Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon régen jártam már felétek, pironkodok is rendesen miatta :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: !
Sok minden összejött az utóbbi időben, se kedvem, se energiám nem volt nagyon semmihez. Arról nem beszélve hogy 2 perc nyugta nincs az embernek.

Viki!
Köszönöm hogy hívtál!
Eszti gyönyörű kis husimusi :) !
Remélem Peti jobban van már!
Jól áll a rövid haj. Nem sajnáltad a hosszút? Ha minden jól megy akkor jövőhéten mi is randizunk a fodrásznénivel :wink: .

Jevi!
Már nagyon a finisbe vagytok :D !
Tavaly ilyenkor még mi is egybe nyomtuk Alízkával.
Violkának jobbulást! Adélnak is kötöhártyagyuszija van :twisted: .
Napi 5× csepegtetünk.

Tencsi!
Manócskáidnak utólag nagyon boldog szülinapot kívánok!

Marcsy!
Sok ++++++++++ energia megy nektek!

Akit kihagytam attól 1000 bocsi. Próbálok majd visszaolvasni és reagálni.
Rólunk pár mondatban:
Lányok jól vannak. Alízka 05.30.-án egyedül elindult. A 11hós tanácsadáson volt 7700g és 72 cm. 1 éves korára nem fogja meg triplázni a születési súlyát de sebaj! Szinte már mindent eszik, kivéve a füstölt dolgokat meg a sima tejet. Szopi megy még 1000-rel. Adéllal imádják egymást, de Adél már kezdi unni hogy "Tankocska" letarolja a játékait.

Ma egésznap esett, kisem tudtunk menni :cry: :cry: :cry: !

Szép napot!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg vkinek lenne eladó utazóágya, legyen szíves írjon priviben!
Ha fényképet is küldene róla, annak külön örülnék!

Előre is köszi!

Rambóka

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Mindennap gondolok Rátok! Mennek a drukkok!
Mérték Vince babát? Mekkora lehet most a súlya?

Bordi!

Hogy van a babus pocakja?

Örülök, hogy mindenki többé-kevésbé jól és egyben van! Elnézést, hogy nem személyesen válaszolok mindenkinek!

Segítségre lenne szükségem.
Katának a cicája tegnap kipottyant a 7. emeletről és annyira súlyosan sérült, hogy el kellett altatni. :( Eléggé maga alatt van a csajszi, szeretnénk neki másikat.
Viszont az új cicával kapcsolatban lennének elvárásaink... :) Jó lenne ha lakásban tartott, nyugodt természetű szülőktől származna a baba cica, mert a mostani balesetet is a tűzről pattant vér és a vadászösztön okozta. Mindösszesen ennyit tudtunk kiokoskodni, a többi úgyis lutri.
Nincs esetleg ismerős, barát, stb. akinél vannak ciccek? Akár valami jelképes pénzt is fizetnénk értük...

Köszi előre is!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

 
 

Sziasztok!

Monee!
Megkérdezem holnap a hugomat, nála mindig vannak kiscicák :)
Van neki 2 anyamacskája, Anyukám sokszor a haját tépi, annyi kismacska van körülötte :)
Holnap reggel felhívom, remélem tudok segíteni.
marcsy
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs cica, a múlt héten vitték el őket, volt neki 4, de sajnos mindegyik gazdára talált
:(
marcsy
 
 


Sziasztok!

Monee!

Nekünk van egy vörös színű, kandúr kiscicánk, aki kicsit félős, de nagyon szép cica, most lett elválasztva az anyjától, ha szeretnétek, odaadjuk, mert nekünk már van kettő nagy. Csak szóljál, mert jelenleg Komlón van, de apu bármikor behozza, mindennap jár Pécsre, mert itt dolgozik.

Amúgy nem nagyon méregetik Vince babát, igazából csak flowmetriát néznek csak UH-on, de nem is nagyon hiszek el semmit, egyszer nagyobbnak, máskor kisebbnek mondták! Most már csak pár nap és úgyis megtudom a pontos méreteket! :wink:

2 napig nagyon keményedett a hasam, most semmi! :shock: Vagy ez a szülés előtti csend?! :roll:

Erzsó!
Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy minden oké! Nemsokára szülinap! Hogy megy az idő! :) Majd kérünk ám képeket!

Rambóka!
Nekem sajna nincs, csak olyan, ami még nekünk is kell, de holnap börze lesz a vásárcsarnokban, esetleg nézd meg ott!

Tényleg, lányok, holnap börze, és utána csak szept.ben lesz! Én nem megyek, de hátha valakit érdekel!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

megy a drukk!

képek:

megszoptatom a Mancit:
Kép
így szokott anya is telefonálni:
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép
v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Bordi!
Üdv a kis csapatban!
Itt vagytok már Pécsen?

Viki!
Gyönyörűek a gyerköcök! Na és Eszti mosolya :o :o :o :o :o !
Ilyen képek láttán azér én is bevállalnám a 3.-at :oops: .

Jevi!
Mizú?
Jelentkezz ám ha van valami!

Tegnap délután vidámparkban voltunk a barátainkkal. A lánoyok nagyon jól érezték magukat! Utánna pedig a Magdába sütiztünk 1-et :wink:
Remélem mindenkinek jól telt a 7vége!

Üdv: Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a segítséget!

Jevi!

Köszönjük szépen a felajánlást, megkérdezem a csajszit, hogy mit gondol. :)
Tudnál esetleg fotót felrakni egy-kettőt a kiscicről? Biztos nagyon aranyos, kíváncsi vagyok rá. :) Délután beszélünk Katával és ha minden oké, akkor megejthetjük a tranzakciót. Cseréljünk telószámot priviben, légyszi!

Viki!

Én is el vagyok ájulva Eszti szemeitől! :D
Annyi a különbség a lányokhoz képest, hogy nekem akár még lehet lány babám is. :lol: :lol: Még 3 hét és kiderül remélem! :D

Ez a mai éjszaka katasztrofális volt!
Bevállalom, az én hibámból, alig aludtam valamit. Norbi későn jött haza, későn kerültünk ágyba és én lefekvés előtt a vacsihoz megittam vagy egy fél liter fekete teát, mert nagyon jól esett. Ennek meg lett az eredménye... A baba 3-tól fél 5-ig folyamatosan kalimpálásban volt, kézzel is és lábbal is, 10mp-ekre állt csak meg. Simogattam, forgolódtam, próbálkoztam az összes alvásnemmel, de annyira aktív volt a bébi, hogy egyszerűen nem tudtam visszaaludni. :?
Hát ennyi. Azóta pótoltam kicsit, de még mindig nem teljesen kerek a világ. :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Monee!
Tel számom: 06-20-495-9694. Inkább ide írom, mert a privi nekem sokszor nem jön össze! :oops:
Ma estefelé megyünk Komlóra, és akkor lefotózom a cicust! :) Apu szerint még jó lenne egy hét neki az anyjával, bár már eszik szépen önállóan. Majd meglátjátok, tetszik-e egyáltalán!
Alvás: pihenj egy nagyot délután is! :wink:

Viki!
Annyira örülök mindig a képeknek, tüneményes gyerkőceid vannak!

Erzsó!
Mi is terveztük, de olyan pocsék idő volt! :? Mi cirkuszba mentünk el délután, Violának nagyon tetszett!

Most a csütörtököt célzom meg, mert akkor jön egy jelentős hidegfront! Ha annak se lesz eredménye, akkor karácsonykor fogok szülni! :? :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Okés, ha kell a cicának az egy hét, akkor kell neki. :) Jövő héttől úgysincs iskola, legalább Kata pesztrálhatja otthon a macskát. Várom a képeket! :D
Csak miattad siettem volna meg kicsit a dolgokat, nem akarunk zavarni, ha már külön lesztek Vincével. A legkisebb dolog is nagyobb lesz annál, hogy még a cica biznisszel foglalkozz. :)

Vince babának is nagyon jó ott bent. :D A másik topikon az egyik lány pont ennyire várja a Bencéjét, mint Te. Ő sem akar kibújni. Nem kapkodják el a kis pasik. :lol:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Rambóka,
nekünk van egy utazóágyunk, mi kb. egyszer használtuk, barátaink használták párszor. Utánanézek, hogy hol van. Fotó sajna nincs, csak ha előkerül maga Lord Ágy :)

Monee,
egyelőre nincs meg a szopcsipárna :( Pedig kerestem, gőzöm sincs, hová keveredhetett, de ahol gondoltam, ott egyik helyen sincs...de még nem adtam fel!

Lányok kérdezek: nem tudja valaki, hol lehet itt Pécsett vagy netről (megbízható helyről) laptop-tároló hátizsákot venni? A melóhelyemre a saját gépemet hurcolom busszal, ami még nem lenne baj, de visszafelé hozom a fiamat is a bölcsiből, tehát kell a két szabad kéz. Most egy sima hátizsákkal nyomulok, de egyfolytában parázom, hogy valami baja lesz a részletre vett, méregdrága cuccnak :(

Ha valaki tud lelőhelyet, nagyon megköszönöm.

Kellemes pocakosodást és babázást mindenkinek,
üdv
Kriszi
(akinek hatalmas, már-már kamaszoldó nagy pacijai öt és három évesek :))))) )
kriszi
 
 


Sziasztok!
Megint csak egy gyors bekukkra futja
:oops:

Ma megvolt a szemészet is. Kb. egyórás "kínzás" után a doki feladta, Szittike nem mutatta meg a cicát a képen,nem mondta azt sem, hogy mit lát, csak ült, hozzámbújt és "duzzogott".
Aztán kapott egy matricát és megeredt a nyelve. Szerintem már unta az egész felhajtást és rábökött a képen egy pontra, szerencséjére pont ott volt a cica :lol:
Megnézték lámpával is, minden rendben van vele.
Most rohanok is tovább, holnap korán kelünk, még ma meg kell főznöm a holnapi ebédet is
:(
marcsy
 
 


Kriszi!

Jaj, lehet hogy nem írtam, de köszönöm, ne törd magad a pánci után, épp ma készült el amit csináltam. Pont most akartam jönni büszkélkedni vele.

Neked van tapasztalatod a rugalmas fajta hordozó kendővel?

Marcsy!

Van egyénisége a csajnak! :D
Ez most jót jelent, ugye?

És akkor a pánci:
Kép

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

Hoztam pár képet, bocsi ha sok lett!

Üdv: Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Monee!
Nem a legjobb képek, de olyan kelekótya volt tegnap, alig lehetett megfogni! :oops:

Kép
Kép

Nagyon ügyi vagy a szopipárnával!

Marcsy!
Asszem nálunk ugyanez a cicás kép volt, Violka se mutatta meg semmi pénzért, nálunk még az is nehezítette a dolgot, hogy én semmiféle cicát nem láttam, mert nekem gond van a szememmel, csak pontokat láttam, már a folyosón voltunk, amikor kibökte, hogy még mit is látott azon a képen, bekopogtam, és tényleg volt rajta asszem egy csillag is! :) Jó fejek ezek a gyerekek! :) :?

Kriszi!
Én sajna nem tudok ilyet... :(

Erzsó!
Lánykáid még mindig gyönyörűek, azért a hordozó kipucolásában nem irigyellek! :shock:
Én hadd gratuláljak már előre péntekre Alízka szülinapjára, mert ki tudja, jövök-e még addig!
Szóval nagyon boldog 1. születésnapot kívánok! :)

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Igen Monee, ez jót jelent, semmi baj a szemével.
Jevi!
Én sem láttam semmi mást, csak pontokat :)

Ma megjártuk a bőrgyógyászt is. Már odafelé a hajam téptem. Busszal kellett sajnos menni, akárhányszor megállt a busz, Szittike elkezdett kiabálni, hogy menjünk menjünk. A szemébe sütött a nap, még hangosabban kiabált, hogy kapcsoljam le a lámpát :twisted:
A bőrgyógyásznál látott egy tollat, addig üvöltött amíg nem kapta meg, persze követelt hozzá egy papírt is. :) A bőrével semmi teendő nincs egyenlőre, a kávéfoltokat figyelni kell.
A Dáviddal sajnos más a helyzet. Van egy "anyajegy" a lábán, elég nagy, szőrös, ki kell szedetni. Azt még nem tudom mikor érünk oda, hogy időpontot kérjek neki is a klinikára, ráadásul pár napig bent kell neki maradni.

Erzsó!
Nagyon édesek a lányok
:)

További szép napot, sajnos megint rohanok holnapra főzni, holnap van elméletileg az utolsó dokis napunk(ortopédia).
Remélem ott sem mondanak rosszabb hírt mint eddig!
marcsy
 
 


Szép jó reggelt!

Bocsánat, hogy így eltűntem, de a szülinapi készülődés, utána a rendrakás és azóta is folyamat jövünk-megyünk.... (szeretném kihasználni, hogy még két hétig itthon vagyok).

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a születésnapi jókívánságokat, szuper jól sikerült a zsúr, természetesen teszek fel képeket is!

Örülök, hogy mindenki jól van, mozgalmasan telnek a napjaitok!

Viki a képek továbbra is nagyon jók, nagyon szeretem én is nézni őket7! Természetesen mindenki másról is!

Erzsó, a lányok még mindig gyönyörűek!!!! A sütifaló kép nagyon ott van!

Marcsy sajnálom ezt a sok hercehurcát, de most már csak a végére értek és nem lesz komolyabb gond!

Monee, nagyon ügyi vagy, hogy ilyesmiket tudsz varrni. A szopipárna nagyon szuper dolog, mi imádtuk. Szopcsi miatt is és hát játszani is nagy öröm volt vele.

Most el is köszönök, mert még paradicsomszószt kell csinálni, aztán megyünk tanácsadásra. Domcsinak kell kérnem beutalót is, veseuh-ra.

Jevi megy a drukk ezerrel!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap az ortopédia is. Kaptunk sarokbetétet. Vettünk Szittikének egy hátul zárt szandit, beleraktam a betétet és ha a lábán van nem megy a kislány. Csak addig amíg elbújik egy sarokba és leveszi a szandit.
Valami tippetek van,hogy hogy tudnám a lábán tartani?
Sikerült neki kibuliznom gyógytornát is, 15 alkalommal vihetem a város másik végébe, a 400 ágyasba heti 2 alkalommal.
Novemberben meg vissza a Tunyogi Csapó Miklóshoz. Róla van valami infótok? Nagyon normális, kedves volt a kislányhoz, nekünk is mindent elmagyarázott magyarul!!! Amikor lejárt a 15 alkalom akkor jön a Dávid. Úgy érzem most egy kicsit elég volt az orvosokból, még én visszavagyok ugyan, de szeretnék legalább 3-4 olyan hetet amikor sehova nem kell menni és csak egymással törődhetünk, kirándulhatunk stb.
Kicsit megijedt a doki amikor mutattam neki is(rajta kívül még 3 orvos nézte meg)Szittike popsiját, hogy az egyik egy ici picit nagyobb mint a másik, rögtön a csípőficam került szóba. Hála a jó égnek nincs ilyen gond, ez idővel talán változni fog, ha mégsem, vagy rosszabbodik megműtik és megpróbálják rendbe hozni.
Most megyek, megpróbálok egy kicsit pihizni amíg nézik a mesét.
marcsy
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogymár napok óta nem voltam,de nagyon el vagyok havazva! Minden nap volt valami. Vagy vendégeink, vagy oltásra mentünk, stb…
Eszti 62 cm és 6140 g és meg sem nyikkant a 4 hós oltáson! Ezen kívül hétfő óta vissza is tud fordulni a hasáról a hátára! Már tök profin gurul, nem hittem a szemenke, mire kijöttem Petivel a szobából, már a fotel előtt feküdt hanyatt! Tök sokáig eljátszik hason, és kezd erőlködni, hogy a lábacskáit a hasa alá húzza!
Peti pedig igazi nagyfiú lett ebben a 3 napban!!!!!! Nincs pelusunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma még csak baleset sem volt eddig (kopp-kopp-kopp) , tegnap is csak egy bekaki, miközben kisautózott a garázs előtt! Szóval nagyon nagyon boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Végre talán szobatiszta lesz ő is! Éjjelre még adok rá pelust, de száraz volt eddig minden reggel, a déli alváshoz nem is teszek rá!
Szóval 3 nap alatt csodák tudnak történni.
Nem olvastam vissza még rendesen, csak úgy nagyjából, és most is Word-ben írok, mert ki tudja mikor tudommajd elküldeni, de most nagyon nagyon örülök, hogy ilyen ügyik a gyerekeim!
Én meg elkezdtem körtéket hímezgetni,mivel Peti jele körte lesz, és minden vacakba bele kell majd varrni, inkább hímezgetek neki és azt varjuk az ágyneműbe, törcsibe, stb…. És ez is tetszik nagyon, hogy végre csinálok valami „mást” is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Erzsó!

Jók a képek! Boldog szülinapot a kisebbik lánykádnak! :D

Jevi!

Hogy bírod? Nagyon nagyon kihúzza végig Vince baba! :shock: nem gondoltam volna :roll: Remélem már csak napok kérdése és kibújik! :wink:

Marcsy!

Sajnálom a sok dokihoz rohangálást, elhiszem, hogy eleged van, nameh Krisztikének is elege lehet.

Monee!

Hogy vagy? Lehet már valamit tudni arról, hogy ki is lakik a pocidban? Nevek vannak már?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


nameh= na meg :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Marcsy!

Nem csodálom, hogy ki vagy purcanva! Basszus, ennyi dokihoz szaladgálás még egy felnőttnek is sok, nemám gyerekestül.
Örülök, hogy Krisztikénél nem találtak semmi komolyat! A szandál dologhoz én nem tudok hozzászólni, talán majd szépen megszokja, ha sokat használjátok az utcán is. Ott ugye annyira nincs lehetőség levetni... :)

Viki!

Gratula a szobatisztasághoz! :D Nagy fiú lett Petiből! :D

Mi még ott tartunk, hogy valószínű fiú, de nem száz százalék a dolog. Remélem a 30. heti UH-n megmutatja mi van a lába között, bár ahogy ismerem, az UH előtt fél nappal befelé fordul, összezárja a lábait, hogy még véletlenül se tudjuk megkukucskálni. :lol:
A nevek: ha fiú lesz - Ákos, ha lány - Míra.
Ha fiú lesz a pöttöm, addig "gyakorolunk" amég nem csinál Norbi nekem egy kislány babát is. :D Életbevágó, hogy legyen Míra lányom. :lol:

Jevi!

Van valami helyzet Vince babával? Végül ott lesz Borsay a szülésnél? Mit tudsz?
A cic-mic kérdés miatt felhívlak majd a hétvégén. :wink:

Tencsi, Erzsó!

Jó lenne ha tudnátok gyakrabban jönni!

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Viki!
Hatalmas gratula Petikének, nagyon ügyes nagy fiú! Mi még ott tartunk a pelussal, hogy Szittike szól, ha pisil, de akkor már folyik is, szól ha kakilt. A bimbitől retteg, a wc-től még jobban, báár a nagyokat már elkíséri, mondja, hogy mit csinálnak épp, de ő még nem megy
:)

Képzeljétek, tegnap hatalmasat csalódtam a védőnőnkbe. Kijött, hogy megnézze mi a helyzet, megnézte a papírokat és a kezébe vette az irányítást. Utána néz nekünk mindennek, ezt nem gondoltam volna, hogy végre valaki segít annyi könyörgés, orvoshoz járás után. Azt mondta, hogy ez így nem megoldás, hogy az egyik papíron ez van, a másikon meg teljesen más vélemény.

A szandit elraktuk :oops: Elővettem egy tépőzáras dorkó szerű cipellőt neki. Zárt az igaz, kicsit nagy neki, de megy benne, sőt még szalad is :)
Tegnap a hugom elhozta megmutatni nekik a vadászgörényét. Szittike elnevezte rögtön Kuszinak, egész este kereste, még mérges is volt, hogy ki engedte meg a Neninek(így hívja a hugom) hogy elvigye a Kuszit :)

Monee!
Nagyon szép neveket választottatok! Remélem most már memutatja magát a kis pocaklakód :)
marcsy
 
 


Sziasztok!

Viki!
Én is gratulálok Petike szobatisztaságához, na meg Esztike sem semmi, milyen kis ügyes! :)

Monee!
Igen, bent lesz Borsay dr., most vasárnap kell hozzá mennem Uh-ra, mert ő lesz az ügyeletes, ha addig nem lesz semmi!

Lányok! Kitakarítottam, felmostam, kisikáltam a fürdőszobát, pedig majd leszakadt közben a derekam! Ha ez se hozza meg Vince babát, akkor semmi! :( Drukkoljatok!!!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Én is így kezdtem :wink: szerintem hajnalban Te is mész szülni :wink: :lol: szóval várom reggel azt az sms-t!!!!!!!!!!!!!!!! És megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Könnyű, gyors, sima szülést kívánok, és egy gyönyörűséges, egészséges Vince babát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


bár annyi volt még, hogy egy határtalan nyugalom öntött el, hogy kész vagyok mindennel, és még a dokim is hazajött, és valahogy eszembe sem jutott, hogy most fogok szülni, csak úgy voltam vele, hogy már lehet, mert minden egyben van, aztán tessék .............. 8)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntést!
Most rohanásba vagyok, csak dobok gyorsan pár képet!
Mától vendégünk van, ha elment jövök és beszámiolok!

Üdv: Erzsó
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Vince baba nagyon szuperül érezheti magát a pocidban! :) Kitartás, mártényleg nincs sok vissza!


Erzsó!

Csúcsok a csajok! És gyönyörű volt a torta is, és Alízt elnézve tuti fincsi is !
:wink: :D


röhögni jó :)
Kép
szeressük egymást gyerekek :)
Kép
hason fekve is jól érzem magam :)
Kép
hogy mi van?????????? :)
Kép
most akkor is megfordulok!!!!!!!!!!!!!!
Kép
mondom én................
Kép
végre sikerült :) mondtam, hogy megcsinálom :wink: bár kicsit meglepődtem a végeredménytől :lol:
Kép
ilyenek lesznek Peti "körtéi" az oviba: :) (már csak kb 10-et kéne csinálnom :wink: )
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!

Jevi!

Drukk az uh-hoz! És mindenképp jelentkezz, ha megvolt, hogy mi újság van Veletek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Egyelőre semmi, pedig hétvégén még a kertben is gazoltam! :(
Most egyik nap UH, másik nap NST, és ha nem születik meg, akkor a 41. héten fektetnek be. Azt elvileg szombaton töltöm.
Pedig a napok sincsenek elszámolva, pontosan tudom az utolsó menzi időpontját... :(
Ez van, nem kicsit várjuk már...Férjem már szabin, és sajnos csak két hetet lehet otthon! :(
Mondtam a dokinak, hogy nem lesz-e túl nagy a baba, hát az lesz, de nem tehet semmit... Ha elindítják a szülést, az gyakran császárba torkollik, az meg ugye nem jó, de ha nagy a baba, abból is császár lehet, ááá, nem agyalok tovább...

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Ma tudtam meg, hogy hétvégétől elutazik az orvosom, lányok, most kellenek csak a drukkok igazán!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: Nem igazán tudom, mit kéne tenned, hogy beinduljon, szerencsére nekem Peti majdnem napra pontosan, Eszti meg 3 héttel korábban jött! Lépcsőzni próbáltál, vagy esetleg szex???????????? :roll: MInden esetre megy a drukk, hogy mielőbb, de legkésőbb csütörtökön meglegyen Vince baba, okés? :wink:
Jósoljam meg Neked holnapra, mondjuk délutánra :wink: (aztán ha úgy lesz, le sem mosom magamról, hogy boszi vagyok :lol: )

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!

És azt mondják, hogy a fiú sietősebbek mint a lányok... :roll:

Nagyon drukkolok Neked!
Lépcsőzés, málna levél tea, szereti-szereti apával, mostmár minden jöhet, elrontani semmit nem tudtok.

A cica kérdést jövő héten kéne intéznünk, mert derült égből került nekünk egy balatoni nyaralás, és most teljes létszámban itt hesszelünk Füreden.

Neked is néznek magaztvizet? Valami amnioizé ennek is a hivatalos neve. A másik fórumon a Vincével egy idő kisbaba 1,5 napja kibújt, az anyukájának az utolsó héten kétszer is néztek, csak ezért kérdezem. Nem piszkálták a babát, de pl. az utolsó ilyen magzatvíz vizit után indult be a szülés. Ilyen nálunk nincs?

Bence baba nagy lett, 4200 gramm és 56 centi, de nekik már előre megmondták, hogy nagy baba lesz, tehát nem feltétlenül törvényszerű az óriás bébi ennyi idősen.

Puszi!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Pont fordítva :wink: a lányok a sietősebbek, a fiúk a ráérősek! :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi,
én is drukkdrukk :)

Fent említetteken kívül esetleg kicsit fűszeresebb kaja? Meleg fürdő? Nagytakarítás? Ja és ne akarj mindenáron szülni, mert ha rákattansz, pont amiatt is beragadhat lelkileg a dolog (furán hangzik, de van benne valami). Tudod, olyan még nem volt, hogy bentmaradt volna :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!
Jevi!
Én is drukkolok :) Nálunk a szereti szereti apával jött be :) meg mellette lépcsőztem :wink:

Titeket is megvisel ez a front? Már 3 napja iszonyatosan fáj a fejem, ideges vagyok, Szittike sem alszik rendesen, tegnap másfél óra könyörgés után 10órakor aludt el, elötte meg hajnali 2kor. A Domcsi előző éjjel nagyon sokszor felsírt...buggyant az egész család.
marcsy
 
 


"MA 16.15-KOR MEGSZÜLETETT VINCE BABA 4230 G -AL ÉS 54 CM-EL. JÓL VAGYUNK. PUSZI: ÉVI"

Szóval lehet tényleg boszi vagyok! :shock: :lol:

Hatalmas gratula Nektek, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jevi!
Én is gratulálok, sok-sok-sok finom tejcsit és jó egészséget kívánok Nektek!

Viki!
Lehet, hogy nemcsak Te vagy boszi :) Ma reggel felkeltem és valahogy olyan érzésem volt, hogy a mai nap folyamán már kapjuk is a hírt Vince babáról :wink:

Megvolt az első gyógytornánk...Szittike, ott aránylag szépen csinálta a dolgokat, de itthon is kéne neki, itt velem meg bohóckodik, rötyög, nem csinál semmit. Érdekes módon hirtelen 2 hónapig nem lesz elérhető a gyógytornászunk...pedig amikor jelentkeztünk legalább 5 nő nézte, hogy ki érne rá NYÁRON.
Egy jó dolog viszont volt ma is. A Tunyogi doki megismert és odajött hozzánk, érdeklődött, hogy sikerült-e a gyógytornát elintézni, emlékeztett rá,hogy fél év múlva találkozunk. Számítógép, papírok nélkül is megismert :)
Azt hiszem megvan a végleges ortopéd orvosunk :)

Most rohanok is tovább, a Domcsi tanulni szeretne :wink: , már kb. 1 hete nem ültünk le vele "tanulni"
marcsy
 
 


Jevi!

Hatalmas gratula Nektek itt is! :D
Szép nagy lett a baba, tényleg kényelmes volt neki a babalak. :lol:

Sok tejcsit, sok kakis pelust, nagy böfiket és pukikat kívánok még pluszba! :D

Várom nagyon a képeket!

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Jevi!
Hatalmas gratula a "ráérős" kisfiadhoz!!!!!
Sok boldogságot és nyugodt éjszakákat kívánok!
:wink:

Remélem minden simán és gyorsan ment!

Üdv: Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Vikikém!

Te mint a topic főboszija, nekem is kívánhatnál valami jót :lol: !
Pl: egy stressz mentes napot egy átalvós éjszakával egybekötve :P :D :wink: !

Pussz

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Ritkán járok erre, de most kivételesen éppen időben! :D

Jevi!

Sok boldogságot Vince babához és sok tejcsit!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok!

Először is

Hatalmas gratula Jevinek és Vince babának! Sok boldogságot, rengeteg meghitt pillanatot és sok tejcit kívánok!!!


Erzsó, utólag is nagyon boldog első szülinapot kívánok a kis hercegnőnek, gyönyörűek a képek, szép volt a torta is!!!

Bocsánat, de most többre nem nagyon van időm, mert mától bejárok 1-1 órát a munkahelyemre, hogy legalább látásból ismerjem az új programunkat. El sem kell mondanom, mennyire szar, csupa fölösleges dologgal. No mindegy ez van. Kedden Domival megyünk uh-ra, durva, hogy a Nyár utcából leköltöztették ezt is a Klinikára. Kiváncsi vagyok mennyit fogunk így is várni (időpont ide vagy oda). Aztán szerdán meg irány Gyenesdiás 4 napra és 1-től élesben a meló......

Ha gondoljátok nézzetek körül a www.timar.atw.hu-n, itt vannak képek a zsúrról is. Most sajna nincs arra időm, hogy feltöltsem ide őket. Ahogy tudok jelentkezek azért, addig is mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom!!!!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Szeretnétek babátoknak egy igazán nélkülözhetelen kelléket?
Egy olyan takarót amit nem rúg le a sétánál, az autósülésben vagy alváskor?

Ami jó ha kéznél van vendégségben. Használható takarónak, hempergőzőnek vagy ágytakarónak.

Sőt! Te állíthatod össze, hogy milyen színű legyen milyen minta legyen rajt és még a babád neve is szerepel rajta?

Mi készítjük ezeket a névre szóló takarókat. Ölelni valóan puha, polár anyagból szimplán, duplán és egy különleges polár - pamut kétoldalú kombinációban.

Gyertek a www.gportal.hu/babatakaro oldalra és rendeljetek most 10% kedvezménnyel.

Üdvözlettel:Rempi Kép
rempi
 
 


üzenet Jevi-től:

"Sziasztok! Sajnos hétfőig biztosan maradunk, mert vénásan antibio.-t kap a pici, plusz kék fény is kell,mert besárgult! :( Üdv. mindenkinek: Évi"

Jevi!

Remélem minden rendben lesz a kicsivel, és nyugi, inkább most maradj tovább pár nappal,mint később vissza kelljen menni! :wink: Kékben meg nekem mindkettő napozott 1-1 éjszakát! Petinél még sírtam, Esztit meg mentem 3 óránkét lesni, hogy ki van terülve, és élvezi a meleget :wink: Nyugi, gondolj a tejcsire és pihizz, amíg a kékben lesz a baba!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


néhány pár nappal ezelőtti kép:
hú,de vicces volt anya :D Kép
szeretem a Pampers vízilovat :D
Kép
cseresznyeevés Peti módra, miközben a Tv-ben a Verdák megy dvd-ről:
Kép
anya és Eszike :)
Kép
Peti szereti Eszikét :D Nagyon :lol:
Kép
teázás a babakocsiban a szeles hülye időben, és Petinek semmi, de semmi kedve nem volt fotózkodni, de ez asszem látszik is rajta :wink:
Kép
így alszom a babakocsiban, meg úgy általában is (a gyűrűsujját szopja, nem a hüvelyket )
Kép
húúúúúúúúúúúú, de fini Peti sapija :) Kép
anya, nem is vagyok koszos :lol: :lol: :lol: (annyira)
Kép

v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Helloka!

Viki!

Az a gyűrűs ujj szopizás nagyon vagány! Tök jót nevettünk rajta. :D Bár mondjuk én a szeret-nem szeret kis ruhácskába is bele vagyok esve, nagyon szép! :D

Jevi!

Jelentkezz majd ha hazaértetek!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy vagytok.

Rólunk:

Egyre biztosabb vagyok, hogy mi pont időben jöttünk nyaralni, nagyobb részben kimaradtunk mások nyaralási őrületéből. Tegnap nagyon sokan jöttek ide a szállodába és a reggeli meghitt csendes kajálás helyett, ma már meleg és tömeg volt. Tegnap is elüldözött minket a medence mellől egy zajos csapat, uh. holnap épp ideje lesz hazamenni. :? Egyébként is kezdek már kicsit hisztis lenni... jó a kaja itt, de mindennap hús-féle van. Annyira ennék már egy mákos gubát pl. és innám vödör számra a jó kis házi limonádémat. Itt egyik sincs. :( Meg kéne más a saját ágyunk is, mert elég kényelmetlen az itteni... Szóval van bajom dögivel. :lol: :lol: Holnap hazaaaaaaaaaaaaa! :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Csinálok kis ellenpropagandát....
Kép
Norbi közel 1,5 évesen [/img]

KépKépKép
agmano
 
 


Agmano!

Nagyon édes Norbi, ahogy a hüvelyk ujját szopizva alszik! :) Nekem is az a fura, hogy Eszti miért nem azt szopizza :roll: de mindegy, ha neki így jó :wink: :lol:

Monee!

Beszéltem tegnap Jevivel, a körülményekhez képest jól vannak, és nagyon bízik a hétfői hazajövetelben. Aztán majd a többit meséli Ő! :wink:
Nyaralás :D :lol: :lol: :lol:

Jevi!

Drukk!!!!!!!!!!!!!!!!! Sokat gondolok Rátok, remélem minden jól alakul és holnap már otthon alhattok! :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: