Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Voltunk orvosnál, torokgyulladás! :( kaptak gyógyszert, Peti még antibigyót is a láz miatt! :( Szóval mi most így vagyunk, remélem hamar meggyógyulunk, mert nagyon szar így látni Petit! Csak fekszik és sír! :(
És azt is remélem, hogy Eszti nem lesz lázas! :( Azért orrcseppet, meg Calcimuscot ő is kapott!
Én még mindig nem vagyok 100-as, lehet az egészet tőlem nyalták be szegénykék! :cry:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Viszonylag jól telt az éjszakánk, sőt :D Peti egyszer sem ébredt és nem volt láza sem (hurrá :D ) Eszti meg a szokásos 2x kelést produkálta, viszont tiszta takony volt :( Ma már jobban vagyunk szerintem, Peti láztalanul is ébredt :D remélem már legalább a lázas időszaknak vége van. Eszti még mindig nagyon taknyos, viszont szépen megeszi a calcimuscot is, és az orrcsepp sem jelent akkora gondot,mint Petinél!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


tegnap esti fetrengés :)
Kép

egy mosoly

Kép

már tudok fogni(egy kicsi :wink: )

Kép

szeretem Esztit

Kép

ezt meg csak úgy:

Kép

és végül így tudok rajzolni

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

 
 

és egy beteg vagyok

Kép

v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Sajnos visszaestem, úgyhogy most én is kaptam antibigyót, azt hittem megúszom... :( :?

Ma voltam UH-on, és bár mindent rendben talált a dr.nő, aki vizsgált, közölte, hogy az AC érték (haskörfogat) 38 hetesnek felel meg, vagyis "jó kövér baba"! Amikor rákérdeztem, hogy mégis mennyi a súlya, azt mondta, azt nem tudja. Pedig ilyenkor úgy tudom, meg lehet becsülni! Szerdán megyek csak az én dokimhoz, addig val.leg megőrülök, azért nem mindegy mekkora gyereket kell megszülnöm! :shock: Meg aztán mitől lett ilyen nagy? Most ráadásul kevesebbet is híztam eddig, mint Violával!

Viki!
Esetleg, ha nem gond, megnéznéd nálatok mennyi volt ez az érték a 32 hetes UH-on? Csak úgy összehasonlításképp, hogy tényleg olyan nagy ez a baba?
Gyerekek csudahelyesek! :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Petinél 32+0-nál AC: 27,4 cm, HC: 28,9 cm, BPD: 8,18 cm, FL: 6,06 cm
és Peti 40+1 napra született 3850 g-al és 53 cm-el
Esztinél: 33+1-nél volt az uh. AC: 29,51cm, HC: 30,45 cm, BPD: 8,68 cm, FL: 6,26 cm és ő 37+3 -ra született 2850 g-al és 47 cm-el. Nem tudom érdemes-e hasonlítgatni, de rajtam ne múljon :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


amúgy mennyi az az AC érték, mert már engem is érdekel ám, mi az a hatalmas baba?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Tegnap óta megnyugodtam, mert mindenki azt mondja, hogy ezekre a mérésekre nem sokat lehet adni! Főleg az AC-t lehet nagyon nehezen mérni, végülis belegondolva tényleg nem lehet egyszerű! Szóval 298 mm-t mért, vagyis, 29.8 cm, szerintem a te gyerkőceid adatait nézve nem is olyan sok, 32+2 naposan lett mérve! Úgyhogy megnyugodtam, köszi, hogy leírtad! Meg persze tényleg nem mindegy, hogy 40 hetesen vagy 37 hetesen születik! :)

Hétvégén átrendeztük Violka szobáját, beállítottuk a kiságyat, megcsináltuk a nagytakarítást (ablak-, függönymosás), úgyhogy már csak néhány dolgot vásárolok, és lassan összekészítem a kórházi cuccost, nem szeretek semmit az utolsó pillanatra hagyni!

Párom is lebetegedett, tegnap belázasodott, sajna pont ügyelt, ma meg dolgozik délutánig, gondolom, rendesen odalesz, mire hazaér! :( Én már javulóban, hála az antibigyónak! Violka is már csak egy kicsit köhög, orra még folyik!

Viki, ti hogy vagytok?
Többiek? Olyan lassú mostanában a topik... :(

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Örülök, hogy megnyugodtál! Férjednek jobbulást!
Mi, hát hogy is mondjam, nekem még fája torkom, Eszti még taknyos, Peti meg, hát hiába nem lázas, de nagyon álmos, aluszékony, ma már másodszor alszik, és olyan kis nyomott is! :? most hogy ez a betegség miatt van még, vagy a hülye időjárás is belejátszik, vagy a kettő együttes hatása, nem tudom, de kezdek aggódni miatta. Az én örök mozgókisfiam, akit le sem lehetett lőni, aki volt, hogy nem aludt egész nap, most 2x is alszik, hát kicsit ijesztő :roll:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


és nézzétek mit tudunk! Tudom, még nem tökéletes, meg nem emeli túl magasra, de haladunk:
Kép

és ez meg tök vicces: mindkét gyerek egyformán tartja a karját, és tök véletlen alakult így :lol:

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


A mai fotók:

emeli balra is, ha arra van látnivaló! :) Bár középre tényleg nem, sajna :?

Kép Kép

ezt csak,mert tök jó, ahogy Eszti kiabál: :wink:
Kép

és a két ülésbe húzós:
Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Lányok!

Hol vagytok, és hogy vagytok???????????????????

Monee, Erzsó, Netty, Kangamama, Jevi????????????????????????????

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt van egy elveszett bárányka.... :wink:

Nagyjából sikerült olvasgatnom Titeket, de a válaszra már nem maradt időm vagy erőm.

Mindenki gyönyörű, csak ámulok a sok csodaszép képen.

Viki, annyira nagy már Eszti baba és milyen ügyes!!! :lol:

Jevi, már akartam korábban is kérdezni, hogy sikerült elvinnie a nyuszinak Viola cumiját? Megnéztem én is az AC értékemet a 32. hétről, nyílván mivel ketten voltak odabent ez kisebb lehet, de akkor nekünk volt 26,9 és 25,9 cm és ehhez mértek 1790 gr-ot és 1820 gr-ot. Amúgy szerintem sem érdemes az értékeken spekulálni, mert ahány orvos annyiféle, pláne ha vkinek annyira nincsi jó szeme vagy érzéke az uh-hoz. A lényeg, hogy minden rendben van odabent.

Erzsó, tudom, hogy egy kissé megkésve, de szívből sajnálom ami a nagybátyáddal történt és fogadd őszinte részvétemet. Gyönyörűek voltak a családi fotók, hogy tudott ilyen szépen megmaradni Alíz baba? Tényleg, voltatok azóta a kedves gyerekorvosnál?

Monee, szuper cuccokat szereztetek be!!! Igaz, hogy én teszveszelni szoktam, de eszméletlen dolgokat lehet beszerezni (és szerencsésen el is tudtunk adni sok mindent, utoljára az egyik kiságyunk ment el, ha érdekel vkit egy még van). :lol:

Minden kis és nagy betegnek jobbulást kívánok, sajnos nálunk Vikicának van torokgyulladása és láza, úgy mint Petinek. Tegnap voltunk dokinál, azóta azt mondogatja, hogy Viki lázas, beteg doki megnéz számat..... :lol: Szóval mi is antibiotikumozunk, remélem hamar helyrejön. Éjszakánként olyan forró a kis teste, hogy minket fűt és olyan kis bátyadt, de azért mindig próbál egy kicsit mosolyogni. MA szinte egész nap csak feküdt... és úgy látom a Domcsi is kezdi produkálni ezeket a tüneteket....Annyira sajnálom őket, úgy szeretném ha enyém lehetne minden kínjuk.

Amúgy az a nagy helyzet nálunk, hogy a korábban megbeszéltekkel ellentétben nem szeptemberben, hanem már júliusban vissza kell mennem dolgozni, mert korábban megy el a kolléganőm (már májusban). Nagyon nem örültem, de kompromisszumként a július mellett döntöttünk. Pont azelőtt hívott a főnöknőm, hogy indultunk Sopronba, ami nagyon szuperül sikerült. Mindenki hihetetlenül élvezte.
Amúgy meg készülődünk a manók szülinapjára, tartunk nekik egy kis gyerekzsúrt. Próbálom kitalálni mi legyen a kaja meg ilyesmik és a hétvégén próba sütést rendezek torta ügyileg. Kigondoltam, hogy marcipánbevonatú mesetortát csinálok nekik. Kiváncsi vagyok hogy sikerül.

Szombaton kaptak úgy ágyikókat, mert a bölcsiben már nem rácsos ágyban fognak aludni és úgy döntöttünk, hogy inkább itthon kezdjünk bele az új ágy tanulásába, de eddig kopp-kopp-kopp bejött nekik. Szépen elfogadták. Hónapok óta most volt egy olyan éjszakánk, hogy a Viki végig a saját ágyában aludt, amúgy mindig nálunk köt ki éjszaka. :D

Na most megyek is, kicsit ejtőzök amíg a gyerekek alszanak. További szép napot!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Tencsi!

Jobbulást a gyerkőcöknek! Peti a 3. napon lett csak láztalan! Elég ramaty nyavaják vannak mostanában! :( Ma este veszi be az utolsó kanál antibiot! :)

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
A képek megint csudajól sikerültek, nagyon ügyes a kis Eszti! Remélem azóta már Peti is meggyógyult!

Tencsi!
Örülök, hogy életjelet adtál! :) A marcipános torta nagyon jól hangzik! :) Bölcsibe hova fognak járni a gyerkőcök? Jobbulást Vikinek is, reméljük Domi megússza!
Cumi: ne is kérdezd, sajna nem sikerült, de most már csak alváshoz kapja meg, és a nyáron remélem végképp elhagyhatjuk. Mondjuk nem volt szerencsés most az ovikezdés szempontjából, na meg a kistesó miatt is sokat visszafejlődött, és még fog is, úgyhogy egyelőre nem erőltetem! Most kicsit hülye helyzet van, mert reggel mindig "elviszi a nyuszi", alváshoz meg visszahozza, csak rá ne jöjjön, hogy én pakolgatom el! :? :D

Tegnap voltam az orvosomnál, teljesen megnyugtatott, hogy ezek normális értékek, és nem lesz óriásbébi! :) Persze, ha végig kihúzom, biztos nagy baba lesz!

Szombaton a Szivárványban lesz börze, ha valakit érdekel...
Mit terveztek a 4 napos ünnepkor? Megy valaki valahova? Remélem végre jön már a jó idő is, mert ami most van... !:?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Akinek van egy kis ideje, nézze meg, nekem nagyon tetszett, meg is ríkatott így Anyák Napja előtt: LittleAngels _hu.pps (google-be beírva kiadja, ide sajnos nem tudom feltölteni)

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Most találtam ezt a topicot, és egy kis segítséget kérnék Tőletek, pécsiektől:
26 hetes terhes vagyok, Bp-en lakunk, és itt is szeretnék szülni. A férjem most márciustól Pécsen dolgozik, és én is igyekszem minél többet vele lenni, így sokszor vele tartok. Éppen ezért ott motoszkál a fejemben a kisördög, hogy mi van ha pont akkor indul meg majd a szülés, amikor én is Pécsen vagyok (bár nagyon igyekezni fogok, hogy ne így legyen, na de ha mégis???)?! Úgy gondoltam, akkor jobb lenne valami előre megismert doki kezei közé kerülni, mint az épp ügyeleteshez, viszont ehhez fel kellene vennem a kapcsolatot egy jó dokival.
Tudtok jó dokit ajánlani (esetleg szülésznőt is)??? Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy melyik kórházban milyen a helyzet, így a dokival együtt erról is szívesen fogadnám az infókat.
Ja, priviben jöhet!
Köszönöm előre is a segítségeteket!
Üdv: Panna

panna1
 
 


Panna!

Írtam privit!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Remélem minden kis betegeskedő meggyógyult. Mi kopp-kopp túl vagyunk rajta, bár Vikica egy picit még köhög, de egyáltalán nem vészes. Domcsi nagyon ügyes volt, mert egy napos lázzal túltette magát az egészen.

Jevi, tényleg nem könnyű most a helyzet, de szerintem jó megoldást találtál ki. Én is ezt csináltam először, csak nálunk lopkodós cicák szaladgálnak a lakásban és azok tüntették el. Amúgy nem gondoltam volna, hogy ez a hirtelen megvonás fog bejönni, de ez működött szerencsére. Most Viki úgy néz ki, hogy rákapott a bilizésre, mert nagyon szépen elvégzi a dolgát, igaz még bugyin keresztül, mert azt azért még nem veszi le, de egy szó nélkül rácsüccsen a bilire és intézi a dolgait. Domi meg bőszen segédkezik a bili tartalmának eltűntetésében, mintha bizony ő produkálta volna. Domcsival nagyon nem könnyű mostanában, eszméletlen módon hisztis, akaratos. Volt pár olyan napunk, amit még az ellenségemnek sem kívánnék. Mindenért kiabált, ordított, a Vikit folyton lebírkózza, nyúzza, erősen szorítja, éjszaka, sőt napközben sem nagyon akart aludni. Szóval nagyon tehetetlennk éreztük magunkat, nem is nagyon tudtuk, hogy mit csináljunk. Nagyon előkell kaparni a határokon túli türelmemet is! De szerencsére tegnap egész éjjel aludt, ma napközben is nagyon ügyes volt. Amúgy meg ha nyugis, akkor gyönyörűen eljátszik, dumálgat és természetesen ezek ellenére is egy tüneményes kisgyerek!

Kérdezted a bölcsit. Vagy Kozármislenybe fognak járni vagy itt Pécsen a Vargha Damjánba. A héten megyek Mislenybe, hogy mikor lesz szülői értekezlet meg ilyenek. Pécsen meg azt mondták, hogy majd csak augusztus 20 után menjek a papírokért (mondjuk ez tök fura, igaz egy kis segítséggel kerültek be, mert eszméltetlen ami bölcsi ügyben Pécsen van).

A torta isteni finom lett, mindenkinek nagyon ízlett. A piskótát most úgy sütöttem, hogy nem választottam szét a tojásokat és sütőport sem raktam bele és szuper lett. Valszeg a szülinapi tortába teszek majd egy kis sütőport, hogy magasabb legyen, de ez majd még elválik. Szuper jó dolog a marcipánmasszával dolgozni. Mindkettőjük tortája majd natúr marcipánnal lesz bevonva. Vikién különböző méretű és színű virágocskák lesznek, középen egy tündérrel (ha nem kapok szép marcipán tündért, akkor kis játék tündérke lesz odarakva). Domcsinak meg autós. Lesz rá csinálva csokiból út, és azon megy majd az autókája, de lehet, hogy mozdony, természetesen Thomas, ezt majd még kitalálom. Mindenkinek szívből ajánlom a www.mesetorta.hu oldalt, innen jött nekem is az ötlet! Nézzétek meg, érdemes)

Többiekkel mi újság, remélem mindenhol minden rendben van!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Szerencsére én is kilábaltam ebből a betegségből, hétvégén azt hittem, jön az újabb kórság, mert Violának hasmenése volt, meg egyszer hányt, de szerencsére ennyivel megúsztuk! :)
Vasárnap délelőtt állatkertben voltunk, Violának nagyon tetszettek a farkasok, meg a rókák (eddig ezek nem voltak)! Délután pedig egy nagyot túráztunk Óbányán, nagyon ügyes volt Viola, végig gyalogolt, csak visszafelé kellett cipelni apjának! Én már kevésbé bírtam a 3 órás gyaloglást... :? , de azért nagyon élveztem! :wink:

Tencsi!
És még mondják, hogy a lányok hisztisebbek! :wink: Nagyon ügyi vagy a tortával, természetesen kérünk majd fényképeket róla! Marcipánmasszát hol veszel?

Holnap már nem megy Violka oviba, mert ballagásra megyünk, szerencsére férjem se dolgozik ebben a négy napban, remélem jó idő lesz, elvileg strandok is már nyílnak, nálam persze nem aktuális, de Violka biztos nagyon élvezné, ha a kistesó megszületik, úgyse mozdulunk ki egy darabig!
Ha nem jönnék, mindenkinek kellemes hosszú hétvégét, majálist, Anyák Napját, meg minden jót kívánok!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi!

Vasárnap délelőtt mi is állatkertben voltunk! :lol: kb negyed 11-kor jöttünk el, és nyitásra ott voltunk!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Nézzétek mit tud Eszti! :) Asszem tovább nem aggódok a fejemelés miatt! :) :wink:

Kép Kép Kép Kép
és a csörgőt is meg tudja fogni, és rázza :D :D :D és beteszi a szájába is, és szopogatja :)
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hello csajok!

Ismét csak egy gyors beugrásra jöttem. :)
Bocs, hogy nem jövök gyakrabban, de múlt hét óta itthon vagyok TP-n (nincs semmi baj :wink:) és most próbálok ezerrel minden elmaradást bepótolni itthon. Sajna annyi van, hogy talán a hónap végére sikerül is befejezni. :D Persze mindezt kismami tempóban, azért megy ilyen lassacskán. :D Talán majd ha nyár lesz és nagy meleg, akkor nem lesz ennyire kedvem csinálódni, na meg akkor már a pocaktól sem fog menni könnyedén. :)

Én-mi jól vagyunk. Szépen növöget a babácska. Kalimpál mindennap ezerrel, forgolódik, néha nyomja a gázt a húgyhólyagomon és én meg imádok terhes lenni. :lol:
Norbi is teljesen beapucisodott, velem együtt élvezi a pillanatokat. Tökre örül amikor végre az ő kezét is megrugdossa a baba, vagy ha ő is látja amikor átfordul. :D

Átmentem Hartmann dokihoz. Szerencsére elvállalt, nagyon kedves volt, minden okés. :D

Jevi!

Neked akartam még egy szót.
Jövő héten még talán nem, de utána héten lesz valszeg a szülőszoba látogatás a megyeiben. Írok majd emilt róla, hátha eljönnél megnézni. :)

Pussz mindenkinek!
Sok sok minden jót ebben a szép időbben! :wink:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Jó régen voltam, csak sajnos történt egy-két rossz dolog velünk. A Máté természetesen :( :( megint beteg, de már két hete. Megint középfülgyulladása volt, most a hosszú hétvégén meg a sürgősségin kötöttünk ki, mert meg akart fulladni a sok váladéktól. Fehérváron voltunk, ott szerencsére kb. 3 percre van a kórház és azonnal ott voltunk és rögtön leszívták a cuccost az orrából, utána meg mondták, hogy mehetünk haza, nincs semmi gond, csak szívjam folyamatosan porszívóval az orrát. Addig is szívtam, csak nem igazán akart kijönni, annyira sűrű volt. Most a körzeti dokinéni nem engedte vissza a bölcsibe, mert nem tudta eldönteni, hogy a tüdejéből hall zörejt és tüdőgyulladás gyanús vagy csak emészt, mert előtte evett igazából zabált a Máté. Holnap kell megint visszavinni. Őszintén mondom annyira de annyira elegem van már az orvoshoz mászkálásból.
Apukám kapott egy infarktust kb. 2 hete, fél órán múlt az élete, illetve, hogy volt annyi lélekjelenléte, hogy infarktus közben hazáig elvezesse az autót és nem egy kihalt horgásztó partján esett össze. Azóta már többször vissza kellett vinni a kórházba, mert közben meg veseköve lett, és állandóan görcsölt. Szóval megvolt a hosszú hétvégére a programunk sajnos....

Nem igazán tudtam visszaolvasni, mert a Máté ébredezik, de este megpróbálok visszaolvasgatni. Most mennem kell, mert nyünyög.

üdv

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Sajna nem tudtam jönni vasárnap óta :( Vasárnap este az idegsebészeti ügyeleten kötöttem ki, mert nem bírtam felkelni az ágyrl sem, meg lehajolni sem, meg még zoknit húzni, és emelni, meg úgy egyáltalán semmit csinálni nem tudtam! :( Szóval elmentünk, kiderült, hogy Lumbagóm van, doki szerint ki kell feküdni (na köszi :( ) Gyógyszert a szopi miatt nem javasolt, így marad az "idő megoldja" felállás!

Olvasni sem tudtam még, de majd igyekszem pótolni.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Jobbulást neked! :( Van segítséged?

Netty!
Máténak is jobbulást, remélem tényleg nem tüdőgyuszi! Apukádnak is jobbulást kívánok!

Sajnos nem úsztam meg, és elkaptam én meg ezt a hányós-hasmenéses vírust, szerencsére már jobban vagyok, már csak egy kis émelygés van... :? Vasárnap nagyon szenvedtem, szinte fel sem bírtam kelni!

Amúgy jól vagyunk, összeraktam a kórházi cuccost, biztos ami biztos!

Monee!
Köszi, majd írd meg, mikor lesz, érdekel a dolog, bár most a védőnőm is mondta, hogy szerveznek valamikor, és majd szól, de nem baj, ha van több időpnot, valamelyikre csak eljutok!

Erzsó, nagyon eltűntél, mizujs veletek? Többiekről nem is beszélve: Agmano, Kanga mama!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


MIndenkinek köszönöm a bíztatást és a jókívánságokat! :) megvagyok, de még nem az igazi, sajna a hajolás, felállás, emelés eléggé nehézkes, és a fürdetés, meg a játszószönyegről felemelés, szóval hagyjuk :( de remélem már nincs sok vissza a gyógyulásig, mert már 1 hetem lejárt :wink:

És pár kép, hogy azért ne felejtsetek el, mert ritkán jövök :wink:

Megvan a kezem :D Kép
vigyori Peti
Kép Kép
fekve olvasok :wink:
Kép
ilyen nagylány vagyok már :)
Kép
v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok Lányok!

Visszaolvastam a borzalmakat!

Mindekinek jobbulást!
Hogy mi se unatokozzunk Martinnak megint folyik a füle, gyanús, hogy a füldugója nem jó esetleg. Pénteken megyünk vissza, viszem a dugót is állapítsák meg ők, hogy jól zár-e én nem látom eléggé. Kedden meg szemészetre megyünk, valszeg elsőszülöttem szemüveget kap. Lelki beteg vagyok miatta. Én 16 évesen lettem szemüveges, de ő még csak 5 és fél! És az öccse is veszélyeztetett, mert apának is van valami gyerekkorból hozott kis rendellenessége. Őt majd a kontrollra viszem megnézetni, most kifaggatom az orvost.
Az gondolom sejtitek milyen anyagi vonzata van egy kisfiúnak szemüveget viselni. Csoportjukban egy kislány szemüveges és 3 havonta cserélik az extra kemény bevonatú lencséket, mert összekarcolódik. Ez alkalmanként egy 20-as. Elsőre kerettel 40.
Sok a gond ezekkel a lurkókkal. Munka mellett már eléggé zürösek a napjaink. Fut a lakás, de még így is alig vagyunk együtt 4-en. És a nyár sem túl bíztató, talán lesz 3 hetünk együtt, persze nem egyben.
A kis Esztit mindig az unakohugimhoz hasonlítom, de rajta látszik, hogy koraszülött, mert még nem tart itt, pedig már lassan 4 hónapos és még csak 4,5 kiló :lol: Más ekkorán születik.
Máté miatt ne aggódj, a közösség megszokása nálunk az első gyereknél másfél évbe telt. A másodiknak elég volt 3 hónap, de előtte végigcsinált mindent a báttyával. Most már jó és jön a nyár.
Jó hétvégét mindenkinek!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Agmano!

Sajnálom a szemproblémákat, és jobbulást a kisfiad fülének is ! :(


Nem is meséltem,milyen édes volt Peti tegnap előtt! Ülök a kanapén, és kártyáztunk. Egyszer Peti felpattan, és kiabál, hogy : anya, gyere!!! Mondom: hova Kicsim, tudod, hogy anyának fáj a dereka, és nem tud csak úgy ugrálni veled?
Erre ő:anya, megpróbálsz felállni?
én: persze, de mond meg előbb, hogy hova menjünk, jó?
ő: anya, ha mindig sokat eszel, meg iszol, és rendesen beveszed a gyógyszereidet, akkor meg fogsz gyógyulni.
Kicsordultak a könnyeim lányok, annyira édes volt, és hozzá az a nézés, a nagy kék szemeivel :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Bocs a sok képért :oops:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem sikerült végigolvasnom mindent, akkora a lemaradásom :oops: Minden betegnek jobbulást!

Viki remélem Te is hamar helyrejössz, mert biztos nagyon nehéz két picivel, ha fáj mindened. A nővéremnek a két nagy "kajla, kamasz" fiával sem volt könnyű amikor hasonlóan járni nem bírt, de még a lábát sem tudta mozgatni, mert neki egy vírus támadta meg a csípőizületét. A képek nagyon jók, hihetetlen mennyire gyorsan megy az idő és megnőnek a gyerkőcök.

Jevi, remélem már te is teljesen meggyógyultál. Violkáéknál nincs az oviban bárányhimlő járvány? Sok helyről hallottam, hogy most nagyon terjeng a kór.

A Máté még nincs teljesen rendben, de a dokinéni elengedte a bölcsibe, valószínűleg allergiás, ezért köhécsel, szerdán megint megyünk és újra meghallgatja a tüdejét, aztán ha még mindig hall valamit, akkor mehetünk allergiavizsgálatra. Remélem nem talál semmit és akkor be tudjuk oltatni pneumoccus ellen, hátha nem lesz annyit beteg.
Jövő héten hétvégén esküvőre és lakodalomba megyünk, most fog majd először a mamánál aludni a Máté. Milyenek a tapasztalataitok? Hogyan viselték a gyerkőcök az első ilyen "megpróbáltatás"? Igazság szerint én nagyon félek, hogy haza kell majd jönnünk éjszaka.

Mindenkinek kellemes hosszú hétvégét!

Netty

Kép
netty11
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi az energiákat! :) Ma már jobb, sokkal jobb :) Voltam is már sétálni a kölkökkel (persze Laci is jött, egyedül még nem mertem Petit bevállalni).

Képzeljétek, Eszti ma fél 2-kor kajált, majd 3-kor indultunk sétálni, és 3-től fél 7-ig aludt. Vagyis ugye fél 2-fél 7-ig nem kajált :shock: és amikor ébredt, akkor sem akart eszetlenül cicizni, de én rátettem, és nem is volt még csak mohó sem. Őszintén szólva jól meglepődtem, azt hittem, hogy vadul mohón szopizni fog, ehelyett meg szép nyugisan szopott pár percet, majd elégedetten nézelődött :)

Netty!

Máténak jobbulást kívánok!
Mamánál alvás:ez egy nehéz eset, nálunk meg főleg :oops: eddig egyszer fordult elő, hogy Peti anyósomnál aludjon, az is a múlt hét szombaton :oops: szóval volt már olyan, hogy este 9-kor, olyan, hogy hajnali 2-kor hozta vissza anyósom úgy, hogy ordított, mint a sakál. De múlt héten megígértük neki, hogy ha ott alszik, akkor délelőtt elmegyünk az állatkertbe, és ez bejött :D este még fel is hívott minket, hogy ő ma a Miminél (így hívja anyósomat, anyukám meg a mama) alszik, és holnap megyünk állatkertbe :wink: és reggel fél hétkor ugyan már itthon volt megint, de végre egyszer elaludt anyósomnál is! :D :D :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Netty, kíváncsi vagyok milyen allergiavizsgálatról van szó. Úgy tudom gyerekeknél nem csinálnak.
Első távollét: próbáljátok úgy alakítani, hogy őt vigyék el, ne Ti hagyjátok ott és akkor buli az egész - persze amúgy is, csak Neked fog hiányozni, neki Te nem fogsz, csak kiszolgáló személyzet vagy, a mamáknál ált. jobb dolguk van a gyerkőcöknek. :lol:
Aztán másnap otthon kitombolák magukat és megfogadod, többet soha sem hagyod másra. :wink:
Nálunk így volt anno, most már nem engedem el őket éjszakára, tavaly nyáron jöttek lagziba is. Nem sokat mulattunk, de nagyon jó volt együtt - kivéve mikor Martin elveszett.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Újra itt az elveszett. :D

Viki!

Továbbra is jobbulást! Nem lehetett öröm ünnep egy ilyen derék gond, pláne két kicsi gyerek mellett.
Peti ilyen szépen beszél? :)

Netty!

Megmondom az őszintét, én nagyon nem vagyok híve ennek, hogy a gyerek csak itthon és csak velem tudjon aludni. Szerintem ezt a rossz szokást mi alakítjuk ki bennük, én tudatosan készülök rá, hogy már csecsemő korától fogva, ne csak velem legyen el a gyerek. A helyzetünknél fogva nálunk 3 pár nagyszülő, meg két dédmama lesz és én lennék az igazán nagy hülye ha kitartanák az mellett, hogy neki csak rám van/lehet szüksége.
Szóval ha eddig nem, akkor most kalandra fel! Neki is nagy buli az ha a nagyiéknál új szokásokkal, új helyzetekkel ismerkedhet meg. Különben is, a bölcsiben szépen elvan már, miért lenne baj a mamánál?! Ha meg lesz, majd a mama megoldja, elvégre neki is sikerült legalább egy gyereket felnevelni, nem?! :D Agmano tuti jókat mondott. :D

Jevi!

Hogy vagy?
Hamarosan "anyának már nagy pocakja van" lesz. :lol:
Ma lesz 18 órakor a Zsebi füzet szerint a szülőszoba látogatás a megyeiben, ha tudsz gyere el, mi ott leszünk! :wink: Nagyon sokat ne várj már, merthátugye... lehet hogy először akkor fogod csak meglátni amikor menni kell. :)
Borsayval egyébként beszéltetek valamit a szülésről?

Rólunk:
Jól telt ez a 3 napos is. :D Férjhez adtam az anyukámat, voltunk versenyen és strandon is. :lol:
Harkányt mindenkinek nagyon ajánlom, még így is hogy nincs döglesztő hőség, tegnap nagyon jól érzetük magunkat. 100 éve nem voltam ott, uh. meglepődve tapasztalatam hogy még a gyógy részen is, teljesen kellemes a strand vize, egyáltalán nem forró. A kinti medencékben is tök jól el lehet lenni, nem hideg a víz. Jó pár órát elücsörögtünk kint is és nagyon jó volt!
Közben alakult egy kis jobb oldali vese fájásom, amit több mint valószínű a baba okoz. Nyomja a vese vezetéket, amitől rövid ideig pang a vizelet a vesémben és az fáj. Gyógyszer nincs rá (csak fájdalomcsillapító), csak a nagykézláb állás és a pocak lógatás. Ha elég sokat lógatom lefelé a babát, akkor nem nyomja a vezetéket... Rendszeres urológiai ellenőrzést nyertem ezzel magamnak a továbbiakban. :?

Kellemes napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Monee!
Megpróbálok odaérni, csak férjem érjen haza! Köszi az infót! Anyukádnak sok boldogságot kívánok!

Most csak ennyi, mert rohanok, holnap jövök bővebben, reagálni is!

Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Viki!
Olyan szépen fejlődik Eszti baba! Petike is nagyon édes, nagyon jó testvér lehet!

Agmano!
Sajnálom a fülproblémát! Párom is szemüveges és nekem is voltak gondok a szememmmel, így Violkát én is viszem minden évben kontrollra, eddig szerencsére semmi gond nincs! Szerintem nem baj, ha korábban kap valaki szemüveget, páromnál pl. az volt a probléma, hogy túl későn vették észre, és rögtön nagy dioptriát kapott, most is, az egyik 6-os, a másik 7-es! :? Csak hát persze az anyagi vonzata tényleg nem mellékes... :? :(

Netty!
Én is úgy tudom, hogy ilyen kicsiknél még nem tudnak allergiavizsgálatot nézni, remélem minden okés lesz a kis Mátéval!
Kb. egy éves volt Violka, amikor először mamira hagytuk egy hétvégére, mert mi elutaztunk a Párommal. Nem volt semmi gond, pedig még beteg is volt szegényem. Azóta is többször előfordult, és soha nem volt probléma. Én tudatosan szoktattam ehhez, mert, ahogy Monee is írta, szerintem se jó, ha csak az anya tudja elaltatni! De... mi most egy nehezebb korszakot élünk meg, az ovikezdéssel, és a kistesóval a pocimban Violka kicsit elbizonytalanodott, rettentően anyás lett, most val.leg nem tudnám senkire hagyni, és félek is attól a pár naptól, amit kórházban kell töltenem! De ez csak átmeneti időszak, majd átlendülünk rajta!
Szóval szerintem itt az ideje, hogy kipróbáljátok ti is, és később is, még ha nincs is semmi programotok, egy-egy éjszakára hagyjátok nyugodtan a mamira, de az szerintem nagyon fontos, hogy ne lássa rajtad a feszültséget, jó mókának kell felfogni, és nem lesz probléma! :wink:

Monee!
Örülök, hogy személyesen is találkoztunk! Írtó meleg volt ott a folyosón, és jó sokan is voltunk, de megérte elmenni, nagyon örülök, hogy láthattam, mégis hol fogok szülni, mérföldkövekkel barátságosabb, mint a Klinika szülészete!
Borsay dr.-hoz ma megyek, lesz pár kérdésem a szüléssel kapcsolatban (épp itt az ideje erről is beszélni! :) )

Erzsó!
Légyszi adj életjelt, mert már nagyon aggódok!
Közben úgy alakult, hogy a régi babakocsink marad, apukám teljesen szétszedte, kipucolta, összerakta, végülis nem olyan rossz még! Hétvégén természetesen Violka csücsült benne, tologatni kellett, és kisbabát játszott! :? És közölte, hogy ő fog benne ülni, a kistesó majd jön gyalog! :shock: :? :)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Hello!

Jevi!

Örülök hogy odajöttél, nem nagyon figyelgettem, pedig ha jobban körülnézek biztosan megismertelek volna. :)
Én is örülök hogy elmentünk, legalább nem idegen helyre kell majd menni ha esemény van. :D És nekünk is tetszett, nem csak az alternatív szoba, hanem a sima szobák is nagyon kellemesek voltak.

Az alternatív szobával kapcsolatban Norbi kitalálta, hogy akkor az úúúgy lesz, hogy én elfoglalom a francia ágyat, miközben ő meg a kádból, sörrel a kezében asszisztál. Majd megkérdezem a dokit, hogy mit gondol erről... nagy poén lenne mindenesetre. :D

A legjobban attól félek, hogy állati meleg lesz (tegnap is az volt), én meg egyáltalán nem bírom az ilyen levegőtlen hőséget. Szülés, erőlködés nélkül sem... Nemtom, megpróbálom majd a dokival megbeszélni, hogy bevihessünk egy kicsi ventillátort, hogy mozgassa a levegőt amég ki nem bújik a baba. Utána már nem számít, csak addig ne kelljen még azzal is küszködnöm.
Aztán ez ügyben még az is zavar, hogy szerencsétlen apa jelölt meg aztán katasztrofálisan tud szenvedni ilyen hőségben... ha rövid naciban, papucsban és trikóban veszi fel magára azt a zöld köpenyt, akkor is oda fog halni mondjuk a 4. óra végén a 30 fokban. Mostmicsináljak vele?! :lol: Lehet, hogy hazaküldöm majd zuhanyozni. :D

Ühüm, régebbiek, Ti is írhatnátok!
Csak egy vakkantást hogy jól vagytok...

Ma nem kell mennem sehova. Álomi helyzet. :D
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Tegnap megkapta Eszti a 3 hós oltást, és volt méricskélés is: 59 cm, és 5770 g, szóval dupláztunk! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Gyorsan dobok pár képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

v

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Eszti ma felfedezte a kezét! :D Hosszú hosszú perceken át csak forgatta és nézegette az öklét, s vigyorgott rá, olyan édes volt! És még beszélt is a kezeihez, meg emelgette a homlokához, meg vissza és nagyokat csodálkozott! :D :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Nagyon jók megint a képek, a legjobban az ujjszopós kép tetszik, nagyon édes Eszti baba!

Én ma voltam UH-on, most minden paraméter teljesen normális, sőt, a haskörfogata most kisebb, mint a 32 hetes UH-on! Szóval én már nem parázok, ahány doki, annyiféle mérés, ezekre nem sokat lehet adni! Mai szerint még csak 35+4 vagyok, eddig meg azt mondták, nagyon nagy a baba! Majd úgyis kiderül, ha megszületik!
Ja, és továbbra is kisfiú! :)

Monee!
Kitartást a vc-terheléshez, remélem már túl vagy rajta!

Megyek takarítani+vasalni! :?
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Jajjj de régen voltam már, de azért remélem emlékeztek rám :oops:

Egyszerűen meghalni sincs időm, nemhogy ideülni :cry: De ígérem, ezután, megpróbálok sűrűbben jönni ha nem baj

Ahogy látom mindenkinek gratulálhatok, bár csak végigfutottam a beszélgetéseket :)

Remélem mindenki jól van, a gyerkőcök is, a kismamák is.

Mi sajnos nem, teljesen magunk alatt vagyunk.
Krisztikével vannak gondok, tegnap voltunk vele az ortopédián, holnap viszem a neurológiára, bőrgyógyászatra :cry:
Teljesen el van deformálva a lába bokától lefelé. Mintha nem is lenne neki bokája.
A doki meg szeretné tudni ennek az okát, utána kap gyógycipőt, vagy csavart...Jaa és van neki egy kis fokú gerincferdülése is.
Tegnap a könnyeim között gratuláltam annak a doktornőnek akihez eddig hordtam az ortopédiára őket...ezt hogy nem lehet észrevenni egy dokinak? na mind1, a lényeg az, hogy most kapunk egy teljes kivizsgálást. Kb 2 napja amióta ez elkezdődött szinte semmi mást nem csinálok mint sírok, persze próbálom úgy, hogy ne vegyék észre, hogy baj van, de a Domcsit már nem lehet átvágni. Neki szépen, gyereknyelven próbáltam elmondani, de úgy, hogy ne ijedjen meg szegényke.
A Dominika gőzerővel készül a suliba, jövő hét pénteken ballag az oviból, utána már nem is megy. Persze az ovónőknek, is készül az ajándék, de valamit venni is kéne nekik. Szerintem kapnak egy-egy szál virágot és ezzel letudtam, ilyen helyzetben nem fogom még az ajándék miatt is járni a várost, épp elég bajom van így is.
A Dávid ha nehezen is, de megszokta az ovit, most már meg is védi magát a legtöbb esetben. Tegnap amikor próbálták a ballagási műsort sírva fakadt, hogy a Domcsi most őt elhagyja, megérték megvígasztalni.

Most mennem kell, megérkezett a kisasszony, akit minden reggel mielött elmennek a nagyok oviba, fel kell vinni apósnak, máskülönben hatalmas a sírás, hogy ő is menni akar velük.
Hozza a kis cipőjét, kinyitja a szekrényt és pakolja a ruháját, hogy ő is megy velük :)
További szép napot nektek, ha alszik és végzek a takarítással, főzéssel addig akkor jövök még
marcsy
 
 


Sziasztok!

Marcsy!
Persze, hogy emlékszünk Rád, én pont a napokban gondoltam, mi lehet veletek, nagyon eltűntél!

Sajnálom, hogy gond van Krisztikével, de tényleg, hogy nem vették eddig észre? Mennyi idős is most pontosan?

Gyere gyakrabban, ha tudsz, és drukkolok, hogy minden rendben legyen! Esetleg képek a gyerkőcökről?

Többiek mizujs?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok újra!
Végre alszik, én meg úgy döntöttem, hogy ma nem érdekel a takarítás, nem érdekel semmi pihenő napot tartok :oops:

Jevi!
2 éves múlott februárban. Azért nem vettük észre, mert télen meleg magasszárú mamusz volt a lábán. Az láttuk, hogy kicsit furcsán megy, de látta a gyerekorvos is..."szinte most tanult meg járni" volt a válasz.
Kicsit nehezebb volt ráadni a cipőt a lábára "magas, széles a lábfeje anyuka". Meg ennyire elváltozva nem is volt neki, ez szinte egyik napról a másikra alakult így, vagy csak én voltam ennyire figyelmetlen.

Az a legrosszabb, hogy az egészért magamat hibáztatom, nekem van ilyen betegségem, tőlem örökölhette, ha tényleg ez a baja.(neurofibromatosis)
Arról, hogy ez ilyen elváltozásokat is okoz meg nem szólt senki, ezt mind tegnap tudtam meg, de akkor is jobban kellett volna figyelnem.
Annyit mondtak, hogyha a bőrén elváltoznak ezek a kávéfoltak, vagy pattanásszerű kinövések jelennek meg azonnal vigyem dokihoz.
Képek meg sajnos nincsenek, a fényképező bemondta az unalmast, még nem volt időm elvinni szervízbe, a telefon meg nagyon csúnya képeket csinál :(
marcsy
 
 


Hello csajok!

Megvolt a 4D és mit ne mondjak, az én gyerekem ismét nem tagadta meg önmagát. :D Nem mutatott szinte semmit, de azt nagyon tudta 20 percen keresztül csinálni. :D Arccal befelé van fordulva, hozzábújva a lepényhez és még le is hajtotta a fejét, hogy teljes legyen az öröm. Komolyan, meglepődtem volna ha a mi babánk igazi magzati pózban belevigyorog a "kamerába". :lol: :lol: :lol:

A lényeg, hogy valószínű inkább fiú, látszott a kukacka, de a lehetetlen fekvése miatt (a combját befordította a kukac elé) nem merte 100ra mondani az orvos. :D A kis fejéről is csak egy-két felvétel lett jó profilból, de az az igazi bébiarc nem sikerült, mert a karját ráborította a fejére. Viszont ami látszik az az hogy pufi képű, csücsör szájú baba és hasonlít rám/ránk. :lol: :lol:
A füléről, kezéről, lett még felvétel 4Dben, a Férjem majd megpróbál varázsolni és akkor lesz fénykép is róla.
Tökre szerelmes vagyok a FIAMba! :lol:

Marcsy!

Jó hogy újra jöttél!

Írok majd még este, most csak örömködni akartam egyet! :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Hello!

Megint én. Rakok képeket, ha nem baj. :D

Puffancs arca profilból:
Kép

Keze ökölben (az arca előtt, de az nem látszik):
Kép

A "teknősbéka", ami a lányoknak nincs: :D
Kép

Happy-happy-happy!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Pécsen tényleg nincs gyermek bőrgyógyászat, vagy csak engem néztek hülyének és akartak Dombóvárra küldeni?
Az egyik doki azt mondja van a gyermekklinikán, a másik meg azt, hogy nincs.
Egy doki azt mondta, ő megnézi őket, de a Dávidot nem műti meg, ha kell akkor sem :cry: (őneki egy anyajegy van amit mindenképp szeretnék megnézetni)
Most értünk haza a neurológiáról, sem jót sem rosszabbat nem tudtunk meg. Most szemészetre kell vinni, bőrgygyászatra, hasi uh, utána vissza az ortopédiára, ahol tuti fog kapni gyógycipőt, 3 éves kora után meg gerinctornára kell járni vele. A Neurofibromatosist örökölte tőlem, tudom, hogy hülyeség, de lelkiismeret furdalásom van.
Egy álomba érzem magam és arra várok, hogy felébredjek, nem hiszem el,hogy ez pont vele történik.

Képzeljétek!
A Kriszti kapott egy plüss macit a neurológián, odajött hozzám és elkezdett kiabálni, hogy "eég vot mejünk"(elég volt, menjünk)
:)
Már unta szegénykém a több mint egy órás vizsgálatot.

Most lépek, nagyon nyügi Kriszti, a Domcsi is tiszta hiszti.
marcsy
 
 


Sziasztok pécsi anyukák!
Ne haragudjatok, hogy csak így hivatlanul betörök ebbe a jól működő topikba, de június elejétől én is pécsi leszek, ezért keresek társaságot magunknak.
Magamnak és Emma lányomnak, aki most 20-án múlt egy hónapos. Kissé korábban a 8. hónap közepén érkezett, ezért a koraszülött intenzívre került itt Budapesten a MÁV Kórházban és csak két héttel később hozzhattuk haza. Mivel ő az első babánk - akire majd két és fél évet vártunk - tele vagyok félelemmel és parával. Legfőképpen a koraszülöttsége miatt. Másról - az anyaságról - nem is beszélve. Miután csak átmenetileg vagyunk Pesten, nem is nagyon akad társaságom, akikkel megbeszélhetném a félelmeimet, így azok csak nőnek és kumulálódnak, pedig jobb lenne kibeszélnem magamból.
Emiatt keresek olyan anyukákat, akikkel - ha már lenn lakunk Pécsett.... ez előre láthatólag június első hete lesz - találkozhatnék és beszélgethetnék. Minden társaság jól jön, mert senkit nem ismerek ott. Mi a kertvárosban a Templomtérhez közel lakunk majd. Ha valakinek van kedve és ideje szívesen venném, ha akár itt, akár privátban (emil címem: timeagallard@gmail.com) jelentkezne.
bordi
 
 


Sziastok!

Monee!
Gratulálok a kis kukacoshoz (ha az! :) ) Violával mi is így jártunk anno, semmit nem mutatott meg magából, így Vince babával már el se mentünk 4D-re! :)

Marcsy!
Tényleg hülyeség, hogy magadat okolod, ezt te is tudod! A lényeg, hogy időben kiderült, bár én nem sokat tudok erről a betegségről, de azt látom, hogy elég szerteágazó, sok szervet érint/het. :(
Nem tudom, van-e Pécsett gyermek-bőrgyógyászat, de gyanús, hogy kell lennie! Sok-sok pozitív energia megy!+++++++++++++

Bordi!
Üdv itt! :)
Először is gratulálok a kislányodhoz! Ha két hét után elhozhattátok, akkor talán nincs is nagy baj a koraszülöttségéből adódóan, nem? Szerintem ne aggódj, mert az a tejcsinek is árt! Tudod szoptatni? Teszel majd fel képet Róla? Gyere gyakran!

Mi jól vagyunk, tegnap volt az oviban az Anyák napi műsor, hát a végén csak potyogtak a könnyeim, pedig tényleg nem akartam bőgni! Nagyon kis ügyesek voltak, rengeteg mondókát és dalokat énekeltek, Violka kicsit fáradt volt már, a végefelé nagyon keresett, és mondta, hogy menjek oda, de szerencsére megnyugodott! Majd teszek fel képeket is, csak még nem volt időm feltölteni!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Monee!
Én is gratulálok a babókához :)

Jevi!
Nálunk az Anyák napi műsoron a Domcsi pityergett, aztán majdnem én is, de sikerült visszatartani.
Most, hogy próbálják a ballagást, évzárót, a Dávid bőg rendszeresen a próbákon, mert őt a Domcsi most elhagyja, nem játszik már vele stb.
Abban reménykedek, hogy az ünnepélyen nem kezd el bömbölni.
Köszönöm a + energiát, ránkfér.

Most már kicsit megnyugodtunk, de teljesen már csak akkor fogunk, ha meglesz minden lelet és minden rendben van a kislánnyal.
Bőrgyógyászt továbbra sem találom. Állandóan a Kodály Zoltánba küldenek a felnőttek közé. Vagy marad Dombóvár...Majd hétfőn a klinikán személyesen megkérdezem, hogy akkor most hova menjünk. A szemészetre sikerült aránylag közeli időpontot kérnem, utána már mehetünk is a gyógycipőér. Persze, ha megvolt a bőrgyógyász is.

Bordi!
Üdv köztünk!
marcsy
 
 


Sziasztok!

Monee!

Gratula a kisfiúhoz!!!!!!!!!!!!! Neve van már? HOgy bírod egyébként? Meddig melózol még?

Jevi!

HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ, de finishben vagy már! Én innen 4 nap múlva szültem is :wink: Hogy érzed magad? Bírod még jól, vagy már inkább túl lennél rajta?

Marcsi!

Nagyon sajnálom Krisztike problémáit, remélem lesz megoldás mielőbb ! :(

Bordi!

Üdv köztünk, és írjál nyugodtan a félelmeidről,meg bármiről, ha tudunk, próbálunk segíteni! Gratula a kislányodhoz! Ha gondolod kérdezz nyugodtan, az enyém sem sokkal idősebb :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: