ,vasalás meg vásárlás stb..Szóval elment a nap.
Nem is tudom hol kezdjem. :?

Edina:
Jaj nagyon sajnálom hogy ilyen tragédiát kellett átélned és persze a családodnak.Nem is tudom hogy lehet feldolgozni,gondolom nagyon nehezen.De azért a kislányod akit várva vársz valmennyire lefoglalja a gondolataidat,igaz?
Akkor te is megszenvedsz a hányással úgy mint szegény Évi. :cry:
De most már jobban vagy?
Sok sikert aszállás kereséshez,remélem sikerül egy jót kifognotok.
Mi is voltunk már Ópusztaszeren ,jaj szerintem csodálatos a Feszty körkép,majd még egyszer elszertnénk menni megnézni.Gondolom ti is megnézitek.
Mi majd Pünkösdkor szeretnénk menni valahova valószínű Szekszárdra de még nem biztos.De már elkezdem nézni a szálláshelyeket.
Sok sikert a sulihoz,ügyes vagy hogy bevállalod baba mellett.


Olimami:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ IZGI,MÁR A FINISHBE ÉRKEZEL LASSAN.
Gondolom már a szülés körül járnak a gondolataid.
Na akkor kijut a bosszúságból,de azért remélem hamarosan kész lesz Nelly szobácskája.
Jól teszed hogy megpróbálod Y-nal anyakönyveztetni,remélem sikerül.
Vigyázz magadra!
Köszi a szülinap köszöntőt. :D

Andikám:
Jaj nagyon jók a képek ,látszik hogy jól érzik magukat agyerekek,teljesen ki vannak virulva.
Balázs is nagyon jól érezte magát anyukáméknál:motorozott,füvet nyírt papával,lovagolt a kutyán. :lol:
Mondta is anyu hogy érzi hogy nem a 8. emeleten van.Hát igen Imád kint lenni.
Jaj ma van a nagy nap,birtokba vehetitek a szép új lakást.Várjuk a fürdőszoba képeket.
Gratula Bence biciklizéséhez,nagyon ügyi.
Jó majd teszek fel képet a láncról.

Olgi:
Gratula Zozinak is a szobatisztasághoz,nagyon ügyes hogy így hipp-hopp leszokott a pelusról. :D De hát ezt mindig is tudtuk hogy Zozi milyen ügyi.
Tündike kacaja biztos nagyon cuki,olyan aranyosak tudnak lenni amikor az ilyen pici babák kacagnak.
Sajnálom a tesódékat. :cry: Jobbulást a mennyasszonyának.

Éva:
Most már nem kell görcsbe kapniuk az ujjaidnak. :lol: Úgy néz ki bevállt. :lol: Köszi mégegyszer.
Hú tényleg szép nagy kertetek van,itt aztán lehet majd hancúrozni,szaladgálni.
Sajnálom hogy nem ment aTv-s,antenás ember :cry: ,de már nem kell sokat várnotok.

Pintyus:
Kenegesd szépen a foltodat és meglátod hipp-hopp rendbejön.
Gratula az uncsitesód babájához,akkor most nagy az öröm a családban.

Zsu:
Nagyon édes Pannikád,igazi nagylány már.
Olyan kis okosan néz a nagy szemeivel,nagyon cuki.

Bea:
Nagyon szépek a képek.Elhiszem hogy jót tett egy kis kiruccanás,Az mindig jó az ember lelkének.Kár hogy anyós az egészet romba döntötte fél pillanat alatt. :twisted:

Na lépek mert Balázs nem bír magával,ma nagyon hisztis,ja és elért minket a dackorszak. :cry: SEGÍTSÉG!!!!!
Néha sikerül elterelnem a figyelmét vagy egyszerűen ráhagyom és általában utánna abba hagyja,mit tehetnék még szerintetek?

Sziasztok!

Kép

Kép
aliza
 
 


Panka! Emili kis ügyes, hogy mossa a fogát! :D Távirányító.... :D Hát ezen biztos én is nevetnék! :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Alíz Drága!!!! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!! Szorítok tovább, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnétek! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Megint én,mikoözben írtam ,ti is írtatok meg el is felejtettem ezt-azt.
Balázs most építőkockázik,néha olyan jól elven néha meg teljesen belebújik a kisördög. :twisted:
Olimami:
Azt meghiszem hogy meghatódtál.Én is várom már az Anyák napi ünnepségeket. :D
Egyébként mi az idén is a Balcsira megyünk,és aránylag nem drága s hotel sem,de szerintem nem drágább a kaja sem mint pl. itt a strandon.Tavaly B.györökön voltunk egy panzióban de nagyon tuti volt most meg B.almádira megyünk egy szállodába ami közvetlenül a parton van csak le kell sétálni,meg van egy kis gyerekmedence is.
Na itt az eső a füvetekre!Bár várhatott volna még egy kicsit hogy eltudj menni az NST-re.
Nálunk már nem esik.Remélem ott is elállt.

Panka:
Az elöbb kihagytalak :oops:
Mi voltunk Korfun még 2003-ban de egyszerűen csodálatos volt,még mindig hallom a tenger zúgását. :lol:
Az igen!Felétek távirányító eső esik. :lol:
Jó utat mára.

Zsu:
Megkönnyeztem az esküvős történetedet az anyáknapról,nagyon megható lehetett,gondolom az anyukáknak pottyogott a könnye. :D
Nektek is jó utat holnapra.

Mi is készülnék valamerre holnap de még nincs ötletünk.Lehet Nyíregyházára a Vadasparkba vagy nem tudom.
Csak lenne már jó idő.
Megakartam puccolni még ma a konyhába az ablakot,még az van hátra,de hát esőbe?????????????

Kép

Kép
aliza
 
 


Zsu:
Köszi,már csak a másikat kellenne eladnunk,és utánna találni egy megfelelőt.Mondjuk amit kinéztünk még a télen a Balaton utcán az még van majd a hétvégén újra megnézzük.
De van idő még mert úgy van a megállapodás hogy max aug.9-is fizetnek ki minket és még van egy hónap utánna is hogy elköltözzünk.Persze ez hamarabb is létrejöhet.

Kép

Kép
aliza
 
 


Mi is a Balcsira megyünk, tavaly is ott voltunk. Tavaly Balatonfüreden, egy kicsi szállodában. A partra kellett sétálni kb negyed órát, de csak azért ilyen sokat, mert a strand messze volt, amúgy a sétány kb. 3 perc. Ott már ugye pocakkal voltam, bár így utólag visszagondolva, fürdőruhában leginkább úgy néztem ki, mint aki telezabálta magát... :oops: Nem volt még babás alakú a pocim...

Most Siófokra megyünk, nagy szállodába, aminek saját strandja van. Nem drága egyáltalán. Azért ragaszkodtam a saját strandhoz, hogy fel tudjak menni, ha Pannika szopizik. :D

Alíz! AZ jó, ha megvan még a ház, amit néztetek! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Alíz!
Gratulálok a lakáshoz, de még csak halkan... :wink:
Hiszti:amíg működik az elterelés, az jó.Vagy hagyd kidühöngeni magát, és eetleg utánna beszéljétek meg, hogy min volt kiakadva, és hogy elgközelebb hasonló helyzetben hogyan viselkedjen,.Szerintem mi szülők így tudunk nekik segíteni a konfliktuskezelésben, m,ert ők így tanulják meg az élt dolgait.De nagyon nehéz lehet most neked, kitartást kívánok!

Na megyek, Emili felébredt...de legalább ki van vasalva, és össze is pakoltam:D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Na azt még nem is írtam, hogy Emili ízig-vérig nő:
tegnap a Tescoban nézegettem a babaruhákat, és Emili mindet végigfogdosta, leszedte őket a vállfáról, nem győztem utánna pakolni :lol: Ma reggel pedig kivett egy pólót a szekrényéből, és húzta afejére:DMost megint kirángatta, de már nem tudtam elvenni tőle, földhözvágta magát, így rá kellett adnom!!! :shock: :lol: Őrület!Mi lezs itt később?????
A másik meg a táncolás:ha zenét hall, akkor már rázza is a popóját, de mostanában csak a csípőjét riszálja jobbra-balra! :lol: Azt hiszem tizenpár év múlva gondok lesznek! :twisted: :lol:
Tudomány még:a monókákat már annyira ismeri, hogy ha csak egy szót is mondok belőle, pl. csip-csip-csóka, már hesseget a kezével, vagy sétálunk-sétálunk... és mér gugol is :lol: Vagy az elment vadászni-ra fgdossa az ujjait :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az együttérzést, de erről majd egy másik levelemben mesélek!

Húúú...én is megkönnyeztem az anyáknapjás storykat! Annyira meghatóak, én is alig várom már ezeket a pillanatokat!

Most megyek készülődni.....
Nos akkor mindenkinek nagyon jó 7végét vagyis ünnepet kívánok, remélem jó időnk lesz és sikerül kiruccanni!
Egyébként találtam szállás Szegeden, elfogadhatóan jó, egy magánháznál, külön elkülönitett részen, parkolóval...egy éjszakára kell csak, ugyh 6000Ft ért megéri.

Nyáron mi is megyünk a Balcsira, csak nem tudom hogy viselem majd a meleget nagy pocakkal :roll:
a Balaton-átúszásra megyünk, Révfülöp-B.Boglár között, a párom és haverjai ússzák, nagyon jó buli tavaly is voltunk...esteleg vki férje/párja nem vállalkozik a nagy megmérttetésre???

KELLEMES IDŐTÖLTÉST! JÓ IDŐT MINDENKINEK! A 4 NAPRA!!!!!!!!!!!!!
PUSSSZ



Kép
dinaedo
 
 


Sziasztok!

Huuuu... de sokat termeltetek, igy tutira kimarad valami amit írni akarok. :roll:

Évi!
Szép nagy telketet van, valóban szaladgálhat majd a kutyus, utána Szabi baba, és a kisfiad után meg Te . :lol: :lol: :lol: Férjem imádná az ilyen zárt keritést amilyen van Nektek is, ő utálja ha belátnak és bambulnak az emberek befelé. :lol: Majd meg is mutatom neki a képeidet, ha egy helyen leszünk.
Mert az az igazság, ma még mindig nem jön értünk, csak holnap reggel.
Igen, én is biztos telhetetlen vagyok, de hozhatnál belső képeket is a házikóról, mert kivűlről is jó, de belül több minden látszik mégiscsak. :lol: Meg a kutyulitokról, meg mindenről, nyugi, nem ununk meg, nehogy azt hidd. :wink: :wink:


Alízkám!
Hurrá, hurrá, hurrá. Nagyon örülök, hogy a lakáseladás sinen van, remélem nem kiabáljuk el és a vevők sem táncolnak vissza. Bízom benne hogy a Balaton utcai házikóra le tudtok csapni és a kis lakást is el tudjátok adni. Ha mindezen túl vagytok jöhet is a kistesó projekt. :lol: :lol: Tényleg nagyon drukkolok, hogy minden összejöjjön Nektek.
balázska egy kis tüneményes fickó, nincs vele semmi gond, épp olyan mint a kortársai. Dorka is eleven, vannak nyugodtabb időszakai, de azok hamar elmúlnak és elevenkedik kedvére. De nekem Bence is ilyen volt, és már sokkal nyugodtabb mint kicsi korában, igaz napi egy -két alkalommal még most is rájön a bolondóra és olyankor tombol.De aztán lehigad és újra önmaga. :lol: De nem látom ezt sem extra dolognak, gyerek, hagy tombolja ki magát most, neki még szabad. Ha én vagy apa tombolnánk az azért meglepőbb lenne. :P :P :lol: :lol: :lol:
Lehet a nyiregyi Vadasparkban holnap összefutunk? :wink: Lehet megyünk mi is, de még nem tuti.

Edina!
Gratula a kicsi csajszikátokhoz!!!
Majd áruld el nekünk is a nevét, ha már tuti lesz.Mik merültek fel eddig?Persze csak ha nem titok. Gondolom nagy a boldogság a családban a kisunoka érkezését illetően.
Suliból mennyi idő van még hátra? Gyerek mellett érdekes lesz, meglátod. :wink: Vagy addigra befejezed? Én Bence mellett államvizsgáztam, "csúcs" élmény volt.
:roll:
Őszinte részvétem, az öcséd elvesztését feldolgozni eszméletlen nehéz lehet, ha fel lehet egyáltalán. És milyen fiatal volt. Nagyon megrenditő még ilyenről olvasni is , nemhogy átélni Nektek családtagoknak. Ha gyógyithatatlan beteg lett volna, talán fel lehet valamennyire készülni egy családtag elvesztésére, de igy, rettenetes. Majd egyszer ha tudsz mesélj, persze csak ha akarsz róla.
Kellemes szegedi, ópusztaszeri hétvégét, jó időtöltést Nektek.Majd várjuk ám a képidet!!!!

Kriszti!
Hát, én már minden nap várom a jóhírt Tőled, csajszid mikor gondol egyet és szeretné közelebbről megismerni a kis családját.
Tapétázás...hmmm..... de ne idegeskedj, majdcsak kész lesz az is.
NST-d szupi lett?Vérnyomid még mindig magas?
Édes nagyfiad mit kap a szülinapjára????
Anyáknapja:
Hát volt már párban részem bölcsis is, ovis is volt már Bence révén. De pityergés nélkül elképzelhetetlen számomra akármennyire is edződöm az évek alatt.
Most óvónéni elküldte az anyáknapi versikét, mivel már 2. hete hiányzik az oviból, és május 16.-án anyáknapi-évzáró ünnepség lesz az oviban, igy én tanitom Bencit itthon. Szóval.. most ismerős lesz a versike, de a torkom tutira el fog szorulni. És ha ennyivel megúszom, az már jónak számít. :lol: :lol:


Bea!

Remélem most nagyobb sikerrel jársz az állás-ügyben mint előző alkalommal. Mindenesetre szorítok nagyon!!!!!!!
Szépek a képeid, jó kis helyekn jártál. Én is szívesen elmennék most valahová. Mindegy hová, csak változatosság legyen végre. Vagy örüljek most hogy megújult a konyhánk, fürdőnk és wc-nk? Végülis.... :oops: :oops: :oops:

Panka!
Kellemes hosszú hétvégét nektek is, élvezzétek ki rendesen.
Emili tünemény lehetett a távirányító reptetéssel. :lol: :lol: :lol: :lol:
De azért látszik, hogy gondos anyukája van, a versikéket hamar felismeri és reagál is rájuk. :wink: :wink: :wink: Táncolás Dorkánál is nagyon menő. :P
Újabban Dorka nem öltözködik (bár abba is egyre keményebben beleszól) hanem vetkőzik. ol a felsőt hol a nadrágot kapja le magáról, a zokniról nem is beszélve. Remélem nem sztriptíztáncos lesz belőle. :lol: :lol: :lol:
Új szóval bővült a szókincse: BABANE..... vagyis babanet . :lol: :lol: :lol: :lol:
De nagyon tetszik, ahogy az ősemberre mondja hogy Ma.. Bá... Majom bácsi. :lol: :lol: :lol: :lol: Ezen mindig jót nevetek mikor meghallom.

Zsu!
De-de, küldött tegnap képet a férjem, a beállitott kádról, de annyira hatalmas a mocsok körülötte, hogy szegény kád eltörpül mellette, ezért is nem tettem fel. :roll: :roll:
De remélem hamarosan jobb állapotok uralkodnak már és hozok képet.


A wc teljesen kész van, a mosdópultot kell még csinálni, a kád elejét lecsempézni, és fugázni ezeket + a járólapokat.Mindezt ma. De ugye ezeket ma megtakaritani sem lehet, a gyerekeket meg ebbe a kupiba nem akarjuk vinni, normálisan fürdetni sem tudnánk őket.
Holnap meg Nyiregyházára megyünk férjem uncsitesójáékhoz bográcsozni. Onnan vissza anyuékhoz a cuccért este és végre haza a lakásunkba. És este majd kezdhetek takaritani. Nekem ez a május 1. lesz a munka ünnepe. :lol: :lol: :lol: Dolgozhatok. :oops:
Na de a végeredmény számít. :oops: :oops:

Kép
Kép
bendor
 
 


SZiasztok!

Alíz! Nagyon halkan mondom: gratula. De továbbra is drukkolok, hogy összejöjjön!
Edina! Üdv a fedélzeten! Gratula a kislányhoz! Részvétem az öcséd miatt.
Pankaa! Jót nevettem Emili távírányítóröptetésén!
Andi! Gratula Dorkának az új szóhoz. A BABANET fontos ám:D!

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét! Nálunk valószinüleg csajos buli lesz, mert a bakjaink mind dolgoznak a hétvégén! Evvan!
Ja, és az emberem ma 31 éves :oops: :wink: , majd vasárnap lesz ünneplés!
Pussssz
Vendég
 


Bea!
Isten éltesse a szülinapos férjedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csajosbuli, kell is az néha. :wink: :wink:

Hozok képeket a készülő fürdőszobánkról.
Szemben a kád fölött az itong téglás rész (erre mennek majd a tusfürdők) még nincs fugázva, de látszik is, hogy nem fehér a csempék közt.Sőt a kád eleje még csempézve sincs.
A mosdópult is készülőben van. A mosdó lefolyója képen teljesen megrémitett, hogy türkiz színű, de férjem megnyugtatott, hogy az a védőfólia rajta. :lol: :oops: :oops:
Elvileg ma estére minden kész lesz, végreeeeeeeeeeeeeee. :P Kép KépPici látszik a tükörből is, ami 1m magas.

Kép
Kép
bendor
 
 


Kauka!
Boldog szülinapot a férjednek!!

Andi!
Nagggyyyon klassz lesz a fürdő, irígy-irígy!! 8)

Akik már jártak Korfun!!!!!!!
Melyik települsén voltatok?Én most a Sidarit néztem, meg Acharavit.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!
Most csak egy kép :wink:
Kép

Holnaptól elutazunk a hosszú hétvégére! :D
Andikám: szupi jó lett :!: :wink: 8) :D

Puszika

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Bea! Boldog szülinapot a férjednek!!!!

Andi! Nagyon szép a fürdőszoba! Ezért mégérte várni! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Olgi! De szépek! :D Zozika fodrásznál volt? :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!


Köszi a tippeket és a megnyugtatásdt,tudom én hogy ez csak egy korszak és elmúlik csak néha kiborít meg én is sírnék vele együtt legszívesebben,De az viszont jó hogy csak pár percig tart,mert nem veszem figyelembe vagy elterelem a figyelmét.
Van olyan nap hogy áldott jó gyerek ,de ma mint akibe belebújt a kisördög,de azért imádom!!!!!!!!

Andikám:
Nagyon szép lesz a fürdőtök,és holnap birtokba vehetitek VÉGRE!
Munka ünnepe neked szó szerint munkával fog telni,szegénykém.De kárpótól majd a szép új fürdőszoba.
Gratula Dorka szókincsbővüléséhez.
Balázs meg az így ni-t tanulta meg a napokban.Úgy hogy mindig leszedi a sütőajtajáról a konyharuhákat és eldobálja majd szólok neki hogy tegyük vissza és visszatesszük együtt,és mondtam neki hogy Így ni és most már ő is mondja. :lol:
Még nekünk se biztos hogy megyünk a Vadasp.-ba,főleg ha esni fog,de állítólag még holnapra is mondtak asőt az okosok. :roll: :x
Balázs is inkább vetkőzik mostanában ,van úgy hogy csak a body marad rajta a többi ruhadarabot lehúzza magáról. :lol:
Remélem ő meg nem Chippandale fiú lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szép kilátások. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Olgi:
nagyon aranyosak a gyerkőcök,Tündike is már milyen sokat nőtt eszméletlen.


Bea:
SOK BOLDOG SZÜLINAPOT A FÉRJEDNEK!!!!!!!!!!!

Panka:
Kész csaj Emilid már öltözik vetkőzik :lol: ,úgy látom a hiszti nálatok is megvan. :cry:
Mi Sidari-n voltunk,nekünk nagyon tetszett ,csak ne a fő utcára nézzen a szobátok mert ott késő estig megy a zene-bona,nekünk beljebb volt a szállásunk,és így nagyon jó volt tudtunk pihenni,de voltak olyanok akikkel a együtt utaztunk a buszon(mert mi busszal voltunk) hogy szinte semmit nem tudtak aludni mert aladtuk bár voltés ment a buli ezerrel.

Mindenkinek jó pihenést ,kellemes időtöltést kívánok a 4 napra!!!!!!!!!!

akik elutaznak neik meg:

Kép

Pusszantó!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: