Új privát üzeneted érkezett!

Üdv Zsebibaba köztünk!

Nekem már a kisebb gyerekem is lassan 2 éves, de vannak köztünk frissen szült anyukák és kismamik is akik biztos tudnak segiteni Neked.
Én egyelőre ennyit tudok segiteni:
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Szia Zsebibaba!

Én sok jót hallottam Zatik doktorról, sok ismerősöm jár hozzá. Viszont Sápy Tamás, és Fekete István is jók szerintem, már amennyire beleláttam a klinikán a dolgokba....
Vendég
 


Sziasztok!

36 hetes kismama vagyok, a Debreceni Klinikán fogok szülni és azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy a klinikára a babának mit kell bevinni?

Aki tud, legyen szíves segítsen!
Előre is köszönöm!
gritike
 
 

 
 

Hello Gritike!
Régebben nem engedték ha a babának saját hazai kis rucikat (body, rugi, kis zokni) visznek be az anyukák, de ma már örülnek is neki. Igy kevesebb a mosatásuk és akik nem visznek be egyáltalán annak tutira tudnak adni. Popsitörlőt mindenki visz magának, hisz a pelenkacseréhez csak vattát adnak. Pellus a lányommal bent töltött időben (szűk 2 éve) még naponta 4-5 db járt. Efölötti mennyiséget sajátból pótoltuk. Ha gondolod érdemes még egy kisplédet bevinni, mert egy darabot adnak, azzal lehet a babát betakarni, de szerintem egy hazai jól jön hidegebb időkben...
Babákat naponta fürdetik ehhez ők adnak mindent.
Tisztasági betétet anyukáknak akkor még adtak , most nem tudom mi a helyzet.
Kérdezz még, ha tudunk segitünk !

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok Drágáim!

Olyan régen voltam és olyan kis ügyen termeltetek, hogy alig győzök visszaolvasni. Megint csak a képeket nézegetem inkább...

Nagyon csinosak ám a kismamáink!!! Pannikának szuperül áll a farmerruci, Olgiék nagyon elegánsak.
Mindig elcsodálkozom, hogy milyen nagyok a lányok, még most születtek!!!

Andikáim, nagyon sok boldog névnapot nektek utólag is!!!!!!!!

Velünk minde OK, nem lettem befekvős, ne tudjátok azt a hegyibeszédet Jenei Katalintól.....
Persze nem nekünk "bejárósoknak" ecsetelte , csak a félig nyitott ajtón keresztül kihallatszott. Hülye bunkó.

Az NST szupiságos, BF és a labor eredmény holnap. A vérnyomi 140/90, bár délután mindig magasabb. Hordom a csodaszép specharignyát trombózis ellen. :roll: :roll:
Szexi nagyon.
Hetente 3x kell majd bejárni, de most még élvezem, mert a terhespatológiára kell menni, ami az újszülöttosztály mellett van.
Jönnek-mennek a tündérmanócskák!!!! Olvad a szivem rendesen.
Griti tudok is neked válaszolni, harmatfriss az infóm (tegnap meginterjúvoltam egy kismamit).
Adnak mindent a bébinek és anyukának is. Hálóinget, bár én a sajátomban leszek, betétet, pelust 5db/nap, de ha kérsz hoznak, a kaja ugye kórházi koszt, kipótolják a rokonyok.
Plédet (pólyát), babaruhát ( ezt nem annyira, csak én úúútálom a réklit) és SZERINTEM egy vékony kis sapit mindenképpen érdemes vinni.
Mikorra vagy kiírva? Kinél szülsz? Lehet, hogy együtt leszünk majd bent, én 36 hét+4 napos vagyok.
Kisfiú vagy kislány? Mi lesz a neve?

Van egy csaj, akinek a 36. héten 105 mm-t mértek BPD-re. Szegény nagyon durván néz ki, biztos lesz a baba vagy 5 kg.
Mikor Olivér született, akkor is volt egy ilyen óriásbébi. Megszülte a lány, de a szeme olyan lett, mint egy vámpírnak. Amikor először találkoztunk még meg is riadtam tőle.

Találkoztam az új neonatológussal, külsőre szimpi, de majd a stílusa kiderül. Fiatal srác (ez egy kicsit furcsa volt), űgy néz ki, mint Daniel Jackson a Csillagkapu-ban. Remélem Kovács Judit szabin lesz. :? :?
Most is ott ette a fene a vén banyáját :evil: :evil: :evil: ..

Megyek enni, farkasétvágyam van, pedig 2x vacsiztam. ÁJÁJ!

Csóki



már fugázva, tükörrel . . . Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!
Köszi az eddigi válaszokat! Sápyt ismerem a felsoroltakból, hozzá jártam, mert elég nehezen jött össze ez a baba (kb.1,5 év). Úgy gondoltam, hogy akkor nála is fogok szülni, hiszen szimpatikus volt, de egyrészt eszméletlen árai vannak, másrészt a múlt héten adott egy időpontot az első vizsgálatra, odamentem, az ajtó zárva. Fölhívtam telefonon, és még ő torkolt le, hogy ő konferencián van, biztos nem adott nekem időpontot. Ez kicsit kevéssé szimpatikus volt, úgyhogy az árait és ezt összevetve úgy gondoltam, inkább mást keresek. Ezért is írtam, hogy az árakról is szívesen hallanék, akár priviben is!
Az első 2 gyerekemet egyébként a Kenézyben szültem , de nem tudom, milyenek most ott a viszonyok?

zsebi_baba
 
 


Halihó!!!

Minden új kisamit üdv. nálunk!!!
Zebi baba: Gartulálok a várva várt picurkához! Én a Fekete dokihoz járok, vannak + és -, de kinek nincs? Zatikról is jókat hallottam ( ő mentette meg a bőrömet, amikor hirtelen kellett :roll: , neki köszönhetem most mindent :roll: ) Mindig mondom, hogy ha problémamentes a szülés, akkor minden orvos jó, de ha lépni kell, akkor mit hozzák ki magukból :?: !!!

Gritike: Neked is gratulálok a babádhoz de már inkább drukkolok, hogy ok legyen a szülésed :wink:
Én januárban szültem, eléggé friss az élmény, de sztem a csajok mindent leírtak :D Én még textil pelust vittem a buksija alá, kis sapi mindenkép, pléd, legalább 15 napot voltam bent, ezért a betétet már vinnem kellett , hálóing volt, a kaja pocsék, van segítséged?

Lillaoh: Szia! Te is kismami vagy? Maradsz nálunk, vagy csak bekukk volt? mesélj magadról!!! :wink:

Anita: nagyon jó lett, és milyen gyorsan :shock: Gratulá!

Olimami: akkor jó, hogy nem kellett benn maradnotok, Dr. J.K. ra meg nem kell oda figyelni. Amikor bent feküdtem, jött vizitelni: Annyi volt a hozzászólása: " magától is megszülhettem volna ezt a gyereket!" :shock: :evil: Azt meg nem vette észre, hogy baj van velem. :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Andi! Sajnlámo, hogy így elhúzódik a burkolás.... De biztosan megéri, mert nagyon szép lesz! :D


Anita ! A Ti fürdőszobátok is szép lett nagyon! És milyen gyorsan dolgoznak! :wink:

Olimami! Örülök, hogy nem kellett befeküdnöd! A heti 3 nap bejárást még mindig sokkal jobban ki lehet bírni! Az a fiatal neonatológus gondolom az volt, aki nálunk volt majdnem minden nap. Nekem szimpi volt, és aranyos volt a babákkal is! Ő volt az ügyeletes szilveszterkor is, és a férjem is csak dícsérte, ahogy a babaellátóban nyúlt a kis Mazsolához! :D Meg el is mondott mindent a férjemnek. Jenei Katalinhoz nekem még nem volt szerencsém, de mindig ilyeneket hallok róla, amit Te is mondasz... Nekem a vizitelő szülészekkel is szerencsém volt, leszámítva egy kínos esetet.... Egyik nap egy rezidens jött vizitelni, aki a férjem haverja (nem olyan jóbarát, de egyszer volt is már itt nálunk még régebben..), én azt hittem, nem ismer meg, és mint utólag kiderült, megismert, csak gondolta, biztos kellemetlennek találnám, hogy itt tologatom le a bugyim előttte, így nem akart szólni....Hát, tényleg kellemetlen volt... :oops:

Gritike! Én szilveszterkor szültem. :D Betétet, hálóinget adnak. Bár hálóinget én csak éjszakára kértem, nappal nem akartam a folyosón abban a szexiben járkálni.... :lol: Babának napi 5 pelenkát adnak, meg ruhát, és egy plédet. Én vittem pluszban pelenkát, popsitörlőt, textilpelenkát.

Olgi! Mikor mentek oltásra? Minkét gyerkőc kap rotát?

Kép
zsuzska81
 
 


Kép
Hello csajszikák!!!!

ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG ERŐBEN EGÉSZSÉGBEN ÉS BOLDOGSÁGBAN DRÁGA ZSUZSIKÁM!!!!

Üdv az új kismamiknak!!! Remélem problémamentes terhességetek és szülésetek lesz!

Én csak anyit tudok mondani ogy nagyon örvendek hogy nem J.K. választottam, pedig Andi tudja hogy majdnem az lett a vége, de szerencsére valami azt sugta hogy mégsem.

Zsebibaba: Sajnálom hogy rossz véleményed lett Sápyról, én csak jót hallottam róla és nekem is nagyon szimpi volt és rendes úriember, de mindenkinek meg vannak a napjai. :cry:
Én örvendek hogy ő a dokim, és szerintem nem is anyira elszálltak az árai, de az én legtöbb ismerősöm kb enyit adott a dokijának. Na mindegy, mi nem sajnáljuk rá, csak remélem minden rendben lesz. A többi nem számit.

Anita: Nagyon szép lett a fürdőszoba, és milyen hamar megcsinálták!!!!!!!!!!! :shock: :shock:
Ténleg szemmel láthatóan haladtok a cél felé!

Andi! Akkor te ténleg rengeteget ingázol, legalább nem jössz ki a vezetés ritmusából! :wink: Gyerkőcök biztos jól érzik magukat anyudnál, levegőn, kertbe, miket szoktatok csinálni??? Jó nagy felfordulás lehet most otthon, de a végeredmény a lényeg, addig meg takaritgatnod kell. :(

Megcsinálták a lefolyonkat, végre lehet megint mosogatni!! :D :D
De megkínlódott a srác vele!

Milyen ramat idő van ma, pedig már nagyon vártam a meleget! A tegnap vettünk hintaágyat és reménykedtem hogy ma összeszereljük és napozok rajta! :roll:

Patríciám olyan show műsort szokott néha csinálni hogy még én is elcsodálkozom hogy menyire megnőhetett és megerősödött. Hihetetlen csoda ez az egész, sokszor el is pityeredem hogy milyen kis aranyos lehet oda bent! Rúg, forgolódik, enem tudom mit csinál, de sokszor ugy ki tudja nyomni a pocimat hogy teljesen deform lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: Anyira imádom , hogy a világ minden pénzéért sem cserélném el ezt az állapotot és ezt az érzést!

Na jól van, bocs a lelkizésért de muszály volt megosszam veletek! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kriszti! Örvendek hogy nem kellett befeküdnöd, fél lábbal is kihúzod már ezt a pár hetet, kicsi Száva már a helyén van? Nehéz már ez az időszak??? baba szoba készen van már??? Küldenél fotót. Ha Andi nem ér rá lekicsinyiteni akkor én szivesen megcsinálom. :wink:

Puszika mindenkinek!!!

Kép
Vendég
 


olik! Nagyon igaz, hogy problémamentes terhesség esetén majdnem mindegy, ki a dokid, sőt, akár az ügyeletes is levezeti a szülést, mint ahogy a 2. gyerekemmel jártam, mivel ő éppen húsvétkor született, a fogadott dokim külföldön volt, akinek átadott, ő pedig húsvéti rokonlátogatáson, úgyhogy hosszas telefonálgatás után közölte velem az ügyeletes, hogy akkor nála fogok szülni. Mivel nem volt komplikáció, semmi baj nem történt :)
Pintyus! Igazad van, mindenkinek van rossz napja. Nem is tudom, olyan felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Te a magánrendelőjébe jársz, vagy a klinikára?
Ezt az érzést, amit leírtál, én is imádtam, és már nagyon várom megint!!

zsebi_baba
 
 


Zsebi: eddig még csak egyszer voltam 19 hetesen magánba, és most fogok menni újra a terheléses után.

Anita: hogy hogy már meg volt a vércukor vizsgálat? azt nem 24-25 hetesen kell csinálni? Nekem azt mondta a védőnőm és a körzetisem hogy a legjobb a 25. héten, én akkor megyek mert akkor kell mennem TG-re is, azon a héten.

Nem volt borzasztó?? Nem lettél rosszul? Azalatt a 2 óra alatt mit csináltál?
Vendég
 


Sziasztok!

Zsebibaba,Gritike:
Üdv itt köztünk és gratulálok a babákhoz.
A lányok már szinte mindent leírtak,de azért leírom én is . :)
Plédet,kis sapit,textilpelust ,én is vittem.Meg magamnak hálóinget ,betétet(végszükség esetére).

Gritike:
Kívánom neked hogy minden oké legyen a szűlésednél.

Anita:
Látom egyre csak szépül a fürdőtök,a végeredmény nagyon szép lesz.

Andi:
Sajnálom hogy a burkoló így elhúzza a melót,de ne mérgelődj.
A végeredmény a lényeg!
Akkor egész héten most ott lesztek anyukádéknál ,vagy hazajösz még a héten?

Olgi:
Neeeeeeeem még nem adtuk el a lakást. :cry:
Örülök hogy meggyógyultatok,
Tündikének kitartás a fogacskájához,
Jaj szegényke szurit kap.Remélem nem lesz semmi gond vele.


Na puszi nektek.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Zsu:

Kívánok neked Nagyon Sok Boldogságot,és egészséget születésnapod alkalmából!

Kép
Kép Kép


Pintyus:

Akkor most már tudsz mosogatni drága! :lol:
Az biztos hogy a legjobb érzés a világon,én is nagyon szerettem nézni mikor mozgolódik Balázs.
De szerintem nincs az a kismama aki nem szeretné. :wink:
A napozással még várnod kell egy kicsit. :cry: De állítólag holnaptól már szép napsütéses napok jönnek.

Kriszti:
Örülök hogy nem kellett befeküdnöd és jók az eredmények.
Babaszoba hogy áll már?
Készen van?

Na, lépek.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, anyuéktól. :wink:
Holnap ismét én felügyelem Debrecenbn a burkolót, majd írok akkor többet is.

Zsuzska!
Ma is gondolok ám Rád:
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Anita!Nagyon szép a fürdőszobátok!!!!! Jó a nagy tükör is, tetszik nagyon. :wink:

Kriszti!
Örülök, hogy nem bentfekvős, csak bejárós lettél. Pihizz a vérnyomiddal sokat.
Holnap mint irtam Db-ben leszek, küldhetsz képet, szívesen felteszem Neked ha gondolod. :wink:
Dr. J.K. egy bunkó picsa, egyszeri tapasztalatom van vele, de az egy életre elvette a kedvem , na nem mintha akartam volna hozzá menni. :roll:

Pintyuska!
Azt elhiszem, hogy szuper kismaminak lenni, imádja is azt minden normálisabb lelkületű kismami.Persze a problémamentes terhesség is sokat segít ebben, tegyük hozzá. :wink:
Majd hozok képeket is, a gyerekek lovat simogattak, szomszédban levágták a füvet és olyan sok volt lovaskocsival szállitották el. A ló pedig egy volt általános iskolai osztálytársamé, naná, hogy kihasználtuk, hogy ismerős. Volt lósimogatás, etetés, felülhettek a kocsira a gyerekek... szóval élvezték. Csak a friss fűnyírástól az én pollenallergiám jött elő. (Mondjuk május-augusztus között minden évben van :roll: )
De kinyílt a gyöngyvirág, tegnap Bence szedett Dorkának, nagyon édesek voltak. Hoztam nekik buborékfújót, tegnap egész délután buborékot fújtak. Sétálgatunk, hintáznak, szóval jól elvannak a gyerekek is itt.
Bár sajna most éjszaka hányt Dorka. 10 körül elaludt. éjfélkor pedig keserves sírásra ébredt, meg sem tudtam nyugtatni, kihányta a vacsit. Vagy túlehette mgát (ami csak az ő adagjához képest lehetett sok, vagy hajszál mehetett a torkára és az ingerelhette a torkát, mert ugy aludt el hogy a hajam tekergette és ugye egyik ujja mindig a szájában van elalváskor) Mindenesetre hányás után hamar visszaaludt, és most délelőtt sincs semmi jele annak hogy beteg lenne. Remélem tényleg csak 1x-i volt ez a dolog.

Alíz!
Hátha még jelentkeznek a vevők, nyugiiiii.

Kép
Kép
bendor
 
 


Szia Olik!

Sajnos még nem vagyok kismama, pedig próbálkozunk egy ideje, csak fél éve kiderült hogy PCOS-em van. Ma megyek az I. belre a hormon eredményeimért. Remélem kiderül belőle valami, főleg, hogy fél éve csomókban hullik a hajam, és szerintem a hormonok miatt van :cry:
Aztán most már nagyon be vagyok tojva, hogy 1 éven belül megkopaszodom. :cry:
Vendég
 


Sziasztok kismamák és anyukák!

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és a segítséget!

Zsuzska!
Én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked :!:

Olimami!
36hét+1 naposak vagyunk, május 20.-ára vagyok kiírva, kisfiú lesz( ha minden igaz :) ) és Tomikának fogják hívni. Te mikor voltál ultrahangon és milyen súlyúnak saccolták a babát? Nekem a 33. hetes ultrahangon azt mondták, hogy 2500 g körül van, egy kicsit meg is vagyok ijjedve, hogy nagy baba lesz, a BPD a 33. hetes UH-n egyébként 88 mm volt. Jövő hét kedden megyek UH-ra megint alig várom már, kíváncsi vagyok mennyit nőtt a kis manó.
Bocs de biztos írtad már, csak nem olvastam vissza, hogy nektek kisfiú vagy kislány lesz?

Dr. Fekete István az orvosom, úgy láttam valaki szült már nála, ha esetleg leírnátok, hogy hogy voltatok megelédegve vele a szülésnél, nagyon megköszönném.

Olik!
Neked is köszi, de milyen segítségre gondoltál?

Ja, és még azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy tegnap jelentkeztem szülés felkészítő tanfolyamra, azt mondták majd értesítenek, szerintetek mennyi idő múlva kerül rám sor?

Szép napot mindenkinek!
gritike
 
 


Andi: akkor jó kis programokat szerveztek a gyerkőcöknek, el is hiszem hogy élvezik, ott kint a szabadban, állatokkal körülvéve, tiszta levegő.

Hozzál majd képeket nagyon várom, biztos nagyon aranyos lehetett Bence ahogy szedte a gyöngyvirágot Dorkának! :lol:

Szegény Dorka, sajnálom hogy ilyen ramaty éjszakája volt! De nem csodálkoznék ha hajszál ment a torkára menrt még azt a hajszálat is megmarkolja ami nincs! Mint egy kis mágnes!

Akkor holnap várjuk a bővebb beszámolót, ha lesz időd a felügyelés közbe! :wink:

Aliz: kaptatok már bicikliülést?
Sűrün vannak lakás nézegetők?NAgyon szoritok ám! :wink: :wink:

lillaoh: sok szerencsét a mai eredményhez, és mihamarabbi babásodást.
Vendég
 


Lányok! Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a köszöntést! Aranyosak vagytok!!!! :D

Andi! jaj szegény Dorka.... :( Azóta nincs semmi baja? Lósimogatás, virágszedés édes lehetett! :D


Zita! Na, hát ezek a kismamiság azon pillanatai, amiket visszasírok! :D Csodálatos érzés! Bár, így meg már ölelgethetem és puszilgathatom a Drágámat! De néha azért hiányzik a pocak! :D Amúgy sztem nem lehet ugyanarról a dokiról mndenkinek azonos véleménye. SOk mindentől függ ez, pl. mindenkinek más stílus jön be. Amúgy Sápynak tényleg jó a híre. Na, örülök, hogy a mosogató rendben! Nem semmi lehetett, hogy leszakadt.... :twisted:

Lillaoh! Drukkolok a mai hormoneredményeidhez! Na, meg ahhoz, hogy a hajhullás okát mihamarabb kiderítsék! Szörnyű lehet... :(

Gritike! nekem is Fekete az orvosom, de nekem császár volt, amúgy abszolút elégedett voltem vele. Olginak is ő az orvosa, és Ő szült is nála! :wink: Gratulálok a kisfiadhoz! :D Azért a súlybecslésre ne vegyél mérget, elég nagy hibaszázalékkal becsülnek! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok,

Zsu: Isten éltessen még nagyon sokáig, és legyen nagyon szép napod!!!!!

Üdv az új és leendő kismamáknak. A szüléssel és a kórházzal kapcsolatban én nem tudok segiteni - de látom a többiek már úgyis elláttak benneteket jó tanácsokkal, amik mellesleg majd nekem is hasznosak lesznek. Nekünk ez még az első baba.

Pintyus: nekem Fekete is azt mondta a 20. hetemben hogy mehetek akár másnap a cukrosvizsgálatra ill a tg-ben is ezt mondták. Ezért nem nagyon húztam az időt, túl akartam lenni rajta. Túl lehetett élni, de tegyetek jó sok citromlevet - én igazi citromot facsartam bele - a teába és akkor ki lehet birni. Meg vigyetek vizet és utána iszogassátok, hogy ne nagyon érezzétek azt a cukros löttyöt. Én a két óra alatt elmentek a csempét meg a többi dolgot intézni a lakással kapcsolatban. Csak annyit vártam ott, amig biztos nem volt, hogy nem leszek rosszul, mert úgy nem akartam vezetni.

Panka: hogy vagytok?

Kriszti: örülök, hogy nem kell befeküdnöd és szoritok, hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd.

Szép napot Nektek!!!

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Anita! Neked is köszönöm! :D Én is csak megerősíteni tudom! Én egy fél ciromot facsartam a cukros lötyihez, és így nem volt olyan vészes! Jó az új vonalzód! :wink:

Kép
zsuzska81
 
 


Sziasztok!

Sajna nincs olyan szép idő mint tegnap , fúj elég erősen a szél , így most bent kuksolunk. :cry:
Nagyon úgy néz ki jól van Dorka, (kopp-kopp) ma is eszegetett , persze módjával, hozva ezzel a régi formáját. :)

Anita!
Szép az új vonalzód Neked is !!!És Mindenkinek , mert látom Mindenki beújított az utóbbi időben. :wink:
Falaitok le vannak már festve? Majd ha tudsz hozzál már képeket, milyen szinek lettek, de biztos szuper minden. :wink:

Alíz!
Várom Hajnitól az sms-t amiben megírja Kovács Károly nőgyógyászati rendelésének idejét. Ha megtudom , írom.Nem vagy elfelejtve. :wink: :P

Pintyuska!
Még nem is reagáltam, pedig már a javításon is túl vagytok: Szuper lehetett mikor a mosogató leszakadt és elárasztotta vízzel a konyhátokat. Váááááááááá......... :twisted:
Valóban nincs alkalmam a vezetéstől elszokni. Az az igazság, minél többet vezetek úgy, hogy egyedül vagyok annál jobban kezdem megszeretni a vezetést. Ha gyerkőcökkel vagyok rájuk is figyelnem kell szinkronban, de ha egyedül vagyok akkor ki tudok kapcsolódni. :wink:

Na, éjszaka kicsit ismét bagolykodtam. :lol: :lol: :lol: Dorka hányása után nem tudtam elaludni, kellően kiverte az álmot a szememből, így kiültem a konyhába könyvet olvasni. De most csak 2-ig voltam fent.
:P
Nettel, számitógépbekapcsolással nem akartam zavarni senkit, így olvastam. Azt is nagyon szeretek. :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Pintyus:
A héten már két nézelődő volt,hát anyira nincs sok.
Meglátjuk.Köszi a drukkolást.Ránk fér.
Még nem vettünk ülést majd valószínű hétvégén.


Andikám.
Köszi,hogy gondoltál rám,és megkérdezted Hajni barátnődet.
Jaj de jó a gyerkőcöknek,meghiszem azt hogy élvezik nagyon a kinti hancúrozást.
A ló simogatás meg már csak hab a tortán. :lol:
Örülök hogy Dorkának nincs komoly baja.
Az idő itt is borús meg már a szél is fúj. :cry:
Voltunk lent vagy 2 és fél órát motorozni meg sétálni.Jól el is fáradt Balázs,ebéd után hipp-hopp el is aludt.
Én is egyedül szeretek vezetni,akkor bömböltettem a zenét(na jó csak módjával.)és remekül kikapcsólódom.


Anita:
Nagyon aranyos az új vonalzód. :lol:



Gritike:
Én úgy emlékszem hogy a szűlésfelkészítőt minden hónap elején inditják,de nem biztos.
Mi is voltunk még anno.De levélben értesítenek az időpontról.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Tiszta hülye vagyok! Olvastam Dorkáról totál berezeltem, hogy evett a gyönygyvirágból...
Gyorsan felhívtam szegény Andit, de szerencsére tudta, hogy nagyon mérgező. Nem is értem miért gondoltam, hogy nem tud róla...
Mindegy, az a lényeg, hogy már jól van Dorka.

Köszi lányok a drukkot, aranyosak vagytok.!!!!

Zsunak utólag is boldog szülinapot!

Griti írnál egy keresztnevet? Nem muszáj, ha nem akarod, csak úgy könnyebb.
Én 18.-ára vagyok kiírva, lehet, hogy tényleg találkozunk...
Kislányunk lesz, Nagy Nelly Száva a végleges döntés.
Sajna a fiúk ragaszkodnak a Nellyhez, lemondtam róla, hogy erőltessem a Szávát. :cry: :cry: :cry: :cry:
Mindegy a kisfiunk neve teljesen az én döntésem volt , Nagy Olivér Hunor lett és május 5.-én lesz 4 éves.
A becsült súlyt a számítógép számítja a sok ezer kismami adataiból, nem számít.
Nelly (de furcsa ) fejecskéje 85 mm volt a 36. heti Uh, viszont a combikája szép hosszú 69 mm.
Nekem nincs súly megadva, bár jó nagy darab vagyok, a téraránytalanság gondolom fel sem merül....
Szüléselőkészítőre nem hamarabb kell jelentkezni? Amúgy olyan HIHETETLEN élmény, hogy ihaj...
Megnéztünk egy szülést videón, egy picológustól lehetett kérdezni, beöltöztünk műtősnek és körbementünk a szülőszobán. Megnéztük hol kell jelentkezni, valamint egy kórtermet. Slusszpassz.

Pintyuska, neked nagyon megy az elárasztás, mint tudjuk!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :shock:

A babaszobát hétvégére ígérte a EMBER, mert múlt szombaton lustiztunk, vasárnap kirándultunk.
A miniruhákat kiszelektáltam, a fürdetőszekrényben vannak. Majd ha lesz kedvem kiszedem a többit is.
Most szembesültem a ténnyel, hogy abnormális mennyiségű ruhája van a kicsimnek. Eddig is soknak tűnt a dobozok méreteiből ítélve, de hogy ennyi arra most döbbentem rá.
Nem baj nyitok Kriszti-turkálót Andink után szabadon. :lol:
Végül is kell az a sok ruci, Olivérnél mindig kifolyt minden pelusból az anyatejes kaki és megfogta a ruhákat. Büfi stb. sokx kell öltözni.... :lol: :lol: :lol:
Csúnya a büdi baba!!!!! :D

Sok szerencsét a lakáseladáshoz és a vételhez!!!!
Nekem nem tűnt olyan veszett árnak a 34 M (bár kevésnek sem :shock: ), csak abból indulok ki, hogy itt az Akadémián vagy a Vezéren a régi angol típusú sorházakat hírdetik 35 körül. Na az felháborító. 20 éves házak és még csak nem is tégla...

amúgy a mosogatógépem besz....., fene vigye ezt a Jézuskát :evil: :evil: :evil:
Csak brummog, nem szívja a vizet, a tablettát szétáztatta és rászárította az edényekre.
NEKEM kellett elvégeznem a piszkos munkát őnagysága helyett. Csúnya gonosz, de kitolok vele, mert nem ússza meg a melót! Várom a szerelőt.

A jóslófájás milyen? Tisztára beképzelek magamnak mindent, nyákdugó meg ilyenek.. :shock:

Megyek megebédelek másodjára, mostmár csak kb. negyedadagokat bírok enni egyszerre.


Csóki



Hoztam pár képet:

A múlthéten készültek a Fő téren.
Kép [img]Andi,a%20sapi%20ismerős%20lehet!%20%20http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1208953490.1755.jpg[/img]
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Ezt meg vasárnap csináltam,olyan fáradt volt hogy elaludt a szőnyegen. :lol: :lol: :lol: Dorka 2 :lol: ,Igaz Andi?
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Ezt nem sikerült az előbb,de most hátha.:
Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


A vonalzót tőletek lestem, de köszi. Csak még nevet nem tudtam irni, sajnos:-(

Kriszta: hát ezek a háztartási gépek, úgy látom ők is sztrájkolnak:-)))) De majd a szerelő rendre utasitja. Amúgy tőlem irhatok az okosságaidat, mert én pl nem tudtam hogy mérgező a gyöngyvirág . . .

Aliz: hogy milyen helyes ez a Balázska. Nem futottak utána a téren a lányok?

Most voltam Feketénél, irt fel vasat, és majd 1 hónap múlva találkozunk ismét, ha nem lesz közbe semmi panaszom. Az eredményeim a vasat leszámitva jók, megdicsért. Nem mintha ez rajtam múlna.

Andi a festők majd csak jövő héten jönnek, a burkolók még dolgoznak péntekig biztosan, de lehet szombaton is. Most burkolják a wc-t, kamrát, meg épitik a mosdópultot, majd hozok megint friss képeket.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!!!

Alíz!
Jaj de jót mosolyogtam a képeiden, a sapis képeket még anyunak is megmutattam, nemcsak nekem, neki is ismerős volt a sapi. :wink: :P
Nagyon drága a képeken Balázska, amelyiken meg a fényképezőbe mosolyog az nagyon cuki. :P Hát igen...... látom ragadós a Dorka féle extra pózos elalvás. :lol: :lol: :lol: Ez meg egyenesen szenzációs. :lol:
Megvannak a dokid rendelési időpontjai:
hétfő 10-14ó
kedd 14-18ó
szerda 10-14ó
csütörtök 8-12ó
péntek 14-18ó

Anita!
Okés várjuk a képeket, engem minden érdekel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Bizony-bizony mérgező a gyöngyvirág nedve is, virága is, mindene, sőt még az a víz is amelyikben áll. Aranyeső hasonló... de szerencsére tudtam.
És nagyon sok szobanövény is az : Diphenbachia, Kroton, Fikusz... kisbabák meg ne rágcsálják, vigyázni kell vele. És a virágok nedveit is ha a kezükre kerül ne nyalogassák.
Ezekre figyelek én is nagyon.

Kriszti!
Mikor megláttam Te hívsz, akkorát dobbant a szívem... azt hittem Száva bébi született meg, de ezt mondtam is.
Aranyos vagy hogy aggódtál Dorkáért.De tényleg jól van.Figyeltem nagyon hogy csak fogja és szagolja tegnap a gyöngyvirágot, szájába ne vegye.De kis okos volt, szerencsére. De persze mindig résen kell lenni.
Szép neve lesz a kislányotoknak is , akárcsak a fiatoknak. Szép a Nelly is, bár tudom Száva párti vagy. :lol: :lol: De a Száva is különös és nekem tetszik is. :wink:
Már régebben kérdeztem, csak nem reagáltál: Nelly y-nal a végén anyakönyvezhető???? Sok név csak magyarosítva használható azt tudom. (Dzsenifer, Jennifer helyett pl.)De biztos utána jártatok már.

Kép
Kép
bendor
 
 


Anita
Örülök, hogy szupik az eredményeid, csak így tovább. :wink: :wink:
Huuuu... a mosdópultra is kiváncsi vagyok. :oops: :oops: :oops: Nekünk is körbe lesz csempézve a mosdókagyló, alatta meg majd szekrény lesz (de ez később).

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyus és az elárasztás. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagggggggyon jó. :lol:
Ugye Pintyus???? :P Kólaszökőkút, otthon meg konyhaelárasztás. :lol: Szülőszobán mi lesz???????? :lol: :lol: :lol:


Na jó, dugulok. :P

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Olimami:
Na akkor volt egy kis izgalom a gyöngyvirág miatt. :wink:
Szerencsére semmi gond.
Na ezek a mosogató gépek hamar magadják magukat. :cry: De a szerelő biztos hipp-hopp megcsinálja és teljes gőzzel dolgozhat a te MARIKÁD is. :lol:
Oké akkor hétvége után várjuk a képeket a szobáról.
Jó étvágyat,így utólag. :lol:
Már nyomja a gyomrodat a ki Száva?

Andikám:
Köszike szépen a rendelési időpontokat.Majd beiktatom valamelyik nap a jövőhéten.
Köszi szépen a dicséretet.

Anita:
Örülök hogy jók az eredményeid és minden oké.
Köszike a dícséretet,neked is.Még nem szaladtak a csajok de ami késik az nem múlik:D
A képeket várom,kiváncsi vagyok nagyon a mosdópultra.

Puszi.

Kép

Kép
aliza
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Kép


Na,azt hiszem ennyi voltam mára.
Pussssssz!

Kép
Kép
bendor
 
 


ANDIKÁM:
Nagyon jók a képek.Nagyon aranyosak a gyerekek rajtuk.
Látszik hogy nagyon élvezik ezt a vidéki életet.
Nem is kell ennél jobb kert,jó levegő,állatok.
Úgy látom sikerült ráadnod Dorkára azt a kék együttest amit annyira nem akart felvenni a múltkor. :wink:

Puszika mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak és szépek a gyerekek mindenkinél!

Köszönöm a hozzászólásokat!Egyébként Fekete dokival én is nagyon meg vagyok elégedve.

Olimami!
A kislányotoknak szép neve lesz!


Jó éjt mindenkinek!
gritike
 
 


Sziasztok!

Vagyogatok egy kicsit, bővebben ablogban, bocsánat :oops: se időm, se negergiám mostanában... :?

Olimami!
Most olvasom, hogy Jenei Katalinról tudsz vmit!érdekelne, ui. voltam nála, és még mennék is,de amit írtál...hát nem is tudom.Szóval infó kell! :lol:

Andi!
De szupoer vonalzók!!!!!! :D És aképek is!

Gritike!
Üdv itt!Én is klinikán szültem, vittem saját ruhát, betétet is, Tenat, de adtak amennyit csak kértem, igaz az ő fajtájukat, de nekem az is jó volt.Többit Bendor leírta.Pelusból most is 5öt adnak, de nekünk még ez is sok volt :lol:
Én is úgy tudom, hogy felkészítőre a 30. hétig kel jelentkezni!Kisfiadnak szép neve lesz, a férjem is Tomi

Zsuzska!
Isten éltessen sokáig!!!!!Nagyon vboldog születésnapot kívánok!


Kicsit el vagyok havazva, nagyon sok dolgom volt, na meg Emilivel is menni kell a játszóra, mert itthon már nem bír magával, rákapott nagyon:)
De sajna ma történt egy kis baleset is Crying or Very sad :a csúszdán neki hassal kell lecsúsznia, és most vhogy nem jól ért le, és beverte aszáját, és a fogából is letört egy grízszemnyi darab Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Most alszik, ha felkelt megyünk fogdokihoz Sad
Nagyon kivagyok, annyira sajnálom szegénykémet.Pedig fogtam, de mégsem jól, vagy nem is emlékszem hogy történt, olyan gyors volt, csúszott ahogy szokott, és a végén hallom hogy koccana foga. Crying or Very sad
A szája is felrepedt beül.Nem is tudom miért kell neki hason lecsúsznia, de mindig megfordul ha felért, és agy ment le már eddig is sokszor.Persze fogom én, de most vhogy nem sikerült a dolog Crying or Very sad

Voltunk a fogdokinál, lecsiszolta, beecsetelte, ecsetelésre még 2 nap kell meni.Azt mondta hogy nem vészes, elsőre nem is akarta csiszolni, de mondtam hogy én élesnek látom, nehogy elvágja a nyelvét, ezért csiszolt.Szegény Emilit ketrten fogtuk le az asszisztensnővel, ő mge felvett egy fémujjat Laughing Tisztára mint a Hook kapitány Laughing
Állítólag nem fájt neki a csiszolás Rolling Eyes
Ahoz képest jólviselte, miután felálltunk a székből már semmi baja nem volt Wink

Pintyus!
Gratla a börzéhez, ügyes voltál, látom kászültél!Ygy is kell.
:wink:

Lolita!
Nagyon jó lesz a fürdő!!!Gyógypuszit nagyon köszi, ideért!:D

Egyébként már jobban vagyunk, Emili még kicsit taknyos, férjem szerencsére nem kapta el!

Aliza!
Úgy tudom Kovács doki nyugdíjba ment, én is hozzá jártam terhesgondozásra.SAjtókat zárd be, kulcsot nyeld le:D

Olik!
Én nem akarlak idegesíteni, sem megbántani, de az eddigi képeken én minidg úgy látom, hogy Tündike feje jobbra biccen.Ez csak a képeken van így, vagy egyébként is így tartja afejét?Rehabon mit mondtak rá pontosan?Egyébként nagyon édes a kis sapioval a lagzis képen:)

Tényleg llpek, alig bírok gépelni...
Jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!

Alíz, Andi: nagyon jók a képek nameg a babák rajta :wink: :lol: !!!!!!!!! Kis gyönyörűségek 8)

Panka: nagyon is jól látod, a fejecskéjét mindig így tartja, a testével már nem mindig ( pontosabban nem minden helyzetben) kiflizik. Szorgalmasan tornázunk, június 4. megyünk kontrolra, ha addig nem javulunk, akkor felkeresem a gyógytornászodat.

Emilit sajnálom :( , dehát néha nem is lehet kivédeni az ilyen baleseteket, sajnos megtörténnek. De ezek a manókák nagyon strapabíróak, nagyon hamar felejtenek és gyógyulnak!!! Puszika a kiscsajszinak!!!

Lillaoh:
Mi volt az eredmény? Megtudtátok valamit?
Nekem is nagyon hullik a hajam ( szopi miatt ), én is ezen agyalok, hogy hamar nem marad semmi :roll:

Gritike: ment privi.

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


sziasztok!!!

Nagyon cukik a képek, Balázska is nagyon jó pasi!!! A motorját látom nagyon szereti, a Tóciból gyalog mentetek, kismotorral a Fő térre? Nem fárad ki a legényke?

Andi: Dorka nagyon csinike, jól áll neki a kék is, de az a rózsaszín kiskalap nekem nagyon tetszett! És ténleg látszik a képeken hogy nagyon élvezték a vidéki életet. Nekik ez nagy változás a városhoz képest, nem is csodálom hogy Bence imád ott lenni!

Köszi mindenkinek a viccelődést! 8) 8) 8) :? Igazatok van, nagyon balfasz vagyok! Látom seni nem felejtette el, Kriszti ott sem volt de nagyon tudja mivel kell engem azonositani. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A mosogató az nem is az én hibám volt, hanem egyszerüen rosszul volt összeszerelve a lefolyó, ugyanis mikor csináltuk, Sanyi rakta össze mondván hogy ő is ért enyihez minek ide szerelő! aNa hát eddig tartott!! :x :shock: :? :lol: :wink: :roll:

Mosogatógép látom mindenkinél befuccsol az elején, ugy látszik be kell járatni őket hogy rendesen dolgozzanak!

Várjuk Kriszti és Anita a képeket!

Anita: Örvendek hogy minden ok, biztos nem lesz semmi panasz. Vasat én is szedek, de általában minden kismama vashiányos, általában a nők ilyenek.

Én 5-én megyek terhelésesre és megfogadom tanácsaitokat és viszek jó sok citrom levet.

Panka: jó hogy megvagytok! SAjnálom a kis drágát, nem lehetett valami kellemes neki, biztos jól megijedt! De jó hogy megcsinálta a doki!
Én előre félek az illyenektől, pedig tudom hogy nem lehet elkerülni az ilyen kis baleseteket. :cry:

Megmondanátok nekem is légyszi hogy melyik a jubileumi játszótér, mert nem tudom és anyira mondjátok hogy milyen jó. :oops: :oops:

Tegna füvet nyírtunk anyummal nálunk is meg anyósnál is, jól kifáradtam. MA megyek házidokihoz, beutalót kérni bőrgyogyászhoz mert megjelent valami piros folt a karomon és olyan mintha hámlana. Nem tudom mi za es eléggé megijedtem, igy hát elmegyek még mielött nagyobb lesz.
:cry: :cry: :cry: :( :(

Zsuzsi: Hogy telt a szülinapod??? Miket kaptál?

Anita: Nagyon jó a vonalzód!!!!! :lol: :lol: :lol:

Bocsi ha valamit, valakit kihagytam!

Puszika
Vendég
 


Ja persze hogy kihagytam:

Olgi! De mit mondtak Tündikére a dokik, hogy ez a kiflizés mitől alakúl ki????

Most olyat olvastam hogy egy baba, pocakba csak jobbra tartotta afejét és miután megszületett ugyanugy tartja, de azt mondják hogy kinövi majd.

Én nem vettem észre a képeken, lehet hogy nem is pont azt figyeltem de anyira nem vészes, igy visszanézve sem.

Szurkolok hogy tornátol helyre jöjjön teljesen!
Vendég
 


Sziasztok Lánykák!

Debrecenben vagyok, őrzöm a burkolót, aki szorgalmasan dolgozik. :lol:
Lassan de biztosan szépül a fürdőszoba, wc, bár még mindig a kevésbé látványos résznél tartunk. Na de majd ezután.... :P
Köszi a képekre miindenkinek a dícsérő szavakat. :wink:

Pintyus!
Nem vagy Te balfasz, ne hülyéskedj már. Csak jó volt heccelődni Veled, szerencsére nem annak a hamar sértődős fajtának ismerlek, remélem nem tévedek ezzel. Nem cseszegetni akartunk, de tényleg.Meg a mosogató leszakadásáról tudjuk ám hogy nem tehetsz (na nem mintha a kólaszökőkútról tehettél volna)
Igen, inkább menj el bőrgyógyászhoz és ő nyugtasson meg a folttal kapcsolatban, az a tiszta sor. Esetleg ha tud rá adni krémet amitől hamarabb elmúlik az még jobb. :wink:
Jubileumi játszi a Nagyerdőn van. Állatkert és a Loki-pálya között, majdnem szemben a koripályával. Huuuu... ezek nem biztos hogy sehitenek, de majd a többiek ügyesebben elmagyarázzák Neked. :oops: :)
Igen-igen, nagyon élvezik a mamáéknál töltött idő minden percét a gyerkőcök, míg én napközben Debrecenben vagyok addig sem hiányolnak. Jól megvannak, mondhatnám mindent megkapnak amit szeretnének, a kis fenekük is ki van nyalva rendesen.

Panka!
Ó, szegény Emilid, jól megjárta. Persze, ezek a kis balesetek kivédhetetlenek. Hiába rágod magad, mi lett volna ha... gondolatokon, ez már így történt. Hidd el a lányod hamarabb elfelejti az egészet mint Te. Persze sajnálod, meg a kis fogacskája... dehát annyira nagy baj nem történt szerencsére.

Alízkám!
Szerencsére a kisasszony már kegyeskedik felvenni azt a kék együttest ami a képeken is rajta van. Valahogy megbarátkozott vele, aminek örülök, mert sajnálnám ha nem hordaná. Igaz még Bence kapta, de szerintem rajta egyszer sem volt, már kinőtte mire ideért. És ez a kis együttes nagyon jó, ha melegebb van és lekerül a kabát ez akkor sem vékony, jó kis átmeneti cucc.
Drága, holnap nem tudom hogy tudok jönni, megyek fodrászhoz, attól függ ott hogy végzek, de :

Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked sok szeretettel!!!!

Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!

Olik!
Ígérem ostmár lejövök a témáról, de annyit még mondanék, hogy a dokitól ne várd, hogy majd ő azt mondja, hogy menjetek Dévényre.Jól emlékszem, hogy a Sz.Évánál voltatok?Ő egy kicsit lazábban kezeli a dolgokat minta gyógytornászok, szerinte enyi még belefér, meg sok a gyerek akinek súlyosabb problémája van, így őket veszik előbbre.Persze lehet beketrültök majd egy intenzív tornára, de csak később.Addig viszont sok idő is eltelhet, így vszleg csak magán úton tudtok tornászt szerezni.Bocsi, nem akaréak traktálni ezzel az egésszel, nem is láttam Tündikét, nem is vagyok szakember, de mi úgy megjártuk ezzel a ferde nyakkal, hogy most alig győzik helyrehozni, és nem szeretném ha más is így járna, ezért "osztom az észt". :oops: :wink: :D
És pont ennél a tornánál nagyon értékesek a korai hónapok, akkor sokkal eredményesebben, könnyebben kezelhetőek a bajok!
De nem fogok többet erről beszélni, tégy úgy ahogy jónak gondoljátok :wink:

Pintyus!
Remélem semmi komoly a foltod, talán egy kis ekzema, rosszabb esetben gomba is lehet, de krémmekkel helyre lehet hozni.Mikor mész bőrdokihoz?Én is megyek majd vmikor, mert sok lett rajtam az anyajegy:(
Emili is az utolsó 1 hónapban végig a bal oldalán feküdt, éreztem is, és még viccelődtem is vele, hogy hogy nem fekszi el az oldalát:(Hülye vicc volt:(

Aliza!
Isten éltessen sokáig, boldog szülinapot kívánok! :D
Kép

Ma is voltunk ecsetelésen, Emili jól megjeygezte magának a rendelőt, nem is gondoltam volna!Mikor bementünk a váróból, azonnal elkezdett üvölteni, meg a nyakamba csimpaszkodni:(És még holnap is megyünk.:(
Viszonta tornán nagyon ügyes volt az egyensúlyi feladatokkal, végül ő is élvezte, és persze megint kezdte volna a szeleskedést, vagánykodást! :twisted: Mondta is atornanéni, hogy nagyon bátor, ezért vannak a balesetek vele. :? :( Hát egyik szemem nevet, a másik meg sír. :) :cry: Engem akkor is nagyon bánt, hoyg letört a kis foga, most évekig ilyen lesz. :cry: Pedig olyan szép foga van :? Na mind1, tényleg nem rágódom rajta, ezvan.Azrt ma még nincs kedvem kimenni a játszóra, de muszáj lesz ha felébredt, mert majdnem bír idebent magával, meg legalább süt a nap.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Persze hogy idegesít hogy letört Emili foga, el is hiszem. Délelőtt vigasztalni próbáltalak, hogy nézd a jó oldalát, hogy sokkal nagyobb baja nem történt, de visszaolvasva nem sikerült valami vigasztalóra. :( :oops: Ez is elég bosszantó, ez a fogacska, meg az ijedség.
Hát... ezek a Kismanók már csak ilyenek, frászt hozzák a szülőkre. :lol: De ennek is a jó oldalát nézve, addig jól míg elevenek, addig biztos egészségesek. :wink:

Holnap férjem a soros a burkolóra felügyelni, de szombaton jövök be ismét, mert akkor megy el megvenni a férjem a tükröt, meg hozok neki kaját stb. Holnap megy fel a csempe, szombaton meg gondolom fugázni fogja a mester. Aztán jövő hétre még ott van a mosdópult, kád beállitása, bár a kdá remélhetőleg hamarabb meglesz. De nem tudom.

Szép délutánt és estét Nektek!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi!
Tudom, hogy vígasztalni akartál, de még nem bocsájtottam meg magamnak, hogy nem vigyáztam rá jobban!Persze, én is azzal vígasztalom magam, ogy legalább nem tört ki, "csak" csorba lett. :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Hát most egy életre elegem lett a dokikból (bár én nem mondhatnék ilyet), de sajnos ez az igazság. Tegnap elmentem a hormon eredményeimért, amik tökéletesek lettek, úgyhogy a doki szerint nincs is PCO szindrómám. A nögyógyászom szerint viszont mindkét petefészkem tele van cisztákkal és ez biztosan PCO. Szóval ezek után találjam ki hogy mi a bajom :(
Kérdeztem a dokit, hogy akkor mitöl hullhat még a hajam, mert a vérképem tökéletes volt, most kiderült, hogy a hormonjaim is jók, és akkor mondjon már valamit, hova mehetnék még. Erre azt mondta, hogy fogalma sincs. Úgyhogy tegnap óta állandóan böghetnékem van, mert most már tényleg tanácstalan vagyok...
Vendég
 


Szia Lillaoh!

Jaj, szegény Te, nem vagy könnyű helyzetben.
Igen, én is már rég rájöttem, hogy a dokik sem mindenhatók, sőt néha gőzük nincs arról mi az ember baja. Férjem egy teljes évig küszködött vesekővel, görcsölt, zúzták neki, mindenféle fájdalmas vizsgálaton túlesett, de sokat igazán nem tettek vele.Röntgennel láttak mindig követ, ultrahangon sosem, ugyhogy érdekes volt. Egyszercsak hopp, megszűnt minden, pedig a követ ki sem pisilte, hisz nagyon figyelte.
Nekem is van extra esetem orvossal: megállapitották sérvem van, ha rászántam magam a műtétre menjek vissza. Egy évet vaciláltam, most januárban visszamentem, de egy másik dokihoz aki mondta egyáltalán nincs sérvem, és az Uh is ezt támasztotta alá. Szóval áldom a kis eszemet hogy nem műttettem magam a másik orvossal.
Ha vigasztal, bár gondolom nem, de nekem is hullik a hajam, évszakoktól függetlenül. Fodrász is azt mondja nincs kevés hajam, vannak frissen nőtt hajaim, ugyhogy elviéleg nagy gáz nincs. Szedtem már Revalidot is hajhullásra, de attól meg fájt a gyomrom, ugyhogy erről ennyit.
Mondjuk ha csomókban nagymértékben hullik a hajad, akkor keress meg egy bőrgyógyászt, remélhetőleg segít.
Problémamentesebb időszakot Neked!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Szia!

Már voltam börgyógyásznál, nála kezdtem az egész kivizsgálás dolgot még januárban. Irt fel hajszeszt meg mondta hogy szedjem a Revalid kapszulát. Ennek lasan 3 hónapja, és semmi változás...
Vendég
 


Zsu!

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Most olvastam vissza mindent amiről lemaradtam :oops:
Én még mindig pakolok :oops: Pedig nem ez a hobbim :lol: de valahogy nem fogynak a cuccok.Ami viszont boldogít az az hogy végre az összes bútorunk kint van. :lol:

Anita
Nagyon szuper a fürdőtök!Ma voltam cukor mérésen....hát én vittem rendesen citrom levet de nem lehetett elégé besavanyítani :cry: Nagyon édes az a valami.De kibírtam.Köszi a tippet nekem segítettél.Várom a további képeket.

Pintyus
Probáltalak ma hívni de nem sok sikerrel.Lehet pont dokinál voltál.Kaptál beutalót?Biztos ídegesítő az a folt de remélem nek komoly.Nem vagy allergiás semmire?Étel?Pollen?

Andi
Nagyon jók a gyerkőcös képek.Milyen rendes testvérek.Én mindig balhéztam a báttyámmal nem sok képen vagyunk egymás mellett mosolygósan :oops: .Én sem voltam jó gyerek de Ő sem szedett nekem virágot. :lol:
A burkolás elhúzodása gondolom nem öröm de inkább mint hogy össze legyen csapva :shock: .Majd Te is hozz képeket a fürdőről.

Panka
Szegény Emilid :cry: de ahogy más is írta Te nem tehetsz erről és valóban lehetett volna nagyobb baj is.Jaj a Drága nagyon megjegyezte a rendelőt....de gondolom nem fáj csak mint sok felnőttnek még a hangja is rémisztő neki :cry: .

Olgi
A Ti képeitek is nagyon jók!Tündike nagyon aranyos a ruhácskába.A nagy fiad pedig még engem is levett a lábamról :oops: .

Olimami
Örülök hogy jól vagy!Ne pánikolj előrre...persze könnyű ezt mondani lehet én is ilyen leszek.A babaszobárol majd küldj képet.
A mosogatógép biztos sztrájkol a jó idő beköszöntével. :lol:

Képzeljétek én arra jöttem rá hogy amióta nem dolozom azóta szinte nem is pihentem normálisan és mégsem érzem hogy ki lennék bukva.Ez biztos azért van mert a sajátomat csinálom.
Jaj és ugy néz ki hogy lesz internet jövőhéten kedden.T-online.Gratulálok!Na jó nem vezetékes hanem mobil de akkor is.Lesz!
Most megyek főzök valami vacsit mert apa bármikor betoppanhat és kaja (majdnem) semmi. :oops:

Puszi

Évi

Kép
awe
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: