Új privát üzeneted érkezett!

Szép álmokat! :lol:

Mert már biztos alusztok csak gyors kukk.
Jó sokat írtatok délután,de csak nagyjából olvastam el meg a képeket néztem meg.


Pintyus és Évi:
Nagyon csini kismamik vagytok,szépen növögetnek a manók odabennt és jó lett a frizurátok nagyon. :D


Panka és Andi:
Ma már 18-a van ezért kívánok nektek :

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT ERŐBEN EGÉSZSÉGBEN.

Kép
Kép
Kép

Puszantó.
Holnap majd jövök.

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Előszöris:
Andi és Panka! Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!!!!!! :D

7kincs! Várjuk a híreket a babád születéséről! Nincs már sok idő hátra! :wink:

Olgi! Tündike hogy viseli a tornázást? vagy ez nem fájdalmas Neki? csak azét kérdezem, mert Panka pl mesélte, hogy Emili sírt a kezeléseken.... :(

Andi! Ja, így már értem a fürdőszobát.... Amúgy nekünk is ilyen picike, én nem is bírok zárt ajtónál zuhanyozni, mert olyan hamar bemelgszik. persze Pannika ha fürdik, zárva van az ajtó, de szerencsére elég meleg így Neki!

A tegnapi esténk nagyon rossz volt.... :( Nálunk az esti szopi kb. 5 perces szokott lenni, mert akkor már olyan fáradt, hogy nagyon hamar elalszik. (Nem is iagzán értem, hogy ilyen kevés szopival hogy bírja 12 óráig??? :shock: ) Tegnap már az is gyanús volt, hogy kb. fél óráig szopizott, közben néha nyöszörgött egyet-egyet. De aztán úgy tűnt, lassan elalszik, így ott hagytam. Szopizta az ujját, de hát gyakran szokott így elaludni. Aztán egyszercsak egy nagyon fájdalmas sírás csak úgy a semmiből, rohantam be, addigra már zokogott, és tömködte a kezét a szájába. Biztos, hogy a foga kínozta, de még mindig csak kicsit dagadt az ínye, más nem látszik... Bekentem dentinoxszal, és mivel folyamatosan zokogott, adtam Neki panadolt is. Kb 3/4 órába telt, míg az hatott, közben folyamatosan sírt, de nagyon fáradt is volt (mert már negyed 2 óta fent volt, ez meg fél8-8 körül lehetett), és állandóan fúrta bele a fejét a mellkasomba.... :cry: Aztán mikor végre hatott a panadol, akkor még hüppögött vagy 10 percet, aztán pillanatok alatt elaludt, és nem is kelt fel éjszaka. Úgy sajnáltam szegénykémet, olyan fájdalmasan sírt.... :cry:

Kép
zsuzska81
 
 


Lányok!

Egy kérdés: Akinek van habtapija (Andiéknak tudom, hogy van), hol vette? Gondolom, csomagban árulják, hány db van benne? És kb milyen áron? Köszi!

Kép
zsuzska81
 
 

 
 

Sziasztok!

Andi és Pankaa! Nagyon boldog névnapot nektek!

Pintyus, Éva: jó lett a hajatok, csinik vagytok és nagyon szépen kerekedik a babalak!

Mára ennyi voltam, holnap elutazom, így egy darabig megint nem leszek! Pussz
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!!

Köszönöm szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytok, nagyon jól esett. :oops: :wink:

Zsu!
Jaj, nagyon sajnálom a kis Pannikádat, szörnyű lehetett hallgatni a keserves sírását, főleg hogy sokat nem tudsz ilyenkor vele tenni. Jól megkínozza ez a fogzást szegénykét. :roll: :roll:
Nálunk ez szerencsére simán ment, viszont nekem mindkét ygerek hasfájós volt, ugyhogy első pár hétben folyamatosan ment a sírás, néha én is velük sírtam, ugyhogy tudom milyen szörnyű hallgatni.
Habtapi:
Nagyon sokféle van már, általában 9 db van egyben és 1000-1200Ft között van, akciósan meg szerintem ezres alatt (volt még 2 éve). Nemrég voltam a Régióban és legalább 15 féle habtapit láttam, különböző méretben, különböző figurákkal. De Tescoban, Interspárban Corában, Metroban is szokott lenni.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi! Köszi a habtapi-infot! A hétvégén szerintem megnézem, és veszek Neki, majd azon mutatványozhat a földön! :lol: :lol: :lol: Igen, a legszörnyűbb az, mikor tudom, hogy fáj Neki, de nem tudok segíteni... :cry: Délelőtt is sírt elég keservesen, de most legalább a szopitól megnyugodott, és elaludt.

Kép
zsuzska81
 
 


Hoztam képeket!

Kép WOW, macik!!!

Kép elfáradtam...

Kép gyönyörűségem! :D

Kép ha nem vigyázol, behúzok egyet! :lol: :lol: :lol:

Kép uszis

Kép kötényruhában, csak még nem tudok igazán nőiesen ülni benne... :D

Kép
zsuzska81
 
 


Zsu!

De jó, hogy hoztad a kis Drágáról ezeket a szupi képeket, annyira édes ez a lányka. Tudtam hogy kötényruhás kép is lesz,, hisz sokan dícsértük a ruhácskát (is). :wink: Nagyon jó az összes kép, lányod meg meseszép rajtuk.

Kép
Kép
bendor
 
 


Andi és Panka ISTEN ÉLTESSEN NAGYON SOKÁIG BENNETEKET!!!!
Vendég
 


Pintyuska!

Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii és a telefont is.

Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


zSUZSI: NAgyon aranyos a kis csaj, és anyira szépen fejlődik egyre nagyobb és ügyesebb!!!
A rucis kép nagyon cukiiiiiiiiii!!! De a malackás is nagyon tetszik, és mindegyik! Látom nagyon élvezi a játszószönyegét!

Sajnálom hogy enyire fájdalmas síros éjszakátok volt, nem lehet könnyü végig nézni tehetetlenül! Biztos én is nagyon fogom sajnálni és lehet vele együtt sírni! :cry:

Andi: találtatok valami jót ma???

Aliz, te is éjjeli bagoly voltál tegnap???

na pusszantás, megyünk egyet sétálni!
Vendég
 


Sziasztok,

Boldog Névnapot az Andiknak!!!!!!!!!

Pintyus, Éva nagyon jól néztek ki, és milyen helyes a pocitok is!!:-)

Zsuzska: sajnálom, hogy Pannikának ennyire meg kell szenvedni a kis fogáért:-(((

Hétvégén irok hosszabban és teszek majd fel képeket is.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Én is kívánok minden Andreának boldog névnapot, erőben-egészségben!
pave
 
 


Kép
ANDI ÉS PANKA NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Andi, Zsu: Tüncsi a felüléseket szereti, lebegő ülést már kevésbé, az új kúsztatást azt még nagyon nem szereti :? Remélem változik majd :roll:

Zsu:
sajnálom Pankát, hogy vígaszhatatlan, de sajnos ezzel jár, és sok-sok foga lesz még :? Remélem azért, hogy nem lesz ennél fájdalmasabb neki :?
Cuki gombóc a képeken, nagyon szeretem nézni :lol: :wink:
Tündike is rászokott az ujjszopásra :roll: Ez most jó, vagy nem annyira? :oops: Cumi nem kell neki, pedig azt könnyebb lett volna majd elvenni tőle, mint az ujját :? Amúgy olyan édi, amikor altatja ezzel magát :lol: Most már mindig egyedül alszik el, eddig ringatnom kellett :wink:

Andi: puska :lol: :lol: :lol: Ez még jobb, mint kávé :lol: Azonnal hat :lol: :lol:



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket, én is boldog névnapot kívánok ANDINAK!!! :D

Zsuzska!
Nagyon édes a tündérkéd, csini ruhája van!Milyen úszópelust használtok?? :roll: Ilyen fehéret még nem láttam.
Szegény Pannikád, elhiszem hogy rossz lehetett nektek, Emilinél is voltak iylen felsírások.Mi sem tudtunk sokat kezdeni vele.:s

Bocsi, nincs sok erőm írni, még midig vacakul vagyok:(Most aludt amig Emili is, de mintha menne fel a lázam:(
Emili is nyűgös,már tegnap óta nem játszik egy játékával sem!!!
:shock: Csak rajtam lóg, de szó szerint, meg fekszik a földön, ilyesmik.Hiába hívom játszani, nem jön.Nem tudom mi lelte,?? :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Gyors leszek, pár perc és indulok anyuékhoz a kicsikkel.
Köszi Mindenkinek a névnapi köszöntést, Drágák vagytok!
Kép

Panka Neked jobbulást is... névnapodon betegnek lenni?????? :shock: :roll: Nem szabad. :P

Pusz , szép hétvégét Mindenkinek!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka Jobbulást nektek!!!

Andi, olyan jót nevettem a puskás történeten!!! :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

El is felejtettem írni nektek, hogy a ház az eléggé jó volt, el is tudtam volna képzelni magunknak, egy két változtatással, pl. konyhabútor meg fürdőszoba csempe és festés. De nagyon drágáért adja, min. 34 milla! 100 nm. Ugyhogy bukott!
Folytatjuk a keresését! Vagyis Sanyi folytatja, és ha lát egy olyat amit érdemes nekem is megnézni akkor együtt elmegyünk.

Anita: várjuk a fotókat és a bővebb beszámolót!

Köszönöm a frizura és a pocak dicséreteket. Poci kicsinek tünik a képen. Frizu meg nagyon be jön nekem is és sanyinak is, nagyon kéyelmes, nincs sok nyüg vele és jól áll. Szóval be jött a változás!

Holnap megyünk a börzére, 7kor indulunk. Remélem sikerrel járunk!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok Andinak és Pankának!

Most tudok írni végre nektek.Kaptam egy kölcsön gépet.Apa hozta nem tudom honnan de nem is érdekel, csak maradjon nállunk jó sokáig. :lol: :lol:

Hol is kezdjem.

Andi!
Fürdőszoba projekt?Most még mi hiányzik?Kicsit le vagyok maradva és bár probáltam figyelmesen visszaolvasni mindent de nem sikerült. :oops: A "fegyveres" ébresztő viszont megragadott. :lol:

Panka!
Vigyázz magadra!Nehogy lebetegedj most jön a jó idő /az okosak szereint/

Zsu!
Pannika fantasztikusan néz ki a ruhácskába!A többi kép is nagyon aranyos.Tömör gyönyör ez a csaj! :lol: Remélem nem bántja sokáig a fogacskája :oops: jó lenne ha hamar kibujna.

Olgi!
Örülök hogy jol vagytok.Tündike jól bírja a tornát?Nem "fáj" neki?Irányítható vagy ellenkezik?

7kincs
Örülök hogy nállad is minden rendbe!Pihengessél mert szülés után nem biztos hogy lesz lehetőséged rá. :lol:

Anita!
Várom a hétvégét a beszámolót és a képet!Nadon kíváncsi vagyok a Te pocakodra is mert ugye Mi hárman Te Pintyus és én kis tulzással egyidősök vagyunk.

Alíz!
Most már Te sem alszol? :oops: Honnan ez a rengeteg energia?

Pintyus!
Megnyugodtam ahogy elolvastam hogy Sanyinak is tetszett a frizurád.Gondolom Te is örülsz ennek. :lol: Egyből tetszett neki vagy "barátkozni" kellett vele?
Majd átküldöd e-mailbe a képeinket?

Jaj tényleg!Mindenkinek köszönjük a dícséreteket!Valóban nőnek a "garázsok"!

Most már majd sűrűbben jövök!

Puszi mindenkinek

Éva

Kép
awe
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a jükívánságokat, ideértek, kicsit már jobban vagyok. :wink:

És a névnapi köszöntéseket is köszönöm!:)

Awe!
Remélem is hogy sokáig marad a gépetek!

Pintyus!
34 milla?Aranyból van? :twisted: Csak kerteset kerestek?
Örülök hogy elégetetek vagytok a frizuval!Én is változtatnék rajta, de az enyémből nem sok mindent lehetr kihozni a göndörsége miatt. :?

Andi!
Na ja, szép kis ajándék mondhatom! :evil:

Kaptam férjemtől egy csokor tulipánt, meg hozott sütit is nekem. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépem még 1x mindenkinek a névnapi köszöntéseket!!!

Panka!
Örülök, hogy azért jobban vagy már. Biztos apa sütije és tulipánjai hatottak kedvezően Rád.


Pintyus!

Jaj de eszméletlen sokat kérnek a 100nm-es házért, őrület. :roll: :twisted: Lehet még 1-2 év múlva is árulni fogják. Bár sosem lehet tudni, bolondnak is lehet szerencséje.
Na, mindenesetre hátha találna férjed egy minden szempontból megfelelő házat amire le tudnátok csapni.
Ha mégsem jönne össze marad a jelenlegi vagy mentek albérletbe????

Évi!
Örülök, hogy van már laptop amiről tudsz velünk kommunikálni. :wink:
Fürdőszoba projekt tegnap indult, igy én most a két gyerekkel anyuéknál vagyok, tegnap este jöttünk és egész jövő héten itt leszünk. Illetve a gyerekek tutira, én meg ingázok ha a férjem nem tud a burkolóra felügyelni és dolgoznia kell akkor én megyek és őrzöm. Kedden legalábis tutira én leszek vele, a többi még képlékeny. Elvileg hétvégére minden kész is lesz, remélem nem lesz csúszás és valóban már csak a takarítás marad.

Itt vagyunk anyuéknál,van kert , udvar, gyerekeknek kinti játékok, az eső meg csepereg, a szél is fúj. Igy poshadunk bent. Vááááááá........ :evil: :evil: :evil: De jövő hétre már szupi időt jósoltak, remélem lesz is belőle valami. Nekem is elég sápadt színem van, jó lenne picit "szinesedni". :P

Olgi!
Örülök, hogy Tündikének azért nem esik kifejezetten rosszul a torna, meglátod azokba is bele fog jönni amely mozdulatokat most még nem igazán szereti. Meg fogja szokni.
Irtad Neked két keverőlapátos kenyérsütőgéped van, igaz? Az ám nagy kenyeret süt , 1 kg-osat vagy még annál is nagyobbat?
Mert nálunk max. fél kg kenyér szokott elfogyni naponta, és azt hallottam másnapra már nem olyan finom a saját készítésű kenyér. Na nem mintha a boltit nem frissen szeretnénk.De hogy tapasztalod? Tényleg ehetetlen? Vagy hamarabb kiszárad?

Zsuzska,
Te véleményedre is kiváncsi vagyok. És minden kenyérsütős véleményére persze. Mi ugyanis még mindig itt tartunk. :oops: :P Vegyünk, ne vegyünk, ha veszünk milyet vegyünk... :roll:

Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Pintyuska,
Persze mindig kimarad valami:
Nem vettünk a Kikában semmit. Férjemmel célirányosan pár perc alatt megnéztük a fürdőszobarészleget és már jöttünk is. Vele ilyen helyre kinszenvedés menni. Neki azért mert utálja, nekem meg azért mert utálom, hogy rohanni kell. Azt hiszem egyedül kell kimennem akkor bóklászhatok kedvemre.
Fürdőszobába amit szerettünk volna nem kaptunk,törpe fürdőszobába törpe butor kellene, itt meg inkább nagyobbak voltak. :roll: Na , mindegy. Majd kiokoskodunk valamit.
Viszont a babaosztályon is keresztülmentünk, és megláttam azt a kádba tapadókoronggal betehető kis műanyag ülést (Flipper a neve) amiben biztonságosan fürödhet a baba. Tudod ami nekük is van, a Brendonban vettük. Brendonban 5000 Ft körül volt, már attól is dobtunk egy hátast, de itt a Kikában ugyanez 7990 Ft volt. Ugyhogy az árakat igencsak érdemes vásárlást előtt összevetni más boltok áraival is. De láttam nagyon szép és jó minőségű ágyneműhuzatokat, persze csak elrohantunk mellette. :roll: Majd mondom kinézek én normálisan is. Egyedül. Mert most a férjem mellett Dorka is velünk volt, gondolhatod velük mit lehet vásárolni. :lol: :roll: De örült a lányom , mert kapott lufikat a bohócoktól, kapott zászlókat, gumicukrot , meg kaptunk bögrét a kijáratnál. Persze igazságosan az ajándékok felét itthon Bence kapta meg. :wink: Tesrvérkék közt ez már csak igy megy. :wink: :P

Pocid nem kicsi, ne bosszants!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Hello,

Délután majd visszaolvasok, most csak fotót teszek fel magunkról:-)

Puszi Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Andi!
Hát igen, ez az idő kiborító, itt is esett most egy nagyot.Mi is voltunk kint a Mülletben de. gondoltam is hogy benézünka Kikába, márcsak a lufiok miatt is :lol: De Emili már kezdett nyűglődni, és én sem szeretek velük(meg apával)sokat bóklászni, márpedig egy Kika megérdemli az időt :lol: de egyedül én nem tudok kimenni:(Na nem mintha nagyon akarnék venni bármit is. :lol:
De a pesti Kikában már volt egy pár akciós vásárlásom:egy pamutszatén ágynemű garnitúra(cipzáros végű, nem gombos!!!, én ezt szeretem) le volt árazva 2000 vhány100 ft-ra.De a pénztáros nem találta a kódot rajta, mert nem jól volt beárazva.Persze fél óra volt, mire öszehoztak neki egy árat(a tömeg utánnam már megkövezett, mit képzelek én, hogy feltartoma sort, miért nem vsiem vissza!!!! :shock: , stb.No comment, csak röhögtem rajtuk:)), ami:1990 ft!!! :shock: Kérdezik, hogy bicsi, de jó lesz így is???Hát mondom ha még egy fél árát kell várnom, és utánna már ingyen van, akkor inkább várok még, és megküzdök a tömeggel :lol: Szóval én eddig ott csak akciósan vásároltam(máskor is violt már iylen olcsón ilyen ágynemű, ami egyébként 12000 ft volt!!!, csak ez volt a kiállítási darab, amit felhúztak az ágyneműre a boltban, ezért volt lcsó, és én még akkor kinéztem, amikor kint volt:)
Szóval remélem érthető voltam :lol:

Lolita!
Neked is szépen kerekedik a pocak!!Csinos vagy!

Akkor én is dobok képeket(na nem pocakosat :twisted: :lol: )
Kép zoknilehúzóshuncutos Kép fél perc alatt szétrámolt, de rajtakaptam!:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jönni mert nagy takarítás csináltam ,konyha fürdőszoba stb.
Utánna meg sétáltunk Balázzsal meg játszótereztünk majd csak fél 8-kor jöttünk fel.Este meg már nem jöttem.
Pintyus meg Éva kérdztétek hogy csütörtökön éjszakai baglyot játszottam?
Hát igen mert házakat néztem és olyan fél 12 körül még Andi írt a Skypeon hogy még fent vagyok?Így még vele is leveleztem egy kicsit és utánna írtam még nektek.
Néha szoktam én is így éjszakázni,de azért addig nem bírom mint Andi. :lol:

Anita:Nagyon szép neked is a pocid,növekszik a garázsa a babátoknak.
majd írj hogy mi újság van veled,Hogy haladtok a lakás felújítással?

Panka:Pont mintha Balázst látnám. :lol: Úgyan így rámol ő is és persze imádja lerángatni a lábáról a zoknit is. :?
nagyon aranyos Emilid.
Akkor a gyógyulás útjára léptél most már.Örülök,kúrálgasd még magad egy kicsit hogy teljesen meggyógyulj!

Andi:Nem úgy volt hogy csak ma mentek anyukádékhoz?
Vagy elmaradta az ovis buli Bencének.
Visszatérve aradiátor témához:
Nekünk sincs a fürdőbe semmi ,még fűtéscső sem mint Zsuéknál.De ha fürdünk hamar bemelegszik,így mi mikor felújítottuk le is szerltük hősugárzót.
Egyébként ti tudjátok,de szerintem nem lesz hideg radiátor nélkül sem.
Volt névnapi buli anyukádnál?
Gondolom főzött valami fincsit a kislányának.
Érezzétek jól magatokat,csak alakul az idő és akkor tudnak a gyerkőcök hancúrozni.
Sajnálom hogy nem kaptatok semmit a Kikában,de majd máshol biztos megtaláljátok a megfelelőt.
Nálunk is Balázs a gumicukorral meg a léggömmbel elvolt foglalva ,így jól bírta aránylag a nézelődést. :lol:

Éva:Na de jó van most már min írni nekünk,akkor remélem sűrűbben jösz.Nagyon jó lett a a hajd színe,és a család mit szólt?Tetszett nekik gondolom.

Pintyus:Neked is nagyon tetszik a hajad ,jó a formája nagyon.
Én is készülök majd egy kis forma igazításra.Akkor meg volt elégedve a férjed,nem vágattad rövidre.Pont jó.

Bea:Neked jó utat,hova mentettek egyébként?

Olgi:Örülök hogy már jól vagytok és hogy Tündike is jól bírja a tornát.
Balázs szerette nagyon még kisebb korában mikor kezdtünk járni a válla miatt.Mindig vigyorgott közben.Csak már mikor tudott mászni akkor már nem igazán ült meg,előfordult egy -két könnycsepp.


Zsu:Jaj szegény Pannikád megszenved afogacskájával,de sajnos ez ellen nem igazán lehet tenni semmit,Csak hát sajnálja őket az ember.Hátha kibújikmár neki,bár még lezs neki egy jó néhány. :wink:
Nagyon cuki a képeken,a kis farmer ruhájában zabálni való. :lol:

Na ennyi egyelőre,bocsi ha kifelejtettem valakit. :oops:
Lemegyünk sétálni MOST MÉG süt a nap!


Kép

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Persze kifelejtettem

Olimami:
Drukkolok neked hogy hétfőn oké legyen minden és ne kelljen bent maradnod.
Akkor alakul Száva szobája. :D
Képet!Képet! Képet! KÉRÜNK. :lol:

Pintyusnak elfelejtettem írni még:
Nem semmi ára van a házikónak.Biztos szép,de azért egyesek el vannak szállva.
Majd mesélj miket vásároltatok a börzén.Sok sikert és Jó utat.

Na pusza.

Kép

Kép
aliza
 
 


Hello Lányok!

Panka!
Na ja a kis családdal a vásárolatás nézelődés már csak így megy.
A pesti Kikában tényleg megküzdöttél az ágyneműhuzaért, de mint irtad nagyon megérte az árát.
Itt is most kezd előbújni a napocka, megyünk is mindjárt az udvarra. :wink: :wink:

Alízkám!
Kis éjszakai baglyom. :lol:
Nem maradtál le semmiről, valóban úgy volt hogy csak ma reggel jövünk anyuékhoz a gyerekekkel, de változott a program. Bencért már Dorkával mentem a szülinapi party végére és egyenesen jöttünk anyuékhoz.
Apa ugyanis már tegnap is szabin volt és elkezdte a fürdőszobában a csempebontást. Retkes fürdőszobában meg nem akartuk este a gyerekeket fürdetni. Igy inkább jöttünk este.
A szülinapi partyn egyébként a gyerekek összevesztek, pedig az ünnepeltnek Bence volt most a lejobb haverja. Igy Ádám is várta a bulijára már Bencét, és Bence is be volt sózva , hogy mikor lesz már a buli.Bulin meg sikerült még összeverekedniük is. Állitólag mindkét gyerek sírt is, Bence nem is tortázott. A Hangyabolyban nem tudom konkrétan mit játszottak a nagy rohangászás közben (én eljöttem és csak a végére mentünk vissza) de Ádám elfoglalta a Bence területét ebből indult a vita. Remélem azért az ovian ismét szent lez a béke köztük.
:wink:
Nagy névnapi bulim nem igazán vlt, csak megköszöntöttek anyuék és öcsém is. Ez van, öregszem, az unokák fontosabbak lettek. :lol: :wink:

Anita!
Nagyon csinike vagy, a pocid is szépen kerekedik.
Várjuk majd az írásodat is. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok,

Most én is kicsit éjjeli baglyot játszom, de azért közel sem vagyok olyan jó ebben, mint Bendor:-)vagy az este 10 óra még közel sem számit annak? :lol:

Még nem olvastam vissza teljesen, igy lehet nem vagyok mindennel és mindenkivel kapcsolatban képben, ezért előre is bocsi.

Pintyus: milyen házat néztetek ti?az az ár nagyon csillagászati. Tavaly egy kolleganőmék vettek ennyiért egy klassz házat, de az teljesen új épitésű volt . . . amúgy ti milyen árban keresgéltek?Szurkolok hogy megtaláljátok a megfelelőt és főleg hogy ne legyen vele sok munka, hisz neked már nem nagyon van erre időd és energiád. De engem is érdekelne, hogy mi a másik alternativa ha mégsem tetszik egy eladó ház sem?

Éva: nagyon jól nézel ki, szépen megnőtt a pocakod, örülök, hogy már jól vagy, és azért haladsz a pakolással is. Persze mindig van valami ami megkeseriti az ember életét, mint pl a mosógép, de ezen túl kell esni. Kitartás.

Bendor: még egy kitartás, és meglátod milyen klassz lesz a szinte új lakásban. Majd tegyél fel fotót ha már elkezdtek burkolni, igérem én is teszek fel majd a mienkről.

Jövő héten nálunk is elkezdik a burkolást. Ez a hét nem volt semmi. Múlt szombaton költöztünk ki, egyéként az anyósomék lakással nincs semmi gond, nagyon jó kis helyük van itt, szinte saját kis birodalmat kaptunk a házból, igy egy szavam sem lehet. Kedden kaptuk meg a lakást, bár nem teljesen üres állapotban, mert a bácsi fia, aki vele lakott elég érdekes módon gondolta ezt a kiköltözést. A bútorainak a 60 %-át otthagyta a szobájába és elköszönt. Amikor István rákérdezett, hogy ezekkel mi lesz, akkor közölte neki nem kellenek. Na gondolhatjátok, ezt azért nem hagytuk annyiban. Mondta neki István, hogy nekünk sem kell, és pakoljon ki, mert mi egy üres lakást vettünk. Otthagytak ezen kivül egy teli kamrát, és egy félig felszerelt konyhát, mármint szeméttel teli konyhát. Aztán végül is csütörtök délre sikerült mindent elpakoltatni velük. Szerdán a burkolók leverték a fűrdőszobában,wc-ben, előszobában és kamrában a csempét, járólapot. Csütörtökön volt a villanyszerelő, viz és gázszerelő. Pénteken kisimitották a padlót és a falat, ami most szárad és hétfőn kezdik a burkolást. Arról majd küldök képet. Én is nagyon kiváncsi vagyok. Ezzel kb szerda-csüt-re végeznek, utána héten jön a festő, ő kb 2 hét alatt végez és költözhetünk. Sajnos minden napra jut valami kellemetlen izgalom a felújitással kapcsolatban, de igyekszem nem nagyon mellre szivni.

Voltam hétfőn terheléses cukorvizsgálaton. Képzeljétek az éhgyomri cukrom 4,2 volt, a 2 órával későbbi pedig csak 4,1 :)
Mikor 2 óra múlva visszamentem kérdezte a nő, hogy érzem magam, mondtam nagyon éhes vagyok :lol: hát ez látszott az eredményen is. De hál istennek tényleg jól vagyok, ahogy ezt az eredményeim is tükrözik. Remélem ez igy lesz a terhesség végéig, és a szülés is simán megy majd.
Pintyus, Éva ti voltatok már ezen a vizsgálaton?

Zsu: nagyon édes a kicsi lányod, egy tündérke.

Olgi: örülök, hogy jobban vagytok és csináljátok csak szorgalmasan a tornát.

Panka: kiderült mi baja volt Emilinek?Esetleg csak az időjárás miatt volt ilyen kedvetlen?Vagy csak anyahiánya volt szimplán?Emili nagyon édes a képeken, már várom hogy megismerjem élőben is. Na majd a talin, ami nálunk lesz . . .

Aliza: ti akkor most hirdetitek a lakást?Hol, mennyiért és mekkora?Már ha nem vagyok túl indiszkrét . . .

Kezdek álmosodni, mára ennyi voltam, jó éjt és kellemes vasárnapot!

Anita

ui: ja csinéltunk két különálló listát a férjemmel, az egyetlen közös név a Brigitta volt. Madai Brigitta. Nem hangzik rosszul, de kicsit el vagyok szontyolodva, hogy mennyire nem egyezünk ebben a kérdésben . . .

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Hello Anita!

De jó, hogy írtál, és jó sokat. :wink:
Látom izgalmakból Neked is kijut minden napra, unatkozni nincs időd. Felújítás, költözködés... előreláthatólag nem is lesz a következő hetekben sem. :lol:
Nagyon jó lesz ha majd hozol képeket, én már nagyon várom . :wink: De biztos szép lesz minden és nagy örömmel fogtok beköltözni.
Majd ha alakul nálunk is a fürdőszoba hozok én is képeket, ígérem. :wink:
Szóval, ennyire különböző nevekben gondolkodtok, hogy alig van átfedés a listáitokon???? A Brigi aranyos név, bár perpillanat mostanában egyből Erdőhegyi Brigitta ugrik be róla , :lol: :lol: :lol: ő pedig nem volt nagy ász a Vacsoracsatában. :lol: Persze ez nem jelent semmit.
:oops: :oops:
A Petra és Moira a férjednek nem jön be?? Régebben azt hiszem ezeket a neveket irtad. :wink: :P
Valamelyik nap lefekvés előtt én is megkérdeztem férjemtől tudna e nekem olyan fiú és lánynevet mondani amit el tudna képzelni saját gyerekünknek. Na nyugi, tervbe sincs véve harmadik baba, csak elméleti síkon kérdeztem. :lol: :lol: :lol: :lol: Mondta hogy Anna És Dávid. Azt mondtam neki, hogy én más neveket adnék. :lol: :lol: (Tetszik egyébként mindkét név, de nem sajátnak) Visszakérdezett: akkor miért kérdeztem meg őt is??? :lol: :lol: :lol: Ennyi.... oldalára fordult és már aludt is. :roll: :roll: :roll: Lehet mi is megszenvednénk egy 3. gyerek névadásával. :lol: :lol: :lol: :lol: Persze mi csak szórakoztunk ezzel, Nektek meg élesben megy, igaz van még bőven időtök. Messze még a szülésed időpontja. :wink:
Nagyon jó, hogy szuper terheléses vércukor eredményed lett, örülök neki. Terhességed teljesen problémamentes, csak élvezned kell. :wink: :wink: :wink: Pocid is szépen kerekedik, boldog kismami lehetsz.

Puszi!

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!


Anita:
Jó hogy végre írtál,hiányzol ám a csapatból,de megértjük most ezermeg ezer más dolgod van,Gondolom néha azt sem tudod hol áll a fejed,mi is köv. ezután.
De szép lassan kitisztul és elrepül az a pár hét amikor már költözhettek a szép új lakásotokba.
Igen áruljuk a lakásunkat ez a Tócóskert téren van egy 51nm-es 2 szobás felújított lakás.Meg van egy garzonunk az Angyalföld téren .Ezeket szeretnénk eladni és egy kertest venni.
De még eddig nem sok sikerrel,de csak megjönnek egyszer a vevők.
Vigyázz magadra,és kitartás.

Andikám:
Jaj akkor nem sikerült valami jól ez az ovis buli. :(
Reméljük nem tart náluk sokáig a "haragszom rád" és hamar kibékülnek.Ilyen meg sajnos előfordul a legjobb barátokkal is.
Ma már itt is szépen süt a nap.Majd ebéd után lehet elmegyünk mi is anyuék vagy a Jubileumira,még nem tudom.
Tegnap voltunk a városban délután,szerencsére hazaértünk az eső előtt.

További jó pihenést mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hú Andi,de egyszerre írtunk.

Anita:
Elfelejtettem írni hogy szerintem a Brigitta az szép név,még jó hogy legalább egy név van amiben egyezik a véleményetek :D
De még tényleg van időtök eldönteni.
Ja és örülök hogy minden oké a terheléses cukor vizsgálattal is.
Én nagyon rosszul voltam mikor csinálták,alig vártam hogy hazaérjek. :roll:

Na most már lépek porszívózni.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk egy brutál éjszakán, nem is tudom mikor volt ilyen(suerencsére).Napközben semmi baja nem volt Emilinek, viszont este fektetés után nem sokkal elkezdett ordítani, de mint akit nyúznak! Shocked Fürödtem, így apa próbálta megnyugtatni, nem sok sikerrel.Aztán én, de úgy sem volt jó.Láza nem volt, ínye nem duzzadt.Kapotta zért Panadolt, meg egy Viborcil kúpot.Viszont folyik az orra.10kor aludt el nagy nehezen, mikorzben magam mellé vettem, és énekeltem neki.Előtte hintaszékeztünk is, énekelve, de az sem hatott.Biztosan a torka fájt, és tőlem kapta el. Crying or Very sad Éjjel még 2x volt ilyen erős felsírás.Inni sem ivott semmit, ebből is gondolom, hogy a torka fájt.Reggel 8kor kelt, jókedvűen, viszont lázas lett de.Most megint Panadolt kapott.De jól reggelizett, érdekes, akkor már nem fájta torka?:sVagy nagyon éhes volt?Mind1, nem is ez a lényeg.
Pedig ma szép idő is van, akartunk menni az állatkertbe végre, dehát így... Crying or Very sad
Nekem meg herpesz nőtt az orrom aláSad

Most már lázas is lett, ismét Panadol.Aludt egy keveset is de., meg evett is tejpépet.Nemsoká fektetem megint, látom álmos, nyűgi:(

Nincs is most időm reagálni, bocsi:(, de elolvastam a iket írtatok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jajjj de jó kész vannak az egyedi vonalzóim. :P

Panka jobbulást a Kicsidnek!!!!

Kép
Kép
bendor
 
 


Panka:
Sajnálom a kis Emilit,jobbulást neki.
Szegényke most biztos megviseli a betegség meg a láz.
Gyógyuljon meg hamar.

Andi:
Tök jók az új vonalzóid,gratula. :D
Na látod hogy megküldik ,csak győzni kell ki várni. :lol:

Képzeljétek Balázs most már eléri a kilincset,és azzal szórakozik hogy bezárja és kinyitja az ajtót. :?

Ja és azt akartam kérdezni még tőletek főleg a kismamik tudják most a dörgést hogy az Oti nőgyógyászatán a dokik úgyan úgy rendelnek mint azelőtt mikor még nem volt összevonva?Én Kovács Károlyhoz jártam a Bethlen u.-ra és mennék rákszűrésre és nem tudom hogy a rendelés úgy van-e?
Vagy esetleg egy tel.számot ha tudnátok írni megköszönném.
Előre is köszi.

Puszika,megyünk sétálni.mert ,most kelt fel Balázs.

Kép

Kép
aliza
 
 



Halihó!!!

Anita: nagyon csinike vagy!!! hamarosan kész lesz a kis fészketek, lenyugszol majd.

Pintyus:34milla???????? :shock: Piac utcán volt ez a ház? Esetleg ott el lehet képzelni ilyen árat...

Alíz: a kilincs... :? Nálunk is kedvelt téma, ajtócsapkodással együtt :evil: Mindig félek, hogy ráesik az üveg :roll:


Andi:
Nem olyan nagy az a kenyér, a bolti fel van fújva, ezért orjásinak tűnik, de a házi ( pláne, ha teljes kiőrlésűből készíted nem lesz nagyon magas, inkább tömör) egészen csinos lesz. Én a sütést követően berakom egy konyharuhába és zacskóba. Megpuhul és még 2-3 napig tökéletesen fincsike lesz!!!

Kérdés: Milyen homlok hőmérőt érdemes venni? Van valakinek?

Szombati lagzis képek:
Kép Kép
Még egy pár... :oops:

Kép Kép Kép

[/color]

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Hú nincs valami nagy forgalom,gondolom ebben a jó időben kint vagytok a szabadban.Mi is voltunk lent sétálni meg motorozni.De már kezd beborulni. :cry:

Olgi:Az ajtócsapkodás igen nálunk is meg van,sajnos. :cry: Ne is mondd én is mindig attól félek hogy kitörik az üveg és szanaszét vágja Balázst. :cry: :cry: :cry:
Jaj nagyon csinosak voltak a hölgyek kérem szépen a lagzin. :D
Nagyon édes Tündike ahogy figyel a kis értelmes pofikájával, abban a kis sapiban meg zabálni való.Igazi kis tündérke.
Zolika már komoly fiatalemberként ül az asztalnál. :D
Látom sportolni is együtt mennek apával. :D
Mi is most akarunk venni ilyen ülést a bicajomra,és utánna megyünk túrázni Balázzsal.Biztos tetszeni fog majd neki.Úgy látom Zolika is élvezi.

Na most ennyit írok mert várjuk a lakás nézőket 6-ra.
Na puszika.

Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Sziasztok,

Panka: jobbulást Emilinek, úgy sajnálom, hogy nincs jól!!!

Bendor: hogy haladtok a fűrdővel?Nálunk már fent van a csempe, ha ezt megirtam küldök is majd fotót róla. Élőben szebb, de azért remélem majd igy is látjátok milyen akar lenni.

Olgi: jaj hogy milyen édes Tündike, és mennyire hasonlit rád:-)Zozó meg milyen fess abban a szerelésben, és milyen fegyelmezetten ül az asztalnál:-)

Ma nagyon elfáradtam. Ma is voltak izgalmak, annyi volt a jó a napban, hogy István szabin volt - ma voltunk átiratni az órákat - igy mellettem volt a nagy izgalmak közepette. De most nagyon hullának érzem magam, állva el birnék aludni. Ma este biztosan nem kell altatni.
Ma képzeljétek amig császkáltunk az óraátirás miatt, volt az eladó srác az új lakásunkban. Itt jegyzem meg, hogy 30 éves pasiról van szó, de már kinézetre sincs több 18-nál, illetve agyilag még lentebb van. Úgy pakolt ki kedden, amikor átadta a kulcsot, hogy a fél bútorzatot bent hagyta a lakásban és közölte azok neki nem kellenek. Ágy alatt egy használt pár zokni meg ilyenek. 3 napunkba tellett mire nagy nehezen elhordott minden cuccát. Erre ma visszajött hogy elvinné a függönyt, ha még fent van. Kész röhej. Merthogy az apukájával lakott itt, most külön költöztek, persze az apukája elvitte a függönyöket, de ez nem rémlett neki. Na mindegy, jó nevettem. A burkoló elzavarta, mondta neki, hogy semmi keresnivalója már itt :-)Tök jó fej a burkolónk, és szépen is dolgozik.

A kis Emilinek küldök pár gyógyitó puszit, remélem hatni fog!!!!!
A többi édes babát pedig csak úgy puszilom:-)

ja és Bendor a név ami nekem tetszett, az a Tamara volt, férjemnek meg a Moira, de most már az sem tetszik neki. Végül is nem rossz a Brigitta sem, de én még most is úgy látom, hogy 1 hónap múlva már lehet ez sem fog neki tetszeni. Remélem kialakul azért majd valami szép név a végére. . .

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


jaj Aliz elfelejtettem irni, hogy szurkolok a lakásnézőknek,hogy tetszen a lakás!!!!!
majd számolj be mi volt

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Igértem hogy probálok sűrűbben jelentkezni.Sajnos nem mindig jön össze! :oops: Most jöttem be a konyhából eddig főztem.Napközben nincs időm mert még mindig pakolunk.Én nem tudom hogy csináljuk :lol: nem nagy a ház nincs rengeteg cuccunk de még nincs meg a helyee mindennek.Mondjuk néha én is agyatlanul pakolok.Ugyanis be pakoltam a nyári cuccaimat is aminek a fele nem lesz rám jó :lol: tehátujra ki dobozba be és anyuékhoz szekrénybe.
De nem panaszkodom mert minden nap sokkal otthonosabbá válunk. :lol: Ma a varró nőnek adtam át a függönyeinket hogy csináljon velük csodát.Át kell őket szabni teljesen. :cry: Két hétre vállalta de megéri várni rá mert ő az aki a szarból is várat épít és nagyon lelkiismeretes is.
Még a kanapénkat kell kijuttatni és akkor szerintem minden a háznál lesz.
Egyenlőre az internet márminta kábeles ugy néz ki hogy kivitelezhetetlen.Marad a Vodafonos. :cry: De Tv-nk már lesz a héten! :lol: :lol:
Hirtelen ennyi.Kicsi Szabi tombol hogy éhes :lol: tehát megyek.

Puszi Mindenkinek
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok Lányok!

Kedd van, ismét Debrecenben vagyok, én vigyázok a burkolóra és a villanyszerelőre is, utóbbi ugyanis a tegnapi napot elsinkófálta. Így most kerülgethetik egymást. :roll: Na nem is érdekel, csak csinálják.
Fürdőszobánk , wc-nk még nagyon csúnyácska, csak a pucér panel látszik minden irányból.Első lépés az új ajtók berakása és az álmennyezet megcsinálása a spotok miatt. Itt tartunk a mai nap folyamán.Ha majd látványosabb a dolog, mármint lesznek a falon csempéink is akkor hozok képeket.

Anita!
Tényleg a Tamara nevet irtad régebben, igy hogy újra irtad már beugrott nekem is. Nyugi, valami neve majd csak lesz a lányotoknak, név nélkül úgysem marad. :lol: :lol: :lol:
Tök jó, hogy hoztál képeket, nagyon szép a csempétek is, egyből megismertem hogy a Gulyás Tüzépről van. (bár biztos van máshol is ilyen ).
Na de nagyon bugyuta vagyok, nem értem a csempézést Nálatok, bocsi.A két kép amit hoztál az egy helység különböző falait takarja????? Vagy egyik a wc másik a fürdő??? Segits!!!
Csak azért kérdezem mert egyikben hosszában vannak a barnás csempék másik képen meg alul vannak fölötte meg a világos, és egy helységen belül a 2 kombinációt még igy felrakva nem láttam. De persze ötletes, modern és fiatalos szerintem. A 2. képen a kihagyott részre tükör megy??? Szuper lesz mire minden a helyére kerül meglátod. :wink: De próbáld meg addig nem túlhajtani Magadat.
:shock: :shock:

Olgikám!
Köszi a kenyérsütős tapasztalataidat, megjegyzem. :wink:
Nagyon csinik vagytok a képeken. Lányod igazi kis Mazsola az esküvőn a kis kalapjában. Zozika meg szintén az esküvőn készült képen igazi kis felnőttes ahogy ül. Kész nagyfiú már a hugicájához képest.
Remélem már meggyógyult Nálatok Mindenki.

Alízkám!
Apa Nálatok már makkegészséges? Vagy még szegény mindig nyomja az ágyat????
Lakásnézőkről vélemény? Tetszett nekik? Gondolom igen. Hátha rá is harapnak. :wink: :wink: :wink:

Panka!
Nektek is jobbulást, Neked is, Emilinek is!!!!Férjedet nem fertőztétek meg ?Ő tartja a frontot köztetek? :lol:

Évi!
Valóban napról-napra otthonosabb lesz a házikótok, meglátod. Kitartás mindenesetre!!!!
És Te se dolgozz a végkimerülésig, figyelj Magadra és Szabikára is.
Biztos szép lesz a függönyötök, majd tudod.... hozz képeket, mi is csodálhassuk ne csak Te. :lol: :lol: :lol: :P

Pusza!

Kép
Kép
bendor
 
 


Zsuzska!
Nem tudom holnap hogy tudok jönni, igy kicsit előre de :

NAGYON BOLDOG 27. SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!!!! Kép Kép Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!!!

Jajj, én is nagyon eltüntem az utóbbi napokban, de kész rohanás az életünk mostanában! Lakás még mindig nincs :cry: :cry: :cry: nézegetjük nézegetjük de semmi normálisat nem találunk.

Már írtam nektek hogy ha nem találnunk kerteset ami az álmaink házikója akkor egy kisebb társast veszünk és 2-3 év mulva majd épitkeznénk! Ez eddig a terv, de én szerintem igy lesz ez mert nem találunk olyan kertest itt a környéken ami aránylag újabb épitésü legyen és max 30 milla. :roll: :cry: Ugyhogy most az iroda környékén, Szent Anna u. keresgélünk valamit.

Meg volt szombaton a börzézés! Nagyon jó volt, még Sanyi is élvezte mármint nem a tömeget hanem hogy végre élesbe megy a vásárlás picike lánykánknak! :lol:

Olyan nagyon sok mindent nem vettünk de így is 100 körül költöttünk és megspóroltunk kb 30 ezret. Ugyanis én listával mentem, mert Debrecenbe össze jártam minden bababoltot, és le irkáltam hogy mi menyi. És a börzén csak azokat vettük meg amik olcsobbak voltak mint itt a legolcsobb helyen.

Vettünk Angelcare bébiőrt és légzésfigyelőt, 15000ft-al volt olcsobb a börzén. Vettünk mellszívót, cumisüveg sterilizátort mikrósat, baba kádat állványal, narancssárga, de nagyon szép. Kismamagatyót, háromnegyedeset, és 2 nyári ruhát. Nagyon szépek!

babakocsit láttunk, NeoNato, nagyon klassz, hordozóval és mózessel, de nem volt olyan színbe amibe szerettük volna igy majd kimegyünk Budaőrsre a boltjukba és ott azt mondták van választék. Ugyis sűrün járunk Pestre, igy hát belefér.

Közbe elromlott a lefolyonk vagyis a szifon a mosogatónál, le szakadt miközbe mosogattunk és elárasztotta akonyhánkat, most tálba mosogatunk mert a vízszerelő is csak holnap tud jönni, igy hát ezen is mérgelődtem eleget! :evil:

A tegnap csodás idő volt és napoztattam magamat, meg is fogott egy kicsit igy már nem vagyok olyan sápadt és hófehér.

Reagálok amire még emlékszem a visszaolvasásból, ne haragudjatok ha valamit és valakit elfelejtek. :oops:

Anita: nagyon csinike vagy, szépen alakúl a te pocid is, és a fürdő is szép lesz, de jó hogy már enyire benne vagytok, hamarosan költözhettek! És rendezheted a babaszobát! Nagyon fura emberkékkel vagytok ti is körülvéve, még ilyet hogy ott hagya az egész bútort és ti kinlodjatok aztán elvitetni! :evil: :evil: :evil:

Andi! Nagyon klasszak a vonalzóid, szuperek! Mindig megakad a szemem rajtuk! Hogy haladtok a fürdővel???? Remélem hamar kibékűlnek a fiuk!

Olgi: Nagyon cukik a gyerekek, és ti milyen jól nézttetek ki a lagzin, az a sapi nagyon édes, Zozi meg kész úriemberként ül ott a széken. És a bicajozást is élvezi nagyon! Gondolom ti is sokat vagytok kint a szabadba mikor szép idő van, hogy bírod két gyerekkel??

Éva: De jó mostmár majdnem ott laktok, nagyon otthonos lesz a házikó, igy hogy láttam már könnyü elképzelni. De jó hogy enyi ismerősötök van aki mindent megcsinál ugy ahogy ti szeretnétek.

Panka: jobban van már Emili, jobbulást szegénykének!

Aliz: Mit szóltak a ház nézők???? Jaj, nagyon drukkolok nektek is! Hátha sikerül már eladni.
Akkkor, Balika nagyon belejött az ajtócsapkodásba!!!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Rég voltam.... vasárnap este Pannika megint nagyon szenvedett a fogacskájával.... :cry: Annyira sírt, hogy meg se fürdettem, hogy minél előbb tudjon szopizni, és megnyugodni, szerencsére sikerült. Tegnap is volt sírás, de jóval enyhébb, szerencsérw! Viszont még mindig nem akar kibújni az a fogacska... :(

Panka! Jobbulást Nektek! Az úszópelusunk DM-es. Emili milyen huncut az első képen, a másodikon meg milyen kis ártatlanság, mintha nem is Ő pakolt volna ki... :lol:

Pintyus! 34 milliós ház??? :roll: Tyűha...

Anita! nagyon csini a pocakod, és a fürdőszobátok is nagyon tetszik! Olyan jó kis fiatalos! :D

Andi! Jaj, köszönöm szépen a köszöntést! Aranyos vagy! :D örülök, hogy halad a munka Nálatok, képeket meg várom! :wink: Anyukádéknál jó idő van, hogy a gyerkőcök legalább ki tudják használni a kertet? Kenyérsütő: Nálunk sem fogy sok kenyér, fél kg az kb. 3 napig elég. Ha a kisebbiket sütöm, az kb 75 dkg, de tovább puha marad, mint a bolti. Ja, és, amit Olgi is írt: sokkal tömörebb, mint a bolti!

Alíz! Na, ha Balázs eléri a kilincseket, akkor mostmár nem marad előtte ajtó zárva! El is hiszem, hogy félsz az üvegajtóktól...nálunk is azok vannak.... :shock:

Éva! Akkor lassan készen vagytok a pakolással! te is hozzál képeket, kiváncsi vagyok! :lol: Szabikát megetetted az este? :lol:

Olgi! Jaj, de szépek voltatok az esküvőn! :D Tündike kis kalapja nagyon aranyos! Zolcsika meg milyen nagyfiúsan ül az asztalnál! :D

Kép
zsuzska81
 
 


Pintyus! De jó, hogy ilyen sok mindent megvettetek! :D Hű, ez a mosogató.... :twisted: Azért hátha találtok vmi jó házat, bár gondolom, azért nem nagy pocival akarsz kölötözni. De ha mégsem, akkor vesztek egy szép kis lakást, aztán pár év múlva olyat építettek, amilyet szeretnétek! :D Jó időt mi is élveztük! Pannika egész nyáriasra vette a figurát...na persze azért egy kis vékony tavavszi overál volt Rajta, csak betakarva nem volt, meg nem tettem fel a lábzsákot a kocsira! :D De nagyon élvezte, hogy rugdoshat kedvére! Viszont ha anap a szemébe süt, úgy forgatja a fejét , meg becsukja a szemét! :D

Kép
zsuzska81
 
 



Sziasztok!!!

Köszike szépen mindenkinek a képek dicséretét :wink:

Zsu: a fogacsak még hosszú folyamat sajnos, lehet, hogy csak 5-5.5 hónaposan bújik ki az első :roll: Kitartás a kis csajszinak, Tegnap Tündike is egyszer hirtelen nagy sírásban ébredt, sztem ugyan az van :?
Amúgy visszatért a régi Tündike :D most már sokat van fent, de aludni is szeret :lol: A gyerkőcök teljesen meggyógyultak!!! Holnap megyünk 3 hós oltásra és rota-t is kapunk.

Pintyus: Akkor szépen, ügyesen vásároltatok! Remélem hamarosan a lefolyó ügy is rendeződik :wink:

Anita: nagyon tetszik a csempe, a végeredmény még szebb lesz, tök jó :!: Már én is építkezhetnék, ebben a lakásban nem szeretnénk csempét cserélni, majd a házunkban pár év múlva. Itt még a kád is nagyon gáz, de csere csempe leszedéssel járna, szóval marad, max. lefújatunk valakivel.

Andikám: jó munkát mára!!! Képeket kérünk...

Alíz: eladtátok a lakást??? :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Kép

Na végre már írogattok-ezt szeerettem. :wink:
na volt egy fiatal házaspár tegnap megnézni a lakást,nagyon tetszett nekik.Legalább is ezt mondták.Megkérdezték hogy mennyire sürgős nekünk?Mondtuk hogy elszeretnénk adni minnél elöbb de tudunk várni.A szülőknek szeretnék még megmutatni hétvégén,mondtuk hogy hívjanak és megbeszéljük.
Majd meglátjuk hogy valóban megveszik-e,Mondjuk a múltkoriaknak is nagyon tetszett,de ők nem jelentkeztek azóta,de hát gondolom körülnéznek még mi van a piacon.
Köszi mindenkinek a drukkot!

Anita:
De jó hogy tettél fel képet.
Nagyon szép lesz a fürdőszobátok,nagyon tetszik a csempe,tök jó tényleg.
Na akkor minden napra kijut neked valami boszantó dolog,szegénykém.Lassan már vége ennek a költözködési herce-hurcának és nyugodtan koncntrálhatsz a babára.

Éva:
Lassan nálatok is minden a helyére kerül,majd kérünk fotókat a kész házikóról.
Pihengessél azért néha ,ne csak a melóval foglalkozz!

Pintyus:
Na akkor bevásároltatok a kis Patriciának meg magadnak. :lol:
Csini kismami leszel biztos a ruhákban amit vettél.
Gondolom a nem volt kellemes a konyha takarítása miután elárasztotta víz. :cry:
Ne idegeskedj sokat!
Megcsinálják a csapot is és minden oké lesz.
Akkor még sehol semmi ház terén.Nálunk is ez a helyzet ,mondjuk mi megvárjuk hogy legyen egy komoly vevő erre a lakásra és akkor majd elkezdjük nézegetni,mert a garzont állítólag könnyebb eladni.
Attól függetlenül nézegetem az interneten hátha látok valamit.

Andi:
Akkor most mennek nagyban a munkálatok nálatok.
Oké,majd jöhetnek a képek ahogy csempe kerül a falra. :lol:
Köszi kérdésed,meggyógyult a párocskám ,tegnap még itthon volt mert akkor kellett visszamennie a dokihoz,de ma már belevetette magát a meló sűrűjébe. :(

Zsu:
Szegény Pannikád nyűgösködik a fogacskája miatt.
Sajnálom szegény kicsidet,remélem nem lesz fájdalmasab neki és csak kibújik lassan az a fogacska.

Na puszi nektek.



Kép

Kép

Kép
aliza
 
 


Hello,

Na egy kis magyarázat a képekhez:
Nekünk a fűrdőszobában csak zuhanykabin lesz, kád nem. Na az első képen látható a kabin belsejének a csempemintázata, a másodikon pedig a fűrdő többi részének a mintája. Eltérő, lehet ez szokatlan, de a végeredmény szerintem nagyon klassz lesz, majd meglátjátok a talin, ami nálunk lesz júniusban:-)

Aliz szurkolok, hogy ennek a párnak tényleg tetszen, és meg is vegyék!!!

Éva kitartást a pakoláshoz, 3 hét múlva én is hasonlóval fogok majd küzdeni, igy átérzem nagyon.

Pintyus: tök jó hogy ilyen sok szuper dolgot vettetek, megérte felmenni. És fel a fejjel, biztosan megtaláljátok a megfelelő lakást vagy az is lehet hogy a házat is. Bár ha nem, akkor nézd ennek is a jó oldalát: majd olyat épitetek, amilyenre vágytok.

Puszi

Kép

Kép
lolita_78
 
 


Sziasztok!

Előbb túl sokáig írtam Nektek a mondandómat, és hopp... elküldés előtt a babanet kilépett. :roll:
Most meg már nincs időm újra pötyögni mindent.
Így gyors leszek.
Helyzet az, hogy a burkoló most kinyögte hogy a jövő hét közepére fog szerinte mindennel végezni, :( :twisted: tehát anyuéknál fogunk dekkolni még jó ideig. :wink: :P
Ma szerencsétlen szinte egész nap az új ajtók beállitásával küzdött, mert ezek az új ajtók (igaz szabvány méretűek) de igy is nagyobbak az előzőnél, tehát a panelt minden irányban furni-faragni kellett. Minden tiszta kosz, minden irányba repült a faldarab és szállt az apró por. Igaz a nappali kivételével a szobák ajtaja zárva volt, de a konyhámban is ujjnyi por állt mindenhol. Igy most gyorsan áttöröltem mindent, hogy legalább férjem használni tudja a konyhát. :roll:

Zsu!
Szegény lányod, jól megszenved a fogacskáért. Kitartást neki!!!

Anita!
Ahhhhha... értem már a csempézési taktikátokat. Valóban ötletes, szuper lesz, ügyik vagytok.

Alízkám!
Örülök, hogy apa ép és egészséges, belevetheti magát ismét a melóba. :wink:
Na , ezeknek a fiataloknak hátha mégis a Ti lakásotok az ideális és belevágnak az üzletbe Veletek.

Pintyuska!
Ügyik vagytok, jó sok mindet be tudtatok szerezni Patrícia érkezésére most hétvégén Pesten. :wink: :wink:
Házikó vagy társas meg biztos hogy lesz , ne aggódj emiatt.

Kriszti!
Remélem ma minden oké volt a klinikán és nem kellett befeküdnöd. Majd jelentkezz hogy tudjuk mi van Veletek. :wink:

Kép

Kép
Kép
bendor
 
 


Sziasztok!
Friss debreceni kismama vagyok (7 hetes). Igaz, már van 2 gyerekem, de a kisebbik is 8 éves, azóta, gondolom, elég nagy változáson ment át a Kenézy kórház és a Klinika is. Ebben a témában kérném a segítségeteket, tapasztalatokat a Kenézyvel és a Klinikával kapcsolatban, ill. szülészorvost ha tudnátok ajánlani! Eddig Zatik János neve merült föl, róla van valakinek tapsztalata? (Árakról is szívesen olvasnék, akár priviben is!)
Előre is köszi!

zsebi_baba
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: