Új privát üzeneted érkezett!

NA hol vagytok csajok?



Szia Andi!

Jó pihit nektek Szóboszlon!
Jó volt nagyon a Tiszán,majd teszek fel képeket,ha Jutka küld át,mert az én gépem behalóban van.

ildikó
ilgya1
 
 


Drága Ancsi!!!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!
Kép

Húúú csajok túl vagyunk rajta!!! :roll: :roll: :lol: :lol: Már csak a könyveket kell visszapakolni és az apró takarítást (portörlés, kuka takarítás, tárolók törlése) van hátra. De ez ráér. Nagyon elfáradtam :cry: :cry: Nem véletlen halogattam eddig :lol: :lol:

Andi!

Oké akkor kérek a Szilvitől. (Te, Szandra, Anita, Anikó, Én)
Jó pihit neked!!! :lol: :lol:

Apropó Szandra!! Nem jó a gépük, szerelőnél van!! :cry: :cry:


Anett!!

Akkor csütörtökön nálad??? Tényleg??? Akkor mi is tudnánk menni!!! :lol: :lol: :lol:

Katus!!

De jó lehetett nálatok!! Írigy vagyok :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, hogy az új netszolgáltatóval sincs szerencsénk, mert nem igazán tudok belépni az oldalra, pedig nagyon szeretek köztetek lenni :D
Úgy érzem magam, mintha már ezer éve közétek tartoznánk :)

Ancsinak nagyon sok boldog névnapot kívánunk
, és remélem, hogy már teljesen rendbe jött :) :) :)

Sajnos az előző oldalakat nem tudom még teljesen visszaolvasni, így nem nagyon tudok hozzászólni az eddigiekhez.

A fényképekkel kapcsolatban - amiket meg tudtam nézni - csak ismételni tudom magam, hogy nagyon jók lettek.

Lauránál a Dóra babáról készült képek a menők, mert állandóan jön és mondja, hogy Dóra baba néz, néz... :) Hát nem mindig sikerül teljesíteni a kívánságát, de amikor lehet, mutogatom neki a képeket és már egyre több Gyerkőcnek tudja is a nevét és mondja, hogy éppen kit lát a képen :)

Akik voltak nyaralni, gondolom kipihenték magukat és jó barnán jöttek haza.

Látom, Maja már kész tornásznő. Csak nem Ő lesz a titkos befutó az olimpián :?: :?: :lol: :lol:

Gyöngyi, nem irigyellek a festésért. Hogy álltok vele?
Nálunk a hétvégén járda betonozása lesz utána meg a lépcsőé , mert már életveszély rajta közleledni. Nem is tudom, hogy fogom megoldani a kijárást az utca fele???
Közben meg a konyhában majdnem leszakadt a mennyezet, az is le lett verve a hétvégén, így a földszint most elég csatatér, mivel ki kellett üríteni a fél konyhámat :( de hamarosan jön a kőműves és megcsinálja :P

Puszi Mindenkinek:

Andi


Kép

Kép
denesandi
 
 

 
 

Szép estét!

Ildi,
itt vagyok..ragyogok :lol: :lol:

Gyöngyi,
irigykedj csak irigykedj, van is miért :lol: :lol: :lol:
De legalább túl vagytok a festésen...vagy most jönnek a szobák?

Andi,
jó pihenést Nektek!

Dénesandi,
nekem is borzalmas lassú a babanet, néha engem sem enged belépni vagy kidob :evil: Örülünk, hogy vagy :D

Anett,
lebeszéltem az oviba, holnap megy Botond, úgyhogy csütörtökön ránk is számíthatsz :D

Anikó,
képek? Na nem rólam :!:

Anita
putyu
 
 


Szép estét!

Ildi,
itt vagyok..ragyogok :lol: :lol:

Gyöngyi,
irigykedj csak irigykedj, van is miért :lol: :lol: :lol:
De legalább túl vagytok a festésen...vagy most jönnek a szobák?

Andi,
jó pihenést Nektek!

Dénesandi,
nekem is borzalmas lassú a babanet, néha engem sem enged belépni vagy kidob :evil: Örülünk, hogy vagy :D

Anett,
lebeszéltem az oviba, holnap megy Botond, úgyhogy csütörtökön ránk is számíthatsz :D

Anikó,
képek? Na nem rólam :!:

Anita
putyu
 
 


Mostanában duplán nyomom, nem az én hibám :oops:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok,

Mindenkinek nagyon köszönjük a köszöntést!!! Szandrának is, csak most nem találom a telefonomat :oops:

Köszönöm, hogy eljöttetek, remélem tényleg jól éreztétek magatokat. Igazából nem tudtam elképzelni, hogy hogy fogunk cinizni, de nagyon profik vagytok ;)

Gyöngyi, Szandra, Andi, Kata
hiányoztatok.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Dénesandi,

ajjaj, akkor nem vagy nagyon bolldog :( Majdnem leszakadt a palfon? Fú, nekünk általános suliban szakadt be egy tanterem, hát lett belőle balhé az önkormiban.

JA, és még csak azt akartam mondani, hogy RENGETEG MINDENT HOZTATOK, nem kellett volna. Egyik ámulatból a másikba estem, amikor takarítottam el a romokat :lol: :lol: :lol: :lol:

Anett,
(sajnos) tőlünk sem szabadulsz csütörtökön, holnap megyünk nagyapámékhoz Gödre. Egy dolog tarthat minket vissza, az eső.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
látod mennyire jól sikerült a tegnapi nap :!: :lol: Még mindenki a hatása alatt van :wink:
Bogi is oda van a szörpért, már majd a fele elfogyott :lol: :lol:

Judit,
milyen volt a kedves mamánál :?: Folttiszítót vitted? :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Dóra nevében a dicsérő szavakat!

Katus!
Köszönjük a tegnapi vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat! Jó volt végre olyan tarsaságban lenni, akikkel jól érzi magát az ember lánya!
(A kötelező rokonlátogatásos mű csevegésekből már kezd elegem lenni, és még a felén se vagyunk túl! :evil: :evil: Egy dolog zavar, hogy mióta itthon vagyunk (6 hete) nincs egy nyugodt hétvégénk és szinte esténk se, mert mindenki csak 5 percre jön, de aztán órákat marad. Persze anyukám végig aszisztálja az egészet, és adogatja szegény Dórát egyik kézből a másikba, és közben 100 fotó is készül, amitől Dóra, az uram és én is kiakadunk. :oops: :oops: :oops: Majd jön a sértődés, és persze ki leszünk oktatva, hogy ez ezzel jár, hiszen minden rokon nagyon szeretné már látni és fogni, ... Amit én elviekben meg is értek, de egyre nehezebben viselek. :oops: :oops: :? :? Szerencse vagy nem, de anyukám sértődöttsége csak rövid ideig tart, és már másnap, mintha mise történt volna, újra itt van boldogan segíteni és babázni. Amiért nekem nagyon hálásnak kellene lennem, de még se vagyok mindig az. :oops: :oops: :oops: Ha itt pörög nálam, akkor én is kényszert érzek arra, hogy vele együtt csináljak valamit, hiába mondja, hogy pihenjek, de így nem tudok. Valószinű én egy hálátlan gyerek vagyok, de nem tudok más lenni, pedig megbántani se szeretném! :cry: :cry: :cry: Mostanában már általában rövidebb ideig van itt, és van, hogy 1 napig nem látja Dóra babát! Na ezt most jól kiírtam magamból!!! Persze ez nem jelenti azt, hogy ti se gyertek, mert hétköznap, mikor Zoli nincs itthon, nagyon szívesen látok bárkit, főleg titeket!)
A lényeg, hogy Dóra baba is olyan jót aludt az árnyas teraszon. :P :P :P Kár, hogy nálam már reggeltől tűz a nap, így nem tudom kirakni csak késő délután! :? :? :?

Egyébként rájöttem nekünk kirándulni, vásárolni, vagy vendégségbe kell járnunk, mert akkor Dóra remekül elvan. Bezzeg 5 perc itthonlét után borult a bili. :oops: :oops: :oops: Először is jól bekakilt, aminek örültem, de sajnos ettől még tovább fájt a pocija, oly annyira, hogy szopizás alatt is egyfolytában vergődött. Majd anyukámmal felváltva ringattuk, hogy ne sírjon olyan keservesen. Kb 3 óra alatt jól elfáradt és elaludt. Így kisétáltunk a Zoli elé a vasútállomáshoz. Útközben persze semmi gond, a teraszon is aludt még egy kicsit, majd kezdtük újra a szenvedést, aminek a fürdés vetett véget, és azóta egy tündérbaba. :P :P :P Ma szinte a hangját se hallottam, alszik, eszik, játszunk, nagy szemekkel nézelődünk, és csak annyit nyekergünk, amennyit egy rendes gyereknek is kell.

Gyöngyi!
Kár, hogy nem voltál, jó lett volna, ha ránézel egy kicsit a csajszira, de hátha holnap Anettneél!! :lol: :lol: :lol: Vagy bármikor nálunk!
A múltkor tényleg ettem meggyet és barackot is, és lehet, hogy egy kicsivel többet, mint előtte. De azóta ilyen gondunk nincs, sőt most napjában is kevesebbszer és kevesebbet kakil, mint előtte.

Denesandi!
Szerintem nem szolgáltató függő, hanem a babanet bénasága. Én se tudok sokszor felmenni, vagy csak nagyon lassú az egész.

Most mennem kell!
Ja Anikó! Holnap kb mikor jösz? Csak, hogy próbáljunk mi is úgy készülődni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Na ne mááá :shock:
Mi ez a nagy csend :?:

Katus,
Szuper jó volt a tegnap de :D Lehet ismételni? Vagy akkora kupit hagytunk, meg kifárasztottuk Ancsit, hogy soha többet :?: :roll:
Megkaptad az emiljeimet? Vagy folyamatosan valaki másnak küldözgetem? :oops:
Voltatok végül Gyömrőn?

Andi,
Jó pihenést Nektek Szoboszlón :P
Köszi, de már a derekam leszakad, hogy tolni kell a görkorin :roll:

Gyöngyi,
1 nap alatt végeztetek a festéssel? Tökügyik vagytok! Bár most jó meleg van, hamar kiszárad :P
Asszem Te kérdezted a görkorit. A tesóm gyerekeitől örököltük. Szuper darab. Cipőre csatolható és állítható a nagyság. Talán 23-30-as méretig jó. Majd rákérdezek hol vették.

Denesandi,
Akkor Ti nem pihentek :( Hogy áll a konyhád? Jött már a kőműves? Vagy az is majd csak hétvégén?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Közben jól beelőztél :lol:
Lehet, hogy Anita megy értetek. Én meg a Juditékat viszem :D
Anita meg én is piacozunk és utána. Gondolom olyan fél 10-10 körül. Az jó?
Mindenképpen telcsin tartjuk a kapcsolatot :P
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Anita nagyon jól irta,még mindig a tegnapi nap hatása alatt vagyunk :lol: :lol: .Én nagyon örülök,hogy végre találkozhattam a 2 legkisebb topicbébivel és beszélgethettem az anyukájukkal,a Gerinek meg nagyon tetszett a rögtönzött cini,mikor otthon beszélgettünk róla folyton azt kérdezte"újra????"Szóval Katus muszáj lesz még tartanod egy pár ilyet :lol: :lol:

Gyöngyi most akkor letudtad a munkát,igy a következő cinire ti is jöhettek,ugye?Tudom milyen nyűggel jár egy festés,mi 3 éve festettünk-tapétáztunk-szőnyegpadlót cseréltünk mindent saját kezüleg az egész lakásban,remélem még egy pár évet kibír :roll: -persze csak ha a Geri nem kezdi el intenzíven firkálni a tapétát :twisted:

Adri,mondtam én neked tegnap,hogy az otthon "légköre" ártalmas a gyereknek :roll: ha sétáltok vagy barátnőztök akkor érdekes módon soha nem fáj egyik gyereknek sem a hasa :roll: Majd csinálunk nektek heti 2-3 jó nagy sétát mindig valakihez :lol:
Anyukád-sajnálom,hogy ilyen,de ez még tán mindig jobb mint az enyém-ő egyáltalán nem kiváncsi az unokáira.Az Encsi már 10 éves,de ha jól emlékszem eddig 2x vitte el nyáron a telekre magához 3-4 napra :roll: ,évközben soha, nem hogy hétvégére,még 1-1 napra sem,óhh hazudok,mert tavaly 1x elvitte mikor cirkuszba mentek.Elhiszem,hogy most ez nagyon fárasztó,de majd 1-2 év múlva már nyugodt szívvel rá mered majd bizni pár napra is ,hisz teljesen ismeri a saját unokáját,és nem kell egy listát irnod a gyerek szokásairól mint nekem az anyámnak :twisted: :twisted:
Én komolyan mondom,bármelyikőtőktől hamarabb kérnék segítséget gyerekfelügyeletre mint az anyámtól-ti ez alatt a majd 1 év alatt mióta ebbe a topicba irogatok sokkal többet láttátok a gyerekeimet mint az anyám :roll: :cry:

Andi,további jó pihit a szüleidnél.

nekem is iszonyú lassú a babanet- tegnap este és ma délelött 10 perc után feladtam a várakozást :oops:

na lépek mert lejárt a mosógépem :roll:
bibolya
 
 


Sziasztok!

Akkor holnap délelőtt!!!!!

:P

anett
kállai
 
 


Anikó!

Rendben, majd szóltok, ha készülödjünk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


A képek.. csak hogy holnap tudjatok miért szidni :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Adri,
Igen mindenképpen hívunk :lol:
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Még....
Kép Kép Kép Kép Kép Csak hogy ne mondjátok hogy rólam nincs gáz kép fent::-) Kép Egyik kedvencem Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ezt muszáj volt felrakni :oops: :lol: Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Még... Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
jók a képek, a külön véleményemet majd elmondom szóban, sejted melyekről van szó :lol: :lol:

Ibolya,
nem is tudtam, hogy Geri cumizik, tök fura a szájában :roll:

Anita
putyu
 
 


Anikó,megint ügyes voltál :lol: :lol: :lol: -persze azért a jó "alanyok" :lol: és a jó gép elengedhetetlen :lol: .
Azt hiszem ezek után már le sem tagadhatjuk, hogy stikában piáltunk a csajokkal,hisz az üres üveget is mutogatom :lol: :lol: :lol:
bibolya
 
 


Hát ettől a babanettől megőszülök....

Ibolya!
Holnap tudnál nekem kölcsönözni egy pendrive-ot? Anikótól szeretném elkérni a képeket...

Évi!
Találtam egy kocsicipit Zétinek! :lol: sztem olyan ari,elviszem neki...

Csajok
Nem is mondtátok,hogy láttátok Dórit ébren :? :D :D :D na majd holnap. :lol:

Anett! Mit vigyünk?
ilgya1
 
 


Kukk,

Anikó éppen meg akartalak dícsérni, hogy milyen f@sza képeket raktál fel, amikor szembejöttem magamnak. Huhh, Csajok, bocsánat mindenkitől, hogy ezt az arcot kell néznetek.

Holnapig pá.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus ne bomolj már :lol: :lol: :lol: tök jók ezek a képek! :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Rólad igen, Drágám. De ez nem Anikó hibája, hozott anyagból dolgozik. IGen jól egyébként, rólam nem tehet.... :?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Jó talit nektek mára! Majd gondoljatok ránk is... :)

Anikó, nagyon jók ezek a képek! Főleg azok tetszenek, ahol anya-gyerek van...
Csinálj ma is jó sokat :)

Puszi

Andi
idna
 
 


Anett,

Köszönjük a vendéglátást, szuper volt a kávé.
Ahogy beestünk az ajtón Zorkának már a szájában lógott a kutyája és be is aludt, ebéd nélkül:) Kiváncsi vagyok mikor ébred.

Dóri és Zéti tündériek, bár Dórit nem sikerült ébren látnom:)
Jövő héten kedden utazunk el 2 hétre, addig még mosok-vasalok-takarítok, úgyhogy nem nagyon jövök már és asszem össznépi talira sem megyünk már előtte. Majd gondolunk Rátok a 26 fokos tengerben lubickolva:)))Illetve most annyi, mire odaérünk még több lesz:)
Vendég
 


Mi is köszönjük a vendéglátást!!!
A kávé nagyon fini volt. Réka is bealudt, teljesen kivolt mire hazaértünk. Dávid meg maradt volna játszani...
Bocsi a cicusnyuzásért :lol:

Judit!
Jó lubizást a tengerbe! Hová mentek?

Andi!
Gondoltunk rátok,hiányoztatok!!!!
ilgya1
 
 


Ildi,

Spanyolországba, Mallorcára. Már nagyon várjuk:)
Vendég
 


Judit,
jó utat nektek, az biztos tök jó lesz! :)

Ildi,
de kedves vagy! :wink: :)

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Anett,nagyon jó volt nálatok,fincsi is volt a kávé és nagyon guszta is :lol:

Évi,majd ha ráérsz küld már el nekem légyszi ennek a mákos tortának a receptjét,nagyon izlett :lol:

Judit,azta 2 hét :lol: :lol: ,az nagyon baba :lol: :lol: .Akkor igyekszem a köntössel :arrow: már a mosógépben van,szerintem estére megszárad holnap meg átszaladok vele.
Kocsival mentek,vagy repcsivel?

Geri még játszik az ágyában :roll: ő nem fáradt el :roll: ,mondjuk ugy nehéz is,ha nem játszik csak az ölemben ül :roll: :lol:

na lépek dolgomra :arrow: vár még kb. 8 kg meggy kimagozása és eltevése / már 2,5 kg-ot kimagoztam /
Mig lehuppantam a gép elé addig gyorsban magamba tömtem az ebédet is,igy kénytelen vagyok máris folytatni a meggyezést :twisted: .És még mennyi van a fán te jó úristen :oops: egész héten szedhetem és rakhatom :roll:
Képeket tőlem ne várjatok majd csak este :arrow: vagy ahogy végzek a meggyezéssel.
bibolya
 
 


Ibolya,

Nyugodtan maradhat a köntös, eddig sem használtuk, ezután sem fogjuk:) Nem vinném magammal akkorsem ha itt lenne:) Úgyhogy emiatt ne izgasd magad.
Repülővel megyünk, kocsival baromi hosszú lenne, meg kompozni kéne, meg miegymás. Illetve nem is tudom megy-e komp egyáltalán Mallorcára. Na mindegy szóval repcsivel. Zorka repülőzött már tavaly is, akkor Görögországban voltunk. Odafele végigüvöltött, de szerintem csak azért, mert éjfélkor indult a gép és baromi fáradt volt. Visszafele gond nélkül végigaludta az egész repülést. Kiváncsi vagyok mi lesz, most meg nagyon kora hajnalban indulunk, 6-kor indul a gép, fél5-re megyünk ki a reptérre. Hú de jó, hogy beszélünk róla, taxit kell rendelnem!
Vendég
 


Anett,
mi is köszönjük a szívélyes vendéglátást :) Köszönöm a fini kávét és az elsőbbség jogát :lol:

Judit,
nahát :shock: egyből 2 hét :roll: már most közlöm, hogy a folyamatos csuklásodat nekem köszönheted majd( csak az irigység beszél belőlem) :lol: :lol:

Andi, Szandra hiányoztatok!

Ibolya, hogy állsz a meggymagozással :?: :)

Katus,
ne legyél butus nagyon jók rólad a képek: a két vigyori különösen tetszik :!: :!: :wink:

Senki nem akart velünk találkozni Gyömrőn...pedig mi voltunk...jó volt :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita 4-re végeztem a magozással és az elraktározással is-igaz,csak 6,5 kg volt mint utólag kiderült :oops: ,de nem is lett volna többhöz most türelmem.Reggel folyt.köv.
Enikőtől kérdeztem mikor hazajött a tavat,de nem vágyott oda,neki nagyon tetszett az ujhegyi strand inkább oda akart volna menni.

Judit,nekem ahhoz külön tehetség kellene,hogy 2 hétre ugy összepakoljak,hogy elbirja a repcsi :lol: Mondjuk nekem gőzőm sincs,hogy mennyi cucc vihető fel,de hát ugye azt még cipelni is kell a szállásig-nem háztól házig megy a repcsi :lol:
A fél 5-ös kiérés az meg nem semmi lesz,még nekem is cudar korán lenne, nemhogy nektek :oops:
bibolya
 
 


És akkor egy pár kép-nem olyan profi mint az Anikóé :oops: ,föleg,hogy csaka telcsimmel készítettem :oops:

Kép Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments%20[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1215116523.7778.jpg[/img] Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.17 19:29-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok,

Mi is köszönjük a tegnapot, Anett, jobb vagy, mint a Praktikeres kávézó! :)

Milyen idő van? Ezért volt tegnap olyan zakkant a gyerekem.

Tegnapelőtt Gödön voltunk, a nagyszüleimnél, teszek egy képet a vonatozós-kimerült-napernyős-kocsis törpedékemről:

Kép Kép

NA, kettő lett :)

Reniről tudtok valamit, nagyon eltűnt!!!!!

Ibolya,
hát Te is profi vagy, főleg, hogy telefonnal sikerült alkotnod ezeket a képeket!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!!!

Judit!!

Képzeld a lányaim negyed 9-ig aludtak!!!! :lol: :lol: :lol: (én is! :oops: ) Lehet ha találkoznak Zorkával, valami ragad rájuk :lol: :lol: Többször kell találkoznunk!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó pakolást nektek!!! Gondolom azért nem olyan nehéz a csodás tengerpartra pakolni!!!! Biztos csak szép idő lesz, pár fürdőruha és kész!!!! :lol: :lol: :lol: Én is nagyon írigyellek!!!! Szívesen eltölteném ilyen helyen én is nyaralást, de az utazást kihagynám :lol: :oops: :oops: repülőtől félnék, kocsival/busszal meg nem vállalnám :oops:

Anett!!!

Mi is köszönünk mindent!!!!! Csajok nagyon jól érezték magukat! Marietta kifejezetten értékelne, hogy senki nem zavarta a szobában :lol: (csak én :oops: ) Sára meg elsorolta, hogy mindenkivel játszott - még veled is!! :lol: :lol:
Kávé szuper volt, a nagy kavarodásban csak csodáltam és nem dicsértem (bár lehet meg sem köszöntem, de most útólag: köszönöm)

Anikó!!

Nem beszéltük meg amit szerettünk volna!!!! :? Teljesen elfelejtettem!!! De legközelebb!!!! :lol: :lol:


Anita!!

Akkor jó volt Gyömrőn??? Mi ma akartunk menni!!!! Szerinted????? :lol: :lol: :lol: :lol: Viszont így talán nem lesz nagy meleg holnap a Szigeten!!! Délután szeretnénk menni, mert 4-től lesz ALMA koncert (lehet, hogy ezt már írtam??? :roll: )

Ildi!!

Neked is köszönöm a szajrét!!! :lol: :lol: Jól jött, használtam is, szükség volt rá :lol: :lol:
Réka milyen tüneményes!!! Hihetetlen az ő szőkesége is!!!! (mint a Sáráé nekem) :lol: :lol:

Katus!!

Szegény Ancsi, akkor lehet ő is a front miatt volt fáradtabb. Nálunk tegnap a csajok 6-kor keltek és a SÁra csak egy órát aludt délben. De ma éjjel bepótolták!!! :lol: :lol:

Ibolya!

Jók a képek tényleg, főleg, hogy telefonnal csináltad!!! Csak a szinek árulkodnak!!!

Évi!!!

Imádnivaló a fiacskád!!!! :lol: :lol: :lol: Te meg csini karcsú vagy!!!!!

Adri!!!

Dóra gyönyörű volt , mint mindig!!! És milyen jó alvó!!!! :lol: :lol: :lol:


Szandra!!

Tudom, hogy nem tudod olvasni!!!! De nagyon hiányoztatok!!!! :lol: :lol:

Andi!!

Tudom Te tudod olvasni!!!! Ti is hiányoztatok!!!! Bár gondolom Te most nagyon jól érzed magad nélkülünk is!! :lol: :lol: :lol:

Tényleg, hol vannak az eltünt topiklakók??????
Tessék jelentkezni!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Anett,
mi is köszönjük a vendéglátást! Bár én nem kávézom, de már a látványa is felemelő volt! :P :P :P
Fantasztikusan strapatürő a macsek is!

Csajok,
jó volt mindenkivel dumcsizni. Igaz Dóra már megint csak a végére kelt fel, de igazából ennek én még örülök! :oops: :oops: :oops:

Gyöngyi,
tegnap Dóra baba arca egy kissé lesült (mint egy kis rák), aloe first-öt kentem rá. Este egy kicsit többet nyüglődött. de ez az idő miatt is lehet. Késő este zöldeset és darabosat kakilt, de láza vagy hőemelkedése nem volt. Aztán elég nyugisan aludt, és 4 óránként rendesen eszik. Ma délelőtt pedig már normális volt a széklete.
Mitől lehet zöld nekik a kakijuk??
Sára tündér volt, jót beszélgettünk! Marietta pedig egy komoly hölgy!

Anikó,
köszi a fuvart!!

Judit,
jó nyaralást, és most mindenkire írigy vagyok! De majd októberben már mi is elmegyünk egy kicsit wellnesezni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Éviéknél tegnap óta nincs internet, se telefon. De jól vannak. Zéti Dórival szemben hófehérke maradt! :oops: :roll: :roll:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi, Ibolya

Én meg sokkal jobban félnék a buszon 2 kialvatlan, hullafáradt egymást váltogató sofőr mögött...és a kocsiban is, amikor a szűk, kanyargós utakon kamionok százai jönnek velem szemben, szintén kialvatlan, hullafáradt sofőrökkel...arról nem beszélve, hogy kocsival, busszal utaznánk egy napot, így meg 2,5 óra. A statisztikák szerint sokkal nagyobb esélyed van autó-buszbalesetet szenvedni, mint lezuhanni a repülővel, még akkoris, ha minden nap repülsz...különbenis utóbbi legalább gyors és fájdalommentes:)) A repülőtérre jönnek értünk kocsival. Férjem ismerősei élnek kint, hozzájuk megyünk, így a szállás is egy jól belakott lakás, nem egy kukk-üres appartman. És a 4 órás kelést is kibírom egyszer egy ilyen utazás kedvéért:) (Fél5-re jön értünk a taxi. )20 kilos poggyászt lehet becsekkolni a gépre fejenként (Zorka nem számít fejnek:) )Ezt még én sem tudom hogy oldom meg, valószínűleg kénytelenek leszünk fizetni a súlytöbbletért. Csak a pelenka 2 hétre vagy 5 kilo...Na nem untatlak a részletekkel, majd jövök és hozok sok-sok fotót:)
Vendég
 



Szandra!!

Hajrá, hajrá Zsolt!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Gyere ahogy tudsz!!

Judit!!

Jaj, én nem úgy gondoltam :lol: :lol: Csak én még soha nem repültem, és kicsit félnék. De tuti azt választanám az idegőlő buszos(autós) út helyett! :lol: :lol:
Egyszer voltam Franciaországan busszal és végig rettegtem a sofőr mögött - szörnyű volt!!
Aztán egyszer elmentünk Görögországba busszal, ott nagyon profi volt a soför, nem féltem, de a fenekemet kockásra ültem (bár a hasam lett volna kockás) :roll: :lol:
Így nálunk marad a belföld :oops: :oops:
És ráadásul ismerősökhöz menni, az nagyon tuti, így semmi lutri nincs az útban, tényleg!!! Nagyon jó lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ne csodálkozz, ha majd sokat csuklasz, mert írigykedve emlegetlek :lol: :lol: :lol:

Adri!

First, jó!! Anyatejjel is kenegetheted!
Zödes lehet a kakijuk bármitől. Ha csak egyszer-egyszer van, akkor nem kell vele foglakozni, étel is megszinezheti. Ha többször van, akkor el kell gondolkodni, mert akkor a cicizésben lehet valami hiba (tudod: egy cici, két cici kérdése)

Írtad, hogy nem volt hőemelkedése Dórinak. Nem tudom, hogy hogyan mérted, de azt tudni kell, hogy a végbélben mért hő magasabb kakilás után (és eleve 0,5 fokkal magasabb -de ezt bizti tudod).

Na, megyünk bablátogatóba, megszületett a barátném harmadik fia!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szóval nem bab, hanem baba lett a harmadik gyerkő is!! :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szia Szandra!Végre...... Hajrá Zsolt!

Gyöngyi! Gratula a kisbab (á) hoz! :lol:

Ibolya! Profi telefonod van,az én gépem nem csinál ilyen képeket :oops: :oops: :oops:

Judit!
Itthon ne felejts engem,kis helyen elférek ám....


pár képecske a tiszai hétvégéről:Jatkáékkal voltunk (régi topiklakó)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

a többi majd az oldalunkon lesz látható ha lesz időm feltölteni.

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyors leszek.

Judit!
Ha megengedsz egy tanacsot, pelust peldaul ne vigyetek. Az ara kb ugyanaz. Vagyis mi Marbellan voltunk december-januarban es tudom h atszamitva kb ugyanannyi, felesleges pakk. Igaz mi kocsival jottunk-mentunk, de igy is meg kellett gondolnia mit pakolunk be...

zsanett
 
 


Szia Zsanett!

Judit! Zsanettnek igaza van pellust ne vigyél,de engem annál inkább elvihetsz :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Ezen a pelus-dolgon most elgondolkodtam...mert oké, hogy mondjuk a Libero ugyanannyiba kerül, mint itthon, csakhogy én Tescos pelust veszek 1800-ért, ami ott nincs:) Így máris kétszer annyiba kerül...viszont tény és való, hogy elég nagy súly. Na asszem majd meglátom mennyi cuccunk lesz, aztán eldöntöm. Mindenesetre köszi Zsani a tippet.

Ildi,

Erről most az jutott eszembe, hogy a múltkor valami lúzer embercsempész hátsó ülésnek álcázva akart átvinni egy embert a határon, aki térdig volt letakarva pléddel...peche volt, a határőr el kezdte számolgatni a lábakat és sehogysem stimmelt az eredmény...
Vagy a bőröndbe hajtogassalak bele?:)

Gyöngyi,
Én 20 éves voltam, amikor először repültem, én is be voltam tojva. Azóta úgy jött ki, hogy elég sokszor repültem, volt, hogy egy hét alatt 4-szer:) Szóval én már nem parázok.

Voltunk ma Auchanban, tök aranyos kis játszós rucik vannak, tök olcsón! Tudtam volna válogatni, csak siettünk. Végül egy pamut szettet vettem Zorkának egy ezresért, meg egy Malackás rövidnacit 900-ért.
Vendég
 


Jó lesz a börönd is :lol: :lol: :lol:
ilgya1
 
 


Hoztam 2 képet a női autóversenyzés jövőbeni reménységéről:)
A minőségért bocs, telefonnal készült.

Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?