Új privát üzeneted érkezett!

Alíz!

Holnap nem biztos hogy eljutok a gépig igy aztán ezt neked küldöm!

Kép

Nagyon Sok Boldog Születésnapot!

Kép
awe
 
 


Aliz boldog szülinapot neked!!!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


hello!!!

Voltam házidokinál aki ráadásul a sógorom és mondta hogy valami ekcéma, de én attól félek hogy pszoriázis féle!!!! De miv el még picike ezért remélem orvosolható valami krémmel.

Holnap kapom a beutalót és jövő héten elmegyek a klinikai börgyógyászatra, aztá többet fogok tudni! Kicsit idegesit.

Ma hintaágyat szereltünk de nem sok sikerrel, mert valami csavar nem passzolt a lyukba.

Éva, remélem neked is jó lesz az eredményed. Akkor ezek szerint te hívtál a délbe. Le ejtettem a telefonomat mikor szólt és ki jött a kártya, igy eltünt a szám amiről hívtál :evil: :evil: :evil: és nem tudtalak visszahívni. Ezer bocs!!!! :oops: :oops: :oops:

De jó hogy ott van már minden bútor, nagyon kiváncsi v agyok a végeredményre, és arra is hogy a virágpolcokat hova fogjátok tenni. Mikor lesz az első éjszaka ott???

Amikor dolgoztál azért voltál fáradt mert kimeritettek az ÁLLATOK!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Bocs mennem kell, csengettek, majd folytatomj.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Pintyus!Megértelek, hogy idegesít a piros folt. Nekem is volt ekcémám vagy 2 éve, ráadásul az arcomon:( Szerencsére a hajtőben, úgyhogy nem volt annyira feltünő, de először én is nagyon megijedtem, mert apukámnak pszoriázisa volt, és mindíg attól félek, hogy örököltem. De mikor már tudtam, hogy mi, és többedszer is kijött, a legjobban a grapefruitmagcsepp segített. Csíp, mint a fene, de hatásos!

A vércukorméréshez mindenkinek részvétem (előre magamnak is), borzasztó az a cukros lötty!! :twisted: Amikor az első gyerekkel voltam terhes, még csak egy zsömlét és egy kockasajtot kellett megenni, szerintem az sokkal emberségesebb volt.

zsebi_baba
 
 


ALÍZ, DRÁGA!!!!!!! Nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!!!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok,


Aliz Isten éltessen még nagyon-nagyon sokáig!!!!!
Hol és hogy ünneplitek?

Itt a jó idő, és ez meg is látszik a fórumon, biztos mindenki kint van a levegőn:-))

Újabb képet sajna nem tudok küldeni, uis nagy részt az én hibámból tegnap lebontattuk az épitett mosdópultot, mert nem olyan lett amilyenre gondoltunk. Ma befejezik a munkát, hétfőtől máshol dolgoznak, de jövő hétvégén visszajönnek befejezni a melót. Ez nekünk sem gáz, mert jövő héttől két héti még a festő is ott fog dolgozni.

Pintyus: érthető az aggódalmad, de amig nem biztos, addig ne aggódj a legrosszabb lehetőség miatt. Nem megoldás.

Zsebibaba: én is hallottam a barátnőmtől, hogy amikor ő terhes volt még kiflit meg tejet kellett enni, nem igazán értem, hogy miért van szükésg ilyen "agressziv" módszerre, ha annak idején ez is bevált. De most sajnos csak ez a cukros lötty van és utána nem is lehet enni 2 órán át, ami nekem nehéz volt, a végére már nagyon éhes voltam. De jó korán kell menni, és akkor 9-kor már lehet reggelizni és elfelejteni az egészet:-)

Éva: igaza van Pintyusnak,nem a munka fárasztott, hanem az állatkert tagjai. Na meg abban is van igazság, hogy amikor a sajátodat csinálod, legyen az bármilyen fárasztó is, mégsem érzed olyan tehernek. De örülök, hogy lassan belakjátok a házat. Akkor még nem laktok ott?Mikor lesz az első éjszaka akkor?Hogy tervezitek?

Bendor: fotó?küldj vmit, hadd lássuk azt a fűrdőt! :D

Kriszta: mi újság veletek?Adj vmi jelet, hogy még itt vagy-e?Remélem jók az eredményeid és nem fektettek be.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Helloka!!!

Az este vendégem jött, és már nem volt erőm 10kor irni, már nem is tudom mit akartam. :oops: :oops: :oops:

Ma reggel fél 10től 11ig napoztam az új összeszerelt hintaágyon!!! :lol: :lol: :lol: Olyan jó volt, szépen le is barnultam egy kicsit. Igy már nem érzem magam olyan túrónak!

Szilvásgombócot csináltunk ma, már nagyon kivántam!

Zsebi: Köszi a nyugtatást. Ezt a grepfruitmagcseppet hol lehet megvenni? Hétfőn reggel megyek a börgyogyászatra, kivááncsi vagyok mit mondanak. :? :o :roll:

Anita: hogy hoyg nem olyan lett ahogy akartátok? Elképzeltétek valahogy és még sem lett jó? Sajnálom. Mit szóltak a munkások?

Én nem tudom még hogy milyen ez a lötyi de nagyon félek tőle, mert mindenki azt mondja hogy borzasztó!

Nektek nincs olyan hogy a baba rá csücsül valamire vagy nyomja egyfolytába és fáj? Mert az este alig értem el az ágyig! :roll: Jobb oldalt lent valamit nyomhatott és egész éjszaka nagyon kéyelmes poziciónak tünhetett neki mert ahogy fordultam jobbra vagy balra mindig nagyon fájt. És reggel mikor felébredt, mindig pontosan fél 9kor el vándorolt onna és egyből semmi bajom nem volt. :)
De nem haragszom rá, imádom a kis drágát!

Be kötötték a UPC digitális adását, 3 hónapig ugyananyi mint ami eddig volt, próba idő, augusztusba meg eldöntjük hogy kell e. De nagyon klassz.

Zsuzsi: te nagyon el vagy foglalva!!

ALIZ!!! ISTEN ÉLTESSEN NAGYON NAGYON SOKÁIG!!! MARADJ MINDIG ILYEN MINT MOST!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Pintyus! A grapefruitmagcseppet minden patikában, és szerintem DM-ben, Rossmannban is lehet venni. Nekem a Bionet márkájú vált be, ugyanis belsőleg is lehet használni, illetve torokfájásra öblögetni nagyon jó, és ennek a márkájúnak legkevésbé keserű az íze. Nálunk ez ilyen általános házipatikai szer, isszuk, kenjük :D . És mivel ez nem orvosság, terhesen is nyugodtan lehet használni!

zsebi_baba
 
 


Sziasztok Lányok!

Kép SZÉPEN NEKTEK HOGY GONDOLTATOK RÁM,ARANYOSAK VAGYTOK! :D

Most rövid leszek,mert megyünk a Tescoba vásárolni,7-re meg jön az a fiatal pár akik voltak a héten megnézni a lakást,és hozzák anyóst,apóst,anyukát meg sógórnőt szóval az egész familiát. :lol:
Azt mondta az ingatlanos csaj ha tetszik nekik akkor valószínű hogy megkötetik az üzlet.
Juhééééééééééééééééé :lol: :lol: :lol: .
De még nem kiabálom el.Majd jövök és mesélek.
Puszika.
Ja és erős drukkot kérek tőletek.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Megy a drukk ezerrel. :wink: És majd gyere mesélni mi volt, tetszett-e a familiának is, és mire jutottatok.Remélem minden oké lesz és megveszik.
Tegnap is kívántam, de ma is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED, hisz ma van a napja!!!

Pintyuska!
Jó barnulást Neked, ma szép idő van, mi is sokat vagyunk a levegőn, élvezzük is nagyon. Hintaágyat én is szorgalmazom, hogy itt is össze kellene már szerelni, mert azt tavaly is élvezték a gyerkőcök is.
Látom, lányod nem mindig hagy nyugton, a kis drága csak azzal törődik, hogy neki kényelmes legyen. :lol: :lol: :lol: Huncutka. :P

Anita!
Sajnálom , hogy a mosdópult nem lett az igazi, még jó, hogy semmi nincs veszve és megcsinálják majd újra. Annyira el lett cseszve???
Férjem már kb. 2 óra hosszája ígérte hogy küld a csempézésről képet fél órán belül.. azóta is várom. :roll:

Évi!
Ne gondold, hogy nálunk nem veszekednek a gyerekek. dehogynem... sokszor marják egymást. :roll: És nemcsak Bence kezdi hanem a kicsi is olyan néha mint egy kiskakas. Túl gyakran nálunk sem készülnek közös képek, de azért iparkodom. :wink:
Hajrá a beköltözéssel, végre kettesben, bocsi, Szabikával hármasban lehettek. Szuper lesz , meglátod. :wink:
Na én speciel kiváncsi lennék a Ti szép őj fürdőszobátokra is, ugyhogy ha nem gond hoznál képeket??? :oops:

Addig is hozok magunkról képeket, fodrászkodni voltunk. Bence nagyfiús zselézett hajat "kapott" és én is kicsit rendbe szedettem a fejemet. Dorkának végül csak a frufrujából lett vágva,így neki nem is feltűnő.

Kép Nagyfiúnak nagyfius frizura dukál
Kép Manóim
Kép Na.. ez lennék én :lol:
Kép Huncutkáim
Kép Dorkámmal
KépKis puccos

Kép
Kép
bendor
 
 


Szoasztok!


Zita! jaj, nem akartam ám én bunkónak tűnni, csak Alízt mindenképp fel akartam köszönteni. Pannika ma mindössze másfél órát aludt, azalatt kivasaltam, de mást nem tudtam csinálni.... Séta közben is csak vagy 10 percre aludt el... :roll: Most itt van velem a nappaliban a földön, remélem, ellesz valameddig!

Lányok! A cukorterhelést ebben a formában (mármint, hogy itt Db-ben ezt alkalmazzák) a fődiabetológus és Anyukám találta ki évekkel ezelőtt. De ne szídjátok nagyon.... :oops:

Amúgy tudjátok, én cukros voltam. A cukorterheléses eredményem a határérték másfélszerese volt, tehát elég durván.... :( A 24. héttől a végéig 3-4 hetente jártam a klinikára vércukor-kontrollra. Akkor már csak tesztreggelis volt, és az mindig jó eredményt adott. tehát, ha eredetileg is ezt csinálják, akkor ki sem mutatta volna az elég durva eltérésemet. És azért ez a babára elég káros lehet.... tehát ezért van rá szükség. Én nem mondom, hogy ízlett, de azért nem olyan vészes az!

Alíz! Drukkolok a lakáseladáshoz! :wink: Szép szülinapi ajándék lenne!

Bocsi, de megint csak ennyi.... Pannika hiányol... :D

Kép
zsuzska81
 
 


Andi! De szépek vagytok! :D Nagyon jó lett a hajad!!!

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzsi!! Nem mondtam én egy szóval sem hogy bunkó lennél, csak hiányoltalak, gondoltam hogy Pannika akörül sürögsz forogsz, és kint vagytok a jó levegőn, ne értsél férre!!! Csodállak hogy picike mellett is eniyt tudsz írni, én nem tudom hogy én hogy fogom ezt csinálni. :roll: :roll:

ANdi!!! Tök jól nézel ki, nagyon jó lett a hajad, fiatalos nagyon, ténleg! :lol: :lol: :lol: És Bence is nagyon nagyfius! Dorkán nem látszik a változás, hogy hogy nem vágattad le a gyönyörü fürtjeit? Nem mintha én bánnám, én is szeretem, tudod jól! csak mondatd hogy erősiteni akarod.

Szépen le is barnultam :lol: :lol: :lol: Nagyon jó volt ez a nap. Most már jól érzem magamat a bőrömben!

Aliz: Jó kis szüinapi ajándék lenne ez, sőt a legszebb ha megkötik az üzletet, nagyon drukkolok!
Vendég
 


Zita! Tudom én, hogy nem mondtad! csak reggel se köszönés, semmi nem volt részemről, és csak azt kommentáltam! :D Pannika elaludt a habtapin! :D Mondjuk épp ideje volt! Szuper, hogy lebarnultál! El is hiszem, hogy jobban érzed Magad! Hintaágy is nagyon jó lehet! Én most nagyon örülök, hogy újra szolizhatok! :lol: SZülinapomra is kaptam bérletet! Pannika adta ide! Vagyis nem akarta ideadni, úgy szorította! :D :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícsérő szavaitokat.Cukik vagytok.

Zsuzska!
De drága lehetett Pannika a szolibérlettel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Bejött a habtapi? Szép, színes általában szeretik is a kicsik. Hol vettél végül? Ha tudsz képet is hozhatsz. :wink:

Végre van pár képem a fürdőszobánkról. :P
Az első képen a fürőkád van kihagyva, annak a helye ez a borzadály kinézetű. :lol: Annak is az eleje csempés lesz, mint általában mindenhol.És persze az egész most készült el, holnap lesz fugázva. Járólap meg még le sincs rakva, szerintem holnap lesz. Az mindenhol piros lesz. Ugyhogy még elég messze van ez a véglegestől, de valamennyire látszik, a mi kis LOKIS fürdőszobánk. :lol: :lol: :lol:

Kép Felül látszik az álmennyezet sinje, ebben lesznek a spotok beépitve.
KépItt az alsó két sor fehér csempe alatt lesz még egy sor piros, de a csemperagasztó elfogyott, igy az holnap lesz felrakva. :roll: :roll: Bal oldalon a kádnak van kihagyva a hely.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!

Szép a fürdőszoba! PLáne ha teljesen kész lesz! :wink: Jó színe van a piros csempének! A járólap ugyanilyen árnyalatú? Gondolom ezek így együtt voltak a tüzépen.

Habtapi jó, igen! Ez azért keményebb felület, és jobban tud mozogni rajta, de azért nem annyira kemény, hogy megüsse magát. Amúgy a Régióban vettem, tényleg rengeteg fajta volt! De képzeld, egy csomagban 10 db volt, okos aki kitalálta! :roll: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsuzska!

Köszi. Igen tök ugyanez a járólap színe is, csak az nem hosszukás hanem négyzet alakú.
Jajj... már alig várom, hogy totál kész legyen a fürdőnk, no meg persze a wc-nk is. :P

Habtapi 10 db-jával tényleg egyedi. :lol: :lol: :lol: Általában 9 db szokott egy csomagban lenni, úgy kirakható belőle egy nagyobb négyzet. Vegyél még 2 csomaggal és a kimaradt darabokból lesz egy újabb sor. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Ha veszek még 2 csomag habtapit, akkor kirakhatom vele az egész nappalit! :lol: :lol: :lol: Már így is olyan a nappalink, mint egy játszóház, pedig Pannika még nem vesz elő semmit, nem mászkál.... Mi lesz később? :roll: :D

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok Kedves Fórum Felhasználók!

Egy kis segítséget és tanácsot szeretnék tőletek kérni!
Én nemrég regisztráltam az oldalon, és most írok először.
Nevem Edina, 24 éves vagyok, és első babámat várom. Elvileg 17 hetes vagyok, azért írom igy, mert ebben 1-2 különböző orvos szerint van eltérés.

Én is a Klinikára járok, és Fekete dokihoz.
Az itt olvasottakból hallottam róla jót és rosszat is, és most eléggé tanácstalan lettem. Ma volt egy olyan tapasztalatom (mondjuk előtte is volt már) hogy kicsit mintha olyan felületes lenne.
Itt rögtön a terhességem korának megállapítására gondolok, mert ő az utolsó menses első napjátol számitotta mindidáig, és nem hitt az ultrahangos orvosnak, aki megmondta neki, hogy még nincs annyi idős a terhességem, hiszen később fogant és azt az UH egyértelműen kimutatja a baba méretéből.
Egy másik orvos akihez lakhely szerint tartozom, ő megállapította a tényleges kort, és még azt is megmondta, majdnem napra pontosan, hogy mikor foganhatott. Igy most ujra kell mennem AFP-re, mert eltérés lehet az eredményben.

Húúú...egyenlőre ennyit magunkról...nagyon tanácstalan lettem!

Kérlek titeket, ti tapasztaltabbak vagytok ezekben mint én, segítsetek!
Esetleg vmi info még a dokikról, vagy tanács !!???

Előre is NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!!!

eDina[url][url=http://babafalva.hu]Kép[/url][/url]
dinaedo
 
 


Üdv köztünk Dinaedo!

Sajnos segiteni nem tudok Fekete dokival kapcsolatban, nekem nem ő az orvosom.De Zsuzskának és Olginak ő a dokija, ők biztos segitenek majd Neked.
Hááát.. én nem tudom, de szerintem a terhesség megállapitásánál általában az utolsó menstruáció első napját veszik alapul. Az egy tuti időpont amihez lehet viszonyitani, igaz akkor még valójában nincs is terhesség, hanem ezt követően kb. 2 hét múlva a legvalószínűbb.Az biztos, az Uh mutathat hibaszázalékot. (Nekem pl. terhességem végénél a babám fejét nagyobbnak mérték mint később 3-4 nappal. :roll: ) Függ attól is ki az Uh-s, szerintem.

De szerintem ha Te úgy érzed, hogy nem megfelelő Fekete hozzáállása a terhességedhez, elbizonytalanodtál, esetleg nem bízol benne akkor válts.
Egyébként gratulálok a terhességedhez, problémamentes kismamiságot kívánok Neked!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Kedves bendor!

Köszönöm, hogy ilyen szívesen fogadsz/fogadtok!
Azt tudom, hogy az utolsó menses első napjátol számitják alap esetben (csak utólag belegondolva, nem biztos h akkor időben jött meg, mert abban az időben sajnos kijutott az idegességből, és ez befolyásolhatta az időpontot) , de én megmondtam a dokinak, h azt is tudom mikor fogant, (napra pontosan) és nem hitt nekem eddig senki, csak akit mondtam azaz orvos (nevezzük: Dr. K.K) aki utánaszámolt az Uh alapján és magátol mondta a fogantatás idejét, és az az én számitásomhoz képset 1 nap eltéréssel...szóval ebben neki hiszek.

az Uh egyébként az is a Klinikán történt, egy nagyon kedves Uh-os hölgy végezte nekem, mindig ő volt ott eddig, egy középkorú, szőke hölgy.

Én is gratulálok a "csemetéidhez"!!! Igaz ők már kicsit nagyobbak, de azért jó hogy itt vagy köztünk, és ellátsz tanácsokkal! Köszönöm!

Zsuzska és Olgi! Hogyha olvassátok az üzimet, akkor légyszi irjatok Nektek milyen tapsztalataitok vannak!!! Köszi

Jó éjt Mindenkinek!
eDina

Kép
dinaedo
 
 


Jó reggelt!

Váááá, nem tudok aludni.... :(

Edina! Én teljesen elégedett voltam Feketével, neki köszönhetem, hogy semmi baj nem lett, de ezt már annyiszor leírtam itt, hogy nem akarom tovább fényezni. Ha viszont konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok! :D

Terhességi kor: hivatalosan az utolsó mensitől kell számítani, ez mindenhol így van! Az én kislányomat is eleinte mindig 6 nappal fiatalabbnak mérték, de ez stimmmelt is, mert én is tudom, mikor fogant.... :D De ettől függetlenül a hivatalos kiírás maradt a mensi szerinti. Ha jól sejtem, AFP-re a körzeti nőgyógyász adott időpontot (aki gondolom Kovács Károly), mert nálam így volt. És a 12. heti uh eredmény (hiszen ennek az uh-nak pont az a célja, hogy pontosan meghatározza a terhesség korát....) alapján kell meghatározni, hogy mikor vegyék le az AFP-t. Nekem így a 6 nappal későbbi időpont szerint vették le, és tökéletes is lett az eredmény. Nem akarom védeni Feketét, de ha a körzeti nőgyógyász rosszul határozta meg az AFP idejét, akkor azért ő a hibás..... :roll: Nem? Abban viszont teljesen egyetértek Andival, hogyha nem bízol Feketében, váltsál! Most még időben vagy! :wink: Problémamentes terhességet kívánok Neked, és gyere gyakrabban! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Halihó Mindenkinek!


Andi, úúúúúgy irígyellek, hogy ilyen szuperül telik a hetetek! A srácok is biztos odáid vannak, állatok stb.
Olyan régen szeretnénk mi is befizetni hasonló falusi turizmusra, tudjátok állatsimogató, tornácos ház, pároságy, tisztaszoba, esetleg kemence. Fúúúú, ez nagyon bejön!!!!
Olivér minden napra kitalál valami állatot, tegnap hazahoztak egy levelibékát( ááá, de úúútálom), előtte csigát 8egy bazi nagyot és több kicsit), de volt cserebogár is.
Jó lesz a vizesblokk, nekünk is ez a hosszú csempe tetszik.
Bár a burkolónak le kellett rajzolnom, hogy szeretném, pedig majd meglátjátok rém egyszerű. Megjegyezni nem tudta, a pípírt elhagyta.......
Szerencsére pont ott voltam , amikor az elsőt készült feltenni, így nem szúrta el.

Alíz, sok boldog szülinapot neked is!!!!!
Szuri, szuri a lakáseladáshoz!!!!!!!

Olyan szép a tavasz, ez a kedvenc évszakom. Ez a rengeteg virág! És érkezik nemsokára a szépséges kislányunk! Ájm veri heppppppI!!

Panka, szegény Emili bébi biztos nagyon sírt, én is mindig attól féltem, hogy letörik a tejfoga, mint a barátnőm kisfiának. Lekoccolta a hintát és elől mindkét metszőfoga kitört. Úgy is maradt.
Sajnos ezek olyan hirtelen megtörténnek, állandóan nem foghatjuk a kezüket, mert akkor sosem tanulják meg, hogy meddig mehetnek el.
Szerencsére mint írod "csak" pici darab tört le. A z ő kis egérfoga még úgyis sokat fog kopni, csiszolódni az ételektől is, lehet, hogy fél év múlva nem is látszik.

Pintyuska, nem olyan vészes az a löttyivás, egy nagyon édes teát képzelj el. Mert ugye teába tesszük (NEM GYÜMÖLCSTEÁBA, hagyományosba), csavarj bele jó sok citromot és kész. Ja és ne hajtsd le rögtön, mert akkor lehet, hogy visszaköszön....

HOL VAN 7KINCS??????????

Szia Edina!
Gratula a pocaklakóhoz!
A barátnőm is Feketénél szült, a terhesgondozás alatt ő is aggódott a linksége miatt, de a szülésnél nagyon profi volt állítólag.
De sosem késő váltani, akár az utolsó hónapban sem. Nagyon fontos, hogy bízz az orvosban, hiszen kettőtök életét bízod rá!!!
A szülés dátumával pont így jártam , mint te. Kitalálod kinél? Jesssz, K.K.
Van 3 időpontom mikorra várható Picúr. Május 08, 18 és 24. Szép intervallum, pláne , ha beleszámítjuk a +- 2 hetet.
A 10. hétig kell pontosan meghatározni a terhesség korát, utána már nagyok az egyéni eltérések. A 12. heti UH már csak pontosít.
Nekem a percre pontos 28 napos ciklusom 25. napján fogant a kislányom (Jónás-módszer), a szerint május 24 a jó dátum (kb. 40 hét).
És ha hamarabb jön vagy később? Nem tudhatjuk sosem.
Én is útálom ezt a bizonytalanságot, pláne így a 21. században.
Úgy látszik még mindig sok az orvosi rejtély.
A dokinak csak támpont a menses, valamihez viszonyítania kell.
Amúgy az AFP egy elavult hülyeség, azt hiszem csak M. o.-on alkalmazzák...

Egyébként a szimpátia is annyira egyéni,pl. akit ajánlottak dokit 1x megláttam és még azt sem tudtam volna elképzelni, hogy hozzámérjen az ujjával, nemhogy egy vizsgálatot. BRRRRR!
Aztán úgy hozta a sors, hogy ő vizsgált és kellemesen csalódtam.
Egy másik doki, aki szimpi volt külsőre meg NŐKÉNT vizsgált, na attól kész voltam.......



Óvatoskodok, rszletekben írom a regényt.

Panka, az előbb kimaradt, hogy Jenei Katalint én csak látásból és stílusból ismerem, de nagyon nem az igazi.....
Bár velem még közvetlenül sosem volt tapló, csak azok a megnyilvánulások olyan furcsák. És valahogy mindig ilyen mikor látom , hallom, de lehet, hogy orvosként jó. Lásd fentebb.

Évi bébi, jó lenne, ha visszavennél!!!! Emelgetsz meg pakolgatsz, irgum-burgum, tessék pihenni!!! :evil: :evil: :evil:
Tudom, hogy idegesítő a sok doboz, de nem kér az ott enni...

Andi, szupi a hajad!


Lépek , ébred a Csöpp!!!


Puszi



Kriszti! Béka, csiga, cserebogár??? Fújjjj.... És Olivér ezeket meg is fogja? Bátor! :lol: Hogy vagy amúgy? Hűha, ilyen távoli 3 időpontod van??? Nem semmi.... :roll:

Lányok! Akinek jár a Napló! Pannika benne van a mai babás különszámban! :lol: :lol: :lol:

Kép
zsuzska81
 
 


Kép

Úúúúúúúú de sokat írtatok,majd próbálok reagálni mindenre.
Először is a lakásról:Tegnap negyed 8 körül jöttek nézni a lakást a fiatal pár hölgytagja meg neki a szülei meg a testvére és a férje.Így össz. 6-an az ingatlanossal. :shock:
Tetszett nekik még átrágják a dolgot meg még alkudoztak az ingatlanossal és majd vasárnap jelentkeznek hogy mire döntöttek.
Majd elválik.Köszi a drukkot mindenkinek!

Olimami:
Köszönöm szépen neked is a köszöntést.
akkor tiszta állatkert van nálatok. :lol: Olivér mindenféle tücsköt-bogarat összeszed,anya örömére ,gondolom. :lol:
Ti is újítjátok a fűrdőt?Képet várjuk meg a Száva szobájáról is.

Panka:
Jaj szegény Emilid kis fogacskája.Nagyon sajnálom de ahogy már írták is lányok ezek néha kivédhetetlenek,egy fél pillanat és már meg van a baj.Én csak tudom az én kisfiammal is mindig történik valami,amikor begyógyul egy púp vagy seb már jön a következő.Persze nem kis riadalmat okozva ezzel nekem.
Ne emészd magad,már úgyis megtörtént ,és gondolom azért a fogorvos is szépen lecsiszolta neki és mnem olyan vészes.
Egyébként én úgy tudom hogy Kovács K. nem ment nyugdíjba mert én találkoztam a védőnővel és mondtam neki hogy majd mennék és adott ia egy tel. számot hogy kérjek időpontot,de nem mondta egy szóval sem.

Pintyus:
Na akkor most már szép barnás a bőröd,nem vagy fehér.Még egy két ilyen szép napsütéses nap és kész néger leszel. :lol:
Ne mondjál már ilyet hogy balfasz vagy,nem vagy te az .Egyébként sem tehettél arról hogy megadta magát a mosogató.A COLA is véletlen volt,csak jól esett vele cukkolni,de ugye nem haragszol érte?
Tényleg ittál mostanában COLÁT? :lol:
Én gyerekkoromban ekcémás voltam évekig ,és bizonyos időközönként kijött akkor írtak fel kenőcsöt Calcium pezsgőtablettát és attól helyre jött..Mondták a bőrgy. hogy tinédzser korra elmúlik és nekem tényleg elmúlt.Azóta szerencsére nem volt.
De írnak majd fel neked krémet és elmúlik.

Andikám:
Nagyon Menő lezs a fürdőtök ,tök modern nagyon tetszik.A fürdőkád felett lesznek a spotok?
Nagyon csinik vagytok mind 3-an.
Jó lett a hajad,nagyon jól áll,tényleg.
Akkor még pár nap és kész lesz minden.De jóóóóóóóóóóóóó!

Zsu:
Drága Pannikád kész NŐ ,már menne szoliba,de édes. :lol:
Nekünk is van habtapink és a miénkbe is 10 db van ,biztos még a régebbiekbe csak 9-et raktak.Kispóroltak 1-et. :twisted:
Gondolom mennyire élvezi a mocorgást rajat.
Most nézem hogy már 4 hónapos lesz a kicsi lányod.Eszméletlen hogy telik az idő.Lassan már forgolódni is fog rajta.


Awe:
Na akkor nemsoká kész a kis otthonotok.Tök jó.
További jó pakolást neked és várjuk a képeket.

Anita:
Jaj sajnálom hogy nem lett jó a mosdópult, de nemsoká megcsinálják és ez tök jó.

Edina:
üdv itt!
Nekem az egyik barátnőmnek hónapokig találgatták hogy mikor lesz a szűlés időpontja ,de végül is az első megállapítás jött be.
Amúgy ide vagy oda akármilyen számítás teljesen pontosan úgysem lehet tudni,meg persze a babától is függ.
Ő majd eldönti. :D


Na most már befejezem,megyek vasalni mert képzeljétek Balázs még alszik,bár igaz tegnap 10 óra is volt mire elaludt mert még az ágyon tapsolt meg ugrált a Csináljunk fesztivált c. műsorra.Buli volt este. :lol:
Azért sem volt álmos még mert du. fél 3 körül aludt el és 2 órát aludt(kivételesen),mert itt volt anyósom és kiugrándozta magát vele. :D
Na puszika.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Kép

Ismét Debrecenben. Ma ha befejezi a melót a burkoló férjemmel megyünk anyuékhoz , ő is ott alszik. Holnap ha jó idő lesz grilleznénk és bográcsolnánk az udvaron .Remélem kedvezni fog az időjárás nekünk. :wink:
Majd hozok ismét képeket. :lol:

Alízkám!
Izgatott vagyok, mi volt tegnap a vevőkkel, vevőjelöltekkel? Mjad ha tudsz gyere és mesélj! :wink:
Volt nálatok nagy szülinapi ünneplés? Apától mit kaptál?Balázskának kistesót? :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :P


Kriszti!
Ma Debrecenben vagyok, ha gondolod küldhetsz képet és felnyomom ide. :wink: Olivérről még nem is küldtél csak ujszülött kori képet. :wink:
Akkor Neked sokesélyes a kiirt időpontod dokik szerint. :lol: Na majd, a kis Száva beint nekik , ugyis az lesz amit ő szeretne. :lol: :lol: :lol: Ennyit az időpontokról. :wink:


Edina!
Mesélj még Magadról, Magatokról, örömmel vennénk ha megismerhetnénk. Gondolom a többiek is igy vannak ezzel.
:wink:
Na ja, öreg róka vagyok a csapatban, korra is, és a gyerekeim sem bébik már. :oops: :roll: De azért jó itt a kis csapat és szívesen jövök. :wink:
Ezt kívánom Neked:
Kép


Pintyuska Drága!
Láthatjátok, én mindig egy nappal előrébb járok gondolatban, mert mindig akkor vagyok Debrecenben mikor a szüli és névnapok előnapja van, és másnap meg nem szeretném elfelejteni.
Szóval, kicsit előre, de annál nagyobb szeretettel:
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED SOK PUSZIVAL!!!!!
Kép
Kép Kép Kép



Évi Drága!
Neked is kicsit előre de:
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK SOK PUSZIVAL!!!
Kép Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello Alíz!

Előbb nagyon egyszerre lógtunk a babaneten. Remélhetőleg a vevők úgy rágják meg a látottakat, hogy megveszik a lakásotokat. Juhéééééé.
Köszi a dicséreteidet. :wink:
Össz -vissz 4 db spot lesz betéve az álmennyezetbe a fürdőszobába , a wc-be meg 2 db.
Mindkét helyen csak spotos világitás lesz, remélem jó lesz.
Jó vasalást Neked!
Képzeld, az elmúlt egy hétben Dorka csak 2 alkalommal aludt délután anyuéknál. Többi alkalommal reggel 9-től este fél 10 - 10-ig bírta a tempót.

Pintyuska!
Persze nem reagáltam:
Szívesen vágattam volna hátul is Dorka hajából, de anyu is, a fodrász is lebeszélt. :roll: A fodrász is azt mondta, lesz még ideje később is erősödni a hajának, és amúgy is a 2 éveseknek ilyesmi haja szokott lenni, ettől nem erősebb. Hát engedtem. Így nincs vágva csak a frufruból.

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsu!

Sajna nekünk nem jár a Napló. Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm mindenkinek a kimerítő válaszokat és a sok segítséget!

Zsuzska és Olimami!

Egyébként Feketéről szakmailag csupa jót hallottam egyrészt más orvosoktol (pl. belgyógyász) és mikor bent feküdtem a korházban (kiszáradás miatt) a kismamáktól is, valószínűleg tényleg az, csak lehet, h mivel tudja h ő jó szakember, igy olyan félválról veszi a dolgokat és ez kicsit nyugtalanító. Azért tudjátok én az első babámat várom, nagyon tanácstalan vagyok minden téren ezzel kapcsolatban, neki viszont csak 1 vagyok a sok közül, ami igaz is, de nekem/nekünk ez a dolog azért sokkal nagyobb aggódással jár.
Igen, AFPre a körzeti nőgyógyász adott időpontot, de ő azután állapította meg a terhességet miután az utolsó menses időpontjából Fekete már megállapította.
A lényeg, h ugy érzem, h össze-vissza történt minden ezzel a terhesség időpontjával kapcsolatban, kicsit én is hibásnak érzem magam, mert lehet nekem kellett volna bizonygatni, h de én tudom mikor fogant…nem is tudom. Egyébként pont ezek miatt én már voltam ezidáig kb.4-5 Uh-on, ami kicsit sok, de mondjuk megtudtam h ez a „sugárzás” nem árt a baba egészségének. Viszont az a lényeg, h mostmár tisztázódott a terhesség kora, elvileg 17 hetes vagyok, de hogy most melyik napot nézik váltó napnak, na azt nem tudom :)
Azt hiszem még várok kicsit az orvos váltással, meglátom hogy alakulnak az ezt követő heteim. Remélem minden jóra fordul! :wink:

Olimami!

Jól látom akkor te most második babádat várod? Milyen tapasztalataid vannak a Klinikán?

Pintyuska!

Először is BOLDOG NÉVNAPOT Kívánok Neked igy ismeretlenül is!
Másodszor pedig láttam, h. 23 hetes vagy és Te is a Klinikára jársz, csak Sápyhoz…mi a véleményed róla eddigi tapasztalataid alapján???
Azért kérdezem, mert most ilyen orvos bizonytalanságban szenvedek :)

Bendor!

Köszönöm jókívánságod, nagyon aranyos vagy!:)
Persze mesélek magamról, de nem is tudom hogyan kezdjem…mire vagy kiváncsi?:)
Azért kicsit fura igy becsatlakozni közétek, én sem tudok sok mindent rólatok, de nagyon jó érzés itt lenni, és megosztani veletek a tapasztalataim és meghallgatni titeket!

Egyenlőre most ennyit...majd még jelentkezem!
További szép estét mindenkinek!

Edina[/img][/quote]
dinaedo
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, nagyon jól esett, aranyosak vagytok!!!

ÉVA: NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED, ERŐSEBEN, EGÉSZSÉGBEN ÉS BOLDOGSÁGBAN!!!


Kép Kép Kép
Vendég
 


Éva: Bocsi: ERŐSEBEN = ERŐBEN
Vendég
 


Sziasztok!

Zita! Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked Pannikával!!!! :D


Évi! Neked pedig nagyon boldog születésnapot, szintén Pannika és én!!! :D

Olyan gyönyörű idő van! Végre! Kint voltunk az erdőn, sétáltunk, Pannika aludt egy nagyot. majd hozok képeket csak a férjemnek fel kell telepíteni, amivel kicsinyíteni tudok.

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Pintyuska, még1x (és persze még sokszor) nagyon boldog névnapot, Évi Neked meg nagyon boldog szülinapot!!!

Edina!
Huuu... hát még túl sokat nem tudunk Rólad, ugyhogy persze hogy minden érdekel. :lol:
Debrecenben laksz, ha igen merre? Vagy a környéken?
Dolgozol vagy még tanulsz?
Kislányt vagy kisfiút szeretnétek jobban? Nevek vannak már kinézve a Kismanónak?
Terhességed egyébként problémamentes?
Na ez most épp úgy hat mint egy vallatás. :lol: Bocsi. De tényleg csak azokra válaszolj amire úgy érzed, hogy megoszthatod velünk.
Ha megnézed ki mikor csatlakozott a kis társasághoz láthatod, hogy teljesen vegyes, Mindenkit szívesen fogadunk.
Eddig személyes talit is szerveztünk a babáinkkal együtt, mindkettő nálunk volt, de mi épp lakásfelújításban vagyunk. De majd egyszer ennek is vége lesz és összehozhtajuk a következőt, amin Téged is szívesen látunk. :wink:
Táblázatból láthatod ha visszakeresel, hogy a nagyfiam 6 éves múlt, Dorkám meg 22 hónapos. Vele vagyok jelenleg gyeden, de augusztustól szokatom bölcsibe, én pedig megyek vissza dolgozni. Laborasszisztens vagyok az Orvosi Vegytani Intézetben, ez a klinikához tartozik, ugyhogy végülis klinikai dolgozónak számítok. Igaz nem a gyógyító hanem oktatással foglalkozó részén.
Ha tudsz, hozz Magadról képet, szívesen megkuksiznánk. :wink: Ezen az oldalon láthatsz a két csemetémről és jómagamról is képet, bár gyerekeimről az irományaim alatti vonalzóimon is láthatod. :P

Pusz!
Szép délutánt!

Ma grilleztünk és bográcsoltunk, ugyhogy majd hozok friss képeket.

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Pintyuska, még1x (és persze még sokszor) nagyon boldog névnapot, Évi Neked meg nagyon boldog szülinapot!!!

Edina!
Huuu... hát még túl sokat nem tudunk Rólad, ugyhogy persze hogy minden érdekel. :lol:
Debrecenben laksz, ha igen merre? Vagy a környéken?
Dolgozol vagy még tanulsz?
Kislányt vagy kisfiút szeretnétek jobban? Nevek vannak már kinézve a Kismanónak?
Terhességed egyébként problémamentes?
Na ez most épp úgy hat mint egy vallatás. :lol: Bocsi. De tényleg csak azokra válaszolj amire úgy érzed, hogy megoszthatod velünk.
Ha megnézed ki mikor csatlakozott a kis társasághoz láthatod, hogy teljesen vegyes, Mindenkit szívesen fogadunk.
Eddig személyes talit is szerveztünk a babáinkkal együtt, mindkettő nálunk volt, de mi épp lakásfelújításban vagyunk. De majd egyszer ennek is vége lesz és összehozhtajuk a következőt, amin Téged is szívesen látunk. :wink:
Táblázatból láthatod ha visszakeresel, hogy a nagyfiam 6 éves múlt, Dorkám meg 22 hónapos. Vele vagyok jelenleg gyeden, de augusztustól szokatom bölcsibe, én pedig megyek vissza dolgozni. Laborasszisztens vagyok az Orvosi Vegytani Intézetben, ez a klinikához tartozik, ugyhogy végülis klinikai dolgozónak számítok. Igaz nem a gyógyító hanem oktatással foglalkozó részén.
Ha tudsz, hozz Magadról képet, szívesen megkuksiznánk. :wink: Ezen az oldalon láthatsz a két csemetémről és jómagamról is képet, bár gyerekeimről az irományaim alatti vonalzóimon is láthatod. :P

Pusz!
Szép délutánt!

Ma grilleztünk és bográcsoltunk, ugyhogy majd hozok friss képeket.

Kép
Kép
bendor
 
 


SZIASZTOK!


Először is kezdem az ünnepeltekkel:

Pintyus:

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED ÉS LÉGY MINDIG BOLDOG!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép

Éva:
Neked meg kívánok:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ERŐBEN ÉS EGÉSZSÉGBEN!!!!!!

Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 6.0594.jpg[/img]


Andi:
hÚÚ de jó neketek már biztos megettétek a jó kis bográcsos kajcsit meg a grillezet husit.Nyam-nyam jó is az nagyon.
A szülinapi buli majd a köv. hétvégén lesz most csak 3-ban ünnepeltünk.
Neeeeeeeeeemmmmmmmmmm kistesót kaptam. :lol: :lol: :lol: azt majd talán a névnapomra. :wink: :lol: :lol: :lol:
Kaptam egy nyakláncot egy szép medállal. :D
Az igen,jól bírja Dorka az egész napozást anyukádéknál,de gondolom estére kidől,nem kell altatni. :wink:


NA PUSSZANTÓ.LEMEGYÜNK MÉG EGYET SÉTÁLNI.

Kép

Kép
aliza
 
 


ÉVA:
Ez még lemaradt. :? :roll: :oops: :

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Bendor!
Nagyon klassz lesz a fürdő!!!Teccik a csempe!:)
És a sérók is nagyon csinik lettek!

Pinytus!
Nekem is sokszor volt, hogy Emili befészkelte magát vhová,, ami nekem nem volt kényelmes. :wink: Kis böködés után viszont arrábbállt, vagy ha rászóltam hogy fejezze be a matatást a hasamban :lol: Mindig fitetett vmit :twisted: :lol:
Jó neked, hogy napozhattál, én nem tudom mikor tudok olyat :? Talán jöv.7en anyáéknál! :wink:
Boldog névnapot kívánok!!!

Éva!
Boldog szülinapot kívánok Neked!

Edina!
Üdv itt!

Cukorterhelés:nekem meg se kottyant, még jól is esett:DVittem som citromlevet, meg finom fekete teát.Csak az volt a gond, hogy gyorsan kellett meginni, az meg nekem nem megy, teát csak szép lassan elkortyolva szeretem:D
Meg egy kicsit sok citromlevet tettem bele, félve az édestől, így meg savayna lett, amjdnem kértzem még bele cukrot:D

Bocsi csajok, enyire volt kapacitásom, Emiuli folytzon elnyomkod minent.Mostanában nem nagyon érek rá gépezni,állandóan házon kívül vagyunk :wink:
Emili még köhög, taknyos, hörög.Én is.Majd csak vége lesz 1x.

Puszi mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Jajj csajok, megöl a pollenallergiám!!!!! :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil:

Alíz!
Huuu... klassz lehet a láncod, bizti szép nagyon. :wink:
Bizony-bizony estére azért elfárad Dorka nagyon, szerencsére nem kell altatgatni. 10 perc alatt bekómál. :lol: :lol: :lol:
Ma én is tudtam kicsit napozni, a karomat le is kapta a nap, most szép piros. :roll:
Alízkám a szülinapod dátuma nálunk is emlékezetes lesz, Bence végre megtanult 2 kerekű bicajon biciklizni. 10 perc alatt megtanult, és szerencsére nagyot 1x sem esett. 2 éve vettük neki a biciklijét, de abban az évben nem igazán akaródzott neki megtanulni két keréken menni. Tavaly meg rá sem ült még a pótkerekekkel sem. Na de most. Nagyon ügyes, tényleg.Mondtuk is neki, aki úszni tud nehogy már biciklizni ne tudjon. :lol: :lol:

Panka!
Gyógyuljatok ezerrel!!!!Ez a sok napfény hátha segiteni fog ebben.

Zsuzska!
Azt elhiszem, hogy Pannika nagyot szunyált a séta közben,a jó levegő mindig elnyomja a kicsiket.
Majd várjuk a beígért képeket! :wink:

Majd hozok én is, hisz igértem.
Debrecenbe valószínűleg szerdán megyünk vissza addig még anyuéknál "nyaralunk". Szerdára lesz kész a két vizes helységünk, ha minden igaz. Nagyon bízom benne. Most a férjem ment vissza a kocsival, igy autó nélkül vagyunk. Na nem mintha hiányozna. Majd ő jön értünk.

Kép
Kép
bendor
 
 


Jah a cukorterheléses lötyit jól kivesézzük:

Szerintem sem annyira nagyon-nagyon vészes, én teljesen úgy mentem oda az elmondottak alapján hogy valami borzadály lesz. De kellemesen csalódtam, ha lehet így fogalmazni, mivel a legrosszabbra készültem. :lol: Aki szereti az édes ételeket annak azért nem annyira vészes, szerintem.
Pintyus, mintha Te mondtad volna régebben , hogy szereted az édes dolgokat, ugyhogy szerintem nem lesz gondod hogy megidd ezt a nagyon cukros teát.
:wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jó kívánságokat!
Nagyon kedvesek vagytok!

Edina
Üdv közöttünk!Nagyon jó helyre csöppentél :lol: itt mindenki mindenre és mindenkire kiváncsi (ábszúúlúúte nem rosssz értelembe).Én is őszinte és kedves emberekre találtam itt :lol: !
Mesélj bármit mi "hallgatunk"!Én orvos ügyben nem tudok segíteni mert nekem nem lesz fogadott orvosom csak szülésznő.

Andi
Nagyon jó lett a frizurád!A gyerkőcöké is jó.Bence igazán vagány!Dorkának pedig örülök hogy megmaradtak a fürtjei :oops: .
De jóóóó nektek.... :lol: grill, bogrács...jól csengő szavak egy ilyen napsütéses napon.Össze fut a nyál a számba :oops: .
A fürdőröl majd teszek fel képet de nem nagy durranás és igazábol az előző tulaj izlését (szerencsére volt nekik) dícséri.
A Ti fürdőtök viszont nagyon szupi lesz.Nekem nagyon bejön a piros :lol: .

Alíz
Azért mert nem írtam azért egyfolytában szoritottam a vevők miatt :lol: .Még most is szorítok :lol: és nagyon remélem hogy összejön az "üzlet".Majd mesélj!

Panka
Nekem tetszik hogy közösen irtok ide :lol: Emili igazi nyelvujító :lol: :lol: .Jól teszitek hogy levegőn vagytok nagyon jó idő volt ma.Remélem holnapra hipp-hopp meggyogyultok :oops: .Olyan jó lenne....

Zsu!
Várom a képeket a sétárol :oops: imádom nézegetni őket :lol: .
A nagyerdőn sétáltatok?Én most egy kicsit parázok mert tesómék kint élnek németbe és most először oltatták magukat be kullancs ellen.Amikor látta a doki hogy magyarok akkor mondta hogy nállunk itthon sokkal több a kullancs mint kint!Utánna néztem és Hbm kiemelten kullancs veszélyes :cry: .Na jó nem riogatni akarlak és lehet én vagyok kicsit aggódosabb de az aggődásom minden kedves ismerősőmre kiterjed.Ne haragudj :oops: tényleg nem ijesztgetni akartalak.

Anita
Most akkor nektek elhúzodik a burkolás?Nem okoz fennakadást?Mikorra terezitek a teljes átköltözést, bepakolást?Én most már véeztem a pakolással most már csak apróságok maradtak.Függöny, ajtók mellé dekorléc szoval a csinosítások.De már eltüntek a dobozok :lol: .

Olimami
Örülök hogy igy sugárzik belőled a jókedv :lol: .Mit tesz veled a jó idő?Most hogy ezt tudom teszek el neked napsütést és virág illatot befőtesüvegbe télre :lol: :lol: !
Nem strapálom magam agyon.Vigyázok magunkra.Majd képeket küld a babaszobárol.

Pintyus
Drága Pintyus kívánok neked nagyon sok boldog névnapot!
Kép
Kép
Kép


Most ugy állunk a házzal hogy igazábol minden kész arra hogy ott töltsük az első esténk.Amit én még meg szeretnék várni az az hogy a földmunkagép elrendezze az udvarunk sorsát.Mivel van kutyánk és neki is furcsa lesz egy másik udvar nem szeretném ha egyből gép zugna mellette és megutálja :oops: lehet tulságosan figyelembe veszem az ő lelki világát de nekem ő is családtag :oops: .A gép kedden jön tehát eddig a szerda a nagy nap ha nem jön közbe semmi.
Képeket majd hozok, ígérem!

Puszi mindenkinek.
Évi

Kép
awe
 
 


Éva: nagyon sok boldog szülinapot kívánok !

Zita neked pedig boldog névnapot!

Ezt mindkettőtöknek küldöm:

Kép

Edina üdv köztünk. Még emlékszem nekem milyen volt idecsöppenni, én is hasonlóan "idegennek" éreztem magam, de hidd el szivesen látunk. A köv tali valszeg nálunk lesz. Mi is felújitunk éppen, de 2-3 hét múlva kész leszünk, utána költözés, szóval valszeg júniusi lesz az időpont. Téged is szeretettel várunk. Addig is irj magatokról kicsit, kérdéseket nem teszek fel, mert Bendor már megelőzött, na meg jobb ha magadtól irsz, amit szeretnél megosztani velünk.

Aliz: várjuk a fotókat, meg Bendor tőled is. Akkor szerdától már itthon lesztek ismét?Már csak a takaritás marad, és utána lehet élvezni a szinte új lakást. De jó is nektek!!!!Most még csak irigykedek. . . Aliz a vevők mikor is döntenek?Vagy netán már van is döntés?Remélem elkél a kéró és akkor lehet nektek is nézegetni. De ha jól emlékszem irtad, hogy van még egy lakásotok eladó. Igy ha mind2 elkel, akkor vesztek vmi kerteset?Az klassz lenne nagyon.
Én már most amig a felújitás tart úgy élvezem a mi kis kertünket, pedig az alig valami egy kertesházhoz képest.

Na még kiélvezem a hétvége maradék részét.
Nektek is jó pihenést.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Itt vannak a beígért képek! :lol: :lol: :lol:

Kép olvasok :D

Kép Látod Anya, milyen ügyes vagyok?

Kép észrevette a TV-t :D

Kép Megvagy!!!

Kép portré :D

Kép úgy ülök, mint a nagyok! Az új kalapomban! :D

Kép Ma délutáni séta a nagyerdőn

Kép elnyomott a jó levegő...

Kép mi ketten

Kép Ideültél mellém, Anya?

Kép csörgő alternatív használata :lol: :lol: Gőzöm sincs, hogy húzta a karjára?

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat, komolyan mondom olyan jól esett, mondtam is anyumnak hogy itt igazi baratokra találtam. :lol: :lol: :lol: Kép

Edina: Szeretettel fogadunk közöttünk, úgy ahogy mondta Anita is, az elején én is olyan idegennek éreztem magam, és most ha belegondolok már 6 hónapja tagja vagyok a kis csapattnak, azóta jöttek újak, el is mentek egy páran. De igazábol egy nagyon klassz kis társaság alakúlt ki.

Igen nekem Sápy a dokim de még csak egyszer voltam nála a magánrendelőőbe. De nekem is és férjemnek is nagyon bejött és nyugodt lélekkel bízom magam rá. Nagyon alaposan megvizsgált, lelkiismeretesn beszélt, mindent elmagyarázott részletesen, figyelmes volt. Eddig ezt tudom mondani róla, most megyek hozzá majd jövő héten valamikor a cukorterhelés után. Én nagyon sokat vaciláltam a dokikon, mire végre 18 hetesen megszületett a döntés. :roll: :roll: De most már nyuugodt vagyok hogy van kire bízzam magunkat.

Andi: Mégegyszer nagyon szépen köszönöm hogy telefonáltál is, nagyon cuki vagy. De klassz nektek hogy kint főzöcskéztetek, én is szeretném már, de majd jövőő hétvégén. gyerkőcök biztos élvezték. Gratulálok Bence biciklizéséhez!!! :D :D Ügyes ha ilyen hamar megtanult, látod ami késett nem múlott, semmi nem volt elveszve még és most nagyon élvezi. Nehéz lesz majd levenni a bicajról! :? :shock: :lol: :lol:
Várjuk a képeket!!!

Aliz: NNAgyon nagyon szurkolok hogy össze jöjjön az üzlet, igazán megérdemelnétek!!!
Biztosan nagyon szép a lánc, ha tudsz hozzál képet róla!

Panka!! Gyógyulgassatok meg!!! Emili is lassan szám itógép zseni lesz, olyan ügyesen pötyögtet. Holnap megyek bőrdokihoz, remélem mond valami okosat! :?

Zsu: Képeket hozzad ha férjecskéd feltelepiti a programot, olyan cuki Pannika, nagyon jó nézegetni! :lol:
Köszi szépen a köszöntést, Pannikának ezért külön küldök egy cuppanosat arra a kis husis arcocskájára!!! :lol: :lol: :lol:

Anita: Mekkora kertetek van? Napozgatsz te is? VAgy csinositod?
Milyen anyóséknál lakni? Mikor terveztek még egy 4Dt?? Ha egyáltalán terveztek még. Én ugy megkuksiznám a picimet. Mivel még nem láttam egyszer se az arcát. :cry: És majdnem minden alkalommal aludt vagy elbújt. :?

Kriszti: Hogy benned menyi energia van!!! Anyósom egyfolytába mondogatja nekem hogy nem szabad se ezt se azt csinájam mert árt a babaának, és mondogatom neki hogy nem vagyok beteg csak áldott állapotban!! És hogy egyik babanetes ismerősöm mindjárt szül de még virágokat ültetget! Dicsekszem veled. :lol: Remélem mi is ilyen jól leszünk a vége felé!

Drága Éva!!!!!!!!!!!!!!! Köszike neked is a drága szavakat! Neked is mégegyszer nagyon sok bodog születésnapot! Gondolom majd megünneplitek az új lakásba! Már nincsen sok szerdáig! De jó nektek, kicsit irigykedek, de nem gonoszságbó! :? :D :roll: :roll: :roll: Nagyon örvendek hogy végre költöztök véglegesen. Tudod jól, csak én is már anyira szeretném és nagyon félek hogy még messze van ez. :cry: :cry: :cry: Hozzál képeket Szabikárol is és a házikórol is és kutyusról is! :lol:

Az éjjel nem volt valami jó éjszakám, sok hülyeséget álmodtam, alig tudtam vissza aludni, aztán 5kor bele állt a görcs a vádlimba, azt hittem ugy maradok! Nagyon rossz volt!
Anyum elment Kolozsvárra elrendezni ami még hátramaradt. Anyira megszoktam hogy most már hiányzik.
Puszika mindenkinek, szép jó éjszakát!!!
Vendég
 


Zsuzsi!!! Közbe írtam mig te küldted a képeket!

Jaja, nagyon édesek, 2szer is megnéztem!!!! Sajnálom, de nem tudom eldöteni hogy melyik a legjobb, mert mindegyik nagyon édes, és szép. Nagyon szép kislány Pannika és nagyon kis értelmes pofikája van! Azok a nagy szemek nagyon tudnak figyelni! Látom nagyon élvezte a sétát, és a csörgőt is ténleg nagyon érdekesen másra használja.

Nagyon édes! Még meg nézem egyszer!
Vendég
 


Andi! Bográcsozás, grillezés szuper lehetett! Jó nyaralást még szerdáig Nektek! Aztán vár itthon a szép új fürdőszoba! :lol: Allergia szörnyű lehet... :( Jobbulást! Bencének gatula a biciklizéshez!

Éva! Nektek is szerda a nagy nap? Reméljük semmi nem jön közbe! Kullanccsal nem ijesztettél meg, nekem is eszembe jutott, át is néztem Pannikát fürdés után! :wink:


Alíz! Neeemmm kistesót kaptál? :D Ez aranyos... Mikor van a névnapod? :lol: :lol: :lol: Láncod biztos szép, hozzál képet róla! Meg Balázskáról is! :D

Anita! 2-3 hét, és készen lesztek? Ez nagyon jó! Egész gyorsan haladnak! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zita! Köszi a dicséretet! :oops: Ó, sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakád volt... :( Szedsz magnéziumot? Vádligörcsre az jó! :wink: Anyukád meddig marad Kolozsváron? Amúgy tényleg igazad van, a terhesség nem betegség, és szerintem amíg jól bírod, addig persze csináld a dolgaidat! Azért az utolsó hetekben, nagy pocakkal (meg Nektek akkor meleg nyár is lesz) nyilván nehezebb lesz, de majd segít Anyukád meg a férjed! :wink: Én az utolsó hetekben nagyon hamar elfáradtam, bármit csináltam. Emlékszem 36 hetesen kisúroltam a szőnyeget négykézláb...hát utána fél óráig csak lihegtem... :roll: Úgyhogy csodálom is Krsiztit a sok energiája miatt! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!
Drága a kiscsajod, eddig is gyönyörű baba volt, de most már gyönyörű kiscsajszi.
Hurrá, használja a csörgőt!!! :lol:
Hozom én is a képeimet:
Kép Pihizés
Kép Talicskázás
Kép Talicskázás helyett erőlködés
Kép Power
Kép Dorka slambucozik
Kép Sül a husika
KépHármasban

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok csajok!

Beléptünk a 38. hétbe!!! Azért ez már valami!!!!!! Sőt, ha a május 8.-át veszem , akkor már a 39 vége. IZGI!!!
A babaszoba sehol (már kész vagyok :evil: :evil: :evil: ), ma hozzák a szekrényt, a tapétázást rábíztam egy profira, aki keddre ígérte magát. Kemény 4 e Ft-ért felvállalta. :? :? :?
Ha elszúrja kinyírom. :twisted: :twisted:

Pintyus, csak nem sértődtél? Nem bántásból írtam ám az árasztást... :wink: :wink:
Boldog névnapot utólag is!
Szerintem az lenne a legjobb, ha minden kismaminak felírnák receptre a füldugót, hogy me se hallják a környezetben élők hülyeségeit!!!!!
Te tudod a legjobban mennyit bírsz, biztos nem fogod halálra dolgozni magad. Ha elfáradsz abbahagyod és kész, pihi.
Én is ezt csinálom. :D
Ami eddig fél óra alatt megvolt, most egy egész délelőttbe telik. :shock: :shock: :wink:

Andi, gratula Bencének! Nagy lépés a biciklizés!
Én is dicsekszem Olivérrel egy kicsit. Ugyanis eddig a bébimotoron közlekedett (egyhén szólva hülyén nézett ki), de a bringa hidegen hagyta.
Tegnap mégis kapott egyet és láss csodát szerelem volt első látásra! Felült és tekert (pótkerékkel, de ő még kicsi).
Egész nap gyakorolt, fél 7-kor bejöttünk és egy tányér leves után bezuhant az ágyba. Reggelig aludt!
ÉLJEN A BRINGA!!!!!!! Megvan a csodaszer hiperaktivitás ellen... :twisted: :twisted: :twisted:


Évi, neked boldog szülinapot!
Ti majdnem egy napra vagytok kiírva Pintyussal?
Szerintem szupi lenne, ha aug. 20.-án születnének, én úúúgy úúútáltam suliba menni a szülinapomon.
Remélem Nelly elsején születik. :lol: :lol: :lol:
Szeretném már nagyon megölelgetni..... :cry:

Megyek őőőtözni, vár az NST. :roll:

Puszaság

Jaj Zsu, Pannikának a hordozós képe nagyon édi! A többi is, de azon olyan értelmesen néz, hogy majd megszólal!



No igen , megint lemaradt.
Azért írom, hogy Nelly , mert le vagyok szavazva többségileg. Győzött a túlerő.... :cry: :cry: :cry:
Andi, képzeld el a Nelly-t nem anyakönyvezik, mert van magyar megfelelője (Nelli), de mi csakazértis így fogjuk írni. Mit tudnak tenni? Semmit.
Bezzek a gusztustalan idióta nevek még ajánlottak is (hülye Ladó :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: )
A kérelem benyújtása 2500 Ft, de nem jön már meg az eredmény a szülésig, tehát Nelliként anyakönyvezik, ha meg megengedik (felháborító, hogy "ha megengedik"), akkor névváltoztatásként 13-15 e Ft az illeték. Szenyákok.
Én bediktálom a Nelly-t, aztán hátha bedőlnek neki, elvégre nekem nem kell tudnom, hogy engedélyeztetni kell, nemigaz? :wink:
Próba cseresznye.

Mostmár tényleg lépek.
Csóki


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: