Új privát üzeneted érkezett!

Szia Rita!

Írtam privit!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!

Tud valaki valamit Borsay Péter doktorról? Régen a megyeiben rendelt. A neten kerestem az elérhetőségét, de sehol sem találom.
Esteleg véleményetek van róla??

Köszi
Szilvia

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Az újaknak nem tudok segíteni... Rita, 27 hetesen az én dokim már nem vállalna el.
Mi is végre elmegyünk nyaralni, aztán megjövünk, betegfelvétel és műtét Martinnak.
Azt hallom mindenhol, hogy elég csúnya műtét ez az orrpolip, fájdalmas és vérzős. Remélem nem nagyon visel meg bennünket. Ez a 3. műtét 1 éven belül és igazán még most fog kiderülni, hogy allergia-e, ha igen akkor kezelni kell, mert rossz esetben lehet belőle asztma és befulladás, 2 évenkénti polip műtéttel. Eléggé elszomorít a helyzetünk.

Évi, szájafta elmúlóban?

Üdv!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 

 
 

Sziasztok!

Rita!
Én szültem mindkét helyen, nekem most a Megyei jobban teszett, de azt mondják a Klinikán is sok minden megváltozott, szülőszoba is teljesen fel lett újítva, úgyhogy nem tudom...

Szilvia!
Én most szültem nála! :)
Szóval: a magánrendelése a Veress Endrében van szerda délutánonként, egyébként kedden délelőttönként ő van az ambulancián a Megyeiben. Ha érdekel, megadom a mobilszámát!

Én meg vagyok vele elégedve, aranyos, rendes doki!

Agmano!
Hova mentek nyaralni? Remélem minden rendben lesz a kis Martinnal, drukkolok nagyon! Szerencsére elmúlt az afta Violának, hát jó fájdalmas volt neki is!

Monee!
Jól eltűntél, merre jársz, minden oké?

Mi alakulgatunk, bár az esti hasfájósság még megvan... :?
Meg amúgy is este éberebb, ilyenkor nézelődik, ill. nyűglődik a pocak miatt! De mivel Violka is 10-11 felé alszik csak el, így nem gáz, úgysem tudnék akkor még aludni! Éjjel 1x v. 2x kel fel enni!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok,

Évi,

sajnálom, hogy Vince baba hasfájós, teljesen át tudom érezni a dolgot, mi is nagyon szenvedtünk. Én infacoloztam, de igazából nálunk semmi nem segített semmit. Ugye később kiderült, hogy tejfehérje érzékeny, így nem is nagyon segíthetett semmi, csak a nagyon szigorú diéta nekem....
Szerencse, hogy elmúlt az aftátok, nekem sajnos gyerekkorom óta visszatérő dolog, szinte minden hónapban van. Viszont kaptam ezüst kolloidot vagy mit nem tudom pontosan, mert az ilyen "mindenre jó" csodaszerekben nem nagyon hiszek, de ez bevált! Nagyon hamar kb. 2 nap alatt teljesen fájdalommentessé válik az afta. Nekem 2-3 db szokott egyszerre lenni, de most tényleg segít, ha véletlenül előfordul ismét nálatok, érdemes kipróbálni, csak szájban kell tartani, semmi íze nincsen.

Agmano,

remélem minden baj nélkül túl lesztek a műtéten. Ki tudja, még lehet, össze is futunk, ha a gyerekklinikán műtik, mert nálunk most pénteken derül ki, hogy lesz a Máténál orrmandulaműtét, és ha igen akkor mikor. Most megint középfülgyulladása van, ez már a negyedik január óta, ha jól számolom..... Pénteken mérik meg mekkora az orrmandulája, elvileg addigra már meggyógyul.

Képzeljétek a Máté teljesen szobatiszta lett, szól ha pisilni kell, és kb. 1 hete nincs baleset sem és nagyon élvezi a nagyfiúságot! :) :) :) A nagydolog még nem teljesen sikerült, de már potyogtat a bilibe. Még kért pelust a kakiláshoz, de szerintem ez is sikerülni fog.
A költözés nálunk célegyenesben, jövő hétvégén költözünk, bár még nem tökéletes minden, de remélhetőleg másfél hét múlva már csak a pakolás lesz a dolgunk. Majd teszek fel képet, de mostmár itthon is dobozok között élünk, kint meg még nincs semmi használható, de ha előkerül a gép és fényképezünk, na meg persze lesz majd netünk, mert az sem lesz egy ideig akkor újra jelentkezem.

Mindenkinek kellemes nyarat, jó pihenést, kevés betegséget! Remélem hamarosan tudok majd jelentkezni!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Netty, ez nagyon durva!!!! 4 fülgyulladás fél év alatt?! Még rajtunk is túltesztek. Sajnos nálunk egyik gyerknél sem hozott eredményt az orrmandula kivétel, de van olyan szerencsés, akinél segít. Norbibval még húzzuk, de egész évben gond volt/van a fülnyomással. Martin pedig egy külön történet.
Mi 1 éve a felnőtt f.o.g.-klinikán vagyunk, és elképedve láttam a különbséget a gyerek f.o.g. után. Igaz borzasztó emberek járnak oda, de a felszereltség és a vizsgálatok egész mások.
Eleve csak fekve, mikroszkóppal vizsgálják a betegek fülét, sosem nézték a gyerek f.o.g-n 3 másodpercnél tovább és csak gyorsan bekukucskáltak...
Kapásból küldenek fülnyomás/hallásvizsgálatra. Endoszkóppal végigkutatták a gyereket, mert mondtam, hogy nem tetszik nekem az orrdugulása.
Ééééssss, műtétnél előreveszik a gyerekeket, 1-2 nővér áll mellettük az ébredésnél - persze a szülő is, amíg nincsenek maguknál nem engednek ki az intenzív őrzőből. Ez egy nagy biztonságérzetet ad a szülőnek, elvégre nem minden nap orerálják a gyerekedet és nem tudod mi a kóros reakció, mi a normális. Úgy hallom a gyereken kicsit másképpen megy a dolog (beviszik a szobába és otthaggyák a gyereket a szülőkkel, nincs nővér felügyelet, ha baj van akkor rohanhatsz segítségért - ismerős így járt)
Szóval én nem bánom a váltást. Írtad, hogy van allergiás reakciója Máténak. Avval mi a helyzet? Reméljük Nektek segít az orrmandula kivétel és nincs ilyen túlburjánzott nyálkahártyátok az allergitól, mint nekünk. Nálunk most lesz altatásban vérvételes allergiavizsgálat.
Jó költözködést! Házba vagy lakásba? Nálunk is kb ekkora volt Norbi költözéskor, a fiúk élvezték a nagy teret és a rumlit. Hetekbe került, mire mindent helyretettem. Persze bútorunk is kevés volt.
És a pelust is nyár elején hagyták el a fiúk 2,5 évesen. Ha éjjel száraz, akkor ne add rá, megbízhatsz benne. A kaki is hamar megoldódik, nálunk is gond volt, de türelem.

Évi, Szegedre megyünk, még jó, hogy nem a Balcsit választottuk idén!
Megyek is vasalni, majd jövök vmikor!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziastok!

Nem kell valakinek egy kandúr felnőtt cica, egy éves, fehér, kicsit hosszúszőrű. Sűrgősen el kell ajándékoznunk, mert a szomszéddal nagyon elmérgesedett a viszonyunk a cica miatt. Amúgy barátságos, aranyos cicus, most egy kicsit soványka!
Teszek egy képet róla:

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1216308310.5152.jpg[/img


Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

A napokban nem igazán jártam erre :oops: vagy mire beléptem,már mennem is kellett :?


Rólunk: Eszti továbbra is a gurulás "művésznője" :lol: egy pillanat alatt képes lenne franciaágy fal melletti végéről a padlóra placcsanni, ha nem figyelünk! Hason fekve már húzza a kis lábait a hasa alá, de ekkor meg mindig eldől oldalra, így nagyon a kezeivel már nem kell csináljon semmit, csak kezdi előlről :lol: de nagyon cuki.
Peti továbbra is nehéz eset. :? Néha olyan kis édes, zabálnivaló, néha meg mint az ördög, akinek legalább 5 szarva van :evil:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Egy kéréssel fordulok most felétek. Beneveztem Ivettet egy babaszépségversenyre. Ha nem túl fárasztó számotokra, egy rövid regisztrációval (ingyenes) tudtok rá szavazni. Nagyon szépen köszönjük!
http://www.babavilag.com/pictures.php?g ... 8745#18745
Ez csak a kép linkje, de innen már könnyebb eljutni a regihez és a szavazáshoz.

Minden baba gyönyörűséges!!! :lol:

Ivett egy kis tündi-bündi. Ő is forog és emelgeti a kis popsiját hason. Hanyatt fekve meg a fejét állandóan fel akar ülni. Kis huncut. Továbbra is jól eszik és alszik. Szépen gyarapszik.

Kép
Strandon

Kép
A fürdőkádban

Kép
És hason fekve a strandon
kanga_mama
 
 


Sziasztok!

Kanga mama!
Ivett továbbra is nagyon helyes, kis mosolygós! :)

Viki!
Már hiányoltalak is! Ne aggódj, Violka is detto ilyen, hol tüneményes angyalka, hol meg hétördög! Főleg akkor elviselhetetlen, amikor fáradt, na ilyenkor nagyon sok türelem kell hozzá! :?

Mi jól vagyunk, a macska-dolog is megoldódott, apukámék viszik el Komlóra a cicust.
Tényleg Monee, kell még a vörös cicus? Most lenne másik gazdájuk is, az az igazság, hogy annyira egymáshoz nőttek, hogy mindkettőt elvinnék, de ha nektek kell az egyik, szívesen odaadjuk. Az egyik szép vörös, a másik zsemleszínű, kicsit fakóbb! Mindkettő fiú cica. Nagyon hízelgősek, ha érdekel, lefotózom még 1x őket!

Vince szépen hízik, és éjjel most nem evett, este 9 után csak reggel fél hétkor kért enni! :)
Mondjuk az esti hasfájósság sajna megvan, de valamikor csak max. 15 percig tart, persze üvöltött már 2 órán keresztül is! :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Kanga mama!

Ivett nagyon szép kislány, még mindig :wink:

Jevi!

Örülök, hogy jól vagytok s gratula az átaludt éjszakához! Eszter ma azt csinálta, hogy 3/4 4-kor felébredt és matatott az ágyában, meg játszott és beszélgetett a kisoroszlánjával kb 5-ig, amikor is beszorult a lába a rácsok közé a nagy forgolódásba, így akkor kivettem és megszoptattam :wink: :lol:

A hasfájást sajnálom :( 1-2 kép:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki, Jevi, köszönjük a dícséretet.

Jevi, mi is sok mindent próbáltunk Ivettnél a hasfájásra. Sajnos semmi sem használt igazából, csak el kellett múlnia a 3 hónapnak, utána mintha elvágták volna.
Az átaludt éjszakához én is gratulálok.
Ivett egyik éjjel nem kelt fel enni, úgy 3 és fél hós korában. Én meg 5 percenként ugráltam fel, hogy minden rendben van-e vele, vajon nem éhes? Most már csak akkor kelek fel hozzá, ha komolyan sír, ez általában azért van, mert hasra fordul és nem tud még visszafordulni, legalább is nem mindig.

Viki, Ivettet ma reggel az ágya lábrészénél találtam meg, a keze lógott ki a rácson, hihetetlen egy kis "lepedő-akrobata" :lol: :lol: :lol:, akárcsak Eszter.

Gyönyörűek a képeken a babók, Eszternek is kék a szeme? Ivettnek is kék. :lol:
kanga_mama
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is. Az előbb írtam már egy fél oldalt, de a Ctrl+C helyett Ctrl+V-t ütöttem be és eltűnt minden. :evil: Nem vagyok elég lelkes újra írni. Holnap nekiugrok újra, remélem akkor sikerül. :D

Jevi!

Felhívlak ma a cinyó ügyben!

Rólam, önzően, előzetesben csak annyit, hogy már majdnem tuti, hogy Ákosunk lesz (tuti akkor lesz, ha kint lesz és lesz kukija) és jól vagyok teljesen. 3 hét és 36. hét! El sem hiszem.

Pussz mindenkinek!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is meg vagyok még!

Viki, továbbra is gyönyörűek a képek és hihetetlen mennyire hasonlítanak egymásra a gyerekek. Szerintem az enyémek nem hasonlíanak ennyire egymásra!!! :wink:

Kanga mama, úgy örülök, hogy te is sűrűbben jössz! Csodaszép nagy lány már Ivett is! Zabálnivalóak a kis hurkái! Anno, amikor nálunk is elkezdték átaludni az éjszakákat hasonlóképpen mászkáltam folyamat hozzájuk. A legelső alkalommal, annyira bealudtunk mi is a párommal, hogy reggel totálisan egyszerre kérdeztük egymástól, hogy ettek a gyerekek éjjel???? :D Este fél9-től, reggel fél9-ig nyomták.

Jevi, nagyon nagyon ügyes a kisfiad, gratula az első átaludt éjszakához.

Monee, de jó, már a 36. hetet töltöd lassan. Hiszen nemrég írtad, hogy kétcsíkosat teszteltél, hiába rohan az idő. Gratula a kicsi Ákoshoz, de már tűkön ülünk, hogy tényleg ő van-e odabent vagy egy huncut kiscsaj? :wink:

Tegnap voltam én is dokinál. A kismanó jó helyen van, már 10 mm-es és gyönyörűen vert a kicsi szíve. Az előzményekre való tekintettel kaptam Utrogestant is. Jövő héten megyek a Labossához.

Hogy viselitek ezt a szuper nyári időt?

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!


Bocs, hogy ritkábban vagyok mostanság, de sokszor ideülök, bejelentkezek, és már mennem is kell, majd mire visszajövök, kidob, jelentkezhetek be újra, és akkor megint épp csak olvasok, és írni már nincs időm. :?

Egész nap szakad az eső :evil: :evil: :evil: Este felhívtak anyuék, hogy elviszik ma Petit, így ma délelőtt 10-kor el is vitték addgi marad, amíg akar! :) Szerintem holnap este itthon lesz már :wink: de nem baj, már ez is jó, hogy ott fog aludni egy éjszakát! :)
Eszti meg még mindig azt játsza, hogy ha nem lát, visít! :( Petinek is volt ilyen korszaka, ez van. Ha csak a kanapé takar, akkor is ordít, hiába beszélek hozzá folyamatosan, hogy hallja a hangom, nem számít, amíg nem lát sír, ha meglát, elvágták :shock:

Olyan helyes volt Peti pár napja: megint elővettem a hímzést és csináltam neki a kiskörtéket. Egy darabig nézi, mit csinálok, majd megszólal, ijedten: - Anya, nem fáj, hogy ilyen sokszor megbököd a tűvel az ujjadat? --- annyira édes volt, és holt komolyan azt hitte, hogy én minden egyes alkalommal beleszúrom a tűt az ujjamba, olyan kis édes volt, meg is puszilgattam nagyon és elmagyaráztam neki, hogy nem is szúrom az ujjamba a tűt, csak kitámasztom vele :)

Monee!

Annyira jó most Neked! Valahogy visszaidézed azt az időt, amikor Petit vártam! :) Asszem csak 1 héttel voltam visszább, mint Te most! :D Kitartás, már tényleg nincs sok hátra, és gratula a kisfiúhoz! :D

Tencsi!

Vigyázz magatokra! És gratula a kis 10 mm-eshez! :D

Kanga mama!

Ivett nagyon szép kislány, és akkor ezek szerint már ő is nagy zsivány a kiságyban! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Anya! Valaki visszanézett rám :shock: :lol:
Kép
Ki lehet az?????????:roll:
Kép
Habtapi szétszerelő művész! :wink:
Kép
Peti ágyán is jó aludni :)
Kép
Nézd anya, ott a kukás autó! :D
Kép
A mindenit! elgurultam az asztalig, leráncigáltam róla a terítőt, begurultam az asztal alá, és most itt van még egy 4lábú izé is az utamban! :? 8)
Kép
És mostanában így alszik el Eszti baba! Nagyon szereti a rácsvédőt :D
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hát ez az idő tényleg nem semmi! :? Nem irigylem a nyaralókat!

Viki!
Csodaszép szemei vannak Esztinek! :)

Tencsi!
Örülök, h. minden rendben a babóval!

Végre elaludtak a gyerkőcök, nemsokára én is csatlakozom hozzájuk. Jól vagyunk, csak kicsit depis lettem ettől az időtől, nem lehet kimozdulni, egész nap bezárva a lakásba a gyerkőcökkel! :? De talán hétvégére kijavul.

Üdv mindenkinek és kellemes hétvégét!
Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Akkora sikere van a cicának az egész családban, hogy én ezt nem is gondoltam volna! :D
Ma jön Kata és majd mesél, hogy hogy viselkedik a cinyó, de nem hiszem, hogy gond lenne, annyira barátságos a kis dög tényleg. :D A haza úton végig dorombolt ahogy hozzáértünk -bár a dobozban utazás nem volt a kedvence-, megálltunk a sógornőméknél, ott azonnal felfedezésre indult, és Katáéknál otthon szintén. Az előző cica által megkezdett függönyalja neki is a kedvence lett, szóval azonnal otthon érezte magát. :D
Köszönjük szépen!

Most csak ennyi. :)

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Tencsi, igyekszem jönni. Gratulálok a kis pocaklakóhoz.

Monee, de jó hallani, izé olvasni rólad.

Viki, nagyon jók a képek. Ha nem haragszotok, akkor mutatok valamit a zsiványsággal kapcsolatban.

Kép
Esküszöm ott van a takaró, meg a fejvédő alatt...

Kép
Látjátok... mondtam

Kép
A kis Popej

Kép
Anya, én lépek...

ÉS CSAK 5 HÓNAPOS... :lol: :lol:

Viki, nagyon jók a képek. Nekünk is van ilyen "Tiny"-s rugink, csak már kicsi, pedig szerettük.

Jaj, Lányok, olyan jó, hogy már én is tudok kiről írni nektek, olyan más így az élet. Ugye nem haragszotok, ha töltök fel képeket, szóljatok, ha már elég. :lol: :lol: Annyira, de annyira boldogok vagyunk. Olyan csodálatos ez a kislány.
kanga_mama
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Tavaly áprilisban született meg manócskám, de sajnos a szülés után 3 héttel mélyvénás trombózisom lett. Azóta kiderült, hogy mindkét szülőtől örököltem ( ez a legrossazbb ), és életem végéig syncumart kell szednem. :cry:
Viszont én szeretnék még egy babókát. Olyan nőgyógyászt keresek Pécsen, aki tudna segíteni nekem ezügyben, tehát ért ehhez a témához. :roll:
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Vera
veroniq
 
 


Vera!

Sajnálom a trombózist! :( Sajna nem tudok segíteni! Szerencsére nem volt még hasonló gondom, és fogalmam sincs ki lenne az az orvos, aki Neked most kellene. Talán valaki tud segíteni!

Kanka mama!

Ivett nem semmi! :shock: Bújócskázik, már most ???? :wink: A spenótos kép is haláli! :)

Képzeljétek, Eszti négykézlábra tud állni! :D Igaz, elég hamar (kb 3 másodperc) összecsuklik az egyik keze, és eldől oldalra, mint egy zsák, de alakul. És olyan helyes,ahogy próbálkozik! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

megpróbálok pár sort írni, bár Vince már mocorog, a kis éhes, már 4-kor is evett! :)
Jól vagyunk, elkezdett vigyorogni már Vince, de csak módjával, kicsit szűkebben méri, mint anno Viola! :)
Az éjszakát átalussza, ált, 5-6 felé eszik csak, ma előbb kelt fel, de mondjuk tegnap fél 8-kor evett utoljára.
Violka is nagyon aranyos, énekelget neki, dajkálja, lelkesen teszi be a szájába a cumit, ha sír, szóval ez is alakulgat.

Én most kicsit rosszabb passzban vagyok, mert iszonyúan köhögök, más bajom nincs, de főleg éjszaka, aludni se tudok! :? Majd csak múlik már!

Vera!
Sajnos én se nagyon tudok segíteni, ill. a kolléganőm, aki szintén Syncumar-t szed, a Tóth Zsolt doktorhoz járt a Megyeibe, talán őt megpróbálhatod, sajnos többet nem tudok róla!

Kanga mama!
Annyira édes a kis Ivett, és egyáltalán nem sok a képekből, én nagyon szeretem őket nézni, és a kislányom is, ha épp itt van mellettem. :)

Viki!
Nagyon kis ügyes Eszti, a tükrös kép is nagyon jó!

Monee!
Örülök, ha tetszik a cicus, sajnos a mi hófehér cicusunk, akit "át kellett telepíteni" a szüleimhez, eltűnt. :( Remélem befogadja valaki!
Már utaltam rá, hogy a szomszéd miatt kellett megválni tőle, hát állandóan mondogatták, hogy átjár hozzájuk, odapisil a teraszukra, odakakil a kertjükbe, mindent összeszőröz, allergiásak a macskaszőrre, de végülis akkor döntöttünk így, amikor állítólag kilukasztotta a 16.000 forintos medencéjüket! Nem tehettünk mást, kifizettük a medence árát (mellesleg megkaptuk, és szerintem meg tudjuk javíttatni), szóval ezért döntöttünk így. Majd ha elköltözünk (remélhetőleg 2-3 éven belül), akkor lesz újra cicusunk, talán "cicabarátabb" szomszédaink lesznek!

Mennem is kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Végre rátok találtam pécsiek! :lol: Szeretnék hozzátok csatlakozni!

Én is pécsi vagyok, 2 éve szeretnénk babát,de orvostól-orvosig jártam,mire eljutottunk odáig,hogy a pcos-ra felírták a metet. Most ezt szedem és mellé még Hormeel cseppeket! Hát remélem meglesz az eredménye! :wink:
sydney
 
 


Vera, orvos ügyben én sem tudok sajnos segíteni, egyébként üdv. közöttünk.

Sydney, téged is üdvözöllek köreinkben. Remélem sikerrel jártok. Nekem nem sikerült, igaz, hogy más jellegű problémáim is vannak mint neked. De azért fel a fejjel, hátha. Mi az örökbefogadás mellett döntöttünk, és szerintem nem rosszul. 20 éve várok arra, hogy anya legyek, sikerült: Ivett egy csoda! :lol: :lol:

Jevi, akkor Violka kedvéért:

Kép
Kis huncut

Kép
Jön a fogam

3 hónapos kora óta folyik a nyála, rágja az ökleit... de még mindig semmi

Kép
Ha nincs más kaja, ez is jó lesz

Kép
Játék hason

Lányok, képzeljétek ma egymás után 3-szor is hasrafordult és vissza! A csoda itt a visszában van!!! Végre! :lol: :lol:
kanga_mama
 
 


Ugye Viki?! Nagy huncut a lánykám! Nem hiszed el, a spenótot cuppogva eszi - én is csak tátott szájjal néztem. Én spec. nagyon szeretem, na, de gyerekként eszem ágában sem volt megenni. Akárcsak a tököt. Most imádom, több napig képes vagyok tökfőzeléket enni. :lol: :lol:
kanga_mama
 
 


Jevi, mi újság a hasfájással? Jobb már egy kicsit?
kanga_mama
 
 


Kanga mama,

köszönöm a fogadtatást! :-) Nagyon szép kislányod van, egy kis csoda bébi! Ez a kislány minden szenvedésedért kárpótol!
Szerintem a legjobb családba került,ahol igazi szeretet veszi körül!
Ivett babának puszi!!!!!
sydney
 
 


Sydney, köszönjük szépen, örülök, hogy tetszik a kislányom. Nagyon jó érzés ez nekem. Köszi, hogy a családomat dícséred, tényleg nagyon szeretjük ezt a kis huncut lányt. És valóban, mindenért kárpótol. A puszika örömmel átadom!!! :lol: :lol: :lol:
kanga_mama
 
 


Sziasztok!
Én kicsit megint eltüntem :oops:

Sydney, Vera!
Üdv köztünk, érezzétek jól magatokat nálunk.
Sajnos orvost én sem tudok.

Kanga mama!
Tényleg nagyon édes Ivett :) Nálunk a Domcsi imádja a spenótot meg a brokkolit, szinte már könyörög,hogy főzzek már. (a férjemen kívül senki más nem eszi a spenótot, így ritkán van)

Képeket még sajnos most sem tudok felrakni, a fényképező zabálja az elemet, kb 2 percig bírja, aztán kikapcsol. Asszem meglepem magunkat majd egy újjal.

Képzeljétek!
Szittike alakulgat, mármint az idegen emberekkel való kapcsolata.
Jött egy ismerős srác, Szittikém játszott vele, odament hozzá, a srác felvette és az én pici lányom a vállára hajtotta a fejét. Pedig akkor látta életében másodszor. A védőnő továbbra sem szimpatikus neki, de majd megszokja.
A Dávid viszont...nem tudom már mit csináljak vele. Verekszik, veszekszik, olyan hisztiket levág, hogy csak nézek. Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja képes lefeküdni a földre és üvölt. Ilyenkor egy pohár víz, utána 5 perc a sarokba és kb fél óráig csönd van.
Nem hinném, hogy most jött ki rajta a féltékenység, bár elképzelhető, az utóbbi időben Szittikével talán kicsit többet foglalkoztunk. :oops:

Kép
Kép
Kép
marcsy
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözléseket, remélem többször lesz majd időm írni.
Mint már említettem (2008 Július 26 Szombat - 19:50), orvost keresek a problémámra, de azért boldog anyukája vagyok egy 15hónapos csajszinak. :D
Fantasztikusan jó terhességem volt, a szülés is nagyon klasszul sikerült, a kiscsaj pedig már majdnem tökéletes :lol:
Szóval kéne ráadás, és ezért lenne szükségem egy megfelelő nőgyógyászra, hátha lehet még egy babókám.
Mindenkinek sok-sok boldogságot kívánok!!! :wink:


Azért bízom benne, hogy valaki tud majd ajánlani nekem egy dokit :oops:

Pár kép az én kis manókámról:

1 naposan

Kép

Metal Forever...Yeah!
Kép

Alszik a kis drágám:)
Kép

Így örül...
Kép


Gyönyörűm:
Kép

15 hónaposan:
Kép

Napsugár és én:
Kép

Remélem nem túl sok, de legszívesebben az összeset feltölteném... :oops: :roll:
veroniq
 
 


Sziasztok!

Veronika, egy volt kolleganőm úgyanígy járt, mint Te, 3 éven belül megvolt a kistesó is, tudtommal a Synkumart abba kellett hagynia, de valami mást szedhetett terhesség alatt is - ha jól emlékszem. Sőt az első babát sokáig szoptatta is, így akkor is azt a másik szert szedte. Szerintem ez egy nőgyógyásznak sem jelenthet kihívást! Ha van nőgyógyászod, járjon utána ő, hogy mit kellene szedned! Vagy a háziorvosoddal-kezelő orvosoddal konzultálj.
Rólunk dióhéjban: Martin orrpolip műtétjét elhalasztották egy MR vizsgálat miatt, ami pénteken lesz. Allergiás vérvétel is akkor lesz, eredmény 3 hét múlva, műtét pedig szeptemberben - addig pedig hallgatjuk a szenvedését.
Sok sikert Veronika, Napsugár gyönyörű!
Ivett pedig a szemeivel és göndör fürtjeivel elvarázsola majd a hapsikat!
Vőlegényjelöltek itt láthatók :wink:

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


agmano:

Köszi a bíztatást és a választ. Én is arra gondoltam, hogy beszélek a házidokimmal, benne meg is bízok, remélem Ő tud majd valakit ajánlani.
Jaj, olyan jó lenne ha sikerülne:)
Nincs is fantsztikusabb dolog az anyaságnál!!!!!
Vőlegényjelöltek bejönnek :wink:
veroniq
 
 


Sziasztok!

Üdv. az újaknak! :D

Sydney!

Hajrá met! :D Enyém baba is PCOs-metes baba. :lol: Nagyon drukkolok, hogy Nektek is sikerüljön!
El vagyok kicsit varázsolódva, Te írsz a babanetes PCOs topikra is, vagy nem? Nem mintha nem lenne mindegy, csak akkor nem ajánlgatom majd Neked nagy lelkesen azt a fórumot is. :D

Veroniq!

Annyira jó nézni a kislányod 1 napos képét. Jajistenem, hamarosan én is láthatom így a babámat, annyira várom. :)

Jevi!

Nem lett meg a fehér cicc?

Képzeld, tegnap derült égből kiderült, hogy Kata anyukája eladta a lakását és vett egy házat Bodán, ahová nemsokára kiköltöznek a gyerekkel, úgyhogy a cicus megint lehet rendes házi cica. :)
A macska szempontjából volt egyedül helyes ez a döntés... :evil: Áh, nem részletezem, mert megint felhúzom rajta magam.

Kanga!

Tök jó mosolygós a kislányod! :D
Tudom, hogy hülye kérdés, de nem volt gond nálatok az öri babasággal, befogadta rendesen a család, a környezet Ivettet?

Rólam:

Egyben és teljesen jól, még mindig. :) A baba a kis hely ellenére tök aktív, sokat dörömböl a ház oldalán. :lol:
Éjjel elkezdődtek a jósló görcsölgetések. Ezen a héten, mivel Norbi nem lesz itthon, nyomom rá a magnéziumot, de jövő héttől hagyom a görcsöket dolgozgatni, had legyen könnyebb nekünk a szüléskor. :) A célzászló megjelent a láthatáron. :lol:

Kellemes napot mindenkinek!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Sydney!
Üdv nálunk! :)

Vera!
Napsugár gyönyörű, akárcsak a neve! Hajrá második! :)

Kanga mama!
Képeknek nagy sikere van, tud ez a lány sírni is? :)

Éva!
Remélem szeptembertől akkor megoldódik minden probléma Martinnal!

Monee!
Sajnos nem lett meg a cicus! :(
Hát tényleg érdekes döntés egy kiskamasszal vidékre költözni, bár semmi közöm hozzá, de nem lehet egyszerű Katának!

Mi holnap felmegyünk Bp-re a tesómhoz pár napra, val.leg szombaton jövünk meg. Végülis már 6 hetes Vince, kocsival megyünk, de bárhol meg tudunk állni megszopiztatni, ha kell.

Üdv mindenkinek: Évi

Egy-két kép:
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Jó utat Nektek! Tuti nem lesz semmi baj, a szopit meg megoldod útközben :wink: A képek jók, Vince baba milyen nagy már, nem is 6 hetesnek látszik! És szerintem hasonlít nagyon Violára! :)

Újaknak üdv. köztünk, írjatok sokszor, sokat magatokról!

Monee!

Mennek a drukkok, de azért a 37. hét betöltése előtt ne akarjál már szülni okés? Azt várd még ki, aztán áldásom rátok :wink:

Ma voltunk malomvölgyben játszózni:


homokozni jóóóóóóóóóóóóó
Kép
na, csúszhatok máááááááá?
Kép
hintázni nem nagyon szeretek, de azért próbáljuk meg....
Kép Kép
esni is tudni kell :wink:
Kép
hárman
Kép
Peti és az új bicaj....
Kép
így tartogathatna anya holnapig is :D
Kép
azért a kisautót is szeretem...
Kép

lőjjetek le, ha megint sok voltam, de végre vannak képek Petiről is! :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Hát egyszerűen zabálni valók a csemeték! :wink:

Monee85: egyelőre nézegetem csak különböző oldalakat! És igen szoktam hasznos dolgokat olvasni az általad ajánlott oldalon is! :D

Hogy vagytok? most vagyok a 12 dpo napon,mikor teszteljek szerintetek?
sydney
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így ismeretlenül írok, szeretnék információt kapni Dr. Mánfai Zoltánról. Tud valaki segíteni?
Előre is köszi.
Anyaszomorka
anyaszomorka
 
 


Anyaszomorka:

Dr Mánfai Pécsett a lombik programban jártas,sok ismerősömnek segített már. Alapos doki nagyon és segítőkész!

POTE Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika - In vitro Fertilizációs Szakrendelés
Vezető: Dr.Mánfai Zoltán
7624 Pécs, Édesanyak útja 17.
Tel.: 06-72/326-222 /2119
sydney
 
 


ja és ma képzeljétek megjött a mensi! :-((((((
sydney
 
 


Sydney: köszi szépen, éppen a lombik miatt érdeklődtem
anyaszomorka
 
 


Sydney!

Először is sajnálom a mensit. :( Viszont ha jól számolom, akkor meg volt a 14 DPO, ami viszont teljesen jó. :)
Mióta kezdted el a metet és mekkora mennyiségben írták fel? Nem vagy rosszul tőle?
Nem csinálsz vonalzót a ciklusodnak? Tök jól lehetne követni, hogy hol jársz. :)
A PCOS topikban sorban potyognak a zebrás (két csíkos) tesztek, egy csomó kismami van, tök jó látni. :)

Köszi szépen, jól vagyok, bár ritka rossz éjszakám volt, alig tudtam elaludni. Fájt a lábam, fáztam-melegem volt, közben a baba is felébredt és elkezdett kommandózni, úgyhogy csak fél 3kor csapott fejbe az álom. Persze, mivel Forma 1 van most, Norbi sincs itthon, nem tudtam odabújni, panaszkodni, úgyhogy ez most tényleg nagyon gáz volt.
Meg mondjuk most szenvedek kicsit a bezártságtól is, szívesen elmennék valahova, de ez a rettentő meleg nagyon visszatart. Mindig meggyőzöm magam, hogy mégiscsak jobb itthon nekem a 25 fokban egy bugyiban, mint bárhol máshol fölöltözve. :lol:

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Anyaszomorka:szívesen! sok sikert!

Monee: január óta szedem a metet,és úgy néz ki hogy rendezi a ciklust,aminek nagyon örülök,de hát a baba nem nagyon akar jönni!
Azt mondta a doki,hogy inszemre lenne szükség,de én ebbe nem törödöm bele,azért is lesz spontán babám! :wink: :D
sydney
 
 


Sydney!

Gondolom Te is tudod, ami hosszú idő alatt "romlott el", annak viszonylag hosszú idő is kell a meggyógyulásra.
Akkor csináljátok az inszemet, ha már nincs más választás és láthatólag a met többet nem tud már segíteni. Ha még nem teljesen okésak a ciklusok, akkor van mit rendeznie. :wink: Örülök neki, hogy ilyen pozitívan állsz a methez. :D
A mi babánk 8 hónap met után jött egy laza kis clostys rásegítéssel. :wink:

Egy örökérvényű tanács: ciklus, hőgörbe ide-oda, akkor kell apát elkapni, amikor érzed, hogy hűdeaztánmostaztánazonnalkellegyütt lenni. Az a legjobb nap. :D Lásd mint fent. :lol:

Ki a dokid egyébként? Pécsi?

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Ma anyuéknál voltunk! Nincs sok időm, de ezt muszáj megmutatnom :lol:

Eszti a vízben! Kép
ez lett a vége :lol: :lol: :lol:
Kép
íme az új szerelmem :wink:
Kép
És a labdazsonglőr :wink: :D
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Helloka!

Kis beszámoló a hétvégéről: :D

Tegnap nagylányosan olajra léptem reggel itthonról. :D Vettem egy nagy levegőt, bevágtam a kocsiba a babakocsit és elmentem vásárcsarnokozni mindenféle földi jót a babának. Régóta terveztem, de valahogy elindulni nagyon nehéz volt. Lett szilva, őszibarack, tök, cukkini, fehér répa nagy mennyiségben. :D Anyu és a mamám még aznap segítettek mindent megpucolni, elrakni, úgyhogy megnyugodhat a lelkem, télen sem fog éhen halni a gyermekem. :D Igaz, volt benne egy kis hazai termése a mamámnak, de majdnem tele lett egy kis fagyasztó szekrény a motyókkal és talán ha 3 ezer forint körül fizettem mindenért. Örülök magamnak. :D
Azt azért remélem el tudjátok képzelni, milyen meglepett képet vágtak az emberek, amikor engem előre engedvén a babakocsival, kedvesen mosolyogva betekintettek a kocsiba, hogy kit hurcolok terhesen magammal vásárolni és a gyerek helyén egy nagy kék tecsós táska ült tele zöldségekkel, gyümölcsökkel. :mrgreen:

A zuram is hazatér ma. Remélem hamarosan érkezik. Jippijééé! :D
Aztán a családban a terhességben két héttel előbb levő rokonyomnak csütörtökön megszületett a kislánya, úgyhogy már végérvényesen mi jövünk. :D
A meleg meg mondjon le, kiütéses leszek és elkezdek vakarózni amit kicsit megizzadok. Remélem ez a terhesség után elmúlik, mert neeeeeem jóóóóó így. :roll:

Viki!

A strand király lehetett! :D Hol voltatok?
Az az izé mi amiben Eszti ringatózik? Olyan úszógumi aminek van közepe is?

Többiek?

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


MOnee!

Köszi. Nem strandoltunk, csak anyuéknál voltunk lent, a nagy közösbe még nem merem bevinni Esztit :oops: Amiben fekszik, az egy kis csónak, aminek az alja hálós, így a víz bele tud menni, éri a kis fenekét, hátát, viszont nem csúszhat ki belőle, és nem süllyed el. :D

Mostmár tényleg megy a drukk, hogy minden szépen, simán menjen majd, de 2 hetet azért még húzzál ki valahogy! Mikorra is vagy kiírva pontosan?
Bevásárlással ügyes voltál! Annak idején én Petinek barackot fagyasztottam, szépen megpucolva, leturmixolva, jégkockatartóba :wink: Eszti meg most eszi frissen :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


na, már megint laptető :? :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Nem siettetjük még a gyereket kifelé, de már teljesen meg vagyok nyugodva, hogyha esetleg megszületne, valószínű semmi baja nem lenne neki. A 36 hetet akartam elérni, úgytűnik sikerülni is fog, innentől miénk a világ. :D
Jövő hétfőn 36 hetes UH és minden ilyenkor szükséges vizsgálat. Asszem a fél napom a kórházban fogom tölteni. :)

Hát igen, a nyári babáké az előny. :D Mindig van friss gyümölcs. :D
A csónak tök király lehet! Asszem mintha a Balatonon láttunk volna ilyent.


Nem tudja valaki mikor lesz börze? Mintha augusztusról lett volna szó...
Kéne sapikat és kiskabátot venni a babának, mert az kimaradt.

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Szomorka, ne szomorkodj, válassz valami optimistább nevet! Mánfainál voltak tesómék is, nekik a modora nem jött be, de első csinált nekik egy kislányt, aki már 6 hónapos. Illetve volt első UH-on még egy ikerpár is a pocakban, de őket kitúrta unokahugim.
Szóval fel a fejjel, hosszú az út, még a bejelentkezés után is sok az előkészítés, de türelem rózsát terem! Ja és gyűjtögessetek, mert nem olcsó....
Mi votlunk MR-en, vérvételen, szeptemberben a prof műti Martint. Minden eredmény negatív, azaz semmi rendellenességet nem mutat, kivéve az alapproblémát a melléküreggyulladást, polipot. Kisfiam egy nyikkanás nélkül állta a sarat.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: