Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ismét csak pár mondatban rólunk!

Alízka kivételével sajnos az egész család elkapta ezt a hasmenéses nyavaját. Szerdán egésznap ágyba voltam, nem tudtam fent lenni, délután apa elvonszolt dokihoz. Kaptam ab-t, mert iszonyatosan fájt mindenem, és borzasztóan köhögtem. Aztán apa rókázott + fosizott, ->ügyelet, estére kelve már nekem is hasmenésem lett. Tegnap óta Adél megint hasmenéses. Vége lesz ennek valamikor????????? :shock: :?
Alíz eddig tartja magát de tegnap egésznap csak egy fél üveg gyümit evett. Most tépünk a dokinénihez.

Bocsi mindenkitől hogy nem reagáltam, de ha kicsit összeszedjük magunkat jövök!

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Erzsó!

JObbulást kívánok az egész családnak!

Netty!

Jók a képek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Agmano üdv köztünk! Nagyon szépek a fiaid!! :wink: Hova jártok oviba? Nagyon kis társaságba csöppentél!

Erzsó, nem irigyellek, sajna ugyanígy voltunk mi is!!!! Mielőbbi gyógyulást és kitartást kívánok most neked a három gyerekhez (ugye ilyenkor a férfiak is nagyon gyerekek tudnak lenni).

Netty, nagyon jók a képek! Mi nem tetszett a hotelben? Pedig annyira úgy harangozzák be magukat, hogy ők aztán bababarát hotel......

Kanga mama, már szerettem volna kérdezni, hogy Ivett tápszert kap vagy a gyerekorvosotokkal tudtatok anyatejet iratni neki? Szépen fejlődik a kisasszony! Éjszaka hogy alszik, eszik? Mesélj ám, ha van egy kis időd!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 

 
 

Agmano, kimaradt a jó!!! Tehát nagyon jó kis társaságba csöppentél!!! :o :lol:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Köszi Tencsi a szíves fogadtatást! Nagyobbik gyermek a Dugonics utcába jár, a kicsi - egyenlőre- a Vadász utcai/Ledinai oviba. Remélem szeptembertől már mindkettő dugonicsos lesz, hétfőn beiratás. :D Mi a Zsolnay gyár feletti részen lakunk. Van környékbeli? Ha jól látom itt csak Adél ovis még, mármint ha meggyógyul. Szerintem az én fiaim sem mennek már húsvét előtt, mert hétfőn a fülészetre megyünk és Martin folyós fülével nincs sok reményem. A kicsit meg nem viszem erre a 3 napra, itthon jól lefoglalják egymást. Csak én hogy fogok csütörtökön vizsgázni, az még jó kérdés...főleg, hogy itt ülök és csevegek. :oops:

Netty, esküszöm az én 3 évesem kevesebbnek néz ki, mint a te 2 évesed, és Peti is idősebbnek tűnik a képen. Biztos az is számít, hogy nálunk nagyon lassan nőtt ki a hajuk.
Norbinak még mindig nincs oldalt, tiszta ritka és vörösesszőke, ami olyan, mintha nem is lenne. Eddig kb. 2-3 alkalommal igazítottam a haját a 3 év alatt.
Alíznál kicsit le vagytok maradva a képpel, Esztivel közel egyidős a keresztlányom, csak ő "már" 8 hetes.
Viktória és Dominik, nem lehet könnyű egyszerre kettővel. Nekem így egyenként is elég volt. Legalább mindkettő hasfájós is volt a vicc kedvéért?
Adél és Alíz testvérpárról már hallottam, csak ott Adél Norbival egyidős. Nincs nagymama véletlenül az Önkormányzatnál?

Ja, a lényeg: én a megyeiben szültem Bédi Beatrixnál, tudom ajánlani, ha nincs gond. Úgy tudom csak szülést nem vállal, csak régebb óta hozzá járóknak, de ez változhatott menet közben. Fizetés: ki-ki a pénztárcája alapján, a terhesgondozás 3000 volt, de ő már akkor is sokat kért. Ritka a női szülész, tudott válogatni.
UH-on bárkinél voltam - kivéve Borsay- rongyként bántak velem.

Most már eldugulok!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Éva, jobbulást a fiúknak!! A fülészet, az nem túl kellemes dolog. Mi okozza Martinnak a folyást? Sajnos gyerekkoromban én is sokat küzdöttem a fülemmel, műtötték is....

Milyen érdekes, a férjem született a Bédi doktornőnél, akkor volt kezdő! :D

Mit tanulsz? Minden tiszteletem, hogy két gyerkőc mellett tudod csinálni!

Mi Újhegyen lakunk, végülis annyira nem is vagyunk messze tőletek.

Kérdezted, hogy nem nehéz-e a manókkal... most már sokkal fárasztóbb mint a csecsemőkor volt, bár egyre inkább felfedezik a közös játék, leginkább a fogócska, bírkózás élményét. Szerencsére csak a Domcsi volt egy picit hasfájós, de apa nagyon szuperül meg tudta neki masszírozni és utána mindig helyreállt a rend. Szerintem neked ill. a kis korkülönbséges anyukáknak sem lehet könnyebb dolguk, mert nekem legálább két nagyjából egyforma igényű gyerkőcöm van.

Apa megcsinálta ma a homokozót, remélem holnap ki tudunk menni kipróbálni.

Volt már vki az Árkádban nyuszi nézőben? Vasárnapra tervezzük.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Évi!
Üdv a kis csapatunkban, jó hogy ránk találtál :D !
Kép alapján nekem nagyon ismerős Martin fiacskád, de nem tudom hova tenni. Van esélye hogy a Széchenyi téri patikában összefutottunk??
Igen, Alíz kép frissités már aktuális lenne.
Nagyik nincsenek az önkormiban :wink: .
Hétfőre megy a drukk, hogy minden okés legyen a fülészeten.

Tencsi!
Mi már voltunk nyuszikat nézni a múlt héten. Ismét nagyon szépen meg van csinálva az egész.
Homokozó :D , tök jó :D . Majd kérünk arról is képeket!
Tavaly mi is néztük ezeket a fa játszókat, az áruk miatt hamar letettünk róla :lol:

Adél + apa már jól vannak, én még mindig ugatok és hasmenésem van. Éjjel Alízka 2× bukott, de semmi egyéb tünete nincs. Remélem azért anyatej kellő védelmet nyújt neki!

Netty!
De jó, hogy kitudtok néha ruccani!
Én is kiváncsi lennék mi nem tetszett Zalakarosban, nagyon hírdetik magukat.
Máté hatalmas lett!

Kanga!
Ha van egy kis időd gyere mesélni, mi van veletek, hogy van Ivett baba!?

Viki, Monee, Jevi!
Merre jártok? Hogy vagytok?

Sziasztok
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kép Adél díszitette tojásfa
Kép Alíz
Kép Adél pózol
Kép

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Erzsó!

Gyönyörűek a lánykák!
Jól vagyunk, megvagyunk, csak apa már dolgozik és ritkábban tudok jönni!
:?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok,
sajna én is ritkán találok erre, az a .... munka :(

Monee,
egyelőre nem tudtam megnézni, a padlásról csak a párom tudja lebányászni, ő pedig nincs most itthon (utazik). De ha meglesz, feltétlenül szólok.

Éva,
én környékbeli vagyok, sőt a lányom a Vadász utcai oviba jár, a fiamat is oda fogom íratni, mert annyira közel van hozzánk. A Dugonicson is gondolkoztam annak idején, de aztán több okból is elvetettem az ötletet. A csajszim szereti az óvodáját, nagyon jó kis csoport is jött össze. A fiam elvileg szeptemberben megy, három másik kistesóval együtt a csoportból, épp azon vagyunk, hogy a kishaverok (mind fiú :) ) is egy csoportba kerüljenek. Szóval remélhetőleg neki is jó lesz ott. Nekem most már a sulin jár nagyon az agyam, itt a környéken ugye nem könnyű... Neked mi az elképzelésed? A nagyobbjaink majdnem pontosan egyidősek - a leányom ötéves, kéthónapos és tizenöt napos :)

Üdv
Kriszi
kriszi
 
 


Sziasztok!

Erzsó a patikában összefuthattunk, bár gyerekkel nem szoktam bemenni, mostanában a férjem jár oda, ő Martin felnagyított mása :lol: .

Kriszi! Mindkét ovi jó, de nekem macerás lenne továbbra is 2 helyre vinnem őket, Norbi pedig még szinte be sem szokott, mert mindig beteg, úgyhogy mi a Dugonicsnál maradunk. Nálunk is már 3 kistesó várakozik, hogy mehessen, de ott egyértelmű, mert 1 kiscsopi indul.
Sárga csopis Ledinán Norbi (első a névsorban, megnézheted), remélhetőleg felszabadul a helye ősztől. Magdi óvónéni tündér - bár kinézetre inkább kicsit hogy is mondjam....- Éva óvónéni kicsit katonásabb, de a fiamnak nem árt.
A sulitól én is félek, mert ugye nekünk adott a lehetőség, hogy a Tiborcba vigyem és meg is próbáljuk, ha nem bírja, akkor váltunk. Elég nehéz lesz minden reggel átverekedni magunkat a városon, de férjem is arra dolgozik, úgyhogy legalább egy irányban van.
Dícsérik még a református iskolát az Engel J. úton és alsóban a Bártfát is.
Fülfolyás: majdnem 1 év veszkelődés után végre kivették a fiúk orrmanduláját ősszel. Azt hittük, ezután már nem lesznek betegek. Tévedtünk. Martin nov-ben kapott egy fülgyulladást, amit 3 antibiotikum kúrával sem sikerült helyrehozni, így levegőztető tubust kapott. Most valszeg újból feltelt savóval a vírus hatására, de most már ki tud ürülni. Norbi megúszta a tubus behelyezést, de az ominózus novemberi! fülgyulladás óta még nem szívódott fel a savó a füléből, amikor már majdnem, akkor elkezdte az ovit és újból folyamatosan tele van. Nála nincs gyulladás, így várunk, hátha elnövi. Közben a torokmandulájuk is eléggé megnőtt, így lassan az is terítékre kerül, de azzal amíg lehet várunk.
"Röviden" ennyi a történetünk.
Jó hétvégét!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Tencsi! A homokozó szuper dolog, ha kimennek a fiúk képesek 2 órát eljátszani benne, vita nélkül -hát ezt is megértük.
Tanulás csak egy 3 hós tanfolyam volt, már "csak" a vizsgák vannak vissza. Többre nem válllakoznék.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Misszike!

Írtam pü-t!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Éva!
Üdv köztünk, gyere gyakran, ha tudsz!
Nevünk tényleg nagyon hasonló lehet akkor! :wink:
Az én kislányom is ovis, mi a Radnótiba járunk, mert a Szigeti városrészben lakunk, de csak most kezdtük egy hónapja. Eddig tetszik nagyon. Iskola terén mi is a Reformátusról hallottunk jókat, igaz, az meg nekünk a város másik fele! :? A Tiborc két utcával van feljebb a mi utcánknál, tehát az nagyon közel van, csak én kicsit félek tőle, mert mi nem vagyunk németesek a párommal. Majd meglátjuk!
Vince babát június elejére várjuk, ő val.leg bölcsis lesz majd, ahogy hallottam, jó, ha már most beíratom! :? :)

Netty!
Nagyon szuper helyen lehettetek, én is nagyon jókat hallottam erről a szállodáról, és engem is érdekelne, hogy mi nem tetszett!

Erzsó!
Jobbulást az egész családnak! Lánykák gyönyörűek!

Viki!
Megint szuperek a képek, annyira tetszik az együtt alvós! :)

Tencsi!
Homokozó nálunk is lesz nemsokára, pontosabban már csak homokot kell venni, a forma már megvan, amiben lesz.

Összeszedtünk egy jó kis takonykórt Violával, ma nem is vittem oviba, dokinéni szerint csak nátha, nyugogtan vihetem, holnap azért még itthon marad, aztán szerda, csüt. megy, hogy ne maradjon ki teljesen a húsvéti készülődésből. Pénteken és jövő kedden nem megy, aztán majd jövő szerdán lesz az oviban a húsvét, akkor már megy megint. Hát, majd jól elszokik megint, de remélem nem lesz gond.
Vasalnom kéne, semmi kedvem... :?

Többiek?
Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Szia Évi,
mi 1,5 éve költöztünk el szinte a környéketekről, a Xavér étteremnél laktunk és a Rókus utcában játszótereztünk :lol: De jó is volt! Minden a közelben.
Violának jobbulást! Nehéz lesz a Tiborcba bejutni, bár úgy hallom már 3 osztály indul, de szinte 2 osztályt feltöltenek a saját ovisaik.
Szerencsére a fiúk füle jobban néz ki, mint én gondoltam, úgyhogy holnap mennek szépen oviba. Talán nem hoznak haza semmit húsvétra.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Többen kérdeztétek mi volt a problémám a Karos Spaval, hát néhány dolog: a szoba nagyon korrekt volt, csak éppen nem volt zárható gyerekbiztosan belülről, a Máté kb 10 másodperc alatt rájött, hogyan kell a kallantyút kinyitni. Semmit nem csinálhattam, nem ülhettem, olvashattam nyugodtan, mert állandóan azt kellett figyelnem, mikor szökik meg. A fürdőben egyáltalán nem elzárható a wc és a bidé, így a Máté amíg wc-n voltam, könyökig úszott a bidében. Hát igen, ide is be kellett vinnem magammal, nehogy megszökjön.... A konektorok nem gyerekbiztosak, nem volt vakdugó sem. A játszóházból szombaton este 6-kor kitessékeltek minket finoman szólva, pedig nem is kértük, hogy vigyázzon bárki a gyerekre, egyszerűen jó volt, hogy játszhatott egy jó kis helyen. Vasárnap megbeszéltük a gyerekfelügyelővel, hogy délután szeretnénk játszani, de nincs szükségünk felügyeletre, csupán a helyet szerettük volna használni. Megígérte, hogy leadja a kulcsot a programpultnál. A programpult és a recepció együtt van, és amikor délután 5-kor elkértük volna a kulcsot azt mondták a kedves recepciós hölgyek, hogy a programpult 4-ig volt nyitva. Kettő egész lépést kellett volna lépniük jobbra... :evil: Az etetőszékbe nem fért bele a Máté, nagyon szépek az etetőszékek, csak nem túl praktikusak. Nem volt gyerektányér, gyerekpohár, gyerekevőeszköz, ahogy mindezt a Meseszállóban Bőszénfán megkaptuk. (A Meseszálló egy sima panzió csillag nélkül....) És még néhány megjegyzés: nincs családos parkolóhely, minden kinti parkolásért 800 ft-ot elkértek és még csak a közelünkben sem volt első éjszaka az autó, sőt még kerítés sem volt az autó előtt. A kinti játszótér annyira elzárt volt, hogy egy olyan báron keresztül tudtunk csak kijutni,ahol a fürdőköpenyes emberek kávéztak, ettek ittak, na most mi ide hoztuk be a homokot, sarat stb. Nagyon klassz lehetett ezután visszamenni a sáros papuccsal a welness részbe. Hát hirtelen ennyi, lehet hogy ez már csak a kákán is csomót keresek szindróma, de én tényleg sokkal jobban éreztem magam a csillag nélküli kis panzióban, ahol tényleg a gyerek érdeke volt az első.

Agmano!

Sajnálom a gyerekek fülét, én is félek, mert a Máté hétvégén fájlalta a fülét. Csak nem tudom eldönteni, hogy a fogától fáj, vagy megint középfül gyulladása lesz. Milyen volt a mandulaműtét? Nálunk is kilátásba helyezte a Schifter doktor úr, de én nagyon félek tőle, hogyan fogja a Máté viselni, ha tényleg odakerülünk.

Erzsó, Viki!

Jók a képek!

Képzeljétek megmértük tegnap a Mátét, 16,5 kg-ot nyom! :) Végre elkezdett hízni azóta, hogy bölcsibe jár. Már teljesen el voltam keseredve, hogy nem hízik semmit hónapok óta. Jó kis vasgyúró lett most az utóbbi hetekben.

Jó éjt mindenkinek

Netty

Kép
netty11
 
 


Netty!

Amiket a szobára leírtál az általános, nálunk csak induláskor nyithatták at ajtót, így sosem volt gond, a bidét otthon már megszokták, és amit a játszóházra írtál sajnos az is általános. Hotel Panoráma, Siófok, ugyanez, úgy kellett összevadászni a szülőknek a kulcsot, nyitvatartás 10-16-ig (gyerek 8-ra megreggelizett). A gyerkefelügyelő egy képesítés nélküli bölcsészhallgató, aki nem tatálta a kontaktunst a gyerekekkel - nem is kereste-, utált ott lenni. Közel távol sehol egy wc, így nem mertem otthagyni az épphogy szobatiszta gyereket, stb. Így mi is mentünk gyerekestől szaunázni.
Máté egy súlyban van az 5 évesemmel :lol:

Fülfájás: A gyerekről tényleg Schifter Péter a legjobb, de én javasolnám a felnőtten, dr. Németh Adriennt. Pénteken du. ügyeletben lesz, ha gondoljátok menjetek be, mintha kicsit fájlalná a fülét -nincs gyerek ügyelet-, megnézi műszerrel. Lehet, hogy nálatok is nehezen szellőzik ki a füle, ha már volt vele problémátok. Először 2 hétig napi 3-szori orrcseppezés megfelelő technikával, ha nem szívódik a savó vagy gyulladt, akkor elgondolkodtató az orrmandula műtét. A savóban minden baci rögtön megtelepszik, így újabb gyulladás lehet -mi rendszeresen így jártunk.
Az orrmandula műtétnél a gyerekeket a felnőtt ofg-n reggel megcsinálják (éhgyomor- vártnál jobban tűrik), ébredés 2 nővér felügyelete mellett, kb fél-1 óra üvöltéssel, aztán alszanak egy nagyot és kész. Kora délután hazamehetnek. Ha nem oldódnak meg a problémák, vagy a műtét alatt indokoltnak látják, akkor berakják a tubust. Nálunk szept elején volt a műtét, így nem kellett a tubus, mert szép volt a fülük, de később kiderült, hogy Martinnak mégis csak kell. Ez újabb műtét volt, és abbahagytuk az úszást, amit nagyon szeretett, de megérte.
Kérdezzél, ha tudok segítek, mi már másfél éve járjuk az utat és elég sok tapasztalatot szereztem. Ez a doktornő nagyon alapos, csak a letisztult fülre mondja, hogy gyógyult, ugyanakkor elég laza, hogy egy piros torokból ne csináljon nagy ügyet, engedi őket oviba, nem tömi antibiotikummal a gyereket, jól műszerezett a rendelő, egész nap benntvan, telefonos egyeztetés után sosem kell várni, és nem fogad el pénzt, csak műtét után.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk csípőszűrésről, minden rendben van Esztivel! :D Semmit nem kell tennünk a csípőjével, 3 hósan kontroll és kész :D Ja és gondoltam ha már ott vagyunk kérek is időpontot, ne kelljen megint protekciózni, mert nem szeretem :oops: kihasználni az efféle helyzeteket :oops: erre a köv. időpont,amit tudtak volna adni az május 20 volt :shock: szóval akkor lesz Eszti 3,5 hós, így jó is, de mi lenne, ha nem lett volna protekciónk, akkor ha most születne is csak május 20-ra lenne hely? :roll: Szóval május 20-án mehetünk, és legalább azt kiválaszthattam, hogy hány órára, mert még sok üres volt :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Vagyok, vagyogatok én is! :D
Kicsit besűrűsödött most az életem, aminek meg kell hogy mondjam, egyáltalán nem örülök. Most nagyon de nagyon nyugira, lazaságra vágyok, de sajna összeesküsznek ellenem a dolgok.
Viszont ennek a fényében, lehet hogy nem fogok május végéig dolgozni, a hátam közepére sem kell a feszültség a melóhelyen. :(

Üdvözlet az újaknak! :D

Viki, Erzsó!

Csudaédesek a gyerkőcök! :D
Látom Alízt nem érzi akadályát a hálózsákban való felállásnak! :D Állítólag én is ilyen voltam. Tudtam még futni is a hálózsákban. :lol:
Hú, Eszti baba is milyen szépen kipofisodott. Mostmár nem újszülött, hanem kisbaba. :lol:

Jövő héten megyek AFP-re... már a 16. hét lesz. :D
Szépen kerekedik a pocak és a Kispocok is csinálja magának a helyet. Nem kifejezett rúgásokat érzek, hanem azt hogy a baba szó szerint távozni kíván a hasfalon át. Alienezik. :lol:
Egyébként meg szerintem ismét nem híztam, de erről majd a védőnő megerősít vagy sem. A pocakra kerekedek, de máshonnan meg olvadnak le a rétegek... a fene se érti ezt. Pont terhesen nem hízok, ez azért vicces. :lol:

Hétfőn ráeszméltem hogy tényleg, hétvégén Húsvét van.
Komolyan, most nem örülök neki. :( Megint menni kell a családhoz, ide-oda, száz helyre és a pihenésre megint nem jut egyetlen percem sem. Megvan a gyerekeknek már az ajándék, még egy kis csokit kell majd vennem, de valahogy ez sem az igazi. Tök frusztrált vagyok. :?

Cupp mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Dobok pár képet:
Kép

Kép

ezek vagyunk mi :lol:

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Éva!
Nagyon helyes kispasijaid vannak! :)

Monee!
Pocifotó? Kérünk szépen... Remélem már jobb a kedved!

Viki!
Akkor már most kéne jelentkeznem csípőszűrésre? :x Nevetséges, ami az egészségügyben ma megy... :evil:
Örülök, hogy minden rendben van Esztivel!

Mi se nagyon leszünk itthon az ünnepek alatt, holnap már Violka nem megy oviba, készülődünk ezerrel, úgyhogy inkább most kívánok mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy most én sem írok bővebben, de hát készülődünk mi is nyuszira!

[size=18]Szeretnék mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánni, pihenőset, pörgőset, ki milyet szeretne!![/size]

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Voltunk a hallásvizsgálaton! Hát, szintén nem minősíteném a magyar eü-t! :( A dolgozókkal semmi bajom nincs, nagyon kedves volt az asszeintens nő is,meg a doktornő is olyan szeretettel beszéltek az Esztihez, hogy le a kalappal mindkettő előtt.De a körülmények, hát az valami horror :shock: Ugye reggel 7-re kellett mennünk, akkorra kaptunk időpontot. Mire beérünk, persze alszik az Eszti, de ugye ki kell venni a hordozóból és le kell vetkőztetni. Felébred és üvölt :? bemegyünk, mondja az asszisztens nő, hogy el kéne altatni, mert csak alvás közben lehet megvizsgálni, és jó volna egy fél órát aludna legalább, de az ágyon fekve, úgy, hogy a feje az ablak felé nézzen. :roll: Na, mi ugye fél héttől ott voltunk, küzdöttünk az elalvás ért, vagy ellene már nem is tudom :roll: én már szoptattam, cipeltem, énekeltem neki, férj hordozta a hordozóban, stb.... negyed kilenc van és a gyerek már majdnem alszika hordozóban hurrá.......... erre bejön egy egész család "kisebbség" és elkezdenek köhögni, meg orrot fújni :evil: persze gyerek kinyitja szemét, újra séta. elalszik, csoda történt, bekopogok, hogy alszik a gyerek, mondják az jó, csak vegyük ki a hordozóból, okés kivesszük és még mindig alszik, fél siker :) ajtó becsuk, én bent maradok vele, férj kimegy a cuccokhoz. monitort nézem mindenféle görbéket látok, stb... ez nem lényeg, ddeeeeeeeeeeeee ahányszor valamelyik köhögöt vagy tüsszögöt, vagy ahányszor bejött valaki a váróba (nyikorog rohadtul az ajtó) annyiszor az adott hangerősséggel újra kellett kezdeni a vizsgálatot. Én már majdnem kimentem és elküldtem őket a búsba :evil:
Végülis sikerült, kibírta kiscsaj a vizsgálatot alva, hurrá, de ekkor meg le kellett róla műteni az előzőleg még éber álapotána fejére ragasztott 3 elektródát, na azt az üvöltést :( majd közlik, hogy itt a papír, ezzel menjünk át a másik épületbe az ambulanciára, itt a 6-os szobába xy dr nőhöz, aki kiértékeli az eredményt és megvizsgálja a gyereket. Persze ez egy másik épületben van, így gyerek üvöltve felöltöztet, hordozba berak, még mindig üvölt, leérünk, levetkőztetjük, még mindig üvölt, kijön egy nő, beveszi a papírt, előttünk még vannak persze, és közli, hogy értekezlet van, kicsit várni kell a dr. nőre . eszti még mindig üvölt, de, mint akit ölnek :cry: tisztába teszem, hátha az a baja, persze kuka sehol nincsen. arról, hogy kezet is tudjak mosni, ne is álmodjak. leülök a sarokba és megszotatom leszarom módjn ott mindenki előtt.Eszik szépen, de kiköpi és újra üvölt :( Nem tudok mit csinálni, egyszerűen nem bírja ha nyúzzák :( végre bejutunk, még mindig üvölt, dr. néni szerint minden oké, de azért kiveszik a kezemből és a nagy lámpa altt még egyszer jól belekukkolnak a füleibe, erre persze még jobban üvölt. :( kész vagyunk, 8 hósan kontoroll. Öltözhetünk, és hazafelé már nyugiban alszik a kocsiban.

1. ha már hallásvizsgálat, mi a bánatnak nem lehet egy darab hangszigetelt szobát csinálni, hogy minden egyes nyikorgásra ne kelljen már újból nekiállni az egésznek.
2. miért akkor van értekezlet, amikor rendelési idő?
3. miért nincs egy kuka, ill. egy mosdó egy kórházi váróban?
És még egyszer mondom, le a kalappal az ott dolgozók előtt, mert ilyen körülmények között is nagyon szépen, nyugodtan, és emberi hangon szóltak az üvöltő babámhoz, és nyugtattak, hogy ne aggódjak, más is így van ezzel. Amúgy minden rendben szerencsére. Bocs, de muszáj volt leírnom.

Amúgy 11-re értünk haza, és fél hétkor indultunk! :evil:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk mindenkinek!

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Vigasztaljon,hogy nyolc hónaposan már nem kell aludnia vizsgálat közben,az öledben ülve fog hangokat hallani,azokra kell figyelnie. :D

Ja,és én még sosem találkoztam a doktornővel,az asszisztensnő adta ki a leletet is. :roll:

Kellemes Ünnepeket Kívánok mindenkinek! :D :D :D

Kép
csöpke
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek megint!

Minket nem is küldtek hallásvizsgálatra :? :roll: :shock: !
Vajon miért???? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Évi!
Gyerköceinknek egyforma kanapéjuk van :P !

Nagybátyám tegnap kórházba került, sajnos semmi jóra nem számíthatunk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !

Üdv: Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok! A lányoknak, anyukáknak sok sok locsolót!

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Erzsó!

Sajnálom a nagybátyádat, remélem azért minden a lehető legjobban alakul. :(
hallásvizsgálat: nekünk azért kellett mert Eszti a sárgaság miatt nem produkált jó eredményt a kórházban! Szóval gondolom nálatok minden rendben volt, ezért nem kellett menni. :wink:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Betti!

Igen, ezt nekem is mondta a doktornő, hogy 8 hósan már valami játékos vizsgálat lesz csak, akkor nem kell aludnia ! :D Még szerencse :roll: Ezek szerint Nektek is kellett menni akkor is?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki ezt mi 2 hósan Martinnal végigcsináltuk, de mi mondtuk meg, hogy hányra menjünk, így de. 10-re mentünk, bekapta a cumit és szunyált. Szuper érzékeny, jó hallása volt, ezért kontrollra már nem mentünk. A gyerek egészséges és kész. Lehet, hogy Eszti már 8 hósan hangokat fog utánozni, akkor pedig felesleges a felhajtás. Norbit már el sem vittük...

Erzsó, igen, az ágy hasonló, a huzat tök ugyanaz, ezért ezt a képet tettem be. A szomorú híreidet sajnálom, még fiatalnak kell lennie!?

Mindenkinek kellemes húsvétot!

Én lebuktam egy ajándékkal, úgyhogy újat kellett tegnap vennünk. Martin már nagyon figyel, gyanús volt neki már a karácsony is, de nem akarom, hogy az én hibámból derüljön ki a számára az igazság.

Üdv!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Hello mindenki!

Kellemes Húsvétot, jó családozást mindenkinek!
A csajoknak locsolót NEM!, a nyuszinak viszont esernyőt és bundabugyit! :lol:

Majd jövök még. :wink:
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Viki!

Igen,nyolc hónaposan is mentünk,és még egy éves korában is kell. Az első két vizsgálaton minden rendben volt,gondolom ez a protokoll.Talán egy éves kora után már nem kell mennünk többet. :D

Kép
csöpke
 
 


Sziasztok!

Viki, Évi!
Köszönöm a kedves szavakat!
Sajnos daganatos beteg (áttétes). Az egyik daganat a 3. és 4. csigolya közé ékelődött be, ezért péntek éjjel deréktól lefelé lebénult.
A többi testrészében iszonyatos fájdalma van. Tegnap a doktornő a szemünkbe mondta hogy meg fog halni (napok kérdése), nem tudnak vele mit kezdeni.
48 éves!!!!!
Jaaaa és már 4 hónappal ezelőtt felfedezték az első daganatott a tüdején, aztán addig küldözgették jobbra balra amíg áttétes nem lett.
Ha akkor megkapja a kezelést akkor nem itt tartanánk!
Bocsi mindenkitől hogy ilyen témával inditom a szép húsvétot, de muszáj kiírnom magamból mert az őrület határán állok!
A lányokhoz sincs semmi türelmem!

Még egyszer bocsi mindenkitől!

Szép húsvétot nektek!
Erzsó

Kép

Kép
erzsó78
 
 


Mindenkinek még egyszer kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk!

Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Erzsó!

Nagyon sajnálom! :(

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Kismamik!

Úgy néz ki kinőttük a 3-6 kg-os pelusokat, vagyis a nagycsomagot már nem fogom kinyitni, mert nem fog elfogyni! Szóval maradt egy 90 db-os Libero 3-6 kg-os csomagom! Nem érdekel valakit esetleg? 3000-ért odaadom! És maradt még egy 38 db-os szintén bontatlan 3-6 kg-os Pampers Sleep & Play is, ezt egy 1000-ért odaadnám.

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


én is teszek fel képeket, de ez az elmúlt 2 hét termése :oops:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki megkérdezem tesómékat pelusügyben 3,8 kg a baba.
Erzsó, sajnos nekem a volt szomszédasszonyom járt így, de korábban volt már daganata, mégis félrekezelték és már késő lett, 52 éves volt, 1 hónapja ment el.
Jók a képek! Norbikám eldobott egy nyuszit, mert nehéz volt neki beemelni a nyúlólba apóséknál, de talpra esett szegény. Martin meg megint elharapott egy üvegpoharat. Amúgy simán zajlott a húsvét!

Üdv!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


1-2 mai:

így vigyázok rá, nehogy megfázzon:)
Kép

a 2 gyerkőc:

Kép

együtt hárman:
Kép

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Agmano!

Köszi, de a Liberot időközben elpasszoltam egy ismerősnek, ahol júniusban lesz baba, de a Pampers megvan még! :D

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!

Esztit le sem tudnád tagadni. Aranyosak a gyerekek együtt. :lol:

Erzsó!

Sajnálom, bár a mai napom után el sem hiszem hogy a kórházakban ez másként is történhet... :(

Önzök, de muszáj kidühöngenem magam:
Ma voltam a kórházban AFP-n és megint szétvitték a hajam. Biztos az a gond, hogy én nem vagyok egy kifejezett angyal türelmű, de ez már tényleg nem igaz, hogy semmit sem lehet normálisan elintézni.
Most éppen egy akadékoskodó betegfelvételis miatt kellett 1,5 órát pluszban várnom a vérvételre, mert merészeltem neki mondani, hogy én toxoplasma szűrést is szeretnék kérni ha lehet. Erre fennhangon közölte, hogy milyen dolog ez, hogy a beteg CSAK ÚGY KITALÁLJA hogy neki toxoplasma szűrés is kell, meg különben is az nem ér semmit... stb. Ez miatt szépen várhattam 1,5 órát a dokimra, aki 3 perc alatt kiírta egyetlen szó nélkül a vizsgálatot. Utána még habnak a tortán a vérvételnél kellett megharcolni a népekkel a bejutásért, uh. idegileg egy kicsit fáradt vagyok, pedig még csak 11 óra van.

A cukorterhelésnél is ugyanez lesz, ugyanis nem engedik előre a kismamákat, mert "itt vannak sokkal betegebbek is, a kismamák nem betegek, várjanak". A vérvételt csináló nő szerint, ne aggódjak, a gyerek nem fog éhezni, meg egy felnőtt ember 4 napot is kibír éhen blablabal, stb. Még mindig nem hiszem el, hogy ezt mondták...
Szóval Jevi, ez az álláspont miatt kellett Neked is olyan sokat várni... :?

Szét tudnék robbanni... :x

Szép napot mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a húsvét!

Szomorúan olvastam, hogy többen is jól "szórakoztak" kicsiny hazánk fantasztikus egészségügyében..... Nagyon sajnálom és én sem tudok sokat hozzáfűzni. Undorítóóó!

Az viszont nagyon durva, hogy nem mehetnek be a kismamik előre vérvételnél, nálam még úgy volt 2006-ban.

Erzsó, borzasztóan sajnálom ami a nagybátyáddal történik, nagyon sok erőt és kitartást kívánok neki és egész családjának (beleértve persze titeket is).

Bocsánat, hogy most nem írok külön mindenkinek, de eléggé rohanósak a napjaink, most is készülődünk Sopronba és még egy csomó mosni és vasalnivalóm is van.

Viki, Jevi és Monee megkérhetném vmelyikőtőket, hogy elküldené priviben a Borsay doki elérhetőségét, hol a magánrendelése és ha tudjátok, hogy mennyit kér egy vizsgálatért (rákszűrés). Nagyon megköszönném, anyukámnak lenne szüksége rá!

További szép napot mindenkinek, bár most nincs vmi szép világ odakint!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Tencsi!

Privi ment! :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Hello!

Dobok egy képet. :D Bocs, hogy így tükörből, de a reggel Norbi által készített fotón még mindig telekajált hasam van. Reggel kisebb a poci, no... :lol:

Kispocok lakása 16 hetesen. :lol:

Kép

Haza tudtunk most jönni, Görcsönyben havas a focipálya. :shock: Fúúúúúúúj! :x

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Tencsi!

Én nem tudom Borsay doki elérhetőségét, én a klinikán szültem, de úgy látom már Monee küldte.

Monee!

Sajnálom, hogy így jártál, de ez van mindenhol! A klinikán annyival más, hogy csak kismamák vannak a laborban is, de ugye ott meg nagyon sok a kismama! :? Mindenhol horror, ami van. Nemrég Petit vittük ügyeletre egy esés után, az sem volt különb! :(
Helyes kis poci! (amúgy mi Esztit Kispocoknak hívjuk :lol: )

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!

Viki!
Tegnap Viola nagyon rá volt kattanva a képeitekre, amit ide felraktál, úgyhogy neki is nagyon tetszenek! :) Állandóan azokat akarta megnézni :)

Monee!
Csinos kismami vagy, én sajnos már trampli vagyok, le se merem írni, hány kilónál tartok! :( :? Ez az ünnep meg a sok finomság most nagyon betett nekem! :oops:
Egészségügy: én nem mondok inkább semmit, mert csak felhúzom magam! :evil: Anno én is kértem Violával toxoplasma vizsgálatot, lévén benti cicánk volt akkor, érdekes, ez a Klinikán nem jelentett gondot!

Tencsi!
Úgy látom, Monee már megírta! :) Jó pihenést Sopronban!

Erzsó!
Sajnálom, ami a nagybátyáddal történik, sok erőt kívánok Nektek! :( Azért jelentkezz, ha tusódsz, hogy telt a húsvét?

Éva!
Remélem Martinnak nem lett komoly baja! Mikor mennek oviba a gyerkőcök. Nálunk ma kezdődött, és ott ma tartják a húsvétot!

A húsvét jól telt nálunk, tegnap jöttem rá, hogy nem is fényképeztem, az idén elmaradt! :( Az idő jó pocsék volt, Viola főleg kinti játékokat kapott (roller, kerti szerszámok), így sok hasznát még nem vettük!

Ma reggel megint iszonyatos sírás volt, hogy nem akar oviba menni, pedig ma jön oda a nyuszi, de semmi nem érdekelte, így én se vagyok túl vidám! :(
Össze kéne kapnom a lakást, meg boltba is kell menni, de nem sok kedvem van semmihez!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Tencsi,

szerintem rosszul emlékszel, mert 2002 és 2004-ben sem engedték előre a kismsmákat a megyeiben, csak cukorterhelésnél, akkor meg amúgy is "nyitásra" oda kellett menni. Tipp: egy sima vérvételre (16, 36 hetes) délben vagy kora délután kell menni, akkor már nincs senki.
Megkérdeztem a pelust, unokahugimnak csak a Huggiest használnak, mert attól nincs allergia.

Martin már rutinos pohárharapó, simán kiköpi, nem sérül meg. Ez már kb a 4. pohara, 2 évesen kezdte a törést vékony üvegpoharakon. Mindenki nagyon megilyed, de van ilyen. Egy ismerősöm is kiskorában ezt csinálta, most bankigazgató...
Keddtől járnak a fiúk oviba, remélem még bírják, mert a héten dolgozom, jövő héten meg vizsgára készülök. Pénteken befejezem a tanulást -remélem.

Borzasztó lehet minden reggel sírva vinni/otthagyni az oviban a gyereket. Szerencsére nálunk élvezik a dolgot, bár én kevésbé, mert két helyre viszem őket és nagy a reggeli rohanás.

Üdv!

Éva

KépKépKép
agmano
 
 


Sziasztok!

Jevi!

Sajnálom, hogy Viola ennyire sír az oviban. Most eszembe juttatod, hogy nemsokára Peti is menni fog, és asszem mi is majd hasonlóképpen fogunk járni :oops: :( Nem semmi, hogy már Te is a 3. trimeszterben vagy! :) Nemsokára izgulhatunk értetek! :wink:

Agmano!

Köszi hogy megkérdezted a pelust, mondjuk szerintem is a huggies a legjobb :wink: legalábbis Petinél azt használtuk éjszakára, amikor már egyik sem volt igazán jó, és nagyon bevált, de drága a mindenapokra :( Most Esztivel még nem próbáltam mást csak a liberot meg a pampers sleep&playt, egyelőre ezek jók, és ebben a méretben még nem horror az áruk sem.

Pohárharapás :( elég ijesztő lehet. Nem vágta még el a száját?

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,

én Huggies pelusból kaptam egy termékmintát mikor még terhes voltam, kibontottam, és egy az egyben leszakadt a ragasztós csík. Soha ezek után 1 darabot sem vettem.
Kiskorban Pamperst, később Liberót használtunk, mert DM-ben pontra vettem. Ja és a legvégén nappalra Lidl-s óccsó pelust. Tökéletesen megfelelt, mert szinte 1 pisiből megtelt minden pelus 2-2,5 évesen és sűrűn kellett cserélni.
Martin ügyesen harap - neki semmi baja eddig még nem történt kopp-kopp, pedig már ült bele vitrinbe is... és ő a jobbik gyerekem.

Éva

KépKépKép
agmano
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: