Új privát üzeneted érkezett!

Anita:
Tényleg jó lenne már talcsizni :) az igazság az, hogy ma szívesen kimozdulnék... már rég elmentem volna sétálni, de még mindig az avon csomagomat várom :( általában 9-re már itt szokott lenni, de még mindig sehol... :( így be vagyok zárva a lakásba... ja és ami a legjobb, hogy még a csengőnk is rossz, így olyan vagyok mint egy öreglány... állandóan kukkolok kifelé az ablakon :)
Ha holnap is ilyen szép idő lesz, összefuthatunk :) szerintem nem azon a kis sétán fog múlni a vizsgám sikere :)
a fogacskák miatt pedig ne izgulj...nekünk az első 10 hónaposan bújt ki, aztán 3 hónap szünet... most ott tartunk, hogy alul van két meccő foga, és két rágó, felül 4 meccő és két rágó, ja és jön a két szemfoga is :) így alul nem sok fogunk van :(
ja, és nálunk most jött be a dackorszak :( már alig bírok vele... mindenre hiszti a válasza... :( remélem hamar kinövi...
ja, ha időben megérkezik az avon... akár még ma is találkozhatunk :) csak add meg a számod, és rádüzizek... :) mit szólsz? :)

Kép
mohané
 
 


Viki!
Rendben,nagyon szívesen találkozunk Veletek :D Most alszik a pici lányom,aztán ebédelünk,s kettő óra felé Nekünk jó lenne!A számom szívesen megadom,de csak priviben!Írd meg az e-mail címed,s már küldöm is.

KépKép
anita.kalota
 
 


Oké! a két óra nekünk is jó :) sőt... remek! nálunk most lesz az ebéd, majd az alvás... aztán ha felébred, indulhatunk is! remélem addig az avon is megjön :)
a címem: nagy.viktoria@tvnetwork.hu
de itt is írhatsz privit :)

Kép
mohané
 
 

 
 

Viki!
Elküldtem a számom,várom az üzit,s remélem,megérkezik az Avon :lol:

KépKép
anita.kalota
 
 


Anita, na végre megjött az avon :) már csak a Nikinek kéne elaludnia...

Kép
mohané
 
 


Szia Viki!
Mi most indulunk el,mert elég messze vagyunk Tőletek!Ha tudtok jönni,írj a telcsiszámomra,s megbeszéljük,hogy hol talcsizzunk!Remélem,tudtok jönni :lol:

Pusza

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!
Anita: a Niki most ébredt fel, és sajna alvás előtt nem evett semmit... nagyon kis fáradt volt, ezért még ebédelnünk is kell :( így sajna nem tudtunk menni a mai nap! de remélem holnap összejön :) igaz, holnap sok lesz itthon a dolgom... de talán sikerül egy órácskára összefutnunk :)

Kép
mohané
 
 


Sziasztok! :)

Anita... azt hiszem ha ilyen marad az idő, akkor ma sem tudunk találkozni :( ráadásul a Niki mára betaknyosodott... :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Sajnálom,hogy már megint beteg a kislányod :cry: Gyógyuljon meg gyorsan,aztán majd összehozzuk a talit .Majd még jövök,csak most mennem kell,mert hiszti van :cry:

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Anita: Ha gondolod ma talcsizhatunk, igaz beteg a Niki, de most nagyon jó a levegő :) szerintem ez nem árt meg neki :)
biztos a fogacskája miatt gyengült le az immunrendszere :( jönnek a szemfogai... :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok!

Nekünk jó a mai nap :lol: Fanni most aludt el,ha felébred megebédelünk,aztán mehetünk :!: Nektek mikor lenne jó?

KépKép
anita.kalota
 
 


Sajna úgy néz ki, mégsem jó ötlet a mai nap... nagyon szenved a Niki :cry:

Kép
mohané
 
 


Hello!

Bocsi az eltünésért!!!! :oops:
Tanulnom kellett ezerrel szerdára, mert dogát írtunk, erre kedd éjjel Gabi belázasodott. :o Ma van az első lázmentes napunk, szerdán sokat küzdöttünk, még priznicelnem is kellett, egyedül, mert ugye segítség ilyenkor is az ablakba... :x Folyamatosan lázas volt, nem ment le 38 alá semmivel sem. Torokgyuszink van, kaptunk antibiotikukot és leghamarabb vasárnap vihetem ki, csak ha nincs már láza, és akkor is fokozatosan. :oops:

Szóval most elég nehéz..... most volt előszőr láza, hát én nem tudtam semmit, így szegény védőnőt csesztettem két napon át. :oops: De nagyon ari volt, segítőkész és úgy látom túlvagyunk a krízisen.... :)

Én tudom, hox ezen már át kellett esni, hiszen elmúltunk egy évesek betegség nélkül ,de akkor is borzasztó. :( LÁtod, hogy szenved és nem tudod egy varázsütésre eltüntetni a rosszat, és sír és forró és vörös és remeg ha pelustcserélek..... szörnyű volt!!!!! :cry:

Viki,
az avonért átmegyek hétvégén, ha jó nektek, csak a kapuban elintézzük, mondjuk szombat délután vagy vasárnap bármikor???? :roll: Mennyi pénzt vigyek??? Mert eltüntettem a papírom.... :oops: küldesz egy sms-t ha mehetek???? :roll: Meg az összeget is? Köszi, puszka :wink:

Anita,
gratula Fanninak!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Látod, gyorsan belejön mindenbe!!! :wink:

Mindannyian nagyon hiányoztok, remélem jövő héten már jól leszünk és mehetünk sétálni. :wink:

Hellani,
üdv közöttünk! :D Hogy szólítsunk?
Tudom, hol a Lakatos ltp, innen messze, de a zenebölcsihez közel :wink: ott majd tudunk talizni. :wink:
Írj magatokról!!!! :wink:

Kép
dianab
 
 


Hol is kezdjem? Zita 15 hónapos múlt, imád lépcsőzni és rendkívül bababarát. 1 éve járunk babaúszásra. Én zenetanárként végeztem, 1 énekegyüttesben énekelek, 1 férfikart dirigálok. Mindketten szeretjük a jó társaságot, ezért kerültünk ide.
Szerintem a zenebölcsiben jó barátokra lelünk. Már nagyon várjuk!
A szólítást majd megbeszéljük... üdv

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!

Viki,
kár,hogy nem jó a mai nap sem :( ,de semmi baj :!Most az a lényeg,hogy meggyógyuljon a lányod,majd máskor találkozunk!
Dia,
jaj de jó,hogy végre jelentkeztél :lol: HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nagyon sajnálom a betegséget,s azt kívánom,hogy gyógyuljatok meg nagyon gyorsan :!: :!: :!:
Szegénykém,el tudom képzelni mennyire rossz volt látni Gabika szenvedéseit :cry: Úgy sajnálom :cry: ,s örülök,hogy már túl vagytok a krízisen.
Ti is nagyon hiányoztok nekünk,s ha meggyógyul a pici,talizunk :!:
Vigyázzatok Magatokra,s fel a fejjel,a nehezén már túl vagy :!:

Hellani,
hová tüntél?Gyere közénk!!!

Sziasztok :lol:

KépKép
anita.kalota
 
 


Hellani!
Miközben írtam,elő is kerültél :P Jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Dia: jaj de jó, hogy jelentkeztél :) el tudom képzelni, hogy miken mentetek keresztül :( tényleg szőrnyű látni ahogy szenvednek... mi is most ezt éljük át a Nikivel :( ma délután is végig a karomban aludt... már nagyon zsibbadtam... de akkor sem bírtam lerakni, olyan édesen és végre nyugodtan aludt :) és úgy néz ki, hogy valamennyire használt is neki :)
A szombat délután még nem biztos, hogy jó, mert ha holnapra jobban lesz a Niki, akkor elmegyünk itthonról :) de vasárnap tuti vagyunk :) így szerintem maradjunk a vasárnapban!oké?
Csajok: Jövőhét csütörtökön nincs kedvetek eljönni ringatóra? kihasználom az utolsó alkalmamat a bérletből :) legalábbis remélem, addig nem jön közbe semmi :)
már annyira elegem van a vizsgákból!!!!!!!!!!! az ember túl van egyen, azt hiszi, hogy vége, erre kiadnak még más vizsgaidőpontokat is, így mehetsz arra is! :( jöv hét kedden és szombaton is van vizsgám... :( aztán már március 1.-re is van már egy időpontom :( jó lenne a köztes időben egy kicsit pihenni...de én ebben már nem merek reménykedni :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok! Hol van csütörtökön a Ringató? Emlékeim szerint a Kondorban pénteken van... mesélhetnél róla, az ára is érdekelne.
Grossoval egyeztettünk, mi jövő pénteken kezdünk, jön valaki még? Bocs az eltűnésért, Zita intenzíven érdeklődik a monitor és a mikrofon iránt, így marad az alvásideje. Holnap házavatóra megyünk, oda sütöttem egy kis finomságot, meg előre főzök a hétvégére. De jó volt ma ez a szélmentes napsütés!!! A játszin is találkoztunk régi ismerősökkel... no jó éjt, jobbulást a beteg babóknak!

csoni
hellani
 
 


Sziasztok mamik!

Nézzetek be ide is:

http://www.mamavar.hu/

Szeretettel várunk mindenkit!
aja
 
 


Sziasztok!

Aja: Megnéztem a mamavár honlapját... nagyon tetszik :) viszont lenne egy kérdésem... BKV-vel hogy a legegyszerűbb eljutni oda?

Dia: Olyan jó volt tegnap látni :) ha gondolod, holnap talcsizhatunk :) remélem szép időnk lesz... :)

Hellani: Csütörtökön a ringató a Bálint házban van... elég messze van innen, az Operánál! De megérte mindaddig amíg a kislányom, Niki, el nem indult :) Ezután már csak annyit lehetett látni belőlünk, hogy a Niki szalad elől én meg utána :) ezért egy időre szüneteltettem... de egyébként nagyon jó :) dalokat tanulunk, mind játékos mind pedig nyugtató jellegű dalokat :) néha pedig hangszeren is megmutatja a dalokat! de ez nagyon ritka... de van ám honlapja is... itt bővebben megtudod az infókat :) www.ringato.hu

Kép
mohané
 
 


Szia Mohané!

Örülök és várunk szeretettel!
Bár nem tudom pontosan honnan jöttök,de a Kőbánya-Kispest metro megállótol az 51-es busszal lehet jönni a Gyömrői úton a Kada u.-ig.Onnan 2sarok befelé.Ugyanez a Zalkáról az Égis Gyógyszergyárig-Kada u.-Kis G.u. Illetve a 17-es busz behoz a Kada u.-ba és szinte a K.G-nél tesz le.

Remélem segített!

Orsi
aja
 
 


Sziasztok!

Kicsit beugrok. Délelőtt játszóházban voltunk (majd mesélek), Zita hazafele a buszon elaludt, mire hazaértünk, felébredt, így a mai napra buktam A PIHIT.


















.



































































i
é

















m









,,,

csoni
hellani
 
 


No újra itt vagyok!
Szóval hétfőn írtam egy hosszút, az elszállt, most megpróbálom újra. (Zita végülis kidőlt. )Gondoltam megyek egy kis kontrollkörútra, fogászat-tüdőszűrés-nőgyógyi. A fogorvosom Kőbányán rendel, megbeszéltük, a gyerekkel időpontra mentem, tömött, jöttünk haza. A tüdőszűrő sem tartott sokáig. A nőgyógynál 1 órát vártam, futószalagon jöttek-mentek. Na végre benn voltam, innen idézem. " Mit kell tudni a páciensről? Áhá van itt egy AFP, utána eltűnt...hát hova járt terhesgondozásra? Abból van egy gyerek (mondom a dátumot)( Ragozhatnám, hogy vidéken dolgoztam, a védőnővel is kínkeserves volt időpontot egyeztetni, többször helyettesítettek, stb.) AKkor most a cito-ra jött? Ki a háziorvosa? Nem hozzám tartozik, de azért ha már itt van, ellátjuk. (sajnos egy antibio miatt frankó kis hüvelyfertőzést kaptam, tehát jöhet a kenet ) Na ilyen durván utoljára nő vizsgált meg. Tudja hogy fáj, de késztetése sem volt a kíméletre. Ezek után közöltem, hogy 1. arról én nem tehetek, hogy drága emlékű előző dokim nyugdíjba ment, és az ő helyettesítése több mint káoszos. 2. ha már végre kinyomozom, hogy elvileg hozzá tartozom, akkor ne én legyek a bűnbak! Beszélje meg a főnökével. 3. Az hogy milyen a rendszer tudjuk. A családom is része a gépezetnek, de attól még normálisan teszik a dolgukat. Én nem szívesen váltok dokit, csak ha a helyzet akkut. De ezek után inkább megyek a város másik végére, mint a rendelőbe. Tán a zsebtömés után kedvesebb lett volna? GOndolkodtam, hogy a jövendő kistesók esetleg a Délpestiben szülessenek, na tuti nem ott fgonak! Isten mentsen egy ilyen ügyeletestől!
Naposabb témákra. Szuper hétvégénk volt, a házavatón is volt babatársaság, Zita produkált, jókat nevettünk. Régi barátnőm 2 fiával is gyorsan telt az idő. Kiheverve a hétfői traumát ma találkoztam az egykorúak fórumából +3 babamamával, kellemesen telt a délelőtt. Már nagyon várom a pénteket!
Ultra meglepi, azt hittem, csak a nyála csillog, de új fogacska bukkant elő. Ezt megúsztam!
Küldök egy kis kultúrprogramajánlót:

http://www.fidelio.hu/hir.asp?id=11405

Oszlik a felhő, derűs délutánt!

csoni
hellani
 
 


Sziasztok!

Régebben már írtam ide, de mivel még nem laktam a kerületben, ez abbamaradt! Most viszont már boztos, hogy hó végén mi is 18.kerületi lakosok leszünk :lol:
Mint a vonalzóimbol is látjátok, van már 3fiam, és úton van 4. baba is :lol: A szélső utcában épülő lakóparkban fogunk lekni! Van valaki a környékről?
Első körben ha tudnátok abban segíteni majd hol találom az orvosi rendelőt, védőnőt?Esetleg van tapasztalatotok oviról? Minden infót szivesen fogadok!
Köszi előre is!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is köszöntenélek Brigi :) az az igazság, hogy én sajna még nem nagyon ismerem ezt a környéket, így azt sem tudom, hogy hol van a szélső utca:( De azt tudom, hogy a gyermekorvos és a védőnők is a Póth Irén utcában vannak :) ez tuti :) A felnőtt orvosi rendelőben még én sem jártam... :(
Oviról én még nem tudok semmit... nekünk egyenlőre még a bölcsi jön :)

Anita, Dia: Mi ez az eltűnés????

Végre lenne egy kis szabadidőm... nem kell tanulnom egy hétig... erre tessék... itt ez a fantasztikus idő!!!!!!!!!!! esik vagy nem esik??? ez itten a kérdés... :(

Kép
mohané
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok.6hós fiú anyukája vagyok és kb.22éve vagyok XVIIIkerületi lakos.
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Viki!
Igazad van, egy kicsit eltűntem,de azért Te sem jöttél olyan sűrűn :( Szóval most éppen egy problémával küszködök,amit minél előbb meg kell oldanom :( A gyógytornászunk azt mondta,hogy Fanninak társaságra van szüksége,ezért azt javasolta,hogy találkozzon sokat más gyerekekkel :!: Ezt könnyű mondani,csak az a baj,hogy én itt Pesten nagyon kevés embert ismerek :( Elvittem Őt egy játszóházba,de nem igazán jött be :!: Sajnos nagyon félénk,de azt mondták,hogyha sokat játszik gyerekekkel,akkor minden rendben lesz :!: Teljesen kétségbe vagyok esve,s mindent megteszek,hogy neki jó legyen!
Bocsi a pesszimista hangulatért,csak valakinek el kellett mondanom a bánatom!Tudom, ez nem tragédia,de engem bosszant :oops:
Örülök,hogy végre van egy kis szabadidőd :!: A vizsgáid jól sikerültek?Hogy vagytok?
Ha nem lesz ilyen rossz idő,valamikor összefuthatunk,ha gondolod :lol:

Brigi!
Jól eltűntél közülünk,sokat hiányoltunk :P Mi már ideköltöztünk egy pár hónapja,de még nincs tapasztalatom oviról,orvosokról,úgyhogy ebben nem tudok neked segíteni :(
Örülök,hogy hamarosan Ti is itt fogtok lakni :P
Hát nem kellett a férjedet sokat győzködni a pocaklakóval kapcsolatban :P :P :P
Nagyon örülök Neki,hogy megfogant a pici!Problémamentes terhességet és jó egészséget kívánok Nektek :!: :!: :!:
Gondolom még nem tudjátok a baba nemét,vagy igen?Ha jól emlékszem egy kislányt szeretnél,igaz?


Most mennem kell,majd még jövök!
Szép napot Nektek!

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Bim-bam!

Üdvözöllek a csapatban :P Mesélj valamit Magatokról!Merre laktok?
Írj sokat,s gyere gyakran :D

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Anita!A 82-es végállomásánál lakunk a bagamér utcába.Elég réginek számitok ebbe a ker.-be.Most találtam erre a fórumra ahova eddig pötyögtem ott megáll néha(mindig) az élet.Egy másik babás oldal volt.Na szóval van egy tündéri fiam akit Noelnak hívnak most múlt el 6hós.Már régota pörög mostanában kicsit a mászással is probálkozik.Ja jön a foga és akelleténél is nyügösebb. :) Mit lehet Rólatok tudni?
bim-bam
 
 


Szia Bim-bam!

Azt hiszem nagyon közel lakunk egymáshoz :D A mi házunk a Saláta utca végén található.Pár hónapja költöztünk ide,úgyhogy csak most ismerkedünk a környékkel!Nekem egy 1 éves kislányom van,Fanninak hívják.Ő sajnos koraszülött volt,de szerencsére semmi probléma nincs vele :D Csak egy kis társasághiány,de ez majd megoldódik!Nagyon szép neve van a kisfiadnak,s ügyes,hogy már próbálkozik a mászással.Nekünk is éppen jön a fogunk,úgyhogy nálunk is nyügi van :D
Szuper,hogy rátaláltál erre a fórumra,gyere gyakran!Itt általában nem áll meg az élet :!:
Ha kíváncsi vagy még valamire,kérdezz szívesen válaszolok :P

Szia!

KépKép
anita.kalota
 
 


Üdv! Tudom hol van a Saláta utca.Mi a vasútsín másik oldalánál.Fogzásra használsz valamit?Majd csak késöbb leszek mert ébredezik a kis roszcsont. :) :)
bim-bam
 
 


Dentinox gél,s egy homeopátiás szer,aminek nem tudom a nevét.Miután Fanni felébred,megnézem,s leírom Neked :P Én majd csak estefelé tudok jönni,mert most van egy csomó dolgom,aztán meg a picimmel leszek :!: Akkor dumcsizhatunk egy kicsit,ha ráérsz :D

További szép napot!

KépKép
anita.kalota
 
 


Azt nagyon megköszönném.Este majdkereslek. Van itt valaki akinek 6hós körüli a manója?
bim-bam
 
 


Szia Anita!

Köszi a hiányolást. Hár igen eltüntem, mert nem igazán tudtam hozzásólni a dolgokhoz meg nem is tudtam mikor költözünk. Most viszont már kész a ház, holnap kapjuk meg a kulcsokat végre! Ha minden simán megy jövő hét végén már ott vagyunk :lol:
A baba meg jönni akart, hiába mondta apa, hogy majd később :lol: Még nem tudjuk milyen nemü, bár a 11.heti uh-on a doki mintha fütyit látott volna :roll: Még reménykedünk :lol:
Társaságnak nem próbáltátok a zenebölcsit? A játszóház ilyen szempontból sajnos nem a legjobb :cry: Az enyémek ott csak ugrálni szeretnek :lol:

Bim-bam: szia! Fogzásra én is a Dentinox gélt tudom ajánlani!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Szia Bim-bam!

Most van egy pár percem,így le tudom írni a homeopátiás szer nevét:chamomilla vulgaris :D
Fürdetés és etetés után jövök bővebben :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Lefektettem Fannit,úgyhogy most ráérek :D A fogzássegítőkkel kapcsolatban még azt akartam írni,hogy van akinek a Dentinox válik be,mások viszont a homeopátiás bogyókat dícsérik.Nekünk eddig még nem nagyon kellett használni,ugyanis most jön az első fogunk :!: Tudom,hogy hihetetlen,de így van :P Állítólag minél később jön a fog annál egészségesebb :!: Majd meglátjuk :D
Te nem akarsz egy vonalzót készíteni :?: Este könnyen elalszik a kisfiad?Sokszor kel fel éjjel?

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Brigi!

Az előbb véletlenül nem válaszoltam Neked :oops: Szóval lehet,hogy a 4.baba is fiú lesz :?: Szorítok Neked,hátha mégis egy pici lány van a pocidban :D Valójában nem is ez számít,hanem az,hogy egészséges legyen,csak tudom,hogy vágysz egy kislányra is.Mi is szeretnénk egy kistesót Fanninak,áprilistól fogunk próbálkozni :D Már nagyon várom :oops:
Még nem próbáltuk a zenebölcsit,de éppen most hallottam egyről itt a közelben,úgyhogy valószínűleg kipróbáljuk :P
Vigyázz Magatokra :!:
Szép estét :!:

KépKép
anita.kalota
 
 


Üdv! :D Kézben altatom el mert igy szokta meg.Utána teszem le a kiságyba.Hogy kell vonalzót készíteni?2-3 kell fel kb.Szerintem ez már az ő korában sok.Te hogy gondolod? :lol: Köszike a gélt holnap elmegyek és veszek.Majd beszámolok a fejleményekről.Körkérdés:nektek már sikerült leadni a plussz kilókat?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szió Csilla!

Szerintem abszolúlt nem sok ha 2x vagy 3x ébred.Meglátod hamarosan átalussza az egész éjszakát,s akkor könnyebb lesz :P
Hát a plussz kilóktól sajnos még nem sikerült teljesen megszabadulnom,de azért ment le :oops: Igazából a szülés után egy év kellett,hogy észrevehető legyen a változás :!: Még kb.7kilót szeretnék leadni :!: :!: :!: Remélem sikerül.Most kaptam egy jó diétát :D A vonalzókészítést szívesen leírom,de én csak a lilypie.com oldalasat tudom.A babafalvás nekem valamiért nem sikerül.Ha jó lesz Neked a nem magyar nyelvű.szólj,s leírom

KépKép
anita.kalota
 
 


Jó reggelt! :) Tegnap nem tudtam már jönni mert Noel a szokottnál is nyügösebb volt.Miket eszik már a lánykád?Nekem a diéta nem jó mert csak a melltartó méretem válltozik.1hója eljárok spininngre ez jó,mert a kritikus pontoknál van eredmény.(popsi,comb, csipő)Megkérdezhetem,hogy előtte merre laktatok?

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Sziasztok!

Tényleg le tud állni ez a topik....de ilyen szép idő esetén ez érthető. Az azért fura, hogy a játszi is elég kihalt, csak mi tartjuk a frontot :D Már kezdem azt gondolni, hogy azért betegek a babók, mert nincsenek edzve. Egy kis szél még nem a világ!
No, voltunk Gyöngyvirág bölcsiben, én nagyon élveztem, Zita meg folyton a labda után rohangált. Jövő hétfőn elnézünk a tornára, hátha az őt is jobban leköti.
Én a szülési súlyomnál 6 hónap után voltam, viszont volt egy kis "alap", na ez még várat magára. Ahogy magamat ismerem, majd ha újból dolgozni fogok, akkor indul lefelé. Addig marad a vékony ruhatár.

csoni
hellani
 
 


FARSANG FARSANG FARSANG!

Február 19-én hétfőn 10 órától farsangi mulatságot tartunk a MAMAVÁR-ban! www.mamavar.hu

Program:

Népi farsangi gyermekjátékok, énekek, versek, táncok Enyedi Ági vezetésével
A beöltözött gyermekekről profi fotós készít képeket, melyek aztán tetszés szerint megrendelhetőek.
A játszószoba ezen a napon szabadon használható

Jelentkezni a 260 85 90-es számon tudtok.
aja
 
 


Sziasztok!

Eddig nem tudtam jönni,mert valami baj volt az internettel :( ,de már szerencsére megjavult :D

Csilla!
Fannika szinte már mindent eszik.1 éves koráig nem adhattam neki tehéntejalapú készítményeket,mostmár viszont ezt is kipróbáltuk,s szerencsére semmi baja nem lett tőle :P Tojást még nem nagyon merek neki adni,mert állítólag elég veszélyes!Ezenkívül bármi :P
Viszont elég rossz az étvágya,keveset eszik :cry: Ti már elkezdtétek a hozzátáplálást :?: Megkérdezhetem,hogy hová jársz tornázni :?: Én is szívesen elmennék,csak még nem ismerek itt semmit.A spininng jó a hasra is /nem igazán ismerem ezt a fajta edzést/ :oops: Mielőtt ideköltöztünk Kispesten laktunk.A férjem pesti,én a házasságunk előtt Nagykátán laktam.
Hellani!
A zenebölcsi a lőrinczi vagy a pestimrei Gyöngyvirág utcában van?

Sziasztok!

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Anita!

A lőrincibe. Nem is tudtam, hogy imrén is van, bár miért ne lenne.
Ha szólhatok a kajákhoz így a 16.hónap táján, én sem adtam tejterméket 1 éves koráig, de most a kisasszony nagyon rákapott az ízekre! Apja kezéből még a szalámit is kinézi! A tojást rántottaként kapta, pár falat csúszott. A fehérjével kell vigyázni, és heti 1-2 alkalommal elég még a szervezetének.
A hozzátáplálás nálunk viccesen alakult, a gyümolcsök abszolút nem jöttek be, viszont a zöldségek, főleg a paradicsom nagy sikert aratott. Szóval a "nagykönyvet" sutba dobtam, és figyelem a gyerkőc jelzéseit. Abban tuti biztos lehetsz!

csoni
hellani
 
 


Sziasztok! :) Bocsika,hogy eddig nem voltam.A hozzátáplálást már elkezztük.De a lelkem nagyon vállogatós.Először a krumplit meg se ette,pedig mindent azzal kéne süríteni...Először vettem neki üvegeseket de csak pár jött be,most külön készítek neki.Agyümit imádja fruttapurásakat veszem neki,de abból a szilvásat nem szívesen nyeli le.Vettem neki tejpépet azt nem ette. :oops: Spinning:biciklizés először amikor meghallotam nem is akkartam járni,mert nem nagyon szeretek bicklizni de utána megszerettem.Ez teljesen más mint amikor kinnt vagy.Első pár óra fárasztó de hamar belejön az ember.Esténként megyek 1héten 1-2 amikor Apa is itthon van.Ő örül neki mert akkor legalább eggyütt lehet kettesben a manóval.Nincs messze itt van a Nemes végén.Kocsival szoktam menni igy 1,5óra alatt megjárom,mert 1óra az edzés atöbbi az átöltözés.Ha van kedved jönni szólj!Bébikompot ti használtatok?Mi a véleményetek róla? :lol:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Anita!Nagykátáról jut eszebe...odavalósi valt egy ossztáytársam+Tápiószelén vannak ,voltak rokonaim.Úgy tudom ha megyünk a 4úton az meg a másik felén van, ha nem akkr bocsi.Ti mikor születetk?Én 1978-ban a párom 1975-ben

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia Csilla!

Az én pici lányom is elég válogatós,csak azt eszi meg,ami a kedvére való :D Az elején Ő sem volt hajlandó elfogadni a krumplit,de most már megeszegeti,de nem tartozik a kedvencei közé!Nagyon jó,hogy Noel szereti a gyümiket,adjál neki sokat!Nálunk a banán a kedvenc :D
A torna természetesen érdekel,én is szeretnék menni,s nincs is messze :D A Nemes utat,ismerem,elég sokat járok arra.
Nekünk nincs bébikompunk,mert nagyon nem jó!A gyógytornászunk megtiltotta,mert azt mondta,hogy megterheli a baba gerincét,s hátráltatja a "járnitanulást" is.Olvastam róla könyvekben,s az interneten is és sehol sem minősítik jónak :!: Ettől függetlenül lehet,hogy van akinél semmi problémát nem okoz,de számomra az érvek meggyőzőek voltak,s így nem is fogunk kompot használni :D
Én 1979-ben születtem,a férjem 1973-ban.Nagykátára a 31-en kell menni,s lehet,hogy ez a 4-es út másik felén van,de megmondom őszintén,hogy fogalmam sincs.Általában mindig más úton megyek,szeretek több utat kipróbálni :!:

Most megyek,mert felébredt a főnök :D
Már csak estefelé tudok jönni!


Szia!

KépKép
anita.kalota
 
 


Szia Anita! Bocsika,hogy egy kicsit elmaradoztam de az estéink egy kicsit húzosak.Lefektetem aludni és fél óra múlva vísitva kell fel és ezt eljátsza kb.éjfélig.Bizti a foga...Felhívtam a dokit ő is ezt mondta.Át kell rendeznem az egész nappalit mert mindenhet oda kuszik.Szóval most kupi kupi hátán vagyok.fogalmam sincs,hogy mit hova tegyek.Járókám nincs de Apa nem is akkarja,hogy legyen.Persze ha ő lenne egésznap itthon bizti helyeselné a járokát. :twisted:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Halihó!

Nagyon sajnálom,hogy ilyen rossz napjaitok vannak :( Valószínűleg a fogacskák okozzák a problémát :!: Képzelem, mekkora káosz lehet nálatok,de kitartás,meglátod minden megoldódik :P Hát bizony egy járóka rettentően praktikus :!: :!: :!: Én ha a helyedben lennék,tutira rábeszélném apát a járókavételre.Egy próbát megér :!:
Ha az időd engedi,gyere!Úgy látom a többiek nagyon eltűntek :(

Hahó, merre vagytok :?:

KépKép
anita.kalota
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak ritkán :lol: Gőzerővel ovit keresek, nem sok sikerrel :cry: Lehyt, hogy Marci még egy évet otthon lesz. Csak nem tudom, én hogy fogom bírni 3-al :roll: Na kiderül majd!

Hozzátápi nekünk sem ment mindig simán. A lényeg, hogy nem szabad eröltetni, csak amit és amennyit szivesen elfogad!

Csilla: sajnálom a zürös napokat! Nálunk a járóka nem jött be :cry: Amit helyette megpróbálhatsz az a karám. Olyan kerítésféle amivel el tudsz keríteni a gyerkőcnek egy biztonságos sarkot, de mégis nagyobb hely van nint a járókában. Vagy egyszeröen csak a szekrényt kerited el vele, és akkor nem tud pakolni :wink: Kell a gyereknek a hely :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: